PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مباحث مربوط به نرم افزار Xfire

*PiNk PaNTHeR*
27-05-2008, 19:25
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- اکس فایر چیست؟ به چه کار می آید؟
اکس فایر یک نرم افزار مسنجر و پیغام رسان است که مختص به پی سی گیمرها تهیه شده و در کنار چت و فرند لیست، تمامی ابزار لازمه ی یک شخص که آنلاین بازی میکند را داراست.

2- مزایای اکس فایر چیست؟

الف) که مهمترین انهاست، سیستم فرندشیپ عالی و کامل آن است. شما میتوانید با اضافه کردن یوزرهای اکس فایر به فرند لیست خود(چه از راه سایت و چه از راه نرم افزار)، با انها چت کنید اما جدا از آن، میتوانید در صفحه ی اول سایت و نرم امکانات خود نرم افزار، از تمامی فعالیتهای دوستانتان در هفته ی گذشته با خبر شوید. این به شما کمک میکند تا کلنهای جدید(فقط کلنهای اکس فایر)، سرورهای جدید مخصوص هر بازی، و آپدیت شدن وبلاگ آنها مطلع شوید. فرض میگیریم که شما با X دوست هستید، آنگاه هر بار که صفحه ی اول سایت را باز کنید در قسمت Activity Report، مثلا نمایش داد میشود:
X added a new favorite Call of Duty 4: Modern Warfare Multiplayer server:آدرس سرور
X is now Friend with: اسم دوست جدید X
X posted blog entry: آدرس وبلاگ X
X created clan: اسم کلن جدید X
و...
اگر توجه کنید، مهمترین اینها آگاه شدن از اسم سرورهای جدید و کلنهاست که به درد بسیاری خواهد خورد.

ب) کلن
کلن یک کامیونیتی برای اعضای آن است که اگر به عضویت آن درآیید، در واقع عضو آن کلن شده و کارهای شما بر رنک کلن تاثیر گذار است.
هر کلن برای خود یک صفحه ی اصلی دارد که در آن اول از همه بازیهای مورد استفاده ی اعضای کلن و ساعت انها جمعا نشان داده میشود.
مثلا اگر کلنی بازی WoW را هر عضو حتی زیر یک ساعت بازی کرده، در جمع ساعتها جمع خواهد شد.(برای هر عضو در پروفایل هست که توضیح خواهم داد)
و بعد اخبار کلن هست که اعضای کلن اخبار را اپدیت میکنند که میتواند اخبار صنعت بازی، اخبار اعضای کلن و حتی یک آر اس اس سایت دیگر باشد(در این مورد مطمئن نیستم).
بعد، هر کلن برای خود یک فروم دارد که فقط برای اعضای آن کلن ویزیبل است و میتواند هر بحثی باشد. خوبی آن اینست که میتوان در هر موردی در آن بدون مزاحمت بحث کرد. چیزی که در بیشتر سایتها وجود ندارد.

ج) پروفایلها و مینی پروفایلهای شخصی
یکی از بهترین ویژگیهای اکس فایر، پروفایل و مینی پروفایل آن است.
در پروفایل یوزرنیم خود شما میتوانید مشخصات خود، چیزها و بازیهای مورد علاقه تان، عکسهایی که با نرم افزار از بازی گرفته اید و یا ویدئوهایی که با این روش به دست اورده اید، مشخصات سیستم و وقت نمای بازیهایی که کرده این را ببینید. برای دیدن پروفایل هر شخص فقط کافیست از نرم افزار به پروفایل وی بروید یا نام وی را سرچ کنید.
مینی پروفایل که در صفحه ی اول میتوانید کد آن را به دست آورید، تصویری مانند زیر دارد:

برای مینی پروفایل چند اسکین و چند سایز مختلف است که شما فقط یکی از آن را مشاهده میکنید.
در مینی پروفایل فقط وقت نمای بازیهای شما و نام کاربریتان نمایش داده میشود که برای استفاده در امضا در فرومها بسیار کاربرد دارد. البته در پی سی وارلد امکان استفاده ی از آن به خاطر غیر فعال بودن دایرکت لینک نیست.

