PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال در مورد گوگل ادسنس

irbooks.ir
22-05-2008, 21:50
با سلام:
دو سوال در مورد گوگل ادسنس داشتم. لطفا راهنماییم کنید:
1- یکی از روش های گوگل برای تسویه حساب حساب الکترونیکی Eft می باشد. من داداشم در کشور کانادا زندگی می کند . حال برای فعال کردن Eft چه چیزی لازم دارم؟ آیا گوگل هر حساب بانکی کانادا رو قبول می کنه؟ آیا مالیات هم ازش کم می شود؟درکل چه چیزهایی لازم داره؟

2- آیا من می توان فرمت کدهای تبلیغ رو دست کاری کنم مثلا سایز تبلیغ 250*250 رو بکنم500*250 بطوریکه دوتا تبلیغ 250*250 چسپیده بهم نشان داده شود؟

با سپاس فراوان.

کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه؟

ای بیسوادی.

HYPERMATRIX
05-06-2008, 04:01
1. EFT یک پروتکل و متد هست، چیزی شبیه شتاب در ایران!.. پس به چیز خاصی نیاز ندارید و فقط کافیه اون بانک در کانادا، تحت پوشش ای اف تی باشه. ( البته حتماً میدونید که با ای اف تی به ایران نمیتونید انتقال بدید! )
حسابهایی که خارج از آمریکا هستند، از قوانین مالیاتی آمریکا تبعیت نمیکنند و چکهای گوگل هم از این قاعده مستثنی نیستند. پس شما مالیات نمی پردازید. ( مگه اینکه شرکتی در کانادا داشته باشید و این درآمدها به صورت دفتری ثبت بشند. که اون هم شرایط خاص خودش رو داره )

2. بر اساس قوانین گوگل، شما حق دست کاری هیچ کدوم از کدها رو ندارید و باید از همونهایی استفاده کنید که داخل اکانتتون موجود هست ( البته یک حرف در گوشی اینه که، تا وقتی درآمد ماهانه ی شما کمتر از 40 دلار هست، بهتون گیر نمیدن! مگه اینکه یکی از بازدید کننده ها ریپورت بده! )

(امیدوارم برای irbooks نپرسیده باشید! چون سخت گیریها برای دامنه ی آی آر روز به روز بیشتر میشه و گوگل، هر زمان حق داره اکانتتون رو ساسپند یا بلاک کنه! )