PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25

dokhtaremashreghi1
20-05-2011, 18:54
من بیشتر وقتا مسنجر واسم باز نمیشه . البته بعضی وقتها هم باز میشه . ارور می ده و میگه که یه مشکلی در اتصال هست در صورتی که سایت های دیگه رو می تونم باز کنم . فقط مسنجر و ایمیل یاهو باز نمی شه . من با gprs ایرانسل کانکت میشم که وی پی ان هم قبول نمی کنه . باید چیکار کنم؟

Ship Storm
20-05-2011, 20:05
من بیشتر وقتا مسنجر واسم باز نمیشه . البته بعضی وقتها هم باز میشه . ارور می ده و میگه که یه مشکلی در اتصال هست در صورتی که سایت های دیگه رو می تونم باز کنم . فقط مسنجر و ایمیل یاهو باز نمی شه . من با gprs ایرانسل کانکت میشم که وی پی ان هم قبول نمی کنه . باید چیکار کنم؟

بیشتر این مشکلات بر میگره به IP شما و اون شرکتی که ازش سرویس میگیرید ، بعد از اون بر میگرده به ورژنی از یاهو که ازش استفاده میکنید ، پیشنهاد میکنم جدیدترین ورژن که 11 بتا هست رو دانلود و نصب کنید و حتما از پاک بودن سیستمتون از هرگونه ویروس و ترجان با استفاده از نرم افزار های امنیتی اطمینان حاصل کنید ، همچنین مرورگرهای اینترنتی خودتون رو هم بروز رسانی کنید و ترجیحا از مرورگر FIRE FOX استفاده کنید ، در صورت امکان ویندوز خودتون رو آپدیت کنید

pars20
21-05-2011, 11:00
طرز کار برامه Yahoo Supra چطوریه؟ هر کاری میکنم وارد روم نمیشه

sm6m10
22-05-2011, 07:53
سلام
چرا نمیتونم وارد روم yahoo بشم

joe_satriani
22-05-2011, 20:23
سلام
چرا نمیتونم وارد روم yahoo بشم

با سلام
اگه وي پــي ان داريد با اون امتحان كنيد

موفق باشيد.

sm6m10
23-05-2011, 10:10
با سلام
اگه وي پــي ان داريد با اون امتحان كنيد

موفق باشيد.
سلام
ممنون
من وی پی ان ندارم از کجا بگیرم
چجوری فیلترشکن دارم

Ship Storm
23-05-2011, 11:51
البته یک نکته دیگه ای هم هست اونم اینکه سنی که در مشخصات عضویت در یاهو وارد کردید زیر 18 سال باشه

Amir Hossein
23-05-2011, 23:26
سلام
روبه روی آواتار هرکس یه نقطه هستش
بعضی اوقات واسه بعضی ها عین ساعت میشه
یعنی چی
چه جوری اینطوری میشه
==================
چه طوری میشه به چند نفر با هم یه متن رو فرستاد

Ship Storm
24-05-2011, 06:37
سلام
روبه روی آواتار هرکس یه نقطه هستش
بعضی اوقات واسه بعضی ها عین ساعت میشه
یعنی چی
چه جوری اینطوری میشه
==================
چه طوری میشه به چند نفر با هم یه متن رو فرستاد

اون که میگید حالت Idle هست که بعد از گذشت 15 دقیقه اتوماتیک میره روی این حالت ، برای تنظیم دستی هم باید به منوی Messenger و سپس performance و از تب های کناری گزینه privacy و در این بخش قسمت idle status قابلیت تنظیم این حالت رو ممکن میسازه
--
برای فرستادن pm همزمان به چند نفر هر تعداد نفری رو که نیاز هست Select کنید با ماوس تا به رنگ آبی در بیان و کلیک راست کنید روی یکیشون و گزینه instant message رو بزنید و متن خودتون رو در کادری که باز میشه بنویسید و ارسال کنید

FOURTH RETURN
24-05-2011, 11:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برنامه ای برای اضافه کردن شکلک و آواتار و سایر امکانات به مسنجرها از جمله یاهو مسنجر و ویندوز لایو مایکروسافت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIIIIIIR
25-05-2011, 17:36
با سلام خدمت دوستان
من چند روزه وقتی با yahoo messenger میخوام sign in کنم باید id رو به طور کامل وارد کنم که قبلا اینجور نبود در ضمن تمام contact های من پاک شده مشکل از چیه همیشه هم موقع خارج شدن sign out میکنم.

با تشکر از همه بر و بچ زحمتکش p30 world

pars20
25-05-2011, 20:44
من هر کاری میکنم نمیتونم کسی رو ایگنور کنم. دلیلش چیه؟ فقط با یه ایدی این مشکل رو دارم

yashgin128
26-05-2011, 00:16
سلام به همگب دوستات
اگه جواباتانو اینجا نتونستید پیدا کنید (حالا به هر علتی )
یه انجمن هست که واقعا کامل و فعال هست احتمال 99 درصد به جوابتون خواهید رسید
همچنین فک کنم کاملترین انجمن درباره یاهوو هستش که واقعا بی نقص هست.
برا اینکه تبلیغ نشه اسم سایت رو تو پروفایلم درج کردم.
میدونم اینجا معرفی سایت خلاف قانون هستش

zamany
27-05-2011, 10:54
سلام دارم در یاهو با رفیقام چت میکنم buzz رو از کار انداخته چیکار کنم که راه بیفته
:40:

joe_satriani
27-05-2011, 11:00
سلام دارم در یاهو با رفیقام چت میکنم buzz رو از کار انداخته چیکار کنم که راه بیفته
:40:

با سلام
چه کسی از کار انداخته یعنی؟

موفق باشید.

AMIIIIIIR
27-05-2011, 15:48
با سلام خدمت دوستان
من چند روزه وقتی با yahoo messenger میخوام sign in کنم باید id رو به طور کامل وارد کنم که قبلا اینجور نبود در ضمن تمام contact های من پاک شده مشکل از چیه همیشه هم موقع خارج شدن sign out میکنم.

mili_k
27-05-2011, 20:18
با سلام خدمت دوستان

یعنی چی باید id رو کامل وارد کُنی ؟!!!

اگه جواب درست میخوای ، باید سوالتو خوب و روشن مطرح کُنی ...

legolas 224
27-05-2011, 22:28
سلام:دی
اقا من وقتی میخوام برم تو اتاق های چتروم یاهو وقتی که ورود رو میزنم این اخطار میاد (this request was refused)
خب این یعنی چی؟:13:

joe_satriani
28-05-2011, 19:46
سلام:دی
اقا من وقتی میخوام برم تو اتاق های چتروم یاهو وقتی که ورود رو میزنم این اخطار میاد (this request was refused)
خب این یعنی چی؟:13:

با سلام
این مشکل اخیر یاهو هست به نظر میرسه
اگه صفحات آخر این تاپیک رو برید میبینید که خیلی از دوستان نتونستن به روم برن
شما به وی پــی ان امتحان کنید

موفق باشید.

saeid333
31-05-2011, 10:37
سلام
من ويندوز هفت دارم همه جا فونتم درسته ولي تو ياهو مسنجر و گوگل تالك فارسي كه مينويسم مربع ميزنه

البته درست مينويسه ولي مربع ديده ميشه بايد چيكارش كرد

joe_satriani
31-05-2011, 21:14

با سلام
دوست عزیزم یعنی چی که درست مینویسه اما مربع دیده میشه؟؟؟
یه عکس از نمونه هایی که میگید بذارید

موفق باشید.

legolas 224
31-05-2011, 21:18
سلام
من ويندوز هفت دارم همه جا فونتم درسته ولي تو ياهو مسنجر و گوگل تالك فارسي كه مينويسم مربع ميزنه

منم همین مشکل رو دارم :دی یعنی مثلا با اینکه دکمه ی حروف رو میزنی اما نشون نمیده که چه حرفی رو زدی (به جاش مربع میاره) اما وقتی میفرستی درست نشون میده:13:
منم به خاطر همین تو چت دیگه فینگلیش مینویسم:دی

pesar_tanha
01-06-2011, 00:05
سلام
باسه رکورد وبکم در یاهو مسنجر از چی نرم افزاری استفاده کنم ؟

هر برنامه ای زدم کار نکرده

از دوستان یه برنامه خوب معرفی کنید تا راحت بشه وبکم طرف رو ضبط کرد

joe_satriani
01-06-2011, 20:42
سلام
باسه رکورد وبکم در یاهو مسنجر از چی نرم افزاری استفاده کنم ؟

هر برنامه ای زدم کار نکرده

از دوستان یه برنامه خوب معرفی کنید تا راحت بشه وبکم طرف رو ضبط کرد

با سلام
بهترین نرم افزار، نرم افزارهای فیلم برداری از تمام محیط ویندوز مثه snag it هست

موفق باشید.

Facon_Archi
01-06-2011, 21:16
snag it

لینک برنامه ش رو میشه بزارید اینجا؟

Ship Storm
01-06-2011, 23:03
لینک برنامه ش رو میشه بزارید اینجا؟

TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ruzbeh1
03-06-2011, 11:14
با سلام من چند روزه یک مشکل پیدا کردم.وقتی برای اواتار یاهوم عکسی می زارم,عکس من به صورت سفید یا صورتی از ایدی های دیگه دیده می شه.یاهو ۱۱ دارم.این مشکل به خاطر چیه؟ با تشکر

saeid333
03-06-2011, 14:23
با سلام
دوست عزیزم یعنی چی که درست مینویسه اما مربع دیده میشه؟؟؟
یه عکس از نمونه هایی که میگید بذارید

موفق باشید.

يعني وقتي مينويسم مربع مينويسه ولي وقتي ميفرستم درست هست فقط نميتونم ببينم چي فرستادم كه خب خيلي خوب نيست

فونتاي ياهو مسنجرم عوض كردم و فونتاي معروف رو گذاشتم نشد اگه به فونته يه فونت پدر مادر دار كه هم انگلسي هم فارسيش OK باشه رو بگين يا اگه كار ديگه بايد بكنم بگين

اينم بگم اين مشكل تو سون 64 و 32 بود كه تو 32 درست شد با تغيير فونتا ولي تو 64 نشد كه نشد
مشكل چيه بگيد ديگه :20:
ممنون

manli7
05-06-2011, 20:18
سلام دوستان ميشه چندين آيدي رو يه دفعه اد كرد؟ مثل 200 تا ايدي رو؟ ممنون مي شم

joe_satriani
05-06-2011, 21:16
سلام دوستان ميشه چندين آيدي رو يه دفعه اد كرد؟ مثل 200 تا ايدي رو؟ ممنون مي شم

با سلام
یعنی ادرس 200 تا آی دی رو یه جایی بنویسید و ادد کنید؟؟
خیر دوست من نمیشه
اگه هم راهی باشه با این حجم ترافیکی که به وجود میاد بازم شدنی نیست

موفق باشید.

hamid1002
05-06-2011, 22:17
با سلام
دوستان من مسنجر 9 روی ویندوز 7 نصب دارم تنظمیات ارشیو رو برای ذخیره پی ام ها درسته ولی فقط پیامهایی که فقط از طرف خودم سند میشن ذخیره میکنه و پیامهایی که از طرف یه ایدی به هر صورتی فرستاده میشه سیو نمیشه و اگه آف باشه بعد از خوندن دیلیت میشن
رو ویندوز قبلی با همین تنظیمات سیو میشد مشکل از چیه؟

باتشکر

Ship Storm
05-06-2011, 22:50
با سلام
دوستان من مسنجر 9 روی ویندوز 7 نصب دارم تنظمیات ارشیو رو برای ذخیره پی ام ها درسته ولی فقط پیامهایی که فقط از طرف خودم سند میشن ذخیره میکنه و پیامهایی که از طرف یه ایدی به هر صورتی فرستاده میشه سیو نمیشه و اگه آف باشه بعد از خوندن دیلیت میشن
رو ویندوز قبلی با همین تنظیمات سیو میشد مشکل از چیه؟

باتشکر

به هیچ وجه مسنجر ورژن 9 روی ویندوز 7 توصیه نمیشه
از مسنجر ورژن 11 بتا استفاده کنید
تنظیمات ذخیره سازی بصورت آنلاین هست و دیگه از هر نقطه جغرافیایی با هر سیستم کامپیوتری دسترسی به آرشیو مسیج میسره
--
در ورژن 9 شما تنظیمات رو روی حالتی قرار دادید که همه آرشیو ها رو ذخیره کنه ؟
اگر اینطوره و ذخیره نمیکنه
1- نرم افزار رو پاک و مجدد نصب کنید و تنظمیات ذخیره سازی آرشیو رو فعال کنید احتمال زیاد مشکل برطرف میشه
2- نرم افزار رو پاک کنید و از نسخه 10 فول استفاده کنید و تنظمیات ذخیره سازی آرشیو رو فعال کنید
3- مشکل از ویندوز میتونه باشه و شاید هم آلودگی به تروجان و یا ویروس که باید بدقت بررسی بشه
--
در نهایت پیشنهاد میکنم ورژن رو تغییر بدید چون این ورژن زیاد جالب و سازگار با ویندوز 7 نیست ( البته نه همیشه به ندرت )

manli7
06-06-2011, 00:21
با سلام
یعنی ادرس 200 تا آی دی رو یه جایی بنویسید و ادد کنید؟؟
خیر دوست من نمیشه
اگه هم راهی باشه با این حجم ترافیکی که به وجود میاد بازم شدنی نیست

موفق باشید.

