PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25

behexen
05-12-2011, 11:34
دوستان چطور میشه تصاویر وب کم دریافتی رو ضبط کرد؟
میشه یه برنامه ی خوب در این رابطه معرفی کنید؟
تست شده باشه لطفا
ممنون میشم

نمیشه ضبط کرد ول با استفاده از کلید Ctrl + Print screen می تونید از صفحه عکس بندازید

Ship Storm
06-12-2011, 23:12
امروز یاهو مسنجر من قفل شده بود و پیغام میداد که اکانت قفل شده
رفتم به آدرس mail.yahoo و اونجا ایمیلم رو زدم با پسوردم پیغام داد به علت ساده بودن نوع پسورد باید پسورد عوض بشه و ما هم عوض کردیم و مشکل یاهو مسنجر هم برطرف شد با پسورد جدید
دوستان اگر به مشکل در این زمینه برخورد کردند بدونن جریان چیه

Kasra 91
07-12-2011, 16:57
چجوری میشه استیتوس هارو پاک کرد ؟
قبلنا با رجیستری مید ولی تو آخرین ورژن چند راه رفتم نشد

manli7
07-12-2011, 22:07
سلام

دوستان يه سوال داشتم

ياهوي جديد رو گرفتم يعني خود ياهو اجازه لوگين نمي داد تا اين كه گرفتم

يه سوال دشاتم كه توي ورژن جديد چه فرقي كرده حتي اگه كوچيك باشه مرسي

sourena
08-12-2011, 00:02
دوستان یه مشکلی بود که پیغامها تو یاهو دیده نمیشدن!

داداشم این مشکل رو داره! جاوا نصب کردیم .... 100 تا راه که تو سایتهای خارجی گفته بودن انجام دادیم .... مشکل همچنان پا برجاست!

راهنمایی کنید ممنون میشیم.

Ship Storm
08-12-2011, 06:55
سلام

دوستان يه سوال داشتم

ياهوي جديد رو گرفتم يعني خود ياهو اجازه لوگين نمي داد تا اين كه گرفتم

يه سوال دشاتم كه توي ورژن جديد چه فرقي كرده حتي اگه كوچيك باشه مرسي

تمام شکلک های مخفی یاهو اضافه شده و یک گزینه به اسم Snapshot اضافه شده که در لحظه امکان گرفتن عکس از هر قسمت از صفحه نمایش رو به شما میده و همچنین ارور ها ، هنگ و مواردی که باعث اختلال میشد بکلی برطرف شده

---------- Post added at 06:55 AM ---------- Previous post was at 06:54 AM ----------

دوستان یه مشکلی بود که پیغامها تو یاهو دیده نمیشدن!

داداشم این مشکل رو داره! جاوا نصب کردیم .... 100 تا راه که تو سایتهای خارجی گفته بودن انجام دادیم .... مشکل همچنان پا برجاست!

راهنمایی کنید ممنون میشیم.

راه حلی که تو این تاپیک گفته شده بود رو هم انجام دادید ؟

sourena
08-12-2011, 12:06
راه حل رو پیدا نکردم!

MehranVB
08-12-2011, 12:13
تمام شکلک های مخفی یاهو اضافه شده و یک گزینه به اسم Snapshot اضافه شده که در لحظه امکان گرفتن عکس از هر قسمت از صفحه نمایش رو به شما میده و همچنین ارور ها ، هنگ و مواردی که باعث اختلال میشد بکلی برطرف شده

---------- Post added at 06:55 AM ---------- Previous post was at 06:54 AM ----------

راه حلی که تو این تاپیک گفته شده بود رو هم انجام دادید ؟

و همچنین میشه با چند نفر توی یک پنجره چت کرد (دقیقاً مانند Tabهای فایرفاکس و کروم و ...)

manli7
08-12-2011, 13:16
ممنون ميشه بگيد چه طوري مي شه عكس گرفت ؟ من منوش رو پيدا كردم ولي نمي تونم باهاش كار كنم

مرسي

Ship Storm
08-12-2011, 13:48
ممنون ميشه بگيد چه طوري مي شه عكس گرفت ؟ من منوش رو پيدا كردم ولي نمي تونم باهاش كار كنم

مرسي

شما همونجا که شکلک های یاهو مسنجر هست آخر آخر سمت راست یک آیکن هست به اسم snapshot که روش کلیک میکنی و صفحه نمایش شما تیره میشه حالا ماوس رو از هرجا که میخواستی عکس بگیری کلیک کن و نگه دار و تا جایی که میخوای بکشی ماوس رو بکش و سپس رها کن ، حالا 3 تا گزینه برات میاد که میخوای چکار کنی؟ اگر میخوای برای اون شخص که داری چت میکنی باهاش بفرستی روی دکمه تیک سبز رنگ میزنی و اگر میخوای سیور کنی روی کامپیوتر که روی دکمه اون فلاپی ماننده میزنی سیو شه و اون دکمه ضربدر زرد رنگ هم که کنسل میکنه همه کارا رو

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

راه حل رو پیدا نکردم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali6803
08-12-2011, 20:10
چرا قسمت وبکم و ارتباط صوتی من خاموشه برای همه یوزها هم امتحان کردم همینطوره؟ چرا

Ship Storm
08-12-2011, 20:53
چرا قسمت وبکم و ارتباط صوتی من خاموشه برای همه یوزها هم امتحان کردم همینطوره؟ چرا

احتمال خیلی قوی از isp اینترنتی شما باشه
با وی // پی | ان امتحان کنید ببینید باز هم اینطوریه ؟

moonfairy
08-12-2011, 22:01
سلام من لپ تاپمو تازه خریدم مسنجر که ریختم برای روم رفتن اون قسمت Asia نداره کسی میدونه باید چی کار کنم؟

manli7
09-12-2011, 13:06
واقعا ممنونم مرسي

چه جالب بود اين حركت ياهو..!!!!

دگه چي چيزه خاصي اضافه نشده ؟

Ship Storm
09-12-2011, 21:24
واقعا ممنونم مرسي

چه جالب بود اين حركت ياهو..!!!!

دگه چي چيزه خاصي اضافه نشده ؟

همونایی که تو صفحه قبل ذکر شد هموناست

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

سلام من لپ تاپمو تازه خریدم مسنجر که ریختم برای روم رفتن اون قسمت Asia نداره کسی میدونه باید چی کار کنم؟
اول باید برید قسمت REGIONAL و بعد ASIA

mo_ho
11-12-2011, 13:39
سلام
چه طوری میشه برای یه نفر که جزء friends هامون نیست ولی تو book address مون هست ،یه پیغام بفرستیم که وقتی on میشه بتونه ببیندش و بخوندش یا حتی جوابمون رو بده؟

black.assassin
11-12-2011, 15:17
سلام
چه طوری میشه برای یه نفر که جزء friends هامون نیست ولی تو book address مون هست ،یه پیغام بفرستیم که وقتی on میشه بتونه ببیندش و بخوندش یا حتی جوابمون رو بده؟

رو گزینه actions کلیک کن. بعد گزینه send instant message رو بزن. تو پنجره ای که وا میشه other contacts رو کلیک کن. بعد آی دی طرف رو وارد کن و ok کن. بعد می تونی تایپ کنی و pm بدی

Nike17
11-12-2011, 17:41
من تو یاهو مسنجر یه متنی رو در استاتوسم قرار دادم که هرکاری میکنم پاک نمیشه . یعنی در واقع share کردمش نمیتونم حالا پاکش کنم . وارد یاهو پالس هم میشم میبینم شکلش عوض شده .. چکار کنم این متن پاک شه ..........
یاهو مسنجر 11 استفاده میکنم.

black.assassin
12-12-2011, 00:14
از طریق رجیستری ویندوز به این مسیر برین :

HKEY_CURRENT_USER\ Software\ yahoo\ pager\ profiles\ {yahooID}\ Custom Msgs

بعد اونجا هر کدوم رو نخواستین حذف کنین.

همچنین برای راحتی کار می تونین از این نرم افزار استفاده کنین :

sourena
12-12-2011, 00:44
از طریق رجیستری ویندوز به این مسیر برین :

HKEY_CURRENT_USER\ Software\ yahoo\ pager\ profiles\ {yahooID}\ Custom Msgs

بعد اونجا هر کدوم رو نخواستین حذف کنین.

همچنین برای راحتی کار می تونین از این نرم افزار استفاده کنین :

این آدرس تو مسنجرهای جدید حـــذف شده!

به این برنامه ها هم نمیشه اطمینان کرد!

(آدرس هست .... ولی چیز خاصی توش نیــست!)

mo_ho
12-12-2011, 10:21
سلام

رو گزینه actions کلیک کن. بعد گزینه send instant message رو بزن. تو پنجره ای که وا میشه other contacts رو کلیک کن. بعد آی دی طرف رو وارد کن و ok کن. بعد می تونی تایپ کنی و pm بدی

حالا برای کسی که جز ء friends هامون هست هم بخوایم ،یه پیغام بدیم که وقتی on میشه ببیندش باید همین کار هارو بکنیم یا روش دیگه ای داره؟

Ship Storm
12-12-2011, 10:27
حالا برای کسی که جز ء friends هامون هست هم بخوایم ،یه پیغام بدیم که وقتی on میشه ببیندش باید همین کار هارو بکنیم یا روش دیگه ای داره؟

اون کسی که جز فرند هاتون هست که دیگه تولیست شما موجوده نیاز به این کارا نیست
شما روش دبل کلیک کن و متن پیغامت رو براش بنویس و ارسال کن

black.assassin
12-12-2011, 12:33
این آدرس تو مسنجرهای جدید حـــذف شده!

به این برنامه ها هم نمیشه اطمینان کرد!

(آدرس هست .... ولی چیز خاصی توش نیــست!)

موقعی که messenger باز هست می تونید محتویات داخلش رو ببینید. موقعی که بسته میشه دیگه وجود نداره. بهتره که مقدارش رو 0 کنید. چون حذف نمیشه. با اینکار دیگه status قبلی برای دیگران نشون داده نمیشه مگه اینکه اون رو در profile yahoo هم share کرده باشید.

ولی اگه میخواید وقتی که خودتون نوار مربوط به status رو باز می کنید دیگه status های قبلی نشون داده نشه براتون برید به این مسیر

C:\Documents and Settin\{user}\Application Data\Yahoo!\Messenger

و اونجا پوشه یا پوشه هایی که اسم یوزرتون هست رو حذف کنید. تمام اطلاعات مربوط به یوزر شما حذف میشه. و دوباره بعد از لاگین شدن لود میشه ولی اینبار دیگه status ها وجود ندارن.

Variable
12-12-2011, 19:43
سلام
بعد از مدتها میخام با دوستم تو یاهو چت کنم . یاهو پیغام میده که ورژن رو باید اپگرید کنم .
من ورژن جدید یاهو رو دانلود و نصب کردم( ویندوزم ایکس پی هست) ولی موقع نصب که 98 درصد میشه . یه ارور میده که نمی تونه این فایل یاهو مسنجر.e xe رو باز کنه و با نصب دوباره ممکنه مشکل حل بشه .... ولی نمیشه . ...
همین نرم افزار رو سون نصب و اجرا شد
چیکار کنم . فکر میکنید . فریم ورکی چیزی می خاد؟

black.assassin
13-12-2011, 12:42
سلام
بعد از مدتها میخام با دوستم تو یاهو چت کنم . یاهو پیغام میده که ورژن رو باید اپگرید کنم .
من ورژن جدید یاهو رو دانلود و نصب کردم( ویندوزم ایکس پی هست) ولی موقع نصب که 98 درصد میشه . یه ارور میده که نمی تونه این فایل یاهو مسنجر.e xe رو باز کنه و با نصب دوباره ممکنه مشکل حل بشه .... ولی نمیشه . ...
همین نرم افزار رو سون نصب و اجرا شد
چیکار کنم . فکر میکنید . فریم ورکی چیزی می خاد؟

visual c++ نصب داری ؟ اینو نصب کن بعد امتحان کن.

ورژن قبلی رو کامل پاک کن. حتی از قسمت رجیستری و بعد امتحان کن.

این کار رو هم انجام بده اگر نشد :

روی فایل نصب راست کلیک کن و Properties رو بزن
برو به تب Compatibility
گزینه Run this program in compatibility mode تیک بزن.
و از منوی کشویی Windows XP Service Pack 2 رو انتخاب کن و ok کن .
و بعد امتحان کن. روش آخر رو از روی سایت یاهو کپی کردم نمی دونم جواب میده یا نه .

Nike17
14-12-2011, 12:55
مگه اینکه اون رو در profile yahoo هم share کرده باشید.

طریقه پاک کردنش از پروفایل رو اگر توضیح بدید ممنون میشم ......... چون هرچی خودم سعی میکنم نمیتونم پیداش کنم .

ali703
14-12-2011, 13:05
یکی میگفت میشه کاری کرد که اگر به آیدی کسی pm بزاره به گوشی اس ام اس میاد!! واقعیت داره؟

mohammad3103
14-12-2011, 16:22
من تصویر وبکم رو تو ویندوز (xp sp3) میبینم اما تو یاهو مسنجر(11.5) صفحه سیاهه
ویندوز و ورژن مسنجر رو هم عوض کردم
روی سیستم دوستمم امتحان کردم
آیا مشکل از وبکمه؟ پس چرا تو ویندوز تصویر دارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

black.assassin
14-12-2011, 18:23
طریقه پاک کردنش از پروفایل رو اگر توضیح بدید ممنون میشم ......... چون هرچی خودم سعی میکنم نمیتونم پیداش کنم .

به این آدرس برین :

و گزینه Status Updates رو که آیکن یاهوی اون روشن هست رو روی آیکن یاهو کلیک کنید تا خاموش شه. یا اگر کلا علاقه ای به share کردن اطلاعاتتون از این طریق ندارید همون بالا دکمه رو بزنید تا کل آپدیت ها غیر فعال شه.

اما چیزهایی که قبلا به اشتراک گذاشتین فعلا نمیشه کاریش کرد. چون یاهو هنوز داره روی پروژش کار می کنه و فعلا اجازه دسترسی به آپدیت ها رو از روی مرورگر نمیده.
و داخل مسنجر هم داخل باکس status کلیک کنید و بعد تو قسمت share to تیک گزینه yahoo updates رو بردارید.

حالا یه چیز جدید بنویسید و share کنید.

همچنین می تونین به کل پروفایل یاهو رو مخفی کنید. به این آدرس برید.

دکمه کنار جمله Your profile is currently visible رو خاموش کنید.

امکان داره نتونید داخل پروفایل کاری بکنید. و ارور بده. چون هنوز کارگران مشغول کارند. :31:

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

من تصویر وبکم رو تو ویندوز (xp sp3) میبینم اما تو یاهو مسنجر(11.5) صفحه سیاهه
ویندوز و ورژن مسنجر رو هم عوض کردم
روی سیستم دوستمم امتحان کردم
آیا مشکل از وبکمه؟ پس چرا تو ویندوز تصویر دارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

شما از داخل یاهو مسنجر به این ترتیب پیش برین
messenger > preferences > video & voice
اونجا ببینید وبکمتون رو شناخته ؟؟؟ انتخابش کنید.
تو قیمت test هم بهتره یه تست خودکار رو انجام بدین . ( روی open vide and voice setup کلیک کنید )
ببینید مشکل حل میشه یا نه.

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

یکی میگفت میشه کاری کرد که اگر به آیدی کسی pm بزاره به گوشی اس ام اس میاد!! واقعیت داره؟

میشه ولی ایران نه. شماره خارج از ایران رو باید بهش بدی :دی

manli7
14-12-2011, 18:34
سلام

دوستان من هر كاري مي كنم آواتر نمي تونم بذارم توي ياهو

نمي دونم چرا

ياهو جدد رو گرفتم

Nike17
14-12-2011, 20:24
سلام

دوستان من هر كاري مي كنم آواتر نمي تونم بذارم توي ياهو

نمي دونم چرا

ياهو جدد رو گرفتم

بله دوست عزیز منم دیشب این مشکل رو داشتم . یعنی اواتارم رو فقط خودم میدیدم .

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

امکان داره نتونید داخل پروفایل کاری بکنید. و ارور بده. چون هنوز کارگران مشغول کارند. :31:

ممنونم از راهنماییتون . بله دیشب که هر کاری میکردم ارور میداد .

manli7
14-12-2011, 22:23
كسي نمي دونه چرا و بايد چي كار كرد ؟

black.assassin
14-12-2011, 23:34
كسي نمي دونه چرا و بايد چي كار كرد ؟

نمی تونین بزارین ؟ یعنی چی ؟ میزارین ولی نمیاد ؟؟؟

این روش رو امتحان کنین :

به این دو مسیر برین و هر دو پوشه رو حذف کنید. البته قبلش مسنجر رو کامل ببندید.

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\cache\Avatars
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\cache\Icon

دوباره امتحان کنین.

و یه چیز دیگه : عکس آپلودی شامل کاراکترهای غیر از حروف انگلیسی و اعداد نباشه.

aaarrraaassshhh
16-12-2011, 20:49
سلام من تا دیشب از یاهو استفاده میکردم و مشکلی نداشت اما از امروز وقتی میخواستم آنلاین شم میزنه your accont has been locked please click " forgot password" to start unlocking process اینو میزنم ولی تو مرحله 3 که ایمیل میخواد ایمیل میزنم میگه not avilable مشکل چیه؟بعدشم من اصلا پسوردمو فراموش نکردم

black.assassin
16-12-2011, 23:49
سلام من تا دیشب از یاهو استفاده میکردم و مشکلی نداشت اما از امروز وقتی میخواستم آنلاین شم میزنه your accont has been locked please click " forgot password" to start unlocking process اینو میزنم ولی تو مرحله 3 که ایمیل میخواد ایمیل میزنم میگه not avilable مشکل چیه؟بعدشم من اصلا پسوردمو فراموش نکردم

تو قسمت ایمیل باید ایمیل دومتون رو بزنید. همون میلی که موقع ثبت نام در یاهو وارد کردین. بعد هم به احتمال زیاد سوال امنیتی خواهد پرسید.

Ship Storm
16-12-2011, 23:51

یاهو از پسورد شما ایراد گرفته
شما وارید این قسمت بشید

ایمیل و پسوردتون رو وارد کنید تا راهنمایی بشید برای تعویض پسورد
جدیدا یاهو پسوردهای ساده رو ازش ایراد میگیره و باید پسوردهای سنگین تری رو انتخاب کنید برای ایمیلتون
موفق باشید:46:

aaarrraaassshhh
17-12-2011, 00:05
یاهو از پسورد شما ایراد گرفته
شما وارید این قسمت بشید

ایمیل و پسوردتون رو وارد کنید تا راهنمایی بشید برای تعویض پسورد
جدیدا یاهو پسوردهای ساده رو ازش ایراد میگیره و باید پسوردهای سنگین تری رو انتخاب کنید برای ایمیلتون
موفق باشید:46:

پسوردمو یادم نرفته ولی همش به پسورد گیر میده امکان نداره اصلا من 4 ساله پسوردم همینه

Ship Storm
17-12-2011, 00:07
پسوردمو یادم نرفته ولی همش به پسورد گیر میده امکان نداره اصلا من 4 ساله پسوردم همینه
تو این لینک که دادم باز مجدد به پسورد شما گیر میده؟
اگر اینطور باشه ایمیل شما Block شده و باید با یاهو مکاتبه کنید دلیل اون رو جویا بشید و درخواست بدید مشکل رو برطرف کنه

aaarrraaassshhh
17-12-2011, 00:16
تو این لینک که دادم باز مجدد به پسورد شما گیر میده؟
اگر اینطور باشه ایمیل شما Block شده و باید با یاهو مکاتبه کنید دلیل اون رو جویا بشید و درخواست بدید مشکل رو برطرف کنه

بله اکانتم لاک شده تو پست اولم گفتم حالا به یاهو چی بدم؟تو یاهو helper میگه:

We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account.

Please return on December 17, 2011, after 08:51 GMT, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account. Why must I wait?

.

M e i s a m
17-12-2011, 00:22
واسه من هم از این لینک های ریست پسورد فرستاده میشه مشکلش چیه؟

aaarrraaassshhh
17-12-2011, 00:32
تو قسمت ایمیل باید ایمیل دومتون رو بزنید. همون میلی که موقع ثبت نام در یاهو وارد کردین. بعد هم به احتمال زیاد سوال امنیتی خواهد پرسید.

دیگه نمیره تو اون قسمت و ایت ارور رو میده:

We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account.

Please return on December 17, 2011, after 08:51 GMT, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account. Why must I wait?

black.assassin
17-12-2011, 09:42
دیگه نمیره تو اون قسمت و ایت ارور رو میده:

شما با vpn در یک روز از چند سرور مختلف استفاده کردی برای لاگین شدن تو یاهو. اگه سرور قبلی که باهاش لاگین کردی رو می دونی از همون استفاده کن و به احتمال زیاد مشکلت حل شه. اگه هم یادت نیست وضعیت رو بدترش نکن. یعنی یکی یکی سرورهای مختلف رو امتحان نکن. منتظر باش تا 17 دسامبر بعد با همین سرور کانکت شو.

---------- Post added at 09:42 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

واسه من هم از این لینک های ریست پسورد فرستاده میشه مشکلش چیه؟

البته به هر لینکی اعتماد نکنید. امکان داره اصلا ربطی به یاهو نداشته باشه. و هرکسی که یه سری اطلاعات ازتون داشته باشه می تونه درخواست پسوورد کنه و چون میل دوم به یاهو دادین نحوه ریست کردن پسوورد رو به میل دیگه میفرسته. هیچ وقت یاهو ریست یک میل رو به همون میل نمی فرسته.

M e i s a m
17-12-2011, 12:57
شما با vpn در یک روز از چند سرور مختلف استفاده کردی برای لاگین شدن تو یاهو. اگه سرور قبلی که باهاش لاگین کردی رو می دونی از همون استفاده کن و به احتمال زیاد مشکلت حل شه. اگه هم یادت نیست وضعیت رو بدترش نکن. یعنی یکی یکی سرورهای مختلف رو امتحان نکن. منتظر باش تا 17 دسامبر بعد با همین سرور کانکت شو.

---------- Post added at 09:42 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

البته به هر لینکی اعتماد نکنید. امکان داره اصلا ربطی به یاهو نداشته باشه. و هرکسی که یه سری اطلاعات ازتون داشته باشه می تونه درخواست پسوورد کنه و چون میل دوم به یاهو دادین نحوه ریست کردن پسوورد رو به میل دیگه میفرسته. هیچ وقت یاهو ریست یک میل رو به همون میل نمی فرسته.

به هر دو ایمیل فرستاده میشه همیشه ولی هیچ وقت بازش نکردم تا حالا چون دلیلی هم نداشته!

aaarrraaassshhh
17-12-2011, 17:14

من اصلا از v p n برای لاگین شدن تو یاهو استفاده نکردم فقط برای ورود به فیس بوک استفاده کرم:47::37::37: راستی تو قسمت help ایمیل طرف دومو زدم و ok شد اگه پسوردم بره به ایمیل اون من طرفو از کجا گیر بیارم؟ از ایران رفته:37:

ztczt328
17-12-2011, 17:58
سلام دوستان من از ورژش 9 تا اخرین ورژن یاهو مسنجر ورنصب کردم ولی بدون وی پی ان نمیتونم تالک داشته باشم حتی توی کنفرانسهای خصوصی دلیل این کار رو میشه بگید باید چکار کنم ممنون میشم ار راهنمایی یکی کمک کنه لازم دارم

hootas23
17-12-2011, 19:55
رفقا بعد باز کردن یاهو و لاگین کردن،این ارور رو میگیرم و فورا مسنجر بسته میشه.
چون از یکی از فایلهای سیستم 32 مورد میگرفت شک کردم شاید ویندوز خرابه از ایمیج ریکاوری کردم اما نشد.
حتی یه ویندوز جدید نصب کردم بازم درست نشد.
آخرین نسخه انواع runtime روی سیستم نصبه و حتی مسنجر رو رو حالت ویندوز xp هم اجرا کردم نشد.
ویندوزم ویندوز 7 هستش نسخه 64 بیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid1002
17-12-2011, 21:40
سلام

دوستان من میخوام از مسنجر voice بگیرم ولی درست نمیدونم باید چکار کنم ممکنه کامل راهنمایی کنید که باید چکار کنم

mohammad3103
17-12-2011, 22:01
شما از داخل یاهو مسنجر به این ترتیب پیش برین
messenger > preferences > video & voice
اونجا ببینید وبکمتون رو شناخته ؟؟؟ انتخابش کنید.
تو قیمت test هم بهتره یه تست خودکار رو انجام بدین . ( روی open vide and voice setup کلیک کنید )
ببینید مشکل حل میشه یا نه.
-

مسير بالا رو رفتم وبكمم تصوير داره حتي توي video call هم تصوير دارم اما تو my webcam و كنفرانس تصوير ندارم
جالب تر اين كه وقتي از مسر messenger-prefrences - webcam broadcast ميرم گزينه هاي camera source و camera setting غيرفعال هستند اما وقتي از مسير messenger-my webcam-file- prefrences ميرم هر دو گزينه فعال هستند و تصوير سياه از وبكم نشون ميده .
به نظر شما مشكل از ورژن مسنجر نيست؟ من 11.5 رو دارم استفاده ميكنم قبلا از 10 استفاده ميكردم خوب بود بعد يهو اينطوري شد.

aaarrraaassshhh
18-12-2011, 01:26
مشکل حل شد با آی دی یکی از بستکان آنلاین شدم دیدم آِیدیم آنلاین هست BUZZ زدم دیدم جواب داد آِیدیم حک شده بود یارو گفت چرا پسورد فیس بوکت با آیدیت یکیه اینو که گفت شکه شدم گفت آِیدیتو بهت میدم وایسادم گفت end me و رفت و الان آیدیم دزسته:31:

Ship Storm
18-12-2011, 07:07
سلام

دوستان من میخوام از مسنجر voice بگیرم ولی درست نمیدونم باید چکار کنم ممکنه کامل راهنمایی کنید که باید چکار کنم

بخواین ویس بگیرین طرف مقابل شما Voice Call میزنه که روی مانیتور شما یک پیغام ظاهر میشه و باید Accept کنید تا ارتباط برقرار بشه

black.assassin
18-12-2011, 13:03
به هر دو ایمیل فرستاده میشه همیشه ولی هیچ وقت بازش نکردم تا حالا چون دلیلی هم نداشته!

به احتمال زیاد یکی شیطنت میکنه. سوال های امنیتی رو تغییر بدین تا دیگه از این مشکلا پیش نیاد.

black.assassin
18-12-2011, 13:26
سلام دوستان من از ورژش 9 تا اخرین ورژن یاهو مسنجر ورنصب کردم ولی بدون وی پی ان نمیتونم تالک داشته باشم حتی توی کنفرانسهای خصوصی دلیل این کار رو میشه بگید باید چکار کنم ممنون میشم ار راهنمایی یکی کمک کنه لازم دارم

این مشکل به خاطر بلوک کردن پورت های مخصوص این کار توسط ISP شما هست. یا ISP رو عوش کنید. یا چاره کار همون vpn هست.

رفقا بعد باز کردن یاهو و لاگین کردن،این ارور رو میگیرم و فورا مسنجر بسته میشه.
چون از یکی از فایلهای سیستم 32 مورد میگرفت شک کردم شاید ویندوز خرابه از ایمیج ریکاوری کردم اما نشد.
حتی یه ویندوز جدید نصب کردم بازم درست نشد.
آخرین نسخه انواع runtime روی سیستم نصبه و حتی مسنجر رو رو حالت ویندوز xp هم اجرا کردم نشد.
ویندوزم ویندوز 7 هستش نسخه 64 بیت

سعی کردید ورژن های دیگه از یاهو رو امتحان کنید ؟ از سایت های دیگه دانلود کنید ؟

مسير بالا رو رفتم وبكمم تصوير داره حتي توي video call هم تصوير دارم اما تو my webcam و كنفرانس تصوير ندارم
جالب تر اين كه وقتي از مسر messenger-prefrences - webcam broadcast ميرم گزينه هاي camera source و camera setting غيرفعال هستند اما وقتي از مسير messenger-my webcam-file- prefrences ميرم هر دو گزينه فعال هستند و تصوير سياه از وبكم نشون ميده .
به نظر شما مشكل از ورژن مسنجر نيست؟ من 11.5 رو دارم استفاده ميكنم قبلا از 10 استفاده ميكردم خوب بود بعد يهو اينطوري شد.

شما ورژن مسنجر رو عوض کنید. 11.5 رو حذف کنید و قبلی رو که باهاش مشکل نداشتید رو نصب کنید.
خیلی عجیبه که فقط تو video call تصویر دارین.
این مسیر رو هم برید و ببینید که مشکلی نباشه :
messenger > my webcam > webcam > broadcast
چک کنید که روی pause نباشه.

مشکل حل شد با آی دی یکی از بستکان آنلاین شدم دیدم آِیدیم آنلاین هست BUZZ زدم دیدم جواب داد آِیدیم حک شده بود یارو گفت چرا پسورد فیس بوکت با آیدیت یکیه اینو که گفت شکه شدم گفت آِیدیتو بهت میدم وایسادم گفت end me و رفت و الان آیدیم دزسته:31:

حتما پسورد هر دو رو عوض کن و سعی کن پسورد مشکلتری رو انتخاب کنی.

hamid1002
19-12-2011, 12:03
سلام
دوستان راهی هست که ایدی خودمونو به طوری کلی از ادد لیست دوستمون پاک کنیم طوری که دیگه هیچ اثری تو لیست طرف نباشه از سایت vizgin رفتم وقتی که میزنم از freindsانتقال میده به adress book ولی میخوام که کلا پاک بشه اگه کسی در این ضمینه اصلاعی داره لطفا راهنمایی کنین

با تشکر

Ship Storm
19-12-2011, 12:44
سلام
دوستان راهی هست که ایدی خودمونو به طوری کلی از ادد لیست دوستمون پاک کنیم طوری که دیگه هیچ اثری تو لیست طرف نباشه از سایت vizgin رفتم وقتی که میزنم از freindsانتقال میده به adress book ولی میخوام که کلا پاک بشه اگه کسی در این ضمینه اصلاعی داره لطفا راهنمایی کنین

با تشکر

یک نرم افزار بود روی ورژن های قبلی من خودم تست کرده بودم جواب میداد اما رو ورژن های جدید تست نکردم
ملاحظه کنید این تاپیک رو :

برنامه براي حذف آيدي از ليست ديگران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hootas23
19-12-2011, 14:04
سعی کردید ورژن های دیگه از یاهو رو امتحان کنید ؟ از سایت های دیگه دانلود کنید ؟
مشکل از نرم افزار یاهو مسنجر نبود
اون شب هر کاری بگید کردم آخر سر مشکلم رو به زبان انگلیسی در اینترنت جستجو کردم:
نتایج زیادی وجود داشت که هر کدوم راه حل خاصی رو پیشنهاد میدادن ولی همگی در خرابی فایل dll ی که براتون نوشتم اتفاق نظر داشتند
فایل igd10umd32.dll در پوشته سیستم32
دلیل خرابی این فایل در این سری از لپ تاپ ها(با گرافیک های اوپتیموس مثل 5110 و ...)خراب بودن درایور راه اندازه گرافیک اینتل بوده که در نسخه قدیمی تر باعث میشده این فایل آسیب ببینه و ترمیم هم نشه
از انواع نرم افزارهای ترمیم dll که در سایت پشتیبانی آنلاین ماکروسافت و دل وجود داشت کمک گرفتم اما درست نشد(به سفارش کارشناس فوروم ماکروسافت)
وقتی مشکل رو با دل در میون گذاشتم اونها به من نصب آخرین ورژن گرافیک اینتل رو توصیه کردند و نوشتند که ممکنه به دلیل بعضی از اشکلات نرم افزاری درایوری که ما در سایت خودمون قرار دادیم(نسخه 00 تا 03) به خوبی عمل نکنه و باعث خرابی این فایل بشه
آخر سر آخرین نسخه درایور کارت گرافیک اینتل رو از سایت خود اینتل دانلود کردم و نصب کردم
مشکلم کاملا حل شد.
ورژنی که در سایت خود شرکت دل موجود بود رو نمیتونستم نصب کنم نمیدونم چرا هرکاری میکردم در بار کردن فایل زیپ مشکل داشت.
به هر حال بعد اینهمه پیگری مشکل معلوم شد خداروشکر
ولی نصب به ویندوزو کلی نرم افزارو افتادم(اینقدر در انواع نرم افزار ترمیم ویندوز استفاده کردم ویندوز رو منفجر کردم)

siavashjal
19-12-2011, 18:27
من یه مشکل دارم. آخرین ورژن یاهو مسنجر رو نصب کردم(11.5) ولی تو قسمت تنظیماتش گزینه archive رو نداشت. می خواستم ببینم چه جوری باید این گزینه رو فعال کرد؟

black.assassin
20-12-2011, 00:10
من یه مشکل دارم. آخرین ورژن یاهو مسنجر رو نصب کردم(11.5) ولی تو قسمت تنظیماتش گزینه archive رو نداشت. می خواستم ببینم چه جوری باید این گزینه رو فعال کرد؟

از ورژن 11 به بعد این کلمه به conversion history عوش شده و اینم بگم که دیگه آرشیوتون روی کامپیوتر شما که طبیعتا امنیتش پایینتر از سایت یاهو هست ذخیره نمیشه و روی سرورهای یاهو ذخیره میشه. و همچنین دسترسی به سایت راحت تره.

nicholas206
20-12-2011, 01:46
چند مرتبه یه اتفاق عجیب واسه من میفته... وقتی من آفلاین میشم، دوستام هنوز منو آنلاین میبینن و پی ام میدن... اما من پی ام هاشونو بعد از اینکه آنلاین شدم به عنوان آفلاین میبینم
یه نکته هم اینکه مطمئنم با ایمیل آنلاین نبودم
کسی این مشکلو داشته... میدونه علتش چیه ؟

black.assassin
20-12-2011, 14:10
چند مرتبه یه اتفاق عجیب واسه من میفته... وقتی من آفلاین میشم، دوستام هنوز منو آنلاین میبینن و پی ام میدن... اما من پی ام هاشونو بعد از اینکه آنلاین شدم به عنوان آفلاین میبینم
یه نکته هم اینکه مطمئنم با ایمیل آنلاین نبودم
کسی این مشکلو داشته... میدونه علتش چیه ؟

شما یا از موبایل استفاده می کنید یا نرم افزارهایی غیر از یاهو مسنجر. شما موقع خارج شدن حتما sign out کن و بعد exit کن. ببین حل میشه یا نه.

nicholas206
20-12-2011, 22:48
شما یا از موبایل استفاده می کنید یا نرم افزارهایی غیر از یاهو مسنجر. شما موقع خارج شدن حتما sign out کن و بعد exit کن. ببین حل میشه یا نه.

جالب اینجاست که از هیچکدوم استفاده نمی کنم. اگه پیغام ها رو بصورت آفلاین نمی دیدم مطمین بودم یکی با اکانتم وارد شده یا بقول شما موبایل یا ایمل باز بوده... اما هیچکدومش نیست.... البته کامپوترم روشن بود اما مطمینم ساین اوت کردم
خیلی عجیبه

black.assassin
21-12-2011, 13:23
جالب اینجاست که از هیچکدوم استفاده نمی کنم. اگه پیغام ها رو بصورت آفلاین نمی دیدم مطمین بودم یکی با اکانتم وارد شده یا بقول شما موبایل یا ایمل باز بوده... اما هیچکدومش نیست.... البته کامپوترم روشن بود اما مطمینم ساین اوت کردم
خیلی عجیبه

شما تیک گزینه sign in automatically رو زدید ؟ این طور که شما می گی بعد از sign out کردن و بعدش exit کردن هنوز آنلاین هستید.
شما این کار رو هم انجام بدید :
به این مسیر برین yahoo messenger > preferences > general و گزینه always sign out everywhere تیک بزنید.
تو صفحه اول تیک گزینه remember my id & password رو هم بردارید. برای من هم خیلی عجیبه.

SA.JJ.AD
21-12-2011, 22:03
دوستان یاهو ی بنده امروز مثه چند ماه پیش شده !! یعنی انگار پرتشو بستن و نمیتونم انلاین شم !! کسی این مشکلو داشته امروز ؟! بح خوب بود !! اما از ساعت 4 تا الان دیگه نمیشه انلاین شد !! از سایت میشه اما از نرم افزار ....:2:

nicholas206
22-12-2011, 15:28
شما تیک گزینه sign in automatically رو زدید ؟ این طور که شما می گی بعد از sign out کردن و بعدش exit کردن هنوز آنلاین هستید.
شما این کار رو هم انجام بدید :
به این مسیر برین yahoo messenger > preferences > general و گزینه always sign out everywhere تیک بزنید.
تو صفحه اول تیک گزینه remember my id & password رو هم بردارید. برای من هم خیلی عجیبه.

اصلا بحث این چیزها نیست... اگه پیام ها رو به صورت آفلاین ندیده بودم... میگفتم تو خواب راه میرم و چت میکنم!!!
اما پیام ها آفلاین بود... درحالیکه منو آنلاین دیده بودند

اما یه سوال:
راهی هست که بتونیم بفهمیم چه پیام هایی آفلاین بودن و کدون آنلاین ؟
و اینکه چه ساعاتی از روز طرف آنلاین بوده ؟(شنیده بودم یه سایتی هست که اعلام میکنه طرف کی آنلاین بوده... اما فکر کنم قبلش باید ای دی طرف رو میدادی تا هر دقیقه چک کنه...فکر کنم)

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

دوستان یاهو ی بنده امروز مثه چند ماه پیش شده !! یعنی انگار پرتشو بستن و نمیتونم انلاین شم !! کسی این مشکلو داشته امروز ؟! بح خوب بود !! اما از ساعت 4 تا الان دیگه نمیشه انلاین شد !! از سایت میشه اما از نرم افزار ....:2:

چه پیغامی میده ؟
من دو هفته پیش پیغام داد که باید یاهو مسنجر رو با ورژن جدیدش عوض کنم
قبلا 11.0 بود الان 11.5

Facon_Archi
22-12-2011, 20:55
سلام
یه سوال
این Conversations ای که توی میل هست(آرشیو چت توی اون بخش هست) رو چجوری میشه فعال کرد؟
برای بعضی آی دی ها هست ،برای بعضی نیس
+زبان میل من سوئدی شده ،راهی هست تغییرش بدم؟

GENERAL_RAAAM
22-12-2011, 21:58
سلام به همه دوستان
من هم با مشکل نمایش داده نشدن مسیج ها رو به رو ام
malwarebytes مشکلما حل نکرد
چیکار کنم ؟
مرسی

GENERAL_RAAAM
22-12-2011, 22:04
دوستان خودم مشکلا راهشا جستممممممممم
اینجا خیلی کامل گفته

من با قسمت شماره 2 مشکلم حل شد

nicholas206
23-12-2011, 10:45
سلام به همه دوستان
من هم با مشکل نمایش داده نشدن مسیج ها رو به رو ام
malwarebytes مشکلما حل نکرد
چیکار کنم ؟
مرسی

آپدیتش کردی ؟
منم بدون آپدیت جواب نداد. اما وقتی آپدیتش کردم درست شد

black.assassin
23-12-2011, 12:44
سلام
یه سوال
این Conversations ای که توی میل هست(آرشیو چت توی اون بخش هست) رو چجوری میشه فعال کرد؟

برای ذخیره conversation در یاهو میل از این مسیر برید:

options > other و تیک گزینه Keep a history of my conversations رو بزنید.

برای عوض کردن زبان داخل میلتون روی فلش کنار اسمتون داخل یاهو میل کلیک کنید و account info رو کلیلک کنید. دوباره رمز عبورتون خواسته میشه و وارد صفحه جدیدی میشید. قسمت account settings روی Set language, site, and time zone کلیک کنید. بعدشم که دیگه راحته. :10:

Ghaioom
23-12-2011, 14:18
سلام
یه سوال

بیا بعد از سه سال بهش جواب داده ! :31::27: تعجب کرد! D:

Facon_Archi
23-12-2011, 22:44
برای ذخیره conversation در یاهو میل از این مسیر برید:

برای عوض کردن زبان داخل میلتون روی فلش کنار اسمتون داخل یاهو میل کلیک کنید و account info رو کلیلک کنید. دوباره رمز عبورتون خواسته میشه و وارد صفحه جدیدی میشید. قسمت account settings روی Set language, site, and time zone کلیک کنید. بعدشم که دیگه راحته. :10:

این کار رو کردم
تیک داشت خودش
ولی هنوز گزینه ی conversation اضافه نشده توی یاهو میل
توی یاهو مسنجر هم با اینکه تیک داره برای سیو کردن آرشیو
ولی آرشیوی نمی مونه!
مشکل چیه؟چجوری حل میشه؟

ddavod
25-12-2011, 05:11
اقا این یاهو رو نمیتونم voice,video call فعال کنم پیغامی هم که میده اینه

configuration doesn't appear to support video calls

ddavod
25-12-2011, 05:22
تو عکسی هم که گذاشتم ببینید video call و voice call خاموشه هر کاری هم کردم روشن نشد حتی تنظیمات مربوط به voice و web cam تو یاهو مسنجر رو انجام دادم تو نسخه 10 هم 11 امتحان کردم نشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
25-12-2011, 07:10
اقا این یاهو رو نمیتونم voice,video call فعال کنم پیغامی هم که میده اینه

configuration doesn't appear to support video calls

تو عکسی هم که گذاشتم ببینید video call و voice call خاموشه هر کاری هم کردم روشن نشد حتی تنظیمات مربوط به voice و web cam تو یاهو مسنجر رو انجام دادم تو نسخه 10 هم 11 امتحان کردم نشد

طبق تصویری که قرار دادید دو حالت داره این مشکل
1- اینترنت شما مشکل داره یعنی شرکت ارائه دهنده اینترنت شما پورت های صوتی و تصویری یاهو رو بسته
2-شخص مقایل که میخواهید با اون ویس و یا ویدئو کال بزنید قابلیت دریافت ویس و ویدئو کال رو نداره

mojtaba2321
25-12-2011, 15:18
این اتفاق دوست بالایی دقیقا از امروز هم برای من افتاده.
ویدیو کال غیرفعال شده!!
ولی با چیز پی ان فعاله ولی کار نمیکنه.
اینترنت: شاتل

joe_satriani
25-12-2011, 20:31
با سلام
از داخل کنفرانس سعی کنید که ویس رو استفاده کنید.

موفق باشید.

mojtaba2321
25-12-2011, 22:36
با سلام
از داخل کنفرانس سعی کنید که ویس رو استفاده کنید.

موفق باشید.
ویس رو میشه
ولی وبکم رو چیکار کرد؟

ddavod
26-12-2011, 02:59
اقا من لب تاپ دارم پس میتونم برم خونه یه نفر که الان میتونه با یاهو خودش وب کم و ویسش فعاله چک کنم ببینم مشکل از بسته شدن پورت اینترتمه یا نه یه جای دیگه کار میلنگه

Facon_Archi
26-12-2011, 17:15
این کار رو کردم
تیک داشت خودش
ولی هنوز گزینه ی conversation اضافه نشده توی یاهو میل
توی یاهو مسنجر هم با اینکه تیک داره برای سیو کردن آرشیو
ولی آرشیوی نمی مونه!
مشکل چیه؟چجوری حل میشه؟

این هم با عکسش!: دی
هیچکس واقعا نمیدونه؟!

[U][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

vahid182
26-12-2011, 17:16
سلام دوستان
ببخشید احتمالا سوالم تکراری باشه اما نتونستم با جستجو چیزی پیدا کنم.
سوالم اینه که چطوری می تونم بفهمم توی Add List کسی هستم یا نه؟؟
ممنون.

Ship Storm
26-12-2011, 19:45
این هم با عکسش!: دی
هیچکس واقعا نمیدونه؟!

سلام
شما باید قبلش شرایط ذخیره سازی گفتگوهاتون رو فراهم کرده باشید
اول از همه مطمئن شید که تیک گزینه ذخیره سازی گفتگوها در یاهو مسنجر خورده
گفتگوهایی بین شما و دوستاتون حتما رد و بدل شده باشه که روی سرور یاهو ذخیره شده باشه
و حالا نوبت میرسه به تنظیمات یاهو میل شما
به یاهو میل خودتون برید و از منوی Option روی گزینه Messemger Option کلیک کنیدحالا از منوی سمت چپ روی تب Other کلیک کنید تا باز بشه
دقت کنید که تیک گزینه Keep a history of my conversations خورده باشه
امیدوارم مشکل شما برطرف شده باشه
موفق باشید :46:

Facon_Archi
26-12-2011, 21:37
سلام
شما باید قبلش شرایط ذخیره سازی گفتگوهاتون رو فراهم کرده باشید
اول از همه مطمئن شید که تیک گزینه ذخیره سازی گفتگوها در یاهو مسنجر خورده
گفتگوهایی بین شما و دوستاتون حتما رد و بدل شده باشه که روی سرور یاهو ذخیره شده باشه
و حالا نوبت میرسه به تنظیمات یاهو میل شما
به یاهو میل خودتون برید و از منوی Option روی گزینه Messemger Option کلیک کنیدحالا از منوی سمت چپ روی تب Other کلیک کنید تا باز بشه
دقت کنید که تیک گزینه Keep a history of my conversations خورده باشه
امیدوارم مشکل شما برطرف شده باشه
موفق باشید :46:

همه ی این ها هست
توی خود یاهو مسنجر هم ذخیره میشه
توی یاهو میل هم این گزینه به صورت پیش فرض تیک خورده
ولی قسمت conversations اضافه نمیشه توی یاهو میل!

FOURTH RETURN
26-12-2011, 21:37
من نميتونم وارد مسنجر بشم:41:

Ship Storm
26-12-2011, 21:58
همه ی این ها هست
توی خود یاهو مسنجر هم ذخیره میشه
توی یاهو میل هم این گزینه به صورت پیش فرض تیک خورده
ولی قسمت conversations اضافه نمیشه توی یاهو میل!

Yahoo Mail خودتون رو به اخرین نسخه آپدیت کردید ؟

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

من نميتونم وارد مسنجر بشم:41:

مشکل کجاست ؟

ارور میده ؟
الان اینترنت ها افت سرعت خیلی زیادی رو دارن
با وی // پی | ان تست کنید

manhastamnew
27-12-2011, 22:22
سلام دوستان من از یاهومسینجر ویرژن 11 استفاده میکونم .میخوام از طریق گزینه یاهومیل امیلهای خود را چیک کونم اما ایرور میده.
باز نمیکونه دلیلیش چیست؟ میگن>application not found اگر کسی میدونه لطفآ کمک کنید .

black.assassin
28-12-2011, 12:04
سلام دوستان من از یاهومسینجر ویرژن 11 استفاده میکونم .میخوام از طریق گزینه یاهومیل امیلهای خود را چیک کونم اما ایرور میده.
باز نمیکونه دلیلیش چیست؟ میگن>application not found اگر کسی میدونه لطفآ کمک کنید .

شما باید مرورگر default برای این کار تعریف کنی. روی start کلیک راست می کنی و properties رو میزنی. بعد میری قسمت customize . تو بخشی show on start menu گزینه internet هست. از طریق منوی کشویی مرورگرت رو انتخاب کن و بعد ok کن به احتمال زیاد حل میشه. اگه نشه مشکل از مرورگرت هست.

EngineeR EhsaN
28-12-2011, 12:28
کسی میدونه چطور میشه رمز ورود آی دی یکی دیگه رو بدست آورد؟ :21:

Ship Storm
28-12-2011, 19:04
کسی میدونه چطور میشه رمز ورود آی دی یکی دیگه رو بدست آورد؟ :21:

امنیت در حال حاضر بقدری بالا رفته که دیگه امکان همچین کارایی نیست مگر اینکه طرف با سیستم شما کار کنه و شما نرم افزارهای ثبت دکمه های فشرده شده روی کیبرد رو نصب کرده باشید که بتونه کلیه حروفی که زده میشه رو ذخیره کنه

mohammad3103
29-12-2011, 10:20
من وقتی تو مسنجر یه چیزی تایپ میکنم طرف مقابل چیزی نمیبینه
ورژن 11.5 دارم
پاک کردم دوباره نصب کردم اما درست نشد
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Manuchehrr
29-12-2011, 10:40
مدتی هست میخوام لاگین کنم ارور میده و نمیشه آن شد اما تا با اینترنت اکسپلورر یه سایت رو باز میکنم مسنجرم راحت کار میکنه و لاگین میکنه آیدی رو ! دوستان میدونن مشکل کار کجاست ..؟:13:
یعنی واسه لاگین شدن حتما باید یه سایتی رو با اینترنت اکسپلورر باز کنم وگرنه نمیشه! ویندوزم 7 هست تو ویندوز قبلی هم همین مشکل رو داشتم:31:

Ship Storm
29-12-2011, 11:51
من وقتی تو مسنجر یه چیزی تایپ میکنم طرف مقابل چیزی نمیبینه
ورژن 11.5 دارم
پاک کردم دوباره نصب کردم اما درست نشد
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Gamemaster
29-12-2011, 14:42
وقتی‌ کسریو از لیست پاک می‌کنم دوباره که وصل میشم طرف هنوز تو لیست هست چرا؟

vahid182
30-12-2011, 22:37
سلام دوستان
ببخشید احتمالا سوالم تکراری باشه اما نتونستم با جستجو چیزی پیدا کنم.
سوالم اینه که چطوری می تونم بفهمم توی Add List کسی هستم یا نه؟؟
ممنون.

از دوستان کسی نیست یه راهنمایی به ما بده؟

Ghaioom
30-12-2011, 23:06
وقتی‌ کسریو از لیست پاک می‌کنم دوباره که وصل میشم طرف هنوز تو لیست هست چرا؟
نمیدونم ولی شما وقتی که میپاکی تیک گزینه delete from address book رو هم بزن بعد ببین.

از دوستان کسی نیست یه راهنمایی به ما بده؟
تو نسخه 8 میشه نسخه های بالا رو نمیدونم.

برای نسخه 8 اینو تو گوگل بسرچ:
آيا طرف مقابل شما در هنگام چت در ياهو شما رو Add کرده يا نه؟

Nike17
31-12-2011, 00:44
دو روزه نمیتونم وارد مسنجر بشم . کسی دلیلش رو میدونه؟

AMIR.KIK
31-12-2011, 01:01
دو روزه نمیتونم وارد مسنجر بشم . کسی دلیلش رو میدونه؟
منم مثل تو بودم یه بار با این آدرس ایمیلت رو باز کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد اینکه باز کردی دیگه با یاهو مسنجر باز میشه

Nike17
31-12-2011, 04:06
منم مثل تو بودم یه بار با این آدرس ایمیلت رو باز کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)
بعد اینکه باز کردی دیگه با یاهو مسنجر باز میشه

ممنون دوست عزیز مشکل حل شد!

lahij_web
01-01-2012, 10:24
بچه ها من یاهو مسنجر 11 دارم ! بعد موقع لاگین یه لحظه لاگین میشه و بعد ارور میده سیستم که شما از ورژن قدیمی یاهو مسنجر استفاده میکنین . آخرین ورژن رو دانلود کنید ...
؟؟!!

Ship Storm
01-01-2012, 10:30
بچه ها من یاهو مسنجر 11 دارم ! بعد موقع لاگین یه لحظه لاگین میشه و بعد ارور میده سیستم که شما از ورژن قدیمی یاهو مسنجر استفاده میکنین . آخرین ورژن رو دانلود کنید ...
؟؟!!

آخرین ورژن 11.5.0.152 هست ، برای شما هم همینه؟

lahij_web
01-01-2012, 11:21
آخرین ورژن 11.5.0.152 هست ، برای شما هم همینه؟

11.0.0.1751-us
این ورژن مسنجر منه .
تازه OovoO رو هم نصب میکنم موقع لاگین پیغام آپگرید میده و من هم آپ میکنم ولی دفعه بعد باز هم همون پیغام و ...
ندیدم از این ارور ها ...

Ship Storm
01-01-2012, 11:36
11.0.0.1751-us
این ورژن مسنجر منه .
تازه OovoO رو هم نصب میکنم موقع لاگین پیغام آپگرید میده و من هم آپ میکنم ولی دفعه بعد باز هم همون پیغام و ...
ندیدم از این ارور ها ...

شما ورژن جدید رو از لینک زیر دانلود و نصب کن مشکلت امیدوارم برطرف بشه چون تو نسخه های اولیه ورژن 11 ایرادهایی بود که رفع شده تو نسخه جدید دیگه به چشم نمیاد

lahij_web
01-01-2012, 12:16
شما ورژن جدید رو از لینک زیر دانلود و نصب کن مشکلت امیدوارم برطرف بشه چون تو نسخه های اولیه ورژن 11 ایرادهایی بود که رفع شده تو نسخه جدید دیگه به چشم نمیاد

ممنون داداش حل شد . قبلتر ها زیاد به ورژن ها گیر نمیداد و با 6 هم میشد لاگین کرد.
ممنون

tayef
01-01-2012, 19:59
امنیت در حال حاضر بقدری بالا رفته که دیگه امکان همچین کارایی نیست مگر اینکه طرف با سیستم شما کار کنه و شما نرم افزارهای ثبت دکمه های فشرده شده روی کیبرد رو نصب کرده باشید که بتونه کلیه حروفی که زده میشه رو ذخیره کنه

مرسی دوست عزیز
من از کجا می تونم نرم افزارهای ثبت دکمه که فرمودید دانلود کنم
بازم تشکر

Ship Storm
01-01-2012, 21:19
مرسی دوست عزیز
من از کجا می تونم نرم افزارهای ثبت دکمه که فرمودید دانلود کنم
بازم تشکر

نرم افزارهای زیادی هستن که تو مشخصات خودشون این قابلیت رو ذکر کردند من خودم باهاشون کار نکردم ولی چندتایی رو معرفی میکنم خدمت شما:

Real Spy Monitor / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

All In One Keylogger | آگاه شدن از تمامی اعمال انجام شده در سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidetools Spy Monitor / تمامی ورژنها انجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yekibiad
04-01-2012, 00:43
من تازه وایمکس مبین خریدم
اینترنت اکسپلوررم کار نمیکنه
یاهومم کانکت نمیشه اررور troubleshooterرو میزنه
چیکار کنم؟؟؟

esi222
04-01-2012, 10:09
سلام به دوستای گل :11:
چجوری میشه history chat رو درآورد.
یعنی چت هایی که قبلا انجام دادم رو میشه از جایی دوباره بازیابیشون کرد؟
کلا همچین امکانی هست که pmهای قبلی رو پیدا کرد؟
ممنون

Ghaioom
04-01-2012, 10:26
سلام به دوستای گل :11:
چجوری میشه history chat رو درآورد.
یعنی چت هایی که قبلا انجام دادم رو میشه از جایی دوباره بازیابیشون کرد؟
کلا همچین امکانی هست که pmهای قبلی رو پیدا کرد؟
ممنون
از نسخه 10 یا 11 استفاده کنی هیستوری ها رو میتونی ببینی.
موقعی که یکی از صفحات چت رو باز کردی بالاش نوشته recent history چنین چیزایی اونو بزنی یه چند ثانیه یا دقیقه صیر کنی میاره همشو نمیاره اگه همشو میخوای بعد دوباره بالاش یکی دیگه مینویسه view full history چنین چیزایی.
تو ایمیل هم میشه دید.

esi222
04-01-2012, 11:09
از نسخه 10 یا 11 استفاده کنی هیستوری ها رو میتونی ببینی.
موقعی که یکی از صفحات چت رو باز کردی بالاش نوشته recent history چنین چیزایی اونو بزنی یه چند ثانیه یا دقیقه صیر کنی میاره همشو نمیاره اگه همشو میخوای بعد دوباره بالاش یکی دیگه مینویسه view full history چنین چیزایی.
تو ایمیل هم میشه دید.

بله آخرین ورژن (11.5) نصبه.
اونو میدنم که فقط آخرین چتو یه کوچولو میاره.
میخوام به اصطلاح آرشیو مانند باشه و کامل باشه.
از تو ایمیل چجوری میشه ؟
ممنون
---------------
الان دوباره امتحان کردم View Conversation History رو زدم کامل آورد دوباره هی show more داشت هی میزدم هی میاورد هی میارود هی میاورد :31:
حالا از تو میل چجوریه؟

Ghaioom
04-01-2012, 20:38
بله آخرین ورژن (11.5) نصبه.
اونو میدنم که فقط آخرین چتو یه کوچولو میاره.
میخوام به اصطلاح آرشیو مانند باشه و کامل باشه.
از تو ایمیل چجوری میشه ؟
ممنون
---------------
الان دوباره امتحان کردم View Conversation History رو زدم کامل آورد دوباره هی show more داشت هی میزدم هی میاورد هی میارود هی میاورد :31:
حالا از تو میل چجوریه؟
گفتم که هست ولی شما دکمشو نزدی بعد دیدی گفتی هست :31: اول ناامید شدی گفتی بقیش نیست ولی بعد که اون دکمه رو دیدی گفتی هست. همش میاد خیلی باحاله :31:

تو میل سمت چپ زیر اینبوکس نوشته گفتگو همونو بزنی همه آی دی ها میاد با چیزایی که حرفیدی باهاشون :31:اینجام خیلی باحاله

esi222
04-01-2012, 21:38
گفتم که هست ولی شما دکمشو نزدی بعد دیدی گفتی هست :31: اول ناامید شدی گفتی بقیش نیست ولی بعد که اون دکمه رو دیدی گفتی هست. همش میاد خیلی باحاله :31:

تو میل سمت چپ زیر اینبوکس نوشته گفتگو همونو بزنی همه آی دی ها میاد با چیزایی که حرفیدی باهاشون :31:اینجام خیلی باحاله

آررررره اینم باخاله :31::18:
حالا یه سوال:
اگه با مسنجر قدیمی زیر 10 چت کرده باشی چی؟
بازم میاره؟
راهی داره؟

Ghaioom
04-01-2012, 22:36
والا اینجاشو نمیدونم 8 کامل نمیاورد 9 و 10 چون شبیه به همه شاید بیاره من تست نکردم خودتون یه تستی بزنین :31:

esi222
05-01-2012, 00:13
والا اینجاشو نمیدونم 8 کامل نمیاورد 9 و 10 چون شبیه به همه شاید بیاره من تست نکردم خودتون یه تستی بزنین :31:

تست کردم ظاهرا نتونست بیاره :41:
بازم ممنون :10:

FOURTH RETURN
06-01-2012, 11:45
چطوري طرف مقابلم رو بوت كنم؟

jamungo
06-01-2012, 14:00
سلام به همگی دوستان.....
کسی میدونه چطوری میشه کاری کرد که تو لیست دوستام همیشه آن لاین باشم، حتی بعد از اینکه یاهو رو ببندم و نت رو هم دیسکانکت کنم؟
توی گوگل سرچ زدم ولی متاسفانه چون همگی سایت ها از روی هم کپی میکنند فقط یه روش بود که اون هم اصلا جواب نداد.....
اینم بگم که ورژن مسنجرم 8......ویندوزم هم سون....
با تشکر از همه:40::11:

farzad3620
06-01-2012, 21:29
سلام آقا من هر چی pm میدم به هیچکی نمیرسه لطقا یه توضیح مفسر بدهید خیلی ممنونم قربان .

FOURTH RETURN
06-01-2012, 21:45
Malwarebytes Anti-Malwareاين برنامه رو نصب كن و بعد از آپديت كردن برنامه سيستم رو اسكن كن براي يافتن بدافزارها و برنامه هاي مخرب

farzad3620
07-01-2012, 13:44
سلام من برنامه Malwarebytes Anti-Malware دانلود کردم و updat هم کردم و اسکن کردم چند تا ویروس هم پیدا کرد ولی بازهم pm ها نمی رود .

درست شد .

jamungo
07-01-2012, 19:00
سلام به همگی دوستان.....
کسی میدونه چطوری میشه کاری کرد که تو لیست دوستام همیشه آن لاین باشم، حتی بعد از اینکه یاهو رو ببندم و نت رو هم دیسکانکت کنم؟
توی گوگل سرچ زدم ولی متاسفانه چون همگی سایت ها از روی هم کپی میکنند فقط یه روش بود که اون هم اصلا جواب نداد.....
اینم بگم که ورژن مسنجرم 8......ویندوزم هم سون....
با تشکر از همه:40::11:
هیچکی نبود جواب ما رو بده؟
کارم گیره...اگه میدونین دریغ نکنین.....:41:

black.assassin
07-01-2012, 23:42

راهی که پیشنهاد می کنم راه عملی هست اما لزوما بهترین راه نیست :

از نرم افزارهای مسنجر موبایل استفاده کن همین یاهو مسنجر ورژن موبایل. اگه موقع بیرون اومدن از نرم افزار sign out یا exit نکنی آنلاین می مونی. خودم امتحان کردم.

Nike17
09-01-2012, 16:01

سلام
اینی که میخوام بگم نمیدونم درسته یا نه حدسی میگم
من چند وقت پیش که با یاهو مسنجر 11 وارد شدم
موقع خروج عادت دارم ctrl+d رو بزنم . سریع اینکارو کردم بعد یه گزینه اومد که اینا بود
sing out her , sing out everyone
یه همچین چیزی
عجله داشتم یه کدومشو زدم خارج شدم
بعد با یه ایدی دیگه انلاین شدم که اون ایدی که ازش خارج شده بودم رو اونجا اد کرده بودم
دیدم هنوز انلاینم
فکر کردم شاید موقع خروج عجله ای رفتم دی سی شدم برای خودم اف گذاشتم
دوباره وارد شدم دیدیم افم رسید به خودم
بعد یه بار دیگه هم این اتفاق افتاد
اگر فرصت داشتم یه بار دیگه چکمیکردم ولی متاسفانه فرصت ندارم خودت امتحان کن
اما اینم بگم همیشه اون گزینه نمیومد موقع خروج فقط گاهی اوقات میدیدمش

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

در ضمن چند وقت پیش در این تاپیک گفتم مشکل در ورود دارم یعنی از زمانی که یاهو 8 رو نصب کرده بودم در ورود مشکل داشتم . دوباره 11 رو نصب کردم مشکلم حل شده .

Nike17
09-01-2012, 22:08
دوست عزیز jamungo امروز اتفاقی موقع خروج بازم اون گزینه اومد sing out her رو زدم و خارج شدم و چراغم هم روشن بود . اگر کسی پی ام بده هم پاک نمیشه

ولی برام سوال شده که چرا از هر 10-20 باری که خارج میشم یه بار اون گزینه رو میبینم
فکرکنم اگر مدت زمان طولانی انلاین باشم موقع خروج اون گزینه میاد اما مطمئن نیستم

black.assassin
10-01-2012, 00:25
دوست عزیز jamungo امروز اتفاقی موقع خروج بازم اون گزینه اومد sing out her رو زدم و خارج شدم و چراغم هم روشن بود . اگر کسی پی ام بده هم پاک نمیشه

ولی برام سوال شده که چرا از هر 10-20 باری که خارج میشم یه بار اون گزینه رو میبینم
فکرکنم اگر مدت زمان طولانی انلاین باشم موقع خروج اون گزینه میاد اما مطمئن نیستم

حدس میزنم وقتیه که یاهو میل باز هست؟؟؟

jamungo
10-01-2012, 10:34
راهی که پیشنهاد می کنم راه عملی هست اما لزوما بهترین راه نیست :

از نرم افزارهای مسنجر موبایل استفاده کن همین یاهو مسنجر ورژن موبایل. اگه موقع بیرون اومدن از نرم افزار sign out یا exit نکنی آنلاین می مونی. خودم امتحان کردم.
آقا تشکر...روش خوبی بود.....جواب داد....:11:

ولی روشی که دوستمون (Nike17) گفتن روش بهتریه....یعنی یاهو میل رو باز کنی و حالت Available رو انتخاب کنی و بعدش هم بدون SignOut کردن صفحه رو ببندی.....
بازم ممنون از همه...

JOSTOJUGAR
11-01-2012, 15:57
سلام
یاهو مسنجر 11.05.0.155 رو نصب کردم شکلک ها رو سند(ارسال) نمیکنه!!!!
کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟

JOSTOJUGAR
11-01-2012, 16:02
راستی ، یادم رفت قبلا نسخه 9 رو داشتم هیچ مشکلی نداشت اما الان اینطوری شده یه بار UNINSTALL کردم دوباره نصب کردم بازم فایده نداشت.

mer5ad
13-01-2012, 15:19
سلام ، چطوری میشه کاری کرد پیام ها توی Conversations ذخیره بشن یا نشن ؟

MaMaD LooTi
13-01-2012, 18:52
چطوري طرف مقابلم رو بوت كنم؟

با سلام
دوست عزیز شما برای بوت کردن احتیاج به یه نرم افزار مخصوص و مقداری ایدی بوت دارید. که اصطلاحا به این گونه نرم افزارها بوتر Booter میگن
برای بدست اوردن این گونه نرم افزارها میتونید به سایت هایی که این گونه نرم افزارها رو ارائه میکنند برید و از اونجا دانلود کنید مثل سایت و انجمن یاهواکشن
توضیحات بیشتر رو هم میتونید توی همون جا ملاحظه کنید.
موفق باشید.

MaMaD LooTi
13-01-2012, 19:03
تست کردم ظاهرا نتونست بیاره :41:
بازم ممنون :10:

با سلام
از ابتدای بحث و سئوال شما رو مطالعه کردم
تمام اینها که گفتید به ورژن اصلا ارتباطی نداره

اولا در خود یاهو مسنجر شما از این مسیر که میگم خدمتتون وارد بشید.
از منوی اول مسنجر به ترتیب:
messenger>preferences>arshive
زمانی که به بخش آرشیو وارد بشید سه گزینه رو مشاهده میکنید. اگر شما گزینه اول را انتخاب کنید و apply و سپس ok کنید این به بعد میتونید تمام پی ام های گذشته رو هم مشاهده کنید. پس روی گزینه اول که این هست قرار بدید

yes,save of all my message

از این به بعد هم برای مشاهده پی ام های گذشته هم از پنجره پی ام شخصی هر فرد جدا جدا یا از منوی
Contacts>view arshive
میتونید ارشیو های گذشته رو ملاحظه کنید

اما در ایمیل

برای مشاهده پی ام های رد و بدل شده با کاربران کافیست در ایمیل خود در قسمت سرچ ایمیل کلمه C رو تایپ کرده و اینتر کنید ملاحظه خواهید کرد که تمامی پی ام ها نمایان خواهد شد. البته این در صورتی عملی خواهد بود که فرد در یاهو مسنجر مورد بالا رو که بهتون عرض کردم رو فعال کرده باشه. یعنی ذخیره شدن پی ام ها یا همون فعال کردن آرشیو
موفق باشید.

Ship Storm
13-01-2012, 19:06
سلام ، چطوری میشه کاری کرد پیام ها توی Conversations ذخیره بشن یا نشن ؟

منوی message و بعد performace و بعد Coversation history میتونی تعیین کنی که ذخیره بشن یا نشن

JOSTOJUGAR
13-01-2012, 19:16
سلام
یاهو مسنجر 11.05.0.155 رو نصب کردم شکلک ها رو سند(ارسال) نمیکنه!!!!
کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟
اگه میشه جواب منم بدین

MaMaD LooTi
13-01-2012, 19:33
اگه میشه جواب منم بدین

با سلام

دوست عزیز این که میگید ارسال نمیشه یعنی چی؟ یعنی واسه دیگران چیزی ارسال نمیشه یا اینکه اصلا توی صفحه خودتون هم ارسال دیده نمیشه.
اگر مثلا اینطور هست که برای اشخاص خاصی در لیست شما ارسال نمیشه میشه گفت به خاطر اختلاف نسخه یاهو بین طرفین هست. چون این مشکل رو دیدم که به خاطر اختلاف ورژن بعضی اختلالات پیش میاد.
به هر حال اگر در ورژن سابق این مشکل رو نداشتید حتما ورژن جدید با ویندوز شما سازگاری نداره. چون این اولین باره که این مشکل رو می بینم که کسی بیان کرده.

JOSTOJUGAR
13-01-2012, 19:46
با سلام

دوست عزیز این که میگید ارسال نمیشه یعنی چی؟ یعنی واسه دیگران چیزی ارسال نمیشه یا اینکه اصلا توی صفحه خودتون هم ارسال دیده نمیشه.
اگر مثلا اینطور هست که برای اشخاص خاصی در لیست شما ارسال نمیشه میشه گفت به خاطر اختلاف نسخه یاهو بین طرفین هست. چون این مشکل رو دیدم که به خاطر اختلاف ورژن بعضی اختلالات پیش میاد.
به هر حال اگر در ورژن سابق این مشکل رو نداشتید حتما ورژن جدید با ویندوز شما سازگاری نداره. چون این اولین باره که این مشکل رو می بینم که کسی بیان کرده.

سلام
ممنون که جواب دادین
ویندوز7 دارم الان متن رو میتونم واسه ادلیستام ارسال کنم اما شکلکها رو نمیتونم شکلکها فعال هستن وقتی یه شکلک رو انتخاب میکنم دکمه سند فعال میشه اما شکلک ارسال نمیشه و تو قسمت تکست مسیج میمونه !!!:13:
حتی تو صفحه خودمم ارسال نمیشه !

Ship Storm
13-01-2012, 21:01
اگه میشه جواب منم بدین

شما نرم افزار SweetIM رو رو سیستم نصب کردید ؟
نرم افزاری مثل این و یا شبیه به این که شکلیک های مختلفی رو روی یاهو مسنجر قراره ارائه بده؟
اگر این چنینه پاکش کنید مشکل برطرف میشه

salavan
13-01-2012, 21:59
تو یایاهو مسنجر بعد از این که لاگین میشم بعد از چند دقیقه پیغام you have been sign out because you sign in with the other camputer v رو میده و میندازه مارو بیرون!
(البته نامنظمه زمانش و بعضی وقتها هم اصن این اتفاق نمی افته ولی هست اکثرا)

پسوردم دو سه بار عوض کردم ولی باز لاگین شدم این طوری شد!!

واقعا یعنی کسه دیگه ای لاگین میکنه! پسورد جدیدرو به این سرعت از کجا میاره؟ (آنتی ویروس و آنتی کیلاگر هم نصبه)

واقعا خیلی برام مهمه ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه

Ship Storm
13-01-2012, 22:27
تو یایاهو مسنجر بعد از این که لاگین میشم بعد از چند دقیقه پیغام you have been sign out because you sign in with the other camputer v رو میده و میندازه مارو بیرون!
(البته نامنظمه زمانش و بعضی وقتها هم اصن این اتفاق نمی افته ولی هست اکثرا)

پسوردم دو سه بار عوض کردم ولی باز لاگین شدم این طوری شد!!

واقعا یعنی کسه دیگه ای لاگین میکنه! پسورد جدیدرو به این سرعت از کجا میاره؟ (آنتی ویروس و آنتی کیلاگر هم نصبه)

واقعا خیلی برام مهمه ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه

شما پسوردتون رو ابتدا عوض کنید
حالا دقت کنید که همزمان یاهو مسنجر رو با ایمیلتون باز نکنید چون ممکنه یاهو مسنجر باز باشه و بعد ایمیلتون رو باز کنید و با لاگین شدن یاهو میل به مسنجر ، برنامه یاهو مسنجر همچین پیغامی رو نشون بده

salavan
13-01-2012, 23:08
شما پسوردتون رو ابتدا عوض کنید
حالا دقت کنید که همزمان یاهو مسنجر رو با ایمیلتون باز نکنید چون ممکنه یاهو مسنجر باز باشه و بعد ایمیلتون رو باز کنید و با لاگین شدن یاهو میل به مسنجر ، برنامه یاهو مسنجر همچین پیغامی رو نشون بده
جالبه با هر ایمیلی هم وارد مسنجر میشم باز می پره بیرون!! فرقی نمی کنه چه آیدی باشه

مشکل از کجاست!

Ship Storm
13-01-2012, 23:38
جالبه با هر ایمیلی هم وارد مسنجر میشم باز می پره بیرون!! فرقی نمی کنه چه آیدی باشه

مشکل از کجاست!

با این تفاسیر سیستم شما آلوده به تروجان و ویروس شده

R O O T
15-01-2012, 13:17
سـلام دوستان
یه چند وقتی هست پیغامهای من واسه کسی که تو اد لیستم نیست سند نمیشه ولی پیغامهای اون برا من میاد .یاهو مسنجر هم اپدیت کردم ولی حل نشد . . تو اد کردن افراد هم جدیدا مشکل دار شده خیلی طول میده تا یه نفرو اد کنه و اخرش هم اد نمیشه طرف . ممنون میشم کمک کنید :11:

Lady parisa
15-01-2012, 13:24
با سلام
از هفته گذشته نه با گوشی نه با پی سی نمیتونم به مسنجر وصل شم! ارور میده که آیدی بلاک شده! یا پسورد عوض شده!
بالاخره امروز رفتم و پسورد رو عوض کردم بازم یه درمیون خود به خود از مسنجر میاد بیرون و باز همون ارور رو میده

چرا؟

Ship Storm
15-01-2012, 16:36
سـلام دوستان
یه چند وقتی هست پیغامهای من واسه کسی که تو اد لیستم نیست سند نمیشه ولی پیغامهای اون برا من میاد .یاهو مسنجر هم اپدیت کردم ولی حل نشد . . تو اد کردن افراد هم جدیدا مشکل دار شده خیلی طول میده تا یه نفرو اد کنه و اخرش هم اد نمیشه طرف . ممنون میشم کمک کنید :11:

Sلام
برای مورد اول شما احتمالا آولده شدید و باید رفع آلودگی کنید
به لینک زیر مراججعه کنید :
مورد دوم هم تو ورزن های جدید مخصوصا 11 دیده شده و من خودم هم این مشکل رو دارم
تعداد اد لیست هاتون رو دقت کنید بیشتر از حد نباشه
مشکل اینکه اد نمیکنه و پیغام ارور میده بر میگرده به دو حالت
1-مسنجر دیگه جا نداره
2-اینترنت شما دچار مشکل هست و سرویس دهنده با یاهو مشکل پیدا کرده که معمولا با استفاده از وی | پی / ان این مشکل باید برطرف بشه

JOSTOJUGAR
15-01-2012, 19:34
شما نرم افزار SweetIM رو رو سیستم نصب کردید ؟
نرم افزاری مثل این و یا شبیه به این که شکلیک های مختلفی رو روی یاهو مسنجر قراره ارائه بده؟
اگر این چنینه پاکش کنید مشکل برطرف میشه

سلام ممنون مشکل رفع شد

MaMaD LooTi
16-01-2012, 00:39
با سلام
از هفته گذشته نه با گوشی نه با پی سی نمیتونم به مسنجر وصل شم! ارور میده که آیدی بلاک شده! یا پسورد عوض شده!
بالاخره امروز رفتم و پسورد رو عوض کردم بازم یه درمیون خود به خود از مسنجر میاد بیرون و باز همون ارور رو میده

چرا؟

با سلام.
دوست عزیز اگر میشه متن پیغامی که میده رو اینجا قرار بدید تا بهتر بشه نظر داد.
ببین دوست عزیز آیدی که بلوکه نمیشه. یا آیدی لاک میشه یعنی یک نفر چند بار اگر آیدی شما را با پسورد اشتباه وارد کنه بعد از چند مرتبه آیدی به مدت 12 ساعت یا 24 ساعت قفل میشه که برای اینکه مجدد آیدی باز بشه باید یک بار به ایمیل آیدی وارد بشید از طریق سایت یاهو تا آیدی مجدد باز بشه.
و اینکه میفرمایید پسورد عوض شده باشه. اگر پسورد عوض شده باشه که شما چطور تونستید برید و ریست پسورد کنید و پسورد جدیدی رو قرار بدید. پس تا اینجا که من فهمیدم اخطار یا پیغامی که شما مشاهده می کنید در این رابطه نیست.
به نظر مشکل از کانکشن شما باشه. چون همچین حالتی رو نداریم که مسنجر خود به خود بیاد بیرون. مگر اینکه شخص دومی پسورد شما رو داشته باشه و ایدی رو لاگین کنه.
با این حال اگر مجدد این اخطار رو مشاهده کردید به صورت کامل اینجا بیان کنید متن اون رو تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
موفق باشید.

AMIR.KIK
18-01-2012, 21:32
سلام عزیزان
من نیمدونم چند روزه چرا نیمیتونم با آی دیم وارد چت رو بشم؟؟؟با آی دی های دیگه امتحان کردم مشکلی نداره وارد میشه .
فقط این آی دی مشکل داره کسی اگه راهی بلده ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این اخطار بده 2 دقیقه بالا مباد

okhn
21-01-2012, 02:34
سلام،خسته نباشید
من در قسمت چت با یاهو مشکل دارم، وقتی با گوشی به اینترنت وصل میشم راحت میتونم چت کنم، اما با PC نمیتونم چت کنم، میشه راهنماییم کنید.( با وایمکس به اینترنت وصل میشم)
آیا امکان -- شدن در حین چت وجود داره؟

برای جلوگیری از -- شدن باید چه مواردی رو رعایت کنیم؟

joker2012
21-01-2012, 22:41
چند مدتي هست هر كاري ميكنم پي ام من به بقيه تو روم ارسال نميشه بايد حتما
اد كنم بعد چت كنم اينجوري اصلا پي ام نميره من ياهو مسنجر 10 استفاده ميكنم و تمام
راههايي گفته شده از قبيل نصب برنامه جاوا و نصب انتي ويروس و اسپاي وار رو امتحان كردم
ولي مشكلم حل نشد
فقط يكبار وقتي مرورگر IE خودم رو پاك كردم مشكل براي حدودا 2 3 ساعت حل شد
و يك بار هم گوگل كروم نصب كردم بازم مشكل نرفتن پي ام بازم براي حدودا 2 3 ساعت حل شد
ولي بعد دوباره مشكل نرفتن پي ام رو داشتم دوشتان اگه كسي راه حلي براي حل اين
مشكل داره كمكم كنه

joker2012
22-01-2012, 21:06
كسي نيست يه راهنمايي بكنه ؟

mohammad_dj96
23-01-2012, 17:22
یاهو من از پریروز با کامپیوتر که میرم اصالا باز نمیشه ولی با نیم باز گوشی راحت ان میشه
مشکل از چیه !؟

zr1
25-01-2012, 22:47
برای من یه مشکل پیش اومده.مسنجر من وب کم لبتابمو نمیشناسه.مشکل از کجاست؟اومدم وب کم اکسترنال رو انتخاب کردم اما الان دیگه نمیتونم وب کم لبتابو انتخاب کنم!یعنی دیگه گزینه وب کم لبتاب نیست.ممنون میشم کمکم کنید.

MaMaD LooTi
27-01-2012, 22:47
چند مدتي هست هر كاري ميكنم پي ام من به بقيه تو روم ارسال نميشه بايد حتما
اد كنم بعد چت كنم اينجوري اصلا پي ام نميره من ياهو مسنجر 10 استفاده ميكنم و تمام
راههايي گفته شده از قبيل نصب برنامه جاوا و نصب انتي ويروس و اسپاي وار رو امتحان كردم
ولي مشكلم حل نشد
فقط يكبار وقتي مرورگر IE خودم رو پاك كردم مشكل براي حدودا 2 3 ساعت حل شد
و يك بار هم گوگل كروم نصب كردم بازم مشكل نرفتن پي ام بازم براي حدودا 2 3 ساعت حل شد
ولي بعد دوباره مشكل نرفتن پي ام رو داشتم دوشتان اگه كسي راه حلي براي حل اين
مشكل داره كمكم كنه

با سلام
دوست عزیز این مشکل اخیرا به وفور دیده میشه. و چیز غیر عادی نیست.
یکی از دلایلی که میشه به اون اشاره کرد اینه که برخی از کاربران در چت روم از چت کلاینت های مخصوص استفاده میکنند. مثل یازاک. یاهل. یاهو سوپرا. و غیره.
چون این کلاینت ها دارای قابلیت های مختلفی از جمله بستن پی ام و جلوگیری از بوت شدن و غیره رو دارن و عدم هماهنگی اونها با خود یاهو مسنجر این مشکل پیش میاد.
بعدش هم یاهو مدام در حال آپدیت هست و مدام زد حال میزنه. مخصوصا سرور وویس اون که اخیرا زیاد آپ میشه.
پس بهترین کار واسه رسیدن پی ام ادد کردن کاربر مقابل هست.
موفق باشید.

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

یاهو من از پریروز با کامپیوتر که میرم اصالا باز نمیشه ولی با نیم باز گوشی راحت ان میشه
مشکل از چیه !؟

با سلام.
دوست عزیز در قسمت کانکشن یاهو مسنجر نگاه کنید ببینید در حالت عادی باشه و ------ خاصی ست نشده باشه.
اگر اونجا مشکلی نداشت به قسمت کانکشن مرورگری که به صورت پیش فرض روی ویندوز باز میشه رفته و تنظیمات ------ اونجا رو هم نگاه کنید که ------ ست نشده باشه. تنها دلیلی که امکان داره باعث عدم انلاین شدن آیدی در یاهو مسنجر باشه به نظرم این باشه. شاید هنگام استفاده از برخی نرم افزارهای **** قسمت ------ مرورگر شما تنظیمات اولیه خودش رو از دست داده باشه.
موفق باشید.

nelahe
28-01-2012, 13:34
سلام

یک سوال

چطور آی دی هایی که خاموش هستند رو شناسایی کنم

من چند تا سایت پیدا کردم

روی آیدی دوستم امتحان کردم

اما جالب بود

چراغش رو خاموش می کردم اینها می گفتند که آن نیست و dic هستش

و اگه چراغش رو روشن می کردم می گفت آن هستش!!!!

و این اصلاً فایده ای نداشت!!!!

باید چکار کرد

یک راه دیگه هم بود که دعوت به کنفرانس بود ولی من برام جواب نداد !!

منتظر راهنمایی دوستان

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

یک مورد دیگه

اگه بخواهیم وقتی از طریق وب چت می کنیم

صدای طرف مقابل را هم داشته باشیم باید چکار کرد

Amin4All
28-01-2012, 17:50
سلام.
توی یاهو مسنجر چطوری زیر اسمت نوشته ای میشه گذاشــــت؟

nelahe
28-01-2012, 19:40
سلام.

سلام آقا این عکس منو ببینید

یکی زیرش نوشته

یکی زیرش نوشته ق و نوشته shared

این دو یعنی چه

و همین آی دی وقتی رویش می روم هر روز یا چند روز یک بار یک روز و تاریخ می نویسد

مثلاً sundy, 10 pm

چرا؟؟؟

و آی دی دیگر نوشته add.....

Ship Storm
29-01-2012, 01:43
سلام آقا این عکس منو ببینید

یکی زیرش نوشته

یکی زیرش نوشته ق و نوشته shared

این دو یعنی چه

و همین آی دی وقتی رویش می روم هر روز یا چند روز یک بار یک روز و تاریخ می نویسد

مثلاً sundy, 10 pm

چرا؟؟؟

و آی دی دیگر نوشته add.....

در مورد سوال اول اولیه فکر کنم روبات باشه چون میگید اپدیت میشه
در مورد سوال دوم هم شما اد کردید که طرف مقابل هنوز درخواستی به اد کردن شما نداده و منتظر پاسخ مونده

nelahe
29-01-2012, 02:08
در مورد سوال اول اولیه فکر کنم روبات باشه چون میگید اپدیت میشه
در مورد سوال دوم هم شما اد کردید که طرف مقابل هنوز درخواستی به اد کردن شما نداده و منتظر پاسخ مونده

سلام نه !!!!!!!

مورد اول ربات نیست

یک دوست است (دوست دوستم :) )

حالا قضیه رو کم کنی شده

هیچ کدوم سوالی از اون یکی نمی کنه

حالا من هم می خواستم جواب این سوالات را برای دوستم پیدا کنم

چطور کنار آیدی اش نوشته ق و چرا share نوشته و چرا وقتی روی آدیش می رویم تاریخ می نویسه

manli7
29-01-2012, 23:19
سلام

دوستان ميشه فهميد يه آيدي چه زماني آن شده ؟

مرسي

MaMaD LooTi
29-01-2012, 23:25
سلام

یک سوال

چطور آی دی هایی که خاموش هستند رو شناسایی کنم

من چند تا سایت پیدا کردم

روی آیدی دوستم امتحان کردم

اما جالب بود

چراغش رو خاموش می کردم اینها می گفتند که آن نیست و dic هستش

و اگه چراغش رو روشن می کردم می گفت آن هستش!!!!

و این اصلاً فایده ای نداشت!!!!

باید چکار کرد

یک راه دیگه هم بود که دعوت به کنفرانس بود ولی من برام جواب نداد !!

منتظر راهنمایی دوستان

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

یک مورد دیگه

اگه بخواهیم وقتی از طریق وب چت می کنیم

صدای طرف مقابل را هم داشته باشیم باید چکار کرد

با سلام
در جواب سئوال اول باید بگم که میتونید از این سایت استفاده کنید. برخی سایت ها به درستی جواب نمیدهند اما این سایت به درستی هر سه حالت : Availble , invisible , offline رو به شما میگه. همراه با اینکه دیسپلی یا همون عکس بغل ایدی طرف رو هم می تونید ببینید.
به این سایت مراجعه کنید و آیدی شخص رو وارد کنید. بدون @

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن نرم افزارهایی هم برای این منظور ساخته شده که شما میتونید به انجمن های تخصصی یاهو تولز مراجعه کنید و اونها رو دریافت کنید. مثل انجمن یاهو اکشن

در جواب سئوال دوم
شما از سه طریق به طور کلی می تونید با دیگران صحبت کنید. یکی حالت ویدئو کال. یعنی قابلیتی که در حین دیدن تصویر طرف مقابل میتونید از طریق وویس هم با اون صحبت کنید. یکی حالت وویس کال که فقط مثل ارتباط تلفنی صحبت کردن برای شما فراهم میشه. سوم ایجاد یک کنفرانس در هنگام ارسال وب که بتونید در کنار اون از طریق کنفرانس صحبت کنید.
اما راه اول رو پیشنهاد میکنم . البته باید سرعت خوبی هم داشته باشید که هم تصویر و هم صدا رو به خوبی داشته باشید. و اون هم به این طریق هست که در پنجره پی ام شخص مورد نظر زیر قسمت منو بار عکس یه دوربین و یه میکروفن رو می بینید.
اگر روی عکس دوربین که زیر اون نوشته شده Video Call کلیک کنید و سپس yes را برای تایید بزنید ارتباط تصویری و صوتی برای شما فراهم میشه. اگر هم نتونستید از این قابلیت استفاده کنید بهتر هستش که در هنگام تبادل تصویر یک کنفرانس ایجاد کنید و از اون طریق صدای یکدیگر رو هم داشته باشید.
موفق باشید.

MaMaD LooTi
29-01-2012, 23:31
سلام.

با سلام
جایی که اسم شما هستش و کنارش هم چراغ آیدی شما روشن هستش یه کادر زیر می بینید . یک بار روی اون کلیک کنید تا مکان نما برای تایپ ظاهر بشه. بعد که متن خودتون رو تایپ کردید اینتر کنید یا یک بار روی دکستاپ کلیک کنید تا ثبت بشه.
اگر هم دوست دارید که متن زیر آیدی شما به صورت آبی رنگ باشه در انتهای نوشته خودتون چه به فارسی چه انگلیسی. فرقی نمیکنه اخرش چندتا فاصله بزنید بعد این رو تایپ کنید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا یه ادرس اینترنتی مثلا تبلیغ وبلاگ یا سایت خودتون رو بکنید و به عنوان مثال اینگونه وارد کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهید دید که متن زیر اسم شما به رنگ آبی در خواهد امد.
موفق باشید.

Ghaioom
30-01-2012, 15:44
سلام

چرا تو یاهو 11 آواتار عوض کنی یا دیر عوض میشه یا به طرف عوض نمیشه؟!!

S0R3N4
31-01-2012, 02:38
دوستان
جدیدا خیلی سخت با مسنجر یاهو میتونم انلاین شم...باید 20 بار Sign in رو بزنم...
خیلی وقتها اصلا انلاین نمیشه و اون ادمکه میخوابه واسه خودش...
چرا؟

Ship Storm
31-01-2012, 06:31
چطور کنار آیدی اش نوشته ق و چرا share نوشته و چرا وقتی روی آدیش می رویم تاریخ می نویسه

اون ق که میگید نوشته روش کلیک راست کنید و Contact Detail رو ویرایش کنید چیز خاصی نیست

Ship Storm
31-01-2012, 06:39
دوستان
چرا؟

مشکل از اینترنته دوست عزیز

Ghaioom
31-01-2012, 10:25
دوستان
چرا؟
منم همون فکرو دارم. مشکل از نت! امروزه که نت قطع وصلیش زیاد شده!

Golbarg01
31-01-2012, 15:20
از دیشب نمی تونم برم تو یاهومسنجر
یعنی هر چی sign in میزنم کانکت نمیشه
واسه شما هم همینطوره؟

Ghaioom
31-01-2012, 17:02
از دیشب نمی تونم برم تو یاهومسنجر
یعنی هر چی sign in میزنم کانکت نمیشه
واسه شما هم همینطوره؟
یاهو مسنجر مثل اینکه چند وقته قاطی داره.
گاهی وقتا هم فکر کنم از نت هست!
ولی الان مشکلی نداره.
شما با وی پی انی چیزی تست بزنید.

manli7
01-02-2012, 01:19
كسي نبود جواب بده ؟

Golbarg01
01-02-2012, 02:51
یاهو مسنجر مثل اینکه چند وقته قاطی داره.
گاهی وقتا هم فکر کنم از نت هست!
ولی الان مشکلی نداره.
شما با وی پی انی چیزی تست بزنید.

نه متاسفانه با چیز پی ان و اینا هم وصل نمیشه!

Ship Storm
01-02-2012, 07:41
سلام

دوستان ميشه فهميد يه آيدي چه زماني آن شده ؟

مرسي

كسي نبود جواب بده ؟

سلام
به سایت زیر رجوع کنید عضو بشید و آی دی طرف رو وارد کنید
آمار 24 ساعت رو میتونید اینجا پیدا کنید بیشتر از این بعید میدونم چیزی باشه

Ship Storm
01-02-2012, 11:10
نه متاسفانه با چیز پی ان و اینا هم وصل نمیشه!

نرم افزار رو پاک کنید و مجدد نصب کنید
از اخرین ورژن استفاده کنید + اینکه نرم افزار جاوا رو هم رو سیستم نصب داشته باشید و یکبار آنتی ویروس رو هم غیر فعال کنید و امتحان کنید

MaMaD LooTi
02-02-2012, 16:11
با سلام به همه دوستان
اکثرا مشاهده میشه که برخی از دوستان به علت ضعف در سرعت اینترنت یا مسائل دیگه مشکل در استفاده از یاهو مسنجر دارند. یعنی آیدیشون رو نمیتونن آنلاین کنن.
توصیه ای که میتونم داشته باشم برای دوستان گلم این هست که در مواقعی که نمیتونن با یاهو مسنجر آیدی خودشون رو باز کنن از چت کلاینت Y!Supra میتونن استفاده کنن. این چت کلاینت از قدرت خیلی خوبی در تمام زمینه ها برخوردار هستش. با آپشن های قوی که داره شما میتونید به راحتی آیدی خودتون رو آنلاین کنید و با ادد لیست خودتون در تماس باشید.
موفق باشید.

Golbarg01
02-02-2012, 16:43
راستی دوستان من یه مشکلی با یاهو مسنجر دارم اونم اینکه بعضی وقتها به غیر از ادلیستم با کسی نمی تونم چت کنم!
یعنی مثلا توی چت روم که میرم و به کسی پی ام میدم پی امم بهش نمی رسه ولی اگر کسی پی ام بده پی ام اون میرسه!

چرا اینجوری میشه؟
چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

Ship Storm
02-02-2012, 19:22
راستی دوستان من یه مشکلی با یاهو مسنجر دارم اونم اینکه بعضی وقتها به غیر از ادلیستم با کسی نمی تونم چت کنم!
یعنی مثلا توی چت روم که میرم و به کسی پی ام میدم پی امم بهش نمی رسه ولی اگر کسی پی ام بده پی ام اون میرسه!

چرا اینجوری میشه؟
چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

تفوات بین ورژن های مختلف یاهو مسنجر یکی از موارد هست که باعث اختلال میشه
یکی هم مشکل خود نرم افزار یاهو مسنجر
یکی دیگه خود شبکه اینترنت هست
یکی دیگه سیستم عامل شماست که میتونه دچار مشکل شده باشه

Golbarg01
02-02-2012, 21:37
تفوات بین ورژن های مختلف یاهو مسنجر یکی از موارد هست که باعث اختلال میشه
یکی هم مشکل خود نرم افزار یاهو مسنجر
یکی دیگه خود شبکه اینترنت هست
یکی دیگه سیستم عامل شماست که میتونه دچار مشکل شده باشه

بهترین کار برای کاهش احتمال بروز این مشکل چیه؟
هیچ راه حلی نداره؟

troy200489
03-02-2012, 16:48
با سلام بچه ها من تو یاهو مشکلی دارم امروز بعد از چندین سال خواستم اسمی که در لیست طرف هنگام ادد کردن من نشون میده رو عوض کنم و عوض کردم اما حالا وقتی من ساین این یا ساین اوت میشم تو مسنجر طرف نشون نمیده یا اصلان من وقتی استاتوس مذارم هم اون نشون نمیده باید جی کار کنم لطفان کمک کنید

Ship Storm
03-02-2012, 20:56
بهترین کار برای کاهش احتمال بروز این مشکل چیه؟
هیچ راه حلی نداره؟

راه حل ثابتی نیست
به روز رسانی ویندوز و نرم افزار مسنجر و همچنین سلامت ویندوز از نظر آلودگی به نظر من بهترین راه حل هست + اینکه اینترنت تو ایران زیاد بازی در میاره و این یکی رو کاریش نمیشه کرد مگر با استفاده از روش های دور زدن اینترنت

Ship Storm
03-02-2012, 21:03
با سلام بچه ها من تو یاهو مشکلی دارم امروز بعد از چندین سال خواستم اسمی که در لیست طرف هنگام ادد کردن من نشون میده رو عوض کنم و عوض کردم اما حالا وقتی من ساین این یا ساین اوت میشم تو مسنجر طرف نشون نمیده یا اصلان من وقتی استاتوس مذارم هم اون نشون نمیده باید جی کار کنم لطفان کمک کنید

از چه ورژنی از یاهو مسنجر استفاده میکنید ؟

troy200489
03-02-2012, 23:49
از چه ورژنی از یاهو مسنجر استفاده میکنید ؟
ورژن 9 استفاده میکنم

Ship Storm
04-02-2012, 00:09
ورژن 9 استفاده میکنم

ورژن 9 خیلی قدیمی و دارای ایرادهایی بوده که تو ورژن های جدید رفع شده
ورژن 11.5.0.155 رو نصب کنید و امتحان کنید مجدد

Ghaioom
04-02-2012, 20:04
تو نسخه 8 موقعی که کسی رو ادد میکردی اسم و فامیلی که طرف نوشته بود رو تو لیست نشون میداد ولی الان تو نسخه 11 آی دیشو نشون میده چرا؟! 11 خودش اینطوریه؟ تنظیمات داره شاید؟
گاهیا رو موقعی که ادد میکنی اوکی میکنه ولی گاهیا نه عجیبه!

rgh2
04-02-2012, 21:32
دوستان هیچ نوشته ایی نشون داده نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!
هرچی تایپ میکنم یا پیام میرسه سفیده مشکل از کجاست؟؟
ممنون

Ship Storm
05-02-2012, 06:43
دوستان هیچ نوشته ایی نشون داده نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!
هرچی تایپ میکنم یا پیام میرسه سفیده مشکل از کجاست؟؟
ممنون

لینک زیر رو مشاهده کنید

rgh2
05-02-2012, 17:00
لینک زیر رو مشاهده کنید
ممنون دوست عزیز اما مشکل حل نشد

arashsard
09-02-2012, 13:02
بچه ها از امروز ساعت 12 ظهر مثل اینکه یاهو مسنجر رو شیلتر کردن. فقط با شیلتر شکن وارد میشه!!!! 22 بهمن یوم الله یوم الله

Ship Storm
09-02-2012, 15:18
بچه ها از امروز ساعت 12 ظهر مثل اینکه یاهو مسنجر رو شیلتر کردن. فقط با شیلتر شکن وارد میشه!!!! 22 بهمن یوم الله یوم الله

درسته و این مشکل بوجود اومده فعلا

alireza20202003
09-02-2012, 21:29
من با كنفرانس ياهو مشكل دارم ، هر وقت به كنفرانس دعوت ميشم و وارد كه ميشم نميتونم پيام‌هايی كه ديگران مينويسن رو ببينم در صورتيكه بقيه اين مشكل رو ندارن. با انواع و اقسام قند شكن امتحان كردم فرقی نكرد با انواع و اقسام ورژن‌ها تست كردم فرقی نكرد ايراد از چيه ؟ ورژن فعليمم 11.5.0.155 هستش.

B3HZ@D
10-02-2012, 13:16
البته به غیر از یاهو منسجر سایت یاهو و قسمت ورود به ایمیل هم ف ی ل ت ر شده.
عجب بدبختی داریم ... مرگ بر آمریکا :27:

mehr film
10-02-2012, 13:21
پورت 443 مسدود شده که شامل سویس های جیمیل ، یاهوو و هر سرویس دیگه ای که با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سر و کار داشته باشه ..

البته با چیز پی ان مشکلی نیست در حال حاض

عاليه
10-02-2012, 15:40
پورت 443 مسدود شده که شامل سویس های جیمیل ، یاهوو و هر سرویس دیگه ای که با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سر و کار داشته باشه ..

البته با چیز پی ان مشکلی نیست در حال حاض

من حتي با socks هم نميتونم وارد بشم. همين طور درمورد گوگل هم نميتونم با socks وارد بشم.

sourena
10-02-2012, 16:19
من حتي با socks هم نميتونم وارد بشم. همين طور درمورد گوگل هم نميتونم با socks وارد بشم.

بنده هم متاسفانه همین مشکل شما رو دارم :)

mehran_3233
10-02-2012, 16:47
دوستان ورژن یاهو مسنجر من 11.5.0.155 هست ولی نمیتونم عکس بفرستم یا بگیرم وهیشکیم نمیشه add کنم, مشکل چیه ؟

Ship Storm
10-02-2012, 17:12

یاهو مسنجر رو با ساکس نمیتونید وارد بشید منم تست کردم نشد ولی با وی / پی | ان من تست کردم راحت کانکت میشه

arashsard
10-02-2012, 18:12
من با سرویس ساکس مشکلی ندارم.کانکت میشه!!!

iCe m@n
10-02-2012, 18:39
من هم نمیتونم وارد بشم چه با ساکس چه بدون ساکس

mohammadirani
10-02-2012, 19:35
میگن با نیم باز میشه وارد شد
حالا کسی نیم باز برای کامپیوتر رو داره؟

Ship Storm
10-02-2012, 19:42
من یاهو مسنجر رو الان تست کردم بلاخره باز شد

mohammadirani
10-02-2012, 19:44
برای من همچنان وصل نمیشه

shabgard1373
10-02-2012, 19:48
دوستان تو مسنجر کار واجب دارم راهی هست که بشه واردش شد؟

mohammadirani
10-02-2012, 20:02
خوب با Nimbuzz هم نشد وارد بشیم که نشد:41:

kases
10-02-2012, 20:55
خدای من این روش جواب داد دستت درد نکنه دیروز تا حالا اعصابم خورده نمیتونم وارد یاهو بشم

از karkas20 بخاطر این اموزش تشکر میکنم

mohammadirani
10-02-2012, 21:03
پسورد میخواد فیلمش که :(

muzi
10-02-2012, 21:08
آقا من هر کاری مینم pm واسه بقیه نمی تونم بفرسم!کمک کنید لطفا

Karkas20
10-02-2012, 21:12
پس میخواد فیلمش که :(

نه پسورد روش قرار ندادم

پسورد که سایت میده / برای دانلود هست که پسورد را داخل اون قسمت مستطیل قرار بدید و دانلود بکنید.:46:

iCe m@n
10-02-2012, 21:25
آقا من روش امیر جان رو رفتم الان هم یاهو برام باز شده مشکلی هم نداره فیلم آموزشی رو کامل نگاه کنید و قدم به قدم پیش برید حله اونجایی هم که یوزر و پس میخواد یوزر و پس ساکس خودتون رو باید وارد کنید

در کل دستت درد نکنه امیر جان از صبح تو کف بودم تا الان ولی با این آموزش تو احت رفتم توی یاهو

mohammadirani
10-02-2012, 22:13
منم بالاخره وراد شدم
Karkas20 جان دستت درد نکنه

پ.ن : مشکل بزرگ اینجاست که انگار ازایران هیچ کی تو مسنجر نیست.ولی بازم آف هایی که دیشب برام اومده بود رو تونستم بخونم

vosogh
11-02-2012, 00:09
salam danlode yahoo massenger mikham

arashsard
11-02-2012, 00:56
salam danlode yahoo massenger mikham

لینک دانلود آخرین ورژن یاهو مسنجر

mohammadirani
11-02-2012, 13:03
این روش که دوستمون گفت دیشب جواب دادش ولی امروز دیگه جواب نمیده!!!

Karkas20
11-02-2012, 13:12
این روش که دوستمون گفت دیشب جواب دادش ولی امروز دیگه جواب نمیده!!!

من خودم الان یاهو هستم

باز همان مراحل را پیش برید تا مشکل برطرف بشه:46:

mohammadirani
11-02-2012, 13:53
من خودم الان یاهو هستم

باز همان مراحل را پیش برید تا مشکل برطرف بشه:46:

صبح نتونستم باهاش برم ولی الان شدش:46:

راستی مثل اینکه به Isp خیلی ربط داره
من و دوستم هر دو داریم از یه سا.ک.س استفاده میکنیم با یه ادرس و پورت
ولی من ازپارس انلاین استفاده میکنم اون از اندیشه
اون باس.اک.س به راحتی وصل میشه ولی من باید این کاری که شما یاد دادی رو حتما انجام بدم تا برم داخلش

عاليه
11-02-2012, 19:59
سلام

فقط بعد از اینکه یاهو باز شد بیاید و این تیک این گزینه را بردارید وگرنه در باز کردن صفحات وب با مشکل رو به رو میشید !!!!

و اگر باز یاهو را بستید و خواستید لوگین بشید باز باید تیک گزینه ای که در عکس مشخص کردم را بزنید !

و بعد از اینکه باز کرد یاهو / بیاید و تیک را بردارید !

و با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از من ردیف شد:20:

واقعا جناب اميدوارم هر چي از خدا ميخوايد بهتون بده. يعني نميدونم چه طور تشكر كنم. رحمت به اون شيري كه خورديد!

اما يك سوال. من اون تيكي كه گفتيد بايد بعد از لوگين شدن در ياهو در اينترنت اكسپلورر غيرفعال كنيم رو كه غيرفعال نميكنم بازم ميتونم وبگردي كنم. به نظر شما مشكلي نيست؟

Ghaioom
11-02-2012, 20:35
صبح نتونستم باهاش برم ولی الان شدش:46:

راستی مثل اینکه به Isp خیلی ربط داره
من و دوستم هر دو داریم از یه سا.ک.س استفاده میکنیم با یه ادرس و پورت
ولی من ازپارس انلاین استفاده میکنم اون از اندیشه
اون باس.اک.س به راحتی وصل میشه ولی من باید این کاری که شما یاد دادی رو حتما انجام بدم تا برم داخلش
منم نمیخواد تو یاهو یا IE بزنم. خودش میاد! :31:

واقعا جناب اميدوارم هر چي از خدا ميخوايد بهتون بده. يعني نميدونم چه طور تشكر كنم. رحمت به اون شيري كه خورديد!

اما يك سوال. من اون تيكي كه گفتيد بايد بعد از لوگين شدن در ياهو در اينترنت اكسپلورر غيرفعال كنيم رو كه غيرفعال نميكنم بازم ميتونم وبگردي كنم. به نظر شما مشكلي نيست؟
فکر نکنم مشکلی باشه.

Karkas20
11-02-2012, 21:06

سلام دادا

اگر برنداشتن اون تیک مشکل ساز نیست / نیازی به تغییر ندارید

:46:

SamGun
11-02-2012, 22:58
کلا کاری با Login ندارم از دوست خوبمون هم بسیار سپاسگذارم بابت آموزش

کلا داستان چیه ؟ باز Port رو Limit کردن واسه ایران ؟

arashsard
11-02-2012, 23:15
احتمالا تا 25 بهمن یاهومسنجر فیلتر باشه...:rambo:

mjorh
12-02-2012, 00:54
الان درس شده....

mehran_3233
12-02-2012, 01:28
یاهو مسنجر درست شد

arashsard
12-02-2012, 01:56
یاهو مسنجر را خدا آزاد کرد:19: ولی یه خورده سخت کانک میشه... ترکشاش مونده...

angello1920
12-02-2012, 02:07
ایولللللللللللللللللللللل للللللللللللللل !
می گم کسی هست خواهشا خواهشا و خواهشا یه vpn خوب بهم معرفی کنه که خودش هم استفاده می کنه الان و طریقه خریدش هم مطمئن باشه ....می خوام یاهو مسنجر رو هر وقت مشکل پیدا کرد با این روش باز کنم.ببشخید به خاطر سوالم احتمالا جاش اینجا نباشه.خیلی خیلی تشکر می کنم از دوستانی که جواب می دن.

arashsard
12-02-2012, 11:33
دیشب احتمالا خودشون توو یاهو مسنجر یه کاری داشتن بازش کردن.دوباره از امروز صبح شیلتر شده...

angello1920
12-02-2012, 12:33
ای بابا دوباره که بسته شد ! آقا همون وی پی رو یکی به ما معرفی کنه از دست بازی اینا خسته شدیم

arashsard
12-02-2012, 12:48
ای بابا دوباره که بسته شد ! آقا همون وی پی رو یکی به ما معرفی کنه از دست بازی اینا خسته شدیم

میگم تا الان مگه وی پی ان نداشتی؟؟؟ پس غاز میچروندی توو نت ایران...:31::38::38:

به این شماره زنگ بزن وی پی ان خوب بهت میده >>>> 09365749099 پرند وی پی ان

Karkas20
12-02-2012, 13:12
فعلا و نهایتا تا اخر بهمن

باید دزدکی یاهو بریم

زدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را داغون کردن.

پورت 443 هم که مسدود هست

mjorh
12-02-2012, 13:26
چرا باو...
خیلی راحت میره تو یاهو ...
البته با چیز پی انو اینا...:31:

arashsard
12-02-2012, 14:36
چرا باو...
خیلی راحت میره تو یاهو ...
البته با چیز پی انو اینا...:31:

آرههه باوووو ..... . خیلی راحته.اصلا همه چی آسونه.من چقد خوشحالم....:16:

فکر کنم بعضی از ماها اگه کله اینترنت هم رومون ببندن ککمون هم نگزه...

mjorh
12-02-2012, 20:07
خو راس میگم دیگه خیلی راحت میره...کاری نداره که با یه چیز پی ان همه چی حله ...

Ship Storm
12-02-2012, 23:05
جالبه برای من نیاز به راه حلی نداره و الان که کانکت کردم بدون هیچی کانکت شد راحت و بدون مشکل

mrmaster
12-02-2012, 23:07
سلام

این هم روش استفاده از ساکس برای یاهو مسینجر

لینک اموزش که به صورت فیلم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ynhai6vr2%2Fym.rar.html)

امیدوارم بخاطر این روش بن نشم : دی

فقط بعد از اینکه یاهو باز شد بیاید و این تیک این گزینه را بردارید وگرنه در باز کردن صفحات وب با مشکل رو به رو میشید !!!!

و اگر باز یاهو را بستید و خواستید لوگین بشید باز باید تیک گزینه ای که در عکس مشخص کردم را بزنید !

اگر اشتباه نکنم تا 2 یا 3 روز بعد از 22 بهمن باز همین مشکل پا برجا هست !

مشکلی که سال قبل هم بود ! : دی

فقط باید فیلم را ببینید تا مشکل باز نشدن یاهو مسینجر را رفع بکنید !

نکته : ساکس باید بر روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشد مانند این عکس

فقط اگر در موقعی که خواستید طبق فلش سبز رنگ که نشون دادم در عکس که کانکشن را تغییر بدید / فقط دو کانکش سبز رنگ که مشخص کردم / یهو یه صفحه کوچولو ظاهر شد که ( که با فلش قرمز رنگ مشخص کردم )باید یوزر و نیم بزنید / شما باید یوزر و پسورد ساکس خود را وارد کنید در مستطیل های مشخص !

و بعد گزینه OK را بزنید !

و اگر برای وب گردی که گفتم تیک گزینه را بزنید و اگر یادتون رفت بزنید و یه کادر کوچولو امد در مرورگر که باید یوزر و پسورد وارد کنید / منظورش / یوزر و پسورد ساکس شماست که باید وارد بکنید تا صفحه لود بشه !

البته باکس 5 هم بشه که من انجامش ندادم

و با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از من ردیف شد:20:
آقا متاسفانه لینک ویدئو باز نمیشه.

Karkas20
13-02-2012, 12:42
جالبه برای من نیاز به راه حلی نداره و الان که کانکت کردم بدون هیچی کانکت شد راحت و بدون مشکل

بستگی به ای اس پی داره

فکر بکنم !!

چون با ساکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من و یکی دوستان استفاده میکنیم / من باید را حل ها را برم ولی / رفیقم بدون این مراحل میتونست راحت یاهو را باز بکنه.

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

آقا متاسفانه لینک ویدئو باز نمیشه.

الان که پورت 443 و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازه / نیازی به راه حل دیگه نیست:46:

عاليه
13-02-2012, 19:56
سلام

این هم روش استفاده از ساکس برای یاهو مسینجر

لینک اموزش که به صورت فیلم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ynhai6vr2%2Fym.rar.html)

امیدوارم بخاطر این روش بن نشم : دی

اگر اشتباه نکنم تا 2 یا 3 روز بعد از 22 بهمن باز همین مشکل پا برجا هست !

مشکلی که سال قبل هم بود ! : دی

فقط باید فیلم را ببینید تا مشکل باز نشدن یاهو مسینجر را رفع بکنید !

نکته : ساکس باید بر روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشد مانند این عکس

فقط اگر در موقعی که خواستید طبق فلش سبز رنگ که نشون دادم در عکس که کانکشن را تغییر بدید / فقط دو کانکش سبز رنگ که مشخص کردم / یهو یه صفحه کوچولو ظاهر شد که ( که با فلش قرمز رنگ مشخص کردم )باید یوزر و نیم بزنید / شما باید یوزر و پسورد ساکس خود را وارد کنید در مستطیل های مشخص !

و بعد گزینه OK را بزنید !

و اگر برای وب گردی که گفتم تیک گزینه را بزنید و اگر یادتون رفت بزنید و یه کادر کوچولو امد در مرورگر که باید یوزر و پسورد وارد کنید / منظورش / یوزر و پسورد ساکس شماست که باید وارد بکنید تا صفحه لود بشه !

البته باکس 5 هم بشه که من انجامش ندادم

دوست عزيز ببخشيد يك سوال ديگه داشتم. من تمام گزينه‌هاي بالا رو در اينترنت اكسپلورر غيرفعال كردم، ضمنا در خود پروكسيفاير هم در قسمت Proxification Rules اومدم و ياهو مسنجرم رو از استفاده از پروكسيفاير مستثني كردم. ضمنا اون گزينه خود ياهو رو براي استفاده از پ ر و ك سي رو هم غيرفعال كردم. اما هم چنان ياهومسنجر در ليست پروكسيفاير ظاهر ميشه و ضمنا اون تبليغاتي هم كه در حالت عادي ف ي ل تر هست و در ياهو مسنجر ظاهر نميشه، باز ظاهر ميشه. يعني مشخصه كه هم چنان داره از پروكسيفاير استفاده ميكنه. :18: چه كار كنم كه ياهو مسنجرم از پروكسيفاير استفاده نكنه؟
جالبه كه پيش از استفاده از روش شما هم تمام تنظيمات به همين صورت بود و ياهو از پروكسيفاير استفاده نميكرد، حتي اگه خودمو ميكشتم! تا اين كه با اين روش شما شد استفاده كنه.

MOHAMMAD2010
13-02-2012, 21:15
یاهو درست شد ؟ واسه من الان راحت باز میشه !

mohammad_dj96
14-02-2012, 17:19
یاهو درست شد ؟ واسه من الان راحت باز میشه !
برا ما که هنو باز نمیشه !!

esi222
15-02-2012, 15:12
درسته بچه ها.دو روزه که درست شده.هیچ مشکلی نیست:8:

arashsard
16-02-2012, 20:13
یاهو مسنجر سخت کپچا میده که وارد روم بشه.ساعت 8 شب. نمیدونم مشکل از خود یاهو هست یا ترکشای شیلترینگ سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران هست:38:

عاليه
17-02-2012, 00:00
دوست عزيز ببخشيد يك سوال ديگه داشتم. من تمام گزينه‌هاي بالا رو در اينترنت اكسپلورر غيرفعال كردم، ضمنا در خود پروكسيفاير هم در قسمت Proxification Rules اومدم و ياهو مسنجرم رو از استفاده از پروكسيفاير مستثني كردم. ضمنا اون گزينه خود ياهو رو براي استفاده از پ ر و ك سي رو هم غيرفعال كردم. اما هم چنان ياهومسنجر در ليست پروكسيفاير ظاهر ميشه و ضمنا اون تبليغاتي هم كه در حالت عادي ف ي ل تر هست و در ياهو مسنجر ظاهر نميشه، باز ظاهر ميشه. يعني مشخصه كه هم چنان داره از پروكسيفاير استفاده ميكنه. :18: چه كار كنم كه ياهو مسنجرم از پروكسيفاير استفاده نكنه؟
جالبه كه پيش از استفاده از روش شما هم تمام تنظيمات به همين صورت بود و ياهو از پروكسيفاير استفاده نميكرد، حتي اگه خودمو ميكشتم! تا اين كه با اين روش شما شد استفاده كنه.

دوستان كسي نيست راهنمايي كنم. نميدنم چه كار بايد بكنم كه ياهو مسنجر از socks استفاده نكنه. :19:

Dark Shine
18-02-2012, 18:13
مـن دوتـا پوشـه دارم اما الـان کـه کنتـرل + اِف میزنـم یکـی از پوشـه هـا میـره ، میخوام اون نـره . چـه کنـم ؟

الـان وقتـی کـه Ctrl + F مـیزنـم اون 3> مـیره !

Kamyar_AnathemA
18-02-2012, 22:28
آقا من 1 ماهی میشه که اصلا یاهو برام باز نمیشه
اولا میگفت ایدیت بلاک شده
اما الان همش همون پیغامو میده که میگه من به اینترنت وصل نیستم و میگه اینترنتتو چک کن که وصل هست یا نیست
در صورتی که اینترنت وصله
با همین ایدی تو سایت یاهو لاگین میشه و میشه اونجا چت کرد تو ایمیل
اما مسنجر نمیشه
چند تا یاهو مسنجر با ورژن های مختلف امتحان کردم اما نمیشه
چیکار کنم ؟

pashangparsi6
19-02-2012, 20:51
با درود

دوستان من زمانیکه می خوام پیام رسان یاهو رو اجرا کنم به این دشواری روبرو می شم:

البته با ویرایش های قدیمی تر مشکلی ندارم ولی با ویرایش تازه ی پیام رسان یاهو مشکل دارم

Ship Storm
19-02-2012, 22:06
با درود

دوستان من زمانیکه می خوام پیام رسان یاهو رو اجرا کنم به این دشواری روبرو می شم:

البته با ویرایش های قدیمی تر مشکلی ندارم ولی با ویرایش تازه ی پیام رسان یاهو مشکل دارم

شما احیانا ویرایش های جدید رو روی ویندوز های قدیمی تر از 7 نصب کردید که با این مشکل مواجه میشید ؟

mohammadirani
19-02-2012, 23:34
باز اینها کرمشون شروع شدش

نمیشه لاگین کرد تو یاهو

J A C K S O N
19-02-2012, 23:42
گویا یاهو دوباره خراب شد :41:

MASTER OC 7
19-02-2012, 23:49
یاهو !!!
ماله من میگه تنظیمات Lan را چک کن
مرض گرفته دوباره:41:

pashangparsi6
19-02-2012, 23:51
شما احیانا ویرایش های جدید رو روی ویندوز های قدیمی تر از 7 نصب کردید که با این مشکل مواجه میشید ؟
خیر دوست گرامی

پیش تا همین دیشب هم خوب کار می کرد و از امروز صبح چنین دشواری پیش اومده

Real Madrid7
19-02-2012, 23:55
فعلا تلاش نکنید چون باز هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بستن

esi222
20-02-2012, 09:25
واااااااااااااااااااااااا ی خداااااااااااااااااا
اه اه اه اه :2::2:
چرا اینجوری میکنن اینا...
:37::23:
بازم که بستن

akharwarbaz
20-02-2012, 09:39
از دیشب ساعت 12 نمیتونم لاگین کنم

nelahe
20-02-2012, 09:48
سلام
به سایت زیر رجوع کنید عضو بشید و آی دی طرف رو وارد کنید
آمار 24 ساعت رو میتونید اینجا پیدا کنید بیشتر از این بعید میدونم چیزی باشه

سلام نام سایت را ننوشته اید

arashsard
20-02-2012, 13:41
بابا دهه زجر که تموم شد.دیگه چی میخوان از جون ما... آهان انتخاباته...اگه اینجوری پیش بره عید نوروز.روز جمهوری اسلامی.میلاد امام علی حسن ... . روز جانبازان.روز مبارزه با مواد مخدر و .... هم باید شیلتر بشه.خطرناکه واسه نظام....

B3HZ@D
20-02-2012, 15:24
فعلا معاون وزارت اطلاعات اومده گفته : اینترنت عامل تهدید نیست , بلکه خود تهدید است !
از جمله این شخص خیلی چیزها رو میشه برداشت کرد و باید منتظر وضعیت از این بدتر هم باشیم

J A C K S O N
20-02-2012, 16:03
یاهو دوباره منفجر شد:13:

akharwarbaz
20-02-2012, 19:42
الان درسته ماله من

esi222
20-02-2012, 21:33
درست شد :8:
میایم اینجا خبر دستگیری و آزادی مسنجرو بدیم دیگه :46:

Kamyar_AnathemA
20-02-2012, 21:45
آقا من 1 ماهی میشه که اصلا یاهو برام باز نمیشه
اولا میگفت ایدیت بلاک شده
اما الان همش همون پیغامو میده که میگه من به اینترنت وصل نیستم و میگه اینترنتتو چک کن که وصل هست یا نیست
در صورتی که اینترنت وصله
با همین ایدی تو سایت یاهو لاگین میشه و میشه اونجا چت کرد تو ایمیل
اما مسنجر نمیشه
چند تا یاهو مسنجر با ورژن های مختلف امتحان کردم اما نمیشه
چیکار کنم ؟
کسی چیزی به ذهنش نمی رسه ؟