PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس سرسخت کی کمک میکنه؟؟

shahrokh_nik
28-05-2008, 17:38
سلام آقایون یه ویروس عجیب (شاید چند ویروس) اولا:یه new folder میسازه که توش my document البته صفتشم اجرایه
دوما:تا میام taskmanager اجرا کنم به سرعت بسته میشه که تازه cpu 100% را میبینم.(نیاز به گفتن این نیست که سرعت پایین امده)
سوم:امدم مکافی را نصب کنم که تا رفتم تو فلدرش زود بستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه تا میخام برم تو اینترنت سایتای ویروس کش اونا رو هم می بنده////////////

mahdi7610
28-05-2008, 20:38
سلام آقایون یه ویروس عجیب (شاید چند ویروس) اولا:یه new folder میسازه که توش my document البته صفتشم اجرایه
دوما:تا میام taskmanager اجرا کنم به سرعت بسته میشه که تازه cpu 100% را میبینم.(نیاز به گفتن این نیست که سرعت پایین امده)
سوم:امدم مکافی را نصب کنم که تا رفتم تو فلدرش زود بستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه تا میخام برم تو اینترنت سایتای ویروس کش اونا رو هم می بنده////////////
سلام دوست عزیز

برای از بین بردن ویروس new folder از انتی ویروس نود32 استفاده کنید به شرطی که اپدیت شده باشه .

به ادرس زیر هم سر بزنید و از روشی که برای از بین بردن این ویروس گفته شده استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشنهاد می کنم به جای انتی ویروس مکافی از انتی ویروس پرقدرت کسپراسکای استفاده کنید .
موفق باشید .

rasool1
28-05-2008, 22:36
سلام البته ببخشید جالب بود دوستمون میگه برای کشتن ویروس از nod32 استفاده کن بعد پیشنهاد میده میگه بجای mcafee از کسپر استفاده کن خوب چرا همون nod32 رو نصب نکنه یاعلی

mahdi7610
28-05-2008, 22:54
سلام البته ببخشید جالب بود دوستمون میگه برای کشتن ویروس از nod32 استفاده کن بعد پیشنهاد میده میگه بجای mcafee از کسپر استفاده کن خوب چرا همون nod32 رو نصب نکنه یاعلی
سلام دوست عزیز

اصلا هم جالب نبود . خواهشا جواب داده شده را به دقت مطالعه کنید .

به خاطر این که من نود 32 را برای ویروس new folder معرفی کرده بودم .

و کسپر را برای داشتن یه انتی ویروس خوب روی سیستم به جای مکافی معرفی کرده بودم .

هر کدوم از انتی ویروس ها برای از بین بردن بعضی از ویروسها عملکرد خوبی دارند .

برای از بین بردن ویروس new folde و همچنین ویروس های اتوران نود32 عملکرد خوبی داره به خاطر همین این انتی ویروس را معرفی کردم .

برای برطرف کردن مشکل show hidden انتی ویروس بیدیفندر عملکر خوبی داره .

اما برای داشتن یه انتی ویروس قدرتمند روی سیستم کسپراسکای عملکرد بسیار خوبی داره .

امیدورام جواب سوالتون را داده باشم .

shahrokh_nik
29-05-2008, 00:37
دست شما درد نکنه که توجه کردید واین سیستم من نیست که روش امتحان کنمولی مساله پیچیده تر از این حرفاست
با دقت بخونید من خودم ویروس new folder داشتم این کلفتر از این حرفاست

فاطـمه
19-06-2008, 13:13
من می دونم جوابتو ولی خب تو از آقایون پرسیدی...