PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه‌ی عمو پورنگ

raptor22
21-05-2008, 19:29
«عموپورنگ» پس از هفت سال تمام شد

برنامه‌ «عمو پورنگ» پس از گذشته 7 سال از پخش زنده آن، سرانجام به پايان رسيد. با اين‌حال اين برنامه جمعه (سوم خردادماه) ويژه‌برنامه‌اي را به مناسبت سالگرد آزادسازي خرمشهر توليد و پخش خواهد كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسلم آقاجان‌زاده ـ تهيه‌كننده برنامه «عمو پورنگ» در گفت‌وگو با ايسنا، از برگزاري جشني بزرگ در مقابل مسجد جامع خرمشهر خبر داد و افزود: اين جشن با حضور بچه‌هاي خرمشهر و عموپورنگ پنج‌شنبه ضبط مي‌شود و جمعه به روي آنتن خواهد رفت.

وي زمان پخش اين ويژه‌برنامه را سوم خردادماه پس از خبر ساعت 14 اعلام كرد.

آقاجان‌زاده درباره‌ دلايل به پايان رسيدن برنامه‌ عمو پورنگ پس از هفت‌سال از پخش زنده آن، خاطرنشان كرد: اين برنامه درحال بازنگري است و قرار است پخش آن با فرمت ديد ادامه يابد.

وي درباره ساختارهايي كه احتمال مي‌رود سري جديد برنامه‌ «عمو پورنگ» در قالب آن‌ها توليد و پخش شود، اظهار كرد: ممكن است برنامه «عمو پورنگ» را در قالب مسابقه‌ تلويزيوني ارايه دهيم كه براي بچه‌ها هيجان خاصي داشته باشد.

تهيه‌كننده برنامه‌ «عمو پورنگ» به اين پرسش كه آيا احتمالا پخش اين مجموعه تلويزيوني در تابستان امسال خواهد بود؟ پاسخ منفي داد و گفت: بعيد مي‌دانم اين برنامه به تابستان برسد؛ چراكه ما اصلا اصراري به زودبرگشتن نداريم و تا زماني‌كه به فرمت خوب و مناسب نرسيم، مطمئن باشيد سري جديد عمو پورنگ را نخواهيم ساخت.

مسلم آقاجان‌زاده در عين‌حال از حضور عموپورنگ در ويژه‌برنامه‌هايي چون سالگرد آزادسازي خرمشهر خبر داد و افزود: ويژه‌برنامه عمو پورنگ، 27 خردادماه به مناسبت برگزاري جشنواره توليدات مراكز استان‌هاي صداوسيما در شيراز توليد و از شبكه اول پخش مي‌شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahtabseif_ms
21-05-2008, 19:44
raptor22 جان كارت عالي بود.........
خيلي ممنون.

مهتـــــــــــــاب

pedramch
16-06-2008, 22:04
حیف شد.خیلی با عمو پورنگ حال میکردم.آدم باحالیه........

saintly
17-06-2008, 12:52
امیر محمد خیلی با مزه بود.........سری بعدی اون هم باشه!!!!!

actooor
21-06-2008, 00:34
خیلی حالم گرفته شد...
اخه چرا اینقد زود رفت؟؟؟
حتما بسیجی نبوده...بخاطر همین انداختنش بیرون...
باعث تاسفه...
یکی از بهترین ها بره کنار...

elham_007
17-07-2008, 23:54
نه بابا دلت خوشه ها بازم داره میاد ...خیلی لوســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Havbb
18-07-2008, 06:46
خیلی لوســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــه
میدونید اولین بار یه برنامه بود توش یه عروسک بود که اسمش تورنگ بود بعد همین پسره هم با اون عروسکه برنامه اجرا میکرد اسمش پورنگ بود این شد که دیگه پورنگ و تورنگ روی اینا موند

mostafaeshghi
20-07-2008, 23:42
به نرم در این بلبشوی مزخرف ضدا و سیما در تهیه ی برنامه ی مناسب برای کودکان ، برنامه ی عمو پورنگ بهترین برنامه است !
البته این برنامه ها با برنامه های کودکی سن ما قابل مقایسه نیست ولی خب یه قاعده ای هم هست که میگه بین بد و بدتر باید بد را انتخاب کرد چه بسا که عمو پورنگ را مبشه تو دسته ی خوبها هم جا داد !

Havbb
21-07-2008, 07:10
به نرم در این بلبشوی مزخرف ضدا و سیما در تهیه ی برنامه ی مناسب برای کودکان ، برنامه ی عمو پورنگ بهترین برنامه است !
البته این برنامه ها با برنامه های کودکی سن ما قابل مقایسه نیست ولی خب یه قاعده ای هم هست که میگه بین بد و بدتر باید بد را انتخاب کرد چه بسا که عمو پورنگ را مبشه تو دسته ی خوبها هم جا داد !
تایید میشه

Meisam Khan
21-07-2008, 07:18
از پر بار ترين برنامه هاي صدا و سيما يكي فيتيله اي هست كه جمعه ها پخش ميشه و ديگه همين عمو پورنگ.

sd70
21-07-2008, 12:30
حيف شد.

من يه داداش کوچيک دارم که وقتي ميخواد بره برنامه کودک ببينه وقتي شبکه 1 رو مياره حالش بهم ميخوره.

صبحش که آت و آشغال نشون ميدن يه زنيکه رو ميارن با بچه هاي کوچيک مسخره بازي و لوس بازي در مياره.

عصرش هم اون مزخرفه کيه اسمش رو نميدونم همون که به قول خودش پيرمرده مثلا. اون باز از همه شون مزخرف تره. فکر ميکنه صداش هم خيلي قشنگه.

اين مسخره منظورمه::2:

خب طفلک داداشم هم حق داره از اين جور مزخرفات حالش بهم بخوره.

ولي حيف پورنگ. داداشم هم فيتيله و پورنگ رو دوست داشت.

Little Sparrow
22-07-2008, 13:52
حيف شد.

من يه داداش کوچيک دارم که وقتي ميخواد بره برنامه کودک ببينه وقتي شبکه 1 رو مياره حالش بهم ميخوره.

صبحش که آت و آشغال نشون ميدن يه زنيکه رو ميارن با بچه هاي کوچيک مسخره بازي و لوس بازي در مياره.

عصرش هم اون مزخرفه کيه اسمش رو نميدونم همون که به قول خودش پيرمرده مثلا. اون باز از همه شون مزخرف تره. فکر ميکنه صداش هم خيلي قشنگه.

اين مسخره منظورمه::2:

خب طفلک داداشم هم حق داره از اين جور مزخرفات حالش بهم بخوره.

ولي حيف پورنگ. داداشم هم فيتيله و پورنگ رو دوست داشت.
منم از این یارو متنفرم.خیلی مزخرفه.:2::2::13:

piishii
22-07-2008, 15:21
سلام.
تاپیک همراه با توهین نشه لطفا .
ممنونم:)

sd70
22-07-2008, 15:42
سلام.
تاپیک همراه با توهین نشه لطفا .
ممنونم:)
OK. باشه.

(ولي آخه ديگه اين يارو بيش از حد مسخره و مزخرفه. همين الان داره برنامه ـش رو نشون ميده. شبکه 1 رو بياريد مطمئنا شما هم با من هم عقيده ميشيد که برنامه اين يارو خيلي خيلي چرنده.)

Havbb
23-07-2008, 00:27
میبینم که بچه ها دلشون تنگ میشه براش :دی

saeid inventor
23-07-2008, 22:19
سلام
خداییش عمو پورنگ تک بود
از این برنامه فیتیله خیلی بهتره
.....................
عمو پورنگ دوست داریم :دی

Little Sparrow
24-07-2008, 17:59
مجری برنامه ی کودک،عمو پرنگ از همه بهتر بود.

thomas-anders
24-07-2008, 18:15
خدا کنه این رفتنه همیشگی نباشه

mostafaeshghi
24-07-2008, 22:45
خدا کنه این رفتنه همیشگی نباشه

نه انشاءالله ! یه مذاکرات و صحبتهایی داره میشه که برنامه باز به یه شکل دیگه ارائه بشه ! به نظرم پر قدرتتر از گذشته طاهر میشند !

یاد یه سوتی توی این برنامه افتادم! بچه زنگ زد به برنامه ، عمو پورنگ پرسدی مامانت کجاست پسره گفت حمام ، گفت بابات ججاست، گفت اون هم حمام !:31: من را میگی ترکیده بودم از خنده ! من سال به سال نمیدیدم این برنامه را یه بار هم که دیدم ترکیدم از خنده ! آخره سوتی بود !

حالا که اینو گفتم یه سوتی دیگه شو هم بگم! پسره زنگ زد گفت عمو پورنگ میشه من یه جک بگم ! عمو پورنگ گفت بفرما ، پسر جک شانسی بودن رپیس جمهور فعلی را گفت که از شخصی میپرسند اینو از کجا پیداش کردی میگه از تو لپ لپ درآوردم ! اینو یکی برام تعیف کرد ، آخره سوتیه این هم !

ولی خداییش به نظرم بهترین برنامه را داره تو گروه سنی کودک و خردسالان !

قربانتان: مصطفی عشقی

meisam317
30-07-2008, 02:33
یکی از دلایل رفتن عمو پورنگ شاید ای باشد که مسئولان صدا و سیما چشم دیدن اجرای برنامه خصوصی اونو واسه شرکتهای خصوصی و در آمدهای چند میلیونی اونو نداشتن .

*Necromancer
30-07-2008, 02:36
خودش اومده می گه نه!
من از تلوزیون فاله گرفتم برای اینکه چشمم ضعیف می شد!
گفته می خواد شبکه کودک رو تاسیس کنه
صد بار نشون داد چطور ندیدید؟

Havbb
30-07-2008, 06:25

چی را؟؟؟؟؟

mostafaeshghi
30-07-2008, 15:45
خودش اومده می گه نه!
من از تلوزیون فاله گرفتم برای اینکه چشمم ضعیف می شد!
گفته می خواد شبکه کودک رو تاسیس کنه

در جواب چه حرفی گفته: نه! لطفا واضحتر صحبت کنید!
بعد یه سوال دیگه ککسی که تو تلویزیون کار کنه چشمهاش ضعیف میشه !؟

حالا اگر حرف بالا تایید میشه خب چه جوری میخواد شبکه تاسیس کنه!؟

کی نشون داد ما که ندیدیم !

خدایی تک تک جملاتت با ابهام وشک و تردید در آمیخته ! اگر اطلاعات بیشتری داری بیا و ابهام زدایی کن ! :دی

sd70
30-07-2008, 15:53
فاله = فاصله

-----------

توضيح: يه افرادي (به ظاهر خبرنگار) بهش ميگن درسته که بخاطر مادرتون از تلويزيون فاصله گرفتيد؟

اونم ميگه خب آره فاصله گرفتم چون چشمم اينطوري ضعيف ميشد. (يعني نزديک تلويزيون بوده رفته عقب ولي يه جوري اين حرفا مبهمه)

*Necromancer
30-07-2008, 21:19
چی را؟؟؟؟؟

در جواب چه حرفی گفته: نه! لطفا واضحتر صحبت کنید!
بعد یه سوال دیگه ککسی که تو تلویزیون کار کنه چشمهاش ضعیف میشه !؟

خدایی تک تک جملاتت با ابهام وشک و تردید در آمیخته ! اگر اطلاعات بیشتری داری بیا و ابهام زدایی کن ! :دی

چند بار یه ویدئو نشون دادن که توش یه سری خبرنگار می ریزن سر عمو پورنگ ازش کلی سوال می پرسن اونم همه رو شوخی جواب می ده
آخرشمن می گه به زودی شاهد تاسیس شبکه کودک خواهید بود!

یه قسمت از دیالوگا:
-آیا درسته که به خاطر مادرتون از تلوزیون فاصله گرفتید؟
=بله چون مادرم گفته بود موقع تلوزیون نگاه کردن از تلوزیون فاصله بگیر که چشات ضعیف نشه
-آیا درسته که به سینما رفتید؟
=بله من دیروز رفتم 1500 تومن هم پول بلیطش بود
.....

مجید قناد(تهیه کننده فتیله) و عمو پورنگ (بیژن فرضیایی) قلک هاشونو شکستن
از اول قرار بود شبکه 8 شبکه کودک باشه ولی...

چند بار وسط برنامه کودک

mostafaeshghi
30-07-2008, 21:42
چند بار یه ویدئو نشون دادن که توش یه سری خبرنگار می ریزن سر عمو پورنگ ازش کلی سوال می پرسن اونم همه رو شوخی جواب می ده
آخرشمن می گه به زودی شاهد تاسیس شبکه کودک خواهید بود!

یه قسمت از دیالوگا:
-آیا درسته که به خاطر مادرتون از تلوزیون فاصله گرفتید؟
=بله چون مادرم گفته بود موقع تلوزیون نگاه کردن از تلوزیون فاصله بگیر که چشات ضعیف نشه
-آیا درسته که به سینما رفتید؟
=بله من دیروز رفتم 1500 تومن هم پول بلیطش بود
.....

مجید قناد(تهیه کننده فتیله) و عمو پورنگ (بیژن فرضیایی) قلک هاشونو شکستن
از اول قرار بود شبکه 8 شبکه کودک باشه ولی...

چند بار وسط برنامه کودک

خیلی خیلی ممنون از توضیحات زیبا و مفصلتان که بسیار راهنماییمان نمود !

فقط در جواب اخرین حرفت بگم پس خداییی حق داشتم نبینم! :31: ولی موندم شما اونموقع پای تلویزیون چی کار میکردی!؟ (نه فکر بد نمیکنم ا الآن دارم فکر میکنم که حس نوستالوژیکت گل کرده بوده:31:)

ولی جدا چقدر قشنگ جواب اون سوال را داده ها! به خاطر مادرتون .... :31:

ویرایش:

راستی منظورت از شکستن قلک همون خالی کردن (مقداری از) حسابهای بانکی بود دیگه !؟ (بابا خدایی کار اینها از قلک و این چیزها گذشته! :دی)

mostafaeshghi
30-07-2008, 21:45
یاد یه سوتی توی این برنامه افتادم! بچه زنگ زد به برنامه ، عمو پورنگ پرسدی مامانت کجاست پسره گفت حمام ، گفت بابات ججاست، گفت اون هم حمام !:31: من را میگی ترکیده بودم از خنده ! من سال به سال نمیدیدم این برنامه را یه بار هم که دیدم ترکیدم از خنده ! آخره سوتی بود !

حالا که اینو گفتم یه سوتی دیگه شو هم بگم! پسره زنگ زد گفت عمو پورنگ میشه من یه جک بگم ! عمو پورنگ گفت بفرما ، پسر جک شانسی بودن رپیس جمهور فعلی را گفت که از شخصی میپرسند اینو از کجا پیداش کردی میگه از تو لپ لپ درآوردم ! اینو یکی برام تعیف کرد ، آخره سوتیه این هم !

دوستان عزیز بعید میدونم دقت کرده باشید ! ولی به این نقل قول که در بالا کردم دقت کافی بفرمایید 2 تا از سوتیهای مشتی این برنامه ی عموپورنگ هست ! :31:

*Necromancer
30-07-2008, 21:59
فقط در جواب اخرین حرفت بگم پس خداییی حق داشتم نبینم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif ولی موندم شما اونموقع پای تلویزیون چی کار میکردی!؟ (نه فکر بد نمیکنم ا الآن دارم فکر میکنم که حس نوستالوژیکت گل کرده بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif)
درسته من برنامه کودک نیگا می کنم
ولی خود شما اصلا چرا نگران عمو پرنگین اگه برنامه کودک نمی بینین؟:31:

راستی منظورت از شکستن قلک همون خالی کردن (مقداری از) حسابهای بانکی بود دیگه !؟ (بابا خدایی کار اینها از قلک و این چیزها گذشته! :دی)
یه دفه تو پارک لاله (خونه ما هم اون اطرافه) نمایش گذاشته بود موقع برگشتن یه پاژرو نقره ای خودش یه مشکی هم ور دست هاش (یا بادی گارداش!!!!) بودن سوار شدن رفتن!

یاد یه سوتی توی این برنامه افتادم! بچه زنگ زد به برنامه ، عمو پورنگ پرسدی مامانت کجاست پسره گفت حمام ، گفت بابات ججاست، گفت اون هم حمام ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif من را میگی ترکیده بودم از خنده ! من سال به سال نمیدیدم این برنامه را یه بار هم که دیدم ترکیدم از خنده ! آخره سوتی بود !

یه دقف با فاطیما برنامه داشت گفت شما برین یه برنامه ببینین من با ایشون یه کارایی دارم!
اونم برگشت گفت شما مثلا چیکار دارین
عمو هه هل کرد گفت ببخشین معذرت می خوام:31:

sd70
30-07-2008, 22:28
عمو پورنگ (بیژن فرضیایی)
داريوش نه بيژن

mostafaeshghi
30-07-2008, 23:01
درسته من برنامه کودک نیگا می کنم
ولی خود شما اصلا چرا نگران عمو پرنگین اگه برنامه کودک نمی بینین؟:31:

یه دفه تو پارک لاله (خونه ما هم اون اطرافه) نمایش گذاشته بود موقع برگشتن یه پاژرو نقره ای خودش یه مشکی هم ور دست هاش (یا بادی گارداش!!!!) بودن سوار شدن رفتن!

یه دقف با فاطیما برنامه داشت گفت شما برین یه برنامه ببینین من با ایشون یه کارایی دارم!
اونم برگشت گفت شما مثلا چیکار دارین
عمو هه هل کرد گفت ببخشین معذرت می خوام:31:

نه چرا دروغ بگم تا حالا دیدم! یعنی اگر برنامه عموپورنگ بود من یه 20 دقیقه ای میدیدم و لذت میببردم (نسبت به این برنامه های بزرگسال صدا و سیما برتری شفافی داشت :دی)

نگرانیم فقطو فقط به خاطر بچه های این دوره زمونه است و دلم به حالشون میسوزه که یه برنامه خوب دارند اونو هم ازشون بگیرند ! (و غبطه میخورم به دوران خوش و توپ خودمون که خداوکیلی حرف نداشت برنامه های اون روزگار)

نه بابا دیگه فکر کنم از قلک شکستن به قول شما رسیده باشند به بادیگارد داشتن ! یه دلایلی دارم که این حرف را میزنم

وای عجب سوتی تمیزی داده ! آخر هر چی سوتی ! دقت کنید این فاطیما هم زیادی جوگیر میشد و میخندید و یه چندین بار که دیدند لباسهاش هم نافرمه اونو هم به شکل سامورایی قلع و قمع کردند ! این روند را دقیقا دیدم و متوجه شدم که دلیل کنار گذاتنش چیرهایی غیر از این نیست !

براشون زور داشت که یه دختر با اون قد و قامت بیاد و یه برنامه را رو انگشت کوچیکش بچرخونه که بالاخره به خندیدنهای زیادی (یکی بود میگفت خیلی از آدم بزرگها را دیده که سربرنامه ی این میشستند (جدا خودمم دیدم مخصوصا سر کار بعضی از این بازاریها ، یه چیزهایی برمیگشتند میگفتند در مورد این دختره که آدم چشمهاش 4 تا میشد) ولذت میبردند (لطفا نوع لذت را درک کنید) ببخشید بی پرده گفتم) نوع لباسش گیر دادند و کم کم از تلویزیون حذفش کردند! حالا الآن نیمدونم سرنوشتش چی شد ! کسی میدونه یه خبری هم به ما بده !

قربانتان: مصطفی عشقی

sina285
03-08-2008, 08:27
بله عزيزان 1000 بار تا حالا نشون داده كه مي خواد شبكه كودك تاسيس كنه ولي نميدونم كي قراره تاسيس بشه

Atefe_72
12-08-2008, 18:31
واقعا حیف شد خیلی برنامه ش قشنگ بود ولی فک کنم دوباره بر میگرده.

sd70
12-08-2008, 18:36
واقعا حیف شد خیلی برنامه ش قشنگ بود ولی فک کنم دوباره بر میگرده.
ديروز تو برنامه کودک نشونش ميداد.

lovelykid
13-08-2008, 18:08
فکر کنم امروز قسمت اولش پخش شد زیاد جالب نبود
شاید بهتر بشه!

AriA jOhaRi
14-08-2008, 16:24
عمو پورنگ داره شهر های ایران رو می گرده
دوباره برنامش شروع می شه
نگران نباشید دوستان

mahsa1469
15-08-2008, 19:26