PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس جدید

r0zeabi
26-05-2008, 09:10
سلام بر اساتید کامپیوتر

من چند روز پیش دنبال کرک نرم افزار earth google pro بودم که تو یه سایت پیداش کرده ودانلود کردم نگو که این فایل ویروس بود و بعد از اجرای اون تا اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم خطای زیر رو میده در ضمن این خطا با کلیک بر وی هر لینکی یا صفحه جدید میاد نرمافزارآنتی ویروس رو که میگه هم دانلود کردم ولی تا میخاد ویروس ها رو پاک کنه صفحه مربوط به خرید نرم افزار میاد کرک نرم افزار هم هیجا نیست (اسم نرم افزار ieantiviruse 3.2 است) راستی تو جستجو تو گوگل هم خطای زیر وتصویر غیر اخلاقی اضافه میکنه

کسی تا حالا با همچین چیزی برخورد کرده یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
26-05-2008, 20:44
سلام بر اساتید کامپیوتر

من چند روز پیش دنبال کرک نرم افزار earth google pro بودم که تو یه سایت پیداش کرده ودانلود کردم نگو که این فایل ویروس بود و بعد از اجرای اون تا اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم خطای زیر رو میده در ضمن این خطا با کلیک بر وی هر لینکی یا صفحه جدید میاد نرمافزارآنتی ویروس رو که میگه هم دانلود کردم ولی تا میخاد ویروس ها رو پاک کنه صفحه مربوط به خرید نرم افزار میاد کرک نرم افزار هم هیجا نیست (اسم نرم افزار ieantiviruse 3.2 است) راستی تو جستجو تو گوگل هم خطای زیر وتصویر غیر اخلاقی اضافه میکنه

کسی تا حالا با همچین چیزی برخورد کرده یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست عزیز

یا از spyware doctor استفاده کنید یا از برنامه زیر استفاده کنید .

Free-SpyHunter-Scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

r0zeabi
31-05-2008, 09:04
ضمن تشکر

هر دو نرم افزاریکه گفته بودید دانلود ونصب و سیستم رو اسکن کردم هر کدوم ماشالا 20 تا 22 اسپی ور به قول خودشون پیدا وحذف کردن ولی هنوز کامپیوترم همونطوری قدیمه و تغییری نکرده!!!!

دوستان کاسپر اسکای که بشه آپدیت کرد و گیر نده سراغ اگه دارید معرفی کنید خودم نسخه 6 رو تا چند مدت پیش داشتم خیلی خوب بود ولی تازگیا گیر زیاد میده حذفش کردم

لطفن یکی کمک کنه

مر30