PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با mp3 player ==>تو رو خدا كمكم كنيد.!!

behnam_tr
15-05-2008, 23:03
:10:سلام دوستان عزيز....

:41::41:وقتي ميخام mp3 plyare رو روشن كنم به محض روشن شدن دوباره خاموش ميشه و هي روشن خاموش ميكنه .

كسي ميتونه كمكم كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ وقتي ميخام اطلاعاتش را پاك كنم اين خطا رو ميده.............
:19:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:19:

behnam_tr
16-05-2008, 09:41
راستي مدلش هم اينه :

kinger board stmp 3500

seymour
16-05-2008, 16:40
1. فرمتش کن (fat) ...

2. آیا نرم افزاری همراهش هست ؟ ... آیا گارانتی داره ؟ ...

behnam_tr
17-05-2008, 13:51
آقا نه فرمت ميشه و نه نرم افزاري باهاش هست البته يه سي دي باهاش بود كه خاليه .......

نميشه فريمورش رو عوض كرد يا هر كار ديگه؟

seymour
18-05-2008, 13:11
چرا فرمت نمیشه ؟... پیام خاصی میده ؟ ...

میشه ولی دردسر داره ... باید دستگاه رو باز کنی ، مدل چیپ رو از روی قطعات بخونی و تازه بعدش باز هم احتمال موفقیات 50-50 هستش ... اگه گارانتی داره ، ببر ...

behnam_tr
18-05-2008, 15:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ويندوز پيام ميده كه قادر به فرمت كردن اين ديسك نيست در ضمن گارانتي هم نداره يعني تموم شده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اينكه ميگي دستگاه رو باز كنم و مدل چيپ رو بخونم يعني چي؟يعني منظورم اينه كه شماره هاي چيپ چه ربطي به فرمت شدن دارند؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مرسي اگه بيشتر راهنمايي كني ممنون ميشم.

alil1369
18-05-2008, 19:27
راستی این پلیر رو نمیتونی توسط خودش فرمت کنی !! تو تنظیماتش گزینه ای نیست ؟؟

راستی این طور که معلومه اگه فرمتش کنی براش مشکل پیش میاد !

بازم seymour تو این زمینه استادتر از همه هست !

behnam_tr
18-05-2008, 19:33
راستی این پلیر رو نمیتونی توسط خودش فرمت کنی !! تو تنظیماتش گزینه ای نیست ؟؟

راستی این طور که معلومه اگه فرمتش کنی براش مشکل پیش میاد !

بازم seymour تو این زمینه استادتر از همه هست !

:41::41:اصلا روشن نميشه كه بخام فرمتش كنم..(هي روشن خاموش ميكنه!)

behnam_tr
20-05-2008, 12:55
seymourجان پس كوشي؟

msa d820
21-05-2008, 09:47
عزیزان ما هم همین مشکل روداریم یعنی وقتی روشن می کردی hello می آمد بعد خاموش می شد فرمتش کردم و لی بازم نشد البته قبلا هم همین طوری شد منم قیدش رو زدم و به عنوان حافظه فلش ازش استفاده می کردم که یهو خود به خود درست شد بعد 1 هفته دوباره این جوری شد !

seymour
21-05-2008, 14:20
عزیزان ما هم همین مشکل روداریم یعنی وقتی روشن می کردی hello می آمد بعد خاموش می شد فرمتش کردم و لی بازم نشد البته قبلا هم همین طوری شد منم قیدش رو زدم و به عنوان حافظه فلش ازش استفاده می کردم که یهو خود به خود درست شد بعد 1 هفته دوباره این جوری شد !

seymourجان پس كوشي؟
اساس دستگاه های متفرقه همینه ... یعنی بخاطر اینکه کیفیت ساخت پایینه و قطعات ارزون قیمتی توش به کار رفته ... چنین اتفاقای خیلی عادیه ... دستگاهی که درسته ، بزنه و چند وقت خراب بشه یا برعکس ...

دقیقا به همین خاطر ، تعمیر این دستگاهها هم کار خیلی بافایده ای به نظر نمیاد ...هم وقت گیره و هم احتمال موفقیت کم ... مثل اینه که یه خونه ساخته شده باشه و نقشه هاش رو ریخته باشن دور ؛ حالا ما اگه بخوایم لوله کشی یا برقکاری این خونه رو درست کنیم ، اصلا نمی دونیم که هرچیزی کجا قرار داره ... باید توی تاریکی کورمال کورمال جلو بریم ...

ادیت : شما دستگاه رو وصل کن به PC ... برو توی CMD (محیط داس) ببین می تونی فرمت کنی ... اگه نشد فرمان chkdsk رو اجرا کن بصورت chkdsk f: که f همون اسم درایو دستگاهت باشه ... و بعدش chkdsk f: /f ...

behnam_tr
27-05-2008, 20:06
مرسي از همه مخصوصا Seymour جان .(با اينكه مشكلم هنوز حل نشده.!!!!!)

seymour
28-05-2008, 13:33
بهرحال شرمنده ... اون کارایی که گفتم رو انجام دادی راستی ؟

behnam_tr
28-05-2008, 17:12
بهرحال شرمنده ... اون کارایی که گفتم رو انجام دادی راستی ؟

:11:شرمنده دشمنت باشه عزيز دل ....:10:اون كارايي رو هم كه گفتيد همه رو انجام دادم ولي متاسفانه به نتيجه نرسيدم.

:31:و سوال آخر : آيا بايد از خيرش بگذرم يا هنوزم راهي براي تعميرش مونده؟

seymour
29-05-2008, 14:30
:11:شرمنده دشمنت باشه عزيز دل ....:10:اون كارايي رو هم كه گفتيد همه رو انجام دادم ولي متاسفانه به نتيجه نرسيدم.

:31:و سوال آخر : آيا بايد از خيرش بگذرم يا هنوزم راهي براي تعميرش مونده؟
دیگه تنها راه هایی که می مونن اینه که 1) ببری تعمیرگاه های Mp3 player که یکی دو جا رو من بیشتر نمی شناسم .. ولی خب مزیتش اینه که دستگاه رو باز می کنن و اینا ... اما اشکالش اینه که فکر کنم اینطور دستگاه ها رو قبول نکنن اصلا ... بهرحال این یه راهشه ...

2) کاری رو بکنی که دوستمون توی این تاپیک داره می کنه .. یعنی بازش کنی و شماره قطعه رو بخونی تا من دنبال نرم افزار مربوطه اش بگردم ... این راه حل 30-40 درصد موارد جواب میده ... اما مثلا 2-3 مورد آخری که توی همین تاپیک دوستان انجام دادن به نتیجه رسیده .. یعنی باز 100% موفق نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behnam_tr
29-05-2008, 14:40
Seymour جان اين شماره كه ميگي(شماره چيپ) نميشه با بازنكردن دستگاه فهميد مثلا وقتي ميخاي با Cmd دستگاه رو چك كني يه ولوم سريال نشون ميده آيا اين شماره سريال با اون شماره چيپ كه شما فرموديد تفاوتي دارند؟

seymour
30-05-2008, 09:59
نه ... راهش همینه که دستگاه رو باز کنی ... حالا خیلی اسمش مساله نیست که مثلا شماره چیپ باشه یا شماره مدل یا شماره ، منظور اون شماره ای هست که پشت قطعات نوشته شده ... معمولا دو شماره نوشته میشه ؛ یکی روی چیپ ست هستش و یکی روی حافظه ... ...

این صفحه رو هم چک کن (پست اول با عکس توضیح داده)

behnam_tr
31-05-2008, 12:34
نه ... راهش همینه که دستگاه رو باز کنی ... حالا خیلی اسمش مساله نیست که مثلا شماره چیپ باشه یا شماره مدل یا شماره ، منظور اون شماره ای هست که پشت قطعات نوشته شده ... معمولا دو شماره نوشته میشه ؛ یکی روی چیپ ست هستش و یکی روی حافظه ... ...

این صفحه رو هم چک کن (پست اول با عکس توضیح داده)

اينم مشخصات :::

ic مربع شكل:

sigmatel
stmp3506
L100E-TA6
P03017
0550

IC مستطيل شكل:

SAMSUNG622
K9K8G08U0A
PCB0
FHD320XX

behnam_tr
02-06-2008, 19:13
seymour جان منتظرم...............

seymour
03-06-2008, 12:11
دیروز خونه نبودم ببخشید ... بهرحال ببین مرحله بعدی کار ، فرسایشی هستش و کلا به شانس ربط داره ... یعنی اینطوریه که شما (من!) باید شروع کنی بگردی به دنبال firmware مناسب واسه این مدل (sigmatel stmp3506) ... یا گشتن به دنبال روش reset کردن و اینای این سری مدل ...

راستی ... دستگاه شما الان با PC ارتباط می گیره یا نه ؟ ... چون به فرض اینکه firmware مناسب پیدا بشه .. باید در مرحله بعد بریزیمش توی دستگاهت ...

behnam_tr
03-06-2008, 14:46
دیروز خونه نبودم ببخشید ... بهرحال ببین مرحله بعدی کار ، فرسایشی هستش و کلا به شانس ربط داره ... یعنی اینطوریه که شما (من!) باید شروع کنی بگردی به دنبال firmware مناسب واسه این مدل (sigmatel stmp3506) ... یا گشتن به دنبال روش reset کردن و اینای این سری مدل ...

راستی ... دستگاه شما الان با PC ارتباط می گیره یا نه ؟ ... چون به فرض اینکه firmware مناسب پیدا بشه .. باید در مرحله بعد بریزیمش توی دستگاهت ...

:10:اگه یه چند تا سایت برای دریافت فریمور معرفی کنی ممنونم میشم.

:10:و در ضمن دستگاه به پی سی هم وصل میشه.

david23
04-06-2008, 10:18
دوستان من وقتی mp3 پلیرو میزنم به پشت کامپیوتر اون درایو مجازی رو باز نمیکنه . واین پیغام میاد
mp3 سونی هست چون ماله خودم نیست مدلش رو نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

david23
04-06-2008, 10:36
ببخشید مدل این پلیر nwz-a815

seymour
04-06-2008, 16:12
:10:اگه یه چند تا سایت برای دریافت فریمور معرفی کنی ممنونم میشم.

:10:و در ضمن دستگاه به پی سی هم وصل میشه.
خب مشکل همینه دیگه ... اگه پشتیبانی نرم افزاری به راه بود و سایت هایی بودن که همه این firmware ها رو داشتن که غمی نداشتیم ... مساله اینه که تک و توک سایت های موجود ، آرشیو محدودی دارن ...

بهرحال این دوتا سایت جزو بهترین ها هستن ... بگرد و ضمنا اگه توی بخش فوورمشون هم چیزی دیدی بگو ...

مثلا این صفحه سیگماتل یکی شونه ..

seymour
04-06-2008, 16:19
دوستان من وقتی mp3 پلیرو میزنم به پشت کامپیوتر اون درایو مجازی رو باز نمیکنه . واین پیغام میاد
mp3 سونی هست چون ماله خودم نیست مدلش رو نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید مدل این پلیر nwz-a815
خب البته یه راهش هم اینه که شما با مدیا پلیر آهنگ بریزی توی این دستگاه .... آیا سعی کردی از این راه کار کنی باهاش ؟ ... اینا اومدن نرم افزار خودشون رو برداشتن واسه اینکه کاربرها راحت تر باشن ...یعنی شما باید گزینه اول رو انتخاب کنی و با مدیا پلیر باهاش کار کنی...

david23
04-06-2008, 18:09
آخه قبلا اینطوری نبود در ضمن وقتی گزینه اول رو انتخاب کردم هیچ اتفاقی نیفتاد- فرمت هم کردم نشد - یعنی اصلا کامپیوتر نمیشناستش - درایو مجازی هم باز نمیکنه تو مای کامپیوتر

seymour
05-06-2008, 11:51
1. نرم افزاری که همراهشه رو نصب کن و تست کن ببین ارتباط می گیره یا نه ... ممکنه مشکل از firmware باشه ...

2. با یه دستگاه دیگه تست اش کن ببین چه اتفاقی میفته ... تا مشخص بشه که مشکل از PC شماست یا از Mp3 player

saeed666
05-06-2008, 12:06
سلام...

سلام دوستان عزيز....

وقتي ميخام mp3 plyare رو روشن كنم به محض روشن شدن دوباره خاموش ميشه و هي روشن خاموش ميكنه .

آقا بهنام به احتمال خیلی زیاد مشکل برای کابل USB شماست . اگه کابل دیگه ای رو امتحان کنی به احتمال خیلی زیاد مشکل حل

میشه . چون کابل های USB از چند پورت مختلف تشکیل شدن که اگه یکیش قطع شه ممکنه از این مشکلا پیش بیاد.

امیدوارم مشکل حل شه . منتظر نتیجش هستم...

david23
05-06-2008, 13:34
دوستان دست شما درد نکنه مشکل pc بود باعوض کردن ویندوز حل شد.....

behnam_tr
19-06-2008, 16:55
خب مشکل همینه دیگه ... اگه پشتیبانی نرم افزاری به راه بود و سایت هایی بودن که همه این firmware ها رو داشتن که غمی نداشتیم ... مساله اینه که تک و توک سایت های موجود ، آرشیو محدودی دارن ...

بهرحال این دوتا سایت جزو بهترین ها هستن ... بگرد و ضمنا اگه توی بخش فوورمشون هم چیزی دیدی بگو ...

مثلا این صفحه سیگماتل یکی شونه ..

:11:سلام سیمور جان:::
:20:شرمنده عزیزدل چندروزی به خاطر امتحانات پایان ترم نبودم و امروز که اومدم دیدم ما رو شرمنده کردی

:11::11:واقعا مرسی::::

:46:و یه سوال : این فریمور فرمتش چیه؟

behnam_tr
19-06-2008, 16:58
سلام...

آقا بهنام به احتمال خیلی زیاد مشکل برای کابل USB شماست . اگه کابل دیگه ای رو امتحان کنی به احتمال خیلی زیاد مشکل حل

میشه . چون کابل های USB از چند پورت مختلف تشکیل شدن که اگه یکیش قطع شه ممکنه از این مشکلا پیش بیاد.

امیدوارم مشکل حل شه . منتظر نتیجش هستم...

:10:دوست عزیز من گفتم که وقتی میخام تو حالت عادی روشن کنم اینجوری میشه ::من کی گفتم که.......؟؟؟؟!!!

behnam_tr
20-06-2008, 09:39
سيمور جان ديشب يه فايل دانلود كردم كه خودش شامل 5 فايل بود( Sigmatel_Firmware_STMP_35xx X-Micro_EVA 220 )
و حجمش هم 1 مگابايته.. حالا چه طوري بايد اين رو تو دستگاه بريزم و در ضمن همراه دستگاه هيچ درايوري براي شناساندن و ... نيست يعني يه سي دي بود ولي از بخت بد من خالي بود و صد البته دستگاه به پي سي وصل مــــــــيَََََََََشـــــ ــه؟

seymour
20-06-2008, 14:42
:46:و یه سوال : این فریمور فرمتش چیه؟
مدل به مدل فرق می کنه ... یه سری فایل های فنی هستن که معمولا در قالب یه برنامه exe ریخته میشن به جای مناسب ...

سيمور جان ديشب يه فايل دانلود كردم كه خودش شامل 5 فايل بود( Sigmatel_Firmware_STMP_35xx X-Micro_EVA 220 )
و حجمش هم 1 مگابايته.. حالا چه طوري بايد اين رو تو دستگاه بريزم و در ضمن همراه دستگاه هيچ درايوري براي شناساندن و ... نيست يعني يه سي دي بود ولي از بخت بد من خالي بود و صد البته دستگاه به پي سي وصل مــــــــيَََََََََشـــــ ــه؟
اگه اشتباه نکنم شما به اون cd نیاز داشتی تا برای تغییرات در firmware ازش استفاده کنی .. به این نام بود : SigmaTel MSCN Firmware

فکر کنم توی همون سایت ها بتونی یه نسخه دیگه اش رو دانلود کنی ... بعدش می تونی این فایل ها رو توی فولدر مربوطه قرار بدی ...

behnam_tr
20-06-2008, 23:37
مدل به مدل فرق می کنه ... یه سری فایل های فنی هستن که معمولا در قالب یه برنامه exe ریخته میشن به جای مناسب ...

اگه اشتباه نکنم شما به اون cd نیاز داشتی تا برای تغییرات در firmware ازش استفاده کنی .. به این نام بود : SigmaTel MSCN Firmware

فکر کنم توی همون سایت ها بتونی یه نسخه دیگه اش رو دانلود کنی ... بعدش می تونی این فایل ها رو توی فولدر مربوطه قرار بدی ...

سلام سیمور جان::::

منظورت کدوم فولدره؟

behnam_tr
21-06-2008, 00:16
:41:یه مشکل دیگه با یه دستگاه دیگه با مارک zenith

:41:مشکل ::: فرمت نمیشه؟

:41:وقتی میخام درایو رو باز کنم میگه آیا میخواهید فرمت کنید ؟

:31:وقتی فرمت رو میزنم ارتباط دستگاه با پی سی قطع میشه>>>>(باید دوباره قطع و وصل کنی*)

:31:و وقتی تو حالت عادی روشن میکنم روشن میشه و لی چیزی رو صفحه دستگاه نمیاد****

کمک تا حد بی نهایت!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19::19:

seymour
21-06-2008, 15:46
سلام سیمور جان::::

منظورت کدوم فولدره؟
فولدری که اون نرم افزار ایجاد کرده ، طبیعتا ...

