PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

pashangparsi6
19-09-2010, 16:38
دوستان در نسخه های تازه ی پیام رسان یاهو voice call و webcall غیر فعال شده در حالی که پیش از این بدون هیچ مشکلی اجرا می شد
مشکل از چیه؟ هر دو یک نسخه رو استفاده می کنیم و ناچاریم در کنفرانس گفتگو کنیم

hasanak852
20-09-2010, 02:13
کسی نمیدونه مشکل صدا تو چت رومهای یاهو مسنجر که این پیغام رو میده چجوری رفع کنم:
there was a problem communicating with the voice server. Attempting to reconnect...
تو سایت یاهو انسور گفتن کشورتو عوض کن از کجا و چجوری؟

Milad4171
20-09-2010, 11:49
آقا چرا تازگیا من با اینکه آنلاینم رسیو PM ندارم؟
وقتی با خودم چت میکنم واسه تست هیچی رو ارسال نمیکنه و مجبورم یک بار قطع کنم یاهو رو دوباره Login کنم
نتم مشکلی نداره. همون موقع در حال رسیو کردن هستم و سایت باز میکنم!!
مشکل کجاست؟
10 رو تست کردم خیلی این مشکل بیشتر بود 9 یه کمکی بهتره ولی بازم هر 10 دقیقه یک بار باید قطع و وصل کنم!!!!!!!!!!!!!

mmiladd
20-09-2010, 12:07
آقا چرا تازگیا من با اینکه آنلاینم رسیو PM ندارم؟
وقتی با خودم چت میکنم واسه تست هیچی رو ارسال نمیکنه و مجبورم یک بار قطع کنم یاهو رو دوباره Login کنم
نتم مشکلی نداره. همون موقع در حال رسیو کردن هستم و سایت باز میکنم!!
مشکل کجاست؟
10 رو تست کردم خیلی این مشکل بیشتر بود 9 یه کمکی بهتره ولی بازم هر 10 دقیقه یک بار باید قطع و وصل کنم!!!!!!!!!!!!!

سلام..

شما جديدا IE جديد رو نصب نكردين..؟

اين مشكلات بعضي اوقات پيش مياد و به احتما زياد خودش خوب مبشه..!

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

کسی نمیدونه مشکل صدا تو چت رومهای یاهو مسنجر که این پیغام رو میده چجوری رفع کنم:
there was a problem communicating with the voice server. Attempting to reconnect...

سلام دوست من به نظر مي رسه كه ايران تحريم باشه..!

black.assassin
20-09-2010, 12:50

با عوض کردن کشور درست نمیشه ولی می تونی با ------ بری . اونوقت یه کاربر آمریکایی حساب میشی و حتی تبلیغات یاهو هم میاد تو چت واست + همه update ها و می تونی راحت هم وویس چت کنی هم ویدئو . برای آیدی من هم که بره انگلیسه این مشکل وجود داره . چون موقع لاگین شدن یاهو IP شما رو چک می کنه و کاری به کشور ثبت شده تو یاهو نداره .

Lt.Ali
20-09-2010, 13:50
دوستان دستور های ادد فرند و پی ام دادن و اینا که با
ymsgr:- هست رو قرار میدید ؟ :20:

mmiladd
20-09-2010, 20:36
دوستان دستور های ادد فرند و پی ام دادن و اینا که با
ymsgr:- هست رو قرار میدید ؟ :20:

سلام دوست من ؛ منظورتون رو واضح تر مي گين..

mashkoook
20-09-2010, 23:42
سلام دوستان من چند وقت بود چت نمی کردم امروز که هوس کردم بچتم با یاهو مشکل پیدا کردم هر چی می ن.یسم واسه طرف مقابل مثله اینکه سند نمی شه !!! مشکل از چیه !؟؟؟

mmiladd
21-09-2010, 00:13
سلام دوستان من چند وقت بود چت نمی کردم امروز که هوس کردم بچتم با یاهو مشکل پیدا کردم هر چی می ن.یسم واسه طرف مقابل مثله اینکه سند نمی شه !!! مشکل از چیه !؟؟؟

با آيدي ديگه ستت كنين.. ورژن ديگه تست كنين...

mashkoook
21-09-2010, 01:38
امتحان کردم نشد نکنه بخاطر ویندوزمه win 7 64

"jojo"
21-09-2010, 01:53
با سلام،دوستان عزیز مشکل من سر یاهو مسنجر10-بر روی ویندوز ویستل هست،وقتی آیدی و پسورد رو میزنم ساین این میشه و باز میکنه اما بعد از چند ثانیه اخطار میاد که برنامه باید بسته بشه،مشکلش چیه؟؟؟اگر میتونید کمک کنید(لطفا)

Scrat
21-09-2010, 11:44
آقا این Status رو چه جوری میشه کاری کرد که این اطلاعات رو خودش ننویسه ؟

مثلاً داری بازی میکنی مینویبسه : Started Playing : Backgammon

تو پروفایل یک نفر رو اضافه میکنی مینویسه :Connection Hala har khari !!

پروفایل رو آپدیت میکنی مینویسه : Profile Update : Has Update Basics ..... !

من ورژن 1270 یاهو را دارم . قبلاً تو همون قسمت بازی یه جا بود که میشد عوض کنی ننویسه . ولی باز مینویسه ! ( البته اینم فقط مختص بازی بود و به درد نمیخوره )

mmiladd
21-09-2010, 15:21
با سلام،دوستان عزیز مشکل من سر یاهو مسنجر10-بر روی ویندوز ویستل هست،وقتی آیدی و پسورد رو میزنم ساین این میشه و باز میکنه اما بعد از چند ثانیه اخطار میاد که برنامه باید بسته بشه،مشکلش چیه؟؟؟اگر میتونید کمک کنید(لطفا)

سلام.. ور‍ژن هاي ديگه رو تست كنين..

R O O T
21-09-2010, 18:02
سلام یه مشکل جدید دارم وقتی توی یاهو مسنجر دارم چت میکنم پیغامی که میفرستم به اون طرف اصلا نمیرسه مشکل از کجاست؟ممنون

S@nti@go_s&k
21-09-2010, 18:03
به اینترنت وصلی؟

شایدم با فونت درشت حتما مینویسی رد نمیشه

joe_satriani
21-09-2010, 18:18
سلام یه مشکل جدید دارم وقتی توی یاهو مسنجر دارم چت میکنم پیغامی که میفرستم به اون طرف اصلا نمیرسه مشکل از کجاست؟ممنون

با سلام
اين مشكل بيشتر ناشي از گيرنده هست كه نميتونه بگيره
احتمالا IE رو رينستال يا پاك و دستكاري كرده گيرندتون
چون اين مشكل بيشتر ناشي از IE هست

موفق باشيد.

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

با سلام
دقيقا ارورش رو ميگيد چيه؟

موفق باشيد.

mmiladd
21-09-2010, 22:10
سلام.. دوستاني كه مشكل پي ام دارن ممكن به خاطر نسخه جديد ie باشه ؛ ريمو و دوباره نصب كنن..!

هشت بهشت
21-09-2010, 23:40
سلام .

راهی برای بدست آوردن پسورد یه ID هست ؟هرچند سخت باشه ...

mmiladd
22-09-2010, 01:02
سلام .

راهی برای بدست آوردن پسورد یه ID هست ؟هرچند سخت باشه ...

سلام.. راه هاي زيادي دوست من ؛ و بستگي به آگاهي طرف مقابل شما داره !

از ديد من بهترين روش Fake page مي تونه باشه..

موفق باشين..

هشت بهشت
22-09-2010, 12:03

موفق باشين..

سلام .
ممنون
میشه خصوصی برام توضیح بدین ؟
البته با آیدی های خودم امتحان میکنم :46:

mmiladd
22-09-2010, 12:08
سلام .
ممنون
میشه خصوصی برام توضیح بدین ؟
البته با آیدی های خودم امتحان میکنم :46:

ارسال شد دوست من..:46:

darksider
23-09-2010, 02:19

موفق باشين..
میشه واسه منم توضیح بدید؟
ممنون

armin_punisher6
23-09-2010, 09:51
سلام دوستان.من تازگی با یاهو مسنجرم مشکل دارم.اینطور که بعضی وقتها بهم pm میدن فقط یه صفح باز میشه که آیدی طرف رو میبینم و pm رو نشون نمیده.منم چیزی بنویسم فقط send میشه ولی تو صفحه من نشون نمیده.یکبار پاک کردم و دوباره نصب کردم .ولی درست نشد.اینم بگم از آخرین ورژن استفاده میکنم.

mmiladd
23-09-2010, 11:38
سلام دوستان.من تازگی با یاهو مسنجرم مشکل دارم.اینطور که بعضی وقتها بهم pm میدن فقط یه صفح باز میشه که آیدی طرف رو میبینم و pm رو نشون نمیده.منم چیزی بنویسم فقط send میشه ولی تو صفحه من نشون نمیده.یکبار پاک کردم و دوباره نصب کردم .ولی درست نشد.اینم بگم از آخرین ورژن استفاده میکنم.

سلام..

شما اگر اخرين ورژن IE رو گرفتين حذف و دوباره نصبش كنين..

اين مشكل تو اين چند روزه بسياري از دوستان رو مورد آزار خودش قرار داده..

و به نظر مي رسه كه سراسري باشه..!

mmiladd
23-09-2010, 11:47
میشه واسه منم توضیح بدید؟
ممنون

اگه منظورتون Fake Page كه يه روشي كه شما ميان يه صفحه تقلبي مثل خود ميل ياهو درست مي كنين..

فقط آدرسش كمي فرق مي كنه ولي ظاهرا همون صفحه ميل ياهو ِ و بعد اين رو براي شخص مورد نظر

مي فرستين و اَزش مي خواين كه وارد ميل خودش شه ( حاال كه به چه شكل مي گين و اعتماد طرف رو

جلب مي كنين ؛ اين خودش بحثي جدا ! ) بعد از اين كه طرف لوگين ميشه شما آيدي و پسورد اُون رو

در هاستي كه صفحه رو آپلود كردين براتون قرار ميده..!

سعي كردم خلاصه بگم و ساده..

موفق باشين..

armin_punisher6
23-09-2010, 23:38
سلام..

شما اگر اخرين ورژن IE رو گرفتين حذف و دوباره نصبش كنين..

اين مشكل تو اين چند روزه بسياري از دوستان رو مورد آزار خودش قرار داده..

و به نظر مي رسه كه سراسري باشه..!
بله.من نسخه بتا رو نصب کرده بودم.حتما این کارو میکنم.فقط لطفا بگین تو 7 چه جوری ie رو پاک کنم.چون تو program and feauture اونو نشون نمیده.با تشکر از راهنماییتون.

armin_punisher6
24-09-2010, 12:44
کسی نیست جواب بده؟

armin_punisher6
25-09-2010, 11:14
مشکلم حل شد.دیگه زحمت نکشین.

senaps
25-09-2010, 23:54
سلام
اقا من یه مشکل با ویندوز هفت دارم:
یاهو مسنجر رو نصب کردم،حالا وقتی هدست رو وصل میکنم،صدای همه چی میاد(موزیک و ....) ولی صدایی از یاهو مسنجر پخش نمیشه تو هدست و یا اسپیکر....
به نظرتون این مشکل رو توی ویندوز هفت چجوری حل بکنم؟

rosenegarin13
26-09-2010, 00:14
سلام
اقا من یه مشکل با ویندوز هفت دارم:
یاهو مسنجر رو نصب کردم،حالا وقتی هدست رو وصل میکنم،صدای همه چی میاد(موزیک و ....) ولی صدایی از یاهو مسنجر پخش نمیشه تو هدست و یا اسپیکر....
به نظرتون این مشکل رو توی ویندوز هفت چجوری حل بکنم؟
روی نوار Start رو آیکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید، mixer رو انتخاب کنید...صدای Yahoo Messenger رو ببرید بالا...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

new explorer
28-09-2010, 22:01
درود
من یه مدتیه با یاهو مسنجرم یه مشکلی پیدا کردم:
وقتی که ازش لاگ اوت میکنم تا با یه آی ید دیگه وارد بشم، خطای Ymessenger has encountered a problem and needs to close........
...
Send / Don't send
میده و باید یه بار دیگه اجراش کنم.
لازم به ذکره که من از همین نسخه ی 10 خیلی وقته که دارم استفاده میکنم روی همین ویندوز اکس پیم که همیشه آپدیته و آنتی ویروس نودم هم از همون اول نصب بوده و همیشه آپدیت، و فقط مدتیه باهاش این مشکل رو پیدا کردم.

چند بار حذف و دوباره نصبش کردم که فرقی نکرد، یه بار هم با ur uninstaller حذفش کردم گفتم شاید ردیف شه، دوباره که نصب کردم همون آش و همون کاسه.

یه مسئله ی دیگه:
شما برای دانلود کردن آخرین نسخه و نصبش از اینترنت مشکلی ندارین!؟
آخه چند شب پیش من دیدم اینجوریه گفتم میرم اصلا از خود سایتش میگیرم نصب میکنم که اطمینانی باشه، حالا وقتی شروع کرد به downloading/installing اول اینکه با سرعت حدود یک کیلوبایت در ثانیه دانلود میکرد (از روی show network connection نود بررسی میکردم، بعد هم اینکه تا خود صبح با اینکه فکر کنم حدود بیست مگ دانلود کرده بود (اینجوری که نود نشون میداد) ولی اون نشانگر بارگیریش اصلا تکون نخورد و آخرش هم که هیچی!

چجوری میشه نسخه ی آفلاینشو گرفت ؟

با تشکر فراوان

joe_satriani
28-09-2010, 22:29
درود
من یه مدتیه با یاهو مسنجرم یه مشکلی پیدا کردم:
وقتی که ازش لاگ اوت میکنم تا با یه آی ید دیگه وارد بشم، خطای Ymessenger has encountered a problem and needs to close........
...
Send / Don't send
میده و باید یه بار دیگه اجراش کنم.
لازم به ذکره که من از همین نسخه ی 10 خیلی وقته که دارم استفاده میکنم روی همین ویندوز اکس پیم که همیشه آپدیته و آنتی ویروس نودم هم از همون اول نصب بوده و همیشه آپدیت، و فقط مدتیه باهاش این مشکل رو پیدا کردم.

چند بار حذف و دوباره نصبش کردم که فرقی نکرد، یه بار هم با ur uninstaller حذفش کردم گفتم شاید ردیف شه، دوباره که نصب کردم همون آش و همون کاسه.

یه مسئله ی دیگه:
شما برای دانلود کردن آخرین نسخه و نصبش از اینترنت مشکلی ندارین!؟
آخه چند شب پیش من دیدم اینجوریه گفتم میرم اصلا از خود سایتش میگیرم نصب میکنم که اطمینانی باشه، حالا وقتی شروع کرد به downloading/installing اول اینکه با سرعت حدود یک کیلوبایت در ثانیه دانلود میکرد (از روی show network connection نود بررسی میکردم، بعد هم اینکه تا خود صبح با اینکه فکر کنم حدود بیست مگ دانلود کرده بود (اینجوری که نود نشون میداد) ولی اون نشانگر بارگیریش اصلا تکون نخورد و آخرش هم که هیچی!

چجوری میشه نسخه ی آفلاینشو گرفت ؟

با تشکر فراوان

با سلام
دوست عزيز شما اول مرورگر IE تون رو پاك كنيد - بعد سيستم رو يه بار ريستارت كنيد و دوباره يه مرورگر جديد از IE رو نصب كنيد و بعدش سيستم رو با CCleaner يه دور بديد اسكن كنه
چون گاهي اين مشكل از IE ناشي ميشه

موفق باشيد.

ali-1991
29-09-2010, 16:29
سلام دوستان چطوري ميشه پسوردي كه تو مسنجر save هست رو ديد يعني بفهميم چيه ؟ خيلي ممنون

mmiladd
29-09-2010, 16:31
سلام دوستان چطوري ميشه پسوردي كه تو مسنجر save هست رو ديد يعني بفهميم چيه ؟ خيلي ممنون

سلام ؛ با برنامه SeePassword به راحتي اين كار انجام ميشه..

موفق باشين..

senator 007
29-09-2010, 21:37
سلام دوستان

من میخوام یه ایمیل یاهو رو روی یه ایمیل دیگه که اونم مال یاهو هست دایورت :D کنم.
میخواستم ببینم اصلا این کار شدنی هست یا خیر؟

یا اگر هم بشه ایمیل اصلی خودم رو تغییر نام بدم (که نشدنیه :D) یا یه چیزی تو مایه های همون پروفایل ( Aliases )
چون اینطور که معلومه پروفایل یا همون Aliases فقط برای Yahoo! Messenger و Yahoo! Message Boards کار میکنه.

خلاصه اینکه میخوام ایمیل اصلی خودمو ندم ولی میل هایی که برای اون اکانت میاد برسه به ایمیل اصلیم. راهی داره آیا ؟

این کار شدنی نیست
شما میتونید از یاهو تانگلز استفاده کنید

senator 007
29-09-2010, 21:39
من میخوام ادرس ایمیلمو تغییر بدم ؟
لطفا کمکم کنید

mmiladd
29-09-2010, 23:34
من میخوام ادرس ایمیلمو تغییر بدم ؟
لطفا کمکم کنید

سلام.. امكان پذير نيست.. تنها راهش اينه كه آيدي جديدي بسازين..

pooriya_hp
01-10-2010, 13:57
سلام به همه ی دوستان عزیز
من یه مشکل با یاهو مسنجر دارم:
نصب نمیشه ارور میده ؟؟؟؟!!!!
یه چیز با موضع i/o

mmiladd
01-10-2010, 21:53
سلام به همه ی دوستان عزیز
من یه مشکل با یاهو مسنجر دارم:
نصب نمیشه ارور میده ؟؟؟؟!!!!
یه چیز با موضع i/o

سلام..

دوست من اگه ميشه يه عكسي بذارين از اِرور..

senaps
02-10-2010, 13:37
روی نوار Start رو آیکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید، mixer رو انتخاب کنید...صدای Yahoo Messenger رو ببرید بالا...

ممنون از پاسختون ولی تو اخر بود صداش.....
متاسافنه مشکل من اینه که صدای مثلا زدن دگمه ی buz میاد(که یه حالت وون! هستش. یا یه همچین چیزی تقریبا!) ولی صدای ملتی که تو گوشی حرف میزنن نه...نسخه ی یاهو مسنجر رو هم عوض کردم ولی مشکل بازم حل نشد!

yasser6431
02-10-2010, 22:13
سلام
دوستان گزینه voice call در یاهو مسنجر 10 در چت رومها فعال هست اما وقتی می خوام کسی صدا بدم دکمه غیر فعال هست مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
03-10-2010, 13:30
با سلام
دوست عزيزم شما طرف رو وقتي ميخوايد در حالت private باهاش صحبت كنيد به كنفرانس دعوت كنيد و از اونجا از voice استفاده كنيد

موفق باشيد.

V E S T A
03-10-2010, 15:01
سلام

دوستان archive تو ویندوز 7 کجا ذخیره میشه ؟..تو ویندوز Xp یه پوشه بود به اسم Profile و همه آرشیو ها اونجا ذخیره میشد ولی تو 7 این فولدر وجود نداره ...

Milad4171
03-10-2010, 18:24
برخی از مشکلات یاهو مسنجر و راه حل آن

در مورد مشکل بعضی ها که میگن Pm ارسال نمیشه یا مثلا کانکت میشن دوباره قطع میشه به چند تا مورد میتونه ارتباط داشته باشه:

1- قبلا با شلتر شکن رفتین و چون 99 درصد اینا روی IE کارایی داره و عملا مسجر یاهو هم کاملا مربوط به دیفالت سیستم که IE هست ربط داره به همین خاطر ------ در سیستم مسجر میمونه و نمیذاره لاگین کنین!!

2 - مسنجر یه جریان دو طرفه هست و کاملا به انتقال دیتا ( سند و رسیو) ربط داره. اگر از سیستمی استفاده میکنین که بلفرض کاملا با توجه به استفاده تون رسیو میندازه این مشکل رو میتونه توی مسنجر ها داشته باشه
مثلا سیستم حجمی وایمکس
یا بعضی مدل وایرلس ها
مسجر روی گوشی مبایل
و ...

3 - پهنای باند کم در هر نمونه از سرویس ها - مسجر ممکنه چیز معمولی باشه ولی یجور پنهای باند خلوتی رو واسه ی ارسال و دریافت میخواد.
اگه دقت کنین بعضی وقتا پیام رو ارسال میکنین و جوابش از طرف دوستتون 4 5 خط رو یهویی میفرسته!
یا مثلا نشون میده دوستتون داره تایپ میکنه ولی عملا اون نصف اون مقدار زمانی که نشون میده بنده خدا داشته تایپ میکرده!!

-
راه حلش چیه؟

بخاطر اینکه کلا خود یاهو مسنجر ( برنامه ) هرچی ورژن های جدیدتری میده بیرون از پهنای باند بیشتری استفاده میکنه چرا؟ بخاطر امکاناتی مثل پلاگین ها Voice Chat یا مثلا موزیک. رادیو ؛ تم های مختلف و ....
مثلا شده شما با ورژن 9 راحت آن میشین ولی با 10 کلی بازی در میاره!!
دلیلش همینه!

راه حل استفاده از ورژن های قدیمی
استفاده از eBuddy.com
و مسنجری که در خود یاهو میلتون قرار داده شده!!
البته سایت های دیگه ای هم هست مثل eBuddy که اگر خیلی گرافیکی نباشن ، پیشنهاد میشه!

:46:

hamid1002
03-10-2010, 18:52
بچه ها چجوری میشه که با مسنجر همزمان با چند ایدی لوگین شد

باتشکر

Milad4171
03-10-2010, 19:06
بچه ها چجوری میشه که با مسنجر همزمان با چند ایدی لوگین شد

باتشکر

Yahoo Multi Messanger 8/9/10

لینک مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باید بعد از نصب یاهو اینو نصب کنی.
هر بار که یاهو مسنجر رو بزنی یه دونه دیگه باز میکنه!

D o l f i n
06-10-2010, 08:47
سلام
میشه از یاهو مسنجر کل آی دی ها رو به جی میل منتقل کرد؟

joe_satriani
06-10-2010, 14:24
سلام
میشه از یاهو مسنجر کل آی دی ها رو به جی میل منتقل کرد؟

با سلام
نه دوست عزيزم امكان همچين كاري نيست
چون ياهو يه سرويس هست و گوگل يه سرويس ديگه

موفق باشيد.

morteza
07-10-2010, 00:01
سلام.کسی میدونه چرا تصویر وبکم من تو یاهو همیشه سیاهه.البته فقط وقتی از یاهو میخوام وب بدم اینجوریه با نرم افزار خودش میتونم تصویرمو ببینم.مدل وبکممgenius-eye110

mmiladd
07-10-2010, 00:07
سلام.کسی میدونه چرا تصویر وبکم من تو یاهو همیشه سیاهه.البته فقط وقتی از یاهو میخوام وب بدم اینجوریه با نرم افزار خودش میتونم تصویرمو ببینم.مدل وبکممgenius-eye110

سلام..

دوست من اين كه مي تونين تصوير خودتون رو نگاه كنين ملاك سالم بودن وب كم ميتونه باشه..

استفاده از پروكــــــــــــسي و سرعت پايين دو علت عمده اين مي تونه باشه..!

post98
07-10-2010, 13:34
با سلام به تمامی دوستان

من از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم بعضی موقع ها اصلآ یاهو باز نمیشه بعضی موقع ها هم که یاهو مسنجر باز میشه PM هام تو روم نمیره ولی به ادد لیست هام میتونم pm بدم

مشکل از کجاست ؟

یه دنیا ممنون

mmiladd
07-10-2010, 13:55
سلام.. تاپيك مخصوص خودش رو داره اين جور بحث ها..

ولي..

مشكل خاصي نيست و دليل خاصي هم نميشه براش آورد شايد ------..!

بعد از يه مدت خودكار اُوكي ميشه.. موفق باشين..

aliali1262
08-10-2010, 13:22
چطوری یک نفر رو به روم پرایوت دعوت کنیم

joe_satriani
08-10-2010, 13:52
چطوری یک نفر رو به روم پرایوت دعوت کنیم

با سلام
یعنی اینکه یه روم جدید بسازیم و دعوتش کنیم؟!
ساخت روم چندسالی هست که توسط یاهو بلاک شده و کاربران نمیتونن روم شخصی بسازن
شما مجبورید کنفرانس دعوت کنید

موفق باشید.

arazboy
08-10-2010, 17:41
با سلام
من آخرین ورژن مسنجر را نصب کرده ام ولی موقع وارد شدن به آن erroo می دهد

yahoo messenger troubleeshooter
این هست وبعد می زنم دنبال گشتن ولی در پایان وارد نمی شود
ممنون میشم را هنمایی کنید

mmiladd
08-10-2010, 22:15
سلام..

ممكنه از تيك هاي ------ باشه كه فعال باشن ؛ و سرعت پايين..

موفق باشين..

senaps
09-10-2010, 21:21
اقا مشکل ما چجوری حل میشه؟!
صدای همه چی توی هد ست میاد جز صدای ملت دیگه ای که حرف میزنن!!!

mmiladd
09-10-2010, 21:57
اقا مشکل ما چجوری حل میشه؟!
صدای همه چی توی هد ست میاد جز صدای ملت دیگه ای که حرف میزنن!!!

سلام پورت هاي ورودي و خروجي رو تست كنين..

حذف و نصب مسنجر..

matr!x_2008
09-10-2010, 22:00
ایدی باز میشه تو روم هم میتونم برم، اما pm نه میگیرم نه میتونم بدم! مشکل از چیه؟

mmiladd
09-10-2010, 22:37
ایدی باز میشه تو روم هم میتونم برم، اما pm نه میگیرم نه میتونم بدم! مشکل از چیه؟

سلام ؛ با آيدي هاي ديگه تست كنين..

مشكل به نظر مي رسه كه از خود سرور ياهو باشه و خودكار اُوكي شه..!

senaps
09-10-2010, 23:02
سلام پورت هاي ورودي و خروجي رو تست كنين..

سلام
تست کردم ولی حل نشد مشکلم....
متاسفانه همه ی صداهای یاهو مسنجر میاد،جز صای ملتی که دارن صحبت میکنن!!!

پاک و نصب مجدد رو هم تست کردم نتیجه ای نگرفتم!

abdolhakim
10-10-2010, 11:58
سلام دوستان
یاهو نصب کردم
چند روز باز میشد الان دیگه باز نمشه
ایدی وارد و رمز وارد میکنم چند ثانیه صبر میکنی میگه رمز اشتباه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

leira
10-10-2010, 21:04
من چند شب پيش كه مي خواستم با دوستم چت كنم به محض برقراري ارتباطمون يه فايل از طرف من واسه اون و يه فايل از طرف اون واسه ي من اومد بدون اينكه چيزي براي هم فرستاده باشيم اين يعني چي ؟:23:

AB
10-10-2010, 21:18
من چند شب پيش كه مي خواستم با دوستم چت كنم به محض برقراري ارتباطمون يه فايل از طرف من واسه اون و يه فايل از طرف اون واسه ي من اومد بدون اينكه چيزي براي هم فرستاده باشيم اين يعني چي ؟:23:

یعنی ویروسی که خودش رو از این طریق منتشر میکنه.اسمش هم اکثرا اینه البته انگلیسیش(آیا کسی که تو این عکسه شما هستین؟)

huti_421
10-10-2010, 23:09
دلیل می‌تونه چند تا باشه :

1. آی‌دی شما قفل شده، برای حل این مشکل می‌تونید وارد آدرس زیر بشید و یوزر و پسوردتون رو وارد کنید و لاگین بفرمایید. بعد صفحه رو با خیال راحت ببندید و مسنجرتون رو ساین این کنید :

my.yahoo.com

2. آی‌دی شما -- شده، راه حلی وجود نداره، با آی‌دی‌تون خداحافظی کنید :)

3. پهنای باند اینترنت شما پایین هست و امکان لاگین به دلایلی وجود نداره

4. آی‌دی شما توسط خود یاهو غیر فعال یا Deactive شده، که می‌تونید از طریق مکاتبه با بخش پشتیبانی، مشکل رو مطرح کنید ( این کار مستلزم به خاطر داشتن سوالات امنیتی هست که موقع ثبت نام آی‌دی‌تون وارد کرده بودید )

huti_421
10-10-2010, 23:11
جواب رو اینجا دادم :

و البته دوست خوبمون هم اینجا توضیحات خوبی دادن :

huti_421
10-10-2010, 23:13
دلیل خاصی داره اتفاقا :ذی

و این دلیل چیزی نیست جز : پهنای باند کم اینترنت موبایلی موسوم به GPRS یا EDGE یا به بیان دیگه، سرعت اینترنت شما بسیار پایین هست

mmiladd
11-10-2010, 00:13
دلیل خاصی داره اتفاقا :ذی

و این دلیل چیزی نیست جز : پهنای باند کم اینترنت موبایلی موسوم به GPRS یا EDGE یا به بیان دیگه، سرعت اینترنت شما بسیار پایین هست

همين مشكل رو خود من هم داشتم ؛ توي پي سي شده حتي اَد ليستام غيب شدن ؛ ولي بعد از

يه مدت همه چي اُوكي شده..

abdolhakim
11-10-2010, 02:41
سلام دوست عزیز
1-ایدی من با سایت ایبودی و سایت یاهو باز میشه
2-100% -- نشده چون باز میشه
3-انترنت من سرعتش 1mg هست

huti_421
11-10-2010, 17:11
خب یه دلیل دیگه هم که جا انداختم شما از پراکـسی استفاده می کنید پس به این دلیل مشکل ایجاد شده

از منوی Messenger و بخش Connection Preferences دو گزینه ی Connect Directly و Pr-oxy Server و ( HTTP Pr-oxy ) رو تست کنید

joe_satriani
11-10-2010, 17:57
با سلام

موفق باشید.

mmiladd
11-10-2010, 20:11
سلام دوست عزیز
1-ایدی من با سایت ایبودی و سایت یاهو باز میشه
2-100% -- نشده چون باز میشه
3-انترنت من سرعتش 1mg هست

سلام..

به احتمال زياد همين چيزي كه دوستمون گفتن.. تيك هاي پروكــــــسي رو چك كنين..

Milad4171
11-10-2010, 20:30
من یه خبری رو قبلش شنیده بودم
اینکه یاهو ورژن 10 مسنجرش رو در ایران تحریم کرده
حالا دقیقا نمیدونم این صحت داره یا نه ولی خودم و خیلی از دوستانم خیلی با لاگین شدن به یاهو 10 مشکل داشتن
از ورژن 9 استفاده کنین .شاید عجیب باشه ولی خیلی از مشکلات من با ورژن 9 حل شد!

mmiladd
11-10-2010, 20:33
من یه خبری رو قبلش شنیده بودم
اینکه یاهو ورژن 10 مسنجرش رو در ایران تحریم کرده
حالا دقیقا نمیدونم این صحت داره یا نه ولی خودم و خیلی از دوستانم خیلی با لاگین شدن به یاهو 10 مشکل داشتن
از ورژن 9 استفاده کنین .شاید عجیب باشه ولی خیلی از مشکلات من با ورژن 9 حل شد!

سلام..

من يادم نمي آد كه خبري تو ايت زمنيه شنيده باشم..؟

اكثر دوستاني كه مشكل دارن سر اين مي تونه باشه كه يادشون ميره تيك پروكـــــــــسي خودشون

در ياهو مسنجر و IE رو بردارن..

senaps
11-10-2010, 20:52
اقا ما رو دریابید! مردیم از بس نتونستیم با کسی صوتی چت کنیم!(هرچند کلا چت بکن نیستیم ولی خوب میخوایم چت کنیم مگه چیه؟!)

لطفا راهنمایی کنین....یا حداقل یه سایتی چیزی به ما نشون بدین!

Facon_Archi
11-10-2010, 21:06
یاهو مسنجر چون تحریم هست voice و web کار نمیکنه؟
اگه تحریم هست پس توی کنفرانس چه جوری کار میکنه؟

Milad4171
11-10-2010, 21:54
باید بگیرم خبرش رو گیر بیارم

ولی دلایل واضحش اینه که شما با وی پی ان راحت میتونین به مسنجر لاگین بشین
و در بخش دانلود آخرین ورژن یاهو مسنجر به شما اجازه ی دانلود نمیده و خیلی وقتا IP ایران بسته میشه و شما باید یه هفت هشت بار بزنین تا وصل بشه!

senaps
12-10-2010, 21:00
من چیز پی ان دارم و از لحاظ اینجور محدودیت ها مشکلی ندارم!

arazboy
12-10-2010, 22:12
با سلام
من چند روزس هست نمی توانم وارد یا هو مسنجر بشم پیغام yahoo massenger troubleshoot می دهد
ایم پیغام در یا هو 10 می دهد ولی در یاهو مسنجر 8 این پیغام را نمی دهد
ممنون میشم راهنمایی کنید چی کار کنم با 10وارد شوم
با تشکر

mmiladd
12-10-2010, 23:38
با سلام
من چند روزس هست نمی توانم وارد یا هو مسنجر بشم پیغام yahoo massenger troubleshoot می دهد
ایم پیغام در یا هو 10 می دهد ولی در یاهو مسنجر 8 این پیغام را نمی دهد
ممنون میشم راهنمایی کنید چی کار کنم با 10وارد شوم
با تشکر

سلام..

دو حالت داره ؛ استفاده از پروكـــــــــــسي و سرعت پايين..

pooriya_hp
13-10-2010, 18:16
یاهو مسنجر من کسی رو ادد نمیکنه.
یه ارور میاد که میگه مشکل از adress book هست.

joe_satriani
13-10-2010, 19:00
یاهو مسنجر من کسی رو ادد نمیکنه.
یه ارور میاد که میگه مشکل از adress book هست.

با سلام
اگه متن ارور رو کامل بذارید خوبه
اما حدس میزنم منظورتون کدوم هست
اگه همونی که مد نظرم هست باشه ، برای طرف که درخواست اضافه کردن میفرستید(add) اون قبول نمیکنه و رد میکنه و در پاسخ این پیغام رو میده که آدرسش رو حداقل توی آدرس بوک ذخیره کنم یا خیر

موفق باشید.

mmiladd
13-10-2010, 22:24
سلام..

همين طوري كه دوستمون گفتن؛ به احتمال زياد همين مي تونه باشه..

شما با 2 آيدي لوگين بشين و تست كنين..

موفق باشين..

a.z.p.z
14-10-2010, 16:46
بچه ها نمیدونم چه مرگش شده از امروز وقتی فونت رو bold میکنم بعد چند ثانیه دوباره معمولی میشه هرکاری میکنم نمیشه تنظیماتش رو هم دست نزدم .. موضوع چیه!؟!:13: کلا تنظیمات bold و italic و ... که انجام میدم بعد چندثانیه دوباره معمولی میشه!

Milad4171
14-10-2010, 17:04
آره
منم دیروز کلی به آی دی هام و اینا ور رفتم یکم تمیز کاری کردم امروز که اومدم مثل قبل شده بود باز!!
نمیدونم چه مرگشه!!
نه که آنلاینه فکر کنم تااعمال بشه بعضی چیزها زمان بر هستش!!!
دیگه ایتالیک و بولد که چیز خاصی نبود. منو چی میگی کلی حرص خوردم!!!:31:

mmiladd
14-10-2010, 17:19
ممكنه فقط توي يه آيدي مشكل داشته باشه..

مثل من كه ديروز خواستم چند نفر از ADd ليستم رو اينواست كنم ولي فقط چند نفر شدن..!

با حذف و نصب شايد درست بشه..!

icarous
14-10-2010, 20:01
سلام من با وایمکس وصل میشم ویس ندارم کسی میدونه چه کنم من ؟

Dr.FANOOS
14-10-2010, 20:07
سلام دوستان.مدتی هست که مسنجر من به صورت معمولی sign in نمی شود و حتما باید با وی پی ان وصل بشوم تا مسنجر sign in بشود.

لطفا راهنمایی بفرمایید

Milad4171
15-10-2010, 02:00
من گفتم ولی کسی قبول نکرد یاهو مسنجر 10 تحریم هست... به سختی میشه باهاش کانکت شد!!

Dr.FANOOS
15-10-2010, 12:54
من گفتم ولی کسی قبول نکرد یاهو مسنجر 10 تحریم هست... به سختی میشه باهاش کانکت شد!!
آخه اگر تحریم باشه باید واسه همه به مشکل بخوره!!!!
الان ورژن های قدیمی رو بریزم مشکل حل می شه به نظر شما؟؟؟

joe_satriani
15-10-2010, 15:11
سلام من با وایمکس وصل میشم ویس ندارم کسی میدونه چه کنم من ؟

با سلام
شخصی که میخواید چت صوتی داشته باشید رو به کنفرانس دعوت کنید و اونجا voice بدید

-
پ.ن: دوستان یه محبتی کنن و نقل قول بگیرن از پاسخا چون نمیفهمیم چی به چیه :20:

موفق باشید.

shamlou
15-10-2010, 15:54
سلام دوستان.مدتی هست که مسنجر من به صورت معمولی sign in نمی شود و حتما باید با وی پی ان وصل بشوم تا مسنجر sign in بشود.

لطفا راهنمایی بفرمایید

منم این مشکل رو دارم
با اینترنت ایرانسل کانکت میشم و یاهو مسنجرم این اخطار رو میده
البته هر از چندگاهی باز میشه! مثلا الان بعد از چند بار امتحان باز شد و الان مشکلی نداره؟!

وقتی میرم بیرون کافی نت راحت باز میشه و مشکلی نداره ولی با اینترنت ایرانسل مشکل داره! نمی دونم چرا؟

آخه اگر تحریم باشه باید واسه همه به مشکل بخوره!!!!
الان ورژن های قدیمی رو بریزم مشکل حل می شه به نظر شما؟؟؟

همکار گرامی اگه شما امتحان کردید و درست شد خبر یدید

honeyxp
15-10-2010, 18:54
من فکر کنم اگه مشکل شما فقط با اینترنت ایرانسل هست و با کانکشن های دیگه مشکلی نداری مثلا با خود پی سی، احتمالا مال اون شناسه ای هست که ایرانسل به شما میده. چون قاعدتا نباید با کانکشن های دیگه مشکل داشته باشه کسی. من که راحت کانکت می شم. ولی ایرانسل فکر کنم مشکل داره. و مشکل از تحریم نیست. شایدم از پورت هایی که به شما میده بسته هستش که نمی تونی کانکت شی.

honeyxp
15-10-2010, 19:01
یه سوال. این جا گفتن معرفی بوتر و -- ممنوع. من معرفی نمیخوام. فقط میخوام جواب بشنوم.
اگه کسی با گوشی آن بشه تو یاهو، میشه شمارشو در آورد؟ دوستان خرده نگیرن من فقط جواب میخوام اونم جواب علمی با توضیح به هیچ وجه روش نخواستم. مرسی!

Dr.FANOOS
15-10-2010, 19:18
من فکر کنم اگه مشکل شما فقط با اینترنت ایرانسل هست و با کانکشن های دیگه مشکلی نداری مثلا با خود پی سی، احتمالا مال اون شناسه ای هست که ایرانسل به شما میده. چون قاعدتا نباید با کانکشن های دیگه مشکل داشته باشه کسی. من که راحت کانکت می شم. ولی ایرانسل فکر کنم مشکل داره. و مشکل از تحریم نیست. شایدم از پورت هایی که به شما میده بسته هستش که نمی تونی کانکت شی.
یعنی ممکنه مشکل از isp باشه؟
من از لایزر سرویس می گیرم حالا باهاش صحبت می کنم نتیجه رو می گم:46:

masoud.b
15-10-2010, 19:21
میخوام نصب کنم همش اینو میگه..... کمک. همه ورژنها میگهه. قبلا داشتم الان نمیدونم چرا نمیشه
ویندوز 7 دارم.

mmiladd
15-10-2010, 22:40
میخوام نصب کنم همش اینو میگه..... کمک. همه ورژنها میگهه. قبلا داشتم الان نمیدونم چرا نمیشه
ویندوز 7 دارم.

سلام دوست عزيز شما براي ويندوزتون يوسر تعيين كردين؟

honeyxp
16-10-2010, 00:32
ویندوز 7 دارم.
احتمالا دسترسی محدود به کامپیوتر داری (Limited) باید برای نصب Admistrator باشی.
موفق باشی

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

یعنی ممکنه مشکل از isp باشه؟
من از لایزر سرویس می گیرم حالا باهاش صحبت می کنم نتیجه رو می گم:46:
احتمالش هست.:11:

omid.7128
16-10-2010, 01:52
یه نفر هست که همیشه اینویزیبل وارد میشه ، من چطوری میتونم هر وقت وارد شد خبر دار شم؟

omid.7128
16-10-2010, 01:54
یه نفر هست که همیشه اینویزیبل وارد میشه ، من چطوری میتونم هر وقت وارد شد خبر دار شم؟

honeyxp
16-10-2010, 10:20
شما باید از سایت هایی که این سرویسو ساپورت می کنن استفاده کنی.
اگه سایت و می خوای بگو برات تو پروفایلت بذارم.
موفق باشی.

mmiladd
16-10-2010, 11:56
سلام..

سايت هايي هستن كه وقتي كه آيدي طرف رو ميدي و بعد هر وقت چه آن شه و چه اينويز وارد شه

براتون به آيدي شما يه پيغام مي فرسته..

البته بعضي اُوقات جواب نميده..!

Arashdn
16-10-2010, 19:25
منم از لایزر سرویس میگیرم و جدیدا یاهو مسنجرم کار نمیکنه .....
نمیدونم چرا
راستی دو تا سوال
1. راهی هست که بتونیم کاری کنیم این پنجره های مسخره sta زیر صفحه باز بشه و موقع کار نیاد جلو چشم آدم (درست مثل لایو که زیر پنجره ها باز میشه)
2. من خیلی زیاد sta میگیرم تو یاهو 10 ویندوز 7 موقعی که مثلا چند تا پنجره سند تو آل بازه یکی رو که میبندم بقیه میره زیر سایر پنجره ها که بازه ، راهی هست اینو درست کنیم؟

ممنون

Dr.FANOOS
17-10-2010, 21:41

لطفا راهنمایی بفرمایید

دوستان من آخرین نسخه ی یاهو مسنجر رو که ریختم مشکلم حل شد!

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

منم از لایزر سرویس میگیرم و جدیدا یاهو مسنجرم کار نمیکنه .....من هم از لایزر سرویس می گیرم و همین مشکل رو داشتم ....آخرین نسخه رو نصب کنید مشکلتون حل خواهد شد:46:

HSNMTMD
17-10-2010, 23:24
سلام دوستان :11:
اگه یکم درباره webcam و خطراتش تو چت برام توضیح بدین واقعا ممنون میشم .........

Hamid Reza
17-10-2010, 23:28

سلام

وب كم كه توضيح خاصي نداره ولي در مورد سوالتون در مورد خطراتش بايد عرض كنم كه
بستگي داره شما چطور از وب كم استفاده كنيد

اگه يه گفتگوي دوستانه باشه فكر نميكنم خطري داشته باشه

فقط بعضي از برنامه ها هست كه از ضعف امنيتي ياهو استفاده ميكنند و وقتي ميتونند بدون اجازه شما وب كم شما رو روشن كنند و ازتون فيلم بگيرند

البته الان بهتر شده اون اوايل كه ياهو اومده بود خيلي كارا ميكردن:31:

موفق باشيد:11:

mmiladd
18-10-2010, 09:35

سلام..

خطر خاصي نداره..! بستگي به نحوه استفاده شما داره ؛ اگه سرعت شما مناسب باشه مي تونه بسيار

مفيد هم واقع بشه..

موفق باشين..

death knight
18-10-2010, 09:37
دوستان چرا در چت کردن امکان ویس و وب فعال نیست اما در کنفرانس ها هست ؟

mmiladd
18-10-2010, 09:48
دوستان چرا در چت کردن امکان ویس و وب فعال نیست اما در کنفرانس ها هست ؟

سلام..

فرضيه هاي زيادي هست تو اين زمنيه..

اين كه ايران تحريم شده ؛ ولي به قوا شما چرا......

شما اگه زياد استفاده مي كنين ، ورژن هاي ديگه رو تست كنين ؛ موفق باشين..

death knight
18-10-2010, 10:20
اینکار انجام دادم کماکان نتیجه همین بوده

Dr.FANOOS
18-10-2010, 11:23
اینکار انجام دادم کماکان نتیجه همین بوده

برای چت گفتاری چرا می خوای از یاهو استفاده کنی؟
همون کنفرانسش هم که بازه صدا افتضاحه.اگر صدا با کیفیت می خوای فقط SKYPE که اون هم حجمت رو خیلی خوب می خوره. اما اگر یه صدای معمولی می خوای GOOGLE TALK خیلی خوبه.صدا با کیفیت متوسط داره حجم کمی رو هم استفاده می کنه!
یاهو به درد چت مکالمه ای نمی خوره مخصوصا برای ما ایرانی ها!!!!:5:

death knight
18-10-2010, 11:39
البته بنده موافقم اما با اکثریت دوستان در این مورد اتفاق نظر نداریم

ahoramard
18-10-2010, 13:17
سلام دوستان
به چه صورتي ميتوان فهميد كه كسي كه تو ليست شما هست با چه كسي چت ميكنه؟ اصلا امكانش هست.
مچكرم

mmiladd
18-10-2010, 13:28
سلام دوستان
به چه صورتي ميتوان فهميد كه كسي كه تو ليست شما هست با چه كسي چت ميكنه؟ اصلا امكانش هست.
مچكرم

سلام..

امكانش نيست.. به هيچ وجه..!

موفق باشين..

Arashdn
18-10-2010, 13:36
دوستان من آخرین نسخه ی یاهو مسنجر رو که ریختم مشکلم حل شد!

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

من هم از لایزر سرویس می گیرم و همین مشکل رو داشتم ....آخرین نسخه رو نصب کنید مشکلتون حل خواهد شد:46:
هر چی بوده از طرف لایزر بوده
من هیچ تغییری تو مسنجر ندادم ولی درست شده

Facon_Archi
18-10-2010, 13:47
چه جوری میشه آدم آی دی ش رو از لیست دیگران پاک کنه؟

mmiladd
18-10-2010, 15:33
سلام.. سايت ها و نرم افزاري هايي هستن كه اين كار رو انجام بدن..

ولي بعيد مي دونم به نتيجه ختم بشه..!

نرم افزارش..

absat1
19-10-2010, 20:17
ایا روشی هست که بدونیم دوستانمون در کدام چت روم در حال چت هستند

Hamid Reza
19-10-2010, 20:42
ایا روشی هست که بدونیم دوستانمون در کدام چت روم در حال چت هستند

سلام

قبلا روش هايي بود كه ميشد

اما الان امكان پذير نيست

به هر حال ياهو هم حريم شخصي افراد رو رعايت ميكنه

با تشكر:11:

absat1
19-10-2010, 23:04
من میخوام برم چت روم ولی منو کسی بوت میکنه نمیتونم برن ترو خدا کمک کنید

a6l3i
22-10-2010, 19:53
سلام

من هر کاری کردم نتونستم این تاپیک رو سرچ کنم و اررور میده. 1 سوال؟
چند ماهیه نمی تونم با یاهو مسنجر 10 فایل های بیشتر از حدود 100 کیلو بایت رو ارسال یا دریافت کنم. خیلی وقت ها همون رو هم fail میکنه.
واسه فی/لتر ایران هم نیست چون آلمان هستم و همینجا با دوتا لپ تاپ کنار هم چک کردم. البته با ایران هم همین مشکل رو دارم.
تنظیم خاصی داره؟

mmiladd
22-10-2010, 21:43
سلام..

اين طوري كه شما مي گي ممكنه حتي يه باگ از خود مسنجر تو ان ورژن باشه..

شما ورزن هاي ديگه رو تست كن و يا اين كه همين ورژن بتاي ديگه شو گير بيار..

Facon_Archi
22-10-2010, 21:59
این مشکل رو هم من دارم
البته بعضی موقع ها...
بیشتر از 100 کیلوبایت قاطی میکنه نمیدونم چرا

Milad4171
23-10-2010, 01:00
بچه ها. یه سایتی هست که میشه توش مشخص کرد آی دی طرف پروفایل آیدی هست ی اآی دی اصلی
من اون برنامه هه رو میخوام اسمش رو یادم رفته قبلا داشتم!!
کسی داره لطفا کنه آدرس سایته رو بده
ممنون

هشت بهشت
23-10-2010, 16:15
سلام دوستان

از کجا میشه فهمید چندتا room فارسی توی یاهو هست ؟
و به کدومش بیشتر مراجعه میشه ؟

ممنون

joe_satriani
23-10-2010, 18:47
من میخوام برم چت روم ولی منو کسی بوت میکنه نمیتونم برن ترو خدا کمک کنید

با سلام
دوست عزیز آنتی بوت نصب کنید و ازش استفاده کنید

موفق باشید.

سلام دوستان

از کجا میشه فهمید چندتا room فارسی توی یاهو هست ؟
و به کدومش بیشتر مراجعه میشه ؟

ممنون

با سلام
راه خاصی نداره که بخواید متوجه شید
تنها راهش اینه که جلوی اسم هر روم مینویسه که چند نفر آنلاین هستن و توی روم هستن

موفق باشید.

mmiladd
23-10-2010, 20:42
بچه ها. یه سایتی هست که میشه توش مشخص کرد آی دی طرف پروفایل آیدی هست ی اآی دی اصلی
من اون برنامه هه رو میخوام اسمش رو یادم رفته قبلا داشتم!!
کسی داره لطفا کنه آدرس سایته رو بده
ممنون

سلام.. من اصلا متوجه سوال شما نشدم... خلاصه برنامه هست يا سايت..؟

Milad4171
23-10-2010, 20:42
YAHOO CHECKER

خوب . میخوام یه برنامه( سایت ) بهتون معرفی کنم که در عرصه ی برنامه های چکر یاهو حرف اول رو میزنه!! ( همونی که دنبالش بودم) :31:
نمیدونم
امیدوارم پستم حذف نشه چون من نکته ی مثبت این برنامه رو می بینم!!:46:

یاهو چکر:
دلیل اصلی تفاوت این برنامه با برنامه های چکر مختلفی که در اینترنت وجود داره ، قابلیت تشخیص اصل بودن یا پروفایل بودن آی دی طرف مقابله! ( مچ بعضی زرنگها رو اینطوری میشه گرفت :21: )

برای انجام این کار شما وارد سایت زیر بشین:

آی دی مربوطه که بهش مشکوک هستین رو در اون بخش مربوطه قرار بدین و دکمه ی چک رو بزنین!!

خوب!

اگر آیدی طرف مقابل آیدی اصلی باشه ( که رفته تو سایت یاهو ساخته) با پیغام زیر روبه رو میشن:

is main ID (nick thật

:31:

و اگر آی دی طرف مقابل پروفایل آی دی باشه ( یعنی رفته توی بخش تنظیمات ایمیلش و چندتا آی دی مختلف رو زیر مجموعه ی آی دی خودش ساخته با اسمها های مختلف) با پیغام زیر روبه رو میشین:
virtual profile (nick ảo

:27:

--------------------------------------

( این همون سایتی بود که چند پست بالا تر دنبالش میگشتم )
:11:

i-like-ddd
25-10-2010, 13:42
سلام دوستان من یه مشکل داشتم با ادی خودم
الان چند روزه آن که میشم آفم ! همش نمیدونم چیکار کنم
اگه کسی میودونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه

mmiladd
25-10-2010, 16:14

سلام ممكن خودتون رو تو اَد ليست خودتون آف كرده باشين..

با يه آيدي ديگه هم تست كنين..

Lt.Ali
26-10-2010, 00:31
خب ممکنـه برای افـرادی بصورت تک تک Invis شده باشیـد ؛ بنده هم مثـل دوستمون پیشنهاد میکنـم با آی دی های مختلـفــ چکـ کنید ! موفق باشید :10:

tayef
26-10-2010, 12:35
سلام به همه دوستان
من تازه عضو شدم و این اولین پستمه
من یه مشکلی با یاهو مسنجر دارم اونم اینه که در چت روم هر وقت تا کسی رو add نکنم pm اون به من نمیرسه
مثلا وقتی طرف سلام میکنه منم بهش جواب میدم اون جواب منو نمی بینه تا وقتی که addکنم طرفو
در ضمن من از طریق موبایل و ایرانسل به اینترنت وصل میشم یکی از دوستان گفت مشکل از ایرانسله هر وقت باهاش وصل میشم این جوری میشه

joe_satriani
26-10-2010, 19:23
با سلام
یعنی اگه با دایل آپ یا adsl وصل میشید اینطوری نیست؟!!
بعید میدونم مشکل از ایرانسل باشه

موفق باشید.

tayef
26-10-2010, 19:25
با دیال آپ امتحان میکنم میگم

mmiladd
26-10-2010, 19:30
سلام.. همين طور كه سروش جان گفتن بعيد از mtn باشه...

به نظر مياد كه مشكل از سدعت شما باشه..

با آيدي ديگه چك كنين...

Lt.Ali
26-10-2010, 23:40
سلام به همه دوستان
من تازه عضو شدم و این اولین پستمه
من یه مشکلی با یاهو مسنجر دارم اونم اینه که در چت روم هر وقت تا کسی رو add نکنم pm اون به من نمیرسه
مثلا وقتی طرف سلام میکنه منم بهش جواب میدم اون جواب منو نمی بینه تا وقتی که addکنم طرفو
در ضمن من از طریق موبایل و ایرانسل به اینترنت وصل میشم یکی از دوستان گفت مشکل از ایرانسله هر وقت باهاش وصل میشم این جوری میشه

فکـر میکنـم زدیـن تا وقتـی که ادد نشـه بصـورت IG باشـه ؛ برداریـن این تنظیـم رو حـل میشه انشاالله :20:

hoora-1
27-10-2010, 08:52
سلام
من مشکل لاگ این دارم با مسنجر!
فقط وقتایی که تازه کانکت شده باشم سریع لاگ این میشه ، اما اگه بخوام تغییر آی دی بدم یا اینکه یهو یه مشکلی واسش پیش بیاد و لاگ آف بشه بیاد هزار بار بزنم تا بیاد بعضی وقتها هم مجبور میشم dc کنم و دوباره کانکت شم !
اینم اروری که میده !

hamid1002
27-10-2010, 12:09
سلام دوستان
اگه پسورد یاهو رو فراموش کرده باشیم راهی هست که بشه پسورد ایدی رو پیدا کرد سوالاتی رو هم که اول برای ساختن ایدی میپرسه یادم نیست

باتشکر

Dark Shine
27-10-2010, 14:05
سلام
فقط وقتایی که تازه کانکت شده باشم سریع لاگ این میشه ، اما اگه بخوام تغییر آی دی بدم یا اینکه یهو یه مشکلی واسش پیش بیاد و لاگ آف بشه بیاد هزار بار بزنم تا بیاد بعضی وقتها هم مجبور میشم dc کنم و دوباره کانکت شم !
اینم اروری که میده !
ببینین که ------ فعاله یا نه !

اگه پسورد یاهو رو فراموش کرده باشیم راهی هست که بشه پسورد ایدی رو پیدا کرد سوالاتی رو هم که اول برای ساختن ایدی میپرسه یادم نیست
فک کنم تو سایت خود یاهو Forget Your PAsword یا چیزی باشه!

mmiladd
27-10-2010, 14:48
سلام
اینم اروری که میده !

سلام...

دو حالت داره استفاده از پروك سي و سرعت پايين اينترنت....

شما گزينه سمت چپ رو بزنين و يك باز بذارين چك بشه..

موفق باشين...

Dr.FANOOS
27-10-2010, 17:31

لطفا راهنمایی بفرمایید

دوستان من خودم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم که با ریختن آخرین ورژن یاهو مسنجر حل شد!
اما دوباره دو روزه که این مشکل برگشته!
برخی دوستان معتقد هستند که یاهو ایران رو تحریم کرده....
بعضی ها هم می گفتن مشکل از شرکتی هست که سرویس می گیرید...
امروز با شرکت تماس گرفتم و حقیقت رو گفت...:41:
گفت ما وظیفه دارم که از فیلتر مخابرات ایران بگذریم برای اینکه به شما سرویس بدیم....توی این فیلتر هم در ساعاتی از روز پورت یاهو مسنجر بسته هست.ازش خواستم اطلاعات بیشتری بهم بده که دیگه ادامه نداد.
من که الان با وی پی ان وصل هستم...:41:
ایرانی های عزیز شرمنده همینیه که هست!!!!!:13:

Akom@n
27-10-2010, 17:49
من هر وقت از اولترا استفاده میکنم اینترنتم ریده میشه!
قبلا استفاده میکردم با یه بار حذف و نصب کردن مسنجر درست میشد اما الآن 3 روزه هر کاری میکنم درست نمیشه!
کسی راه حلی نداره؟

mmiladd
27-10-2010, 20:10
من هر وقت از اولترا استفاده میکنم اینترنتم ریده میشه!
قبلا استفاده میکردم با یه بار حذف و نصب کردن مسنجر درست میشد اما الآن 3 روزه هر کاری میکنم درست نمیشه!
کسی راه حلی نداره؟

سلام...

چه پيغامي بهتون ميده دوست من...؟

tayef
28-10-2010, 10:19
با دیال آپ امتحان میکنم میگم
دوستان با دیال آپ امتحان کردنم دیگه pm میرسید:41:
لطف کنید دوستانی که ایرانسل دارند امتحان کنند و نتیجه رو بگند
در ضمن با همراه اول هم اگه امکانشو دارید امتحان کنید:11:
بازم ممنون ارز دوستانی که راهنمایی کردنند:11:

hoora-1
28-10-2010, 10:28
ببینین که ------ فعاله یا نه !

فک کنم تو سایت خود یاهو Forget Your PAsword یا چیزی باشه!

سلام...

دو حالت داره استفاده از پروك سي و سرعت پايين اينترنت....

شما گزينه سمت چپ رو بزنين و يك باز بذارين چك بشه..

موفق باشين...

ممنون
گذاشتم چک کنه اونم گفت برو همون setting رو ببین - ------ فعال نیست !
چی کار کنم ؟

hamid1002
28-10-2010, 23:50
سلام
راهی هستش که بشه عکسهای متحرک (gif) به عنوان عکس اواتار یاهو مسنجر قرار داد

با تشکر

Ship Storm
29-10-2010, 06:54
به مناسبت 13 آبان و روز دانش آموز احتمال لود نشدن یاهو مشنجر زیاده پس در جریان باشید که اگه یاهو مسنجر بالا نیومد علت از کجا میتونه باشه
چون پهنای باند شرکت ها هم تو این مدت خیلی افت داشته و نشون دهنده جریان این روزه

a6l3i
29-10-2010, 13:38
سلام

من ویندوز 7 دارم و این مشکل رو هم با ورژن 10 یاهو داشتم و هم ورژن 9 که الآن ریختم!

خیلی وقت ها صفحه ی چت خالی میشه و نه آواتار طرف دیده میشه و نه نوشته ها. و وقتی تایپ میکنم و اینتر میکنم ، نه نوشته های خودم رو میبینم و نه طرف مقابل.
مجبورم یکی-دو بار یاهو را ریست کنم تا درست شه و بعد از آرشیو مطالب رو دنبال کنم.

دوا-درمونی داره؟

joe_satriani
29-10-2010, 15:11
سلام

من ویندوز 7 دارم و این مشکل رو هم با ورژن 10 یاهو داشتم و هم ورژن 9 که الآن ریختم!

خیلی وقت ها صفحه ی چت خالی میشه و نه آواتار طرف دیده میشه و نه نوشته ها. و وقتی تایپ میکنم و اینتر میکنم ، نه نوشته های خودم رو میبینم و نه طرف مقابل.
مجبورم یکی-دو بار یاهو را ریست کنم تا درست شه و بعد از آرشیو مطالب رو دنبال کنم.

دوا-درمونی داره؟

با سلام
نه متاسفانه منم هنوز درمونی پیدا نکردم
منم متاسفانه همین مشکل رو دارم توی 7
واسه همین مجبورم در مواقع ضروری که با ویندوز میخوام چت کنم از مسنجر مخصوص ویستا استفاده کنم

موفق باشید.

tayef
29-10-2010, 15:19
سلام
دوباره من همین مشکل را داشتم با یاهو مسنجر تا وقتی که کسی رو add نکردم pm من بهش نمی رسید
صبح با دیال آپ وصل شدم pm به طرف می رسید
اما بعد ااظهر از طریق موبایل که وصل شدم pm به طرف نمی رسید گفتم شاید از ایرانسل باشه با همراه اول وصل شدم دیدم همین مشکل دارم آیا از تنظمیتاته یاهو مسنجر ه
لطفا دوستان دیگه هم امتحان کنند ببینید اونان همچین مشکلی دارند یا از شانس منه؟؟؟

Muradin
29-10-2010, 15:19
ممنون
گذاشتم چک کنه اونم گفت برو همون setting رو ببین - ------ فعال نیست !
چی کار کنم ؟
میری تو اینترنت اکسپلورر
Tools
Internet Option
بعد میری تو قسمت ستینگ Connection اونجا از حالت ------ ورمیداری

hoora-1
29-10-2010, 20:49
میری تو اینترنت اکسپلورر
Tools
Internet Option
بعد میری تو قسمت ستینگ Connection اونجا از حالت ------ ورمیداری

اونجاها که رفتم چک کردم گفتم که ------ فعال نبوده !!! حالا چی کار کنم ؟

Facon_Archi
29-10-2010, 20:58
نسخه ی 9 و 8 ویدیو و چت صوتی ش کار میکنه؟

hamid1002
29-10-2010, 23:27
سلام
راهی هستش که بشه عکسهای متحرک (gif) به عنوان عکس اواتار یاهو مسنجر قرار داد

با تشکر

دوستان راهنمایی کنید لطفا

joe_satriani
30-10-2010, 09:00
دوستان راهنمایی کنید لطفا
با سلام
خود یاهو یه سری آواتارهای انیمیشن رو داره که میتونید بذارید اما نمیتونید gif بذارید

موفق باشید.

saze
30-10-2010, 10:38
سلام
چت تصویری با yahoo messenger ترافیک رو کم می کنه؟

mmiladd
30-10-2010, 10:50
سلام دوست من ؛ شما وقتي حتي Pm هم ميدي خيلي خيلي كم ! ترافيك كم ميشه...

بله وب تصويري هم ترافيك كم مي كنه...

موفق باشين..

toxi
30-10-2010, 17:34
توجه! مشکل اظطراری
سلام دوستان من یه مشکلی دارم! توی یاهو مسنجرم وقتی می خوام به یکی از اد لیستام مسیج بدم هیچی نشون نمی ده! یهنی نم پی ام منو نه مال طرف رو! گفتم شاید ماله اد لیستمه رفتم توی چت روم و توی روم اصلی نشون می داد اما وقتی می خواستم به کسی پی ام بدم باز هم همین مشکل!
چند دفعه یاهو مسنجرم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکل حل نشد!
تو رو خدا کمک کنید! مشکل خیلی اظطراریه

mmiladd
31-10-2010, 10:56
توجه! مشکل اظطراری
سلام دوستان من یه مشکلی دارم! توی یاهو مسنجرم وقتی می خوام به یکی از اد لیستام مسیج بدم هیچی نشون نمی ده! یهنی نم پی ام منو نه مال طرف رو! گفتم شاید ماله اد لیستمه رفتم توی چت روم و توی روم اصلی نشون می داد اما وقتی می خواستم به کسی پی ام بدم باز هم همین مشکل!

سلام..

چك كردن پروكـــــــــــسي و اين كه با يه آيدي ديگه تست كنين..!

AB
31-10-2010, 18:52
توجه! مشکل اظطراری

اگه اینترنت اکسپلورر 9 نصب کردی تنظیمات زیر رو انجام بده.

Internet options>Security>Custom Level

تو زیر شاخه Scripting همه گزینه ها رو فعال کن.

Dr.FANOOS
01-11-2010, 10:23
آقا در اتفاقی عجیب همه ی پیام هایی که توی آرشیوم نگه داشته بودم پاک شده فقط اونایی که مربوط می شه به 6 ماه قبل و قبل از اون موندن!!! چرا پاک شده؟:41:

joe_satriani
01-11-2010, 12:37
با سلام

متوجه نشدم کدوما پاک شدن کدوما نشدن :31:

موفق باشید.

Dr.FANOOS
01-11-2010, 19:46
با سلام

متوجه نشدم کدوما پاک شدن کدوما نشدن :31:

موفق باشید.
علیک سلام
توی آرشیو یاهو مسنجرم پیغام هایی که مال 6 ماه اخیر بود (تاریخش مال این 6 ماه بود یعنی از 2010/6/1 تا به امروز بوده پاک شده ولی پیغامهای قبل این تاریخ موجوده.....
پیغامهای همه ی آی دی ها پاک شده!!!! خیلی هم بهشون احتیاج دارم راهی برای برگشتشون نیست؟

Facon_Archi
01-11-2010, 19:53
توی فولدری که نصب کردین برنامه رو یه قسمت هست به همین نام
اونجا همش موجود هست

Dr.FANOOS
01-11-2010, 22:29
توی فولدری که نصب کردین برنامه رو یه قسمت هست به همین نام
اونجا همش موجود هست
دو تا فایل archive پیدا کردم که توی یکیش هیچی نبود توی اون یکی هم فایل های با فرمت (dat.) بود . من می ترسم مورد حمله ی عوامل مخرب قرار گرفته باشم:31:
آخه خیلی عجیبه همه ی پیغام های توی آرشیو تا یک تاریخ یکسان پاک شده ...:41:

Milad4171
01-11-2010, 22:43
شما برو به این آدرس!
Messenger-Preferences-Archive
ببین روی چی هست؟
احتمالا اینو تغییرش دادی هواست نبوده!!

Dr.FANOOS
01-11-2010, 22:54
شما برو به این آدرس!
Messenger-Preferences-Archive
ببین روی چی هست؟
احتمالا اینو تغییرش دادی هواست نبوده!!
نه بابا هنوز انقدر هم حواس پرت نشدم:31:
آخه خیلی مسخره پاک شده .من اطلاعات خصوصی هم خیلی توی پیغام هایم داشتم به خاطر همین از عامل های مخرب مثل جاسوس می ترسم . البته من از 7 استفاده می کنم و kasper هم مثل شیر بالا سر تیمه!
اما.........:41:

Milad4171
01-11-2010, 23:24
نه بابا هنوز انقدر هم حواس پرت نشدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه خیلی مسخره پاک شده .من اطلاعات خصوصی هم خیلی توی پیغام هایم داشتم به خاطر همین از عامل های مخرب مثل جاسوس می ترسم . البته من از 7 استفاده می کنم و kasper هم مثل شیر بالا سر تیمه!
اما.........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________

شما برو به این آدرس که میگم:

درایو ویندوزت
Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\
آی دیت رو ببین هست
اگه هست برو توش!
ببین اونهایی که باهاشون چت کردی با اسم فولد هستن یا نه!

Milad4171
01-11-2010, 23:59
میتونی واسه نمایش آفلاین هات که همون فایلها توی فولدر پروفایل هست از برنامه ی زیر استفاده کنی!

Super Yahoo messenger ARchive Decoder

Dr.FANOOS
02-11-2010, 10:55
شما برو به این آدرس که میگم:

درایو ویندوزت
Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\
آی دیت رو ببین هست
اگه هست برو توش!
ببین اونهایی که باهاشون چت کردی با اسم فولد هستن یا نه!

یه بار که گفتم!:31:
اینجا هم رفتم و توی فایل هر آی دی که باهاش چت کردم یه فایل بود با فرمت dat. چیز دیگه ای توش نبود!!!!
البته دوباره شروع کرده به نگه داشتن پیغام ها!!!!

میتونی واسه نمایش آفلاین هات که همون فایلها توی فولدر پروفایل هست از برنامه ی زیر استفاده کنی!

لینک خرابه!!!!!

Milad4171
02-11-2010, 11:51

لینک مستقیم:

Serial Number : 1554071495484963071717550208
Email : imehregan@yahoo.com
First Name : iraj
Last Name : mehregan
Secret Code : 38716

Facon_Archi
02-11-2010, 11:58
سلام
دوستان آی دی که ساخته شده باشه رو میشه حذف کرد کلا؟
اگه آره که چه جوری؟

Milad4171
02-11-2010, 12:38
دوستان آی دی که ساخته شده باشه رو میشه حذف کرد کلا؟
اگه آره که چه جوری؟

باید بری توی این سایت:

وارد سایت میشی مثل وقتی که وارد ایمیلت میشی
بعد میزنی روی گزینه ی :

Terminate this Account

jamy_khoshtip
05-11-2010, 23:26
دوستان برای این مشکل راه حلی دارید ؟؟؟؟؟؟

mmiladd
06-11-2010, 11:56
دوستان برای این مشکل راه حلی دارید ؟؟؟؟؟؟

__________________________________________________ ____________

Elham_saber
07-11-2010, 10:34
سلام دوستان.
امید وارم جای درستی پست داده باشم!:20:
یه مدته مسنجرم مدام میپره!
مثلاً یه مدت به محض اینکه یه پیغام میدادم یه دفه نیست میشد!!یعنی کلاً میپرید نه اینکه هنگ گنه یا مجبور شی End Task کنیش.
چندی پیش اگه روی لینک کلیک میکردم یا میخواستم مثلاً اواتارمو عوض کنم،می پرید!!!
الان که کلاً لاگین میکنی به محض باز شدن آیدیت بازم میپره!!!
کسی میدونه مشکلش چیه؟؟؟؟!!!
ویندوز XP
آنتی ویروس AVG

Muradin
07-11-2010, 14:17
آره واسه منم حدود 2 3 روزه اینجوری شده!!!نمیدونم چرا؟!

mmiladd
07-11-2010, 14:50
سلام.. احتمال اين كه ويروسي شده باشه هست..

شما حذف و نصب كنين..

تو يه درايو ديگه هم تست كنين..

اگه شد با نسخه پرتابل هم يه تست بكنين..

Milad4171
07-11-2010, 18:21
یه مدته مسنجرم مدام میپره!
مثلاً یه مدت به محض اینکه یه پیغام میدادم یه دفه نیست میشد!!یعنی کلاً میپرید نه اینکه هنگ گنه یا مجبور شی End Task کنیش.
چندی پیش اگه روی لینک کلیک میکردم یا میخواستم مثلاً اواتارمو عوض کنم،می پرید!!!
الان که کلاً لاگین میکنی به محض باز شدن آیدیت بازم میپره!!!
کسی میدونه مشکلش چیه؟؟؟؟!!!
ویندوز XP
آنتی ویروس AVG

نسخه 10 روی Xp مشکل داره!! من یه مدت 10 رو هم روی 7 هم روی Xp داشتم روی xp خودبه خود غیب میشد دوباره باید بازش میکردم!!!
البته میتونه از گارد آنتی ویروست هم باشه!! گارت آنتی ویروست رو آف کن!!

Elham_saber
07-11-2010, 19:46
ممنون از راهنماییتون ،الان مسنجرم رو حذف کردم کلید هاش رو تو رجیستری ام پاک کردم بعد دوباره تو یه درایو دیگه نصب کردم.فعلاً که بوت نشده؛باز اگه مشکلی بود اطلاع میدم در جریان باشین:11:

jamy_khoshtip
08-11-2010, 00:17
نه بازم نشد . هر کاری کردم نشد .

اینقدر مطمئن هستم که سیستم به هیچ وجه ویروس نداره - اینقدر مطمئن هستم .

رضا گلابی1353
09-11-2010, 21:31
مشکل حل شده است.ممنون

joe_satriani
09-11-2010, 21:35
یک سوال خیلی تازکارانه:43::43:من یاهو مسنجر 10 نصب کردم.صدا و تصویر یاهو مسنجر غیر فعاله!!!!!!!:41:لطفا یکی به من ناشی کمک کنه:19::19:.

با سلام
دوست عزيزم اين مشكلات طبيعي هست
پس نگران نباشيد
به دليلي كه ايران تحريم ياهو هست نميشه در حالت معمولي از ويس و وبكم استفاده كرد
شما براي اين كار بايد داخل كنفرانس بريد و اونجا از هر دو تا استفاده كنيد

موفق باشيد.

آریا ایرانی
12-11-2010, 16:47
سلام
برنامه ای هست که به وسیله ی اون بتونیم و بدونیم کیا ما رو Add کردن؟
می شه گروهی حذف شون کرد؟
قربونت :46:

mmiladd
12-11-2010, 18:29
سلام
برنامه ای هست که به وسیله ی اون بتونیم و بدونیم کیا ما رو Add کردن؟
می شه گروهی حذف شون کرد؟
قربونت :46:

دقيق متوجه منظور شما نشدم دوست من..

اما حدس مي زنم جواب سوال شما منفي باشه...!

موفق باشين..

absat1
12-11-2010, 21:41
سلام مسنجر من باز نمیشه اول فکر کردم که -- شده رفتم ایمیل ددیدم نه -- نشده پسورد رو عوض کردم ولی باز نشد ایمیل ولی میره تو رو خدا کمک کنید

mmiladd
13-11-2010, 00:50
سلام مسنجر من باز نمیشه اول فکر کردم که -- شده رفتم ایمیل ددیدم نه -- نشده پسورد رو عوض کردم ولی باز نشد ایمیل ولی میره تو رو خدا کمک کنید

سلام

ميشه حدس زد كه آيدي شما لاك شده...

بعد از 12 ساعت خودكار اُوكي ميشه..

موفق باشين..

آریا ایرانی
13-11-2010, 15:37
دقيق متوجه منظور شما نشدم دوست من..

اما حدس مي زنم جواب سوال شما منفي باشه...!

موفق باشين..
سلام
منظورم اینه که یکسری ادم من رو Add کردن که نمی دونم کیا هستن! می خوام بدونم کیا من رو Add کردن.
آخه پیام های چرت و پرت زیاد برام می یاد.
قبونت

joe_satriani
13-11-2010, 20:28
سلام
منظورم اینه که یکسری ادم من رو Add کردن که نمی دونم کیا هستن! می خوام بدونم کیا من رو Add کردن.
آخه پیام های چرت و پرت زیاد برام می یاد.
قبونت

با سلام
دوست عزیز یه سری پیام ها هست که تبلیغاتی و دارای هیچ محتوایی هستن که از طرف ادد لیستا میاد که اکثرا ویروس هستن
یعنی اینکه سیستم اون دوستتتون یه ویروسی گرفته که مخصوص یاهو هست و واسه همه ی ادد لیست از این پیام ها میفرسته

موفق باشید.

9vin
13-11-2010, 20:41
من بتازگی مشکلی پیدا کردم
وقتی پنجره ای رو تو یاهو باز می کنم مثلا به دوستم پیام بدم اصلا پیام نوشته شده توسط خودم رو نشون نمیده که هیچ پیام نوشته شده توسط دوستانم رو بصورت پنجره ای pop up کئوچولو زیر صفحه سمت راست کنار ساعت نشون میده و بعد می ره. تو پنجره instatnt message هیچی نمیاد آخه این چه دردیه؟ شاید از قبل داشتم و متوجه نشدم ورژن من 10 هستش و پاک کردم 9 رو نصب کردم بازم همینجوریه

چه کنم؟؟؟؟

casper66m
13-11-2010, 20:51
سلام
برنامه ای هست که بشه باهاش طرف مقابل رو از messenger ؛ log out کرد؟
با messenger مشکل پیدا کردم بعضی وقت ها مدام منو log out میکنه!

آریا ایرانی
13-11-2010, 20:52
با سلام
دوست عزیز یه سری پیام ها هست که تبلیغاتی و دارای هیچ محتوایی هستن که از طرف ادد لیستا میاد که اکثرا ویروس هستن
یعنی اینکه سیستم اون دوستتتون یه ویروسی گرفته که مخصوص یاهو هست و واسه همه ی ادد لیست از این پیام ها میفرسته

موفق باشید.
دستت درد نکنه رفیق جان
من نمی تونم همه چی رو اینجا بگم که!
از تارنماهای بُرنو برام هی افراد عکس و لینک می فرستن. یادمم نمی یاد عضو این جور جاها با ایمیل شخصیم شده باشم!
برام معزلی شده
آواتار نازی داری
قربونت

joe_satriani
13-11-2010, 20:55
من بتازگی مشکلی پیدا کردم
وقتی پنجره ای رو تو یاهو باز می کنم مثلا به دوستم پیام بدم اصلا پیام نوشته شده توسط خودم رو نشون نمیده که هیچ پیام نوشته شده توسط دوستانم رو بصورت پنجره ای pop up کئوچولو زیر صفحه سمت راست کنار ساعت نشون میده و بعد می ره. تو پنجره instatnt message هیچی نمیاد آخه این چه دردیه؟ شاید از قبل داشتم و متوجه نشدم ورژن من 10 هستش و پاک کردم 9 رو نصب کردم بازم همینجوریه

چه کنم؟؟؟؟

با سلام
این مشکل خودم هم هست و هنوز که راه حل منطقی و درست در مونی واسش پیدا نکردم
عمده این مشکل مخصوص ویندوز 7 هم هست
فکر میکنم بی ربط به IE هم نباشه

موفق باشید.

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

دستت درد نکنه رفیق جان
من نمی تونم همه چی رو اینجا بگم که!
از تارنماهای بُرنو برام هی افراد عکس و لینک می فرستن. یادمم نمی یاد عضو این جور جاها با ایمیل شخصیم شده باشم!
برام معزلی شده
آواتار نازی داری
قربونت

با سلام
بله همون که گفتم هست
یکی از دوستانتون که ادد کردید قبلا این ویروس رو دچار هست و واسه همین مدام واستون پیغام های ناجور میفرسته
ترجیحا شما باز نکنیدشون
این مشکل از شما نیست، از طرف مقابل هست

موفق باشید.

سلام
برنامه ای هست که بشه باهاش طرف مقابل رو از messenger ؛ log out کرد؟
با messenger مشکل پیدا کردم بعضی وقت ها مدام منو log out میکنه!

با سلام
نه دوست عزیز برنامه ای نیست
اگه هم شما دچار این مشکل شدید و هی بیرون میاید بستگی به سرعت اینترنتتون داره

موفق باشید.

omidboxter
14-11-2010, 23:35
با سلام و خسته نباشید
وقتی در صفحه چت یاهو فلش موس رو روی آیدی افرادی که در روم هستند میبرم،در بیشتر موارد فقط آیدی و مدت زمانی که در روم بوده اند نمایش داده میشود، اما وقتی روی آیدی بعضی ها میبرم علاوه بر این دو، جنس ، location و age رو هم مینویسه(به عبارتی asl رو به راحتی میشه با بردن فلش موس رو آیدیشون فهمید)
البته تو پروفایلم همه ی فیلد های مربوطه رو پر کردم و visible to every one زدم همه رو. اما بازم نشون نمیده. ممنون میشم اگه کمکم کنید.
با تشکر

jamy_khoshtip
15-11-2010, 16:04
سلام . من یک برنامه گیر آوردم که خودکار پاسخ بدهد اما به هیچ عنوان کار نمی کند .

شما برنامه ای رو ندارید که کار بکنه - ممنونم .

joe_satriani
15-11-2010, 17:50
سلام . من یک برنامه گیر آوردم که خودکار پاسخ بدهد اما به هیچ عنوان کار نمی کند .

شما برنامه ای رو ندارید که کار بکنه - ممنونم .

با سلام
دوست عزیزم اینجا مطرح کنید

در خواست نرم افزار

موفق باشید.

number1
15-11-2010, 22:58
سلام
به تازگی مشکل فرستادن pm توی یاهو مسنجر! پیدا کردم
توی پنجره خصوصی افراد میتونن به من pm بدند با اینکه متوجه تایپ من میشن ولی pm های من به دستشون نمیرسه. تنها در صورتی میتونن pm های من رو ببینن که من رو add کنن. ولی در room یا اتاق کنفرانس مشکلی ندارم. با ID های مختلف، ورژن های مختلف یاهو مسنجر! امتحان کردم ولی مشکل حل نشد. این مشکل یرای من توی ویندوز XP به وجود اومده و الآن که 7 نصب کردم هنوز هم حل نشده.
در صورتی که از برنامه های دیگه که ID یاهو رو ساپورت میکنن pm می فرستم مشکلی به وجود نمیاد.
لازم میدونم اینو بگم که من از GPRS گوشیم به اینترنت وصل میشم. از اینترنت اکسپلورر 8 استفاده می کنم و تنظیماتش به صورت default است. ضمنا از HTTP ------ UltraSurf استفاده کردم مشکل حل شد ولی DC زیاد داره.
واقعا وقت زیادی صرف حل این مشکل کردم :9:. از دوستانی که این مشکل براشون پیش اومده و تونستند حلش کنن خواهش می کنم من رو هم راهنمایی کنند. :42: :11:

lamia.boy
16-11-2010, 15:44
چجوری میتونم از Call یاهو استفاده کنم ؟

آریا ایرانی
16-11-2010, 15:57
با سلام
بله همون که گفتم هست
یکی از دوستانتون که ادد کردید قبلا این ویروس رو دچار هست و واسه همین مدام واستون پیغام های ناجور میفرسته
ترجیحا شما باز نکنیدشون
این مشکل از شما نیست، از طرف مقابل هست

موفق باشید.

قربونت
حاجی الان چندین ساله که اینجوریه
یکبار صندوق پستیم رو حذف کردم، بهتر شده. ولی درست نشده.
راهی نیست که از شر این ویروس راحت بشیم؟
مسنجر دیگه ندارم. این امکان جدید صندوق پستی یاهو هست که مسنجر تو صندوق آدم باز می شه!
بازم دستت درد نکنه:11:

pershianix
18-11-2010, 19:33
من با gprs irancell از یاهو مسنجر استفاده میکنم اما ویس و ویدئوی یاهو برام کار نمیده و کلا غیر فعاله. چرا؟

Muradin
18-11-2010, 19:40
توی چند صفحه قبل گفته شده.:10:

ehsan bad boy
18-11-2010, 22:03
سلام ببخشید می خواستم بدونم میشه کاری کرد که تو یا هو مسنجر کسی که رو تالکه رو پایین انداخت(ممنون میشم!):31:

Muradin
18-11-2010, 23:49
پایین انداخت منظورت چیه؟!

pershianix
19-11-2010, 10:42
توی چند صفحه قبل گفته شده.:10:
میشه بگید کدوم صفحه؟ ممنون

---------- Post added at 10:42 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

.

با سلام
دوست عزيزم اين مشكلات طبيعي هست
پس نگران نباشيد
به دليلي كه ايران تحريم ياهو هست نميشه در حالت معمولي از ويس و وبكم استفاده كرد
شما براي اين كار بايد داخل كنفرانس بريد و اونجا از هر دو تا استفاده كنيد

موفق باشيد.
نه هیچ ربطی به تحریم نداره. دوستان من خیلی راحت، هم وبکم فعال دارن و هم ویس فعال. اشکال باید از جای دیگه باشه

Muradin
19-11-2010, 11:27
میشه بگید کدوم صفحه؟ ممنون
خودتون پیدا کردید که:دی

شاید دوستاتون V.P.N دارند.

ehsan bad boy
19-11-2010, 14:44
منظورم اینه که اگه سرعتت پایین باشه و کسی سرعتش از تو بالا تر باشه رو نزاری تالک و اشغال کنه وبگیره وتو روی تالک باشی

Ala_tala
19-11-2010, 15:21
سلام
من اینترنت gprs ایرانسل دارم و با pc آن میشم
اما نمیتونم وارد یاهو بشم
این ارور رو میده:
there might be a problem with your internet conecction. make sure your camputer conected to internet
click troubleshoot to begin a series of test to try to diagnose the conection problem. 

V E S T A
19-11-2010, 17:29
سلام

احتمالا سرعت پايين هست و اگر از پروک..سي استفاده کردين تو internet option ,اکسپلورر تيک مربوط به پروک...سي رو بردارين ..بعضي وقتا اين ارور بعد از استفاده از پرو...کسي مياد .

sahand00
19-11-2010, 19:30
من نمي توانم ياهو مسنجر ورژن 9 و به بالا را نصب كنم و موقع نصب اين error رو ميده:

The application failed to innitialize properly(0x0150002). click on Ok to terminate the application
كسي ميتونه كمكم كنه؟

sahand00
19-11-2010, 19:35
سلام دوستان
من نمي تونم ياهو مسنجر ورژن 9 و به بالا را نصب كنم موقع اتمام نصب اين error رو ميده:

the application failed to initialize properly(0x015002).Click on OK to teminate the application.
كسي مي تونه كمكم كنه؟

himylove
20-11-2010, 19:29
کمک
کمک
حیاتیه لطفا کمک
وقتی با لپتاپم میخوام تو یاهو از voice استفاده کنم این ارور میاد:
This Computer does not support the required audio compression format
چه کار باید بکنم؟
لطفا کمکم کنید
با تشکرات قبلی

joe_satriani
20-11-2010, 21:24
سلام دوستان
من نمي تونم ياهو مسنجر ورژن 9 و به بالا را نصب كنم موقع اتمام نصب اين error رو ميده:

the application failed to initialize properly(0x015002).Click on OK to teminate the application
.
كسي مي تونه كمكم كنه؟

با سلام
دوست عزیز از یه نسخه و فایل دیگه استفاده کنید

موفق باشید.

sahand00
20-11-2010, 23:54
با سلام
دوست عزیز از یه نسخه و فایل دیگه استفاده کنید

موفق باشید.

ميشه بيشتر توضيح بدين؟

joe_satriani
21-11-2010, 17:42
ميشه بيشتر توضيح بدين؟

با سلام
بله حتما
نسخه اي ديگه از نرم افزار ياهو مسنجر رو ميتونيد از همين سايت دانلود كنيد
بعد روي سيستم اين فايلي رو كه دانلود ميكنيد رو نصب كنيد

موفق باشيد.

hamid1002
21-11-2010, 19:30
دوستان سلام

تو اد لیست مسنجر من زیر بعضی از ایدیها نوشته شده I,m mobile میخواستم بدونم که اون شخص از طریق موبایل آن شده یا میشه از اینترنت پی سی هم آن شد و اون جمله را هم داشت

باتشکر

rosenegarin13
21-11-2010, 19:46
دوستان سلام

تو اد لیست مسنجر من زیر بعضی از ایدیها نوشته شده I,m mobile میخواستم بدونم که اون شخص از طریق موبایل آن شده یا میشه از اینترنت پی سی هم آن شد و اون جمله را هم داشت

باتشکر
سلام

میشه با پی سی On بشی بعد Status را بزنی I'm mobile  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خب اون آیکن کوچیک  موبایل رو نخواهی داشت و تابلو میشه  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

officer
21-11-2010, 19:47
دوستان سلام

باتشکر

سلام

ایشون از طریق موبایل آنلاین شده و با کامپیوتر نمیشه همچین کاری کرد !

برای استفاده از امکانات یاهو موبایل هم باید از طریق مرورگر اینترنت موبایلتون به آدرس m.yahoo.com برید !

هزینش زیاده البته ، با نرم افزار های چت موبایل مثل nimbuzz راحتتر و ارزون تر میشه چت کرد .

hamid1002
21-11-2010, 20:58
اخرش میشه یا نمیشه تو status چیزی به این اسم وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rosenegarin13
21-11-2010, 21:06
اخرش میشه یا نمیشه تو status چیزی به این اسم وجود نداره
نمیشه ...  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونی که من گفتم اینطوری میشه...ولی بازم تابلو میشه که با موبایل نیستی(به خاطر همون آیکنه و اینکه وقتی با موبایل on میشی، اون I'm mobile زیر آیدیت میفته نه روبه روش مثل status)  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان کاملاً تابلوئه من با پی سی اومدم  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
21-11-2010, 21:17
نمیشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونی که من گفتم اینطوری میشه...ولی بازم تابلو میشه که با موبایل نیستی(به خاطر همون آیکنه و اینکه وقتی با موبایل on میشی، اون I'm mobile زیر آیدیت میفته نه روبه روش مثل status) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان کاملاً تابلوئه من با پی سی اومدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
خوب ميتونيد بهش لينك بديد ديگه :31:
وقتي لينك هموني كه خود نرم افزار موبايل ميده رو بهش بديد هيچ تابلويي ديگه نيست :46:

موفق باشيد.

hamid1002
21-11-2010, 22:02
دوست عزیز اونم میشه ولی من منظورم این که توی عکس هستش بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sahand00
21-11-2010, 22:36
با سلام
بله حتما
نسخه اي ديگه از نرم افزار ياهو مسنجر رو ميتونيد از همين سايت دانلود كنيد
بعد روي سيستم اين فايلي رو كه دانلود ميكنيد رو نصب كنيد

موفق باشيد.
مشكل اينه من بايد از ورژن 9 و به بالا استفاده كنم،حتي از سايت اصلي هم دانلود كردم،اما بازم همون error رو ميده.

officer
21-11-2010, 23:06
خیلی جالب بود ، من الان با این آدرس امتحان کردم و با کامپیوتر آنلاین شدم در حالی که I'm mobile هستم

فقط status قابل کلیک کردن نیست

m.yahoo.com/messenger

joe_satriani
22-11-2010, 17:21
مشكل اينه من بايد از ورژن 9 و به بالا استفاده كنم،حتي از سايت اصلي هم دانلود كردم،اما بازم همون error رو ميده.

با سلام
از سایت اصلی که نمیشه دانلود کرد به علتی که تحریم هستیم
اما توی سایتهای ایرانی مثه همین سایت هم لینک دانلود از نرم افزار زیاد هست
مطمئن باشید که نرم افزار سالم هست
اگه هم بازم مطمئنید که سالمه پس مشکل باید از جایی دیگه باشه

موفق باشید.

خیلی جالب بود ، من الان با این آدرس امتحان کردم و با کامپیوتر آنلاین شدم در حالی که I'm mobile هستم

فقط status قابل کلیک کردن نیست

m.yahoo.com/messenger

با سلام
برای اینکه قابل کلیک کردن هم باشه در بالا گفتم دیگه که چه باید کرد :31:

ehsan bad boy
22-11-2010, 18:33
سلام به همه ی بچه ها
می خواستم بدونم ایا شکلک هایجدیدی رو می دونین که بشه تو یاهو استفاده کرد اگه میدونین میشه کد ها شو بزارین

mmiladd
22-11-2010, 20:54
سلام..

اگه كسي با موبايل آن ميشه معمولا حرف اولش تو چت بعد از هر PM \ Bold ميوفته..

البته اگه طر اين ترفند رو ندونه و فونت خودش رو به حروف كوچيك بر نگردونه..

موفق باشين..

ashi-khan
23-11-2010, 02:04
سلام به همگی
دوستان
از دیشب با هر آیدی با هر ورژنی از یاهو به هرکسی که پی ام میدم یا بهم پی ام میدن نمیتونم ببینم!
یعنی متون ارسالی و دریافتی رو نمیتونم مشاهده کنید؟
پی ام ارسال میشه طرف میخونه جواب هم میده اما صفحه کی برای پی ام با طرف باز شده کاملا سفید هستش و تغییری نمیکنه!
برای آف ها هم همینطوره برام که آف میزارن صحفش باز میشه اما توش سفیده !!!

با وی پن و انواع آیدی ها و ورژن های متفاوت هم امتحان کردم !! درست نشد!
الان ورژن 11 بتا رو هم نصب کرد بازم مشکل برقراره!

لطفا کمک کنیییید!
ممنون

rosenegarin13
23-11-2010, 09:59
سلام به همگی
دوستان
از دیشب با هر آیدی با هر ورژنی از یاهو به هرکسی که پی ام میدم یا بهم پی ام میدن نمیتونم ببینم!
پی ام ارسال میشه طرف میخونه جواب هم میده اما صفحه کی برای پی ام با طرف باز شده کاملا سفید هستش و تغییری نمیکنه!

لطفا کمک کنیییید!
  ممنون
برای من یک بار همچین مشکلی پیش اومد...کلاً  IM ها رو نمیتونستم ببینم..یاهو مسنجرمم پاک کردم دوباره نصب کردم فایده ای نداشت...از ناچاری ویندوزم رو Restore کردم درست شد:31: دوستان اگه راه حل سریعتر و ساده تری دارن بگن..من تجربه ی شخصیم را گفتم..:20:

mmiladd
23-11-2010, 10:52
سلام.. فك كنم مشكل از خود سرور ياهو باشه كه بعضي اوقات مختل ميشه..

شما مي تونين از خود ياهو ميل و يا سايت خود ياهو براي چت استفاده كنين..

موفق باشين..

ashi-khan
23-11-2010, 15:16
برای من یک بار همچین مشکلی پیش اومد...کلاً IM ها رو نمیتونستم ببینم..یاهو مسنجرمم پاک کردم دوباره نصب کردم فایده ای نداشت...از ناچاری ویندوزم رو Restore کردم درست شد:31: دوستان اگه راه حل سریعتر و ساده تری دارن بگن..من تجربه ی شخصیم را گفتم..:20:

متاسفانه Restore point با تاریخ مناسب ندارم برادر!

از سایت خود یاهو که voice web کار نمیکنه!
مسنجر رو نیاز دارم!

ممنون از راهنمایی 2دوست عزیز!:40:

اگر کسی کمک دیگه ای میتونه بکنه ممنونش میشم!

joe_satriani
23-11-2010, 19:03
سلام به همگی
دوستان

لطفا کمک کنیییید!
ممنون

با سلام
احتمالا شما از ویندوز 7 استفاده نمیکنید؟

ashi-khan
24-11-2010, 13:55
با سلام
احتمالا شما از ویندوز 7 استفاده نمیکنید؟

سلام عزیز جان

نه!
ایکس پی استفاده میکنم!

joe_satriani
24-11-2010, 20:44
سلام عزیز جان

نه!
ایکس پی استفاده میکنم!

با سلام
عجب -
پس احتمالا به قول میلاد عزیز مشکل از پورت و سرور یاهو هست
چون من هم خیلی وقته این مشکل رو دارم و هنوز هم رفع نشده

موفق باشید.

shahin666
25-11-2010, 17:32
یه مشکل خیلی مسخره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در تمام نسخه ها یاهو مسنجر وجود داره و انگار هیچ وقتم نمیخواد رفع بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونم مشکل زیر هست که هر بار که به یاهو لاگین میکنیم باید حتما پیغام زیر رو اونم 2مرتبه بیبینیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و هر بار روی OK کلیک کنیم تا از شر این پیغام مسخره راحت بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته نمیشه گفت پیغام خطا چون یک پیغام وارینگ هست یعنی یه جورای هشدار

از نسخه های 7،8،9،10، و حتی جدیدترین ورژن 11 هم این مشکل کما فی سابق لاینحل می باشد
در صورتی که اصلا حتی شما از پلاگین هم استفاده نمی کنید بازم این پیغام داده میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون هیچ کاری نمیشه کرد برای این مشکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
25-11-2010, 19:29
یه مشکل خیلی مسخره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در تمام نسخه ها یاهو مسنجر وجود داره و انگار هیچ وقتم نمیخواد رفع بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونم مشکل زیر هست که هر بار که به یاهو لاگین میکنیم باید حتما پیغام زیر رو اونم 2مرتبه بیبینیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و هر بار روی OK کلیک کنیم تا از شر این پیغام مسخره راحت بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته نمیشه گفت پیغام خطا چون یک پیغام وارینگ هست یعنی یه جورای هشدار

از نسخه های 7،8،9،10، و حتی جدیدترین ورژن 11 هم این مشکل کما فی سابق لاینحل می باشد
در صورتی که اصلا حتی شما از پلاگین هم استفاده نمی کنید بازم این پیغام داده میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون هیچ کاری نمیشه کرد برای این مشکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
اين پيغام زياد مساله ساز نيست
به خاطري هست كه نميتونه پلاگين خاصي رو از ياهو به دليل فيــلترينگ يا تحريم اجرا كنه اين پيغام مياد

موفق باشيد.

shahin666
25-11-2010, 20:27
با سلام
اين پيغام زياد مساله ساز نيست
به خاطري هست كه نميتونه پلاگين خاصي رو از ياهو به دليل فيــلترينگ يا تحريم اجرا كنه اين پيغام مياد

موفق باشيد.

البته دوست عزیز میدونم این پیغام خیلی مساله ساز نیست ولی یه مورد تو مخــــــــــــــــــــی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر بار که با هر ID که به یاهو لاگین میکنیم این پیغام دوبار میاد و هر بار باید این پیغام رو ببینیم
در ضمن ما که اصلا نمیخواییم پلاگین خاصی رو دانلود کنیم برای چی این پیغام میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روشی هست که بشه این پیغام رو غیر فعال کنیم

tayef
26-11-2010, 17:14
متاسفانه Restore point با تاریخ مناسب ندارم برادر!

از سایت خود یاهو که voice web کار نمیکنه!
مسنجر رو نیاز دارم!

ممنون از راهنمایی 2دوست عزیز!:40:

اگر کسی کمک دیگه ای میتونه بکنه ممنونش میشم!
منم همین مشکل و داشتم ولی هر با که با گوشی به اینترنت وصل میشدم (یعنی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کردم) همین مشکل رو داشتم ولی با دیال آپ که وصل میشدم مشکلم برطرف می شد و pm من میرسید
البته اینم بگم بگیر نگیر داشت یعنی از هر 10 دفعه 1 دفعه این مشکلو نداشتم
ای

pouya_2008_hh
26-11-2010, 19:41
سلام اقا من با یاهوم با ویندوز 7 مشکل داره
البته زمانیه که برم تو چت روم
همش کلوز می ده
ممنون می شم کمک کنید

Dr.FANOOS
27-11-2010, 00:56
سلام.من از روی سیستم برای آواتار یاهو مسنجرم عکس انتخاب می کنم اما نمایش داده نمی شه!!!!
چرا؟:13:

*hamedkhatar*
27-11-2010, 10:02
سلام
گاهي توي ياهو مسنجر پيش مياد كه مثلا يه چيزي رو تايپ ميكنيم ولي وقتي اينتر رو ميزنيم يعني send ميكنم چيزي ارسال نميشه و توي صفحه چيزي نشون نميده
علت چيست و راه حل ؟
ممنون

mmiladd
27-11-2010, 10:19
سلام.من از روی سیستم برای آواتار یاهو مسنجرم عکس انتخاب می کنم اما نمایش داده نمی شه!!!!
چرا؟:13:

سلام..

ممكن شما invis بوده باشين.. بهترين كار اينه تو يه سايت چك آيدي آيدي خودتون رو چك و نگاه كنين

كه چه عكسي نمايش نشون داده ميشه..!

توصيه ميشه با يه آيدي ديگه تست و در صورت جواب نگرفتن حذف و نصب كنين..

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

سلام
گاهي توي ياهو مسنجر پيش مياد كه مثلا يه چيزي رو تايپ ميكنيم ولي وقتي اينتر رو ميزنيم يعني send ميكنم چيزي ارسال نميشه و توي صفحه چيزي نشون نميده
علت چيست و راه حل ؟
ممنون

سلام.. به نظر مياد كه مشكل از خود سرور ياهو باشه ؛ شما مي تونين تو اين وضعيت از ايميل خودتون

و يا وب مسنجر ياهو استفاده كنين..

موفق باشين..

mg_mahyar
27-11-2010, 15:32
سلام
من میخوام بدونم یکی آدی یاهوو در چه مواقعی آنلاین میشه. نمیتونم خودم پشت دستگاه باشم.
یک برنامه میخوام که ر وقت اون آیدی online بود یا invisibel بود بهم پیغام بده. یا مثلا ساعت و روز رو ثبت کنه تا من بعدا بیام ببینم
اگر اطلاعات بیشتری هم داد چه بهتر مثلا زمان انلان بودن IP اون چی بوده. و...

ashi-khan
27-11-2010, 16:35
منم همین مشکل و داشتم ولی هر با که با گوشی به اینترنت وصل میشدم (یعنی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کردم) همین مشکل رو داشتم ولی با دیال آپ که وصل میشدم مشکلم برطرف می شد و pm من میرسید
البته اینم بگم بگیر نگیر داشت یعنی از هر 10 دفعه 1 دفعه این مشکلو نداشتم
ای

فکر نمیکنم از سرور یاهو باشه!
به احتمال قوی اگر ویندوز رو عوض کنم مشکل حل بشه!!!

shahin666
27-11-2010, 19:30
سلام
من میخوام بدونم یکی آدی یاهوو در چه مواقعی آنلاین میشه. نمیتونم خودم پشت دستگاه باشم.
یک برنامه میخوام که ر وقت اون آیدی online بود یا invisibel بود بهم پیغام بده. یا مثلا ساعت و روز رو ثبت کنه تا من بعدا بیام ببینم
اگر اطلاعات بیشتری هم داد چه بهتر مثلا زمان انلان بودن IP اون چی بوده. و...

دوست عزیز سایت زیر می تونه کمک تون کنه

pouya_2008_hh
27-11-2010, 20:23
سلام اقا من با یاهوم با ویندوز 7 مشکل داره
البته زمانیه که برم تو چت روم
همش کلوز می ده
ممنون می شم کمک کنید
کسی نبود ؟؟؟؟

hamid1002
28-11-2010, 14:53
سلام

بچه ها چرا بعضی وقتا مسنجر من وقتی ایدی رو میزنم ارور میده که پسورد اشتباهه در صورتی که وقتی از ایبادی میروم با همون پسورد باز میشه درضمن این ارور رو مسنجر فقط روی یک ایدی مشخص میده و با ایدیهای دیگه امتحان کردم با اونا مشکلی نداره بعضی وقتا هم مسنجر به صورت شکل زیر همینجور میمونه و اگه کسی از ادد لیستها آن یا آف بشن رو مثل مواقعی که آن هستم و یک پیغام کنار ساعت میاره که کدوم ایدی اف شد یا آن شد نشون میده دوستانی که در این ضمینه اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن

با تشکر

mg_mahyar
28-11-2010, 18:06
دوست عزیز سایت زیر می تونه کمک تون کنه

بله خیلی ممنون ولی عیبش اینه اینویزیبل باشه میگه آفلاین.
بهتر ندارید؟

joe_satriani
28-11-2010, 19:53
بله خیلی ممنون ولی عیبش اینه اینویزیبل باشه میگه آفلاین.
بهتر ندارید؟

با سلام
دوست عزیز سایت در این زمینه زیاد هست اما اکثرشون همینطوری هستن - توی یه مقاطع زمانی درست نمیتونن ارتباط برقرار کنن و اشتباه میشه
واسه همین چندباری توی زمانهای مختلف باید استفاده کنید
این سایت رو هم امتحان کنید

موفق باشید.

ashi-khan
29-11-2010, 02:18
سلام به همگی
دوستان

لطفا کمک کنیییید!
ممنون

بچه ها این مشکل من هنوز پا برجاست!!!!:41::41::41:
واقعا نمشه کاری کرد؟؟؟!؟!؟!

omid.7128
29-11-2010, 02:28
سلام..

سايت هايي هستن كه وقتي كه آيدي طرف رو ميدي و بعد هر وقت چه آن شه و چه اينويز وارد شه

براتون به آيدي شما يه پيغام مي فرسته..

البته بعضي اُوقات جواب نميده..!

میتونی چند تا از این سایت ها رو بگی؟