PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي کلاس عملی در مورد شبکه های کامپیوتری به كجا مراجعه كنم ؟

fereshte222
20-05-2008, 10:46
سلام به همه دوستان
من دوست دارم که کار با شبکه های کامپیوتری را تا حدی که بتونم در یه جایی در این زمینه کار کنم یاد بگیرم
میشه دوستان راهنمایی کنند که کجا میتونم اموزش های لازم را در این زمینه ببینم؟(با توجه به اینکه من در اصفهان هستم)
یه اموزش عملی و کاربردی و در عین حال ساده
ببخشید اگر سوالم خیلی با مباحث انجمن مرتبط نیست ولی ممنون میشم که دوستانی که این دوره ها را طی کرده اند من را راهنمایی کنند

saeeded
22-05-2008, 21:02
اگه منظور شما یاد گرفتن به اشتراک گذاری فابل ها و برنامه و اینترنته که کار 2-3 ساعته ... تو همین انجمن هم کلی بحث شده ... و کلاس رفتن و آموزش دیدن کار بیخودیه ... فقط کافیه تو ویندوز F1 رو بزنی راهنمایی های مربوط به شبکه شو مطالعه کنی ولی اگه منظورتون اینکه که شبکه کامپیوتری رو یاد بگیرین نبایس یه راست با کله وارد این بحث بشین شما بایستی اول از همه با سیتم های کامپیوتری آشنا بشین و بدونین که کامپیوتر چجوری کار میکنه و در گام های بعدی وارد بحث شبکه های کامپیوتری بشین و نه بحث های ویزاردی و اشتراکی و .... بایس از اینجا شروع کرد که اصولا شبکه های کامپیوتری چطور بوجود اومدن پروسه ای رو که مهندسین کامپیوتری برای انتقال داده بین دو کامپیوتر سال ها پیش پشنهاد کرده بودن چیا بودن ؟ ....
خلاصه اینو بگم اگه واقعا بخوایی شبکه های کامپیوتری یاد بگیری 2-3 سالی حد اقلش وقت میبره ... اینو هم بگم که میتونی 2-3 ساعته هم یاد بگیری ...