PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رنگ سبز در کلیپ ها

M Like Mother
18-05-2008, 13:17
جدیدا مد شده در بعضی از کلیپ ها ( نماهنگ ها ) از یک رنگ سبز ( نامحسوس) استفاده می کنند. ( این رنگ سبز هنگامی که تصویر فید میشود نمایان تر است)

آیا پلاگین و ----- آماده ای برای اینکار وجود دارد؟

اگه خواستید نمونه هم براتون میذارم

power2e
18-05-2008, 23:04
جدیدا مد شده در بعضی از کلیپ ها ( نماهنگ ها ) از یک رنگ سبز ( نامحسوس) استفاده می کنند. ( این رنگ سبز هنگامی که تصویر فید میشود نمایان تر است)

آیا پلاگین و ----- آماده ای برای اینکار وجود دارد؟

اگه خواستید نمونه هم براتون میذارم
سلام
اگه میشه یه نمونه از این کار رو به صورت 3gp بزارید و اسم نرم افزاری رو که می خواید این کار رو باهاش انجام بدید رو بنویسید تا جواب کامل تری رو بگیرید

M Like Mother
19-05-2008, 08:47
اینم سه نمونه کوچک از این کار

تو نمونه آخر اگه دقت کنید وقتی تصویر فید می خوره قسمت های سفید ( یخچال ) به سبزی می روند

به Mp4 تبدیل کردم تا کیفیت بهتری داشته باشند. ( از این دست نمونه ها زیاد دارم تو بعضی از کلیپ ها این سبزی خیلی نمایان تره)

نمونه اول ( حجم 827 کیلو )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمونه دوم ( حجم 581 کیلو )

نمونه سوم ( حجم 1.93 مگابایت )

من با پریمیر پرو 2 کار م می کنم.

power2e
20-05-2008, 10:22
سلام دوست عزیز چیزی که تو این 3 تا کلیپ بود نور پردازی بود اما منظورتون رو متوجه شدم این رنگهای شیشه ای آبی سبز نوک مدادی قرمز هم تو فیلمها و هم تو پس زمینه عکس ها مد شده شما میتونید این رنگ رو با ترکیب 3 ----- در پریمیر و یک ----- در ادیوس بیرون بیارید color balance hls و color balance وbrightness & contrast
یه مقدار کنتراست رو بالا ببرید saturation رو تا -30 کم کنید تا عکس رنگاش به سیاه سفید نزدیک شه حالا رنگ سبز رو تا 115 برسونید و آبی رو تا 110 یه پروژه ازش میزارم امیدوارم به دردت بخوره
حجم1.4 مگابایت

M Like Mother
22-05-2008, 10:35
سلام دوست عزیز چیزی که تو این 3 تا کلیپ بود نور پردازی بود اما منظورتون رو متوجه شدم این رنگهای شیشه ای آبی سبز نوک مدادی قرمز هم تو فیلمها و هم تو پس زمینه عکس ها مد شده شما میتونید این رنگ رو با ترکیب 3 ----- در پریمیر و یک ----- در ادیوس بیرون بیارید color balance hls و color balance وbrightness & contrast
یه مقدار کنتراست رو بالا ببرید saturation رو تا -30 کم کنید تا عکس رنگاش به سیاه سفید نزدیک شه حالا رنگ سبز رو تا 115 برسونید و آبی رو تا 110 یه پروژه ازش میزارم امیدوارم به دردت بخوره
حجم1.4 مگابایت

از توضیحات شما ممنونم. البته اینکه کسی دیگه ای وارد بحث نشده جای تعجب داره..

من بیشتر دنبال یک پلاگین آماده واسه اینکار بودم. اما خودم با افکتهای موجود در پریمیر کارهای خوبی انجام دادم. نکاتی که شما گفتید درسته اما کامل نیست. البته اعدادی که برای افکتها باید داد بسته به شرایط نوری محیط کاملا متفاوت خواهد بود.

بهترین تاثیر این افکت ها وقتی خواهد بود که نو رپردازی بصورت مصنوعی باشد و از نور های متمرکز استفاده شود تا تصویر از ابتدای فیلمبرداری دارای کنتراست مناسب باشد.

من غیر از افکت هایی که شما گفتید از افکت های دیگری هم استفاده می کنم که برای رسیدن به نتیجه بهتر لازم است و البته اولویت اعمال افکت نیز بسیار مهم است.