PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گذاشتن پسورد در شبکه وایرلس

سارا
18-05-2008, 09:51
سلام دوستان
من مجبور شدم اکسس پوینت رو ریست کنم ، ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم براش پسورد بذارم
طبق مراحلی که تو منوال گفته هم پیش میرم اصلا با منوال یکی نیست یعنی مراحلی هست که اصلا تو منوال نگفته یا یهویی میپره سه مرحله جلوتر از اون چیزی که با منوالم
مدل اکسس پوینتم
DLink dir- 635
ممنون میشم که راهنماییم کنید
و یک سوال دیگه ، ایا این راسته که نود 32 واسه شبکه مزاحمت ایجاد میکنه و شبکه رو بهم میریزه و حتما باید از انتی ویروس هایه دیگه استفاده کنم؟

با تشکر

r2_irooni
18-05-2008, 11:46
سلام دوستان
من مجبور شدم اکسس پوینت رو ریست کنم ، ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم براش پسورد بذارم
طبق مراحلی که تو منوال گفته هم پیش میرم اصلا با منوال یکی نیست یعنی مراحلی هست که اصلا تو منوال نگفته یا یهویی میپره سه مرحله جلوتر از اون چیزی که با منوالم
مدل اکسس پوینتم
DLink dir- 635
ممنون میشم که راهنماییم کنید
و یک سوال دیگه ، ایا این راسته که نود 32 واسه شبکه مزاحمت ایجاد میکنه و شبکه رو بهم میریزه و حتما باید از انتی ویروس هایه دیگه استفاده کنم؟

با تشکر

خوب وقتی ریست کنی که باید برگرده به پسورد دیفالت
فکر کنم تو دی لینک ها یوزر admin و پسورد رو خالی باید بزاری

mz_smh
12-06-2008, 07:31
با سلام
پسورد اکسس پوینت برمیگرده رو حالت دیفالت یعنی یوزر admin و پسورد 1234

mahdi17729
23-06-2008, 10:55
البته بعضی از اکسس پوینتها یوزر نیم و پسوردش اینه

User : Admin
Pass : Admin

A بزرگ مهمه حتما باید بزرگ باشه

huti_421
25-06-2008, 00:33
البته بعضی از اکسس پوینتها یوزر نیم و پسوردش اینه

User : Admin
Pass : Admin

A بزرگ مهمه حتما باید بزرگ باشه

نه مهم نیست من بی A بزرگ میزنم جواب میده ...

با تشکر

نه من دارم با سه تا سیستم که روی دو تاشون NOD32 v3.0.642.0 هست استفاده می کنم و تا حالا به مشکل بر نخوردم ...