PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

moz
16-03-2011, 03:53
چند تا از این سایت های میانبر رو هم بدین ما استفاده کنیم
من فعلا از وی پی اس آی دی مو باز کردم :دی

Ship Storm
16-03-2011, 06:11
سلام از طریق میل باکس جواب می ده یاهو و میشه آن شد مسنجر بله مشکل داره با وی پی ان هم باز نمیشه

چهارشنبه سوری چه ربطی به مسنجر داره؟!

البته برای من میل باکس هم باز نمیشد
کلا یاهو بالا نمیومد که بخوایم وارد میل باکس شیم

Lt.Ali
16-03-2011, 10:09
بعـد از 2 روز با پروک. بـه مدت دو ثانیه تونستـم یاهـو وا کنـم . کسـی از دوستـان راهـی مد نظرش هست ؟

fenche_man1368
16-03-2011, 13:10
chera yahoo messnger baz nemishe?!ey baba

alimara2003
16-03-2011, 13:22
من تونستم آنلاین شم به یاهو . اول با اولترا سورف 10.06 وصل شید بعد تو یاهو مسنجرتون اون بالا بزنین messenger>connection preferences > connect via a proxy server بعد کانکت میشین :20:

mmiladd
16-03-2011, 13:59
من تونستم آنلاین شم به یاهو . اول با اولترا سورف 10.06 وصل شید بعد تو یاهو مسنجرتون اون بالا بزنین messenger>connection preferences > connect via a proxy server بعد کانکت میشین :20:

بله تاييد ميشه

البته لازم نيست كه حتما اُولترا 10 باشه با 9 هم ميشه..

reza_r
16-03-2011, 14:16
بابا شورش رو در اوردن

MOHAMMAD2010
16-03-2011, 14:21
برا منم از دیروز خرابه !
یکی نیست بگه شما حروم زاده ها که اینقدر میترسین که به خاطر یه چهارشنبه سوری یاهو رو این جوری میکنین چرا این همه ادعا میکنین !

bushido
16-03-2011, 14:29
این اولترا سورف 10.06 چیه ؟
با موزیلا نمیشه؟

hamed_totally
16-03-2011, 14:32
سلام یه سوال
چرا من برای باز کردن یاهوو مسنجر تو کامپیوتر خودم باید حتما ف ی ل ت ر شکنم کانکت باشه؟؟؟
در غیر این صورت نمیشه ON بشه؟؟

البته ID رو سیستم های دیگه بدون مشکل کار می کنه

پی نوشت : این مشکل قبل از قطع شدن های این چند روز بوده . از مدتها قبل...

sub-zero
16-03-2011, 14:47
این اولترا سورف 10.06 چیه ؟
با موزیلا نمیشه؟

آلترا سورف فیل تر شکنه دیگه...

کلا روزایی که جو عمومی کشور یکم ملتهب باشه انواع و اقسام وسایل ارتباط جمعی دچار اختلال میشه !
و این سرویس ها از جمله یاهوو مسنجر ار دسترس خارج میشه که شما با هر نرم افزار فیل تر شکنی میتونید به راحتی یاهو مسنجر رو باز کنید...

فقط کافیه فیل تر شکن مورد نظر شما به درستی به سرورش وصل بشه بعد ای پی و پورت اون رو تو اینترنت اکسپلورر تعریف کنید که آلترا سورف خودش این کار رو اتوماتیک انجام میده اما فیل تر شکن های دیگه باید خودتون دستی این کار رو انجام بدین.
و سپس یاهوو مسنجر رو باز کنید از تب Messenger گزینه conection prefrence رو انتخاب کنید و بعد در پنجره ای که باز میشه ابتد گزینه connect via a proxy server و سپس گزینه HTTP Proxy رو انتخاب کنید

حالا میتونید به یاهوو مسنجر دسترسی داشته باشید

فراموش نکنید بعد که آب ها از آسیاب افتاد و مشکل بدر دسترس نبودن یاهوو برطرف شد همه چیز رو به حالت اولش برگردونید...

fenche_man1368
16-03-2011, 14:48
بله تاييد ميشه

البته لازم نيست كه حتما اُولترا 10 باشه با 9 هم ميشه..

in yani chi?.zire diplom bego

sub-zero
16-03-2011, 15:04
سلام یه سوال
چرا من برای باز کردن یاهوو مسنجر تو کامپیوتر خودم باید حتما ف ی ل ت ر شکنم کانکت باشه؟؟؟
در غیر این صورت نمیشه ON بشه؟؟

البته ID رو سیستم های دیگه بدون مشکل کار می کنه

پی نوشت : این مشکل قبل از قطع شدن های این چند روز بوده . از مدتها قبل...

اگر منظورت اینه که آیدیت کانکت نمیشه و فقط هر وقت فیل تر شکن استفاده میکنی کانکت میشه
و تو سیستم های دیگه مشکلی نداره باید بگم :

فعلا که یاهوو در دسترس نیست و باید با فیل تر شکن بری!
صبر کن یکی دو روز بگذره بعدا

بعد این مشکل یعنی اینکه شما به صورت مستقیم یاهوت کانکت نمیشه و برای کانکت شدن داره از مسیر HTTP Proxy
استفاده میکنه پس وقتی فیلتر شکنت بسته است کانکت نمیشه و وقتی فیل تر کشن بازه کانکت میشه!
و روی سیستم دیگری هم که تست میکنی برای این مشکلی نداره که یاهوویی که اونجا نصبه تنظیمه روی کانکت مستقیم!

حالا برای اینکه مشکلت برطرف بشه :

یاهوو مسنجر رو باز کنید از تب Messenger گزینه conection prefrence رو انتخاب کنید و بعد در پنجره ای که باز میشه گزینه connect directly to the internet رو انتخاب کنید

دیگه الان باید بدون مشکل کانکت بشه...

fenche_man1368
16-03-2011, 15:09
ah man proxy nadaram.chekonam .hame ja filtere. --- ham sorat nadare
chetor bazmishe
.

wordship
16-03-2011, 15:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنظیمات با الترا
با تشکز از امیر جون بابت راهنمایشون
کار میکنه

fenche_man1368
16-03-2011, 15:14
دوستان یاهو باز شده

hamed_totally
16-03-2011, 15:16
sub-zero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان دست گلت درد نکنه

fenche_man1368
16-03-2011, 15:22
agha yahoo baz shod niyazi be filter shekan ham ni

skull_avatar
16-03-2011, 16:15
یه بیست دقیقه ای هست که وضعیت درست شده.واسه من بدون ف شکن هم باز میشه.

Ship Storm
16-03-2011, 17:57
مشکلات رفع شده و دیگه نیاز به راه های دور زدن نیست

MOHAMMAD2010
16-03-2011, 20:00
یه بیست دقیقه ای هست که وضعیت درست شده.واسه من بدون ف شکن هم باز میشه.

مشکلات رفع شده و دیگه نیاز به راه های دور زدن نیست

متاسفانه برای من هنوزم مشکل داره ... !
--------------------------------------------------------
الان درست شد .

afceaglee2013
16-03-2011, 23:42
بالاخره پوتین مبارک از گردن فیبر نوری برداشته شد .. البته موقتا :31:

Ship Storm
16-03-2011, 23:57
بالاخره پوتین مبارک از گردن فیبر نوری برداشته شد .. البته موقتا :31:

موقتا نیست با خیال راحت و آسوده استفاده کنید :31:

manli7
17-03-2011, 02:06
دوستان چه طوري ميشه كه كلا همه چيز يهو قطع ميشه و ديگه هيچ چيز بالا نمياد از چه طريق اين كارو مي كنن؟

DaRiOuShJh
17-03-2011, 03:12
گمونم پهنای باند ورودی به کله ایران از یه مراکزی که به هم وصلن کنترل میشه و بعد از طریقه این ها میدن به ISP ها و ...
بعد وقتی این مراکز اصلی که به هم وصلن با نرم افزارهایی که دارن سرور هایی که مثلا یاهو مسنجر استفاده میکنه رو فیلـــتر میکنن دیگه هر چی که با اون آدرس بخواد وصل شه قطع میشه
مثله سیستم فیلـــترینگشون فقط اون هم میتونه با آدرس کامل جلوگیری کنه هم فقط با حرف های کلیدی هم با ip
کاره خاصی نداره
منتها بستگی داره که از isp اعمال بشه یا اون مناطق اصلی ورودی که به عنوان دروازه هستن

afceaglee2013
17-03-2011, 04:10
گمونم پهنای باند ورودی به کله ایران از یه مراکزی که به هم وصلن کنترل میشه و بعد از طریقه این ها میدن به ISP ها و ...
بعد وقتی این مراکز اصلی که به هم وصلن با نرم افزارهایی که دارن سرور هایی که مثلا یاهو مسنجر استفاده میکنه رو فیلـــتر میکنن دیگه هر چی که با اون آدرس بخواد وصل شه قطع میشه
مثله سیستم فیلـــترینگشون فقط اون هم میتونه با آدرس کامل جلوگیری کنه هم فقط با حرف های کلیدی هم با ip
کاره خاصی نداره
منتها بستگی داره که از isp اعمال بشه یا اون مناطق اصلی ورودی که به عنوان دروازه هستن

گمون نکن مطمئن باش .. کل پهنای باند ایران از گردنه ای به نام شرکت "ارتباطات زیر ساخت" رد میشه .. اونجا هم چند نفر از برادرای عزیزمون وایسادن که یه وقت اگه لنگر کشی و بیل مکانیکی فیبر نوری رو پاره نکرد به صلاحدید بالا نشینا پوتینشونو فشار بدن رو گلوی فیبر نوری .. :31:

Ship Storm
17-03-2011, 06:42
یک نکته خیلی جالب هست اینکه برای همیشه یاهو مسنجرو وی // پی || ان ها رو مسدود نمیکنن
حالا یاهو مسنجر هیچ ولی وی // پی || ان ها رو میتونن برای همیشه مسدود نگه دارند ولی باز میزارند مردم استفاده کنند :31:

raeesi
17-03-2011, 07:51
یک نکته خیلی جالب هست اینکه برای همیشه یاهو مسنجرو وی // پی || ان ها رو مسدود نمیکنن
حالا یاهو مسنجر هیچ ولی وی // پی || ان ها رو میتونن برای همیشه مسدود نگه دارند ولی باز میزارند مردم استفاده کنند :31:
خیر دوست من وپ‌ن هم نمیتونن همیشه مسدود کنند چون اغلب ارگانهایی که دیتاشونو از مخابرات میگیرن روی همین بستر با هم متصلن و قطع وپ‌ن مساویه با فلج کردن کل این ادارات. نمیشه که همه‌شون سیستم ماهواره‌ای راه بندازن و از اون استفاده کنند.

Ship Storm
17-03-2011, 08:08
خیر دوست من وپ‌ن هم نمیتونن همیشه مسدود کنند چون اغلب ارگانهایی که دیتاشونو از مخابرات میگیرن روی همین بستر با هم متصلن و قطع وپ‌ن مساویه با فلج کردن کل این ادارات. نمیشه که همه‌شون سیستم ماهواره‌ای راه بندازن و از اون استفاده کنند.

ولی فکر کنم اون وی پی ام با این وی پی ان که ما برای عبور از فیلترینگ استفاده میکنم فرق داشته باشه ها
هم رنج IP ای که مورد استفاده قرار میگیره و هم نوع کارکردشون

wordship
17-03-2011, 08:22
:20:
ولی فکر کنم اون وی پی ام با این وی پی ان که ما برای عبور از فیلترینگ استفاده میکنم فرق داشته باشه ها
خب من یه سوالی بکنم؟
فرض بر اینکه فرق هم کنه !! (فرض)
مثلا شما یه شرکت دارین و با وی پی ان به راحتی کانکت میشین اما ماله خونه کانکت نمیشه!! خب شما چیکار میکنید؟
ماله شرکت رو میارید خونه دیگه!! و به دوستان و.. میدید:20:

raeesi
17-03-2011, 08:27
2 نوع ارتباط بیشتر که نداریم، PPTP و L2TP حالا کدوم یکیو میخوان ببندن و کدوم یکیو آزاد بذارن؟ حالا هرکدومو ببندن روش دوم باز هم کار ملتو راه میندازه!

new_boys333
17-03-2011, 11:36
.................................................. ...............................

در اکثر مواردی که این مشکل ایجاد میشه ...بعد از اینکه متن رو نوشتین...کافیه متن رو به طور کامل انتخاب کنید و دکمه های crt+shif رو بزنید...به احتمال قوی مشکل حل میشه.

سلام
این کار رو کردم تو درست میشه ولی وقتی ارسال می کنم بازم بهم ریخته میشه .
راهی نداره؟

V E S T A
17-03-2011, 12:47
نمیشه
اطلاعات اون ID رو گلاً پاک کردم ولی باز عکس قبلی مشاهده میشه
کش رو هم که پیدا نکردم
البته نه اینکه پیدا نشه ها ولی نمیدونم کدومشه

سلام

به دوستتون بگین اگه ویندوز 7 دارن به این مسیر برن و وارد id شما بشن و همه چیز رو delete کنن مشکلشون حل

میشه .. برای خودم همچین مشکلی پیش اومد و اطلاعات اون آی دی رو تو این مسیر پاک کردم و مشکل حل شد .

C>>user>>your user>>AppData>>Roaming>>Yahoo>>Messenger>> ID

.
.
.

دوستان چند وقتیه وقتی off میاد برام هم پنجره مربوط به off ها باز میشه هم یه پنجره جدا برای همون id ورژن یاهو هم 11 هست ..
چه جوری درستش کنم ؟:13:

یه سوال دیگه هم دارم ..چه جور میشه آرشیو مربوط به یک آی دی که رو سرور یاهو ذخیره شده رو وارد سیستم

خودم کنم نمیخوام save کنم چون با فرمت txt ذخیره میشه ..میخوام خود فایل آرشیو با فونت ها و شکلک های خود یاهو رو بتونم تو سیستمم save کنم که وقتی ورژن های دیگه یاهو رو باز میکنم آرشیو هام هم باز شن ..

تو ورژن 11 میشه آرشیو رو فقط رو سیستم ذخیره کرد ؟ و رو سرور خود یاهو ذخیره نشه ؟ من سوال مربوط به ذخیره آرشیو رو که پرسید رو کنسل کردم ولی رو خود سیستم دیگه save نمیشه:9:

Ship Storm
17-03-2011, 13:58
:20:
خب من یه سوالی بکنم؟
فرض بر اینکه فرق هم کنه !! (فرض)
مثلا شما یه شرکت دارین و با وی پی ان به راحتی کانکت میشین اما ماله خونه کانکت نمیشه!! خب شما چیکار میکنید؟
ماله شرکت رو میارید خونه دیگه!! و به دوستان و.. میدید:20:

همین چند روز پیش هم که وی // پی | ان های کاربران عادی که ازش برای دور زدن سایت ها استفاده میکنند از کار افتاد هیچ تاثیری روی وی // پی | ان های شرکت های خصوصی که شبکه مجازی داشتند رخ نداد و این مشکل برای کاربران عادی پیش اومده بود( برای نمونه شرکت همکاران سیستم)
شرکت شاتل داره الان سروی وی // پی ان رو ارائه میده و حتی خیلی دیگه از شرکت ها ولی اون چیزی نیست که ما ازش به عنوان یک فی //لتر | شکن استفاده میکنیم

pooyan110
17-03-2011, 14:06
سلام دوستان من یه سوال داشتم
یاهو مسنجر من کلا قاطی کرده .
هیچ پیامی رو نشون نمیده وقتی متنی رو تایپ میکنم و میفرستم طرف مقابل میبینه ولی من نمیبینم و پیام هایی که که برام میگذازن رو هم نمیبینم.
من تنظیماتشو تغییر ندادم
لطف کنید کمکم کنید.

pooyan110
17-03-2011, 14:07
یه سوال دیگه :
چه جوری میشه لیست دوستانم رو تو یاهومسنجر از یه آی دی به یه آی دی دیگه انتقال بدم ؟؟؟
یاهو مسنجر من 11 هستش

بازم ممنون

raeesi
17-03-2011, 14:22
همین چند روز پیش هم که وی // پی | ان های کاربران عادی که ازش برای دور زدن سایت ها استفاده میکنند از کار افتاد هیچ تاثیری روی وی // پی | ان های شرکت های خصوصی که شبکه مجازی داشتند رخ نداد و این مشکل برای کاربران عادی پیش اومده بود( برای نمونه شرکت همکاران سیستم)
شرکت شاتل داره الان سروی وی // پی ان رو ارائه میده و حتی خیلی دیگه از شرکت ها ولی اون چیزی نیست که ما ازش به عنوان یک فی //لتر | شکن استفاده میکنیم
چند روز پیش پورت بسته نشده بود دوست عزیز، من خودم استفاده میکردم. فقط تعدادی از رنج IPها بلاک شده بودند و نمیشد به اون سرورها دسترسی داشت. از اونجاییکه توی اون رنج همه IPها سرور وپ‌ن نیستند، نمیتونن همیشه بلاکشون کنند.

wordship
17-03-2011, 16:39
سلام
همونطوری که میدونید تویه نت پورت های زیادی هستن که ما برای کارای مختلف از اونا بهره میبریم! وحتی خودمون هم متوجه نمیشیم
مثلا همین یاهو
جزو پورت 512 یا biff حساب میشه که با هماهنگی به isp ها میتونند مدت محدودی ببندنش!
.........
ولی راه های دور زدن زیاده! مثلا وی پی ان !! ولی وقتی پورت وی پی ان رو هم ببندن! دیگه نمیشه کاریش کرد!
....................................
حالا که اسم از پوزت اومد بد نیست با نمونه ای از پورت ها اشنا بشیم

مهم ترین پورت ها برای هکرا
اینا هستن
7,15,21,23,25,79,80,110,119
.................................................. .
پورت 110 هم مربوط به ایمیله
.........................................
اما پورت مورد علاقه بعضی هکرا
پورته 80 هست!!
وب سرور با یه ddos قوی و هماهنگ شده
میشه از پا دراورد وب سرور رو(سایتایی که امنیت کمی دارن)
........................................

barslona2006
17-03-2011, 20:38
سلام دوستان من تازه ویندوزم رو عوض کردم ویندوزم 7 هست الان که با یاهو مسنجر به کسی پیغام میدم یا کسی بهم پیغام میده
هیچی نوشته نمیشه یعنی نامرئی هست
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

mahyarSAMSUNG
17-03-2011, 21:07
شما ویروس گرفتی منم همینطوری شده بودم ... برنامه زیر رو دانلود کن حتما حتما آپدیدتش کن حدودا 6 مگ برای آپدیدت باید انجام شه ... بعد تو قسمت اسکن برو و quick scan رو بزن ... حدود 10 دقیقه ای طول میکشه بعد تروجانهایی رو که پیدا میکنه و رو پاک کن البته حواست باشه چون یه سری فایلهایی مثل فی...لتر ش.کن مثلا ی.و99 رو تروجان میشناسه که اونها رو اگه پاک نکردی هم مهم نیست ...

بعد از پاک کردن کامیپوتر و ریست کن بعد درست میشه ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

کسی میتونه بگه این ارور رو که بعد از ساین این شدن ظاهر میشه رو چطوری باید از بین برد ؟

barslona2006
17-03-2011, 21:40
شما ویروس گرفتی منم همینطوری شده بودم ... برنامه زیر رو دانلود کن حتما حتما آپدیدتش کن حدودا 6 مگ برای آپدیدت باید انجام شه ... بعد تو قسمت اسکن برو و quick scan رو بزن ... حدود 10 دقیقه ای طول میکشه بعد تروجانهایی رو که پیدا میکنه و رو پاک کن البته حواست باشه چون یه سری فایلهایی مثل فی...لتر ش.کن مثلا ی.و99 رو تروجان میشناسه که اونها رو اگه پاک نکردی هم مهم نیست ...

بعد از پاک کردن کامیپوتر و ریست کن بعد درست میشه ...

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

کسی میتونه بگه این ارور رو که بعد از ساین این شدن ظاهر میشه رو چطوری باید از بین برد ؟

ممنون دوست عزیز درست شد:10::10:

Ship Storm
17-03-2011, 21:42
این پست رو هم ملاحظه کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DaRiOuShJh
17-03-2011, 21:57
بچه ها راهی نیست این تم های جنگولک یاهو مسنجر 10 رو غیر فعال کنیم کلا
سبک شه
من سیستمم 24 ساعته روشنه و یاهومم همیشه وصله سره 2-3 روز نهایت زوارش در میره
مصرفه رمش میره رو 200!!!!

Ship Storm
17-03-2011, 23:55
بچه ها راهی نیست این تم های جنگولک یاهو مسنجر 10 رو غیر فعال کنیم کلا
سبک شه
من سیستمم 24 ساعته روشنه و یاهومم همیشه وصله سره 2-3 روز نهایت زوارش در میره
مصرفه رمش میره رو 200!!!!

چیز خاصی نداره که بخوای غیر فعالش کنی
مثلا چی؟

sasyfit
18-03-2011, 10:21
salam bacheha sale no mobarak man adsl ba pahnaye 256 gereftam vali vaghty yahoo ra ba chandta saite baz mikonam sorate sistemam vahshatnak kam mishe be nazare shoma moshkel az kojast mamnon az rahnemaeitun

V E S T A
18-03-2011, 13:09
سلام

دوستان چند وقتیه وقتی off میاد برام هم پنجره مربوط به off ها باز میشه هم یه پنجره جدا برای همون id ورژن یاهو هم 11 هست ..
چه جوری درستش کنم ؟:13:

یه سوال دیگه هم دارم ..چه جور میشه آرشیو مربوط به یک آی دی که رو سرور یاهو ذخیره شده رو وارد سیستم

خودم کنم نمیخوام save کنم چون با فرمت txt ذخیره میشه ..میخوام خود فایل آرشیو با فونت ها و شکلک های خود یاهو رو بتونم تو سیستمم save کنم که وقتی ورژن های دیگه یاهو رو باز میکنم آرشیو هام هم باز شن ..

تو ورژن 11 میشه آرشیو رو فقط رو سیستم ذخیره کرد ؟ و رو سرور خود یاهو ذخیره نشه ؟ من سوال مربوط به ذخیره آرشیو رو که پرسید رو کنسل کردم ولی رو خود سیستم دیگه save نمیشه:9:

سلام

هیچ راه حلی نداره ؟؟:13:

دوستان من وقتی ورژن 11 رو آنینستال کردم و ورژن 10 رو نصب کردم دیگه عکس و آواتار ادلیستم نشون داده نمیشه یعنی عکس کنار آیدی اد لیستم لود نمیشه و خالی هست ..

فقط زمانی عکس ها نشون داده میشه که ورژن 11 رو نصب میکنم تو ورژن های دیگه نشون نمیده:19::9:

چرا اینجوری شده :9:

DaRiOuShJh
18-03-2011, 16:07
چیز خاصی نداره که بخوای غیر فعالش کنی
مثلا چی؟

ای بابا
این کلا جنگولکه دیگه
اون تم های مزخرفش مثلا یا پلاگ این ها و فلش هاش
بشه یه بلایی سرشون آورد خیلی خرسند میشم فقط خوده یاهو مسنجر رو به crash ندن

bahar73
18-03-2011, 16:50
ببخشید1 سوال داشتم
چه جوری میشه فهمید که یکنفر توی کدوم یکی از روم هاست؟اصلا امکان این کار هست؟

Ship Storm
20-03-2011, 07:09
ای بابا
این کلا جنگولکه دیگه
اون تم های مزخرفش مثلا یا پلاگ این ها و فلش هاش
بشه یه بلایی سرشون آورد خیلی خرسند میشم فقط خوده یاهو مسنجر رو به crash ندن

نمیشه کاریش کرد :31:
مثل این میمونه تلویزیون بگیری بگی من پیام بازرگانی هاش رو نمیخوام :31:

elendil
20-03-2011, 07:19
تاپیک اشتباه

همکار محترم :دی لطفا پاک شود !!

faker9011
20-03-2011, 07:56
salam
man toye yahoo vaghti iram mikham to chat room ba 1 nafar bechatam na peyghame man mire vase taraf na peyghame on miyad mikhastam age mishe kholase var vasam tozih bedin man gij shodam

smallfrank
20-03-2011, 12:45
سلام
ببخشید
یه سوال داشتم

چجوری Voice Chat رو فعال کرد ؟

DaRiOuShJh
20-03-2011, 12:54
نمیشه کاریش کرد :31:
مثل این میمونه تلویزیون بگیری بگی من پیام بازرگانی هاش رو نمیخوام :31:

بابا چرا نشه
یادمه توی یاهو مسنجر 7 یه فایل رجیستری یه گیلوبایتی بود
فلش رو از یاهو مسنجر پاک میکرد
همین کاره کوچیک همه پلاگ این ها و اسمایلی های سنگین و ... اش رو از کار مینداخت و دیگه چیزی لود نمیشد:31:
فقط دیگه ندارمش گم و گور شده
باید برای این ورژن ها هم از این جنگولک جات باشه ها:31:

تاپیک اشتباه

همکار محترم :دی لطفا پاک شود !!

برادر بفرما GPS

Facon_Archi
20-03-2011, 13:02

به کمک vp-n و روش های دور زدن تحریم و فیلت/رینگ

joe_satriani
20-03-2011, 19:54
سلام
ببخشید
یه سوال داشتم

با سلام
كافيه با شخصي كه ميخوايد به صورت voice ارتباط برقرار كنيد يه كنفرانس بگيريد و اونجا استفاده كنيد از اين امكان

موفق باشيد.

bahar73
21-03-2011, 13:26
ببخشید1 سوال داشتم
چه جوری میشه فهمید که یکنفر توی کدوم یکی از روم هاست؟اصلا امکان این کار هست؟

ممنون میشم اگه زود تر جواب بدین. عجله دارم :20:

ehsankhof
21-03-2011, 18:03
سلام به دوستان عزيز
قبلا يك تاپيك به همين نام داشتيم كه به بخش ديگري منتقل شد
اما ديدم كه باز هم دوستان در اين زمينه باز هم به اينترنت و شبكه مراجعه مي كنند
براي همين لازم ديدم يك تاپيك ديگه بزنم

پس از اين به بعد لطفا تمام سوالات و اشكالات را در اين تاپيك مطرح كنيد

قانون مهم : معرفي هرگونه بوترو هك ممنوع !!!

ممنون
محسنبیا تو این وب همه چیز پیدا میشه

Ship Storm
21-03-2011, 20:28
بابا چرا نشه
یادمه توی یاهو مسنجر 7 یه فایل رجیستری یه گیلوبایتی بود
فلش رو از یاهو مسنجر پاک میکرد
همین کاره کوچیک همه پلاگ این ها و اسمایلی های سنگین و ... اش رو از کار مینداخت و دیگه چیزی لود نمیشد
فقط دیگه ندارمش گم و گور شده
باید برای این ورژن ها هم از این جنگولک جات باشه ها:31:

خوبه خودت داری اعتراف میکنی ورژن 7 :31:

DaRiOuShJh
21-03-2011, 20:30
نه بهار جان
گمون نکنم امکان داشته باشه
فقط میتونید ببنید طرف آن هست یا نه

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

خوبه خودت داری اعتراف میکنی ورژن 7 :31:
خوب بابا من تا چند ماه پیش همون ورژن رو داشتم:31:
ولی این اواخر زیاد اذیت میکرد
عوض کردمش
در هر صورت این چیزا باید باشه دیگه:31:

joe_satriani
21-03-2011, 20:30
ممنون میشم اگه زود تر جواب بدین. عجله دارم :20:

با سلام
يه زماني ميشد فهميد
يه كارايي توي ياهو ميكردن بعد ميرفتي به اون رومي كه ميخواي
اما الان ديگه نميشه
ياهو جلوش و گرفت

موفق باشيد.

ae2009
21-03-2011, 21:19
من توی ارتباط تصویر طرف مقابل رو دارم ولی اون تصویر من رو نداره. ورژن من 8 و ورژن اون 10 هست ممکنه مشکل ورژن باشه؟ توی صدا هم مشکل داریم. کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟:10:

MERLIN_BOZORG
22-03-2011, 00:45
من توی ارتباط تصویر طرف مقابل رو دارم ولی اون تصویر من رو نداره. ورژن من 8 و ورژن اون 10 هست ممکنه مشکل ورژن باشه؟ توی صدا هم مشکل داریم. کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟:10:

احتمال خیلی زیاد مشکل همین ورژن هست.
11 رو دانلود کنید یا حداقل همون 10 رو

B3HZ@D
23-03-2011, 00:14
از دوستان کسی میدونه چطور میشه وارد یاهو مسنجر شد؟!
خیلی وقته که دیگه نمیتونم وارد یاهو بشم...یعنی هر چی ایدی داشتم دیگه جواب نمیده
یاهو رو پاک کردم و یکی دیگه هم نصب کردم ولی باز جواب نداد
چندتا ایدی مختلف رو هم تست کردم ولی فرقی نکرد
بدجور اعصابمون داغون شده :13:

MERLIN_BOZORG
23-03-2011, 00:22
از دوستان کسی میدونه چطور میشه وارد یاهو مسنجر شد؟!
خیلی وقته که دیگه نمیتونم وارد یاهو بشم...یعنی هر چی ایدی داشتم دیگه جواب نمیده
یاهو رو پاک کردم و یکی دیگه هم نصب کردم ولی باز جواب نداد
چندتا ایدی مختلف رو هم تست کردم ولی فرقی نکرد
بدجور اعصابمون داغون شده :13:

چه اروری میده؟؟؟

Ship Storm
23-03-2011, 00:27
خوب بابا من تا چند ماه پیش همون ورژن رو داشتم:31:
ولی این اواخر زیاد اذیت میکرد
عوض کردمش
در هر صورت این چیزا باید باشه دیگه:31:

اصلا بروز نیستی ،چطوری یاهو به ورژن 7 اعتماد کردی تو
کلی نقص داره
کلی باگ داره
کلی ضعف امنیتی و 100 ها مشکل دیگر

ae2009
23-03-2011, 08:49
ورژن 11 رو از کجا میشه دانلود کرد؟

Ship Storm
23-03-2011, 10:21
ورژن 11 رو از کجا میشه دانلود کرد؟

ahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

B3HZ@D
23-03-2011, 15:14
چه اروری میده؟؟؟

ارور اینه !!!

البته از طریق سایت یاهو میتونم وارد ایمیل بشم
یا از همین طریق همین سایت webmessenger هم ایدی لاگین میشه
ولی با خود نرم افزار یاهو نمیتونم لاگین کنم!!!

MERLIN_BOZORG
23-03-2011, 15:21
ارور اینه !!!

البته از طریق سایت یاهو میتونم وارد ایمیل بشم
یا از همین طریق همین سایت webmessenger هم ایدی لاگین میشه
ولی با خود نرم افزار یاهو نمیتونم لاگین کنم!!!

شما یا تنظیمات ------ به یاهو دادین یا سرعتتون پایینه

تنظیمات ------ رو غیر فعال کنید

B3HZ@D
23-03-2011, 15:39
نه دوست عزیز
من که از ------ استفاده نمیکنم...------ خود یاهو هم غیر فعاله
سرعت اینترنت هم بالاست...اشتراک ADSL دارم و و receive هم100 تا 120 کیلو بایته
از زمانی که بخاطر یک سری مسائل یاهو رو بستن تا حالا همینطور مونده

amirtoty
23-03-2011, 15:50
من یاهو11 نصب کردم ولی وقتی PM میاد هیچ متنی نشون نمیده!!! چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saman65
23-03-2011, 15:59
من یاهو11 نصب کردم ولی وقتی PM میاد هیچ متنی نشون نمیده!!! چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاکش کن 10 نصب کن.هنور ورژن اصلی یاهو 11 نیومده و اونی که شما نصب کردی ورژن بتا هستش و خیلی مشکلا داره

saman65
23-03-2011, 16:05
نه دوست عزیز
من که از ------ استفاده نمیکنم...------ خود یاهو هم غیر فعاله
سرعت اینترنت هم بالاست...اشتراک ADSL دارم و و receive هم100 تا 120 کیلو بایته
از زمانی که بخاطر یک سری مسائل یاهو رو بستن تا حالا همینطور مونده

عزیز یه و-ی-پ-ی-ا-ن مجانی یا پولی گیر بیار.100% مشکلت حل میشه.اگه دیدی با اون یاهوت باز میشه پس بدون مشکل از آی اس پیت هستش

joe_satriani
23-03-2011, 16:20

با سلام

موفق باشيد.

Gam3r
23-03-2011, 17:56
یاهو مسنجر من قاطی کرده !!

پی ام های فینگلیش رو کج نشون میده
فارسی رو به صورت مربع نشون میده

چه مرگشه ؟ یهو اینجوری شد !!

Ship Storm
23-03-2011, 19:11
یاهو مسنجر من قاطی کرده !!

پی ام های فینگلیش رو کج نشون میده
فارسی رو به صورت مربع نشون میده

چه مرگشه ؟ یهو اینجوری شد !!

شما ویندوز رو ریست کن اگر مشکل برطرف نشد فونت های ویندوز احتمالا دچار مشکل شدند
نرم افزار word رو باز کنید ببینید اونجا مشکلی ندارید
اگر مشکل موجود داشت فونت های جدید جایگزین کنید واگر مشکل وجود نداشت به منوی performance یاهو مسنجر برید و اونجا نوع فونت یاهو مسنجر رو تغییر بدید و روی arial یا tahoma بگذارید

rapilenz
24-03-2011, 02:47
سلام دوستان دو تا مشكل اساسي دارم كه داره منو به سمت روانپزشك ميكشونه اونم اينه كه وقتي به كسي pm ميدم text من به طرف نميرسه يعني طرف text منو نمي بينه و ديگه اينكه صداي room ها رو ندارم يعني talk قطع شده .4 بار ويندوز رو عوض كردم فايده نداشته 5 تا ورژن از ياهو مسنجر از ورژن 7 تا ورژن 11 نصب كردم بازم بي فايده بودش به خدا دارم رواني ميشم كمممممممممممممممممممك. ضمنا من با GPRS همراه اول با كاميوتر وصل ميشم گوشيمم سوني اريكسون w810i هستش.كسي ميتونه كمكم كنه؟ كمممممممممممممممممممممممم ممممممممك

Ship Storm
24-03-2011, 09:38
سلام دوستان دو تا مشكل اساسي دارم كه داره منو به سمت روانپزشك ميكشونه اونم اينه كه وقتي به كسي pm ميدم text من به طرف نميرسه يعني طرف text منو نمي بينه و ديگه اينكه صداي room ها رو ندارم يعني talk قطع شده .4 بار ويندوز رو عوض كردم فايده نداشته 5 تا ورژن از ياهو مسنجر از ورژن 7 تا ورژن 11 نصب كردم بازم بي فايده بودش به خدا دارم رواني ميشم كمممممممممممممممممممك. ضمنا من با GPRS همراه اول با كاميوتر وصل ميشم گوشيمم سوني اريكسون w810i هستش.كسي ميتونه كمكم كنه؟ كمممممممممممممممممممممممم ممممممممك

این پست رو یک نگاه بنداز شما

Gam3r
24-03-2011, 10:35
شما ویندوز رو ریست کن اگر مشکل برطرف نشد فونت های ویندوز احتمالا دچار مشکل شدند
نرم افزار word رو باز کنید ببینید اونجا مشکلی ندارید
اگر مشکل موجود داشت فونت های جدید جایگزین کنید واگر مشکل وجود نداشت به منوی performance یاهو مسنجر برید و اونجا نوع فونت یاهو مسنجر رو تغییر بدید و روی arial یا tahoma بگذارید

اتفاقا دور و بر 2000 تا فونت فارسی ریختم ، بعد یهو اینجوری شد !!
میتونم فارسی تایپ کنم توی ورد ... توی یاهو هم وقتی طرف مقابل فارسی تایپ میکنه ، برای من به صورت مربع مربع میاد تمام حروف ، باید اون مربع هارو کپی کنم توی یه ورد یا جای دیگه تا بتونم بخونم چی نوشته ... !!
در منوی performance باید کدوم قسمت فونت هارو درست کنم ؟ اگه قسمت appearance هستم که در اونجا فونت Tahoma هست ...

ae2009
24-03-2011, 21:58

ورژن 10 رو هم نصب کردم. مشکل برطرف نشد:41:

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

سرعت اینترنتم 128 هست و سرعت طرف مقابل 512 هست تصویرم رو نداره ولی من تصویرش رو دارم یکی کمک کنه

ae2009
24-03-2011, 22:04
من با سرعت 128 و طرف مقابل 512 هست و هر کاری میکنم تصویر من رو نداره چی کار کنم؟:41:
مسنجر هر دومون هم 10 هست

MohammadT15
25-03-2011, 00:59
سلام من یه مشکل واقعا اساسی با یاهو مسنجر های ورژن 8 به بعد دارم
چون آف برای من زیاد میاد حداقل 1 دقیقه یه بار یه دونه پی ام برام میاد وقتی از نت میام بیرون مثلا تا شب باید حداقل 100 تا آف داشته باشم فقط 7 8 تا دارم.خیلی بخواد آف برام نگه داره 10 تا.بقیه رو خود به خود حذف میکنه.با مسنجر ورژن 8 این مشکل رو نداشتم شده 200 تا آف رو هم نشون میداد تا وارد میشدم.اما توی ورژن 9 و 10 و 11 این ورژن هست.چیکار کنم؟بارها شده دوستام برام آف گذاشتن اما چون تعداد آف هام زیاد بوده خود به خود حذف شدند و من ندیدم.همین امروز ظهر یه آف خیلی مهم برام دوستم گذاشته اما الان 8 تا آف بیشتر نیومده و آف اون هم نیست روی آی دیش هم میرم آرشیو رو میبینم چیزی نزده.حالا من چه جوری پیدا کنم اون آف رو خیلی مهمه مطمئنم ایراد هم از طرف مسنجر منه که اینجوری نشون میده
ویندوز عوض کردم مسنجر عوض کردم از صد جا دانلود کردم از کلی پکیج مختلف امتحان کردم اصلا درست نمیشه.حالا اون یه آف برا من خیلی مهم بوده که نیست.چیکار کنم؟

Ship Storm
25-03-2011, 09:50
اتفاقا دور و بر 2000 تا فونت فارسی ریختم ، بعد یهو اینجوری شد !!
میتونم فارسی تایپ کنم توی ورد ... توی یاهو هم وقتی طرف مقابل فارسی تایپ میکنه ، برای من به صورت مربع مربع میاد تمام حروف ، باید اون مربع هارو کپی کنم توی یه ورد یا جای دیگه تا بتونم بخونم چی نوشته ... !!
در منوی performance باید کدوم قسمت فونت هارو درست کنم ؟ اگه قسمت appearance هستم که در اونجا فونت Tahoma هست ...

یاهو مسنجر رو پاک کنید ورژن 11 بتا رو نصب کنید
اگر مشکل حل شد که هیچ و اگر حل نشد یاهو مسنجر رو وقتی پاک کردید از نرم افزارهای Registry Cleaner استفاده کنید و سیستم رو ریستارت کنید و مجدد جدیدترین نسخه رو نصب کنید

Ship Storm
25-03-2011, 09:52
من با سرعت 128 و طرف مقابل 512 هست و هر کاری میکنم تصویر من رو نداره چی کار کنم؟:41:
مسنجر هر دومون هم 10 هست

احتمالا شبکه اینترنتی شما دچار مشکل شده
از وی // پی | ان استفاده کنید و این موضوع رو تست کنید باید نتیجه بگیرید

Gam3r
25-03-2011, 09:58
یاهو مسنجر رو پاک کنید ورژن 11 بتا رو نصب کنید
اگر مشکل حل شد که هیچ و اگر حل نشد یاهو مسنجر رو وقتی پاک کردید از نرم افزارهای Registry Cleaner استفاده کنید و سیستم رو ریستارت کنید و مجدد جدیدترین نسخه رو نصب کنید

یاهو 11 دارم ، و اون کارهایی هم که گفتی رو بلد نیستم ... :31:

اصلا حسش نیست ! بزار خراب بمونه ... :دی ممنون ... :دی

B3HZ@D
25-03-2011, 14:22
مشکل ما هم با یاهو مسنجر با یک روش کاملا تخیلی حل شد :31:
انواع و اقسام وی پی ان ها و ف ی ل ت ر شکنها رو تست کردیم به نتیجه نرسیدیم
ولی یک بار همینطوری اولترا سارف رو اجرا کردم و تونستم با ایدی خودم لاگین کنم
دفعه بعد تونستم بتونم اولترا سارف وارد یاهو مسنجر بشم :18:
الان دیگه مشکل کاملا برطرف شده :8:

Ship Storm
26-03-2011, 08:54
یاهو 11 دارم ، و اون کارهایی هم که گفتی رو بلد نیستم ... :31:

اصلا حسش نیست ! بزار خراب بمونه ... :دی ممنون ... :دی

جالب بود :31:
جز پاسخ های نادر تو طول 6 سالی که اینجا هستم محسوب میشه : دی

FOURTH RETURN
26-03-2011, 11:28
آقا این صحفه لعنتی و مزاحم news نمیخوام با اجرای مسنجر بیاد بالا چه کار کنم؟

bahar73
26-03-2011, 11:53
میشه نرم افزار یا سایتی رو معرفی کنید که از طریقش بشه فهمید کی offline و چه کسی invisible

omid.7128
26-03-2011, 12:06
برنامه ی دیگه ای یا وب سایتی چیزی هست که بشه باهاش چت کرد یا ایمیل یاهو رو چک کرد؟ مسنجرم login نمیشه! وب سایت یاهو هم بالا نمیاد، webmessenger هم همینطور

printemps
26-03-2011, 12:20
سلام
من از وقتی مسنجر 11 رو نصب کردم هربار که آن میشم تمام افهام از هرکس هم تو یه پنجره جدید باز میشه و هم پنجره افهام میاد و تو تمام این مدت که باز بشه هم مسنجر هنگ میکنه!
با اینکه تنظیمات مسنجرم روی این دو گزینه تنظیم شده

Minimize the message window to the taskbar
و
show message from background windows at bottom .....

