PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »»»» سـپـاهـان یــا پـرسـپـولـیـس ؟!

Honradez
14-05-2008, 19:40
سلام دوستان.

پس از نتایج امروز (چهارشنبه 2/25) لیگ برتر فوتبال ایران، تکلیف قهرمان جام خلیج همیشگی فارس به روز شنبه، بیست و هشتم اردیبهشت 1387 موکول شد.

قهرمان قطعا یکی از تیمهای پیروزی یا سپاهان است پیروزی در بازی خانگی خود برای رسیدن به این مقام، نیاز به شکست سپاهان دارد. این درحالیست که سپاهان حتی درصورت تساوی نیز جام را بالای سر خواهد برد. این دیدار ساعت 16:30 و در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

بدین سان، تصمیم گرفتم با باز کردن چنین تاپیکی، نظر و پیش‌بینی شما دوستان را در رابطه با هفتمین قهرمان لیگ برتر فوتبال کشورمان بدانم. پس خواهشمندم بدون کوچکترین توهینی، تنها پیش‌بینی خودتان را بگویید. با فردی که توهین کند برخورد خواهد شد.

توجه داشته باشید که نام دو تیم در گزینه‌های نظرسنجی، براساس حروف الفبا گفته شده است.

تندرست باشید. :46:

jamshidjap
14-05-2008, 19:43
سپاهان قهرمانه

آرسـام
14-05-2008, 19:43
دیدار هفته 34 لیگ ایران : پرسپولیس 2 - سپاهان 1

AEZ_Best
14-05-2008, 20:04
پرسپولیس ... مخصوصا بازی خونگی و با اون تماشاگرای مشتی چه میکنه این پرسپولیس

alireza7
14-05-2008, 20:13
شانس سپاهان بیشتره

reflex
14-05-2008, 20:25
نتیجه مساویه و سپاهان به ظاهر قهرمانه
اما قهرمان واقعی پرسپولیسه

Julian
14-05-2008, 21:06
اخه چند تا از این تاپیک ها باید باشه؟
یکی هم تو متفرقه هست.

rezahp2
14-05-2008, 21:19
پرسپولیس 2 - سپاهان 1

K A R I M I
14-05-2008, 21:19
سپاهان شانسش بیشتر هست ، در ضمن من کلی کیف می کنم که قهرمان بشه !!

مجید فینا
14-05-2008, 21:24
Only پرسپولیس

borderlessboy
14-05-2008, 22:00
فکر نمی کنید قهرمان پرسپولیس باشه؟

GHASH MASTAN
14-05-2008, 22:07
سپاهان شانسش بیشتر هست ، در ضمن من کلی کیف می کنم که قهرمان بشه !!
ايول خوب گفتي داداش سپاهان يقينا قهرمانه من اطمينان دارم طوفان زرد شنبه مترسك سرخ رو با خودش ميبره
راستي محمود كريمي كجاس مثل اينكه مصدوم شده بود نميدونم حالا وضعش چجوره به بازي شنبه ميرسه يا نه؟
واقعا كه يه ماشين گلزني تمام عياره به نظر من يكي از بهترينهاي آسياس اما نميدونم چرا جاش تو تيم ملي خاليه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

borderlessboy
14-05-2008, 22:28
بابا تو عجب طرفداری هستی ها!

sudotux
14-05-2008, 22:31
هر نتیجه ای در دیدار شنبه به دست بیاد قهرمان واقعی پرسپولیس خواهد بود ! در ضمن یادتون نره که بعد از پایان لیگ قهرمان به طور رسمی اعلام نخواهد شد تا نتیجه دادگاه Cas اعلام بشه !!

MoJtaBa.R
14-05-2008, 22:46
ايول خوب گفتي داداش سپاهان يقينا قهرمانه من اطمينان دارم طوفان زرد شنبه مترسك سرخ رو با خودش ميبره
راستي محمود كريمي كجاس مثل اينكه مصدوم شده بود نميدونم حالا وضعش چجوره به بازي شنبه ميرسه يا نه؟
واقعا كه يه ماشين گلزني تمام عياره به نظر من يكي از بهترينهاي آسياس اما نميدونم چرا جاش تو تيم ملي خاليه

اگه قراره كه توهين بشه بهتره اين تاپيك بسته بشه

SANR
14-05-2008, 23:32
خودم که استقلال رو دوست دارم و دوست دارم پرسپولیس قهرمان بشه چون نماینده ی خوبی برای ایران میشه.امّا واقع بینانه که فکر کنیم سپاهان شانسش 70 درصد بیشتره و به نظرم سپاهان قهرمان میشه.

GHASH MASTAN
14-05-2008, 23:33
اگه قراره كه توهين بشه بهتره اين تاپيك بسته بشه
كدوم توهين يعني شما فوري بايد زيراب زني كني بابا ما از پرصپوليث خوشمون نمياد بايد يه جوري حسمون رو بيان كنيم دنيا تيم طلايي پوش سپاهان ايول به محمود كريمي اعجوبه فوتبال آسيا راستي اگه 6 امتياز از پرسپوليس كسر نشده بود اون 5 امتياز و بقولي 3 امتياز از طوفان زرد آسيا كم ميشد؟ مسلما نه بابا اين داداش سرخه ما پارتيش كلفته و پول داره همين اگه نصف اينا رو سپاهان داشت الان ... بي خيال خواهش ميكنم پست منو پاك نكنيد ما به كسي توهين نميكنيم چون يه تيم پر افتخاري داريم كه هيچ تيمي در ايران به پاش نميرسه

GHASH MASTAN
14-05-2008, 23:35
Only پرسپولیس
Only سپاهان

GHASH MASTAN
14-05-2008, 23:41
خودم که استقلال رو دوست دارم و دوست دارم پرسپولیس قهرمان بشه چون نماینده ی خوبی برای ایران میشه.امّا واقع بینانه که فکر کنیم سپاهان شانسش 70 درصد بیشتره و به نظرم سپاهان قهرمان میشه.
مگه سپاهان نماينده بدي براي ايران بود هر تيمي توي چند جبهه بجنگه ميببره ديگه اما با اين وجود سپاهان هنوز سربلنده و با وجود اين همه بازي كه انجام داده شانس اول قهرمانيه ايول ايول سپاهانو ايول

GHASH MASTAN
14-05-2008, 23:43
فکر نمی کنید قهرمان پرسپولیس باشه؟
نخير حتي تو خيالم اينجور نيست يه افسانس

shimanelou
14-05-2008, 23:49
من که از جفتشون خوشم نمیاد..
از سپاهان فقط به خاطر مدیر ..... این یارو ساکن خوشم نمیاد.

Rude Boy
15-05-2008, 14:36
Only SEPAHAN
به امید خدا مثل نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته 4 تا می خورید .

من تا 4/5 ساعت دیگه اصفهان را به مقصد تهران ترک می کنم ..... فقط به عشق سپاهان .

yoosef_st
15-05-2008, 15:03
میدونین چی بشه با حال میشه؟!؟ اول فردا سپاهان قهرمان بشه ، بعد دوباره 15 روز دیگه 6 امتیاز پرسپولیس رو بدن ما قهرمان بشیم. اما لطفش به جشن قهرمانیه فرداست. که البته 100% برگزار میشه. پرسپولیس قهرمانه شک نکنید!!!

MORINIO
15-05-2008, 19:28
Only SEPAHAN

من تا 4/5 ساعت دیگه اصفهان را به مقصد تهران ترک می کنم ..... فقط به عشق سپاهان .

بیخود نرو تهرون ... قراره شما رو تو ورزشگاه راه ندن:27::31:

shimanelou
16-05-2008, 01:45
بیخود نرو تهرون ... قراره شما رو تو ورزشگاه راه ندن:27::31:
مگه میتونند؟
طبق قانون حداقل 5 درصد از ورزشگاه در اختیار تماشاگران تیم میهمان هست.
هر چند که فکر میکنم تو طبقه اول بهشون جا ندند و مجبور بشند از طبقه دوم بازی رو تماشا کنند.

met@llica
16-05-2008, 02:01
S E P A H A H

met@llica
16-05-2008, 02:06
[quote=OSTAD-GAME;2407265]Only SEPAHAN

ایول اینو خوب اومدی...:21:

met@llica
16-05-2008, 02:08
Only SEPAHAN

ایول اینو خوب اومدی...:21:

r4pbr4p
16-05-2008, 03:14
Only SEPAHAN

تهران میری چی کار؟
اصفهان بمون جشن قهرمانی بگیرین :27:

Nasser_ZRE
16-05-2008, 04:44
پرسپولیس ... مخصوصا بازی خونگی و با اون تماشاگرای مشتی چه میکنه این پرسپولیس

به قول دوستان جام حذفی و 4 1 رو یادت رفته با اون تماشاگرها مشتی 4تا خوردین.

فقط سپاهان می خواد قهرمان بشه.می خواد قهرمان نشه.

امسال که همه دست به یکی کردن پرسپولیس قهرمان بشه.

پرسپولیسیا نترسین انقدر پول خرج میکنن که قهرمان بشین.

فقط اگه باختین رفتارتون درست باشه بعد از بازی.مثل 4-1 جام حذفی نشه.

یادشون نیست که با تماشاگرهای سپاهان چکار کردن. ولی کسی ندید که!!!

خدا نکنه تماشاگرهای سپاهان یه کاری بکنن.

kasra_khan2003
16-05-2008, 10:42
به قول اين تحليلگراي فوتبال، شانس سپاهان رو كاغذ بيشتر هست، اما من فكر كي كنم حق پرسپوليس باشه!

khezer
16-05-2008, 10:52
من دلم نمیخاد پرسپولیس قهرمان بشه

ولی چیزی که هست چون سپاهان برای مساوی میاد میبازه این نتیجهگیری رو میشه از بازیهای قبلی تیمها گرفت

MoJtaBa.R
16-05-2008, 11:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خبرگزاری پرسپولیس : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تلافی باخت هایی را که در طول این چند به سپاهان داده ایم شنبه در می آوریم.

حسین کعبی در یی خاطر نشان ساخت: در طول دو فصل گذشته نتوانسته ایم نتایج دلخواه خود را مقابل سپاهان کسب کنیم اما مطمئن باشید تلافی این نتایج را روز شنبه در مقابل هوادارانمان در می آوریم.
وی افزود:سپاهان پرمهره ترین تیم ایران است و نباید در مقابل این تیم مغرور باشیم. در حال حاضر نمی خواهم جواب کری خوانی آنها را بدهم و ترجیح می دهم روز بازی آنها را شکست دهیم و پس از آن مقابل هوادارانمان جشن قهرمانی را برگزار کنیم.
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دلایل تعویضش گفت: دو کارته بودم و نمی خواستم بازی بعد را از دست بدهم قرار بود اگر در نیمه اول بازی را با برد به پایان برسانیم در پایان همان نیمه تعویض شوم. در این دیدار کادر فنی ما تعویض های فوق العاده ای را انجام داد که این موضوع نشان از حرفه ای بودن تیم ما است.
کعبی با اشاره به حضور 100 هزار نفری هواداران پرسپولیس در دیدار مقابل صبا تصریح کرد: این هواداران برای هر تیمی نعمت هستند و آنها در پیروزی ما مقابل صبا نقش بسیار زیادی داشتند. باید به خاطر دل آن ها هم که شده سپاهان را شکست دهیم و برای رسیدن به این مهم باز هم نیاز به حمایت پر شور آنها داریم.
وی افزود: پس از بازی به همران تمام تیم به منزل کاشانی رفتیم و این برد را به او تقدیم کردیم از اینکه توانستیم او را خوشحال کنیم بسیار خشنودم و با کسب قهرمانی باز هم او را خوشحال خواهیم کرد.
کعبی با اشاره به شایعات اخیر مبنی بر تبانی پرسپولیس و صبا در این دیدار تصریح کرد: این موضوع خنده دار است زیرا 3 امتیاز این دیدار برای هر دو تیم بسیار با ارزش بود و مطمئن باشید هیچگاه صبایی ها حاضر نمی شدند با تبانی قهرمانی را از دست بدهند

raptor22
16-05-2008, 11:42
ONLY PERSPOLIS :27:

Nasser_ZRE
16-05-2008, 12:25
فولاد مبارکه سپاهان طوفان زرد اسیا

hermione
16-05-2008, 12:46
فقط سپاهان .... آبروی مارو حفظ کن ... به امید قهرمانی
خدایا ...

mstf666
16-05-2008, 12:49
پرسپولیس همیشه برندس !
اینو یادتون باشه....

s.hidden
16-05-2008, 13:05
من خودم استقلالی هستم و خدا رو شکر که فیروز استعفا دادو قبول کردن.
ولی من دوست دارم که پرسپولیس بره آسیا

Mani Sasy
16-05-2008, 13:22
پرسپلیس دو فصله که داره به سپاهان تو جام حذفی میبازه دیگه این دفعه حتما باید بازی رو ببره

فقط پرسپلیس

vorojax
16-05-2008, 14:01
سلام
به امید قهرمانی سپاهان که شانس بیشتری هم داره!
تجربه نشون داده سپاهان تیمی نیست که کم بیاره :27:

vahid_civil
16-05-2008, 14:10
قهرمانی سپاهان رو می خواستم تبریک بگم ولی فهمیدم داور بازی مظفری زاده است که از طرفداران شدید پرسپولیسه. داوری که تو بازی صبا- پرسپولیس اونقدر به نفعه پرسپولیس گرفت که خودش هم فهمید و به نفع صبا گرفت تا بازی مساوی بشه. پرسپولیس تماشاچی داره و داور ولی سپاهان برتری امتیاری
معل.م نیست ولی امیدوارم سپاهان قهرمان بشه

Julian
16-05-2008, 14:13
بابا سپاهان اصلا شانسی نداره
ضمنا یه خبره خوب واسه پرسپولیسی ها:
محسن بنگر مدافع سپاهان تو بازی فردا بازی نمیکنه چون محرومه.
اینو دیروز 90 اعلام کرد.

مجید فینا
16-05-2008, 14:15
قهرمانی سپاهان رو می خواستم تبریک بگم ولی فهمیدم داور بازی مظفری زاده است که از طرفداران شدید پرسپولیسه. داوری که تو بازی صبا- پرسپولیس اونقدر به نفعه پرسپولیس گرفت که خودش هم فهمید و به نفع صبا گرفت تا بازی مساوی بشه. پرسپولیس تماشاچی داره و داور ولی سپاهان برتری امتیاری
معل.م نیست ولی امیدوارم سپاهان قهرمان بشه

حالت خوبه

این همون داور بود که بازی برده پرسپولیسو با پنالتی گرفتن الکی به تساوی کشوند
سال قبل هم باز یپرسپولیس و سایپا بود که با ناداوری باعث اخراج فرشید کریمی تو اون بازی شد و اون بازی رو با اشتباهش به تساوی کشوند وگرنه پارسال هم پرسپولیس 2 انتیاز تا قهرمانی کم داشت

hajim
16-05-2008, 15:26
پرسپولیس...

sudotux
16-05-2008, 15:39
با وجود اینکه کل فدراسیون فوتبال , فیفا , کنفدراسیون آسیا و داوران طرفدار سپاهان هستند ولی مطمئن باشید پرسپولیس قهرمانه !!

Nasser_ZRE
16-05-2008, 15:55
با وجود اینکه کل فدراسیون فوتبال , فیفا , کنفدراسیون آسیا و داوران طرفدار سپاهان هستند ولی مطمئن باشید پرسپولیس قهرمانه !!

حرفای عجیب غریب میزنی.

پرسپولیس با دادن پول زیاد پارتیشو کلفت میکنه و خفن به نفع پرسپولیس میشه.

اینکه میزبان هم هست هیچ امتیازی براش نداره چون سپاهان براش فرقی نداره.میترکونه.

sudotux
16-05-2008, 16:23
یادمون نرفته که سپاهان با پارتی بازی و نفوذی که توی فدراسیون داره تونست ۲ امتیاز از ۵ امتیاز کسر شدش رو برگردونه ! وگرنه الان پرسپولیس بدون احتساب اون ۶ امتیاز اول بود !!

تورو خدا دیگه شماها حرف از عدالت نزنید ! خدا میدونه که سپاهان هر سال چقدر از بودجه های مملکت رو خرج می کنه که تیم های مثل پرسپولیس و استقلال حسرت اینو میخورن که ای کاش نصف اون پولی که مجتمع فولاد مبارکه سپاهان هر ساله از طریق مجلس و دولت براش تصویب میشه داشته باشن که روی اون پول برنامه ریزی کنند !

تیمی مثل پرسپولیس هنوز زمین تمرین مناسب و دائمی نداره و هر هفته توی یک زمین تمرین می کنند !!

با تمام این حرفا اگر پرسپولیس قهرمان نشه ( که مطمئنا میشه ! ) عدالت به طور کامل زیر سوال خواهد رفت !

yoosef_st
16-05-2008, 16:43
حرفهای داش حسین به شدت تایید میشه. هم پست #45 و هم پست #47 (البته در لحظه نوشتن این متن این اعداد هستن.)

vahid_civil
16-05-2008, 20:25
خب پرسپولیس رو خود دولت نمیفروشه. حاضرن برای این دو تیم خیلی پول بدن ولی قبول نمیکنن.

به نظرتون سپاهان پارسال و امسال 18 میلیارد هزینه کرده؟(به اندازه پرسپولیس؟)

مجید فینا
16-05-2008, 20:36
خب پرسپولیس رو خود دولت نمیفروشه. حاضرن برای این دو تیم خیلی پول بدن ولی قبول نمیکنن.

به نظرتون سپاهان پارسال و امسال 18 میلیارد هزینه کرده؟(به اندازه پرسپولیس؟)

18 میلیارد
کدوم تیم ؟؟؟؟؟؟

vahid_civil
17-05-2008, 00:38
18 میلیارد
کدوم تیم ؟؟؟؟؟؟

کاشانی تو نود گفت ما 12 میلیارد بدهی داریم.

Rude Boy
17-05-2008, 13:10
سلام !
من نرفتم تهران ، چون :
من با عباس رضایت (سپاهانی ها می شناسنش ) صحبت کردم و اون خیلی نا امید بود چون می گفت از اول فصل گفتن پیروزی قهرمانه و چه بد و چه خوب بازی کنه قهرمانش می کنند ... ما امیدواریم که توی جام حذفی قهرمان بشیم .

برا همین منم یکمی نا امیدم و برای فوتبالمون متاسفم و حق ماست که حرفی (نه تو آسیا و نه تو جهان) برای گفتن نداشته باشیم.
اما ....
هنوز می گم :: « سپاهان قهرمان می شه »

♥سپاهان♥

Mehdi.7600
17-05-2008, 13:36
امیدوارم سپاهان بشه چون حقشه!

hojjat_vahidi
17-05-2008, 13:56
پرسپوليس 3

سپاهان 1

استبداد
17-05-2008, 14:11
انصافا" حق سپاهان که قهرمان بشه ولی با توجه به تعداد زیاد مصدوم هاش بعید به نظر میرسه!

Rude Boy
17-05-2008, 14:47
امیدوارم سپاهان بشه چون حقشه!

انصافا" حق سپاهان که قهرمان بشه ولی با توجه به تعداد زیاد مصدوم هاش بعید به نظر میرسه!

حقش را ضایع می کنند !
همیشه هم اینکار را کردند ! (چون تیم دولتی نیست و تازه تهرانی هم نیست )

ENTEZAR
17-05-2008, 15:04
سپاهان 2 بر 1 پرسپولیس را شکست میده
قسم می خورم

Rude Boy
17-05-2008, 17:45
نا داوری بیداد می کرد :
1- اگه بازی چند دقیقه دیگه ادامه داشت من هم کارت زرد می گرفتم
2- خوبه وقت اضافه را 90 دقیقه نگرفت
3- بعد از گل دوم بدون توجه به تلف شدن وقت سوت زده شد

هنوز سپاهان می تونه قهرمان بشه ، چون جام حذفی را داره ....

♥سپاهان و جام حذفی♥

kasra_khan2003
17-05-2008, 17:56
نا داوری بیداد می کرد :
1- اگه بازی چند دقیقه دیگه ادامه داشت من هم کارت زرد می گرفتم
2- خوبه وقت اضافه را 90 دقیقه نگرفت
3- بعد از گل دوم بدون توجه به تلف شدن وقت سوت زده شد

هنوز سپاهان می تونه قهرمان بشه ، چون جام حذفی را داره ....

♥سپاهان و جام حذفی♥

اگه اشتباه نكنم درزمان وقت تلف شده، اگه بازي متوقف بشه ديگه داور نميتونه باز هم وقت تلف شده بگيره!!!
داوري كه واقعا داغون بود!

m_r1986
17-05-2008, 17:56
جان هر کی دوست داری داوری و دیدین... کم مانده بود به من و بابام کارت بده .

7 دقیقه ............. لول لول لول لول

Optimus Prime
17-05-2008, 18:00
داوری که out بود ولی طوری نیست اگر سپاهان می برد تهران کلا شورش می شد و این فردوسی پور هم سکته می زد.LOL باید شرکت اتوبوس رانی حمل و نقل از تیم سپاهان تشکر کند.

