PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا کسی نرم افزاری برای باز کردن فایل ویروس ها سراغ داره

rasool1
23-05-2008, 11:09
با سلام من دنبال نرم افزاری هستم برای باز کردن سورس ویروس ها و یا اینکه حداقل اعلام اینکه اگه ویروسی به دستگاه وارد شد به کجا ها داره آسیب میزنه و کجا ها رو داره تغییر میده پیشاپیش ممنونم یا علی

usfelme
23-05-2008, 14:38
نرم افزاری به این صورت نداریم.این اطلاعاتی که میخوایی تو سایتها برای هر ویروسی پیدا میشه!یه سرچ تو گوگل !

rasool1
23-05-2008, 23:04
سلام دوست عزیز حق باشما البته بعد از کشف اون ویروس و شناخته شدن اون توسط آنتی ویروس ها . نه من دنبال نرم افزاری می گردم که قبل از کشف اون ویروس منو راهنمایی کنه مثلا رجیستری رو کنترل کنه و کوچکترین تغییری روی اونو بلافاصله با اخطار اعلام کنه می دونم آنتی ویروس هایی مثل mcafee این خصلت رو دارن اما دنبال نرم افزاری می گردم سبک تر و مستقل تر یا علی

usfelme
24-05-2008, 14:41
فعلا که میگن باهوش ترین آنتی ویروس اینه:
ESET NOD32 Antivirus & ESET Smart Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdi72
24-05-2008, 17:02
اره دوست عزیز

rasool1
25-05-2008, 23:33
با تشکر از شما حرف شما کاملا صحیح من همه انواع آنتی ویروس ها رو امتحان کردم و میشناسم و آنتی ویروس نمی خوام اگه به عنوان توجه کنید من دنبال نرم افزاری هستم که سورس یک نرم افزار یا ویروس رو بده چون می خوام بدونم اون ویرو داره به کجا ها آسیب می زنه و یا نرم افزاری که به محض ورود ویروس جاهایی رو که ویروسه داره آسیب میزنه یا تغییر میده اعلام کنه یا علی

rasool1
28-05-2008, 22:12
سلام کسی پیشنهاد دیگه ای نداره ؟

usfelme
29-05-2008, 00:16
عزیز آنتی ویروسا کارشون همینه دیگه.شما توی kaspersky میزان security روی بالاترین قسمت بذارید و کلا تمام ابزار امنیتیش رو فعال کنید به هدفتون میرسید!(ولی یه سیستم کند پیدا می کنید)

mehdy.delshekaste
29-05-2008, 00:27
سلام
منم خيلي وقته دنبال يه چنين برنامه اي هستم اما نه فقط ويروسها.برنامه اي كه بتونه تمام تغييرات رو هنگام نصب هر برنامه اي به طور دقيق نشون بده.اگه يه چنين برنامه اي سراغ داريد ممنون ميشم معرفي كنيد

Dangerous boy
29-05-2008, 00:56
این نرم افزاری که گذاشتم واسه باز کردن و تغییر دادن سورس برنامه ها هستش (البته برنامه های اوپن سورس)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

usfelme
01-06-2008, 17:14
من میدونم این نرم افزارهایی که شما دنبالش هستید logger هستند منتها من نوع معروفشون رو نمی شناسم.اینجا چندتا ترایال معرفی شدند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.delshekaste
11-06-2008, 09:29
loggerها فقط نشون ميدن چه برنامه هاي نصب شده يا چه برنامه هايي اجرا شدند اما من دنبال برنامه اي هستم كه نشون بده با نصب يه برنامه چه تغييراتي تو ريجيستري وفايلهاي ويندوز اتفاق مي افته مثل پك ويستا كه همراه نصب يهnotpadميسازه و توش تمام تغييراتو ليست ميكنه.