PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه كوچولو به من بي نوا كمك كنيد

rasool_bbc
05-12-2004, 20:34
آقا يون و خانوما من بعضي از برنامه ها رو وقتي نصب مي كنم بعد از يه مدت كه با اون نرم افزار ها كار ميكنم ديگه اجرا نميشن مجبورم اونا رو unestall كنم و از اول نصب كنم مثلاْ نرم افزار هايي كه اين زير نوشتم اين بلا رو به سرم ميارن و اعصابمو خورد كردنند
Avent broser
touch net browser
adobe audioedition
در ضمن روي کرک و سريال هم خيلي کار کردم ولي هيچ کودوم کار نمي دن بعد از يه مدت ديگه اجرا نميشن
اگه امکانش هست منو راهنمايي کنيد

habibi
07-12-2004, 12:10
مشكل به احتمال قوي مال همون رجيستر كردن برنامه‌هاست. فكر كنم شما به درستي اونا رو كرك نمي‌كني.
البته بعضي وقتا ويندوز٬ رجيستريش به يه حالت قبل برمي‌گرده (به دلايل نامعلوم) در اين صورت همه رمزهايي كه وارد كرديد دوباره پاك مي‌شن.
ولي احتمال اولي كه گفتم خيلي بيشتره. 80٪ احتمال داره كه شما درست برنامه رو كرك نمي‌كني.
خودم خيلي كم با اينجور برنامه‌ها مشكل داشته‌م اونم از نوع دومي بوده. :wink:

rasool_bbc
07-12-2004, 22:32
آقاي حبيبي عزيز من كرك رو درست انجام مي دم حتي اين برنامه ها رو روي سيستم چند تا دوستاي ديگه ام رو هم نصب كردم اونا هم مشكل منو دارن
اگه امكان داره منو راهنمايي كنيد
قربان شما رسول :?: :?: :?: :?:

habibi
08-12-2004, 20:30
يه حدس ديگه اينه كه شما برنامه‌اي روي سيستمت نصب كردي كه اونو به زمان قبل ريكاور مي‌كنه يا اينكه يه تروجان اين كار رو مي‌كنه.
آخه دليل براي اين مشكل به جز اينها نيست. شما مي‌توني اينا رو توي يه ويندوز ديگه نصب و امتحان كني؟