PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد كارت بك آپ

mohsendan
20-05-2008, 20:51
سلام خدمت همه دوستان
آقا من يه سوال در مورد كارت بك آپ دارم
مي خوام بدونم دقيقا كارش چيه، چه مدلهايي داره، تو چه قيمتهايي هست و آيا ميتونه پشتيبان كاملي از همه نوع اطلاعاتي باشه و خيال آدم ديگه راحت باشه يا نه؟
ممنونم ازتون

amin123
20-05-2008, 23:11
كارت بك آپ قيمتش 34 تومان هست و گارانتي 2 ساله در ايران داره....

البته بگم اين كارت ديگه با اومدن نرم افزاري مثل Deep Freeze قديمي شده،چون اين نرم افزار دقيقا كار همون كارت را براتون انجام ميده.........

mohsendan
21-05-2008, 10:03
دوست عزيز ممنون
ميشه يه مقدار در مورد deep freeze برام توضيح بدي؟

amin123
22-05-2008, 21:22
Deep Freeze Dه برنامه اي هست كه دقيقا همون كار هايي را كه شما ميخواي برات انجام بده، انجام ميده.......

محافظت از خراب كاري هاي نا خواسته،محافظت در برابر ويروس (بهتر از Anti Virus ) و.............

ميتوني تجربش كني.....

mohsendan
24-05-2008, 10:32
ممنونم
ولي من نياز به يه نرم افزاري دارم كه در صورت بروز مشكل براي هارد، مثل سوختن و ... بتونم اطلاعاتم رو برگردونم و يا بوسيله نرم افزاري چند گيگ اطلاعات رو به صورت پي در پي و فشرده داخل چند تا سي دي بك آپ بگيرم

amin123
26-05-2008, 01:16
ممنونم
ولي من نياز به يه نرم افزاري دارم كه در صورت بروز مشكل براي هارد، مثل سوختن و ... بتونم اطلاعاتم رو برگردونم و يا بوسيله نرم افزاري چند گيگ اطلاعات رو به صورت پي در پي و فشرده داخل چند تا سي دي بك آپ بگيرم

دوست عزيز با نرم افزارش كه هيچ... با سخت افزارش هم نميتوني اطلاعات مثلا يك هارد سوخته را برگردوني‌(مگر اينكه مثلا بورد هارد سوخته باشه و سيلندر ها سالم باشند كه با تعويض بورد ميتوني)

اگر اطلاعات شما براتون مهم هست از RAID استفاده كن.......

mohsendan
27-05-2008, 22:24
خيلي ممنون كه وقت ميزاري
ولي متاسفانه Raid هم نمي دونم چي هست!

amin123
28-05-2008, 10:58
خيلي ممنون كه وقت ميزاري
ولي متاسفانه Raid هم نمي دونم چي هست!

توسط تكنولوژي RAID شما ميتونيد 2 تا هارد ( ويا بيشتر ) را به صورت آرايه در بياريد كه اين تكنولوژي انواع مختلفي داره...

مثلا يك نوعش دقيقا به كار شما ميايد و كارش چي هست؟ كارش اين هست كه شما هرچي روي هارد خودتون ذخيره ميكنيد،اين تكنولوژي خودبه خود همان اطلاعات را بر روي هارد دوم هم ذخيره ميكنه....

اين جوري ضريب امنيت اطلاعاتتون به مراتب بالا ميره..........

البته مادربوردتون بايد اين كنترلر RAID را پشتيباني كند

mohsendan
29-05-2008, 17:45
از راهنماييت ممنونم