:41:یه مشکل دیگه با یه دستگاه دیگه با مارک zenith

:41:مشکل ::: فرمت نمیشه؟

:41:وقتی میخام درایو رو باز کنم میگه آیا میخواهید فرمت کنید ؟

:31:وقتی فرمت رو میزنم ارتباط دستگاه با پی سی قطع میشه>>>>(باید دوباره قطع و وصل کنی*)

:31:و وقتی تو حالت عادی روشن میکنم روشن میشه و لی چیزی رو صفحه دستگاه نمیاد****

کمک تا حد بی نهایت!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19::19:
ای خدا ... باز یه مدل متفرقه دیگه ؟ ...

فرمتش باید FAT باشه ها ... یه وقت NTFS نکنی ...

مدل دقیقش چیه ؟ ... (منظورم مدل روی دستگاهه ، نه مدل روی چیپ ست ها)

behnam_tr
27-06-2008, 13:20
فولدری که اون نرم افزار ایجاد کرده ، طبیعتا ...

ای خدا ... باز یه مدل متفرقه دیگه ؟ ...

فرمتش باید FAT باشه ها ... یه وقت NTFS نکنی ...

مدل دقیقش چیه ؟ ... (منظورم مدل روی دستگاهه ، نه مدل روی چیپ ست ها)

zenith zn-fc02

seymour
27-06-2008, 15:18
این هم بر سر بقیه ... مدل کاملا متفرقه .. هیچی درباره اش پیدا نکردم ... مدل zn-fc01 رو کلا 6-7 تا پاسخ سرچ دیدم که اونها هم فقط سوال بودن ... بدون جواب ...

بیخود نیست که به این دستگاه ها میگن یه بار مصرف ... چون واقعا هم وقتی یه بار خراب شد ، دیگه فاتحه اش خونده اس ...

behnam_tr
27-06-2008, 19:23
سيمور جان مرسي از زحماتت.....در ضمن من هنوز نتونستم درايور دستگاهم رو ژيدا كنم اگه چيزي پيدا كردي ما رو بيخبر نذار::::

در ضمن ميشه به طور كامل آموزش فلش رو برام بذاري؟؟؟؟؟؟؟؟؟

seymour
28-06-2008, 19:08
یه لینکی داده بودم چند وقت پیش ... یا توی همین تاپیک بود یا یه تاپیک دیگه در همین زمینه ی " حل مشکل مدلهای متفرقه " .. اون یه آموزش کامل بود ... ببین پیداش می کنی ...

behnam_tr
30-06-2008, 10:02
اقا درایور هم پیدا شد حالا باید چیکار کنم؟؟ در ضمن سیمور جان این تاپیکی که تو پست قبلی گفتی نتونستم پیداش کنم./

seymour
30-06-2008, 13:14
اینجا رو چک کن ... اون چند تا تاپیک اول راهنما هستن .. بخصوص دوتای اول ...

behnam_tr
04-07-2008, 09:23
اینجا رو چک کن ... اون چند تا تاپیک اول راهنما هستن .. بخصوص دوتای اول ...

:41:سیمور جان پس کو لینک تاپیک؟

seymour
04-07-2008, 11:18
اوه ... باورم نمیشه ... من که لینک داده بودم ؟!! ... غیب شد انگار ... ببخشید ؛ دوباره :

behnam_tr
04-07-2008, 12:16
مرسی سیمور جان تلاشم رو میکنم اگه موفق شدم که یه دنیا ازت ممنون میشم وگرنه دوباره باید تحملم کنی تا به وقت نتیجه رسیدن!!!

بازم مرسی.

behnam_tr
04-07-2008, 14:11
سیمور جان نشد::: این عکسا رو ببین ::

:41:دستگاه قبلا روشن خاموش میشد ولی الان دیگه نه روشن میشه نه خاموش.:41:

seymour
05-07-2008, 16:40
مشکل همینه دیگه ... یعنی حتی اگه firmware مربوط به همون مدل چیپ و حافظه رو پیدا کنی ، مشکل اینه که هر کمپانی متفرقه ای اومده یه تغییر کوچولو ایجاد کرده و همون تغییرات کوچولو باعث میشه که firmware ی که در یه مدل به اون چیپ می خوره ، توی مدل دیگه نخوره ...

شما اون روشی که قبلا هم یکی دوبار گفتم رو هم امتحات بکن .. بخصوص حالا که دیگه روشن نمیشه (همون که گفتم دست رو روی play نگاه میداری و بعد وصل میکنی به PC و بعد از چند لحظه دستت رو ول می کنی از play)

behnam_tr
05-07-2008, 17:01
مشکل همینه دیگه ... یعنی حتی اگه firmware مربوط به همون مدل چیپ و حافظه رو پیدا کنی ، مشکل اینه که هر کمپانی متفرقه ای اومده یه تغییر کوچولو ایجاد کرده و همون تغییرات کوچولو باعث میشه که firmware ی که در یه مدل به اون چیپ می خوره ، توی مدل دیگه نخوره ...

