PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیام access is denied در ویندوز ویستا

sajjad2006s
25-05-2008, 06:07
برای بعضی پوشه ها در این ویندو خصوصاً پوشه های temp ویندوز من پیام access is denied می دهد. لطفا راهنمایی کنید.

shahedi
25-05-2008, 11:04
سلام دلیل این پیغام اینه که پوشه یا محتویات درونش توسط یک نرم افزار دیگه داره استفاده می شه شما باید اون نرم افزار رو ببندید و بعد اقدام به حذف کنین یا با یکی از پاک کننده ها اقدام کنین اما اگر فایل موقت دوباره نیاز باشه نرم افزار اون رو دوباره ایجاد می کنه.

روش های مختلفی برای حذف اینجور فایل ها هست .

یک سری هم به اینجا بزنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman84
26-05-2008, 11:30
برای بعضی پوشه ها در این ویندو خصوصاً پوشه های temp ویندوز من پیام access is denied می دهد. لطفا راهنمایی کنید.

شاید administrator نیستی
ولی اگه administrator هستی این کار رو انجام بده
1- روی فولدری که این پیغام رو میده کلیک راست کن و به قسمت properties برو
2- بعد به قسمت security برو
3- روی advanced کلیک کن
4- به سربرگ owner برو
5- حالا edit رو انتخاب کن
6- تیک گزینه replace owner on …. رو بزار و administrator رو انتخاب کن
7- حالا apply و همه ok ها رو بزن

IMAN SD
04-06-2008, 13:42
دوست عزيز من هم همين مشكل رو دارم ولي اين تب تو properties من موجود نيست!

G G Game
04-06-2008, 19:49
برای برطرف شدن پیام access is denied در ویندوز ویستا یک یوزر جدید با مشخصه Administrator درست کن.

G G Game
04-06-2008, 20:04
این هم یه برنامه برای اینجور مواقع:
این برنامه جدید نیست و فقط به خاطر کامل شدن بخش به ان اضافه شده است. با استفاده از این برنامه می توانید فایلی که به هر دلیل پاک نمی شود را حذف کنید. اگر در هنگام پاک کردن فایل پیغامهایی مانند Cannot delete file: Access is denied یا The source or destination file may be in use یا پیغامی به صورت The file is in use by another program or user یا Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use مواجه می شوید این برنامه برای شما مفید است. بعد از نصب در منوی راست کلیک می توانید با انتخاب Unlocker از این برنامه استفاده کنید. البته اگر هر کدام از پیغامهای خطای بالا نیز ظاهر شود برنامه اجرا می شود و راه های پاک کردن فایل را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید فایل را ابتدا Unlock کنید. و سپس آن را پاک کنید. می توانید پروسه ای که از فایل استفاده می کند را Kill کرده یا ببندید و...

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman84
07-06-2008, 10:50
دوست عزيز من هم همين مشكل رو دارم ولي اين تب تو properties من موجود نيست!

شما administrator نیستی همونطور که دوستمون G G Game گفتن یه اکانت جدید با administrator درست کن