هربار هم که بخوام یک پنجره ی جدید باز کنم یا کسی پی ام میده مسنجر هنگ میکنه و کلی طول میکشه تا پنجره باز بشه.
کسی راه حلی براش داره؟

bahar73
26-03-2011, 12:43
آقا این صحفه لعنتی و مزاحم news نمیخوام با اجرای مسنجر بیاد بالا چه کار کنم؟

ابتدا از منوي Messenger گزينهء Preference را انتخاب كنيد.
در پنجرهء جديد و در كادر دوم اين پنجره كه با عنوان:
When I sign in to Yahoo! Messenger
مي باشد، تيك كنار عبارت:
.!Show Inside Yahoo
را برداريد.

MohammadT15
26-03-2011, 13:50
سلام من یه مشکل واقعا اساسی با یاهو مسنجر های ورژن 8 به بعد دارم
چون آف برای من زیاد میاد حداقل 1 دقیقه یه بار یه دونه پی ام برام میاد وقتی از نت میام بیرون مثلا تا شب باید حداقل 100 تا آف داشته باشم فقط 7 8 تا دارم.خیلی بخواد آف برام نگه داره 10 تا.بقیه رو خود به خود حذف میکنه.با مسنجر ورژن 8 این مشکل رو نداشتم شده 200 تا آف رو هم نشون میداد تا وارد میشدم.اما توی ورژن 9 و 10 و 11 این ورژن هست.چیکار کنم؟بارها شده دوستام برام آف گذاشتن اما چون تعداد آف هام زیاد بوده خود به خود حذف شدند و من ندیدم.همین امروز ظهر یه آف خیلی مهم برام دوستم گذاشته اما الان 8 تا آف بیشتر نیومده و آف اون هم نیست روی آی دیش هم میرم آرشیو رو میبینم چیزی نزده.حالا من چه جوری پیدا کنم اون آف رو خیلی مهمه مطمئنم ایراد هم از طرف مسنجر منه که اینجوری نشون میده
ویندوز عوض کردم مسنجر عوض کردم از صد جا دانلود کردم از کلی پکیج مختلف امتحان کردم اصلا درست نمیشه.حالا اون یه آف برا من خیلی مهم بوده که نیست.چیکار کنم؟

ای بابا کسی جواب مشکل مارو نمیدونست؟اینقدر حاده؟بابا خیلیا این مشکل رو دارن تا اونجا که من میدونم یعنی یه راه حلی براش نیست؟:41:

Ship Storm
26-03-2011, 16:03
میشه نرم افزار یا سایتی رو معرفی کنید که از طریقش بشه فهمید کی offline و چه کسی invisible

bahar73
26-03-2011, 21:14

ممنون اما اینا بیشتر اوقات درست نشون نمیدن (invisble)رو راه مطمئن تری هم هست؟

omid.7128
26-03-2011, 21:35
برنامه ی دیگه ای یا وب سایتی چیزی هست که بشه باهاش چت کرد یا ایمیل یاهو رو چک کرد؟ مسنجرم login نمیشه! وب سایت یاهو هم بالا نمیاد، webmessenger هم همینطور

محض یاداوری ، آن سوی اینترنت چشمانی منتظر پاسخند!

Ship Storm
27-03-2011, 01:11
ممنون اما اینا بیشتر اوقات درست نشون نمیدن (invisble)رو راه مطمئن تری هم هست؟

در اکثر مواقع اینطورنیستند
شما میتونید تست کنید و ID های مختلف رو بررسی کنید ببیند درست جواب میده یا نه
چند تا سایت معروف دیگه هم هست :

varians
28-03-2011, 22:38
سلام
آقا یاهو مسنجر من بعضی وقتا هر چی پی ام میدم نمیره واسه طرف اما مال اون میاد و حتما باید ادد کنم طرف رو. این در حالیه که اون طرف می تونه ببینه که من دارم تایپ میکنم اما فقط پی ام بهش نمی رسه.
مشکل از چیه ؟ من حتی نسخه های مختلف رو هم امتحان میکنم همشون همین مشکل رو بعضی وقتا دارن.
دی سی و ریکانکت اینترنت و ریستارت هم فایده نداره باید چند ساعتی بگذره تا خودش خود به خود درست شه.
چجوری میشه این مشکلو حل کرد ؟؟
مرسی

zeos
29-03-2011, 13:03
اقا یه نفر فوری خواهشا کمک کنه.
من لب تاب دارم ولی با یاهو نمیتونم پسوردمو وارد کنم. چون پسوردم alt داره با چندتا عدد که باید alt رو بگیرم بعد عدد ها رو بزنم . ولی هر چی الت رو میگیرم عدد ها رو میزنم وارد نمیکنه. باید چیکار کنم. اقا من اومدم خارج از کشور و الان گیر این ایدیم برای ارتباط. لطفا یکی کمک کنه یه راهی بزار جلو پام که بتونمسوردمو وارد کنم.

Ship Storm
29-03-2011, 14:34
سلام
آقا یاهو مسنجر من بعضی وقتا هر چی پی ام میدم نمیره واسه طرف اما مال اون میاد و حتما باید ادد کنم طرف رو. این در حالیه که اون طرف می تونه ببینه که من دارم تایپ میکنم اما فقط پی ام بهش نمی رسه.
مشکل از چیه ؟ من حتی نسخه های مختلف رو هم امتحان میکنم همشون همین مشکل رو بعضی وقتا دارن.
دی سی و ریکانکت اینترنت و ریستارت هم فایده نداره باید چند ساعتی بگذره تا خودش خود به خود درست شه.
چجوری میشه این مشکلو حل کرد ؟؟
مرسی

این پست رو ملاحظه کنید :

FOURTH RETURN
29-03-2011, 15:59
من میخوام بجای آیدیم یه اسم داشته باشم که وقتی آنلاین میشم و توی رومها با اون شناخته بشم چکار کنم؟

zeos
29-03-2011, 16:02
بابا تورو خدا یکی جواب سوال منو بده. لازمه .واجبه. یاد ندارم با لب تابم پسورد یاهوم که alti هست رو بالا بیارم. نمیزنه اصلا.باید چیکار کنم

printemps
29-03-2011, 19:01
سلام
من از وقتی مسنجر 11 رو نصب کردم هربار که آن میشم تمام افهام از هرکس هم تو یه پنجره جدید باز میشه و هم پنجره افهام میاد و تو تمام این مدت که باز بشه هم مسنجر هنگ میکنه!
با اینکه تنظیمات مسنجرم روی این دو گزینه تنظیم شده

Minimize the message window to the taskbar
و
show message from background windows at bottom .....

هربار هم که بخوام یک پنجره ی جدید باز کنم یا کسی پی ام میده مسنجر هنگ میکنه و کلی طول میکشه تا پنجره باز بشه.
کسی راه حلی براش داره؟
دوستان کسی نمیدونست این مشکل از کجاست و راه حلش چیه؟

joe_satriani
29-03-2011, 20:01
اقا یه نفر فوری خواهشا کمک کنه.
من لب تاب دارم ولی با یاهو نمیتونم پسوردمو وارد کنم. چون پسوردم alt داره با چندتا عدد که باید alt رو بگیرم بعد عدد ها رو بزنم . ولی هر چی الت رو میگیرم عدد ها رو میزنم وارد نمیکنه. باید چیکار کنم. اقا من اومدم خارج از کشور و الان گیر این ایدیم برای ارتباط. لطفا یکی کمک کنه یه راهی بزار جلو پام که بتونمسوردمو وارد کنم.

با سلام
با كيبرد مجازي ويندوز اين كار رو بكنيد
به مسير زير رو بريد
start - all programs - accessories - Accessibility - On-Screen Keyboard

موفق باشيد.

zeos
29-03-2011, 21:31
با سلام
با كيبرد مجازي ويندوز اين كار رو بكنيد
به مسير زير رو بريد
start - all programs - accessories - Accessibility - On-Screen Keyboard

موفق باشيد.

ممنون دوست عزیز ولی این کارو قبلا هم کرده بودم. مشکل اینجاس که با اونم چواب نمیده و چیزی تایپ نمیکنه وقتی alt رو ول میکنم.
لطفا بازم راهنمایی کنید

Ship Storm
29-03-2011, 23:32
بابا تورو خدا یکی جواب سوال منو بده. لازمه .واجبه. یاد ندارم با لب تابم پسورد یاهوم که alti هست رو بالا بیارم. نمیزنه اصلا.باید چیکار کنم

مشکل شما چیه
یکم روشن تر کنید قضیه رو
پسورد شما alti هست و وقتی وارد میکنید بالا نمیاد؟

MRMadadiN
30-03-2011, 00:23
سلام دوستان من هرچي پي‌ام ميدم توي ياهو مسنجرم نميرسه از ورژنهاي مختلفم امتحانش كردم 8،9،10 ولي نشد كه نشد . حتي وقتي براي خودمم پي‌ام ميدم نميرسه !
ممنون

Ship Storm
30-03-2011, 02:23
سلام دوستان من هرچي پي‌ام ميدم توي ياهو مسنجرم نميرسه از ورژنهاي مختلفم امتحانش كردم 8،9،10 ولي نشد كه نشد . حتي وقتي براي خودمم پي‌ام ميدم نميرسه !
ممنون

این پست رو ملاحظه کنید :

zeos
30-03-2011, 09:43
مشکل شما چیه
یکم روشن تر کنید قضیه رو
پسورد شما alti هست و وقتی وارد میکنید بالا نمیاد؟

ببین دوست من پسورد مثلا alt + 22222 هست خوب؟ مشکل اینجاس که من هر کار میکنم نمیتونم با کیبرد لب تاب یا کیبرد مجازیش این پسورد رو وارد کنم. یعنی alt رو که میگیرم عدد ها رو میزنم وارد نمیکنه قسمت پسورد یاهو مسنجر . هیچی نمیزنه. در صورتی که
با کیپرد پی سی وقتی میزدم و alt رو میگیرفتم عدد میزدم و alt رو ولش میکردم یه حرف اضافه میشد جای پسورد ولی اینجا این طور نیست. حالا میخوام یکی بهم بگه چطوری میتونم پسوردمو وارد کنم وقتی کیبرد نمیزنه

MRMadadiN
30-03-2011, 11:26
این پست رو ملاحظه کنید :

سلام دوست عزيز ممنون ولي من حتي اين كار رو هم انجام دادم ولي نشد چكاري بكنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zeos
30-03-2011, 11:40
سلام دوست عزيز ممنون ولي من حتي اين كار رو هم انجام دادم ولي نشد چكاري بكنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما اول این برنامه رو نصب کن یه اسکن بکن Malwarebytes' Anti-Malware
بعد یه ریست بکن. بعد هم ورژن 11 یاهو رو نصب کن

Ship Storm
30-03-2011, 12:35
ببین دوست من پسورد مثلا alt + 22222 هست خوب؟ مشکل اینجاس که من هر کار میکنم نمیتونم با کیبرد لب تاب یا کیبرد مجازیش این پسورد رو وارد کنم. یعنی alt رو که میگیرم عدد ها رو میزنم وارد نمیکنه قسمت پسورد یاهو مسنجر . هیچی نمیزنه. در صورتی که
با کیپرد پی سی وقتی میزدم و alt رو میگیرفتم عدد میزدم و alt رو ولش میکردم یه حرف اضافه میشد جای پسورد ولی اینجا این طور نیست. حالا میخوام یکی بهم بگه چطوری میتونم پسوردمو وارد کنم وقتی کیبرد نمیزنه

شما alt رو نگه دار و عدد 2 رو بزن
حالا Alt رو رها کن
دوباره alt رو بگیر و عدد 2 رو بزن
دوباره alt رو رها کن
با این روش رمز رو وارد کن

FOURTH RETURN
30-03-2011, 12:53
من میخوام بجای آیدیم یه اسم داشته باشم که وقتی آنلاین میشم و توی رومها با اون شناخته بشم چکار کنم؟

کسی نبود جواب بده؟:41:

printemps
30-03-2011, 13:02
حذف شود...

printemps
30-03-2011, 13:57
کسی نبود جواب بده؟:41:
از منوی messenger
My Account Info رو انتخاب کنید
اینجا پسوردتونو وارد کنید و تو قسمت تنظیمات اکانت و در قسمت Manage your Yahoo! aliases ایدی مورد نظرتون رو ثبت کنید و بعدا موقع وارد شدن تو چت روم ایدی مورد نظرتون رو از گزینه Enter Chat room as انتخاب کنید و بعد وارد روم مورد نظرتون بشید.

FOURTH RETURN
30-03-2011, 16:04
از منوی messenger
My Account Info رو انتخاب کنید
اینجا پسوردتونو وارد کنید و تو قسمت تنظیمات اکانت و در قسمت Manage your Yahoo! aliases ایدی مورد نظرتون رو ثبت کنید و بعدا موقع وارد شدن تو چت روم ایدی مورد نظرتون رو از گزینه Enter Chat room as انتخاب کنید و بعد وارد روم مورد نظرتون بشید.

نمیشه ضمنا من میخوام اسمم کلا عوض بشه نه فقط توی رومها:41:

Ship Storm
30-03-2011, 18:11

شما یاهو مسنجر رو باید اک کنید و ورزن دیگری رو نصب کنید
احتمال دیگه ای که میشه داد مشکل از خود ویندوز باشه

zeos
30-03-2011, 19:29
شما alt رو نگه دار و عدد 2 رو بزن
حالا Alt رو رها کن
دوباره alt رو بگیر و عدد 2 رو بزن
دوباره alt رو رها کن
با این روش رمز رو وارد کن

دوست من شما هم یه چیزی میگی ها.
خوب اگر این روشی که شما میگی من انجام بدم مشکل اول اینه که نمیشه با کیبرد لب تاب زد. حالا بلفرضم من با کیبرد مجازی بزنم که با این روش ده بیست تا حرف اضافه مییاد تو پسوردم که.
ببین دوست من. من پسوردم alt +13397 هست . قبلا وقتی با کامپیوتر خونه الت رو میگرفتم و این اعداد رو فشار میدادم و alt رو ول میکردم یه حرف اضافه میشد. ولی الان نمیشه. حالااگر با روش شما انجام بدم که دقیقا 5 حرف اضافه مییاد تو پسوردم !!! من پسوردم ترکیبی از این اعداد هست که وقتی الت رو ول میکنم یکی اضافه باید بشه
لطفا یه روش عملی بگید. بازم ممنون ولی.

printemps
30-03-2011, 19:30
نمیشه ضمنا من میخوام اسمم کلا عوض بشه نه فقط توی رومها:41:
از منوی Messenger گزینه My Contact details رو انتخاب کنید. اونجا اسمتون رو عوض کنید.
ببینید درست میشه؟

mellad
30-03-2011, 19:43
دوستان من 1 ماه این یاهو پدرمو در آورده .. 20 ثانیه چت میکنم سریع یاهو هنگ میکنه دوباره بعد چند ثانیه به حالت اول بدون هنگ بر میگرده .... تند تند اینطوری میشه ....

انتی ویروسم نصب کردم NOD 32 .. AVG9 .. Malwarebytes.Anti-Malware .... خلاصه هر کاری میکنم همش اینطوری میشه ...

خواهشا" یکی کمکم کنه....

Ship Storm
30-03-2011, 20:16
دوست من شما هم یه چیزی میگی ها.
خوب اگر این روشی که شما میگی من انجام بدم مشکل اول اینه که نمیشه با کیبرد لب تاب زد. حالا بلفرضم من با کیبرد مجازی بزنم که با این روش ده بیست تا حرف اضافه مییاد تو پسوردم که.
ببین دوست من. من پسوردم alt +13397 هست . قبلا وقتی با کامپیوتر خونه الت رو میگرفتم و این اعداد رو فشار میدادم و alt رو ول میکردم یه حرف اضافه میشد. ولی الان نمیشه. حالااگر با روش شما انجام بدم که دقیقا 5 حرف اضافه مییاد تو پسوردم !!! من پسوردم ترکیبی از این اعداد هست که وقتی الت رو ول میکنم یکی اضافه باید بشه
لطفا یه روش عملی بگید. بازم ممنون ولی.

پس فکر کنم منظور شما رو درست متوجه نشدم شما تو اون پست اول گفته بودید که این کار رو میکنید کاراکتری چاپ نمیشه
ببینید alt رو نگه دارید و بعد عدد 13397 رو بزنید کاراکتری که چاپ میشه اینه :

حالا وقتی تک تک نگه دارید کاراکتر چاپی این میشه :

☺♥♥○•

---
شما تو ماکروسافت ورد یک بار امتحان کنید ببیند باز هم alt رو نگه میدارید و این عدد رو وارد میکنید چیزی تایپ نمیشه

zeos
30-03-2011, 21:17
پس فکر کنم منظور شما رو درست متوجه نشدم شما تو اون پست اول گفته بودید که این کار رو میکنید کاراکتری چاپ نمیشه
ببینید alt رو نگه دارید و بعد عدد 13397 رو بزنید کاراکتری که چاپ میشه اینه :

حالا وقتی تک تک نگه دارید کاراکتر چاپی این میشه :

☺♥♥○•

---
شما تو ماکروسافت ورد یک بار امتحان کنید ببیند باز هم alt رو نگه میدارید و این عدد رو وارد میکنید چیزی تایپ نمیشه

اره دوست عزیز من. دقیقا همینی که شما میگی. اره بازم امتحان کردم نتونستم چیزی بزنم. تکی تکی میشه اگر با کیبرد مجازی انجام بدم ولی همه اعداد با هم نمیشه. حالا راهی داری شما برای حل این مشکل؟؟؟؟

Ship Storm
30-03-2011, 21:27
اره دوست عزیز من. دقیقا همینی که شما میگی. اره بازم امتحان کردم نتونستم چیزی بزنم. تکی تکی میشه اگر با کیبرد مجازی انجام بدم ولی همه اعداد با هم نمیشه. حالا راهی داری شما برای حل این مشکل؟؟؟؟

والا من لپ تاپ ندارم که بتونم تست کنم ببینم آیا تو لپ تاپ ها این امر ممکن هست یا نه
تو PC که من تست میکنم به راحتی قابل انجامه
من فکر نکنم تو لپ تاپ غیر قابل اجرا باشه چون به هر حال قابلیت های کاراکتری برای تمام کامپیوترها بصورت یکسان هست

FOURTH RETURN
30-03-2011, 22:01
دوستان من 1 ماه این یاهو پدرمو در آورده .. 20 ثانیه چت میکنم سریع یاهو هنگ میکنه دوباره بعد چند ثانیه به حالت اول بدون هنگ بر میگرده .... تند تند اینطوری میشه ....

انتی ویروسم نصب کردم NOD 32 .. AVG9 .. Malwarebytes.Anti-Malware .... خلاصه هر کاری میکنم همش اینطوری میشه ...

خواهشا" یکی کمکم کنه....

من هم دقیقا این مشکل رو دارم

Gam3r
30-03-2011, 22:13
من هم دقیقا این مشکل رو دارم

mellad
30-03-2011, 23:03
بچه ها یک فکری کنید ......

Gam3r
30-03-2011, 23:06
بچه ها یک فکری کنید ......

Ship Storm
30-03-2011, 23:35
شما ها یاهو مسنجرتون رو پاک کنید و چند روزی با یک ورژن دیگه مثل نسخه 8 کار کنید ببینید باز هم این مشکل رو دارید

mellad
31-03-2011, 09:36
شما ها یاهو مسنجرتون رو پاک کنید و چند روزی با یک ورژن دیگه مثل نسخه 8 کار کنید ببینید باز هم این مشکل رو دارید

من ورژن 8 به بالا همش مورد داره ولی خود 8 نداره .... جریان چیه ؟

Ship Storm
31-03-2011, 11:21
من ورژن 8 به بالا همش مورد داره ولی خود 8 نداره .... جریان چیه ؟

ورژن 8 اون زمان هم جز استانداردترین نسخه ها و بدون مشکل ترین نسخه ها شناخته شد
حالا اینکه میگید مشکل داره احتمال زیاد ویندوز XP دارید که ورژن های بالاتر براتون مشکل سازه

omid-p30
01-04-2011, 11:11
پاک شود، ممنون.

solbi
01-04-2011, 13:34
سلام
مشكل من جديدا بوجود اومده
وقتي براي من آفلاين مياد ، صفحه آفلاين باز ميشه اما چيزي توش نشون نميده
اين مشكل در مورد pm ها هم هست. نوشته ها رو اصلا نشون نميده
ورژن ياهو رو هم عوض كردم ولي باز همين مشكل هست

mortal kombat 2008
01-04-2011, 18:00
من از یاهو مسنجر نسخه 11 بتا ، استفاده میکنم و اکثر اوقات وقتی می خوام وارد یاهو مسنجر بشم ، نمی شه و جدیدا بیشتر از یه هفته هست که اصلا نمی تونم وارد یاهو مسنجر بشم و هی ارور میده و میگه دوباره ازمایش کنید . در واقع من با نسخه های دیگه هم یه همچین مشکلی داشتم ولی انقدر ادامه دار نمی شد وبعد یه مدت خودش خوب میشد.
اگه میشه یه راه حلی بگید که یا هیچ وقت به این مشکل بر نخورم و یا بتونم این مشکل رو رفع کنم.

mahdis23
02-04-2011, 12:13
سلام!
من جدیدا نمی تونم وارد مسنجر بشم!
البته با یک آی دی دیگه امتحان کردم وارد می شه اما با آی دی خودم وار نمی شه! اما از ایمیلم می تونم استفاده کنم!
کسی می تونه کمکم کنه!؟

ArashDastpeyman
02-04-2011, 13:09
کسی میدونه با این ارور ها باید چیکار کنم ؟

joe_satriani
02-04-2011, 13:20
سلام
مشكل من جديدا بوجود اومده
وقتي براي من آفلاين مياد ، صفحه آفلاين باز ميشه اما چيزي توش نشون نميده
اين مشكل در مورد pm ها هم هست. نوشته ها رو اصلا نشون نميده
ورژن ياهو رو هم عوض كردم ولي باز همين مشكل هست

با سلام
دوست عزيزم شما به آدرس زير مراجعه كنيد

راه حل 100% رفع مشکل سفید بودن صفحه چت یاهو

موفق باشيد.

hno
03-04-2011, 07:15
سلام دوستان
من یک مشکلی جدیدا دارم .

دیدید که مثلا مواقعی که پای سیستم نیستید و کامپیوتر خاموش هست ، هرکس براتون پیام بذاره بعد از اینکه وارد یاهو میشید ، pm هاتون رو بهتون نشون میده .

از من هیچ پی امی رو بعد از اینکه وارد میشم نشون نمیده . 100 درصد پیام هم قبلا دریافت کردم .

من ورژن 10 رو داشتم ، بعد هم 11 رو ریختم ولی مشکل حل نشد . حتی با یک ای دی دیگه روی یک سیستم دیگه هم تست کردم ، مشکل هنوز بود . میخواستم ببینم مشکل چیه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

MZ_Love17
03-04-2011, 22:01
یه چند وقتی هست (تقریبا دو روز) نمی تونم وارد یکی از آیدی هام (یکی یاهو) بشم
این ارور رو می ده

صد در صد مطمئن هستم، پسوردم رو درست می زنم (هیچ شکی ندارم)
گفتم شاید مشکل از یاهوم باشه، یاهو رو هم عوض کردم
دوباره نصبش کردم
الان وارد ایدی های دیگه ام میشه
ولی وارد این یکی که به شدت لازمش دارم نمی شه
دوستان ممنو می شم کمکم کنید:11:

officer
05-04-2011, 22:54
ای دی شما بخاطر وارد کردن پسورد اشتباه به طور متوالی قفل شده ...
باید 12 ساعت صبر کنین و دوباره سعی کنید
اگر نه ، روی Forgot password کلیک کنید و مراحل بازیابی پسورد رو انجام بدین

barslona2006
09-04-2011, 21:53
سلام دوستان من تو ورژن 10 وقتی بهم ویس میدن حی ارور میده
ممنون میشم به من کمک کنید

Ship Storm
09-04-2011, 22:16
سلام دوستان من تو ورژن 10 وقتی بهم ویس میدن حی ارور میده
ممنون میشم به من کمک کنید

چه اروری میده؟
متن ارور چیه؟

a6543210
12-04-2011, 05:46
سلام دوستان
یه سوالی دارم
نمی دونید چطور می تونم وقتی با کسی voice چت دارم بتونم صدامونو هم که داریم با هم صحبت می کنیم رو ذخیره کنم.در واقع نمی دونم تو آرشیو که چیزی نبود .اگه می شه بگین چطور می تونم صدامونو ذخیره کنم.ممنونم

joe_satriani
12-04-2011, 17:53
سلام دوستان
یه سوالی دارم
نمی دونید چطور می تونم وقتی با کسی voice چت دارم بتونم صدامونو هم که داریم با هم صحبت می کنیم رو ذخیره کنم.در واقع نمی دونم تو آرشیو که چیزی نبود .اگه می شه بگین چطور می تونم صدامونو ذخیره کنم.ممنونم

با سلام
شما بايد يه نرم افزار ركوردر روي ويندوز نصب كنيد و از طريق اون صدايي كه توي ويندوز مياد رو ركورد كنيد و ذخيره كنيد
يا با استفاده از نرم افزار jet audio اين كار رو كنيد

موفق باشيد.

Ehsanpark
12-04-2011, 18:01
سلام
یه مشکلی جدیدا پیش اومده برام، آفلاین هارو نشون نمیده، پی ام ارسال نمی کنه و هیچی نمیاد. پی ام رو سند می کنم ولی اتفاقی نمیوفته و چیزی نمیره. سیستممو هم فول اسکن کردم یاهو رو پاک کردم دوباره ریختم درست نشده. کسی می دونه؟

serhossien
13-04-2011, 00:05
توی ورژن 9 یاهو مسنجر نمی تونستم از صدا استفاده کنم و هر وقت دکمه call رو می زدم یاهو پیغام

Sorry, but we were unable to place your call. Please try again. رو میداد. الان که از ورژن 10 استفاده می کنم بازهم نمی تونم از voice استفاده کنم
دلیل چیه

joe_satriani
13-04-2011, 10:24
توی ورژن 9 یاهو مسنجر نمی تونستم از صدا استفاده کنم و هر وقت دکمه call رو می زدم یاهو پیغام
رو میداد. الان که از ورژن 10 استفاده می کنم بازهم نمی تونم از voice استفاده کنم
دلیل چیه

با سلام
شما داخل کنفرانس با طرف مقابل برید و بعد از voice استفاده کنید

موفق باشید.

mahdi22ir
13-04-2011, 11:15
سلام
یه مشکلی جدیدا پیش اومده برام، آفلاین هارو نشون نمیده، پی ام ارسال نمی کنه و هیچی نمیاد. پی ام رو سند می کنم ولی اتفاقی نمیوفته و چیزی نمیره. سیستممو هم فول اسکن کردم یاهو رو پاک کردم دوباره ریختم درست نشده. کسی می دونه؟

سلام دوستان
منم این مشکل رو دارم
فک کنم از بعد از Update اینحوری شد تو ویندوز 7
یا حق

haji20
13-04-2011, 16:32
سلام
نياز به كمكتون دارم
من با استفاده از وي.پي.ان به ياهوم(مسنجر) وصل شدم
اما حالا وقتي ميخوام با همون ايديم وصل بشم چند دقيقه طول ميكشه اخر كار هم وصل نميشه به جز اينكه بازم از وي.پي.ان استفاده كنم
اما اون يكي ايديم وصل ميشه
لطفا كمكم كنين
ممنون ميشم

joe_satriani
13-04-2011, 19:51
سلام دوستان
منم این مشکل رو دارم
فک کنم از بعد از Update اینحوری شد تو ویندوز 7
یا حق

سلام

با سلام
دوستان به اين پست مراجعه كنيد

موفق باشيد.

serhossien
13-04-2011, 21:56
با سلام
شما داخل کنفرانس با طرف مقابل برید و بعد از voice استفاده کنید

موفق باشید.

ممنون :11:
همین کار رو کردم ولی یه کادری باز شد و نوشته بود:

you are not authorized to join the conference

چطوری این رو حل کنم

pirlo62
14-04-2011, 15:04
سلام.من وقتی با یاهو مسنجر کانکت میشم.اکثرا یک پی ام برایم می اید که تا این پیغام میرسد یاهو مسنجر هنگ میکند.همیشه ایدی این پی ام یکسان است.ولی حتی باز نمیشود.سریع هنگ میکند.لطفا من را راهنمایی کنید.

joe_satriani
14-04-2011, 17:09
سلام.من وقتی با یاهو مسنجر کانکت میشم.اکثرا یک پی ام برایم می اید که تا این پیغام میرسد یاهو مسنجر هنگ میکند.همیشه ایدی این پی ام یکسان است.ولی حتی باز نمیشود.سریع هنگ میکند.لطفا من را راهنمایی کنید.

با سلام
از طرف شخص خاصي مياد ؟!
اگه از طرف شخصي مياد ويروس مسنجري هست

موفق باشيد.

pirlo62
14-04-2011, 17:39
با سلام
از طرف شخص خاصي مياد ؟!

موفق باشيد.
اره همیشه ایدی یکسان است.حالا باید در مقابلش چیکار کنم

serhossien
14-04-2011, 23:51
دوستان خیلی برام واجبه خواهش می کنم یکی کمک بکنه، توی کنفرانس وقتی یکی رو دعوت می کنم یه کادری باز می شه که توش نوشته
you are not authorized to join the conference و دکمه voice call هم برام فعال نمی شه.
من از ویندوز سون روی لپتاپم استفاده میکنم
:42::37:

Ship Storm
15-04-2011, 06:04
دوستان خیلی برام واجبه خواهش می کنم یکی کمک بکنه، توی کنفرانس وقتی یکی رو دعوت می کنم یه کادری باز می شه که توش نوشته و دکمه voice call هم برام فعال نمی شه.
من از ویندوز سون روی لپتاپم استفاده میکنم
:42::37:

شما یاهو مسنجر رو اول بررسی کنید ببینید روی Proxy تنظیم نشده باشه
برای این منظور از مونوی Messenger به قسمت performance بروید و بعد از قسمت Connections روی NO Proxies کلیک کنید و سپس روی Apply و OK کلیک کنید ، از یاهو مسنجر خارج بشید و ترجیحا سیستم رو ریستارت کنید
اگر تنظیمات یاهو شما از قبل همینطوری بوده شما یاهو مسنجرتون رو پاک کنید و ورژن 11 بتا رو نصب کنید و حتما آخرین نسخه Codeck Pack مخصوص ویندوز 7 رو روی سیستم عامل نصب کنید

Win7Codecs | کدک های صوتی و تصویری مورد نیاز برای ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Yahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FOURTH RETURN
15-04-2011, 14:46
میشه یه کار بکنم که هر دفعه که میخوام وارد روم ها بشم نخواد کد امنیتی رو وارد کنم؟

joe_satriani
15-04-2011, 14:53
میشه یه کار بکنم که هر دفعه که میخوام وارد روم ها بشم نخواد کد امنیتی رو وارد کنم؟

با سلام
خير
اين مرحله امنيتي ياهو هست كه بايد پشت سر بگذاريدش

موفق باشيد.

FOURTH RETURN
15-04-2011, 15:26
با سلام
خير
اين مرحله امنيتي ياهو هست كه بايد پشت سر بگذاريدش

موفق باشيد.
اصلا نمیشه؟:41:

Ship Storm
15-04-2011, 15:50
اصلا نمیشه؟:41:

این مرحله بخاطر این منظور شده که از ورود ربات ها به روم جلوگیری بشه و الا روم ها پر از رباتها میشه و دیگه جایی برای کاربران واقعی نیست
هیچ راهی نداره و باید این مرحله رو بگذرونید

pirlo62
15-04-2011, 16:34
با سلام
از طرف شخص خاصي مياد ؟!

موفق باشيد.
خوب در مقابل ویروس مسنجری که از یک ایدی خاص میاد.چیکار بید بکنم.تا میاد یاهو مسنجر هنگ میکنه.

joe_satriani
15-04-2011, 16:43
خوب در مقابل ویروس مسنجری که از یک ایدی خاص میاد.چیکار بید بکنم.تا میاد یاهو مسنجر هنگ میکنه.

با سلام
فكر كنم اين ويروس با آنتي ويروس مكافي آپديت شده از بين بره
يه امتحان بكنيد

موفق باشيد.

FOURTH RETURN
15-04-2011, 20:04
این مرحله بخاطر این منظور شده که از ورود ربات ها به روم جلوگیری بشه و الا روم ها پر از رباتها میشه و دیگه جایی برای کاربران واقعی نیست
هیچ راهی نداره و باید این مرحله رو بگذرونید

الانم که پر از روباته:13:

serhossien
15-04-2011, 20:26
شما یاهو مسنجر رو اول بررسی کنید ببینید روی Proxy تنظیم نشده باشه
برای این منظور از مونوی Messenger به قسمت performance بروید و بعد از قسمت Connections روی NO Proxies کلیک کنید و سپس روی Apply و OK کلیک کنید ، از یاهو مسنجر خارج بشید و ترجیحا سیستم رو ریستارت کنید
اگر تنظیمات یاهو شما از قبل همینطوری بوده شما یاهو مسنجرتون رو پاک کنید و ورژن 11 بتا رو نصب کنید و حتما آخرین نسخه Codeck Pack مخصوص ویندوز 7 رو روی سیستم عامل نصب کنید

Win7Codecs | کدک های صوتی و تصویری مورد نیاز برای ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Yahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام همه این کارا رو کردم ولی باز نتیجه همونه. توی قسمت connections گزینه به اسم NO Proxies نبود تنها دوتا گزینه بود:
1-connect directly to the internet
2-connect via a proxy server
که من همون گزینه اول رو علامت زدم.

serhossien
16-04-2011, 18:26
یکی به دادم برسه، واقعا نیاز دارم از یاهو مسنجر استفاده کنم.

Ship Storm
16-04-2011, 22:25

کدک های صوتی رو هم نصب کردید ؟ ورژن رو هم ارتقا دادید؟

serhossien
17-04-2011, 00:35
کدک های صوتی رو هم نصب کردید ؟ ورژن رو هم ارتقا دادید؟

سلام
کدک ها رو نصب کردم ولی بلد نیستم چطوری ارتقاشون بدم

Ship Storm
17-04-2011, 07:03
سلام
کدک ها رو نصب کردم ولی بلد نیستم چطوری ارتقاشون بدم

کدک ها ارتقا نیاز نداره و همین که آخرین نسخه رو نصب کنید کفایت میکنه
در ضمن یاهو مسنجر خودتون و دوستانتون همگی آخرین نسخه باشه چون اگر یکی ورژن 8 باشه و یکی 11 گاها مشکلاتی پیش میاد

befermatooo
17-04-2011, 11:37
سلام .

نرم افزار کارآمدی هست که بشه پسورد ستاره دار یاهو مسنجر رو نمایش بده ؟ ( یاهو ورژن 10 )

از نرم افزارهای زیادی استفاده کردم که همشون یه مشکل داشتند و اینکه پسورد ستاره دار رو ( Password ) اعلام می کردند که اینطور نبود .

ممنون

////////////////////

کسی نبود ؟

a6543210
20-04-2011, 05:29

سلام عزیز
یه مشخصات بده ز چی استفاده می کنی ؟دیال یا gprs ؟بعد سرعتت وقتی یه چیزی رو با دانلود منیجر دان می کنی چقدره ؟ تا یه کمکی کنم.راستی یا هو مسنجرتو یه مسیر دیگه هم نصب کن!خبرم کن!
بای

farzan311
22-04-2011, 22:40
سلام
دوستان راهی است که با دو تا کامپیوتر همزمان به یه ایدی وارد شد؟

panther99
23-04-2011, 17:44
آقا من یکی از ورژنهای یاهو رو که تو سیستم خودم نصب کردم و خیلی خوب هم جواب میده رو رو سیستم دوستم نصب کردم . یاهو تو اینترنت بالا میاد ولی روی هر ID که کلیک میکنه هیچ اتفاقی نمیفته !!!!!!!!!!!!!!!!! وکلا نمیشه باهاش چت کرد !!!!!!!!!!! 2 تا نسخه دیگه هم امتحان کردیم نشده !!!! ایراد از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟ البته رو لپتاپه که قبلا سیستم عاملش ویستا بوده و الان ایکس پی .حتی وقتی PM میدم نمیره واسش !!!!!!!!!!!! آنتی ویروسش هم کاسپرسکی هست !!!! ایراد از اونه یا چیز دیگه ؟؟؟؟!!!!

farzan311
23-04-2011, 22:33
آقا من یکی از ورژنهای یاهو رو که تو سیستم خودم نصب کردم و خیلی خوب هم جواب میده رو رو سیستم دوستم نصب کردم . یاهو تو اینترنت بالا میاد ولی روی هر ID که کلیک میکنه هیچ اتفاقی نمیفته !!!!!!!!!!!!!!!!! وکلا نمیشه باهاش چت کرد !!!!!!!!!!! 2 تا نسخه دیگه هم امتحان کردیم نشده !!!! ایراد از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟ البته رو لپتاپه که قبلا سیستم عاملش ویستا بوده و الان ایکس پی .حتی وقتی PM میدم نمیره واسش !!!!!!!!!!!! آنتی ویروسش هم کاسپرسکی هست !!!! ایراد از اونه یا چیز دیگه ؟؟؟؟!!!!

سلام شما یه بار با این نرم افزار یه فول اسکن بکنید بعد تست بکنید ببینید همین مشکل رو دارید یا نه؟
Malwarebytes' Anti-Malware
اپدیت هم فراموش نکنید

joe_satriani
24-04-2011, 14:38
سلام
دوستان راهی است که با دو تا کامپیوتر همزمان به یه ایدی وارد شد؟

با سلام
خیر دوست عزیزم
چنین راهی نیست

موفق باشید.

ŞHÍЯÍŃ
26-04-2011, 23:34
سلام من هر یاهو مسنجری نصب میکنم بعد از مدتی شکلک هاش دیگه تکون نمیخوره حتما باید کامپیوتر رو ری استارت کنم مشکل چیه؟؟؟:41:

Ship Storm
27-04-2011, 00:37
سلام من هر یاهو مسنجری نصب میکنم بعد از مدتی شکلک هاش دیگه تکون نمیخوره حتما باید کامپیوتر رو ری استارت کنم مشکل چیه؟؟؟:41:

Smily ها رو وقتی وارد میکنید و ارسال میکنید برای طرف مقابل تو اون پنجره ای چت تکون نمیخوره ؟
ورژن فعلی یاهو مسنجرتون چیه؟
چه ورژن هایی رو نصب کردید و باز هم همین مشکل رو داشتید؟
ویندوز شما چیه؟

ŞHÍЯÍŃ
27-04-2011, 00:42
Smily ها رو وقتی وارد میکنید و ارسال میکنید برای طرف مقابل تو اون پنجره ای چت تکون نمیخوره ؟
ورژن فعلی یاهو مسنجرتون چیه؟
چه ورژن هایی رو نصب کردید و باز هم همین مشکل رو داشتید؟
ویندوز شما چیه؟

کلا هیچ شکلکی تکون نمیخوره:13:

هم 11 نصب کردم هم 10 جفتش هم این مشکل رو داره

ویندوزم sp2 xp هستش

Ship Storm
27-04-2011, 00:54
کلا هیچ شکلکی تکون نمیخوره:13:

هم 11 نصب کردم هم 10 جفتش هم این مشکل رو داره

ویندوزم sp2 xp هستش

بهترین یاهو مسنجر برای ویندوز xp ورژن 8 فول هست
شما اینترنت اکسپلورر رو باز کنید و از منوی Tools گزینه Internet Options رو بزنید و بعد از تب Advanced بخش Multimedia رو پیدا کنید و بررسی کنید تیک گزینه Show Pictures and Play Animations خورده باشه
روی دکمه Apply و سپس OK کلیک کنید
یاهو مسنجر رو از System Try خارج کنید و مجدد با دبل کلیک کردن روی آیکنش اون رو اجرا کنید
امیدوارم مشکلتون حل بشه با این روش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tanha935
27-04-2011, 13:32
با سلام به دوستان عزیز
جدیدا وقتی با یاهو تو روم میرم pm واسه کسی میفرستم به دستش نمیرسه ولی وقتی برای ادلسیتم pm میدم به دستش میرسه یعنی تا کسیو add نکرده باشم pm به دستش نمیرسه از دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست؟ یاهو مسنجرم ورژن 9 و ویندوز 7 هستش.

Ship Storm
27-04-2011, 14:45
با سلام به دوستان عزیز
جدیدا وقتی با یاهو تو روم میرم pm واسه کسی میفرستم به دستش نمیرسه ولی وقتی برای ادلسیتم pm میدم به دستش میرسه یعنی تا کسیو add نکرده باشم pm به دستش نمیرسه از دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست؟ یاهو مسنجرم ورژن 9 و ویندوز 7 هستش.

برای ویندوز 7 از ورژن 10 و یا 11 استفاده کنید چون احتمال خیلی زیاد تداخل بین ورژن های مختلف یاهو مسنجر گاها باعث بروز این مشکل میشه که در ورژن های بالاتر این مشکلات کمتر به چشم میخوره

ŞHÍЯÍŃ
27-04-2011, 15:46
شما اینترنت اکسپلورر رو باز کنید و از منوی Tools گزینه Internet Options رو بزنید و بعد از تب Advanced بخش Multimedia رو پیدا کنید و بررسی کنید تیک گزینه Show Pictures and Play Animations خورده باشه
یاهو مسنجر رو از System Try خارج کنید و مجدد با دبل کلیک کردن روی آیکنش اون رو اجرا کنید
امیدوارم مشکلتون حل بشه با این روش

آخه من خیلی وقت از مسنجر 10 و 11 استفاده میکنم:27:

جدیدا اینطوری شده:13:

میشه از ویندوز باشه آخه تازگی اینطوری شده:13:

ŞHÍЯÍŃ
27-04-2011, 15:46
امیدوارم مشکلتون حل بشه با این روش

Ship Storm
27-04-2011, 18:26

روش گفته شده رو تست کردید ؟ جواب نداد ؟
درصورتی که جواب نداد از تنظیمات System Restore رو انجام بدید و سیستم رو برگردونید به زمانی که مشکلات وجود نداشت
احتمال صدمه دیدن Core ویندوز هست ولی خیلی کم چون مشکل حاد نیست
از وجود چند نرم افزار روی سیتم مطمئن شو :
Java
Shockwave
Flash Player For Windows & IE & Fire Fox

mojtaba2321
28-04-2011, 11:35
چه جوری میشه آرشیو مسیج رو جوری فعال کرد که همه آفها و چت ها رو ذخیره کنه؟

Ship Storm
30-04-2011, 07:30
چه جوری میشه آرشیو مسیج رو جوری فعال کرد که همه آفها و چت ها رو ذخیره کنه؟

از منوی Messenger گزینه {erformance و بعد از تب Conversation Histori بر اساس ورژن یاهو مسنجرتون میتونید تیک گزینه ذخیره کردن آرشیو رو بزنید
ورژن های پایین تر از 11 فرق داره و 3 تا گزینه داره ولی در ورژن 11 فقط 2 گزینه داره

mer5ad
30-04-2011, 10:46
سلام دوستان ، خسته نباشید . . .
نرم افزاری ، پلاگینی چیزی هست که بشه باهاش همیشه در حالت Idle باشی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش ممنون . . .

Ship Storm
30-04-2011, 11:42
سلام دوستان ، خسته نباشید . . .
نرم افزاری ، پلاگینی چیزی هست که بشه باهاش همیشه در حالت Idle باشی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش ممنون . . .

نرم افزار زیر در ورژن های 6 و 7 و 8 جواب داده اما در ورژن بالاتر بعید میدونم جواب بده

YIM-StatusMagic

mojtaba2321
30-04-2011, 11:45
از منوی Messenger گزینه {erformance و بعد از تب Conversation Histori بر اساس ورژن یاهو مسنجرتون میتونید تیک گزینه ذخیره کردن آرشیو رو بزنید
ورژن های پایین تر از 11 فرق داره و 3 تا گزینه داره ولی در ورژن 11 فقط 2 گزینه داره
تب Conversation Histori رو پیدا نکردم که.
نسخه 11 هست.

Ship Storm
30-04-2011, 17:13
تب Conversation Histori رو پیدا نکردم که.
نسخه 11 هست.

عکس زیر ور مشاهده کنید
اونی که سلکت شده به رنگ سرمه ای تب Conversation History هست و اونی که دورش خط قرمز کشیدم باید انتخاب بشه تا ذخیره سازی آرشیو صورت بگیره

دقت داشسته باشید که ذخیره سازی آرشیو در ورژن 11 بر روی اینترنت صورت میگیره و مشاهده این آرشیو از هر مکانی میتونه صورت بگیره و حتما نیاز نیست از روی سیستم خودتون بازخوانی بشه

mojtaba2321
30-04-2011, 22:54
عجیبه ... برای من همچین گزینه ای نداره:

Ship Storm
01-05-2011, 06:06
عجیبه ... برای من همچین گزینه ای نداره:

من که همون اول گفتم ورژن 11 اینطوره
ورژن شما 10 و پایین تر هست:20:
شما باید بین این 3 گزینه ، گزینه اول رو انتخاب کنی :46:

Переклад не
02-05-2011, 14:16
بچه ها با اینکه اینترنت پرسرعت دارم ولی اکیدا به تازکی نمیتونم از یاهو مسنجر استفاده کنم
یعنی وقتی میخوام وارد ای دیم بشم ارور میده:

ŞHÍЯÍŃ
02-05-2011, 16:51
بچه ها با اینکه اینترنت پرسرعت دارم ولی اکیدا به تازکی نمیتونم از یاهو مسنجر استفاده کنم
یعنی وقتی میخوام وارد ای دیم بشم ارور میده:

برای من هم پیش میاد ولی با این کار حل میشه

بالای یاهو مسنجرت گزینه messenger رو بزنید بعدش connection prefereces رو بزنید یه صفحه باز میشه گزینه اول(connect directly to the internet ) رو تیکش رو بزنید بعدش applay و ok بزنید اگه تیک هم داشت گزینه اول بازم applay و ok رو بزنید وصل بشید:46:

FOURTH RETURN
03-05-2011, 20:56
میشه فیلمهای وبکمها رو ظبط کرد؟

Ship Storm
03-05-2011, 23:44
میشه فیلمهای وبکمها رو ظبط کرد؟

Microvideosoft Micro Video Capture | ابزار ذخیره و کپچر عکس و ویدئو از وبکم وغیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tanha935
04-05-2011, 01:54
در ویندوز 7 یاهو 9 نصب کردم ولی فولدر آرشیوو پیدا نمیکنم کسی از دوستان میدونه کجاست؟

afceaglee2013
04-05-2011, 05:32
C:\ProgramData\Yahoo!\Messenger اینجا باید باشه..

m2m2
04-05-2011, 16:13
توی ویندوز 7 یاهو که نصب مینکم به محض اینکه میاد بالا ارور میده و میپره بیرون ...ورژن یاهو هم 10 هست....جاوا هم نصب کردم باز هم مشکلش حل نشد

joe_satriani
04-05-2011, 18:25
توی ویندوز 7 یاهو که نصب مینکم به محض اینکه میاد بالا ارور میده و میپره بیرون ...ورژن یاهو هم 10 هست....جاوا هم نصب کردم باز هم مشکلش حل نشد

با سلام
چه اروری میده دوست عزیز
عکس ازش بذارید

موفق باشید.

FOURTH RETURN
04-05-2011, 19:17
میشه با یاهومسنجر اس ام اس مجانی فرستاد یا به موبایل دوستامون زنگ بزنیم رایگان؟

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

Microvideosoft Micro Video Capture | ابزار ذخیره و کپچر عکس و ویدئو از وبکم وغیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وبکم طرف مقابل رو هم میشه باهاش ضبط کرد؟

tanha935
04-05-2011, 21:12
C:\ProgramData\Yahoo!\Messenger اینجا باید باشه..

متاسفانه فولدر آرشیو در این قسمت وجود نداره

Ship Storm
04-05-2011, 21:43
میشه با یاهومسنجر اس ام اس مجانی فرستاد یا به موبایل دوستامون زنگ بزنیم رایگان؟

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

وبکم طرف مقابل رو هم میشه باهاش ضبط کرد؟

باهاش کار نکردم ولی نرم افزار زیر تو مشخصاتش این امر رو ممکن دونسته

CoolwareMax WebcamMax | نرم افزاری با امکانات منحصر بفرد برای ایجاد وبکم مجازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

vahid78
05-05-2011, 20:04
سلام دوستان ..

من هروقت لاگین میکنم آف ـهامو نمیتونم ببینم،یعنی یه پنجره سفید باز میشه ...

به کسی هم نمیتونم PM بدم یا بگیرم، یعنی پیام به طرف مقابل میره ولی من نمیتونم ببینم ..

مشکل از کجاست؟

nasif
05-05-2011, 21:06
من مي خوام به يكي وب بدم وبمم وسله چون خودم تصوير و مي بينم ولي نمي دونم چطوري وب براي طرف مقابلم بفرستم تورو خدا كمك كنيدگير كردم

mankhodamhastam
06-05-2011, 03:31
عاجزانه استدعا دارم کمک کنید کلافه شدم

من حدود ۱ ماه پیش بود که یاهو مسنجرم رو تا لاگین می‌کنم ،هر پیغامی که بیاد یا من بفرستم رو اون قسمت وسعت پنجره نشون نمید و سفید میمونه مثلا در نظر بگیرید روی اید من click کردین و درین با من چت می‌کنید وقتی‌ پیامی send می‌کنید در قسمت پنجرهٔ chate من با شما باید پدیدار شود و من هم در جواب وقتی‌ چیزی رو تایپ می‌کنم و send می‌کنم در همان قسمت پنجره chat در زیر نوشتهٔ شما ثبت میشود و الی‌ آخر،،،حالا برای من قسمتی‌ که پیغامها ثبت میشود سفید میماند و دیده نمی‌شود،حتا اگه چیزی بنویسم و send کنم send و recive میشود اما نمیتونم ببینم

هر راهی‌ هم به ذهنم رسیده امتحان کردم افاقه نکرد،مثل uninstall و instal کردن یاهو مسنجر،یا uninstal کردن و instal در یک درایو دیگر .... حتا با برنامه regcure سعی‌ کردم تا دستی‌ به سر و روی registri windows بکشم اما مشکل همچنان پا بر جاست

لطفا کمک کنید:(

آدرس email من هست: vrej۹۲۴@yahoo.com

Ship Storm
06-05-2011, 05:11
من مي خوام به يكي وب بدم وبمم وسله چون خودم تصوير و مي بينم ولي نمي دونم چطوري وب براي طرف مقابلم بفرستم تورو خدا كمك كنيدگير كردم

یعنی چطوریه؟
وب رو میفرستید طرف تصویر رو نمیبینه یا اینکه اصلا بلد نیستید وب رو بفرستید ؟

Ship Storm
06-05-2011, 05:17

من حدود ۱ ماه پیش بود که یاهو مسنجرم رو تا لاگین می‌کنم ،هر پیغامی که بیاد یا من بفرستم رو اون قسمت وسعت پنجره نشون نمید و سفید میمونه مثلا در نظر بگیرید روی اید من click کردین و درین با من چت می‌کنید وقتی‌ پیامی send می‌کنید در قسمت پنجرهٔ chate من با شما باید پدیدار شود و من هم در جواب وقتی‌ چیزی رو تایپ می‌کنم و send می‌کنم در همان قسمت پنجره chat در زیر نوشتهٔ شما ثبت میشود و الی‌ آخر،،،حالا برای من قسمتی‌ که پیغامها ثبت میشود سفید میماند و دیده نمی‌شود،حتا اگه چیزی بنویسم و send کنم send و recive میشود اما نمیتونم ببینم

هر راهی‌ هم به ذهنم رسیده امتحان کردم افاقه نکرد،مثل uninstall و instal کردن یاهو مسنجر،یا uninstal کردن و instal در یک درایو دیگر .... حتا با برنامه regcure سعی‌ کردم تا دستی‌ به سر و روی registri windows بکشم اما مشکل همچنان پا بر جاست

این پست رو ملاحظه کنید :

omidpersia
06-05-2011, 19:14

سلام دوستان ..

من هروقت لاگین میکنم آف ـهامو نمیتونم ببینم،یعنی یه پنجره سفید باز میشه ...

به کسی هم نمیتونم PM بدم یا بگیرم، یعنی پیام به طرف مقابل میره ولی من نمیتونم ببینم ..

مشکل از کجاست؟

روشي كه در پست قبلي دوستمون لينك داده اند رو تست نكرده ام اما اين روش دستي و آسون قطعا جواب مشكل شما رو خواهد داد :
ابتدا به منوی Start بروید و عبارت cmd را در Run وارد نمایید.
پس از باز شدن رجيستري ويندوز،* به مسير زير برويد:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
اکنون دقت کنيد بايستي در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتي که هر پوشه‏ ديگري به جز اين 5 پوشه وجود داشت،* بر روي آن راست کليک کنيد و Delete را انتخاب کنيد و پوشه اضافي را حذف کنيد.
پس از اين کار يک‏بار سيستم را از نو راه‏اندازي کنيد.

FOURTH RETURN
07-05-2011, 13:31
روشي كه در پست قبلي دوستمون لينك داده اند رو تست نكرده ام اما اين روش دستي و آسون قطعا جواب مشكل شما رو خواهد داد :
ابتدا به منوی Start بروید و عبارت cmd را در Run وارد نمایید.
پس از باز شدن رجيستري ويندوز،* به مسير زير برويد:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
اکنون دقت کنيد بايستي در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتي که هر پوشه‏ ديگري به جز اين 5 پوشه وجود داشت،* بر روي آن راست کليک کنيد و Delete را انتخاب کنيد و پوشه اضافي را حذف کنيد.
پس از اين کار يک‏بار سيستم را از نو راه‏اندازي کنيد.

اشتباه نمیکنی؟ فرمان regedit رو باید وارد کرد یا cmd ؟

FOURTH RETURN
07-05-2011, 13:43
منم این مشکل رو داشتم Malwarebytes' Anti-Malware رو نصب کردم مشکلم تا حدودی حل شد اما بازم بعضی وقتا این مشکل رو دارم ممکنه دوباره سیستم آلوده بشه باید هر چند وقت یکبار اسکن کرد

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

ورژن مسنجرم هست ورژن جدیدتری هم اومده؟
1.0.0.0.1112

boy_kochak
07-05-2011, 18:00
کسی از ویژگیهای جدید یاهو اطلاع داره .... نشان دادن افراد invisible و افراد درFacebook , افراد موجود در address book ....

jtsjts
07-05-2011, 18:32
سلام
من با gprs ایرانسل کانکت میشم و هر هرکاری میکنم نمیتونم تو یاهو مسنجر از conference استفاده کنم همش voive erorr میده
به جز استفاده از چیز پی N راه حل دیگه ای هست؟؟؟
با تشکر.

FOURTH RETURN
07-05-2011, 20:25
توی یاهو هم میشه مثل اسکایپ به جستجوی آیدیها و کاربران پرداخت؟

tinar360
07-05-2011, 23:46
سلام
من با gprs ایرانسل کانکت میشم و هر هرکاری میکنم نمیتونم تو یاهو مسنجر از conference استفاده کنم همش voive erorr میده
با تشکر.
مشکل من هم عین این دوستمونه.خواهشن جواب بدید:11:

Mehran-King
08-05-2011, 18:39
سلام چطور میتونم با گوشی موبایلم که خطم ایرانسل هست به اینترنت وصل بشم ؟ و بیام توی یاهو مسنجر ؟

joe_satriani
08-05-2011, 21:27
سلام چطور میتونم با گوشی موبایلم که خطم ایرانسل هست به اینترنت وصل بشم ؟ و بیام توی یاهو مسنجر ؟

با سلام
بله ميشه
ابتدا تنظيمات اينترنت رو واسه گوشيتون از اپراتورتون بگيريد و كانفيگ شه گوشيتون
بعدش ميتونيد با توجه به نسخه و نوع گوشيتون نرم افزار ياهو مسنجر رو براي گوشيتون از اينترنت دانلود و نصب كنيد و به اينترنت وصل بشيد و از چت استفاده كنيد

موفق باشيد.

