PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25

mojtaba2321
21-02-2012, 00:14
تو لیست اددی هام کنار یکی ، یه علامت تعجب کوچیک هست، این واسه چیه؟

hoooman_m
24-02-2012, 22:56
با سلام و عرض خسته نباشید
می‌خواستم ببینم چجوری می‌شه فهمید آخرین موقعی که یک آیدی آنلاین بوده چه زمانی‌ است؟

ramin1988
25-02-2012, 14:10
من یه آی دی رو که واسه خودم بود غیر فعال کردم ..... Reactive داره میخوام ناشته باشه و کلا ای دی پاک بشه

manli7
27-02-2012, 02:15
سلام

من مي خوام بدونم يه آيدي كي ها آن شده

امكانش هست ؟

Ship Storm
27-02-2012, 20:42
سلام

من مي خوام بدونم يه آيدي كي ها آن شده

امكانش هست ؟

سلام
نخیر نمیتونید این رو بهش دسترسی داشته باشید
فقط برای 24 ساعت گذشته رو اونم از طریق وب سایت های اینترنتی میتونید پیگیر باشید

Ship Storm
27-02-2012, 20:54

یک عکس بگیرید بزارید ببینیم چطوریه این که میگید

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

می‌خواستم ببینم چجوری می‌شه فهمید آخرین موقعی که یک آیدی آنلاین بوده چه زمانی‌ است؟

سلام
شدنی نیست

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

من یه آی دی رو که واسه خودم بود غیر فعال کردم ..... Reactive داره میخوام ناشته باشه و کلا ای دی پاک بشه

سلام
برای پاک کردن کلی آدی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

manli7
28-02-2012, 16:05
خوب براي همين كار بايد چي كار كنم؟

كدوم سايت برم ؟

Ship Storm
28-02-2012, 16:40
خوب براي همين كار بايد چي كار كنم؟

كدوم سايت برم ؟

این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matin724
29-02-2012, 10:11
سلام
چطوری میشه این محدودیت اد کردن را برداشت . چند نفرو که ادد میکنیم دیگه بعدش نمیشه
ممنون

nicholas206
29-02-2012, 10:33
با سلام
همونطور که گفتید با استقاده از برخی وبسایت ها و یا نرم افزارها میشه وقتی شخص اینویزیبل هست رو تشخیص داد....
اما چطوری میشه جلوی اینکارو گرفت ؟ منظورم اینه که چطور میشه وقتی اینویزیبل هستیم...طرف نتونه با استفاده از اون سایت ها متوجه بشه ؟

mehdi_vsgh
29-02-2012, 20:04
دلیل این مشکل چیه؟؟؟ موقع نصب آخرین نسخه از یاهو مسنجر میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ship Storm
29-02-2012, 21:03
دلیل این مشکل چیه؟؟؟ موقع نصب آخرین نسخه از یاهو مسنجر میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ورژن 11.0.5.192 آخرین ورزن هست همین رو داری نصب میکنی؟
روی فایل نصب برنامه کلیک راست کن و گزینه run as administratork رو بزن
در صورتی که مشکل حل نشد امکان داره خود نرم افزار مشکل داشته باشه و باید مجدد از طریق لینک های معتبر دیگه دانلود بشه

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

با سلام
همونطور که گفتید با استقاده از برخی وبسایت ها و یا نرم افزارها میشه وقتی شخص اینویزیبل هست رو تشخیص داد....
اما چطوری میشه جلوی اینکارو گرفت ؟ منظورم اینه که چطور میشه وقتی اینویزیبل هستیم...طرف نتونه با استفاده از اون سایت ها متوجه بشه ؟

نمیشه کاریش کرد فعلا و این وب سایت ها گاه گداری هم در تشخیص اینویزبل بودن دچار اشتباه میشن

mehdi_vsgh
29-02-2012, 21:30
ورژن 11.0.5.192 آخرین ورزن هست همین رو داری نصب میکنی؟
روی فایل نصب برنامه کلیک راست کن و گزینه run as administratork رو بزن
در صورتی که مشکل حل نشد امکان داره خود نرم افزار مشکل داشته باشه و باید مجدد از طریق لینک های معتبر دیگه دانلود بشه

هر دو ورژن آخر رو نصب کردم این مشکل رو داشت.... نمیدونم چرا اینطوری شده؟
run as administrator هم استفاده کردم....قبلا نصب میشد همین هم الان نصب بود روی سیستمم ولی اجرا نمیشد پیغام خطا میداد(تا دیروز کار میکرد)
بعد که اومدم دوباره نصب کنم اون قبلی رو کامل پاک کرد و دیگه نسخه ای از مسنجر نصب نشد

Ship Storm
29-02-2012, 21:54
هر دو ورژن آخر رو نصب کردم این مشکل رو داشت.... نمیدونم چرا اینطوری شده؟
run as administrator هم استفاده کردم....قبلا نصب میشد همین هم الان نصب بود روی سیستمم ولی اجرا نمیشد پیغام خطا میداد(تا دیروز کار میکرد)
بعد که اومدم دوباره نصب کنم اون قبلی رو کامل پاک کرد و دیگه نسخه ای از مسنجر نصب نشد

یک یور جدید بسازید و یوزر فعلی خودتون رو Delete کنید مشکل باید حل بشه

nicholas206
01-03-2012, 01:37
نمیشه کاریش کرد فعلا و این وب سایت ها گاه گداری هم در تشخیص اینویزبل بودن دچار اشتباه میشن

اومم... اینو مطمینم که میشه... چون یه نفر رو میشناسم که یه کاری کرده که اگه آنلاین هم باشه این وبسایت ها میزنن آفلاین... اما یارو اصلا انگار خود مسنجره... حتی بدون اینکه اکانت طرف آنلاین هم باشه میتونه طرف رو -- کنه... خلاصه... گفتم شما شاید این یکی قلق رو بلد باشید...

mehdi_vsgh
01-03-2012, 08:35
یک یور جدید بسازید و یوزر فعلی خودتون رو Delete کنید مشکل باید حل بشه
آقا بازم مشکل حل نشد....واقعا این چند وقته اتفاقات عجیب برام زیاد افتاده !!!

Ship Storm
01-03-2012, 12:04
اومم... اینو مطمینم که میشه... چون یه نفر رو میشناسم که یه کاری کرده که اگه آنلاین هم باشه این وبسایت ها میزنن آفلاین... اما یارو اصلا انگار خود مسنجره... حتی بدون اینکه اکانت طرف آنلاین هم باشه میتونه طرف رو -- کنه... خلاصه... گفتم شما شاید این یکی قلق رو بلد باشید...

اصولا نمیشه حالا یک نفر پیدا شده همچین کاری کرده به کنار ، چون یکنفر هم پیدا میشه سایت های بانکی رو -- میکنه و میلیاردها تومان به جیب میزنه و میره
سایت هایی که Detect میکنند افراد رو همیشه هم درست جواب نمیدن ولی خوب با روش های خودشون تشخیص میدن که طرف آنلاین هست یا نه و برای مقابله با اون باید روش شناسایی رو دونست تا بشه باهاش مقابله کرد

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

آقا بازم مشکل حل نشد....واقعا این چند وقته اتفاقات عجیب برام زیاد افتاده !!!

چی بگم والا چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه
با تغییر یوزر و حذف یوزر قبلی و ایجاد یک یوزر جدید با دسترسی ادمین باید مشکل برطرف میشد ولی اگر اینطور نشد احتمالا هسته سیستم عامل دچار مشکل شده

mehdi_vsgh
01-03-2012, 13:02
اصولا نمیشه حالا یک نفر پیدا شده همچین کاری کرده به کنار ، چون یکنفر هم پیدا میشه سایت های بانکی رو -- میکنه و میلیاردها تومان به جیب میزنه و میره
سایت هایی که Detect میکنند افراد رو همیشه هم درست جواب نمیدن ولی خوب با روش های خودشون تشخیص میدن که طرف آنلاین هست یا نه و برای مقابله با اون باید روش شناسایی رو دونست تا بشه باهاش مقابله کرد

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

چی بگم والا چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه
با تغییر یوزر و حذف یوزر قبلی و ایجاد یک یوزر جدید با دسترسی ادمین باید مشکل برطرف میشد ولی اگر اینطور نشد احتمالا هسته سیستم عامل دچار مشکل شده
اقا با هر شکلی بود تونستم دوباره نصبش کنم ولی موقع اجرا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نشون داده میشه!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
01-03-2012, 13:46
اقا با هر شکلی بود تونستم دوباره نصبش کنم ولی موقع اجرا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

نشون داده میشه!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها راهنمایی دیگه ای که تو این حالت به ذهنم میرسه اینه که نرم افزار ++ Microsoft Visual C رو نثب کنید روی سیستم به این صورت
یاهو مسنجر رو پاک کنید اول
حالا نرم افزار ++ Microsoft Visual C رو نصب کنید
سیستم روریستارت کنید
حالا مجدد آخرین نسخه یاهو مسنجر رو اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید نصب کنید

mehdi_vsgh
01-03-2012, 16:07
تنها راهنمایی دیگه ای که تو این حالت به ذهنم میرسه اینه که نرم افزار ++ Microsoft Visual C رو نثب کنید روی سیستم به این صورت
یاهو مسنجر رو پاک کنید اول
حالا نرم افزار ++ Microsoft Visual C رو نصب کنید
سیستم روریستارت کنید
حالا مجدد آخرین نسخه یاهو مسنجر رو اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید نصب کنید
مرسی درست شد:دی
مشکلش برنامه دات نت فریمورک بود
عجب گرفتاری شده بودیم ها؟؟؟»:دی

bahahs
01-03-2012, 17:56
دوستان
من هر کاری میکنم نمیتونم با مسنجرم لوگین شم؟!!
یعنی از هر 10 دفعه شاید یه دفعه بشه
اونم با صد تا بستن و باز کردن و سیستم و ریستارت کردنو چیز پی انو سا ک.س و ....
یه راهه بی درد سر و همیشگی و قلقی خاص نداره؟!
کلافه شدم

Ship Storm
01-03-2012, 18:31
دوستان
من هر کاری میکنم نمیتونم با مسنجرم لوگین شم؟!!
یعنی از هر 10 دفعه شاید یه دفعه بشه
اونم با صد تا بستن و باز کردن و سیستم و ریستارت کردنو چیز پی انو سا ک.س و ....
یه راهه بی درد سر و همیشگی و قلقی خاص نداره؟!
کلافه شدم

شما احتمالا اشتراک اینترنتتون مشکل داره
با یک شرکت دیگه امتحان کنید و کانکت کنید ببینید باز هم مشکل هست؟

ele68naz
01-03-2012, 20:02
با سلام

نمیشه. هیچ راهی نداره. البته اکثر اوقات که با ایمیل لاگین میشی اون سایت ها میزنه آفلاین. اما با مسنجر که لاگین شی همیشه نشون میده که اینویزیبل هستی.

ele68naz
01-03-2012, 20:10

حتما طرف خودش توی استاتوس هاش این علامت تعجب رو گذاشته که شما جلوی اسمش میبینید.

ele68naz
01-03-2012, 20:16

نمیشه. مگه اینکه بیکار بشی از صب تا شب چکش کنی.

nicholas206
01-03-2012, 21:44
صولا نمیشه حالا یک نفر پیدا شده همچین کاری کرده به کنار ، چون یکنفر هم پیدا میشه سایت های بانکی رو -- میکنه و میلیاردها تومان به جیب میزنه و میره

با تشکر فراوان
این شخص که میگم جزء دوستان من تو مسنجره... و خودم 50 بار تست کردم و کلا اون وبسایت ها نمیتونن آنلاین یا اینویزیبل بودنش رو تشخیص بدن.... و تا اونجا که میدونم میتونه به هر اکانتی که خواست وارد بشه.... اطلاعات کامپوتریش هم خیلی بالا نیست... نمیدونم یه پولی داده به یاهو... یا چیز دیگه ایه خبر ندارم... بهر حال ممنون

bahahs
02-03-2012, 00:53
شما احتمالا اشتراک اینترنتتون مشکل داره
با یک شرکت دیگه امتحان کنید و کانکت کنید ببینید باز هم مشکل هست؟

نه عزیز
سرویسم هیچ مشکلی نداره
سرعتم هم 2 مگ هست
با هیچی مشکل ندارم الا یاهو!!!

Ship Storm
02-03-2012, 17:01
نه عزیز
سرویسم هیچ مشکلی نداره
سرعتم هم 2 مگ هست
با هیچی مشکل ندارم الا یاهو!!!

این پست رو ملاحظه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عاليه
03-03-2012, 02:49

يكي از دوستان من هميشه موقع چت invisible هست. تا چند وقت پيش ميشد invisible بودنش رو از طريق همين سايتها تشخيص داد، اما اخيرا ديگه نميشه و در حالي كه داره با همون حالت invisible با من چت ميكنه ميبينيم كه توي سايت imvisible.info به صورت آفلاين نشون داده ميشه. فكر نميكنم خودش كار خاصي انجام داده باشه. ضمنا وقتي كه از طريق موبايلش چت ميكنه حالتش آنلاين هست.

برام خيلي عجيبه.

alaydyn
04-03-2012, 16:28
ببخشید این ورژن جدید یاهو هر کار میکنم شکلکها را نمی فرسته شکلک انتخاب میکنم میزنم send ولی نمی فرسته فقط text فرستاده میشه مشکل چیه ... چه باید کرد

Ghaioom
04-03-2012, 20:39
میخواستم بدونم که میشه چند تا لینک همزمان تو استاتوس گذاشت و طرف وقتی کلیک کرد به همش بره و یه صفحه جدید برای هر کدوم باز بشه؟!

Ship Storm
04-03-2012, 21:31
ببخشید این ورژن جدید یاهو هر کار میکنم شکلکها را نمی فرسته شکلک انتخاب میکنم میزنم send ولی نمی فرسته فقط text فرستاده میشه مشکل چیه ... چه باید کرد

اول یاهو مسنجر رو پاک کنید و سپس سیستم رو ریستارت کنید
بعد از بالا اومدن ویندوز
نرم افزار های زیر رو نصب کنید
ADOBE FLASH PALAYER FOR IE
ADOBE SHOCKVAWE PLAYER
JAVA
MICROSOFT VISUAL C++ BUILDER
سیستم رو مجدد ریست کنید
بعد از بالا اومدن ویندوز آخرین نسخه نرم افزار یاهو رو اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید نصب کنید و مجدد یکبار دیگر سیستم رو ریستارت کنید
موفق باشید

alaydyn
05-03-2012, 14:27
دوست عزیز کارهای که گفتی انجام دادم درست نشد

البته فقط این یکی انجام ندادم چون لینک دانلود نیافتم
MICROSOFT VISUAL C++ BUILDER

ولی من ویژوال استودیو و بازی pes2012 را دارم فکر کنم این یکی خودش نصب باشه ؟؟

Amin4All
05-03-2012, 19:03
الان کسی میتونه یاهو مسنجر بره یا برا من مشکل داره ؟

Ghaioom
05-03-2012, 19:27

مشکلی نداره : دی

Ship Storm
05-03-2012, 20:05

یاهو مشکلی نداره و یک هفته ای میشه دیگه مشکلات برطرف شده

alaydyn
05-03-2012, 22:41
بخشکی شانس نمیدونم چرا شکلکها را نمیفرسته مشکلش چه جوری حل کنم

Ship Storm
06-03-2012, 20:05
بخشکی شانس نمیدونم چرا شکلکها را نمیفرسته مشکلش چه جوری حل کنم

روش هایی که گفتم رو انجام دادید؟ نتیجه نگرفتید ؟

alaydyn
06-03-2012, 22:46
روش هایی که گفتم رو انجام دادید؟ نتیجه نگرفتید ؟

نه داش نگرفتم البته گفتم نرم افزار اخری را نداشتم نصب کنم ولی فکر کنم از روی بازی نصب شده باشه
pes 2012

nelahe
07-03-2012, 12:13
نمیشه. هیچ راهی نداره. البته اکثر اوقات که با ایمیل لاگین میشی اون سایت ها میزنه آفلاین. اما با مسنجر که لاگین شی همیشه نشون میده که اینویزیبل هستی.

سلام

سایت هایی که وقتی فرد اینویزیبل هست رو نشون می ده

میشه معرفی کنید

چه طرف با مسنجر لاگین شود چه ایمیل

ممنون می شم

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

حتما طرف خودش توی استاتوس هاش این علامت تعجب رو گذاشته که شما جلوی اسمش میبینید.

سلام چطور میشه این علامت را گذاشت

Ship Storm
08-03-2012, 07:39
سلام

سایت هایی که وقتی فرد اینویزیبل هست رو نشون می ده

میشه معرفی کنید

چه طرف با مسنجر لاگین شود چه ایمیل

ممنون می شم

کافیه تو گوگل عبارت Detect Invisible رو جستجو کنید

مهندس الهه
09-03-2012, 17:58
این یاهوی ورژن 11 هنگ میکنه
واسه همه اینطوریه ؟
مخصوصا شبها که بسیار اعصاب خردکن میشه

Ship Storm
09-03-2012, 22:19
این یاهوی ورژن 11 هنگ میکنه
واسه همه اینطوریه ؟
مخصوصا شبها که بسیار اعصاب خردکن میشه

احیانا از ویندوز xp استفاده نمیکنید ؟

مهندس الهه
10-03-2012, 00:34
احیانا از ویندوز xp استفاده نمیکنید ؟
سون

شب که میشه ، وقتی طرف مقابل در حال تای کردنه نمیشه به مسنجر دست زد
چون شدیدا هنگ میکنه

من هر بیلد جدید هم که میاد (نه ورژن) دانلود و نصب میکنم
ولی کلا در ورژن 11 هنگ میکنه

worldclass
10-03-2012, 02:19
سلام
از کجا میتونم تام و نام خانوادگی که موقع ثبت نام قرار دادم رو تغییر بدم؟

Amin4All
10-03-2012, 18:55
دو سوال:
میشه نام ای دی خودمون رو عوض کنیم؟
و اینکه تو همین صفحات قبلا دیده بودم اما پیدا نکردم.چطور با چند تا ای دی میشه لاگین شد؟

Ship Storm
10-03-2012, 23:26
سلام
از کجا میتونم تام و نام خانوادگی که موقع ثبت نام قرار دادم رو تغییر بدم؟

تو قسمت پروفایل یاهو امکاناتی قرار داده شده فکر کنم این ویژگی هم توش باشه
یاهو مسنجر رو باز کنید از منوی ,essenmger گزینه my acount info رو بزنید

ALI . R
13-03-2012, 15:53
سلام .
من یاهو مسنجر 11 آخرین ورژنش رو دانلود کردم. حالا میخوام تو آیدیم مثلاً hassanbike برم و sing in رو میزنم . می نویسه
signing in as hassanbike using socks proxy انگار داره داخلش میره ولی نمیره و یک دفعه قطع میشه. شاید به خاطر اون جمله آخرش using socks proxy باشه ؟ اینرو تا حالا ندیده بودم . اشکال از چیه ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
شادباشید:40:

Ship Storm
14-03-2012, 22:46
سلام .
من یاهو مسنجر 11 آخرین ورژنش رو دانلود کردم. حالا میخوام تو آیدیم مثلاً hassanbike برم و sing in رو میزنم . می نویسه
signing in as hassanbike using socks proxy انگار داره داخلش میره ولی نمیره و یک دفعه قطع میشه. شاید به خاطر اون جمله آخرش using socks proxy باشه ؟ اینرو تا حالا ندیده بودم . اشکال از چیه ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
شادباشید:40:

شما conection performance رو گذاشتید رو حالت proxy از نوع succks و این مسئله باعث بروز این مشکل شده
بزاری رو حالت conect directly to the internet

Night_Sky
20-03-2012, 03:05
میشه یکی بگه چه جوری میشه رفت توی چت روم فارسی من هر کاری کردم نشد!

Ship Storm
20-03-2012, 06:01
میشه یکی بگه چه جوری میشه رفت توی چت روم فارسی من هر کاری کردم نشد!

سلام
روم ها رو ملاحظه کنید و دنبال region بگردید ، واردش بشید و گزینه asia رو انتخاب کنید
اینجا دیگه همه تقریبا ایرانی هستند

titrajh
21-03-2012, 22:42
سلام دوستان

من از یاهو آخرین ورژنش استفاده میکنم و لی نمیتونم امان اینرو که بتونم تو استاتوس Idle بزارم رو پیداش کنم لطفا راهنماییم کنین .

عاليه
22-03-2012, 23:54
من از برنامه پروكسيفاير استفاده ميكنم. در قسمت proxification rules ياهو مسنجر رو روي direct گذاشتم (كه يعني از برنامه پروكسيفاير استفاده نكنه) اما وقتي كه برنامه پروكسيفاير باز باشه اسم ياهومسنجر موقع singing توي connectionهاش مياد و البته نميتونه sign in كنه. وقتي كه برنامه پروكسيفاير رو ميبندم ياهو مسنجر راحت sign in ميشه. آيا راهي هست كه وقتي كه پروكسيفاير در حال اجراست بتونم در ياهومسنجرم sign in كنم بدون اين كه از پروكسيفاير استفاده كنه؟

Eblis 2011
23-03-2012, 15:59
دوستان یکی کمک کنه
امروز یه لینک وا کردم بعدش دیم یه ایمیل بهم اومده که پسورد چنچ شده
تا اومدم به خودم بیام دیدم از یاهوو خارج شدم اوتوماتیک و دیگه وارد نشدم
الان هر چی میزنم میگه پسورد اشتباه . گاهی میکنه لاک شده آیدیت
یکی کمک کنه .

supermax15
24-03-2012, 00:01
سلام
کسی روم بوتر یا روم کیلر یا نرم افزاری برای گرفتن talk. قوی نداره اینچا بزاره دانلود کنیم
خیلی ممنون لازم دارم

outpost
27-03-2012, 00:16
سلام بچه ها ، عیدتون مبارک:40:

بعد از عمری خبر مرگمون اومدیم بریم یاهو چت کنیم ..... با ایرانسل وصل شدم به اینترنت ،رفتم آخرین نسخه یاهو رو دانلود کردم ..... ولی یه مشکلی پیش اومده .....

من پیغامهای طرف مقابل رو میتونم بخونم ، ولی هر چی PM میدم طرف مقابل دریافت نمیکنه ! باید حتما بیاد تو اد لیستم ، وگرنه پیامهام نمیره . قضیه چیه ؟

راه حل چیه ؟؟؟؟

D_z_z
27-03-2012, 06:32
سلام. آقا من یه آیدی دارم تو ادد لیستم میخوام ببینم ایمیل این آیدی چیه! طرف پروفایلشو عوض کرده و دیگه اون آیدی اصلی که همون ایمیل هستو نشون نمیده! اسم خودشو نشون میده! چیکار کنم بفهمم ایمیل یا همون ایدی اصلیش چیه؟

noon khamei
27-03-2012, 12:27
سلااام
کمک کمک
میخواستم بدونم ID من تو لیست کیا هستش؟
امکانش هست بفهمم؟خیلی حیاتیه
در ضمن من خیلی از ID ها رو قبلا از لیستم حذف کردم و ندارمشون!!! تو رو خدا زود تر جواب بدین.....
در ضمن آیا راهی برای این هست که بفهمم از یه id چه عکسایی upload شده؟

noon khamei
27-03-2012, 13:59
سلام
من اگه بخوام اد لیستمو به ای دی جدید انتقال بدم برای ادد لیستم در خواست اجازه ادد شدن میره؟
چطوری بفهمم تو لیست چه افرادی ادر صزرتی که آدد شدم ی ها رد ندارم؟
در اسرع وقت جواب بدین
ممنون

mamadalmani
28-03-2012, 13:26
من یه مشکل فقط تو یاهو مسنجر 11 پیش میاد دارم اینه که وبکم Stop میشه بعد یه مدت
با یاهو مسنجر 8 اصلا مشکلی ندارم

Enter
31-03-2012, 12:15
سلام
با یکی از آی دی هام که وارد یکی از رووم های یاهو مسنجر میشم این خطا رو نشون میده you are not authorized to join the conference منتها با یه ای دی دیگه لاگین میشم صدا برام فعال میشه و هیچ مشکلی ندارم میخواستم بدونم مشکل از کجا میتونه باشه و چه جور بر طرفش کنم
مرسی.

saghar_sh
03-04-2012, 12:52
سلام
من یاهو مسنجرم یه مدته بدون هیچ دلیلی ویسش کار نیمکنه
یعنی مکن نیمتونم صدا بشنوم
ولی طرف مقابل صدا رو میشنوه
مسنجر هم عوض کردم
اسپیکر هم مشکلی نداره
گسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

adrenaline
03-04-2012, 16:44
سلام
من یاهو مسنجرم یه مدته بدون هیچ دلیلی ویسش کار نیمکنه
یعنی مکن نیمتونم صدا بشنوم
ولی طرف مقابل صدا رو میشنوه
مسنجر هم عوض کردم
اسپیکر هم مشکلی نداره
گسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم
احتمالا تنظیمات صدا تو یاهو مسنجر شما مشکل داره. به مسیر Messenger > Preferences برید و از لیست سمت چپ Video & Voice رو انتخاب کنید. سعی کنید تمام گزینه ها روی System Default باشه ولی اگه باز هم مشکل رفع نشد، Open Video and Voice Setup رو کلیک کنید و مراحل رو انجام بدید تا تنظیمات بطور صحیح برای شما اعمال بشه.

lotin
04-04-2012, 22:23
سلام عرض شد دوستان.من یه مشکلی با یاهوم دارم که تو کره زمین بی سابقس.وقتی یوزر و پسوردمو میزنم و لوگین میشم بعد از چند ثانیه این ارورو میده و کلا قاطی میکنه و بسته میشه:
yahoo has stop working
a problem caused the program to stop working correctly.windows will close the program and notify you if a solution is available
در ضمن ویندوزم 7 و ورژن یاهو 11.و اینکه من با همین ورژن با سیستم خونه (وصل میشم هیچ مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید دوستان

mjorh
04-04-2012, 22:35
به نظر من مشکل از نسخه ای هس که نصب کردید ،ایراد داره ...
شما یه ورژن بالاتر یا آپدیتر از یه سایت دیگه دی ال کنید ،ایشالا ک حل میشه :46:

hamid1002
05-04-2012, 14:25
با سلام
دوستان من وقتی از مسنجر میخوام استفاده کنم ارور میده و وارد نمیشه با چند تا ایدی تست کردم ولی هیچکدوم نتونست وارد بشه ولی از درون سایت یاهو راحت ان میشم ارورش هم اینه

there was problem signing into yahoo massenger . plaese try again a little.(81003005) new user sign in problem try again

لطفا راهنمایی کنید

lotin
06-04-2012, 15:41
سلام عرض شد دوستان.من یه مشکلی با یاهوم دارم که تو کره زمین بی سابقس.وقتی یوزر و پسوردمو میزنم و لوگین میشم بعد از چند ثانیه این ارورو میده و کلا قاطی میکنه و بسته میشه:
yahoo has stop working
a problem caused the program to stop working correctly.windows will close the program and notify you if a solution is available
در ضمن ویندوزم 7 و ورژن یاهو 11.و اینکه من با همین ورژن با سیستم خونه (وصل میشم هیچ مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید دوستان
:10::8::41::41:

shayan.jalaeian
07-04-2012, 05:31
سلام خسته نباشيد ادي من تازگي هك شده راهي براي برگردوندنش هست لطفا كمك كنيد ممنون

Dark Shine
08-04-2012, 13:22
ایـن ایمیـل هـای خالی که جدیداً فرستـاده میشـه چیـه ؟!
Keylogger ?؟

GOLI87
08-04-2012, 17:34
امروزو یاهو نتونستم اصلا وارد شم،حتی آنینستالم کردم و باز نصب کردم ولی درست نشد،علت چیه؟

joe_satriani
08-04-2012, 18:42
سلام خسته نباشيد ادي من تازگي هك شده راهي براي برگردوندنش هست لطفا كمك كنيد ممنون

با سلام
اگه فقط پسوردتون عوض شده باشه میتونید با به یاد آوردن و داشتن سوالهای امنیتی پسوردتون رو بازیابی کنید.

موفق باشید.

امروزو یاهو نتونستم اصلا وارد شم،حتی آنینستالم کردم و باز نصب کردم ولی درست نشد،علت چیه؟

با سلام
خیر مسنجر مشکل خاصی نداره.
یه دور چک کنید که تنظیمات پروکـــسی روی مسنجرتون ست نشده باشه.
مشکلتون به صورت موقتی هست.

موفق باشید.

m_sport
08-04-2012, 22:09
سلام
وقتی میخوام با یاهو مسنجر چت کنم متن ارسالی خودم و اون طرف رو تو صفحه نشون نمیده.........ارسال میشه ولی متنشو خودم نمیبینم.............فقط پایین صفحه سمت راست نوشته طرف میاد بالا و میره!!!........برنامه رو پاک کردم و یه ورزن دیگشو دوباره نصب کردم ولی درست نشد

sasan7khat
14-04-2012, 18:45
سلام ب همگی دوستان من چندوقتی ک میبینم توی یاهو وقتی واردش میشم زودی یه دون پیام تبلیقاتی میاد
چه جوری منم می تونم اینکار رو بکنم
2.چه جوری می تونم توی چت روم یک مطلب رو به صورت مداوم بدون کپی پیست کردن با بازه زمانی مشخص بفرستم لطفا کمکم کنین
3.یه سوال دیگه من چه جوری میتونم با یه برنامه ای به اونایی ک ای میل یاهو دارن پیام تبلیقاتی بفرستم؟

lotin
16-04-2012, 16:04
با سلام خدمت سروران گرامی.مدیران این تایپیک انتقاد دارم ازتون؟چرا هیچکس جواب سوال منو نمیده؟10 بار این پستو گذاشتم.
وقتی وارد یاهو میشم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه و دیباگ میده.ورژنش 11 ولی ورژنهای پایینترو هم نصب کردم موضوع حل نشد.لطفا سریعتر جواب منو بدید.با تشکر و قدردانی فراوان

joe_satriani
17-04-2012, 19:47
با سلام خدمت سروران گرامی.مدیران این تایپیک انتقاد دارم ازتون؟چرا هیچکس جواب سوال منو نمیده؟10 بار این پستو گذاشتم.
وقتی وارد یاهو میشم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه و دیباگ میده.ورژنش 11 ولی ورژنهای پایینترو هم نصب کردم موضوع حل نشد.لطفا سریعتر جواب منو بدید.با تشکر و قدردانی فراوان

با سلام
ویندوز رو عوض کنید دوست عزیز.
مشکل از رجیستری و پیکربندی ویندوز با یاهو هست.

موفق باشید.

zardaki
20-04-2012, 02:37
سلام من امروز اومدم که وارد Yahoo! Messenger بشم ولی ارور میداد پسورد رو قبول نمی کرد، البته قبلش کسی پشت سیستم من بوده و مسنجر من هم ایدی و پسورد حالت ریممبر بوده می خواستم بدونم مشکل چیه؟ آیا میشه طرف بدون داشتن پسورد من؛ پسورد ایدی منو عوض کرده باشه؟ یا اینکه مشکل دیگه ای پیش اومده؟

ممنون میشم زود جواب بدید چون مشکل حادی شده برای من
با تشکر

hexman
20-04-2012, 19:04
درود بر دوستان من هنگامیکه میخوامو وارد چت روم شم با این ارور مواجه میشم و بسته میشه همه چی..چه کنم؟

Homa_s
21-04-2012, 08:04
سلام
مي خواستم بدونم راهي وجود داره تا قسمت yahoo updates غير فعال كنيم.مثلاًاگه تو قسمت status متني بنويسم براي همه addlist نشون ميده كه طرف آپديت كرده.من نميخوام فعاليتم تو اين قسمت نمايش داده بشه.

من ي بار از بازي ياهو استفاده كردم.پايين آيديم اين و نمايش ميده.چطور ميتونم پاكش كنم؟

pcsoft
21-04-2012, 08:15
سلام
مي خواستم بدونم راهي وجود داره تا قسمت yahoo updates غير فعال كنيم.مثلاًاگه تو قسمت status متني بنويسم براي همه addlist نشون ميده كه طرف آپديت كرده.من نميخوام فعاليتم تو اين قسمت نمايش داده بشه.

من ي بار از بازي ياهو استفاده كردم.پايين آيديم اين و نمايش ميده.چطور ميتونم پاكش كنم؟

سلام. روی Status کلیک کنید و Share to رو هم کلیک کنید و این پنجره رو مشاهده می کنید:

از داخل اون می تونید مشخص کنید که به چه کسانی نمایش داده بشه. با برداشتن تیک Yahoo Updates می تونید غیرفعالش کنید.

Golbarg01
22-04-2012, 18:29
سلام دوستان
یه آدرسی بود که می رفتی مشخصات یک ایدی مثل تاریخ ساختش رو میداد چی بود آدرسش؟

قبلا فکر میکنم این بود : profile.yahoo.com/ID YAHOO
الان چیه؟

joe_satriani
22-04-2012, 19:31
سلام دوستان
یه آدرسی بود که می رفتی مشخصات یک ایدی مثل تاریخ ساختش رو میداد چی بود آدرسش؟

قبلا فکر میکنم این بود : profile.yahoo.com/ID YAHOO
الان چیه؟

با سلام

profiles.yahoo.com/ID YAHOO

موفق باشید.

عاليه
22-04-2012, 19:56
سلام خدمت همه دوستان عزيز

من يك سوالي دارم كه حدس ميزنم تكراري باشه، اما متاسفانه با سرچ كردن نتونستم پيداش كنم. پيشاپيش عذرخواهي ميكنم اگه سوالم تكراريه و در اين صورت اگر كسي لطف كنه لينكش رو برام بذاره خيلي ممنون ميشم.

من قبلا با ياهو خيلي راحت چت تصويري و صوتي ميكردم. اما الان چند وقتيه كه وقتي كليد چت ويدئويي يا صوتي رو ميزنم پنجره مربوطه باز ميشه، اما نه صداي زنگ خوردن مياد و نه اين كه طرف مقابل تماس منو دريافت ميكنه. عينا همين اتفاق براي وقتي كه سمت مقابل با من تماس ميگيره تكرار ميشه.

part gah
24-04-2012, 16:03
ســـــــــلام

چند روز پیش یکی از دوستام خواست از طریق مسنجر باهم صحبت کنیم.Voice داشته باشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم رد دادم بعد پیغاماش هم برام ایمیل شد هم تو خود مسنجر توی یه کادر جداگانه به نام Call History نمایش داده شد که از اونجا هم پاک کردم.
حالا اون پنجره خراب شده بازم میاد و هیچ جوره بسته نمیشه.فقطم توی این آیدیم باز میشه تو بقیه نمیاد.
میخوام ریختشو دیگه نبینم چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xaxi
24-04-2012, 16:19
سلام ..
من یه آی دی Rogers داشتم که امروز ظهر هرکار کردم لاگین نشد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو ایمیلمم نمی رفت ! میگفت کنسل شده و از این حرفا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد از همون مراحلی که داده بود یه آی دی ساختم و ایمیل های راجرزمو به اون فرستاد ولی متاسفانه ادلیست هام ب ایمیل جدیدم ارسال نشد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه چجوری ادلیست هامو برگردونم ؟ یعنی از همون راجرزی که نابود شد ، به این ایمیل جدیدم بر گردونم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سپاس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gamebazi.blogfa
24-04-2012, 19:44
سلام چطور میشه کسی که add request اش رو رد کردی قبلا اسمشو پیدا کنی؟

xaxi
25-04-2012, 09:10
سلام ..
من یه آی دی Rogers داشتم که امروز ظهر هرکار کردم لاگین نشد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو ایمیلمم نمی رفت ! میگفت کنسل شده و از این حرفا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد از همون مراحلی که داده بود یه آی دی ساختم و ایمیل های راجرزمو به اون فرستاد ولی متاسفانه ادلیست هام ب ایمیل جدیدم ارسال نشد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه چجوری ادلیست هامو برگردونم ؟ یعنی از همون راجرزی که نابود شد ، به این ایمیل جدیدم بر گردونم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سپاس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم فهمیدم ..
رفتم تو ایمیل جدیدم ، تو قسمت Conversation ، اونجا با هرکی که چت کرده بودم با آی دی راجرزم ، آی دیش بود + متن ها .. :20:

981368
25-04-2012, 15:31
سلام دوستان
من هر كاري ميكنم ياهو مسنجرم وصل نميشه اولش نتم به ديليله اتمام ترافيك تموم شدش بعدش كه دوباره گرفتم ترافيك را هر كاري كه كردم ياهو مسنجرم وصل نشد حتي چند بار پاك كردم چند ورزن را امتحان كردم حتي ويندوز را هم عوض كردم
باز وصل نميشه پ رو كسي هم فعال نيستش
من بايد چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يكي كمك كنه
هر كاري كه ميشدش كردم
ايدم سالمه به نرم افرار Trillian باز ميشه از خودته سايته ياهوهم باز ميشه با بقيه نرم افزار هم مشكل نداره
اما با ياهو مسنجر و نيم باز باز نميشه كه قيلا راحت با اينا من كار ميكردم
اما ياهو منجرم اصلا انگار به اينرنت هم وصل نيستيش

Homa_s
26-04-2012, 07:31
چند روز شد هر كار ميكنم ياهو مسنجر كار نميكنه اما به راحتي وارد ايميل ميشم و از اون قسمت آنلاين ميشه و مشكلي ندارم.نرم افزارم پاك كردم و دوباره نصبش كردم.چند تا ورژن مختلف نصب كردم اما هنوز اين مشكل برام وجود داره.
فقط از طريق وي.پي.N كار ميكنه ياهو مسنجرم.
راهي هست كه نياز به وي ... نباشه

MohammadT15
26-04-2012, 22:52
آخه این یاهو 11 چقدر مزخرفه !
یعنی آدم باید با صفحه به این بزرگی چت کنه؟کل مانیتورو گرفته !
یعنی از لحاظ عرضی از این کوچیکتر نمیشه؟
اه

شـیـفــو
27-04-2012, 02:03
این مسنجر ما چرا با و.پ.ن و پروکثیفایر کار میکنه و بدون اینا فلجـه ؟
از مخابرات اینترنت دارم .

mili_k
27-04-2012, 04:13
این مسنجر ما چرا با و.پ.ن و پروکثیفایر کار میکنه و بدون اینا فلجـه ؟
از مخابرات اینترنت دارم .

از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکن

فردا که نیامده ـست فریاد مکن

بر نامده و گذشته بنیاد مکن

حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

« خیام »

Ghaioom
27-04-2012, 22:27
یه ربات مثل اینکه ما رو اددیده خیلی وقته. تو لیست ما که نیست. گاهی وقتا میاد یه پی ام میده خارجکی هم هست. :‏دی
میخوام از لیستش آی دیمو بردارم یه سایت هست ولی میگه باید آفلاین باشه. حالا ربات فک نکنم آفلاین بشه؟ :‏دی
چیکار کنیم؟

adrenalin
29-04-2012, 14:54
بعد از چند وقت میخواستم برم یاهو چرا اینجوری شده ؟ روم هاش باز نمیشه اینم زدن

Ship Storm
29-04-2012, 22:02
بعد از چند وقت میخواستم برم یاهو چرا اینجوری شده ؟ روم هاش باز نمیشه اینم زدن

با وی | پی / ان تست کنید

Хоссейн
29-04-2012, 22:31
سلام
من شمارم تو مشخصات یاهوم هست
چجوری باید برش دارم؟

amir_oyama
30-04-2012, 13:43
سلام
چجوری آرشیو نوشته ها با دوستام رو فعال کنم؟

Ship Storm
30-04-2012, 18:46
سلام
من شمارم تو مشخصات یاهوم هست
چجوری باید برش دارم؟

تو قسمت edit profile میتونید ویرایشات لازم رو انجام بدید

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

سلام
چجوری آرشیو نوشته ها با دوستام رو فعال کنم؟

از منوی Messenger گزینه Performance و بعد Conversation History و بعد Keep a history Of My Conversation رو تو ورژن های 11 میتونید بزنید ، در ورژن های قبلی گزینه ای برای ذخیره سازی آرشیو گفتگو ها همونجا وجود داره که باید فعال بشه ولی اسم گزینه کمی فرق داره

aftab_azad20
04-05-2012, 20:11
سلام راهی هست واسه این که اگه کسی از دوستات تو یاهو onبشه از طریق اس ام اس به گوشیت خبر دار بشی؟

nekooee
06-05-2012, 12:54
سلام
دوستان یک نرم افزاری هست که تو یاهو رنگ های مختلف اتوماتیک مینویسه و کسی رو ایگنور میکنی اتوماتیک یک پیام که خودمون انتخاب میکنیم تو چت روم مینویسه اسمش چیه؟

دیدم بعضی ها تا یک نفر رو ایگنور میکنن تو روم مینویسه و گفتند با نرم افزار اینکار رو میکنن

Ship Storm
06-05-2012, 13:07
سلام راهی هست واسه این که اگه کسی از دوستات تو یاهو onبشه از طریق اس ام اس به گوشیت خبر دار بشی؟

روشي كه تو ايران جواب بده بعيد ميدونم باشه و الا تا الآن حتما خبرساز شده بود

I-Tech
08-05-2012, 19:00
سلام
من یه بار شیطونی کردم و تو چنتا روم اسپمر بازی درآوردم:31: و درنتیجه فکر کنم زیاد Ignore شدم! حالا دیگه با اون آی دی تو هیچ رومی نمیتونم برم، میخوام ببینم میشه کاریش کرد؟(وقتی میخوام وارد روم بشم یه پیغامی میده و میگه بعدا 2باره امتحان کن! الان یک روز گذشته ولی همچنان همونطوریه...)

senaps
09-05-2012, 13:03
سلام....
دوستان یکی از این همکلاسی های ما، رمز یاهوش رو گم کرده.....و تنها چیزی که داره، یاهو مسنجره که پسورد رو رممبر کرده....
ظاهرا اخرین نسخه ی یاهو رو داره استفاده میکنه....
میشه بگین چجوری میتونه پسوردش رو برگردونه؟!
متاسافنه ایمیل قدیمیه و سوال امنیتی رو هم یادش نیست......فقط پسوردی که تو یاهو هست رو داره و بس....

exiter
09-05-2012, 17:26
سلام. میخوام یاهو مسنجر 11 رو نصب کنم. از سایت خودش که نشد چون فیلتر هست و با فیلترشکن هم سرعت پایین میاد قطع میشه. از چند تا سایت دیگه گرفتم ولی موقع نصب پیغام خطا میده که
you do not access to make the required system configuration modifications. please rerun this installation from an
administrators account.
این مشکل چیه؟ چه طور حل میشه؟

mili_k
11-05-2012, 08:47
سلام....
دوستان یکی از این همکلاسی های ما، رمز یاهوش رو گم کرده.....و تنها چیزی که داره، یاهو مسنجره که پسورد رو رممبر کرده....
ظاهرا اخرین نسخه ی یاهو رو داره استفاده میکنه....
میشه بگین چجوری میتونه پسوردش رو برگردونه؟!
متاسافنه ایمیل قدیمیه و سوال امنیتی رو هم یادش نیست......فقط پسوردی که تو یاهو هست رو داره و بس....

متأسفانه فکر نکنم بشه براش کاری کرد ! یادمه تو ورژن یاهو 9 اگه اینطور که شما میگی بود ( یعنی پسورد فقط تو رممبر مونده بود و باقی همه چیز یادتون رفته بود ) میشد با زدن لینک Forgot Password خیلی راحت پسورد رو عوض کرد . اگر با نصب برنامه یاهو ورژن قدیمی ( یعنی 9 ) روی یاهو جدید پسورد باقی میمونه می تونید این کارو بکنید ! ( البته من تا حالا امتحان نکردم ) بهتره قبل از انجام این کار ، روی یه سیستم دیگه امتحان کنید . یعنی اول 11 رو نصب کنید ، یه یاهو آیدی وارد و رممبر کنید بعد یاهو 9 رو نصب کنید ببینید میاد روی یاهو 11 ؟ و پسورد باقی میمونه یا نه ! بعد اگه جواب داد روی سیستم دوستتون اجرا کنید این کار رو ! ( ولی فکر نکنم جواب بده ! و احتمالا یاهو 9 اصلا نصب نمیشه و اگه نصب بشه به احتمال بالا پسورد پاک میشه ! ) ولی شما میتونی یه امتحانی بکنی ضرر نداره ( البته همونطور که گفتم اول رو یه سیستم دیگه امتحان کُن بعد اگه جواب داد رو سیستم دوستت پیاده کن چون ممکنه اگه احتیاط نکنی همین پسورد هم که رو سیستم دوستت هست با اینکار پاک بشه و بعد ـش حالا خر بیار و باقالی بار کُن ! :31: )

میخواستم یه راهنمایی دیگه بکنم که از راه برنامه مسنجر بری تو قسمت اکانت اینفو که فکر کردم اونطوری هم نمیشه ! چون وسط کار برای وارد شدن به بخش اکانت اینفو از شما پسورد میخواد !

سلام. میخوام یاهو مسنجر 11 رو نصب کنم. از سایت خودش که نشد چون فیلتر هست و با فیلترشکن هم سرعت پایین میاد قطع میشه. از چند تا سایت دیگه گرفتم ولی موقع نصب پیغام خطا میده که
you do not access to make the required system configuration modifications. please rerun this installation from an
administrators account.
این مشکل چیه؟ چه طور حل میشه؟

شما یوزر اصلی اون کامپیوتر هستی ؟!

Dark Shine
11-05-2012, 16:57
والـا من دوتـا ID دارم کـه یکیش رو وقتـی میخوام User عـوض کنـم توش میگـه : A Contact With The Same Yahoo! Id Already Exsited .
هـرچی بزنـم همـین رو میگـه ولـی اون یکی دیگـه همچـین مشکلـی نداره، چـه کنـم ؟! : دی

essi4300
11-05-2012, 22:42
درود بر متخصصین بزرگوار، من دو تا سئوال داشتم درباره مسنجر، اگه میشه لطفا راهنمایی کنید:

1- آیا میشه برای هر کدام از دوستان در لیست مسنجر، یک مطلب جداگانه share بشه یا چیزی که share status میکنیم برای همه دیده میشه؟

2- وقتی یک status را share میکنی فقط وقتی برای سایرین نمایش داده میشه که چراغ روشن باشه، اما من دیدم بعضی ها چراغشون خاموشه اما باز هم status اونها دیده میشه.
چطور میشه اینکارو کرد؟

اگه جواب بدین بسیار ممنون خواهم شد.
با تشکر.

essi4300
12-05-2012, 13:03
تو yahoo pulse در کجا میشه یک status را share کرد که توی مسنجر حتی در حالت آفلاین هم نشان داده میشه؟

exiter
12-05-2012, 18:40
شما یوزر اصلی اون کامپیوتر هستی ؟![/QUOTE]

بله. لپ تاپ شخصیم هستش.

V E S T A
14-05-2012, 21:08
سلام

مثل اینکه یاهو دوباره بسته شده درسته ؟ من نه میتونم مسنجر رو باز کنم نه ایمیل ...:41:

jalal69
14-05-2012, 22:36
راهی برای از ایگنور درآوردن ID خودمون از لیست دیگری هست؟

hamid1002
15-05-2012, 09:10
سلام
چجوری میشه وقتی که با یاهو مسنجر آن میشیم پنجره ای که مربوط به call historyهستش رو تنظیم کرد که نشون نده

با تشکـــــــــــــــــــر

Ship Storm
15-05-2012, 19:25
راهی برای از ایگنور درآوردن ID خودمون از لیست دیگری هست؟

نخیر وجود نداره

adrenalin
21-05-2012, 22:59
سلام دوستان
ورژن مسنجر من 11 هست میخواستم بدونم راهی هست یه غیر از ویدئو کنفرانس به یه نفر چت تصویری انجام داد همون حالت معلمولی

black.assassin
21-05-2012, 23:27
سلام دوستان
ورژن مسنجر من 11 هست میخواستم بدونم راهی هست یه غیر از ویدئو کنفرانس به یه نفر چت تصویری انجام داد همون حالت معلمولی

کلا برای ارتباط ویدئویی 2 راه وجود داره :
از طریق video call
از طریق conference

black.assassin
21-05-2012, 23:28
سلام
چجوری میشه وقتی که با یاهو مسنجر آن میشیم پنجره ای که مربوط به call historyهستش رو تنظیم کرد که نشون نده

با تشکـــــــــــــــــــر

میشه دقیق تر توضیح بدین یا یه عکس بزارید ؟

SANBOR
22-05-2012, 00:27
با سلام
من تو ورژن 11 همه کنتاکتام براشون اسم انتخاب کرده بودم ( مثلا نام و نام خانوادگی ) رو اضافه کرده بودم
اما الان متاسفانه اومدم ورژن 11.5 و همه اون زحمتهام پرید و همه اطلاعاتشون پاک شده
من تازه موبایل و .... چیزهای دیگه هم اضافه کردم که هیچ کدومشون نیست !

میشه راهنمایی کنید که چگونه دوباره اونها رو برگردونم

adrenalin
22-05-2012, 11:49
کلا برای ارتباط ویدئویی 2 راه وجود داره :
از طریق video call
از طریق conference

ممنون دوست عزیز اون مشکل رو یه جوری حلش کردم الان مشکل اینجاست که وقتی واسه دوستم وب رو میفرستم از طریق اکشن-اینویت تصویر وب کم سیاه ولی تو ویدئو کنفرانس مشکل نداره

SANBOR
23-05-2012, 08:34
با سلام
من تو ورژن 11 همه کنتاکتام براشون اسم انتخاب کرده بودم ( مثلا نام و نام خانوادگی ) رو اضافه کرده بودم
اما الان متاسفانه اومدم ورژن 11.5 و همه اون زحمتهام پرید و همه اطلاعاتشون پاک شده
من تازه موبایل و .... چیزهای دیگه هم اضافه کردم که هیچ کدومشون نیست !

میشه راهنمایی کنید که چگونه دوباره اونها رو برگردونم
سلام
کسی نیست!
جواب بدید!

MASTER OC 7
23-05-2012, 12:48
سلام دوستان
من هرکاری میکنم که آهنگی تو WInamp داره پخش میشه بیاد تو Status یاهو نمیشه
دوستانی که اینکارو بلدن لطفا منو راهنمایی کنن :41:

Hamidjalab
30-05-2012, 17:51
سلام دوستان ببخشید من یه سوالی داشتم الان 3روزه که ایدی یاهوی من یکی از استتیوسهامو shared کرده.و هرکاری میکنم نمیتونم پاکش کنم! یاهو پلاسم میرم وقتی میره تو پروفایل دات یاهو و next رو میزنم.پیغام میده خطایی رخ داده و ما معذرت میخواهیم! اینم همون پیغامش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه ممکنه منو راهنمایی کنید یه کم رو اعصابمه

mohammad2407
31-05-2012, 00:04
سلام دوستان الان مدتی هست که شکلک ها و عکس های یاهو مسینجر من نمایش داده نمیشه

یعنی بهتره بگم لود نمیشه

مثلا دارم با کسی چت میکنم اون برام یک شکلک میفرسته شکلک نشون داده نمیشه

مثل عکسی که ف/ی/ل/ت/ ر باشه

clau
31-05-2012, 00:17
با سلام چرا تو یاهو مسنچر ورژن8 میشه فایل ارسال کرد ولی من سر بقیه ورژنهای یاهو که نصب میکنم هیچ فایلی رو نمیتونم سند کنم حتی اگه در حد 100کیلوبایت باشه ارور میده و قطع میشه کسی میدونه دلیلش چیه خوب اینا به جای اینکه هی پشت هم یاهو مسنجر بدن بازار عیباش برطرف میکردن بهتر بود که مشکل دیگم هم اینه وقتی تو یاهو مسنجر 8میخوام وب بدم صفحه وبکمم سیاه هستش اما تو یاهو 11این مشکل ندارم کسی این مشکلایی که من با یاهو مسنجر دارم داره:13:

MASTER OC 7
01-06-2012, 16:36
سلام دوستان
من هرکاری میکنم که آهنگی تو WInamp داره پخش میشه بیاد تو Status یاهو نمیشه
دوستانی که اینکارو بلدن لطفا منو راهنمایی کنن :41:

کسی بلد نیست ؟ :13:

hasti1370
02-06-2012, 12:30
من میخوام توی یاهو مسنجر دوستام اسمم عوض بشه و اون اسم جدیدی که میخوام بذارم نشون داده بشه،از ( وقتی خدوم ادد کنم و گزینه ی contact details را انتخاب کنید. سپس در قسمت name کادر های first و last را به دلخواه پر کنید .) این روش هم امتحان کردم ولی فقط تو لیست خودم عوض میشه.برای دیگران همون قبلی رو نشون میده!!!!!

alone one
02-06-2012, 15:05
سلام
آقا ما یه اسم واس آی دیمون گذاشتیم،الان پشیمون شدم
الان میخوام عوض کنم نمیتونم
چیکار کنم؟

Phoenix71
03-06-2012, 00:21
سلام
من یه آیدی جدید ساختم حالا میخوام 800 تا اددم رو به اون جدیده بفرستم ولی وفتی میفرستم اون ور همش 17 تا میاد هر کاری میکنم :(( راهی دیگه جز خود یاهو مسنجر نیست؟؟؟

flov
03-06-2012, 10:07
كمك كمك من yahoo messenger نسخه هاي 10 دارم وقتي كه وصل مي شم join room مي زنم بعدش روم رو انتخاب مي كنم صفحه اي كه نوشته Enter chat اصلا نمي ياد يكهو مي ره صفحه بعديش كه بايد كد عكسي رو تو كادر وارد كنيم بعدش اون كادر اصلا انگار قفل شده اصلا نمي شه كد وارد كرد لطفا يكي كمكم منه؟ در ضمن نسخه هاي 11 به بعد اصلا وصل مي شن.

Variable
03-06-2012, 18:29
سلام .
هر چی تو یاهو مینویسم اینتر میزنم . ولی تو اون قسمت دیالوگ نمایش نمیده
اگه طرف مقابل هم چیزی تایپ کنه . بازم برای من نمایش داده نمیشه /
دوستم میگفت بد افزار داره سیستمت/
ولی با اخرین ورژنه میل ور بایت اسکن. با نود اسکن . باز یاهور را پاک کردم . نصب کردم
نشد که نشد
چیکار کنم

black.assassin
04-06-2012, 14:59
سلام دوستان ببخشید من یه سوالی داشتم الان 3روزه که ایدی یاهوی من یکی از استتیوسهامو shared کرده.و هرکاری میکنم نمیتونم پاکش کنم! یاهو پلاسم میرم وقتی میره تو پروفایل دات یاهو و next رو میزنم.پیغام میده خطایی رخ داده و ما معذرت میخواهیم! اینم همون پیغامش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه ممکنه منو راهنمایی کنید یه کم رو اعصابمه

دوباره امتحان کنید وارد باهو پلاس بشین و از قسمت settings اجازه شیر کردن رو روی یاهو غیر فعال کنید. ولی اینکه نوشته قبلیتون حذف بشه یا نه با خداست. خیلی روش داره شاید هیج کدوم هم جواب نده اصلا

سلام دوستان الان مدتی هست که شکلک ها و عکس های یاهو مسینجر من نمایش داده نمیشه

یعنی بهتره بگم لود نمیشه

مثلا دارم با کسی چت میکنم اون برام یک شکلک میفرسته شکلک نشون داده نمیشه

مثل عکسی که ف/ی/ل/ت/ ر باشه

reinstall کردین مسنجر رو ؟ این عکسها به صورت local هستند یعنی همراه نرم افزار هستن.

با سلام چرا تو یاهو مسنچر ورژن8 میشه فایل ارسال کرد ولی من سر بقیه ورژنهای یاهو که نصب میکنم هیچ فایلی رو نمیتونم سند کنم حتی اگه در حد 100کیلوبایت باشه ارور میده و قطع میشه کسی میدونه دلیلش چیه خوب اینا به جای اینکه هی پشت هم یاهو مسنجر بدن بازار عیباش برطرف میکردن بهتر بود که مشکل دیگم هم اینه وقتی تو یاهو مسنجر 8میخوام وب بدم صفحه وبکمم سیاه هستش اما تو یاهو 11این مشکل ندارم کسی این مشکلایی که من با یاهو مسنجر دارم داره:13:

در مورد مشکل اول : فقط برای یه نفر خاص این اتفاق میفته و همیشه ؟
در مورد مشکل دوم : از این مسیر استفاده کنید:
messenger > preferences > video & vocie
قسمت camera وب کم رو انتخاب کنید. از چه طریق وب می دین ؟ کنفرانس یا video call ؟

کسی بلد نیست ؟ :13:

باید از پلاگین استفاده کنید. سرچ کنید.

من میخوام توی یاهو مسنجر دوستام اسمم عوض بشه و اون اسم جدیدی که میخوام بذارم نشون داده بشه،از ( وقتی خدوم ادد کنم و گزینه ی contact details را انتخاب کنید. سپس در قسمت name کادر های first و last را به دلخواه پر کنید .) این روش هم امتحان کردم ولی فقط تو لیست خودم عوض میشه.برای دیگران همون قبلی رو نشون میده!!!!!

برای تغییر اسمتون وارد یاهو میل بشین و روی اسمتون گوشه سمت چپ بالا کیلک کنید و account info رو بزنید. پسوورد خواسته میشه وارد کنید بعد قسمت contact information روی update contact information کلیک کنید و اسمتون رو تفییر بدین.

سلام
آقا ما یه اسم واس آی دیمون گذاشتیم،الان پشیمون شدم
الان میخوام عوض کنم نمیتونم
چیکار کنم؟
اگه منظور خود آیدی هست نمیشه و اگه مشخصاتتون هست توضیح دادم

سلام
من یه آیدی جدید ساختم حالا میخوام 800 تا اددم رو به اون جدیده بفرستم ولی وفتی میفرستم اون ور همش 17 تا میاد هر کاری میکنم :(( راهی دیگه جز خود یاهو مسنجر نیست؟؟؟

باید کم کم وارد کنید. بهتره گروه بندی کنید

سلام .
هر چی تو یاهو مینویسم اینتر میزنم . ولی تو اون قسمت دیالوگ نمایش نمیده
اگه طرف مقابل هم چیزی تایپ کنه . بازم برای من نمایش داده نمیشه /
دوستم میگفت بد افزار داره سیستمت/
ولی با اخرین ورژنه میل ور بایت اسکن. با نود اسکن . باز یاهور را پاک کردم . نصب کردم
نشد که نشد
چیکار کنم

ورژن قبلی نصب کنید ببینید حل میشه یا نه ؟

Vahidking.75
06-06-2012, 23:19
سلام دوستان --- جدید ترین نسخه یاهو مسنجر رو دانلود کردم اما مشکل دارم و نمتونم وارد بشم حتی با پروکشی ...

جریان چیه ؟

T E R M I N A T O R
08-06-2012, 10:16
سلام بچه ها. یکی دو روز هست که احساس میکنم آیدی من (یا شایدم مسنجر من) مشکل پیدا کرده و هر آیدی که درخواست ADD براش میفرستم، پیغام ADD بهش نمیرسه و مینویسه این عمل ممکنه کمی طول بکشه منتظر بمانید. منم finish میزنم ولی حتی اسم طرف هم توی لیستم نمیاد که بنویسه ADD Request Pending. یعنی کلا دیگه اثری از اون آیدی نیست.
ولی برعکس اگه از طرف مقابلم بخوام که اول اون خودش درخواست ADD را برام بفرسته، به سرعت پیغام ADD برام میاد و منم تایید میکنم ولی اسمش بجای اینکه بره تو لیست Friends، میره توی لیست Address Book و خودتون میدونید که address book محدودیت هایی داره مثلا هیچوقت نشون نمیده که طرف آنلاین هست یا نه.
ورژن مسنجرم را عوض کردم ولی تغییر نکرد. حالا چیکار کنم؟:41:

تورو خدا کمک کنید. ممنون

مهندس الهه
11-06-2012, 16:47
این مسنجر ورژن 11 چرا اینقد هنگ میکنه ؟
مثلا خواسند نوآوری به خرج بدند
زدند داغون کردند برنامه رو :دی

مجبور شدم ورژن 10 نصب کنم

narges_j
12-06-2012, 21:56
سلام
دوستم من را در مسنجر Add کرد ولی در لیست من زیر اسمش نوشته شده Add request pending ....چرا ؟
اون منو add کرده و من accept کردم....چطور این پیغام در لیست من هست؟؟؟؟؟

lotin
15-06-2012, 14:46
با سلام خدمت شما سروران گرامی.این ارورو وقتی میرم یاهو بهم میده.وقتی یوزرو پسو میزنم و وارد مسشم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه و این ارور نمایش داده میشه.ویندوزم 7 و64بیتی.ویندوزم عوض کردم ولی نشده.....

rezaa76
15-06-2012, 18:07
سلام
من هر وقت تو مسنجر می خوام وارد اتاق بشم این اخطارو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه بگین چرا؟
ممنون.................

manli7
15-06-2012, 22:39
سلام

دوستان من چه طوري مي تونم ويرايش يا حذف كنم دسته بندي گروهاي دوسيت خودم رو توي ياهو ؟

Ghaioom
18-06-2012, 06:51
چطوری یاهو مسنجر یکسره ماکسیمایز بیاد؟ ما که هرکاری کردیم نشد!

manli7
18-06-2012, 10:11
دوستان كسي اطلاع نداره ؟

Ghaioom
18-06-2012, 15:23
سلام
من هر وقت تو مسنجر می خوام وارد اتاق بشم این اخطارو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه بگین چرا؟
ممنون.................
قبلنا مثل اینکه خطا برای سال تولد بود که کمتر از 18 بود. شاید تاریخ تولد رو کوچیک زدین به خاطر همینه.

manli7
21-06-2012, 12:53
كسي نيييييييييييييت ؟

Ghaioom
25-06-2012, 05:45
سلام

دوستان من چه طوري مي تونم ويرايش يا حذف كنم دسته بندي گروهاي دوسيت خودم رو توي ياهو ؟
تو مسنجر یا خود یاهو؟
تو مسنجر فک کنم روی گروه راست کلیک کنید همه تنظمیاتش روش باشه.

manli7
26-06-2012, 22:52
دوستان چه طوري ميشه پشت پي سي نبود ولي idle هم نشد ؟

clau
26-06-2012, 23:03
دوستان چه طوري ميشه پشت پي سي نبود ولي idle هم نشد ؟

برو توی تنظیمات yahoo messengerقسمت privacy optionبعد برو توی قسمت privacyبعد توی idle status
dont show anyone how long i have been idleتیک بزن و تیک show me as idleبردار

zapata173
26-06-2012, 23:55
سلام من وقتی که میخوام وارد چت روم بشم این ارور رو میده this request was refused چیکارکنم چون هرجا مطرح کردم کسی نمیدونسته

zapata173
27-06-2012, 00:01
ایـن ایمیـل هـای خالی که جدیداً فرستـاده میشـه چیـه ؟!
Keylogger ?؟

keylogger ویروس سخت افزاری خیلی خطرناکیه اگر میخوای من خامش رو دارم برات بفرستم

rezaew
27-06-2012, 20:33
سلام
چند روزی است یاهو مسنجر دیر لوگین میکنه مال همه همینطوره ؟
مرسی

clau
27-06-2012, 20:35
سلام
چند روزی است یاهو مسنجر دیر لوگین میکنه مال همه همینطوره ؟
مرسی
سلام من که تو این چند هفته اصلن مشکل لوگین شدن با یاهو مسنجر نداشتم خیلی هم سریع لوگین میشم

zapata173
02-07-2012, 11:18
سلام من وقتی که میخوام وارد چت روم بشم این ارور رو میده this request was refused چیکارکن

م چون هرجا مطرح کردم کسی نمیدونسته komak

Meysam Raz
06-07-2012, 16:15
دوستان سلام
حتما موقعی که به نت وصل نیستین و یاهو میخواد وصل بشه دیدید چه اروری میده
الان من همین ارور رو دارم با این تفاوت که نت وصله
جالبه که روی همین ویندوز اما با یوزر دیگه میاد بالا وهیچ مشکلی نداره
مشکل از کجاست؟
گفتم شاید از ویندوز یا از نود32 باشه

Meysam Raz
06-07-2012, 16:22
سلام من وقتی که میخوام وارد چت روم بشم این ارور رو میده this request was refused چیکارکن

م چون هرجا مطرح کردم کسی نمیدونسته komak
راهش ساخت آیدی با سن بالای 18 سال
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

black.assassin
06-07-2012, 21:22
دوستان سلام
حتما موقعی که به نت وصل نیستین و یاهو میخواد وصل بشه دیدید چه اروری میده
الان من همین ارور رو دارم با این تفاوت که نت وصله
جالبه که روی همین ویندوز اما با یوزر دیگه میاد بالا وهیچ مشکلی نداره
مشکل از کجاست؟
گفتم شاید از ویندوز یا از نود32 باشه

شما به رجیستری ویندوز برین به این آدرس:
hkey_current_user > software > yahoo > profiles
پوشه آیدی مشکل دار رو حذف کنید چک کنید ببینید درست میشه یا نه.

shahin666
08-07-2012, 15:56
سلام
روشی هست که بشه تمام تبلیغات یاهو مسنجر رو پاک کرد؟
این تبلیغات فقط باعث کند شدن یاهعو مسنجر و سیستم میشن و همچنین باعث مصرف بی خود پهنای باند ضمن این که الکی باعث شلوغ شدن یاهو مسنجر هم میشن و هیچ سودی هم ندارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه نرم افزاری هست به اسم AdBanner Remover Plus که تمام ایت تبلیغات رو حذف میکنه

اما مشکل این نرم افزار این هست که دیگه آخرین نسخه یاهو مسنجر یعنی 11.5.0.0228 رو ساپورت نمیکنه
و فقط تا نسخه 11.0.0.2014 رو ساپورت میکنه!!

حالا آیا نرم افزار یا روش دیگه ای هست که بشه از شر این تبلیغات راحت بشیم (البته منظور از روش اون روش قدیمی برای یاهو 10 نیست)
ممنون میشم بنده رو راهنمای کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meysam Raz
08-07-2012, 16:08
شما به رجیستری ویندوز برین به این آدرس:
hkey_current_user > software > yahoo > profiles
پوشه آیدی مشکل دار رو حذف کنید چک کنید ببینید درست میشه یا نه.
ممنون :11:
دیشب دیدم تاریخ ویندوز بهم ریخته موقعی که تصحیحش کردم همه چیز درست شد:18:

black.assassin
08-07-2012, 21:20
سلام
روشی هست که بشه تمام تبلیغات یاهو مسنجر رو پاک کرد؟
این تبلیغات فقط باعث کند شدن یاهعو مسنجر و سیستم میشن و همچنین باعث مصرف بی خود پهنای باند ضمن این که الکی باعث شلوغ شدن یاهو مسنجر هم میشن و هیچ سودی هم ندارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه نرم افزاری هست به اسم AdBanner Remover Plus که تمام ایت تبلیغات رو حذف میکنه

اما مشکل این نرم افزار این هست که دیگه آخرین نسخه یاهو مسنجر یعنی 11.5.0.0228 رو ساپورت نمیکنه
و فقط تا نسخه 11.0.0.2014 رو ساپورت میکنه!!

حالا آیا نرم افزار یا روش دیگه ای هست که بشه از شر این تبلیغات راحت بشیم (البته منظور از روش اون روش قدیمی برای یاهو 10 نیست)
ممنون میشم بنده رو راهنمای کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولا اگه آی پی ایران داشته باشین این مشکل رو به کل ندارین :دی
این نرم افزار رو نمی شناسم اما مطمئن باشید نرم افزارهای وابسته مثل این با آپدیت شدن نرم افزار اصلی آپدیت میشن. منتظر بمونید تا ورژن جدید بیاد

arash2006
09-07-2012, 16:26
با سلام
من بعد مدت ها یاهو مسنجر آخرین نسخه رو نصبیدم دفعه اول که واردش شدم خواستم برم روم یه گزینه داشت به نام کرت رووم یا همون ساخت روم !!!بعد خواستم دوباره برم دیگه
گذینش نبود یعنی میشه تو یاهو هم روم به نام مثلا شهر خدمون ساخت ؟

mr.worldwide
14-07-2012, 16:21
من برنامه malware bytes نصب کردم ، رجیستر کردم ، آپدیت کردم ، کوئیک اسکن هم کردم ، ریستارت هم کردم ، امّا بازهم صفحه ی مسنجر من سفیده ، حالا چیکار کنم؟! .
مرجوعی به لینک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr.worldwide
14-07-2012, 16:27
کاملاً مشکل رفع میشه
من آپدیت نکرده بودم نمیتونست مشکل رو برطرف کنه الان که آپدیت کردم همی چی درست شده
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من این برنامه را نصب ، رجیستر و آپدیت کردم سپس کوئیک اسکن زدم و پس از تمام شدن اسکن خودش گفت باید ریستارت کنم ویندوزو اما بعد از ریستارت شدم بازهم مسنجر صفحش سفیده،حالا چیکار کنم؟!!

waltz
14-07-2012, 16:30
هنو تو کفم که کی از یاهو مسنجر تو این دوره استفاده میکنند، برام سواله، بچه های ۱۵ ساله؟

black.assassin
14-07-2012, 16:51
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من این برنامه را نصب ، رجیستر و آپدیت کردم سپس کوئیک اسکن زدم و پس از تمام شدن اسکن خودش گفت باید ریستارت کنم ویندوزو اما بعد از ریستارت شدم بازهم مسنجر صفحش سفیده،حالا چیکار کنم؟!!

شما برنامه رو حذف کنید. سیستم رو ریست کنید. دوباره نصب کنید.

هنو تو کفم که کی از یاهو مسنجر تو این دوره استفاده میکنند، برام سواله، بچه های ۱۵ ساله؟

میشه بفرمایید بزرگترا الان از چی استفاده می کنن ؟

part gah
15-07-2012, 15:39
سلام
من یه ID دارم مال چند وقت پیشه.تازگیا باهاش On شدم که این پیغام رو داد و نتونستم Inbox و چک کنم.میشه راهنمایم کنید.

53053

black.assassin
15-07-2012, 23:28
سلام
من یه ID دارم مال چند وقت پیشه.تازگیا باهاش On شدم که این پیغام رو داد و نتونستم Inbox و چک کنم.میشه راهنمایم کنید.

53053

اینطور که معلومه مشکل از سرورهای یاهو هست. صبر کنید و بعدا امتحان کنید اگر باز هم مشکلی داشتید بهتره به پشتیبانی یاهو اطلاع بدید. چون ممکنه اطلاعات شما در حال حذف شدن باشه ( به خاطر لاگین نشدن طولانی )

part gah
16-07-2012, 17:54
اینطور که معلومه مشکل از سرورهای یاهو هست. صبر کنید و بعدا امتحان کنید اگر باز هم مشکلی داشتید بهتره به پشتیبانی یاهو اطلاع بدید. چون ممکنه اطلاعات شما در حال حذف شدن باشه ( به خاطر لاگین نشدن طولانی )

با آی دی های دیگم مشکلی ندارم فقط این آی دی مشکل داره .من 7 تا ایمیل دارم که واقعا برام مهمه و نمیخوام از دستش بدم.

از قسمت answers.yahoo.com پیگیری کردم نتونستم به نتیجه برسم .راه حلی ندارین که کمکم کنه.من این 7 ایمیل و بردارم دیگه مشکلم حله.:41:

qq8030
18-07-2012, 22:42
دوستان چرا وقتی من توی یاهو مسنجر وقتی پیام ارسال میکنم ارسال نمیشه باید حتما اون ایدی توی اد لیستم باشه تا به دستش برسه
بعد ای پی عوض کردم ایدی عوض کردم درست نشد!!!!
ویندوزم 7 هستش

mb1372
19-07-2012, 08:58
سلام
این سوالو دو تا از دوستان پرسیدن که جواب هیچکدومو پیدا نکردم.لطفا کمک کنین:
من وقتی وارد یاهو میشم صفحه call history باز میشه چجوری میشه پاکش کرد یا یه کاری کرد که دیگه نیاد
ممنون

befermatooo
24-07-2012, 08:44
خوب دوستان . از دوستان کسی در جریان هست آیا برنامه ای برای هـک وب کم وجود داره ؟

اصلا میشه امیدوار بود به پیدا کردنش ؟

black.assassin
24-07-2012, 15:11
با آی دی های دیگم مشکلی ندارم فقط این آی دی مشکل داره .من 7 تا ایمیل دارم که واقعا برام مهمه و نمیخوام از دستش بدم.

از قسمت answers.yahoo.com پیگیری کردم نتونستم به نتیجه برسم .راه حلی ندارین که کمکم کنه.من این 7 ایمیل و بردارم دیگه مشکلم حله.:41:

شما از اینجا پیگیری کنید:

دوستان چرا وقتی من توی یاهو مسنجر وقتی پیام ارسال میکنم ارسال نمیشه باید حتما اون ایدی توی اد لیستم باشه تا به دستش برسه
بعد ای پی عوض کردم ایدی عوض کردم درست نشد!!!!
ویندوزم 7 هستش

داخل مسنجر از قسمت send instant message , actions رو انتخاب کنید و در قسمت other آیدی رو بنویسید و ببینید ارسال میشه یا نه. همینکه برای هر آیدی اینطور هست یا آیدی خاصی ؟

سلام
این سوالو دو تا از دوستان پرسیدن که جواب هیچکدومو پیدا نکردم.لطفا کمک کنین:
من وقتی وارد یاهو میشم صفحه call history باز میشه چجوری میشه پاکش کرد یا یه کاری کرد که دیگه نیاد
ممنون

یکی از باگ های مسخره یاهو مسنجر هست. نرم افزار رو uninstall کنید. سیستم رو ریست کنید و دوباره نصبش کنید.

خوب دوستان . از دوستان کسی در جریان هست آیا برنامه ای برای هـک وب کم وجود داره ؟

اصلا میشه امیدوار بود به پیدا کردنش ؟

بله امیدوار باش. البته راهی نیست که بشه بدون استفاده از خود کاربر هکش کرد یا اینکه خیلی سخته.

mb1372
24-07-2012, 16:52
یکی از باگ های مسخره یاهو مسنجر هست. نرم افزار رو uninstall کنید. سیستم رو ریست کنید و دوباره نصبش کنید.

دقیقا کاری رو که گفتین انجام دادم.هم چنان پنجره call history باز می شه:13:
جالب اینجاست که این پنجره به آیدی بستگی داره نه یاهو مسنجر.چون توی یه سیستم دیگه این مشکل رو با این آیدی دارم.
با آیدی های دیگه روی هر دو سیستم این پنجره باز نمی شه
-------------------------------------------------
بعد از ویرایش:
مسنجر من ورژن9 بود با نصب ورژن 11 مشکل حل شد

setare.pers
27-07-2012, 03:58
یا از این سایت

mb1372
27-07-2012, 14:10
دقیقا کاری رو که گفتین انجام دادم.هم چنان پنجره call history باز می شه:13:
جالب اینجاست که این پنجره به آیدی بستگی داره نه یاهو مسنجر.چون توی یه سیستم دیگه این مشکل رو با این آیدی دارم.
با آیدی های دیگه روی هر دو سیستم این پنجره باز نمی شه
-------------------------------------------------
بعد از ویرایش:
مسنجر من ورژن9 بود با نصب ورژن 11 مشکل حل شد

بعد از چند بار وارد و خارج شدن دوباره همون مشکل رو دارم.این پنجره call history موقع ورود باز میشه:4:
این مشکل فقط با این آیدی و توی هر سیستمی وجود داره.
کمک کنین

matr!x_2008
27-07-2012, 22:42
سلام چند وقته یاهو مسنجرم باز نمیشه، یعنی تا میخوام با ایدی لاگین کنم برنامه بعد از چند دقیقه هنگ میکنه! دنبال یه جایگزین برای یاهو مسنجر هستم. جایگزینی هست براش به جز بیلوکس؟ یه مسنجری میخوام (به جر یاهو مسنجر) که بتونم با ایدی های یاهو چت کنم و البته از وب کم هم پشتیبانی کنه. مرسی

*MSI*
27-07-2012, 22:50
سلام چند وقته یاهو مسنجرم باز نمیشه، یعنی تا میخوام با ایدی لاگین کنم برنامه بعد از چند دقیقه هنگ میکنه! دنبال یه جایگزین برای یاهو مسنجر هستم. جایگزینی هست براش به جز بیلوکس؟ یه مسنجری میخوام (به جر یاهو مسنجر) که بتونم با ایدی های یاهو چت کنم و البته از وب کم هم پشتیبانی کنه. مرسی
سلام
شما میتونین از برنامه PidginIM استفاده کنی

سرویس دهنده هایی که pidgin از آنها پشتیبانی میکند
AIM
Bonjour
Gadu-Gadu
Google Talk
Groupwise
MSN
MySpaceIM
QQ
SILC
SIMPLE
Sametime
XMPP
Yahoo!
Zephyr

black.assassin
28-07-2012, 10:07
بعد از چند بار وارد و خارج شدن دوباره همون مشکل رو دارم.این پنجره call history موقع ورود باز میشه:4:
این مشکل فقط با این آیدی و توی هر سیستمی وجود داره.
کمک کنین

داخل call history هیچ رویدادی نیست ؟
این کار رو هم امتحان کنید شاید کمک کرد. از اینکه yahoo موقع شروع ویندوز بالا بیاد جلوگیری کنید.
از طریق start ویندوز قسمت سرچ (7) یا(run (xp بنویسید msconfig اینتر کنید و به تب startup برین تیک یاهو مسنجر رو بردارید و ok کنید. بعدش هم exit without restart رو بزنید بعدا که ویندوز رو روشن کردید امتحان کنید ببینید مشکل حل شده یا نه ؟

swamp
28-07-2012, 17:34
من یادمه یه زمانی می تونستم از طریق مسنجر برم توی پروفایلم تو یاهو بعد اونجا این قابلیت وجود داشت که استاتوس بذارم !

