PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از لنز های طبی چشم بجای عینک

yasser1680
19-05-2008, 22:24
با سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم لنزهای طبی چشم چگونه هستند آیا مناسب برای چشم هستند؟آیا میتوان از آن بجای عینک استفاده کرد؟

کلا مزایا و معایب این لنزها رو اگه ممکنه بزارید.

mojikavedoust
20-05-2008, 09:31
سلام.
من كه مدتي هست كه گرفتم خيلي خوبه. هيچ مشكلي هم باهاش ندارم.
تازه دارم از زيباييهاي دنيا لذت ميبرم.

yasser1680
23-05-2008, 03:14
سلام.
من كه مدتي هست كه گرفتم خيلي خوبه. هيچ مشكلي هم باهاش ندارم.
تازه دارم از زيباييهاي دنيا لذت ميبرم.

ممنون دوست عزیز

اگه قیمت در مورد مدلهای مختلف داری بزار.

s@mi
12-10-2010, 11:46
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه در مورد لنز طبی...

alan wake
12-10-2010, 23:06
درود

من قبلآ تاپیکی در مورد این مساله زده بودم که میتونید اونجا رو هم مطالعه بفرمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

morsadr
13-10-2010, 15:22
دوست عزیز درمان عیوب انکساری چشم از نظر علمی عینک می باشد و اکثر متخصصین چشم عینک را توصیه می کنند . استفاده از لنز در مواردی بصورت کوتاه مدت مجاز می باشد ولی بعلت عوارضی که میتونه روی قرنیه داشته باشه مصرف طولانی آن توصیه نمیشه .

tiyam 01
20-10-2010, 21:00
چشم پزشکم گفت عینک از لنز خیلی بهتره.
لیزیک هم خوبه

Miss Artemis
23-10-2010, 16:33
سلام

چند نکته رو باید در نظر داشته باشین....

1.مثلا برای شماره چشم 0.5 بهتره آدم از عینک استفاده کنه(هر چند من خودم ترجیح میدادم برای 0.5 هم از لنز استفاده کنم)

2.برای افراد مختلف فرق داره....بعضی ها به لنز حساسیت پیدا میکنن حتی با رعایت تمام اصول بهداشتی

3.باید آدم با حوصله ای باشین....چون رعایت بهداشت خیلی خیلی مهمه و ممکنه رعایت نکردنش باعث عفونت بشه

4.اگر هم لنز گرفتین بهتره همه ی مواقع ازش استفاده نکنین....مثلا من خودم توی خونه مشکلی ندارم عینک بزنم ولی بیرون از

خونه همیشه لنز میزنم بعضی ها ممکنه بر عکس باشن:46:

mahdi afshar
28-12-2010, 20:16
با سلام خدمت دوستان
یه نکته هست که حتماّ باید قبل از خرید به اون توجه کنید
قبل از تهیه لنز، مارک مورد نظر خودتون جستجو کرده و پس از یافتن سایت تولید کننده آن ، از ریز اطلاعات لنز در خواستی آگاه شوید.
از جمله مواردی که حتماً باید به آن توجه کرد ضریب اکسیژن رسانی ( DK/t) است.
این ضریب نشان دهنده مقدار اکسیژن رسانی لنز به سطح قرنیه می باشد و در صورت پایین بودن آن عوارض زیر را در پی خواهد داشت.
1_خستگی زود هنگام چشم که عملاً مدت زمان مفید استفاده از لنز را در روز به چند ساعت محدود میکند.
(امروزه محصولات معتبر مدت زمان استفاده مداوم 18 ساعت در روز را برای استفاده کنندگان فراهم میکنند)
2_ قرمزی چشم که در صورت تکرر، پیامدهای منفی آن در دراز مدت بروز خواهد کرد.
* تولید کنندگان ضعیف به علت پایین بودن ضریب اکسیژن رسانی (DK/t) محصولاتشان ، از قرار دادن این ضریب در سایت و کاتالوگ های خود اجتناب می کنند.
برخی از محصولات پیشرو در این زمینه...
Biofinity (cooper vision) DK/t: 160 (بالاترین ضریب اکسیژن رسانی در بین تمامی لنز ها)
Avaira (cooper vision) DK/t: 125 (ضد اشعه uv )
Purevision (Bausch&lomb) DK/t: 112 ( استفاده از اپتیک کروی قدامی که باعث کاهش انحراف کروی می شود)
[/URL]
cantactlens.persianblog.ir
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahshad.m
27-06-2012, 11:03
سلام
من 22 سالمه، از 7 سالگی عینک می زنم. نمره چشمهام هم خیلی زیاده.می خوام بدونم با توجه به نمره بالای چشمهام استفاده از لنز ضرری نداره؟

F l o w e r
27-06-2012, 18:39
سلام
من 22 سالمه، از 7 سالگی عینک می زنم. نمره چشمهام هم خیلی زیاده.می خوام بدونم با توجه به نمره بالای چشمهام استفاده از لنز ضرری نداره؟

سلام نه دوست عزیز از این نظر مشکلی نیست;)

Firebirds
02-07-2012, 08:22
سلام ،

من سه ساله دارم از لنز طبی استفاده می کنم اول هاش از لنز بایوفینیتی والان هم از لنز ایر اپتیکس آکوا ، همیشه لنز ام رو از کیلینیک نور می خریدم ولی دفعه پیش که میخواستم لنز بگیرم یک از دوستانم بهم یک شرکت وارد کننده لنز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بهم معرفی کرد من از همون جا خرید کردم. لنز ام رو توی سایت شون ثبت کردم و بعد نیم ساعت با من تماس گرفتند و سفارش ام را تایید کردند و عصر ام پیک شون به صورت رایگان لنز هایم را پَک شده آورد و تحویل داد. فکر میکنم این شرکت وارد کننده لنز های چشمی هست چون قیمیت هاش خیلی با بقیه جا ها فرق میکند ، لنزی که من هر دفعه از کلینیک نور برایش 140 تومان پول میدادم رو من از این شرکت 75 تومان خریدم ، خیلی بهم چسبید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خیلی از سرویس این شرکت راضی ام آدرس سایت شون مای لنز مرکز پخش آنلاین لنز های طبی، چشمی و رنگی در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mo10237
29-08-2012, 19:21
یکی از دوستان در مورد لنز طبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و رنگی سوال کرده بود شما میتوانید برای تهیه و یا دریافت جواب سوالات خود در مورد لنز طبی رنگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و لنز رنگی به یکی از سایتهای ذیل مراجعه نمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای تهیه عینک ریبن به سایت زیر مراجعه کن

mo10237
29-08-2012, 19:25
با سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم لنزهای طبی چشم چگونه هستند آیا مناسب برای چشم هستند؟آیا میتوان از آن بجای عینک استفاده کرد؟

کلا مزایا و معایب این لنزها رو اگه ممکنه بزارید.
یکی از دوستان در مورد لنز طبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و رنگی سوال کرده بود شما میتوانید برای تهیه و یا دریافت جواب سوالات خود در مورد لنز طبی رنگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و لنز رنگی به یکی از سایتهای ذیل مراجعه نمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای تهیه عینک ریبن به سایت زیر مراجعه کن