PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با يه خط دايمي ايرانسل تا چقدر ميشه حرف زد؟

milad_badboy
15-05-2008, 22:21
با يه خط دايمي ايرانسل تا چقدر ميشه حرف زد؟
منظورم اينه كه تا سقف چقدر خط قطع ميشه؟

salarnight
16-05-2008, 09:05
مگه سیمکارت دائمی هم محدودیت داره ؟
شاید تا اندازه ی قیمت سیمکارتت ...

pedram_sad
16-05-2008, 10:46
توي سيم كارت هاي دايمي يك چيزي به نام حد اعتبار و جود داره
كه اگه از اون حد بگذره و حسابت رو تصويه نكرده باشي قطع ميشه

براي خود من يك بار پيش اومد كه تا 22 يك ماهي مهلت پرداخت داشتم
اما 12 قطع شد وقتي تماس گرفتم گفتن حد مجاز شما 39000 تومان بوده
كه شما الان 42000 استفاده كردين و اين باعث شد كه 10 روز زودتر قطع بشه

mostafaeshghi
16-05-2008, 13:56
توي سيم كارت هاي دايمي يك چيزي به نام حد اعتبار و جود داره
كه اگه از اون حد بگذره و حسابت رو تصويه نكرده باشي قطع ميشه

براي خود من يك بار پيش اومد كه تا 22 يك ماهي مهلت پرداخت داشتم
اما 12 قطع شد وقتي تماس گرفتم گفتن حد مجاز شما 39000 تومان بوده
كه شما الان 42000 استفاده كردين و اين باعث شد كه 10 روز زودتر قطع بشه

دقیقا صحیح فرمودید !

و دقت کنید میبینید که کاملا کار عقلانی و صحیحیه از طرف شرکت ، الآن توضیح میدم براتون:

اگر قبض مخابرات طی 3 دوره نپردازید: خط قطع شده و بعد از مدتی تمام خطهای دیگری که به نام اون شخص باشه قطع مکینند حتی فرد ممنوع الخروج میشه و شرکت شکایت کنه و خسارت هم میگیره! ولی ایرانسل که یک شرکت خصوصی است باید محافظه کار باشد! وقتی قیمت خود سیمکارت 75000 تومانه خب فرد میره 100 هزار تومان خرج میگذاره رو دست شرکت بعدشم ولنگ ... الفرار و شرکت هم نمیتونه کاری کنه! و لازم به ذکره که بگم همچین اتفاقی قبلا افتاد یعنی 10-20 از ایرانسلیها این کارو کردند تا اینکه شرکت حد اعتبار گذاشت ! (رئیس ایرانسل توی نشست غیر رسمی میگفت: ما از وقتی اومدیم ایران با بسیاری از روشهای کلاهبرداری و محافظه کاری آشنا شدیم ، که قابل ذکره اولین مشکل سر شماره سیمکارتها پیش اومد الگوریتم خیلی ساده ای داشت یارو زنگ میزد به شرکت میگفت این شماره با این سیمکارت متعلق به منه و به نام خودش ثبت میکرد و میرفت بسته بازگشت میگرفت به قیمت 10 هزار تومان اونوقت سیمکارت را به قیمت 100-120 هزار تومان میفروخت :دی از اون به بعد الگوریتم را عوض کردند)

ولی خب ممکنه یکی بگه من خوش حسابم و میخوام 100 هزار تومان قبض بیاد برام؟ این راهش اینه که شما بری بانک ملت (از قصد گفتم ملت چون بانک ملی نمیشه) و مبلغی بیشتر از خود قبض بپردازید و استفاده کنید! دقت کنید که الگوریتم سیستم اینه که افراد (طبق آماری که من دارم حد اعتبار 40 هزار تومان) با +40000 تومان بدهی باید خطشون قطع کنه! ولی وقتی شما پول بیشتری بریزید بدیهتون میره رو منفی !