شما اون روشی که قبلا هم یکی دوبار گفتم رو هم امتحات بکن .. بخصوص حالا که دیگه روشن نمیشه (همون که گفتم دست رو روی play نگاه میداری و بعد وصل میکنی به PC و بعد از چند لحظه دستت رو ول می کنی از play)

خوب سیمور جان من هم همین کار رو کردم برای اولین بار که وصل کردم به پی سی و درایور خواست از درون پوشه نرم افزاری که از لینک پست قبلی دانود کردم تونستم درایور رو نصب کنم و درایور با موفقیت کامل نصب شد ولی وقتی میخام فریمور و رایت کنم خطا میده ....یعنی با اون فریمور اورجینالش مشکلی نداره ولی وقتی میخام اون فریموری رو که خودم دانلود کردم رایت کنم خطا میده ؟؟؟ باید چیکار کنم؟ آیا اشکال از دستگاهه بیا فریمور ؟

seymour
06-07-2008, 19:32
اشکال از هیچکدوم نیست ... اشکال از ناهماهنگی بین این دوتاس ... یعنی دستگاه میگه این firmware مال من نیست ... و تنها راه همونطور که گفتم اینه که با firmware های مختلف تجربه کنی ...

behnam_tr
07-07-2008, 14:52
اشکال از هیچکدوم نیست ... اشکال از ناهماهنگی بین این دوتاس ... یعنی دستگاه میگه این firmware مال من نیست ... و تنها راه همونطور که گفتم اینه که با firmware های مختلف تجربه کنی ...

:10:مرسی سیمور جان امتحان میکنم نتیجه رو اعلام میکنم...:11:

:11:واقعا تا اینجاشم ازت ممنونم خیلی لطف کردی.../

behnam_tr
16-07-2008, 10:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام دوباره سیمور جان::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تونستم فریمور رو با موفقیت تو دستگاه بریزم.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی حالا یه مشکل دیگه که دستگاه روشن نمیشه ( به پی سی وصل میشه و به راحتی فرمت هم میشه::)

seymour
16-07-2008, 13:49
یعنی اصلا عکس العملی نشون نمیده صفحه نمایشش ؟ در هیچ حالتی ؟ ... حتی وقتی که دستت رو روی پلی می گیری و وصل می کنی؟

behnam_tr
16-07-2008, 17:43
یعنی اصلا عکس العملی نشون نمیده صفحه نمایشش ؟ در هیچ حالتی ؟ ... حتی وقتی که دستت رو روی پلی می گیری و وصل می کنی؟

:41::41:نه متاسفانه !! صفحه نمایش دستگاه کلا تعطیله!!!! حالا باید چیکار کنم؟؟؟

seymour
17-07-2008, 11:26
عجب وضعی ... یه چیزی درست شد ، یه چیز دیگه خراب شد ! ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا مشکل اینطور دستگاه ها رو تا جایی که نرم افزاری باشه میشه بهش ور رفت و اگه سخت افزاری باشه دیگه از دست من و شما خارجه ... اون ابتدایی که دستگاه دچار مشکل شد ، وضعیت صفحه نمایشش چی بود ؟ ... عکس العملی نشون میداد ؟ ... از کی صفحه اش پرید ؟ ...

behnam_tr
17-07-2008, 16:04
عجب وضعی ... یه چیزی درست شد ، یه چیز دیگه خراب شد ! ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا مشکل اینطور دستگاه ها رو تا جایی که نرم افزاری باشه میشه بهش ور رفت و اگه سخت افزاری باشه دیگه از دست من و شما خارجه ... اون ابتدایی که دستگاه دچار مشکل شد ، وضعیت صفحه نمایشش چی بود ؟ ... عکس العملی نشون میداد ؟ ... از کی صفحه اش پرید ؟ ...

آره قبلنا وقتی به پی سی وصل میکردم دستگاه قشنگ روشن میشد و تو وضعیت مربوطه ( اتصال usb ) قرار میگرفت...

از وقتی که اولین فریمور رو بهش تزریق کردم دیگه صفحه نمایش اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده....

یه نکته :: امزور هم وقتی میخاستم با برنامه اولی که از آدرس چند پست قبلی که شما معرفی کردید دانلود کردم فریمور بهش تزریق کنم در طول نصب فریمور روی صفحه نمایش دستگاه پر شده بود از نقطه های ریز به رنگ آبی و سبز به طوریکه تمام صفحه رو پوشانده بود...

seymour
18-07-2008, 11:45
خب ، پس صفحه نمایشش کار می کنه ، اما ظاهرا با اون firmware نمی تونه ارتباط برقرار کنه ... این نشون میده که firmware ی که واسه اش ریختی ، با مزاجش سازگار نیست ...

behnam_tr
18-07-2008, 12:18
خب ، پس صفحه نمایشش کار می کنه ، اما ظاهرا با اون firmware نمی تونه ارتباط برقرار کنه ... این نشون میده که firmware ی که واسه اش ریختی ، با مزاجش سازگار نیست ...

:20:یعنی میگی که مشکل از فریمور هستش ؟

:8:یه فریمور دیگه پیدا کردم گذاشتم واسه دانلود ::

:11:یه درخواست دیگه :: میشه بر حسب اطلاعات چیپ دستگاه من یه درخواست تو اون فروم بدی آخه من انگلیسیم خوب نیست !

seymour
19-07-2008, 17:38
آره ، باید از firmware باشه ... و اصلا اگه غیر از این باشه (ایراد سخت افزاری صفحه نمایش باشه) دیگه هیچی ..

ایشالا

من وقتم کمه ... ولی چشم ... شما مشخصات رو از صفحات قبل پیدا کن و اینجا بذار ... من متن پیام رو میگم ... شما برو عضو شو توی یکی از اون فوروم ها و پستش کن (مثلا mymxplayer.org)... بعد تو جوابها رو بیار من ترجمه می کنم ...

behnam_tr
20-07-2008, 18:50
آره ، باید از firmware باشه ... و اصلا اگه غیر از این باشه (ایراد سخت افزاری صفحه نمایش باشه) دیگه هیچی ..

ایشالا

من وقتم کمه ... ولی چشم ... شما مشخصات رو از صفحات قبل پیدا کن و اینجا بذار ... من متن پیام رو میگم ... شما برو عضو شو توی یکی از اون فوروم ها و پستش کن (مثلا mymxplayer.org)... بعد تو جوابها رو بیار من ترجمه می کنم ...

