PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25

Iloveu-ALL
21-06-2013, 15:42
من چت روم نمی خوام. میشه friend ها رو آورد تو White Chat?

pouria94
21-06-2013, 15:45
دقیقا همین Error !!!! همشون اینو بهم می دادند.... ):

من تا الان یک راه حل پیدا کردم برای رفتن به محیط یاهو مسنجر... اونم استفاده از مسنجر digsby هست... فعلا باید بسوزیم و بسازیم .

حتی nimbuzz تو کامپیوتر هم کار نمیکنه!!!

شاهزاده خانوم
21-06-2013, 19:16
من الان رمز امنیتی ام رو فراموش کردم دیگه نه ایمیل باز میشه نه مسنجر
کاریش میشه کرد؟

سلام . والا من رفتم چک کردم دوباره همین مطلبی ک بالا گذاشتم و #5743 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست کردم .و جواب داد شما هم همین کارو بکنید جواب میده من اون مطلب و برای شما گذاشتم تست کردید؟

Iloveu-ALL
21-06-2013, 19:23
احتمالا برای شما پیش آمده است که سوال و جواب های امنیتی یاهو را هنگام ثبت نام فراموش کرده اید این در شرایطی برایتان مشکل ساز خواهد بود که مدت دو هفته وارد ای دی یاهو نشوید در این صورت یاهو از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شما پاسخ این سوالها را خواهد خواست

برای اینکار وارد صفحه یاهو شده و وارد اکانت یاهو شوید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sign in را انتخاب کنید و وارد اکانت کاربری شوید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نام‏کاربری Username و کلمه‏ی‏عبور Password خود را وارد کنید،بر روی دکمه‏ی Sign In کلیک کنید؛ تا وارد ایمیل یاهو خود بشوید

روی گزینه Account Info کلیک کنید صفحه زیر برای شما باز میشود
کلمه‏ی‏عبور/پسورد خود را وارد کنید و Sign In را بزنید.حال روی گزینه Change Questions and Answers کلیک کنید.

در صفحه‏ی جدید، بر روی لینک Update password-reset info کلیک کنید
(قسمت زرد رنگ) در این صفحه برای تغییر پسورد یاهو گزینه change your password را انتخاب کنید (قسمت سبز رنگ ) برای آموزش نحوه تغییر پسورد یاهو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

حال روی گزینه Change Questions and Answers کلیک کنید.

سوال و جواب‏های جدید را انتخاب کنید.

سپس بر روی Save کلیک کنید.

منتظر بمانید تغییرات ذخیره شود سپس ایمیلی برایتان خواهد رسید که مشخص کننده ذخیره تغییرات اعمالی است

حالا بر روی دکمه‏ی Done کلیک کنید.

از ناحیه کاربری خارج شوید

این سوال و جواب امنیتی را حفظ کنید

برای من رو این صفحه گیر میکنم 10 بار رمز رو زدم ولی Login نمیشه :|

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاهزاده خانوم
21-06-2013, 22:02
پسوردتون اشتباهه پس.

Iloveu-ALL
21-06-2013, 22:09
پسوردتون اشتباهه پس.

نه با همین پسورد من خیلی راحت از web messenger استفاده می کنم و خیلی راحت هم ایمیل هام رو چک میکنم!

شاهزاده خانوم
21-06-2013, 23:13
نه با همین پسورد من خیلی راحت از web messenger استفاده می کنم و خیلی راحت هم ایمیل هام رو چک میکنم!

اخه یکم عجیبه یا اشتباه میزنید یا هم دشمن هکتون کرده. البته تا اونجا ک من میدونم . : )

Iloveu-ALL
21-06-2013, 23:27
اخه یکم عجیبه یا اشتباه میزنید یا هم دشمن هکتون کرده. البته تا اونجا ک من میدونم . : )

نه اشتباه که نمی زنم.
فکر نکنم هـک شده باشم! چطور میتونم بفهمم که هـک شدم؟
دلیل دیگه ای هم میتونه داشته باشه؟ (مثله باگ شدن یا ... )

mili_k
21-06-2013, 23:45
چند صفحه ی پیش رو خواندم .

راه حل اینه که پایین می گم .

برید تو mail.yahoo.com

آیدی و پسورد رو وارد کنید .

اگر ازتون سوال امنیتی کرد ، خوشحال باشید ! برید 1 تا 2 ماه اون آیدی رو بی خیال بشید . خودش باز می شه . انگولکش نکنید . جواب سوال امنیتی رو اگر نمیدونید بی خود نزنید .. آیدیتون بلاک خواهد شد ! فقط باید صبر کنید !

اما اگر با ارور invalid ID or Password رو به رو شدید ! و از درست بودن آیدی و پسورد مطمئنید . آیدیتون به دلیل امنیتی بسته شده . امکانش هست که برگرده تو همون 2-1 ماه . ( این مورد دوم رو بیشتر دارم پیگیری می کنم ، اگر به نتیجه رسید " تا چند رو دیگه خبر رسمی ـشو بهتون میگم " )

پیروز باشید

Iloveu-ALL
21-06-2013, 23:51
چند صفحه ی پیش رو خواندم .

راه حل اینه که پایین می گم .

برید تو mail.yahoo.com

آیدی و پسورد رو وارد کنید .

اگر ازتون سوال امنیتی کرد ، خوشحال باشید ! برید 1 تا 2 ماه اون آیدی رو بی خیال بشید . خودش باز می شه . انگولکش نکنید . جواب سوال امنیتی رو اگر نمیدونید بی خود نزنید .. آیدیتون بلاک خواهد شد ! فقط باید صبر کنید !

اما اگر با ارور invalid ID or Password رو به رو شدید ! و از درست بودن آیدی و پسورد مطمئنید . آیدیتون به دلیل امنیتی بسته شده . امکانش هست که برگرده تو همون 2-1 ماه . ( این مورد دوم رو بیشتر دارم پیگیری می کنم ، اگر به نتیجه رسید " تا چند رو دیگه خبر رسمی ـشو بهتون میگم " )

پیروز باشید

برای من مورد دومه! به چه دلیل بلاک می کنن آخه؟ :|
راهی جز این نداره؟ 1-2 ماه نمیشه با ای دی login نشد

دوستان کسی میتونه به یاهو نامه بده یا یه جوری بهشون اطلاع بده؟ اگه نامه بدید منم امضا می کنم!

mili_k
22-06-2013, 00:13
آیدی من اول مورد اول رو داشت ! اینقدر انگولکش کردم و به خاطر چند تا بد شانسی که تو اون یکی تاپیک در مورد یاهو ، گفتم ، بلاک شد !

تنها ایمیلی که یاهو جواب داد این بود که اگر از مقررات یاهو سرپیچی کنید آیدیتون بلاک خواهد شد و آیدی هایی که فعالیتشون خلاف مقررات یاهو باشه پاک می شن !! شما میتوانید امیدوار باشید به ساخت آیدی دیگر . ما به افرادی که مقررات یاهو رو رعایت می کنن کمک می کنیم !!

دو تا ایمیل دادم ، جوابی نداشتم تا حالا ، اگر خبری شد بهتون می گم .

ضمناً وقتی ار مسیر cant access your account میرم . دیگه از سوال امنیتی و این چیزا خبری نیست ! ( همون طور که تو اون یکی تاپیک گفتم ... ) الان میگه ما برای امنیت شما و به خاطر اینکه فکر می کنیم کسی میخواست به اکانت شما دسترسی پیدا کُنه ، برای ریست کردن پسوردتون باید با یاهو تماس بگیرید ! که همین کار رو کردم و منتظر جوابشون هستم . البته این بعد از ایمیل اولی هست که بهم دادن . اون موقع واقعا می شد خیلی راحت بدون تماس با یاهو و صبر !! آیدی رو برگردوند ولی گویا تماس با یاهو تو اون موقعیت ، باعث شده آیدیم پاک بشه یا در شُرُف پاک شدن قرار بگیره !

mili_k
22-06-2013, 03:26
انواع بلاک شدن های آیدی !

1 . برای 12 ساعت که با لاگین کردن در ایمیل این بلوک از بین میره

2 . بلاک 24 ساعته که برداشته شدنش یا به صبر ( 2-1 ماهه ) یوزر بستگی داره یا دادن پاسخ درست در این صفحه ! : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح گزینه های این صفحه :

که اولی میگه : اگر با پسوردتون مشکل دارید

دومی : اگر آیدی ـتون رو فراموش کردید

سومی : اگر اکانتتون رو در خطر میبینید

بلاک نوع سوم اما ! de active شدنه ! که باید هرچه سریعتر از آدرس زیر با یاهو تماس بگیرید تا آیدیتون برگرده ! :

account-security-help@cc.yahoo-inc.com

یا با یاهو تماس تلفنی بگیرید ( در ساعات اداری ) و بهش توضیح بدید :

0014083491572

Facon_Archi
22-06-2013, 07:47
سلام
چند روزه یاهو میل میزنه که از آی پی های مختلف وارد اکانت شدند و ...
واسه همه داره این پیام میاد؟
چون واسه چند تا از دوستام اومده بود!
جریان چیه؟
-- شدیم؟:n02:

panther99
22-06-2013, 11:47
آقا الان اومدم برم تو ایمیلم ازم یه سوال امنیتی پرسید که What is your yongest niknam ? یه همچین چیزی !! منم اشتباه جواب دادم و زده تا 12 ساعت نمیتونم وارد بشم !!!! اصلا سابقه نداشته همچین چیزی !!!!مشکل از کجاست ؟؟؟ حالا جواب اون سوال رو نمیدونم چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا من 5 روزه وارد ایمیلم نمیتونم بشم به دلیلی که ذکر کردم . همه راهها رو هم رفتم . آلترنتبو ایمیل هم یادم نیست !!! چی کار کنم بتونم وارد ایمیلم بشم ؟؟؟؟؟ مسنجرم که اصلا باز نمیشه !!!!!!!!!!!!! دمتون گرم جواب بدید .

mili_k
22-06-2013, 11:57
آقا من 5 روزه وارد ایمیلم نمیتونم بشم به دلیلی که ذکر کردم . همه راهها رو هم رفتم . آلترنتبو ایمیل هم یادم نیست !!! چی کار کنم بتونم وارد ایمیلم بشم ؟؟؟؟؟ مسنجرم که اصلا باز نمیشه !!!!!!!!!!!!! دمتون گرم جواب بدید .

پُست صفحه ی قبل رو بخوان . انگولکش نکن ! اگر سوالو بلد نیستی و نمیخوای آیدیت Disable بشه !

Iloveu-ALL
22-06-2013, 12:55
امکان داره کاربر های ایرانی رو هـک کرده باشن؟:دی

این قوانین یاهو رو کجا زده بریم بخونیم دیگه ایدیمون بلاک نشه اینقدر

Iloveu-ALL
22-06-2013, 13:04
الان رفتم با برنامه یاهو مسنجر تونستم Sign In شم! عجیبه :n13:

panther99
22-06-2013, 13:19
حالم از یاهو بهم خورد . اگه قرار باشه 1 تا 2 ماه صبر کنم کلا بیخیالش میشم {ادیت }.... چرا این کار کردن بدون اطلاع رسانی ؟؟؟؟ مگه میشه صبح بیدار بشی و ببینی آیدیت سوال امنیتی بخواد بعد دیگه باز نشه اونم بدون دلیل . ؟؟؟؟

panther99
22-06-2013, 13:51
یکی از دوستام بهم خبر داد که از طرف من بهش یه ایمیل فرستاده شده که مثل اینکه یه لینک داره که اینه :p2solution.ca . که اگه رو این لینک کلیک بشه .... اگه وصل شی بهش پسوردت لو میره . حالا با توجه به این اوصاف اکانت من ه . ک شده ؟؟؟؟؟؟ چی کار باید کنم ؟؟؟؟ میشه Disable کرد ؟؟؟؟؟ چون تو مسنجر هم میزنه forgot password ?

mili_k
22-06-2013, 13:58
حالم از یاهو بهم خورد . اگه قرار باشه 1 تا 2 ماه صبر کنم کلا بیخیالش میشم {ادیت } .... چرا این کار کردن بدون اطلاع رسانی ؟؟؟؟ مگه میشه صبح بیدار بشی و ببینی آیدیت سوال امنیتی بخواد بعد دیگه باز نشه اونم بدون دلیل . ؟؟؟؟

یاهوئه دیگه ! هر روز یجور با یوزراش لاس میزنه !!!

از وقتی مدیر ...نده ی جدیدش اومده بد تر شده . اون از بستن روم ها اینم از بازی جدیدش . اگر بیس ارتباطی ـم به خاطر سالها استفاده ازش یاهو نبود ، الان تو سطل آشغال پرتش کرده بودم یاهو رو

الان رفتم با برنامه یاهو مسنجر تونستم Sign In شم! عجیبه :n13:

کدوم آیدی ؟ همون که invalid id میداد ؟ چطور آخه ! واسه من چرا درست نشده پَ !

Iloveu-ALL
22-06-2013, 14:18
یاهوئه دیگه ! هر روز یجور با یوزراش لاس میزنه !!!

از وقتی مدیر ...نده ی جدیدش اومده بد تر شده . اون از بستن روم ها اینم از بازی جدیدش . اگر بیس ارتباطی ـم به خاطر سالها استفاده ازش یاهو نبود ، الان تو سطل آشغال پرتش کرده بودم یاهو رو

کدوم آیدی ؟ همون که invalid id میداد ؟ چطور آخه ! واسه من چرا درست نشده پَ !

من اگه از mail سایت و یاهو مسنجر میخواستم login بشم میگفت پسوردت اشتباهه ولی با sign in سایت میتونستم login کنم
الان با یاهو مسنجرم میتونم (با mail هم احتمالا میشه امتحان نکردم)

mili_k
22-06-2013, 14:43
یکی از دوستام بهم خبر داد که از طرف من بهش یه ایمیل فرستاده شده که مثل اینکه یه لینک داره که اینه :p2solution.ca . که اگه رو این لینک کلیک بشه .... اگه وصل شی بهش پسوردت لو میره . حالا با توجه به این اوصاف اکانت من ه . ک شده ؟؟؟؟؟؟ چی کار باید کنم ؟؟؟؟ میشه Disable کرد ؟؟؟؟؟ چون تو مسنجر هم میزنه forgot password ?

چرا Disable ؟! الان برو mail.yahoo.com آیدی و پسورد رو بزن ببین چی میاد / چه پیامی میده . اینجا بگو

panther99
22-06-2013, 14:51
یه صفحه میاد که توش اینو زده What is your youngest child's nickname?
Added November 8, 2009 و میخواد که جواب بدم و من نمیدونم !!!!!

Ghaioom
22-06-2013, 14:58

این لینکها مسخرس. الکی میاد. من از چندین تا دوستم هی دریافت میکنم. اونم خودش نمیفرسته کار ویروسه فک کنم :n02:
من فک کنم هیچ وقت روشون کلیک نکردم. از آدرسش معلومه ویروسیه!

mili_k
22-06-2013, 15:17

راهشو گفتم ...

بهتره بی خیال آیدی بشی یه مدت ...

panther99
22-06-2013, 15:58
ینی ه ک نشده ؟؟؟؟؟؟ چون دوستم که دید گفت این ایمیله مشکوکه شاید ه ک شده باشی !!!

mili_k
22-06-2013, 16:06
ینی ه ک نشده ؟؟؟؟؟؟ چون دوستم که دید گفت این ایمیله مشکوکه شاید ه ک شده باشی !!!

نه . فقط صبر کن

m.beh
23-06-2013, 00:33
شما سوال امنیتیتونو موقعی که میل تونو باز می کردید یا بعدا اینو دادید. و حالا یاهو احساس کرده که ممکنه برای میلتون مشکلی پیدا شده باشه و یکی بخواد بزور وارد شه اینو می پرسه. یا اینکه ... شدی و طزف پستو با سوال امنیتتیو عوض کرده.

