PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری - پاره شدن تاندوم دستم - فوری

ganje nahofte
20-05-2008, 21:50
هفته پیشه به علت یه ضربه شدید به قسمت داخلی انگشت شصت دست چپم، تاندومش از قسمت بند اول پاره شد و الان دیگه نمیتونم انگشتم رو خم کنم(فقط میتونم راستش کنم). همون روز هم دکتر رفتم ولی دکتره فقط قسمت بیرونیش رو دوخت و به قسمت داخلیش توجهی نکرد با اینکه بهش گفته بودم نمیتونم انگشتم خم کنم. حالا بگذریم! کاریه که شده. باید دید که حالا میتونم چکار کنم تا سلامتیم برگرده.
امروز رفتم پیش یه متخصص اورتوپد، گفت باید عمل بشی ولی چون عمل مهم و سختیه من نمی تونم این کارو بکنم .چون خیلی حوصله میخواد که دست باز کنیم و بعد دنبال تاندوم بگردی. تازه اشاید بشه کشیدش و دوباره دوختش ولی اگر نشد باید از یه جای دیگه بکنیم و به اونجا پیوند بزنیم.
حالا من یه متخصص ماهر و زبر دست که حاظر بشه این عمل برام انجام بده از کجا پیدا کنم!؟
لطفا راهنماییم کنید تا کار از کار نگذشته.
اگر میشه یه متخصص عالی در مشهد بهم معرفی کنید تا برم پیشش.
ممنون/.

ganje nahofte
21-05-2008, 22:32
هفته پیشه به علت یه ضربه شدید به قسمت داخلی انگشت شصت دست چپم، تاندومش از قسمت بند اول پاره شد و الان دیگه نمیتونم انگشتم رو خم کنم(فقط میتونم راستش کنم). همون روز هم دکتر رفتم ولی دکتره فقط قسمت بیرونیش رو دوخت و به قسمت داخلیش توجهی نکرد با اینکه بهش گفته بودم نمیتونم انگشتم خم کنم. حالا بگذریم! کاریه که شده. باید دید که حالا میتونم چکار کنم تا سلامتیم برگرده.
امروز رفتم پیش یه متخصص اورتوپد، گفت باید عمل بشی ولی چون عمل مهم و سختیه من نمی تونم این کارو بکنم .چون خیلی حوصله میخواد که دست باز کنیم و بعد دنبال تاندوم بگردی. تازه اشاید بشه کشیدش و دوباره دوختش ولی اگر نشد باید از یه جای دیگه بکنیم و به اونجا پیوند بزنیم.
حالا من یه متخصص ماهر و زبر دست که حاظر بشه این عمل برام انجام بده از کجا پیدا کنم!؟
لطفا راهنماییم کنید تا کار از کار نگذشته.
اگر میشه یه متخصص عالی در مشهد بهم معرفی کنید تا برم پیشش.
ممنون/.

کسی نبود به داد ما برسه؟

ganje nahofte
26-05-2008, 18:42
این انجمن پزشکی واقعا عجب انجمن فعالیه!!!!!!!!!!!
یعنی یه نفر اینجا پیدا نمیشه جواب مارو بده.
شماها باید بیاین و از انجمن سخت افزار یاد بگیرید که چطوری کار آدمو راه میندازن.

ganje nahofte
18-06-2008, 23:14
دیگه لازم نیست کسی به داد ما برسه. الان دو هفته است که من عمل کردم و تا 4 هفته دیگه هم باید دستم تو آتل باشه . . .