PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا برنامه ای برای تغیر زمان زیرنویس sub دارید؟/ shift vob sub

*hamedkhatar*
18-05-2008, 16:07
سلام
ببخشيد ميخواستم بپرسم برنامه اي هست که بشه کل متنهاي زيرنويس Sub / idx رو چند ثانيه عقب و جلو

کرد؟
تو خود برنامه subtitle workshop ميشه با ميانبر Ctrl+D اين کار رو انجام داد
منظورم دقيقا یه نرم افزار که همین کار رو بکنه با اين تفاوت که روي فرمت Sub / idx کار کنه
چون برنامه subtitle workshop اين فرکت رو ساپورت نميکنه
اميدوارم متوجه منظورم شده باشيد
با تشکر
:20:

piishii
18-05-2008, 17:36
سلام
چرا برای هر سوالت یک تاپیک میزنی حامد ؟
تاپیک زیرنویس نداریم ما ؟؟؟؟
با برنامه ی shift sobsub میتونی که بعدش هم سیو کنی .
با km player هم می تونی عقب جلو کنی

*hamedkhatar*
18-05-2008, 20:18
سلام
چرا برای هر سوالت یک تاپیک میزنی حامد ؟
تاپیک زیرنویس نداریم ما ؟؟؟؟
با برنامه ی shift sobsub میتونی که بعدش هم سیو کنی .
با km player هم می تونی عقب جلو کنی

اوی چرا فوش میدی؟ :31:

به سلام چطوری خوبی؟ چاکرم

خوب چکار کنم؟ تو تاپیکش اگه میزدم باید صبر میکنم حالا یکی شانسی وارد اون تاپیک بشه تا پست من رو ببینه به همین خاطر از این کارهای نا شایست انجام میدم :27:

ببین امین جون من عاشق Km Player هستم اگه بهم یاد بدی چطوری این کار رو بکنم تا زیرنویس مچ بشه منظورم اینه که مثلا زیرنویس رو بگیم 10 ثانیه دیرتر بیاد ، خیلی لطف بزرگی بهم میکنی
دمت گرم دارم این سریال لاست رو میینم پدرم رو در اورده این سریال
راستی اگه ندیدی پیشنهاد میکنم حتما ببینی سریال LOST رو اگه نداری بگو برات بفرستم :10:
دمت گرم زود این رو به من یاد بده
دمت گرم چاکرم بای

piishii
18-05-2008, 21:32
سلام.
این رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senatore20042003
19-05-2008, 21:10
دوست عزیزشما بابرنامه shift vob sub می تونی این مشکل روحل کنی اما کار کردن بااین برنامه یک کم مشکل هست به شما پیشنهاد می کنم به این آدرس برو و پست شماره 230 رو که توسط بنده ایجاد شده روبه همراه نرم افزار دانلود کن فکر نمی کنم برای زمان بندی فایل های sub/idx نرم افزاری راحت تر از این موجود باشه.
کد:

*hamedkhatar*
19-05-2008, 22:47
دوست عزیزشما بابرنامه shift vob sub می تونی این مشکل روحل کنی اما کار کردن بااین برنامه یک کم مشکل هست به شما پیشنهاد می کنم به این آدرس برو و پست شماره 230 رو که توسط بنده ایجاد شده روبه همراه نرم افزار دانلود کن فکر نمی کنم برای زمان بندی فایل های sub/idx نرم افزاری راحت تر از این موجود باشه.
کد:

سلام
ممنون از راهنماییتون
ولی من کلا بیخیال برنامه شدم
وقتی پیشی جون گفت که با KM Player میشه این کار رو کرد من رفتم یکم با این برنامه کار کردم و روشش رو یاد گرفتم
به نظر هم به صرفه تره هم اسون تر
فقط کافیه ببینید زیرنویس زود تر میاد یا دیر تر
اگه زودتر خیلی راحت با نرم افزار KM Player توسط دکمه [ رو میزنید یعنی همون دکمه ای که روش چ فارسی هست
و اگه اول صدا میاد و مثلا 10 ثانیه دیرتر اومد زیرنویس با دکمه ] یعنی همونی که روش ج فارسی هست رو بزنید
البته باید به این تکته توجه کنید که اگر این دکمه ها رو یک بار به تنهایی بزنیم فقط چند صدم ثانیه عقب یا جلو میبره ولی اگه با دکمه ترکیبی Shift این دکمه ها رو بزنیم هر 5 ثانیه به 5 ثانیه عقب و جلو میبره
مثلا اگه صدا 10 ثانیه زود تر بیاد فقط کافیه موقع دیدن فیلم دو بار دکمه shift + ] رو فشار بدید و اگه مشکل صدم ثانیه داشتید بدون دکمه shift این کار رو بکنید

خلاصه اینکه مشکل من حل شد البته با راهنمایی کوچکی که پیشی جون کرد.

البته میدونم که شما اینا رو که گفتم بلدید ولی اینها رو نوشتم به دو دلیل: یک اینکه وقتی بشه خیلی ساده یه چیزی رو آموزش بدید اینقدر آدم رو نپیچونید قابل توجه بعضیها.
و اینکه اگه کسی مشکل من رو داشته باشه با این روش مشکلش حل میشه

senatore20042003 جان منظورم از بعضیا شما نبودیا :31:

چاکر امین جون هم هستیم :10:
دمتون گرم
بای