خوب نه من مي خوام اگه بشه كلي ايدي از يه جا بخرم و بعد اونا ادد كنم

خيلي ها هستن آيدي مي فروشن

joe_satriani
06-06-2011, 19:11
خوب نه من مي خوام اگه بشه كلي ايدي از يه جا بخرم و بعد اونا ادد كنم

خيلي ها هستن آيدي مي فروشن

با سلام
جدی؟
نشنیده بودم تا حالا آی دی بفروشن ..

موفق باشید.

hamid1002
06-06-2011, 21:40
به هیچ وجه مسنجر ورژن 9 روی ویندوز 7 توصیه نمیشه
از مسنجر ورژن 11 بتا استفاده کنید
تنظیمات ذخیره سازی بصورت آنلاین هست و دیگه از هر نقطه جغرافیایی با هر سیستم کامپیوتری دسترسی به آرشیو مسیج میسره
--
در ورژن 9 شما تنظیمات رو روی حالتی قرار دادید که همه آرشیو ها رو ذخیره کنه ؟
اگر اینطوره و ذخیره نمیکنه
1- نرم افزار رو پاک و مجدد نصب کنید و تنظمیات ذخیره سازی آرشیو رو فعال کنید احتمال زیاد مشکل برطرف میشه
2- نرم افزار رو پاک کنید و از نسخه 10 فول استفاده کنید و تنظمیات ذخیره سازی آرشیو رو فعال کنید
3- مشکل از ویندوز میتونه باشه و شاید هم آلودگی به تروجان و یا ویروس که باید بدقت بررسی بشه
--
در نهایت پیشنهاد میکنم ورژن رو تغییر بدید چون این ورژن زیاد جالب و سازگار با ویندوز 7 نیست ( البته نه همیشه به ندرت )

دوست گرامی من ویندوزمو به تازگی عوض کردم و انتی ویروسم مدام به روز هستش ورژن 11 رو که نصب میکنم ویندوزم هنگ میکنه و تنها همین ورژن هستش که درست کار میکنه البته به جز همین مورد اگه مشکل ویندوزم با 10 یا 11 حل بشه خوبه ولی خیلی دنبال راهی برای حلش بودم ولی نتیجه نداشت

با تشکر

Ship Storm
06-06-2011, 22:37
دوست گرامی من ویندوزمو به تازگی عوض کردم و انتی ویروسم مدام به روز هستش ورژن 11 رو که نصب میکنم ویندوزم هنگ میکنه و تنها همین ورژن هستش که درست کار میکنه البته به جز همین مورد اگه مشکل ویندوزم با 10 یا 11 حل بشه خوبه ولی خیلی دنبال راهی برای حلش بودم ولی نتیجه نداشت

با تشکر

شما قبل از اینکه انتی ویروس رو نصب کنی یاهو مسنجر رو نصب کن ببین باز هم هنگ میکنه؟
ویندوز رو وقتی تازه نصب کنی و یاهو مسنجر 11 رو هم نصب کنی نباید مشکلی داشته باشه
حتما یاهو مسنجر رو از سایت های معتبر دانلود و نصب کنید

nox_imaginary
07-06-2011, 14:46
سلام لطفا بفرمایید عکسی که از my change display <<contacts آورده ایم رو چجوری حذف یا تعویض کنم؟

Dr.FANOOS
07-06-2011, 23:14
من به یه مشکل اساسی خوردم....
زمانی که آفلاین هستم و دوستانم برام لینک می فرستند من هیچ لینکی دریافت نمی کنم؟!!!!:18:
+
اگر بخوام لینک های ارسالی با موزیلا باز بشه باید چی کار کنم؟ الان با IE باز می شه..
ممنون:46:

V E S T A
07-06-2011, 23:31
سلام لطفا بفرمایید عکسی که از my change display <<contacts آورده ایم رو چجوری حذف یا تعویض کنم؟

سلام

اگه منظوررتون عکس کنار آیدیتون هست روش کلیک کنید بعد display image رو بزنید یه صفحه باز میشه تو قسمت share my picture >> select>> delete/browse عکسی که میخواین با browse اضافه کنید باdelet هم حذف کنید

من به یه مشکل اساسی خوردم....
زمانی که آفلاین هستم و دوستانم برام لینک می فرستند من هیچ لینکی دریافت نمی کنم؟!!!!:18:
+
اگر بخوام لینک های ارسالی با موزیلا باز بشه باید چی کار کنم؟ الان با IE باز می شه..
ممنون:46:

سلام
.
.
درباره سوال دومتون default browser ویندوز رو روی firefox بذارین.

Dr.FANOOS
08-06-2011, 08:43
درباره سوال دومتون default browser ویندوز رو روی firefox بذارین.
دقیقا کجا باید این تنظیم رو اعمال کنم؟
+
اینکه لینک ها نمی یاد می تونه دلیلش استفاده از چیز پی ان باشه؟!

worldclass
08-06-2011, 12:14
سلام
امروز موقع باز کردن ایمیل از طریق یاهو این ارور رو میده و فایرفاکس باز نمیشه.
مشکل چی هست؟

V E S T A
08-06-2011, 12:52
دقیقا کجا باید این تنظیم رو اعمال کنم؟
+
اینکه لینک ها نمی یاد می تونه دلیلش استفاده از چیز پی ان باشه؟!

سلام

firefox>>option>>advance>>general>>system default

از کنترل پنل هم میتونید بروز دیفالت رو انتخاب کنید

تو ویندوز 7 :

control panel>>Default Programs>>set your default programs

سوال دومتون

از ..vp استفاده نکنید ببینید درست میشه یا نه

shayatiamo
08-06-2011, 15:15
من هر چی تایپ میکنم تو صحفه اصلی نمایش داده نمی شه
هر کی هم بهم پی ام داده نمی تونم ببینم.
بهم گفتن جاوا نصب کن و مسنجر 11 رو نصب کن تا اینکه رجیستیو هم تغییر دادم و هر کاری کردم نشد.
ویندوزم 7 هستش
لطفا راهنمایی بفرمایید دیگه چیکار کنم :41::9:

V E S T A
08-06-2011, 16:12
من هر چی تایپ میکنم تو صحفه اصلی نمایش داده نمی شه
هر کی هم بهم پی ام داده نمی تونم ببینم.
بهم گفتن جاوا نصب کن و مسنجر 11 رو نصب کن تا اینکه رجیستیو هم تغییر دادم و هر کاری کردم نشد.
ویندوزم 7 هستش
لطفا راهنمایی بفرمایید دیگه چیکار کنم :41::9:
سلام

بیشتر کسایی که این مشکل رو داشتن این راه حل جواب داده واسشون شما هم امتحان کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
08-06-2011, 16:22
سلام
امروز موقع باز کردن ایمیل از طریق یاهو این ارور رو میده و فایرفاکس باز نمیشه.
مشکل چی هست؟

به مرورگر اینترنت اکسپلورر خودتون برید و تنظیمات پاکسازی کوکی ها و History رو فعال کنید تا کامل پاکسازی بشه
برای مرورگر فایرفاکس هم همینگونه عمل کنید
برای سهلوت کار میتونید از نرم افزارهای کمکی مثل TuneUp Utilities 2011 استفاده کنید که خودش اتوماتیک اینکار رو انجام میده

ali6803
08-06-2011, 22:20
اساتید عزیز چطور میشه تا یاهو ارتباط صوتی بین چند نفر با هم برقرار کرد مثلا بین 3 نفر؟ میشه؟
دو نفر که مشکلی نیست . نفر سوم چطور باید وارد بشه؟؟؟

Ship Storm
08-06-2011, 22:45
اساتید عزیز چطور میشه تا یاهو ارتباط صوتی بین چند نفر با هم برقرار کرد مثلا بین 3 نفر؟ میشه؟
دو نفر که مشکلی نیست . نفر سوم چطور باید وارد بشه؟؟؟

از طریق کنفرانس یاهو مسنجر
منوی Action و سپس Invite To Confrance

brave_ie
10-06-2011, 15:52
دوستان این ورژن 10 و 11 رو اصلا چجوری میشه دانلود کرد؟
اگر لینکی چیزی دارید ممنون میشم
روی xp و 7 کدوم ورژن ها خوبن؟:11:

brave_ie
10-06-2011, 16:45
مشکل منم با اون malwarebytes حل شد
ببینم دیگه نیازی بهش نیست؟
اگر دوباره اینطوری بشه ترایال تموم شده باشه چه کنیم

saeed2vfx
10-06-2011, 17:15
آقا ما چراغ خاموش (Invisibe) Login میکنیم ولی بعضیا فوری مچمونو میگیرن!
قضیه چیه؟؟؟

joe_satriani
10-06-2011, 17:45
آقا ما چراغ خاموش (Invisibe) Login میکنیم ولی بعضیا فوری مچمونو میگیرن!
قضیه چیه؟؟؟

با سلام
یه سری سایت هست که طرف مقابل با وارد کردن آی دی شما میتونه متوجه بشه که یوزر آنلاین هست یا خیر

موفق باشید.

مشکل منم با اون malwarebytes حل شد
ببینم دیگه نیازی بهش نیست؟
اگر دوباره اینطوری بشه ترایال تموم شده باشه چه کنیم

با سلام
این بد افزار فقط در بدو استفاده ایجاد میشه
فکر نکنم دیگه رخ بده

موفق باشید.

saeed2vfx
10-06-2011, 17:53
با سلام
یه سری سایت هست که طرف مقابل با وارد کردن آی دی شما میتونه متوجه بشه که یوزر آنلاین هست یا خیر

موفق باشید.
به محض اینکه Login میکنم اینا متوجه میشن.
یعنی طرف همینطور داره توی سایته آی دی منو چک میکنه؟!!
نرم افزار یا نسخه ای از یاهو نیست که Invisibe هارو لو بده ؟

Facon_Archi
10-06-2011, 17:56
voice mail چرا بعضی موقع ها میاد توی میل؟
یعنی طرف یه چیزی میگه و اون یکی طرف نیس انلاین..باید بیاد توی میل ولی بعضی موقع ها میاد فقط.
تنظیم خاصی داره؟

abbas67set
10-06-2011, 18:36
سلام
لطفا جدیدترین ورژن رو بزارید.
با تشکر

nokia_sisx
10-06-2011, 19:53
دوستان سلام این آرشیو آنلاین یاهو مسنجرتون تا چه زمانی بهتون آرشیو هارو نشون میده برای من ت 3 2010 هست ولی من به سالهای قبل هم نیاز دارم مثلا 2009 2008 راهی هست بتونم دستیابی کنم؟

Ship Storm
10-06-2011, 20:41
سلام
لطفا جدیدترین ورژن رو بزارید.
با تشکر

Yahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

radepa007
11-06-2011, 15:16
سلام

voice و webam من برای همه id های ادد لیستم غیره فعاله..نمیتونم با هیچکی voice داشته باشم...لطفا کمک کنید..

mili_k
11-06-2011, 16:38
سلام

voice و webam من برای همه id های ادد لیستم غیره فعاله..نمیتونم با هیچکی voice داشته باشم...لطفا کمک کنید..

مخابرات مسدود ـش کرده ، میتونی از VPN استفاده کُنی.

cescjoon
11-06-2011, 19:38
دوستان جریان چیه چند روزیه من نمیتونم با یاهو On بشم؟!
قبلا که پروک*سی رو فعال میکردم میومد ولی الان دیگه اینطوری نیست

joe_satriani
11-06-2011, 19:46
سلام

با سلام
از داخل کنفرانس میشه ویس بدید

موفق باشید.

دوستان جریان چیه چند روزیه من نمیتونم با یاهو On بشم؟!
قبلا که پروک*سی رو فعال میکردم میومد ولی الان دیگه اینطوری نیست

با سلام
از داخل مرورگر IE هم اون رو غیرفعال کنید
شاید اونجا هم تنظیماتش بهم ریخته

موفق باشید.

cescjoon
11-06-2011, 20:42
مرورگر IE من خرابه نمیدونم چرا کار نمیکنه اصلا

Ship Storm
11-06-2011, 21:52
مرورگر IE من خرابه نمیدونم چرا کار نمیکنه اصلا

ورژن چنده و سیستم عامل شما چیه ؟
منوی tools و سپس internet option تنظیمات مربوط هب Reset و Restore رو انجام بدید

tirishna
12-06-2011, 00:55
سلام
من یاهو مسنجر 10 را دارم:20:
و تا حالا چت نکردم
اونجا که باید یوزر وپسورد را باید بدم دادم و وارد مرحله ی بعدی شدم ولی نمیدونم چطور وارد صفحه ی چت بشم وبا دیگران چت کنم اونجای که همه هستن:41:
لطفا کمکم کنید

nokia_sisx
12-06-2011, 02:17
دوستان سلام این آرشیو آنلاین یاهو مسنجرتون تا چه زمانی بهتون آرشیو هارو نشون میده برای من ت 3 2010 هست ولی من به سالهای قبل هم نیاز دارم مثلا 2009 2008 راهی هست بتونم دستیابی کنم؟
دوستان کسی نبود جواب بنده رو بده؟

Ship Storm
12-06-2011, 08:41
سلام
من یاهو مسنجر 10 را دارم:20:
و تا حالا چت نکردم
اونجا که باید یوزر وپسورد را باید بدم دادم و وارد مرحله ی بعدی شدم ولی نمیدونم چطور وارد صفحه ی چت بشم وبا دیگران چت کنم اونجای که همه هستن:41:
لطفا کمکم کنید

مرحله بعدی کدومه؟
شما یوزر و پسورد رو بزنید sign in میکنید و وارد یاهو مسنجر میشید
حالا اگر اد لیست هم داشته باشید که دیگه درون خود یاهو مسنجر لیست شدند و نمایش داده میشه
فکر کنم منظور شما چت روم ها باید باشه
شما باید از گزینه Messenger سپس yahoo Chat و سپس Join The Rom رو بزنید و بر اساس منطقه جغرافیایی و مستئل مرتبط یکی از اتاق ها رو انتخاب و به اون بپیوندید

tirishna
12-06-2011, 12:31
خب همین که کدوم اتاق را باید استفاده کنم که فارسی باشه

joe_satriani
12-06-2011, 19:17
خب همین که کدوم اتاق را باید استفاده کنم که فارسی باشه

با سلام
به قسمت Asia برید و اکثر اون روم ها رو ایرانیا توش هستن :31:

موفق باشید.

meysamhaji
13-06-2011, 12:18
سلام دوستان منمیخوام بدونم چه جوری پیام های آفلاینه چندروز پیش رو بیارم؟

و سوال دوم آی دی یکی از دوستانم رو اشتباهی پاک کردم چه جوری تو یاهو پیداش کنم ممنون میشم بگید؟

joe_satriani
13-06-2011, 19:53
با سلام
برای مورد دوم که راهی نیست جز اینکه آدرس دقیقش رو بلد باشید تا بهش برسید
اما برای مورد اول که گفتید آفلاین ها رو میتونید ببینید یا نه؟
در یک صورت فقط میتونید ببینید اونم اینکه از قبل آرشیو رو تنظیمات ذخیره کردن پیام ها رو انجام دادید.
بدین صورت که از منوی messenger به preference برید و سپس به قسمت Archive و تیک گزینه ی اول اگه خورده باشه یعنی این امکان فعال هست و میتونید زا قسمت View Archive به آرشیو مکالماتتون دست پیدا کنید.

موفق باشید.

meysamhaji
13-06-2011, 23:45
دوست عزیز این قسمت برای دوروز پیش رو هم نمیاره نمی دونم چرا ولی باید راهی برای بدست آوردن آی دی باشه کار نشد نداره

ztczt328
14-06-2011, 12:08
سلام دوستن چرا تالک من در یاهو مسنجر غیر فعال است باید چکار کنم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

royapix
14-06-2011, 19:36
سلام یه مشکلی دارم
مسنجرم باز نمیشه اصلا ولی وقتیvpn و وصل میکنم باز میشه و لوگین میکنه
ولی بدون vpn باز نمیشه
میشه راهنماییم کنین

Dark Shine
14-06-2011, 19:45
سلام یه مشکلی دارم
ولی بدون vpn باز نمیشه
میشه راهنماییم کنین
احتمالا روی تنظیماتِ Proxy هست !

ztczt328
14-06-2011, 20:38
سلام یه مشکلی دارم
ولی بدون vpn باز نمیشه
میشه راهنماییم کنین

احتمال از شاتل سرویس میگیری درسته، مشکل از سویس دهنده ی اینترنتت هست درست میشه برای منم دوروزی بود همین جور بود مشکل از سرویس دهندم بود که درست شد باید صبر کنی چند روز

royapix
14-06-2011, 21:26
احتمال از شاتل سرویس میگیری درسته، مشکل از سویس دهنده ی اینترنتت هست درست میشه برای منم دوروزی بود همین جور بود مشکل از سرویس دهندم بود که درست شد باید صبر کنی چند روز

ممنون از جواب
من از اینترنت پرسرعت و شرکت لایزر استفاده میکنم..
ممنون میشه در مورد تنظیمات ------ یه مقدار توضیح بدین که چه بکنم

mohammad_s7201
15-06-2011, 07:53
من از ياهومسنجر 10 استفاده ميكنم. دو تا مشكل دارم.
اول اينكه اين ليست رو نداره

فقط 3تا از اين گزينه ها رو داره(available,busy,invisible) ولي من همش رو لازم دارم.

دوم اينكه هروقت ميچتم، طرف مقابل هر چي كه مي نويسه اين گوشه پايين سمت راست صفحه نوشته هاش بصورت يه الارم مياد. ميخوام اونا نيان. چيكار بايد بكنم؟

Dark Shine
15-06-2011, 08:07
دوم اينكه هروقت ميچتم، طرف مقابل هر چي كه مي نويسه اين گوشه پايين سمت راست صفحه نوشته هاش بصورت يه الارم مياد. ميخوام اونا نيان. چيكار بايد بكنم؟ Messenger -----> Preferences -------> Messages
تیک گزینه ی Show Messages From background ... برداشته شه :20:
واسه مشکل اول فک کنم کلاً نداره و Status نویسی مد شده :31:
میتونی Status بنویسی و Busy کنی خودتُ

mortal kombat 2008
15-06-2011, 08:26
سلام یه مشکلی دارم
ولی بدون vpn باز نمیشه
میشه راهنماییم کنین

معمولا این اتفاق زمانی می افته که تنظیمات ------ سیستم تغییر پیدا کرده باشه. تنظیمات ------ رو می تونید به این صورت اصلاح کنید :
اینترنت اکسپلور رو باز کنید و برید به این قسمت :Tools>Internet Options>Connections
بعد مودمی که در حال استفاده از ان هستید را انتخواب کنید و روی setings کلیک کنید.
حالا تیک قسمت proxy server رو بردارید .
تمامی پنجره ها را ok کرده و یاهو مسنجر رو کاملا بسته و دوباره باز کنید.

seyedyy
16-06-2011, 18:30
با سلام
من برنامه ای که با اون بشه بدون اجازه وبکم رو دید می خوام
ممنون

mortal kombat 2008
16-06-2011, 22:55
با سلام
من برنامه ای که با اون بشه بدون اجازه وبکم رو دید می خوام
ممنون
دوست عزیز ، اولین پستتون رو بهتون تبریک میگم.
برای -- وبکم راه های مختلفی وجود داره. ولی متاسفانه فکر نکنم قوانین p30world اجازه بده که یه همچنین بحثی اینجا مطرح بشه. در ضمن من خودم از 4 نرم افزار مختلف استفاده کردم ولی جواب نداد. به نظر میرسه که دیگه یاهو قابل -- نباشه. شما هم بهتره به فکر این کارا نباشی ، تجاوز به حریم خصوصی به همین کارا میگن دیگه :31:

Ship Storm
16-06-2011, 23:38
همونطور که اشاره شد ورژن های جدید یاهو این راه های نفوذ جلوش گرفته شده و نرم افزارهای موجود کاربرد نداره

Puneh.A
17-06-2011, 11:19
سلام
من می خوام بدونم یکی از دوستام آی دی منو ignore کرده یا نه .
آیا راهی هست ؟؟
ممنون می شم کمک کنید :11:

Dark Shine
17-06-2011, 12:34
سلام
من می خوام بدونم یکی از دوستام آی دی منو ignore کرده یا نه .
آیا راهی هست ؟؟
ممنون می شم کمک کنید :11:
ساده ترین راه اینه که وقتی طرف آنلاین هست ، شما یک Conference باز کنید و اون رو Invite کنید،

- اگه هیچ جوابی از طرف نیمد ، یعنی دعوت کنفرانس شما هم برای اون نرفته ، پس شما رو Ignore کرده ،
- و اگه جوابی اومد که نوشته بود ، " نمی خواد وارد کنفرانس بشه " یا اینکه وارد شد ، شما رو Ignore نکرده ..

