PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24

Hosseinyou1998
14-08-2012, 09:39
لطفا یه نفر یه تست سرعت از آسیاتک توی شهید بهشتی یا جاهای دیگه ی اصفهان بذاره
لطفا مشخصات سرویس و مدت زمانش رو بگید:19:
کسی نمیدونه که از کجا میشه به صورت مجازی برای اصفهان از آسیاتک سرویس گرفت؟:24:

saeid127
14-08-2012, 10:05
سلام دوستان

روی خط 673 ( کوی امام جعفر ) که dlc هم هست هیچ شرکتی adsl نمیده ؟( به مخابرات زنگ زدم گفت نمیده )
حتما باید وایمکس گرفت؟

اگر مخابرات پشتیبانی نمیکنه از هیچ جای دیگه نمیتونید بگیرید.

پیشنهاد من برای وایمکس مبین نت هست.

amirharry
16-08-2012, 08:38
بروبچس اصفهانی من دارم از صبا میرم.می خوام امروز برم فن آوا نا محدود بگیرم.نظرتون چیه؟( شهید بهشتی )

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ali.f.j
16-08-2012, 17:16
سلام
من از adsl مخابرات استفاده ميكنم....ميشه يه شركت مناسب تر به من معرفي كنيد كه در محدوده من باشه؟
خونه ي ما خ كاوه است

ali.f.j
16-08-2012, 17:34
سلام دوستان.من از اينترنت مخابرات"يا همون 2030" استفاده ميكنم.....ميشه يه شركت مناسب كه ظرفيت و سرعت مناسبي داره و قيمتشم مناسب باشه در محدوده خ كاوه به من معرفي كنيد؟
ممنون ميشم:20:

vahid javani
19-08-2012, 15:24
اگر مخابرات پشتیبانی نمیکنه از هیچ جای دیگه نمیتونید بگیرید. پیشنهاد من برای وایمکس مبین نت هست. سلام منم همین مشکل رو دارم (صمدیه لباف با پیش شماره 765) مبین نت که کلا ساپورت نمیکنه ایرانسل هم تو منطقه زرده پول مودم خارجی هم ندارم با مودم داخلی بخرم؟ احتمال داره صبر کنم مبین نت پشتیبانی کنه؟

alimooghashang
23-08-2012, 09:02
کسی در محدوده ی سید الشهدا از 2030 سرویس نداره؟
من الان شاتل دارم ولی هیچ وقت خونه نیستم که استفاده کنم فقط اخر شبا میام خونه
میخواستم 20 30 بگیرم
کسی تو منطقه ی سید الشهدا داره که بدونم سرعت و این چیزاش چطوره؟

amirharry
23-08-2012, 15:04
خودتون رو خسته نکنید اینجا کسی سر نمیزنه

noia
25-08-2012, 17:39
خوب مثل اینکه پیشگامان هم زارت!
سرویس‌هاشو تغییر داده به نطر میاد افتضاح بشه، کسی از این سرویس های جدید اطلاع داره؟
کم‌کم باید به فکر تغییر شرکت باشم، شبکیه چطوره با کارت دانشجویی ۱ مگ می‌دن؟ شبانه سرعت چقدره؟ برم شبکیه یا همین پیشگامان بمونم؟

aliarnold
25-08-2012, 18:36
مگه پیشگامان هم خراب کرده شبانش رو؟ شما چه سرویسی دارید الان ؟ کیفیتش چطوریه ؟ سرعت ؟

noia
25-08-2012, 19:16
مگه پیشگامان هم خراب کرده شبانش رو؟ شما چه سرویسی دارید الان ؟ کیفیتش چطوریه ؟ سرعت ؟
الان راضی‌ام (512)، اما سرویسم چند روز دیگه تموم می‌شه و باید از این سرویسای جدید Homelink بگیرم که سرعتش معلوم نیست زده از ۱۲۸ تا ۲ مگ که دیگه خودتون تا ته خط برید. بقیه سرویسهاشم شبانهٔ رایگان نداره! من نمی‌دونم کی تو این شرکت مسئوله.
شما چه سرویسی دارید؟

al_info
25-08-2012, 22:43
بروبچس اصفهانی من دارم از صبا میرم.می خوام امروز برم فن آوا نا محدود بگیرم.نظرتون چیه؟( شهید بهشتی )

منم دارم از صبانت میرم . دنبال یه ISP خوب میگردم . یا هرچیزی که از شر صبانت راحت بشم .
این فن آوا خوب هست ؟ دفترش کجاست ؟

hovo
27-08-2012, 22:06
منم دارم از صبانت میرم . دنبال یه ISP خوب میگردم . یا هرچیزی که از شر صبانت راحت بشم .
این فن آوا خوب هست ؟ دفترش کجاست ؟

دمتون گرم ما هم داریم میریم از ندا

کدوم آی اس پی شبی 3 گیگ دانولد میده؟

آخ یاد ندا به خیر
چی بود چی شد؟

aliarnold
30-08-2012, 13:55
الان راضی‌ام (512)، اما سرویسم چند روز دیگه تموم می‌شه و باید از این سرویسای جدید Homelink بگیرم که سرعتش معلوم نیست زده از ۱۲۸ تا ۲ مگ که دیگه خودتون تا ته خط برید. بقیه سرویسهاشم شبانهٔ رایگان نداره! من نمی‌دونم کی تو این شرکت مسئوله.
شما چه سرویسی دارید؟

سپاس از پاسختون!
من از نداگستر 128 دارم که البته به دلیل اینکه اجازه بیشترش رو نمیدن و شبانشون رو هم داغون کردن دارم ترکش میکنم.
فعلا بین شبکیه و آسیاتک گیر کردم . هر دو چیزایی که تو سایتشون نوشتن خیلی خیلی خوبه با توجه به وضعیت موجود اما متاسفانه نمیشه اعتماد کرد !

aliarnold
30-08-2012, 13:56
دوستان کسی از کیفیت سرویس های شبکیه و آسیاتک اطلاعی نداره ؟ (مرکز خرازی)

aliarnold
03-09-2012, 14:04
آقا یه sms برام اومده اینترنت از ساعت ۱ تا ۷ صبح ۳سنبه به فاک میره! کسی خبر داره از چیزی؟
راند اول اینترنت ملی؟!

