PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Medal of Honor: Pacific Assault

lahij_web
24-11-2005, 14:57
نميدونم. اگه نبايد تاپيك ميزدم عذر ميخوام .
اگه كسي بازي كرده لطفا بگه كه مرحله اول كه تو قايق هست بايد كار خاصي بكنه كه از شر خمپاره اندازا فرار كنه و به ساحل برسه ؟

تا ميرسم اينجا منفجر ميشه : ( ضمن اينكه يه سري علامت خاص هم گوشه سمت راست بالا ظاهر ميشه كه علامت ضربدر داره . كار خاصي بايد كرد گمونم ؟ ! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون از پرنس اراني كه اونجوري حالمونو گرفت و وقتي كه داشت حال ميداد يهو يه فايل دي ال ال بازي ناپديد ! شد . و اينم از اين !!!! شروع نكرده به كمك نياز پيدا كرديم !
خداييش بازي فقط call of duty .
:blush:

Amin
24-11-2005, 15:08
سلام عزيز
البته بايد توجه داشته باشيد كه مرحله اول حالت flash back رو داره در واقع الان در ذهن شما اين اتفاق داره مي افته و شما داريد به مرحله آخر بازي فكر مي كنيد يعني شما در اين مرحله هر كاري بكنيد ميميريد و بايد بزاريد تا دموي بازي ادامه پيدا كنه و وقتي بازي رو ادامه داديد و به مرحله آخر رسيديد بايد ماموريت رو با موفقيت به پايان برسونيد

lahij_web
25-11-2005, 16:18
سلام عزيز
البته بايد توجه داشته باشيد كه مرحله اول حالت flash back رو داره در واقع الان در ذهن شما اين اتفاق داره مي افته و شما داريد به مرحله آخر بازي فكر مي كنيد يعني شما در اين مرحله هر كاري بكنيد ميميريد و بايد بزاريد تا دموي بازي ادامه پيدا كنه و وقتي بازي رو ادامه داديد و به مرحله آخر رسيديد بايد ماموريت رو با موفقيت به پايان برسونيد

اگه فلاش بكه پس چرا من ميتونم از توي قايق به دشمن تير اندازي كنم ؟ پشت رگبار ؟!!!!

بعدشم كه قايق منفجر ميشه مرحله از اول ري استارت ميشه !

عجب توهمي !! :biggrin:

نه .. جدي ... يعني نبايد بعد منفجر شدن قايق چيزي رو بزنم ؟ يا كاري كنم ؟

Amin
25-11-2005, 16:26
مطمئني عزيز ؟؟
من اين جور كه يادمه هيچ وقت تو قايق نمردم
اما وقتي به ساحل ميرسيدي اين قدر آدم ميومد كه آخر سر ميمردي بعد ميرفت تو اردوگاه كه تو از خواب بلند ميشدي
و بازي رو شروع ميكردي
در مورد اوون ضربدرها هم آموزش وجود داره
راستي قبول دارم كه Cod يه چيز ديگست
اما شما اين Moh:pa رو هم ادامه بده بازيه جذابيه

princes
22-12-2005, 00:14
دوستان سلام.
در اين تايپيك تمام مشكلات بازي مدال افتخار سري " حمله به اقيانوس آرام " مطرح مي شود. :)

اول از همه يه نقد خيلي خوب از سايت بازيكده در مورد اين بازي :

جنگیدن تا آخرین گلوله ، جنگیدن تا پای جان برای دفاع از مملکت به امید آنکه روزی برای فرزندانشان داستان پیروزی ها و شجاعت های خود را تعریف کنند اما آیا چنین روزی فرا می رسد ؟ اینبار شما در جنگ جهانی دوم عازم نبردی خونین علیه ژاپنی ها خواهید شد ...

توسعه دهنده :
EA LA

ناشر :
EA Games

سبك :
اكشن

تاريخ انتشار :
2004/11/04

سيستم مورد نياز :
پنتيوم IV ، ويندوز 98 و بالاتر ، 256 مگابايت رم ، 64 مگابايت كارت گرافيك ، 3 گيگابايت فضای خالی

سيستم پيشنهادی :
پنتيوم IV ، ويندوز 98 و بالاتر ، 512 مگابايت رم ، 128 مگابايت كارت گرافيك ، 3 گيگابايت فضای خالی

در سال 1942 افسر نیروی دریای ایالات متحده ی آمریکا Tommy Conlin در حال جنگ برای کشورش است که خاطرات خود را در دو سال گذشته به یاد می آورد. زمانی که در حال آموزش برای رهسپار شدن به میدان جنگ است و از آنجا شروع می شود .صحبت از آخرین نسخه ی سری بازی های معروف Medal Of Honor است که سالیان درازی ما را همراه خود به صحنه های جنگ جهانی برده اند و اینبار Pacific Assault آخرین نسخه ی این بازی است که به تازگی روانه ی بازار شده است تا شروع به رقابت با دو رقیب سر سخت خود در این زمینه کند. یکی از این دو رقیب ، نسخه ی اضافه شونده برای بازی معروف Call of Duty است که سال گذشته نسخه ی اصلی این بازی سر و صدای بسیاری به پا کرد و طرفداران زیادی را به دور خود جمع کرد و امسال نیز با یک اضافه شونده به میدان رقابت آمد تا از دیگر رقیبان خود فاصله نگیرد. دیگر بازیی که می تواند به عنوان یک بازی محبوب در این سبک مطرح شود بازیی به نام Brothers in Arms است که توسط کمپانی قدرمتند Ubisoft در حال توسعه و ساخت است و بر اساس اطلاعاتی که در مورد این بازی داده شده است نوید یک بازی تمام عیار می رود. ما در اینجا به بررسی آخرین نسخه ی بازی MOH می پردازیم تا ببینیم توانایی رقابت با بازی های بزرگ هم سبکش را داشت یا خیر ! این بازی نسبت به نسخه ی قبلی خود (Allied assault) پیشرفت های قابل توجهی داشته است البته به نوعی سبک بازی نیز دست خوش تحولاتی شده است و آن حالت تک نفره ی خود را از دست داده و به حملات گروهی وابسته شده است. همانطور که گفته شد بازی در زمان جنگ جهانی دوم به وقوع می پیوندد اما بر خلاف آنچه که شما فکر می کنید ، دشمنان شما سربازان آلمانی نبوده بلکه سربازان نیمه مسلح ژاپنی هستند که برای دفاع از کشور خود پا به میدان دشوار جنگ گذاشته اند.

بازی دارای مراحل متنوع و مختلفی است. بعضی از مراحل در جنگل های نیمه استوایی و کنار ساحل انجام می شود حتی یک بار شما مسئولیت هدایت یک هواپیما را بر عهده می گیرید. لازم به ذکر است که اکثر مراحل بازی طولانی می باشد و می تواند باعث خستگی بازیکنان شود.
یکی از خاصیت های خوب بازی همانطور که گفته شد گروهی انجام شدن بازی است که این امر هیجان آن را چند برابر می کند. البته بدون وجود گروه تمام کردن بازی غیر ممکن است. یکی از مسائلی که شما را نیازمند به گروه می کند وجود شخصی به نام Jimmy در گروه است که هرگاه شما مجروح شوید با تزریق دارو و بستن محل زخم ، شما را بهبود می بخشد ولی همیشه بخت با شما یار نیست زیرا وقتی شما تمام جانتان را از دست می دهید به روی زمین می افتید و در طی مدت زمان محدودی اطراف خود را نگاه می کنید ، اگر دوستانتان به شما برسند ، نجات پیدا می کنید اما در غیر اینصورت یکی از سربازان دشمن به بالای سر شما خواهد آمد و با سر نیزه خود شما را از بین خواهد برد.
هیجان بازی در حد مطلوبی است. صحنه های جنگ به خوبی بازسازی شده اند. سربازان اگر با شما فاصله ای نداشته باشند به جای تیراندازی با سرنیزه ی خود به شما حمله می کنند. گاهی اوقات اسلحه ی خود را کنار می گذارند و با یک شمشیر فریاد کشان به سوی شما حمله ور می شوند. در همه جای بازی قرار داشتن در صحنه ی نبرد را حس می کنید. انفجار ها نیز به خوبی طراحی شده اند. زمان انجام بازی نیز در مراحل مختلف متغیر است گاهی در صبح ، گاهی در شب های بارانی گاهی هم هنگام غروب .
در مراحل مختلف شما هرگونه تجربه ای را بدست می آورید. در یکی از مراحل باید با اسلحه های سنگین دستی به هواپیمای جنگی تیر اندازی کنید و یا در مرحله ای دیگر همانطور که گفته شد شما هدایت یک هواپیما را به علت زخمی شدن خلبان آن به عهده می گیرید و به طور کلی مراحل دارای تنوع زیادی می باشد.

از جمله نقاط ضعف بازی را می توان هوش مصنوعی نسبتا ضعیف دشمنان دانست که عمل خاصی به جز شلیک کردن و حمله ور شدن به شما انجام نمی دهند و دیگر اینکه افراد گروه شما به هیچ وجه کشته نمی شوند و شما می توانید از محل حمله دور شوید و کار را به دوستانتان بسپارید و این موضوع هیجان بازی را تا حد زیادی کاهش می دهد.
گرافیک بازی در حد مطلوبی قرار دارد. روی جزییات و طراحی چهره Tommy و یاران گروه او دقت زیادی صرف شده است. گرافیک محیط هم در حالت گذرا خیلی دلچسب ساخته و پرداخته شده است اما زمانی که شما در جایی بایستید و به اطراف خود با دقت نگاه کنید مشکلات فراوانی را خواهید دید از جمله فاصله داشتن علف ها از سطح زمین اما این مساله شما را زیاد ناراحت نمی کند زیرا سرعت حرکت در بازی بسیار زیاد است و شما وقت دقت کردن به اطراف را ندارید!
صدای بازی بسیار عالی کار شده است تا جایی که شما را کاملا در محیط جنگ قرار می دهد. صدای تیرهای شلیک شده از اسلحه ها و انفجار بمب ها بسیار عالی است. در بازی گفتگوی زیادی بین افراد رد و بدل نمی شود. موسیقی بازی نیز دارای تنوع کمی است اما واقعا زیبا و هیجان انگیز است و در زمان درگیری هیجان بازی را به صورت مطلوبی افزایش می دهد.
کنترل بازی نیز قابل قبول است. اما اکثر اوقات اجازه ی حرکات سریع را به شما نمی دهد و این مساله بازیکن را کمی با سختی مواجه می کند. اما از ابتکارات جالبی که در گیم پلی بازی وجود دارد این است که اگر موشک یا نارنجکی در نزدیکی شما منفجر شود شما چند لحظه به دلیل موج انفجار ، اطراف خود را آهسته می بینید و این اتفاق زمانی که با اسلحه های سنگین مشغول تیر اندازی هستید نیز صدق می کند.
این بازی فقط در قالب یک DVD به بازار عرضه شد و در ایران به طور اختصاصی به CD تبدیل شد که ماحصل آن شش CD است.
در کل بازی Medal of Honor Pacific Assault بازی موفقی بود و این بازی می تواند شما را به طور کامل همراه خود به جنگ جهانی دوم علیه ژاپنی ها ببرد و اگر به این سبک بازی ها علاقه دارید این بازی را از دست ندهید! :blush:

اميدوارم از اين نقد خوشتون آمده باشه.