و در ضمن میل هایی از این قبیل که گفته شده همشون از انواع میل های ویروسی هستند که می تونند به ادرش یوکتون دسترسی پید ا کرده و خودشونو برای دوستاتون بفرستند

majideblis
24-06-2013, 12:59
سلام دوستان
من یه مشکل بزرگ دارم
نمیدونم چرا مسنجر اینطوری شده
هر کاری میکنم منو انلاین نشون نمیده
با نرم افزار Your Unin-staller رجیستری و همه چیزاشو پاک کردم و دوباره نسب کردم که شد عین روز اول فقط بازم نمیدونم چرا انلاین نشون نمیده منو. خسته ام کرده
ممنون میشم راهنمایی کنن اساتید
مرسی

m.beh
24-06-2013, 19:51
سلام دوستان
من یه مشکل بزرگ دارم
نمیدونم چرا مسنجر اینطوری شده
هر کاری میکنم منو انلاین نشون نمیده
با نرم افزار Your Unin-staller رجیستری و همه چیزاشو پاک کردم و دوباره نسب کردم که شد عین روز اول فقط بازم نمیدونم چرا انلاین نشون نمیده منو. خسته ام کرده
ممنون میشم راهنمایی کنن اساتید
مرسی

یعنی وقتی خودتو آنلاین می کنی (یعنی آفلاین وارد نشدی یا بعد اینکه آفلان وارد شدی تغییر دادی به آنلاین) شما رو بقیه آفلاین می بینند یا مشکل دیگری هست؟

maxsjj
24-06-2013, 22:00
الان من خیلی وقته با یاهو مسنجر کار نکردم الان یه مشکلی که دارم اینه که برای ورود به یاهو چت اصلا همچین گزینه ای وجود نداره چرا؟ یه بار ایدی جدید ساختم نسخه جدید یاو مسنجر رو گرفتم بازم چیزی نشد لطفا کمک کنید:n02::n13:

Iloveu-ALL
24-06-2013, 22:05
الان من خیلی وقته با یاهو مسنجر کار نکردم الان یه مشکلی که دارم اینه که برای ورود به یاهو چت اصلا همچین گزینه ای وجود نداره چرا؟ یه بار ایدی جدید ساختم نسخه جدید یاو مسنجر رو گرفتم بازم چیزی نشد لطفا کمک کنید:n02::n13:

یاهو چت توسط خود یاهو بسته شده.
باید با یاهو ژاپنی یا روش های دیگه برید

majideblis
24-06-2013, 22:54
یعنی وقتی خودتو آنلاین می کنی (یعنی آفلاین وارد نشدی یا بعد اینکه آفلان وارد شدی تغییر دادی به آنلاین) شما رو بقیه آفلاین می بینند یا مشکل دیگری هست؟

چه افلاین برم چه انلاین هر دو بازم افلاین هستم
من خودمو اد کرده بودم که میبنم و از دوستام هم میپرسم الان انلاینم؟
میگن نه
چراغ زرد رنگ که نشانه انلاین هستو در بالا کنار ای دی ام هست ولی افلاین افلاینم
اصلا معلوم نیست چشه

panther99
25-06-2013, 15:17
شما سوال امنیتیتونو موقعی که میل تونو باز می کردید یا بعدا اینو دادید. و حالا یاهو احساس کرده که ممکنه برای میلتون مشکلی پیدا شده باشه و یکی بخواد بزور وارد شه اینو می پرسه. یا اینکه ... شدی و طزف پستو با سوال امنیتتیو عوض کرده.

و در ضمن میل هایی از این قبیل که گفته شده همشون از انواع میل های ویروسی هستند که می تونند به ادرش یوکتون دسترسی پید ا کرده و خودشونو برای دوستاتون بفرستند

حالا چی کار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟ ینی ه ک شدم ؟؟؟؟؟؟ بیخیال این آی دی بشم ؟؟؟؟؟؟؟ تا کی آخه صبر کنم ؟؟؟ در مورد سوال امنیتی میگه سوالی که تو فلان تاریخ 2009 جواب دادی رو میخواد !!!!!!!!
واقعا جریان چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m.beh
25-06-2013, 22:04
حالا چی کار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟ ینی ه ک شدم ؟؟؟؟؟؟ بیخیال این آی دی بشم ؟؟؟؟؟؟؟ تا کی آخه صبر کنم ؟؟؟ در مورد سوال امنیتی میگه سوالی که تو فلان تاریخ 2009 جواب دادی رو میخواد !!!!!!!!
واقعا جریان چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک بار براتون توضیح دادم سوال امنیتی سوالیست که شما موقع باز کردن ایمیل جواب دادید و معمولا اطلاعاتی رو می خواد که فقط خودتون می دونید. البته ممکنه بعد از اینکه میلتونو باز کردید اونو تغییر دادید یا هر چیزی. این رو برای این جواب می دید که در مواقعی مثل الان بتونید ثابت کنید که صاحب میل هستید و دسترسی به میلتون پیدا کنید. حالا اینجا نتیجه می گیریم شما به سوال امنیتیتون توجه کامل نکردید. پس دفعه بعد که خواستید میل باز کنید حتما اینو در نظر داشته باشید که شوال امنیتیرو درست انتخاب کنسد و جواب بدید. در ضمن اون اکانتهایی که هنوز براتون کار می کنه رو برید در قسمت مشخصاتش و سوال امنتیشونو چک کنید تا برای اونا همچین مشکلی پیش نیاد.
درباره اون نامه هایی که از طرف شما برای دوستاتون فرستاده می شه و شما در فرستادن اونا دخالتی ندارید. خویه که اولا دوستاتونو در جریان بزارید تا اونا رو باز نکنند. دوما بله -- شدید یا ویروسی شده حسابتون. اما اینکه بی خیالش بشید یا نه بستگی به خودتون و اینکه حساب کاربری چقدر براتون مهمه داره. تجربه من اینه که این جور نامه هایی که از طرف شما ارسال می شه اما شما از اون خبر ندارید یکی دو بار بیشتر رستاده نمی شه پس اونقدرها مهم نیست.
برای بازیابی حساب کاربریتون این پست رو بخونید
موفق باشید

majideblis
26-06-2013, 18:47
میگن نه
اصلا معلوم نیست چشه
کسی نمیدونه مشکل از چیه نه؟
کلا من عادت کردم به مشکلات عجیب غریب برخورد کنم

m.beh
27-06-2013, 00:20
کسی نمیدونه مشکل از چیه نه؟
کلا من عادت کردم به مشکلات عجیب غریب برخورد کنم

ببین وقتی مسنجرت خاموشه از طریق ایمیلت تو یه مرورگر برو ت رو وا کن ببین اونجام همین مشکلو داری؟

majideblis
27-06-2013, 16:06
اونجا هم وقتی انلاین میشم باز هم افلاین نشون میده
چش شده این؟:n13:

V E S T A
27-06-2013, 19:33
میگن نه
اصلا معلوم نیست چشه

سلام

منم الان مشکل شما رو پیدا کردم و هر کاری به ذهنم رسید انجام دادم (پاک کردن آیدیم از رجیستری و تمام مسیر هایی که تو ویندوز

از آبدیم رد پایی هست ) ولی درست نشد آخرین راه حل که به ذهنم رسیداستفاده از دو نرم افزار Ccleaner و Advanced uninstaller pro

برای پاک کردن تمام coockeis و cache ذخیره شده برای Ie و حتی فایل های temp ویندوز و...کلا تیک تمام گزینه ها رو زدم :n02: بعد اینکار

مشکلم حل شد ..... اگه مشکل شما با آنیستال کردن یاهو و نصب دوبارش حل نشد راه حلی که من انجام دادم رو هم تست کنید شاید

درست بشه ..

m.beh
27-06-2013, 19:35
اونجا هم وقتی انلاین میشم باز هم افلاین نشون میده
چش شده این؟:n13:

با یاهوتماس بگیر مشکلتو بگو

lordsaber
27-06-2013, 21:27
سلام
یه مدت هست که با یاهو نمی تونم با انگلستان voice call یا video call داشته باشم. ولی با داخل ایران voice call دارم به راحتی و ویدیو رو چک نکردم. مشکلی از کجاست به نظر دوستان؟

majideblis
29-06-2013, 09:52
سلام
من وقتی میخوام به صورت مخفی وارد مسنجر میشم (چون خودمو اد کرده بودم) میبینم وقتی وارد میشم یه لحضه انلاین و سریع افلاین میشم که واسم خیلی بد میشه.
ممنون میشم راهنمایییم کنید که این مشکل حل بشه.

Iloveu-ALL
01-07-2013, 20:20
برنامه ای هست که بشه یه کاری کرد که فقط اددلیست هات بتونن بهت pm بدن!؟
یه برنامه هم معرفی می کنید که بشه باهاش invisible ها رو چک کرد ممنون

D E M O N
01-07-2013, 21:25
یه برنامه هم معرفی می کنید که بشه باهاش invisible ها رو چک کرد ممنون
دو سایت رو ببینید خوش تون میاد !

Iloveu-ALL
01-07-2013, 21:28
من یه ایدی رو چک می کنم بار اول invisible بعد میزنه offline ...
یه سایت هم بود که یکی در میون invisible میداد و offline.

میشه کاری کرد که نشه فهمید invis هستیم ؟

hoh9893
02-07-2013, 19:35
یه سوال
من ویندوزمو عوض کردم ولی الان لوگوی یاهو وقتی یاهو میخواد وصل شه نمیاد
جاش خالیه
باید چیکار کنم؟

FOURTH RETURN
02-07-2013, 20:53
سلام من وبکمم رو توی یاهو مسنجر روی حالت باز گذاشتم که هر کدوم از دوستام خواستن بتونن بدون اجازه ببینن

حالا میخواستم ببینم راهی هست که بفهمم کی داره وبکمم رو نگاه میکنه؟

Iloveu-ALL
02-07-2013, 21:18
سلام من وبکمم رو توی یاهو مسنجر روی حالت باز گذاشتم که هر کدوم از دوستام خواستن بتونن بدون اجازه ببینن

حالا میخواستم ببینم راهی هست که بفهمم کی داره وبکمم رو نگاه میکنه؟

بخاطر امنیت بهتره ببندی ... چون ممکنه توسط هکر ها دیده بشی

FOURTH RETURN
02-07-2013, 22:21
بخاطر امنیت بهتره ببندی ... چون ممکنه توسط هکر ها دیده بشی

سوال من چیزه دیگه ای بود تازه رومهای یاهو دیگه بسته شده هکری به اون صورت نیست فقط ادلیستها هستن

dj0935
04-07-2013, 22:21
من یه ایدی رو چک می کنم بار اول invisible بعد میزنه offline ...
یه سایت هم بود که یکی در میون invisible میداد و offline.

میشه کاری کرد که نشه فهمید invis هستیم ؟
دیگه نمیشه با سایتهایی که تحت عنوان Yahoo Detector کار میکنند وضعیت ایدی ها رو فهمید.یعنی تا یکی دو ماه پیش میشد دقیقا رصد کرد ولی الان دیگه نمیشه احتمالا خود یاهو سیستمشو ارتقا داده یا این نقیصه رو برطرف کرده.

Ali-ss
11-07-2013, 07:36
ایمیل من به راحتی باز می شه ولی با مسنجر نمی تونم وارد بشم نه تو گوشی نه تو خونه نه تو محل کار

با اهیمن خط نت آیدی دیگه باز می کنه چیکار کنم؟

nelahe
15-07-2013, 12:56
سلام متأسفانه گزینه اتاق های چت در مسنجر من نیست چندین بار هم پاک کردم

2- یا اگر باشد باز نمی شود و ارور dll می دهد
موقع نصب هم ارور dll می دهد

mili_k
15-07-2013, 13:15
سلام متأسفانه گزینه اتاق های چت در مسنجر من نیست چندین بار هم پاک کردم

2- یا اگر باشد باز نمی شود و ارور dll می دهد
موقع نصب هم ارور dll می دهد

اتاق های گپ یاهو بسته شدن .

Ghaioom
18-07-2013, 12:36
سلام.

یه نرم افزار پاسخگویی خودکار به پیامها میخوام. یکی دو تا پیدا کردم رو نسخه های جدید یاهو انگار کار نمیدن!

Mr.World.Wide
18-07-2013, 12:40
سلام دوستان
من از دیروز یاهو مسنجرم اصلا باز نمیشه
نه فقط یاهو مسنجر بلکه اصلا کلا سایت یاهو برام باز نمیشه
فکر کردم شاید مشکل از اکانتم باشه
ولی تمام اکانت ها م رو هم تست کردم ولی باز نمیشه
باز اکانت هام رو از یه سیستم دیگه تست کردم بدون هیچ مشکلی باز میشند
من از مبین نت استفاده میکنم و در شهر قم زندگی میکنم
تا پریشب هیچ مشکلی نداشت ولی یکباره دیگه هر کاری میکنم باز نمیشه
حتی سیستم رستور هم کردم به زمان یک هفته پیش ولی باز جواب نمیده
با نیم باز هم وقتی میخوام به یاهو مسنجرم کانکت بشم میگه نمیتونه به یاهو وصل بشه چرا که این سیستم فعال نیست
دوستان اگر میتوند من رو راهنمایی کنند
ممنون میشم

dj0935
19-07-2013, 10:12
سلام دوستان
من از دیروز یاهو مسنجرم اصلا باز نمیشه
نه فقط یاهو مسنجر بلکه اصلا کلا سایت یاهو برام باز نمیشه
فکر کردم شاید مشکل از اکانتم باشه
ولی تمام اکانت ها م رو هم تست کردم ولی باز نمیشه
باز اکانت هام رو از یه سیستم دیگه تست کردم بدون هیچ مشکلی باز میشند
من از مبین نت استفاده میکنم و در شهر قم زندگی میکنم
تا پریشب هیچ مشکلی نداشت ولی یکباره دیگه هر کاری میکنم باز نمیشه
حتی سیستم رستور هم کردم به زمان یک هفته پیش ولی باز جواب نمیده
با نیم باز هم وقتی میخوام به یاهو مسنجرم کانکت بشم میگه نمیتونه به یاهو وصل بشه چرا که این سیستم فعال نیست
دوستان اگر میتوند من رو راهنمایی کنند
ممنون میشم
با ساکس ( ویل تر شکن ) برو ببین باز میکنه برات؟
با یه مرورگر دیگه با ساکس امتحان کن...

soroosh_cz
19-07-2013, 17:41
دوستان یه مشکل هست، هم با مسنجر گوشی(اندروید) هم ب مسنجر یاهو میل، وقتی آن میشم، لیست دوستان آنلاین رو نشون نمیده... رو گوشی یه لودینگ میده (Loading Online Contacts) و روی میل هم می نویسه (All Contacts are currently offline)، قند شکن هم ندارم. برای شما مشکلی نداره بی قند شکن؟

dj0935
20-07-2013, 11:06
دوستان یه مشکل هست، هم با مسنجر گوشی(اندروید) هم ب مسنجر یاهو میل، وقتی آن میشم، لیست دوستان آنلاین رو نشون نمیده... رو گوشی یه لودینگ میده (Loading Online Contacts) و روی میل هم می نویسه (All Contacts are currently offline)، قند شکن هم ندارم. برای شما مشکلی نداره بی قند شکن؟
تو گوشی من گاهی وقتا تو لودینگ هنگ میکرد بخاطر سرعت پایین اینترنت ظاهرن یا شلوغی سرور یاهو...تو کامپیوتر با فیلترشکن امتحان کن اگه باز کرد که هیچ اگه نکرد ببین تو فایروال آنتی ویروست برنامه یاهو یا لینک سایت یاهو بلاک نکرده باشه.

soroosh_cz
20-07-2013, 18:02
تو گوشی من گاهی وقتا تو لودینگ هنگ میکرد بخاطر سرعت پایین اینترنت ظاهرن یا شلوغی سرور یاهو...تو کامپیوتر با فیلترشکن امتحان کن اگه باز کرد که هیچ اگه نکرد ببین تو فایروال آنتی ویروست برنامه یاهو یا لینک سایت یاهو بلاک نکرده باشه.

همیشه اینجوری نیست... مثلا میذارمش باز، یه دفعه بعد از مثلا یه ساعت همه چی لود میشه، هم آف ها هم آنلاین ها و ...

black.assassin
20-07-2013, 19:10
همیشه اینجوری نیست... مثلا میذارمش باز، یه دفعه بعد از مثلا یه ساعت همه چی لود میشه، هم آف ها هم آنلاین ها و ...

از ورژن آپدیت شده استفاده می کنید ؟

peysun
20-07-2013, 19:44
سلام چطور ای دی هایی که تو ادرس بوک ادد شدن بیارم تو فرند و انلاین ها
از طریق crtle+shifet+mادد کردم همشون رفتن ادرس بوک

panther99
21-07-2013, 12:34
به هیچ وجه نمیتونم مسنجر رو باز کنم . ولی با ایمیل میشه .راهی نداره بشه مسنجر رو باز کرد ؟؟؟؟آی پی آدرسی ... چیزی ؟؟؟!!! :n13:

hesam02
21-07-2013, 12:38
مسنجر داغونه. برا منم باز نمیشه

soroosh_cz
21-07-2013, 12:47
از ورژن آپدیت شده استفاده می کنید ؟

مال گوشی که آپدیته... آره 1.8.3 آخریشه.
ولی میگم برای PC از مسنجر خود داخل یاهو میل استفاده میکنم نه نرم افزارش

Iloveu-ALL
21-07-2013, 13:42
مال گوشی که آپدیته... آره 1.8.3 آخریشه.
ولی میگم برای PC از مسنجر خود داخل یاهو میل استفاده میکنم نه نرم افزارش

چرا از نرم افزارش استفاده نمی کنی؟

samisamo
22-07-2013, 14:39
سلام
ببخشید کسی میتونه به من بگه چیطور رمز ای دی رو تغییر بدم؟

Iloveu-ALL
22-07-2013, 14:52
سلام
ببخشید کسی میتونه به من بگه چیطور رمز ای دی رو تغییر بدم؟

از توی سایت یاهو sign in بشید.
توی صفحه اصلی ، روی ای دیتون بمونید بعد برید توی گزینه Account Info.
بعد از وارد کردن پسورد ، وارد یه صفحه ای میشد اونجا گزینه Change your password رو انتخاب کنید.
(تو خونه ی اول پسورد فعلیتون رو وارد کنید / تو خونه ی دوم و سوم پسورد جدیدتون رو)

samisamo
23-07-2013, 16:57
از توی سایت یاهو sign in بشید.
توی صفحه اصلی ، روی ای دیتون بمونید بعد برید توی گزینه Account Info.
بعد از وارد کردن پسورد ، وارد یه صفحه ای میشد اونجا گزینه Change your password رو انتخاب کنید.
(تو خونه ی اول پسورد فعلیتون رو وارد کنید / تو خونه ی دوم و سوم پسورد جدیدتون رو)
ببخشید منظورتون از صفحه اصلی یاهو میله یا یاهو مسنجر؟

m.beh
24-07-2013, 00:15
ببخشید منظورتون از صفحه اصلی یاهو میله یا یاهو مسنجر؟
بله دوست من منظورش میل است

samisamo
24-07-2013, 10:59
بله دوست من منظورش میل است

سلام.من این ادرس رو رفتم اما چند بار که پسورد وارد میکردم و مجددا پسورد جدید میدادم .پسورد رو سیو نمیکرد مدام میگفت کهدوباره تغییر بده
بهنظرتون مشکل چیه دوستان؟

OMiD.1080p
24-07-2013, 12:39
چطوری میشه یه نفر از لیست دوستان رو بلاک کرد و دیگه ازش پیغام نیاد !؟
چطوری هم میشه آن بلاک کرد ؟

ahriman323
24-07-2013, 14:14
چطوری میشه یه نفر از لیست دوستان رو بلاک کرد و دیگه ازش پیغام نیاد !؟
چطوری هم میشه آن بلاک کرد ؟
قسمت ایگنور لیست از منو مسنجر قسمت پریفرنسیس

samisamo
24-07-2013, 17:31
سلام دوستان
یکی از دوستان من در مسنجر همیشه با چراغ زرو نشون داده میشه این یعنی چه ان هست یا نیست؟

Alcatel.
24-07-2013, 21:51
سلام
من تقریبا 1 سالی میشه با ایدیم کانکت نشدم
پسوردشو یادم رفته
2 تا سوال امنیتی رو یکیشو میدونم یکی دیگشو یادم نمیاد .. حالا راهی داره بتونم دوباره ایدیمو داشته باشم؟ :n27:

m.beh
24-07-2013, 22:12
سلام دوستان
یکی از دوستان من در مسنجر همیشه با چراغ زرو نشون داده میشه این یعنی چه ان هست یا نیست؟

ممکنه آن نباشه برخی مواقع یاهو قاطی داره برای یکی ار دوستای منم همین اتفاق افتاده بود اما یه دو سه سال پیش حالا رو نمی دونم شاید واقعا آن باشه

سلام
من تقریبا 1 سالی میشه با ایدیم کانکت نشدم
پسوردشو یادم رفته
2 تا سوال امنیتی رو یکیشو میدونم یکی دیگشو یادم نمیاد .. حالا راهی داره بتونم دوباره ایدیمو داشته باشم؟ :n27:

چک کن ببین هر جفت سوالات امنیتی رو می پرسه موقعی که می خواد برات رمز عوض کنه؟! آیا میل آلترناتیو بهش دادی قبلا

Ghaioom
25-07-2013, 10:57
سلام

برای حل مشکل لوگین به مسنجر خطای troubleshoot میاد.
من هر کاری کردم نشد. چیکار کنم دگه؟ :n13:

تو اینترنت که به انگلیسی زیاد پیدا میشه یه مرد سرچ بزنه ببینه بهترین تنظیماتش چیه؟ :n02:

Alijo0on
25-07-2013, 20:20
سلام من حدود 2 هفته اس کلا مشکل دارم تو لوگین کردن با یاهو مسنجرم !!! :(
نمیدونم چی شده ولی انگار کلا پورت مسنجر بسته شده برام !!! نه با یاهو مسنجر میتونم وصل شم و نه با نیمباز !!
کسی میدونه چرا ؟
راهنمایی کنین لطفا!

Alijo0on
26-07-2013, 23:24
نمیدونم چی شده ولی انگار کلا پورت مسنجر بسته شده برام !!! نه با یاهو مسنجر میتونم وصل شم و نه با نیمباز !!
کسی میدونه چرا ؟
راهنمایی کنین لطفا!

anybody hear me ??!

babelirani
27-07-2013, 00:06
کسی میدونه چرا ؟
راهنمایی کنین لطفا!

از یک نرم افزار پیلتر شکن استفاده کنید ببنید مشکل رفع میشه یا خیر

Alijo0on
27-07-2013, 03:11
از یک نرم افزار پیلتر شکن استفاده کنید ببنید مشکل رفع میشه یا خیر

نه درست نمیشه !!!
تست کردم هم تعویض آی پی و هم با کریو و تونل و ... آی نت و ... اما ابدا جواب نداد!

Iloveu-ALL
27-07-2013, 12:10
نه درست نمیشه !!!
تست کردم هم تعویض آی پی و هم با کریو و تونل و ... آی نت و ... اما ابدا جواب نداد!

از سایت یاهو Login شو.

samisamo
27-07-2013, 12:39
سلام ببخشید تو مسنجر میشه برا یه نفر آن باشی و برا دیگران آف؟
این قابلیت رو داره؟مرسی دوستان

pedram25teh
27-07-2013, 14:08
سلام و خسته نباشید!!
من نمی تونم conversation history یاهو مسنجرم رو حذف کنم!!!
مشکل کجاست؟؟
نسخه یاهو 11.5
البته حذف می کنه ولی وقتی دوباره on می شم می آد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alijo0on
27-07-2013, 17:10
از سایت یاهو Login شو.

میشه ولی چه فایده :! :(

میخوام ببینم چرا مث قبل نمیتونم با خود برنامه لوگین کنم ؟!
کلا بسته شده انگار پورتش ولی بقیه دوستام راحت میان !

Ghaioom
28-07-2013, 14:25
سلام

یه ترفند هست که اگه پسورد رو یادت رفته باشه تو یاهو با ریجستری میشه درستش کرد ولی ما که تستیدیم نشد!

چیکارش کنیم؟

HGH 878
28-07-2013, 14:44
سلام ببخشيد من جديدترين نسخه y massanger رو نصب كردم ولي هيچ جاش chat room نبود ؟ببخشيد كجاش بايد ميرفتم؟؟

Iloveu-ALL
28-07-2013, 15:30
سلام ببخشيد من جديدترين نسخه y massanger رو نصب كردم ولي هيچ جاش chat room نبود ؟ببخشيد كجاش بايد ميرفتم؟؟

چت روم یاهو بسته شده. ولی با یاهو ژاپنی میشه رفت.

zhramb
28-07-2013, 21:52
سلام دوستان من قسمت voice و video تو یاهو مسنجرم غیرفعاله با اینکه آخرین نسخه رو هم نصب کردم ولی درست نشد.تو همین فروم و سایت های دیگه دیدم که گفتن به خاطر تحریمه اما واسه خواهرم درست کار میکنه.به نظرتون این مشلو چطور میشه حل کرد؟

m.beh
29-07-2013, 00:39
سلام دوستان من قسمت voice و video تو یاهو مسنجرم غیرفعاله با اینکه آخرین نسخه رو هم نصب کردم ولی درست نشد.تو همین فروم و سایت های دیگه دیدم که گفتن به خاطر تحریمه اما واسه خواهرم درست کار میکنه.به نظرتون این مشلو چطور میشه حل کرد؟
شما یه بار با ف.... بشکن وصل شو ببین وصل می شه

samisamo
29-07-2013, 11:21
سلام ببخشید تو مسنجر میشه برا یه نفر آن باشی و برا دیگران آف؟
این قابلیت رو داره؟مرسی دوستان
سلام دوستان
کسی جواب سوال منو نمیدونه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

ahriman323
29-07-2013, 11:30
به صورت اینویزیبل باشید و برای کسی که می خواید انلاین باشید کلیک راست کنید روی ای دیش و Stealth Settings بزنید و بعد انلاین را انتخاب کنید فکر کنم جواب بده!برعتکسش که جواب میده!

erfangame
29-07-2013, 11:37
سلام دوستان
کسی جواب سوال منو نمیدونه؟ممنون میشم راهنمایی کنید
بله میشه دوست عزیز .
روی آی دی هر کس که میخواین براش آفلاین نشون داده بشین راست کلیک کنید و Stealth Setting رو انتخاب کنید .
بعد Appear Oflline to ***** به جای ستاره آی دی مورد نظرتون رو نوشته .

estark
31-07-2013, 12:16
ببخشید سوالم مربوط به اینجا نمیشه.
چطوری میشه چت فیسبوک بازیابی کرد.شدنی هست ایا؟
ممنون میشم جواب بدبد.

hell-fire
31-07-2013, 13:17
سلام.میگم من یه مدته که دیگه قسمتی که لیست کشورهارو نشون میده رو نداره منوی یاهوم .قسمتی که ازش رجیونال رو انتخاب میکردیو بعد آسیا و .... حتی پاک کردمو نصب کردم دوباره و اپدیت هم کردم اما بازم نیستش همچین قسمتی تو منوی یاهو مسنجر من

ahriman323
31-07-2013, 14:15
سلام.میگم من یه مدته که دیگه قسمتی که لیست کشورهارو نشون میده رو نداره منوی یاهوم .قسمتی که ازش رجیونال رو انتخاب میکردیو بعد آسیا و .... حتی پاک کردمو نصب کردم دوباره و اپدیت هم کردم اما بازم نیستش همچین قسمتی تو منوی یاهو مسنجر من

چت رومها چند ماهی/سال هست که بسته شده!

Golbarg01
31-07-2013, 17:37
سلام دوستان
سایت invisible checker سراغ ندارید که یه ایدی رو بهش بدیم حالتشو نشون بده که انلاین هست یا افلاین یا مخفی؟اواتارشم نشون بده
یه چند تایی قبلا میشناختم از کار افتادن

REZAHOSEYNGANI
31-07-2013, 17:41
درود
آقا ما اکانت att.net داریم اما اصلا نمیتونم کسی رو ادد کنم!
میگه سرور مشغوله!

ahriman323
31-07-2013, 18:30
سلام دوستان
سایت invisible checker سراغ ندارید که یه ایدی رو بهش بدیم حالتشو نشون بده که انلاین هست یا افلاین یا مخفی؟اواتارشم نشون بده
یه چند تایی قبلا میشناختم از کار افتادن
گوگل سرچ کنید زیاده!

Golbarg01
31-07-2013, 20:58
گوگل سرچ کنید زیاده!

سرچ کردم بیشترشون یا از کار افتاده بودن یا اشتباه امار میدادن یا اواتار رو نشون نمیدادن ....

ahriman323
31-07-2013, 21:05
سرچ کردم بیشترشون یا از کار افتاده بودن یا اشتباه امار میدادن یا اواتار رو نشون نمیدادن ....
اره دقیق نیستن!

zhramb
01-08-2013, 15:12
شما یه بار با ف.... بشکن وصل شو ببین وصل می شه

نه والا به قند شکن هم نشد.دیگه چیکار میشه کرد؟

b-a-z-s-m
07-08-2013, 21:44
سلام.؟ ببخشید من تازه عضو این سایتتون شدم ! چند تاسوال در مورد یاهو مسنجر داشتم؟

majideblis
10-08-2013, 11:33
سلام دوستان
یه مشکل عجیب بر خوردم
وقتی میخوام با یاهو مسنجرم آنلاین بشم این بعد از چند ثانیه میاد بیرون و این اروور رو میده
you have been signed out because you signed in on a different computer or device
انگار یکی دیگه تو یاهو انلاین باشه که منو داره هی پرت میکنه بیرون
:n13::n13:

Alijo0on
10-08-2013, 11:51
سلام دوستان
یه مشکل عجیب بر خوردم
وقتی میخوام با یاهو مسنجرم آنلاین بشم این بعد از چند ثانیه میاد بیرون و این اروور رو میده
you have been signed out because you signed in on a different computer or device
انگار یکی دیگه تو یاهو انلاین باشه که منو داره هی پرت میکنه بیرون
:n13::n13:

احتمالا با وب مسنجر لوگین میشید !!!
چک کن ببین از تو صفحه وب جاییکه اینباکست هست مسنجر خاموشه با روشن ...

majideblis
10-08-2013, 16:33
احتمالا با وب مسنجر لوگین میشید !!!
چک کن ببین از تو صفحه وب جاییکه اینباکست هست مسنجر خاموشه با روشن ...
مشکل از این نیست خیلی بزرگتر از این حرفاست
من که تا دیروز یا بهتره بگم تا دیشب مشکلی نداشتم
امروز صبح افتاده به جونم
نرم افزار ضد جاسوسی نصب کردم چیزی پیدا نکرد
یاهو مسنجرو پاک و رجیستریهاشو هم کاملا پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم وقتی میخوام برم تو مسنجر بعد از چند ثانیه این اروری که بالا گفتم رو میده
انگاری یه نفر دیگه تو باشه....
اساتید یه راهنمایی کنن ببینیم مشکل از چیه
همیشه من به مشکلات جدید و غیر قابل حل میخورم این هم افتاده به جونم

mohamad.bir75
10-08-2013, 16:56
سلام
چه جوری چت روم های یاهو رو باز کنم؟؟؟؟

Alijo0on
10-08-2013, 17:07
مشکل از این نیست خیلی بزرگتر از این حرفاست
من که تا دیروز یا بهتره بگم تا دیشب مشکلی نداشتم
امروز صبح افتاده به جونم
نرم افزار ضد جاسوسی نصب کردم چیزی پیدا نکرد
یاهو مسنجرو پاک و رجیستریهاشو هم کاملا پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم وقتی میخوام برم تو مسنجر بعد از چند ثانیه این اروری که بالا گفتم رو میده
انگاری یه نفر دیگه تو باشه....
اساتید یه راهنمایی کنن ببینیم مشکل از چیه
همیشه من به مشکلات جدید و غیر قابل حل میخورم این هم افتاده به جونم

نه شما تنها نیستی !
من الان یه ایمیل جدید ساختم ولی بعد از ساین اوت کردن دوباره که خواستم لوگین شه همینطور مث شما به مشکل میخوره
تا که دوباره ریست پسورد کنم اوکی میشه !!!
باز نسبت به آی پی های ایران حساسیت نشون دادن ! :(

سلام
چه جوری چت روم های یاهو رو باز کنم؟؟؟؟

خیلی وقته بستن و کنیل کردن روم ایه یاهورو الان بعضی کاربرا از یه سری روم هایه عرب و ... ایتفاده میکنن
همه رو آوردن به نیمباز و ... !

Milad4171
10-08-2013, 18:32
دوستان من مدتی هست که مشکل قطع شدن پی در پی مسنجر رو دارم .
کسی تا حالا با این مشکل مواجه نشده؟
تا حالا همچین مشکلی رو نداشتم هرگز.
ولی یه دو روزی هست که یاهو تو هر دقیقه دو سه بار قطع میشه ینی دیسکانکت میشه!
از چیز میز هم نیست چون کلا قطعه
خودم احتمال میدادم از فایروال باشه ولی خوب اینم نبود!!!
اگه کسی همچنی مشکلی رو داشته بگه ببینم فقط مشکل منه یا افراد دیگه ای هم این مشکل رو دارن

hamed 95
10-08-2013, 18:47
سلام
مثل این که دوباره چت روم های یاهو باز شده ولی من یه مشکل دارم البته این مشکل برای خیلی وقت پیشه قبل از این که چت روم ها بسته بشه مشکلم اینه که من نمیتونم وارد چت روم ها بشم . موقع وارد شدن هر رومی رو که انتخاب میکنم ارور میده اول فکر کردم مشکل از سرعت اینتنته بعد که عوض کردم اینترنت رو دیدم از اون هم نیست دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

Alcatel.
12-08-2013, 12:33
این روم های عرب قضیش چیه؟

attaghi
12-08-2013, 19:35
سلام
دوستان يه مدتيه اروري كه عكسش رو گذاشتم وقتي ياهو مسنجر رو لوگين ميكنم مياد و هر چي ميزنم بازم مياد ميره دوباره چند دقيقه ديگه مياد و خيلي رو اعصابه . اسكايپم ميخوام ساين اوت كنم بازم مياد .
مشكل از چيه و چي كارش كنم درست بشه ديگه نياد ؟
ممنون

majideblis
12-08-2013, 20:15
سلام دوستان و استاتید
من معمولا تو یاهو سند تو آل میکنم
چند تا از ای دی هام نمیخوان سند تو آل کنم واسشون
شما راهی میشناسید که در صورت سلکت شدن هم بهشون سند تو آل نشه؟

only_you
14-08-2013, 15:51
میخوام پسورد ایمیلمو عوض کنم.سخترین کارکتر ها رو هم در نظر میگیرم بازم قبول نمیکنه و میگه باید پسورد سخت تر رو در نظر بگیرم.از اعداد و کلمه با هم استفاده کردم بازم عوض نکرد در صورتی که قبلا این پسورد پسورم بوده .

m.beh
14-08-2013, 19:56
میخوام پسورد ایمیلمو عوض کنم.سخترین کارکتر ها رو هم در نظر میگیرم بازم قبول نمیکنه و میگه باید پسورد سخت تر رو در نظر بگیرم.از اعداد و کلمه با هم استفاده کردم بازم عوض نکرد در صورتی که قبلا این پسورد پسورم بوده .

اون خطایی که می ده و می گه باید پسوردت چه جوری باشه رو خوب بخون یا بزار اینجا ما ببینیم شاید مثلا گفته باید حروف بزرگ و کوچیک داشته باشه یا علامتم استفاده کنی یا اینکه یه سری علائم و نمی گیره.
یه چیز دیگه دقت کن که کبیردت انگلیسی باشه وقتی داری پسورد می دی شاید کد های فارسی رو نمی گیره

only_you
14-08-2013, 22:17
اون خطایی که می ده و می گه باید پسوردت چه جوری باشه رو خوب بخون یا بزار اینجا ما ببینیم شاید مثلا گفته باید حروف بزرگ و کوچیک داشته باشه یا علامتم استفاده کنی یا اینکه یه سری علائم و نمی گیره.
یه چیز دیگه دقت کن که کبیردت انگلیسی باشه وقتی داری پسورد می دی شاید کد های فارسی رو نمی گیره

نه کیبورد روی انگلیسی هست.همه نوع علائم و حروف و عدد هم استفاده کردم در سخت ترین حالت سبز رو یه بار نشون داد.که حفظ اون پسورد واقعا محاله.

S0R3N4
15-08-2013, 19:57
سلام دوستان
چطور میشه کاری کرد که یاهو مسنجرم چه خود به خود چه به صورت دستی Sign Out در میاد و و دوباره Sign In میشم Statusم عوض نشه و همون بمونه؟!!
مثل این باقی بمونه؟!
پ.ن:BUSY هم باقی بمونه حتما:

ahriman323
16-08-2013, 01:15
من ای دی ام پسوردش را هر چی میزنم میگه درست نیست
forgot your ID or Password که میزنم و ای دی را میزنم بعدش بجای send a message to my alternative email address این ارور میاد!
میل آلترناتیو هم دارم که بعضی وقتها که ای پی ام عوض میشه به اون ایمیل میاد!

Your password can’t be reset online. For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.
Why do I have to wait? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V E S T A
16-08-2013, 22:54
سلام دوستان و استاتید
من معمولا تو یاهو سند تو آل میکنم
چند تا از ای دی هام نمیخوان سند تو آل کنم واسشون
شما راهی میشناسید که در صورت سلکت شدن هم بهشون سند تو آل نشه؟

سلام

می تونید دوستانتون رو گروه بندی کنید یه گروه جدید بسازید برای کسانی که نمی خواین تو سند تو آل باشن

و یه گروه هم که Friends هستن و سند تو آل رو برای گروه Friends بفرستین..

یه راه دیگه اینکه تو addlist اگر تعداد دوستان کم هست یکی یکی کسایی که می خواین بهشون پیغام فرستاده

بشه رو انتخاب کنید (ctrl + select) و سند تو آل بفرستین

تو پسوردتون از عدد و حروف با هم استفاده کنید و یکی از حروف رو بزرگ (Capital) تایپ کنید.

من ای دی ام پسوردش را هر چی میزنم میگه درست نیست
forgot your ID or Password که میزنم و ای دی را میزنم بعدش بجای send a message to my alternative email address این ارور میاد!
میل آلترناتیو هم دارم که بعضی وقتها که ای پی ام عوض میشه به اون ایمیل میاد!

Your password can’t be reset online.

For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.
Why do I have to wait? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زمانی که می خواین به یاهو کانکت بشین از فیلتر شکن استفاده نکنید ( آی پی رو تغییر ندین) با ایمیل هم وارد بشین ببینین پسورد

بازم مشکل داره یا نه ..

V E S T A
16-08-2013, 23:06
سلام دوستان
چطور میشه کاری کرد که یاهو مسنجرم چه خود به خود چه به صورت دستی Sign Out در میاد و و دوباره Sign In میشم Statusم عوض نشه و همون بمونه؟!!
مثل این باقی بمونه؟!
پ.ن:BUSY هم باقی بمونه حتما:

S0R3N4 اگر عکسی گذاشتی که لود نمیشه ..

یه راه حلی می گم ولی بهتره امتحان کنی وقتی استاتوس رو می نویسی زیر استاتوس یه قسمتی هست که نوشته Share to که وقتی روش کلیک می کنی

قسمت yahoo! updates رو تیک بزن فکر میکنم باعث میشه بعد از sign out شدن هم استاتوس بمونه (قبلا امتحان کردم الان دقیق یادم نیست یه تنظیماتی هم

شاید لازم باشه تو قسمت پروفایل اصلی برای آپدیت اضافه شه) ..

ahriman323
16-08-2013, 23:20
زمانی که می خواین به یاهو کانکت بشین از فیلتر شکن استفاده نکنید ( آی پی رو تغییر ندین) با ایمیل هم وارد بشین ببینین پسورد
بازم مشکل داره یا نه ..
وارد نمیشه ارور 81003002 میده تو مسنجر!
تو ایمیل هم ارور زیر میده!
Invalid ID or password.
Please try again using your full Yahoo! ID.

V E S T A
16-08-2013, 23:59
اگر آی پی رو تغییر ندادین و اینطور که می گین با ایمیل هم نمی تونین وارد اکانتتون بشین و با دادن alternative email هم ایمیلی نمیاد

امکان داره پسوردتون رو کسی عوض کرده باشه و alternative email دیگه ای هم داده باشه ..

قسمت سوم این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو انجام بدین :

3- به لینک زیر مراجعه می کنید:

به ترتیب اینا رو تو همون آدرس انتخاب کنید
yahoo account
password and sign in
unable to sign in
اونوقت زیرش یه علامت نا مه میاد که نوشته
Email a support agent
انتخاب کنید و یه فرم زیزش باز می شه البته همه اطلاعات اکانتتو نو می خواد و در قسمت detail discroption بنویسید چی شده و مشکلتونو بگید البته به انگلیسی.

طبق گفته یکی از دوستان توجه کنید که در قسمت آلترنتیو ایمیل این فرم نباید یکی دیگر از میل های یاهوتونو بدید بلکه باید از یک سرویس هنده دیگر میل معرفی کنید.

بعدش فقظ منتظر بمونبد تا یاهو به اون میل آلترناتیوتون میل بزنه و طیق اون عمل کنید. در حقیقت یک میل میاد که براتون آدرسو کد برای عوض کردن پسوردتونو می ده.

آخرین گزینه :

در صورتی که info که زمان ثبت نام وارد کردین رو یادتونه از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گزینه My account may have been compromised رو انتخاب کنید و بعد از وارد کردن آیدی گزینه

Use my secret questions. رو انتخاب کنید..

kasi58
17-08-2013, 05:44
سلام.
چند وقتی هست که نمیتونم به مسنجرم sign in کنم میگه we can't sign you into yahoo messanger
چی کار کنم ؟
همه چیم هم درست هست،با اینترنت های مختلف هم امتحان کردم نشد

ahriman323
17-08-2013, 08:34
اگر آی پی رو تغییر ندادین و اینطور که می گین با ایمیل هم نمی تونین وارد اکانتتون بشین و با دادن alternative email هم ایمیلی نمیاد

امکان داره پسوردتون رو کسی عوض کرده باشه و alternative email دیگه ای هم داده باشه ..

قسمت سوم این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو انجام بدین :

آخرین گزینه :

در صورتی که info که زمان ثبت نام وارد کردین رو یادتونه از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گزینه My account may have been compromised رو انتخاب کنید و بعد از وارد کردن آیدی گزینه

Use my secret questions. رو انتخاب کنید..
دی اکتیو شده چون ایمیل که ارسال میکنی بهش ایمیل میاد که وجود نداره این ایمیل
دوبار فرستادم یکبار گفتن شما زمان ثبت نام قوانین را خونید و اینها یکبار دیگه هم یه لینک دادند دوتا سوال امنیتی را جواب دادم دقیقا یادم نمیاد چون برای سال 2011 بود سوال امنیتی ای دی یاهو هم سال 2007 ساختم فکر کنم!

ارسال کردم منتظر جوابم!
Thank you for providing the information needed for Case #130816-018573.

Your ticket has been updated and an agent will get back to you in 48 hours.

اخرین گزینه که انجام میدم اینو میزنه:

For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password...

majideblis
18-08-2013, 11:01

نه کیبورد روی انگلیسی هست.همه نوع علائم و حروف و عدد هم استفاده کردم در سخت ترین حالت سبز رو یه بار نشون داد.که حفظ اون پسورد واقعا محاله.

این طور امتحان کنید مشکلتون حل میشه
مثلا دو تا عدد اول رو به حروف بزرگ بنویس و بعد دو تا عدد کوچیک و بعد از اعداد استفاده کن که سر جمع بشه 8 کاراکتر
مثلا:SAra2013

aryobarzan1354
20-08-2013, 15:47
باسلام.من تازه بایاهومسنجرآشنا شدم.نسخه یازده رو نصب کردم گزینه یاهو چت رو نداشت بعدش 10رو نصب کردم اونم وارد چت روم نمیشه و ارور میده. (chat error)علت چی میتونه باشه؟:n13:

ahriman323
20-08-2013, 17:03
باسلام.من تازه بایاهومسنجرآشنا شدم.نسخه یازده رو نصب کردم گزینه یاهو چت رو نداشت بعدش 10رو نصب کردم اونم وارد چت روم نمیشه و ارور میده. (chat error)علت چی میتونه باشه؟:n13:
یاهو چت روم هاشو جمع کرده /فکر کنم بیش از یکسال شده از جمع شدن چت روم هاش

sazman1
21-08-2013, 19:00
پس نصب ویندوز اقدام به نصب یاهو نسخه 11 کردم و وقتی Converstion history باز میکنم ارور میده ..کسی میدونه دلیلش چیه؟

saraahmadi99
23-08-2013, 13:40
هنگامی که با دوستم در یاهو مسنجر چت می کنم ناگهان ایشون آیدل میشن و کلیه آیکونها از کار میفتن و خودشونم متوجه نمیشن حتی ایشون آیدل مسنجرم برداشتن وقتی این اتفاق میفته نه پیغامی از ایشون برای من میاد نه من میتونم براشون پیغام بفرستم یعنی میفرستم ولی بهشون نمیرسه می خواستم بدونم مشکل چیه و چه طوری باید رفعش کنیم ممنون میشم

majideblis
23-08-2013, 18:57
سلام دوستان ما یه شکری خوردیم توسط اموزشهای مزخرف و کپی شده این سایتها ایدی یاهومونو دی اکتیو کردیم الان چیکارکنم من؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-151
اموزش مزخرفش اینجا هست
راه حل چیه که بتونم خارجش کنم از این حالت
یه راهی بگید که تاریخ تولد و ... یاهومو نخواد چون این یاهو خیلی قدیمیه من اطلاعاتی که اون موقع وارد کرردمو یادم نمیاد
من منتظر جواب شما هستم

**shaghayegh**
23-08-2013, 22:09
سلام
آیدی من دی اکتیو شده و وقتی میخوام پسوردمو ریکاوری کنم اینو میگه :

راه حلی هست ؟

ahriman323
23-08-2013, 22:22
سلام دوستان ما یه شکری خوردیم توسط اموزشهای مزخرف و کپی شده این سایتها ایدی یاهومونو دی اکتیو کردیم الان چیکارکنم من؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-151
اموزش مزخرفش اینجا هست
راه حل چیه که بتونم خارجش کنم از این حالت
یه راهی بگید که تاریخ تولد و ... یاهومو نخواد چون این یاهو خیلی قدیمیه من اطلاعاتی که اون موقع وارد کرردمو یادم نمیاد
من منتظر جواب شما هستم
اینفو نداشته باشی نمیشه منم ای دی ام دی اکتیو شده اینفو ندارم ری اکتیو نمی کنه یاهو!:n28:

اگه نتیجه گرفتی به من هم بگو:n27:

سلام
آیدی من دی اکتیو شده و وقتی میخوام پسوردمو ریکاوری کنم اینو میگه :

راه حلی هست ؟

لینک بالا

majideblis
24-08-2013, 00:00
اینفو نداشته باشی نمیشه منم ای دی ام دی اکتیو شده اینفو ندارم ری اکتیو نمی کنه یاهو!:n28:

یعنی این ای دیمو از دست دادم
من با این ای دی کار میکردم
کلا مشخصات چی میخواد
سوال امنیتی هم میخواد؟
چرا این یاه انقدر مزخفه که وقتی دی اکتیو میکنی کلا نمیشه با رمز خودت وارد شی که دوباره اکتویش کنی
ای بمیرن همشون

majideblis
24-08-2013, 00:08

یعنی این ای دیمو از دست دادم
من با این ای دی کار میکردم
کلا مشخصات چی میخواد
سوال امنیتی هم میخواد؟
چرا این یاه انقدر مزخفه که وقتی دی اکتیو میکنی کلا نمیشه با رمز خودت وارد شی که دوباره اکتویش کنی
ای بمیرن همشون

**shaghayegh**
24-08-2013, 00:35

لینک بالا

این روش ها رو قبلی طی کردم و بارها و بارها ... !
ولی همیشه جواب سر بالا بهم داده یاهو
عده ای میگن به صورت تلفنی باید باهاشون حرف بزنی
کسی میتونه همچین کاری کنه ؟

ahriman323
24-08-2013, 01:03
منم ای دی چند روزه دی اکتیو شده بیش از 1000 تا اد لیست داشتم/اینفو هم ندارم
تلفنی هم زنگ بزنی سوال امنیتی میپرسه و مشخصات
فقط تنها کاری که میتونه بکنه اینه که ای دیت را یک ما زودتر از وقت قانونیش حذف کنه قانونیش 3ماهه فکر کنم دو ماهه حذفش میکنه بعدش میتونی بری ایمیلت را دوباره بسازی
خودم زنگ نزدم هنوز اینها را دوستم قبلا زنگ زده بوده برای ایدیش اینکارا کرده بود

**shaghayegh**
24-08-2013, 02:47
منم ای دی چند روزه دی اکتیو شده بیش از 1000 تا اد لیست داشتم/اینفو هم ندارم
تلفنی هم زنگ بزنی سوال امنیتی میپرسه و مشخصات
فقط تنها کاری که میتونه بکنه اینه که ای دیت را یک ما زودتر از وقت قانونیش حذف کنه قانونیش 3ماهه فکر کنم دو ماهه حذفش میکنه بعدش میتونی بری ایمیلت را دوباره بسازی
خودم زنگ نزدم هنوز اینها را دوستم قبلا زنگ زده بوده برای ایدیش اینکارا کرده بود

ببخشید این دوستتون نمیتونه واسه منم یه تماسی بگیره ؟
من اینفو کامل دارم
لطفا :n03:

majideblis
24-08-2013, 10:27
سلام
دومین پیامی که یاهو واسم فرستاده رو اینجا میزارم چون خودم هیچی ازش نمیفهمم
چی میخواد از من؟؟؟!!!:n13:

Recently you requested personal assistance from our on-line support center. Below is a summary of your request and our response.

Subject

Account Assistance

Discussion Thread

Response Via Email (Ethan Reid)
08/23/2013 10:09 AM

Hi Majid,

Thanks for contacting Yahoo!.

Thanks for getting in touch with us.

After reading your message, I've determined that your concerns can be best addressed by our Yahoo! Accounts Customer Care team.

To protect account security, this team requires specific information about your Yahoo! account that you provided during sign-up, or when you last updated your account.

You can reach our Yahoo! Accounts Customer Care team by using the contact information on Yahoo! Help Central ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] age%3Dhome%26locale%3Den_US&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNG5BT5jvP6dFmAMvgThp98uea7OvQ).

We look forward to helping you through our Yahoo! Accounts Customer Care team!

You can find some extra information about this (and other Yahoo! products) through Yahoo! Help Central ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Thanks again,

Ethan Reid

Yahoo! Customer Care

Auto-Response
08/23/2013 09:54 AM

This is an automated message acknowledging your recent submission for help to Yahoo! Customer Care.

Please do not reply to this automated message as replies will not been seen or answered by a Yahoo! Customer Care representative.

• If you reported abuse, we will investigate and take action where appropriate, and may be contacted if additional information is required to complete our investigation. We appreciate your efforts to make our community better.

• If you are submitting a request for assistance, or asking a question, a representative will respond as soon as possible.

Your Incident ID is: 130823-013968

Sincerely,
The Yahoo! Customer Care Team

We will assume your issue has been resolved if we do not hear from you within 72 hours.

Thank you for allowing us to be of service to you.

ahriman323
24-08-2013, 10:39
سلام
دومین پیامی که یاهو واسم فرستاده رو اینجا میزارم چون خودم هیچی ازش نمیفهمم
چی میخواد از من؟؟؟!!!:n13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/fa/Hi%20Majid%2C%0A%0AThanks%20for%20contacting%20Yah oo!.%0A%0AThanks%20for%20getting%20in%20touch%20wi th%20us.%0A%0AAfter%20reading%20your%20message%2C% 20I%27ve%20determined%20that%20your%20concerns%20c an%20be%20best%20addressed%20by%20our%20Yahoo!%20A ccounts%20Customer%20Care%20team.%0A%0ATo%20protec t%20account%20security%2C%20this%20team%20requires %20specific%20information%20about%20your%20Yahoo!% 20account%20that%20you%20provided%20during%20sign-up%2C%20or%20when%20you%20last%20updated%20your%20 account.%0A%0AYou%20can%20reach%20our%20Yahoo!%20A ccounts%20Customer%20Care%20team%20by%20using%20th e%20contact%20information%20on%20Yahoo!%20Help%20C entral.%0A%0AWe%20look%20forward%20to%20helping%20 you%20through%20our%20Yahoo!%20Accounts%20Customer %20Care%20team!%0A%0AYou%20can%20find%20some%20ext ra%20information%20about%20this%20%28and%20other%2 0Yahoo!%20products%29%20through%20Yahoo!%20Help%20 Central.%0A%0AThanks%20again%2C%0A%0AEthan%20Reid% 0A%0AYahoo!%20Customer%20Care

majideblis
24-08-2013, 10:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/fa/Hi%20Majid%2C%0A%0AThanks%20for%20contacting%20Yah oo!.%0A%0AThanks%20for%20getting%20in%20touch%20wi th%20us.%0A%0AAfter%20reading%20your%20message%2C% 20I%27ve%20determined%20that%20your%20concerns%20c an%20be%20best%20addressed%20by%20our%20Yahoo!%20A ccounts%20Customer%20Care%20team.%0A%0ATo%20protec t%20account%20security%2C%20this%20team%20requires %20specific%20information%20about%20your%20Yahoo!% 20account%20that%20you%20provided%20during%20sign-up%2C%20or%20when%20you%20last%20updated%20your%20 account.%0A%0AYou%20can%20reach%20our%20Yahoo!%20A ccounts%20Customer%20Care%20team%20by%20using%20th e%20contact%20information%20on%20Yahoo!%20Help%20C entral.%0A%0AWe%20look%20forward%20to%20helping%20 you%20through%20our%20Yahoo!%20Accounts%20Customer %20Care%20team!%0A%0AYou%20can%20find%20some%20ext ra%20information%20about%20this%20%28and%20other%2 0Yahoo!%20products%29%20through%20Yahoo!%20Help%20 Central.%0A%0AThanks%20again%2C%0A%0AEthan%20Reid% 0A%0AYahoo!%20Customer%20Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/fa/Hi%20Majid%2C%0A%0AThanks%20for%20contacting%20Yah oo%21.%0A%0AThanks%20for%20getting%20in%20touch%20 with%20us.%0A%0AAfter%20reading%20your%20message%2 C%20I%27ve%20determined%20that%20your%20concerns%2 0can%20be%20best%20addressed%20by%20our%20Yahoo%21 %20Accounts%20Customer%20Care%20team.%0A%0ATo%20pr otect%20account%20security%2C%20this%20team%20requ ires%20specific%20information%20about%20your%20Yah oo%21%20account%20that%20you%20provided%20during%2 0sign-up%2C%20or%20when%20you%20last%20updated%20your%20 account.%0A%0AYou%20can%20reach%20our%20Yahoo%21%2 0Accounts%20Customer%20Care%20team%20by%20using%20 the%20contact%20information%20on%20Yahoo%21%20Help %20Central.%0A%0AWe%20look%20forward%20to%20helpin g%20you%20through%20our%20Yahoo%21%20Accounts%20Cu stomer%20Care%20team%21%0A%0AYou%20can%20find%20so me%20extra%20information%20about%20this%20%28and%2 0other%20Yahoo%21%20products%29%20through%20Yahoo% 21%20Help%20Central.%0A%0AThanks%20again%2C%0A%0AE than%20Reid%0A%0AYahoo%21%20Customer%20Care)

من موندم حیرون
الان اینا ه اطلاعاتی از من میخوان؟
مثلا اد لیستهامو گم و اسم نام خوانوادگی بسه؟
عجب کاری کردیم
این چیزایی تو تو اینترنت هست و میگن 100 درصد جواب میده همین طوریه؟

ahriman323
24-08-2013, 10:56
من موندم حیرون
الان اینا ه اطلاعاتی از من میخوان؟
مثلا اد لیستهامو گم و اسم نام خوانوادگی بسه؟
عجب کاری کردیم
این چیزایی تو تو اینترنت هست و میگن 100 درصد جواب میده همین طوریه؟
سوال های امنیتی و تاریخ تولد و کد پستی و ... در درجه اول اولویت دارن

من اطلاعات را نداشتم 80 تا از اد لیست هام را براشون فرستادم اکتیو نکردن!

majideblis
24-08-2013, 11:09
سوال های امنیتی و تاریخ تولد و کد پستی و ... در درجه اول اولویت دارن

من اطلاعات را نداشتم 80 تا از اد لیست هام را براشون فرستادم اکتیو نکردن!

روشی که اینا پیش گرفتن خیلی مسخره است البته واسه خودشون یه سری نکات امنیت دارن
ولی خب این ای دی رو از حالت دی اکتیو خارج کنن هر کسی رمزی داره خب
با اون وارد میشن و تمام
دیگه سوال امنیتی که 8 سال پیش وارد کردمو چطور یادم بیارم؟
یعنی روشی نیست که اینفو نخواد؟:n27:

majideblis
24-08-2013, 17:39
اقایون این ثبت نام جدید یاهو چطوریه
چرا این طوری شده
حتما شماره میخواد اونم کد ایران نیست خب
یکی میشه توضیح بده
مثل ایننکه نمیشه از نقطه استفاده کرد چرا اخه
من الان میخوام یه سایت info.iran بسازم خب الان چیکار کنم :n13:
شماره ها رو چیکار کنم؟
تمام قسمت هارو توضیح کامل بدید ممنون میشم

Nike17
24-08-2013, 18:26
سلام

دو تا سوال دارم .. سوال دوم مهمتره ممنون میشم جواب بدید ....................

یاهو اینقدر ازم شماره و سوال امنیتی خواست منم هی معطلش کردم که اخر یه روز دیدم هر چی رمزو میدم وارد نمیشه . حالا من پسورد رو درست میدم ولی وارد نمیشه و ارور میده یا میره تو اون صفحه هه که اطلاعات ای دی رو میخواد.. چه کار باید بکنم ؟ اطلاعاتم رو هم فراموش کردم ولی پسورد رو درست میدم

قسمت کانورسیشن ایمیلم غیب شده هر چی میگردم پیداش نمیکنم یاهو حذفش کرده یا من نمیبینمش ؟

ahriman323
24-08-2013, 19:12
اقایون این ثبت نام جدید یاهو چطوریه
چرا این طوری شده
حتما شماره میخواد اونم کد ایران نیست خب
یکی میشه توضیح بده
مثل ایننکه نمیشه از نقطه استفاده کرد چرا اخه
من الان میخوام یه سایت info.iran بسازم خب الان چیکار کنم :n13:
شماره ها رو چیکار کنم؟
تمام قسمت هارو توضیح کامل بدید ممنون میشم

شماره موبایل الکی بزن دیگه!/ایران نداره دیگه

سلام

دو تا سوال دارم .. سوال دوم مهمتره ممنون میشم جواب بدید ....................

یاهو اینقدر ازم شماره و سوال امنیتی خواست منم هی معطلش کردم که اخر یه روز دیدم هر چی رمزو میدم وارد نمیشه . حالا من پسورد رو درست میدم ولی وارد نمیشه و ارور میده یا میره تو اون صفحه هه که اطلاعات ای دی رو میخواد.. چه کار باید بکنم ؟ اطلاعاتم رو هم فراموش کردم ولی پسورد رو درست میدم

قسمت کانورسیشن ایمیلم غیب شده هر چی میگردم پیداش نمیکنم یاهو حذفش کرده یا من نمیبینمش ؟

اگه ایمیل هم باز نمیکنه آی دی دی اکتیو شده/پست های قبل را بخون

majideblis
25-08-2013, 10:36
شماره موبایلو هر چی میزنم بازم گیر میده
کشورهای دیگه رو هم انتخاب میکنم ولی نمیتونم از این قسمت شماره موبایل رد شم
میشه شما امتحان کنی ببینی میتونی یا نه

majideblis
26-08-2013, 12:12
اقایون کسی نیست بدونه چطور باید شماره رو وارد کرد که گیر ندده
تو نت فقط یه سایت دیدم که در این مورد حرف زده بود ولی نمیخواست روششو لو بده و از کاربراش میخواست که اطلاعاتو بدن که ان واسشون ثبت نام کنه
که ادم متحیر میمونه از این ادما که چطور با هر اب گلالودی دارن ماهی میگیرن
پس اگه دوستان روشی میدونن که میشه از این قسمت شماره موبایل رد شد بگن که ما هم استفاده کنیم

ehsan102
26-08-2013, 13:34
من یک روش حدسی میگم
خودم تست نکردم ،
فکر کنم باید سایت هایی باشه مثلا شماره تلفن مجازی ارائه بده ،
من میرم دنبالش ، شما هم برید
و این مشکل رو حل کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

majideblis
27-08-2013, 10:14
دوستان به نظر شما راهی وجود داره که بشه اد لیست ای دی دی اکتیو شده رو از یه جایی برداشت؟
سوالم خیلی مسخره بود نه؟:D
شایدم راهی باشه :n13:

Juventus FC
27-08-2013, 23:53
سلام

در یاهو مسنجر ، من یه بار فقط یک بار با یک دوستی حرف زدم ! من همیشه بعد از اینکه میخوام از یاهو مسنجر Sign Out کنم ، آی دی هایی که در قسمت Recent Contacts روشون کلیک راست میکنم و گزینه آخر و میزنم که از این قسمت حذف بشوند ! (برمیگردیم به بخش اول حرفم) من با اون دوست 3 4 ماه پیش حرف زدم ، و مثل سابق آی دیش و از قسمت Recent Contacts حذف کردم ، حالا هر بار که در یاهو مسنجر لاگین میکنم و لیست کانتکت هام و آی دی این دوستم تو قسمت Recent Contacts هست ! در حالی که نه پیامی داده نه پیش از sign out کردنم باهاش صحبتی داشتم !