خوب اینم مشخصات دستگاه :::

sigmatel

stmp3506
L100E-TA6
P03017
0550

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و بازم مرسی :::

seymour
21-07-2008, 14:07
خب مثلا اینطوری بگیم خوبه ؟

من یه دستگاه مدل (مدل دستگاه) دارم که دچار مشکل شده بود و روشن نمی شد... با باز کردن دستگاه متوجه شدم که چیپ سیگماتل (... عدد ... ) توشه ... چندتا firmware رو روش امتحان کردم اما با وجود نصب موفقیت آمیز ، دستگاه اصلا جواب نمیده و صفحه اش روشن نمیشه ... آیا می تونید firmware این دستگاه رو در اختیار من بذارید ؟ ...

ببین هرجاش رو که نیاز به اصلاح داره بگو تا متن انگلیسی رو بگم ...

behnam_tr
21-07-2008, 16:16
خب مثلا اینطوری بگیم خوبه ؟

من یه دستگاه مدل (مدل دستگاه) دارم که دچار مشکل شده بود و روشن نمی شد... با باز کردن دستگاه متوجه شدم که چیپ سیگماتل (... عدد ... ) توشه ... چندتا firmware رو روش امتحان کردم اما با وجود نصب موفقیت آمیز ، دستگاه اصلا جواب نمیده و صفحه اش روشن نمیشه ... آیا می تونید firmware این دستگاه رو در اختیار من بذارید ؟ ...

ببین هرجاش رو که نیاز به اصلاح داره بگو تا متن انگلیسی رو بگم ...

:11::11:عالیه سیمور جان متن انگلیش رو بزار که منتظرم:::

seymour
22-07-2008, 18:34
I have an mp3 player (mark) which became problematic recently ... it won't turn on .. I disassembled it and here's the chip number :

شماره

I tried a few firmwares and although one of them installed successfully , the screen still won't turn on ... could you please give me the correct firmware ? ...

many thanks

اون جاهایی که bold کردم رو با اطلاعات درست پر کن ...

behnam_tr
22-07-2008, 19:44
I have an mp3 player (mark) which became problematic recently ... it won't turn on .. I disassembled it and here's the chip number :

شماره

I tried a few firmwares and although one of them installed successfully , the screen still won't turn on ... could you please give me the correct firmware ? ...

many thanks

اون جاهایی که bold کردم رو با اطلاعات درست پر کن ...

مرسی از توجهت سیمور جان::

اگه میشه لطف کنی و چند تا سایت ارائه کننده فریمور هم معرفی کنی ممنون میشم
(البته به جز mp mpx player)

, و در آخر باز هم تشکرات صمیمانه مرا پذیرا باش::

seymour
23-07-2008, 19:10
والا انقدر تعدادشون زیاد نیست .. همینی که گفتم هستش و این یکی :

خواهش می کنم ، ما که کاری نکردیم ..

tapesh86
28-09-2008, 13:25
سلام و عرض تشکر و خسته نباشید
منم مشکل دوستان رو دارم Z Cyber U2 FM دارم با firmware هایی که قبلا نصب کردم دوباره نصب کردم روش ولی بالا نمیاد رو کامپیوتر هم دراو پلیرو میشناسه ولی بازش نمیکنه فورمت هم نمیشه خطای I/O میده firmware هم نمیتونه شناسایش بکنه
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم بکنه

seymour
28-09-2008, 15:09
سلام و عرض تشکر و خسته نباشید
منم مشکل دوستان رو دارم Z Cyber U2 FM دارم با firmware هایی که قبلا نصب کردم دوباره نصب کردم روش ولی بالا نمیاد رو کامپیوتر هم دراو پلیرو میشناسه ولی بازش نمیکنه فورمت هم نمیشه خطای I/O میده firmware هم نمیتونه شناسایش بکنه
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم بکنه
اگه مشکلش به نوعیه که نمیشه دوباره firmware روش نصب کرد ، باید بره نمایندگی ... زی سایبر نمایندگی و پشتیبانی خوبی در ایران داره ....

tapesh86
28-09-2008, 15:28
آقا مرسی درست شـــد و نمیدونم چش بود ولی از بوت کمک گرفتم ( دستمو نگه دارم رو پلی) قبلا دستمو کم رو پلی میزاشتم واسه همین خاطر بوت نمیشد نرم افزار بوتش میکرد اما این بار چون مشکل داشت باید دستی بوت میشد

بازم مرسی

amin_913
08-02-2009, 19:06
سلام
من هم با مشكلي مشابه بهنام مواجه شدم (Zenith zn-fc02) ولي نميدونم اون ابزاري كه عكسشو گذاشتين رو از كجا بگيرم؟!؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

بدرود

551661
08-02-2009, 19:19
دوست عزیز اگر ام پی تری شما داریی دکمه ریست است از آن استفاده کنید.

amin_913
08-02-2009, 19:45
سلام
نه دوست عزيز
از اين خبرا نيست:(
بدرود

seymour
09-02-2009, 20:12
سلام
من هم با مشكلي مشابه بهنام مواجه شدم (Zenith zn-fc02) ولي نميدونم اون ابزاري كه عكسشو گذاشتين رو از كجا بگيرم؟!؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

بدرود
کدوم ابزار منظورته ؟ ... همون firmware رو میگی ؟ ... باید بگردی روی اینترنت دنبال fw ی اینها .. چون اینا مدلهای گمنامی هستن و پشتیبانی نرم افزاری شون بسیار ضعیفه ...

یه راه دیگه که البته با مسوولیت خودت باید انجام بدی و فکر کنم به اون دوستمون هم گفتم اینه که بازش کنی و ببینی توش شماره سریال چیپش چنده .. براساس اون شماره هم میشه گشت دنبال fw و احتمال یافتنش بیشتره .. باز تکرار می کنم : با مسوولیت خودت (هرچند اگه از دستگاه قطع امید کنی ، دیگه این راه می تونه تنها راه باشه و براحتی میشه انجامش داد)

amin_913
10-02-2009, 00:32
سلام
سيمور عزيز ممنون
والا پشتش رو باز كردم ولي بس كه فلت داره و ميترسم فلتش پاره بشه؛ كاريش نكردم.

من هموني رو ميخوام كه بهنام تو پست 51 عكسشو گذاشته (مشكلم هم دقيقن مثل بهنامه)
روشن ميشه ولي فقط ال اي دي اون و وقتي به كامپوتر وصل ميكنم روش نوشته ميشه usb و فرمت تا 100 درصد ميره و درنهايت ميگه كه فرمت نميشه.

سعي ميكنم كه شماره چيپش رو بزارم
بدرود

amin_913
12-02-2009, 12:39
سلام
من پشتشو باز کردم بدون هیچ مشکلی:d
3 تا چیپ دیدم
بدین ترتیب:
یه چیپ بزرگ با این مشخصات (فکر کنم CPU ش باشه:

اینم مال RF ش:

اینم مال حافظه اش:

دیگه فکر نکنم چیز دیگه ای مونده باشه که من نخونده باشم

سیمور جان با این اطلاعات فکر کنم بتونی یه راهنمایی کوچولو انجام بدی

ممنون و بدرود

seymour
12-02-2009, 21:46
سلام
من پشتشو باز کردم بدون هیچ مشکلی:d
3 تا چیپ دیدم
بدین ترتیب:
یه چیپ بزرگ با این مشخصات (فکر کنم CPU ش باشه:

اینم مال RF ش:

اینم مال حافظه اش:

دیگه فکر نکنم چیز دیگه ای مونده باشه که من نخونده باشم

سیمور جان با این اطلاعات فکر کنم بتونی یه راهنمایی کوچولو انجام بدی

ممنون و بدرود
لعنتی کمیابه چقدر ... خودت هم یه سرچ بزن ببین چیزی پیدا می کنی ... فوقش لینک بده که من چک کنم بدرد می خوره یا نه ...

من اینجا مدل رو می بینم ، ولی دانلود نمی تونم بکنم .. چرا ؟

اینجا هم یه نرم افزاری هست که شاید بدرد بخوره ولی بدشانسی عضویت می خواد :

فکر کنم از طریق صفحه اولش عملی باشه :

نهایتا شما باید توی اینطور سایت ها بگردی دنبال مدل مشابه :

amin_913
14-02-2009, 10:04
یک دنیا ممنون
ولی من نمیدونم باید کدوم رو سرچ کنم تا پیدا بشه؟!

الان شما چی رو سرچ کردین که به این نتایج رسیدین؟

بدرود

seymour
14-02-2009, 20:55
اها ... راست میگی .. یادم رفت اینو بگم ... با Samsung K9G8G08U0A بگرد و بعدش با A1568LF ..

tinyviny_2007
17-02-2009, 10:21
سلام دوستان من یک Mp4 player دارم که مارکش ipod چند روز پیش یه آپدیت اشتباه بر روش انجام دادم که حالا اصلا صفحه lcd روشن نمیشه وقتی هم که به pc وصلش میکنم pc میگه یه وسیله جدید پیدا شد ولی نمی تونه تشخیص بده که اون چیه اصلا هم صفحه lcdروشن نمیشه قبلا روشن میشد.خواهش میکنم هر کسی راهی بلده که این Mp4 player رو بشه دوباره به حالت قبلیش برگرده لطفا بگه لطفا هر کسی میدونه برام ایمیل بکنه.tinyviny_2007@yahoo.com (بکنه.tinyviny_2007@yahoo.com)
دو تا آی سی داره که مشخصاتش رو مینویسم
آی سی کوچیک:ATJ2091H
آی سی بزرگ:SAMSUNG 646
K9LAG08U0M PCB0

amin_913
23-02-2009, 12:39
سلام
سیمور جان میشخ ربط لینک اول:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو با این مدل mp3 پلیر بگید ؟

هیچ مشخصه مشابهی ندارد!

بدرود

seymour
23-02-2009, 20:19
سلام دوستان من یک Mp4 player دارم که مارکش ipod چند روز پیش یه آپدیت اشتباه بر روش انجام دادم که حالا اصلا صفحه lcd روشن نمیشه وقتی هم که به pc وصلش میکنم pc میگه یه وسیله جدید پیدا شد ولی نمی تونه تشخیص بده که اون چیه اصلا هم صفحه lcdروشن نمیشه قبلا روشن میشد.خواهش میکنم هر کسی راهی بلده که این Mp4 player رو بشه دوباره به حالت قبلیش برگرده لطفا بگه لطفا هر کسی میدونه برام ایمیل بکنه.tinyviny_2007@yahoo.com (بکنه.tinyviny_2007@yahoo.com)
دو تا آی سی داره که مشخصاتش رو مینویسم
آی سی کوچیک:ATJ2091H
آی سی بزرگ:SAMSUNG 646
K9LAG08U0M PCB0
دستگاه شما یه آیپاد واقعی نیست ... "مشابه آیپاده" ... این مشکلی که داری "اپدیت اشتباه" هم 70 درصد مشکلات این دستگاههای متفرقه رو تشخیص میده : در حالت عادی من حتی دستگاه معتبر با گارانتی و پشتیبانی نرم افزاری کامل رو هم فقط در صورت نیاز واقعی آپدیت می کنم ، چه برسه این قبیل مدلهایی که شما دارید و اصلا نرم افزار اولیه اش براحتی پیدا نمیشه ...

بهرحال شما اول این کار رو بکن ببین دستگاهت عکس العملی نشون میده یا نه : دستت رو روی دکمه پلی نگه دار ... برای چند ثانیه ، بعدش در همون حال وصل کن به PC .. و بعد از چند ثانیه ی دیگه دستت رو بردار .. اتفاقی میفته یا نه ؟

بعدش : باید بگردی دنبال firmware ی که با شماره چیپ های دستگاهت هماهنگ باشه ... باز هم واقعا 50-50 ه که fw ی مناسب پیدا کنی و 70-30 ی که کارت رو راه بندازه اما خب بهرحال ضرر نداره ...

ببین این کارت رو راه میندازه یا نه ؛ دقیقا مدلیه که واسه مدل مشابه ایپاد استفاده میشه با چیپ سامسونگ:

seymour
23-02-2009, 20:23
سلام
سیمور جان میشخ ربط لینک اول:
رو با این مدل mp3 پلیر بگید ؟

هیچ مشخصه مشابهی ندارد!

بدرود
از روی لیست اینجا:

لینک داده شده بود به اون ...

احتمالا ربطی داشته پس .. هرچند دانلود نمیشه ... (در حالیکه اون زیر شمارنده دانلود انداخته - شاید رجیستر می خواد - صفحه اولش رو چک کن)

tinyviny_2007
24-02-2009, 20:13
دستگاه شما یه آیپاد واقعی نیست ... "مشابه آیپاده" ... این مشکلی که داری "اپدیت اشتباه" هم 70 درصد مشکلات این دستگاههای متفرقه رو تشخیص میده : در حالت عادی من حتی دستگاه معتبر با گارانتی و پشتیبانی نرم افزاری کامل رو هم فقط در صورت نیاز واقعی آپدیت می کنم ، چه برسه این قبیل مدلهایی که شما دارید و اصلا نرم افزار اولیه اش براحتی پیدا نمیشه ...

بهرحال شما اول این کار رو بکن ببین دستگاهت عکس العملی نشون میده یا نه : دستت رو روی دکمه پلی نگه دار ... برای چند ثانیه ، بعدش در همون حال وصل کن به pc .. و بعد از چند ثانیه ی دیگه دستت رو بردار .. اتفاقی میفته یا نه ؟

بعدش : باید بگردی دنبال firmware ی که با شماره چیپ های دستگاهت هماهنگ باشه ... باز هم واقعا 50-50 ه که fw ی مناسب پیدا کنی و 70-30 ی که کارت رو راه بندازه اما خب بهرحال ضرر نداره ...

ببین این کارت رو راه میندازه یا نه ؛ دقیقا مدلیه که واسه مدل مشابه ایپاد استفاده میشه با چیپ سامسونگ:

دوست عزیز با این کاری هم که گفتی روشن نشد با این حال ازت ممنونم ولی حالا چیکار کنم؟:41::41::41:

tinyviny_2007
24-02-2009, 20:24
سلام seymour جان با این کاری که گفتی باز روشن نشد ولی pc میگه یه فلش پیدا و نصب شد ولیmy computerچیزی نشون نمیده و دستگاه صفحه اش روشن نمی شه.اون لینکی که هم داده بودی دانلود و نصب کردم ولی باز کامپیوتر میگه یک فلش شناسایی و نصب شد و تویmy computerچیزی نشون نمیده.با این حال بازم ازت ممنونم ولی حالا من چیکار کنم؟

seymour
24-02-2009, 21:48
همونطور که گفتم از اینجا به بعدش آزمایش و خطاست ... باید مثلا براساس atj2091h سرچ کنی ، فایل firmware ی که پیدا می کنی رو دانلود کنی و بعد سعی کنی نصبش کنی (حالا چه از روش نگه داشتن دست روی play یا روش معمولی - یا هر دو) ... و همینطور ادامه بدی ... همونطور که گفتم میزان موفقیت حتی 50% هم نیست .. چون خیلی وقتا دستگاه نیاز به fw ی دقیق داره که احتمال پیدا شدنش کمه ...

شانس شما اینه که مدل دستگاه شما ، یه مدل نسبتا مرسومه (مشابه آیپاد) ... بنابراین سعی کن بگردی ... بخصوص توی سایت های mympxplayer.org و s1mp3.org ...

اگه هم در سرچ مشکل داری ، بگو تا کمک کنم ...

tinyviny_2007
25-02-2009, 09:05
seymour جان من دنبالش کشتم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم توی سرچ مشکل دارم اگه کمکم کنی خیلی ممنون میشم

seymour
25-02-2009, 21:12
این یکی رو چک کن :

tinyviny_2007
27-02-2009, 20:16
seymourجان این آدرسی که دادی errorمیده

seymour
28-02-2009, 20:33
من لینک رو الان دوباره چک کردم ... سالمه .. (4 مگ)

tinyviny_2007
18-03-2009, 10:18
seymour جان من چيكار كنم؟هر كاري ميكنم باز erorrميده

seymour
18-03-2009, 20:52
چه اروری میده ؟ ... واسه من که سالمه .. (کلا با رپید شیر که مشکلی نداری؟)

این یکی رو چک کن :

کلا این مدل نانو تقلبی ، firmware اش معمولا گیر میاد ... خودت هم یه گشتی بزن .. با کلمه ATJ2091N سرچ کن ...

tinyviny_2007
19-03-2009, 19:49
ممنون seymourجان تونستم دانلود كنم .بازم ممنون seymour جان خيلي گلي

tinyviny_2007
22-03-2009, 20:31
با سلام مجدد دوست عزيز
ورژن قبلي mp4 9.48 بود دوست عزيز با چه برنامه خوبي بتونم آپگريد كنم اين فايلها را !؟ تو سي دي برنامه خودش ورژن 3 يا 4 بود براي آپگريد فلش . شما چه برنامه پيشنهاد ميكنيد اگه ممكنه لينكشو بزاريد . در ضمن وقتي mp4 رو به pc وصل ميكنم پيغام آشكار سازي به صورت زير ميده. با تشكر منتظر راهنمايي شما دوست و دوستان عزيز هستم. :10:

seymour
23-03-2009, 21:03
متوجه نشدم ... الان توی این فایل زیپ ، شما چه فایل هایی داری؟ ...

ابزار مورد نیازت رو اینجا گیر بیار: