PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که هی فولدر رو تو فولدر کپی میکنه

vahid_civil
23-05-2008, 12:40
سلام. اول از همه اگه روش پاک کردن این ویروس گفته شده و من بیخودی تاپیک زدم شرمندم.

من مموری گوشی ام وقتی چیزی میریزم توش اون فولدر رو چندین بار تو خودش کپی میکنه.
مثلا اگه حافظه مموری من 2 گیگ هست اون فولدر 5 گیگ اعلام میشه که پاک هم نمیشه.

اسم این ویروس چیه و با چه برنامه ای میتونم پاکش کنم ؟

من هیچی از آنتی ویروسا سرم نمیشه . حتی با اینکه کامپیوترم ویروس show hidden file رو داره و با عوض کردن ویندوز هم بر میگرده و تمام تاپیک اول رو خوندم بازم نتونستم پاکش کنم.
لطفا زیر دیپلم توضیح بدین!

ممنون

mahdi7610
23-05-2008, 19:43
سلام. اول از همه اگه روش پاک کردن این ویروس گفته شده و من بیخودی تاپیک زدم شرمندم.

من مموری گوشی ام وقتی چیزی میریزم توش اون فولدر رو چندین بار تو خودش کپی میکنه.
مثلا اگه حافظه مموری من 2 گیگ هست اون فولدر 5 گیگ اعلام میشه که پاک هم نمیشه.

اسم این ویروس چیه و با چه برنامه ای میتونم پاکش کنم ؟

من هیچی از آنتی ویروسا سرم نمیشه . حتی با اینکه کامپیوترم ویروس show hidden file رو داره و با عوض کردن ویندوز هم بر میگرده و تمام تاپیک اول رو خوندم بازم نتونستم پاکش کنم.
لطفا زیر دیپلم توضیح بدین!

ممنون
سلام دوست عزیز

شما ابتدا انتی ویروس بیدیفندر را روی سیستمون نصب کنید بعد هم اونا 100 دصد اپدیت کنید و بعد سیستم را به طور کامل ویروس یابی کنید . حتما باید اپدیت بشه .

حالا روشهای گفته شده توی صفحه اول تاپیکی که توی امضام هست را انجام بدید . مخصوصا فایلی به اسم autorun.bat را که توی همون تاپیک هست را دانلود کنید و اجرا کنید .

از انتی ویروس نود 32 هم حتما استفاده کنید به شرطی که اپدیت شده باشه .

در هنگام انجام این عملیات مخصوصا ویروس یابی حتما گوشی به کامپیوتر وصل باشه تا اون هم به طور کامل ویروس یابی بشه .

موفق باشی .

vahid_civil
24-05-2008, 15:38
من بیدینفر ندارم و حجمش برای دانلود خیلی بالاست. ولی کاسپراسکای 7 رو دارم .

قبل از آپدیت سرچ کردم و 1200 ویروس پیدا کرد!!(شامل تروجان و ...)

تقریبا همه html ها رو تروجان یا ویروس معرفی و پاکشون کرد و ویروسی به اسم folder رو که در خیلی از جاهای هاردم بود.
ولی اون ویروسی که فولدر تو فولدر میساخت در مموریم رو پیدا نکرد. حتی بعد از آپگرید!!

دیگه مجبورم برم یه پک king بخرم ! واسه برنامه بلیندر!

ممنون از پاسختون.