چه طور میتونم این مشکل و حل کنم !

death knight
29-08-2013, 07:29
دوستان سلام
یک مشکلی با یاهو مسنجر دارم بخ این صورت که نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه
طی بررسی هایی هم که انجام دادم و روش هایی که بلد بودم متوجه شدم اشکال نه از یاهو هست و نه از اینترنت
بلکه بدلایلی از پراکسی استفاده میشه و این موجب قطع ارتباط نرم افزار شده
در صورتی که من از پراکسی استفاده نمیکنم
تنظیمات یاهو مسنجر بصورت پیش فرض هست
تنظیمات اینترنت اکسپلوررر هم خبر از عدم وجود پراکسی میده
کسی هست که بتونه کمک کنه ؟

V E S T A
29-08-2013, 10:44
سلام

در یاهو مسنجر ، من یه بار فقط یک بار با یک دوستی حرف زدم ! من همیشه بعد از اینکه میخوام از یاهو مسنجر Sign Out کنم ، آی دی هایی که در قسمت Recent Contacts روشون کلیک راست میکنم و گزینه آخر و میزنم که از این قسمت حذف بشوند ! (برمیگردیم به بخش اول حرفم) من با اون دوست 3 4 ماه پیش حرف زدم ، و مثل سابق آی دیش و از قسمت Recent Contacts حذف کردم ، حالا هر بار که در یاهو مسنجر لاگین میکنم و لیست کانتکت هام و آی دی این دوستم تو قسمت Recent Contacts هست ! در حالی که نه پیامی داده نه پیش از sign out کردنم باهاش صحبتی داشتم !

چه طور میتونم این مشکل و حل کنم !

سلام

برای من این مشکل پیش میومد که بعد از پاک کردن از recent conatacts یه بار آیدی رو از لیست دوستان و address book پاک کردم و دوباره

ادد کردم که مشکل بعد از یه مدت حل شد.

دوستان سلام
یک مشکلی با یاهو مسنجر دارم بخ این صورت که نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه
طی بررسی هایی هم که انجام دادم و روش هایی که بلد بودم متوجه شدم اشکال نه از یاهو هست و نه از اینترنت
در صورتی که من از پراکسی استفاده نمیکنم
تنظیمات یاهو مسنجر بصورت پیش فرض هست
تنظیمات اینترنت اکسپلوررر هم خبر از عدم وجود پراکسی میده
کسی هست که بتونه کمک کنه ؟

سلام

اگر فایروال آنتی ویروس فعال هست برای مدت کوتاهی غیر فعال کنید و دوباره sign in کنید ممکن هست مشکلتون از تنظیمات فایروال باشه..

death knight
29-08-2013, 11:45
کلهم از فایروال استفاده نمیکنم

V E S T A
29-08-2013, 12:39
تنظیمات مربوط به connection مسنجر :

تنظیمات ie هم برای lan هم برای dial up :

این تنظیمات رو چک کنید که پرو*ک*س*ی تیک نخورده باشه ..

death knight
29-08-2013, 21:58
سپاسگذارم
اما هیچیک از این مشکلات را ندارم

Juventus FC
29-08-2013, 22:03
سلام

برای من این مشکل پیش میومد که بعد از پاک کردن از recent conatacts یه بار آیدی رو از لیست دوستان و address book پاک کردم و دوباره

ادد کردم که مشکل بعد از یه مدت حل شد.

سلام

انجام دادم ! مشکل هنوز پا برجاست !

MILAD MGH
29-08-2013, 23:35
سلام، من الان چند وقته با چت مشکل دارم.
مشکل اینه که وقتی کیبورد رو فارسی میکنم فقط یه کلمه فارسی مینویسه و باقیش دوباره انگلیسی میشه.

ahriman323
30-08-2013, 00:02
سلام، من الان چند وقته با چت مشکل دارم.
مشکل اینه که وقتی کیبورد رو فارسی میکنم فقط یه کلمه فارسی مینویسه و باقیش دوباره انگلیسی میشه.
منم بعضی مواقع برام این مشکل پیش میاد و خودش درست میشه!

MILAD MGH
30-08-2013, 00:06
منم بعضی مواقع برام این مشکل پیش میاد و خودش درست میشه!

آخه الان برا من نزدیک یه هفته ـست اینطوریه.
اصلاَ نمیدونم چیکار باید بکنم.

Juventus FC
31-08-2013, 01:37
سلام

انجام دادم ! مشکل هنوز پا برجاست !

یه بار دیگه ! تست کردم انگار جواب داد ! دمت گرم ! :n12: :n16:

V E S T A
31-08-2013, 17:14
سپاسگذارم
اما هیچیک از این مشکلات را ندارم

زمان sign in شدن چه اروری میاد ؟

sobery
01-09-2013, 21:28
من پس از مدتها دوباره از سايت ياهو مسنجر را دانلود و اين ستال كردم ولي نميدونم چرا اون قسمت يا گزينه مربوط به چت كردن درش نيست مشگل چي ميتونه باشه؟

ahriman323
01-09-2013, 22:17
من پس از مدتها دوباره از سايت ياهو مسنجر را دانلود و اين ستال كردم ولي نميدونم چرا اون قسمت يا گزينه مربوط به چت كردن درش نيست مشگل چي ميتونه باشه؟

یکسالی هست که یاهو چت رومهاشو تعطیل کرده

sobery
03-09-2013, 21:21
یکسالی هست که یاهو چت رومهاشو تعطیل کرده

حالا كه ديگه ياهو چت روم نداره سايت ديگه اي هست كه بشه همانطور چت روم هاي مختلف داشته باشه و بشه ازش استفاده كرد؟ مرسي

smallfrank
04-09-2013, 13:48
حذف شود.....

majideblis
08-09-2013, 20:41
دوستان نمیتونم وارد اکانت یاهوم بشم
چرا؟
چطور باید بفهمم مشکلش چیه
ایا دی اکتیو شده؟
اگه میشه راه حل کامل بگید ممنون میشم

ahriman323
08-09-2013, 21:28
دوستان نمیتونم وارد اکانت یاهوم بشم
چرا؟
چطور باید بفهمم مشکلش چیه
ایا دی اکتیو شده؟
اگه میشه راه حل کامل بگید ممنون میشم

چک کنید ببینید به ایمیل هم وارد نمیشه؟!

majideblis
09-09-2013, 09:28
چک کنید ببینید به ایمیل هم وارد نمیشه؟!

نه وارد نمیشه
من جدیدا ثبت کرده بودم این ادی رو
خواهشا بگید چیکار کنم
این چند وقته حسابی یاهو رفته رو اعصاب ماااا:n24:

Pessimist
10-09-2013, 13:02
دوستان من نمیتونم وارد یاهو مسنجر بشم هر چی میزنم میگه پسوورد وارد شده اشتباهه در حالیکه اشتباه نیست و با همون پسوورد به راحتی وارد ایمیل میشم!

به نظر شما مشکل چیه؟ با چندتا آیدی دیگه هم امتحان کردم همین وضعیت بود!

ahriman323
10-09-2013, 16:39
نه وارد نمیشه
من جدیدا ثبت کرده بودم این ادی رو
خواهشا بگید چیکار کنم
این چند وقته حسابی یاهو رفته رو اعصاب ماااا:n24:
میزنه یوزر یا پسورد اشتباه هست یا وارد میشه ارور میده برای ورود به ایمیل؟

دوستان من نمیتونم وارد یاهو مسنجر بشم هر چی میزنم میگه پسوورد وارد شده اشتباهه در حالیکه اشتباه نیست و با همون پسوورد به راحتی وارد ایمیل میشم!

یاهو مسنجر را با نرم افزار زیر فورس ریمو کنید و دوباره نصب کنید

ires
11-09-2013, 23:27
سلام من چطور می تونم اسم خودم رو حین چت عوض کنم. یعنی قبلا یک نفر رو اد کردم و هر وقت بهش یام میدم تو مسنجرش من رو با اسم hasn می بینه ولی حالا میخام که از این به بعد من رو با اسم ali موقع چت کردن ببینه. منطورم تو اون صفحه pm هستش.

ye adam
12-09-2013, 12:53
سلام

دوستان من یاهوم حدود 70 تا اددی داره و یه روز اومدم دیدم شده 20 فک کردم -- شدم ولی هرروز دارم اددیامو ادد میکنم :| مشکل همون هکه یا چیز دیگس؟

V E S T A
12-09-2013, 16:54
سلام

دوستان من یاهوم حدود 70 تا اددی داره و یه روز اومدم دیدم شده 20 فک کردم -- شدم ولی هرروز دارم اددیامو ادد میکنم :| مشکل همون هکه یا چیز دیگس؟

سلام

می تونید پسورد و سوالات امنیتی رو عوض کنید البته از طریق بعضی نرم افزارها میشه آیدی رو از ادلیست

دوستان پاک کرد ... قبلا از طریق سایت vizgin می شد این کارو کرد که الان این امکان از طریق سایت وجود

نداره ..

V E S T A
12-09-2013, 17:01
سلام من چطور می تونم اسم خودم رو حین چت عوض کنم. یعنی قبلا یک نفر رو اد کردم و هر وقت بهش یام میدم تو مسنجرش من رو با اسم hasn می بینه ولی حالا میخام که از این به بعد من رو با اسم ali موقع چت کردن ببینه. منطورم تو اون صفحه pm هستش.

سلام

باید contact detail خودتون رو برای دوستتون بفرستین پنجره پی ام اون شخص رو باز کنید :

Ctrl + Shift + C >> اسمی مورد نظر رو قسمت Nickname و Name تایپ کنید و Save کنید >> تو پنجره باز شده Select all رو بزنید

و finish بعد از این از دوستتون بخواین contact detail حدید رو Accept کنن. contact detail رو برای همه لیست هم می تونین بفرستین

یا جدا جدا برای هر شخص ...

mili_k
12-09-2013, 18:16
سلام

باید contact detail خودتون رو برای دوستتون بفرستین پنجره پی ام اون شخص رو باز کنید :

Ctrl + Shift + C >> اسمی مورد نظر رو قسمت Nickname و Name تایپ کنید و Save کنید >> تو پنجره باز شده Select all رو بزنید

و finish بعد از این از دوستتون بخواین contact detail حدید رو Accept کنن. contact detail رو برای همه لیست هم می تونین بفرستین

Select All برای چه کاریه ؟

ye adam
12-09-2013, 18:22
سلام

می تونید پسورد و سوالات امنیتی رو عوض کنید البته از طریق بعضی نرم افزارها میشه آیدی رو از ادلیست

دوستان پاک کرد ... قبلا از طریق سایت vizgin می شد این کارو کرد که الان این امکان از طریق سایت وجود

نداره ..

مگه سوالات امنیتی رو هم میشه عوض کرد:n08:نمیدونستم :دی چه جوری اونوقت؟:دی

V E S T A
12-09-2013, 18:32
Select All برای چه کاریه ؟

برای اینکه دو گزینه Name و Messenger ID هر دو انتخاب شن...

مگه سوالات امنیتی رو هم میشه عوض کرد:n08:نمیدونستم :دی چه جوری اونوقت؟:دی

بله

Account Information >> قسمت Sign in and Security >> قسمت Update Password - reset info >> قسمت Secret Question

sobery
14-09-2013, 10:15
وقتي ياهوچت روم هاش را بسته پس اين صفحه ياهو مسنجر به چه دردي ميخوره كه روي دسكتاپ داشته باشيمش؟ اين عدم دسترسي به چت روم هاش فقط واسه ايران هست يا براي همه كشورها ؟ :n19:

ahriman323
14-09-2013, 11:39
وقتي ياهوچت روم هاش را بسته پس اين صفحه ياهو مسنجر به چه دردي ميخوره كه روي دسكتاپ داشته باشيمش؟ اين عدم دسترسي به چت روم هاش فقط واسه ايران هست يا براي همه كشورها ؟ :n19:

کلا تعطیلشون کرده!

فقط ژاپن چت روم داره.

همون بهتر که تعطیل شد.دی:

یزدان8
15-09-2013, 11:54
سلام خسته نباشید چطور از انلاین بودنه یه نفر مطلع بشم....قبلا جلوی اسمه اونایی که انلاین بودن زرد میشد...ولی چند وقتیه ولی جلوی اسمه همه دوستام سفیده...نمیدونم کدومشون انلاینن تا باهاشون بحرفم...ممنون میشم کمکم کنید

.:Bardia:.
15-09-2013, 12:44
سلام خسته نباشید چطور از انلاین بودنه یه نفر مطلع بشم....قبلا جلوی اسمه اونایی که انلاین بودن زرد میشد...ولی چند وقتیه ولی جلوی اسمه همه دوستام سفیده...نمیدونم کدومشون انلاینن تا باهاشون بحرفم...ممنون میشم کمکم کنید

وقتی سفیده یعنی آفلاین هستن یا مخفی .

یزدان8
15-09-2013, 13:23
اینو میدونم داداش....میگم قبلا میشد ببینمشون ولی الان نمیشه ازشونم پرسیدم میگفتن ما انلاینی تو رو میبینیم...ولی من نمیتونم انلاینیشونو ببینم ..ازشون که میپرسم ایا مخفی کردین میگن نه؟؟؟؟

V E S T A
17-09-2013, 00:53
اینو میدونم داداش....میگم قبلا میشد ببینمشون ولی الان نمیشه ازشونم پرسیدم میگفتن ما انلاینی تو رو میبینیم...ولی من نمیتونم انلاینیشونو ببینم ..ازشون که میپرسم ایا مخفی کردین میگن نه؟؟؟؟

سلام

ممکنه راه حلی که که می گم تو بعضی قسمت ها غیر ضروری باشه ولی می تونه مشکلتون رو حل کنه :

یاهو رو کاملا ببندین تو قسمت Notification هم نباشه ..

نرم افزار Ccleaner رو نصب کنید از گزینه Cleaner تب Applications قسمت Internet گزینهyahoo messenger

رو انتخاب کنید و run cleaner رو بزنید اگر بازم درست نشد بقیه قسمت های مربوط به یاهو رو هم تیک بزنید ..

Nike17
18-09-2013, 17:15
سلام دوستان این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی کسی جوابم رو نداده

شما هنوز تو ایمیلتون این گزینه رو زیر این باکس دارید ؟

V E S T A
18-09-2013, 18:10
سلام دوستان این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی کسی جوابم رو نداده

شما هنوز تو ایمیلتون این گزینه رو زیر این باکس دارید ؟

سلام

conversation دیگه زیر قسمت اینباکس قرار نداره برای دیدن conversation از طریق ایمیل :

در قسمت messenger ایمیل روی قسمتی که مربوط به sign in شدن هست کلیک کنید تا منو باز شه و از منو conversation history رو

انتخاب کنید ...

علی سبزقبایی
19-09-2013, 14:30
سلام دوستان خسته نباشید

من جدیدترین نسخه یاهوو رو روی سیستمم نصب کردم قبلا کار میکرد رفته بودم مسافرت یه چهار روز برگشتم کار میکنه ولی وقتی روی اسم طرف دابل کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیده و پنجره چت باز نمیشه کسی هم که پیام میفرسته پنجره باز نمیشه
انگار پلاگین های یاهوو کار نمیکنن
ویروس هم نداره سیستمم نود32 آپدیت شده هم دارم

ویندوز 8.1
با تشکر

V E S T A
19-09-2013, 16:31
سلام دوستان خسته نباشید

من جدیدترین نسخه یاهوو رو روی سیستمم نصب کردم قبلا کار میکرد رفته بودم مسافرت یه چهار روز برگشتم کار میکنه ولی وقتی روی اسم طرف دابل کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیده و پنجره چت باز نمیشه کسی هم که پیام میفرسته پنجره باز نمیشه
انگار پلاگین های یاهوو کار نمیکنن
ویروس هم نداره سیستمم نود32 آپدیت شده هم دارم

ویندوز 8.1
با تشکر

سلام

یک بار مسنجر رو کاملا آنیستال و دوباره نصب کنید . و اگر درست نشد چک کنید مرورگر ie راحت و بدون مشکل باز میشه یا نه ؟

علی سبزقبایی
19-09-2013, 18:03
سلام

یک بار مسنجر رو کاملا آنیستال و دوباره نصب کنید . و اگر درست نشد چک کنید مرورگر ie راحت و بدون مشکل باز میشه یا نه ؟

چندین بار آنیستال کردم
و حتی یک بار فایل ها رو کامل پاک کردم و فایل های یاهوو مسنجری که در لب تاب دارم و کار میکنه رو جایگزینشون کردم و فایل های در ادرس
C:\Users\username\AppData\Roaming\Yahoo!
رو هم پاک کردم و اونها رو جایگزین کردم بی فایده بود اینترنت اکسپلورر رو هم یک بار رست کامل کردم بازم بی فایده بود منتها صفحه add plug-in
به عنوان صفحه خالی سفید باز میشه هم در خود یاهوو مسنجر هم در اینترنت اکسپورر و موزیلا و گوگل کروم این صفحه رو میگم نمیدونم کلا باز نمیشه یا فقط برا من اینطوریه البته توی لب تاب در یاهوو باز میشه و مشکلی نداره

V E S T A
19-09-2013, 18:26
این لینکی که گذاشتین که برای منم باز نمی شه .. نظر من اینه :

یاهو رو کامل آنیستال کنید .

این نرم افزار رو دانلود و آپدیت کنید و بعد از آپدیت سیستم رو فول اسکن کنید Malwarebytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرورگر ie رو یک بار آنیستال و دوباره نصب کنید.

علی سبزقبایی
19-09-2013, 19:51
این لینکی که گذاشتین که برای منم باز نمی شه .. نظر من اینه :

یاهو رو کامل آنیستال کنید .

این نرم افزار رو دانلود و آپدیت کنید و بعد از آپدیت سیستم رو فول اسکن کنید Malwarebytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرورگر ie رو یک بار آنیستال و دوباره نصب کنید.

بی فایده است فک کنم سر فرصت ویندوز رو دوباره نصب کنم خیلی بهتره :D

ahriman323
19-09-2013, 21:13
چندین بار آنیستال کردم
و حتی یک بار فایل ها رو کامل پاک کردم و فایل های یاهوو مسنجری که در لب تاب دارم و کار میکنه رو جایگزینشون کردم و فایل های در ادرس
C:\Users\username\AppData\Roaming\Yahoo!
رو هم پاک کردم و اونها رو جایگزین کردم بی فایده بود اینترنت اکسپلورر رو هم یک بار رست کامل کردم بازم بی فایده بود منتها صفحه add plug-in
به عنوان صفحه خالی سفید باز میشه هم در خود یاهوو مسنجر هم در اینترنت اکسپورر و موزیلا و گوگل کروم این صفحه رو میگم نمیدونم کلا باز نمیشه یا فقط برا من اینطوریه البته توی لب تاب در یاهوو باز میشه و مشکلی نداره

توی این نرم افزار روی یاهو مسنجر کلیک راست کنید و فورس ریمو را بزنید

mojtabaivi
22-09-2013, 00:02
سلام. من چند روزه با هیچ آی دی نمتونم وارد مسنجر بشم و ارور میده. میشه مشکل رو رفع کرد؟

samisamo
22-09-2013, 20:53
سلام این روزها هرچه سعی میکنم نمیتونم یه ای دی بسازم میگه رمزت اشتباه است هر رمزی که میدم قبول نمیکنه
چ کنم دوستان؟

ye adam
22-09-2013, 23:08
سلام این روزها هرچه سعی میکنم نمیتونم یه ای دی بسازم میگه رمزت اشتباه است هر رمزی که میدم قبول نمیکنه
چ کنم دوستان؟

مگه میشه ساخت اصن؟

من هرکاری کردم نشد بسازم :| شماره مبایل میخواد که زیپ کد ایران رو نداره که (+98)

V E S T A
23-09-2013, 00:16
سلام. من چند روزه با هیچ آی دی نمتونم وارد مسنجر بشم و ارور میده. میشه مشکل رو رفع کرد؟

سلام چک کنید ie براتون باز میشه ؟

به این آدرس برین :

internet option >> Connections >> lan settings

و اگر جلوی پرو*ک*سی تیک بود تیک مربوط به پروک*س*ی رو بردارین و ok کنید.

چ کنم دوستان؟

برای رمز از حروف کوچک و عدد استفاده کنید یکی از حروف رو هم با حرف بزرگ تایپ کنید..

مگه میشه ساخت اصن؟

من هرکاری کردم نشد بسازم :| شماره مبایل میخواد که زیپ کد ایران رو نداره که (+98)

این تاپیک شاید کمکتون کنه :

این پست رو بخونید : 1757# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و این تاپیک :

حل مشکل ساخت ایمیل در یاهو ( عدم سازگاری شماره تلفن ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
23-09-2013, 00:50
این تاپیک شاید کمکتون کنه :

این پست رو بخونید : 1757# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و این تاپیک :

حل مشکل ساخت ایمیل در یاهو ( عدم سازگاری شماره تلفن ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راه حل اولی بهتره یعنی این #1757 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راه حال دوم ، تو تاپیکش کسایی که پست دادن گفتن کار نمی کنه.

V E S T A
23-09-2013, 01:15
این تاپیک هم حل مشکل ساخت ایمیل در یاهو ( عدم سازگاری شماره تلفن ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدون مشکل فایل rar دانلود میشه ..

(من بدون مشکل دانلود کردم)

mojtabaivi
23-09-2013, 11:10
سلام چک کنید ie براتون باز میشه ؟

به این آدرس برین :

و اگر جلوی پرو*ک*سی تیک بود تیک مربوط به پروک*س*ی رو بردارین و ok کنید.
ie هیچی باز نمیکنه!! ولی رفتم توی تنظیمات lan، همه ی تیکا برداشته شده بود

V E S T A
23-09-2013, 12:16
ie هیچی باز نمیکنه!! ولی رفتم توی تنظیمات lan، همه ی تیکا برداشته شده بود

اگر از dial up استفاده می کنید تیک های مربوط به مسیر dial up رو هم بردارین..

با ایمیل وارد قسمت مسنجر بشین اگر از ایمیل تونستین وارد مسنجر بشین مرحله پایین رو انجام بدین:

یک بار ie رو کامل آنیستال و دوباره نصب کنید. ( اگر ویندوز 7 دارین از مسیر programs and features قسمت turn the windows features on or off و تیک مربوط

به ie رو بردارین و بعد ازون سیستم رو ری استارت کنید بعد از ری استارت دوباره وارد همین قسمت بشین و تیک ie رو بزنید )

samisamo
23-09-2013, 13:15
بابا دمتون گرم چقد شما حرفه ای راهنمایی میکنید من که هیچی بلد نبودم انجام میدم میشه زحمت ای دی منو شما بکشید؟
هر کس تونست کمکم کنه تو پیام خصوصی مشخصاتمو بهش بدم .مرسی دوستان عزیز:n01:

mojtabaivi
23-09-2013, 13:38
اگر از dial up استفاده می کنید تیک های مربوط به مسیر dial up رو هم بردارین..

با ایمیل وارد قسمت مسنجر بشین اگر از ایمیل تونستین وارد مسنجر بشین مرحله پایین رو انجام بدین:

یک بار ie رو کامل آنیستال و دوباره نصب کنید. ( اگر ویندوز 7 دارین از مسیر programs and features قسمت turn the windows features on or off و تیک مربوط

به ie رو بردارین و بعد ازون سیستم رو ری استارت کنید بعد از ری استارت دوباره وارد همین قسمت بشین و تیک ie رو بزنید )
مرسی....اما قبلش کوکی رو پاک کردم درست شد

samisamo
24-09-2013, 06:36
سلام یکی زیر دیپلم حرف بزنه تا ب ممماهم کمک شه.ieچی هست کجابرم سراغش؟

V E S T A
24-09-2013, 12:44
بابا دمتون گرم چقد شما حرفه ای راهنمایی میکنید من که هیچی بلد نبودم انجام میدم میشه زحمت ای دی منو شما بکشید؟
هر کس تونست کمکم کنه تو پیام خصوصی مشخصاتمو بهش بدم .مرسی دوستان عزیز:n01:

سلام

شما سوالتون رو اینجا بپرسین هر کسی اطلاع داشته باشه راهنماییتون میکنه..

samisamo
24-09-2013, 17:19
سلام
تو پستهای قبلی گفتم نمیتونم ای دی بسازم میگه رمزت اشتباه هر رمزی بهش میدم قبول نمیکنه؟دوستان به عنوان راهنمایی تنظیمات رو گفتن که من ازشون سر در نیوردمie چی هست کجا برم سراغش.از رمز کوچیک و بزرگ هم که گفتن استفاده کردم بازم جواب نداد
بعد از تنظیمات lan اسم بردن که بازم متوجه نشدیم حالا کسی میتونه کمی ابتدایی تر توضیح بده تا ما بی سوادها بتونیم یه ای دی بسازیم .مرسی از دوستان گل

V E S T A
24-09-2013, 17:31
سلام
تو پستهای قبلی گفتم نمیتونم ای دی بسازم میگه رمزت اشتباه هر رمزی بهش میدم قبول نمیکنه؟دوستان به عنوان راهنمایی تنظیمات رو گفتن که من ازشون سر در نیوردمie چی هست کجا برم سراغش.از رمز کوچیک و بزرگ هم که گفتن استفاده کردم بازم جواب نداد
بعد از تنظیمات lan اسم بردن که بازم متوجه نشدیم حالا کسی میتونه کمی ابتدایی تر توضیح بده تا ما بی سوادها بتونیم یه ای دی بسازیم .مرسی از دوستان گل

جواب سوال شما فقط همین قسمت بود

برای رمز از حروف کوچک و عدد استفاده کنید یکی از حروف رو هم با حرف بزرگ تایپ کنید..

مثلا از این رمز استفاده کنید: Samisamo123

اگر قسمتی که مربوط به وارد کردن شماره تلفن هست هم مشکل دارین این پست و تاپیک رو بخونید :

و این تاپیک :

samisamo
27-09-2013, 00:35
Mersiازشما

khatereye65
28-09-2013, 20:59
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‎
کمک می کنه ببینی اف هست یا اینویزیبل .

khatereye65
28-09-2013, 21:06
سلام یه شماره از دوستان خارج از کشورتون بدید .باهاش هماهنگ کنید کد روبراتون بفرسته .یعدا برای اطمینان پسوردتون رو عوض کنید .

khatereye65
28-09-2013, 21:19

اگه ویندوزتون 7 باشه یه کم بازی در میاره .8 داشته باشید راحت میشید .

khatereye65
28-09-2013, 21:22
سلام .همون اینترنت اکسپلورر هست از تسک بارتون برید سراغش .

samisamo
29-09-2013, 00:31
سلام مرسی از راهنمای تون

amir_x3
01-10-2013, 15:06
سلام من اين اسم كه تو چت رو مينويسه چطور تغيير بدم

V E S T A
01-10-2013, 16:06
سلام من اين اسم كه تو چت رو مينويسه چطور تغيير بدم

سلام

صفحات قبل توضیح داده شده:

سلام

از بالا کنار عکس یا آواتار آیدی هم contact detail رو تغییر بدین ..

ye adam
03-10-2013, 22:51
سلام

دوستان خیلی ریلکس بگم فک کنم یاهوم دیگه ترکید...یه نفر با نزدیک 40-50 تا ایدی همزمان صدم ثانیه ای پی ام میده و یاهو هنگ میکنه :| چیکار باید بکنم؟

V E S T A
04-10-2013, 23:05
سلام

دوستان خیلی ریلکس بگم فک کنم یاهوم دیگه ترکید...یه نفر با نزدیک 40-50 تا ایدی همزمان صدم ثانیه ای پی ام میده و یاهو هنگ میکنه :| چیکار باید بکنم؟

از قسمت :

Messenger << Preferences >> Ignore List

گزینه اول رو انتخاب کنید : Ignore anyone who is not in my yahoo contacts که هر کسی تو لیست دوستانتون نیست نتونه

به شما پیغام بفرسته ..

nima-sfa
05-10-2013, 13:17
سلام
دیروز یک هدست برای صحبت صوتی در یاهو خریدم
اما متوجه شدم صدایی رو ضبط نمیکنه و همین طور قسمت voice chat در پنجره چت یاهو غیر فعاله
میخواستم بدونم چطوری میتونم صحبت صدا رو در یاهو فعال کنم؟
ویندوز xp

V E S T A
05-10-2013, 16:15
سلام
دیروز یک هدست برای صحبت صوتی در یاهو خریدم
اما متوجه شدم صدایی رو ضبط نمیکنه و همین طور قسمت voice chat در پنجره چت یاهو غیر فعاله
میخواستم بدونم چطوری میتونم صحبت صدا رو در یاهو فعال کنم؟
ویندوز xp

سلام

ممکن هست غیر فعال شدن voice call به isp شما هم ربط داشته باشه و مشکل از Isp باشه ولی اگر از آنتی ویروس kaspersky استفاده می کنید

این پست هم مفیده:

پس Video call دارین!؟
شما یه بار مسیر زیر رو از Kaspersky برین و تیک یاهو (و همینطور oovoo رو که با اونم مشکل دارین) رو بردارین:

nima-sfa
05-10-2013, 17:34
متشکرم اما فکر نمیکنم مشکل بخاطر انتی ویروس باشه
انتی ویروسم norton 360 2014 هست
چون نه فقط تو یاهو حتی تو ویندوز هم صدایی رو ضبط نمیکنه.یعنی ورودی ای به ویندوز نداره
فکر میکنم یک روش نصب نیاز داره
سیدی نداشت پس چطوری باید به ویندوز شناسونده بشه؟
و همین طور در محیط یاهو هم کلا voice chat کاملا غیر فعاله و نمیشه روش کلیک کرد
اگر راه حلی بلدین لطفا راهنماییم کنین
ممنونم :n16:

V E S T A
05-10-2013, 17:43
متشکرم اما فکر نمیکنم مشکل بخاطر انتی ویروس باشه
انتی ویروسم norton 360 2014 هست
چون نه فقط تو یاهو حتی تو ویندوز هم صدایی رو ضبط نمیکنه.یعنی ورودی ای به ویندوز نداره
فکر میکنم یک روش نصب نیاز داره
سیدی نداشت پس چطوری باید به ویندوز شناسونده بشه؟
و همین طور در محیط یاهو هم کلا voice chat کاملا غیر فعاله و نمیشه روش کلیک کرد
اگر راه حلی بلدین لطفا راهنماییم کنین
ممنونم :n16:

پس مشکلتون مربوط به ویندوز هست که اگر حل بشه مشکل یاهو هم به احتما زیاد حل میشه

مشکلات مربوط به ویندوز xp رو این انجمن مطرح کنید :

ویندوز XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nasser_ZRE
06-10-2013, 16:31
آموزش ساخت ایمیل یاهو پس از حذف ایران!

احتمالا در چند روز اخير از دوستانتون شنيديد که ديگه امکان ايجاد "ايميل ياهو" وجود نداره!

یاهو در اقدامي عجيب نام ايران را از فهرست كشورهايی كه هنگام ثبت نام پست الكترونيك ديده می شد حذف كرده است. براي ثبت نام و فعال سازي حساب كاربری نيز وارد كردن شماره تلفن همراه الزامی است و اين كار برای كاربران ايراني غير ممكن است.

اما خب! ما ايراني هستيم و هميشه راه حلي براي هر مشکلي داريم!!

برای آشنایی با روش کار به همراه عکس های آموزشی با ما همراه باشید.

1. طبق روال همیشگی، به صفحه اصلی یاهو بروید. گزینه Mail را انتخاب کنید.

2. در صفحه ای که باز می شود، روی کادر آبی رنگ در پایین صفحه که نوشته شده است: CreatNew Account (ساخت حساب کاربری جدید) کلیک کنید.

3. در صفحه ای که باز می شود، مشخصات خود را یادداشت و جنسیت خود را وارد کنید. در این مرحله باید روی کد +1 ایالت متحده کلیک راست و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید.

4. در این مرحله در پایین صفحه پنجره ای باز می شود که باید جای خالی را با واژه +98 و عدد یک که دو خط بالاتر قرار دارد را با 98 پر کنید.

5. هر دو کد آمریکا را به روش مذکور به ایران تغییر دهید.

6. در این مرحله ایمیل شما ساخته شده است.

منبع /bia2v3.tk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nima-sfa
06-10-2013, 21:45
پس مشکلتون مربوط به ویندوز هست که اگر حل بشه مشکل یاهو هم به احتما زیاد حل میشه

مشکلات مربوط به ویندوز xp رو این انجمن مطرح کنید :

ویندوز XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون مشکلم رو در اونجا مطرح کردم و مشکل ویندوز حل شد و الان ویندوز صدا از میکروفون هدست دریافت میکنه
تو همه نرم افزار ها هم صدا ضبط میکنه و مشکل ورودیش حل شد اما فقط تنها جایی که کار نمیکنه تو همون یاهوئه
تو یاهو هنوز دکمه voice chat واقع در بالای پنجره ویندوز غیر فعاله.ایا میتونین کمکم کنین تا این قسمت رو فعالش کنم؟
ممنون

V E S T A
06-10-2013, 22:08
ممنون مشکلم رو در اونجا مطرح کردم و مشکل ویندوز حل شد و الان ویندوز صدا از میکروفون هدست دریافت میکنه
تو همه نرم افزار ها هم صدا ضبط میکنه و مشکل ورودیش حل شد اما فقط تنها جایی که کار نمیکنه تو همون یاهوئه
تو یاهو هنوز دکمه voice chat واقع در بالای پنجره ویندوز غیر فعاله.ایا میتونین کمکم کنین تا این قسمت رو فعالش کنم؟
ممنون

ممکن هست مشکل از isp شما باشه با یه isp دیگه تست کنید ببینین voice call فعال میشه یا نه ..

غول مرحله اخر
08-10-2013, 16:29
من یاهو مسنجرم به مشکل برخورده. هر چه قدر رمز قبلیمون رو وارد میکنم قبول نمیکنه. رفتم دوبارهه یه رمز جدید بسازم . هر چی رمز جدید وارد میکنم ارور میده. خواهشا کمک کنید؟

V E S T A
08-10-2013, 20:55
من یاهو مسنجرم به مشکل برخورده. هر چه قدر رمز قبلیمون رو وارد میکنم قبول نمیکنه. رفتم دوبارهه یه رمز جدید بسازم . هر چی رمز جدید وارد میکنم ارور میده. خواهشا کمک کنید؟

متوجه سوالتون نشدم

رمز جدید برای آیدی که دارین ؟ چه طور برای تغییر رمز وارد آیدی و account setting شدین وقتی رمزتون رو قبول نمی کنه ؟!

چه اروری میده ؟

غول مرحله اخر
08-10-2013, 22:14
متوجه سوالتون نشدم

رمز جدید برای آیدی که دارین ؟ چه طور برای تغییر رمز وارد آیدی و account setting شدین وقتی رمزتون رو قبول نمی کنه ؟!

چه اروری میده ؟
اینجا مگه تاپیک یاهو مسنجر نیست؟!
من انو نمیدونم چطور وارد یاهو اصلی میشم. ولی میخوام واسه چت کردن میخوام وارد مسنجر بشم هی رمزو ایراد میگیره بیا اینم ارور:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V E S T A
08-10-2013, 22:23
اینجا تاپیک یاهو مسنجره !:n02:

توضیحاتتون یکم گیج کننده بود چون گفتین با پسوردتون نمی تونید وارد شین ولی رمزتون رو عوض کردین ..

این ارور ربطی به پسورد شما نداره این ارور مربوط به کانکت شدن شما به سرور یاهو هست اگر اخیرا از فی* لتر شدن استفاده کردین تنظیمات مربوط به

پرو*کسی در مرورگر internet explorer در مسیر زیر رو انجام بدین :

و اگر جلوی پرو*ک*سی تیک بود تیک مربوط به پروک*س*ی رو بردارین و ok کنید. بعد از این چک کنید مرور گر Ie باز میشه یا نه و همه کوکی های مربوط

به ie رو پاک کنید .

غول مرحله اخر
08-10-2013, 22:37
سپاسگزارم:n01:
ولی چک کردم تیک اصن فعال نیست. بعد حالا کوکی ها رو چطور فعال کنم؟
راستی من از مرورگر کروم استفاده میکنم.
یکی از دوستانم پیشنهاده تغییر رمز رو داد حالا هر چه قدر من سعی میکنم رمزمو عوض کنم نمیشود

V E S T A
08-10-2013, 22:59
سپاسگزارم:n01:
ولی چک کردم تیک اصن فعال نیست. بعد حالا کوکی ها رو چطور فعال کنم؟
راستی من از مرورگر کروم استفاده میکنم.
یکی از دوستانم پیشنهاده تغییر رمز رو داد حالا هر چه قدر من سعی میکنم رمزمو عوض کنم نمیشود

تغییر رمز برای چی ؟

رمزتون مشکلی نداره برای همین می تونین وارد ایمیل و acount setting بشین اگر مشکلی داشت الان نمی تونستین وارد acount setting بشین و

رمز رو عوض کنید ..این ارور مربوط به کانکشن هست

کوکی های مرورگر ie رو باید پاک کنید از قسمت زیر کوکی ها رو پاک کنید :

internet option >> General >> Browsing history

دکمه delete رو بزنین و تو پنجره باز شده تیک مربوط به کوکی رو فعال و گزینه delete و بعد ازون Ok رو بزنید ..

مرورگر ie سایتی رو برای شما باز می کنه ؟ مسنجر با مرورگر ie ارتباط داره برای همین استفاده از پرو*کسی می تونه روی مسنجر تاثیر بذاره

اگر ie سایتها رو باز میکرد و مسنجرتون باز هم باز نشد از ایمیل وارد آیدی بشین و با مسنجر ایمیل آنلاین بشین و بعد ازون با مسنجر sign in کنید .

غول مرحله اخر
08-10-2013, 23:19
تغییر رمز برای چی ؟

رمزتون مشکلی نداره برای همین می تونین وارد ایمیل و acount setting بشین اگر مشکلی داشت الان نمی تونستین وارد acount setting بشین و

رمز رو عوض کنید ..این ارور مربوط به کانکشن هست

کوکی های مرورگر ie رو باید پاک کنید از قسمت زیر کوکی ها رو پاک کنید :

internet option >> General >> Browsing history

دکمه delete رو بزنین و تو پنجره باز شده تیک مربوط به کوکی رو فعال و گزینه delete و بعد ازون Ok رو بزنید ..

مرورگر ie سایتی رو برای شما باز می کنه ؟ مسنجر با مرورگر ie ارتباط داره برای همین استفاده از پرو*کسی می تونه روی مسنجر تاثیر بذاره

اگر ie سایتها رو باز میکرد و مسنجرتون باز هم باز نشد از ایمیل وارد آیدی بشین و با مسنجر ایمیل آنلاین بشین و بعد ازون با مسنجر sign in کنید .
هر کاری میکنم نمیشه!!!!!!!!!!!!

kasi58
09-10-2013, 20:36
سلام.
از امروز پروفایل میل یاهو تغییرکرده من میخوام برگرده به حالت قبلی .ولی هر چی میگردم پیدا نمکینم..
چی کار کنم ؟

kasi58
11-10-2013, 11:32
سلام.
از امروز پروفایل میل یاهو تغییرکرده من میخوام برگرده به حالت قبلی .ولی هر چی میگردم پیدا نمکینم..
چی کار کنم ؟

کسی نیست جواب بده لطفا

Sent from my SGH-T989D using Tapatalk 2

V E S T A
11-10-2013, 11:36
سلام.
چی کار کنم ؟

کسی نیست جواب بده لطفا

Sent from my SGH-T989D using Tapatalk 2

مشکلات مربوط به میل یاهو رو این تاپیک مطرح کنید :

Yahoo! Mail / تمامی مسائل ياهو ميل در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اتفاقا صفحه آخر درباره مشکل شما بحث شده ..

amirkalak6
14-10-2013, 16:34
سلام

دوستان من چند ماهه با ورژن جدید یاهو مسنجر نمیتونم متصل بشم ولی همینکه ورژن قبلی یعنی 10 رو میریزم وصل میشه!!!! مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

این چکش
Checking virtual IP servers...
[VIP Raw] Connecting to Virtual IP server 66.196.120.43... [PASSED]
[VIP Raw] Sending HTTP request to the server... [PASSED]
[VIP Raw] Receiving response... [PASSED]
[VIP Raw] Checking HTTP response code... [PASSED]
[VIP Raw] Parsing connection server IP address... [PASSED]
[VIP Raw] Connecting to Virtual IP server 66.196.112.212... [PASSED]
[VIP Raw] PASSED *** 66.196.114.227 ***

Checkin

V E S T A
18-10-2013, 18:42
سلام

دوستان من چند ماهه با ورژن جدید یاهو مسنجر نمیتونم متصل بشم ولی همینکه ورژن قبلی یعنی 10 رو میریزم وصل میشه!!!! مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

این چکش
Checking virtual IP servers...
[VIP Raw] Connecting to Virtual IP server 66.196.120.43... [PASSED]
[VIP Raw] Connecting to Virtual IP server 66.196.112.212... [PASSED]
[VIP Raw] PASSED *** 66.196.114.227 ***

Checkin

کاشکی اروری که زمان متصل شدن میاد رو هم میذاشتین .. ممکن هست مشکل از کانکت شدن به سرور یاهو باشه که یه بار کوکی های ie رو پاک کنید

ببینید حل می شه یا نه ؟ هم ویندوز و هم ie رو هم آپدیت کنید.

تا بحال با این مشکل برخورد نداشتم ..

amirkalak6
19-10-2013, 10:41
کاشکی اروری که زمان متصل شدن میاد رو هم میذاشتین .. ممکن هست مشکل از کانکت شدن به سرور یاهو باشه که یه بار کوکی های ie رو پاک کنید

ببینید حل می شه یا نه ؟ هم ویندوز و هم ie رو هم آپدیت کنید.

تا بحال با این مشکل برخورد نداشتم ..

همون اروری رو میده که انگار به اینترنت وصل نیستو کانکتو میزنی

همین ایدی رو رو لپتاپ با مسنجر ورژن اخر تست میکنم راحت میاد رو این سیستم که ویندوزم حتی تازه ریختم جواب نمیده انتی ویروسمم اویراست...

V E S T A
19-10-2013, 12:02
اگر مشکل مربوط به تنظیمات فایروال ویندوز یا آنتی ویروس باشه ورژن های قبلی هم نباید کانکت بشن .. ولی برای امتحان فایروال رو کامل غیر فعال کنید دوباره تست

کنید ببینین متصل می شه یا نه اگر بازم مشکل داشت ویندوز و IE رو آپدیت کنید..

amirkalak6
19-10-2013, 13:44
ویندوزم سونه و اخرین ورژناست چون از سایت سافت 98 دان کردم فکرکنم نسخه شهریوره....

تو این سایت دیدم چند نفری این مشکلو دارن

غول مرحله اخر
22-10-2013, 08:50
بدلیل پایین بودن سرعته اینترنتم اصن یاهو مسنجرک کانکنت نمیشه.
آیا با نرم افزار نیم باز میشود وارد اکانت یاهو خود شوم؟؟؟

Crespo
25-10-2013, 00:47
درود.
یکی از دوستام گفت:

"مسنجر معلوم نیس که چش شده! قاط زده و کلاً Sign In نمیشه! چندین مرتبه پاک و نصب کردم! مسیر نصب عوض شده! نوع کانکشن رو تغییر دادم! و ...! اما هر کاری کردم، بازم نشد!"

من خودم ندیدم که ببینم حداقل ارورش چیه! بنظر شما مشکل چی میتونه باشه؟!

بانو . ./
26-10-2013, 21:20
درود.
یکی از دوستام گفت:

"مسنجر معلوم نیس که چش شده! قاط زده و کلاً Sign In نمیشه! چندین مرتبه پاک و نصب کردم! مسیر نصب عوض شده! نوع کانکشن رو تغییر دادم! و ...! اما هر کاری کردم، بازم نشد!"

من خودم ندیدم که ببینم حداقل ارورش چیه! بنظر شما مشکل چی میتونه باشه؟!

اگه مشکل از ------ نیست با این اوصاف که شما می فرمایید -- شدند .

.

Crespo
26-10-2013, 23:12
اگه مشکل از ------ نیست با این اوصاف که شما می فرمایید -- شدند ..

چی شد الان؟!!! :n13:

بانو . ./
28-10-2013, 21:48
چی شد الان؟!!! :n13:

اولین جای خالی p r o x y هست دومین جای خالی h a c k

احتمالا این کلمه ها در این فاروم فیلتر هستند به این دلیل خط چین شده

.

Golbarg01
29-10-2013, 14:06
سلام دوستان
نرم افزاری هست که firstname and lastname رو بهش بدیم بعد بهمون بگه چه ایدیهایی با ترکیب اینها میشه ساخت که در دسترس باشه و قبلا ساخته نشده باشه؟

ali_agha1981
30-10-2013, 22:38
متاسفانه مثل اینکه به علت تحریم نمیشه توی یاهو ایمیل ساخت..
کسی راه حل ساده و راحتی داره بگه میخوام برای یکی ایمیل یاهو بسازم...

بانو . ./
31-10-2013, 20:08
متاسفانه مثل اینکه به علت تحریم نمیشه توی یاهو ایمیل ساخت..
کسی راه حل ساده و راحتی داره بگه میخوام برای یکی ایمیل یاهو بسازم...

به این جا نگاه کنید ( ​#5969 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])#5969

)

ali_agha1981
01-11-2013, 18:08
به این جا نگاه کنید ( ​#5969 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])#5969
)

متاسفانه دیگه چنین امکانی و ترفندی عملی نیست و یاهو این باگ رو رفع کرده..

manli7
02-11-2013, 18:47
دوستان خواهشا یه روش جدید برای ساخت ایمیل توی یاهو

اصلا روش جدیدی نیومده ؟

V E S T A
02-11-2013, 20:44
دوستان خواهشا یه روش جدید برای ساخت ایمیل توی یاهو

اصلا روش جدیدی نیومده ؟

این پست رو بخونید یکی از روش های ساخت آیدی در یاهو : 1757# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pouya18
02-11-2013, 21:28
سلام آقا یه سوال داشتم خدمدتون از وقتی ویندوز 7 نصب کردم با یاهو مشکل برخوردم:
1)کنار نام کانتکام یک علامت مثل تابلو ورود ممنوع اومده یه چی تو مایه علامت بلاک وقتی کلیک میکنم روی کانتکهای آنلاینم میفرستدم به یک سایت خارجی که مثل تقریبا survey میمونه باید یه محصولی خریداری کنی
2) تو قسمت چت هم وقتی گزینه enter chat رو میزنم پیغام error chat رو میده جالبه بعد از اینکه sign out میشم و دوباره log in میشم messenger از تب مسنجر حذف میشه ممنون میشم کمکم کنید اعصابمو خرد کرده

pouya18
02-11-2013, 21:39
میشه این مشکل رو حل کرد؟

manli7
03-11-2013, 12:38
ممنون vesta عزیز خودتون رفتین کار می کنه..؟