PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش اجراي بازيهايي كه قفل آنها StarForce 3 مي باشد

OMID
26-11-2005, 00:04
با سلام خدمت تمام دوستان گل
در این تاپیک قصد دارم آموزش اجرا کردن بازیهایی که قفل آنها از نوع StarForce 3 می باشد را بدهم.

البته خبر هم دارم که چندی از دوستان این بازی ها را اجرا کرده اند و کاملا با اجرای اینگونه بازیها آشنا می باشند ولی برای دوستانی که در اجرای این بازی ها مشکل دارند این آموزش را می گذاریم.

اولین نرم افزاری که شما برای اجرای این بازی ها احتیاج دارید یکی از دو نرم افزارDaemon Tools 4 يا Alcohol 120% v.1.9.5.3105. می باشد که لینک دانلود هر دو نرم افزار را برای شما گذاشته ام.

Daemon Tools v.4 ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alcohol 120% ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7EIvRF_ClfBgr2m94_wpemxBYLPWiBldRu-Fd/software/10414799/10158124/3/Alcohol120_trial_1_9_5_3105.exe?ptype=3001&ontid=2646&siteId=4&edId=3&pid=10414799&psid=10158124)
توجه داشته باشید که حتما باید از یکی از این نرم افزارها استفاده کنید و نمی توانید از هر دو نرم افزار استفاده کنید.

یک نکته را هم تذکر بدهم که برای اجرای این بازی ویندوز شما باید حتما XP Service Pack 2 باشد.

1:در مرحله اول شما باید نرم افزار sfcure را از لینک زیر دانلود کنید بعد از دانلود و اکستراک کردن فایل را اجرا می کنید.
و مراحل را طبق تصویر زیرانجام دهید

DOWNLOAD sfcure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2:در مرحله دوم کار شما باید نرم افزار SFNightmare را از لینک زیر دانلود کنید بعد از دانلود فایل را اکستراک کرده و برنامه را اجرا می کنید.
و مراحل را طبق تصویر انجام دهید

DOWNLOAD SFNightmare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از انجام این کار باید درایوهای نوری شما اعم از dvd rom,cd rom,dvd writer,cd writerغیر فعال شده باشد و شما نباید هیچ درایو نوری داشته باشید اگر که انجام این کار درایوهای نوری شما غیر فعال نشده بود سیستم را یک بار ریست کرده و مراحل اول و دوم را یکبار دیگر انجام دهید.

حال به مرحله سوم می رسیم مرحله نصب بازی ایمیج بازی را توسط یکی از دو نرم افزار که در بالا لینک دانلود آنها را گذاشته ام در درایو مجازی خود مونت می کنید و بازی را به صورت کامل نصب می کنید این قسمت را توضیحی نمی دهم چونکه نصب اینگونه بازی نیز همانند بازی های دیگر می باشد و احتیاجی به توضیح نیست.

مرحله چهارم بعد از نصب کامل بازی سیستم را یکبار دیگر ریست کنید.

مراحل اول و دوم را یکبار دیگر انجام دهید.

حالا بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید چونکه برای اولین بار هست اینگونه بازیها را بر روی سیستمتون نصب می کنید برای شما یک پیغام ظاهر می شود که می خواهد سیستم را ریست کند شما قبول کرده و بگذارید سیستمتان ریست شود.

بعد از بالا آمدن دوباره ویندوز یکبار دیگر مراحل اول و دوم را انجام دهید.

بعد از انجام مراحل یکبار دیگر بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید و وارد بازی شوید و لذت ببرید.

اگر که با این روشها توانستید بازی را اجرا کنید به این نکته توجه کنید برای اینکه بتوانید همیشه بازی را با همین روش اجرا کنید باید بعد از بیرون آمدن از بازی مراحلی را که در عکس زیر گذاشته ام را انجام دهید.

دوستانی که با انحام این مراحل بتوانند بازی را اجرا کنند خیلی خوش شانس هستند چونکه این روش بر روی خیلی از کامپیوتر ها جواب نداد.

به عنوان مثال من تمام این مراحل را بر روی پنج سیستم مختلف انجام دادم ولی فقط یکی از کامپیوتر ها موفق به اجرای بازی شد.

ولی اصلا جای نگرانی نیست اگر شما هم از آن دسته از دوستان هستید که بازی را به این روش نتوانسته اید اجرا کنید یک راه دیگه هم هست که این راه را هم برای شما توضیح می دهم این روش بر روی صد درصد سیستم ها جواب می دهد و بازی اجرا می شود.

مراحل اجرای بازی به این روش خیلی کمتر هست و زود تر می توانید بازی را اجرا کنید.
شما بازی را بر روی سیستم نصب می کنید اگر هم که قبلا بازی را نصب کرده اید که دیگر هیچ

سیستم را خاموش کرده درب کیس را باز کرده و کابلهای برق درایو های نوری خود را از پشت درایو بیرون بکشید با این کار درایو های نوری شما به طور کامل قطع خواهد شد.

سیستم را روشن کنید و بعد از بالا آمدن ویندوز از وجود فایل ایمیج بازی در درایو مجازی مطمئن شوید بعد از این کار بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید و حالش را ببرید.

در پایان خدمت دوستان عرض کنم شاید استفاده نا صحیح از نرم افزارهای معرفی شده در این آموزش باعث اختلال در کامپیوتر شما شود پس یک من هیچ مسئولیتی را نمی پذیرم دو اینکه مراحل را طبق توضیحات انجام دهید.

sourena
26-11-2005, 00:08
اميد جان ممنون....واقعا گل كاشتي..........من اين صفحه رو ذخيره كردم تا ازش استفاده كنم.

sub-zero
26-11-2005, 00:52
مرسی اميد جوووووووووون....

باز هم مثل هميشه گل کاشتی جیییییییییییییگگر!

Amin
26-11-2005, 00:57
سلام اميد جون
خيلي دوست دارم ........ چه ميكنه اين آقا اميد
چه وقتي گذاشته واسه اين آموزش

mpsjavad
26-11-2005, 03:58
با سلام ..

ممنونم اميد جان ( من كه اهل بازي و Game نيستم اما ميدونم که گل کاشتي :happy: )

من يک نسخه از اين تاپيک رو در انجمن بازي هاي كامپيوتري ايجاد ميکنم ...

itman
26-11-2005, 10:32
اميد جان خيلي ممنون. از اينكه وقت گذاشتي و آموزش دادي سپاسگذارم.

فقط دو سئوال داشتم:
1) در روش دوم كه بايد كابلها رو كشيد نياز هست ويندوز Sp2 داشته باشه؟
2) در آن قسمت كه گفتي بايد ايميج بازي به درايو مجازي مانت شده باشه. وقتي بازي رو در هارد نصب كردم كدام قسمت بازي رو مونت كنم.

ممنون مي شوم بازم لطفت را شامل حال ما كني.

OMID
26-11-2005, 12:15
از تمام دوستان كمال تشكر را دارم كاري نكردم عزيزان ;)

اميد جان خيلي ممنون. از اينكه وقت گذاشتي و آموزش دادي سپاسگذارم.

فقط دو سئوال داشتم:
1) در روش دوم كه بايد كابلها رو كشيد نياز هست ويندوز Sp2 داشته باشه؟
2) در آن قسمت كه گفتي بايد ايميج بازي به درايو مجازي مانت شده باشه. وقتي بازي رو در هارد نصب كردم كدام قسمت بازي رو مونت كنم.

ممنون مي شوم بازم لطفت را شامل حال ما كني.

جواب سوال اول:دوست عزيز من فقط روي سرويس پك 2 تست كردم و مطمئن نيستم كه روي ويندوزهاي ديگه جواب بده ولي فكر نكنم مشكلي باشه احتمالا بايد بدون مشكل نصب بشه

جواب سوال دوم : شما اگر كه بازي را دانلود كرده باشيد به صورت يك ايميج هست كه شما بازي را از روي ايميج نصب مي كنيد و خب طبيعي هست كه براي اجراي اين بازيها بايد ايميج بازي در درايو مجازي شما وجود داشته باشد.
اگر هم كه بازي را خريده باشيد هم بايد به همين صورت يعني شما بايد حتما ايميج بازي يا فيكس ايميج بازي را داشته باشيد ;)

kkain-blood
26-11-2005, 13:04
اميد جان حتما بايدdaemon tools v4باشه يا 3.7 هم جواب ميده؟!

OMID
26-11-2005, 14:30
اميد جان حتما بايدdaemon tools v4باشه يا 3.7 هم جواب ميده؟!

دوست عزيز اگر كه ورژن 4 باشد بهتره ولي با ورژن 3.47 هم مشكلي نداره.

amirpers
26-11-2005, 14:37
امید جان ممنون که روم رو زمین نزدی و آموزش رو گذاشتی .

M E H D I
26-11-2005, 14:43
سلام آقا اميد

باز هم گل كاشتي. ايول

تشكر

itman
26-11-2005, 14:52
اميدجان از توجه ات سپاسگذارم.

اميدوارم هميشه پاينده باشي.

itman
27-11-2005, 09:32
من با يك مشكل ديگه برخورد كردم.
Splinter cell: chaos theory رو از اينترنت دانلود كردم.
موقع اجراي از من activation code مي خواد .
ممكنه من راهنمايي كنيد كه چطوري مي تونم اين كد رو دور بزنم يا يك exe به من معرفي كنيد كه اين
كد را نخواد.
خيلي ممنون

kkain-blood
27-11-2005, 22:54
امید جان من شنیدم این روشی که شما گفتید(روش اول) فقط در صورتی کار میکنه که از hard sataاستفاده کنیم

OMID
27-11-2005, 23:33
باز هم از تمام دوستان تشكر مي كنم بابا كاري نكردم كه ;)

itman جان براي شما هم کد بازي رو خواهم گذاشت هر چي گشتم دنبال dvd اصلي بازي گيرش نياوردم گيرش بيارم کد را براي شما ميزارم ;)

امید جان من شنیدم این روشی که شما گفتید(روش اول) فقط در صورتی کار میکنه که از hard sataاستفاده کنیم

در اين مورد من مطمئن نيستم چون من بر روي هارد ATA اين کار را کرده ام و بازي اجرا شده و يک بار هم بر روي هارد SATA انجام دادم نشد :blink:

rezaHP
28-11-2005, 07:56
آقا اميد!
با سلام و تشكر از توضيحات مفيد تان
يك سوال داشتم.آيا با Disable كردن درايوهاي نوري از طريق my Computer/Divice manager هم ميشه بازيها رو اجرا كرد؟

با تشكر!

OMID
28-11-2005, 15:42
آقا اميد!
با سلام و تشكر از توضيحات مفيد تان
يك سوال داشتم.آيا با Disable كردن درايوهاي نوري از طريق my Computer/Divice manager هم ميشه بازيها رو اجرا كرد؟

با تشكر!

رضا جان بعيد ميدمنم بشه
من كه اين كار را كردم ولي جواب نداد :blink:

itman
29-11-2005, 10:19
اميد جان خيلي ممنون.
منتظرم. حدود چهار گيگ دانلود كردم حالا به در بسته خوردم.
جالب هيچ كرك يا exe پيدا نكردم كه بتونه اين activation code رو دور بزنه.

OMID
30-11-2005, 18:06
اميد جان خيلي ممنون.
منتظرم. حدود چهار گيگ دانلود كردم حالا به در بسته خوردم.
جالب هيچ كرك يا exe پيدا نكردم كه بتونه اين activation code رو دور بزنه.

ACTIVE CODE

2Q4PLS4YXNQSULHVR53SSNH7F

Lovelyman
01-12-2005, 17:47
اميد جان عالي بود ولي اينطوري كه بايد هم ويددوز عوض كنم هم كلي دانلود شرايط راحت تر نبود؟؟؟

OMID
02-12-2005, 00:00
اميد جان عالي بود ولي اينطوري كه بايد هم ويددوز عوض كنم هم كلي دانلود شرايط راحت تر نبود؟؟؟

lovelyman عزیز چرا ویندوز عوض کنی؟؟
در مورد دانلود هم که بابا چیزی نیست یه d-tools که یک مگا بایت هست با دو سه تا نرم افزار کوچولو که سر هم 500 کیلو بایت هم نمیشه.

چرا یک راه دیگه هم هست که توی آموزش هم گفتم شما بازی را خیلی عادی نصب می کنید بعد سیستم را خاموش میکنید و کابل برق تمام درایو های نوریتان را در میارید بعد سیستم را روشن کرده و به بازی میرید ;)

itman
03-12-2005, 11:43
اميدجان از كدت ممنون ولي جواب نداد.

جريان اين exe اينه كه يك كد ميده به عنوان Hardware Code بعد ميگه Serial Number , Hardware Code
را در سايت Customer support وارد كنيد تا Activation code را به شما بدهد.
حالا اگر يك Serial Number معتبر و دست اول براي من گير بياري ممنونت مي شم.

OMID
03-12-2005, 23:37
اميدجان از كدت ممنون ولي جواب نداد.

جريان اين exe اينه كه يك كد ميده به عنوان Hardware Code بعد ميگه Serial Number , Hardware Code
را در سايت Customer support وارد كنيد تا Activation code را به شما بدهد.
حالا اگر يك Serial Number معتبر و دست اول براي من گير بياري ممنونت مي شم.

itman جان والا من بازی رو با همین سریال اجرا کردم باید جواب بده.
ولی چشم اگرکه چیزی گیر آوردم براتون میزارم ;)

Gagsta
04-12-2005, 12:21
من با يك مشكل ديگه برخورد كردم.
Splinter cell: chaos theory رو از اينترنت دانلود كردم.
موقع اجراي از من activation code مي خواد .
ممكنه من راهنمايي كنيد كه چطوري مي تونم اين كد رو دور بزنم يا يك exe به من معرفي كنيد كه اين
كد را نخواد.
خيلي ممنون

دوست عزیز برو تو این سایت هر کدومو که خواستی‌ دانلد کن

Amin
05-12-2005, 14:51
سلام اميد جان
با توجه به تعداد زياد بازيهايي كه از قفل starforce 3 استفاده مي كنند و همچنين نبود يه همچين آموزش جامع و كاملي در پك سي‌دي ها ......... بهتر نيست اين تاپيك استيكي بشه تا دسترسي يه اين آموزش ضروري براي همه آسون تر بشه ؟؟
اين آمورش نياز هر بازي خوري هستش
تصميم با خود شماست ........ من فقط پيشنهاد دادم ....... موفق باشيد
ممنون

itman
05-12-2005, 14:57
Gagsta جان مرسي ولي قبلا امتحان كردم. مشكل من فايل exe بازي هست كه active code مي خواد.
اميد جان و Gagsta عزيز اگر يك فايل exe داريد كه اين كد را نخواد ممنون مي شم برام mail بزنيد.
اميدجان اگر ميشه فايل exe كه مي گي با اون سريال كار كرده را برام بفرست.
mail : arian74757@yahoo.com

Lovelyman
07-12-2005, 10:39
اميد جان دمت گرم!!!!!!!

hesam_g59
08-12-2005, 00:49
اميد جان ...مرسي..دمت گرم..
اقا همچين با اولين روش اجرا شد كه همه چشاشون گرد شده بيد...
خيلي حال دادي

Alireza_Shafaei_PCworld
08-12-2005, 02:48
با سلام
روش اول را درست و کامل توضیح ندادین
چون روش اصلی که من میدونم و روی تمام کامپیوترها کار داده یک کم با اون فرق داره!
نباید پورت را در بیاری!
فقط کافیه آدرس پورت را به اون برنامه اه بدین تا این کار را خودش بکنه!
اینجوری
این روش برای این روی چند کامپیوتر بیشتر کار نداده چون CD روی پورت Default نبوده
شما باید پورت سی دی رام تون را بدونید!
مثلا ماله من Secondary.Master میباشد!
پس کافیه روی دکمه SC.Master Off کلیک کنم تا درست شه!
بقیه هم همینطور

کسانی که سخت افزار بلد نیستند بهتره کاری به اینجاش نداشته باشن
چون هارد هم به یکی از همین پورتها وصله!

راستی یادتون نره که وقتی از بازی خارج شدی عبارت On را فعال کنید
مثلا SC.Master On

R e Z a
08-12-2005, 03:54
عليرضا مي شه عزت خواهش كنم بيشتر توضيح بدي . كامل باشه لطفا . مثلا چه جوري سي دي رام رو روي Default تنظيم کنيم ؟؟از کجا مي شه پورت سی دی رام را دونست ؟؟؟؟؟ اون كاري كه اميد گفت رو انجام بديم نديم ؟؟؟دقيق بگو و از اول(صفر) .
من اين بازي prince of persia 3 رو دانلود کردم .تو رو خدا بگو که خدا لعنت کنه هر کي اين ايده رو داد تا اين starforce آشغال ساخته شه.بشمار.......
مرسي

OMID
08-12-2005, 11:33
با سلام
روش اول را درست و کامل توضیح ندادین
چون روش اصلی که من میدونم و روی تمام کامپیوترها کار داده یک کم با اون فرق داره!
نباید پورت را در بیاری!
فقط کافیه آدرس پورت را به اون برنامه اه بدین تا این کار را خودش بکنه!
اینجوری
این روش برای این روی چند کامپیوتر بیشتر کار نداده چون CD روی پورت Default نبوده
شما باید پورت سی دی رام تون را بدونید!
مثلا ماله من Secondary.Master میباشد!
پس کافیه روی دکمه SC.Master Off کلیک کنم تا درست شه!
بقیه هم همینطور

کسانی که سخت افزار بلد نیستند بهتره کاری به اینجاش نداشته باشن
چون هارد هم به یکی از همین پورتها وصله!

راستی یادتون نره که وقتی از بازی خارج شدی عبارت On را فعال کنید
مثلا SC.Master On

بله همانطور که علیرضا عزیز گفت این که من گذاشتم کامل نیست.
و چونکه من کاملش را تست کردم و باز هم تغییر نکرد به خاطر همین فقط اون قسمت را برای شما گذاشته ام.
و یه دلیل دیگش اینکه احتمال اینکه دوستان نتونن انتخاب درست رو بکنند و مشکل برای سیستمشون بوجود بیاد من کامل توضیح ندادم :blink:

شما اگر که میخواهید به صورت کامل این کار را انجام دهید همانطور که علیرضا جان گفت باید حتما بدانید که درایوهای نوری شما بر روی کدام پورت وصل است.
در صورت عادی شما 4 پورت دارید
primary master
primary slave
secondary master
secondary slave

شما باید بدانید که درایو های نوری شما روی کدام یک از این پورتها نصب هست.
به عنوان مثال برای من
secondary master
secondary slave
است پس من کلیدهای sc.master off و sc.slave off را میزنم.

اینهم تعریفهای کلید های این برنامه
primary master=pr.master off
primary slave=pr.slave off
secondary master=sc.master off
secondary slave=sc.slave off

اگر که درایوهای نوری شما بر روی یک channel هست میتوانید channel را نیز disable کنید.
به عنوان مثال درایوهای نوری من بر روی ide 2 است پس من کلید disable ch2 در برنامه را میزنم و درایوهای من غیر فعل میشود

R e Z a
08-12-2005, 20:54
اميد مي شه درباره لپتاپ ها هم يه توضبح بدي ؟؟
من هر وقت يكي از اين ها (ch1 و ch2 ) رو مي زنم اين صفحه مي ياد و کاري جز رستارت ندارم..اگه مي دونيد راهنمايي کنيد.
ممنون

OMID
09-12-2005, 11:55
اميد مي شه درباره لپتاپ ها هم يه توضبح بدي ؟؟
من هر وقت يكي از اين ها (ch1 و ch2 ) رو مي زنم اين صفحه مي ياد و کاري جز رستارت ندارم..اگه مي دونيد راهنمايي کنيد.
ممنون

رضا جان این عکسی که شما گذاشتید باز نمیشه
ولی شما نباید الکی و بدون اینکه اطلاع از channel های خود ندارید این کلید ها را بزنید.
شما برای اینکه بفمید که پورت درایوهای نوری شما چی هست چند راه دارید که من ساده ترینش رو بهتون میگم.
شما با رفتن در ستاپ اون قسمتی که برای دیتکت هارد و درایونوری هست و اطلاعات رو میتونین از اونجا بردارید ;)

hesam_g59
09-12-2005, 17:51
عليرضا مي شه عزت خواهش كنم بيشتر توضيح بدي . كامل باشه لطفا . مثلا چه جوري سي دي رام رو روي Default تنظيم کنيم ؟؟از کجا مي شه پورت سی دی رام را دونست ؟؟؟؟؟ اون كاري كه اميد گفت رو انجام بديم نديم ؟؟؟دقيق بگو و از اول(صفر) .
من اين بازي prince of persia 3 رو دانلود کردم .تو رو خدا بگو که خدا لعنت کنه هر کي اين ايده رو داد تا اين starforce آشغال ساخته شه.بشمار.......
مرسي
عزيز
ببين..خيلي سادست...
بعد از اتمام نصب بازي....
برنامه sfcure رو اجرا کن
حالا install sfcure
بعد start sfasfb
اينجا بايد برنامه SFNightmare رو اجرا کني
حالا روي اين دوتا دکمه کليک کن: disable node....disable cd
حالا:
روي ايکون پرنس کليک ميکني...
يه پيغام مبني بر اينکه سيستمت براي تکميل نصب بايد رستارت بشه بهت ميده
بعداز رستارت...دوباره روي ايکون کليک کن(البته قبلش کارهاي بلا رو دوباره انجام بده)
حالا سريال ميخواد که بهش ميدي
و حالا به مقصودت ميرسي
خوش باشي

R e Z a
10-12-2005, 02:37
اين عكس هستش .

OMID
10-12-2005, 10:09
رضا جان همانطور که گفتم شما نباید الکی channel ها را disable کنید.
شما باید به ستاپ رفته و ببینید که درایوهای نوری شما بر روی کدام پورت می باشد بعد با disable کردن اون پورت درایوهاتون را غیر فعال کنید ;)

R e Z a
10-12-2005, 10:32
اميد عزيز من رفتم ديدم و ديدم كه نوشته سي دي رام روي location 1 قرار داره منم رفتم شماره يک رو off کردم ولي دوباره همين پيغام رو داد من که ديگه قيد اين بازي رو زدم و الان هم دارم قسمت 2 بازي رو دانلود مي کنم که حدود 4.6 هستش بازي هاي قبلي خوب بودند که با يه کرک ساده همه جيز حل مي شد.اميد عزيز دستت هم درد نکنه تو اين چند روزه من بد جورب پيله کرده بودم در هر صورت ما رو ببخش.

OMID
10-12-2005, 10:53
اميد عزيز من رفتم ديدم و ديدم كه نوشته سي دي رام روي location 1 قرار داره منم رفتم شماره يک رو off کردم ولي دوباره همين پيغام رو داد من که ديگه قيد اين بازي رو زدم و الان هم دارم قسمت 2 بازي رو دانلود مي کنم که حدود 4.6 هستش بازي هاي قبلي خوب بودند که با يه کرک ساده همه جيز حل مي شد.اميد عزيز دستت هم درد نکنه تو اين چند روزه من بد جورب پيله کرده بودم در هر صورت ما رو ببخش.

رضا جان location 1 که گفتی بر روی primary هست یا بر روی secondary هست.
شما اصلا نباید disable channel را بزنید
اگر که به این حالت بود شما باید کلید که من روبروی آن نوشتم بزنید

Location 1 (Primary ATA Channel)=pr.slave off

Location 1 (Secondary ATA Channel)=sc.slave off

kkain-blood
11-12-2005, 01:46
ميشه دقيقا توضيح بدين چه جوري ميشه cd romرو فهميد رو كدوم پورته؟

OMID
12-12-2005, 23:45
ميشه دقيقا توضيح بدين چه جوري ميشه cd romرو فهميد رو كدوم پورته؟

راههای مختلفی برای فهمیدن این موضوع هست.
من ساده ترینش رو بهتون میگم البته به نظر من این ساده تر هست.
موقعی که سیستم را روشن میکنید موقعی که در حال detect قطعات هست بعد از detect کامل درایوها کلید pause بر روی کیبورد را زده تا صفحه در همین حالت بماند بعد به طور کامل میتوانید اطلاعات را بخونید.
به عنوان مثال به این صورت
primary master = asus5232as
بعد از اینکه فهمیدید داستان چی هست و پورتاتون به چه حالت هست کلید space را بزنید تا سیستم بوت شده و بالا بیاد

reza12100
13-12-2005, 15:12
شرکت takin بناست یک قطعه سخت افزاری وارد بازار کنه که از طریق این قطعه و به واسطه کلیدی که پشت کیس نصب میشه می توان برق درایوهای نوری را قطع کرد بنابراین دیگه احتیاج به باز کردن کیس و کشیدن کابل برق و... این جور دردسر ها نیست
قیمت هم که پیرسیدم حدود 4 الی 5 هزار تومان
البته عمرا من بخرم !!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی ادم بابت این جور چیزا پول میده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

OMID
13-12-2005, 15:38
شکرت takin بناست یک قطعه سخت افزاری وارد بازار کنه که از طریق این قطعه و به واسطه کلیدی که پشت کیس نصب میشه می توان برق درایوهای نوری را قطع کرد بنابراین دیگه احتیاج به باز کردن کیس و کشیدن کابل برق و... این جور دردسر ها نیست
قیمت هم که پیرسیدم حدود 4 الی 5 هزار تومان
البته عمرا من بخرم !!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی ادم بابت این جور چیزا پول میده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز در هر صورت باید درب کیس باز شود برای تعبیه این مبدل و شما باید در کیس را باز کنید و این قطعه را پشت کیس وصل کنید.
البته چیز خوبیه
ولی به مشکل بزرگ هم هست
اینکه بعضی از مادربوردها با کشیدن کابل برق بوت نمیشوند و حتما باید کابل ide هم از پشت درایو نوری در بیاید
مثل مادر بورد خودم که برای بوت شدن سیستم باید حتما هم کابل برق رو بیرون بکشم هم کابل ide رو

Gagsta
20-12-2005, 13:28
شرکت StarForce اعلام کرد اگر کسی کامپيوترش خراب شده بخاطره اين قفل 1000 دلار بهش ميده چون اين قفل تابحال يه سری از کامپيوتر هارو خراب کرده مخصوصاً CD-ROM رو.
You should arrive in our office with your PC or use any of our PCs and reproduce the problem.

Here are the terms of the contest:

* All the drives in the system should be properly functioning prior to the installation of a StarForce protected product.

* After the installation and start-up of StarForce protected product the problem with (CD/DVD read-write malfunction) must exist and be reproduced in any other configuration.

hossein3d
21-12-2005, 17:03
سلام من بازي splinter cell 3 را هر كاري مي كنم وارد بازي نمي شه حتي تمام كارها را براي قفلstarforce انجام مي دم ولي فايده ندارد لطفا كمك كنيد
متشكرم

OMID
22-12-2005, 00:21
سلام من بازي splinter cell 3 را هر كاري مي كنم وارد بازي نمي شه حتي تمام كارها را براي قفلstarforce انجام مي دم ولي فايده ندارد لطفا كمك كنيد
متشكرم

حسین جان شما در همان تاپیک حل مشکلات در اجرا و نصب بازی مشکلتان را پیگیری کنید

Babak_King
23-01-2006, 12:14
سالام به دوستان من همه كاراشو انجام دادم safe disc 4 رو هم اجرا و هيد كردم همينطور دائمون تولزو ولي بازم ارور ميده بازي من 5 سي دي need for جديده كمك كنين يه بار نصب شد بالا اومد ديگه نميياد ممنون

OMID
23-01-2006, 12:44
سالام به دوستان من همه كاراشو انجام دادم safe disc 4 رو هم اجرا و هيد كردم همينطور دائمون تولزو ولي بازم ارور ميده بازي من 5 سي دي need for جديده كمك كنين يه بار نصب شد بالا اومد ديگه نميياد ممنون

بابک جان اینجا چرا
:blink: :blink: :blink: :blink:

در هر صورت برای این بازی کرک اومده که من کرکش رو هم توی تاپیک زیر گذاشتم
اگر که احیانا گیر نیاوردین یا لینک خراب شده بود یا کرک کار نکرد در همون تاپیک مطرح کنید تا مشکلتون را دوستان حل کنند.
البته توی تاپیک زیر هم مشکلتون را میتونین مطرح کنین

God Father
28-02-2006, 13:23
با سلام من disable node و disable cd رو زدم ولي اجرا نشد اينم اطلاعاتي كه از بايوس بدست اوردم

Channel 0 master [Maxtor]
Channel 0 slave [none]
channel 1 master pioneer dvd-rw
channel 1 slave teac cd-rw

حالا لطفا بهم بگين كه چه چيزاي ديگه اي رو بايد غيرفعال كنم

hossein_3650
02-03-2006, 00:49
اقا cpu من 64bit هست.ایا من هم باید کابل های نوری رو قطع کنم؟

OMID
02-03-2006, 10:24
با سلام من disable node و disable cd رو زدم ولي اجرا نشد اينم اطلاعاتي كه از بايوس بدست اوردم

Channel 0 master [Maxtor]
Channel 0 slave [none]
channel 1 master pioneer dvd-rw
channel 1 slave teac cd-rw

حالا لطفا بهم بگين كه چه چيزاي ديگه اي رو بايد غيرفعال كنم

شما طبق این عکس عمل کنید
اگر که بازی اجرا نشد اسم بازی رو بگید تا بگم چیکار کنید

OMID
02-03-2006, 10:26
اقا cpu من 64bit هست.ایا من هم باید کابل های نوری رو قطع کنم؟

اکثر مواقع احتیاجی به کشیدن کابل نیست
ولی گاهی اوقات اذیت میکنه

God Father
02-03-2006, 19:55
سلام به دوستان بخصوص اقا اميد عزيز متاسفانه بازم مشكلم حل نشد و نتونستم اين بازي طلسم شده Prince of Persia T2T رو اجرا كنم

OMID
03-03-2006, 01:22
سلام به دوستان بخصوص اقا اميد عزيز متاسفانه بازم مشكلم حل نشد و نتونستم اين بازي طلسم شده Prince of Persia T2T رو اجرا كنم

با سلام
اگر شما اون ها رو هم غیر فعال کردین و داخل بازی نرفت تنها یک راه دیگه دارین
اونم اینه که سیستم رو خاموش کنید و در کیس رو باز کنید و کابل برق dvd rom or dvd writer رو بکشید و بعد بازی رو اجرا کنید
موفق باشی :)

God Father
03-03-2006, 10:53
سلام قبلا با بيرون كشيدن كابل بازي رو اجرا كردم ولي الان به دلايلي نمي تونم كيس رو باز كنم و ...بهر حال ممنون اميدوارم يه راه حلي برا امثال من پيدا بشه

d_oxid
18-03-2006, 15:43
بچه ها من splinter cell3 رو حتي وقتي كابلام وصله و سيدي رم هم فعاله اجرا كردم....يعني شانسيه موقعي بوده كه كابلام قطع بوده ولي نرفته تو...ولي موقعي بوده كه سيذي رم فعال بوده ولي اجرا شده....خلاصه هربار كه ميخوام برم تو يه سازي ميزنه...بعضي اوقاتم اينقدر اذيت ميكنه كه بيخيال ميشم....رگيه انگار

Gagsta
13-04-2006, 13:47
يه خبره خوب: امروز شرکته Ubisoft اعلام کرد که ديگه از StarForce استفاده نميکنه برايه بازی های جديدش, اگه شرکتهايه ديگه هم اينکارو بکنن ديگه عالی ميشه.

amirpers
14-04-2006, 17:23
يه خبره خوب: امروز شرکته Ubisoft اعلام کرد که ديگه از StarForce استفاده نميکنه برايه بازی های جديدش, اگه شرکتهايه ديگه هم اينکارو بکنن ديگه عالی ميشه.

چرا از Starforce 3 استفاده نمی کنه ؟ شاید قفل خفن تری ساختن .

M E H D I
14-04-2006, 17:37
چرا از Starforce 3 استفاده نمی کنه ؟ شاید قفل خفن تری ساختن .

اين احتمال خيلي قوي هست.

OMID
15-04-2006, 15:56

بله خبر ظاهرا صحت داره منم شنیدم و خبر بسیار خوشحال کننده ای هست چون میگم که از چه قفلی میخوان استفاده کنن
ظاهرا این قفل بسیار دردسر ساز شده برای یوبی سافت و ضرر های مالی رو برای این شرکت داشته و تمام مردم از این قفل دردسر ساز ناراضی بودن چون اونها که سیدی اصل بازیها رو هم داشتن بعضا با مشکل بر میخوردن و یکی دیگه از مشکلات این قفل هم مشکل ایجاد کردن برای سیدی رام ها یا دی وی دی رام ها شده بوده که مردم از یوبی سافت شکایت کرده بودند و یوبی هم تصمیم گرفته که از این به بعد از قفل SecuRom استفاده کنه این قفل ساخته شده توسط شرکت سونی هست و کرکرها که تا حالا تمام بازی ها با این قفل را کرک کردن که خبر خیلی خوبی هست.
اگر هم بازی ها کرک نشه خیلی ساده و با استفاده از چند نرم افزار جانبی بازی خیلی راحت اجرا میشه :laughing:

Gagsta
15-04-2006, 19:12
بله بخاطر این که ماه پیش یک شخصی‌ از آمریکا از شرکت Ubisoft شکایت کرده بود بخاطر استفاده از StarForce دلیلش هم این بود که این قفل سیستم امنیتی‌ ویندوز رو بهش صدمه وارد میکرده اینطور که ویروس ها یا ترجان ها میتونستن اختیار کل کامپیوتر را بدست بگیرن.

kkain-blood
16-04-2006, 00:39
بله خبر ظاهرا صحت داره منم شنیدم و خبر بسیار خوشحال کننده ای هست چون میگم که از چه قفلی میخوان استفاده کنن
ظاهرا این قفل بسیار دردسر ساز شده برای یوبی سافت و ضرر های مالی رو برای این شرکت داشته و تمام مردم از این قفل دردسر ساز ناراضی بودن چون اونها که سیدی اصل بازیها رو هم داشتن بعضا با مشکل بر میخوردن و یکی دیگه از مشکلات این قفل هم مشکل ایجاد کردن برای سیدی رام ها یا دی وی دی رام ها شده بوده که مردم از یوبی سافت شکایت کرده بودند و یوبی هم تصمیم گرفته که از این به بعد از قفل SecuRom استفاده کنه این قفل ساخته شده توسط شرکت سونی هست و کرکرها که تا حالا تمام بازی ها با این قفل را کرک کردن که خبر خیلی خوبی هست.
اگر هم بازی ها کرک نشه خیلی ساده و با استفاده از چند نرم افزار جانبی بازی خیلی راحت اجرا میشه :laughing:
تبريكتبريك
ولي اينstarforce خوبياي هم داشت نه؟ مثلا بيشتر از قبل راجب كركرها ميدونيم يا اينكه حداقل يه ذره اطلاعاتمون راجب كامپيوتر بيشتر شده واز اين به بعد قدر اون فايل دوست داشتني crackرو كه راحت ميشه با يه copy-pasteازش استفاده كرد رو ميدونيم
ولي بازم ميخوام از omidعزيز تشكر كنم خيلي از بازيهايstarforce رو با كمك ايشون اجرا مرديم
ممنون اميدجان

amirpers
17-04-2006, 02:34
به هر حال زیاد نباید امیدوار بود . از این فرانسویهای .... همه چیز بر میاد . یهو می بینی که دویاره یوبی سافت قفلی رو گیمهاش گذاشته که اون موقع آرزو می کنیم که ای کاش دوباره Starforce 3 رو استفاده می کرد .

ramin-ahmadi
20-04-2006, 08:39
آقا تو رو خدا یکی در مورد اجرای این splinter cell 3 یک توضیحی بده هر جا اینو مطرح میکنم میفرستنم به یک تاپیک دیگه میگن اونجا مطرح کن .

kkain-blood
20-04-2006, 12:17
آقا تو رو خدا یکی در مورد اجرای این splinter cell 3 یک توضیحی بده هر جا اینو مطرح میکنم میفرستنم به یک تاپیک دیگه میگن اونجا مطرح کن .
دوست عزيز پست اول همين تاپيك رو ببين!

Aidin_ONLINE
20-04-2006, 13:34
سلام:
بعد از يك هفته كه از اجراي بازي پرنس ..پشيمان شده بودم
به خاطر يه ويروس ويندوزم عوض كردم بعد گفتم بزار يه دفعه هم امتحان كنيم بينيم كار مي كنه يا نه فقط ديويدي رو در آوردم كار كرد

سي دي رايتر فعال بود باز هم كار كرد
نه به اون بينمكي نه به اين شوري شور كه نه شيرين چون طلسم اين بازي رو شكستم

ramin-ahmadi
20-04-2006, 16:17
دوست عزيز پست اول همين تاپيك رو ببين!

دوست عزیز شما صفحه اول رو ببین هیچ کدوم از عکسها باز نمیشه و چون تمام مراحل رو توی عکسها نوشته نمیشه هیچ کاری کرد

M E H D I
20-04-2006, 16:42
دوست عزیز شما صفحه اول رو ببین هیچ کدوم از عکسها باز نمیشه و چون تمام مراحل رو توی عکسها نوشته نمیشه هیچ کاری کرد

عكس ها به ترتيب:

kkain-blood
21-04-2006, 20:12
صفحه اول همه عكسها رو داره همه روهم باز ميكنه كه!!!!!!!

M E H D I
21-04-2006, 20:26
صفحه اول همه عكسها رو داره همه روهم باز ميكنه كه!!!!!!!

براي بعضي از دوستان tinypic ف يلتر هست. :)

Behnam Ghaemi
28-04-2006, 13:48
سلام به همه به دوستان عزیز
من بهنام هستم و تازه عضو P30World شدم . من اومدم تا به كمك همه برسم .
مي خوام بهتون راه حل اين مشكل كه بعضي از بازيها بر روي سيستم شما چند بار اجرا مي شه بعد به شما اجازه ران كردن بازي رو نميده رو بگم . مثلا بازي Need For Speed Most Wanted ممكن است بعد از چند بار بازي كردن Error زير را به شما بدهد .

CD\DVD EMOLATION SOFTWARE NOT DETECT
برای حل این مشکل یک USER ACCOUNTجدىد برای ویندوز خود ایجاد و بازی را دوباره در آن اجرا کنید .

aleks
05-05-2006, 20:49
میشه بگین چطوره باید Ide Chanel سیدی رام را پیدا کرد (منظورم اسمشه)

Mirage
08-05-2006, 12:43
بازی پرینس آف پرشیا رو نصب کردم CD rom هم فعاله ولی بازم کار میکنه!

شرح: DVD ROM روی سیستم نبود و پورت IDE رو هم از توی بایوس غیر فعال کرده بودم، قبل از اینکه DVD ROM رو باز کنم یک کپی از DVD روی هارد گرفته بودم. از روی هارد بازی پرینس آف پرشیا رو نصب کردم. بعد CD ROM رو روی سیستم نصب کردم دیدم ای بابا این بازم کار میکنه!
روی همین سیستم هر کار کردم نتونستم کینگ کنگ رو با DVD ROM بازی کنم

نتیجه: من فکر می کنم مهم اینه که موقع نصب به چه شکل نصب بشه، چون من موقع نصب درایور نداشتم

deer
12-09-2006, 19:14
من اين كار هارو انجام مي دم سي دي درايو پاك مي شه ولي بازي اجرا نمي شه
دليلش چيه؟

amirpers
13-09-2006, 02:19
من اين كار هارو انجام مي دم سي دي درايو پاك مي شه ولي بازي اجرا نمي شه
دليلش چيه؟

دوست عزیز این مشکل خیلی از ماهاست .
متاسفانه به دلایلی که هنوز نامعلوم مونده این کارها برای همه جواب نمی ده . درسته درایو سی دی پاک میشه اما جواب نمی ده .
شما فقط باید کابلها رو جدا کنید .

amirpers
09-10-2006, 20:14
میگن خواستن توانستنه . خیلی از بازیهایی که از این قفل استفاده می کردند مثل Prince of Persia , king Kong , SplinterCell و غیره بالاخره کرک شدند . باید دید بقیه چطور می شند .

milad_jooooooon
05-07-2008, 01:17
سلام ببخشیدکه از این تاپیک قدیمی برای حل مشکلم استفاده کردم لینک هائی که در اول تاپیک برای برنامه ها داده شده ...
لطف میکنید و ورژن جدید این برنامه ها رو بزارید؟ من برای اجرای پرنس 3 مشکلی دارم که شاید با این روش حل شه. البته بازی اجرا میشه ولی همون اول شروع بازی کامپیوتر ریست میشه

amirpers
06-07-2008, 01:34
سلام ببخشیدکه از این تاپیک قدیمی برای حل مشکلم استفاده کردم لینک هائی که در اول تاپیک برای برنامه ها داده شده ...
لطف میکنید و ورژن جدید این برنامه ها رو بزارید؟ من برای اجرای پرنس 3 مشکلی دارم که شاید با این روش حل شه. البته بازی اجرا میشه ولی همون اول شروع بازی کامپیوتر ریست میشه

دوست عزیز چرا به خودت سختی می دی ؟ حب کرکش رو دانلود کن و بدون مشکل بازی کن .

B3HZ@D
06-07-2008, 03:14
با سلام خدمت تمام دوستان گل
در این تاپیک قصد دارم آموزش اجرا کردن بازیهایی که قفل آنها از نوع StarForce 3 می باشد را بدهم.

البته خبر هم دارم که چندی از دوستان این بازی ها را اجرا کرده اند و کاملا با اجرای اینگونه بازیها آشنا می باشند ولی برای دوستانی که در اجرای این بازی ها مشکل دارند این آموزش را می گذاریم.

اولین نرم افزاری که شما برای اجرای این بازی ها احتیاج دارید یکی از دو نرم افزارDaemon Tools 4 يا Alcohol 120% v.1.9.5.3105. می باشد که لینک دانلود هر دو نرم افزار را برای شما گذاشته ام.

Daemon Tools v.4 ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alcohol 120% ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7EIvRF_ClfBgr2m94_wpemxBYLPWiBldRu-Fd/software/10414799/10158124/3/Alcohol120_trial_1_9_5_3105.exe?ptype=3001&ontid=2646&siteId=4&edId=3&pid=10414799&psid=10158124)
توجه داشته باشید که حتما باید از یکی از این نرم افزارها استفاده کنید و نمی توانید از هر دو نرم افزار استفاده کنید.

یک نکته را هم تذکر بدهم که برای اجرای این بازی ویندوز شما باید حتما XP Service Pack 2 باشد.

1:در مرحله اول شما باید نرم افزار sfcure را از لینک زیر دانلود کنید بعد از دانلود و اکستراک کردن فایل را اجرا می کنید.
و مراحل را طبق تصویر زیرانجام دهید

DOWNLOAD sfcure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2:در مرحله دوم کار شما باید نرم افزار SFNightmare را از لینک زیر دانلود کنید بعد از دانلود فایل را اکستراک کرده و برنامه را اجرا می کنید.
و مراحل را طبق تصویر انجام دهید

DOWNLOAD SFNightmare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از انجام این کار باید درایوهای نوری شما اعم از dvd rom,cd rom,dvd writer,cd writerغیر فعال شده باشد و شما نباید هیچ درایو نوری داشته باشید اگر که انجام این کار درایوهای نوری شما غیر فعال نشده بود سیستم را یک بار ریست کرده و مراحل اول و دوم را یکبار دیگر انجام دهید.

حال به مرحله سوم می رسیم مرحله نصب بازی ایمیج بازی را توسط یکی از دو نرم افزار که در بالا لینک دانلود آنها را گذاشته ام در درایو مجازی خود مونت می کنید و بازی را به صورت کامل نصب می کنید این قسمت را توضیحی نمی دهم چونکه نصب اینگونه بازی نیز همانند بازی های دیگر می باشد و احتیاجی به توضیح نیست.

مرحله چهارم بعد از نصب کامل بازی سیستم را یکبار دیگر ریست کنید.

مراحل اول و دوم را یکبار دیگر انجام دهید.

حالا بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید چونکه برای اولین بار هست اینگونه بازیها را بر روی سیستمتون نصب می کنید برای شما یک پیغام ظاهر می شود که می خواهد سیستم را ریست کند شما قبول کرده و بگذارید سیستمتان ریست شود.

بعد از بالا آمدن دوباره ویندوز یکبار دیگر مراحل اول و دوم را انجام دهید.

بعد از انجام مراحل یکبار دیگر بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید و وارد بازی شوید و لذت ببرید.

اگر که با این روشها توانستید بازی را اجرا کنید به این نکته توجه کنید برای اینکه بتوانید همیشه بازی را با همین روش اجرا کنید باید بعد از بیرون آمدن از بازی مراحلی را که در عکس زیر گذاشته ام را انجام دهید.

دوستانی که با انحام این مراحل بتوانند بازی را اجرا کنند خیلی خوش شانس هستند چونکه این روش بر روی خیلی از کامپیوتر ها جواب نداد.

به عنوان مثال من تمام این مراحل را بر روی پنج سیستم مختلف انجام دادم ولی فقط یکی از کامپیوتر ها موفق به اجرای بازی شد.

ولی اصلا جای نگرانی نیست اگر شما هم از آن دسته از دوستان هستید که بازی را به این روش نتوانسته اید اجرا کنید یک راه دیگه هم هست که این راه را هم برای شما توضیح می دهم این روش بر روی صد درصد سیستم ها جواب می دهد و بازی اجرا می شود.

مراحل اجرای بازی به این روش خیلی کمتر هست و زود تر می توانید بازی را اجرا کنید.
شما بازی را بر روی سیستم نصب می کنید اگر هم که قبلا بازی را نصب کرده اید که دیگر هیچ

سیستم را خاموش کرده درب کیس را باز کرده و کابلهای برق درایو های نوری خود را از پشت درایو بیرون بکشید با این کار درایو های نوری شما به طور کامل قطع خواهد شد.

سیستم را روشن کنید و بعد از بالا آمدن ویندوز از وجود فایل ایمیج بازی در درایو مجازی مطمئن شوید بعد از این کار بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید و حالش را ببرید.

در پایان خدمت دوستان عرض کنم شاید استفاده نا صحیح از نرم افزارهای معرفی شده در این آموزش باعث اختلال در کامپیوتر شما شود پس یک من هیچ مسئولیتی را نمی پذیرم دو اینکه مراحل را طبق توضیحات انجام دهید.

آموزش خوبی بود
هر چند من این چیزا را میدونستم ولی ممنون
و یک نکته که میمونه همون قضیه 100% شما بود که گفتی کابل برق را قطع کنید
این روش ابدا روی سیستم من جواب نداد و من با همون روش اول بازی را اجرا کردم
بازی مورد نظر هم splinter cell:chaos teory بود
باز هم ممنون

Optimus Prime
06-07-2008, 07:21
الان دیگه تقریبا برای همه این بازی ها کرک اومده.