د) وبلاگ، ویدئو و عکس شخصی
سیستم وبلاگ اکس فایر زیاد مرود پسند خیلیها قرار نخواهد گرفت اما برای تبلیغات، آموزشها و... بسیار جای مناسبیست. ویدئو و عکسهای شخصی که توسط نرم افزار و شورتکات کیهای معین شده در برداشته میشوند نیز اتومات در سایت اپلود شده و مورد رویت همه/اشخاص خاصی قرار میگیرند. این یکی از سیستمهای فرعی و خوب اکس فایر است که به گرفتن عکس و ویدئو در هنگامی که لازم است، مخصوصا وقتی با یک گلیچ یا یک باگ بر میخوریم و یا میخواهیم آموزش و یا واکترویی بنویسیم کاربرد دارد.

ه) دانلود، روزنامه و آموزشها و واکتروها
این یکی از ویژگیهای همه ی سایتهاست و مختص به اکس فایر نیست. شما میتوانید فقط توسط سایت، به روزنامه ی آن دسترسی پیدا کرده و یا مشترک ان شوید. بخش دانلود نیز برای پچ بازیها و فیکس انهاست. آموزشها و واکتروها هم به کار می ایند و از بخش Events یا رویدادها قابل دسترسند. البته راههای زیادی برای دسترسی و ایجاد آنهاست.

و) فروم
انجمنهای اکس فایر بیشتر دم دستی هستند و برای بحث و مشکلات در مورد بازیهای آنلاین و بحثهای متفرقه و قوانین سایت صورت گرفته است.

ز) سرورها
این سرورها در قسمت نرم افزار اکس فایر است و کمک حال بسیاری از افراد خواهد بود.

3- چگونه در اکس فایر ثبت نام کنیم؟

1- نرم افزار را دانلود کنید.
2- توسط سایت یا نرم افزار، ثبت نام کنید. یوزرنیم برای لاگین است و چیزی که در بیشتر محیطها نمایش داده میشود، Nickname شماست که قابل تغییر است اما یوزرنیم را نمیتوانید تغییر دهید.
3- از امکاناتی که ذکر کردم کمال استفاده رو ببرید. چون این فروم دایرکت لینکس فعاله، حد اقل یوزرنیمتون رو توی امضاتون بنویسید تا شما رو ادد کنند.

عکسی از محیط نرم افزار:

4- مشکلات
1- زماننمای بازیهای من اپدیت نمیشود؟
شما باید یک بار از اکس فایر لاگ آف کنید و سپس لاگ این شوید تا لیست بازیهایتان آپدیت شود.

2- اکس فایر بازیهای نصب شده را نمیشناسد؟
نرم افزار اول شروع، بازیهای نصب شده را دیتکت میکند اما اگر نشد، به قسمت Options/Games بروید و به صورت دستی بازی مورد نظر را از لیست انتخاب و فولدر فایل اجرایی آنرا مشخص کنید تا بازی به لیست اضافه شود.

3- نمیتوانم عضو کلن بشوم؟
صاحب کلن باید پذیرای شما باشد وگرنه شما عضو کلن نخواهید بود. برای دوستان نیز مصداق دارد.

4- نرم افزار لاگین نمیکند؟
این مشکل شاید گهگاه پیش بیاید که مشکل از سرورهای سایت است و زود رفع خواهد شد. در غیر این صورت مشکل از شماست.

امیدوارم به دردتون خورده باشه. با تشکر از توجهتون و عضو شدن در این سیستم.

prince_fable
28-05-2008, 00:12
سلام خيلي عالي بود تشكر .به نظر من يه كلن P30World بزن تا همه باهم باشيم.

*PiNk PaNTHeR*
28-05-2008, 06:27
آره به نظر منهم فکر بدی نیست.

Black-Ninja
28-05-2008, 06:35
عالی بود پسرک ;)

S A A M
29-05-2008, 09:09
محمد پسر تركوندي دمت گرم:46:

signul.online
02-06-2008, 21:59
ممنون از توضیحات !
تو این کلینت ایرانی ها هم خیلی میان ؟
یعنی یه جوری به پای گرنا یا همون جی جی میرسه ؟

prince_fable
03-06-2008, 09:49
آقا من ميخوام يه كلن تو Xfire بزنم.بنظرتون اسمش چي باشه؟
نظر خودم:
Star Gamers of P30World
(فقط تو اسمش P30World باشه):10:

prince_fable
04-06-2008, 13:58
آقا كسي نظري نداره؟
پس من كلن رو با همين اسم ميسازم.

Sam Fisher 11
04-06-2008, 16:20
مرسی محمد جان.. همیشه کم توجهی زیرشاخه آنلاین به xfire واسم ناراحت کننده بود.
تاپیک مهم شد!
بازم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

prince_fable
04-06-2008, 18:03
سلامي دوباره:20:
بالاخره كلن رو ساختم هر كي ميخواد آيديش رو بده تا دعوتش كنم.:5:
Full Name:Star Gamers of P30World:40:
اسم بازي هاتون رو هم بگيد تا add كنم.
:26::7::10::11:

*PiNk PaNTHeR*
08-06-2008, 22:34
سلام.
ممنون از استیکی کردن تاپیک.(شرمنده من کم میام این انجمن:31:)
در حال حاظر کلنی که prince_fable عزیز ساختند هیچی عضو جز من و ایشون نداره حتما عضو شید.
اینهم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hps
30-06-2008, 18:34
سلامي دوباره:20:
بالاخره كلن رو ساختم هر كي ميخواد آيديش رو بده تا دعوتش كنم.:5:
Full Name:Star Gamers of P30World:40:
اسم بازي هاتون رو هم بگيد تا add كنم.
:26::7::10::11:

ایدی من : hps2 است. بازی ها :,pro 6, cod4,command &canquer 3,

water_soul
07-07-2008, 16:24
اینم آیدیه من: alirezam
بازی: cod4

skyboy
16-07-2008, 09:09
in ham man
justarsenal
fifa 08 mizanam!

radmehr_d7
25-07-2008, 20:56
radmehr_d7
add konid lotfan
fifa 08

radmehr_d7
25-07-2008, 21:00
ozr mikham ID man
radmehr
fifa08

prince_fable
26-07-2008, 07:30
سلام به همه اين آيدي ها و بازي هايي كه گفتيد اد كردم. (لطفا فينگليش ننويسين)

prince_fable
10-09-2008, 13:13
سلام مثل اينكه از اين كلن و اين تاپيك استقبال نشد.:41: منم مجبورم كلن رو حذف كنم.:13:

sajjadgameactor
21-09-2008, 12:44
sajjadgameactor
cod4

sajjadgameactor
21-09-2008, 12:47
نتونستم عضو شم این رو میگه
You do not have permission to do this

prince_fable
21-09-2008, 15:45
پست 18 رو ببين !

aliani
06-10-2008, 18:33
سلام دوستان

يه سوال اساسي:
آيا ميشه اطلاعات آيديي كه داريم رو به آيديه جديدي كه ميسازيم منتقل كرد؟

SIMON137
12-12-2008, 20:30
بعضي از بازي ها شناخته نمي شن ، چه كنم ؟

*Ali*
12-12-2008, 20:56
برو option/detected games

ashjaee
04-02-2009, 17:07
آیا میشه لیست دوستان را از یک پروفایل، به پروفایل دیگر انتقال داد؟

keylogger
01-03-2009, 23:44
اینم ایدی من : Waffenss1945

منم دعوت کنید.
بازی های : Wow - cod2 - cod4 -cod5 -Redalert - C&C Tw

Ardavan-cheater
08-03-2009, 00:56
منم هستم
eminem2009
بازیهام:
09
mirrors edge
Hitman4
guitar hero III
GTA :SA

camry
18-03-2009, 23:52
سلام به همه جريان چيه كه همه ميگن ايدي من فلانه و اين بازي يا رو ميكنم
خوب مثلا من دوست دارم بازي هاي cod4 c&c 3 tw .kw رو با x-fire بازي كنم بايد چه كار كنم
لطفا راهناييم كنيد
با تشكر

camry
18-03-2009, 23:52
لطفا سريع تر جواب دهيد
با تشكر

SIMON137
19-03-2009, 00:30
سلام
این نرم افزار وسیله ای برای بازی کردن نیست.
پست اول رو به دقت بخونید.
این نرم افزار بازی های شما رو میشناسه و می تونه ثبت کنه چند ساعت بازی کردین.
می تونید آی دی دوستان خود رو به نرم افزار اضافه کنید و با اون ها صحبت کنید و ببینید چه کسی چه بازی رو داره و می تونه مولتی بازی کنه و شما هم باهاش بازی کنید.
در هنگام بازی با دوستان صحبت و چت کنید.
از بازی عکس و فیلم بگیرید و در سایت نرم افزار آپلود کنید ، سرور های محبوب خود رو در سایت قرار بدید تا دیگران استفاده کنند.
آخرین پچ های بازی هارو دانلود کنید . و امکاناتی دیگر که از اون ها می تونید تو سایت نرم افزار و در پروفایل خود و ... استفاده کنید.
در اصل یک نرم افزار همه گیر هست و اکثرا در دنیا این رو دارند ، با مراجعه به سایتش می تونید با اون ها صحبت کنید و ویدئو های اون هارو ببینید و با اونها بازی کنید و...

xplad
07-04-2009, 07:59
سلام
منم از Xfire استفاده میکنم
برنامه جالبیه

Hammer
10-06-2009, 08:35
آقا این X-Fire خیلی بر نامه خوبیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_wairless
23-06-2009, 16:11
سلام دوستان :

من یا بهتره بگم ما ( من و چندتا از دوستام ) قصد داریم یه گیم سرور قوی تو ایران راه بندازیم .

از کلیه دوستان اهل گیم و بخصوص گیم های آنلاین می خوام که هر ویژیگی که یه گیم سرور چه از لحاظ سخت

و چه نرم افزاری باید داشته باشه و همچنین موارد ضعف و کاستی که تا حالا با اون تو گیم سرور های ایران و

خارج با اون مواجه بودن رو واسم ایمیل کنن با تشکر از تمام دوستان .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

به امید یه گیم سرور ایرانی اما مطرح در سطح جهان .

hamid.wireless@gmail.com

ali_ranger22
03-07-2009, 21:41
دوستان شما تو چه کلنی هستید ؟ بگید منم بیام !

Terror - Leader
29-07-2009, 06:43
چند وقته كه سرويس ART6 شاتل رو گرفتم مي خوام COD4 رو Online بازي كنم.تو سايتاي مختلف و فروم هاي مختلف گشتم . پچ 1.7 دانلود كردم بعد punkbuster رو دانلود و نصب كردم و همچنين بازي COD4 رو توش فعال كردم.سرور ايراني معروف IRAN PUBLIC COD 4 رو هم خود نرم افزار پيدا كرد. punkbuster رو فعال و وارد آن شدم ، بازي كانكت شده و حتي لود مي شود (البته در بار اول mod لازم رو هم دانلود كرد) بعد يك error ميده كه جائي جوابشو پيدا نكردم مي خواستم بدونم كسي اينجا چيزي از اين error و نحوه رفع كردن اون ميدونه يا نه؟
GLOBAL PUNKBUSTER GUID BAN 3271d3f1

Terror - Leader
29-07-2009, 06:43
چند وقته كه سرويس ART6 شاتل رو گرفتم مي خوام COD4 رو Online بازي كنم.تو سايتاي مختلف و فروم هاي مختلف گشتم . پچ 1.7 دانلود كردم بعد punkbuster رو دانلود و نصب كردم و همچنين بازي COD4 رو توش فعال كردم.سرور ايراني معروف IRAN PUBLIC COD 4 به شماره 91.99.100.15:28960 رو هم پيدا كردم و punkbuster رو فعال و وارد آن شدم ، بازي كانكت شده و حتي لود مي شود (البته در بار اول mod لازم رو هم دانلود كرد) بعد يك error ميده كه جائي جوابشو پيدا نكردم مي خواستم بدونم كسي اينجا چيزي از اين error و نحوه رفع كردن اون ميدونه يا نه؟
GLOBAL PUNKBUSTER GUID BAN 3271d3f1

mohammad_twe
16-08-2009, 12:37
اقا من اینجا عضویدم حالا چیکار کنم ؟؟ یکی از این دعوت ها به ما هم بده :دی
useram : momodin

haniehjan
02-09-2009, 11:07
GLOBAL PUNKBUSTER GUID BAN 3271d3f1 -------------------->>> error

برای رفع این باید اول کلا بازی رو پاکش کن و از اول نصبش کنی
بعد: قبل از انلاین شدن یه پروفایل جدید و cd key جدید براش بده
PUNKBUSTER هم اپدیت شده باشه
موفق باشی

vampyre
06-09-2009, 16:38
سلام یوزر من هم در xfire :
vampyre72
هست.
از این دعوتنامه ها هم به ما بدید.

WaGNeS
10-12-2009, 15:11
منم هستم
ID : WaGNeS
اکثر بازیای آنلاین رو بازی میکنم.
بیشتر ولی Dota All Star...............

iMbaQ_SiR
10-12-2009, 17:42
سلام .
چه طوری میشه با Xfire بازی کرد من هیچ رومی سروری چیزی ندیدم مثل Garena که بشه توش بازی کرد ی توضیح بده ی نفر لطفاً.

Destiny007
03-01-2010, 13:38
ممنون از توضيحات

RAMB0o0
09-03-2010, 18:39
سلام.
چطوری میشه کاری کرد که xfire فریم ریت بازی رو نشون بده؟

vampyre
09-03-2010, 19:44
سلام دوستان میشه این پیغامهای xfire رو hidden کرد؟
همونهایی که موقع رفتن به داخل بازی یا زمان لوگ آن لوگ آف شدن ادد لیستم میاد بالا.

rezahashtpa
27-03-2010, 20:46
چطور میشه با این نرم افزار بازی کرد ؟

djmd
18-05-2010, 14:05
سلام دوستان منم تقریبا یه دو سالی هست که کلن دارم .. خواستم بگم دوستان که COD یا بتلفیلد یا WOW به صورت حرفه ای بازی می کنن می تونن با هماهنگی بیان عضو بشن در ضمن داخل سایت کلن هم چندتا سرور که برای ایرانیها پینگ خوبی داشته باشه معرفی کردم .. خوشحال می شم ببینمتون ..

mooli11mooli11
09-09-2010, 12:58
سلام ، من تو xfire وقتی voice chat میکنم ، صدام واسه خودم بر میگرده ، مشکل از چیه ؟

orgimagi
07-10-2010, 11:31
كسي ميدونه چطوري ميشه بازي كرد با اين برنامه ؟

id man :bloodseekerrr

Character
11-10-2010, 12:45
سلام
من mw2 رو به صورت manual به xfire اضافه کردم اما xfire فقط توی سینگل کار میکنه اما توی مولتی اصلا باز نمی شه لطفا راهنمایی کنید

R.P.G
25-05-2011, 09:45
Xfire رو نمیدونم چی داشت فیــلی کردن. واسه شما هم فیلــه ؟

من لاگین میشه تو خود xfire ولی سایتشون فــیله.

SIMON137
25-05-2011, 14:42
با اینکه پست ها قدیمیه ولی روشن کنیم افکار عموم رو

سلام .
چه طوری میشه با Xfire بازی کرد من هیچ رومی سروری چیزی ندیدم مثل Garena که بشه توش بازی کرد ی توضیح بده ی نفر لطفاً.

امکانش نیست با xfire همچین کاری انجام داد ، شما می تونید سرور هایی که وارد میشید رو آی پی هاشون رو شیر کنید

سلام.
چطوری میشه کاری کرد که xfire فریم ریت بازی رو نشون بده؟

وقتی کلیدی رو تنظیم کنید که منوی ایکس فایر رو توی بازی بیاره ، بعد از زدن اون کلید پایین همون منو نشون میده

سلام ، من تو xfire وقتی voice chat میکنم ، صدام واسه خودم بر میگرده ، مشکل از چیه ؟

احتمالا شخصی که باهاش صحبت می کنید داره از اسپیکر صدای شمارو گوش میده

كسي ميدونه چطوري ميشه بازي كرد با اين برنامه ؟

این برنامه برای بازی نیست ، توضیحات تکمیلی در پست اول

سلام
من mw2 رو به صورت manual به xfire اضافه کردم اما xfire فقط توی سینگل کار میکنه اما توی مولتی اصلا باز نمی شه لطفا راهنمایی کنید

اگر اشتباه نکنم هر کدوم رو به صورت جداگانه باید به بازی شناسایی کنید.

Xfire رو نمیدونم چی داشت فیــلی کردن. واسه شما هم فیلــه ؟

من لاگین میشه تو خود xfire ولی سایتشون فــیله.

ایکس فایر فیله ، استیم فیله ... زندگی نذاشتن واسه ما

keylogger
26-05-2011, 20:48
بی چاره Xfire هم که فولتر شد :41: خدایا اخه این دیگه چی داشت که اینا اینطوریش کردن :|

wolfman_741
31-08-2011, 14:31
این ادرس مشکلی نداره :

زبانشم انگلیسی هستش

vampyre
18-09-2011, 11:59
سلام.
دوستان من برای ادد کردن بازیهای که نمیشه به xfire شناختوند و steam میخواد gamelist.ini رو تغییر میدم بعد بازی رو تو xfire ادد میکنم ولی بعد که سیستم رو خاموش مینم و دوباره روشن میکنم همه چی شده و مثل اول و بازی ها رو ندارم و باید gameist.ini رو دوباره تغییر بدم!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟!

Zaghan_13
18-09-2011, 19:14
دوستان لطفا یه نفر بهم توضیح بده چطوری از این نرم افزار استفاده کنم؟

ممنون

Arrowtic
18-09-2011, 21:09
دان میکنی.ثبت نام هم میکنی و لوگین میکنی تو برنامه.حالا میتونی سرورای بازی ها به همراه آیپی هارو ببینی.یه سرور خوب گیر میاری آیپیشو یادداشت میکنی تو بازی وارد میکنی بازی میکنی!:46:
میتونیم اسم دوستاتو سرچ کنی اد کنی Voice بدید!

Zaghan_13
18-09-2011, 22:33
دان میکنی.ثبت نام هم میکنی و لوگین میکنی تو برنامه.حالا میتونی سرورای بازی ها به همراه آیپی هارو ببینی.یه سرور خوب گیر میاری آیپیشو یادداشت میکنی تو بازی وارد میکنی بازی میکنی!:46:
میتونیم اسم دوستاتو سرچ کنی اد کنی Voice بدید!

من دانلود کردم...نصب کردم...ثبت نام کردم...لاگین شدم...توی قسمت بازیها Call of Juarez - Bound in Blood رو اضافه کردم به بازیها ولی این سرورهاش رو ندیدم ... در واقع سرور هاش نیست...من همه خا رو گشتم پیدا نکردم...

Call of Juarez - Bound in Blood رو ساپورت میکنه؟

این سرورها کجاست دقیقا؟

ممنون

Arrowtic
18-09-2011, 23:08
الآن ندارمش ولی تا جایی که یادمه:سمت چپ کلی گزینست یکیشم Servers.
درباره COJ:BB نمیدونم قابلیت سرورشم هست یا نه.گزینه one clikc join رو نداره تو لیست بازی ها پس ممکنه نشه آنلاین زدش.شما برو قسمت سرورها ببین هست براش یا نه.
البته اینو بگم که one click join به معنی آنلاین زدن نیست.به این معنیه بدون نیاز به وارد کردن آیپی میتونید برید تو بازی ولی خیلی بازی ها هستن که میشه آنلاین زدشون تو ایکس فایر ولی باید آیپی هاستو وارد کنی(جلو هاست تو برنامه نوشته)

Zaghan_13
19-09-2011, 16:04
الآن ندارمش ولی تا جایی که یادمه:سمت چپ کلی گزینست یکیشم Servers.
درباره COJ:BB نمیدونم قابلیت سرورشم هست یا نه.گزینه one clikc join رو نداره تو لیست بازی ها پس ممکنه نشه آنلاین زدش.شما برو قسمت سرورها ببین هست براش یا نه.
البته اینو بگم که one click join به معنی آنلاین زدن نیست.به این معنیه بدون نیاز به وارد کردن آیپی میتونید برید تو بازی ولی خیلی بازی ها هستن که میشه آنلاین زدشون تو ایکس فایر ولی باید آیپی هاستو وارد کنی(جلو هاست تو برنامه نوشته)

این آیپی ها رو چطوری میتونم پیدا کنم؟

از کجا پیدا کنم؟

...

Arrowtic
19-09-2011, 16:08
جلو سرور نوشته.الآن خودم نصب میکنم میگم!

Zaghan_13
20-09-2011, 22:02
جلو سرور نوشته.الآن خودم نصب میکنم میگم!

من نتونستم پیدا کنم...

میتونی با عکس بهم توضیح بدی؟

ممنون

Arrowtic
20-09-2011, 22:19
بفرما:
رو سرور کلیک میکنی سمت راست اطلاعات میاد که یکیشونم آی پیه!بازم سوال بود بپرس.
پ.ن:حیف بک گراندم توش نذاشتم(حجمش زیاد میشد!) وگرنه خوشگل میشد:31:

Zaghan_13
21-09-2011, 19:15
خیلی ممنون

متوجه شدم چی به چیه...

+

یه سوال:

میشه با نسخه ی Battlefield 2 Reloaded بازی کرد؟به صورت لن؟

حجمش 2 گیگه...

اگه نمیشه بگین تا برم بخرم....

(در مورد Battlefield:bc2 چطور؟اگه نسخه ی کم حجمش رو گیر آوردم میتونم باهاش بازی کنم؟)

اگه با xfire نمیتونم با نرم افزار دیگه ای چی؟با چه نرم افزاری میتونم بازی کنم؟

+

من بازی assassin's creed:brotherhood رو هم دیدم توی xfire...

قضیه اش چیه؟

یعنی میشه اونم لن بازی کرد؟!:18:

اگه میشه بگین که من با کله میرم بازی رو جور میکنم...

ممنون

Arrowtic
21-09-2011, 20:02
AC:Brotherhood باید ارجینال باشه بازیتون.
BF:BC2 هم همینطور راه کرک شدش نیست.
تاپیک BF2 رو بخونید پست اولشو من از اون راه بازی میکردم!فکر میکنم با واسه شما هم میشه!کارای پست اول تاپیکشو انجام بدید ببنید میشه یا نه!:31:

Zaghan_13
21-09-2011, 21:56
AC:Brotherhood باید ارجینال باشه بازیتون.
BF:BC2 هم همینطور راه کرک شدش نیست.
تاپیک BF2 رو بخونید پست اولشو من از اون راه بازی میکردم!فکر میکنم با واسه شما هم میشه!کارای پست اول تاپیکشو انجام بدید ببنید میشه یا نه!:31:

همه ش رو نخوندم ولی فهمیدم چی میگه...

چیزی از اینکه میتونم با نسخه ی فشرده هم بازی کنم گفته؟
گفته یا نه شما لطف کن جواب منو بده.

+

اگه ممکنه درمورد cod 6 & 7 هم یه توضیحی بده.

با چه برنامه ای میتونم بازی کنم؟(به صورت لن)

متشکر

Arrowtic
21-09-2011, 22:03
Black Ops رو راهی نیست براش ولی MW2 رو به وبلاگ زیر برو خیلی طولانیه و دنگ و فنگ داره ولی می ارزه!

قصدم تبلیغ نیست و وبلاگ مال من نیست و یا حتی صاحبشو نمیشناسم

درباره BF2 هم نه چیزی نگفته.

masoud hard
27-07-2012, 09:43
کانتر رو ساپورت میکنه؟

wolfman_741
25-01-2013, 18:14
بعد از آپدیت اخیر وقت اجرا این پیغام ظاهر میشه :

بعد از هر بار روشن شدن pc باید Xfire رو دوباره نصب کنم تا بتونم login کنم
کسی میدونه مشکل کجاست ؟

moltendo
29-04-2013, 16:52
منم همین مشکلو داشتم وقتی ok رو میزنی شروع می کنه با سرعت خیلی پایین اپدیت کردن تو فروم xfire هم چیزی پیدا نکردم
صبر کردم ورژن جدیدش که اومد دانلود کردمو مشکلم حل شد

xixigoolu
09-07-2013, 12:01
توجه توجه:33::33:
از تمامی پلیر های انجمن تقاضا داریم به کلن ما در xfire بپیوندید!!
xfire چیست؟ تو مایه های team speek میمونه فقط با امکانات 100 برابر
چزا xfire ? مصرف بهینه اینترنت (اگه از تو اپشنز وضعیت اینترنتو رو bad بزارین خیلی ناچیز ترافیک میکشه دوما کلا خوراک بازیه لوله اکثر خارجیای لولباز ایکسفایرو با لول با هم run میکنن سوما همه امکاناتی داره از نمایش fps گرفته تا اموزش و اکترو و فرومو غیره
دوستان شما هم مانند خارجی ها با کیفیت بازی کنید!:n09: میزان کیف بازی کردن با ts چه بسا به مراتب بیشتر از بازی در سکوت مطلق است:n23:
دوستان خود را دعوت کنید ادرس کلن :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طریقه ی دانلود و اجرای xfire : مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ثبت نام در ان با سپس دانلود فایل ستاپ! اگه ادرس فیلل بود به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه فرمایید!

Amir Hossein
02-12-2013, 12:35
سلام...
یه سوال داشتم...
Xfire یکی از بازیهام که cnc kanes wrath هست رو میشناسه...
میخواستم بدونم اونجا ای بازی رو بازی میکنن؟
کلا ساپرت میشه؟
ممنون

amirmz12
08-05-2014, 14:42
سلام. کسی میتونه دستور معرفی W2 به XFIRE و واسم بذاره؟!

cj-afshin
06-06-2014, 08:23
من cod 4 بازی میکنم.وقتی میرم سرورای گیم رنجر اگه xf یاز شه وسط بازی که alt+tab میکنم بازی ارور stopped working میده.قبلا اینطوری نبود.جدیدا اینجوری شده
فقط من نیستم 2-3 نفر دیگه رو هم دیدم همین مشکل رو دارن
چیکار کنم؟(میخوام ساعت بندازه)