FC.Barcelona
04-09-2012, 21:45
اینترنت ملی چیه:31:
احتمالا مشکلی تو شبکشون هست میخواند درستش کنند

Mohammad Yek110
05-09-2012, 13:04
سلام
اینترنت نامحدود از کجا بگیرم بهتره؟
سرعت 128

محدوده زینبیه:دی:دی

linuxx2011
05-09-2012, 13:21
سلام
اینترنت نامحدود از کجا بگیرم بهتره؟
سرعت 128

محدوده زینبیه:دی:دی
سلام نا محدود 128 فایده ای نداره سرعتت نهایتا رو 16 کیلو بایته یا 512 بگیر یا 1مگ.صبا نت که دیگه سرویس نا محدود ارائه نمیکنه شبکیه هم فقط 1 مگ نا محدود داره ماهی 320 هزار پیشگامان بدک نیست من خودم 512 شو دارم ماهی 22800 البته به درد آپلود اصلا نمیخوره اما سرعت دانلودش خوبه رو 64 تاست 1مگش برا آپلود حرف نداره سرعت دانلودش هم بین 90 تا 100 تاست.اما512 و 1 مگش مجوز میخواد.پارس آنلاین هم داره اما بعد از یه مدت استفاده احتمالا محدودت میکنه.

nWorld
05-09-2012, 21:05
سلام.من تو مرکز استقلال هستم خطمون فیبر نوریه |پیش شمارمون 785 هست و هیچ جا نمی تونن به ما سرویس بدن غیر از مخابرات که اونم زنگ میزنم 2030 میگه امکان فنی وجود ندارد.زنگ زدم مرکز استقلال گفتم قضیه چیه گفت داریم دستگاه وارد میکنیم تا 3ماه دیگه میشه به شما سرویس داد.اما من از یکی از ساکنای اینجا که چند ساله اینجا هست پرسیدم گفت اینا خیلی وقته از این حرفا میزنن !!!

کسی میتونه به من کمک کنه چیکار کنم ؟ کمک کنید برادرا

saeid127
06-09-2012, 00:24
سلام.من تو مرکز استقلال هستم خطمون فیبر نوریه |پیش شمارمون 785 هست و هیچ جا نمی تونن به ما سرویس بدن غیر از مخابرات که اونم زنگ میزنم 2030 میگه امکان فنی وجود ندارد.زنگ زدم مرکز استقلال گفتم قضیه چیه گفت داریم دستگاه وارد میکنیم تا 3ماه دیگه میشه به شما سرویس داد.اما من از یکی از ساکنای اینجا که چند ساله اینجا هست پرسیدم گفت اینا خیلی وقته از این حرفا میزنن !!!

کسی میتونه به من کمک کنه چیکار کنم ؟ کمک کنید برادرا

سلام. خب شما کاری نمیتونید بکنید!!

باید بری سراغ وایمکس یا وایرلس.

برای وایمکس من مبین نت رو پیشنهاد میکنم. طرح های خوبی داره. اگر یکساله بگیری مودم رایگان هم بهت میدن.

برای وایرلس هم شبکیه و پرنیان شنیدم خوبن. خودت یه سرچ بزن قیمت ها و شرایطشون رو ببین.

momixz
06-09-2012, 04:15
سلام!نامحدود با سرعت بالا(1-2)مگ جایی رو میشناسید؟
شبانه رایگان با سرعت خوب هم معرفی کنید.ممنون

EhsanCPU
09-09-2012, 04:15
سلام به دوستای عزیز
بچه هایی که شبکیه دارن سرعت دانلود شبانه تون چقدره؟
از من 5 :41:شده

R.min
09-09-2012, 05:31
شرکتی هست که که بیشتر از 128 به کاربر خونگی بده ؟؟

gmuosavi
09-09-2012, 12:47
سلام به دوستای عزیز
بچه هایی که شبکیه دارن سرعت دانلود شبانه تون چقدره؟
از من 5 :41:شده

چه سرعتی داری؟
من 1 مگ دارم
سرعت توی روز 230
توی شب بین 80 تا 230 متغیر

EhsanCPU
09-09-2012, 12:58
چه سرعتی داری؟
من 1 مگ دارم
سرعت توی روز 230
توی شب بین 80 تا 230 متغیر

سلام دوست عزیز
منم سرویس 1 مگ دارم
روزانه 220 ولی شبانه یا وصل نمیشه یا اگه وصل بشه سرعتش 5 تا 10
شبانه شما با دانلود منیجر 80 تا 230 هست؟

jack988
09-09-2012, 13:41
سلام
دوستان من از نداگستر اینترنت داشتم سرعت شبانش برای من عالی بود 100 الی 230 ولی الان 2 ماهی هست که سرعتش ترکیده شده 15 kb/s میخواستم شرکتم رو عوض کنم میخواستم ببینم چه شرکتی هست که اینترنت شبانش نزدیکه این عدد باشه و سرعت روزانش هم خوب باشه روزا فقط باز انلاین میکنم ولی شبا دانلود میکنم الان واقعا کلافه شدم
دوستان اگر میشه راهنمایی کنید تا یه شرکت که سرعت شبانه ی عالی داشته باشه پیدا کنم منطقه ی من شهید قندی هست و تقریبا همیه ی شرکتا این منطقه رو پوشش میدن (راستی قیمت ماهی تا 15 تا 20 میتونم هزینه کنم )
پیشا پیش ممنون از دوستان

ali_disslove
09-09-2012, 15:04
سلام
دوستان من از نداگستر اینترنت داشتم سرعت شبانش برای من عالی بود 100 الی 230 ولی الان 2 ماهی هست که سرعتش ترکیده شده 15 kb/s میخواستم شرکتم رو عوض کنم میخواستم ببینم چه شرکتی هست که اینترنت شبانش نزدیکه این عدد باشه و سرعت روزانش هم خوب باشه روزا فقط باز انلاین میکنم ولی شبا دانلود میکنم الان واقعا کلافه شدم
دوستان اگر میشه راهنمایی کنید تا یه شرکت که سرعت شبانه ی عالی داشته باشه پیدا کنم منطقه ی من شهید قندی هست و تقریبا همیه ی شرکتا این منطقه رو پوشش میدن (راستی قیمت ماهی تا 15 تا 20 میتونم هزینه کنم )
پیشا پیش ممنون از دوستان

فقط میدونم پارس آنلاین افتضاح به تمام معنا ساعت شبانش هم عوض شده که .....
512 دارم شبی 500 مگ دانلود میکنم حداکثر

نوین نت میگند خیلی خوبه شرکت نو پاییه هنوز سرعتش داغون نشده

esisuzuki
09-09-2012, 16:12
شبکیه سرعت دانلود شبانش روی 230 فیکسه ؟ میشه شبی 3-4 گیگ گرفت ؟

EhsanCPU
10-09-2012, 01:29
شبکیه سرعت دانلود شبانش روی 230 فیکسه ؟ میشه شبی 3-4 گیگ گرفت ؟

نه بابا 230 کجا بود؟
من سرویس 1 مگ دارم
دانلود روزانه که به درد خودشون میخوره 220
شبانه هم 5 تا 15

s.m.hosein
10-09-2012, 14:49
مخابرات اصفهان رایگان شبانه نداره نه؟
سرویس نامحدود چطور؟

jack988
10-09-2012, 15:21
فقط میدونم پارس آنلاین افتضاح به تمام معنا ساعت شبانش هم عوض شده که .....
512 دارم شبی 500 مگ دانلود میکنم حداکثر

نوین نت میگند خیلی خوبه شرکت نو پاییه هنوز سرعتش داغون نشده

شرکت شاتل چطور هست؟ خوبه ؟ یعنی هیچ شرکتی نیست که سرعت شبانش خوب باشه
من از یکی شنیدم که اینترنت ماهواره ای هم هست ولی یکم گرون تموم میشه در این باره کسی اطلاعاتی داره ؟
روی این خطی که شاتل نمیتونه نت بده به غیر از مخابرات دیگه چه شرکتی میتونه بهم نت بده ؟؟؟؟؟؟

Lord Farshad
10-09-2012, 15:42
درود.

من از عید تا حالا اومدم نوین نت. فعلا که کاملا راضی هستم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

linuxx2011
10-09-2012, 18:24
درود.

من از عید تا حالا اومدم نوین نت. فعلا که کاملا راضی هستم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.
نوین نت یا مبین نت؟؟؟؟؟
آدرس سایتشو میدی؟؟

linuxx2011
10-09-2012, 18:26
شرکت شاتل چطور هست؟ خوبه ؟ یعنی هیچ شرکتی نیست که سرعت شبانش خوب باشه
من از یکی شنیدم که اینترنت ماهواره ای هم هست ولی یکم گرون تموم میشه در این باره کسی اطلاعاتی داره ؟
روی این خطی که شاتل نمیتونه نت بده به غیر از مخابرات دیگه چه شرکتی میتونه بهم نت بده ؟؟؟؟؟؟
اون خط شما Dlc هست خطای دی ال سیو فقط مخابرات ساپورت میکنه.
در ضمن اینترنت ماهواره ای قیمتاش خیلی ارزونه ولی....!!!!

Lord Farshad
10-09-2012, 23:45
نوین نت یا مبین نت؟؟؟؟؟
آدرس سایتشو میدی؟؟

نوین نت .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adslali
11-09-2012, 14:14
نه بابا 230 کجا بود؟
من سرویس 1 مگ دارم
دانلود روزانه که به درد خودشون میخوره 220
شبانه هم 5 تا 15

راست ميگي ، dlc هستي ؟؟ من امروز رفتم دفترشون بهم گفتن سرعت شبانه هم مثل روز يكي هست ...!!
مال بقيه هم اينجوري ؟؟ لطفا جواب بديد كه برم بخرم يا نه ؟؟

jack988
12-09-2012, 17:19
اون خط شما Dlc هست خطای دی ال سیو فقط مخابرات ساپورت میکنه.
در ضمن اینترنت ماهواره ای قیمتاش خیلی ارزونه ولی....!!!!

ولی چی ؟ :13:
من یکم تحقیق کردم تو نت انگار باید دیشه ماهواره بزاریم تا بتونیم ازش اصتفاده کنیم
این کار قانونی هست ؟ از کجا باید اکانت بخریم ؟ سرعتش خوبه
الان که هیچ شرکتی نیست برای دادن خدمات اینترنی این کار عاقلانه هست ؟
یکی کمک کنه یا این اینترنت رو بخرم یا یه شرکت درست حسابی معرفی کنه برای نت من دانلود نکنم میمیرم !!!

saeid127
13-09-2012, 00:14
ولی چی ؟ :13:
من یکم تحقیق کردم تو نت انگار باید دیشه ماهواره بزاریم تا بتونیم ازش اصتفاده کنیم
یکی کمک کنه یا این اینترنت رو بخرم یا یه شرکت درست حسابی معرفی کنه برای نت من دانلود نکنم میمیرم !!!

والا تا اونجا که من شنیدم استفاده از این نوع اینترنت حکم جا*سوسی داره. اگر بگیرن دیگه خودت تصور کن چی کارت میکنن!

من با نوین نت شبی 4-5 گیگ دانلود دارم. اما دیگه شبانه رایگان این سرویس رو برداشتند. منم دو ماه دیگه سرگردون میشم :41:

king2010
13-09-2012, 12:38
سلام
بچه ها کسی هست که کاربر پیشگامان باشه ؟!
سرویس های جدید homelike رو کسی استفاده کرده ؟ سرعتش توی روز و شب چنده ؟
واسه من که خیلی خیلی افتضاح شده :41:

linuxx2011
14-09-2012, 01:34
ولی چی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون طور که گفتند اینکار غیر قانونیه اما سرعتش واقعیه فیلترینگ هم نداره هزینه هاش هم خیلی ارزونتر از ADsl هست.

سلام
بچه ها کسی هست که کاربر پیشگامان باشه ؟!
سرویس های جدید homelike رو کسی استفاده کرده ؟ سرعتش توی روز و شب چنده ؟
واسه من که خیلی خیلی افتضاح شده :41:
سلام من سرویسای نا محدودشو دارم.سرعتش که خوبه یعنی رو همون قاعده تقسیم بر 8 سرعت واقعیو بهم میده اما یه کم قطعیش زیاده.اما پینگش فوق العادست.

iilliya
14-09-2012, 11:26
فکنم یه سری سرویس خود مخابرات میداد وای فای و دیش انگار قانونی هم بود چیلترینگ هم دره که یه سوسک خرجشه!

sise
14-09-2012, 18:02
دوستان. یه سوال؟ adsl مخابرات دارم و سرعتش خوبه اما رایگان نداره و واسه دانلود بفهمی نفهمی گرون در میاد.
شما چه پیشنهادی دارید؟ آیا شرکتی هست که رایگان شبانه یا بدون محدودیت داشته باشه اما واقعا جواب هم بده؟
ممنون

FC.Barcelona
14-09-2012, 19:09
دوستان. یه سوال؟ adsl مخابرات دارم و سرعتش خوبه اما رایگان نداره و واسه دانلود بفهمی نفهمی گرون در میاد.
شما چه پیشنهادی دارید؟ آیا شرکتی هست که رایگان شبانه یا بدون محدودیت داشته باشه اما واقعا جواب هم بده؟
ممنون

اگه خطتون dlc باشه فقط از مخابرات و شبکیه میتونید سرویس بگیرید که اونم فقط شبکیه شبانه رایگان داره
اما اگه خطتون DLC نیست پیش شماره رابگید تا دوستان بهتر راهنماییتون کنند

nWorld
14-09-2012, 22:55
اگه خطتون dlc باشه فقط از مخابرات و شبکیه میتونید سرویس بگیرید که اونم فقط شبکیه شبانه رایگان داره

ببخشید یعنی شبکیه هم رو فیبر نوری سرویس میده ؟
من شمارم 785 است خود مخابرات میگه پورت خالی نداریم که سرویس بدیم . یعنی شبکیه ممکنه به ما سرویس بده ؟

gmuosavi
15-09-2012, 00:22
سلام دوست عزیز
منم سرویس 1 مگ دارم
روزانه 220 ولی شبانه یا وصل نمیشه یا اگه وصل بشه سرعتش 5 تا 10
شبانه شما با دانلود منیجر 80 تا 230 هست؟

سلام
ببخشید دیر جواب دادم

بله البته متغیره
البته کمتر پیش میاد 230 باشه
به سرور هم خیلی مربوطه
من وقتی از سایتهای معروف دانلود میکنم سرعتم پایینه
ولی وقتی از سایتی که هزینه داره دانلود میکنم سرعتم خیلی بالا میره

rasoul3300
15-09-2012, 00:24
سلام دوستان من پیش شمارم 556 به نظر شما بهترین سرویسی که میشه بگیرم که شبانه رایگان داشته باشه چیه؟؟؟اکثر شرکتارو ساپورت میکنه اما چون تازه اومدم این منطقه نمیدونم کدوم شرکت بهتره؟؟لطفا کمک کنید

FC.Barcelona
15-09-2012, 13:23
ببخشید یعنی شبکیه هم رو فیبر نوری سرویس میده ؟
من شمارم 785 است خود مخابرات میگه پورت خالی نداریم که سرویس بدیم . یعنی شبکیه ممکنه به ما سرویس بده ؟

