PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میشه یکی منو راهنمایی کنه؟

siya22
20-05-2008, 01:57
من میخواستم یه ماشین بخرم اگه ممکنه به من بگین از بین این 3 ماشین کدومو انتخاب کنم:
1-پژو پارس
2-سمند سورن
3-ورنا
اگه ماشین دیگه ای هم تو این رنج پیشنهاد بدین ممنون میشم

یه سوال هم داشتم چرا با وجود اینکه سورن امکاناتش از پارس بیشتره ولی ارزونتر از پارسه؟

H A M A S
20-05-2008, 06:09
من میخواستم یه ماشین بخرم اگه ممکنه به من بگین از بین این 3 ماشین کدومو انتخاب کنم:
1-پژو پارس
2-سمند سورن
3-ورنا
اگه ماشین دیگه ای هم تو این رنج پیشنهاد بدین ممنون میشم

یه سوال هم داشتم چرا با وجود اینکه سورن امکاناتش از پارس بیشتره ولی ارزونتر از پارسه؟

پژو پارس مصرفش زیاده-سمند هم که موتورش پژو پارس هست.تویوتا ورونا سالار هست
جواب سوال شما: مسولین ایران خودرو وقتی دیدن تمام محصولاتشون رو به مردم تا دسته جا کردن دیگه خجالت کشیدن

rami_hemi
20-05-2008, 08:16
متورو و تکنولوژی سمند سورن و پارس مال عهد بوق هستش .پارس قیافه معمولی داره دیگه و سمند سورن هم اصلا قیافه نداره .متور فعلا روی هر دو یکی هستش .به نظر من هیوندای ورنا .کمی از نظر قیافه کم داره .

mseddighi
20-05-2008, 09:42
اگه با قيافه ورنا و فضاي کمتر داخل اون مشکلي نداري صد در صد ورنا بهترين انتخابه .
دور محصولات ايران خودرو و سايپا رو تا اونجا که ميشه بايد خط کشيد.

ReZa DN
20-05-2008, 10:42
به نظر من سورن بخاطر امکاناتش انتخاب بهتری هستش ورنا فضای داخلش خیلی کمه

danial_848
20-05-2008, 10:48
فقط سورن
پژوپارس دیگه از مد افتاده بابا

siya22
20-05-2008, 12:00
ممنون از همه دوستان میشه یه سایتی از ورنا به من بدین که بشه مشخصات کامل فنی و امکاناتش رو دید

ReZa DN
20-05-2008, 12:13
ممنون از همه دوستان میشه یه سایتی از ورنا به من بدین که بشه مشخصات کامل فنی و امکاناتش رو دید

بفرما عزیز
حجم موتور
105 HP قدرت موتور
چهار دنده اتوماتیک گیربکس
هیدرولیک و قابل تنظیم فرمان
دارد کولر و تهویه
دارد آنتن برقی
دارد آینه برقی
برای سرنشینان جلو ایربگ
دارد ABS ترمز
دارد CD رادیو همراه با
دارد کمربند ایمنی سرنشین جلو و عقب
دارد گرمکن شیشه عقب
جلو و عقب شیشه بالابر برقی
دارد برف پاک کن قابل تنظیم
قابل تنظیم در چهار جهت صندلی راننده
دارد صندلی عقب تاشو
از داخل در بازکن صندوق عقب و باک
دارد قفل مرکزی-کنترل از راه دور
دارد چراغ مه شکن عقب
دارد پروژکتور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siya22
20-05-2008, 12:21
بفرما عزیز
حجم موتور
105 HP قدرت موتور
چهار دنده اتوماتیک گیربکس
هیدرولیک و قابل تنظیم فرمان
دارد کولر و تهویه
دارد آنتن برقی
دارد آینه برقی
برای سرنشینان جلو ایربگ
دارد ABS ترمز
دارد CD رادیو همراه با
دارد کمربند ایمنی سرنشین جلو و عقب
دارد گرمکن شیشه عقب
جلو و عقب شیشه بالابر برقی
دارد برف پاک کن قابل تنظیم
قابل تنظیم در چهار جهت صندلی راننده
دارد صندلی عقب تاشو
از داخل در بازکن صندوق عقب و باک
دارد قفل مرکزی-کنترل از راه دور
دارد چراغ مه شکن عقب
دارد پروژکتور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون دوست عزیز

siya22
20-05-2008, 18:39
آقا پروتون چی؟ورنا از اونم بهتره؟

dokhtaroneh
20-05-2008, 21:22
206 اس دی بهترین گزینست.محکم -جادار -کم مصرف

kasra_khan2003
21-05-2008, 11:24
اگه با قيافه ورنا و فضاي کمتر داخل اون مشکلي نداري صد در صد ورنا بهترين انتخابه .
دور محصولات ايران خودرو و سايپا رو تا اونجا که ميشه بايد خط کشيد.

كاملا تاييد ميشه! مخصوصا ايران خودرو! باز اين سايپا قابل تحمل تر هست!

kasra_khan2003
21-05-2008, 11:25
فقط سورن
پژوپارس دیگه از مد افتاده بابا

به مد نيست كه داداش! بايد ديد ماشين چي داره! تازه اگه به مد هم باشه، سورن بايد بره جلو بوق بزنه!

kasra_khan2003
21-05-2008, 11:27
آقا پروتون چی؟ورنا از اونم بهتره؟

سيا جان، حداكثر بودجت چقدر هست؟ بگو تا بهت بگيم چه گزينه هايي داري! در ضمن ميخواي سليقه اي ماشين بگيري يا اينكه به امكاناتش نگاه كني؟ واسه خودت ميخواي، خانواده ميخواي، داخل شهر و ... ؟ اينا همه ميتونن ملاك باشن!

deadboy
21-05-2008, 12:24
نه پارس نه سورن.ورنا.

siya22
22-05-2008, 11:09
سيا جان، حداكثر بودجت چقدر هست؟ بگو تا بهت بگيم چه گزينه هايي داري! در ضمن ميخواي سليقه اي ماشين بگيري يا اينكه به امكاناتش نگاه كني؟ واسه خودت ميخواي، خانواده ميخواي، داخل شهر و ... ؟ اينا همه ميتونن ملاك باشن!

دوست عزیز من تا 18 میلیون میتونم هزینه کنم.میخوام ماشینی بگیرم که نخوام مدام ببرمش تعمیرگاه اذیتم نکنه از نظر موتور و گیربکس و اینجور چیزام خوب باشه امکاناتشم برام مهمه ولی در درجه دوم.واسه خودم میخوام یه چیزم بگم من مسافرت زیاد میرم داخل شهرم که هر روز باید برم.دیروز که قیمتهارو دیدم دیدم نوشته پروتون 4 در 16 میلیون برا همین گفتم ببینم نظر بچه ها در مورد پروتون چیه .در هر صورت ممنون میشم با این چیزایی که گفتم منو راهنمایی کنی :11:

siya22
24-05-2008, 23:14
پس کسی جواب مارو نداد

The Challenger
26-05-2008, 19:07
به نظر من به جای این ماشینای زپرتی برو یکی ازمدلهای کادیلاک رد انتخاب کن حالشو ببر.
فراموش نکن این فقط یه نظر شخصیه!:27:

امير موسر
26-05-2008, 19:32
به نظر من فکر پارس رو که کاملا از ذهنت پاک کن ! مگر اینکه پولت زیادی کرده باشه ! اون ماشین نهایتا 12 باید قیمت داشته باشه !
سورن خیلی از پارس بهتره !
ورنا از هر دوشون بهتره !

siya22
26-05-2008, 23:41
من فکر کنم همه تقریبا" میگن ورنا از اون دوتا بهتره ممنون از همه دوستان بابت راهنماییاتون

mohammadreZa
12-06-2008, 02:08
دوست عزیز فکر این رو کردی که اگه خدای ناکرده تصادف پیش اومد ورنا رو تو کدوم خراب شده ای رو براه کنی؟
از نظر قابلیتهای فنی و موتور ورنا خوبه ولی فضای داخلیش بسیار کمه قیافشم اگه از 10 نفر بپرسی حداقل 8 نفر میگن زشته (خیلی زشته) درسته این مورد سلیقه ای هست اما وقتی این همه آدم یه موضوع رو قبول داشته باشن میشه روش فراتر از سلیقه نظر داد.

درسته که پارس گرونتر از قیمت واقعیش و حتی نسبت به سایر اتومبیلهای هم رده مثله 405 هست اما اتومبیل شیک و زیباتری هستش.
سورن هم به حال محصولی با شرایط مشابه پارس هست (امکاناتش کمی بهتره)

پروتون مشکل ورنا رو داره که اول بحث گفتم (البته از ورنا بهتر هست و ماشین جون دار و کم مشکلی (نه کم خرج) هستش)

حالا خودت میدونی