PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش اجراي بازيهايي كه قفل آنها StarForce 3 مي باشد

OMID
26-11-2005, 00:04
با سلام خدمت تمام دوستان گل
در این تاپیک قصد دارم آموزش اجرا کردن بازیهایی که قفل آنها از نوع StarForce 3 می باشد را بدهم.

البته خبر هم دارم که چندی از دوستان این بازی ها را اجرا کرده اند و کاملا با اجرای اینگونه بازیها آشنا می باشند ولی برای دوستانی که در اجرای این بازی ها مشکل دارند این آموزش را می گذاریم.

اولین نرم افزاری که شما برای اجرای این بازی ها احتیاج دارید یکی از دو نرم افزارDaemon Tools 4 يا Alcohol 120% v.1.9.5.3105. می باشد که لینک دانلود هر دو نرم افزار را برای شما گذاشته ام.

Daemon Tools v.4 ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alcohol 120% ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7EIvRF_ClfBgr2m94_wpemxBYLPWiBldRu-Fd/software/10414799/10158124/3/Alcohol120_trial_1_9_5_3105.exe?ptype=3001&ontid=2646&siteId=4&edId=3&pid=10414799&psid=10158124)
توجه داشته باشید که حتما باید از یکی از این نرم افزارها استفاده کنید و نمی توانید از هر دو نرم افزار استفاده کنید.

یک نکته را هم تذکر بدهم که برای اجرای این بازی ویندوز شما باید حتما XP Service Pack 2 باشد.

1:در مرحله اول شما باید نرم افزار sfcure را از لینک زیر دانلود کنید بعد از دانلود و اکستراک کردن فایل را اجرا می کنید.
و مراحل را طبق تصویر زیرانجام دهید

DOWNLOAD sfcure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2:در مرحله دوم کار شما باید نرم افزار SFNightmare را از لینک زیر دانلود کنید بعد از دانلود فایل را اکستراک کرده و برنامه را اجرا می کنید.
و مراحل را طبق تصویر انجام دهید

DOWNLOAD SFNightmare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از انجام این کار باید درایوهای نوری شما اعم از dvd rom,cd rom,dvd writer,cd writerغیر فعال شده باشد و شما نباید هیچ درایو نوری داشته باشید اگر که انجام این کار درایوهای نوری شما غیر فعال نشده بود سیستم را یک بار ریست کرده و مراحل اول و دوم را یکبار دیگر انجام دهید.

حال به مرحله سوم می رسیم مرحله نصب بازی ایمیج بازی را توسط یکی از دو نرم افزار که در بالا لینک دانلود آنها را گذاشته ام در درایو مجازی خود مونت می کنید و بازی را به صورت کامل نصب می کنید این قسمت را توضیحی نمی دهم چونکه نصب اینگونه بازی نیز همانند بازی های دیگر می باشد و احتیاجی به توضیح نیست.

مرحله چهارم بعد از نصب کامل بازی سیستم را یکبار دیگر ریست کنید.

مراحل اول و دوم را یکبار دیگر انجام دهید.

حالا بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید چونکه برای اولین بار هست اینگونه بازیها را بر روی سیستمتون نصب می کنید برای شما یک پیغام ظاهر می شود که می خواهد سیستم را ریست کند شما قبول کرده و بگذارید سیستمتان ریست شود.

بعد از بالا آمدن دوباره ویندوز یکبار دیگر مراحل اول و دوم را انجام دهید.

بعد از انجام مراحل یکبار دیگر بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید و وارد بازی شوید و لذت ببرید.

اگر که با این روشها توانستید بازی را اجرا کنید به این نکته توجه کنید برای اینکه بتوانید همیشه بازی را با همین روش اجرا کنید باید بعد از بیرون آمدن از بازی مراحلی را که در عکس زیر گذاشته ام را انجام دهید.

دوستانی که با انحام این مراحل بتوانند بازی را اجرا کنند خیلی خوش شانس هستند چونکه این روش بر روی خیلی از کامپیوتر ها جواب نداد.

به عنوان مثال من تمام این مراحل را بر روی پنج سیستم مختلف انجام دادم ولی فقط یکی از کامپیوتر ها موفق به اجرای بازی شد.

ولی اصلا جای نگرانی نیست اگر شما هم از آن دسته از دوستان هستید که بازی را به این روش نتوانسته اید اجرا کنید یک راه دیگه هم هست که این راه را هم برای شما توضیح می دهم این روش بر روی صد درصد سیستم ها جواب می دهد و بازی اجرا می شود.

مراحل اجرای بازی به این روش خیلی کمتر هست و زود تر می توانید بازی را اجرا کنید.
شما بازی را بر روی سیستم نصب می کنید اگر هم که قبلا بازی را نصب کرده اید که دیگر هیچ

سیستم را خاموش کرده درب کیس را باز کرده و کابلهای برق درایو های نوری خود را از پشت درایو بیرون بکشید با این کار درایو های نوری شما به طور کامل قطع خواهد شد.

سیستم را روشن کنید و بعد از بالا آمدن ویندوز از وجود فایل ایمیج بازی در درایو مجازی مطمئن شوید بعد از این کار بازی را از روی دسکتاپ اجرا کنید و حالش را ببرید.

در پایان خدمت دوستان عرض کنم شاید استفاده نا صحیح از نرم افزارهای معرفی شده در این آموزش باعث اختلال در کامپیوتر شما شود پس یک من هیچ مسئولیتی را نمی پذیرم دو اینکه مراحل را طبق توضیحات انجام دهید.

sourena
26-11-2005, 00:08
اميد جان ممنون....واقعا گل كاشتي..........من اين صفحه رو ذخيره كردم تا ازش استفاده كنم.

sub-zero
26-11-2005, 00:52
مرسی اميد جوووووووووون....

باز هم مثل هميشه گل کاشتی جیییییییییییییگگر!

Amin
26-11-2005, 00:57
سلام اميد جون
خيلي دوست دارم ........ چه ميكنه اين آقا اميد
چه وقتي گذاشته واسه اين آموزش

mpsjavad
26-11-2005, 03:58
با سلام ..

ممنونم اميد جان ( من كه اهل بازي و Game نيستم اما ميدونم که گل کاشتي :happy: )

من يک نسخه از اين تاپيک رو در انجمن بازي هاي كامپيوتري ايجاد ميکنم ...

Jalal
01-07-2007, 23:12
احتمالا تا به حال شده است که از دوستانتان سی دی بازی یا برنامه ای را قرض بگیرید، ولی فقط یک روز در اختیار شما باشد و دفعات بعد که نیاز به اجرای بازی یا برنامه داشتید آن نرم افزار به شما اخطار بدهد که برای اجرا نیازمند سی دی است؟

احتمالا تنها راه حلی که به فکرتان می رسد، این است که از روی آن سی دی کپی کنید، اما ما در پیشنهاد این هفته راه حلی بسیار عالی در اختیار شما قرار می دهیم و آن تهیه کپی و استفاده از سی دی به صورت مجازی است. توسط نرم افزار Daemon Tools شما می توانید تا 4 سی دی رام مجازی در ویندوزتان ایجاد کنید و در هر یک از آنها به صورت مجازی از یک سی دی استفاده نمایید. روش کار برنامه به این شکل است که شما توسط یکی از برنامه های کپی سی دی از سی دی مورد نظرتان یک کپی روی هارد دیسک تهیه می کنید و سپس توسط این برنامه آن کپی را فراخوانی می کنید. عملی که انجام می گیرد، دقیقا مانند این است که شما آن سی دی را در درایو سی دی رام کامپیوتر خود قرار داده باشید.

این در حالی است که شما دستگاه رایتر نداشتید و حتی سی دی رام جدیدی نیز به کامپیوترتان اضافه نکرده اید، بلکه تمام این اعمال به شکل مجازی صورت گرفته است. نکته اینجاست که نرم افزار شما قادر به تشخیص این تغییرات نیست و طوری رفتار می کند که انگار شما سی دی را در یکی از سی دی رام هایتان قرار داده اید، به این روش از هر سی دی که بخواهید، می توانید کپی تهیه کنید و بعد آن برنامه را بدون در اختیار داشتن سی دی اجرا نمایید.

این نرم افزار کاربرد دیگری نیز دارد که عبارت است از باز کردن Image (کپی که توسط نرم افزارهای رایت سی دی از یک سی دی روی هارد دیسک ساخته می شود) بیش از 35 نرم افزار رایت سی دی، که با این روش شما می توانید قبل از اینکه سی دی را رایت کنید مطمئن شوید کپی تهیه شده سالم است. از دیگر قابلیت های مهم این نرم افزار، اجرا روی تمامی نسخه های ویندوز 95، 98، ME، 2000، NT و XP است.

پشتیبانی از قفل سی دی ها از دیگر کاربرد های این نرم افزار است. به این شکل که اگر شما سی دی را با قفل ساخته اید، می توانید آن را در این نرم افزار فراخوانی کنید. این نرم افزار قفل آن را نیز پشتیبانی می کند و تمامی تغییرات اعمال شده را به شما نشان می دهد و می توانید از قفل گذاری خود مطمئن شوید.

شما می توانید این نرم افزار را از وب سایت سازنده آن یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید.
asemoni