بله شبکیه هم رویه خطوط dlc سرویس ارایه میکنه
این پیش شماره هم در سایتش میگه ارایه نمیشه! ولی میتونید خودتون باهاشون تماس بگیرید(تویه گوگل سرچ کنید سایتش میاد)

sise
15-09-2012, 13:23

مشکل خط ندارم و میتونم از شبکیه بگیرم اما میخوام بدونم شبانه شبکیه -یا هر شرکت دیگه ای که داره - به دردبخور هست یا اینکه او نقدر سرعت کمه که بیخالش بشم. الان تعرفه شبکیه ار مخابرات بیشتره و بشرطی میصرفه که شبانه به دردبخور داشته باشه.
682 بهارستان

The Black Dahlia
15-09-2012, 20:39
ببخشید بهترین سرویس دانلود شبانه فعلا چیه ؟
من پارس دارم زیاد جالب نیس...........

jack988
15-09-2012, 20:45
والا تا اونجا که من شنیدم استفاده از این نوع اینترنت حکم جا*سوسی داره. اگر بگیرن دیگه خودت تصور کن چی کارت میکنن!

من با نوین نت شبی 4-5 گیگ دانلود دارم. اما دیگه شبانه رایگان این سرویس رو برداشتند. منم دو ماه دیگه سرگردون میشم :41:
چه مجازاتی داره
نخاصتیم دان کنیم با این اینترنت ماهواره یکی یه شرکت معرفی کنه بریم بگیریم مردیم از بی دانلودی
میگم امیدی به صبانت هست واسیم همین شرکت شاید فرجی شد

nWorld
15-09-2012, 22:36
بله شبکیه هم رویه خطوط dlc سرویس ارایه میکنه
این پیش شماره هم در سایتش میگه ارایه نمیشه! ولی میتونید خودتون باهاشون تماس بگیرید(تویه گوگل سرچ کنید سایتش میاد)

بله زنگ زدم گفت نمیشه مخابراتم میگه نمیدیم
من واقعا" به خاطر کارم نیاز به اینترنت دارم اما وایمکسم نمیتونم بگیرم فقط adsl به کارم میاد . حدود 50متر قبل از خونه ی ما داخل کوچمون سیم هاشون مسی من زنگ زدم مخابرات میگم یعنی نمیشه 50متر سیم واسه ما بکشید خط مارو مسی کنید میگن نه :41: موندم چیکار کنم

FC.Barcelona
15-09-2012, 23:26
بله زنگ زدم گفت نمیشه مخابراتم میگه نمیدیم
من واقعا" به خاطر کارم نیاز به اینترنت دارم اما وایمکسم نمیتونم بگیرم فقط adsl به کارم میاد . حدود 50متر قبل از خونه ی ما داخل کوچمون سیم هاشون مسی من زنگ زدم مخابرات میگم یعنی نمیشه 50متر سیم واسه ما بکشید خط مارو مسی کنید میگن نه :41: موندم چیکار کنم

تنها راه وایمکس و وایرلس هست متاسفانه راه دیگه ای نیست

neoanderson
16-09-2012, 02:32
دوستان سلام
اول به اون دوستمون جواب میدم که در مورد اینترنت ماهواره ای پرسید
اگه بخای دوطرفه بخری که هم با دیش ارسال و دریافت کنی که چند ملیون باید هزینه کنی و اگه گیر افتادی فقط خدا به دادت برسه
اما اگه میخای با adsl ارسال کنی و با ماهوره بگیر ارزون تره اما متاسفانه اکانت هایی که تو ایران مثلا اروزنش را 200 هزارتومن میفروشن اغلب -- شدست و به 10 تا دیگه هم فروخته شده و اصلا حسابی روش نیست. اما اگه بخای از خود سایتش بخری مطمین تره اما قیمت ها بالاتر و هزینه انتقال پول سختر
اما اگه با روشن گذاشتن کامپیوتر شبا مشکل ندارید برید سراغ اینترنت افلاین گروهای فعال و خوبی تو این زمینه فعالند که یکیشون خیلی عالیه (پ خ بدید تا بگم) و شبی 4 تا 12 گیگ برات دانلود میشه . 99% چیزای بدرد بخوری از گزوه دانلود میشه

و اما سوال خودم
من الان پارس انلاین دارم و میخام یه 6 ماهه با حجم نامحدود بگیرم
دوستان کسی از پکیج های نامحدود 128کیلوبیت پارس انلاین اطلاعی داره (خیلی گرونه اما چاره ای نیست)
من نمیتونم اصلا به شرکت دیگه ای شیفت کنم چون نمیتونم 1 روز هم بدون اینترنت باشم :دی

ممنون

linuxx2011
16-09-2012, 11:05
و اما سوال خودم
من الان پارس انلاین دارم و میخام یه 6 ماهه با حجم نامحدود بگیرم
دوستان کسی از پکیج های نامحدود 128کیلوبیت پارس انلاین اطلاعی داره (خیلی گرونه اما چاره ای نیست)
من نمیتونم اصلا به شرکت دیگه ای شیفت کنم چون نمیتونم 1 روز هم بدون اینترنت باشم :دی

ممنون

نا محدوداش که به درد نمیخوره تو سایتش نوشته اگه حجم دانلودت زیاد باشه سرعتتو محدود میکنه.

neoanderson
16-09-2012, 13:06
نا محدوداش که به درد نمیخوره تو سایتش نوشته اگه حجم دانلودت زیاد باشه سرعتتو محدود میکنه.

دوست من هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم تو سایتش
میشه لینکش را بزاری
ممنون

linuxx2011
16-09-2012, 14:05
دوست من هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم تو سایتش
میشه لینکش را بزاری
ممنون
تعرفه عمومی ADsl

jack988
16-09-2012, 15:49
دوستان سلام
اول به اون دوستمون جواب میدم که در مورد اینترنت ماهواره ای پرسید
اگه بخای دوطرفه بخری که هم با دیش ارسال و دریافت کنی که چند ملیون باید هزینه کنی و اگه گیر افتادی فقط خدا به دادت برسه
اما اگه میخای با adsl ارسال کنی و با ماهوره بگیر ارزون تره اما متاسفانه اکانت هایی که تو ایران مثلا اروزنش را 200 هزارتومن میفروشن اغلب -- شدست و به 10 تا دیگه هم فروخته شده و اصلا حسابی روش نیست. اما اگه بخای از خود سایتش بخری مطمین تره اما قیمت ها بالاتر و هزینه انتقال پول سختر
اما اگه با روشن گذاشتن کامپیوتر شبا مشکل ندارید برید سراغ اینترنت افلاین گروهای فعال و خوبی تو این زمینه فعالند که یکیشون خیلی عالیه (پ خ بدید تا بگم) و شبی 4 تا 12 گیگ برات دانلود میشه . 99% چیزای بدرد بخوری از گزوه دانلود میشه

داداش این اینترنت افلاین قانوی هست یا این هم از نظر قانونی مشکل داره
راستی سندوق پیام هات پر شده نمیشه پ خ داد
راستی انگار صبانت داره یه کارای میکنه که امید بخش هست فعلا در حد وعده دادنه

shm744
16-09-2012, 16:17

من نمی دونم اون بنده خدایی که جواب داده اکانت اینترنت ماهواره ای 200 تومنه اصلا اینترنت آفلاین و آنلاین کار کرده یا همینطوری چیزی که شنیده می گه ...
اصلا رو اینترنت ماهواره ای حساب نکنین چون واسه اتصال اینتنرنت ماهواره ای احتیاج به یه فلوکسی !!! واسه اتصال به سرور میکروتیک دارین ...
واسه دانلود تقریبا یک سوم تا یک چهارم اکانتتون به علت استفاده میکروتیک و فلوکسی !!! از بین می ره و اصلا به صرفه نیست
سرعت شما در دانلود به چند عامل بستگی داره
1ـ جهت مناسب ( معمولا جهت های شرقی خیلی بهتر از جهت های جنوبی اینترنت دارن ، جهت های جنوبی مثل W3 بهترین اینترنتشون 512 هست البته اگه رو جهت های غربی تنظیم کنین اکانت 2 مگ هم می تونین پیدا کنین . )
2ـ فلوکسی خوب واسه سرور میکروتیک
3ـ سند مناسب ADSL ...
درضمن این دوستمون که می گه اکانتش 200 تومنه مطمئن باش اکانت خوب هیچوقت گیر نمیاری و اگرهم گیر بیاری راحت هکت می کنن اکانت رو و شیر می کنن و چندین نفر همزمان استفاده می کنن .
به جای اینکار برو توسایت ها بگرد و آموزش -- اکانت پیدا کن و راحت و مجانی اینترنت آنلاین استفاده کن . فقط پول سرور میکروتیک رو بده که ماهی حدود 10 تا 15 هزارتومن می شه ...
ولی کلا می گم اینترنت آنلاین به هیچ دردی نمی خوره آخه قطعی و مشکلات توش زیاده به درد ما جماعت نمی خوره ...
درضمن اگه بخوای سند و ریسیو با دیش داشته باشی هم باید یه دیش بگیری حدود 11 میلیون که سند و ریسیو رو با هم داشته باشی که این دوستمون می گه اگه گیر افتادی خدا به دادت برسه . من می گم اگه گیر افتادی نیست . یه بیت سند اگه داشته باشی و خارج از نقشه مخابرات باشه ردگیری می کنن و به احتمال 200 درصد می گیرنتو مجازات داره ...
درمورد ندا گستر هم بگم که چند وقته سرعت شبانه اش حداقل واسه من یکی که بد نیست ...
دلم نمی اومد از نداگستر جدا بشم و خدارو شکر رومو زمین ننداخت
4 سال نداگستر استفاده می کنم و هنوزم با این همه مشکلات ازش راضیم ... خدا خیرشون بده
بهتر از شاتل مذخرف و شبکیه دزده
هرچی می گیرین شبکیه نگیرین . یه دزد واقعیه شبیکه . اینترنت مخابرات رو داره به قیمت خون آدم می فروشه .
شاتل بالا پایین زیاد داره
مخابرات به هیچ دردی نمی خوره
بچسبین به نداگستر خدارو شکر کنید ...

neoanderson
16-09-2012, 17:08

والا دوست عزیز اگه بخای با قانون کشورمون مقایسه کنی چون د+ی+ش باید اسفاده کنی . اره غیرقانونیه .
اما همون اینترنت هم اگه بخای با قوانین بینالملی بررسی کنی که فیلم و نرم افزار دانلود کنی بازم تو سطح بین المللی کار غیر قانونی انجام دادی
اما در هر دو مورد هیشکی پیگیر نیست
توی اینباکسم فقط 2 پیام بود که پاکش کردم
در حالت افلاین هم شما سود میبری هم یه پولی هم تو جیبه یه بابایی میره که خودش رفته یاد بگیره نه این که به این شرکت ها بری پول بدی که خدا میدونه یک گیگ را چند میخرن و بعد بع ما میفروشن

neoanderson
16-09-2012, 17:09
تعرفه عمومی ADsl

دوست عزیز شما نمیدونید تا چقدر اگه دانلود کنیم اذیت نمیکننند
اخه این که اخر کلاه برداریه که یه چیز نامحدود بفروشن بعدش کمش کنند

linuxx2011
16-09-2012, 18:26
دوست عزیز شما نمیدونید تا چقدر اگه دانلود کنیم اذیت نمیکننند
اخه این که اخر کلاه برداریه که یه چیز نامحدود بفروشن بعدش کمش کنند
والا چی بگم...اینترنت نا محدود براشون یعنی ضرر من با این که قبلا صبا نت داشتم با این که محدود بود ولی از شبانش تا سه ماه تقریبا شبی 2.5 تا 3.5 گیگ دان میکردم یعنی تقریبا ماهی 90 گیگ اما سرعتمو محدود کردند.
کلا دانلود برای ispها یعنی ضرر.

neoanderson
17-09-2012, 01:23
والا چی بگم...اینترنت نا محدود براشون یعنی ضرر من با این که قبلا صبا نت داشتم با این که محدود بود ولی از شبانش تا سه ماه تقریبا شبی 2.5 تا 3.5 گیگ دان میکردم یعنی تقریبا ماهی 90 گیگ اما سرعتمو محدود کردند.
کلا دانلود برای ispها یعنی ضرر.

من فکر نمیکنم این را فقط برای شما انجام دادند این قانون کلی اجرا شده که گویا پارس انلاین پیشگامش بوده :41:
خدا میدونه اینا باند را چقدر میخرند که اینقدر به ملت میندازند
10 مگ باند را تو المان میداد 18 یورو که با دانشجوییش کمتر هم میشد یه هارد یه ترا را تو 5 روز پر کردم اما اینجا دارم با 50 گیگ حدود 200 هزار تومن پول میدیم (اخه این انصافه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خیلی دانلود از یوتیوب دارم به نظر شما چیکار کنم ؟
نمیتونم هم isp رو هم تغییر بدم خیلی برا مهمه هر روز انلاین باشم

jack988
17-09-2012, 13:24
پس با این حرفا دیگه نمیشه سمت اینترنت ماهواره ای رفت صبانت هم انگاری داره شبانش رو درست میکنه
من هم از سال 87 تا حالا از صبانت دارم نت میگیرم فعلا صبر پیشه کردم امید وارم به زودی صبانت هم درست بشه
در کل ممنون بابت راهنمایی های دوستان

rasoul3300
17-09-2012, 17:35
سلام دوستان من پیش شمارم 556 به نظر شما بهترین سرویسی که میشه بگیرم که شبانه رایگان داشته باشه چیه؟؟؟اکثر شرکتارو ساپورت میکنه اما چون تازه اومدم این منطقه نمیدونم کدوم شرکت بهتره؟؟لطفا کمک کنید

EhsanCPU
20-09-2012, 01:38
سلام
قابل توجه دوستانی که میخوان بیان شبکیه :2: یا تمدید کنن
سرعت دانلود شبانه سرویس 1 مگ شبکیه = 20 :2:

mehdi speed 700
25-09-2012, 00:10
من نمی دونم اون بنده خدایی که جواب داده اکانت اینترنت ماهواره ای 200 تومنه اصلا اینترنت آفلاین و آنلاین کار کرده یا همینطوری چیزی که شنیده می گه ...
اصلا رو اینترنت ماهواره ای حساب نکنین چون واسه اتصال اینتنرنت ماهواره ای احتیاج به یه فلوکسی !!! واسه اتصال به سرور میکروتیک دارین ...
واسه دانلود تقریبا یک سوم تا یک چهارم اکانتتون به علت استفاده میکروتیک و فلوکسی !!! از بین می ره و اصلا به صرفه نیست
سرعت شما در دانلود به چند عامل بستگی داره
1ـ جهت مناسب ( معمولا جهت های شرقی خیلی بهتر از جهت های جنوبی اینترنت دارن ، جهت های جنوبی مثل W3 بهترین اینترنتشون 512 هست البته اگه رو جهت های غربی تنظیم کنین اکانت 2 مگ هم می تونین پیدا کنین . )
2ـ فلوکسی خوب واسه سرور میکروتیک
3ـ سند مناسب ADSL ...
درضمن این دوستمون که می گه اکانتش 200 تومنه مطمئن باش اکانت خوب هیچوقت گیر نمیاری و اگرهم گیر بیاری راحت هکت می کنن اکانت رو و شیر می کنن و چندین نفر همزمان استفاده می کنن .
به جای اینکار برو توسایت ها بگرد و آموزش -- اکانت پیدا کن و راحت و مجانی اینترنت آنلاین استفاده کن . فقط پول سرور میکروتیک رو بده که ماهی حدود 10 تا 15 هزارتومن می شه ...
ولی کلا می گم اینترنت آنلاین به هیچ دردی نمی خوره آخه قطعی و مشکلات توش زیاده به درد ما جماعت نمی خوره ...
درضمن اگه بخوای سند و ریسیو با دیش داشته باشی هم باید یه دیش بگیری حدود 11 میلیون که سند و ریسیو رو با هم داشته باشی که این دوستمون می گه اگه گیر افتادی خدا به دادت برسه . من می گم اگه گیر افتادی نیست . یه بیت سند اگه داشته باشی و خارج از نقشه مخابرات باشه ردگیری می کنن و به احتمال 200 درصد می گیرنتو مجازات داره ...
درمورد ندا گستر هم بگم که چند وقته سرعت شبانه اش حداقل واسه من یکی که بد نیست ...
دلم نمی اومد از نداگستر جدا بشم و خدارو شکر رومو زمین ننداخت
4 سال نداگستر استفاده می کنم و هنوزم با این همه مشکلات ازش راضیم ... خدا خیرشون بده
بهتر از شاتل مذخرف و شبکیه دزده
هرچی می گیرین شبکیه نگیرین . یه دزد واقعیه شبیکه . اینترنت مخابرات رو داره به قیمت خون آدم می فروشه .
شاتل بالا پایین زیاد داره
مخابرات به هیچ دردی نمی خوره
بچسبین به نداگستر خدارو شکر کنید ...

منم آنلاین دارم ماهواره ای پدرم رو درآورده هر روز باید وقت بزاری واسه -- درسته سرعتش خوبه ولی واقعا دنگ وفنگش زیاده

mehdi speed 700
25-09-2012, 00:12
سلام
قابل توجه دوستانی که میخوان بیان شبکیه :2: یا تمدید کنن
سرعت دانلود شبانه سرویس 1 مگ شبکیه = 20 :2:
شبکیه منطقه تا منطقه داره مثلا بهارستان 1 مگش شبا با چند تا دانلود همزمان 220 میده

mehdi speed 700
25-09-2012, 00:16
والا دوست عزیز اگه بخای با قانون کشورمون مقایسه کنی چون د+ی+ش باید اسفاده کنی . اره غیرقانونیه .
اما همون اینترنت هم اگه بخای با قوانین بینالملی بررسی کنی که فیلم و نرم افزار دانلود کنی بازم تو سطح بین المللی کار غیر قانونی انجام دادی
اما در هر دو مورد هیشکی پیگیر نیست
توی اینباکسم فقط 2 پیام بود که پاکش کردم
در حالت افلاین هم شما سود میبری هم یه پولی هم تو جیبه یه بابایی میره که خودش رفته یاد بگیره نه این که به این شرکت ها بری پول بدی که خدا میدونه یک گیگ را چند میخرن و بعد بع ما میفروشن

داداش شرکتا که گیگی نمیخرن پهنای باند میگیرن روزا هم چون اداره ها به نت نیاز دارن توی مملکتمون نت رو گیگی حساب می کنن که مردم نت رو اشغال نکنن و اداره ها لنگ نشن

sise
25-09-2012, 21:56
شبکیه منطقه تا منطقه داره مثلا بهارستان 1 مگش شبا با چند تا دانلود همزمان 220 میده

یعنی تو بهارستان شبکیه شبانه رایگانه و شما 220 دانلود میکنی؟ پس با این حساب بیخیال مخابرات بشم برم شبکیه یا نه؟

linuxx2011
25-09-2012, 23:53
کسی نا محدود با سرعت خوب و قیمت مناسب سراغ نداره؟؟

rasoul3300
26-09-2012, 20:45
یعنی هیچکسی نیست که پیش شمارش این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟جالبه !!!!!!!! واقعا خسته نباشید

rasoul3300
30-09-2012, 01:03
اگه این تایپیک قفل بشه بهتره

esisuzuki
30-09-2012, 15:38
کسی از محابرات اصفهان با proxii مشکلی نداره ؟

saeid127
30-09-2012, 17:40
یعنی هیچکسی نیست که پیش شمارش این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟جالبه !!!!!!!! واقعا خسته نباشید

سلام.

من خودم نوین نت دارم راضیم. البته سرویس من با این سرویس های جدید فرق میکنه. برای خرید و اطلاعات به سایتشون مراجعه کن:

novinnet.ir

شبکیه هم شبانه داره. من خودم تا دو ماه پیش داشتم. اواخر راضی نبودم. اما خب بد هم نیست:

shabakieh.com

صبانت و پارس آنلاین هم شبانه دارند. نمیدونم اوضاعشون چطوره اما فکر نمیکنم بهتر باشه.

R.min
02-10-2012, 19:25
نمایندگی نوین نت در اصفهان چه شرکتی یا شرکتهایی هست ؟
توی سایت نوین نت که هیچی نیست

aasaaasa
02-10-2012, 23:08
اسپادان می تونه داخل اصفهان سرویس یده. سایتش هم spadannet.ir هست.
شماره تلفن: شاهین شهر5278244 - 9510076 اصفهان

saeid127
03-10-2012, 01:09
نمایندگی نوین نت در اصفهان چه شرکتی یا شرکتهایی هست ؟
توی سایت نوین نت که هیچی نیست

نمایندگی نداره. همه چیز یکپارچه و آنلاینه.

R.min
03-10-2012, 01:37
یعنی واسه ثبت نام از خود سایت نوین نت باید اقدام کنم , مدارک و اینا مگه نمیخوان ؟
بیشتر از 128 به کار بر خونگی میدن ؟

saeid127
03-10-2012, 14:15
نه چیزی نمیخواد. بله میدن.

ebrahimjan
03-10-2012, 22:09
بچه ها من یه مدت هست وقتی اینترنت اکسپلورر رو باز می کنم این ارور رو میده و نمی توتم به نت وصل شم ای دی اس ال 128 مخابرات رو دارم و شارژ هم دارم لطفا راهنمایی کنید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

CafeNet999
04-10-2012, 16:43
دوستان اصفهانی،اینجا کسی از شبکیه سرویس گرفته؟؟
من تاپیک کاشان پرسیدم گفتم اینجا هم بپرسم.
سرعتتون در این هفته چطوری بوده؟؟
دانلود شبانه وضعش چطوریه؟؟؟
قطعی داشتید یا نه؟؟؟
من با سرویس 1مگ -> سرعت شبانه فاجعه/یا وصل نمیشه یا دانلود حداکثر 20-25کیلوبایت.

mrmmnb
04-10-2012, 20:27
دوستان روی فیبر غیر از مخابرات و شبکیه جای دیگه هم سرویس میدن؟
کسیاز شبکیه راضی هست؟شبانه خیلی برام مهم هست

gmuosavi
04-10-2012, 22:04
دوستان اصفهانی،اینجا کسی از شبکیه سرویس گرفته؟؟
من تاپیک کاشان پرسیدم گفتم اینجا هم بپرسم.
سرعتتون در این هفته چطوری بوده؟؟
دانلود شبانه وضعش چطوریه؟؟؟
قطعی داشتید یا نه؟؟؟
من با سرویس 1مگ -> سرعت شبانه فاجعه/یا وصل نمیشه یا دانلود حداکثر 20-25کیلوبایت.

من منطقه خرازی هستم
سرعت خوبه
دیشب حدود 2800 دانلود داشتم

البته بگم اون اولی که شروع کردم اصلا خوب نبود سرعت
ولی بعد خوب شد

CafeNet999
04-10-2012, 22:58
من منطقه خرازی هستم
سرعت خوبه
دیشب حدود 2800 دانلود داشتم

البته بگم اون اولی که شروع کردم اصلا خوب نبود سرعت
ولی بعد خوب شد

جالبه دیشب اصن واسه من قطع بود.
حدودا 12قط شد دیگه تا 2-3صبح که بیدار بودم وصل نشد.یعنی چراغ اینترنت و adsl روشن بود ولی هیچ send/receive نداشتم.توی کنترل پنل مودم میگفت سرور در دسترس نیست.:13:
البته من منطقه ای که شما هستید نیستم :دی
ممنون بابت پاسخ

Nasser_ZRE
07-10-2012, 14:27
سلام دوستان می خواستم بینم واسه حومه ی خمینی شهر طرفای دانشگاه پیام نور چه شرکتی خوبه که اشتراک بگیری.

CafeNet999
08-10-2012, 07:14
دوستانی که شبکیه دارن خواهشا یه آمار بدن سرعت دانلود شبانه چطوریه؟
ما هر چی صبر کردیم بهتر نشد.با سرویس 1مگ خیلی خیلی زور بزنیم 500-600مگ.یعنی نهایتش همینقدر.میانگین سرعت دانلود هم 30-35 حداکثر.
حداکثر 3ماه هستش اومدن کاشان و نمیتونن بهونه ی شلوغ بودن بیارن چون مطمئنن مشترک زیادی ندارن.

CafeNet999
13-10-2012, 23:59
دوستانی که شبکیه دارن خواهشا یه آمار بدن سرعت دانلود شبانه چطوریه؟
ما هر چی صبر کردیم بهتر نشد.با سرویس 1مگ خیلی خیلی زور بزنیم 500-600مگ.یعنی نهایتش همینقدر.میانگین سرعت دانلود هم 30-35 حداکثر.
حداکثر 3ماه هستش اومدن کاشان و نمیتونن بهونه ی شلوغ بودن بیارن چون مطمئنن مشترک زیادی ندارن.

خیلی ممنون که جواب دادید.دستتون درد نکنه :دی
ما هنوز منتظریم ها.میخوام ببینم اوضاع اصفهان چطوریه :دی

Lord Farshad
20-10-2012, 12:16
درود.

من همچنان سرویس نوین نت خودم رو از فروردین ماه دارم و راضی هستم ؛ خدا رو شکر که تا الان خوب و بدون مشکل بوده.

EhsanCPU
20-10-2012, 18:48
خیلی ممنون که جواب دادید.دستتون درد نکنه :دی
ما هنوز منتظریم ها.میخوام ببینم اوضاع اصفهان چطوریه :دی

سلام دوست عزیز
شبکیه روزانش عالیه 250
ولی شبانش سرعت دانلود 10 تا 30 متغیره و اگه دانلود شبانه براتون مهمه اصلا توصیه نمیشه :13:

kebrity
20-10-2012, 19:19
عزیزان راهی هست هم از وایرلس استفاده کنیم هم با کامپیوتر پی سی که میخواهیم استفاده کنیم خودبخود وصل نشه و یوزر پسورد بخواد؟

Lord Farshad
20-10-2012, 19:24
عزیزان راهی هست هم از وایرلس استفاده کنیم هم با کامپیوتر پی سی که میخواهیم استفاده کنیم خودبخود وصل نشه و یوزر پسورد بخواد؟

والا تا اونجایی که سواد من قد میده ؛ نه نمیشه ، چون هر کدوم یک نوع کانکشن خاص رو طلب میکنند.

حالا اگر راه دیگه ای داره یا ... ، باید دوستان دیگه بگند.

gta6767
20-10-2012, 19:53
سلام آقایون من امروز رفتم یک وایرلس مبین نت از شرکت کیا گرفتم خودم وصلش کردم اما خط نمیده و اون نقطه نارنجی ها روشن نمیشه و منطقمون هم خیابان روبروی ترمینال جی هست چیکار کنم برم پس بدم چون هنوز فعال نکردنش؟

Lord Farshad
20-10-2012, 20:00
سلام آقایون من امروز رفتم یک وایرلس مبین نت از شرکت کیا گرفتم خودم وصلش کردم اما خط نمیده و اون نقطه نارنجی ها روشن نمیشه و منطقمون هم خیابان روبروی ترمینال جی هست چیکار کنم برم پس بدم چون هنوز فعال نکردنش؟

والا مگه قبلش برای تست نیومدند که امتحان کنند یا اینکه اصلا صحبتی از تحت پوششتون بودن، نکردند !؟

در هر صورت به نظرم اگر سوالتون رو داخل خود تاپیک مبین نت، یعنی اینجا :

بپرسید ، زودتر و بهتر به پاسخ میرسید.

CafeNet999
20-10-2012, 21:57
سلام دوست عزیز
شبکیه روزانش عالیه 250
ولی شبانش سرعت دانلود 10 تا 30 متغیره و اگه دانلود شبانه براتون مهمه اصلا توصیه نمیشه :13:

منم دانلود شبانه ـم همین سرعته :|
زنگ زدم پشتیبانی،گفتن دارن مسئله رو پیگیری میکنن.دروغ و راستش با خودشون
ممنون بابت پاسختون
موفق باشید

Lord Farshad
20-10-2012, 22:00
جالبه که شبکیه یه مدت به دانلود شبانه خیلی معروف بود! و حالا این مشکل براش پیش اومده !