خلاصه که اینطوریاست ....!

قربانتان: مصطفی عشقی

H A M E D
16-05-2008, 19:53
دقیقا صحیح فرمودید !

و دقت کنید میبینید که کاملا کار عقلانی و صحیحیه از طرف شرکت ، الآن توضیح میدم براتون:

اگر قبض مخابرات طی 3 دوره نپردازید: خط قطع شده و بعد از مدتی تمام خطهای دیگری که به نام اون شخص باشه قطع مکینند حتی فرد ممنوع الخروج میشه و شرکت شکایت کنه و خسارت هم میگیره! ولی ایرانسل که یک شرکت خصوصی است باید محافظه کار باشد! وقتی قیمت خود سیمکارت 75000 تومانه خب فرد میره 100 هزار تومان خرج میگذاره رو دست شرکت بعدشم ولنگ ... الفرار و شرکت هم نمیتونه کاری کنه! و لازم به ذکره که بگم همچین اتفاقی قبلا افتاد یعنی 10-20 از ایرانسلیها این کارو کردند تا اینکه شرکت حد اعتبار گذاشت ! (رئیس ایرانسل توی نشست غیر رسمی میگفت: ما از وقتی اومدیم ایران با بسیاری از روشهای کلاهبرداری و محافظه کاری آشنا شدیم ، که قابل ذکره اولین مشکل سر شماره سیمکارتها پیش اومد الگوریتم خیلی ساده ای داشت یارو زنگ میزد به شرکت میگفت این شماره با این سیمکارت متعلق به منه و به نام خودش ثبت میکرد و میرفت بسته بازگشت میگرفت به قیمت 10 هزار تومان اونوقت سیمکارت را به قیمت 100-120 هزار تومان میفروخت :دی از اون به بعد الگوریتم را عوض کردند)

ولی خب ممکنه یکی بگه من خوش حسابم و میخوام 100 هزار تومان قبض بیاد برام؟ این راهش اینه که شما بری بانک ملت (از قصد گفتم ملت چون بانک ملی نمیشه) و مبلغی بیشتر از خود قبض بپردازید و استفاده کنید! دقت کنید که الگوریتم سیستم اینه که افراد (طبق آماری که من دارم حد اعتبار 40 هزار تومان) با +40000 تومان بدهی باید خطشون قطع کنه! ولی وقتی شما پول بیشتری بریزید بدیهتون میره رو منفی !

WoW!!!

توضيح بسيار جامع و كاملي بود. ممنون!

hamkar1981
17-05-2008, 12:44
ولي اكثراً سقف در نظر نمي گيرن.
نهايتاً همون 40 تومنه
ولي براي خط من هر دفعه كه از 26 بره بالاتر قطع مي كنند

H M R 0 0 7
19-05-2008, 12:45
دقیقا صحیح فرمودید !

توضيحات كامل، مفيد و خوبي بود.
ممنون.

milad_badboy
21-05-2008, 12:47
هر دفعه كه از 26 بره بالاتر قطع مي كنند

اينجوري كه ميشه همون طرح پيش پرداخت حتي بدتر از سيم كارت اعتباري چون هر چند روز يك بار بايد كلي تو صف بانك وقت تلف كنيم

mostafaeshghi
21-05-2008, 15:19
چاکره بروبچ اقا حامد و H m R007 خواهش میکنم قابلی نداشت!

یه چیزی را یادم رفت بگم و اون اینکه: چرا از قصد گفتم ملت؟! چون بانک ملی که میری فقط و فقط روی خود قبض ایرانسل (که 1-2 ماه هست عوض شده) پرفراژ میکنند و دقیق همون مبلغ را ازت میخوان ولی در بانک ملت میتونی از متصدی فیش واریز به جام بخوای بعد با اضافه کردن شماره حساب ایرانسل و مهمتر از همه چیز صحیح وارد کردن شناسه پرداخت هر مبلغی را که خواستی بپردازی !

ولی خداییش هر موقع یاد حرف اون یارو تو ایرانسل (که گفت ما شیوه های نوین کلاهبرداری ...) میافتم از خنده روده بر میشم! آخه اینو باید حساب کنی که ایرانسل حداقل تو 14-15 تا کشور دیگه هم مشترک داره ، تا الآن الگوریتم را عوض نکرده بود ولی تو ایران .... هه هه هه هه واقعا که خنده داره!

آرمین جان: در پستم کامل توضیح دادم که راهکارش چیه و بعید میدونم حد اعتبار رو 26 باشه!

من خودم به شخصه عمرا اعتباری نگیرم چون که خفن میزان هزینه هام میره بالا !

deadboy
26-05-2008, 08:27
اصلا با ايرانسل نميشه حرف زد.

carter
31-08-2008, 22:13
اطلاعات کامل و جالبی بود
من نمیدونستم ایرانسل دایمی هم سقف مکالمه داره
از توضیحتون ممنونم

arman4459
01-09-2008, 19:15
البته از یک نظر بسیار خوب و اقتصادی است.همراه اول هی مکالمه میکنی یک دفعه با یک قبض سنگین برق از سرت میپره

اما ایرانسل خرود خورد میدی و کمتر حس می کنی

Sajad2006
03-09-2008, 19:45
نه!
من قبول ندارم!
مثلا الان رفیقم تو این دوره 90 هزار تومان صحبت کرده و اصلا هم خطش قطع نشده!

mostafaeshghi
04-09-2008, 15:14
نه!
من قبول ندارم!
مثلا الان رفیقم تو این دوره 90 هزار تومان صحبت کرده و اصلا هم خطش قطع نشده!

دوست عزیز پست من را دقیق بخوانید متوجه میشید که چرا یان اتفاق افتاده ! مخصوصا این نکته ی ظریف :

این دوستتون مطمئنا بیش از حد اعتبار سیم کارتش به شرکت بدهکار نیست که اگر بود مسلما قطع میشد !

Saeid6031
07-08-2017, 13:19
آقا این چرت وپرتا چیه تحویل مردم میدین من الان سیم کارتمو تازه خریدم تازه قسطی هم خریدم یعنی هنوز نصف پول سیم کارتم ندادم ولی دقیقا 92000تومن حداعتبار واسم گذاشتن .چرا الکی ازخودتون اطلاعات غلط به مردم میدین همینطوری من درآوردی یچیزی یه جایی شنیدین میاین ازخودتون اضافات درمیکنین که آره مثلا ما این کاره ایم جمع کنین بابا بیخود وبیجهت وجهه یه شرکتی که داره خدمات میده به مردمو خراب کنین درحد معلوماتتون حرف بزنین وفرافکنی نکنین ببخشین اگه تندحرف میزنم آخه آدم وقتی ناحقی رومیبینه نمیتونه تحمل کنه

The Respina
07-08-2017, 14:33
آقا این چرت وپرتا چیه تحویل مردم میدین من الان سیم کارتمو تازه خریدم تازه قسطی هم خریدم یعنی هنوز نصف پول سیم کارتم ندادم ولی دقیقا 92000تومن حداعتبار واسم گذاشتن .چرا الکی ازخودتون اطلاعات غلط به مردم میدین همینطوری من درآوردی یچیزی یه جایی شنیدین میاین ازخودتون اضافات درمیکنین که آره مثلا ما این کاره ایم جمع کنین بابا بیخود وبیجهت وجهه یه شرکتی که داره خدمات میده به مردمو خراب کنین درحد معلوماتتون حرف بزنین وفرافکنی نکنین ببخشین اگه تندحرف میزنم آخه آدم وقتی ناحقی رومیبینه نمیتونه تحمل کنه
تاپیک مال 9 سال پیشه حاجی
عصبانیت نداره...