FOURTH RETURN
09-05-2011, 10:33
با سلام
بله ميشه
ابتدا تنظيمات اينترنت رو واسه گوشيتون از اپراتورتون بگيريد و كانفيگ شه گوشيتون
بعدش ميتونيد با توجه به نسخه و نوع گوشيتون نرم افزار ياهو مسنجر رو براي گوشيتون از اينترنت دانلود و نصب كنيد و به اينترنت وصل بشيد و از چت استفاده كنيد

موفق باشيد.

اگه اشتباه نکنم منظورشون استفاده از اینترنت ایرانسل در کامپیوتره اصلا جواب شما ربطی به سوال ایشون نداره

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:32 AM ----------

توی یاهو هم میشه مثل اسکایپ به جستجوی آیدیها و کاربران پرداخت؟ جواب من رو هم بدید بد نیست:27:

amin ehsan b
09-05-2011, 11:46
مي خواستم بدونم كه اگه تو يك فايل notpad.txt تعداد زيادي ايدي داريم .چه جوري ميشه همه اونها رو يكدفعه به اد ليست اضافه كرد؟

Ship Storm
09-05-2011, 13:52
مي خواستم بدونم كه اگه تو يك فايل notpad.txt تعداد زيادي ايدي داريم .چه جوري ميشه همه اونها رو يكدفعه به اد ليست اضافه كرد؟

بصورت یکجا امکان پذیر نمیباشد

joe_satriani
09-05-2011, 18:19
توی یاهو هم میشه مثل اسکایپ به جستجوی آیدیها و کاربران پرداخت؟ جواب من رو هم بدید بد نیست:27:

با سلام
خير مستقيما اين امكان وجود نداره
اما شما ميتونيد در شبكه ي اجتماعي پالس ياهو بر اساس نام يا هر چيزي سرچ كنيد و نتايجي رو مشاهده كنيد

موفق باشيد.

NITRO3614
09-05-2011, 18:28
من تو سایت های mihanchat و parschat نمیتونم وارد بشم و مشکل هم از جاوا نیست چون نصبه کسی می تونه منو کمک کنه؟

death knight
10-05-2011, 10:01
وقتی وارد میشم هیچ متنی مشخص نیست صفحه سفید نمایش داه میشه

tinar360
10-05-2011, 13:18
سلام
با تشکر.
لطفا جواب بدید.اخه تمام بچه هایی که ایرانسل رو به کامپیوتر وصل میکنن همین مشکل رو تو کنفرانس داران.

mili_k
10-05-2011, 17:33
وقتی وارد میشم هیچ متنی مشخص نیست صفحه سفید نمایش داه میشه

فقط دو صفحه قبل رو یه نگاه میکردی... !

joe_satriani
10-05-2011, 19:58
لطفا جواب بدید.اخه تمام بچه هایی که ایرانسل رو به کامپیوتر وصل میکنن همین مشکل رو تو کنفرانس داران.

با سلام
ديگه ايرانسله
نميشه كاريش كرد
بايد با مشكلاتش ساخت
راهي نيست دوست عزيز

موفق باشيد.

FOURTH RETURN
10-05-2011, 21:20

با وی پی ان امتحان کردی؟

pirlo62
11-05-2011, 19:11
سلام.من یک ایدی دارم وقتی میخواهم با هاهو مسنجر کانکت بشم مینویسه

your account has been locked (81003003

لطفا بگین مشکل چیه

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

شما از وی پی ان با پرتوکول l2tp استفاده کن مشکل حل میشه.

tinar360
12-05-2011, 00:16
با وی پی ان امتحان کردی؟
با اون حله.میخواستم ببینم راه عادی هم داره یا نه:31: با این حال سپاس گذارم

joe_satriani
12-05-2011, 17:32
سلام.من یک ایدی دارم وقتی میخواهم با هاهو مسنجر کانکت بشم مینویسه

your account has been locked (81003003

لطفا بگین مشکل چیه

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

شما از وی پی ان با پرتوکول l2tp استفاده کن مشکل حل میشه.

با سلام
اكانت شما قفل شده
به دو دليل
يا اينكه خيلي وقته ازش استفاده نكرديد
يا اينكه رمز اشتباه چند مرتبه وارد شده و موقتا مسدود شده

موفق باشيد.

mili_k
12-05-2011, 22:37
با سلام
اكانت شما قفل شده
به دو دليل
يا اينكه خيلي وقته ازش استفاده نكرديد
يا اينكه رمز اشتباه چند مرتبه وارد شده و موقتا مسدود شده

موفق باشيد.

شما مطمینی؟ ...

اگه چه مدتی ازش استفاده نشه قفل میشه؟

قبلنا اینجوری بودا! الان فکر نکنم اینجوری باشه ... :10:

joe_satriani
13-05-2011, 10:56
شما مطمینی؟ ...

با سلام
يعني الان اگه 2 سال از اكانت استفاده نكني قفل نميشه؟!

موفق باشيد.

Ship Storm
13-05-2011, 11:56
شما مطمینی؟ ...

با سلام
يعني الان اگه 2 سال از اكانت استفاده نكني قفل نميشه؟!

موفق باشيد.

اون قدیم ها که من یائمه 90 روز استفاده نمیکردی غیر فعال میشد الان فکر کنم مدت زمانش بیشتر شده باشه

FOURTH RETURN
13-05-2011, 12:29
من نمیتونم وارد روم ها بشم وقتی اینتر چت رو میزنم اون کده که باید واردش کنی نمیاد هر چی منتظر میمونم

aminbaz
14-05-2011, 22:32
سلام خدمت دوستان

چند روزی هست می خوام اواتار مسنجرمو عوض کنم وقتی عکسی رو انتخاب میکنم و ok رو میزنم عکس در حالی که رنگی هستش ولی سیاه سفید نشون میده! برای خودم رنگی هست ولی از بچه ها که میپرسم میگن عکس سیاه سفیده !
یاهو رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم ولی درست نشد
ممنون میشم کمک کنین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V E S T A
15-05-2011, 19:24
سلام خدمت دوستان

چند روزی هست می خوام اواتار مسنجرمو عوض کنم وقتی عکسی رو انتخاب میکنم و ok رو میزنم عکس در حالی که رنگی هستش ولی سیاه سفید نشون میده! برای خودم رنگی هست ولی از بچه ها که میپرسم میگن عکس سیاه سفیده !
ممنون میشم کمک کنین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

دقیقا این مشکل رو منم دارم و چند نفر از ادلیستم علتش چیه ؟ هیچ جوره هم نشد حلش کنم ...

این دو تا عکس رو ببنید ... سمت راستی تو یاهو اینجوری میشه سمت چپ هم اصلیشه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه عکسا جز عکس هایی که مال خود یاهو هست وقتی گذاشته میشه رنگش عوض میشه ... :13:

had-hasrat1i
16-05-2011, 11:56
سلام من یه سوال دارم هر وقت با یاهو میخوام برم تو چت روم نمیشه یعنی قبلا مشد حالا نمیشه قبلا یه سایت آبی رنگ مینوشت منم روش کلیک میکردم و کد تطبیقی رو میزدم و وارد میشدم اما حالا اونم نشون نمیده 4 تا یاهو عوض کردم با هیچ کدوم نشد

joe_satriani
16-05-2011, 20:30
سلام

دقیقا این مشکل رو منم دارم و چند نفر از ادلیستم علتش چیه ؟ هیچ جوره هم نشد حلش کنم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه عکسا جز عکس هایی که مال خود یاهو هست وقتی گذاشته میشه رنگش عوض میشه ... :13:

با سلام
يه دور temp ويندوز و يا ياهو مسنجر رو پاك كنيد
ببينيد درست ميشه يا خير

موفق باشيد.

من نمیتونم وارد روم ها بشم وقتی اینتر چت رو میزنم اون کده که باید واردش کنی نمیاد هر چی منتظر میمونم

سلام من یه سوال دارم هر وقت با یاهو میخوام برم تو چت روم نمیشه یعنی قبلا مشد حالا نمیشه قبلا یه سایت آبی رنگ مینوشت منم روش کلیک میکردم و کد تطبیقی رو میزدم و وارد میشدم اما حالا اونم نشون نمیده 4 تا یاهو عوض کردم با هیچ کدوم نشد

با سلام
با وي پــي ان امتحان كنيد ببينيد مشكل حل ميشه؟
شايد فيلــتر شده توسط آي اس پي تون

موفق باشيد.

V E S T A
16-05-2011, 22:13
با سلام
يه دور temp ويندوز و يا ياهو مسنجر رو پاك كنيد
ببينيد درست ميشه يا خير

موفق باشيد.

سلام

نه هیچ تغییری نکرد یاهو رو کامل پاک کردم دوباره نصب کردم بازم همونجوریه ...:41:

H@/\/\ID
16-05-2011, 22:21
دوستان الان آخرین ورژن یاهووو مسنجر کدوم هست؟

pars20
17-05-2011, 14:30
تو بعضی از روم ها چند تا ایدی مثل هم هست مثلا

reza10
reza11
reza12
reza13

چطوری یه نفر با چند تا ایدی وارد یه روم میشه؟

dokhtaremashreghi1
17-05-2011, 14:41
من که چیزی ندیدم آسیا، امریکا ، کاناداو ... هست ولی نامی از ایران یا فارسی نیست!!!
خب آسیا رو بزن دیگه . همه روم هاش فارسی هستند

mili_k
17-05-2011, 15:34
دوستان الان آخرین ورژن یاهووو مسنجر کدوم هست؟

Yahoo 11 BETA

تو بعضی از روم ها چند تا ایدی مثل هم هست مثلا

reza10
reza11
reza12
reza13

چطوری یه نفر با چند تا ایدی وارد یه روم میشه؟

Yahoo Supra

:)

LastAthena
17-05-2011, 17:43
سلام دوستان :11:
از چت خود یاهو! ( off) که برام اومده می تونم آیپی فردی که برام اف گذاشته رو بفهمم؟
از چت جی میل چه طور؟
اگه میشه از کجا باید بفهمم. ( می شه راهنماییم کنین خیلی مهمه)
مرسی

V E S T A
17-05-2011, 21:26
سلام خدمت دوستان

سلام

این مشکل با تغییر ورژن حل میشه .. ميشه تا زمانی که ورژن جدید نیومده از ورژن 10 استفاده کرد.

یا اینکه عکس های خودتون رو تو ورژن 10 وارد کنید وقتی عکساتون تو لیست عکس ها وارد شد این ورژن رو

آنیستال کنِید و ورژن 11 رو نصب کنید عکسای ورژن قبلی هست و مشکلی هم ندارن ..

فعلا تا زمانی که ورژن جدید نیومده میشه این راه حل رو استفاده کرد ...

hamid1002
19-05-2011, 23:03
سلام
دوستان من ورژن 10 یا 11 رو که نصب میکنم یا ارور میده پسورد اشتباهه بیشتر وقتا هم ارور مشکل در اتصال رو ایراد میگیره ولی از تو سایت یاهو هم اتصال درست برقرا میشه و هم پسورد صحیح کار میکنه و وارد ایمیل میشه ورژنهای پایین تر هم ویندوزم هنگ میکنه ممکنه واسه حل این مشکل راهنماییم کنید

یه سوال دیگه: غیر از مسنجر برنامه دیگه ای هست که جایگزینش بشه

با تشکر

Ship Storm
20-05-2011, 05:18
سلام
دوستان من ورژن 10 یا 11 رو که نصب میکنم یا ارور میده پسورد اشتباهه بیشتر وقتا هم ارور مشکل در اتصال رو ایراد میگیره ولی از تو سایت یاهو هم اتصال درست برقرا میشه و هم پسورد صحیح کار میکنه و وارد ایمیل میشه ورژنهای پایین تر هم ویندوزم هنگ میکنه ممکنه واسه حل این مشکل راهنماییم کنید

یه سوال دیگه: غیر از مسنجر برنامه دیگه ای هست که جایگزینش بشه

با تشکر

شما احتمالا ویندوز xp دارید درسته ؟
ورژن 10 و11 بهترین و سازگارترین حالتش روی ویندوز 7 و ویستا هست

hamid1002
20-05-2011, 07:17
نه دوست عزیز ویندوز من سون هستش که اینم که اخری نصب کردم اپدیت شده 2011 است ولی با قبلیا همین مشکل رو داشته با این ویندوز هم همینطور

Ship Storm
20-05-2011, 07:25
نه دوست عزیز ویندوز من سون هستش که اینم که اخری نصب کردم اپدیت شده 2011 است ولی با قبلیا همین مشکل رو داشته با این ویندوز هم همینطور

پس مشکا از ip شما هست
شما با وی | پی / ان تست کنید احتمال خیلی زیاد مشکل برطرف میشه
این نوع مشکلات در برقراری ارتباط 90% برمیگرده به اینترنت و اون شرکتی که اینترنت رو ارائه کرده و بعد از اون بر میگرده به خود یاهو مسنجر و سیستم عامل

pars20
20-05-2011, 11:08
-طرز کار برامه Yahoo Supra چطوریه؟ هر کاری میکنم وارد روم نمیشه ی

-تو سمت راست روم بعضی از ایدی ها ابی هستن بعضی سیاه دلیلش چیه؟

hamid1002
20-05-2011, 17:31
پس مشکا از ip شما هست
شما با وی | پی / ان تست کنید احتمال خیلی زیاد مشکل برطرف میشه
این نوع مشکلات در برقراری ارتباط 90% برمیگرده به اینترنت و اون شرکتی که اینترنت رو ارائه کرده و بعد از اون بر میگرده به خود یاهو مسنجر و سیستم عامل

با وی پی ان هم تست کردم فایده ای نداره دوست عزیز وقتی از تو سایت یاهو وارد همین ایمیل میشم مشکلی نداره ولی با برنامه مسنجر 10 و 11 این مشکل پیش میاد از برنامه Trillian هم استفاده کردم اینم وصل میشه یه بار با مسنجر 9 وصل شد ولی ویندوزم هنگ میکنه با این ورژن پاکش کردم

joe_satriani
20-05-2011, 18:16
-تو سمت راست روم بعضی از ایدی ها ابی هستن بعضی سیاه دلیلش چیه؟

با سلام
آبی ها یعنی اینکه توی روم هستن و سیاه ها یعنی به تازگی روم رو ترک کردن

موفق باشید.