PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری یک مشکل عجیب در هارد

محمد شیرازی
27-05-2008, 22:38
درود

دوستان من تا چند روز پیش سیستم سالم بود یک دفعه بعد از یک ریستارت دیدم صحفه یوزر پسورد خود به خود ظاهر شده انگار که مثل بهش پسورد دادم ولی در صورتی که اصلا اینجور نبود

بعد من روی دکمه ok وقتی کلیک میکنم ویندوزم بالا نمیاد فقط عکس دیکستاپ ظالهر میشه نه مای کامپیوتر هست نه استارت هیچی نست حتی برای خامو روشن کردن هم باید از کلید پاور کیس استفاده کنم

ویندوز عوض کرد فرمت کلی کردم باز بعد 5 بار ریستارت اینجوری میشم 7 نوع ویندوز نصب کردم اونم با فرمت کلی

از دوستان کسی میتونه منو راهنمای کنه بگه مشکلم از چی هست ممنون میشم سریع پاسخ بدین چون واقعا کارم لنگ هست :41:
:10:

محمد شیرازی
28-05-2008, 00:20
کسی نبود ما رو یاری کنه ؟:41:

Gamemaster
28-05-2008, 00:23
تنها راه خريد يه هارد.با اين وضيعت كه شما گفتي ديگه رو هارد سكتوري نمونده كه كار كنه

محمد شیرازی
28-05-2008, 00:50
تنها راه خريد يه هارد.با اين وضيعت كه شما گفتي ديگه رو هارد سكتوري نمونده كه كار كنه

درود

دوست عزیز شما مطمئنید ؟

در اثر چی این مشکل به وجود اومده؟

1240
28-05-2008, 00:52
درود
اقا منم هر وقت سیستم رونش می کنم
هارد رو نمی شناسه
باید دست کنم تو کیس
به کابل و هر جا که بگی یه دستی بزنیم
شل و سفت کنیم
دلش بسوزه بالا بیاد
مشکل از چیه؟
مشکل بعدی هم
سیستم روشن می کنم
مانیتور رو روشن نمی کنه
باید چند بار ری استارت کنم
تا مانیتور روشن بشه

محمد شیرازی
28-05-2008, 09:50
درود

از سرورار گرامی کسی نبود ما رو یک راهنمای دقیق بکنه با تشکر ؟

محمد شیرازی
28-05-2008, 10:31
درود

اینم اروری که بعدش سیستم به این مشکل روربه رو میشه ممنون میشم هر چی سریعتر به مشکل من پاسخ صحیح بدهید با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gamemaster
28-05-2008, 13:02
اين error كه ميگه فلان برنامه در اين سطر خانده نميشه
مشكل هارد از زياد format بوجود مياد.
يه نوع بذار ببين مشكل هست يا نه؟

run
29-05-2008, 18:03
سلام
این مشکل هم واسه من پیش اومده مشکل یو هارد نمی باشه
توصیه می کنم بایوس مادربردت را ابدیت بکنی
پاور سیستمت با کابل هاردت حتما چک بکن چون اغلب مشکلات مربوط به پاور میشه
معمو.لا این مشکلی که شما می گی واسه ویندوز میدیا سنتر پیش می اومد
زمانی که هارد شما فورمت میشه و می تونی پارتشین بندی بکنی و درایو هات فورمت میشن هارد مشکلی نداره
منوفق باشی امیدوارم که مشکلت حل بشه

MaSoOd
29-05-2008, 18:55
این مشکل برا من هم پیش اومده بوود منتها ربطی به هارد نداشت !

یه ویروس بوود که explorer.exe ( همونی که بعد از اجرا شدنش منوی استارت و دسکتاپ ظاهر میشن ) رو هنگام Startup نمیذاشت اجرا بشه

من که این جور مواقع Ctrl + Alt + Del رو میزدم و از تسک منیجر تو منوی فایل تایپ میکردم : explorer.exe

و همه چی میومد فقط به دلیل ویروسی بودن دو باره نا پدید میشد اونم زمانی که یه صفحه ی explorer باز میکردم

مثلا مای کامپیوتر و داکیومنت بار پردازشی اون تسک بالا می رفت و از تسک منیجر خارج میشد

شما اینی که گفتم یه امتحان بکن نتیجه رو بگو

محمد شیرازی
31-05-2008, 15:00

درود

اقا شما که سر در نمیاری چرا حرف الکی میزنی فقط میخواستی 45 تومن بکنی تو پاچه ما ادم عاقل کسی که هیچی نمیدونم بهتر که هیچی نگه و الکی حرف نزنه :41:

محمد شیرازی
31-05-2008, 15:02
این مشکل برا من هم پیش اومده بوود منتها ربطی به هارد نداشت !

یه ویروس بوود که explorer.exe ( همونی که بعد از اجرا شدنش منوی استارت و دسکتاپ ظاهر میشن ) رو هنگام Startup نمیذاشت اجرا بشه

من که این جور مواقع Ctrl + Alt + Del رو میزدم و از تسک منیجر تو منوی فایل تایپ میکردم : explorer.exe

و همه چی میومد فقط به دلیل ویروسی بودن دو باره نا پدید میشد اونم زمانی که یه صفحه ی explorer باز میکردم

مثلا مای کامپیوتر و داکیومنت بار پردازشی اون تسک بالا می رفت و از تسک منیجر خارج میشد

شما اینی که گفتم یه امتحان بکن نتیجه رو بگو

درود

با تشکر از شما دوست عزیز

با اخرین ابدیت NOD32 ویروس مورد نظر رو شناسای کردم و مشکلم حل شد با تشکر بسیار از شما دوست عزیز
:10::40::11: