PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا یه نفر من رو راهنمایی کنه که بیچاره شدم

ajnoori
28-05-2008, 14:02
سلام
من frimwareگوشی w610i خودم رو که ورژن اون R1jD001 بود با فریمور جدید این گوشی که

R8ba024 هستش آپگرید کردم(با برنامه setool v1.11 ابتدا فایل main و سپس فایل fs رو add

کردم و گزینه flash رو زدم که بعد از کمی زمان هر دو فایل درست و بی نقص نصب شدن) حالا که گوشی رو

روشن می کنم این خطا رو می ده و وارد گوشی نمی شه::41::18:
configration error.please contact your network operator or service center

hessam_sz
28-05-2008, 15:46
سلام
من frimwareگوشی w610i خودم رو که ورژن اون R1jD001 بود با فریمور جدید این گوشی که

R8ba024 هستش آپگرید کردم(با برنامه setool v1.11 ابتدا فایل main و سپس فایل fs رو add

کردم و گزینه flash رو زدم که بعد از کمی زمان هر دو فایل درست و بی نقص نصب شدن) حالا که گوشی رو

روشن می کنم این خطا رو می ده و وارد گوشی نمی شه::41::18:
configration error.please contact your network operator or service center

فكر كنم مشكل از اين باشه كه شما كاستومايز را به همراه 2 فايل ديگه فلش نكرديد.

ali_power42
28-05-2008, 16:52
custom رو فراموش کردی فلش کنی
یکبار دیگه از اول به این صورت فلش کن:
main و fs در قسمت مربوطه و در قسمت misc files هم custom رو قرار بده و دکمه flash رو بزن یعنی همزمان هر 3 روی گوشی فلش میشن

ajnoori
28-05-2008, 23:52
با کمک شما اساتید و خوبان مشکل حل شد و از همتون ممنونم.اما یه اشکال این آخرین فریمور که روی w610
ریختم زبان فارسی یا عربی نداره چیکار کنم که یکی از این زبانها رو به این فریمور اضافه کنم.(اس ام اس
فارسی که برام میاد نشون میده اما من نمیتونم بنویسم چون فارسی ندارم)
با بهتره بگم از کجا باید بدونم که فریمور فارسی یا عربی رو ساپورت می کنه و از کجا این فریمور رو دانلود کنم؟؟؟
لطفا لینک بدید
اگه بدونید چقدر از شما برا راهنماییتون سپاسگذارم؟

hessam_sz
29-05-2008, 07:56
با کمک شما اساتید و خوبان مشکل حل شد و از همتون ممنونم.اما یه اشکال این آخرین فریمور که روی w610
ریختم زبان فارسی یا عربی نداره چیکار کنم که یکی از این زبانها رو به این فریمور اضافه کنم.(اس ام اس
با بهتره بگم از کجا باید بدونم که فریمور فارسی یا عربی رو ساپورت می کنه و از کجا این فریمور رو دانلود کنم؟؟؟
لطفا لینک بدید

بايد همين فريمور را با اين نام پيدا كني.
R8BA024_FS_M_EAST_N_AFR_RED52
سايت خود تاپ سوني داره ولي براي دانلود هم بايد عضو باشي هم امتياز داشته باشيونميدونم جاي ديگه هست يا نه.

t@here
29-05-2008, 08:21
لطفا لینک بدید

سلام توی پک کاستوم.فایل کاستومایزت رو ویرایش کن
اگه درست یادم باشه با نوت پد بازش کن
بعد داخلش انواع زبانهاش امده
کافیه یکی از زبان ها رو پاک کنی جاش بنویسی fa
مثلا en همون انگلیسی هست
...
بعد دوباره رو گوشیت فلش کن

ajnoori
29-05-2008, 13:45
باز هم قربونتون با راهنماییتون
یعنی به این راحتی میشه با باز کردن کاستوم تو notepad بهش فارسی اضافه کرد؟؟؟
راستی برا این فریمور elfpach هست یا ورژنش رو عوض کنم(r8ba024 )

Hadi King
29-05-2008, 13:57
باز هم قربونتون با راهنماییتون
یعنی به این راحتی میشه با باز کردن کاستوم تو notepad بهش فارسی اضافه کرد؟؟؟
راستی برا این فریمور elfpach هست یا ورژنش رو عوض کنم(r8ba024 )

نه بابا اينجوري نميشه فارسي به كاستومايز اضافه كرد:18:
برا Elf هم نميشه رو اين فريمور اجرا كرد:11:

موفق باشيد!:40:

ali_power42
29-05-2008, 14:49
دوست عزیز یه سرچ بزنی اموزش اضافه کردن زبان فارسی رو پیدا میکنی فقط به فایل زبان فارسی نیاز داری که برات در لینک زیر اپلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه اموزش رو پیدا نکردی یا به هر دلیل نتونستی اونوقت فایل custom ای رو که ازش استفاده میکنی اپلود کن تا من برات به فارسی تبدیلش کنم و بعد گوشیتو باید دوباره با main و fs و custom از اول فلش کنی و فارسی خیلی راحت بهش اضافه میشه

ajnoori
29-05-2008, 17:09
قربون همه شما دوستان.چشم سرچ می کنم اما ای کاش لینک می دادی.البته اگه نگی ای بابا چقدر پررو هستی!!!!!!

t@here
29-05-2008, 18:20
نه بابا اينجوري نميشه فارسي به كاستومايز اضافه كرد:18:
برا Elf هم نميشه رو اين فريمور اجرا كرد:11:

موفق باشيد!:40:
کی گفته نمیشه؟هر چی هست زیر سر فایل کاستومایزه.خوب اگه جوری کاستومایز ویرایش بشه که بهش زبان فارسی اضافه بشه...زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه دیگه..حالا چرا میگی نمیشه؟:19: