PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش گام به گام Setool

Hadi King
21-05-2008, 10:08
بخش اول:11:
ابتدا ، بررسی قسمتهایی از برنامه كه كمتر از آنها استفاده میشود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------------
1- پنجره كار برنامه كه با استفاده از گزینه New در منوی File ایجاد میشود .
البته به محض باز كردن برنامه یك پنجره به صورت اتوماتیك باز میشود.

شما در برنامه سیتول میتوانید به صورت همزمان 16 پنجره باز كرده و در هر پنجره عملیات جداگانه ای را انجام دهید.

به یاد داشته باشید كه از هر پورت مجزا ( به جز USB ) فقط در یك پنجره به طور همزمان میتوانید استفاده كنید.

2- قسمت LOG برنامه كه تمامی عملیات انجام شده در برنامه را جز به جز ثبت میكند .

معمولا" لوگهای سیتول با Open COM Port شروع شده و با نمایش زمان عملیات خاتمه می یابد.

بسیاری از اطلاعات گوشی شامل: مدل ، CID ، رنگ ، یوزر كد ، قفل شبكه و ... و همچنین اطلاعات فایلهای فلش ، وضعیت فایل رست ، مشكلات گوشی ، مشكلات حین فلش ، كامپورت و سرعت برنامه ، ورژن فایلهای Main و fs و بسیاری اطلاعات دیگر را میتوان از طریق لوگ برنامه بدست آورد.

و دقیقا" به همین دلیل است كه همیشه از كاربران درخواست میشود كه مشكلات خود را به همراه لوگ عملكرد پست كنند.

جهت ذخیره لوگ برنامه می توانید در قسمت لوگ كلیك راست كرده و گزینه Copy to cliboard را انتخاب كنید و در قسمت مربوطه Paste كنید.

البته لازم به ذكر است كه تمامی لوگهای برنامه در دایركتوری Logs در شاخه اصلی برنامه به همراه تاریخ و ساعت آن ذخیره می شود.

3- نوار وضعیت برنامه كه وضعیت برنامه و عملیات در حال انجام در هر لحظه را نشان می دهد.

4- خط اتصال برنامه:
اینترفیس COM:
این پورت مخصوص خود باكس سیتول و كابل مخصوص آن میباشد ومعمولا" پر كاربردترین پورت است
اینترفیس UFS:
جهت استفاده از این پورت نیاز به باكس UFS و همچنین كابل سونی اریكسون مخصوص این باكس دارید
اینترفیس USB:
جهت استفاده از این پورت باید درایور یو اس بی گوشی را روی سیستم نصب كنید.
5- سرعت انجام عملیات در برنامه كه توسط كاربر تنظیم می شود.

معمولا" اگر مشكل خاصی وجود نداشته باشد ، برای تسریع در انجام عملیات از ماكزیمم سرعت یعنی 921600 استفاده می شود. ولی در سرعتهای پایینتر دقت برنامه افزایش پیدا می كند.

6- كلید نمایش اطلاعات برنامه كه با كلیك بر روی آن تعداد آنلاك و فلش ( كنتور برنامه ) و در صورت اتصال به اینترنت وضعیت كردیت مصرفی و باقیمانده را نمایش میدهد.

7- كلید اختصاصی جهت دسترسی به قسمت ساپورت سیتول.

با اتصال به اینترنت و زدن این كلید برنامه به صورت اتوماتیك یوزر و پسورد مورد نیاز جهت ورود به ساپورت سیتول را ساخته و توسط مرورگر پیش فرض ویندوز پنجراه ای را باز میكند كه از طریق ان می توانید به جدیدترین ورژنهای برنامه و همچنین فایلهای رست ، فلش ، فوتا ، كاستومایز و ... دسترسی داشته باشید.

البته لازم به ذكر است كه به شما اجازه فقط 15 دانلود در روز از طریق هر باكس داده می شود. این كار نه به دلیل محدود كردن كاربران بلكه به دلیل كم كردن ترافیك سایت و به دنبال آن افزایش سرعت می باشد و به نظر می رسد نیاز كاربران را برطرف كند.

8- Progress bar برنامه كه وضعیت و درصد پیشرفت عملیات را در برنامه نمایش می دهد.

Hadi King
21-05-2008, 10:38
بخش دوم:11:
در این بخش به بررسی قسمتهایی از برنامه كه بیشترین استفاده را دارند می پردازیم:
1 - در این قسمت كه به صورت كشویی می باشد مدل گوشی می بایست انتخاب گردد .
البته در سیتول حتی بدون انتخاب مدل هم برنامه به صورت اتوماتیك مدل گوشی را شناسایی می كند و حتی در ورژنهای جدید سیتول مدل گوشی در قسمت لوگ برنامه نوشته می شود.

2 - قسمت فایلهای برنامه ، كه معمولا" فایلهای فلش شامل فایلهای main . fsو همچنین پكهای زیپ شده كه مخصوص یكسری مدلهای خاص میباشد و همچنین فایلهای erom , gdfsin ssw format , FOTAدر این قسمت انتخاب می شوند.

3 - این كلید جهت اضافه كردن فایلها از آدرس مورد نظر به قسمت شماره 2 می باشد.

4 - این كلید جهت حذف موردی و تك به تك فایلهای قسمت 2 می باشد.

5 - این كلید جهت حذف تمامی فایلهای قسمتهای 2 و 6 می باشد.

6 - در این قسمت فایلهای خاص قرار می گیریند.
از جمله : فایل كاستومایز گوشی ، فایلهای اسكریپت ، فایل GDFS با فرمت bin ، درایور صدا، دوریبن و ...

7 - این قسمت مربوط به تنظیمات خواندن فلش از روی گوشی می باشد.
جهت انتخاب دستی ، آدرس شروع در قسمت start address و طول فایل در قسمت length وارد می شود و با انتخاب گزینه read ssw كل فایل فلش گوشی خوانده می شود.

8 - كلید عملكرد جهت تعمیر ، آنلاك و چنج گوشی.

9 - كلید عملكرد جهت فلش فایلهای انتخابی روی گوشی در قسمتهای 2 و 6

10 - كلید عملكرد جهت خواندن فایل فلش از روی گوشی با توجه به تنظیمات قسمت 7

11 - كلید عملكرد جهت خواندن قسمت GDFS گوشی و ذخیره آن با فرمت BIN.

12 - كلید عملكرد جهت رایت فایل GDFS انتخابی در قسمت 6 روی گوشی .

13 - كلید عملكرد جهت رایت فایل اسكریپت انتخابی در قسمت 6 روی گوشی .

14 - كلید عملكرد جهت بازیابی و آپگرید ایرام در بعضی از مدلهای خاص.

15 - كلید عملكرد جهت خواندن اطلاعات گوشی و نمایش آن در قسمت لوگ برنامه.

16 - كلید عملكرد جهتتایید قطع و وصل جریان باطری و اتصال تست پوینت و ...

17 - كلید عملكرد جهت توقف عملیات در حال انجام.

18 - كلید عملكرد جهت خروج از برنامه.

19 - از این قسمت جهت ذخیره و بازیابی تنظیمات انجام شده و فایلهای انتخابی برای هر مدل استفاده می شود.

Hadi King
21-05-2008, 11:00
بخش سوم
كلید Identify و شرح خروجی ها :
identify ، به معنای شناختن و تعیین هویت كردن است.
با زدن كابل به گوشي و زدن اين كليد برنامه به شما لوگی را نشان خواهد داد كه حاوی اطلاعات مفیدی است.
----------------------------------------
1 - اولین خروجی كه نشان داده میشود نوع رنگ و CID گوشی می باشد.
در حال حاضر از نظر رنگ دو مدل گوشی در بازار موجود میباشد: RED و BROWN

اكثر گوشیها از نوع RED هستند ولی تعداد كمی هم از نوع BROWN میباشند كه بیشتر جهت تست به بازار آمده اند و تا وقتی آنها را به RED تبدیل نكنیم نمیتوانیم عملیاتی را روی آنها با سیتول انجام دهیم .