بعد اون استاتوس حتی زمانی هم که آفلاین بودم به رنگ آبی کم رنگ توی مسنجر نمایش داده می شد .
الان می رم توی پروفایلم نمی تونم استاتوس بذارم !

ممنون می شم راهنمایی کنید . :)

mb1372
28-07-2012, 18:04
داخل call history هیچ رویدادی نیست ؟
این کار رو هم امتحان کنید شاید کمک کرد. از اینکه yahoo موقع شروع ویندوز بالا بیاد جلوگیری کنید.
از طریق start ویندوز قسمت سرچ (7) یا(run (xp بنویسید msconfig اینتر کنید و به تب startup برین تیک یاهو مسنجر رو بردارید و ok کنید. بعدش هم exit without restart رو بزنید بعدا که ویندوز رو روشن کردید امتحان کنید ببینید مشکل حل شده یا نه ؟
تمام رویداد ها رو از call history پاک کردم.
امتحان کردم.متاسفانه نشد:41:

amir_oyama
04-08-2012, 16:11
سلام
من دیگه نمیتونم وارد یاهو مسنجر بشم. ارور پایین رو میده
از دوباره نصب کردم فایده نداشت. پرتابل رو امتحان کردم باز نشد.
وارد ایمیل میشم ولی مسنجر باز نمیشه
با پروچسی هم امتحان کردم نشد
چرا؟

manli7
05-08-2012, 09:39
سلام

دوستان ميشه وقتي يه آيدي آن شد آدم متوجه بشه ؟

راهي هست ؟

swamp
07-08-2012, 00:03
دوستان اعضای لیست مسنجر من مدام پاک می شن بعد من دوباره اضافه می کنم اما باز پاک می شن به طور کامل.
ولی 4 نفر همیشه ثابت می مونن !!!
مشکلش چیه ؟؟

mb1372
07-08-2012, 10:42
سلام
با اينكه توي ياهو مسنجر براي خودم عكس تعيين كردم ولي دوستام نه موقع چت و نه توي مسنجرشون ، عكس رو نمي بينند.مشكل از كجاست؟

nelahe
08-08-2012, 12:18
سلام

من خیلی دنبال راهی می گردم که وقتی طرف آن شد چه از طریق مسنجر چه ایمیل

بشه فهمید (راه واقعی :))

نرم افزار و سایت و هر راه دیگه ای

sajadts
08-08-2012, 12:32
سلام
آیکون های buzz و send a file to this contact (فایل پیوست ارسالی). غیر فعال شدن.یعنی رنگشون تیره شده و کار نمیکنن
کسی میدونه کدوم قسمت باید برم که دوباره بشه فعالشون کرد؟.ممنون

black.assassin
08-08-2012, 14:06
سلام
چرا؟

امکان داره پورت مربوط به یاهو مسنجر توسط ISP بسته شده باشه. آیدی دیگه ای رو امتحان کنید.

دوستان اعضای لیست مسنجر من مدام پاک می شن بعد من دوباره اضافه می کنم اما باز پاک می شن به طور کامل.
ولی 4 نفر همیشه ثابت می مونن !!!
مشکلش چیه ؟؟

شما موقعی که تک تک هم اضافه می کنید این مشکل پیش میاد. مسنجر جدید محدودیتی برای اضافه کردن گذاشته دقیقا نمی دونم تعدادش رو.

سلام
با اينكه توي ياهو مسنجر براي خودم عكس تعيين كردم ولي دوستام نه موقع چت و نه توي مسنجرشون ، عكس رو نمي بينند.مشكل از كجاست؟

شما رزولوشن عکست رو بیار پایین دوباره قرار بده.

سلام
آیکون های buzz و send a file to this contact (فایل پیوست ارسالی). غیر فعال شدن.یعنی رنگشون تیره شده و کار نمیکنن
کسی میدونه کدوم قسمت باید برم که دوباره بشه فعالشون کرد؟.ممنون

برای همه یا شخص خاصی ؟

sajadts
08-08-2012, 16:21
برای همه یا شخص خاصی ؟

فقط برای یک نفر از دوستام.
بابقیه مشکلی ندارم

black.assassin
08-08-2012, 18:15
فقط برای یک نفر از دوستام.
بابقیه مشکلی ندارم

خب مشکل از اون دوستتونه. یا ورژن مسنجرش پایینه. یا از طریق موبایل و وب مسنجر و .. کانکت شده.

mohsen_gh1991
08-08-2012, 22:38
دوستان تو ویندوز سون چطوری میشه بدون میکروفون با مدیاپلیر اهنگ پخش کرد؟

timouti
09-08-2012, 02:54
مسنجر من موقع باز کردن وب کم های بقیه ارور زیر رومیده.راه حل چیه؟

black.assassin
09-08-2012, 12:03
دوستان تو ویندوز سون چطوری میشه بدون میکروفون با مدیاپلیر اهنگ پخش کرد؟

روی آیکون صدا داخل تسک بار کلیک راست کنید :

دوباره راست کلیک و :
بعد روی stereo mix کلیک راست و گزینه enable رو بزنید.

black.assassin
09-08-2012, 12:04
مسنجر من موقع باز کردن وب کم های بقیه ارور زیر رومیده.راه حل چیه؟

بعد از تایید هم مشکل پیش میاد؟ شما ورژن آخر رو نصب کنید.

timouti
09-08-2012, 13:05
بعد از تایید هم مشکل پیش میاد؟ شما ورژن آخر رو نصب کنید.

پس از تایید پنجره وبکم بسته میشه
آخرین ورژن رو هم نصب کردم

mohsen_gh1991
09-08-2012, 13:44
روی آیکون صدا داخل تسک بار کلیک راست کنید :

دوباره راست کلیک و :
بعد روی stereo mix کلیک راست و گزینه enable رو بزنید.
ممنون ولی استریو میکس ندارم من .

black.assassin
09-08-2012, 14:04
پس از تایید پنجره وبکم بسته میشه
آخرین ورژن رو هم نصب کردم

از طریق video call هم این مشکل رو دارین ؟ اگه ممکنه IE رو یک بار دیگه نصب کنید. شاید مشکل حل شه

black.assassin
09-08-2012, 14:05
ممنون ولی استریو میکس ندارم من .

نمیشه نداشته باشید. دقت کنید مثل عکس باید عمل کنید. stereo mix تو تب recording هست شاید شما تو قسمت playback دنبالش می گردید.

mohsen_gh1991
09-08-2012, 16:10
نمیشه نداشته باشید. دقت کنید مثل عکس باید عمل کنید. stereo mix تو تب recording هست شاید شما تو قسمت playback دنبالش می گردید.
نداره ..ببین

Kamyar_AnathemA
09-08-2012, 17:46
سلام
چند وقته نمیتونم از گزینه Send File از کسی فایل دریافت کنم
یعنی کسی که برام فابل میفرسته من اینور Accept نمیبینم که روش کلیک کنم . اصلا هیچی نمیبینم . با همه هم اینجوریه چه موبایل چه کامپیوتر هم فرقی نداره
اما من میتونم براشون بفرستم

تو نسخه قبلیم اینجوری بود گفتم شاید مشکل داره / نسخه جدیدو نصب کردم اما همچنان مشکل هست

این مشکل در مورد Share Photo یا پیغام Video Call یا وبکم یا Voice Call نیست و برای همه اینا پیغام Accept میاد و مشکلی نیست

فقط با Send File مشکل دارم

چیکار کنم ؟

Chita98
09-08-2012, 18:10
من نمیتونم از قسمت voice calle استفاده کنم
:41:
کلا برام accept نمیاد
بعد مگه تو این قسمتش نمیشه هم صدا هم تصویر رو با هم داشته باشیم؟؟؟
من فقط تصویر دارم چرا؟

amir_oyama
10-08-2012, 10:44
سلام
چرا؟

ممنون از پاسخگوییتون با آیدی دیگه هم امتحان کردم ولی وارد نشد از اینترنت ایرانسل هم وارد نمیشه
الان باید چکار کنم؟

deragonpc
10-08-2012, 19:11
با سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم من میخوام یه ایدی روند بسازم یعنی بدون _ و... اما یاهو نمیزاره میخوا م ایدیم با این ادرس باشه vahid@yahoo.com اما اجازه نمیده راهی برای درست کردن اینجور ای دی هایی بلدین بهم بگید منون میشم

black.assassin
11-08-2012, 10:31
نداره ..ببین

عجیبه. الان چند تا علت دیگه هم هست که یکیش اینه که درایور شما stereo mix رو به همراه نداره. از درایورهای با ورژن پایینتر امتحان کنید یا اینکه مدل کارت صداتون رو + stereo mix تو گوگل سرچ کنید شاید به جوابهای بهتری برسید.

ممنون از پاسخگوییتون با آیدی دیگه هم امتحان کردم ولی وارد نشد از اینترنت ایرانسل هم وارد نمیشه
الان باید چکار کنم؟

توصیه می کنم یک بار حذف و نصب کنید اگر نشد ورژن یاهو رو عوض کنید اگه آخرین ورژنه پاینترشو نصب کنید.

با سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم من میخوام یه ایدی روند بسازم یعنی بدون _ و... اما یاهو نمیزاره میخوا م ایدیم با این ادرس باشه vahid@yahoo.com اما اجازه نمیده راهی برای درست کردن اینجور ای دی هایی بلدین بهم بگید منون میشم

شما از پسوند rocketmail می تونی استفاده کنی. راهی نیست که بشه همینو ایجاد کرد.

من نمیتونم از قسمت voice calle استفاده کنم
:41:
کلا برام accept نمیاد
بعد مگه تو این قسمتش نمیشه هم صدا هم تصویر رو با هم داشته باشیم؟؟؟
من فقط تصویر دارم چرا؟

voice call تصویر نداره و فقط صداست. برنامتون رو آپدیت کنید و مطمئن بشین که شخصی که می خواید باهاش voice call داشته باشید هم ورژنجدید رو داره.

bakhttak
12-08-2012, 23:38
سلام.....
من الان اخرین یاهو رو نصب کردم اما عکسی که کنار هر شخص هست رو دیگه نشون نمیده .....
میشه کمکم کنید ....برای رفع این مشکل چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

J A C K S O N
13-08-2012, 13:54
سلام دوستان من از plug - ins یاهو مسنجر از قسمت Foxytunes نمیتونم استفاده کنم و این پیغام و میده
FoxyTunes encountered an issue and needs you to restart Messenger
این کاری که گفت و انجام دادم ولی بازم نشد . کسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه
ممنون

Kamyar_AnathemA
13-08-2012, 17:17
سلام
چند وقته نمیتونم از گزینه Send File از کسی فایل دریافت کنم
یعنی کسی که برام فابل میفرسته من اینور Accept نمیبینم که روش کلیک کنم . اصلا هیچی نمیبینم . با همه هم اینجوریه چه موبایل چه کامپیوتر هم فرقی نداره
اما من میتونم براشون بفرستم

تو نسخه قبلیم اینجوری بود گفتم شاید مشکل داره / نسخه جدیدو نصب کردم اما همچنان مشکل هست

این مشکل در مورد Share Photo یا پیغام Video Call یا وبکم یا Voice Call نیست و برای همه اینا پیغام Accept میاد و مشکلی نیست

فقط با Send File مشکل دارم

چیکار کنم ؟

من چیکار کنم ؟

manli7
14-08-2012, 09:53
سلام ميشه كاري كرد وقتي يه نفر آن ميشه ادم متوجه بشه ؟

و اين كه كلا تو يه ايدي چند نفر رو ميشه ادد كرد ؟

روزي چند تا ؟

I-Tech
14-08-2012, 23:25
سلام
این اسمی که بالای پنجره چت برای کسی که داریم باهاش چت میکنیم نشون داده میشه رو چطور میشه عوض کرد؟
یعنی به جای اسم ID خودمون چیز دیگه ای نمایش داده بشه...
باید Aliases رو تغییر بدیم؟(مشکلی که با Aliases هست اینه که اینجا فقط میشه از حروف و عدد و آندرلاین استفاده کرد ولی من دیدم که بعضی ها از شکلک و ... هم استفاده میکنن!)

swamp
15-08-2012, 07:40
دوستان وقتی می خوام پیغامی رو برای تمام اعضای توی لیستم send to all کنم ، pm فقط واسه اونایی می ره که online هستن .
کسانی که offline و یا invisible هستن pm من به دستشون نمی رسه.
نمی دونید مشکل از کجاست ؟؟

راه حلی هست براش ؟ از طریق این سایت هایی که مسنجر رو ساپورت می کنه نمی شه این کار رو انجام بدم و همچین مشکلی نداشته باشم ؟؟

Sonic8000
15-08-2012, 17:55
سلام دوستان
میخواستم بدونم وقتی که با کانتکتا یه کنفرانس میزاریم هیستوریش سیو میشه؟ میشه یجوری به هیستوریش دسترسی پیدا کرد؟

arazboy
16-08-2012, 15:52
سلام
من موقع ورود به یا هو مسنجر پیغامsingn in problom ....................... try agin (81003004)
lمی دهد چند وقته که درام ازش استفاده میکنم ولی امروز اصلان وارد نمی شود چی کار کنم به دادم برسید

jedivssith
17-08-2012, 12:31
مشکل پاک نشدن همیشگی جملات در نوار Share statue

درود
من از یاهو مسنجر 11.5 استفاده می کنم و در بالای آن در داخل نوار یا منوی کرکره ای چند جمله نوشتم که می خواهم برای همیشه پاک شود در پایین منوی کرکره ای روی گزینه Clear My Statue Messages کلیک می کنم و همه پاک می شوند اما به محض تایپ یا Paste یه جمله دلخواه جدید جملات ناخواسته قبلی دوباره لیست می شوند جایی خواندم باید تا 9 مطلب یا جمله نوشته شود تا آخرین جملات قبلی اتوماتیک پاک شوند این کار را هم کردم ولی امروز که سیستم رو روشن و به اینترنت وصل شدم وقتی یاهو مسنجر رو فعال کردم و منوی کرکره ای را نگاه کردم دیدم همان 4 یا 5 جمله قدیمی برگشتن چطور می شوند از شر این مشکل خلاص شد؟ می خواهم همه جملات پاک شوند و هیچوقت برنگردند.

سپاس

Mostafa NBA
18-08-2012, 03:45
دسترسی به آرشیو چت های قدیمی به صورت سریع در Yahoo Messenger

من میخواستم به متنِ چتی که حدود آذر ماه سال 90 انجام دادم دسترسی پیدا کنم، منتها برای این کار باید Conversation History رو باز کنم و احتمالاً 2روز باید فقط Show more messages رو بزنم تا برسم به آرشیوِ چند ماه پیش(چت زیاد کردیم تقریباً هر شب) ... راهی هست که بشه مثلاً با زدن تاریخ به چتِ اون تاریخ مورد نظر دسترسی پیدا کنیم ؟

مرسی.

black.assassin
18-08-2012, 11:38
من چیکار کنم ؟

شما با هر سیستم دیگه ای هم لاگین می کنید همین مشکل رو دارید یا فقط روی سیستم خودتون ؟

سلام دوستان من از plug - ins یاهو مسنجر از قسمت Foxytunes نمیتونم استفاده کنم و این پیغام و میده
FoxyTunes encountered an issue and needs you to restart Messenger
این کاری که گفت و انجام دادم ولی بازم نشد . کسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه
ممنون

شما یاهوتون رو آپدیت کردید اما پلاگین رو نه ؟ اگه اینطور هست پلاگین رو هم نسخه سازگار با ورژن یاهو نصب کنید و اگه اینطور نیست دوباره پلاگین رو نصب کنید. به احتمال زیاد مشکل حل میشه.

black.assassin
18-08-2012, 12:03
سلام ميشه كاري كرد وقتي يه نفر آن ميشه ادم متوجه بشه ؟

و اين كه كلا تو يه ايدي چند نفر رو ميشه ادد كرد ؟

روزي چند تا ؟

نه این امکان وجود نداره یا حداقل من اطلاعی ندارم.
می تونید هر چقدر که می خواهید اضافه کنید. تا حالا کسی به تهش نرسیده اما گفته شده که تا 5 هزار آیدی رو میشه اد کرد. :10:
محدودیت روزانه هم نداره. اما امکان داره در هر بار اضافه کردن محدودیتی اعمال بشه.

سلام
این اسمی که بالای پنجره چت برای کسی که داریم باهاش چت میکنیم نشون داده میشه رو چطور میشه عوض کرد؟
یعنی به جای اسم ID خودمون چیز دیگه ای نمایش داده بشه...
باید Aliases رو تغییر بدیم؟(مشکلی که با Aliases هست اینه که اینجا فقط میشه از حروف و عدد و آندرلاین استفاده کرد ولی من دیدم که بعضی ها از شکلک و ... هم استفاده میکنن!)

شما از کدهای ASCII برای اینکار استفاده کنید. مثلا برای درج علامت ♀ می تونید alt+268 رو از روی کیبورد بزنید.

دوستان وقتی می خوام پیغامی رو برای تمام اعضای توی لیستم send to all کنم ، pm فقط واسه اونایی می ره که online هستن .
کسانی که offline و یا invisible هستن pm من به دستشون نمی رسه.
نمی دونید مشکل از کجاست ؟؟

راه حلی هست براش ؟ از طریق این سایت هایی که مسنجر رو ساپورت می کنه نمی شه این کار رو انجام بدم و همچین مشکلی نداشته باشم ؟؟

من این راه رو پیشنهاد می کنم:
داخل مسنجر ctrl+M رو بزنید. افرادی که می خواهید رو انتخاب کنید. ok کنید و بعد ارسال کنید اگر دوباره مشکل داشتید به آیدی های آفلاین یک بار و بار دیگه به آیدی های آنلاین IM بفرستید.

سلام دوستان
میخواستم بدونم وقتی که با کانتکتا یه کنفرانس میزاریم هیستوریش سیو میشه؟ میشه یجوری به هیستوریش دسترسی پیدا کرد؟

بله شما داخل مسنجر alt+shift+v رو بزنید. conversation history براتون باز میشه. از منوی کشویی سمت چپ بالا به جای view all کنفرانس رو انتخاب کنید.

سلام
من موقع ورود به یا هو مسنجر پیغامsingn in problom ....................... try agin (81003004)
lمی دهد چند وقته که درام ازش استفاده میکنم ولی امروز اصلان وارد نمی شود چی کار کنم به دادم برسید

این مشکل رو خیلی ها دارند. برای بعضی ها با upgrade کردن یاهو و برای بعضی ها با downgrade کردن حل شده.
البته مشکلات دیگه ای هم هست.

مشکل پاک نشدن همیشگی جملات در نوار Share statue

درود
من از یاهو مسنجر 11.5 استفاده می کنم و در بالای آن در داخل نوار یا منوی کرکره ای چند جمله نوشتم که می خواهم برای همیشه پاک شود در پایین منوی کرکره ای روی گزینه Clear My Statue Messages کلیک می کنم و همه پاک می شوند اما به محض تایپ یا Paste یه جمله دلخواه جدید جملات ناخواسته قبلی دوباره لیست می شوند جایی خواندم باید تا 9 مطلب یا جمله نوشته شود تا آخرین جملات قبلی اتوماتیک پاک شوند این کار را هم کردم ولی امروز که سیستم رو روشن و به اینترنت وصل شدم وقتی یاهو مسنجر رو فعال کردم و منوی کرکره ای را نگاه کردم دیدم همان 4 یا 5 جمله قدیمی برگشتن چطور می شوند از شر این مشکل خلاص شد؟ می خواهم همه جملات پاک شوند و هیچوقت برنگردند.

سپاس

شما موقع share کردن توجه کنید که در منوی share to گزینه yahoo updates تیک نخورده باشه. در اینصورت status شما در پروفایل شما share میشه و هیچ وقت نمی تونید پاکش کنید. چون داخل سیستم شما نیست و روی وب هست و یاهو هم فعلا این امکان رو به کاربراش نداده تا status های پروفایل رو ویرایش یا حذف کنند.
بهتره برای اینکه این مشکل هیچ وقت براتون پیش نیاد امکان share در یاهو پروفایل رو ببندید. برای این کار به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید. به قسمت settings برید. روی activity sharing کلیک کنید. تنظیمات دلخواه رو اعمال کنید.

دسترسی به آرشیو چت های قدیمی به صورت سریع در Yahoo Messenger

من میخواستم به متنِ چتی که حدود آذر ماه سال 90 انجام دادم دسترسی پیدا کنم، منتها برای این کار باید Conversation History رو باز کنم و احتمالاً 2روز باید فقط Show more messages رو بزنم تا برسم به آرشیوِ چند ماه پیش(چت زیاد کردیم تقریباً هر شب) ... راهی هست که بشه مثلاً با زدن تاریخ به چتِ اون تاریخ مورد نظر دسترسی پیدا کنیم ؟

مرسی.

شما بهتره از conversation history خود مسنجر استفاده کنید. به صورت تاریخ نمیشه اما میشه خیلی محدودتر کرد نتایج جستجو رو. اولا که می تونید فقط اون شخص رو انتخاب کنید که به تاریخچه چتش نیاز دارید دوما با جستجوی کلمه یا بهتر از اون جمله مورد نظر در اون گفتگو می تونید تعداد تاریخچه های مورد بررسی رو محدود تر کنید.

yas khatoon
18-08-2012, 16:54
سلام
از وقتی پسورد آی دیم رو عوض کردم دیگه نمیتونم با یاهو مسنجر لاگین شم بلاک شده آی دیم فقط از طر یق یاهو میل میتونم واسه محض اطمینان چند روز هم با مسنجر اصلا کار نکردم تا شاید به حالت عادی برگرده ولی نشد
اینم عکس ارور

Mostafa NBA
18-08-2012, 19:56
شما بهتره از conversation history خود مسنجر استفاده کنید. به صورت تاریخ نمیشه اما میشه خیلی محدودتر کرد نتایج جستجو رو. اولا که می تونید فقط اون شخص رو انتخاب کنید که به تاریخچه چتش نیاز دارید دوما با جستجوی کلمه یا بهتر از اون جمله مورد نظر در اون گفتگو می تونید تعداد تاریخچه های مورد بررسی رو محدود تر کنید.

مرسی از این نکته سنجیت ، امتحان کردم اما متاسفانه از اون چتی که خیلی برام مهمه چیزی یادم نمیاد و زمانی که یک جمله رو سرچ میکنی هیستوری رو محدود میکنه اما متاسفانه فقط اونایی رو میاره که چیز هایی شبیه اون جمله توش باشند... هیچ راهی نیست ؟ نرم افزاری هم براش نیست ؟ خیلی عجیبه که سرچ بر اساس Keyword داره اما بر اساس تاریخ نداره....

black.assassin
19-08-2012, 23:40
سلام
از وقتی پسورد آی دیم رو عوض کردم دیگه نمیتونم با یاهو مسنجر لاگین شم بلاک شده آی دیم فقط از طر یق یاهو میل میتونم واسه محض اطمینان چند روز هم با مسنجر اصلا کار نکردم تا شاید به حالت عادی برگرده ولی نشد
اینم عکس ارور

خب در مورد انجام مراحل آنلاک کردن آیدی مشکلی دارید. چرا این کار رو انجام نمی دین؟

black.assassin
19-08-2012, 23:47
مرسی از این نکته سنجیت ، امتحان کردم اما متاسفانه از اون چتی که خیلی برام مهمه چیزی یادم نمیاد و زمانی که یک جمله رو سرچ میکنی هیستوری رو محدود میکنه اما متاسفانه فقط اونایی رو میاره که چیز هایی شبیه اون جمله توش باشند... هیچ راهی نیست ؟ نرم افزاری هم براش نیست ؟ خیلی عجیبه که سرچ بر اساس Keyword داره اما بر اساس تاریخ نداره....

آره یاهوعه دیگه هیچ کاری رو کامل و بی نقص انجام نداده که این دومیش باشه. نرم افزار من اطلاعی ندارم. بهتره تو گوگل سرچ کنید.

farshad_pes9
20-08-2012, 10:55
دوستان من قبلا این سوال رو پرسیدم اما هیچکدوم از راهها به کارم نیومد,من پسوردم سیو شدست,اما اونو فراموش کردم,اگه بخوام ویندوز عوض کنم اونم از بین میره و درواقع نمیتونم از ایدیم استفاده کنم,این ایدی هم مال چندین سال پیش و سوالایی هم که جواب دادم یادم نیست,یعنی هیچ راهی نداره و باید این ایدی رو فراموش کنم؟!!

yas khatoon
20-08-2012, 15:51
خب در مورد انجام مراحل آنلاک کردن آیدی مشکلی دارید. چرا این کار رو انجام نمی دین؟
چه کاری انجام بدم میشه بیشتر توضیح بدید؟

silver65
20-08-2012, 18:52
سلام - من به کار کردن با هو مسنجر وارد نیستم یه سوال ابتدایی دارم ، یه نفر آی دیش رو داده بهم گفته بیا با هم حرف بزنیم طرف آشنا نیست حالا سوالم اینه که من اگه بخوام باهاش چت کنم حتما باید ادش کنم (آخه همین یه بار کارش دارم ادش کنم که چی بشه) یا بدون اد کردنم می تونم باهاش چت کنم اگه آره چجوری؟

dany_3p4u
20-08-2012, 21:53
دوستان من قبلا این سوال رو پرسیدم اما هیچکدوم از راهها به کارم نیومد,من پسوردم سیو شدست,اما اونو فراموش کردم,اگه بخوام ویندوز عوض کنم اونم از بین میره و درواقع نمیتونم از ایدیم استفاده کنم,این ایدی هم مال چندین سال پیش و سوالایی هم که جواب دادم یادم نیست,یعنی هیچ راهی نداره و باید این ایدی رو فراموش کنم؟!!
این کار رو اول روی یک سیستم دیگه تست کن اگه جواب داد روی سیستم خودت
برنامه مجیک پی اس رو روش نصب کن و ببین می تونه پسورد اون ورژن از یاهو یی که روی سیستمت هست رو برات بفرسته یانه ! (برنامه های مشابه هم می شه اما این یکی چند سال پیش عالی بود!)

چه کاری انجام بدم میشه بیشتر توضیح بدید؟
فکر کنم منظورشون اینه طبق عکسی که گذاشتین روی گزینه فورگت پسورد کلیک کنید و ادامه کارا :دی

سلام - من به کار کردن با هو مسنجر وارد نیستم یه سوال ابتدایی دارم ، یه نفر آی دیش رو داده بهم گفته بیا با هم حرف بزنیم طرف آشنا نیست حالا سوالم اینه که من اگه بخوام باهاش چت کنم حتما باید ادش کنم (آخه همین یه بار کارش دارم ادش کنم که چی بشه) یا بدون اد کردنم می تونم باهاش چت کنم اگه آره چجوری؟
نه لازم نیست ادد کنیش! وقتی آنی بهش بگو بهت پی ام بده و صحبت کن، البته حودت هم می تونی از قسمت type some contact ... (اولین قسمت بالای لیست دوستات توی صفحه مسنجر) آی دیش رو بنویسی اینتر بزنی و بعد بهش پیغام بدی

mohammad21862
21-08-2012, 12:13
اقا سلام من برنامه malware bytes نصب کردم ، رجیستر کردم ، آپدیت کردم ، کوئیک اسکن هم کردم ، ریستارت هم کردم ، امّا بازهم صفحه ی مسنجر من سفیده ، حالا چیکار کنم؟! .:41:

AMIRTELECOM
21-08-2012, 12:43
سلام
من مشکلی دارم که فکر میکنم اینجا جواب دادین ولی هرچی جستجو کردم پاسخ رو پیدا نکردم.
بعضی وقتها PM من ارسال نمیشه ، گاهی به کسایی که فقط add نکردم ارسال نمیشه و گاهی فرقی نمیکنه و به هیچ کس ارسال نمیشه !!!!
ویندوز رو عوض کردم ولی مشکل من حل نشد.

ممنون از راهنمایی

mohammad21862
21-08-2012, 13:46
از دوستان یعنی کسی نیست به من کمک کنه
نسخه یاهو مسنجر 11.5
و از ویندوز 7 استفاده میکنم
ممنون میشم هر چه زودتر منو راهنمایی کنین:40:

yas khatoon
22-08-2012, 00:03
فکر کنم منظورشون اینه طبق عکسی که گذاشتین روی گزینه فورگت پسورد کلیک کنید و ادامه کارا :دی

خب من که روی فورگت پسورد کلیک میکنم میره به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :دی بعدش پسورد میزنم میره به یاهو میلم ولی از طریق مسنجر نمیشه :eh:

MohammadT15
22-08-2012, 14:01
دوستان یه سوال

بعضی سایتها هستن که مخفی یا آنلاین بودن افراد رو نشون میدن . حالا بعضی سایتها نیستن که نشون بدن طرف به کسی وب میده یا نه؟

بعضی وقتا استاتوس ویو مای کم رو برمیدارن یا مخفی هستن وب بدن مشخص نیست اما من میخوام بدونم راه حلی نیست که بفهمی طرفت وبش روشنه یا نه؟

barfisia
22-08-2012, 14:21
سلام من تو یکی از روم های یاهو مسنجر ignore کردن دیگه نمیتونم به کسی پیام بدم یا چت گروهی کنم. چطوری باید درستش کنم؟
یکی کمک کنه.مرسی.
یه سوال دیگه : چرا وقتی میخوام vioce call یا video call دریافت کنم لب تاپم هنگ میکنه.؟ کسی میدونه؟
بازم مرسی

Arrowtic
22-08-2012, 22:42
من Display Image عوض نمیشه : دی
میزنم عکسو انتخاب میکنم OK که میکنم انگار نه انگار!(اون عکس Yahoo Avatar که با فلش میسازی ولی کار میکنه ولی عکس ساده jpg نمیشه!)

black.assassin
23-08-2012, 10:07
خب من که روی فورگت پسورد کلیک میکنم میره به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :دی بعدش پسورد میزنم میره به یاهو میلم ولی از طریق مسنجر نمیشه :eh:

خب آیدی شما آنلاک میشه. فقط مسنجر قاطی کرده اگه تونستید اطلاعات مربوط به آیدی رو از طریق رجیستری حذف کنید از این مسیر :
HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo
قسمت profiles , pager/profiles آیدی خودتون رو پیدا کنید و حذف کنید.