princes
22-12-2005, 09:29
كسي اينجا اين بازي رو انجام نداده!!؟

Amin
22-12-2005, 10:35
سلام princes عزيز
من اين بازي رو 6 ماه پيش تموم كردم جايي مشكل داشتي مطرح كن
اگه تونستم حتما كمكت مي‌كنم
ممنون

princes
22-12-2005, 14:02
سلام آرمين عزيز.
من كدهاي تقلب رو مي خواستم..../راستي من كارت گرافيكم 256 مگ 5500 XFX ، رم 256 مگ، و سي پي يو 2.6 AMD شصت و چهار بيتي دارم.... چطوريه كه وقتي بازي رو با رزوليشن 1024 و دقت بالا شروع مي كنم حركت آهسته ميشه؟ :sad:
يه سيستم خوب براي اين بازي چيه؟(سيستم قابل پسند) و در آخر كدهاي تقلب اين بازي يادت نره! :blush:

متشكرم.

princes
24-12-2005, 20:05
سلام.

اما كدهاي تقلب اين بازي:

بر روي آيكن مدال كليك راست كرده و گزينه Properties را نتخاب كنيد. در سر برگ shortcut و در قسمت Target اين عبارت را در جلوي مسير فايل بنويسيد:

"+set cheats 1 +set ui_console 1 +set thereisnomonkey 1"

نكته خيلي مهم كه حتمن بايد يك فاصله زده شود و سپس اين كد نوشته شود!

در آخر OK را زده و وارد بازي مي شويم.مرحله بازي را لود ميكنيم.در همين هنگام كليد Alt+~ (با گرفتن كليد SHIFT و پ علامت مد زده مي شود.) را مي زنيم.
و كدهاي زير را وارد ميكنيم.(پس از زدن ر كد اينتر را ميزنيم.)

حالت خدايي(نسوز) Dog

مهمات كامل wuss

خون كامل fullheal

اميدوارم حالشو ببرين و كلي با اين بازي حال كنين! :blush:

princes
04-01-2006, 10:34
سلام.
من تو يه مشكل افتادم.هر وقت مي خوام روي دكمه F5 مي زنم كه سيو كنه سيو نمي كنه!!! :ohno: حتي خود بازي هم سيو ميكنه ولي بازم سيو در ليت مشاهده نميشه.همان سيو هاي چند روز پيش هستش!!! :sad:
يكي به من بگه چكار كنم؟

MaFia
15-04-2006, 16:03
آقا كسي Medal of Honor Allied Assault رو بازي كرده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يه جا گيرم بدجوري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ديگه تاپيك نزدم
منظورم Medal of Honor Pacific Assault نيستا

NFSMW
15-04-2006, 17:31
سلام آرمين عزيز.
من كدهاي تقلب رو مي خواستم..../راستي من كارت گرافيكم 256 مگ 5500 XFX ، رم 256 مگ، و سي پي يو 2.6 AMD شصت و چهار بيتي دارم.... چطوريه كه وقتي بازي رو با رزوليشن 1024 و دقت بالا شروع مي كنم حركت آهسته ميشه؟ :sad:
يه سيستم خوب براي اين بازي چيه؟(سيستم قابل پسند) و در آخر كدهاي تقلب اين بازي يادت نره! :blush:

متشكرم.
وقتي مي خواي بازي رو اجرا كني رو پيكسل شيدر 1.1 بذار رو شيدر 2 بازي كند ميشه
آقا من تو مرحله فلاي بويز اونجايي كه بايد ناو بزنيم گير كردم اونجا رو چيكار كنم

Mirage
20-04-2006, 13:57
آقا كسي Medal of Honor Allied Assault رو بازي كرده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يه جا گيرم بدجوري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ديگه تاپيك نزدم
منظورم Medal of Honor Pacific Assault نيستاکجاش گیر کردی

Medal of Honor Pacific Assault رو بازی می کردم حوصلم سر رفته، الان توی جنگلم، چند تا مرحله جنگل هم رفتم، اگه تا ته بازی باید توی جنگل باشم قید بازی رو بزنم.

اگه کسی بازی کرده بهم بگه تا ته بازی توی جنگله یا نه؟ اصلا بازی ارزش بازی کردن داره؟؟؟

wahid2003vj
23-04-2006, 17:56
با سلام
آقا من تو مرحله 1 بازی گیر کردم همه ژاپنی ها مردن ولی دیگه هیچ خبری نیست همه سرباز های خودی هم رفتن زیر پل هر کاری میکنم هیچ جوابی نمیگیرم لطفا کمک کنید.
با تشکر

Amin
23-04-2006, 18:13
با سلام
آقا من تو مرحله 1 بازی گیر کردم همه ژاپنی ها مردن ولی دیگه هیچ خبری نیست همه سرباز های خودی هم رفتن زیر پل هر کاری میکنم هیچ جوابی نمیگیرم لطفا کمک کنید.
با تشکر
سلام دوست عزيز
مرحله اول يه FlashBack از مرحله آخر هست
شما بايد تو اين مرحله (كه البته تو خيالتون اتفاق) بميرين تا بازي ادامه پيدا كنه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NFSMW
24-04-2006, 11:43
مرحله فلاي بويز وقتي كه سوار هواپيما هستيم اونجا كه بايد ناو رو بزنيم هر چي به ناو ميزنم نميتركه كجاش بزنم

Amin
24-04-2006, 13:02
مرحله فلاي بويز وقتي كه سوار هواپيما هستيم اونجا كه بايد ناو رو بزنيم هر چي به ناو ميزنم نميتركه كجاش بزنم
سلام
به 3 جاي ناو بايد ضربه بزنيد
2 تا ضد هوايي كه در دو طرف ناو وجود داره و خود ناو كه ميتونين با يه موشك هدف قرار بدينش :rolleye: :)

NFSMW
25-04-2006, 13:20
دستت درد نكنه مشكلم حل شد

Mehdi_Full
26-05-2006, 19:45
آقا ما تو اول همين بازي گير كرديم اونجايي كه بايد موانع رو رد كنيم به يه كانتينر چوبي رسيدم هر كاري ميكنم از توش رد شم نميشه تمام كليدهاي كي برد رو 1 ساعته دارم ميزنم نميشه چكار كنم ؟

Wisdom
26-05-2006, 20:34
Medal of Honor كامپيوتر ؟
يا پلي استيشن 1 يا 2 ؟
مدال 1 يا 2 ؟

Mirage
26-05-2006, 20:47
آقا ما تو اول همين بازي گير كرديم اونجايي كه بايد موانع رو رد كنيم به يه كانتينر چوبي رسيدم هر كاري ميكنم از توش رد شم نميشه تمام كليدهاي كي برد رو 1 ساعته دارم ميزنم نميشه چكار كنم ؟
اگر شماره 3 مرجله آموزشی هستی

کانتینر نداشت، یک عکس بزار ببینم کجایی

در ضمن قبلا یک تاپیک به همین اسم بود
به قول یکی مدال هنر

Mehdi_Full
26-05-2006, 22:31
Medal of Honor Pacific Asault كامپيوتر هستش همون اول كه بايد از موانع مثل رد شدن از زير سيم خاردار رد بشي , از بالاي ديوار بري بالا و ... عكسشو پايين گذاشتم .

Amin
26-05-2006, 22:52
سلام
اين تاپيك رو نگاه كن
ايشون هم همين مشكل شما رو داره

پسر خوب
26-05-2006, 22:52
سلام.

اينجا آپلود كن تا ببينم . بهت مي گم چكار كني!.

Mehdi_Full
26-05-2006, 23:02
پسر خوب جان فهميدم ممنون .

Mehdi_Full
26-05-2006, 23:07
اينم عكسش

Mirage
26-05-2006, 23:25
اینجا یک سری سطح شیب دار بود که می رفتم بالا

باید از توی سوراخ ها رد شی. حتما مرحله قبل رو انجام ندادی که نمی تونی بری.

چیپست کارت گرافیکت چیه؟

Mehdi_Full
26-05-2006, 23:28
گرافیکم Geforce 5200 -256mb البته Leadtek هستش
اولش سطح شيبدار رو داشت بعد از ديوار رفتيم بالا بعد از زير سيم خاردار رد شديم رسيديم به اينجا كه ديگه رد نميشه . خدا وكيلي هيچي مثله Call of duty 2 نميشه با اون گرافيك و سرعت بالا كه با كارت 64 مگ قبلي من خيلي راحت جواب ميداد خيلي باحال بود .

Mirage
26-05-2006, 23:37
اینجا آموزش نشستنه

کلید تب رو بزن ببین چی میگه

هیچی Call Of Duty نمیشه

Mirage
26-05-2006, 23:47
توصیه می کنم برو COD1 و Call Of Duty pack 2 رو بازی کن.

من که اصلا حال نکردم. البته وقتی تمومش کردم فهمیدم روی نرمال بازی کردم.
ولی COD یه چیز دیگست.

Mehdi_Full
27-05-2006, 21:37
حسن جان call of duty 2 رو تموم كردم و خيلي حال داد از دوستان پرسيدم تو مايه هاي cod2 چيه ؟ Brother in ars - Medal of hono pacific asault رو پيشنهاد دادن ولي در كل هيچي COD2 نميشه

hamed2004_70
19-06-2006, 21:39
بابا حالا خوبه ميگه چه دكمه هايي رو بزنين
برو تو اپشن . توي كنترلز . نگاه كن دكمه مربوط به crouch immidietly چي هست بعد برو . دكمه رو بزن . از تويه اون عبور كن . من تمومش كردم. سوال داشتي بپرس!

psa_asp
15-06-2007, 19:48
منم تو مرحله اول medal of honor pacific گير كردم

Amin
16-06-2007, 19:18
منم تو مرحله اول medal of honor pacific گير كردم
سلام دوست عزیز
مرحله اول در واقع تو خاطره شما داره اتفاق میفته
شما تو مرحله اول میمیرید ... بعد دموی بازی رو می بینید و شما از خواب بیدار میشین و بازی ادامه پیدا میکنه !

رايانه
29-06-2007, 14:59
سلام.از كجا ميشه ؛ اين بازي را دانلود كرد؟ ممنون

sinacracker
16-07-2007, 14:10
سلام . من يه جاي Medal of Honor Pacific Assault گير كردم . يه مرحله اي كه توي جنگلي بعد وارد يه جايي مي شي كه توش پره هواپيماهاي خوديه و بعد بايد پشت يه ضد هوايي بشيني و توي قسمت ماموريت ها نوشته از 3 تا هنگرز محافظت كني و من هرچي هواپيماهاي دشمن رو مي زنم بعدش يه هواپيماي ژاپني يه بمب ميندازه رو سرم و مي افتم رو زمين . بعد بلك كت مياد كه بايد هواپيماهاي پشتشو بزني ولي بعد از ديدن بلك كت مي ميرم ( به خاطر اون بمب) كمكم كنيد Please

sinacracker
16-07-2007, 14:24
سلام . يكي از دوستام Medal of Honor Pacific Assault گير كرده توي مرحله هواپيمايي بايد 2 تا ناو ( هم كوچك و هم بزرگ ) رو بزني يا فقط يكي ؟؟؟؟؟؟

Amin
16-07-2007, 14:59
سلام

سلام . من يه جاي Medal of Honor Pacific Assault گير كردم . يه مرحله اي كه توي جنگلي بعد وارد يه جايي مي شي كه توش پره هواپيماهاي خوديه و بعد بايد پشت يه ضد هوايي بشيني و توي قسمت ماموريت ها نوشته از 3 تا هنگرز محافظت كني و من هرچي هواپيماهاي دشمن رو مي زنم بعدش يه هواپيماي ژاپني يه بمب ميندازه رو سرم و مي افتم رو زمين . بعد بلك كت مياد كه بايد هواپيماهاي پشتشو بزني ولي بعد از ديدن بلك كت مي ميرم ( به خاطر اون بمب) كمكم كنيد Please
شما باید اووون هواپیماهای بمب انداز رو شناسایی کنید
تعدادشون هم 3 تا هستن
باید قبل از رها کردن بمب اووونا رو بزنید
خودم توی این مرحله خیلی اذیت شدم

سلام . يكي از دوستام Medal of Honor Pacific Assault گير كرده توي مرحله هواپيمايي بايد 2 تا ناو ( هم كوچك و هم بزرگ ) رو بزني يا فقط يكي ؟؟؟؟؟؟

منم اینجا گیر کرده بودم
زیاد یادم نیست
ماله چند سال پبشه

اول مثل اینکه باید چند تا هواپیما که روی باند هستن رو منفجر کنید
بعد باید ضد هوایی های ناو رو بزنید

sinacracker
16-07-2007, 16:12
سلام

تعدادشون هم 3 تا هستن

منم اینجا گیر کرده بودم
زیاد یادم نیست
ماله چند سال پبشه

اول مثل اینکه باید چند تا هواپیما که روی باند هستن رو منفجر کنید
بعد باید ضد هوایی های ناو رو بزنید

دستت درد نكنه درست شد . دمت گرم :10: :11: :40:

sinacracker
16-07-2007, 23:43
سلام . هواپيماها و ضد هوايي هاي كشتي بزرگ و كل كشتي كوچك رو داغون كردم . 6 تا رگ بار روي كشتي بزرگ هست كه من 5 تا شو مي تونم بزنم ولي يكي شو هرچي تير مي زنم داغون نمي شه . بايد جاي ديگه ي كشتي بزرگ را بزنم ؟ يا همون رگ بار ؟ يا هواپيماهايي كه پرواز مي كنن ؟ Please Help

Amin
16-07-2007, 23:56
فکر کنم یه موشک هم بود
که باید مینداختی تو آب
تا زیر آب برخورد کنه به کشتی (ناو)

Amin_Mokari
07-08-2007, 01:15
سلام من در باره بازي Medal of Honor Pacific Assaul راهنمايي ميخواستم
تو جايي كه هواپيما ميروني وبعد اينكه اون جزيره رو پاك سازي مي كني ميري كشتي هاي ژاپني رو نابود كني 2 تا كشتي ولي هرچه قدر بمب ميزني بمبات هم تموم ميشه ولي اونا از بين نميرند و خودت روهم با ضد هوايي ميزنند و خودتم مي سوزي لطفا در اين باره هر چه زودتر من رو راهنمايي كنيد چون چند روز گير كردم
ممنون از همه دوستان

Amin
07-08-2007, 01:54
سلام من در باره بازي Medal of Honor Pacific Assaul راهنمايي ميخواستم
تو جايي كه هواپيما ميروني وبعد اينكه اون جزيره رو پاك سازي مي كني ميري كشتي هاي ژاپني رو نابود كني 2 تا كشتي ولي هرچه قدر بمب ميزني بمبات هم تموم ميشه ولي اونا از بين نميرند و خودت روهم با ضد هوايي ميزنند و خودتم مي سوزي لطفا در اين باره هر چه زودتر من رو راهنمايي كنيد چون چند روز گير كردم
ممنون از همه دوستان
سلام
پستهای بالایی مربوط به همین موضوع هستش

tazevared2006
16-09-2007, 16:09
ميخوام بازي Medal Of Honor رو بخرم ولي دارم گيج ميشم. اينا چيه:
1. Medal Of Honor : Heroes
2. Medal Of Honor : vanguard
3. Medal Of Honor : Pacific Assault
4. Medal Of Honor : Airborne
......
اينا چيه؟ با هم فرق دارن. مرحله هاش با هم فرق دارن. من كدومش رو بخرم. اينا نسخه هاشه ؟

y91z
04-10-2007, 13:47
من تو مرحله آموزشی بعد از میدون تیر گیر کردم. اونجایی که تیر زدن تموم میشه و میری یه جایی که 3تا از سربازا ایستادن و فرمانده صحبت میکنه و وقتی واردش میشی اسلحتو میگیرن.چندروزه اینجا گیر کردم.لطفا راهنمایی کنین

FOURTH RETURN
29-07-2013, 15:14
من توی مرحله henderson field-wounded catalina گیر کردم اونجا که میگه protect hangars و یه ضد هوایی و توپ ضد هوایی هست من با ضد هوایی شلیک میکنم تا هواپیماها رو دور کنم اما باز هم یه بمب میفته و میمیرم چکار باید بکنم؟
اینم عکس اون مرحله:

FOURTH RETURN
06-08-2013, 16:31
سلام

تعدادشون هم 3 تا هستن

من اون سه تا هواپیما رو هم میزنم اما بعد از اون که اون 3 تا رو زدم یکی میگی جیمی از اونجا بیا بیرون فکر کنم که همون موقع یه هواپیما عمودی شیرجه میزنه و یه بمب رو مستقیم رها میکنه رو سرت من سعی کردم اون هواپیما رو هم بزنم اما به محض اینکه میزنمش میبازم و لودینگ سیو بازی میاد خلاصه چه وقتی اون هواپیما میخواد شیرجه بزنه چه از جام فرار کنم چه نکنم چه اون هواپیما رو بزنم یا نزنم بازم میبازم دیگه نمیدونم چه کاری باید بکنم:n21:
فکر کنم یه باگ باشه
فقط این ورژن مدال افتخار رو بازی نکرده بودم میخواستم بازیش کنم که حال گیری کرده

Artam01
11-08-2013, 11:49
رفقا، آخرین ورژنش کدوم است؟

FOURTH RETURN
12-08-2013, 23:16
رفقا، آخرین ورژنش کدوم است؟

medal of honor warfighter

FOURTH RETURN
15-08-2013, 10:30
من تو این مدت شروع کردم ورژنهای قدیمی مدال افخار رو بازی کنم واقعا سخت ترین بازیهایی بود که تا الان بازی کردم بویژه نبرد متفقین از مرحله ساحل اوهاما به بعد که خیلی واقعی تر از کال آف دیوتی ساخته شده اگر چه گرافیکش پایینتره اما خیلی به محیط جنگ شبیه تره نبرد متفقین نوک حمله هم که دیوانه وار سخته

FOURTH RETURN
08-10-2013, 19:59
چطوری این بازی رو باید مولتی پلیر آنلاین بازی کنیم؟

FOURTH RETURN
15-10-2013, 18:49
خوب اینم تمام کردم من ورژنهای مدال افتخار رو به ترتیب بازی نکردم الان مونده warfighter که بازی کنم این یکی از بهترین بازیهای جنگ جهانی بود به نظرم مدال افتخار توی جنگ جهانی بهتر از کال آف دیوتی کار کرده و بهتر جنگ رو شبیه سازی کرده اما این ژاپنیا چقدر بامزه و خنده دار بودن توی جنگ داد میزنن خودشون رو میندازن جلوی گلوله به نظر میاد سریال pacific 2010 از روی این بازی درست شده خیلی شبیه این بازیه

aref.kh
24-01-2014, 18:10
سلام درسته این بازی قدیمیه ولی کامپیوتر منم داغونه من تو مرحله آموزشی وقتی که با خمپاره میزنی خمپاره را تموم کردم بعدش میره تو یه ماموریت دیگه نمیدونم اونجا چی کار کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید