PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دربین دیجیتالی

msa d820
21-05-2008, 09:56
عزیزان من دنبال دوربین دیجیتالی با قیمت حدوا250تومان فرق نمی کنه چه شرکتی باشه مهم کیفیت عکسش خوب باشه پیدا میشه
راستی بابام یه سامسونگ sv3اگه اشتباه نکنم گرفته روش نوشته 7.2 مگا پیکسل ولی نمیدونم چرا با دوربین قبلیمون که 6 بود فرق نداره یعنی 7.2 کشکه اندازه تصویرهاشم دست کاری کردم ولی بازم نشد زیاد فرق نکرد بدک نیست ولی برای 7.2 کمه یکی کانون گرفته 5 خیلی باحاله
راستی ما یه دونه 5 مگاپیکسلی سامسونگ داریم که داداشم روش نشسته صفحه نمایشش رو خراب کرده کجا ببریم از مکه گرفته بودیم
راستی درمورد sv3سامسونگ کسی ترفندی مقاله آموزشی داره بی دریغ نزاره مرسی

ebi66_boukan
22-05-2008, 14:25
عزیزان من دنبال دوربین دیجیتالی با قیمت حدوا250تومان فرق نمی کنه چه شرکتی باشه مهم کیفیت عکسش خوب باشه پیدا میشه
راستی بابام یه سامسونگ sv3اگه اشتباه نکنم گرفته روش نوشته 7.2 مگا پیکسل ولی نمیدونم چرا با دوربین قبلیمون که 6 بود فرق نداره یعنی 7.2 کشکه اندازه تصویرهاشم دست کاری کردم ولی بازم نشد زیاد فرق نکرد بدک نیست ولی برای 7.2 کمه یکی کانون گرفته 5 خیلی باحاله
راستی ما یه دونه 5 مگاپیکسلی سامسونگ داریم که داداشم روش نشسته صفحه نمایشش رو خراب کرده کجا ببریم از مکه گرفته بودیم
راستی درمورد sv3سامسونگ کسی ترفندی مقاله آموزشی داره بی دریغ نزاره مرسی

دوست عزيز با اين قيمت canon a720is-canon sx100is واگه يه كم بيشتر خرج كني يه canon s5is-sony H7-sonyH9 مي توني بگيري.ولي من شخصا كانن رو بيشتر قبول دارم.يه سر به سايت زير بزن خيلي راهنماييت مي كنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]