دوستان یه سوال

بعضی سایتها هستن که مخفی یا آنلاین بودن افراد رو نشون میدن . حالا بعضی سایتها نیستن که نشون بدن طرف به کسی وب میده یا نه؟

بعضی وقتا استاتوس ویو مای کم رو برمیدارن یا مخفی هستن وب بدن مشخص نیست اما من میخوام بدونم راه حلی نیست که بفهمی طرفت وبش روشنه یا نه؟

فقط از طریق -- یا استفاده از نرم افزارهای تروجان میشه فهمید.

سلام من تو یکی از روم های یاهو مسنجر ignore کردن دیگه نمیتونم به کسی پیام بدم یا چت گروهی کنم. چطوری باید درستش کنم؟
یکی کمک کنه.مرسی.
یه سوال دیگه : چرا وقتی میخوام vioce call یا video call دریافت کنم لب تاپم هنگ میکنه.؟ کسی میدونه؟
بازم مرسی
قسمت اول رو نمی دونم
مشکل از نرم افزار یاهو مسنجر هست. اگه امکانش هست به ورژن جدیدتر آپدیت کنید.

من Display Image عوض نمیشه : دی
میزنم عکسو انتخاب میکنم OK که میکنم انگار نه انگار!(اون عکس Yahoo Avatar که با فلش میسازی ولی کار میکنه ولی عکس ساده jpg نمیشه!)

رزولوشن عکستون بالاست.
حجم عکس بالاست.
رزولوشن عکس رو به نسبت 4:3 تغییر بدید اگر 16:9 هست.

amin_pwa
23-08-2012, 14:44
من تازه یاهو مسنجر نصب کردم تو ویندوز قبلیم همه چی خوب بود ولی تو این جدیده نمیتونه متنای فارسی که دیگران نوشتنو بهم نشون بده !
خود وینودز مشکلی نداره فقط همین یاهو مسنجر مشکل داره !

Actros
23-08-2012, 15:10
yahoo messnger من جدیدا اد نمیکنه اینو منویسه
there was an eror in the server while trying to add a conctact. please tray again
ورژن 11.5.0152
همیشه همینو ارور رو میده چه با پ ر و ک س ی . چه بی ...........

Juventus FC
23-08-2012, 17:29
سلام بر اساتید

من امروز یک مشکلی برای یاهو مسنجرم پیش اومد مجبور شدم پاکش کنم و دوباره نصبش کنم ، ورژن یاهوم 11.5 هست ! حالا به یه مشکلی بر خوردم قبل از اینکه پاکش کنم وقتی با یکی چت میکردم هر پیغامی که میدادم جلوی پیغامم ای دیم ظاهر میشد ولی حالا برای هر پیغام پشت سر همی که میدم فقط یک بار ای دیم ظاهر میشه. مثلا اینجوری :

sepehr20062001 : salam khubi
chikar mikoni ?

قبلا اینجوری نبود برای هر پیغامم یک بار آی دیم میومد جلوش :

sepehr20062001 : chikar mikoni

چیکارش کنم که به حالت قبل برگرده ؟

Mr.World.Wide
23-08-2012, 18:00
سلام
تو این ورژن 11.5 نمیدونم چرا اینقدر هنگ میکنه
مثلا با یکی دارم چت میکنم پیغام ها که زیاد میشه مسنجر هنگ میکنه
not responding میشه
باید برم از پنجره ویندوز تسک منیجر پروسسش رو ببندم و دوباره لوگین بشم تا سرعت بهتر بشه
مشکلش چیه
برای کس دیگه هم این مشکل پیش اومده؟
این هنگ بودن؟
اگه کسی بتونه راهنماییم کنه خیلی ممنونش میشم

Arrowtic
23-08-2012, 20:11
رزولوشن عکستون بالاست.
حجم عکس بالاست.
رزولوشن عکس رو به نسبت 4:3 تغییر بدید اگر 16:9 هست.

مشکل با همه عکساس!حتی عکسای خود یاهو مسنجر که پیش فرض میشه انتخاب کرد!

yas khatoon
23-08-2012, 20:48
خب آیدی شما آنلاک میشه. فقط مسنجر قاطی کرده اگه تونستید اطلاعات مربوط به آیدی رو از طریق رجیستری حذف کنید از این مسیر :
HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo
قسمت profiles , pager/profiles آیدی خودتون رو پیدا کنید و حذف کنید.

رفتم به این مسیر و آی دی رو حذف کردم ولی متاسفانه بازم مسنجرباز نشد همون پیغام رو میده :44:

Hi5
24-08-2012, 00:21
سلام..... یاهو مسنجر من مدتیه که هنگامیکه آنلاینم قطو وصل میشه! من آی دی اس ال و مشکل سرعت ندارم و پینگم حدود 25 هست دلیلش چیه؟

MohammadT15
24-08-2012, 12:51
فقط از طریق -- یا استفاده از نرم افزارهای تروجان میشه فهمید.

ممنون دوست عزیز اما با استفاده از -- یا تروجان میشه بدون اجازه وبکم طرف رو دید . البته این روش هم واسه یاهو ورژن 7 بود سالهاست دیگه عملی نیست خیلی امنیت یاهو رفته بالا .

اما منظور من این بود که به یه سایتی آی دی رو بدی فقط چک کنه ببینه وبکمه آی دی روشنه یا خاموش همین . یه سایت اینجوری پیدا شه خیلی خوبه

e_mohsen83
24-08-2012, 22:58
من یه ایدی ساختم بعد 20دقیقه امد بیرون وهرکاری میکنم نمیتونم وارد بشمپسوردم درسته چر؟

virus_l337t
25-08-2012, 09:04
سلام بچه ها .من تازه عضو سایت شدم بی زحمت یک کمکی به من بکنید
من میخوام اکانت یاهو و گوگل رو پاک کنم چه کار کنم ؟
تو این گروه های یاهو قبلاء عضو شدم الان میخوام پاکشون کنم چه کار کنم ؟
دست همتون مرسی :42:

مهندس معماری
25-08-2012, 22:30
سلام دوستان امید وارم کسی بتونه به من جواب بدند
یاهو مسنجرم نسخه 11 است وقتی آیدی طرف رو ادد کردم طرف هم ادد کرد آیدی من توی لیست یاهو مسنجر آیدی اون نشون میده ولی آیدی طرف توی لیست یاهو مسنجرم نشون نمیده اصلا نیست هر کاری میکنم ادد میکنم نمیشه حالا باید چیکار کنم اصلا توی آدرس بوک هم نمیره اینم عکسه نظرتان چیه؟؟؟؟؟

black.assassin
26-08-2012, 20:46
رفتم به این مسیر و آی دی رو حذف کردم ولی متاسفانه بازم مسنجرباز نشد همون پیغام رو میده :44:

حذف کنید و از یه ورژن پایینتر استفاده کنید.

سلام..... یاهو مسنجر من مدتیه که هنگامیکه آنلاینم قطو وصل میشه! من آی دی اس ال و مشکل سرعت ندارم و پینگم حدود 25 هست دلیلش چیه؟

حذف و نصب دوباره رو امتحان کردید ؟ از نرم افزارهای چیزشکن استفاده نمی کنید ؟

ممنون دوست عزیز اما با استفاده از -- یا تروجان میشه بدون اجازه وبکم طرف رو دید . البته این روش هم واسه یاهو ورژن 7 بود سالهاست دیگه عملی نیست خیلی امنیت یاهو رفته بالا .

اما منظور من این بود که به یه سایتی آی دی رو بدی فقط چک کنه ببینه وبکمه آی دی روشنه یا خاموش همین . یه سایت اینجوری پیدا شه خیلی خوبه

نه این فکر رو نکنید همیشه راهش هست. منتها باید یه برنامه نویس خوب بره سراغش.
من منظورتون رو متوجه شدم. تنها راه اینه که تروجان وارد سیستم قربانی بشه و اطلاعات رو برای شما ارسال کنه.

من یه ایدی ساختم بعد 20دقیقه امد بیرون وهرکاری میکنم نمیتونم وارد بشمپسوردم درسته چر؟

مطمئن هستید پسوردتون درست هست. ممکنه موقع تایپ پسورد کیبورد فارسی بوده یا یه چیزی رو از قلم انداخته باشید.
نمی تونید از بازیابی رمز عبور یاهو استفاده کنید؟

سلام بچه ها .من تازه عضو سایت شدم بی زحمت یک کمکی به من بکنید
من میخوام اکانت یاهو و گوگل رو پاک کنم چه کار کنم ؟
تو این گروه های یاهو قبلاء عضو شدم الان میخوام پاکشون کنم چه کار کنم ؟
دست همتون مرسی :42:

برای deactive کردن اکانت به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید.
* اکانت شما تا 90 روز غیرفعال هست و بعد از این مدت به طور کل از دسترس خارج خواهد شد. طی 90 روی امکان فعال کردن دوباره اکانت وجود خواهد داشت.
در مورد gmail در تاپیک خودش سوال بفرمایید

برای اعمال تغییرات و یا حذف گروه های عضو شده در یاهو از این آدرس استفاده کنید:

یاهو مسنجرم نسخه 11 است وقتی آیدی طرف رو ادد کردم طرف هم ادد کرد آیدی من توی لیست یاهو مسنجر آیدی اون نشون میده ولی آیدی طرف توی لیست یاهو مسنجرم نشون نمیده اصلا نیست هر کاری میکنم ادد میکنم نمیشه حالا باید چیکار کنم اصلا توی آدرس بوک هم نمیره اینم عکسه نظرتان چیه؟؟؟؟؟

نرم افزار رو حذف کنید و از ورژن پایینتر یاهو استفاده کنید.

barfisia
27-08-2012, 14:10

منم همین مشکل رو دارم چند ورژن جدید و قدیمی نصب کردم بازم حل نشد.

مهندس معماری
27-08-2012, 14:18

من ورژن قدیمی ندارم خوب شد شما گفتید من فکر میکنم در هنگام ادد کردن یخورده هنگ کرده دیگه برطرف نمیشه ولی کسای دیگه رو راحت میتونم ادد کنم مشکلی ندارم اون آیدی که من ادد کردم نشد فقط با این آیدی که میخواستم ادد کنم مشکل داره

مهندس معماری
27-08-2012, 14:21
دوستان آیا میشه من مال دیگران رو ادد کنم بره توی لیست ولی مال اون نره ؟؟؟؟آیا میشه یا خیر؟؟؟اگر میشه یه توضیح بدید ممنون میشم

Hi5
27-08-2012, 20:33
حذف و نصب دوباره رو امتحان کردید ؟ از نرم افزارهای چیزشکن استفاده نمی کنید ؟

آره.من حتی آخرین ورژن 11.5 هم نصب کردم.بازم همینه!!!

موقع استفاده از یاهو از ساکس استفاده نمیکنم

Juventus FC
27-08-2012, 21:27
سلام بر اساتید

من امروز یک مشکلی برای یاهو مسنجرم پیش اومد مجبور شدم پاکش کنم و دوباره نصبش کنم ، ورژن یاهوم 11.5 هست ! حالا به یه مشکلی بر خوردم قبل از اینکه پاکش کنم وقتی با یکی چت میکردم هر پیغامی که میدادم جلوی پیغامم ای دیم ظاهر میشد ولی حالا برای هر پیغام پشت سر همی که میدم فقط یک بار ای دیم ظاهر میشه. مثلا اینجوری :

chikar mikoni ?

:44: :44::44:

رهـــــا
29-08-2012, 14:44
سلام... چطوري توي روم كنار idشون يه حرف يا يه آيكون ميزارن؟! و اينكه چطوري افرادي كه ايگنور ميشن رو اعلام ميكنن؟!
من تونل دارم، اما اين تنظيمات رو نداره... چه نرم افزاري ميخواد؟!
عجله دارم :20:

hamid1002
30-08-2012, 13:50
سلام
دوستان چرا من پیغامهای افلاینی رو که دوستام برام میزارن رو نمیتونم دریافت کنم و هنگام ان شدن هیچی برام نمیاد

با تشکر فراوان

alaydyn
01-09-2012, 16:03
بهترین برنامه که بشه به جای یاهو استفاده کرد و تمامی امکانات یاهو را بشتیبانی کنه حتی بالاتر از آن را ؟

mahsa.handsome
02-09-2012, 17:37
سلام من یه مشکل دارم چند روز پیش یه id جدید درست کردم بالا میاد اما داخل روم نمیره اعصابم بهم ریخته :19:

black.assassin
03-09-2012, 10:04

منظور از ورژن قدیمی 10 و پایینتر از اون هست نه اینکه به جای 11.5 ورژن 11.3 نصب کنید.

دوستان آیا میشه من مال دیگران رو ادد کنم بره توی لیست ولی مال اون نره ؟؟؟؟آیا میشه یا خیر؟؟؟اگر میشه یه توضیح بدید ممنون میشم

بله ممکنه که اصلا درخواست شما جواب داده نشه اما آیدی طرف تو لیست شما خواهد بود و جلوی آیدی نوشته میشه add request pending اگه این نوشته نباشه و درخواست شما تایید شده باشه آیدی شما هم تو لیست کانتکت های طرف خواهد بود مگر اینکه مشکل نرم افزاری داشته باشند.

black.assassin
03-09-2012, 10:12
پ

سلام بر اساتید

chikar mikoni ?

شما داخل پنجره چت F2 رو بزنید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

سلام... چطوري توي روم كنار idشون يه حرف يا يه آيكون ميزارن؟! و اينكه چطوري افرادي كه ايگنور ميشن رو اعلام ميكنن؟!
من تونل دارم، اما اين تنظيمات رو نداره... چه نرم افزاري ميخواد؟!
عجله دارم :20:

سوالای دیگه رو نمیدونم. اما گذاشتن علامت کنار اسمشون به خاطر استفاده از کدهای ascii هست. داخل گوگل سرچ کنید بهتر به جواب می رسید.

سلام
دوستان چرا من پیغامهای افلاینی رو که دوستام برام میزارن رو نمیتونم دریافت کنم و هنگام ان شدن هیچی برام نمیاد

با تشکر فراوان

شما یاهو رو حذف کنید سیستم رو ریست کنید و دوباره یاهو رو نصب کنید. اگه حل نشد ورژن یاهو رو عوض کنید.

سلام من یه مشکل دارم چند روز پیش یه id جدید درست کردم بالا میاد اما داخل روم نمیره اعصابم بهم ریخته :19:

امکان داره به خاطر محدودیت سنی باشه. امکان داره موقع ثبت نام سنتون رو کمتر از 18 وارد کرده باشید.

jedivssith
03-09-2012, 15:34
درود

من نسخه 11.5 مسنجر رو بر روی ویندوز 7 استفاده می کنم. مشکل اینجاست که عکس آوتار من رو برای دیگران نشون نمی ده و عکس آوتار اونها رو هم برای من نشون نمی ده. هر بار که عکسی از گالری پیش فرض برنامه یا عکس دلخواه از هارد کامپیوتر رو انتخاب می کنم عمل انتخاب صورت می گیرد اما نمایش داده نمی شود. مشکل کحاست؟

سپاس

ordiboY
05-09-2012, 19:51
سلام
من ویندوزم xp هست یاهو مسنجر ورژنهای 11.5.0.192 و 11.5.0.228 رو که نصب میکنم sign in نمیشن . این پیغام رو میدن.

.

ولی ورژن 11.5.0.152 به قبل مشکلی ندارن . sign in میشن. البته ورژن 11.5.0.192 یه مدت نصب بود و مشکلی نداشت . بعد دیگه sign in نشد. ورژن بعدش هم که فعلا آخرین ورژن هست "11.5.0.228" اینم sign in نمیشه.

کسی میدونه مشکل از کجاس ؟؟؟