CID گوشی در اصل درجه سیستم امنیتی گوشی را نشان میدهد و هر چه این عدد بالاتر باشد گوشی از امنیت بیشتری برخوردار است كه در حال حاضر شامل : CID36/49/50/51/52/53 میباشند.

البته CID های پایینتر نیز در گوشیهای سونی اریكسون وجود دارد ولی تعداد این مدلها در بازار بسیار كم میباشد.
--------------------------------------
2 - خروجی بعدی شماره سریال یا IMEI گوشی میباشد كه همان شماره سریال سخت افزاری یا IMEI OTP است.
نكته: IMEI OTP قابل تغییر نیست و شماره سریالی كه شما توسط برنامه تغییر میدهید شماره سریال نرم افزاری یا GDFS IMEI میباشد.
-----------------------------------------
3 - خروجی بعدی مدل گوشی میباشد.
این امكان در ورژنهای جدید سیتول اضافه شده است و در ورژنهای قدیمی نمایش داده نمیشود.
----------------------------------------
4 - خروجی بعدی ورژن نرم افزاری گوشی و پكیج زبان نصب شده بر روی گوشی میباشد.
این خروجی میتواند در انتخاب فایل برای فلش گوشی و همچنین اطلاع از زبان نصب شده بر روی گوشی به شما كمك كند.

نكته 1: اگر قصد تغییر زبان گوشی فقط با فلش فایل FS را دارید ، میبایستی فایل انتخابی با فایل Main گوشی هم ورژن باشد.

نكته 2: اگر قصد رایت فایل كاستومایز روی گوشی را دارید بهتر است كه این فایل با فایل FS نصب شده روی گوشی همخوانی داشته باشد.

نكته 3 : فایل رست مورد نیاز برای برنامه میبایستی با توجه به نام و ورژن فایل Main انتخاب گردد.
---------------------------------------
5 - خروجی بعدی وضعیت قفل شبكه گوشی میباشد.
00-000 نشاندهنده باز بودن این قفل و هر عدد دیگری نشان از قفل بودن گوشی دارد.

نكته: اگر لوگ identify گوشی شما را قفل نشان میدهد ولی گوشی با همه سیمكارتها كار میكند ، نشاندهنده آن است كه گوشی قبلا" از طریق PATCH آنلاك شده است و با فلش مجدد فایل Main مجددا" قفل میشود.
-------------------------------------------
6 - خروجی بعدی كد كاربری گوشی میباشد.
نكته: كد كاربری یا User code كدی است كه توسط كاربر روی گوشی فعال میشود و عدد 0000 نشاندهنده عدم تغییر ان توسط كاربر میباشد.

این خروجی برای تمامی مدلهای تحت ساپورت سیتول وجود دارد.
--------------------------------------------
7 - خروجی آخر وضعیت فایل رست برای گوشی میباشد.
پیغام RESTORATION FILE PRESENT FOR DETECTED FIRMWARE نشاندهنده وجود فایل رست برای این مدل و ورژن در دایركتوری rest برنامه است.
پیغام RESTORATION FILE NOT PRESENT به همراه نام فایل رست و پیشنهاد فول فلش گوشی جهت انلاك نشاندهنده نبود فایل رست برای این مدل و ورژن میباشد و میبایستی فایل مورد نظر را از ساپورت برنامه دانلود كرده و در دایركتوری rest كپی كنید.

موفق باشيد!:40:

adrenalin
21-05-2008, 11:39
دمت گرم خیلی عالی بود بدرد مبتدی ها خیلی می خوره این جوری 2 یا3 بار این صفحه رو بخونن فول میشن

فقط این کدوم نسخه ار ستول بود چنتا تب اضلفه داشت ؟

banel87
21-05-2008, 17:20
فقط این کدوم نسخه ار ستول بود چنتا تب اضلفه داشت ؟

اگه قرار بود بدونی که روشو قلم نمیگرفت :31:

این SEtool2 v0.91380091 یا بالاتره...

golmohammadi
21-05-2008, 22:51
ايول داش هادي كارت حرف نداره

iman_s
22-05-2008, 01:27
H.VIKE شرمنده که تو کارت دخالت میکنم.
فقط خواستم یک کمکی به این تاپیک کرده باشم.
لینک زیر هم میتونه آموزش خوبی برای تازه کارها باشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

asire_eshgh
23-05-2008, 18:23
mer 30 ... .... ...

mehran_286
27-05-2008, 05:17
دوست عزیز من ورژن 10 setoolرو دارم ولی اینقدر تب نداره

Hadi King
27-05-2008, 07:46
دوست عزیز من ورژن 10 setoolرو دارم ولی اینقدر تب نداره
ورژن جديد ستول باكس هستش:11:

farhoode
27-05-2008, 11:26
سلام
من یه دبیلو 810 سریال چنچ دارم با این برنامه چطوری میتونم صداشو بالا ببرم خصوصا هدفون
لینک دانلودشو بدید

ali_power42
27-05-2008, 13:13
سلام
من یه دبیلو 810 سریال چنچ دارم با این برنامه چطوری میتونم صداشو بالا ببرم خصوصا هدفون
لینک دانلودشو بدید
برای استفاده از این برنامه به باکس هم نیاز دارید
ولی اگه باکس ندارید برای تعویض درایور صدا از برنامه setool2lite استفاده کنید

Alirezanet
28-05-2008, 01:32
سلام داش علی دمت گرم ولی اگه میتونی در مورد مثلا تقویت صدا یا تغییر منو باباکس توضیح بده و بگو چه فایلهایی رو (Bin ssw ) یا .... باید کجا اضافه کنیم .
اصلا چه فرقی دارن ؟؟؟
با باکس که دیگه ما احتیاج به فایل Main نداریم ؟؟؟

hossein_2006_a
28-05-2008, 07:44
يعني اگه اين برنامه رو دان كنيم بايد باكس هم داشته باشيم؟
من نسخه جديد setool از مغازه دار گرفتم ولي نياز به باكس داره‌!!
راه حلي نداره ؟

:10::10:

hmdfkr
29-05-2008, 20:21
ورژن جديد ستول باكس هستش:11:

آقا ایول اگه ممکنه لینک دانلود بده تا این ورژن جدید setool رو دانلود کنیم.
(تو رو خدا حتما این کارو بکن من که بی صبرانه منتظرم)
آخه تا حالا از هر جا پرسیدم جواب درست و حسابی ندادن!
من برنامه های setool2lit و setool2g رو دارم ولی اولیه که قسمت pda نداره و دومی هم ارور میده وباز نمیشه!

t@here
29-05-2008, 21:07
اقا یعنی باکس ستول رو هم داری؟چند گرفتی؟

hmdfkr
30-05-2008, 15:43
اقا یعنی باکس ستول رو هم داری؟چند گرفتی؟

نه دوست عزيز باکس ندارم و از نظر اقتصادى هم به صرفه نيست که براى فلش گوشى يه باکس که قيمتش حدود ۱۵۰ هزار تومنه بگيرى.
از اين گذشته من معتقدم ميشه گوشىو بدون باکس هم فلش کرد آخه وقتى گوشيمو دادم بيرون فلش بزنن ديدم که گوشي رو بدون باکس وصل کرد و کابل خاصى هم نبود چون کابل خود گوشى رو بهش دادم.

Hadi King
30-05-2008, 19:14
آقا ایول اگه ممکنه لینک دانلود بده تا این ورژن جدید setool رو دانلود کنیم.

نه دوست عزيز باکس ندارم و از نظر اقتصادى هم به صرفه نيست که براى فلش گوشى يه باکس که قيمتش حدود ۱۵۰ هزار تومنه بگيرى.
از اين گذشته من معتقدم ميشه گوشىو بدون باکس هم فلش کرد آخه وقتى گوشيمو دادم بيرون فلش بزنن ديدم که گوشي رو بدون باکس وصل کرد و کابل خاصى هم نبود چون کابل خود گوشى رو بهش دادم.
این اروری که بهت میزنه یعنی دستگاه باکس نداری که داره این ارور میده...اگه باکس داشتی این ارور نمیداد:18:
اونجایی که هم بردی برا فلش گوشیت فقط کابل رو دادی از برنامه setool V1.11 استفاده کرده
با این برنامه میتونی بدون باکس فلش کنی:11:

موفق باشید!:40:

hmdfkr
30-05-2008, 19:56
این اروری که بهت میزنه یعنی دستگاه باکس نداری که داره این ارور میده...اگه باکس داشتی این ارور نمیداد:18:
اونجایی که هم بردی برا فلش گوشیت فقط کابل رو دادی از برنامه setool V1.11 استفاده کرده
با این برنامه میتونی بدون باکس فلش کنی:11:

خوب دیگه منم همین برنامه رو میخوام اگه جایی برای دانلود سراغ داری بزار.
ولی اگه منظورت از setool V1.11 همون setool2lit هست من دارمش ولی یه سربرگ داره و اونم sonyericsson هستش که فقط مدلهای جاوا رو داره و سربرگ PDA هم نداره!
یا من بلد نیستم,یا برنامه هایی که دارم درست نیستن!!!

Hadi King
30-05-2008, 22:13
خوب دیگه منم همین برنامه رو میخوام اگه جایی برای دانلود سراغ داری بزار.
ولی اگه منظورت از setool V1.11 همون setool2lit هست من دارمش ولی یه سربرگ داره و اونم sonyericsson هستش که فقط مدلهای جاوا رو داره و سربرگ PDA هم نداره!
یا من بلد نیستم,یا برنامه هایی که دارم درست نیستن!!!
دوست عزیز اگه setool2lit با باکس کار کنه این گزینه ها براش هستش:18:
ولی اگه setool2lit بدون باکس کار کنه!!! با کابل خود گوشی کار کنه این گزینه تنها داره::11:

iman_s
01-06-2008, 02:53
البته Setool2lite ورژن محدود شده برنامه Setool هست و بدون باکس کار میکنه. به برنامه مخصوص باکس همون Setool میگن.
برای دستکاری گوشیهای Pda هم برنامه XS (ورژن 3.1) یکسری امکانات داره.مثلا نوشتن اسکریپت. بوسیله اسکریپت میشه Cda گوشی رو عوض کرد و بوسیله آپدیت زبان فارسی رو اضافه کرد یا بعضی مدلها رو به هم تبدیل کرد.

ali_power42
01-06-2008, 14:27
سلام داش علی دمت گرم ولی اگه میتونی در مورد مثلا تقویت صدا یا تغییر منو باباکس توضیح بده و بگو چه فایلهایی رو (Bin ssw ) یا .... باید کجا اضافه کنیم .
اصلا چه فرقی دارن ؟؟؟
با باکس که دیگه ما احتیاج به فایل Main نداریم ؟؟؟
سلام داداش
اصول تغییر در fs گوشی(تعویض درایور صدا و منو و اضافه کردن زبان و دوربین و....) در باکس و در برنامه setool2lite مثل هم هست
بنابراین اگه اموزش setool2lite رو بخونین کفایت میکنه
اینکه از لحاظ نرم افزاری دقیقا چه فرقی بین ssw و bin هست رو من نمیدونم ولی اینو میدونم که ssw بهتره و گاهی وقتها اگه مثلا gdfs گوشی خراب بشه و نشه فرمتش کرد اونوقت باید از gdfs با فرمت ssw استفاده کنی که نیاز به فرمت هم نداره و تمام اشکالات رو هم برطرف میکنه
ولی تا به باکس دسترسی نداشته باشی به این راحتی نمیتونی فایلهای ssw بدون فقل پیدا کنی و فقل دارها رو فقط باکس میتونه فلش کنه
شما چه با باکس و چه بدون اون به فایل main نیاز دارید
اگه مثلا دیدی که برای تعویض درایور صدا برای گوشیهای db2010 مثل k750 دیگه فایل main رو add نمیکنن بخاطر اینه که نیازی به full flash در این مدل گوشی و در اون firmware خاص نبوده و بجای main خود برنامه فایل rest رو بصورت اتوماتیک روی گوشی فلش میکنه تا گوشی روشن بشه
حالا اگه فایل rest مربوط به اون firmware در فولدر rest نباشه میتونی خود فایل main رو در قسمت rest files اضافه کنی و درایور صدا رو عوض کنی و فرقش اینه که بهترم هست ولی بیشتر طول میکشه

کلا برای جواب همه این سوالها به اموزش setool2lite مراجعه کنید

iman_s
02-06-2008, 02:36
فایلهای ssw مخصوص باکس Setool هستند و فقط بوسیله باکس فلش میشند.
ولی فایلهای Bin اکثرا فایلهای آزاد هستند و قفل ندارند و بوسیله اکثر برنامه های فلش مثل XS و Setool2lite و Semctool روی گوشی فلش میشند.(البته بعضیهاشون هم قفل دارند)

yarihaker
03-06-2008, 00:32
با سلام من باكس ufs + hwk دارم و بدون باكس ميتونم سوني اريكسون رو فلش كنم(setool2lite) الان ميخوام با باكس فلش كنم
آيا ميشه از برنامه setool استفاده كرد راهنمايي كنيد لطفا

iman_s
03-06-2008, 02:25
نه نمیشه. برنامه Setool مخصوص باکس Setool3 هست.

yarihaker
03-06-2008, 13:15
نه نمیشه. برنامه Setool مخصوص باکس Setool3 هست.

ممنونم
آموزش برنامه ufs رو از كجا ميشه گير آورد؟

senator_k810
06-06-2008, 18:53
سلام
من ورژن جديد setool طلايي رو دان كردم ولي وقتي باز مي كنم اين پيغام ميده يا server error يا setool2lib.dll version mismatch ميده اگه راهنماي كنين ممنون ميشم

Hadi King
09-06-2008, 09:06
سلام
من ورجن جديد setool طلايي رو دان كردم ولي وقتي باز مي كنم اين پيغام ميده يا server error يا setool2lib.dll version mismatch ميده اگه راهنماي كنين ممنون ميشم
دوست عزيز اين ورژني كه شما دانلود كردين مخصوص باكس بوده يعني با دستگاه باكس كار ميكنه:5:
آخرين ورژن ستول اين setool V1.11 هستش ميتوني تو اين تايپك كه به سه پارت شده دانلود كني

senator_k810
09-06-2008, 19:31
دوست عزيز اين ورژني كه شما دانلود كردين مخصوص باكس بوده يعني با دستگاه باكس كار ميكنه:5:
آخرين ورژن ستول اين setool V1.11 هستش ميتوني تو اين تايپك كه به سه پارت شده دانلود كني

اين ورژن رو دارم ولي امكان بچ ريبختن روي گوشي هاي cid 53 نيست.تنها كاري كه ميشه فعلا براي CID 53 كرد اونم با far+jdflasher تغير accostic ها و menu هستش.ولي فلش و يا ريختن بچ امكان نداره و setool 1.11 CID 53 ساپورت نميكنه.

mehran_286
10-06-2008, 20:40
بچه ها ارزون قیمت ترین باکس برای گوشی های سونی اریکسون چنده؟؟؟باکسsetool چی؟؟؟

matrixp990i
23-06-2008, 23:42
سلام
ببخشید میشه برنامشم قرار بدین چون من هر جا می گردم برنامه را پیدا نمی کنم فقط آپدیت اونو پیدا می کنم که روی برنامه ی اصلی نصب میشه اگه زحمتشو بکشین ممنون میشم .

Hadi King
24-06-2008, 00:02
سلام
ببخشید میشه برنامشم قرار بدین چون من هر جا می گردم برنامه را پیدا نمی کنم فقط آپدیت اونو پیدا می کنم که روی برنامه ی اصلی نصب میشه اگه زحمتشو بکشین ممنون میشم .
بفرما دوست عزيز اينم لينك برنامه ورژن جديد 1.11...:20:

پس از دانلود كامل فايلها، آنها را انتخاب كرده و راست كليك ميكنيد سپس گزينه (...Extract Files) را ميزنيد تا برنامه در يك پوشه استخراج شده و ازش استفاده كنيد...:11:

matrixp990i
24-06-2008, 14:57
بفرما دوست عزيز اينم لينك برنامه ورژن جديد 1.11...:20:

پس از دانلود كامل فايلها، آنها را انتخاب كرده و راست كليك ميكنيد سپس گزينه (...Extract Files) را ميزنيد تا برنامه در يك پوشه استخراج شده و ازش استفاده كنيد...:11:

l
خیلی ممنون از زحمتی که کشیدین ولی من منظورم برنامه SETOOL بود نه SETOOL2LIFE در ضمن این برنامه ای که گذاشتین قابلیت فلش گوشی های PDA را دارد . ممنون .

mehran_286
25-06-2008, 10:29
اقا کسی قسنت باکس setoolرو نداره

Hadi King
25-06-2008, 12:07
l
خیلی ممنون از زحمتی که کشیدین ولی من منظورم برنامه SETOOL بود نه SETOOL2LIFE در ضمن این برنامه ای که گذاشتین قابلیت فلش گوشی های PDA را دارد . ممنون .

دوست عزيز و مهران جون اگه منظورتون با برنامه setool باكس بوده كه با باكس اجرا بشه بفرما اينم به شما حجمش 31.9 MB هستش :11:

matrixp990i
25-06-2008, 12:47
دوست عزيز و مهران جون اگه منظورتون با برنامه setool باكس بوده كه با باكس اجرا بشه بفرما اينم به شما حجمش 31.9 MB هستش :11:

آقا خيلي ممنون دستت درد نکنه .
هيچ راهي نيست که اين برنامه را بدون باکس اجرا کنيم .
دستت درد نکنه .

matrixp990i
25-06-2008, 12:53
دوست عزيز و مهران جون اگه منظورتون با برنامه setool باكس بوده �ه با باكس اجرا بشه بفرما اينم به شما حجمش 31.9 MB هستش :11:

دستت درد نکنه .

Hadi King
25-06-2008, 12:54
دستت درد نکنه .
قربونت !
نه نميشه بدون باكس از اين برنامه استفاده كرد:41: اين ارور رو ميده اگه دستگاه باكس نداشته باشي:11:

mehran_286
25-06-2008, 15:21
منم همینو گفتم قیمت باکس چنده یا ارزونترینش چنده

منظورم سخت افزار باکس نه نرم افزار نرم افزار رو که همه میرن دانلود میکنن

Hadi King
25-06-2008, 16:38
مهران جون قيمت ننوشتي نگاه كن :31:

منم همینو گفتم قیمت باکس چنده یا ارزونترینش چنده
منظورم سخت افزار باکس نه نرم افزار نرم افزار رو که همه میرن دانلود میکنن
دستگاهش هم حدودا 140 هزار تومن ميشه :11:

tornadoo
29-06-2008, 11:36
H.vike جان سلام می تونی به من کمک کنی .گوشیمو دادم فلش کنن اون اخرا دیگه نمیتونست فایل رو بریزه و یارو میگفت نمی تونه ستینگو بریزه اول اصلا روشن نمیشد حالا وقتی میخوای روشن کنی چراغ شارز یه چند باری میزنه وباز هیچی حالا من چیکار کنم ناگفته نماند گوشیم k800 تبدیل شده به 810هست یعنی داخل باکس هم مدل رو باید انتخاب کنی اخه بش گفتم گوشیم 810 هست گفت داری چی میگی من نتونستم حالیش کنم ومدل رو فکرکنم 800 زد حالا فریمور جدید رو گوشیمه یعنی بازم 800 شده یا نه ممنون ببخشید داستان نوشتم:18:

reza mohammad mahdi
29-06-2008, 18:20
سلام

دوست عزیز احتمال داره باتری گوشیت شارژ نداشته باشه یا کم باشه با یه باتری که حداقل 50 درصد شارژ داره دوباره امتحان کن.

Hadi King
29-06-2008, 22:11
H.vike جان سلام می تونی به من کمک کنی .گوشیمو دادم فلش کنن اون اخرا دیگه نمیتونست فایل رو بریزه و یارو میگفت نمی تونه ستینگو بریزه اول اصلا روشن نمیشد حالا وقتی میخوای روشن کنی چراغ شارز یه چند باری میزنه وباز هیچی حالا من چیکار کنم ناگفته نماند گوشیم k800 تبدیل شده به 810هست یعنی داخل باکس هم مدل رو باید انتخاب کنی اخه بش گفتم گوشیم 810 هست گفت داری چی میگی من نتونستم حالیش کنم ومدل رو فکرکنم 800 زد حالا فریمور جدید رو گوشیمه یعنی بازم 800 شده یا نه ممنون ببخشید داستان نوشتم:18:

سلام
دوست عزیز احتمال داره باتری گوشیت شارژ نداشته باشه یا کم باشه با یه باتری که حداقل 50 درصد شارژ داره دوباره امتحان کن.
اره ديگه بعد از ريختن فريمور جديد گوشيت به K800 تبديل ميشه شما برو با يه باطري ديگه امتحان كن شايد باطري شارژ نداره يا شايدم ايراد سخت افزاري پيدا كرده :11:برو يه چكي تعميرگاه ها كن

Zarei_269
05-10-2008, 08:18
سلام به همگی
ما که از این دستگاه باکس چیزی نفهمیدیم بدون باکس هم که نمیشه ستول 3 را نصب کرد پس من چجوری سریال گوشی را چنج کنم با کابل خود گوشی نمیشه لطفا کمک کنید؟
ممنون

nakhordemast
05-10-2008, 14:00
سلام. ببخسید اسمارت فون ها رو هم میشه با این روش فلش کرد یا نه؟
من پی990 دارم روشن نمیشه میخام خودم فلشش کنم .

Hadi King
05-10-2008, 23:53
سلام به همگی
ما که از این دستگاه باکس چیزی نفهمیدیم بدون باکس هم که نمیشه ستول 3 را نصب کرد پس من چجوری سریال گوشی را چنج کنم با کابل خود گوشی نمیشه لطفا کمک کنید؟
ممنون
تو پيغام خصوصي جوابت رو دادم عزيز :11:

سلام. ببخسید اسمارت فون ها رو هم میشه با این روش فلش کرد یا نه؟
من پی990 دارم روشن نمیشه میخام خودم فلشش کنم .
براي اينو گوشي تايپك هك و فلشش فكر كنم باشـــه ستول اينو گوشي رو ساپورت نميكنه :41:

behroozabedi
01-03-2016, 08:54
سلام. برای سونی xperia l مدل c2105 چطور میتونم از این نرم افزار استفاده کنم؟