PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینک کردن در مونتاژ فیلم های عروسی یعنی چه؟

ramshad
27-05-2008, 10:18
سلام. سوالم رو پرسیدم. جوابش رو لطف کنید! من نمونه کارهای سینک شده را دیدم ولی نهایتا متوجه نشدم عروسی کارها سینک را به چه معنا به کار می برن؟ من فکر می کردم منظور از سینک هماهنگی صدا و تصویره. اما ظاهرا معنای دیگه ای هم داره. آن چه به من نشان داده شد به عنوان سینک؛ آهنگی بود که روی تصاویری از فیلم عروسی گذاشته شده بود و برخی صحنه ها تند بود و برخی کند و برخی قسمت ها هم سیاه و سفید یا قدیمی شده بود!

ebru_gundes_206
27-05-2008, 13:56
والا من تا جایی که شنیده بودم سینچرایز میشه که مخففش میشه سینچ !!!!

حالا به هر حال احتمالا اونی که به شما این اصطلاخ رو گفته خودش فقط استفاده می کنه چون این هایی که شما گفتی افکت هایی خیلی عادی هستند

ramshad
27-05-2008, 19:06
رفقا کسی نمی دونه سینک کردن در مونتاژ فیلم های عروسی یعنی چه؟

masoudtr
27-05-2008, 19:15
در واقع به معنای همزمانی صدا وتصویره.همون مچ خودمان.
اما به افکت های مختلفی که روی فیلم چند دقیقه ای میذارن وبا صدا هم مچ است میگویند.فرقش با کلیپ هم این است که مکس ندارد و ساده تر از کلیپ است.

power2e
31-05-2008, 00:39
سلام. سوالم رو پرسیدم. جوابش رو لطف کنید! من نمونه کارهای سینک شده را دیدم ولی نهایتا متوجه نشدم عروسی کارها سینک را به چه معنا به کار می برن؟ من فکر می کردم منظور از سینک هماهنگی صدا و تصویره. اما ظاهرا معنای دیگه ای هم داره. آن چه به من نشان داده شد به عنوان سینک؛ آهنگی بود که روی تصاویری از فیلم عروسی گذاشته شده بود و برخی صحنه ها تند بود و برخی کند و برخی قسمت ها هم سیاه و سفید یا قدیمی شده بود!
سلام همانطور که خودت و مسعود جان اشاره کردید هماهنگی صدا و تصویره تو فیلم های معمولی برای این کار تصویر رو با صدای موزیک هماهنگ میکنن مثلا با ضرب ها تصویر با شیوه های مختلف عوض میشه اما تو فیلم های عروسی چون تعویض تصویر با سرعت آهنگ چشم رو خسته میکنه فقط از یه مورد اینطوری استفاده میشه و باقی مثل فضای سبز ... به صورت کلیپ استفاده میشه که اشتبا ها در بعضی از همکار ها به سینک نامبرده میشه

omid.sarmad
03-06-2008, 10:01

سلام همانطور که خودت و مسعود جان اشاره کردید هماهنگی صدا و تصویره تو فیلم های معمولی برای این کار تصویر رو با صدای موزیک هماهنگ میکنن مثلا با ضرب ها تصویر با شیوه های مختلف عوض میشه اما تو فیلم های عروسی چون تعویض تصویر با سرعت آهنگ چشم رو خسته میکنه فقط از یه مورد اینطوری استفاده میشه و باقی مثل فضای سبز ... به صورت کلیپ استفاده میشه که اشتبا ها در بعضی از همکار ها به سینک نامبرده میشه
سلام.همونطور که power2e عزیز فرمودند هماهنگی صدا و تصویر رو بهش میگن سینک،البته تطابق صدا و تصویر تنها به افکتها محدود نمیشه و دامنه سینک مربوط به طرح تصویر هم میشه.
مثلا نمایش چشم هنگام گفته شدن کلمه چشم و یا ...