PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25

alaydyn
06-09-2012, 22:49
سلام من از این ورژن استفاده میکنم : Yahoo.Messenger.11.5.0.155
قسمت voice call و video call غیر فعاله چکارش باید بکنم ؟؟؟؟

ordiboY
08-09-2012, 00:44
با vpn تست کن ببین ok میشه
احتمالا سرعت نتت پایینه

molavi88
12-09-2012, 12:11
سلام
من ویندوزم xp هست یاهو مسنجر ورژنهای 11.5.0.192 و 11.5.0.228 رو که نصب میکنم sign in نمیشن . این پیغام رو میدن.

.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی ورژن 11.5.0.152 به قبل مشکلی ندارن . sign in میشن. البته ورژن 11.5.0.192 یه مدت نصب بود و مشکلی نداشت . بعد دیگه sign in نشد. ورژن بعدش هم که فعلا آخرین ورژن هست "11.5.0.228" اینم sign in نمیشه.

کسی میدونه مشکل از کجاس ؟؟؟

من هم همین مشکل را دارم!کسی میتونه کمک کنه؟من از ویندوز7استفاده میکنم

m.diadem
12-09-2012, 12:40

Internet Option---Connections---LAN Settings

اینجا رو چک کنین...هیچ تیکی نباید فعال باشه.
اگه نشد با وی...ان تست کنید.
بازم اگر نشد مسنجر رو که باز می کنین اون بالا Messenger---Connection Prefrences رو باز کنین اونجا رو بررسی کنین.

molavi88
13-09-2012, 13:59
Internet Option---Connections---LAN Settings

اینجا رو چک کنین...هیچ تیکی نباید فعال باشه.
اگه نشد با وی...ان تست کنید.
بازم اگر نشد مسنجر رو که باز می کنین اون بالا Messenger---Connection Prefrences رو باز کنین اونجا رو بررسی کنین.
همه این کارا رو کردم ولی درست نشد!دیگه چیکار کنم؟

manuch
13-09-2012, 15:57
سلام. من هم همین مشکل رو دارم! ساین این نمیشم!
کمک!
سرعتم پایین نیست! adsl 128 دارم. ویندوز عوض کردم این طوری شد! هیچ برنامه دیگه ای هم ندارم. تنظیمات آنتی ویروس و فایروالم هم مثل سابقه!

hastor111
13-09-2012, 17:21
سلام دوستان
من چند وقتیه نمیتونم کسی رو Add کنم.همش پیغام error server میده
ممنون میشم راهنماییم کنید

Saeed System
13-09-2012, 22:17
سلام. من هم همین مشکل رو دارم! ساین این نمیشم!
کمک!
سرعتم پایین نیست! adsl 128 دارم. ویندوز عوض کردم این طوری شد! هیچ برنامه دیگه ای هم ندارم. تنظیمات آنتی ویروس و فایروالم هم مثل سابقه!

سلام دوستان من حقیقتش این مشکل رو داشتم....بعد برنامه نت لیمیتر رو نصب کردن ببینم چی داره میشه پشت پرده...

بعد دیدم من وقتی وصل میشدم به اینترنت و وقتی دکمه ساین یاهو رو میزدم بعضی وقتها یاهو تلاش نمیکنه و ترنسفری انجام نمیده...ولی مثلا بار سوم دیدم داره ترنسفر میکنه و کانکت میشد...

این عکس رو هم براتون آماده کردم وقتی کانکت میشه که اینطوری موقع ساین ترنسفر میکنه

rassool
14-09-2012, 19:36

دوستان منم همین مشکلو داشتم الان حل شد. یه بار از طریق مرورگر برید به ایمیلتون باید ایمیلتون مثل اینکه باز تایید بشه من رفتم حل شد مشکلم.

esi222
23-09-2012, 13:00
سلام به دوستان
چند وقتی هستش که مسنجرم از یه ID خاص Off نمیگیره
از بقیه ID ها Off میاد اما از یکیشون اصلا PMهاش وقتی که On نیستم نمیمونه! (یعنی وقتی که ON میشم واسم off نمیاره)
نمیدونم ایراد از چیه
:11:

noora70
23-09-2012, 22:56
سلام دوستان من حقیقتش این مشکل رو داشتم....بعد برنامه نت لیمیتر رو نصب کردن ببینم چی داره میشه پشت پرده...

بعد دیدم من وقتی وصل میشدم به اینترنت و وقتی دکمه ساین یاهو رو میزدم بعضی وقتها یاهو تلاش نمیکنه و ترنسفری انجام نمیده...ولی مثلا بار سوم دیدم داره ترنسفر میکنه و کانکت میشد...

این عکس رو هم براتون آماده کردم وقتی کانکت میشه که اینطوری موقع ساین ترنسفر میکنه

خوب دوست عزیز بالاخره باید چیکار کنیم؟

manuch
24-09-2012, 12:10
سلام به دوستان
چند وقتی هستش که مسنجرم از یه ID خاص Off نمیگیره
از بقیه ID ها Off میاد اما از یکیشون اصلا PMهاش وقتی که On نیستم نمیمونه! (یعنی وقتی که ON میشم واسم off نمیاره)
نمیدونم ایراد از چیه
:11:

احتمالا در لیست سیاه قرارش داده اید و ایگنور کرده اید.
shift+ctrl+p
رو بزنید و ببینید در ایگنور لیست هست یا نه؟ اگر بود خارج کنید و درخواست دوستی هم بدید تا وارد لیست دوستان بشه، بعد

esi222
24-09-2012, 15:28
احتمالا در لیست سیاه قرارش داده اید و ایگنور کرده اید.
shift+ctrl+p
رو بزنید و ببینید در ایگنور لیست هست یا نه؟ اگر بود خارج کنید و درخواست دوستی هم بدید تا وارد لیست دوستان بشه، بعد

نه تو Ignor list نيستش.كلا همه ليستو پاك كرده بودم.
تو ادد ليستم هستش.
مشكل اينه كه offهاي من واسش ميره اما offهاي اون واسم نمياد درحاليكه تو Ignor list هم نيستش!

manuch
25-09-2012, 18:06
چیزی به عقل من نمی رسه الا اینکه توی مسنجر گوشه بالا راست رو نگاه کنی ببینی add user با علامت + سبز هست یا نه؟ اگر نبود اون وقت ممکنه شما ادد کرده باشید ولی اون قبول نکرده باشه و شما هم خاصیت عدم دریافت از افرادی که در لیست نباشند رو فعال کرده باشید. در این صورت پیام add request pending در کنار آیدیش می بینید. حالت دیگه ای به نظرم نمی اد اگر دوستتون شما رو دست ننداخته باشه.

esi222
25-09-2012, 21:50
چیزی به عقل من نمی رسه الا اینکه توی مسنجر گوشه بالا راست رو نگاه کنی ببینی add user با علامت + سبز هست یا نه؟ اگر نبود اون وقت ممکنه شما ادد کرده باشید ولی اون قبول نکرده باشه و شما هم خاصیت عدم دریافت از افرادی که در لیست نباشند رو فعال کرده باشید. در این صورت پیام add request pending در کنار آیدیش می بینید. حالت دیگه ای به نظرم نمی اد اگر دوستتون شما رو دست ننداخته باشه.
نه دوست عزیز مشکل این چزا نیست.
دیگه اینارو که بلدیم بابا:38:
دستمم ننداخته:27:
ممنون که جواب دادی.باید ببینم بقیه دوستان چی میگن.
حالا دوباره از ادد لیست پاکش میکنم و دوباره همدیگرو ادد میکنیم ببینم برطرف میشه یا نه

mojtaba007
26-09-2012, 08:44
سلام دوستان
من چند وقتیه نمیتونم کسی رو Add کنم.همش پیغام error server میده
دوستان این مشکل منم هست
کسی میتونه راهنمایی کنه

manuch
26-09-2012, 10:28
مدتی یاهو نسخه جدید مسنجر رو بیرون نداده. احتمالا خودشون هم در جریان. همه این مشکل رو دارند. شاید نسخه بعدی ادد کردن راحت بشه یا حتی درست بشه!

mojtaba007
26-09-2012, 16:32
خب این مشکل باید برای همه باشه که نیست

fahaps
26-09-2012, 23:49
من یاهومسنجر 11.5 دارم هر وقت Video Call رو میزنم و دوستم Accept میکنه کامپیوتر من هنگ میکنه یا برعکس وقتی من Video call رو Accept میکنم کامپیوتر هنگ میکنه ، به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه و چطوری حلش کنم

manuch
27-09-2012, 01:39
من یاهومسنجر 11.5 دارم هر وقت Video Call رو میزنم و دوستم Accept میکنه کامپیوتر من هنگ میکنه یا برعکس وقتی من Video call رو Accept میکنم کامپیوتر هنگ میکنه ، به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه و چطوری حلش کنم

ببخشید! جواب این سوال خیلی سخته! ولی تا اونجا که به عقل ناقص من می رسه، شما بیشتر مشکل سخت افزاری دارید. آیا قبلا از این ویژگی استفاده کرده بودید یا این اولین باری هست که استفاده می کنید، اگر اولین باره، بهتره از نسخه های جدیدتر یا قدیمی تر استفاده کنید . ضمنا شاید بهتر باشه ویندوزتون رو عوض کنید. من اگر جای شما بودم، یه نسخه دیگه از مسنجر نصب می کردم. از این آدرس می تونید به نسخه های قدیمی دسترسی داشته باشید. البته خیلی برنامه های مفید دیگه هم می تونید پیدا کنید

filehippo.com

fahaps
27-09-2012, 19:03
ببخشید! جواب این سوال خیلی سخته! ولی تا اونجا که به عقل ناقص من می رسه، شما بیشتر مشکل سخت افزاری دارید. آیا قبلا از این ویژگی استفاده کرده بودید یا این اولین باری هست که استفاده می کنید، اگر اولین باره، بهتره از نسخه های جدیدتر یا قدیمی تر استفاده کنید . ضمنا شاید بهتر باشه ویندوزتون رو عوض کنید. من اگر جای شما بودم، یه نسخه دیگه از مسنجر نصب می کردم. از این آدرس می تونید به نسخه های قدیمی دسترسی داشته باشید. البته خیلی برنامه های مفید دیگه هم می تونید پیدا کنید

filehippo.com

ممنون از راهنماییتون ، مشکل سخت افزاری نمیتونه باشه چون با اسکایپ مشکلی نداره ، من با نسخه های قدیمی تر یاهو تست میکنم ببینم مشکل حل میشه یا نه

Vahid67
27-09-2012, 23:48
دوستان اگر با کسی چت می کنید آرشیو چت رو ذخیره نکنه برای شما هم ذخیره نمیشه؟ یک سری از آرشیو های چت هام پریده در صورتی که بعد از چت چک کردم همشون بود ولی الان بعد تقریبا دو هفته نیست !!!

manuch
28-09-2012, 00:39
معذرت می خوام. منظورت conflict بود. حتی ممکنه شما فقط با یک نسخه خاص از مسنجر این کانفلیکت رو تجربه کنید و نه با نسخه های دیگه یا هر برنامه دیگه مثل اسکایپ.

در مورد آرشیو مسنجر هم جدیدا کل اینترنت این مملکت به صلوات رفته و مرحوم شده به طوریکه شخصا بدون وی پی ان نمی تونم چند دقیقه تو اینترنت باشم. زود به زود قطع میشه. خود برنامه مسنجر هم گاهی اوقات قاط می کنه و مثلا یک طرفه می شه یا نمی تونید کسی رو ادد کنید و غیره. ضمنا ممکنه حذف آرشیو شما به علت حذف برخی از ایمیل های خودتون باشه. بهتره فقط ایمیل های اینباکس و اسپم رو حذف کنید و ایمیلهای سایر نقاط رو دستکاری نکنید. ( البته فقط در مورد شما چون می گید بعدا حذف شده. احتمال اینکه یکی وارد حساب شما شده باشه رو بی خیال میشم.)

unknown47
28-09-2012, 12:32
درود
دوستان ارور 81003003 چیه ؟
موقع باز کردن اکانتم این ارور رو میده و میگه اکانتم قفل شده!!!!!(البته وقتی با س*ا*ک*س هستم اینطوریه و وقتی غیر فعالش میکنم وارد میشه!)
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

manuch
28-09-2012, 12:57
احتمالا آی پی شما با چند نفر دیگه که از اون ساکس استفاده می کنند یکی هست و یاهو فکر می کنهمورد حمله واقع شده و واکنش نشون میده.

unknown47
28-09-2012, 13:23
احتمالا آی پی شما با چند نفر دیگه که از اون ساکس استفاده می کنند یکی هست و یاهو فکر می کنهمورد حمله واقع شده و واکنش نشون میده.
راهی واسه حل کردنش نیست؟!

manuch
28-09-2012, 13:54
نمی دونم. اگر فقط با ساکس این مشکل هست، بهتره از ساکس دست بردارید. می تونید از وی پی ان استفاده کنید مثلا anchore free vpn که مجانی هم هست. ضمن اینکه اصلا چرا مستقیم به اینترنت وصل نمی شید؟ همچنین خود مسنجر هم تنظیماتی داره که می تونید مثل internet explorer بگید مسقیم به اینترنت وصل بشه یا با فیلترشکن. اما اگر از ساکس و وی پی ان استفاده می برید، این تنظیمات مسنجر کار نمی کنه چون فلترشکن پورت رو عوض می کنه و دیگران شبکه رو پس فقط با فیلتر شکن می تونید این جوری تنظیم کنید.

manuch
28-09-2012, 15:40
ببین دوست عزیز. مشکل شما بسیار شایع هست. مخصوصا در ورود به سایتهایی که نیازمند فیلتر شکن هستند مثلا بالاترین. این سایت وی پی ان آن کور فری رو قبول نمی کنه.
فیس بوک دینو وی پی ان رو
بنابراین شما باید تغییر آی پو تون رو به نحوی انجام بدید که اون سایت می خواد
هیچ راه دیگه ای نیست . یا باید سایت شما قبول کنه چنانچه فیس بوک دینو وی پی ان رو قبول کرد و یا سرور رو استفاده نکنید. به نظر من اصلا ساکس چرا؟ مستقیم اگرمشکلی نیست وصل بشید یا مثلا فری گیت. اصل مشکل شما فیلترشکن و تغییر آی پی هست ونه یاهو مسنجر. شاید تو اون تاپیک مشکلتون حل بشه

Iloveu-ALL
28-09-2012, 19:53
سلام
چرا من وقتی می خوام توی سایت یا توی yahoo messenger لاگین شم ارور میده که پسورد درست نیست!؟
مشکل از چیه!؟ چیکار باید کرد؟! در ضمن من اون سوال های که اولش می پرسه برا امنیت رو یادم رفته کاری نمی شه کرد؟!

manuch
29-09-2012, 01:24
فرمایش می فرمایید! اگر می تونید به هر شکل لاگین کنید آخرش ولو با هزار دردسر مثلا افتضاح شدن اتصال اینترنت این مملکت در چند هفته اخیر و غیره، سوالات بخش forget password رو هم می تونید عوض کنید. اگر اصلا نمی تونید لاگین کنید، احتمالا یا -- شده اید یا فراموش کرده اید و باید انتظار فرج داشت یا معجزه و دیگر عجایب و غرایب. تنها راه معقول در صورت گم کردن رمز و فراموشی سوالات اینه که به دفرتشون در آمریکا مراجعه کنید وفرم هاشون رو شامل اطلاعات بسیار ریز و دقیق رو پر کنید شاید که بعله!

Iloveu-ALL
30-09-2012, 21:46
من رفتم یه ایدی ساختم دوباره اینجوری شد
بعد از 5 6 بار login شد رفت تو!!

manuch
30-09-2012, 21:53
من که چیزی نفهمیدم!
مشکلی دارین یا نه؟
مثلا باید چند بار یوزر پس بدید تا لوگین بشید؟
اما اگر یه آیدی دیگه باز کردین و بعد دیدین نمی تونین لاگین کنید احتمالا یکی داره یه جوری اطلاعات شما رو می دزده!

Iloveu-ALL
30-09-2012, 22:00
من که چیزی نفهمیدم!
مشکلی دارین یا نه؟
مثلا باید چند بار یوزر پس بدید تا لوگین بشید؟
اما اگر یه آیدی دیگه باز کردین و بعد دیدین نمی تونین لاگین کنید احتمالا یکی داره یه جوری اطلاعات شما رو می دزده!

دقیق نمی دونم...
id اولیم که اصلا نمی ره
یه id دیگه هم داشتم که دیروز کار میکرد ولی امروز امتحان کردم اونم خراب بود...
بعد یه id دیگه ساختم بگیر نگیر داره بعضی وقت ها میره!!

manuch
30-09-2012, 22:05
بگیر نگیر داره یعنی مشکل از طرف شماست 99.9999999999999999% ! وگر نه همیشه می گرفت!

Iloveu-ALL
30-09-2012, 22:11
بگیر نگیر داره یعنی مشکل از طرف شماست 99.9999999999999999% ! وگر نه همیشه می گرفت!

این که جای نگرانی نداره ... (با توجه به اینکه با id اصلیم نمی تونم لاگین شم) اگه ه.ک شده باشم باید چیکار کرد؟!

MohammadT15
30-09-2012, 22:57
دوستان من یه 2 ماهی هست کلا آواتار اد لیستای یاهوم عوض نمیشه ! یعنی طرفو که تازه اد میکنم هیچ آواتاری نداره اون قبلیا هم آواتارای قبلیشونه عوض میکنن توی مسنجر من نشون نمیده !

تا حالا چند بار ریختم و پاک کردم درست نشده

مسنجرم هم آخرین ورژن 11 هست

مشکل از چیه؟

manuch
01-10-2012, 10:24
باید خیلی سریع و در اولین فرصت، هم رمز رو عوض کنی و هم سوالات امنیتی رو و اگر در اون چند کسور هستی که ارتباط موبایلی با یاهو دارند، شماره موبایل هم بدی. اما به نظرم مشکل از شبکه ایرانه. من هم مشابه این رو دارم. ولی این دو
کار رو انجام بده.

شما هم آواتار مشکل داری شاید تنظیماتت درست نیست. یک بار نصب کن و دست به تنظیمات نزن ببین چی میشه. ضمنا کسی که تازه ادد کردی معمولا دفعه بعد که ساین این می کنی عکسش میاد.

black.assassin
01-10-2012, 10:59
دوستان من یه 2 ماهی هست کلا آواتار اد لیستای یاهوم عوض نمیشه ! یعنی طرفو که تازه اد میکنم هیچ آواتاری نداره اون قبلیا هم آواتارای قبلیشونه عوض میکنن توی مسنجر من نشون نمیده !

تا حالا چند بار ریختم و پاک کردم درست نشده

مسنجرم هم آخرین ورژن 11 هست

مشکل از چیه؟

شما حذف کن ورژن پایینتر مسنجر رو بریز تا وقتی که یاهو تو نسخه بعدی این مشکل رو حل کنه.

MohammadT15
01-10-2012, 14:11
شما حذف کن ورژن پایینتر مسنجر رو بریز تا وقتی که یاهو تو نسخه بعدی این مشکل رو حل کنه.

تمام ورژن های یاهو 11 رو امتحان کردم . 3 تا بیشتر نبود فکر کنم اما کلا به یکباره اینجوری شده !

قبلا اینجوری نبود با همین ورژن راحت کار میکردم اما نمیدونم الان چی شده . در ضمن فکر نکنم کلا مشکل از ورژن 11 باشه این همه آدم دارن استفاده میکنن ازش و مشکل فقط برای منه

Iloveu-ALL
01-10-2012, 14:14
باید خیلی سریع و در اولین فرصت، هم رمز رو عوض کنی و هم سوالات امنیتی رو و اگر در اون چند کسور هستی که ارتباط موبایلی با یاهو دارند، شماره موبایل هم بدی. اما به نظرم مشکل از شبکه ایرانه. من هم مشابه این رو دارم. ولی این دو
کار رو انجام بده.

الان یکی دیگه از id هام هم مثله بقیه شد!
1. یا هـک شدم!
2. یا یاهو من رو مسدود کرده!
3. یا ایرانی ها یه کارهایی کردن و مشکل از نت خودمه

black.assassin
01-10-2012, 15:55
تمام ورژن های یاهو 11 رو امتحان کردم . 3 تا بیشتر نبود فکر کنم اما کلا به یکباره اینجوری شده !

قبلا اینجوری نبود با همین ورژن راحت کار میکردم اما نمیدونم الان چی شده . در ضمن فکر نکنم کلا مشکل از ورژن 11 باشه این همه آدم دارن استفاده میکنن ازش و مشکل فقط برای منه

ورژن پایینتر منظور 10 و 9 هست.
پ.ن : بله 100% مشکل نرم افزاری سیستم باعث این مشکل شده اما تنها راه حلش اینه. یه راه حل دیگه هم هست که همیشه جواب نمیده اینه که یاهو رو حذف کنید. رجیستری رو پاکسازی کنید همچنین هاردتون رو. یعنی هیچ اثری از یاهو نباشه. بعد دوباره نصب کنید.

black.assassin
01-10-2012, 16:01
الان یکی دیگه از id هام هم مثله بقیه شد!
1. یا هـک شدم!
2. یا یاهو من رو مسدود کرده!
3. یا ایرانی ها یه کارهایی کردن و مشکل از نت خودمه

یا از نرم افزارهای تغییر IP استفاده می کنید. ( اعم از هر گونه چیز شکن )
چه اروری میده ؟ ارور اشتباه بودن پسورد. یا ناتوانی در اتصال ؟ یا بلوک شدن ؟
می تونید داخل ایمیل لاگین بشین ؟

MohammadT15
01-10-2012, 16:17
ورژن پایینتر منظور 10 و 9 هست.
پ.ن : بله 100% مشکل نرم افزاری سیستم باعث این مشکل شده اما تنها راه حلش اینه. یه راه حل دیگه هم هست که همیشه جواب نمیده اینه که یاهو رو حذف کنید. رجیستری رو پاکسازی کنید همچنین هاردتون رو. یعنی هیچ اثری از یاهو نباشه. بعد دوباره نصب کنید.

آخه میگم کل اد لیستام دارن استفاده میکنن هیچکی همچین مشکلی نداره ! منم 2 3 ماهی هست ورژن 11 رو دارم الان 2 هفتس اینجوری شده !

مشکل نرم افزاری اگه باشه برای همه هست نه فقط برای من ! اونم باز از اولشه نه اینکه 2 ماه درست کار کنه ماه سوم خراب شه که

Iloveu-ALL
01-10-2012, 16:47
یا از نرم افزارهای تغییر IP استفاده می کنید. ( اعم از هر گونه چیز شکن )
چه اروری میده ؟ ارور اشتباه بودن پسورد. یا ناتوانی در اتصال ؟ یا بلوک شدن ؟
می تونید داخل ایمیل لاگین بشین ؟

تو ایمیل که خیر (وقتی دکمه لاگین رو میزنم "کد امنیت" رو میاره! (فکر می کنه من بوتم!)
با massenger هم این ارور رو میده: Troubleshooter
با سـاکس هم امتحان کردم همین ارور رو داد!

پ.ن: این راست که اگه چند وقت از yahoo ات استفاده نکنی باطل میشه!؟

black.assassin
01-10-2012, 17:49
آخه میگم کل اد لیستام دارن استفاده میکنن هیچکی همچین مشکلی نداره ! منم 2 3 ماهی هست ورژن 11 رو دارم الان 2 هفتس اینجوری شده !

مشکل نرم افزاری اگه باشه برای همه هست نه فقط برای من ! اونم باز از اولشه نه اینکه 2 ماه درست کار کنه ماه سوم خراب شه که

خب ما هم مشکلی نداریم :دی گفتم که مشکل 100% از سیستم شماست. راهش هم گفتم . بله امکان داره خیلی از چیزها باعث این مشکل بشن.
یکیش خود یاهوعه. با تغییرات در رجیستری و یا فایلهای dll این مشکلات به وجود میاد.
نصب نرم افزارهای مرتبط یا غیر مرتبط به یاهو که باعث تغییر در رجیستری میشه.
خراب شدن بعضی از فایلهای سیستم عامل.

تو ایمیل که خیر (وقتی دکمه لاگین رو میزنم "کد امنیت" رو میاره! (فکر می کنه من بوتم!)
با massenger هم این ارور رو میده: Troubleshooter
با سـاکس هم امتحان کردم همین ارور رو داد!

پ.ن: این راست که اگه چند وقت از yahoo ات استفاده نکنی باطل میشه!؟
امکان داره که شما چند بار IP رو تغییر دادین موقع لاگین و حالا سرور یاهو رو IP شما حساس شده. اصلا نمی تونین وارد بشین ؟

بله. باطل میشه. تا 90 روز هیچ کس نمی تونه اون رو تصاحب کنه اما بعد از 90 روز هر کسی میل شما رو انتخاب کنه حساب شما به کل بسته میشه اما اگه انتخاب نشه بعد از سالها هم می تونید برش گردونید اما اطلاعاتش پاک میشه.

Iloveu-ALL
01-10-2012, 18:27
امکان داره که شما چند بار IP رو تغییر دادین موقع لاگین و حالا سرور یاهو رو IP شما حساس شده. اصلا نمی تونین وارد بشین ؟

بله. باطل میشه. تا 90 روز هیچ کس نمی تونه اون رو تصاحب کنه اما بعد از 90 روز هر کسی میل شما رو انتخاب کنه حساب شما به کل بسته میشه اما اگه انتخاب نشه بعد از سالها هم می تونید برش گردونید اما اطلاعاتش پاک میشه.

آره من با چند تا ip لاگین شدم!! حالا باید چیکار کرد (من نه شماره تلفنم دست یاهوهه ... نه سوال های امنیتی ... )

یعنی چی!!
مثلا من یه ایمیل ساختم (ایملیم سالمه*) بعد 90 روز که فعالیت نکردم بعد هرکی بیاد با اسمم یه ایمیل بسازه به کل idیم رفته!؟
فقط یاهو اینطوریه!؟ g-mail هم همینطوریه!؟

black.assassin
01-10-2012, 19:38
آره من با چند تا ip لاگین شدم!! حالا باید چیکار کرد (من نه شماره تلفنم دست یاهوهه ... نه سوال های امنیتی ... )

یعنی چی!!
مثلا من یه ایمیل ساختم (ایملیم سالمه*) بعد 90 روز که فعالیت نکردم بعد هرکی بیاد با اسمم یه ایمیل بسازه به کل idیم رفته!؟
فقط یاهو اینطوریه!؟ g-mail هم همینطوریه!؟

شما ایمیل دوم وارد نکردید برای بازیابی پسورد یا ریکاوری ؟
اگه نه 2 هفته منتظر بمونید و لاگین نکنید. بعد تست کنید. امیدوار باشید که مشکلی پیش نیاد. اگر هم می تونین با پشتیبانی یاهو ارتباط برقرار کنید. شاید زودتر به نتیجه برسید.
بله 90 روز. اما اگه شما جزو کاربرای پولی باشید به هیچ وجه حذف نمیشه. در مورد gmail اطلاعی ندارم. بهتره تو تاپیکش سوال کنید.

jobariko
01-10-2012, 23:55
سلام دوستان امید وارم کسی بتونه به من جواب بدند یاهو مسنجرم نسخه 11 است وقتی آیدی طرف رو ادد کردم طرف هم ادد کرد آیدی من توی لیست یاهو مسنجر آیدی اون نشون میده ولی آیدی طرف توی لیست یاهو مسنجرم نشون نمیده اصلا نیست هر کاری میکنم ادد میکنم نمیشه حالا باید چیکار کنم اصلا توی آدرس بوک هم نمیره اینم عکسه نظرتان چیه؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم همین مشکل رو دارم چند ماهی میشه از یاهو11 استفاده میکنم ولی مدتیه ادد نمیکنه با آی دی های دیگم لاگین میشم با مسنجر11ادد میکنه مشکلی ام پیش نمیاد ل

jobariko
01-10-2012, 23:56
سلام دوستان امید وارم کسی بتونه به من جواب بدند یاهو مسنجرم نسخه 11 است وقتی آیدی طرف رو ادد کردم طرف هم ادد کرد آیدی من توی لیست یاهو مسنجر آیدی اون نشون میده ولی آیدی طرف توی لیست یاهو مسنجرم نشون نمیده اصلا نیست هر کاری میکنم ادد میکنم نمیشه حالا باید چیکار کنم اصلا توی آدرس بوک هم نمیره اینم عکسه نظرتان چیه؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم همین مشکل رو دارم چند ماهی میشه از یاهو11 استفاده میکنم ولی مدتیه ادد نمیکنه با آی دی های دیگم لاگین میشم با مسنجر11ادد میکنه مشکلی ام پیش نمیاد ل

manuch
02-10-2012, 00:04
ببین آقا جان شما این طوری به جایی نمی رسی!
باید با یکی مستقیم در تماس باشی و مشکلت رو باهاش حل کنی. این که یه چیزی بنویسی و من بیام یه جوابی بندازم و بعد بری یه کاری بکنی و بیایی بگی که فلان شد و این ها، نه عزیز دل برادر! جفتمون داریم الکی کامنت میدیم. از اونجایی که برای چت باید یاهو بود و شما هم که باهاش مشکل داری، دیگه واویلا لیلی!
خلص مطلب این که بهتره تلفنی با یکی باشی یا دوستی فامیلی چیزی رو دعوت کنی خونه. البته باید قابل و ماهر باشه نه اینکه چون پسرخاله هستید فکر کنی کارت رو راه می اندازه.
عزت زیاد

manuch
02-10-2012, 00:10
اگر 90 روز استفاده نکنید حساب شما غیر فعال میشه نه مسدود که یکی دیگه اون رو برداره!
فقط و فقط شما باید خودتون آیدی تون رو بردارید و اون آیدی آزاد بشه تا دیگری ( اون هم بعد از سه ماه و نه بلافاصله!) بتونه آیدی شما رو برداره! تو این سه ماه باز شما می تونید یه جورهایی حسابتون رو پس بگیرید. یاهو مثل این سرویس های مسخره نیست که زرتی آیدی شما رو آزاد می کنند و حسابتون فنا میشه! الکی نیست که یاهو شده!
جیمیل هم همین طوره. فقط عددهاش فرق می کنه. مثلا دو ماهه غیر فعال می کنه ولی آیدی شما حذف نمی شه. اگر هم موقع ورود جز رمز چیز دیگه ای میخواد، حتما یکی داره با حسابتون بازی می کنه و حساب شما رو بلوک کرده از بس رمز غلط داده!

black.assassin
02-10-2012, 10:48
منم همین مشکل رو دارم چند ماهی میشه از یاهو11 استفاده میکنم ولی مدتیه ادد نمیکنه با آی دی های دیگم لاگین میشم با مسنجر11ادد میکنه مشکلی ام پیش نمیاد ل

این مشکل رو خیلی ها دارند. روی آخرین ورژن 11 این اتفاق می افته و اونطور که گفته شده یه باگ محسوب میشه. شما همین الان عبارت :
can't add anybody in yahoo messenger رو تو گوگل سرچ کنید به خیلی از این سوالا بر میخورید.
تنها راه حلش استفاده از یاهو ورژن 10 یا 9 هست. فعلا

aminrafael3
05-10-2012, 17:03
سلام ببخشید چطور میتونم تصاویر وبکم رو ضبط کنم ؟

ممنون

manuch
06-10-2012, 11:47
برنامه داره که باید از سایتها دانلود کنی
مثلا بزن
web cam recorder

orochi
06-10-2012, 16:22
سلام.
چطوری من بایکی از دوستان خودمون دو نفره بی غیر از این که بقیه حرفامونو بشنوم.
بریم باهم با هدست حرف بزنیم.
ممنون میشم پاسخ دهید.
باتشکر فراوان.
حسین.

Iloveu-ALL
06-10-2012, 16:31
سلام.
چطوری من بایکی از دوستان خودمون دو نفره بی غیر از این که بقیه حرفامونو بشنوم.
بریم باهم با هدست حرف بزنیم.
ممنون میشم پاسخ دهید.
باتشکر فراوان.
حسین.

میتونید یک کنفرانس تشکیل بدید و دوست هاتون رو دعوت کنید!!

آموزش کنفرانس گذاشتن:

Select Actions | Invite to Conference.
Select friends or groups from the list and click Add.
Include an optional message.
Check Enable Voice for this conference to enable the voice feature.
Click Invite to start the conference.

Iloveu-ALL
06-10-2012, 23:34
ببخشید. تو یاهو مسنجر میای مطالب کمی طولانی رو ارسال کنید بصورت نصفه ارسال میشه می خواستم بدونم آیا راه حلی برای این هست؟!

پ.ن: چقدر زود تاپیک fb این تاپیک رو گرفت! :41:

Ghaioom
06-10-2012, 23:37
ببخشید. تو یاهو مسنجر میای مطالب کمی طولانی رو ارسال کنید بصورت نصفه ارسال میشه می خواستم بدونم آیا راه حلی برای این هست؟!

فکر نکنم! نه

در حال ارسال یه پیغامی میاد. یعنی پیام اضافی هست باید یکمی بردارید تا پیغام بره.

manuch
06-10-2012, 23:45
تا تعداد مشخصی کاراکتر می تونید بفرستید.
از اون بیشتر اجازه نمی ده

Nasser_ZRE
07-10-2012, 14:36
سلام دوستان عزیز من با یاهو مشکل پیدا کردم این پیغام رو میده تا الان چند بار پاک کردم و ورژن های دیگه ای نصب کردم ولی باز وقتی می خوام وارد بشم این پیغام رو میده.

ممنون میشم کمک کنید.

orochi
07-10-2012, 15:17

نسخه ی یاهوت چیه؟
من که میتونم مطالب طولانی در حد 5 الی 6 خط یا شایدم بیشتر بنویسم.
یا شایدم منظور شما اینه که میخوای حداقل 20 خطی بنویسی.
فکر کنم نسخه های جدید یاهو جواب بده.
باتشکر فراوان:

حسین.

Mohammad Yek110
07-10-2012, 15:32
سلام ،
دوستان این مسنجر من وقتی چندتا پی ام پشت سر هم میاد هنگ می کنه و یکی دو دقیقه بعد درست میشه
اعصاب نذاشته برام:sq_10:
چیکار کنم؟

orochi
07-10-2012, 15:36
سلام ،
دوستان این مسنجر من وقتی چندتا پی ام پشت سر هم میاد هنگ می کنه و یکی دو دقیقه بعد درست میشه
اعصاب نذاشته برام:sq_10:
چیکار کنم؟

محمد جان فکر نکنم فکرم خوبه باشه ولی
به هر حال میگم شاید بتونه کمکت کنه.
!
همون جوابی که به دوستمون دادم شماهم
انجام بده ببینم درست میشه یا نه.
(نسخه ی جدید بگیر دانلود کن).

یا اینکه یا هوتو پاک کن دوباره نصب کن.
باتشکر:

حسین.

Mohammad Yek110
07-10-2012, 15:47
محمد جان فکر نکنم فکرم خوبه باشه ولی
به هر حال میگم شاید بتونه کمکت کنه.
!
همون جوابی که به دوستمون دادم شماهم
انجام بده ببینم درست میشه یا نه.
(نسخه ی جدید بگیر دانلود کن).

یا اینکه یا هوتو پاک کن دوباره نصب کن.
باتشکر:

حسین.

پاک کردن رو چندبار انجام دادم قبلا
ورژنش هم 11 هست

orochi
07-10-2012, 15:54
پاک کردن رو چندبار انجام دادم قبلا
ورژنش هم 11 هست

ورژنت اینه؟
11.5.0.228
اگه این نیست دانلود کن.
اگه هم بازم درست نشد
این دفعه از ورژن قدیمی استفاده کن
اگه دیدی بازم درست نشد.
دیگه من نمیدونم چی بگم.
فکر کنم از دوستان کسی باشه که بتونه کمک کنه.
باتشکر فراوان:

حسین.

mohsenmsi
09-10-2012, 22:24
با سلام ببخشید صحبتتون رو قطع میکنم این خطا چیه که اجازه نمیده بریم توی چت روم؟؟؟؟؟

OnT!me
14-10-2012, 20:22
سلام دوستان میشه بگین چرا ویس کال من غیر فعاله ؟؟ ورژنم اینه 11.5.0.228
هدفونم هم سالمه و میکروفونشم سالمه صدای دوستم میاد ولی صدای من براش نمیره

hamid1002
15-10-2012, 21:47
سلام

دوستان ممکنه بگین که امکانش هست یه نفر که وارد ایدی خودش میشه رو یه جوری فهمید (منظورم موقعی که ما اف هستیم رو بهمون ی چیزی شبیه گزارش بده) که شخص مورد نظر ایدیشو باز کرده
با تشکر

mohsen_gh1991
15-10-2012, 23:59
دوستان بعضی وقتا تو ادلیستم افرادی انلاین هستن و به صورت available میان. اما چراغشون خاموشه تو ادلیستم. میخواستم ببینم این مشکلش از یاهو خودمه یا تنظیماتی از طرف اون فرده؟ و اگه از یاهو خودمه راه حلی داره؟ ممنون

manuch
16-10-2012, 12:42
سلام

دوستان ممکنه بگین که امکانش هست یه نفر که وارد ایدی خودش میشه رو یه جوری فهمید (منظورم موقعی که ما اف هستیم رو بهمون ی چیزی شبیه گزارش بده) که شخص مورد نظر ایدیشو باز کرده
با تشکر

باید کامپیوترش رو ویروسی کنی. ویروس خاصی داره که من دوستن دارم منتشر بشه هر چند خودم ازش استفاده کرده ام به دلایلی که از نظر خودم صحیح بوده. شما می تونید بگردید و پیداش کنید. من نمی دم. با این ویروس، هر وقت که وارد می شه، یک پیام شامل آیدی و پسورد طرف بلافاصله به شما ارسال میشه.

ride
18-10-2012, 13:24
با سلام
من میخوام وارد چت روم بشم نمیشه پیغام میده this request was refused چکار باید کنم ؟

مینای باغ
19-10-2012, 10:56
لام دوستان کسی هست که بدونه چطور میشه تو یاهو مسنجر 11.5 فایل های چت صوتی که قبلا داشتیم و پیدا کنیم و دوباره گوش کنیم؟ در قسمت conversation history نشون میده که مثلا شما 3 دقیقه چت صوتی داشتید اما نمی شه مثل textکه قابل خوندن اینو play کرد و باز گوش کرد. ممنون میشم راهنمایی کنید:sq_8:

مینای باغ
19-10-2012, 10:57
سلام دوستان کسی هست که بدونه چطور میشه تو یاهو مسنجر 11.5 فایل های چت صوتی که قبلا داشتیم و پیدا کنیم و دوباره گوش کنیم؟ در قسمت conversation history نشون میده که مثلا شما 3 دقیقه چت صوتی داشتید اما نمی شه مثل textکه قابل خوندن اینو play کرد و باز گوش کرد. ممنون میشم راهنمایی کنید:sq_8:

Iloveu-ALL
19-10-2012, 11:48
ببخشید چرا من میخوام موقعی که وارد چت روم یاهو بشم و گزینه Enter Chat رو میزنم ارور " This Request Was Refused " میده!؟
درضمن آخر ای دیم ymail.com است!

mohsen_gh1991
19-10-2012, 23:37
دوستان ساعت و تاریخ رو تو یاهومسنجر چطوری باید تنظیم کنم؟ وقتی میخوام زمان افلاین هامو نگاه کنم ساعت و تاریخای اشتباه میزنه.

mehdi153
20-10-2012, 15:27
کسی هست کمک کنه اگه بخای بایک نفر که قبلا چت کردی دوباره چت کنی چکار باید کنی

manuch
20-10-2012, 16:44
در مورد this request was refused باید سرچ کنید. من دلیلی در این مورد نمی دونم. ربطی هم به آیدی شما و اینکه سر و ته آیدی چی هست نداره. سن می تونه دردسر ساز باشه. در تنظیمات آیدی edit.yahoo.com باید سنتون رو بزنید بالای 18 و شاید هم 13 کفایت کنه. مخصوصا اگر بعضی رومهای بی خاصیت می تونید برید و بعضی رومهای ---- نمی تونید وارد بشید این گزینه محتمل تره. سایر گزینه ها زیر پا گذاشتن یا عدم توافق با بخشی از قوانین یاهو هست یا کپی رایت و از این قبیل. همچنین اگر زیاد براتون گزارش اسپم رد کرده باشند. خلاصه یاهو رو چزوندی، اون هم سیخت می زنه

یاهو فقط متن و آی پی رو ضبط می کنه. عکس و فیلم و صدا رو باید از سیا و اف بی آی بگیرید

تاریخ و ساعت محلی تون رو باید از طریق تنظیمات اصلاح کنید. اگر خود مسنجر داره (که من ندیده ام) و اگر نیست باید از طریق ایمیل وارد بشید و آپشن و تنظیمات که قبلش باید یک بار دیگه هم پسورد رو وارد کنید.

اگر هم با کسی قبلا چت کرده باشی ، مسنجر تا ده نفر آخر رو در لیست صفحه اصلی برنامه نگه می داره. همچنین از طریق conversation history می تونی جستجو کنی اگر گزینه save مکالمات متنی رو فعال کرده باشی وگرنه باید دعا کنی به درگاه اوستا کریم

mehdi153
20-10-2012, 17:17
[QUOTE=manuch;7275552]در مورد this request was refused باید سرچ کنید. من دلیلی در این مورد نمی دونم. ربطی هم به آیدی شما و اینکه سر و ته آیدی چی هست نداره. سن می تونه دردسر ساز باشه. در تنظیمات آیدی edit.yahoo.com باید سنتون رو بزنید بالای 18 و شاید هم 13 کفایت کنه. مخصوصا اگر بعضی رومهای بی خاصیت می تونید برید و بعضی رومهای ---- نمی تونید وارد بشید این گزینه محتمل تره. سایر گزینه ها زیر پا گذاشتن یا عدم توافق با بخشی از قوانین یاهو هست یا کپی رایت و از این قبیل. همچنین اگر زیاد براتون گزارش اسپم رد کرده باشند. خلاصه یاهو رو چزوندی، اون هم سیخت می زنه

یاهو فقط متن و آی پی رو ضبط می کنه. عکس و فیلم و صدا رو باید از سیا و اف بی آی بگیرید

تاریخ و ساعت محلی تون رو باید از طریق تنظیمات اصلاح کنید. اگر خود مسنجر داره (که من ندیده ام) و اگر نیست باید از طریق ایمیل وارد بشید و آپشن و تنظیمات که قبلش باید یک بار دیگه هم پسورد رو وارد کنید.

اگر هم با کسی قبلا چت کرده باشی ، مسنجر تا ده نفر آخر رو در لیست صفحه اصلی برنامه نگه می داره. همچنین از طریق conversation history می تونی جستجو کنی اگر گزینه save مکالمات متنی رو فعال کرده باشی وگرنه باید دعا کنی به درگاه اوستا کریم[

بله توی صفحه مسنجر هست ولی اگه بخام دوباره چت کنم چکار کنم ادش نکردم

manuch
20-10-2012, 20:45
دابل کلیک که کردی و پنجره چت باز شد، بالا سمت راستت یک علامت + سبز رنگ هست که روش کلیک می کنی و دو بار اوکی می زنی و بعد هم فینیش. منتظر می مونی تا طرف قبول کنه. این طوری به لیست دوستانت اضافه می شه.

M A M M U T
21-10-2012, 01:55
دوستان یه سوال در مورد علایم اختصاری ت چت داشتم.....
توی چت "چشم" رو به صورت "chaB" مینویسن؟ مثلا میخوان بگن "روی چشم" میگن "rooye chaB" ؟

mehdi153
21-10-2012, 15:24
دوستام میشه کمک کنید میخواستم افلاین هایی که برام ارسال شده کنترل کنم میشه بگید چکار باید بکنم ممنون

Lord Farshad
21-10-2012, 21:08
دوستان یه سوال در مورد علایم اختصاری ت چت داشتم.....
توی چت "چشم" رو به صورت "chaB" مینویسن؟ مثلا میخوان بگن "روی چشم" میگن "rooye chaB" ؟

:دی :sq_2:

والا این اصطلاحات رو هر کس به یه نوعی به کار میبره ؛ مثل عجیجم و عسیسم و عشقم و عجقم و اینا هست :دی :دی و لزوما یه شکل خاص نیست.

حالا شاید دوستانی که تو این زمینه سر رشته دارند :) :دی بهتر بتونند پاسخ بدند.

nikan hosseini
22-10-2012, 20:36
سلام دوست عزیز!این مشکل ربطی به نوع ورژن یاهو مسنجر نداره.وقتی این خطا ظاهر میشه که یا connectionدچار مشکل شده باشه یا پسورد و نام کاربریت اشتباه شده باشه....البته گاهی وقتا از خود سایت یاهو میشه میلتو بازکنی اما تویاهو مسنجر جواب نده...بهتره که از conversation درون میلت کارتو انجام بدی

hamids68
24-10-2012, 16:14
مشکل من اینه که یاهو مزنجر من وصل نمیشه پیغام میده که مشکلی تو کانکشن هست. از شاتل سرویس دارم. با بقیه کسانی که از شاتل سرویس دارن صحبت کردم میگن مشکلی نداریم. آخرین نسخه نرم افزارو هم دارم. با پشتیبانی شاتل صحبت کردم گفت شاید اشکال تو تنظیمات ساعت هست. دیدم یه ساعت قبل از ظهر و نشون میداد تبدیلش کردم به بعد از ظهر ولی باز هم وصل نمیشه. فکر کنم
یه جائی از تنطیمات ویندوز اشکال داره...

manuch
25-10-2012, 21:32
مسنجر وصل نشه بزن بررسی کانکشن ببین چی میگه. شاید اصلا فایروال اجازه نده

Juventus FC
27-10-2012, 16:04
منم مشکل این دوستمون و دارم با این تفاوت که نه مسنجر وصل میشه نه اصلا سایت یاهو میل برای من باز میشه ! هیچ Errori که سایت فیلتر باشه نمیده ولی وصل نمیشه ! 5 روزه اصلا وصل نمیشه دیگه دارم دیوونه میشم !!!

manuch
27-10-2012, 16:38
tools>option>connection>LAN settings
تمام تیک ها رو بردار
اگر از فیلتر شکن و ------ استفاده می کنی حتما از طریق خود برنامه خارج شو مخصوصا فری گیت رو با سیستم نبند. خودش باید خودش رو شات داون کنه
اگر هم از برنامه فایرفاکس استفاده می کنی اعتبار سایت یاهو در فایرفاکس حذف شده. بلد هم نیستم چطوری دوباره نصب بشه. شاید بهتره یه نسخه دیگه از مرورگر رو نصب کنی. اینترنت اکسپلورر رو سعی کن برنامه پیش فرض مرور گر ایرنترنت باشه.