فکر کنم بد توضیح دادم ، اگه متوجه نشدید ، بگید. :31:

Puneh.A
17-06-2011, 13:26
فکر کنم بد توضیح دادم ، اگه متوجه نشدید ، بگید.
متوجه شدم ممنون

ساده ترین راه اینه که وقتی طرف آنلاین هست ، شما یک Conference باز کنید و اون رو Invite کنید،
بدبختی اینجاست که طرف آنلاین نمی شه :دی
راه دیگه ای نیست ؟؟؟:11:

Ship Storm
17-06-2011, 13:40
بدبختی اینجاست که طرف آنلاین نمی شه :دی
راه دیگه ای نیست ؟؟؟:11:

اگر طرف آنلاین نمیشه دیگه دونستن اینکه شما رو Ignore کرده یا خیر زیاد نباید مهم باشه
به هر حال شما با یک ID جدید میتونید شخص مورد نظر رو مجددا ADD کنید و در صورت آنلاین شدن نتیجه این درخواست رو ببینید
روش دیگه ای که یقینا مشخص کنه شما Ignore شدی یا نه وجود نداره و فقط میشه از روش های Request برای حالات مختلف بهره بگیرید و نتیجه اون رو تو جواب طرف مقابل به Request های شما ببینید

Puneh.A
17-06-2011, 13:42
به هر حال شما با یک ID جدید میتونید شخص مورد نظر رو مجددا ADD کنید و در صورت آنلاین شدن نتیجه این درخواست رو ببینید

همین کار رو کردم که فهمیدم آنلاین نمی شه
خیلی خیلی از راهنماییهاتون ممنونم :11:

tiyam 01
17-06-2011, 22:22
ورژن 11 مثل اینکه هیستوری گفتگوها رو روی سرور ذخیره میکنه .. رو هر سیستمی هم بری میتونی آرشیو گفتگو ها رو ببنی .. پیش فرض هم بر روی ذخیره گفتگو ها هست ...
قبلآً آرشیو چت روی سیستم ذخیره میشد

joe_satriani
19-06-2011, 18:06
دوست عزیز این قسمت برای دوروز پیش رو هم نمیاره نمی دونم چرا ولی باید راهی برای بدست آوردن آی دی باشه کار نشد نداره

با سلام
به دلیلی نمیاره که این قسمت غیرفعال بوده دیگه

موفق باشید.

meysamhaji
20-06-2011, 12:46
من از ورژن 10 استفاده می کنم

iepa2pa
21-06-2011, 03:06
سلام دوستان
چرا voice در یاهو مسنجر من کار نمی کنه؟یکی از دوستام می گفت چون سرویس دهندت وامکس ایرانسل هست اینطوریه یکی دیگه می گفت چون ویندوزت 7 هست.مشکل از کجاس؟حالا چی کارش کنم اینو؟ورژن یاهومم 10 هست.ممنون

joe_satriani
22-06-2011, 18:13
سلام دوستان
چرا voice در یاهو مسنجر من کار نمی کنه؟یکی از دوستام می گفت چون سرویس دهندت وامکس ایرانسل هست اینطوریه یکی دیگه می گفت چون ویندوزت 7 هست.مشکل از کجاس؟حالا چی کارش کنم اینو؟ورژن یاهومم 10 هست.ممنون

با سلام
البته توی GPRS ایرانسل همین مشکل هست - کلا مسنجر یاهو مشکل داره
اما وایمکس رو دقیقا نمیدونم.
اما شما از د اخل کنفرانس برید و امتحان کنید که ویس بدید

موفق باشید.

iepa2pa
23-06-2011, 00:29
دوست عزیز مرسی از جوابتون ولی مشکل من حل نشد ببینید وقتی کلا وارد جایی می شم که voice chat داره پیغامی با عنوان voice error رو دریافت می کنم که این رو نوشته:
this computer does not appear to have audio input capability , or it is not configured correctly.
چی کار کنم؟:41:

adrenaline
23-06-2011, 07:04
دوست عزیز مرسی از جوابتون ولی مشکل من حل نشد ببینید وقتی کلا وارد جایی می شم که voice chat داره پیغامی با عنوان voice error رو دریافت می کنم که این رو نوشته:
this computer does not appear to have audio input capability , or it is not configured correctly.
شما تا به حال از مایکروفون سیستمتون استفاده کردید؟ برای کسب اطمینان از صحت عملکرد ورودی صوتی، در یک برنامه دیگه مثل Voice Recorder، امتحان کنید و ببینید آیا صدا از مایکروفون ضبط میشه یا خیر.

در صورتیکه در این برنامه هم با مشکل روبرو شدید، اتصال مایک رو کنترل کنید و در صورتیکه مطمئنید مشکل از اون نیست، درایور کارت صدا رو مجددا نصب یا آپدیت کنید. ولی اگر در برنامه های دیگه بدون هیچ مشکلی قادر به ضبط و پخش صدا هستید، ابتدا از طریق منوی Help > Check for updates، آخرین ورژن مسنجر رو دریافت کنید، سپس فایلهای زیر رو دانلود و نصب کنید، به احتمال زیاد مشکلتون رفع خواهد شد:

peysun
23-06-2011, 07:33

سلام دوست عزیز
از وی پــی ان استفاده کنید درست می شه

Davood_titan
23-06-2011, 12:30
بچه ها یه کاری میکردیم بدون میکروفون صدا رو پخش کنیم
من تو ویندوز7 بلدم درستش کنم ولی الان Xp دارم هر کاری میکنم پیدا نمیکنم میشه یه راهنمایی بکنید

masooud_Ew
23-06-2011, 12:37
سلام دوستان.ورژن یاهو من ۱۰ هستش بعضی‌ موقعها که تو روم هستم پی‌ام هام نمیره. کسی‌ میدون دلیلش چیه؟

iepa2pa
23-06-2011, 13:26
مرسی دوستان مشکلم حل شد.الان voice دارم.حالا یه سوال دیگه می خواستم ببینم امنیت یاهو برای چت تصویری در چه حدیه؟یعنی امکان داره 2 نفر که دارن با وب چت می کنن وبشون رو از راه -- یا حالا هر طریق دیگه ای ببینن؟یا فقط ما دو نفری که بهم وب دادیم همدیگرو می بینیم؟

joe_satriani
23-06-2011, 17:19
سلام دوستان.ورژن یاهو من ۱۰ هستش بعضی‌ موقعها که تو روم هستم پی‌ام هام نمیره. کسی‌ میدون دلیلش چیه؟

با سلام
مشکل شاید از شلوغی اون روم هست

موفق باشید.

Davood_titan
23-06-2011, 21:14
من تو ویندوز7 بلدم درستش کنم ولی الان Xp دارم هر کاری میکنم پیدا نمیکنم میشه یه راهنمایی بکنید

کسی مشکل منو حل نمیکنه :13:

manli7
24-06-2011, 11:22
سلام چرا بعضي وقتا گزينه هاي ويس و وب در ياهو غير فعاله؟

joe_satriani
24-06-2011, 12:33
سلام چرا بعضي وقتا گزينه هاي ويس و وب در ياهو غير فعاله؟

با سلام
چون بعضی وقتا اینترنتی که داریم ازش استفاده میکنیم به دلایلی که مثه تحریم و فیلــتر و ... هست نمیتونه به اون سرویس ها دست پیدا کنه

موفق باشید.

4mir
24-06-2011, 15:31
سلام دوستان نمیدونم چرا من یکی دو روزه اکثر اوقات تا طرف رو اد نکنم پیام هام نمیره ولی بره اون میاد.

Davood_titan
24-06-2011, 17:26

littlebigplanet
24-06-2011, 23:36
سلام
من از وقتی windows هامو عوض کردم(seven xp) تو هیچکدوم chatroom یاهو کار نمی کنه روی enter chat که میزنم همه چیز درسته فقط چیزی اون وسط نمیاد تا رمز بزنم تازه اگه چیزی send کنم نمایش داده نمیشه مثل اینکه وسط chat room چیزی رو نمایش نمیده میشه راهنمایی کنید

reza41
25-06-2011, 18:35
سلام. من قبلا از ورژن 8 یاهو مسنجر استفاده می کردم بعد نمی دونم چی شد که هر چی می نوشتم دیده نمی شد و پیام هایی هم که از طرف مقابل میاد دیده نمی شد. بعد ورژن 10 نصب کردم ولی مشکل برطرف نشد و هنوزم نه نوشته های خودم رو می بینم و نه نوشته های طرف مقابل رو.
گشتم این راه هایی که گفته بودن مشکل از جاوا است و باید دستور regserv اجرا کنی رو تست کردم جواب نداده. رو سیستم هم نورتون نصبه و آپدیته برای همین احتمال ویروس و از این جور چیزها هم تقریبا منتفیه. لطفا راهنمایی کنید. کلی از کارهام رو فلج کرده.

joe_satriani
25-06-2011, 19:27
سلام. من قبلا از ورژن 8 یاهو مسنجر استفاده می کردم بعد نمی دونم چی شد که هر چی می نوشتم دیده نمی شد و پیام هایی هم که از طرف مقابل میاد دیده نمی شد. بعد ورژن 10 نصب کردم ولی مشکل برطرف نشد و هنوزم نه نوشته های خودم رو می بینم و نه نوشته های طرف مقابل رو.
گشتم این راه هایی که گفته بودن مشکل از جاوا است و باید دستور regserv اجرا کنی رو تست کردم جواب نداده. رو سیستم هم نورتون نصبه و آپدیته برای همین احتمال ویروس و از این جور چیزها هم تقریبا منتفیه. لطفا راهنمایی کنید. کلی از کارهام رو فلج کرده.

با سلام
به پست زیر مراجعه کنید دوست عزیزم :

موفق باشید.

mer5ad
26-06-2011, 13:09
سلام دوستان ، وقتتون بخیر . . .

آقا ما یکی از این وی-پی-ان های رایگان گرفتیم از نت ، یه بار باهاش رفتیم تو یاهو مسنجر . . . بعد از اون هرکاری میکنم بدون وی-پی-ان کانکت نمیشه!!!!! :18: تو CONNECTION هم رفتم ، رو همون CONNECT directly to the internet هستش ، اما نمیدونم چش شده !!!!!
مشکلش چیه آخه؟؟؟؟؟ :18:
راستی ، خواستم از نرم افزار NIMBUZZ استفاده کنم برای کانکت شدن ، ولی اونم کار نمیکنه دیگه !!!!!

mer5ad
26-06-2011, 17:13

آقا ما یکی از این وی-پی-ان های رایگان گرفتیم از نت ، یه بار باهاش رفتیم تو یاهو مسنجر . . . بعد از اون هرکاری میکنم بدون وی-پی-ان کانکت نمیشه!!!!! :18: تو CONNECTION هم رفتم ، رو همون CONNECT directly to the internet هستش ، اما نمیدونم چش شده !!!!!
راستی ، خواستم از نرم افزار NIMBUZZ استفاده کنم برای کانکت شدن ، ولی اونم کار نمیکنه دیگه !!!!!

ما آرزو به دل موندیم تو این فروم یه پست بزاریم حداقل یکی پیدا شه فحش بده بهمون . . .

joe_satriani
26-06-2011, 17:28

با سلام
داخل تنظیمات پروکــسی مرورگرتون برید و از اونجا غیرفعال کنید.

موفق باشید.

ما آرزو به دل موندیم تو این فروم یه پست بزاریم حداقل یکی پیدا شه فحش بده بهمون . . .

با سلام
اختیار داری دوست عزیز...

موفق باشید.

mer5ad
26-06-2011, 18:18
با سلام
داخل تنظیمات پروکــسی مرورگرتون برید و از اونجا غیرفعال کنید.

موفق باشید.

داداش؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ فایرفاکس که آفه!!!!

Davood_titan
26-06-2011, 19:01
داداش؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ فایرفاکس که آفه!!!!

منظور دوستمون internet option هست تو کنترل پنل

mer5ad
26-06-2011, 19:33
منظور دوستمون internet option هست تو کنترل پنل

خب دقیقا کجاش باید برم ؟؟؟ من هرچی انگول میزنم درست نمیشه . . .!!!
عجب اسیری شدیماااا . . . ;[)

ali_disslove
26-06-2011, 22:15
با سلام

من هر کار میکنم متن پیام های ارسالیم و دریافتیمو نمیبینم مسنجرمو پاک کردمو دوباره نصب کردم فایده ای نکرد

آیا ویروسه ؟با چی پاکش کنم ؟هر آنتی ویروسی گذاشتم کاریش نکرد

aabaan
27-06-2011, 10:42
سلام
video call و voice call من غیر فعال شده، با یاهو مسنجر 10 و 11 هم امتحان کردم، بازم حل نشد. مشکل از کجاست؟

mili_k
27-06-2011, 13:28
با سلام

من هر کار میکنم متن پیام های ارسالیم و دریافتیمو نمیبینم مسنجرمو پاک کردمو دوباره نصب کردم فایده ای نکرد

آیا ویروسه ؟با چی پاکش کنم ؟هر آنتی ویروسی گذاشتم کاریش نکرد

بد افزاره !

اینجا توضیح دادم :

راه حل 100% رفع مشکل سفید بودن صفحه چت یاهو

سلام
video call و voice call من غیر فعال شده، با یاهو مسنجر 10 و 11 هم امتحان کردم، بازم حل نشد. مشکل از کجاست؟

آذر کجاست ؟ ! :31:

از شرکت عشق باز مخابراته ! و البته ISP های عزیز و سر به زیر ! ...