Julian
17-05-2008, 18:04
ما قهرمان شدیم رفت.
ضمنا ناداوری در همه بازی های لیگ وجود داره.
اگه به جای ما سپاهان گل دوم رو میزد بازم میگفتین ناداوری بوده؟
به جای این حرفا واسه پرسپولیس دست بزنین.

loyalamin
17-05-2008, 18:31

mehdi30nema
17-05-2008, 18:33
فقط پرسپوليسسسسسسسسسسسسسسسس .
سپاهاني ها لباسه عذا رو بپوشن

Rude Boy
17-05-2008, 18:45
سپاهان در جام حذفی قهرمان می شه !
و می بینید که یه تیم چقدر می تونه قوی باشه که با وجود بازی در 5 لیگ متفاوت هم تو لیگ دوم شد و هم تو جام حذفی اول می شه !
حالا بعد 6 سال شما هم یه دوری با جام بزنید .(ما که بخیل نیستیم)

♥سپاهان و جام حذفی♥

mehdi30nema
17-05-2008, 18:51
پرسپوليس اونقدر قوي بود كه با وجود كسر 6 امتياز بازم قهرمان شد .
6 امتياز كم بشه بازم قهرمان ميشه
فيفا هم مانع قهرماني پرسپوليس نشد . حالا اصفهاني ها باز برن هر چي اصفهاني هست بيارن تو فدراسيون .

Julian
17-05-2008, 19:00
پرسپوليس اونقدر قوي بود كه با وجود كسر 6 امتياز بازم قهرمان شد .
6 امتياز كم بشه بازم قهرمان ميشه
فيفا هم مانع قهرماني پرسپوليس نشد . حالا اصفهاني ها باز برن هر چي اصفهاني هست بيارن تو فدراسيون .

باریکلا خوشم اومد.

musketeer
17-05-2008, 19:41
خدا کنه سپاهان و جام حذفی!! ما که بخیل نیستیم!! بزنه این استقلال رو سوراخ کنه حالشو ببریم!! ولی فقط جنبه اش رو داشته باشه.. وگرنه دفعه ی بعد باز هم مثل امروز میترکونیمش!!! ها هاهاهاهاها

yoosef_st
17-05-2008, 19:59
ببخشین چه ناداروری به ضرر سپاهان اتفاق افتاد؟ شاید من ندیدم!!!
کاظمی که نهایتش دووم میاورد باید 1 نیمه بازی میکرد و اخراج!! اون از پنالتی 100 % مون که نگرفت!! دیگه چی میخواین!!! بابا به خدا صد رحت به استق لالیها! دیگه اینقدر پررو نبودن!!!
ما که قهرمان شدیم رفت!!!!

Honradez
17-05-2008, 20:04
سلام دوستان.

خب همونطور که دیدید پرسپولیس قهرمان شد. ولی باتوجه به سه سهمیه‌ای شدن کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، هم پرسپولیس و هم سپاهان (که تیم دوم است)، در کنار قهرمان جام حذفی در این جام حضور خواهند داشت.

ضمن اینکه از دوستان خواهشمندم کار تاپیک رو به دعوا نکشونن. فعلا جای تشکر داره که اینطوری نشده. داور بیچاره هم مقصر نیست، چون واقعا بازیکنایی که مستحق کارت بودند، کارت گرفتند.

تندرست باشید. :46:

iman_s
18-05-2008, 00:03
اگه اشتباه نكنم درزمان وقت تلف شده، اگه بازي متوقف بشه ديگه داور نميتونه باز هم وقت تلف شده بگيره!!!
داوري كه واقعا داغون بود!

چرا نمیتونه. طبق قانون حتی اگه تو وقت اضافه بازی از جریان بیفته داور باید اون زمان رو هم اضافه کنه.
ولی داورهای ایرانی به این نکته اصلا توجه نمیکنند و اگر هم یک داور اینکار رو بکنه همه صداشون در میاد.

Nasser_ZRE
18-05-2008, 01:14
برنامه نود همه چیز معلوم میشه.

البته اگه پرسپولیسیا با برنامه 90 تبانی نکنند!!!

borderlessboy
18-05-2008, 09:11
خودتون هم می دونید که فقط حق پرسپولیس بود که قهرمان بشه...

yoosef_st
18-05-2008, 14:59
ببخشین چه ناداروری به ضرر سپاهان اتفاق افتاد؟ شاید من ندیدم!!!
کاظمی که نهایتش دووم میاورد باید 1 نیمه بازی میکرد و اخراج!! اون از پنالتی 100 % مون که نگرفت!! دیگه چی میخواین!!! بابا به خدا صد رحت به استق لالیها! دیگه اینقدر پررو نبودن!!!
ما که قهرمان شدیم رفت!!!!

سپاهانیا بیان جواب این پست من رو بدن لطفا!!! اگر هم جوابی ندارین لطف کنین الکی جو رو متشنج نکنین ، شر و ور هم نگین! افتاد الان؟!؟!؟:27::27:

Nasser_ZRE
18-05-2008, 17:42
عنوان تایپیک سـپـاهـان یــا پـرسـپـولـیـس ؟! هیچ کدوم

فقط استقلال:21:

corey
18-05-2008, 18:41
سپاهانیا بیان جواب این پست من رو بدن لطفا!!! اگر هم جوابی ندارین لطف کنین الکی جو رو متشنج نکنین ، شر و ور هم نگین! افتاد الان؟!؟!؟:27::27:
و البته خطای روی کریم باقری تو نیمه دوم که صد در صد اخراج داشت اما داور به راحتی از اون خطا گذشت:13::13::13:

zeezee
18-05-2008, 18:42
فقط سپاهان

البته اول پرس پولیسی بودم اما به خاطر یکی...

ElmO
18-05-2008, 22:24
فک میکنم دیگه نیازی به این تاپیک نباشه ...

بسته بشه خیلی بهتره ..

یا حق

:40:

amir_sa
18-05-2008, 23:40

قهرماني حقه پرسپوليس بود . يا حق

iman_s
19-05-2008, 02:54
میزان خسارات وارده به ورزشگاه یکصدهزارنفری آزادی در مسابقه پرسپولیس و سپاهان اعلام شد که طی آن 2940 صندلی تخریب و آسیب جدی به زمین چمن وارد آمد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، آسیب دیدن تاسیسات آبرسانی و برق و همچنین تخریب 2940 عدد صندلی از جمله خسارات وارده به این سرمایه عظیم ملی در مسابقه روز گذشته بوده است.

مضاف بر آن، بر اثر ورود تعداد زیادی از تماشاگران به داخل زمین در پایان مسابقه ، آسیب هایی جدی به چمن ورزشگاه وارد و چمن دچار کمپکت شده و فشردگی خاک پیش آمده است.

برای بهبود این وضعیت، زمین احتیاج به انجام عملیات هوادهی دارد اما با توجه به در پیش بودن مسابقه سپاهان اصفهان در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا که در این ورزشگاه برگزار خواهد شد و زمان بر بودن عملیات مذکور، در حال حاضر امکان چنین کاری ممکن نیست.

پایگاه خبری ورزشگاه آزادی در گزارشی با اشاره به موارد فوق آورده است: "جای بسی تاسف است که بزرگترین و مجلل ترین استادیوم کشورمان، این گونه توسط تماشاگرنماها خسارت می بیند و هزینه های هنگفتی از ورزش کشور صرف بازسازی آن خواهد شد".

بیشترین مقدار خسارات وارده به ورزشگاه آزادی مربوط به مسابقه سال گذشته پرسپولیس و سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی بود که بیش از 4312 عدد صندلی شکسته بر جای گذاشت.

به نظر شما اگه سپاهان قهرمان میشد میزان خسارت چقدر بود؟؟؟
خیلیها قبل از بازی میگفتند برای اینکه بعد از بازی آشوب نشه میخواهند پیروزی رو قهرمان کنند.

Nasser_ZRE
19-05-2008, 10:54
میزان خسارات وارده به ورزشگاه یکصدهزارنفری آزادی در مسابقه پرسپولیس و سپاهان اعلام شد که طی آن 2940 صندلی تخریب و آسیب جدی به زمین چمن وارد آمد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، آسیب دیدن تاسیسات آبرسانی و برق و همچنین تخریب 2940 عدد صندلی از جمله خسارات وارده به این سرمایه عظیم ملی در مسابقه روز گذشته بوده است.

مضاف بر آن، بر اثر ورود تعداد زیادی از تماشاگران به داخل زمین در پایان مسابقه ، آسیب هایی جدی به چمن ورزشگاه وارد و چمن دچار کمپکت شده و فشردگی خاک پیش آمده است.

برای بهبود این وضعیت، زمین احتیاج به انجام عملیات هوادهی دارد اما با توجه به در پیش بودن مسابقه سپاهان اصفهان در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا که در این ورزشگاه برگزار خواهد شد و زمان بر بودن عملیات مذکور، در حال حاضر امکان چنین کاری ممکن نیست.

پایگاه خبری ورزشگاه آزادی در گزارشی با اشاره به موارد فوق آورده است: "جای بسی تاسف است که بزرگترین و مجلل ترین استادیوم کشورمان، این گونه توسط تماشاگرنماها خسارت می بیند و هزینه های هنگفتی از ورزش کشور صرف بازسازی آن خواهد شد".

بیشترین مقدار خسارات وارده به ورزشگاه آزادی مربوط به مسابقه سال گذشته پرسپولیس و سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی بود که بیش از 4312 عدد صندلی شکسته بر جای گذاشت.

خیلیها قبل از بازی میگفتند برای اینکه بعد از بازی آشوب نشه میخواهند پیروزی رو قهرمان کنند.

کسی هم ندید....باید تیم پرسپولیس رو جریمه کنند.

به نظرتون حالا اگه طرفدارای سپاهان این کار رو میکردن.3ماه بدون تماشاگر.100 ملیون جریمه.و کسر امتیاز.

اونوقت میگن سپاهان پارتی داره.

کلا پرسپولیسیا جنبه ندارن. چیز هستند.نمیشه گفت چی هستند.

Nasser_ZRE
19-05-2008, 11:00

به نظرتون حالا اگه طرفدارای سپاهان این کار رو میکردن.3ماه بدون تماشاگر.100 ملیون جریمه.و کسر امتیاز.

sudotux
19-05-2008, 15:12

به حرف گربه سیاه بارون نمیاد !! همه دنیا دارن میگن که پرسپولیس با شایستگی و غرور قهرمان شد :31::8::40:
اگه پنالتی نیمه اول روی کعبی گرفته شده بود کار به وقت اضافه و این حرفا کشیده نمیشد. نکته جالب در این بازی اینه که داوری رو برای این بازی انتخاب کردند که در چند سال اخیر فقط به ضرر پرسپولیس سوت زده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از این تابلو تر ؟؟ :31: خیلی تابلو بود که پشت پرده دست سپاهانیا توی کاره !! نمیدونم سپاهانیا چقدر پول به داور و فدراسیون دادند ! ولی به هر حال نتونستند جلوی قهرمانی پرسپولیسو بگیرند :40:

برنامه پارازیت شبکه خبر رو ندیدی سپاهانیا چند تا ماشین و اتوبوس رو داغون کردند ؟؟

مجید فینا
19-05-2008, 20:10
به عنوان یه پرسپولیسی دوست دارم استقلال قهرمان حذفی بشه تا 2 تا قطب اصلی فوتبال تو اسیا باشن

yoosef_st
19-05-2008, 20:30
کودوم قطب اصلی مجید جان؟ آهان منظورت همونا که سیزدهم شدن بود؟!؟!

sudotux
19-05-2008, 22:08
کودوم قطب اصلی مجید جان؟ آهان منظورت همونا که سیزدهم شدن بود؟!؟!

تایید میشه ! اگر قرار باشه سه تیم از ایران بره جام باشگاههای آسیا, خداوکیلی حق صبا باتری ( تیم سوم لیگ برتر ) هست نه استقلال !!!! از ته دل آرزو می کنم که سپاهان قهرمان جام حذفی بشه تا صبا به عنوان تیم سوم از ایران بره آسیا ...

Rjoun
20-05-2008, 06:21
تایید میشه ! اگر قرار باشه سه تیم از ایران بره جام باشگاههای آسیا, خداوکیلی حق صبا باتری ( تیم سوم لیگ برتر ) هست نه استقلال !!!! از ته دل آرزو می کنم که سپاهان قهرمان جام حذفی بشه تا صبا به عنوان تیم سوم از ایران بره آسیا ...
آره مخصوصا با اون 4 گلي كه از شما خورد از خودتون شايسته تر هستن!:27:

ElmO
20-05-2008, 13:56

مگه پارسال که سپاهان قهرمان جام حذفی شد و 4 تا گل ( شانسی ) زد ، آشوب شد ؟
اونجا هم بیشتر از 100 هزار نفر اومده بودن ..

اینا همه حرفه داداش ... :46:

حالا اون خیلی هاغ ، کیا بودن ؟
لابد سپاهانی هایی که میدونستن تو آزادی لوله میشن ..

یا حق

:40:

h_starboy
21-05-2008, 14:40
آره مخصوصا با اون 4 گلي كه از شما خورد از خودتون شايسته تر هستن!:27:

این صبا نمیتونه بابا. با این امتیازایی که از پرس پولیس و سپاهان کم شد معلوم بود شاخ میشه.
به نظرم استقلال بهتره البته اگه از بحران در بیاد.