Juventus FC
27-10-2012, 16:53
tools>option>connection>LAN settings
تمام تیک ها رو بردار
اگر از فیلتر شکن و ------ استفاده می کنی حتما از طریق خود برنامه خارج شو مخصوصا فری گیت رو با سیستم نبند. خودش باید خودش رو شات داون کنه
اگر هم از برنامه فایرفاکس استفاده می کنی اعتبار سایت یاهو در فایرفاکس حذف شده. بلد هم نیستم چطوری دوباره نصب بشه. شاید بهتره یه نسخه دیگه از مرورگر رو نصب کنی. اینترنت اکسپلورر رو سعی کن برنامه پیش فرض مرور گر ایرنترنت باشه.

در قسمت اینترنت آپشن که به اینترنت اکسپلورر مربوط میشه کلا تیک فعالی نبود که بردارم. مرورگر پیش فرضم هم اینترنت اکسپلورر هست ولی باز نمیشه یاهو میل !!!!!!

manuch
27-10-2012, 19:02
با این آیدی تو یاهو با مسنجرت تماس بگیر
superhidenid

meysambb
28-10-2012, 16:03
سلام من تو یاهوم وقتی واسم پیام میاد نمیتونم ببینم و فقط صفحه سفید میبینم کمکم کنید:sq_3:

manuch
29-10-2012, 21:18
سلام من تو یاهوم وقتی واسم پیام میاد نمیتونم ببینم و فقط صفحه سفید میبینم کمکم کنید:sq_3:

این یکی رو دیگه نشنیده بودیم!

Lord Farshad
30-10-2012, 00:02

درود.

شما احیانا Microsoft Silverlight رو نصب نکردید ؟ احتمال داره که مشکل به خاطر اون باشه.

Lord Farshad
30-10-2012, 00:03
این یکی رو دیگه نشنیده بودیم!

منم یکبار 2 سال پیش اینطوری شد واسم ؛ اونم از وقتی که سلور لایت رو نصب کرده بودم ؛ گویا مشکل از فلش بود واسم.

LOVEFORLOVE
30-10-2012, 14:34
یه کمک من آیدی یاهوم دیشب ریست دادم رمزشو 1 ساعت بهد خواستم آنالین شم نرفت چندیدن باره این اتفاق افتاده علت چیه که رمز هام خراب میشه خواستم دوباره تغییر رمز بدم قفل شده بود چاره چیه؟

omid-p30
30-10-2012, 15:02
دوستان بعضی وقت ها که میخوام که برای کسی send file کنم، این گزینه تو منو ها اصلا فعال نیست. دلیلش لزوما اینه که طرف مقابل ورژن دیگه ای داره یا چیز دیگه ؟

manuch
30-10-2012, 15:29
رمز باید شامل کاراکترهای نامربوط نباشه. بعضی کاراکترها پذیرفته می شن ولی نمی شه باهاشون وارد شد. سعی کنید از کلیدهایی که با فشار دادن alt به دست میاد استفاده نکنید.

وقتی طرف گزینه دریافت فایل نداره، ممکنه تنظیم کنه که هیچ کس یا بعضی افراد بهش فایل نفرستند یا اینکه اصلا از توی ایمیلش داره چت می کنه

Actros
31-10-2012, 12:43
دوستان بعضی وقت ها که میخوام که برای کسی send file کنم، این گزینه تو منو ها اصلا فعال نیست. دلیلش لزوما اینه که طرف مقابل ورژن دیگه ای داره یا چیز دیگه ؟

فکر میکنم بستگی به طرف مقابل داره . احتمالا وقتی طرف با وب مسنجر بالا میاد نمیشه براش چیزی ارسال کرد
================================================== ==============
دوستان مشکل آیدی من اینه که اد نمیکنه جدیدا !! لیستمم پر نیست 980 تاس

Puneh.A
31-10-2012, 14:00
دوستان مشکل آیدی من اینه که اد نمیکنه جدیدا !! لیستمم پر نیست 980 تاس

منم دقیقأ همین مشکل رو دارم
اد لیستم هم به 20 تا نمی رسه
باید چیکار کنم

Actros
31-10-2012, 17:57
اینم یه عکس از ارور مورد نظر موقع اد

manuch
31-10-2012, 20:29
پست های قبلی رو بخونید می بینید که مشکلتون چیز جدیدی نیست. همه بهش مبتلا هستند. کارهایی که باید انجام بدید اینه که ساین اوت کنید و دوباره لاگین کنید یا ویندوز رو لوگ آف کنید و بعد وارد بشید و کلا ریستارت کنید ولیعملی ترین توصیه اینه که کامپیوتر رو خاموش کنید، برید دنبال کار و زندگیتون، دوباره که اومدید سر وقت کامپیوتر، ادد کنید.

smallfrank
01-11-2012, 09:39
سلام

دوستان
یه مشکلی عجیب دارم
هر آیدی درست میکنم
برای بار دوم که میخوام کانکت شم میگه یوزر و پس رو اشتباه زدی
تا حالا 6 7 تا آیدی ساختم
مطمئنم پسوردهاشو درست میزنم...

مشکل از چی میتونه باشه ؟

manuch
01-11-2012, 11:17
پسورد پیچیده نذار. مطمئن باش که کی لاگر یا ویروس تو سیستمت نداری. از ریکاوری آپشن استفاده کن ایمیل رو پس بگیری

Mohammad Yek110
01-11-2012, 12:11
سلام
دوستان مسنجر من خراب شده و نمیخوام درستش کنم ،
میخوام از یه مسنجر دیگه استفاده کنم که هم یاهو رو ساپورت کنه هم هنگ نکنه
ooVoo شنیدم خوبه
نظر شما چیه؟

barslona2006
01-11-2012, 14:04
دوستان شما هم مشکل وصل شدن به یاهو مسنجر رو دارید؟
من الان 3 روزه مشکل دارم باهاش و اصلا" وصل نمیشه

manuch
01-11-2012, 16:38
trillian
رو بردار
مسنجر همه چی

alichelsa
01-11-2012, 16:57
من ویندوز 8 دارم در اینجا یاهو مسنحر من همینطور دارم چت میکنم یکهو میبینی فارسی شد تایپ کردنم و نمیدونم چکار کنم

Lord Farshad
01-11-2012, 20:17
سلام
دوستان مسنجر من خراب شده و نمیخوام درستش کنم ،
میخوام از یه مسنجر دیگه استفاده کنم که هم یاهو رو ساپورت کنه هم هنگ نکنه
ooVoo شنیدم خوبه
نظر شما چیه؟

اگر برای یاهو میخوای ؛ من باز هم همین یاهو مسنجر رو پیشنهاد میکنم استفاده کنی ؛ نظر من هست البته ، اگر نه trillian رو هم فکر کنم بتونی استفاده کنی.

Lord Farshad
01-11-2012, 20:18
دوستان شما هم مشکل وصل شدن به یاهو مسنجر رو دارید؟
من الان 3 روزه مشکل دارم باهاش و اصلا" وصل نمیشه

درود.

چه اروری میده ؟

نخیر ؛ من مشکلی ندارم و همیشه وصلم.

Lord Farshad
01-11-2012, 20:20
من ویندوز 8 دارم در اینجا یاهو مسنحر من همینطور دارم چت میکنم یکهو میبینی فارسی شد تایپ کردنم و نمیدونم چکار کنم

من الان ویندوز 8 ندارم ؛ نمیتونم دقیق راهنمایی کنم.

این alt + shift داخل 8 کار نمیده ؟

بخش ویندوز 8 ؛ فکر کنم جای مناسب تری برای صحبت های شما باشه.

arazboy
01-11-2012, 21:54
yuor account has been locked. (81003003
این ارور می باشد که یا هو مسنجر از صبح داره میاد چی کار کنم برطرف شود

barslona2006
01-11-2012, 22:34
درود.

چه اروری میده ؟

نخیر ؛ من مشکلی ندارم و همیشه وصلم.
سلام داداش این ارور رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manuch
01-11-2012, 23:24
yuor account has been locked. (81003003
این ارور می باشد که یا هو مسنجر از صبح داره میاد چی کار کنم برطرف شود

اون قدر رمز غلط توسط خودت یا کسی که می خواد -- کنه وارد شده که 24 ساعت حسابت مسدود میشه. این برای امنیت خودته. البته وارد هم نمی تونی بشی!
توصیه می کنم در اولین فرصت رمز رو عوض کنی و هم چنین سوالات امنیتی رو

Puneh.A
02-11-2012, 11:19
پست های قبلی رو بخونید می بینید که مشکلتون چیز جدیدی نیست. همه بهش مبتلا هستند. کارهایی که باید انجام بدید اینه که ساین اوت کنید و دوباره لاگین کنید یا ویندوز رو لوگ آف کنید و بعد وارد بشید و کلا ریستارت کنید ولیعملی ترین توصیه اینه که کامپیوتر رو خاموش کنید، برید دنبال کار و زندگیتون، دوباره که اومدید سر وقت کامپیوتر، ادد کنید.

ببخشیدا ولی فکر میکنم همه ی این کارا رو که فرمودید انجام داده بودیم و بازم نشد که سوال پرسیدیم
حداقل برا من اینطوری بود
رفتم سر کار و زندگیم و دوباره امتحان کردم :|

amirkalak6
02-11-2012, 18:02
دوستان یه سوال خیلی تخصصی داشتم...

میخواستم ببینم میشه فهمید یه ایدی که تو یاهو مسنجرت ادد داری چه وقتی انلاین شده؟؟؟(یعنی کی اومده و رفته)

ممنون

Mr_100_dolari
02-11-2012, 19:57
سلام دوستان من آی دیم از طرف یاهو بسته شده و error میده که این یوزر و پسورد دیگه بالا نمیاد دلیلش رو نمیدونم چرا این کارو کرده چون هم دائم ازاین آی دی استفاده میکردم فقط فکر کنم که با برنامه ساختمش یعنی از طریق خود صفحه ریجستر یاهو نساختمش هم info دارم هم email دوم دادم بهش اما هیچ رقمه برنگشت البته یک بار اینطوری شده بود که همون موقعه با email دوم برشگردوندم

دوستان گفتن باید با ip usa بری و درخواست بدی که این کارم کردم و از صفحه خود یاهو که برای درخواست برگشت آی دی بود درخواست دادم بازم برنگشت و گفتند ممکنه سه ماه طول بکشه که هنوزم بعد سه ماه باز نمیشه

خلاصه اینکه باید بیخیالش بشم و دیگه هیچ راهی نداره ؟

البته یکی از دوستان گقتش اگر مدام هفته ای یک بار به یاهو میل بزنی احتمال اینکه خسته بشند و برشگردونند زیاده ؟

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

Actros
03-11-2012, 00:57
ببخشیدا ولی فکر میکنم همه ی این کارا رو که فرمودید انجام داده بودیم و بازم نشد که سوال پرسیدیم
حداقل برا من اینطوری بود
رفتم سر کار و زندگیم و دوباره امتحان کردم :|

منم همه ی اون کارا رو کردم . فکر میکنم این قضیه اد نکردن یه باگ باشه تو یاهو

manuch
03-11-2012, 13:04

میخواستم ببینم میشه فهمید یه ایدی که تو یاهو مسنجرت ادد داری چه وقتی انلاین شده؟؟؟(یعنی کی اومده و رفته)

ممنون

معمولا وقتی آنلاین میشن و برای خودشون متنی به عنوان شعار زیر عنوانشون می نوسن توی بخش آپدیت شده های یاهو اون متن باقی می مونه.

manuch
03-11-2012, 13:05
جدیدا یاهو باگ پیدا کرده و صداش هم در نمیاد. این موضوع در ادد کردن و ارسال و دریافت پیامها مشهوده. مدتی هم هست که نسخه جدید مسنجر بیرون نداده. بنابراین فعلا باید صبور بود و کنار اومد

manuch
03-11-2012, 13:07
سلام دوستان من آی دیم از طرف یاهو بسته شده و error میده که این یوزر و پسورد دیگه بالا نمیاد دلیلش رو نمیدونم چرا این کارو کرده چون هم دائم ازاین آی دی استفاده میکردم فقط فکر کنم که با برنامه ساختمش یعنی از طریق خود صفحه ریجستر یاهو نساختمش هم info دارم هم email دوم دادم بهش اما هیچ رقمه برنگشت البته یک بار اینطوری شده بود که همون موقعه با email دوم برشگردوندم

دوستان گفتن باید با ip usa بری و درخواست بدی که این کارم کردم و از صفحه خود یاهو که برای درخواست برگشت آی دی بود درخواست دادم بازم برنگشت و گفتند ممکنه سه ماه طول بکشه که هنوزم بعد سه ماه باز نمیشه

خلاصه اینکه باید بیخیالش بشم و دیگه هیچ راهی نداره ؟

البته یکی از دوستان گقتش اگر مدام هفته ای یک بار به یاهو میل بزنی احتمال اینکه خسته بشند و برشگردونند زیاده ؟

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

باید دید چرا بسته شده. ممکنه به علت نقض قوانین باشه مثل ارسال اسپم و غیره که معلوم نیست باز کنند یا برای همیشه بسته باشه. اگر هم سوء استفاده یا توهین و غیره باشه هم بسته میشه. کلا یا باید رمز داشته باشی تا وارد بشی یا ایمیل دوم و یا سوالات مخفی. از ایه سه تا می شه استفاده کرد. اگر امتحان کردی باید بگی که چه اتفاقی می افته و چه جوابی بهت میدن. شاید هم آیدی شما حذف شده باشه. ساین آپ بزن ببین آیدیت خالی هست تا رجیستر کنی یا نه؟

barslona2006
03-11-2012, 14:36
سلام داداش این ارور رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

manuch
03-11-2012, 16:29
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

بود دادا
غصه نخور
troubleshoot رو بزن تا دقیق تر بهت توضیح بده. تا اینجا مهمترین و شایعترین مشکلات برمیگردن به فایروال که باید دید چی نصب شده و تنظیماتش که اجازه عبور و اتصال میده یا نه؟
فیلتر شکن که ------ میکنه و ممکنه شما از پورت 80 وصل میشی ولی مسنجر داره از پورت ------ وصل میشه و تنظیم نشده
غصه نخور
همه چی درست میشه
من حتی مودم اینترنال رو تو لینوکسهای مسخره راه انداخته ام. شما یه کم کار کنی مشکلت رو پیدا می کنی
فدات شم. نخواستی هم بیا باهام چت کن برات حلش کنم!!

(با مسنجر نشد، از توی اینباکس!)
superhidenid

mojtaba2321
03-11-2012, 18:37
یه سوال در مورد آرشیو یاهو مسنجر داشتم
اگه من آرشیو مسنجرم رو توی مسنجر سیستم خونم فعال نکنم، و توی یه سیستم جای دیگری فعالش کنم، وقتی روی سیستم خونه چت کنم، آیا از طریق سیستم دوم میتونم به آرشیوش دست پیدا کنم یا نه؟

manuch
03-11-2012, 20:50
یه سوال در مورد آرشیو یاهو مسنجر داشتم
اگه من آرشیو مسنجرم رو توی مسنجر سیستم خونم فعال نکنم، و توی یه سیستم جای دیگری فعالش کنم، وقتی روی سیستم خونه چت کنم، آیا از طریق سیستم دوم میتونم به آرشیوش دست پیدا کنم یا نه؟

امتحان کن و جوابش رو به ما هم بگو. مرسی

barslona2006
03-11-2012, 22:14
بود دادا
غصه نخور
troubleshoot رو بزن تا دقیق تر بهت توضیح بده. تا اینجا مهمترین و شایعترین مشکلات برمیگردن به فایروال که باید دید چی نصب شده و تنظیماتش که اجازه عبور و اتصال میده یا نه؟
فیلتر شکن که ------ میکنه و ممکنه شما از پورت 80 وصل میشی ولی مسنجر داره از پورت ------ وصل میشه و تنظیم نشده
غصه نخور
همه چی درست میشه
من حتی مودم اینترنال رو تو لینوکسهای مسخره راه انداخته ام. شما یه کم کار کنی مشکلت رو پیدا می کنی
فدات شم. نخواستی هم بیا باهام چت کن برات حلش کنم!!

(با مسنجر نشد، از توی اینباکس!)
superhidenid
:31:
داداش نه فایرو وال نصب کردم نه انتی ویروس نه فیلتر شکن دارم :41:

manuch
04-11-2012, 00:17
حسابت با کرام الکاتبینه! نمی تونم راهنماییت کنم. مثلا از کجا معلوم سیستمت آلوده نیست؟
در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن
شرط اول قدم آن است که مجنون باشی
تا نباشی نمیشه.
معذرت

mojtaba2321
04-11-2012, 00:23
امتحان کن و جوابش رو به ما هم بگو. مرسی

روی دو تا سیستم آرشیو رو فعال کردم، اما توی هر کدوم چت میکردم توی سیستم دیگه آرشیو رو نشون نمیداد، مگه یاهو آرشیو چت ها رو توی سرورش ذخیره نمیکنه؟ اینا کجا ذخیره میشن؟

manuch
04-11-2012, 01:58
مرسی
آرشیو یاهو در واقع همان ایمیل شماست و از آن طریق هم می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. برای من هم جای سواله! شاید خود یاهو مشکل داره. به هر حالروی کامپیوتر نباید ذخیره باشه چون من تمام آرشیو هام رو دارم و هر ماه هم ویندوز عوض می کنم.
متعجبم! همین.

barslona2006
04-11-2012, 02:10
حسابت با کرام الکاتبینه! نمی تونم راهنماییت کنم. مثلا از کجا معلوم سیستمت آلوده نیست؟
در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن
شرط اول قدم آن است که مجنون باشی
تا نباشی نمیشه.
معذرت
:31:
اونش که بعله ویروسی حتما" شدم
پس میگی واسه ویروسی شدن هست دیگه
ممنون

Ghaioom
04-11-2012, 21:42
چرا یاهو نمیزاره روم برم؟
خطای:
Signing in to chat took longer than expected. please try again later.
میاد!

قبلنا وارد میشدیم. ولی تازه گیا که میخوام وارد بشم این خطا میاد!
از گاهی پرسیدم انگار خطا براشون نمیاد!

وین هم عوض کردم نه به خاطر این. ولی بازم میاد.

ali shah
05-11-2012, 22:25
نسخه غیر پرتابل هم داره که نخوام از طریق سایت یاهو دانلود کنم؟

mojtaba2321
05-11-2012, 23:22
دوستان آرشیو یاهو مسنجر یاهو روی سرورهای خود یاهو ذخیره میشه یا روی سیستم؟
من شنیدم روی سرور ذخیره میشه ولی من روی 2 تا سیستم تست کردم ذخیره نشده بود و فقط آرشیو در همون سیستمی قابل مشاهده بود که باهاش چت شده بود.

Ghaioom
07-11-2012, 17:58
من شنیدم روی سرور ذخیره میشه ولی من روی 2 تا سیستم تست کردم ذخیره نشده بود و فقط آرشیو در همون سیستمی قابل مشاهده بود که باهاش چت شده بود.
ما که وین عوض کرده بودیم بعد به طور اتفاقی رکنت رو چک کردم پی ام قبلی توش بود!

MaMaD LooTi
15-11-2012, 10:29

با سلام

ببین دوست عزیز. علی القاعده اگر آرشیو یاهو فعال باشه تمام پی ام ها در ایمیل ذخیره میشه. و غیر ممکن هست که نشون داده نشه. چون گاهی برخی از ایمیل ها که متعلق به شخص دیگری هست و شما روی سیستم خودتون چک میکنید میبینید که آرشیو کامل نشون داده میشه. احتمال مشکل از جایی دیگه هست

Iloveu-ALL
15-11-2012, 14:20

ببنید شما مثلا یه بار چت کردید و یا یه بار که قبلا از یه جایی چت کردین بعد بیایین خونه برید از history چت بین تو و اون شخص رو نگاه کنی اون بصورت catch ذخیره میشه که این فقط به کمک می کنه که مثلا یکبار خواستیم دوباره اون history هارو چک کنیم با سرعت بیشتر و زودتر برای بیاره!
برای دیدن catch هم برید به run و %appdata% رو تایپ کنید و بروید به پوشه ی yahoo !!

پس از اینجا نتیجه میگیریم که history های یاهو تو خود سرور یاهو ذخیره میشن!!

ali shah
16-11-2012, 16:23
مسنجر رو میخوام دانلود کنم

جدید وغیر پرتال از کجا دانلود کنم؟

esi222
16-11-2012, 16:37
مسنجر رو میخوام دانلود کنم

جدید وغیر پرتال از کجا دانلود کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) o f t g o z a r.com/Files/Software/Yahoo_Messenger_11.5.0.228_S o f t g o z a r.com.exe
آدرس رو کپی کن و فاصله رو پاک کن بزن بره!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o f t g o z a r.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=17&Title=Yahoo!-Messenger-11.5.0.228-Final

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o f t g o z a r.c o m

هرجا space گزاشتم پاکش کن!

hhhh_1360
19-11-2012, 15:02
سلام به دوستان عزیز من ویندوز 8 نصب کردم و آخرین ورزن یاهو مسنچر نصب کردم ولی یک مشکل دارم یاهو مسنچر voice call و video call غیر فعال هست چیکار کنم

mojtaba007
19-11-2012, 15:27
دوستان من 8 ساله یه ایدی دارم
تازگی ها یه مشکل بد خوردم
به اینصورته که کسی رو نمیتونم اد کنم و کسی هم نمیتونه من و اد کنه
خیلی برام مهمه خواهشا کمکم کنید
من گفتم شاید مشکل از اد کردن زیاده تو این 8 سال برای همین تعدادی از ایدی ها رو پاک کردم
بعدش گفتم شاید یه باگیه مال نسخه 11
برای همین نسخه 10 رو نصب کردم ولی باز همین مشکل و دارم
در ضمن اخرین نسخه یاهو مسنجر و نصب دارم
کمک کنید خواهشا خیلی برام مهمه

mojtaba007
20-11-2012, 10:30
دوستان خداییش هیچکس نمیدونه مشکل من کجاست؟
کسی رو میخوام اد کنم این پیغام و میده
there was an error in the server while trying to add a contact. please
try again

manuch
20-11-2012, 10:53
شما باید نسخه 11.5.5.152 یا همون نسخه یکی مانده به آخر رو دانلود کنید
از این سایت
filehippo.com
اگر هم نمی تونید ادد کنید، اول در آدرسبوک وارد کنید مثلا از طریق ایمیل و بعد از طریق مسنجر ادیت کنید و آیدی مسنجرش رو وارد کنید. راه زیاده.

hhhh_1360
21-11-2012, 03:10
دوستان عزی کسی نیست جواب بدهد

mojtaba007
21-11-2012, 10:31
شما باید نسخه 11.5.5.152 یا همون نسخه یکی مانده به آخر رو دانلود کنید
از این سایت
filehippo.com
اگر هم نمی تونید ادد کنید، اول در آدرسبوک وارد کنید مثلا از طریق ایمیل و بعد از طریق مسنجر ادیت کنید و آیدی مسنجرش رو وارد کنید. راه زیاده.
عزیز این نسخه رو هم نصب کردم ولی فایده نداشت
روش اد کردن و میشه بهتر برام توضیح بدی نفهمیدم چه کار کنم
دیگه هیچ راهی نداره؟

manuch
21-11-2012, 11:08
شما درست پست ها رو بخونید، می بینید. عرض شد که بهتره از نسخه قدیمی استفاده کنید.

و شما که در مورد ادد کردن خواسته بودید. وقتی ایمیلی می زنید، در صفحه بعدی، به شما گفته میشه که ایمیل فرستاده شد. اگر مخاطب در لیست شما نباشه، در کنار اسمش یک تیک خواهد بود و زیرش دکمه افزودن به آدرس بوک. اونجا اضافه می کنید، بعد از این کار (یعنی بعد از اضافه کردن) باید وارد مسنجر بشید، پیداش بکنید، رایت کلیک کنید، ادیت یا همون ویرایش رو بزنید، فیلد یاهو مسنجر رو پر کنید و ok بزنید. همین
اگر نشد، با این آیدی چت کنید:
superhidenid

iran666_info
22-11-2012, 13:09
درود
ببین برو سوالتو در yahoo answer بپرس شاید جواب بگیری.سرچ انگلیسی هم بزن تو گوگل ببین چیزی پیدا میکنی؟؟؟

iran666_info
22-11-2012, 13:22
پ

شما داخل پنجره چت F2 رو بزنید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

سوالای دیگه رو نمیدونم. اما گذاشتن علامت کنار اسمشون به خاطر استفاده از کدهای ascii هست. داخل گوگل سرچ کنید بهتر به جواب می رسید.

شما یاهو رو حذف کنید سیستم رو ریست کنید و دوباره یاهو رو نصب کنید. اگه حل نشد ورژن یاهو رو عوض کنید.

امکان داره به خاطر محدودیت سنی باشه. امکان داره موقع ثبت نام سنتون رو کمتر از 18 وارد کرده باشید.

درود
آقای رها اون کارها که گفتید با یاهو سوپرا به راحتی انجام میشه

iran666_info
22-11-2012, 13:29
میتونید یک کنفرانس تشکیل بدید و دوست هاتون رو دعوت کنید!!

آموزش کنفرانس گذاشتن:

Select Actions | Invite to Conference.
Select friends or groups from the list and click Add.
Include an optional message.
Check Enable Voice for this conference to enable the voice feature.
Click Invite to start the conference.

درود
خیلی راحت.در صفحه ی instant message روی voice call کلیک کنید و با هم مکالمه کنید.

iran666_info
22-11-2012, 13:36

ممنون

درود
سایتهایی هستند که اینکارو انجام میدهند.توی گوگل سرچ کنید زیاد هست.با این عبارت detect invisible yahoo id

iran666_info
22-11-2012, 13:39

درود
درسته چون محدودیت کاراکتر داره.باید در چند مرحله بفرستی

iran666_info
22-11-2012, 13:48
سلام دوستان میشه بگین چرا ویس کال من غیر فعاله ؟؟ ورژنم اینه 11.5.0.228
هدفونم هم سالمه و میکروفونشم سالمه صدای دوستم میاد ولی صدای من براش نمیره

درود
چند دلیل میتونه داشته باشه
1-در تنظیمات کارت صدا گزینه میکروفون را فعال کنید.یعنی set default device
2-صدای میکروفون رو در کارت صدا قطع کرده باشین
3-موقعی که در حال مکالمه هستید به تنظیم صدا در قسمت notification areaبروید و mixer رو بزنید از اونجا صدای یاهو مسنجر رو اگر بسته هست زیاد کنید

iran666_info
22-11-2012, 14:13
سلام من تو یکی از روم های یاهو مسنجر ignore کردن دیگه نمیتونم به کسی پیام بدم یا چت گروهی کنم. چطوری باید درستش کنم؟
یکی کمک کنه.مرسی.
یه سوال دیگه : چرا وقتی میخوام vioce call یا video call دریافت کنم لب تاپم هنگ میکنه.؟ کسی میدونه؟
بازم مرسی
درود
شما باید پس از لوگین کردن بری به قسمت preferencesبعدش بری توی ignore list که اونجا به احتمال خیلی زیاد گزینه اول انتخاب شده یعنی ignore anyone who ...contacts.حالا گزینه دوم رو انتخاب میکنی که فقط اونهایی که ایگنور شدن نمیتونن بهت پیام بدن.

iran666_info
22-11-2012, 14:27
سلام من از این ورژن استفاده میکنم : Yahoo.Messenger.11.5.0.155
قسمت voice call و video call غیر فعاله چکارش باید بکنم ؟؟؟؟

درود
احتمال 95 درصد آنتی ویروستون پورتهاش رو بسته.برای چند دقیقه آنتی ویروس رو غیر فعال کنید.سپس از مسنجر خارج شوید و دوباره لاگین کنید.اگر درست شد باید در تنظیمات آنتی ویروستون به دنبال تنظیمات پورتها بگردید.اون هم بسته به آنتی ویروس تنظیمش فرق داره.

aaaaaa111
24-11-2012, 17:15
سلام
مسنجر ورژن 11 . وقتی تو روم هندزفری رو تیک میزنم اولش قسمت بلندی صدا سبزه و معلومه صدا تو رومه ولی بعد از یه دقیقه حالت خاکستری میشه که صدا رو نشون میده ولی انگار تو روم نمیره و باید دکمه تاک رو بگیرم . اگر تیک رو بردارم و دوباره بزنم بازم اصلا سبز نمیشه ؟
سپاس

aaaaaa111
24-11-2012, 17:18
درود
چند دلیل میتونه داشته باشه
1-در تنظیمات کارت صدا گزینه میکروفون را فعال کنید.یعنی set default device
2-صدای میکروفون رو در کارت صدا قطع کرده باشین
3-موقعی که در حال مکالمه هستید به تنظیم صدا در قسمت notification areaبروید و mixer رو بزنید از اونجا صدای یاهو مسنجر رو اگر بسته هست زیاد کنید

عزیز مورد 3 احتمالا برای اینه که صدای طرف مقابل نیاد . مشکل دوستمون برعکسه

jahangir1400
01-12-2012, 02:30
سلام
من جدیدا نمیتونم توی روم های یاهو تکس بدم نه تو یاهو نه تو سوپرا توی پی ام و سی اف خوبه اما هرکاری میکنم به هیچ وجه تکس منو بقیه ندارن توی روم، یکی گفت به خاطر ویندوز 8 هست که تازه نصب کردم اما هفته اولی که نصب کردم خوب بود و مشکلی نداشت یه دفعه نمیدونم چرا اینجوری شد، اگه کسی میدونه بگه لطفا

MaMaD LooTi
01-12-2012, 12:11
سلام
من جدیدا نمیتونم توی روم های یاهو تکس بدم نه تو یاهو نه تو سوپرا توی پی ام و سی اف خوبه اما هرکاری میکنم به هیچ وجه تکس منو بقیه ندارن توی روم، یکی گفت به خاطر ویندوز 8 هست که تازه نصب کردم اما هفته اولی که نصب کردم خوب بود و مشکلی نداشت یه دفعه نمیدونم چرا اینجوری شد، اگه کسی میدونه بگه لطفا

با سلام

دوست عزیز توی یاهو بعید میدونم. اما اگز با سوپرا وارد روم میشید این مشکل معمولا پیش میاد و ربطی هم به ویندوز نداره

اگر از Tato استفاده میکنید بردارید. و یا اگر از رنگ یا افکت خاصی برای فونت استفاده میکنید تغییر بدید و مشکی کنید کلا. حتما تکست شما واسه دیگران ارسال میشه.

موفق باشید.

jahangir1400
02-12-2012, 00:13
با سلام

دوست عزیز توی یاهو بعید میدونم. اما اگز با سوپرا وارد روم میشید این مشکل معمولا پیش میاد و ربطی هم به ویندوز نداره

اگر از Tato استفاده میکنید بردارید. و یا اگر از رنگ یا افکت خاصی برای فونت استفاده میکنید تغییر بدید و مشکی کنید کلا. حتما تکست شما واسه دیگران ارسال میشه.

موفق باشید.

مرسی داداش ولی مشکل من اساسیه فقط سوپرا نیست تو یاهو هم نمیره تکس، یکی از بچه ها که وارد بود همچین اتفاقی براش افتاده بود یه سری کارا کرد توی cmd چندتا دستوری زد اما بازم حل نشد

iOS
02-12-2012, 15:28
خبر فوری :
چت روم های یاهو در تاریخ 14 دسامبر یعنی 12 روز دیگر برای همیشه بسته خواهند شد .
منبع سایت یاهو : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wichidika
04-12-2012, 11:16
یاهو اتاق گپ را تعطیل می‌کند شرکت یاهو اعلام کرده که تا دو هفته آینده بخش اتاق گپ (Public Chat Rooms) را در سرویس مسنجر تعطیل می‌کند.

به گزارش موبنا، شرکت یاهو اعلام کرده که تا دو هفته آینده چند قابلیت سرویس مسنجر از جمله بخش اتاق گپ را تعطیل می‌کند. از سوی دیگر مسنجر که پیش‌تر با سرویس ویندوز لایو مایکروسافت سازگار بود، به تازگی با این سرویس کار نمی‌کند. در حالی که لیست دوستان و تماس‌های مایکروسافت در مسنجر نمایش داده می‌شود اما امکان ارسال پیام وجود ندارد.
همچنین یاهو اعلام کرده سرویس‌های Voice Phone In و Phone Out را نیز اوایل سال 2013 تعطیل می‌کند. بر این اساس فقط کاربران سرویس مسنجر می‌توانند با یکدیگر در تماس باشند.

shahinmafia
04-12-2012, 22:03
سلام خدمت همه ی دوستان من ورژن 11 رو نصب کردم ... کسی رو نمیتونم ادد کنم این ارور رو میده:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی هم کسی من رو ادد میکنه صفحه ای که من باید تایید کنم نمیاد برام توی task manager هستش اما هر کاری میکنم نمیتونم بازش کنم.
خواهشا کمک کنید

Amir Hossein
05-12-2012, 14:03
سلام بچه ها
من نمیدونم چرا اسمایل هام دیده نمیشه
چرا؟

shahin666
05-12-2012, 21:15
سلام من از آخرین نسخه یاهو مسنجر 11.5.0.228 استفاده میکنم

تو نسخه های قبلی تو قسمت تنظیمات یه قسمتی بود که میگفتیم آرشیو ها ذخیره بشن وقتی این گزینه رو فعال میکردیم می تونستیم آرشیو ها رو بخونیم

ولی من اصلا تو این نسخه قسمتی برای آرشیو ندیدم ؟!!

حالا اگر مثلا بخوایم آرشیو ذخیره بشه که بعدا با خود یاهو مسنجر بتونیم آرشیو رو ببینیم باید چیکار کنیم

V E S T A
06-12-2012, 17:49
سلام بچه ها
من نمیدونم چرا اسمایل هام دیده نمیشه
چرا؟

سلام flash player روی سیستمتون نصب نیست یا نیاز به آپدیت داره

سلام من از آخرین نسخه یاهو مسنجر 11.5.0.228 استفاده میکنم

تو نسخه های قبلی تو قسمت تنظیمات یه قسمتی بود که میگفتیم آرشیو ها ذخیره بشن وقتی این گزینه رو فعال میکردیم می تونستیم آرشیو ها رو بخونیم

ولی من اصلا تو این نسخه قسمتی برای آرشیو ندیدم ؟!!

حالا اگر مثلا بخوایم آرشیو ذخیره بشه که بعدا با خود یاهو مسنجر بتونیم آرشیو رو ببینیم باید چیکار کنیم

سلام

تو این ورژن هیستوری تو سرور یاهو ذخیره میشه و با هر سیستمی On بشین اگر ذخیره شدن هیستوری فعال باشه میتونید هیستوری رو بخونید

از بالای مسنجر تب Messenger

Messenger>>>Perfrences>>Conversation History>>Keep a history of my conversation

به صورت دیفالت فعاله با زدن view conversation history نشون داده میشه.

FOURTH RETURN
07-12-2012, 14:20
پسورد آیدی یاهوم یادم رفته چکار کنم؟ سوال امنیتی هم یادم رفته:sq_14:

Iloveu-ALL
07-12-2012, 14:25
چت روم‌های یاهو بسته می‌شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد آیدی یاهوم یادم رفته چکار کنم؟ سوال امنیتی هم یادم رفته:sq_14:

یادتون رفته یا پسورد درست رو وارد می کنید و ارور forget password رو میده؟!
اگر غیراز این باشه راهی وجود نداره تا اونجایی که من میدونم!

FOURTH RETURN
07-12-2012, 18:14
نه یادم رفته

FOURTH RETURN
08-12-2012, 17:41
چکار کنم؟چکار کنم؟

FOURTH RETURN
08-12-2012, 18:42
حالا که پسورد رو پیدا کردم کد امنیتی رو میخواد لعنتی چکار کنم؟؟؟

Iloveu-ALL
08-12-2012, 20:09
حالا که پسورد رو پیدا کردم کد امنیتی رو میخواد لعنتی چکار کنم؟؟؟

اول برید از طریق برنامه یاهو مسنجر login بشید بعد با ارور sign in problem مواجه میشید که در اونجا 3تا گزینه وجود داره
گزینه forgot password رو انتخاب کنید! بعد وارد یه صفحه ی میشید که باید اونجا user name و password تون رو وارد کنید!
بعد وارد کردن اکانت شما باز میشه!
(اینجا 2حالت دیگه ممکنه پیش بیاد اولیش اینه که پسورد رو درست میزنی بعد وارد یک صفحه ای میشی که باید یک ایمیلی دیگه ای رو که داری رو اونجا بزنی
حالت دومش هم اینطوری که ازت سوال امنیت رو میخواد که بیشتر این زمانی اتفاق میفته که پسورد رو اشتباه وارد کردی (یا ممکنه یادت رفته باشه یا ممکنه یکی تغییرش داده باشه بگذریم!)) (این حالت معمولا زمانی اتفاق میوفته که چندتا ایدی داشته باشی!)

امیدوارم که حالت سوم پیش نیومده باشه که در این صورت راهی وجود نداره که بشه اکانتتون رو باز کرد (اگر حالت سوم اتفاق افتاد باید منتظر بمونید و شانس بیارید بعد از دو هفته دوباره کارهای که گفتم رو از اول انجام بدید تا یکی از حالت های اول یا دوم اتفاق میوفته)
اگر کلا که پسوردتون یادتون رفت و همچنین سوال های امنیتی فکر کنم دیگه نمیشه کاری کرد!

همچنین بعد اینکه ای دیتون آزاد شد برید پسورد امنیتیتون رو عوض کنید *
و همچنین پسوردتون رو *(اگر آسونه عوض کنید، چون این اتفاق بیشتر زمان های اتفاق میوفته که پسوردتون آسون باشه
همینطور مواقعی که از چند ای پی به یاهو وصل میشیم یاهو شک می کنی یا اینکه یکی پی در پی پسورد های اشتباه وارد می کنه!)

* برای عوض کردن پسورد ویا سوال های امنیتی به سایت یاهو رفته و پس از log in شدن در صفحه اصلی یاهو
روی اسمی خود جایی که نوشته است" Hi " your name یک کلیک کنید و سپس گزینه Account Info رو بزنید!(بعدش اگه پسوردتون رو خواست وارد کنید!)
حالا برای عوض کردن پسورد خود گزینه Change your password رو بزنید
و برای عوض کردن سوال های امنیتی گزینه Update password-reset info رو بزنید.

امیدوارم که به شما کمک کرده باشه!
باتشکر :11::n12:

Golbarg01
09-12-2012, 01:46
سلام
چجوری می تونیم اطلاعات یک آیدی مثل تاریخ ساخت اون آیدی و سال تولد صاحب آیدی و همینطور جنسیتش رو بفهمیم؟

MaMaD LooTi
09-12-2012, 13:29
سلام
چجوری می تونیم اطلاعات یک آیدی مثل تاریخ ساخت اون آیدی و سال تولد صاحب آیدی و همینطور جنسیتش رو بفهمیم؟

با سلام

سابق بر این در صفحه پروفایل هر شخص این موارد رو میشد مشاهده کرد. اما بعد از آپدیت پیج مربوطه تمام این اطلاعات حذف شد. اما جنسیت فکر کنم هنوز باقی باشه. گرچه دیگه داره جمع میشه کلا.

موفق باشید.

Iloveu-ALL
10-12-2012, 00:18
با سلام

سابق بر این در صفحه پروفایل هر شخص این موارد رو میشد مشاهده کرد. اما بعد از آپدیت پیج مربوطه تمام این اطلاعات حذف شد. اما جنسیت فکر کنم هنوز باقی باشه. گرچه دیگه داره جمع میشه کلا.

موفق باشید.

چی داره جمع میشه؟!

Golbarg01
10-12-2012, 01:23
چی داره جمع میشه؟!

فکر کنم منظورش این خبر باشه:

SAM_FISHER_HQ
10-12-2012, 21:45
بچه ها من چند روزه با اکانتم نمیتونم وصل بشم. گاهی پیغام Troubleshooter و گاهی هم پیغام قفل شدن اکانت رو میده! با میلم خواستم وارد شم بعد وارد کردن پسورد درخواست :
We can send a verification code to your listed phone number or alternate email address.

آخه مگه من درخواست پسورد کردم که این سوال رو ازم میپرسه ؟!

الان شاید خیل ها فکر کنند اکانتم مشکل داره یا پسورد اشتباه هست. در صورتی که هیچکدوم از این ها نیست... تا چند روز پیش بدون مشکل لوگین میکردم الان یکی دو روزه با این مشکل رو به رو میشددم. نکته جالب تر اینجاست که همین الان با مبایل بدون کوچکترین مشکلی به یاهو میتونم وصل بشم ولی با PC با این ارور رو به رو میشم چه تو یاهو مسینجر تو تو میل !

SAM_FISHER_HQ
10-12-2012, 22:17
یه چیز رو فراموش کردم بنویسم.

ورژن های مختلف یاهو رو تست کردم نتیجه ای ندیدم. هیچکدوم از اکانت هایی که داشتم وصل نمیشه جز با مبایل! نکته جال تر یه اکانت جدید ساختم با اون مثل آب خوردن وصل میشه ولی با آی دی اصلیم نمیتونک. یکی دوتا هم که از قبل داشتم هم وصل نمیشه!

mili_k
10-12-2012, 22:52
احتمالا آیدی های شما بلاک شدن ؛ از آدرس mail.yahoo.com آیدی و پسورد خودتونو وارد کنید و وارد رایانامه ـتون بشین . بعد از مسنجر لاگین کنید ببینید وارد میشه یا نه .

SAM_FISHER_HQ
11-12-2012, 00:42
احتمالا آیدی های شما بلاک شدن ؛ از آدرس mail.yahoo.com آیدی و پسورد خودتونو وارد کنید و وارد رایانامه ـتون بشین . بعد از مسنجر لاگین کنید ببینید وارد میشه یا نه .
اگر بلاک شده بودن پس چجوری من با گوشیم الان تو یاهو هستم ؟!
اونم که گفتید وارد کردم بالاتر توضیح دادم چه اروری میده!

با میلم خواستم وارد شم بعد وارد کردن پسورد درخواست :
We can send a verification code to your listed phone number or alternate email address.

Golbarg01
11-12-2012, 19:08
بچه ها من چند روزه با اکانتم نمیتونم وصل بشم. گاهی پیغام Troubleshooter و گاهی هم پیغام قفل شدن اکانت رو میده! با میلم خواستم وارد شم بعد وارد کردن پسورد درخواست :

الان شاید خیل ها فکر کنند اکانتم مشکل داره یا پسورد اشتباه هست. در صورتی که هیچکدوم از این ها نیست... تا چند روز پیش بدون مشکل لوگین میکردم الان یکی دو روزه با این مشکل رو به رو میشددم. نکته جالب تر اینجاست که همین الان با مبایل بدون کوچکترین مشکلی به یاهو میتونم وصل بشم ولی با PC با این ارور رو به رو میشم چه تو یاهو مسینجر تو تو میل !

منم یه مشکل مشابه دارم
با چند تا از آیدیهام خواستم وارد mail.yahoo.com بشم بعد از وارد کردن ایدی و پسورد ازم جواب سوال امنیتی رو که موقع ساخت ایدی وارد کرده بود میخواد!
تا حالا اینجوری نبود.
آخه من یادم نیست چه جوابی به اون سوال داده بودم!
واسه شماها هم اینجوری شده!؟

mili_k
11-12-2012, 19:20
منم یه مشکل مشابه دارم
با چند تا از آیدیهام خواستم وارد mail.yahoo.com بشم بعد از وارد کردن ایدی و پسورد ازم جواب سوال امنیتی رو که موقع ساخت ایدی وارد کرده بود میخواد!
تا حالا اینجوری نبود.
آخه من یادم نیست چه جوابی به اون سوال داده بودم!
واسه شماها هم اینجوری شده!؟

شما میتونید به راحتی اون رو رد کنید . با استفاده از لینک NOT NOW

MaMaD LooTi
12-12-2012, 16:24

با سلام

دوست عزیز اگر شما ایمیل پشتیبان دارید واسه این ایدی وارد اون ایمیل بشید. احتمال زیاد یه ایمیل جهت تغییر رمز کاربری براتون ارسال شده باشه.

اگر هم نبود از طریق صفحه ریست پسورد درخواست رمز جدید کنید. ببین دوست عزیز پروتکل ها با هم فرق میکنن. نمیتونید موبایل رو با پی سی یکی بدونید چون اصلا خطوطشون با هم یکی نیستن.

شما از این لینک اقدام کنید برای تغییر پسورد. فقط نیاز به ایمیل پشتیبان یا همون Altrnate دارید.

mojtaba007
12-12-2012, 17:06
دوستان یه مشکل بزرگ دارم
بعد 8 سال
با ایدیم نمیتونم کسی رو اد کنم و کسی نمیتونه من و اد کنه
همه راهی رو امتحان کردم از نظر خودم
از طریق سایت یاهو هم نمیتونم اد کنم
تو قسمت بوک مارک هم نمیتونم اد کنم
فقط از طریق سایت یاهو که اد میکنم ایدی طرف میره تو بوک مارک

MaMaD LooTi
13-12-2012, 11:16
دوستان یه مشکل بزرگ دارم
بعد 8 سال
با ایدیم نمیتونم کسی رو اد کنم و کسی نمیتونه من و اد کنه
همه راهی رو امتحان کردم از نظر خودم
از طریق سایت یاهو هم نمیتونم اد کنم
تو قسمت بوک مارک هم نمیتونم اد کنم
فقط از طریق سایت یاهو که اد میکنم ایدی طرف میره تو بوک مارک

با سلام خدمت شما

دوست عزیز اگر اکانت دوستانتون در ادرس بوک ذخیره میشه از این طریق اقدام کنید

ابتدا از منوی بالای یاهو مسنجر Contacts گزینه Import Contacts رو انتخاب کنید. چند لحظه صبر کنید تا پنجره اون باز و لود بشه. بعد یه لیست به شما نشون میده. تیک اولی رو خودش زده واسه یاهو هست. دست به چیزی نزنید و روی Continue کلیک کنید. در صفحه بعد اسم تمام کسانی که در آدرس بوک شما بودند لیست میشه. تیک همه رو بزنید و پایان کار. اگر تمام دوستانتان آنلاین باشند خواهید دید که همه ادد خواهند شد. اگر هم نبودند هر زمان که آنلاین بشن ادد هم میشن.

موفق باشید.

mojtaba007
13-12-2012, 12:34
ممنون دوست خوبم که جواب دادید
ولی میخوام بدونم راهی نیست این مشکل بر طرف بشه
من که همیشه نمیتونم برم تو سایت یاهو اونجا اد کنم
اگه یکی دیگه منو اد کنه
من متوجه نمیشم
مشکلم کجاست

Agame.Arash
13-12-2012, 15:11
ممنون دوست خوبم که جواب دادید
ولی میخوام بدونم راهی نیست این مشکل بر طرف بشه
من که همیشه نمیتونم برم تو سایت یاهو اونجا اد کنم
اگه یکی دیگه منو اد کنه
من متوجه نمیشم
مشکلم کجاست

سعی کنید رو یه کامپیوتر دیگه هم امتحان کنید ... یا اگه نمیشه ورژن یاهو رو full uninstall کنید و یه جدید ترشو نصب کنید اشکال از خود مسنجرتونه ....

Golbarg01
13-12-2012, 21:24
شما میتونید به راحتی اون رو رد کنید . با استفاده از لینک NOT NOW

همچین گزینه ای نداره!
فقط گزینه verify answer وجود داره!

mojtaba007
14-12-2012, 12:39
سعی کنید رو یه کامپیوتر دیگه هم امتحان کنید ... یا اگه نمیشه ورژن یاهو رو full uninstall کنید و یه جدید ترشو نصب کنید اشکال از خود مسنجرتونه ....عزیزم همه این کارها رو کردم حتی رو سیستم های دیگه با ویندوزهای مختلف الان تقریبا 7 ماهی میشه این مشکل و دارم همه نوع ورژنشو دانلود کردم ولی نشد

iOS
15-12-2012, 11:34
و بدرود چت روم های یاهو :n02:
چت روم های یاهو طبق خبر اعلام شده به طور کامل تعطیل و گزینه چت هم از منو یاهو مسنجر حذف شد
بای بای :n16:

مهرسا1
15-12-2012, 12:12
و بدرود چت روم های یاهو :n02: چت روم های یاهو طبق خبر اعلام شده به طور کامل تعطیل و گزینه چت هم از منو یاهو مسنجر حذف شد بای بای :n16: به نظرتون کابرای چت روم های یاهو سمت کدوم سرویس میرن؟

ShetabIT
15-12-2012, 16:45
و بدرود چت روم های یاهو :n02:
چت روم های یاهو طبق خبر اعلام شده به طور کامل تعطیل و گزینه چت هم از منو یاهو مسنجر حذف شد
بای بای :n16:

من هم امروز با این مورد روبه رو شدم
گزینه چت روم از منوی مسنجر حذف شده
فکر کردم برنامه مشکل داره
2باره یاهومسنجرو نصب کردم
منو چت روم 2باره اومد
ولی به محضی که خواستم برم داخل روم ارور داد و 2باره حذف شد:n04:
پی موضوع اینه

ShetabIT
15-12-2012, 16:52
چت‌روم یاهو تعطيل مي‌شود

salavan
15-12-2012, 17:04
خیلی خوبه تعطیل شد :D

arashsard
15-12-2012, 18:36
تعطیل شد رفت پی کارش:n02:

mojtaba007
15-12-2012, 20:23
عزیزم همه این کارها رو کردم حتی رو سیستم های دیگه با ویندوزهای مختلف الان تقریبا 7 ماهی میشه این مشکل و دارم همه نوع ورژنشو دانلود کردم ولی نشد
کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــمــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ:n02::n02::n16:

-Nikolas-
16-12-2012, 04:19
به نظرتون کابرای چت روم های یاهو سمت کدوم سرویس میرن؟
واقعا خیلی بد شد چت روم هارو حذف کرد :sq_3: ... تر" و خشکو به پایه هم سوزوند :sq_6: ... حالا بعضی ها میگن دارن تست میکنن و هنوز نهایی نشده و منتظر بازخورد کاربراشون با این قضیه هستن... دوستانه چت روم باز اطلاع رسانی کنید و به دوستانتون بگید نارضایتی خودشون" از این تصمیمه یاهو رو به گوشش برسونن تا شاید فرجی بشه و دوباره چت روم ها رو باز کنن ... اگه اعتراضا زیاد بشه ممکنه تجدیده نظر کنن.

iOS
16-12-2012, 10:33
واقعا خیلی بد شد چت روم هارو حذف کرد :sq_3: ... تر" و خشکو به پایه هم سوزوند :sq_6: ... حالا بعضی ها میگن دارن تست میکنن و هنوز نهایی نشده و منتظر بازخورد کاربراشون با این قضیه هستن... دوستانه چت روم باز اطلاع رسانی کنید و به دوستانتون بگید نارضایتی خودشون" از این تصمیمه یاهو رو به گوشش برسونن تا شاید فرجی بشه و دوباره چت روم ها رو باز کنن ... اگه اعتراضا زیاد بشه ممکنه تجدیده نظر کنن.

بعضی ها رو ول کنین . هیچ تستی در کار نیست شما فکر کن 1درصد یاهو به خاطر اعتراض ایرانی ها !! از تصمیمش برگرده :n09:

arashsard
16-12-2012, 13:14

من با یه حساب سر انگشتی فهمیدم توو یه هفته حداقل 1 میلیون ایرانی حداقل یه بار سر به چت روم میزدن و چت میکردن ( حداقل ) که آمارش از همه کشورا بالاتر بوده... من یه روز با یه روم تست کردم... دیدم توو یه ساعت حداقل 100 نفر جوین و لفت میکردن... حداقل 10 ساعت مفید حساب کن.. میشه هر روم 1000 نفر... 150 روم داشتیم میشه 150 هزار نفر در هر روز... 7 روز هفته میشه تقریبا یه میلیون... حالا شاید زیاد دقیق نباشه چون کسایی که روز اول میان شاید روز دوم هم بیان اما میتونه یه آمار نسبی خوب باشه... پس بیشترین کاربرایی که ضرر کردن ایرینیا بودن... حالا یاهو بخواد بخاطر ایرانی ها از تصمیم خودش برگرده خیلی بعیید میدونم...

arashsard
16-12-2012, 13:25
به نظرتون کابرای چت روم های یاهو سمت کدوم سرویس میرن؟

سمت هیچ سرویسی نمیتونن برن... چون هیچ سرویسی نیست بتونن اینقد توش کرم ریزی کنن... همشون سرو صاحب و پلیس دارن... با کوچکترین کرم ریزی شوت میشن بیرون و بلاک ....:sq_2: مگه اینکه مثل بچه آدم بشینن یه گوشه و به تکسهای بقیه بچه ها نگاه کنن... اون وقت بیلوکس میتونه خوب باشه :n02:

-Nikolas-
16-12-2012, 15:28
من با یه حساب سر انگشتی فهمیدم توو یه هفته حداقل 1 میلیون ایرانی حداقل یه بار سر به چت روم میزدن و چت میکردن ( حداقل ) که آمارش از همه کشورا بالاتر بوده... من یه روز با یه روم تست کردم... دیدم توو یه ساعت حداقل 100 نفر جوین و لفت میکردن... حداقل 10 ساعت مفید حساب کن.. میشه هر روم 1000 نفر... 150 روم داشتیم میشه 150 هزار نفر در هر روز... 7 روز هفته میشه تقریبا یه میلیون... حالا شاید زیاد دقیق نباشه چون کسایی که روز اول میان شاید روز دوم هم بیان اما میتونه یه آمار نسبی خوب باشه... پس بیشترین کاربرایی که ضرر کردن ایرینیا بودن... حالا یاهو بخواد بخاطر ایرانی ها از تصمیم خودش برگرده خیلی بعیید میدونم...

سمت هیچ سرویسی نمیتونن برن... چون هیچ سرویسی نیست بتونن اینقد توش کرم ریزی کنن... همشون سرو صاحب و پلیس دارن... با کوچکترین کرم ریزی شوت میشن بیرون و بلاک ....:sq_2: مگه اینکه مثل بچه آدم بشینن یه گوشه و به تکسهای بقیه بچه ها نگاه کنن... اون وقت بیلوکس میتونه خوب باشه :n02:
اره بیشترین کاربرای چت روم ایرانیا بودن هر رومی میرفتی هم وطن پیدا میشد!!! یجورایی ما ایرانیا چت روم رو بزرگ کردیمو بهش بالو پر دادیم حالا اگه یاهو نخواد به نظره ایرانیا توجه کنه خیلی بی وجدانه البته اقایون همیشه دنباله سوده خودشون بودنو هستنو خواهند بود... اقا اصلا همه برین Gmail بسازین دیگه ام از ایمیل یاهو استفاده نکنین تا حالشون جا بیاد نامردا :sq_2:
بیلوکس هم خوبه اما تعداد کاربرایی که توی هر روم هستنو جوین و لفت میدن نسبت به یاهو خیلی کمه... خدا بیامرزه امیر ایتالیارو چه دورانی بود.
بنظرتون بین مسنجرها کدومش میتونه جای چت روم یاهو رو پر بکنه و محیطش شباهت بیشتری داره؟؟؟ :sq_8:

charlz
16-12-2012, 15:41
اقا همه بیاین یه نامه بنویسیم امضا کنیم به یاهم بلکه از خر شیطون امد پایین:n25:

شاید این از علائم تموم شدن زمین باشه الان کلی کاربر در به در شدن:n27:

ocean_tear_2008
16-12-2012, 16:31
Yahoo chatدر قسمت Messenger دیگه واسه من وجود نداره. یعنی نمیتونم برم تو روم. ورژن های مختلف رو هم امتحان کردم. ولی این آیکن دیگه وجود نداره. باید چکار کنم؟

Iloveu-ALL
16-12-2012, 17:58
پاک شود!!!!

Iloveu-ALL
16-12-2012, 18:05
Yahoo chatدر قسمت Messenger دیگه واسه من وجود نداره. یعنی نمیتونم برم تو روم. ورژن های مختلف رو هم امتحان کردم. ولی این آیکن دیگه وجود نداره. باید چکار کنم؟

یه چند وقتی میشه که یاهو چت روم هاش رو بسته!!

اره بیشترین کاربرای چت روم ایرانیا بودن هر رومی میرفتی هم وطن پیدا میشد!!! یجورایی ما ایرانیا چت روم رو بزرگ کردیمو بهش بالو پر دادیم حالا اگه یاهو نخواد به نظره ایرانیا توجه کنه خیلی بی وجدانه البته اقایون همیشه دنباله سوده خودشون بودنو هستنو خواهند بود... اقا اصلا همه برین Gmail بسازین دیگه ام از ایمیل یاهو استفاده نکنین تا حالشون جا بیاد نامردا :sq_2:
بیلوکس هم خوبه اما تعداد کاربرایی که توی هر روم هستنو جوین و لفت میدن نسبت به یاهو خیلی کمه... خدا بیامرزه امیر ایتالیارو چه دورانی بود.
بنظرتون بین مسنجرها کدومش میتونه جای چت روم یاهو رو پر بکنه و محیطش شباهت بیشتری داره؟؟؟ :sq_8:

آره تو هر چت روم های خارجی میرفتی بالای 90 درصدشون ربات بودن و خیلی کم پیش میومد که چت روم های خارجی پر بشن!! همینطور تو اکثر چت روم های خارجی حداقل یه ایرانی پیدا میشد :sq_2: چت روم های ایرانی هم که اکثرشون پر بودن!!

-Nikolas-
16-12-2012, 22:19
اقا همه بیاین یه نامه بنویسیم امضا کنیم به یاهم بلکه از خر شیطون امد پایین:n25:

شاید این از علائم تموم شدن زمین باشه الان کلی کاربر در به در شدن:n27:
به ادد لیستاتون send to all کنین که اونام به ادد لیستاشون بگن و sta کنن که برن به یاهو اعتراض کنن :33: بلکه خدا رحمی کند و روم هارو باز کنن... وزن جمله رو حال کردین؟؟؟ 2 بیتیه مثنویه معدنی بود :sq_2:

arashsard
16-12-2012, 22:48

خسته نباشی داداش... تعطیلش کردن رفت...

arashsard
16-12-2012, 22:51
به ادد لیستاتون send to all کنین که اونام به ادد لیستاشون بگن و sta کنن که برن به یاهو اعتراض کنن :33: بلکه خدا رحمی کند و روم هارو باز کنن... وزن جمله رو حال کردین؟؟؟ 2 بیتیه مثنویه معدنی بود :sq_2:

کجا باید اعتراض کرد؟؟؟ به کیو به چی باید اعتراض کنیم؟؟؟ میخوای فردا بریم شیشه هاشونو بریزیم پایین؟؟؟:n02: اصلا من اگه شماره این مدیر عمال جدیدیشو پیدا کنم... خانم فلان فلان... زنگ میزنم 2 3 تا فحش آبدار میدمش :35:

mili_k
16-12-2012, 23:14
دوستان از اینجا میتونید اعتراض کنید به بستن روم ها توسط یاهو . به دستشون میرسه .

onehp
18-12-2012, 11:11
lmishe be man komak konid yahoo masenger man error system 32 mide va bad az ok kardan khod be khod baste mishe win avaz kardam noskhehaye :n13::n13::n13::n28::n28:
motefavet nasb kardam fayde nadashte. mishe rahnamaie konid?

LOVEFORLOVE
18-12-2012, 22:48
یه مشکل اساسی دارم با یاهو اینه که وقتی بهد تعویض ویندوزم رمزم را وارد میکنم ارور میده مجبور میشم تو قسمت امینیتی رمز جدید بزارم رمز جدید میزارم یه مدتی کار میکنه بعدش خراب میشه علت چیه؟الان ویندوز عوض کردم هر چی رمز قبلی میزنم ارور میده باید دوباره پاس عوض کنم؟:n04:

LOVEFORLOVE
18-12-2012, 22:59
اگه کسی از پلتالک مسنجر خبی داره بگه من چندیدن ساله پیش تونستم وارده روماش بشم اما 1 ساله پیش هر کاری کردم رومش باز نشد:n13:

charlz
20-12-2012, 16:37
غیر از yahoo دیکه جای نیست که چت روم داشته باشه؟؟

dvb595959
21-12-2012, 10:24
غیر از yahoo دیکه جای نیست که چت روم داشته باشه؟؟
از نیمباز استفاده کن....

dvb595959
21-12-2012, 10:33
سلام دوستان....
مدتی هست که یاهو مسنجر من دچار مشکل شده و باز نمیشه با یاهو سوپرا هم نمیتونم وارد بشم...فقط از طریق ایمیل این کار برام امکان پذیره.مطمئنم که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنم.بیش از هزار بار انجام دادم.زبان رو چک کردم.حروف هم بزرگ ننوشتم و چک کردمشای مربوط به چی پی ان باشه...یا نرم افزار vmwear لطفا کمکم کنید.دیگه اگه درست نشه مجبور میشم ویندوز رو عوض کنم...

این هم تصویر ارور....

H 2 H
21-12-2012, 11:05
سلام دوستان....
مدتی هست که یاهو مسنجر من دچار مشکل شده و باز نمیشه با یاهو سوپرا هم نمیتونم وارد بشم...فقط از طریق ایمیل این کار برام امکان پذیره.مطمئنم که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنم.بیش از هزار بار انجام دادم.زبان رو چک کردم.حروف هم بزرگ ننوشتم و چک کردمشای مربوط به چی پی ان باشه...یا نرم افزار vmwear لطفا کمکم کنید.دیگه اگه درست نشه مجبور میشم ویندوز رو عوض کنم...

این هم تصویر ارور....

سلام دوست عزیز . اول همه تنظیمات مسنجر رو چک کن که ------ نزاشته باشی !!!
دوم بدون هر گونه فیل شکن اعم از چیز پی ان یا هر چیز دیگه ای امتحان کن !
موفق باشید.

dvb595959
21-12-2012, 12:10
[QUOTE=H 2 H;7381669]سلام دوست عزیز . اول همه تنظیمات مسنجر رو چک کن که ------ نزاشته باشی !!!
دوم بدون هر گونه فیل شکن اعم از چیز پی ان یا هر چیز دیگه ای امتحان کن !
موفق باشید.[/QUOTE
ممنون از اینکه جواب دادین...من بدون چیز پی ان هم تست میکنم بازم جواب نمیده و همین ارور رو میده ....منظور شما از تنضیمات مسنجر چی هست که باید تست کنم؟ اگه منظور تنظیمات ------ هستش به صورت زیر قرار داره....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahahs
21-12-2012, 16:56
دوستان
من اکانت یاهوم پسوردش چند بار اشتباه زده شده
حالا پسورد درستشو هم که میزنم قبول نمیکنه و اجازه ورود نمیده
ازم سوال امنیتیمو میپرسه که اصلا جوابشو یادم نیست!
یه راه دیگه هم گزاشته که یه کد تایید به یه ایمیل بفرسته که اونن کدم نمیدونم!
حالا نمیدونم چه کنم!!!
دوستان راه حلی دارند؟
ممنون میشم

manuch
21-12-2012, 17:01
دوستان
من اکانت یاهوم پسوردش چند بار اشتباه زده شده
حالا پسورد درستشو هم که میزنم قبول نمیکنه و اجازه ورود نمیده
ازم سوال امنیتیمو میپرسه که اصلا جوابشو یادم نیست!
یه راه دیگه هم گزاشته که یه کد تایید به یه ایمیل بفرسته که اونن کدم نمیدونم!
حالا نمیدونم چه کنم!!!
دوستان راه حلی دارند؟
ممنون میشم

24 ساعت صبر کن
بعد حسابت باز میشه و با رمز می تونی وارد ش بشی

manuch
21-12-2012, 17:03
سلام دوستان....

این هم تصویر ارور....

مشکلی نداره
ارور مال کامپیوتر شماست
فایروال و غیره
این مشکل ربطی به یاهو نداره

bahahs
21-12-2012, 17:34
24 ساعت صبر کن
بعد حسابت باز میشه و با رمز می تونی وارد ش بشی

دوست من
من بیش از 24 ساعت منتظر شدم
اما بازم که میخوام وارد بشم همون داستانه و سوال امنیتی میپرسه!!
واقعا اکانتم برام مهمه.حتی مسنجرم هم وارد نمیشه!
راه دیگه ای نیست؟!

clau
21-12-2012, 17:39
سلام الان که چت روم بسته شده نرم افزار دیگه ای شبیه یاهو مسنجر هست که بشه بعد نصبش add listیاهو مسنجرمون توش addکنیم ؟ چون اگه چنین نرم افزاری باشه دیگه یاهو مسنجر پاک میکنم از سیستمم بعد بستن روم دیگه به کارم نمیاد مممنون میشم از راهنماییتون

dvb595959
21-12-2012, 17:42
مشکلی نداره
ارور مال کامپیوتر شماست
فایروال و غیره
این مشکل ربطی به یاهو نداره
خوب چیکار کنم حالا؟فکر نکنم مربوط به فایروال باشه.چون من حتی توی فایروال انتی ویروس هم جزو برنامه های قابل تایید گذاشتم.

clau
21-12-2012, 17:50
خوب چیکار کنم حالا؟فکر نکنم مربوط به فایروال باشه.چون من حتی توی فایروال انتی ویروس هم جزو برنامه های قابل تایید گذاشتم.
من سر یاهو مسنجر 9به بعد یا همین اخرین ورژن yahoo messenger11همین مشکل شما رو داشتم اصلن یاهو مسنجرم باز نمیشد به خاطر همین چند ساله یاهو مسنجر 8 رو سیستمم نصب هستش اگه یاهو 8 تو هاردت داری یک تستی بکن ببین مشکلت حل میشه

V E S T A
21-12-2012, 17:51

سلام من بعضی وقتا که این مشکل پیش میاد :

Troubleshoot رو میزنم بعدش مشکلم حل میشه اگه تا الان امتحان نکردین شاید بتونه کمکتون کنه ..

dvb595959
21-12-2012, 17:55
نه توی هارد ندارم ..ولی میتونم دانلود کنم...فقط برای 8 چندین ورزن مختلف وجود داره.اگه نسخه دقیقش رو بگی که دانلود کنم بهتره/در ضمن اینجور که من متوجه شدم نسخه 8 ویندوز 7 رو ساپورت نمیکنه.

clau
21-12-2012, 18:00
نه توی هارد ندارم ..ولی میتونم دانلود کنم...فقط برای 8 چندین ورزن مختلف وجود داره.اگه نسخه دقیقش رو بگی که دانلود کنم بهتره/در ضمن اینجور که من متوجه شدم نسخه 8 ویندوز 7 رو ساپورت نمیکنه.

Yahoo! Messenger with Voice 8.1.0.421من این ورژن یاهو مسنجر چند ساله روی سیستمم نصب دارم هم روی windows7 نصبش کردم الان هم روی windows 8 64bit proنصبش دارم مشکلی هم نداشتم تا به حال

dvb595959
21-12-2012, 18:02
سلام من بعضی وقتا که این مشکل پیش میاد :

Troubleshoot رو میزنم بعدش مشکلم حل میشه اگه تا الان امتحان نکردین شاید بتونه کمکتون کنه ..
نه حل نشد دوست من ..ولی اروری رو که میده برات گذاشتم شاید بتونی بهم بگی چیکار کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dvb595959
21-12-2012, 18:04
Yahoo! Messenger with Voice 8.1.0.421من این ورژن یاهو مسنجر چند ساله روی سیستمم نصب دارم هم روی windows7 نصبش کردم الان هم روی windows 8 64bit proنصبش دارم مشکلی هم نداشتم تا به حال
lمرسی از جوابت..حالا همین ورزنی رو که گفتی گذاشتم برای دانلود...امیدوارم که حل بشه.

V E S T A
21-12-2012, 18:26
نه حل نشد دوست من ..ولی اروری رو که میده برات گذاشتم شاید بتونی بهم بگی چیکار کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول نگاه کنید تو این قسمت :

Internet Explorer >> Intenet Option >> Connection tab >>Setting

اگر dial up دارین تو قسمت dial up در غیر این صورت Lan Setting قسمت proxy server تیک نداشته باشه .

dvb595959
21-12-2012, 18:37
اول نگاه کنید تو این قسمت :

اگر dial up دارین تو قسمت dial up در غیر این صورت Lan Setting قسمت proxy server تیک نداشته باشه .
نه دوست من چک کردم تیک نداشت

dvb595959
21-12-2012, 18:40
نسخه 8 رو هم نصب کردیم و فایده نداشت...

V E S T A
21-12-2012, 18:43
نه دوست من چک کردم تیک نداشت

اگه مشکلتون مال همین 1 روزه و قبلا وجود نداشته تنها کاری که خودم اینجور مواقع انجام میدم اینه که کامپیوتر و مودم رو ری استارت میکنم و اگر Ie شما آپدیت نیست آپدیتش کنید ..

امیدوارم درست شه دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ..

dvb595959
21-12-2012, 18:46
اگه مشکلتون مال همین 1 روزه و قبلا وجود نداشته تنها کاری که خودم اینجور مواقع انجام میدم اینه که کامپیوتر و مودم رو ری استارت میکنم و اگر Ie شما آپدیت نیست آپدیتش کنید ..

امیدوارم درست شه دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ..
نه الان دو هفته ای میشه.

unknown47
21-12-2012, 19:53
دوستان راهی واسه برگرداندنِ اد لیستای پاک شدمون هست؟:n03:

MAKHMASEH
22-12-2012, 12:53
صفحه سفید شده هرچی پی ام میدن دیده نمیشه
پی ام میدم دیده نمیشه
تمام نسخه هارو تست کردم درست نشد
از طریق cmd و reg هم تست کردم نشد
آخرین جاوارو نصب کردم نشد
با Malwarebytes Anti-Malware اسکن کردم نشد
نود هم آپدیته
ویندوزم 7 اورجیناله (لپتاپ)

حالم دیگه داره به هم میخوره
چکار کنم؟

charlz
22-12-2012, 15:43
غیر از یاهو سرویسی رو نمیشناسین که چت روم داشته باشه؟؟

a6543210
22-12-2012, 18:01
سلام
دوستان قضیه چیه تو یاهو مسنجر من نسخه 11.5 گزینه رفتن به چت روم وجو نداره!
قسمت messenger و بعد yahoo chat و بعد join a room رو می گم:n13: قسمت messenger هست ولی بقیه نیست!

dvb595959
22-12-2012, 18:11
سلام
دوستان قضیه چیه تو یاهو مسنجر من نسخه 11.5 گزینه رفتن به چت روم وجو نداره!
قسمت messenger و بعد yahoo chat و بعد join a room رو می گم:n13: قسمت messenger هست ولی بقیه نیست!
سلام دوست خوبم....چت روم برای همیشه تعطیل شد.....بله برای همه همینطوری شده ...از 14 دسامبر چت روم یاهو تعطیل شد.

a6543210
22-12-2012, 19:42
جدی؟خیلی عجیبه! چرا تعطیل بشه دیگه! نکنه همین مسنجرم می خوادحذف بشه؟!:n04:

matr!x_2008
22-12-2012, 19:55
غیر از یاهو سرویسی رو نمیشناسین که چت روم داشته باشه؟؟

چرا هست. مثلا نیم باز (NIM BUZZ ) یا بیلوکس. نیم باز به نظرم بهتره چون هم رو گوشی میتونی بری روم هم با کامپیوتر... برای دانلود هم تو گوگول سرچ کن..:n05:

GOLI87
25-12-2012, 15:59
جدی؟خیلی عجیبه! چرا تعطیل بشه دیگه! نکنه همین مسنجرم می خوادحذف بشه؟!:n04:
بعید نیس در آینده ای نچندان دور اونم حذف بشه:n02:

manuch
25-12-2012, 16:20
for V E S T A
شما از فیلتر شکن مشکل نداری برادر که اون تیک ها رو برداری
فایر وال اذیتت می کنه

روم های یاهو هم تعطیل شده اند برای ارتقای کیفیت. معلوم نیست یاهو چه سریسی رو می خواد جایگزین بکنه. ممکنه در آینده یا شکل و شمایل دیگری باز بشه. ممکن هم هست هرگز نشه. خودشون ارتقای سرویس رو ذکر کرده اند در وبلاگ خود یاهو مسنجر. بنابراین میشه گفت اونها هم از ایرانیا یاد گرفتن! هیچ چی هیچ وقت معلوم نیست و هر اتفاقی در هر زمانی ممکنه بیفته!

manli7
25-12-2012, 18:00
جدی برای همیشه چت رو یاهو تعطیل شده ؟

دلیل این کار چیه ؟

-Nikolas-
25-12-2012, 18:18
for V E S T A
فایر وال اذیتت می کنه

روم های یاهو هم تعطیل شده اند برای ارتقای کیفیت. معلوم نیست یاهو چه سریسی رو می خواد جایگزین بکنه. ممکنه در آینده یا شکل و شمایل دیگری باز بشه. ممکن هم هست هرگز نشه. خودشون ارتقای سرویس رو ذکر کرده اند در وبلاگ خود یاهو مسنجر. بنابراین میشه گفت اونها هم از ایرانیا یاد گرفتن! هیچ چی هیچ وقت معلوم نیست و هر اتفاقی در هر زمانی ممکنه بیفته!
یعنی منظورشون از ارتقای کیفیت باز کردن روم ها در اینده با قابلیت ها و امتیازات بروز تر و بیشتر بوده یا کلا چت روم رو میخوان برای همیشه از یاهو حذف کنن؟

V E S T A
25-12-2012, 19:38
for V E S T A
فایر وال اذیتت می کنه

بله ؟ متوجه منظورتون نشدم

من مشکلی نداشتم اگه پست رو درست بخونید متوجه میشین مشکل رو نقل قول کردم جواب دادم !

اون تیک هام بعضی وقتا وقتی از ف...لتر ش... استفاده میشه زده میشن وقتی بخواین دوباره به یاهو وصل شین و ف...شک... نداشته باشین وجود اون تیک ها مانع از اتصال میشن که باید

برداشته بشن

manli7
26-12-2012, 17:26
ظرفیت یاهو توی ادد لیست کردن چند نفره؟

مرسی

madlak
27-12-2012, 04:02
راهی هست که آرشیو از دست رفته رو برگردوند.من از آرشیوم پشتیبان نگرفتم.بارها هم ویندوز عوض کردم.یعنی کلا درایو سی رو فرمت کردم.اگه راهی باشه از طریق وب باید باشه.

V E S T A
27-12-2012, 18:59
ظرفیت یاهو توی ادد لیست کردن چند نفره؟

مرسی

راستش من دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم 200 تا باشه مطمئن نیستم

راهی هست که آرشیو از دست رفته رو برگردوند.من از آرشیوم پشتیبان نگرفتم.بارها هم ویندوز عوض کردم.یعنی کلا درایو سی رو فرمت کردم.اگه راهی باشه از طریق وب باید باشه.

فقط آرشیو یاهو ورژن 11 رو سرور یاهو ذخیره میشه + webmessenger ...اگه با ورژن های قبلی چت میکردین یا با webmessenger چت نمیکردین فقط باید فایل های ذخیره شده تو سیستمتون رو داشته باشین

Assassins C
31-12-2012, 23:26
سلام من هر وقت میخوام وارد یاهو بشم نمیشه اما وقتی فیلتر شکن رو باز میکنم باز میشه اگه کسی با این مشکل مواجه بوده بگه ممنون میشم

مهرسا1
02-01-2013, 14:22
دوستان به این عکس زیر نگاه کنین یعنی میشه با ایدی های هات میل و اون یکی که زده بالاش تو یاهو مسنجر لوگین کرد؟

V E S T A
02-01-2013, 19:09
سلام من هر وقت میخوام وارد یاهو بشم نمیشه اما وقتی فیلتر شکن رو باز میکنم باز میشه اگه کسی با این مشکل مواجه بوده بگه ممنون میشم

سلام

تو این مسیر

دوستان به این عکس زیر نگاه کنین یعنی میشه با ایدی های هات میل و اون یکی که زده بالاش تو یاهو مسنجر لوگین کرد؟

نه شما میتونید آیدی های hotmail رو به ادلیست یاهو اضافه کنید و باهاشون چت کنید برای آیدی های hotmail و لوگین شدن به مسنجر باید MSN messenger استفاده کنید

Aida_
02-01-2013, 21:03
سلام
میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم یک نفر به لیست دوستانم در یاهو اضافه کنم بودن اینکه متوجه بشه البته به غیر از یاهو مسنجر 7 روش دیگری اگر هست بگید
البته با برنامه Buddy manager مثل اینکه میشه اینکارو کرد ولی من نتونستم این برنامه رو پیدا کنم اگر کسی این برنامه رو داره برای من ایمیل کنه یا لینک بزاره
مرسی

مهرسا1
02-01-2013, 22:23
نه شما میتونید آیدی های hotmail رو به ادلیست یاهو اضافه کنید و باهاشون چت کنید برای آیدی های hotmail و لوگین شدن به مسنجر باید MSN messenger استفاده کنید یعنی اگه msn messenger نصب کنم میتونم با ایدی های یاهو رو اد کنم؟