PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه فعال کرد boot screen در ویستا

MILIN3M
26-05-2008, 01:33
نمیدونم اینو کسی گفته بود یا نه اگه بود شرمنده اگه هن نبود خوب ..!!!

فعال سازی قابلیت Aurora Bootscreen در ویندوز ویستا

تنظیمات پیش فرض قسمت Boot Screen در ویندوز ویستا بسیار مشابه با ویندوز سرور 2003 است ، صفحه ای که به اعتقاد بسیاری از کاربران کسل کننده و بدون هیچگونه جذبه ای است. اما آیا می دانید ویندوز ویستا دارای یک صفحه Boot Screen بسیار زیباتر از آنچه اکنون است می باشد و فعال کردن این قابلیت تا چه اندازه در ویندوز ویستا آسان است؟ شاید یکی از دلایلی که مایکروسافت این گزینه را بصورت پیش فرض فعال نکرده است ، نگرانی از بابت عدم توانایی سخت افزارهای کاربران نسبت به پشتیبانی از این قابلیت باشد ؛ اما این امر به نظر غیر منطقی می رسد زیرا اگر کارت گرافیکی بتواند ویندوز ویستا با آن حجم گرافیکی اجرا کند پس باید بتواند این صفحه BootScreen را نیز به آسانی اجرا کند. در نتیجه بهترین کار فعال سازی ظاهر زیباتر BootScreen است. در این ترفند قصد داریم به معرفی روش این کار بپردازیم.

بدین منظور:
ابتدا منوی Start با باز کرده و عبارت msconfig را وارد نمایید و Enter بزنید.
در پنجره باز شده به تب BOOT.INI بروید.
حال در این تب ، تیک گزینه No GUI boot را بزنید.
OK کرده و سیستم را مجدد راه اندازی نمایید.

G G Game
28-05-2008, 19:51
خیلی جالب ولی از وقتش خیلی گذشته.به درد بخور هم است.

MILIN3M
28-05-2008, 20:35
برای من سوال بود.... اینxp بوت اسکرین داره ولی ویستا نداره!!!!!! تا اینکه پیداش کردم

Dangerous boy
28-05-2008, 21:51
من وقتی این روشو انجام میدم راست کلیکم غیر فعال میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MILIN3M
28-05-2008, 22:25
ازون موردهای عجیبه................وقتی دوباره غیر فعالش میکنی راست کلیکت برمیگرده؟/

Dangerous boy
28-05-2008, 23:05
ازون موردهای عجیبه................وقتی دوباره غیر فعالش میکنی راست کلیکت برمیگرده؟/
آره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیشب جات خالی یه مشت کپ کرده بودم اینجوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من بازم امتحان میکنم چون از بوتش خیلی خوشم اومد
--------------
دیشب وقتی صفحه اومد بالا , دیدم راست کلیکم غیر فعال شده , یکی دوبار امتحان کردم بازم نشد یدفه دیدم بوت ویستا با این حالت :21: داره میگه : مگه الکـــــــــــیه ؟؟ (لهجه رشتی):31:
ولی کور خونده دماغشو به خاک میمالم :27:

MILIN3M
28-05-2008, 23:19
اره روشو کم کن ..از این روشها که تو رجیستری راست کلیکو تغییر میدن هم استفاده کن...راستی بعد این هم صحبت تو چنتا تاپیک باهم اسمتو من نفهمیدم..من میلادم

Dangerous boy
29-05-2008, 01:57
اره روشو کم کن ..از این روشها که تو رجیستری راست کلیکو تغییر میدن هم استفاده کن...راستی بعد این هم صحبت تو چنتا تاپیک باهم اسمتو من نفهمیدم..من میلادم
خوشبختم
آیدین :10:

MILIN3M
29-05-2008, 13:57
خوشبختم
آیدین :10:
داش ایدین چیشد بالاخره بوت اسکرینت با راست کلیکت درست شد..روشو کم کردی:31:

arash_irani
29-05-2008, 23:41
سلام
آقا من همین کاری که گفته بودین کردم ولی چیز بخصوصی تغییر نکرد البته من نزاشتم به دفعه دوم بکشه و برگردوندمش
حالا این هیچی من دنبال فایل Boot.ini میگردم تو XP وقتی تو Run میویسی و اینتر میکنی میاد ولی تو ویستا من نمیدونم باید چجوری پیداش کنم جون ارور میده
خیلی هم برام واجبه چون باید اندازه رمم رو برای افترافکت اونجا تغییر بدم

ممنون و موفق باشید
یا حق