PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25

Amin4All
14-03-2013, 16:15
چند وقت پیش یاهو قسمت chat room ـش رو تعطیل کرد.

چقدر بد .چرا ؟
اسکایپ نداره ؟

A M ! N
14-03-2013, 16:18
دوستان ؛ من هم مشکل کانکت نشدن رو دارم در مسنجر.. با توجه به اینکه افراد دیگه هم این مشکل رو دارن پس مشکل یجورایی کلیه.

manuch
14-03-2013, 19:11
دو سه روزه اختلال ایجاد شده و یاهو مسنجر در بعضی ساعات کانکت نمیشه چه با پر وکسی چه بی پر وکسی کسی راهی سراغ نداره بجز سایت یاهو

والا ما که اختلالی ندیدیم! به جز یاهو هم تقریبا هیچ سایت دیگه ای اون طورکی چت روم نداره یا لااقل محبوبیت نداره
نیمبوز هم هست اگه خواستید ولی من خوشم نیومد . واسه همین کلا چت روم بازی و چت روم ولینگ ! ( یعنی ول بودن تو چت روم ها!) رو ترک کرده ام!
الان دو سه ماهه پاک پاکم ! ( به قول معتادها!)
آفتاب بدم خدمت تون؟!!!!!!!!!!!!

Assassins C
14-03-2013, 19:54
این اروریه که میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

manuch
14-03-2013, 20:40
این اروریه که میده

فیلتر ـشـکن رو اگر فعال کردی و وصل شد، به راه حل مشکل قبلی برای اصلاح این مشکل در صفحه قبلی یا قبل از اون مراجعه کن و اگر اون مشکل باز هم تکرار شد، کمی صبور باش و اجازه بده حدود 12 یا حتی 24 ساعت بگذره
مطمئن باش که می تونی وارد ایمیلت بشی

A M ! N
15-03-2013, 06:42
با پــروکـــ||سی http میشه وارد شد.. ایمیل که از اولش هم مشکلی نبود..

Assassins C
15-03-2013, 20:34
امروز خونه ی یکی از آشنا ها با وای فای گوشی مسنجرم باز شد اما الان با وای فای خونه متصل نمیشه همون ارور رو میده دوباره فکر نمی کنم مشکل از ویندوز هم باشه:n13:

manuch
15-03-2013, 21:46
امروز خونه ی یکی از آشنا ها با وای فای گوشی مسنجرم باز شد اما الان با وای فای خونه متصل نمیشه همون ارور رو میده دوباره فکر نمی کنم مشکل از ویندوز هم باشه:n13:

shift + ctrl + p
connection
connect directly to the internet

hamidchi
15-03-2013, 21:55
سلام
یه سوال
مگه واسه رفتن تو چت روم ها نباید گزینه yahoo chat رو از تب messenger بزنیم ؟؟
کلا زیاد با یاهو مسنجر کار نکردم ولی از خیلی وقت پیش یادمه همچین کاری رو باید میکردیم ولی حالا این گزینه رو نداره
حالا واسه رفتن تو چت روم چیکار باید کرد ؟
این گزینه و تبی که نام بردم درسته ؟؟؟ یا دارم توهم میزینم ؟؟؟:n13:

Facon_Archi
16-03-2013, 00:09
حالا واسه رفتن تو چت روم چیکار باید کرد ؟
چت روم های یاهو کلا بسته شد چند وقت پیش دوست عزیز توسط خود یاهو!

Assassins C
16-03-2013, 12:34
shift + ctrl + p
connection
connect directly to the internet

روی گزینه ی اولیه کلا همه ی تنظیمات رو چک کردم هیچ کدوم تیک نداره

ahriman323
17-03-2013, 14:26
باز دوباره یاهو مسنجر قطع شد و کانکت نمیشه

smallfrank
17-03-2013, 15:32
برای منم قطع شده وصل نمیشه
وارد ایمیل هم که میخوام بشم چنتا سوال میکنه که یادم نیست پاسخشون رو

امیدی هست درست بشه ؟
چقدر طول میکشه ؟

manli7
17-03-2013, 17:07
سلام دوستان من خسته نباشید

دوستان کسی اینجا روبات آیدی داره

تو هر زمینه ای حالا .. مثلا قیمت دلار سکه ماشین کلا تو همه زمنیه ها رو اعلام کنه..

نوع دیگه هم بود مشکلی نیست

ممنون

manuch
17-03-2013, 23:13
برای منم قطع شده وصل نمیشه
وارد ایمیل هم که میخوام بشم چنتا سوال میکنه که یادم نیست پاسخشون رو

امیدی هست درست بشه ؟
چقدر طول میکشه ؟

از آخرین دستگاهی که بدون دردسر وارد شدید باید دوباره وارد بشید.
از طریق مسنجر هم اقدام کنید شاید بشه

smallfrank
17-03-2013, 23:36
از آخرین دستگاهی که بدون دردسر وارد شدید باید دوباره وارد بشید.
از طریق مسنجر هم اقدام کنید شاید بشه

آخرین دستگاه همین PC ــم بوده
با مسنجر هم وصل نمیشه
همون اروری میده که دوستمون صحفه قبل عکسشو گذاشت

manuch
17-03-2013, 23:47
آخرین دستگاه همین PC ــم بوده
با مسنجر هم وصل نمیشه
همون اروری میده که دوستمون صحفه قبل عکسشو گذاشت

پس ببینید او چه پیشنهادی گرفته و چکار کرده

arazboy
26-03-2013, 08:25
می خواهم وارد یا هو مسنجر شوم ایراد می گیرد که پسورد ام اشتباه و یا..... می دهد ولی از قسمت ایمل مشکلی ندارم چطوری می توانم وارد یا هو مسنجر شوم؟

manuch
26-03-2013, 12:18
می خواهم وارد یا هو مسنجر شوم ایراد می گیرد که پسورد ام اشتباه و یا..... می دهد ولی از قسمت ایمل مشکلی ندارم چطوری می توانم وارد یا هو مسنجر شوم؟

exit باید زد و خارج شد. از system tray هم حتی باید خاموش کرد. حدود سی ثانیه بعد دوباره مسنجر را اجرا کرد.

Juventus FC
26-03-2013, 13:56
نمیدونم باید این سوال و اینجا میپرسیدم یا جای دیگه ، چون تاپیکی مرتبط با سوالم پیدا نکردم !

من حدودا 2 ماه میشد که از Nimbuzz روی گوشی استفاده نکرده بودم دیشب اتفاقی بازش کردم ، دیدم کلی پیام و اینا اومدن وقتی همه پیام و اینا رو چک کردم توجه شدم فقط دوستای نیم بازم و داره نشون میده و دوستانی که در یاهو آنلاین هستن رو نشون نمیده رفتم در تنظیماتم دیدم آی دی یاهوم که قبلا ست کرده بودم حالا نیستش ، پس دوباره ست کردم موقع ست کردم یه پیام میاد به نام This Servise Not Available ، و به هیچ عنوان اجازه ست کردن آی دی یاهوم رو نمیده !

با خود برنامه Nimbuzz که در ویندوز به حاات مسنجر هست رو هم تست کردن بازم نشد از طریق خود سایت هم تست کردم بازم همین پیام رو میده !

manuch
26-03-2013, 17:50
نمیدونم باید این سوال و اینجا میپرسیدم یا جای دیگه ، چون تاپیکی مرتبط با سوالم پیدا نکردم !

من حدودا 2 ماه میشد که از Nimbuzz روی گوشی استفاده نکرده بودم دیشب اتفاقی بازش کردم ، دیدم کلی پیام و اینا اومدن وقتی همه پیام و اینا رو چک کردم توجه شدم فقط دوستای نیم بازم و داره نشون میده و دوستانی که در یاهو آنلاین هستن رو نشون نمیده رفتم در تنظیماتم دیدم آی دی یاهوم که قبلا ست کرده بودم حالا نیستش ، پس دوباره ست کردم موقع ست کردم یه پیام میاد به نام This Servise Not Available ، و به هیچ عنوان اجازه ست کردن آی دی یاهوم رو نمیده !

با خود برنامه Nimbuzz که در ویندوز به حاات مسنجر هست رو هم تست کردن بازم نشد از طریق خود سایت هم تست کردم بازم همین پیام رو میده !

شاید دیگه ساپورت نمی کنند یاهو رو

manli7
26-03-2013, 20:47
سلام.. می خوام بدونم یه آیدی کی ساخته شده ؟ مرسی

Juventus FC
28-03-2013, 14:22
شاید دیگه ساپورت نمی کنند یاهو رو

آخه دوست من نمیشه که ! الآن 3 4 تا از دوست های من با Nimbuzz به یاهو و فیسبوکشون کانکت میشن و از این طریق با موبایل چت میکنند !!

A M ! N
28-03-2013, 15:26
یاهو دوباره از طریق عادی باز نمیشه و باید با چیز پی نون وارد یاهو مسنجر شد..!! دیگه خسته شدم ازین وضع..

Mr_100_dolari
28-03-2013, 16:23
یاهو دوباره از طریق عادی باز نمیشه و باید با چیز پی نون وارد یاهو مسنجر شد..!! دیگه خسته شدم ازین وضع..

سلام

یاهو بدون قند شکن هم باز میشه و مشکلی نداره شما کدوم ورژنش رو داری ؟

البته چند روز پیش یه آی دی من رو فرستادش رو هوا که شانس آوردم از طریق ایمیل دوم پس گرفتمش :n09:

V E S T A
28-03-2013, 16:35
سلام

امین هر وقت دیدی مسنجر باز نمیشه اول با ایمیل وارد شو بعد با مسنجر ... یا قسمت Troubleshoot رو بزن بعدش راحت باز میشه

A M ! N
28-03-2013, 16:45
ممنون بچه ها... الان دوباره زدم دیدم باز شد.. ولی وقتهایی که باز نمیشه باید از چیز پ نون استفاده کنم..!
البته از طریق ایمیل همیشه بازه و مشکلی نیست..

:n16:

blackkk
29-03-2013, 16:08
دوستان یه سایت معرفی کنید وضعیت Invisible یاهو رو درست نشون بده همه سایتای اینترنتو زیر و رو کردم با ایدی خودم همه حالت مخفی رو آفلاین نشون میدن.
statusdetect.com

شاهزاده خانوم
30-03-2013, 02:23
دوستان من حدود ی هفته پیش با خارج میخواستم صحبت کنم ویس کال و ویدیو کال م ی طرفه شده بوده یعنی از اون سمت صدا و تصویر داشتیم ولی اونا صدا و تصویر ما رو نداشتند
میخواستم بدونم یاهو هم به سرنوشت اسکایپ دچار شد ؟ شما هم ی همچین مشکلی رو داشتین؟

mood-sports
03-04-2013, 21:58
سلام من دیروز با یاهوم انلاین بودم یهو منو دی سی کرد بعد هرچی میزدم که آن بشه میگفت رمز اشتباهه بعد من رفتم ریکاوری پس بزنم با این پیغام مواجه شدم
ماله چیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

الان نه از مسنجر میتونم ان شم نه از یاهو احتمال خوب شدن هست یا نه ؟

Iloveu-ALL
03-04-2013, 22:07
دوستان من حدود ی هفته پیش با خارج میخواستم صحبت کنم ویس کال و ویدیو کال م ی طرفه شده بوده یعنی از اون سمت صدا و تصویر داشتیم ولی اونا صدا و تصویر ما رو نداشتند
میخواستم بدونم یاهو هم به سرنوشت اسکایپ دچار شد ؟ شما هم ی همچین مشکلی رو داشتین؟

هه قضیه مثل اینکه جدیه :n27: انتظار داشتم چنین کاری کنن

manuch
03-04-2013, 22:36
سلام من دیروز با یاهوم انلاین بودم یهو منو دی سی کرد بعد هرچی میزدم که آن بشه میگفت رمز اشتباهه بعد من رفتم ریکاوری پس بزنم با این پیغام مواجه شدم
ماله چیه

الان نه از مسنجر میتونم ان شم نه از یاهو احتمال خوب شدن هست یا نه ؟

سلام
رمز شما عوض شده. در این موقع که رمز عوض میشه، تمام حسابهای شما در یاهو بسته می شه و شما باید دوباره وارد بشید که چون رمزتون رو احتمالا یکی عوض کرده (یعنی قطعا!) بنابراین از همه جا خارج شده اید و دیگه نمی تونید وارد بشید
ببینید با کی مشکل دارید. به ایمیلتون نامه بفرستید و بگید که ایمیلتون رو پس بده
این آدرس هم سری بزنید
و نیز بازیابی رمز عبور
اگر مشکلی بود، 12 ساعت بعد دوباره تلاش کنیدد

Йeda
03-04-2013, 22:54
سلام دوستان

منم یه مدته با یاهو مسنجرم مشکل دارم اینجوری که شما میگید عادیه؟بیچاره میشم دارم چت می کنم که یهو داداشم ADSL رو قطع میکنه و

دیگه بعد از وصلش نمیاد و چت دیگه منتفی میشه..ولی کلا نیازی به قند شکن نداره هیچوقت..

راستی دوستان من یه مدته قندام مونده رو دستم قندشکنی که گرفتم پولشم ریختم ولی قندارو نمیشکنه ..:n02:

اگه کسی قندشکن خوب سراغ داره میتونه پ.خ بده لطفا

manli7
04-04-2013, 00:23
سلام آیا یاهو داره یه سری از ایمیل ها رو کلا دی اکتیو می کنه ؟

کسی اطلاعی نداره ؟

manuch
04-04-2013, 11:34
سلام دوستان

منم یه مدته با یاهو مسنجرم مشکل دارم اینجوری که شما میگید عادیه؟بیچاره میشم دارم چت می کنم که یهو داداشم ADSL رو قطع میکنه و

دیگه بعد از وصلش نمیاد و چت دیگه منتفی میشه..ولی کلا نیازی به قند شکن نداره هیچوقت..

راستی دوستان من یه مدته قندام مونده رو دستم قندشکنی که گرفتم پولشم ریختم ولی قندارو نمیشکنه ..:n02:

اگه کسی قندشکن خوب سراغ داره میتونه پ.خ بده لطفا

hotspot shield

Iloveu-ALL
04-04-2013, 14:07
hotspot shield

من یه ورژنش رو دانلود کردم کار نکرد بعضی هاشون fake هستن!!

manuch
04-04-2013, 15:23
من یه ورژنش رو دانلود کردم کار نکرد بعضی هاشون fake هستن!!

چرا از این شوخی ها می کنی با من آخه؟!!
دلم طاقت نداره!
بیا این نسخه رو دانلود کن
naariaa.blogsky.com
از این سایتها هم می تونی دانلود کنی
اگر Fake دانلود کردی پس بدون که نابود شدی چون احتمالا کرم یا ویروس یا تروجان و غیره بوده
cnet.com
download.com
filehippo.com

mood-sports
04-04-2013, 16:11
سلام
رمز شما عوض شده. در این موقع که رمز عوض میشه، تمام حسابهای شما در یاهو بسته می شه و شما باید دوباره وارد بشید که چون رمزتون رو احتمالا یکی عوض کرده (یعنی قطعا!) بنابراین از همه جا خارج شده اید و دیگه نمی تونید وارد بشید
ببینید با کی مشکل دارید. به ایمیلتون نامه بفرستید و بگید که ایمیلتون رو پس بده
این آدرس هم سری بزنید
و نیز بازیابی رمز عبور
اگر مشکلی بود، 12 ساعت بعد دوباره تلاش کنیدد

درود فکر نکنم :دی من با ------ که وصل شدم احتمالا یاهو دچار سردرگمی شده که چرا یه دفعه لوکشین از اینجا به اونجا شسد و فکر کرده یکی دیگه وارد حساب من شده و بلاک کرده الان هیچ کار نمیتونم بکن حتی میرم که ریکاوری پس بزنم میگه نمیشه به کاستومر یاهو پیام زدم و گفتم که مشکل چیه این رو برام ارسال کرد یعنی چی میشه یکی بگه

We will assume your issue has been resolved if we do not hear from you within 72 hours.

Thank you for allowing us to be of service to you.

Recently you requested personal assistance from our on-line support center. Below is a summary of your request and our response.

Hello Ali,

Thank you for contacting Yahoo!.

I have analyzed your message, and it is best addressed by our Yahoo! Accounts team. To protect account security, this team requires specific information about your Yahoo! account that you provided during sign-up or when you last updated your account. I will need to ask you to contact Yahoo! Accounts team ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) directly to provide the necessary information to resolve your issue.

Note: Please do not reply to this message. Submitting an email through the form is the best way to get your answer.

Please visit Yahoo! Privacy Center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for information regarding Yahoo!'s Privacy Policy.

Also, please read the help article about registering a Yahoo! ID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

For additional help with Yahoo! products, please visit the Yahoo Help pages.

Thank you again for contacting Yahoo!.

Regards,

Louise Carter

Yahoo! Customer Care
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Auto-Response
04/03/2013 02:55 PM

This is an automated message acknowledging your recent submission for help to Yahoo! Customer Care.

Please do not reply to this automated message as replies will not been seen or answered by a Yahoo! Customer Care representative.

• If you reported abuse, we will investigate and take action where appropriate, and may be contacted if additional information is required to complete our investigation. We appreciate your efforts to make our community better.

• If you are submitting a request for assistance, or asking a question, a representative will respond as soon as possible.

Sincerely,
The Yahoo! Customer Care Team

a6543210
04-04-2013, 19:47
دوستان سلام
تعداد زیادی آی دی تو اد لیستمون داریم.حالا هر کدوم یه اسمی دارن.حالا می خواستم روشی بگین که واسه هر کدوم خودم اسماشونو عوض کنم.
(توضیح بیشتر: هر کدوم از این آی دی ها رفقا هستن که قبلنا تو نت آشنا شدیم و هر کدوم یه تخصصی دارن و خلاصه ازشون استفاده می کنیم.مثل پزشک و مهندس نرم افزار و سخت افزار و تعمیر کار و.... خلاصه زیادن و نمی شن آدم بدونه مثلا sadasas1391 تخصص چیه از بین 50 تا لیست ؟! تا فردا ازش استفاده کرد.حالا می خواستم مثلا به جای مثلا آی دی sadasas1391 بزارم مهندس نرم افزار اسمشو تا فردا کاری داشتم از بین لیست راحت متوجه شم که خودشه و به همه پیغام سند نکنم که کدومتون مهندس نرم افزارینو و جوابمو بدین!؟...)
ممنونم...:n12:

manuch
04-04-2013, 20:54
درود فکر نکنم :دی من با ------ که وصل شدم احتمالا یاهو دچار سردرگمی شده که چرا یه دفعه لوکشین از اینجا به اونجا شسد و فکر کرده یکی دیگه وارد حساب من شده و بلاک کرده الان هیچ کار نمیتونم بکن حتی میرم که ریکاوری پس بزنم میگه نمیشه به کاستومر یاهو پیام زدم و گفتم که مشکل چیه این رو برام ارسال کرد یعنی چی میشه یکی بگه

اطلاعات بده بهش
حسابت رو کی ساختی؟
آخرین تغییر رمزها کی بوده؟
چی بوده
سوالات بازیابی
به چه کسانی بیشتر ایمیل زدی؟
متن ایمیل ها
متن چت ها
و هر اطلاعاتی که داری کمک کننده است

manuch
04-04-2013, 20:59
دوستان سلام
تعداد زیادی آی دی تو اد لیستمون داریم.حالا هر کدوم یه اسمی دارن.حالا می خواستم روشی بگین که واسه هر کدوم خودم اسماشونو عوض کنم.
(توضیح بیشتر: هر کدوم از این آی دی ها رفقا هستن که قبلنا تو نت آشنا شدیم و هر کدوم یه تخصصی دارن و خلاصه ازشون استفاده می کنیم.مثل پزشک و مهندس نرم افزار و سخت افزار و تعمیر کار و.... خلاصه زیادن و نمی شن آدم بدونه مثلا sadasas1391 تخصص چیه از بین 50 تا لیست ؟! تا فردا ازش استفاده کرد.حالا می خواستم مثلا به جای مثلا آی دی sadasas1391 بزارم مهندس نرم افزار اسمشو تا فردا کاری داشتم از بین لیست راحت متوجه شم که خودشه و به همه پیغام سند نکنم که کدومتون مهندس نرم افزارینو و جوابمو بدین!؟...)
ممنونم...:n12:

right click
conntact details
give a nickname
ok
shift+ctrl+p
apearance
ninckname or first and last name

Facon_Archi
04-04-2013, 21:07
right click
conntact details
give a nickname
ok
shift+ctrl+p
apearance
ninckname or first and last name

روی مک چی باید زد؟
اینی که گفتین جواب نمیده

manuch
04-04-2013, 22:45
روی مک چی باید زد؟
اینی که گفتین جواب نمیده

معذرت می خوام دوست عزیز
نمی دونم
شما روی آیدی رایت کلیک می کنید و جزئیاتش رو تغییر میدید و به یاهو میگید جزئیات رو نشون بده. سیستم فلوچارت این رو میگه. جزئیاتش رو نمی دونم

Iloveu-ALL
04-04-2013, 22:47
روی مک چی باید زد؟
اینی که گفتین جواب نمیده

روی ویندوز من تست کردم مشکلی نداشت! برای مک فرق می کنه؟

MeHrDaD-91
05-04-2013, 22:43
ی مشکلی پید کردم ک مسنجرم خودکار توسط ویندوز (8) بسته میشه!

کمکم کنید:n16:

پ.ن: البته تا on میشم اینطوری میشه!!!!

Facon_Archi
05-04-2013, 22:51
روی ویندوز من تست کردم مشکلی نداشت! برای مک فرق می کنه؟

احتمالا دیگه
چون وقتی مزنم تغییری ایجاد نمیشه
خیلی وقت هم دنبال این قضیه بودم پیداش نکردم دیگه بیخیال شدم:n02:

Facon_Archi
05-04-2013, 22:53
ی مشکلی پید کردم ک مسنجرم خودکار توسط ویندوز (8) بسته میشه!

کمکم کنید:n16:

پ.ن: البته تا on میشم اینطوری میشه!!!!

چیز پی انت وصله؟
بدون اون کانکت شو
ببین باز این مشکل بوجود میاد یا نه.

MeHrDaD-91
06-04-2013, 00:22
نه اص با اون وصل نمیشم نمیدونم چرا اینطوریه تازه ویندوز هم عوض کردم

Iloveu-ALL
06-04-2013, 14:06
احتمالا دیگه
چون وقتی مزنم تغییری ایجاد نمیشه
خیلی وقت هم دنبال این قضیه بودم پیداش نکردم دیگه بیخیال شدم:n02:

فقط کافیه رو یکی از فرند هاتون کلیک کنید.

Amir Hossein
07-04-2013, 21:50
سلام
باو بیچاره شدیم جدیدین :31:
من سطر اول میخوام انگلسی تایپ کنم درسته
ولی به محض اینکه میرم سطر دوم فارسی میشه
هرچی هم زبونو عوض میکنم برمیگرده به فارسی
نمیدونین دلیلش چیه؟
مرسی

Amir Hossein
07-04-2013, 22:24
یه سوال دیگه هم هس :31:
چرا من استتوسم رو عوض میکنم
برای بقیه اون گوشه پایین پیغام نمیده؟

Facon_Archi
07-04-2013, 22:36
فقط کافیه رو یکی از فرند هاتون کلیک کنید.

خب میگم نداره این گزینه رو:دی
اگه داشت که میدونستم روشش چیه

Amir Hossein
07-04-2013, 22:48
خب میگم نداره این گزینه رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

اگه داشت که میدونستم روشش چیه
یه شات از منوی راست کلیک contact بذارین

manuch
07-04-2013, 23:46
سلام
باو بیچاره شدیم جدیدین :31:
من سطر اول میخوام انگلسی تایپ کنم درسته
ولی به محض اینکه میرم سطر دوم فارسی میشه
هرچی هم زبونو عوض میکنم برمیگرده به فارسی
نمیدونین دلیلش چیه؟
مرسی

شاید آیکون می زنی
یا باز
یا چیزی دیگه

manuch
07-04-2013, 23:47
یه سوال دیگه هم هس :31:
چرا من استتوسم رو عوض میکنم
برای بقیه اون گوشه پایین پیغام نمیده؟

از کجا می دونی؟!!!
اگر مطمئنی، شاید تو لیستش نباشی
ایگنور باشی
یا طرف اصلا این تنظیماتو نداره

Amir Hossein
08-04-2013, 00:44
شاید آیکون می زنی
یا باز
یا چیزی دیگه
این درست شد
به خواطر افکر رنگ بود

از کجا می دونی؟!!!
اگر مطمئنی، شاید تو لیستش نباشی
ایگنور باشی
یا طرف اصلا این تنظیماتو نداره
من از دوستم سوال کردم که آیا من استتوسمو عوض میکنم پیغام میده اون گوشه گفت نه
ایگنور هم که طبیعتا نیستم
نتطیمات هم متوجه نشدم

manuch
08-04-2013, 02:20
این درست شد
به خواطر افکر رنگ بود

من از دوستم سوال کردم که آیا من استتوسمو عوض میکنم پیغام میده اون گوشه گفت نه
ایگنور هم که طبیعتا نیستم
نتطیمات هم متوجه نشدم

باید مطمئن باشی تو لیستش هستی
خیلی ها هم ناشی هستند
ممکنه طرف تو لیست شما باشه ولی شما تو لیستش نباشی
باید ببینی گزینه افزودن بالا سمت راست پنجره چت هست یا نه؟
و آیا برای دیگران اتفاق می افته یا فقط شما؟

geysar
08-04-2013, 21:04
با سلام
من جدیدترین ورزن یاهورادارم ولی چون تازه کارم نمیدونم از کدوم قسمت وارد روم هاشوم گزینه join roomیا یه همچین چیزی را نمی بینم لطفا راهنمایی کنید

geysar
08-04-2013, 21:11
تکراری ...........

Iloveu-ALL
08-04-2013, 21:41
با سلام
من جدیدترین ورزن یاهورادارم ولی چون تازه کارم نمیدونم از کدوم قسمت وارد روم هاشوم گزینه join roomیا یه همچین چیزی را نمی بینم لطفا راهنمایی کنید

قسمت چت روم چند ماه پیش توسط یاهو بسته شد.

Amin4All
11-04-2013, 16:55
سلام.
یاهو نمیزاره شماره موبایل ایران رو بدیم .
کاریش میشه کرد ؟

manuch
12-04-2013, 01:19
سلام.
یاهو نمیزاره شماره موبایل ایران رو بدیم .
کاریش میشه کرد ؟
نه دوست عزیز
ما روی گردن تحریم نشستیم و داریم لهش می کنیم!
اون شماره بگیره هم ما sms هاش رو نمی رسونیم تا بسوزه نا فرم!
به قول دکتر: آبو بریز همونجا که می سوزه!

hamid1002
14-04-2013, 11:50
سلام

دوستان راهی وجود داره تا ایدی هایی که از داخل ادد لیست مسنجرمون پاک کرده ایم رو دوباره باز گردانیم یا حداقل ایدهای پاک شده رو ببینیم کدوما بودن

با تشکر

manuch
14-04-2013, 13:15
سلام

دوستان راهی وجود داره تا ایدی هایی که از داخل ادد لیست مسنجرمون پاک کرده ایم رو دوباره باز گردانیم یا حداقل ایدهای پاک شده رو ببینیم کدوما بودن

با تشکر

اگر از ده تای آخری باشه که باهاشون چتیدی، می تونی توی بلای لیست ده تماس آخر ببینی
همچنین اگر وارد بخش contacts در ایمیل بشی ممکنه بعضی ها شون که ایمیل هم داشته اند باقی مونده باشه
می تونی اضافه کنی
راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه

funy
16-04-2013, 19:37
سلام یکی کمک کنه آخرین ورژن یاهو (11.5.0.228) رو روی ویندوز xp sp2 نصب میکنم تا میخوام بازش کنم ارور The application failed to initialize properly (0xc0150002) click on ok to terminate the application رو میده. dot net freamwork 3.5 رو هم نصب کردم. کمکم کنین دوستان

funy
16-04-2013, 22:24
ندی هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد امروز من دو تا اکانت یاهوو ساختم تو قسمت شماره موبایل ترکیه انتخاب کردم چون ایران نداشت از خودم یه شماره دادم اکانتمو ساختم

ahriman323
16-04-2013, 22:58
سلام یکی کمک کنه آخرین ورژن یاهو (11.5.0.228) رو روی ویندوز xp sp2 نصب میکنم تا میخوام بازش کنم ارور The application failed to initialize properly (0xc0150002) click on ok to terminate the application رو میده. dot net freamwork 3.5 رو هم نصب کردم. کمکم کنین دوستان
ارور را توی گوگل سرچ کنید علتش را پیدا کنید

manli7
16-04-2013, 23:05
توی یاهو چند نفرو میشه add کرد ؟

funy
17-04-2013, 01:45
حاجی من کل دنیارو گشتم بعد از شما کمک خواستم من تو گوگل سرچ کردم تو یکی از سایتهای خارجی نوشته بودن فریمور 3.5 داتنت رو نصب کنین حله که من نصب کردم حل نشد. شما کمکی نمیتونین بکنین؟

ahriman323
17-04-2013, 02:12
توی یاهو چند نفرو میشه add کرد ؟
1000 نفر فکر کنم

حاجی من کل دنیارو گشتم بعد از شما کمک خواستم من تو گوگل سرچ کردم تو یکی از سایتهای خارجی نوشته بودن فریمور 3.5 داتنت رو نصب کنین حله که من نصب کردم حل نشد. شما کمکی نمیتونین بکنین؟
اینو دانلود کن و باهاش یاهو مسنجر را پاک کن و دوباره نصبش کن شاید مشکلت حل بشه

ma05
17-04-2013, 05:20
با سلام خدمته دوستان
من یاهو مسجر Yahoo.Messenger.11.5.0.228.Final رو نصب کردم اما موقع چت چند جمله رو فارسی میفرسته ولی بعد اتومات میشه انگلیسی با اینکه زبان سیستم هم فارسی است اما در مسنجر کار نمیکنه والباقی رو باید به صورت انگلیسی بدم مشکلم از کجاست.تا حده ممکن نگید فارسی ساز نصب کن.ممنون:n03:

manuch
17-04-2013, 07:51
برای دوستان!

لازم نیست اصلا موقع ساخت ایمیل یاهو، بهش شماره تلفن یا ایمیل دوم داد

در موردد یاهو مسنجر هم بهتره نسخه یکی مانده به آخر رو نصب کنید چون نسخه آخر خیلی باگ دارهو چون چتروم هم تعطیل شده دیگه اون ها هم برطرف نمیشه. منظور م نسخه 11.5.0.152-us هست البته us آخر اسم باید باشه اگر می بینیدد قبل از عدد اومده مشکل نگارش فرومه

شما هر تعداد می تونید آیی به مسنجرتون اد کنید. محدودیتی لااقل من نشنیده ام. خودم بالای هزار تا دارم.

احتمالا نصب مسنجر مستقل از فریمور باید باشه. من تا حالا مشکلی ندیده ام. شاید نسخه شما خوب دانلود نشده باشه و موقع unpacking برخی از فایلهاش معیون و ناقص باشه

funy
17-04-2013, 10:56
دادا کاش یه لینکی که بشه بش اعتماد کرد خودتون می ذاشتین

manuch
17-04-2013, 11:18
دادا کاش یه لینکی که بشه بش اعتماد کرد خودتون می ذاشتین
filehippo.com

funy
17-04-2013, 13:29
سایت باحالیه اما اون ورژن یاهو که گفتین رو نداره آخرین ورژن هستش

manuch
17-04-2013, 13:49
سایت باحالیه اما اون ورژن یاهو که گفتین رو نداره آخرین ورژن هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Download
Latest Version ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
18.48MB

Latest Version
Yahoo! Messenger 11.5.0.228

Old Versions
Yahoo! Messenger 11.5.0.192 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 11.5.0.152 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 11.0.0.2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 11.0.0.2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 11.0.0.1751 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 10.0.0.1270 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 10.0.0.1267 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 10.0.0.1264 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 10.0.0.1258 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 10.0.0.1241 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 10.0.0.1102 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 10.0.0.542 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 10.0.0.525 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2162 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2161 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2160 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2152 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2136 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2133 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2124 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2123 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2112 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2034 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yahoo! Messenger 9.0.0.2018 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
View more... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba007
17-04-2013, 19:14
دوستان من به هیچ طریقی نمیتونم اد کنم
خیلی از اد لیست هامو پاک کردم
همه نسخه های یاهو مسنجر رو نصب کردم خیلی ویندوز عوض کردم
از طریق ایمیلم میتونم اد کنم ها ولی وقتی مسنجر رو باز میکنم تو لیستم ایدیش نیست
نه میتونم اد کنم و نه کسی که منو اد میکنه تو اد لیستم نمیایه
9 ساله ایدیمو دارم
یه ایدی دیگه دارم اون راحت اد میشه
چه کار کنم؟

manuch
18-04-2013, 08:12
9 ساله ایدیمو دارم
چه کار کنم؟
به تجربه فقط می تونم بگم که کار زیاد کشیدن از مسنجر باعث این موضوع میشه و اگر نسخه یکی مانده به آخر که در کامنت قبلی هم هست رو نصب کنید و در ابتدای شروع به کار مسنجر ادد کنید احتمالا حل میشه. در تنظیمات یاهو چنین چیزی تا حالا نشنیده ام

funy
18-04-2013, 14:00
آقا من مشکلمو با تعویض ویندوز حل کردم و دیگه اون پیام خطا رو موقع باز کردن یاهو مسنجر نمی ده. تا ویندوز جدید نصب کردم قبل از نصب درایور ها یاهو رو نصب کردمو چک کردم. همون نسخه آخر رو نصب کردمو آی دی دوستمو اد کردمو هم چت کردیم و هم تماس تصویری داشتیم

ahriman323
18-04-2013, 19:21
9 ساله ایدیمو دارم
چه کار کنم؟
کسانی که در حالت Add request pending هستند را پاک کنید احتمالا درست میشه

akharwarbaz
19-04-2013, 08:29
یاهوم کانکت نمیشه تا میزنم sign in ارور میده بعد میزنه از http ـه
چی کار کنم

Facon_Archi
19-04-2013, 10:26
یاهوم کانکت نمیشه تا میزنم sign in ارور میده بعد میزنه از http ـه
چی کار کنم

فی/لتر ش/کن رو روشن کن درست میشه:n02:

Cna_1
19-04-2013, 13:43
سلام دوستان من طبق این تاپیک : (آموزش ورود به روم های یاهو + ساختن روم مورد نظر با اسم دلخواه !! (Yahoo! JAPAN ID) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) پیش رفتم و همه ی کارهارو انجام دادم اما حالا وقتی آیدی و پسورد رو در یاهو مسنجر وارد میکنم این پیام رو میده :

your account has been abused

بگید باید چیکار کنم ؟

ahriman323
19-04-2013, 16:36
فی/لتر ش/کن رو روشن کن درست میشه:n02:
با اونم دیگه نمیره!

manuch
19-04-2013, 21:39
نه دوست عزیز
شما مشکل با فیلـــتر شــکن نیست که
برنامه یاهو مسنجر رو ببند
و بعد دوباره اجرا کن
قلق خای نداره
باید یه کم کار کنی باهاش
گاهی پیش میاد برای همه

Amir Hossein
19-04-2013, 21:42
این باز نشدن ظهر برای اکثرن پیش اومده بود
-------------
بچه ها یه سوال
من اگه توسط کسی ایگنور شده باشم
ار کجا بفهمم
اگه ایگنور شده باشم میتونم ببینم آن شده یا نه؟

Iloveu-ALL
19-04-2013, 21:49
-------------
بچه ها یه سوال
ار کجا بفهمم

به دو صورت ممکنه که شخص فقط برای شما اف نشون بده. یکی اینکه شما رو ایگنور کنه / یکی دیگه هم اینکه برای شما invis باشه.

manuch
19-04-2013, 22:06
-------------
بچه ها یه سوال
ار کجا بفهمم

فکر نکنم
بعضی ها هستند که من حدس می زنم من رو ایگنور کرده باشند ولی من می فهمم کی آن و آف میشن
فکر کنم مستقل باشه
یعنی اگر شما ادد کرده باشید، حتی اگر اون شما رو ایگنور کنه، احتمالا شما ببینید
ضمن اینکه سایتهای زیادی استاتوس ها رو چک می کنند

Amir Hossein
20-04-2013, 10:29
ضمن اینکه سایتهای زیادی استاتوس ها رو چک می کنند
میشه یه خوبشو معرفی کنی؟

manuch
20-04-2013, 10:42
detectinvisible.com
ystatus.com

اصلا بی خیال!
اینو بگیر:

mojtaba007
20-04-2013, 19:23
کسانی که در حالت Add request pending هستند را پاک کنید احتمالا درست میشهتو بی نظیری پسر

mohammad.asghari
21-04-2013, 12:46
چرا این یاهو مسنجر من این پیغام رو میده؟

manuch
21-04-2013, 15:02
چرا این یاهو مسنجر من این پیغام رو میده؟

مشخصات آیدی و پسورد رو حذف کن
از مسنجر به طور کامل کامل خارج شو
چند لحظه صبر کن
وارد شو
اگر باز هم نشد ممکنه موقتا مشکلی باشه
بهتره چند ساعت بعد تکرار کنی

ahriman323
22-04-2013, 16:57
دوستان یکی از ادلیست های من توی یاهو مسنجر قبل از اینکه بهش pm بدم متوجه میشه که دارم میخوام بهش pm بدن در صورتی که اخرین باری که بهش پیام دادم مثلا دیروز بوده و پنجره چتمون باز نیست که بفهمه من الان دارم تایپ میکنم؟! کسی از این ترفند اطلاعای داره؟

آترياد
23-04-2013, 19:25
سلام دوستانمن 2 روزه با هر كي چت ميكنم متن گفتگو آرشيو نميشه و كاملا پاك ميشه. اصلا نميدونم چه اتفاقي افتاده،تنظيمات رو هم تغييري ندادم توي منوي Messenger هم سمت چپ چيزي با عنوان Archive ندارم conversation history هست كه "keep a history of my conversation" تيك داره من هيچ تغييري ايجاد نكردم. خيلي سرچ كردم همه ميگن بايد archive رو پيدا كنم كه واقعا نيست ديگه نميدونم چه كنم من گاهي به متن گفتگوهام نياز دارملطفا راهنماييم كنيد ممنونم لطفا راهنماييم كنيد

manuch
23-04-2013, 19:39
سلام دوستانمن 2 روزه با هر كي چت ميكنم متن گفتگو آرشيو نميشه و كاملا پاك ميشه. اصلا نميدونم چه اتفاقي افتاده،تنظيمات رو هم تغييري ندادم توي منوي Messenger هم سمت چپ چيزي با عنوان Archive ندارم conversation history هست كه "keep a history of my conversation" تيك داره من هيچ تغييري ايجاد نكردم. خيلي سرچ كردم همه ميگن بايد archive رو پيدا كنم كه واقعا نيست ديگه نميدونم چه كنم من گاهي به متن گفتگوهام نياز دارملطفا راهنماييم كنيد ممنونم لطفا راهنماييم كنيد
باید نسخه مسنجر رو بگید، بعد
من نسخه یازده و نیم دارم. اینجا شما در منوی مسنجر ، بعد preferences می تونید وارد تنظیمات اصلی بشید
conversation history اینجاست و می تونید آرشیو رو هم تماشا کنید
تیک ذخیره کردن رو هم می تونید اینجا چک کنید ولی نسخه شما مهمه. تو بعی نسخه ها خوب مشکلاتی هست. اصولا نسخه یکی مونده به آخر معمولا همیشه بهترینه.

manuch
23-04-2013, 19:41
دوستان یکی از ادلیست های من توی یاهو مسنجر قبل از اینکه بهش pm بدم متوجه میشه که دارم میخوام بهش pm بدن در صورتی که اخرین باری که بهش پیام دادم مثلا دیروز بوده و پنجره چتمون باز نیست که بفهمه من الان دارم تایپ میکنم؟! کسی از این ترفند اطلاعای داره؟
بهتره بیشتر توضیح بدید ولی اگر کسی بخواد روی کسی زوم کنه، خوب طبیعیه که بلافاصله بعد از ورود پنجره چت رو باز کنه یا آنلاین شدنش به صورت نامرئی رو چک کنه.
شما از موبایل هم استفاده کنید ببینید باز هم این اتفاق می افته یا نه؟!!

ahriman323
23-04-2013, 19:42
بهتره بیشتر توضیح بدید ولی اگر کسی بخواد روی کسی زوم کنه، خوب طبیعیه که بلافاصله بعد از ورود پنجره چت رو باز کنه یا آنلاین شدنش به صورت نامرئی رو چک کنه.
شما از موبایل هم استفاده کنید ببینید باز هم این اتفاق می افته یا نه؟!!
نه بابا زوم نمیکنه مگه بیکاره
از رباطی چیزی استفاده میکنه حتما کسی سراغ نداره؟

hosein.az
23-04-2013, 19:45
ایران روم های یاهو رو بسته :n24:

Greedy
23-04-2013, 19:50
ایران روم های یاهو رو بسته :n24:

کلا چت روم های یاهو بسته شد از طرف خود یاهو
دو سه ماهی میشه

Mehran-King
23-04-2013, 19:52
کلا چت روم های یاهو بسته شد از طرف خود یاهو
دو سه ماهی میشه

باز نمیشن؟:n26:

hosein.az
23-04-2013, 19:55
من چجوری برم تو روم های ایران الان؟:n04:
ورژن یاهو مسنجرم هم 11 اخرین ورژن هس(فکر کنم 11باشه)

آترياد
23-04-2013, 20:37
[QUOTE=manuch;7599952]باید نسخه مسنجر رو بگید، بعد
من نسخه یازده و نیم دارم. اینجا شما در منوی مسنجر ، بعد preferences می تونید وارد تنظیمات اصلی بشید
conversation history اینجاست و می تونید آرشیو رو هم تماشا کنید
تیک ذخیره کردن رو هم می تونید اینجا چک کنید ولی نسخه شما مهمه. تو بعی نسخه ها خوب مشکلاتی هست. اصولا نسخه یکی مونده به آخر معمولا همیشه بهترینه.[/QUO

برا منم يازده و نيم هستش. conversation history هست ولي آرشيوي وجود نداره نميدونم چه مشكلي به وجود اومده تا همين 3 روز بل هم اينطور نبود
ممنون از اينكه كمك كردين
:n01::n16:

ahriman323
23-04-2013, 20:39
باز نمیشن؟:n26:

من چجوری برم تو روم های ایران الان؟:n04:
ورژن یاهو مسنجرم هم 11 اخرین ورژن هس(فکر کنم 11باشه)
یاهو چند ماه هست که روم هاش را تعطیل کرده
چت روم های یاهو ژاپن فقط بازه که باید آی دی ژاپنی بسازید برید با دافهای چشم بادمی چت کنید

Turok-71
26-04-2013, 00:05
سلام...

چند روزیه هرکاری میکنم آی دیم آنلاین نمیشه!!! نه یه آیدی ها...هرچی آیدی دارم همه رو میگه رمزت اشتباس مسنجر بی تربیت...

جریان چیه؟؟؟

manuch
26-04-2013, 03:53
سلام...

چند روزیه هرکاری میکنم آی دیم آنلاین نمیشه!!! نه یه آیدی ها...هرچی آیدی دارم همه رو میگه رمزت اشتباس مسنجر بی تربیت...

جریان چیه؟؟؟
آنلاین یا ورود؟
کدومش مشکل دارد؟
اگر ورود مشکل داره باید احتمالا اول از طریق ایمیل وارد بشید بعد .
ممکنه اصلا ایمیلتون موقتا غیر فعال شده باشه

Turok-71
26-04-2013, 20:36
آنلاین یا ورود؟
کدومش مشکل دارد؟

منظورم ورود بود D

زیر سیکل بگو داداش...سخته...D

موقتا؟؟؟ یاهو دیگه داره شورشو درمیاره...یه کاری میکنه که ما ایرانیا تحریمش کنیم به خاک سیاه بشینه....بعله پس چی...

manuch
27-04-2013, 15:55
منظورم ورود بود D

زیر سیکل بگو داداش...سخته...D

موقتا؟؟؟ یاهو دیگه داره شورشو درمیاره...یه کاری میکنه که ما ایرانیا تحریمش کنیم به خاک سیاه بشینه....بعله پس چی...
شما بهتره از این دو صفحه وارد بشید
mail.yahoo.com
login.yahoo.com
ممکنه سوال امنیتی بپرسه یا کد تایید و غیره

Turok-71
28-04-2013, 21:34
شما بهتره از این دو صفحه وارد بشید
mail.yahoo.com
login.yahoo.com
ممکنه سوال امنیتی بپرسه یا کد تایید و غیره

از طریق ایمیل یاهو وارد شدم...برام میل زد که یه نفر قصد داشته با حساب کاربری شما در تاریخ فلان وارد بشه...(خودمو میگهD)
چنتا گزینه هم داده بود که پسوردو چنج کردم و حل شد....

سپاس...

manli7
29-04-2013, 00:34
هیچ راه حلی نیست که یه نفر که قبلا ما رو ادد داشته یه کاری کنیم که از ادد لیستش در بیایم ؟

manuch
29-04-2013, 11:13
هیچ راه حلی نیست که یه نفر که قبلا ما رو ادد داشته یه کاری کنیم که از ادد لیستش در بیایم ؟
الان یادم نیست. یادمه یه بار تو ضمیمه کلیک روزنامه جام جم یه راه حلی ارائه شده بود. شما اصلا طرف رو ایگنور کن و خلاص!

ahriman323
29-04-2013, 21:14
خدمت شما.تست کردم جواب میده

manli7
29-04-2013, 22:25
آخه من هر استاتوسی بذارم طرف می بنینه اینش بده:n03:

ahriman323
29-04-2013, 22:31
آخه من هر استاتوسی بذارم طرف می بنینه اینش بده:n03:
از طریق اون لینک تست کردید جواب نداد؟

manuch
29-04-2013, 23:13
خدمت شما.تست کردم جواب میده
هرگز
هرگز
هرگز
و تحت هیچ شرایطی
رمز های خود را در چنین سایتهایی وارد نکنید حتی اگر تست کرده باشید و دویست درصد هم جواب بدهد.
البته این فقط یک توصیه و نصیحت است

ahriman323
29-04-2013, 23:26
جز این موارد راهی وجود نداره که!
من که تست کردم مشکلی پیش نیومده

Sent from my HTC Desire V using Tapatalk 2

Iloveu-ALL
30-04-2013, 00:41
هرگز
هرگز
هرگز
و تحت هیچ شرایطی
رمز های خود را در چنین سایتهایی وارد نکنید حتی اگر تست کرده باشید و دویست درصد هم جواب بدهد.
البته این فقط یک توصیه و نصیحت است

بعضی سایت ها هستند ای دی پس میگیرن remove friend می کنند
بعضی ها هم اگه اشتباه نکنم از ignore در میارن که این هم ای دی پس میگیره

manli7
30-04-2013, 15:29
من کر می کنم از این لینک ها استفاده می کنیم یه پیغام برای اون طرف بره وازش سوال بپرسه..

ubb
02-05-2013, 14:00
با سلام مسنجر من v11.5.152 میباشد و تا چند روز پیش کار میکردم ولی الان voicecall, videocall فعال نیست و البته ور ژ ن جدید v11.5.228 نصب کردم باز همین بود راهنمایی نمایید با تشکر

alaydyn
02-05-2013, 14:01
سلام
هر کار میکنم یاهو وارد نمیشم چی باید تست کنم ؟

manuch
03-05-2013, 00:17
با سلام مسنجر من v11.5.152 میباشد و تا چند روز پیش کار میکردم ولی الان voicecall, videocall فعال نیست و البته ور ژ ن جدید v11.5.228 نصب کردم باز همین بود راهنمایی نمایید با تشکر
اگر در منوها غیر فعاله، بعیده. اما اگر با کسی نمی تونید شاید دبه این دلیل باشه که مثلا از موبایل استفاده می کنه نه مسنجر کامپیوتر

Iloveu-ALL
03-05-2013, 13:07
این یاهو هم دیگه خودش رو گیر آورده ها!! یه بار با ای دی فامیلم اومدم بالا که تست کنم بعد اون با هر ای دیم یه بار اومدم و سر بار دوم ارور میداد :n15:

Mehran-King
03-05-2013, 14:13
سلام با تبلت میشه با یاهو مسنجر چت کرد ؟ و یا یاهو مسنجر رو میشه روی تبلت نصب کرد؟

manuch
03-05-2013, 16:14
سلام با تبلت میشه با یاهو مسنجر چت کرد ؟ و یا یاهو مسنجر رو میشه روی تبلت نصب کرد؟
تنظیمات خود تبلت هست برای اتصال به یاهو
باید از اون جا وارد بشی

Hi5
03-05-2013, 22:10
از من همش این ارور میده:

سرعت نتم خوبه و تنظیمات اینترنت رو هم نگاه کردم پروک.صی چیزی ست نکردم که ارور بده!!

Iloveu-ALL
03-05-2013, 23:09
از من همش این ارور میده:

سرعت نتم خوبه و تنظیمات اینترنت رو هم نگاه کردم پروک.صی چیزی ست نکردم که ارور بده!!

برا منم همین ارور رو میده.
نمیشه هیچ جور از چند تا ای دی استفاده کرد و این ارور رو نده؟

supermax15
03-05-2013, 23:17
این مشکل واسه اینترنت ایران هست و time out ping

سرور یاهو هیج مشکلی نداره

m.beh
04-05-2013, 01:38
برا منم همین ارور رو میده.
نمیشه هیچ جور از چند تا ای دی استفاده کرد و این ارور رو نده؟

به نگاهم به قسمت ------ بندازید تو یاهومسنجر اشکال از اونجام می تونه باشه و گرنه یاهو خوب جواب می ده حتی تصویری

Hi5
04-05-2013, 09:01
به نگاهم به قسمت ------ بندازید تو یاهومسنجر اشکال از اونجام می تونه باشه و گرنه یاهو خوب جواب می ده حتی تصویری

من تنظیمات همه رو چک کردم اما باز همین آشو همین کاسه!

Hi5
04-05-2013, 09:08
البته با این پینگ هم نباید وارد شه:

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=835ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=1453ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=801ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=1000ms TTL=46

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 801ms, Maximum = 1453ms, Average = 1022ms

barish_n
04-05-2013, 22:13
سلام
نمیدونم چرا video va voice یاهوی من چند وقته کار نمیکنه !! یه هفته ی میشه !! چرا؟

manuch
05-05-2013, 00:08
سلام
نمیدونم چرا video va voice یاهوی من چند وقته کار نمیکنه !! یه هفته ی میشه !! چرا؟
سلام
طرف رو ایگنور نکرده باشی
از تنظیماتش ببین voice and video و نیز wwbcam bradcast دستکاری نشده باشند .
و کار نمی کنه یعنی چی؟
نمی تونی چت داشته باشی یا اینکه اون نمی تونه ببینه؟
منا بعضی لپتاپها ممکنه مشکل داشته باشند.

manuch
05-05-2013, 00:09
از من همش این ارور میده:

گزینه ترابل شوت رو چرا نمی زنی و عکس اون رو بذاری؟

barish_n
05-05-2013, 03:44
سلام
طرف رو ایگنور نکرده باشی
از تنظیماتش ببین voice and video و نیز wwbcam bradcast دستکاری نشده باشند .
و کار نمی کنه یعنی چی؟
نمی تونی چت داشته باشی یا اینکه اون نمی تونه ببینه؟
منا بعضی لپتاپها ممکنه مشکل داشته باشند.

همه چیز درسته ! منظورم از کار نمیکنه یعنی کم رنگ هستش
نه ایگنور کردم نه در اینترنتم مشکله نه از کاسپر اسکای هست مشکل !!
مشکل اینجاست که مال اکثر دوستام هم کم رنگ هست با هیچ کس نمی تونم گفت گوی اینترنتی داشته باشم با voice !

sasan.69
05-05-2013, 03:47
چت روم یاهو به طور دائمی قطع شده یا امکان بازگشت هست و اینکه جایگیزین این مسنجر چیه؟

B3HZ@D
05-05-2013, 04:33
فکر کنم برای همیشه بسته شده .
چون که طبق گفته خانم مایر میخوان روی محصولات سود آور و مفیدتر تمرکز کنن .

ahriman323
05-05-2013, 09:36
چت روم یاهو به طور دائمی قطع شده یا امکان بازگشت هست و اینکه جایگیزین این مسنجر چیه؟
همیشه......
نیم باز

manuch
05-05-2013, 10:35
همه چیز درسته ! منظورم از کار نمیکنه یعنی کم رنگ هستش
نه ایگنور کردم نه در اینترنتم مشکله نه از کاسپر اسکای هست مشکل !!
مشکل اینجاست که مال اکثر دوستام هم کم رنگ هست با هیچ کس نمی تونم گفت گوی اینترنتی داشته باشم با voice !
پس این مشکل محدود به شما نیست. شاید به مرور دردست بشه. فعلا میشه گفت مشکل عمومی تره. مثلا شاید نسخه ویندوزتون و غیره
من یک ماهی میشه چت صوتی تصویری نداشته ام

manuch
05-05-2013, 10:37
یاهو در وبلاگ خودش نگفته که برای همیشه می بنده. صرفا اعلام کرده که تغییراتی رو این خانوم! مدیر جدید می خوان به وجودد بیارن برای بهبود و ارتقا. در کل طوری حرف زده اند که نشه برداشت مشخصی کرد. چیزی تو این مایه ها: فعلا عشقمون نمی کشه چت روم داشته باشیم!

Alimohammadi71
05-05-2013, 14:12
دوستان plug in چیزی واسه یاهو هست که طرف پنهان میاد معلوم بشه
از طریق سایت نمیخوام

manuch
06-05-2013, 00:50
دوستان plug in چیزی واسه یاهو هست که طرف پنهان میاد معلوم بشه
از طریق سایت نمیخوام

YahooStatus_2.5.exe

52 کیلوباته فقط

manli7
06-05-2013, 00:53
طرز کارش چه طوریه ؟ چه طوری باید نصب بشه ؟

manuch
06-05-2013, 01:02

کدوم نصب؟!
نمی خواد!
آیدی رو بده، عکسش رو هم میذاره کف دستت! برو حالشو ببر!

hamid1002
06-05-2013, 06:37
با سلام

دوستان چجوری میشه یه متن رو در Share statue نوشت و بعد از اینکه از مسنجر خارج شدی اون متن برای ادد لیست همچنان نشون داده بشه
با تشکر

hamid1002
06-05-2013, 06:45
YahooStatus_2.5.exe

52 کیلوباته فقط

سپاس دوست عزیز
برنامه جالبیه خوبیش هم اینه دل هیچکیو نمیشکنه همه رو میزنه invisable اومدن حتی ایدی هایی که اصلا داخل یاهو نیستند مثل ddsdf_rt

manuch
06-05-2013, 14:59
با سلام

دوستان چجوری میشه یه متن رو در Share statue نوشت و بعد از اینکه از مسنجر خارج شدی اون متن برای ادد لیست همچنان نشون داده بشه
با تشکر
نسخه های 9 و قبل از اون مسنجر
ضمنا مرسی واسه متلک اما این مشکل از یاهو هست نه این برنامه

leo.unique
07-05-2013, 18:43
امکانش هست تمام پیامهای آرشیو شده رو در قالب یک فایل متنی ذخیره کرد ؟؟؟:n13:

ahriman323
07-05-2013, 20:58
امکانش هست تمام پیامهای آرشیو شده رو در قالب یک فایل متنی ذخیره کرد ؟؟؟:n13:

اگه قسمت هیستوری اش را بیاری همه قسمت های پیام را در حال نمایش کنی سیو بزنی فکر کنم همشو سیو کنه تو فایل تکست

leo.unique
07-05-2013, 22:42
اگه قسمت هیستوری اش را بیاری همه قسمت های پیام را در حال نمایش کنی سیو بزنی فکر کنم همشو سیو کنه تو فایل تکست
اینو میدونم اما وقتی حجم پیامها زیاد باشه کاربردی نیست ! راه حل دیگه ای وجود نداره ؟؟:n13:

binaye41
13-05-2013, 19:59
السلام علیکم
دوستان من یه مشکلی با نام ای دی در یاهو دارم من وقتی در چت برای دوستام پی ام میدم نام ایدی من برای اونها با یه اسم دیگه نشان داده میشود یعنی یطور مثال:
اگر ای اصلی من (aseman 7tom) باشه وقتی به دوستم پی ام میدم نام ای دی من به یه اسم دیگه نشان داده میشه ای دی پیش من همونه اما تو صفحه دوستم تغییر میکنه مثال: Ali Danayi یعنی نام ادی من تو صفحه دوستم با اسم نام و نام خانوادگی که من برای ساخت ایدی به یاهو دادم نشان داده میشه.

لطفا کمک کنید این مشکل رو برطرف کنم نمیدونم باید کجا رو ادیت کنم تا درست شه.
الاهن هر کسی رو ادد کنم با اسم مستعار منو نشون میده
میخوام اسم ایدی اصلی براشون نشون داده بشه
لطفا اساتید کمک کنید.

javadsm1370
14-05-2013, 17:16
السلام علیکم
دوستان من یه مشکلی با نام ای دی در یاهو دارم من وقتی در چت برای دوستام پی ام میدم نام ایدی من برای اونها با یه اسم دیگه نشان داده میشود یعنی یطور مثال:
اگر ای اصلی من (aseman 7tom) باشه وقتی به دوستم پی ام میدم نام ای دی من به یه اسم دیگه نشان داده میشه ای دی پیش من همونه اما تو صفحه دوستم تغییر میکنه مثال: Ali Danayi یعنی نام ادی من تو صفحه دوستم با اسم نام و نام خانوادگی که من برای ساخت ایدی به یاهو دادم نشان داده میشه.

لطفا کمک کنید این مشکل رو برطرف کنم نمیدونم باید کجا رو ادیت کنم تا درست شه.
الاهن هر کسی رو ادد کنم با اسم مستعار منو نشون میده
میخوام اسم ایدی اصلی براشون نشون داده بشه
لطفا اساتید کمک کنید.

سلام دوست عزیز شما برای اینکه در هنگام چت با یک نفر دیگر اسم مستعار شما نشون داده نشه میتونین روی آیدیتون راست کلیک کرده و گزینه contact details رو از منوی ظاهر شده انتخاب کنین و یه کادری براتون ظاهر میشه که اونجا میتونین اسم مستعار خود را در بالای کادر توی 3 تا کادر حذف کنین بعد سیو رو بزنین

name
14-05-2013, 20:46

اگر اون شخص رو هنوز ادد دارید ، آدیتون رو با سوپرا لوگین کنید ، روی آیدی مورد نظر راست کیلیک کنید و گزینه بادی دینای رو انتخاب کنید.آیدیتون از اددلیست مورد نظر خارج میشه و به آدرس بوک میره.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Amir Hossein
17-05-2013, 12:30
سلام
بچه ها چطوری میشه Buzz رو sta کرد؟
فکر کنم بعضیا این کارو میکنن

MeHrDaD-91
17-05-2013, 14:37
این ویندوز 8 خودش خودکار تا sign in میکنم برنامه را میبنده چیکار کنم ؟؟؟

barish_n
18-05-2013, 13:42
سلام بچه ها
دوستان یه سوال این voice call o video call یاهو برا همه کار نمیکنه؟؟ یا مشکل از چیه؟ برا من و دوستم که همیشه از طریق یاهو باهم در ارتباط بودیم کار نمیکنه !
درضمن ویندوزی که من نصب کردم دوستمم نصب کرده ! ممکنه ایراد از ویندوز باشه؟

m.beh
18-05-2013, 15:55
سلام بچه ها
دوستان یه سوال این voice call o video call یاهو برا همه کار نمیکنه؟؟ یا مشکل از چیه؟ برا من و دوستم که همیشه از طریق یاهو باهم در ارتباط بودیم کار نمیکنه !
درضمن ویندوزی که من نصب کردم دوستمم نصب کرده ! ممکنه ایراد از ویندوز باشه؟

سلام دوست من اگه یه سزتون ایزانه کار می کنه ولی برای حداکثر چند دقه وصل می شه و بعد قزع می شه. اشکالش از اینترنت درون کشوریه:)
قبلا این اشکال برای بقیه سیستم های ارتباطی پیش اومد الان داره برای یاهو پیش میاد. امیدواریم با صبر کردن حل بشه

manli7
21-05-2013, 00:29
سلام

راهی نیست بشه فهمید یه ایدی کی بالا اومده کی اینوز بالا اومده کلا یه چیزی که آمار بده مرسی

Amin4All
21-05-2013, 08:47
سلام.
کسی میتونه تو یاهو مسنجر بره ؟
چه با س.ا.کس و چه بدون اون نمیره توش .
اینترنت مخابرات .

alyy
21-05-2013, 08:48
سلام دوستان.من پسورد ای دی مو یادم نیست البته کلا باهاش مشکل داشتم یعنی هر بار میخواستم وارد بشم چند بار میزدم تا یه بارش وارد میشد.از چند روز پیش دیگه هرچی میزنم وارد نمیشه.فقط داخل مسنجر که رو سیستم خونه نصبه و پسوردم ذخیره هست وارد میشه .و به ایمیلمم میتونم وارد بشم.حالا ایا راهه حلی هست بتونم پسوردمو بدون نیاز به پسورد قبلی تغییر بدم یا از یه طریقی بتونم پسوردمو پیدا کنم.د.ستان خواهشا اگه راهه حلی داره کمک کنید به خاطر همین نمیتونم ویندوز سیستممو عوض کنم.اگه میدونید چ کار باید کرد بگید

manli7
21-05-2013, 21:27
سلام

دوستان روشی هست که بشه فهمید یک ایدی یاهو کی ساخته شده ؟

Amir-Persian
22-05-2013, 18:50
سلام.
کسی میتونه تو یاهو مسنجر بره ؟
چه با س.ا.کس و چه بدون اون نمیره توش .
اینترنت مخابرات .

مثه اینکه یاهو هم داره کم کم مثل اسکایپ ناز می کنه!!!
از من تا پیش از ظهر مشکلی نداشت اما الان دیگه باز نمیشه!

manli7
24-05-2013, 22:19
نبود کسی؟

.......

S0R3N4
24-05-2013, 22:51
سلام دوستان
خسته نباشید

من یه چند روزی میشه ایمیلم تو یاهو رو عوض کردم....

با ID جدیدم وقتی که با یاهو مسنجر آنلاین میشم یک مشکل دارم !
اونم اینه که نمیتونم آواتارم(عکس پروفایلم رو عوض کنم)
تمام مراحل رو طی میکنم!عکس رو انتخاب هم میکنم!
ولی در اخر یوزرم بدون عکس باقی میمونه!

مثل شکل زیر:

و اینم باقی موندن مشکل:

راستی دوستان
یه سوال دیگه....

این قسمت دقیقا قراره چکار کنه؟؟؟!!

ممنونم

و چطور غیر فعال میشه؟؟

ارسام جان
25-05-2013, 07:22
سلام دوستان.این سوالsor3n4سوال منم هست لطفا راهنمایی کنید.:n28::n28:

m.beh
25-05-2013, 09:52
سلام دوستان
خسته نباشید

مثل شکل زیر:

و اینم باقی موندن مشکل:

راستی دوستان
یه سوال دیگه....

این قسمت دقیقا قراره چکار کنه؟؟؟!!

ممنونم

و چطور غیر فعال میشه؟؟

سلام
شوال دومت رو جوابشو می دونم
برای کانکت شدن به اکانت سایت ف ب است. یعنی کانکت می شه به اکانتت و آدرس ها و از اون اکانتت وارد می کنه می تونیا دوستایی که تو یاهو نیستند اما اونجا هستند چت کنی و اینا. دثیث نمی دونم چه کارهایی ازش بر می آد. اما می تونیم نمونش رو بگیم که خود ف ب هم می تونه مثلا وصل شه به امانت یاهوت از تو آدرس بوکت بگه که مثلا این آدمی که تو آدرس بوکت هست اینجام هست بیا باهاش دوست شو. اینم یه کار برعکسشو انجام می ده
برای مدیریت این آپشن اینجا برو
messenger
preference
connected network

اون ایراد دومم احتمال می دم از اینه که نمی تونه خوب به سرورش وصل شه و عکس رو لود کنه من نمی دونم می تونی با برنامه های معلوم الحال هم امتحان کنی شاید جواب داد
اگر جواب داد بیا بگو دیگران هم فقض ببرند
موفق باشی

Iloveu-ALL
25-05-2013, 10:23
سلام دوستان
خسته نباشید

مثل شکل زیر:

گزینه select رو بزن بعد عکس انتخاب کن این کار رو 7-8 بار انجام بده (تا جایی که آواتارت عوض شه)

BeauTeenBoy
25-05-2013, 13:44
سلام

تو یاهو مسنجر تو کامپیوتر وقتی میخوام Sign In کنم میگه your account has been locked
و Forgot Pass رو بزنید تا آنلاک شه

ولی تو گوشی همچین مشکلی رو ندارم

حتی ایمیل هم راحت وارد میشه

حتی Forgot Pass هم زدم و مراحلش رو رفتم ولی بازم همین اررور رو میده

آخرین ورژنش هم نصب دارم توو PC

خیلی مرسی اگه کمکم کنید

behnamcp
25-05-2013, 21:48
سلام
من وقتی می خوام به نرم افزار یاهو مسنجر وصل بشم باید چند بارامتحان کنم تا بلاخره وصل بشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

BeauTeenBoy
26-05-2013, 11:46
سلام

تو یاهو مسنجر تو کامپیوتر وقتی میخوام Sign In کنم میگه your account has been locked

خیلی مرسی اگه کمکم کنید

مشکل حل شد

m.beh
26-05-2013, 13:10
سلام

خیلی مرسی اگه کمکم کنید

دوست من اگر راه حل خاصی دارد می شه بیان کنید:n16:

سلام
من وقتی می خوام به نرم افزار یاهو مسنجر وصل بشم باید چند بارامتحان کنم تا بلاخره وصل بشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

به احتمال زیاد مشکل از سرویس اسنترنت هست. ارور خاصی می ده؟

BeauTeenBoy
26-05-2013, 13:41
دوست من اگر راه حل خاصی دارد می شه بیان کنید:n16:

راستش چند بار که خواستم وارد شم ارور های مختلفی داد مربوط به نت
که خودش گفت برو تو Internet Option قسمت Connection و ....
منم رفتم تو قسمت LAN Setting و تیک اولی رو زدم و مشکل حل شد!!

manli7
27-05-2013, 21:06
سلام

دوستان روشی هست که بشه فهمید یک ایدی یاهو کی ساخته شده ؟

bineshan
28-05-2013, 22:17
سلام
چرا نمیشه جدیدا تشخیص داد کی invisible اومده بالا؟

ارسام جان
29-05-2013, 09:45
سلام دوستان
من تازه مسنجر 11رو دانلود کردم و شروع به چت .دوروز بعد مسنجر دانلود شده را حذف کردم حالا به گفتگوهای چتم نیاز دارم میتونم اونها رو بازیابی کنم؟

m.beh
29-05-2013, 09:56
سلام دوستان
من تازه مسنجر 11رو دانلود کردم و شروع به چت .دوروز بعد مسنجر دانلود شده را حذف کردم حالا به گفتگوهای چتم نیاز دارم میتونم اونها رو بازیابی کنم؟
اگر تنظیماتت درست بوده باشه احتمال زیاد از داخل میلت قسمت کانورسیشین می تونی مکالماتتو که ذخیره کرده ببینی. البته بگیر نگیر داره برخی مواقع نصف مکالمه هست بقیش نیست برخی مواقع کلا هست. حالا یه نگاهی بنداز

HOJ-JAT
30-05-2013, 09:08
سلام چطوری میشه سوال امنیتی رو که در هنگام گم کردن پسورد میدیم عوض کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Puneh.A
30-05-2013, 11:20
سلام
کسی می تونه به این سوال من جواب بده :

ارسام جان
30-05-2013, 17:49
اگر تنظیماتت درست بوده باشه احتمال زیاد از داخل میلت قسمت کانورسیشین می تونی مکالماتتو که ذخیره کرده ببینی. البته بگیر نگیر داره برخی مواقع نصف مکالمه هست بقیش نیست برخی مواقع کلا هست. حالا یه نگاهی بندازسلام
از راهنماییتون سپاس .
میخوام بدونم غیر از این راه راه دیگه ای هست؟

alyy
30-05-2013, 19:32
سلام دوستان.من پسورد ای دی مو یادم نیست البته کلا باهاش مشکل داشتم یعنی هر بار میخواستم وارد بشم چند بار میزدم تا یه بارش وارد میشد.از چند روز پیش دیگه هرچی میزنم وارد نمیشه.فقط داخل مسنجر که رو سیستم خونه نصبه و پسوردم ذخیره هست وارد میشه .و به ایمیلمم میتونم وارد بشم.حالا ایا راهه حلی هست بتونم پسوردمو بدون نیاز به پسورد قبلی تغییر بدم یا از یه طریقی بتونم پسوردمو پیدا کنم.د.ستان خواهشا اگه راهه حلی داره کمک کنید به خاطر همین نمیتونم ویندوز سیستممو عوض کنم.اگه میدونید چ کار باید کرد بگید

کسی نیست مشکل منو حل کنه؟ خیلی به ایمیلم نیاز دارم

clau
30-05-2013, 19:36
من از شنبه تا الان اصلن یاهو مسنجرم بالا نمیاد برای همه همینجوریه؟

ahriman323
30-05-2013, 20:29
نه به این حد مشکل نداره

adrenalin
30-05-2013, 20:42
سلام دوستان این سوالات در مورد فیسبوک کجا مطرح کنیم؟؟

Iloveu-ALL
30-05-2013, 21:10
سلام دوستان این سوالات در مورد فیسبوک کجا مطرح کنیم؟؟

باید تاپیک جداگانه بزنی

برنامه اش بالا نمیاد؟ اگه آره یه بار دیگه یاهو مسنجر رو نصب کن
اگه نه sign in نمیشه با ایمیلت توی سایت یاهو Sign In شو بعد دیگه درست میشه

Ali_pc
31-05-2013, 08:59
سلام دوستان ایدی یاهو من بالا نمیادش مدت 6 ماهی هست که باهاش لاگین نکردم این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم درست بشه

m.beh
31-05-2013, 11:08
سلام دوستان ایدی یاهو من بالا نمیادش مدت 6 ماهی هست که باهاش لاگین نکردم این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم درست بشه

forgot paswsowrd
که اون وسط رو بزن یبین چی می شه.

Iloveu-ALL
31-05-2013, 12:47

چند بار یوزر رو پاک دوباره یوزر پس بده اگه sign in نشد برو از سایت sign in شو!

ارسام جان
01-06-2013, 09:22
سلام دوستان.میشه کمک کنید؟
من یاهو مسنجر رو دانلود کردم بعد رفتم تو درایو cتو پوشه ای که نصب شده خواستم حذفش کنم رو یه برنامه اینستالینک بود کلیک کردم .بعد متوجه شدم تمام برنامه های اون پوشه حذف شدن من اون برنامه ها رو میخوام .چ کنم ؟:n27:

m.beh
03-06-2013, 01:25
سلام دوستان.میشه کمک کنید؟
من یاهو مسنجر رو دانلود کردم بعد رفتم تو درایو cتو پوشه ای که نصب شده خواستم حذفش کنم رو یه برنامه اینستالینک بود کلیک کردم .بعد متوجه شدم تمام برنامه های اون پوشه حذف شدن من اون برنامه ها رو میخوام .چ کنم ؟:n27:

این ممکنه به این خاطر باشه که تو پوشه یاهو برداشتی چیز دیگه ای رو نصب کردی و اونم پوشش برداشته رفته:)
والا نمی دونم دقیق چی کار کردی که فقط حدس زدم. بهتره همیشه از کنترل پنل و ادد ریمو پروگرم استفاده کنی یا از برنامه آنیناینستال خود برنامه کمک بگیری. اما اینکه برنامه ها رو چی کار کنی. اگر می تونی بری بخش نرم افزر از این برنامه های ریکاوری دانلود کنی بشینی درایوتو ریکاوری کنی. اما معمولا توصیه نمی شه در این مورد و جواب خوبیم نمی گیری چون احتمالا تا حالا از درایو سیت ایتفاده کرده و فایل ها آسیب دبدند.در صمن اگر پوشه ای بوده که توش برنامه های دیگرو نصب کردی چون نمب دونب دقبق چه اتفاقی افتاده بهتره دوباره برنامه هاتو نصب کنی. موفق باشی

panther99
03-06-2013, 12:33
چند بار یوزر رو پاک دوباره یوزر پس بده اگه sign in نشد برو از سایت sign in شو!

چجوری از سایت sign in بشیم ؟؟؟؟ میشه لینک رو بذارید . ممنون .

Iloveu-ALL
03-06-2013, 13:07
چجوری از سایت sign in بشیم ؟؟؟؟ میشه لینک رو بذارید . ممنون .

تو سایت یاهو قسمت چپ بالا 2تا گزینه هست که هر کدوم رو بزنی میتونی Sign In کنی (اگه وارد ایمیلت هم بشی تو سایت Sign In میشه فقط از اولی تو رو میاره روی homepage و دومی تو رو مستقیما مبیره به mailbox)

اگه Login نشد چند بار دیگه یوزر پسورد بده sign in میشه

پ.ن: الان رفته بودم سایت یاهو که دیدم ظاهرش عوض شده

portal
03-06-2013, 13:36

همونحوری که نوشته اکانت لاک شده

forgetpassword رو بزنید , و بعد انتخاب کنید که با لاگین کردن مشکل دارید

به دو سوال امنیتی که موقع ثبت نام انتخاب کرده بودید جواب بدید

همون لحظه اکانت باز نمیشه , چند ساعت بعد امتحان کنید , اگه سوال ها رو درست جواب داده باشید اکانتتون باز میشه

ali_agha1981
03-06-2013, 21:44
سلام
من چطوری میکنم اسم و فامیلم در بخش ایمیل سایت یاهو عوض بکنم..؟
وقتی وارد بخش پروفایل میشم این ارور رو میده...چیکار کنم ؟

Forbidden
You are not authorized to access this page.

portal
03-06-2013, 22:50
سلام
من چطوری میکنم اسم و فامیلم در بخش ایمیل سایت یاهو عوض بکنم..؟
وقتی وارد بخش پروفایل میشم این ارور رو میده...چیکار کنم ؟

Forbidden

You are not authorized to access this page.

از طریق mail.yahoo.com وارد ایمیلتون بشید , اگه ریدایرکت شدید به صفحه اصلی , از قسمت سمت راست بالا صفحه وارد اینباکس بشید

طبق عکس ها پیش برید

و سپس روی لینک زیر کلیک کنید

Ali_pc
04-06-2013, 16:45
همونحوری که نوشته اکانت لاک شده

forgetpassword رو بزنید , و بعد انتخاب کنید که با لاگین کردن مشکل دارید

به دو سوال امنیتی که موقع ثبت نام انتخاب کرده بودید جواب بدید

همون لحظه اکانت باز نمیشه , چند ساعت بعد امتحان کنید , اگه سوال ها رو درست جواب داده باشید اکانتتون باز میشه

مشکل من اینه که این ایدی مال 10 سال پیش هستش من چیزی توی خاطرم نمونده:n03:

portal
04-06-2013, 19:56

اگه alternative ایمیل رو یادتون هست میشه برگردوندش اگه نه , فکر نمی کنم کاری بشه کرد

775e
04-06-2013, 20:08
سلام دوستان یا قطعه؟

ارسام جان
04-06-2013, 20:31
این ممکنه به این خاطر باشه که تو پوشه یاهو برداشتی چیز دیگه ای رو نصب کردی و اونم پوشش برداشته رفته:)
والا نمی دونم دقیق چی کار کردی که فقط حدس زدم. بهتره همیشه از کنترل پنل و ادد ریمو پروگرم استفاده کنی یا از برنامه آنیناینستال خود برنامه کمک بگیری. اما اینکه برنامه ها رو چی کار کنی. اگر می تونی بری بخش نرم افزر از این برنامه های ریکاوری دانلود کنی بشینی درایوتو ریکاوری کنی. اما معمولا توصیه نمی شه در این مورد و جواب خوبیم نمی گیری چون احتمالا تا حالا از درایو سیت ایتفاده کرده و فایل ها آسیب دبدند.در صمن اگر پوشه ای بوده که توش برنامه های دیگرو نصب کردی چون نمب دونب دقبق چه اتفاقی افتاده بهتره دوباره برنامه هاتو نصب کنی. موفق باشی
تو رو خدا کمک کنید من چند روزه سر لین موضوع درگیرم نمیدونم تو اون پوشه چه برنامه هایی بوده که دوباره نصبش کنم
حالا چه کنم ؟کمک:n03:

GOLDFINCH
04-06-2013, 22:21
سلام دوستان ...

روی سیستم من یاهو مسنجر نصب نمیشه .

به نوع سیستم عامل هم ربطی نداره. رو لپ تاپ دوستم که اون هم از ویندوز 8 استفاده می کنه، راحت نصب شد .

مشکل کجاست ؟

" ممنون "

m.beh
04-06-2013, 23:27
سلام دوستان ...

به نوع سیستم عامل هم ربطی نداره. رو لپ تاپ دوستم که اون هم از ویندوز 8 استفاده می کنه، راحت نصب شد .

مشکل کجاست ؟

" ممنون "

چه اروری می ده موقع نصب؟!

m.beh
04-06-2013, 23:30

اینو ببین شاید کمک کرد

سلام دوستان یا قطعه؟

اگر منظورتون قطع بودن یاهو مسنجر است که نه قطع نیست اما سرعتش اومده پایین. البته ممکنه بستگی به سرویس دهنده هم باشه

GOLDFINCH
05-06-2013, 08:40
چه اروری می ده موقع نصب؟!

کاش ارور می داد ...

هیچ عکس العملی نداره ...

portal
05-06-2013, 22:24
سلام دوستان ...

مشکل کجاست ؟

" ممنون "

شاید فایل setup مشکل داره

m.beh
05-06-2013, 22:58
کاش ارور می داد ...

هیچ عکس العملی نداره ...

بعنی روش کلیک می کنی عکس العمل نداره؟ من 8 ندارم اما برای ویستا یه چیزی هست به نام ران از ادمینستیرتور. برخی برنامه ها که اذیت می کنند رو اونجوری نصب می کنم درست می شه. ببین برای تو چه جوریاست.

panther99
06-06-2013, 10:13
آقا به هیچ وجهی نمیتونم وارد یاهو بشم !!!! 4 روزه ! ------ ؟؟ آی پی آدرسی چیزی نداره که وارد بشیم ؟؟؟؟ تو خود سایتش هم که اصلا معلوم نیست چه جوری میشه وارد قسمت مسنجر شد ؟؟!!!!!!!

GOLDFINCH
06-06-2013, 10:57
شاید فایل setup مشکل داره

بعنی روش کلیک می کنی عکس العمل نداره؟ من 8 ندارم اما برای ویستا یه چیزی هست به نام ران از ادمینستیرتور. برخی برنامه ها که اذیت می کنند رو

اونجوری نصب می کنم درست می شه. ببین برای تو چه جوریاست.

هر کاری می کنم اجرا نمیشه.

از چند سایت مختلف دان کردم.

حتی از گردو هم استفاده کردم .

اما نشد .

فکر کنم باید ویندوزم رو عوض کنم :n23:

panther99
06-06-2013, 13:56
آقا به هیچ وجهی نمیتونم وارد یاهو بشم !!!! 4 روزه ! ------ ؟؟ آی پی آدرسی چیزی نداره که وارد بشیم ؟؟؟؟ تو خود سایتش هم که اصلا معلوم نیست چه جوری میشه وارد قسمت مسنجر شد ؟؟!!!!!!!

کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m.beh
07-06-2013, 00:43
هر کاری می کنم اجرا نمیشه.

از چند سایت مختلف دان کردم.

حتی از گردو هم استفاده کردم .

اما نشد .

فکر کنم باید ویندوزم رو عوض کنم :n23:

به نظر می رسه ورژنش مهمه 11.5 به بالا باید باشه.
ببین می تونی از راه سازگاری با ویندوزت بری این لینک رو ببین:

کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست من به ذره هم صبر داشته باشید. سوالتونو کامل بپرسید. یعنی نمی تونید وارد مسنجر بشید؟ اگر می خواید از مرورگرتون چت کنید باید میل باهوتون جدید باشه بعنی کلاسیک نباشه. کنار سمت چپ مکانی برای چت کردن هست.اگر نمی تونید ببینید احتمالا روشن نیست. یک علامت جرقه کنار نوشته مینجر هیت. روش کلیک کنید نا زرد و روشن شه. و بتونید چت کنید.
موفق باشید.

baxe_shz
08-06-2013, 15:29
دوستان من اموزش ورود به چت روم یاهو رو میخواستم

ahriman323
08-06-2013, 17:11
تعطیل شد
با ای دی یاهو ژاپن میتونی بری تو روم ژاپن فقط

m.beh
08-06-2013, 17:12
یا هو چت روماشو جمع کرده و دیگر وجود خارجی نداند.

portal
09-06-2013, 20:27

گویا nimbuzz هنوز چت روم داره

Facon_Archi
09-06-2013, 20:30
گویا nimbuzz هنوز چت روم داره

فکر نمیکنم
چون واسه من چیزی پیدا نمیکنه

greena
09-06-2013, 20:51
سلام ودرود

یاهو مسنجرم رونصب کردم اما اولش چت روم داشت بعدش پرید ؟ مشکلش چیه ؟

Facon_Archi
09-06-2013, 20:58
سلام ودرود

یاهو مسنجرم رونصب کردم اما اولش چت روم داشت بعدش پرید ؟ مشکلش چیه ؟

یاهو سرویس چت روم اش رو خیلی وقت هست که بسته
دیگه نیس

greena
09-06-2013, 21:17
خب چه جوری میشه وارد چت روم بشم ؟

Iloveu-ALL
09-06-2013, 21:24

نمیشه! چون چت روم یاهو دیگه وجود خارجی نداره

Facon_Archi
09-06-2013, 22:02

باید از سرویس های چت ِ دیگه استفاده کنید
متاسفانه یاهو این امکان رو نداره دیگه

nima_707
10-06-2013, 11:37
دوستـــــــــــان کسی میدونه این ارور واسه چیه؟؟؟:n03:

نمیتونم کانکت شم....

panther99
10-06-2013, 12:36
منم دقیقا همین ارور رو دارم 1 هفته ای میشه !! به خاطر اختلالات اینترنت و انتخابات ... دیگه :n09: البته فکر کنم ! حالا اگه کسی راه حلی داره دمتون گرم بگید . ممنون . با جه هیل تر شکنی میتونیم وارد یاهو بشیم یا آی پی چیزی نداره ؟؟؟؟؟؟

Iloveu-ALL
10-06-2013, 12:51
دوستـــــــــــان کسی میدونه این ارور واسه چیه؟؟؟:n03:

نمیتونم کانکت شم....

احتمالا بخاطر کندی سرعته!
شما یه بار از سایت Sign In شو درست میشه. (توی سایت یاهو قسمت چپ بالا از Sign In یا Mail استفاده کن)

panther99
10-06-2013, 13:20
از خود سایت بشیم یاهو مسنجر هم باز میشه ؟؟؟؟؟؟؟ نه اونی که تو سایت و ایمیله . برنامه مسنجر منظورمه .

Iloveu-ALL
10-06-2013, 13:46
از خود سایت بشیم یاهو مسنجر هم باز میشه ؟؟؟؟؟؟؟ نه اونی که تو سایت و ایمیله . برنامه مسنجر منظورمه .

به احتمال زیاد آره. شما امتحان کن:

nima_707
10-06-2013, 18:00
احتمالا بخاطر کندی سرعته!
شما یه بار از سایت Sign In شو درست میشه. (توی سایت یاهو قسمت چپ بالا از Sign In یا Mail استفاده کن)

چشـــــــــــــــــم

ممنـــــــــــون

ngc1359
11-06-2013, 12:10
سلام به دوستان خوبم. خوب هستين؟ ممنونم از وقتي كه گذاشتين و اين سوالم رو ميخونيد.
من ميخوام به دوستم وب بدم. اما وقتي رو آيكونش در بالاي صفحه اي كه دارم با ايشون چت ميكم كليك ميكنم ميره رو ويس. يعني بوق ميخوره و وب باز نميشه. دوستمم ميگه اين ويسه. بايد چه كار كنم كه بتونم وب بدم. وقتي رو عكس وب كليك ميكنم يا از قسمت action گزينه web call رو ميزنم پنجره وب براي من باز ميشه اما طرف مقابل ميگه ويسه. نميدونم چرا؟ و چه كار بايد بكنم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]درضمن ياهو مسنجر من ورژن 11 هست. ممنون از حوصله و پاسختون. موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

changi22
11-06-2013, 19:31
سلام دوستان
يك سوال مهم اگه بتونين كمكم كنين ممنون ميشم
من ميخواستم در ياهو اي دي خودمو از ليست ديگران حذف كنم چطوري ميتونم؟
سايت هاي زيادي رفتم ولي جواب خاصي ندادن
ممنون ميشم كمكم كنيد
با تشكر

Amir-Persian
12-06-2013, 06:17
با گوشی بودم حواسم نبود زدم converstation history یکی از ادد لیست هام را پاک کردم!
یعنی کلا از حافظه یاهو مسنجر پاک شده؟ نمیشه احیاش کرد؟!

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

mohammadi_4u
12-06-2013, 06:49
سلام به دوستان خوبم. خوب هستين؟ ممنونم از وقتي كه گذاشتين و اين سوالم رو ميخونيد.
من ميخوام به دوستم وب بدم. اما وقتي رو آيكونش در بالاي صفحه اي كه دارم با ايشون چت ميكم كليك ميكنم ميره رو ويس. يعني بوق ميخوره و وب باز نميشه. دوستمم ميگه اين ويسه. بايد چه كار كنم كه بتونم وب بدم. وقتي رو عكس وب كليك ميكنم يا از قسمت action گزينه web call رو ميزنم پنجره وب براي من باز ميشه اما طرف مقابل ميگه ويسه. نميدونم چرا؟ و چه كار بايد بكنم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]درضمن ياهو مسنجر من ورژن 11 هست. ممنون از حوصله و پاسختون. موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
تو تنظيمات ببينيد تست وب وب كار ميكنه؟اصلا گزينه وب براتون فعال هست؟يا فقط ايكن صدا رو داريد؟
اگه وبكم نصبه درايورش و درست كار ميكنه با ديسكانكت و كانكت شدن بايد گزينش پديدار بشه تنظيمات ياهور رو چك كنيد غيرفعال نباشه وب. و شما يه راه ديگه هم داريد اينكه به دوستتون بگيد رو وب خودش كليك كنه ببينه سيستمش واسه شما وب تشخيص ميده يا وويس.

mohammadi_4u
12-06-2013, 06:51
با گوشی بودم حواسم نبود زدم converstation history یکی از ادد لیست هام را پاک کردم!
یعنی کلا از حافظه یاهو مسنجر پاک شده؟ نمیشه احیاش کرد؟!

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

از سايت ياهو چك كنيد شايد اونجا هنوز باقي باشه چون تحت مسنجر گاهي حذف نميكنه ولي اگه حذف شده باشه فكر نميكنم راهي وجود داشته باشه

mohammadi_4u
12-06-2013, 06:57
نمیشه! چون چت روم یاهو دیگه وجود خارجی نداره

سرويس چت براي كشور چين فعال هست
با يه جستجوي كوچك تو گوگل اگه خيلي براتون مهمه چ با ياهو ميتونيد ازش استتفاده كنيد افراد ايراني هم توش زيادن:n06:

Iloveu-ALL
12-06-2013, 13:30
سرويس چت براي كشور چين فعال هست
با يه جستجوي كوچك تو گوگل اگه خيلي براتون مهمه چ با ياهو ميتونيد ازش استتفاده كنيد افراد ايراني هم توش زيادن:n06:

چت روم ژاپن البته.
یکی از دوستان آموزشش رو تو این انجمن گفته بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%DB%8C
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%DB%8C)یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%DB%8C

bayern_vahid`
14-06-2013, 11:03
دوستان مسیج ارشیو تو یاهو مسنجرهای جدید کجا رفته ؟

ahriman323
14-06-2013, 20:12
دوستان مسیج ارشیو تو یاهو مسنجرهای جدید کجا رفته ؟
سر جای قبلیش هست که!

MOHAMMAD2010
14-06-2013, 21:19
تو نسخه های جدید میشه کاری کرد که مثل نسخه های قبل آرشیو روی هارد سیو بشه نه آنلاین ؟

ahriman323
14-06-2013, 22:56
تو نسخه های جدید میشه کاری کرد که مثل نسخه های قبل آرشیو روی هارد سیو بشه نه آنلاین ؟
سوال خوبی بود!
توی خود یاهو مسنجر که فکر نکنم تنظیماتی داشته باشه کسی راهی سراغ نداره؟

Amir-Persian
15-06-2013, 15:55
چرا امکان کنفرانس صوتی در یاهو مسنجر نیست؟؟؟

mahdi_ctr
18-06-2013, 13:24
سلام دوستان
چن وقتیه نمیتونم اصلن با یاهو مسنجر آنلاین شم
با هر ورژنی هم امتحان کردم نشد
توی پر.وکسی فا.یر دیدم موقع باز کردن یاهو این خطا رو میده:

باید چیکار کنم تا مشکلم حل شه؟

farzan311
18-06-2013, 14:00
سلام دوستان

منم دو روزه دقیقا همین مشکلو دارم
اگه راهی پیدا کردید همینجا بگید :n16:

Kom_eil
19-06-2013, 23:07
دوستانی که اینور هستن اگر میتوانند در این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک کمک کنند که ممنون میشویم. مربوط به مشکل قفل شدن ای دی یاهو و فراموش کردن سوال امنیتی می باشد. ممنون

شاهزاده خانوم
19-06-2013, 23:58
سلام دوستان

سلام منم چند وقت این مشکل و داشتم با ایمیلتون یکبار وارد بشید مشکل باید حل بشه

panther99
20-06-2013, 10:42
آقا الان اومدم برم تو ایمیلم ازم یه سوال امنیتی پرسید که What is your yongest niknam ? یه همچین چیزی !! منم اشتباه جواب دادم و زده تا 12 ساعت نمیتونم وارد بشم !!!! اصلا سابقه نداشته همچین چیزی !!!!مشکل از کجاست ؟؟؟ حالا جواب اون سوال رو نمیدونم چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dourtarin
20-06-2013, 12:01
سلام
مسئله ای که دوست عزیز در پست قبلی گفتن برای منم اتفاق افتاده
در ادامه اون نمی تونم وارد یاهو مسنجر هم بشم.
ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان!

farzan311
20-06-2013, 16:16
سلام دوستان

خوب این مشکل حل شد
راه حلش اینه
IE رو باز کنید
Internet Option ->Connections ->Lan Settings ->Disable (use a proxy server for your LAN) .OK

شاهزاده خانوم
21-06-2013, 01:32
احتمالا برای شما پیش آمده است که سوال و جواب های امنیتی یاهو را هنگام ثبت نام فراموش کرده اید این در شرایطی برایتان مشکل ساز خواهد بود که مدت دو هفته وارد ای دی یاهو نشوید در این صورت یاهو از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شما پاسخ این سوالها را خواهد خواست

برای اینکار وارد صفحه یاهو شده و وارد اکانت یاهو شوید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sign in را انتخاب کنید و وارد اکانت کاربری شوید

نام‏کاربری Username و کلمه‏ی‏عبور Password خود را وارد کنید،بر روی دکمه‏ی Sign In کلیک کنید؛ تا وارد ایمیل یاهو خود بشوید

روی گزینه Account Info کلیک کنید صفحه زیر برای شما باز میشود
کلمه‏ی‏عبور/پسورد خود را وارد کنید و Sign In را بزنید.حال روی گزینه Change Questions and Answers کلیک کنید.

در صفحه‏ی جدید، بر روی لینک Update password-reset info کلیک کنید
(قسمت زرد رنگ) در این صفحه برای تغییر پسورد یاهو گزینه change your password را انتخاب کنید (قسمت سبز رنگ ) برای آموزش نحوه تغییر پسورد یاهو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

حال روی گزینه Change Questions and Answers کلیک کنید.

سوال و جواب‏های جدید را انتخاب کنید.

سپس بر روی Save کلیک کنید.

منتظر بمانید تغییرات ذخیره شود سپس ایمیلی برایتان خواهد رسید که مشخص کننده ذخیره تغییرات اعمالی است

حالا بر روی دکمه‏ی Done کلیک کنید.

از ناحیه کاربری خارج شوید

این سوال و جواب امنیتی را حفظ کنید

dourtarin
21-06-2013, 14:33
من الان رمز امنیتی ام رو فراموش کردم دیگه نه ایمیل باز میشه نه مسنجر
کاریش میشه کرد؟

Harvest_moon_majid
21-06-2013, 14:37
yahoo تو ایران بسته شده ....

باید با نرم افزار Whit Chat بری یاهو مسنجر...

Iloveu-ALL
21-06-2013, 14:55
من الان رمز امنیتی ام رو فراموش کردم دیگه نه ایمیل باز میشه نه مسنجر
کاریش میشه کرد؟

برو تو سایت یاهو Sign In رو بزن ( به جای Mail) بعد از اونجا login کن برو ایمیلت رو چک کن از اون جا میتونی یاهو مسنجر(نسخه وب) بری!
برای من هم چند روزیه یاهو مسنجر باز نمی شه

یاهو چرا باید ایران رو Block کنه؟

Harvest_moon_majid
21-06-2013, 15:22
برو تو سایت یاهو Sign In رو بزن ( به جای Mail) بعد از اونجا login کن برو ایمیلت رو چک کن از اون جا میتونی یاهو مسنجر(نسخه وب) بری!
برای من هم چند روزیه یاهو مسنجر باز نمی شه

یاهو چرا باید ایران رو Block کنه؟

منم نمی دونم....

من خودم رو هفت _ هشتا کامپیوتر امتحان کردنم (Wireless,ADSL,Dail -Up,Boardlband,DSN(

pouria94
21-06-2013, 15:33
سلام...

حدود یک ماهی هست که به هیچ عنوان نمیتونم با یاهو مسنجر لوگین بشم و این اررور رو میده

تمامی تنظیماتی که مربوط میشه به اینترنت و پرو @کسی رو هم زیر رو کردم .. تنظیمات کانکشن خود یاهو .. ولی لوگین نشد ... البته از سایت یاهو میتونم لوگین بشم و وارد یاهو میل بشم.
مسنجر های دیگه رو هم تست کردم مثل digsby و با اون تونستم وارد آیدیم بشم ولی همچنان یاهو لوگین نمیشه... تمامی ورژن هاش رو هم امتحان کردم.

امروز هم ویندوز رو عوض کردم ولی بازم یاهو مسنجر لوگین نشد ....

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟؟

Iloveu-ALL
21-06-2013, 15:35
دوستان چطوره نامه بنویسیم امضاش کنیم بدیم به یاهو که مشکل ما رو برطرف کنه!
یا کسی اگه راهی بلده به Yahoo اطلاع بده تا بررسی کنن

این White Chat رو من الان استفاده کردم Login میشه ولی لیست دوستام رو نمیاره فقط واسه چت روم فکر کنم باشه!

Harvest_moon_majid
21-06-2013, 15:41
سلام...

حدود یک ماهی هست که به هیچ عنوان نمیتونم با یاهو مسنجر لوگین بشم و این اررور رو میده

تمامی تنظیماتی که مربوط میشه به اینترنت و پرو @کسی رو هم زیر رو کردم .. تنظیمات کانکشن خود یاهو .. ولی لوگین نشد ... البته از سایت یاهو میتونم لوگین بشم و وارد یاهو میل بشم.
مسنجر های دیگه رو هم تست کردم مثل digsby و با اون تونستم وارد آیدیم بشم ولی همچنان یاهو لوگین نمیشه... تمامی ورژن هاش رو هم امتحان کردم.

امروز هم ویندوز رو عوض کردم ولی بازم یاهو مسنجر لوگین نشد ....

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟؟

دقیقا همین Error !!!! همشون اینو بهم می دادند.... ):

Iloveu-ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آره همینطوره ولی فکر کنم با ویژوال نوشته شده دوستم داره واسش از روی Yahoo مسنجر خودمون واسش برنامه می نویسه (برای اصلاعات دیگش که داخل Whit Chat نیس :(