از پنیر پی اسمشو نبر ! استفاده کُن.

officer
27-06-2011, 13:29
سلام
پورت های مربوط به این امکانات در ایران بسته اند ...
باید از فـیلتر شکن یا v.p.n استفاده کنین تا فعال بشن .

mahya78
27-06-2011, 14:47
بد افزاره !

اینجا توضیح دادم :

.
سلام
آقا من اینجا گفتم که :

از راه حل رجیستری حل شد . انگار یک فایل اضافه اونجا بود که حذفش کردم درست شد.

اما هر دفعه که سیستم رو روشن میکنم همون فایل اضافه هست و یاهو باز هم همون مشکل رو داره باز با پاک کردن اون فایل درست میشه باز هم دفعه بعد و .............
چکار باید کرد ؟

mili_k
27-06-2011, 15:15
سلام
آقا من اینجا گفتم که :

از راه حل رجیستری حل شد . انگار یک فایل اضافه اونجا بود که حذفش کردم درست شد.

خب عزیز من ، اون متغیر یا به قول شما فایل که دم به دقیقه واسه خودش بوجود میاد ، از بد افزاره !

mahya78
27-06-2011, 15:19
خب عزیز من ، اون متغیر یا به قول شما فایل که دم به دقیقه واسه خودش بوجود میاد ، از بد افزاره !

خوب بدافزاره دیگه .
من با یک نرم افزار تعمیر رجیستری هم اسکن کردم رجیستری رو اما باز هم میاد .

mili_k
27-06-2011, 15:29
خوب بدافزاره دیگه .
من با یک نرم افزار تعمیر رجیستری هم اسکن کردم رجیستری رو اما باز هم میاد .

شما این پُست من رو خوب نخوندی !

malware bytes نرم افزار تعمیر رجیستری نیست ! خوب بخونش ...

mahya78
27-06-2011, 15:48
خوندم قبلا هم خوندم . یه نرم افزار دیگه به من معرفی کردن من ببخشیدا برای اطلاع شما اونجا تاپیکش رو هم گذاشتم دوست محترم خوب نگاه کنید
حالا این نرم افزار رو امتحان خواهم کرد خبرشو میدم .

Amir Silent
28-06-2011, 19:17
سلام دوستان
من سه تا آی دی دارم که همشون همزمان دیگه باز نمیشه و پیغام عکس زیر رو میده
فکر نمیکنم -- شده باشم
اگه -- شده باشم خواهش میکنم یکی به دادم برسه

Davood_titan
29-06-2011, 15:11
یه کمکی به من بکنید
مسنجر من هی dont send میده نمیدونم چش شده برنامه ایراد داره یا ویندوز ؟
یا همخوانی نداره
یه برنامه خوب بدون ارور معرفی کنید اعصابم خرد شد

spiky
29-06-2011, 15:50
سلام دوستان

فکر نمیکنم -- شده باشم
از تو خود یاهو میتونید کانکت بشید؟
اگر آره که همزمان با این که تو سایت آن هستید تو یاهو مسنجر هم آن بشید درست میشه
واسه من که درست شد

joe_satriani
29-06-2011, 19:18
سلام دوستان
فکر نمیکنم -- شده باشم

با سلام
از منوی messenger گزینه ی preference رو انتخاب کنید
سپس چک کنید که گزینه ی اول یعنی connect directly to the internet انتخاب شده باشه

موفق باشید.

یه کمکی به من بکنید
مسنجر من هی dont send میده نمیدونم چش شده برنامه ایراد داره یا ویندوز ؟
یا همخوانی نداره
یه برنامه خوب بدون ارور معرفی کنید اعصابم خرد شد

با سلام
آخرین نسخه ی این نرم افزار رو نصب کنید

Yahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک

موفق باشید.

Amir Silent
29-06-2011, 22:24
با سلام
از منوی messenger گزینه ی preference رو انتخاب کنید
سپس چک کنید که گزینه ی اول یعنی connect directly to the internet انتخاب شده باشه

موفق باشید.

با سلام
آخرین نسخه ی این نرم افزار رو نصب کنید

Yahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

گزینه connect directly to the internet انتخاب شده و از سایت یاهو هم نمیتونم آنلاین بشم

saman50
30-06-2011, 15:47
گزینه connect directly to the internet انتخاب شده و از سایت یاهو هم نمیتونم آنلاین بشم
امروز اصلا وصل نمیشه. کسی میدونه دلیلش چیه

MohammadT15
30-06-2011, 17:29
آقا این مسنجر ورژن 11 جدیده یه چیزش افتضاحهههههه
من چه جوری کادری که مسنجر توشه ببرم؟عین فایل های ویندوز شده.میخوام حذفش کنم نمیشه؟

wolfman_741
30-06-2011, 17:34
چطور میتونم متنی رو که به این صورت share کردم رو حذف کنم ؟؟

hotwb
30-06-2011, 19:50
سلام
یاهو مسنجر 11 تمامی پیام های ما در سرور یاهو ذخیره میشه ،درسته ؟
چطور میتونم از این کار جلوگیری کنم
یه سوال دیگه اینکه ، چطور میتونم پیامهای قبلی رو پاک کنم ؟

با تشکر

Amir Silent
01-07-2011, 00:45
برای من که اصلا باز نمیشه
وشدیدا به یه ه ک ر برای باز کردنش نیازمندم

panther99
01-07-2011, 00:55
بلاخره این نسخه نهایی 11 اومد یا هنوز هم تو بتا سیر میکنه ؟؟؟؟؟؟؟
مثل اینکه چیز داغونیه نـــــه ؟؟؟؟؟؟؟؟

officer
01-07-2011, 01:27
آقا این مسنجر ورژن 11 جدیده یه چیزش افتضاحهههههه
من چه جوری کادری که مسنجر توشه ببرم؟عین فایل های ویندوز شده.میخوام حذفش کنم نمیشه؟

متاسفانه امکانش نیست ... مگر اینکه از ورژن 10 استفاده کنین ... البته اگه صبور باشین چشمتون بهش عادت میکنه و دیگه انقد عذاب آور نیست

چطور میتونم متنی رو که به این صورت share کردم رو حذف کنم ؟؟

به صفحه :
pulse.yahoo.com
برید و از گزینه های سمت چپ ، profile رو انتخاب کنید ، در این صفحه مطلبی که شر کردین رو میتونین ببینین .
سمت راست پست مربوطه علامت ضربدر رو بزنید تا پست پاک بشه !
بعد روی Text box که توی اون میتونین مطلب بنویسین و شر کنین کلیک کنید ، در قسمت پایینش
تیک کنار عکس یاهو (Share your update on yahoo) رو بردارید .
از یاهو مسنجر sign out شین و دوباره sign in کنید .
متن باید پاک شده باشه .

سلام
یاهو مسنجر 11 تمامی پیام های ما در سرور یاهو ذخیره میشه ،درسته ؟
چطور میتونم از این کار جلوگیری کنم
یه سوال دیگه اینکه ، چطور میتونم پیامهای قبلی رو پاک کنم ؟

با تشکر
یاهو مسنجر رو باز کنید و مسیر زیر رو طی کنین :
Messenger > Preferences > Conversation History > Do Not keep a history of my conversations
بعد اوکی رو بزنید .

برای من که اصلا باز نمیشه
وشدیدا به یه ه ک ر برای باز کردنش نیازمندم
از منو کانکشن Http proxy رو انتخاب کنید احتمالا درست میشه

sinjer
01-07-2011, 11:30
سلام دوستان
یه سوال

اگه من یاهو مسنجرم رو حذف کنم دوباره نصب کنم میتونم آرشیو یاهو مسنجر قبلی رو برگردونم؟ممنون

saman50
01-07-2011, 11:37
هر کاری میکنم وصل نمیشه.کسی راهی سراغ نداره؟

joe_satriani
01-07-2011, 12:23
سلام دوستان
یه سوال

اگه من یاهو مسنجرم رو حذف کنم دوباره نصب کنم میتونم آرشیو یاهو مسنجر قبلی رو برگردونم؟ممنون

با سلام
در کدوم نسخه از یاهو؟؟
اگه یاهوی 11 منظورتون هست که اون روی وب و آنلاین ذخیره میشه
شبیه به ایمیل
پس از بین نمیره
اما اگه منظورتون یاهو نسخه پایین هست پاک میشن مگه اینکه فایلهاشون رو از داخل پوشه کپی کنید جایی دیگه

موفق باشید.

MohammadT15
01-07-2011, 13:14
متاسفانه امکانش نیست ... مگر اینکه از ورژن 10 استفاده کنین ... البته اگه صبور باشین چشمتون بهش عادت میکنه و دیگه انقد عذاب آور نیست

ممنون
نه اصلا خیلی اذیت میکنه وقتی پی ام میاد همش هی چشمک میزنه اون زیر اعصاب آدم خورد میشه و صفحه چت درون کادر و اون کادر خودش فضا میگیره و باید هی بزرگترش کنم که زشت میشه کلا قابلیت های جدیدش زیاد به دردم نمیخورد 2 3 تا اسکینش باحال بود که همون مسنجر 10 روز ریختم اسکین های 11 رو جایگزین کردم اینطوری بهتره:40:

Ship Storm
01-07-2011, 13:34
بلاخره این نسخه نهایی 11 اومد یا هنوز هم تو بتا سیر میکنه ؟؟؟؟؟؟؟
مثل اینکه چیز داغونیه نـــــه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نسخه 11 فاینال اومد و هیچ مشکلی هم نداره و بسیار عالی عمل میکنه

Davood_titan
01-07-2011, 14:31

مال منم وصل نمیشه ولی با وی پی ان بدون هیچ مشکلی وصل میشه

FOURTH RETURN
01-07-2011, 15:39

احتمالا مخابرات دوباره یاهو مسنجرو مسدود کرده راهش هم وی پی ان هست

raha.net
01-07-2011, 16:04
احتمالا مخابرات دوباره یاهو مسنجرو مسدود کرده راهش هم وی پی ان هست
دو-سه روزی بود که وصل نمیشد ولی از دیشب مشکلی نیست

Ship Storm
01-07-2011, 16:26
من ورژن 11 نسخه فول که تازه اومده نصب کردم ولی یک مشکلی هست
من قبلا برای هر کانکت Detail وارد کرده بودم و مشخصاتش رو ذخیره کرده بودم اما تو ورژن جدید Contact Detail هاشون پاک شده و چیزی نمایش داده نمیشه
برای کسی این مشکل وجود داره ؟

amir_dre
01-07-2011, 19:27
مال منم وصل نمیشه ولی با وی پی ان بدون هیچ مشکلی وصل میشه
واسه منم اینجوری هم با مخابرات هم با حی پی آر اس ایرانسل
با چی پی ان مشکلی نداره
میتونه بامبول باهو هم باشه سرور های ایرانو بلاک کرده ؟؟

Behsood
01-07-2011, 19:37
قابلیت چت تحت فیس بوک اش با حاله!
فقط نمیشه یه کاری کرد کانتکت های آن لاین رو فقط نشون بده؟!

joe_satriani
01-07-2011, 20:09
من قبلا برای هر کانکت Detail وارد کرده بودم و مشخصاتش رو ذخیره کرده بودم اما تو ورژن جدید Contact Detail هاشون پاک شده و چیزی نمایش داده نمیشه

با سلام
نه واسه من مشکلی پیش نیومده.

موفق باشید.

قابلیت چت تحت فیس بوک اش با حاله!
فقط نمیشه یه کاری کرد کانتکت های آن لاین رو فقط نشون بده؟!

با سلام
الان به صورت پیش فرض هم برای من فقط کانتکت های آن لاین رو نشون میده

موفق باشید.

Behsood
01-07-2011, 20:25
نه برای من پیش فرض اش همه رو نشون میده چه آنلاین چه آفلاین.
گزینه ی تغییر اش کجاست خب؟

Ship Storm
01-07-2011, 21:00
با سلام
نه واسه من مشکلی پیش نیومده.

موفق باشید.

الآن بگو ببینم چه ورژنی رو نصب کردی ؟
ببین من اینجا رو میگم ها :

ببین مثلا این مشخصات رو من وارد کردم اما تو این ورژن 11.0.0.2009 نشون داده نمیشه ام تو ورژن بتا نشون داده میشه و مشکلی نداره
یکبار پاکش کردم مجدد نصب کردم اما بازم درست نشد
مشکل از چی میتونه باشه به نظرت ؟

Behsood
02-07-2011, 01:45

سلام
من نسخه ی فاینال اش رو از سافت گذر گرفتم.
برای کانتکت هام هم جزئیاتی مثل شماره تلفن و نام و نام خانوادگی وارد کرده بودم.
الان هم هست ...

Ship Storm
02-07-2011, 06:58
سلام
من نسخه ی فاینال اش رو از سافت گذر گرفتم.
برای کانتکت هام هم جزئیاتی مثل شماره تلفن و نام و نام خانوادگی وارد کرده بودم.
الان هم هست ...

خیلی عجیبه برای من تو این ورژن هیچی نشون داده نمیشه و دوباره اجبارا برگشتم روی نسخه 11 بتا و تو این نسخه مشکلی نداره و CONTACT DETAIL رو به خوبی نشون میده

ztczt328
02-07-2011, 08:55
خیلی عجیبه برای من تو این ورژن هیچی نشون داده نمیشه و دوباره اجبارا برگشتم روی نسخه 11 بتا و تو این نسخه مشکلی نداره و CONTACT DETAIL رو به خوبی نشون میده

مگه چی باید نشون بده که نمیده؟

Ali_pc
02-07-2011, 09:04
دوستان یک کمک فوری به من بکنید

امروز صبح خواستم که با یاهو لوگین بشم این پیغام رو به من میده

تا دیشب درست بودش ... ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارش کنم تا درست بشه

Davood_titan
02-07-2011, 09:36
دوستان یک کمک فوری به من بکنید

امروز صبح خواستم که با یاهو لوگین بشم این پیغام رو به من میده

تا دیشب درست بودش ... ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارش کنم تا درست بشه

احتمالا پسوررد چند بار اشتباه زدی اکانتتو قفل کرده

Ali_pc
02-07-2011, 09:42
احتمالا پسوررد چند بار اشتباه زدی اکانتتو قفل کرده

خیر دوست عزیز این کارو نکردم ... حالا باید برای درست شدنش چیکار کرد ؟

Ali_pc
02-07-2011, 09:53
دوستان الان ارور زیر رو میده :

سریعتر یکی راهنمایی کنه لطفا

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

مجدد بازم این ارور رو میده

---------- Post added at 09:53 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

متغیر هستش این دوتا ارور ... یکبار اولی رو میده یکبار دومی ... دوستان راهنمایی کنید

Ali_pc
02-07-2011, 10:03
دوستان با لپ تاپم با جی پی ار اس ایرانسل الان تست زدم باز شد ولی با کامپیوتر این دوتا ارور رو میده !!!! شما مشکل رو از کجا میدونید ؟

Ali_pc
02-07-2011, 13:07
ورژن جدید رو نصب کردم ایدی من رو باز نمیکنه اما ایدی برادرم رو باز میکنه

اینم ارورش :

لطفا راهنمایی کنید

Behsood
02-07-2011, 13:19
با سلام
موفق باشید.
سلام
آقا من خوابم نمیبره!
یه عکس از این حالتی که میگی فقط آنلاین ها رو نشون میده بگیر من ببینم لا اقل!
تنظیم اش رو که نگفتی کجاست!

peysun
02-07-2011, 16:35
ورژن جدید رو نصب کردم ایدی من رو باز نمیکنه اما ایدی برادرم رو باز میکنه

اینم ارورش :

لطفا راهنمایی کنید

شما با وی پی ان تست کنید باید باز بشه

Ship Storm
02-07-2011, 22:51
مگه چی باید نشون بده که نمیده؟

تو صفحه قبل گفتم که :

--

ببین مثلا این مشخصات رو من وارد کردم اما تو این ورژن 11.0.0.2009 نشون داده نمیشه ام تو ورژن بتا نشون داده میشه و مشکلی نداره

M A M M U T
03-07-2011, 09:58
دوستان یه سوال مبتدیانه.... وقتی با یکی با وبکم چت میکنیم.... این تصاویری که از وبکم میاد جایی ذخیره نمیشه؟ نوشته ها چی؟

joe_satriani
03-07-2011, 16:52
دوستان یه سوال مبتدیانه.... وقتی با یکی با وبکم چت میکنیم.... این تصاویری که از وبکم میاد جایی ذخیره نمیشه؟ نوشته ها چی؟

با سلام
نوشته ها اگه قبلا تنظیمات ذخیره کردنشون روی سیستم رو انجام داده باشید بله ذخیره میشن
اما فیلم ها و تصاویر خیر
برای ضبط فیلم ها بایستی از نرم افزارهایی که از صفحه نمایش فیلم میگیرن استفاده کنید

موفق باشید.

sinjer
03-07-2011, 22:43
من مسنجر 9 استفاده میکنم
.به هر حال ممنون

sinjer
03-07-2011, 22:50
سلام دوستان پی سی ورلدی
چجوری میشه از مسیج آرشیو یاهو مسنجر پشتیبان گرفت؟اگه نرم افزاری هست لطفا معرفی کنین و در صورت امکان لینک بدین.ممنون

joe_satriani
04-07-2011, 21:30
با سلام
از کدوم ورژن یاهو؟
در ورژن 11 آرشیوها روی وب ذخیره میشن
اما اگه در ورژن های پایین تر میخواید پشتیبان گیری کنید کافیه که پوشه ی Profile در محل نصب نرم افزار یاهو رو کپی کنید در جایی مناسب.

موفق باشید.

joe_satriani
04-07-2011, 21:31
من مسنجر 9 استفاده میکنم
.به هر حال ممنون

با سلام
خوب از پوشه ی Profiles که در محل نصب نرم افزار یاهو هست کپی تهیه کنید

موفق باشید.

sinjer
04-07-2011, 23:29
تو پوشه profiles رفتم و آرشیوها رو پیدا کردم.ولی چون با پسوند .datذخیره شدن موقعی که بازشون می کنم اولا که با نرم افزار ورد باز میشه و بعدشم موقعی که باز میشه یه سری کاراکتر نامعلوم چاپ میشه.چیکار کنم که آرشیوها به درستی باز بشن؟لطفا راهنمایی کنین.ممنون

hassanshaikhi
04-07-2011, 23:53
با این برنامه میتونید آرشیوهاتون رو ببینید

hamid_Y2K
05-07-2011, 02:48
وقتی وارد صندوق ایمیلم میشم با اینکه یاهو مسنجر رو فعال نکردم ولی منو تو مسنجر بقیه آنلاین نشون میده چه طوری این رو غیرفعال کنم؟

ztczt328
05-07-2011, 08:56
وقتی وارد صندوق ایمیلم میشم با اینکه یاهو مسنجر رو فعال نکردم ولی منو تو مسنجر بقیه آنلاین نشون میده چه طوری این رو غیرفعال کنم؟

صفحه رو که باز میکنی قسمت ( صندوق میل)باید چت صندق میلو یا اف کنی یا اینویزیبل

اخه یاهو اومده چند ماهی میشه قابلیت چت را به میلهاش داده

sinjer
05-07-2011, 17:40
با این برنامه میتونید آرشیوهاتون رو ببینید

واقعا ازتون ممنونم همشهری.ولی بازم کاراکترهای فارسی رو نا معلوم چاپ می کنه

sinjer
05-07-2011, 19:00
با سلام
خوب از پوشه ی Profiles که در محل نصب نرم افزار یاهو هست کپی تهیه کنید

موفق باشید.
بازم ممنونم

a.mkeramat
06-07-2011, 12:39
با سلام.
از دوستان کسی اطلاع داره چرا تصاویر وبکم در یاهو مسنجر برعکس میشن؟ یعنی 90 درجه معکوس می‌شوند؟

matador
08-07-2011, 21:28
دوستان چه جوری میتونم ای دی مو از لیست دیگران پاک کنم . لطفا کمک کنید واجبه . ممنون

officer
08-07-2011, 21:36
دوستان چه جوری میتونم ای دی مو از لیست دیگران پاک کنم . لطفا کمک کنید واجبه . ممنون

از این سایت میتونین برای این کار استفاده کنید : vizgin.com/remover.php

matador
08-07-2011, 22:36

مرسی دوست عزیز خیلی کمک کردی

Behsood
09-07-2011, 00:47
سلام
این پسورد میپرسه ...
یه کم مشکوکه! نیست؟!

matador
09-07-2011, 08:45
سلام
این پسورد میپرسه ...
یه کم مشکوکه! نیست؟!

خوب بالاخره باید به ای دی لاگین شه تا بتونه پاک کنه دیگه . من تست کردم قشنگ ای دی مو از لیست طرف مقابل پاک کرد . البته برای اطمینان بیشتر وقتی که کارم تموم شد پسوردمو عوض کردم .

officer
09-07-2011, 15:34
سلام
این پسورد میپرسه ...
یه کم مشکوکه! نیست؟!

خوب بالاخره باید به ای دی لاگین شه تا بتونه پاک کنه دیگه . من تست کردم قشنگ ای دی مو از لیست طرف مقابل پاک کرد . البته برای اطمینان بیشتر وقتی که کارم تموم شد پسوردمو عوض کردم .

نه سایتش معتبره و خیلی وقته که داره فعالیت میکنه ...
همونطور که دوستمون گفتن سایت به ای دی شما لاگین میکنه تا کارش رو انجام بده !

*hamedkhatar*
10-07-2011, 11:55
سلام
بچه ها به دادم برسید یه گندی زدم آیدیم با اون همه اعتبارش به گا رفت

من حدود 500 تا اد لیست داشتم و همه هم آدم حسابی بودند و این اد لیست حاصل 5 یا 6 سال وب گردی من بود
چند روز پیش که یاهو مسنجر رو روی گوشیم که اندروید هست (گلکسی اس) نصب کردم و کانکت شدم بعد دیدم همه اد لیست رو آورد تو Contact ها منم از این حرکت خوشم نیومد و همه اون اد لیستها رو از تو کانتکت پاک کردم و همین بعد دو روز اومدم با کامپیوتر آنلاین شدم دیدم فقط یک نفر آنلاینه تعجب کردم آخه همیشه حد اقل 20 نفر از ادلیستم آنلاین بودند خلاصه کنترل اف رو زدم که کل ادلیست رو نشون بده دیدم کلا 10 تا ادلیست بیشتر ندارم همونجا بود که یه سکته خفیف زدم

حالا نمیدونم چکار کنم یعنی همه این آی دی ها پرید؟ هیچ کاری نمیتونم بگنم که برگردند؟ اگه ایمیل بزنم به یاهو کاری میکنه؟

آی دی من از یاهو نشان King گرفته بود که فکر نمیکنم خیلیا این نشان رو داشته باشند حالا اون نشان بدون اون لیست به هیچ دردیم نمیخوره:19:
لطفا راهنمایی کنید
ممنون:11:

Reza9_4
10-07-2011, 19:45
من تو یاهو مسنجر هرچه قدر pm میدم نمیره ؟
کسی میدونه مشکل چیه؟

mili_k
10-07-2011, 21:08
من تو یاهو مسنجر هرچه قدر pm میدم نمیره ؟
کسی میدونه مشکل چیه؟

رسیدن بخیر !

بیشتر توضیح بده.

joe_satriani
10-07-2011, 21:43
سلام
بچه ها به دادم برسید یه گندی زدم آیدیم با اون همه اعتبارش به گا رفت

من حدود 500 تا اد لیست داشتم و همه هم آدم حسابی بودند و این اد لیست حاصل 5 یا 6 سال وب گردی من بود
چند روز پیش که یاهو مسنجر رو روی گوشیم که اندروید هست (گلکسی اس) نصب کردم و کانکت شدم بعد دیدم همه اد لیست رو آورد تو Contact ها منم از این حرکت خوشم نیومد و همه اون اد لیستها رو از تو کانتکت پاک کردم و همین بعد دو روز اومدم با کامپیوتر آنلاین شدم دیدم فقط یک نفر آنلاینه تعجب کردم آخه همیشه حد اقل 20 نفر از ادلیستم آنلاین بودند خلاصه کنترل اف رو زدم که کل ادلیست رو نشون بده دیدم کلا 10 تا ادلیست بیشتر ندارم همونجا بود که یه سکته خفیف زدم

حالا نمیدونم چکار کنم یعنی همه این آی دی ها پرید؟ هیچ کاری نمیتونم بگنم که برگردند؟ اگه ایمیل بزنم به یاهو کاری میکنه؟

آی دی من از یاهو نشان King گرفته بود که فکر نمیکنم خیلیا این نشان رو داشته باشند حالا اون نشان بدون اون لیست به هیچ دردیم نمیخوره:19:
لطفا راهنمایی کنید

با سلام
تنها راهش اینه که با یاهو مکاتبه کنید.

موفق باشید.

K.N.I.G.H.T
10-07-2011, 22:16
سلام
تو این ورژن جدید صدا ندارم یعنی Talk غیر فعاله
چیکار کنم؟

*hamedkhatar*
10-07-2011, 22:32
با سلام
تنها راهش اینه که با یاهو مکاتبه کنید.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز
میشه بگید از چه طریقی باید مکاتبه کرد؟
ایمیلشون چیه؟
ممنون

Davood_titan
10-07-2011, 22:52
سلام من ورژن 11 رو نصب کردم ولی الان هر رومی میرم صدا ندارم :41:

حالا به نظر شما باید چکار کنم این این مشکل حل بشه

amir.zomorodian
11-07-2011, 15:38
سلام خدمت دوستان من یه ایدی یاهو دارم که الان 3 ساله کار می کنم باهاش
هفته پیش اومدم باز کنم گفت
Your Account Has been Locked
نمی دونم چه کنم ولی احساس می کنم -- شدم
کسی می تونه منو کمک کنه ؟

joe_satriani
11-07-2011, 17:04
سلام خدمت دوستان من یه ایدی یاهو دارم که الان 3 ساله کار می کنم باهاش
هفته پیش اومدم باز کنم گفت
Your Account Has been Locked
نمی دونم چه کنم ولی احساس می کنم -- شدم
کسی می تونه منو کمک کنه ؟

با سلام
به طور موقت لاک شده به دلایلی
یا اینکه پسورد رو چندبار کسی اشتباه زده
یا کسی آی دی رو قفل کرده .
معمولا بعد از 12 الی 24 ساعت اتوماتیک باز میشه

موفق باشید.

nelahe
11-07-2011, 17:11
وقتی یک ایمیل می فرستیم از کجا مطمیئن باشیم این ایمیل رسیده است یا نه

چون این ایمیل ها خیلی مهم است و پایان نامه است و اگه نرسه دیگه مصیبت

mili_k
11-07-2011, 17:18
وقتی یک ایمیل می فرستیم از کجا مطمیئن باشیم این ایمیل رسیده است یا نه

چون این ایمیل ها خیلی مهم است و پایان نامه است و اگه نرسه دیگه مصیبت

اگر نرسه ، 1 دقیقه بعد برات یه ایمیل میاد که ایمیل نرسیده به طرف ! ( البته اگه ایمیل رو اشتباه به یه ایمیل دیگه بفرستی ممکنه بره واسه یه نفر دیگه و این ایمیل اطلاع دهنده هم واست نیاد ! )

amir.zomorodian
11-07-2011, 18:42
با سلام

موفق باشید.
با سلام و تشکر از شما
مطمئن هستید ؟
جسارته می پرسم آخه خیلی برام اطلاعات حیاتیه و اگر -- شده باشم برام دردسر می شه چون چیزای مهمی دارم تو میل
:41:
اگر نشد چه کاری از دستم بر میاد

amir.zomorodian
11-07-2011, 19:08
با سلام

موفق باشید.
دستت درد نکنه
آگاهم کردی منم دیدم اگر این باشه دلیلش کسی خواسته زورکی وارد ایمیلم بشه یه ایمیل زدم به یاهو توضیح دادم قضیه رو .
بدون سوال امنیتی گذاشت پسوردم رو ریست کنم
خیلی گلی عزیزم
درسی به درسام اضافه شد

Davood_titan
11-07-2011, 19:21
سلام من ورژن 11 رو نصب کردم ولی الان هر رومی میرم صدا ندارم :41:

حالا به نظر شما باید چکار کنم این این مشکل حل بشه

کسی مشکل ما رو نمیدونه :41:

amir.zomorodian
12-07-2011, 08:23
کسی مشکل ما رو نمیدونه :41:

سلام دوست عزیز
فکر می کنم ایراد از طرف ISP شما باشه
اگر براتون امکان داره با یه چیز پی ان یا فیل*ر شکن امتحان کنین باید درست بشه

nelahe
12-07-2011, 08:28
اگر نرسه ، 1 دقیقه بعد برات یه ایمیل میاد که ایمیل نرسیده به طرف ! ( البته اگه ایمیل رو اشتباه به یه ایمیل دیگه بفرستی ممکنه بره واسه یه نفر دیگه و این ایمیل اطلاع دهنده هم واست نیاد ! )

سلام

دست شما درد نکنه

ببخشید یک نمونه از این ایمیل اطلاع دهنده دارید ؟

پس تنها راه فهمیدن رسیدن این ایمیل اینکه اون ایمیل اطلاع دهنده نیاد!

mili_k
12-07-2011, 13:19
سلام

دست شما درد نکنه

ببخشید یک نمونه از این ایمیل اطلاع دهنده دارید ؟

پس تنها راه فهمیدن رسیدن این ایمیل اینکه اون ایمیل اطلاع دهنده نیاد!

نه متأسفانه !

تا جایی که میدونم ، برای یاهو اینجوریه.

ztczt328
12-07-2011, 18:45
نه متأسفانه !

تا جایی که میدونم ، برای یاهو اینجوریه.

من یکبار همین بلا سرم اومد و کلان اون سرور ایمل وجود نداشت و اون ایمیل برام اومد البته بعد از یک روز و ندارمش اگر پیداش کردم میزارم

mojtaba2321
12-07-2011, 19:18
آیدی یکی که تو ادد لیستمه چه جوری میتونم ایگنور کنم که دیگه پیغام نتونه بده؟

joe_satriani
12-07-2011, 20:59
آیدی یکی که تو ادد لیستمه چه جوری میتونم ایگنور کنم که دیگه پیغام نتونه بده؟

با سلام
از توی لیستتون پاکش کنید و بعد به قسمت تنظیمات یاهو برید و در قسمتی که مربوط به کاربران بلاک شده هست آی دی شخص مقابل رو وارد کنید.

موفق باشید.

urcu
13-07-2011, 17:19
دوستان لینک دانلود نسخه 11 فینال یاهو رو لطف میکنید؟
ایا ارزش نصب کردن داره یا همون 10 بهتره؟
ممنون

manam.nashnakhti?
13-07-2011, 18:18
Yahoo Messenger 9 نسخه پرتابلش اومده؟
من میرم توچت روم هرکشوریو میزنم نمیره چه کنم؟

joe_satriani
13-07-2011, 20:38
دوستان لینک دانلود نسخه 11 فینال یاهو رو لطف میکنید؟
ایا ارزش نصب کردن داره یا همون 10 بهتره؟
ممنون

با سلام
بفرمایید دوست عزیزم

موفق باشید.

Davood_titan
13-07-2011, 21:03
این نسخه 11 برای من ویسش کار نمیکرد
ولی 10 رو نصب کردم ویسم کار کرد
ایراد از کجاس ؟

Amir Hossein
14-07-2011, 00:43
سلام
من یاهو 10 رو داشتم وقتی تو روم میرفتم عکس رمز لود نمیشد تا رمزو وارد کنم
الان 11 رو نصبیدم ولی بازم همونه
چه کنم؟؟؟
mer30

Davood_titan
14-07-2011, 08:36
سلام
من یاهو 10 رو داشتم وقتی تو روم میرفتم عکس رمز لود نمیشد تا رمزو وارد کنم
الان 11 رو نصبیدم ولی بازم همونه
چه کنم؟؟؟
mer30

احتمالا این برنامه ها رو رو سیستمت نداری
Flash Player
shockwave player

hassanshaikhi
14-07-2011, 10:19
کاراکترهای فارسی رو میتونی با سایت زیر به utf-8 دیکود کنی

قسمت As raw characters: متن فارسی رو برات مینویسه

Amir Hossein
14-07-2011, 23:36
احتمالا این برنامه ها رو رو سیستمت نداری
Flash Player
shockwave player

سلام
فلش پلیر دارم
ولی دومی رو نه

نکته 1:دو ماه پیش اینطور نبود
نکته 2:تو بعض سایت ها با این که فلش پلیر دارم بازم پیغام میده که "شما باید دارای فلش پلیر باشید"

اینم سند داشتن فلش پلیر :31:

sayan_se666
15-07-2011, 09:10
با سلام
من یک سوال داشتم
از یک مودم دو نفر می تونند چت کنند یا نه؟ یکی با سیم به مودم وصل و دیگری با وا فای چون می خوام کامپیوتر دوست رو درست کنم

joe_satriani
15-07-2011, 12:00
با سلام
من یک سوال داشتم
از یک مودم دو نفر می تونند چت کنند یا نه؟ یکی با سیم به مودم وصل و دیگری با وا فای چون می خوام کامپیوتر دوست رو درست کنم

با سلام
بله که میشه.
حتی شما روی یه کامپیوتر هم میتونید چندین مسنجر رو باز و استفاده کنید.
اما از یه آی دی نمیشه همزمان روی چند تا سیستم استفاده کرد.

موفق باشید.

casper66m
16-07-2011, 00:10
سلام
می خوام آی دی خودم رو از friend list یک نفر دیگه پاک کنم ؛ چه طور می تونم این کار رو انجام بدم؟
ممنون

Davood_titan
16-07-2011, 10:28
سلام
امکانش هست از لیست ignore طرف مقابل در بیام ؟؟

mili_k
16-07-2011, 13:54
سلام
امکانش هست از لیست ignore طرف مقابل در بیام ؟؟

نه دوست عزیز.

mc7
16-07-2011, 14:02
سلام
چه جوری می تونم وب کم دیگران روببینم
نه فکر نکنی منظورم بدون اجازه طرف است نه
خود طرف یه آدرسی لینکی بهم میده ولی من نمی تونم ببینم
چه کار کنم

mc7
16-07-2011, 14:05
سلام
طرف مقابل به من اجازه می ده که وب کم اونو نگاه کنم ولی من بلد نیستم چهکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mc7
16-07-2011, 14:06
سلام
طرف مقابل به من اجازه می ده که وب کم اونو نگاه کنم ولی من بلد نیستم چهکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
16-07-2011, 19:47
با سلام
راهی نیست برای دست زدن به فرند لیست فرد مقابلتون

موفق باشید.

joe_satriani
17-07-2011, 11:42
سلام
طرف مقابل به من اجازه می ده که وب کم اونو نگاه کنم ولی من بلد نیستم چهکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
زمانی که توی پنجره ی چت هستید یه گزینه هست به نام webcam که عکس دوربین روش هست
اون رو بزنید
بعد برای طرف مقابل وبکم که میخواد ببینه ارسال میشه پیامش

موفق باشید.

nelahe
19-07-2011, 15:31
سلام دو تا سوال داشتم

اول اینکه وقتی adsl داریم پس همیشه آن هستیم آیا اگر خارج از یاهو مسنجر یا ایمیلمان باشیم نشان می دهد که ما آن هستیم؟؟؟

2- اگر پسورد و آیدی یکی را داشته باشیم می توانیم هر دو هم زمان با آن آیدی وارد شویم؟؟؟ و طرف مقابل هم متوجه نشود :18:

یا مثلاً درون ایمیلش برویم و او هم ایمیل یاهوش باز باشد و متوجه نشود که ما هم درون ایمیلش هستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
19-07-2011, 20:26
سلام دو تا سوال داشتم

اول اینکه وقتی adsl داریم پس همیشه آن هستیم آیا اگر خارج از یاهو مسنجر یا ایمیلمان باشیم نشان می دهد که ما آن هستیم؟؟؟

2- اگر پسورد و آیدی یکی را داشته باشیم می توانیم هر دو هم زمان با آن آیدی وارد شویم؟؟؟ و طرف مقابل هم متوجه نشود :18:

یا مثلاً درون ایمیلش برویم و او هم ایمیل یاهوش باز باشد و متوجه نشود که ما هم درون ایمیلش هستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
1: اگه از یاهو مسنجر یا یاهو میل log out کنید که کلا میاد بیرون و جایی نشون نمیده که شما هستید.
اما اگه نیاید بیرون خوب مسلما هنوز مسنجرتون باز هست و نشون میده که روشن هستید.

2: خیر نمیتونید با یه اکانت در حالت چت با هم باز بکنید.
اما از طریق ایمیل مشکلی نیست . میتونید همزمان وارد ایمیل بشید و ایمیل رو چک کنید .
و اینکه گفتید آیا نشون میده یا نه: به صورت مستقیم نشون نمیده. اما اگه طرف مشکوک بشه میتونه به قسمت آدرس های آی پی ای که تا بحال با این ایمیل اومدن بره نگاه کنه و ببینه.
البته اون موقع هم دقیقا نمیتونه حدس بزنه که چه شخصی بوده.

موفق باشید.

hamzeh_golafshan
19-07-2011, 21:39
من به تازگی نرم افزار bandoo نصب کردم...ولی بعد از اینکه از یاهو مسنجر بیرون میام و بعد از مدتی دوباره وارد یاهو مسنجر میشم تا از اون استفاده کنم،میبینم غیر فعال شده،(در حالیکه bandoo نصب شده تو کامپیوترم و فعاله)
چرا این اتفاق میفته؟ باید چیکار کنم؟

شاهزاده خانوم
19-07-2011, 22:29
سلام
من جدیدا یاهوم مشکل پیدا کرده هر چی تایپ میکنم تو صفحه چتم نمیاد
اصلا کل صفحه سفیده سفیده دلیلش چیه؟

manli7
19-07-2011, 22:42
سلام.. من تا چند تا آيدي مي تونم add كنم تو مسنجرم ؟ ممنون

mili_k
19-07-2011, 22:43
سلام
من جدیدا یاهوم مشکل پیدا کرده هر چی تایپ میکنم تو صفحه چتم نمیاد
اصلا کل صفحه سفیده سفیده دلیلش چیه؟

manli7
19-07-2011, 22:50

mili_k
19-07-2011, 23:00

1000 تا

manli7
19-07-2011, 23:26
شما مطمن هستين كه درسته 1000 تا پس با اين حساب آيدي رو بوت ها چطوري اين همه رو add مي كنند؟

mili_k
19-07-2011, 23:45
شما مطمن هستين كه درسته 1000 تا پس با اين حساب آيدي رو بوت ها چطوري اين همه رو add مي كنند؟

پدیده ای به اسم ویرگول (،) یا نقطه (.) وجود داره ! که موقع تایپ کردن یا نوشتن میشه از اونها استفاده کرد ! من جمله ی شما رو متوجه نشدم چون سرو ته ش معلوم نیست !

manli7
20-07-2011, 00:34
منظورم من اينه كه اين اين طوره چه طوري روبات هاي آيدي اين همه آيدي رو اضافه مي كنن

mili_k
20-07-2011, 01:20
منظورم من اينه كه اين اين طوره چه طوري روبات هاي آيدي اين همه آيدي رو اضافه مي كنن

اگر روبات ها هم از برنامه یاهو مسنجر برای ارسال Messege استفاده کنند این محدودیت شامل اونها هم میشه.

panther99
20-07-2011, 01:30
آقا این نسخه 11 مسنجر رو xp بدون مشکل کار میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mili_k
20-07-2011, 01:59
آقا این نسخه 11 مسنجر رو xp بدون مشکل کار میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آری !

hamzeh_golafshan
20-07-2011, 02:55
من به تازگی نرم افزار bandoo نصب کردم...ولی بعد از اینکه از یاهو مسنجر بیرون میام و بعد از مدتی دوباره وارد یاهو مسنجر میشم تا از اون استفاده کنم،میبینم غیر فعال شده،(در حالیکه bandoo نصب شده تو کامپیوترم و فعاله)
چرا این اتفاق میفته؟ باید چیکار کنم؟

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

nelahe
20-07-2011, 07:47
با سلام
1: اگه از یاهو مسنجر یا یاهو میل log out کنید که کلا میاد بیرون و جایی نشون نمیده که شما هستید.
اما اگه نیاید بیرون خوب مسلما هنوز مسنجرتون باز هست و نشون میده که روشن هستید.

2: خیر نمیتونید با یه اکانت در حالت چت با هم باز بکنید.
اما از طریق ایمیل مشکلی نیست . میتونید همزمان وارد ایمیل بشید و ایمیل رو چک کنید .
و اینکه گفتید آیا نشون میده یا نه: به صورت مستقیم نشون نمیده. اما اگه طرف مشکوک بشه میتونه به قسمت آدرس های آی پی ای که تا بحال با این ایمیل اومدن بره نگاه کنه و ببینه.
البته اون موقع هم دقیقا نمیتونه حدس بزنه که چه شخصی بوده.

موفق باشید.

دست شما درد نکنه خیلی کامل بود

این قسمت که گفتید به قسمت آدرس های آی پی برود چطور باید به این قسمت رفت؟

چطور پسورد ایمیل را عوض کنیم

دست شما درد نکند مرسی :11:

mohsen_gh1991
20-07-2011, 23:45
سلام...........
من یه مشکل دارم تو یاهو مسنجرم اونم اینه که پی ام هایی که برام میادو نمیتونم ببینم.یعنی فقط یه صفحه سفید بازی میشه و چیزی تو نداره.وقتی هم برای کسی میخوام پیغام بزارم همین مشکل به وجود میاد.
کسی میدونه این مشکلو چطوری میشه حل کرد؟

پ.ن : اون نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware رو هم نصب کردم ولی بازم درست نشد

hamzeh_golafshan
21-07-2011, 10:43
چرا این اتفاق میفته؟ باید چیکار کنم؟,

سلام

واقعا تو این فروم کسی نیست که از bandoo استفاده کنه و لطف کنه جواب سوالمو بده!!!!!!؟؟؟؟

somi20
21-07-2011, 11:35
سلام منم ی سوال در مورد آرشیو مسیج یاهو داشتم..میخواستم بدونم این آرشیو مسیج یاهو کجا هست ؟؟:question:تو ورژن 10 یا 11؟فقط کنورسیشن داره که فقط پیام هایی رو که یکی بهت داده رو نشون میده.:41:

madwillow
21-07-2011, 14:58
we can't sign you in to yahoo! messenger.یه نفر کمک کنه!!!!!!!!!هر کار میکنم نمی تونم sign inشم....همش این ارور رو میده!با connectionهای مختلف هم وصل میشم بازم همینو میگه
there might be a problem with your internet connection.make sure your computer is connected to the internet.

joe_satriani
22-07-2011, 11:46
سلام منم ی سوال در مورد آرشیو مسیج یاهو داشتم..میخواستم بدونم این آرشیو مسیج یاهو کجا هست ؟؟:question:تو ورژن 10 یا 11؟فقط کنورسیشن داره که فقط پیام هایی رو که یکی بهت داده رو نشون میده.:41:

با سلام
در ورژن های بالاتر یاهو، آرشیو به صورت آنلاین روی وب ذخیره میشه.

موفق باشید.

hotwb
22-07-2011, 15:53
سلام

من هر وقت که میخوام از یاهو خارج میشم پیغام " are you sure want to ... " برام میاد
چطور میتونم کاری کنم که دیگه موقع خروج از یاهو سوال نکنه ؟

مرسی

شاهزاده خانوم
23-07-2011, 00:04

کد:

مشکل من حل نشد متاسفانه

manli7
23-07-2011, 01:55
سلام

توي ياهو روشي هست كه اصلا نشه كسي آدم رو add كنه

منوظرم تنظيماتشه

من يه v p s دارم با يك آيدي روبوت حلا نمي خوام كسي ادد كنه

يا مثلا روشي هست كه فقط add ليست تا pm بدن كسايه ديگه نتونن؟

ممنون

Amir Silent
23-07-2011, 10:03

سلام دوستان عزیز
به یه کمک فوری نیازمندم
تمامی آی دی های من با پیغام بالا مواجه شده و شدیدا آی دیمو لازم دارم
مخصوصا این آی دی
mysilent1
خواهشا هر طوری که مستونید کمکم کنید
اگرم -- ه-ک شدم به دادم برسید
ممنون از حمتون:11:

Amir Silent
23-07-2011, 10:09

nelahe
23-07-2011, 14:05
چطوری میشه فهمید یک ایمیل کی ساخته شده است تاریخش

mammuot
23-07-2011, 14:12
باسلام
می خواستم بپرسم چه جوری می تونم رمز ایمیل موعوض کنم.(خیلی برام مهمه):19:

mmiladd
23-07-2011, 15:22

سلام دوستان عزیز
به یه کمک فوری نیازمندم
تمامی آی دی های من با پیغام بالا مواجه شده و شدیدا آی دیمو لازم دارم
مخصوصا این آی دی
mysilent1
خواهشا هر طوری که مستونید کمکم کنید
اگرم -- ه-ک شدم به دادم برسید
ممنون از حمتون:11:

هك نشدين.. به احتمال زياد ------ شما اكتيوه.. آف كنيد و بعد تست كنيد..

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

چطوری میشه فهمید یک ایمیل کی ساخته شده است تاریخش

تو اين سايت برين آيدي رو چك كنيد ؛ سمت چپ بهتون ميگه..

موفق باشين..

mohsen_gh1991
23-07-2011, 20:13
بالاخره یه راه حل کاربردی و درست برای دیده نشدن پی ام ها در یاهو پیدا شد:
بر روی منوی Start گزینه run کلیک کنید و عبارت regedit را وارد نمایید.
پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه ‏اندازی کنید.

برای من این جواب داد

nelahe
24-07-2011, 09:24

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

موفق باشين..

سلام این تاریخ را نوشته بود

2011/07/24

میگم ماه هفت چه ماهی میشه ؟؟؟

کلاً ترتیب ماه های میلادی چی میشه

راستی یه سوال دیگه

چطور پسورد رو عوض کنیم

عاليه
24-07-2011, 13:53
با سلام
مي‌خواستم بدونم كلا امنيت ياهو مسنجر چه طوريه؟ به خصوص براي چت تصويري، ممكنه كسي بتونه چت فرد رو با كسي جاسوسي كنه و مثلا ويدئوي اون فرد رو ضبط كنه؟ آيا راهي وجود داره بفهميم داريم جاسوسي ميشيم يا نه؟

با تشكر

Amir Silent
24-07-2011, 17:29

موفق باشين..

به احتمال زیاد چیم اکتیوه
همش خط فاطله اومده

joe_satriani
24-07-2011, 18:57
سلام این تاریخ را نوشته بود

2011/07/24

میگم ماه هفت چه ماهی میشه ؟؟؟

کلاً ترتیب ماه های میلادی چی میشه

راستی یه سوال دیگه

چطور پسورد رو عوض کنیم

با سلام
این تاریخی که داده تاریخ میلادی همین امروز هست.
درسته؟

موفق باشید.