PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپیک مخصوص TrAnSfOrMeRs

Scary Feelings
17-05-2008, 21:22
از دوستانی که به این بازی علاقه دارند خواهش میکنم که سولات خودشون رو مطرح کنند البته من خودم چیز زیادی نمیدونم اما شما اگه جواب ها رو هم میدونستید بگید بقیه هم استفاده کنند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Scary Feelings
17-05-2008, 21:34
اول خودم شروع میکنم .........کسی ترینر این بازی رو نداره؟

Scary Feelings
18-05-2008, 09:18
سولاتتونو بگید حالا جواب میدیم.

MohammadZero
18-05-2008, 12:28
بازیه مظخرفیه.

Optimus Prime
18-05-2008, 12:34
بازی هایی که از روی فیلم می سازن اصلا خوب در نمیاد و این بازی هم به خاطر ارادتی !!!! که نسبت به داستان های Transformers داشتم تا آخرش رفتم و هر چی Side Mission و Cube بود انجام دادم و بازی کردم.خیلی یکنواخت میشه و اصلا شاید گفت ارزش نداره.
راستی منظورت این نظر سنجی : Autobots و Decepticons است دوست عزیز؟

Scary Feelings
18-05-2008, 13:47
منظورم اتروباتها و دسروباتهاست .البته فکر کنم غلط املایی هم باشه.از mens هم منظورم انسانها هست.

Optimus Prime
19-05-2008, 16:54
دوست عزیز اصلا این اسم هایی که شما میگید نداریم اگر منظورت دو گروه داستان هست :
1. گروه خوب داستان به نام AUTOBOTS که رهبر گروه Optimus Prime هست ( که در داستان های اصلی کشته می شود و جایش را به Rodimus Prime می دهد) که عموما به شکل ماشین تغییر شکل می دهند ( علت اسمشون Auto هم همین است)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. گروه بد داستان DECEPTICONS ( یا Destrons یا Deathtrons در سری کارتون های Version Japan)یا همون فریبکاران هم میتونی بگی که رهبرشون Megatron است ( که در داستان های اصلی توسط Optimus Prime بشدت صدمه می بیند ولی توسط Unicorn ارتقا پیدا کرده و تبدیل به Galvatron می شود که در آخری سری چهارم توسط Omega Prime (اپتیموس پرایم که در آخر داستان دوباره زنده می شود) از بین می رود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Men هم جمع Man هست احتیاجی به s ندارد دوست عزیز.