به نظرم دوستان همگی پیگیر باشند تا بتونید حقتون رو بگیرید.

CafeNet999
21-10-2012, 02:02
جالبه که شبکیه یه مدت به دانلود شبانه خیلی معروف بود! و حالا این مشکل براش پیش اومده !

به نظرم دوستان همگی پیگیر باشند تا بتونید حقتون رو بگیرید.

واقعا کمترین کاری که میشه کرد اینه که دوستان زنگ بزنن و بگن مشکل افت سرعت دارن.یکی دونفر مثه من که زنگ بزنن فایده نداره.باید تعداد بالا باشه تا یه کاری صورت بدن :-|

Farhad 8904
21-10-2012, 09:36

توی منطقه شما فقط وایمکس ایرانسل آنتن داره مبین نت آنتن نمیده.

Lord Farshad
21-10-2012, 20:19
واقعا کمترین کاری که میشه کرد اینه که دوستان زنگ بزنن و بگن مشکل افت سرعت دارن.یکی دونفر مثه من که زنگ بزنن فایده نداره.باید تعداد بالا باشه تا یه کاری صورت بدن :-|

دقیقا ، اگر همگی پیگیر باشند و اعتراض کنند ، بازم انتظار بیشتری میره و امید بهتری هست که شاید رسیدگی بشه تا اینکه شکایت ها کم باشه.

Lord Farshad
21-10-2012, 20:56
درود.

خب ، اینم از وضعیت الان من :

Lord Farshad
22-10-2012, 11:47
درود به همشهری های گل.

خب، اینم از وضع امروز صبح :

Lord Farshad
23-10-2012, 18:07
فکر کنم بچه ها خیلی راضی هستند که اصلا پیداشون نیست ها :دی

امروز :

Lord Farshad
24-10-2012, 00:06
خودم پرچم رو بالا نگه میدارم دادا :دی

اینم یه تست دیگه :

iilliya
24-10-2012, 11:09
والا ما كه ديگه از زندگي سير شديم هر روز يه قري ميان صبانت كه خيلي گرونه رفتم رو مخابراط سرعتش بدكي نيست اما پينگش افتضاحه!!! پينگ 60 من رو صبانت تو كال آنلاين شده 500 !

شما كجا داري عكس آپ ميكني من با چيز پي ان آنم بازم عكس ها رو نمي بينم !

Lord Farshad
24-10-2012, 14:06
والا ما كه ديگه از زندگي سير شديم هر روز يه قري ميان صبانت كه خيلي گرونه رفتم رو مخابراط سرعتش بدكي نيست اما پينگش افتضاحه!!! پينگ 60 من رو صبانت تو كال آنلاين شده 500 !

شما كجا داري عكس آپ ميكني من با چيز پي ان آنم بازم عكس ها رو نمي بينم !

احتمالا به خاطر همین پینگت هست که مشکل داری توی باز کردن شاید.

چون عکس ها از خود سرور اسپید تست و پینگ تست هستند.

Lord Farshad
24-10-2012, 19:43
درود.

اینم از وضعیت امروز :

linuxx2011
25-10-2012, 22:08
کسی نامحدود 1مگ که قیمتش مناسب باشه و سرعت واقعی دانلود((128kbps))بده سراغ نداره؟

amirharry
25-10-2012, 23:41
نه انگار فقط تو اصفهان پینگش داغونه

sorat_net
28-10-2012, 16:18
الان دو هفته است رنگین کمان و شبکیه افتضاح شده نمیدونم از مخابرات چطوره ولی این سه تا شرکت همزمان روی یک رانژه سرویس میدن که واقعا گند زدند
این نمونه پینگ شبکیه و رنگین کمانه:

نون و پنیر و سبزی
29-10-2012, 02:58
به به به به به.مخلص تمومه بروبچ همشهری.اولا سلام دوما دوستان من یه سرویس میخوام با این انتظارات.پیدا میشه؟
1.سرعت سرویس 512 به بالا
2.سرعته دانلود بالای 200
3.شبانه رایگانه خوب در حده 190-180
4.ماهانه یه حدوده 20 تومن در بیاد
5.ماهانه یه 3-4 گیگ هم ترافیک داشته باشه
قدیما با پارس همچین چیزیو داشتم.ممنونم

CafeNet999
29-10-2012, 19:23
شبکیه سرعتش واقعا افتضاح شده.
دانلود شبانه هم که فاجعه،البته فاجعه کمه،باید گفت فوق فاجعه :دی
زنگ زدم شرکت میگه دانلود شبانه همینه که هست.همه میخوان دانلود کنن اینطوریه.اعصاب خودمُ کنترل کردم این گوشی رو تو حلقش نکردم :لــووول

Lord Farshad
29-10-2012, 22:06
درود.

اینم وضعیت امروز من :

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 02:51
به به فرشاد خان همشهری هم هستیم که!:sq_8:

Lord Farshad
30-10-2012, 21:10
درود.

اینم از وضعیت امروز من :

Lord Farshad
30-10-2012, 21:11
به به فرشاد خان همشهری هم هستیم که!:sq_8:

آره ، جالب شد دادا :دی

میگم شما کدوم منطقه مخابراتی هستی ؟ استقلال؟

نوین نت رو از خودشون بگیرها نه از نمایندگی. گرفتیش دیگه؟

Lord Farshad
31-10-2012, 12:34
درود بر همشهری های عزیز.

اینم از وضعیت الان :

linuxx2011
02-11-2012, 15:54
سلام اگه یه کمکی به ما بکنید واقعا ممنونتون میشم
من تا حالا صبا نت و پیشگامان داشتم صبانت که چون شبی 3 گیگ ازش دانلود میکردم گزاشتم توی لیست سیاه الان هم که پیشگامان نامحدود دارم قطعیهاش زیاد شده و سرعتش هم زیاد جالب نیست.
اگه یه شرکت خوب و درست و حسابی به ما معرفی کنید که هم سرعتش خوب باشه و هم قیمتاش واقعا صرف کنه ممنونتون میشم.:46:

mohsen19x
07-11-2012, 13:15
سلام شرکت داده گستر سرعت 2 مگ سرعت شبانه چند میده ؟؟؟

نون و پنیر و سبزی
07-11-2012, 13:48
دوستانی که میخوان نوین نت بگیرن توجه کنند قبلش از پشتیبانی بپرسن توی مرکز مخابراتیشون تا چه سرویسی ارائه میکنند.من وقتی سرویسم وصل شد فهمیدم توی مرکز استقلال بیشتر از 128 تا 512 نمیدن!!!!

amirharry
08-11-2012, 19:15
نوین نت دیگه تمومه باید بریم يه جا دیگه

hamid_khakzad
09-11-2012, 01:57
سلام اگه یه کمکی به ما بکنید واقعا ممنونتون میشم
من تا حالا صبا نت و پیشگامان داشتم صبانت که چون شبی 3 گیگ ازش دانلود میکردم گزاشتم توی لیست سیاه الان هم که پیشگامان نامحدود دارم قطعیهاش زیاد شده و سرعتش هم زیاد جالب نیست.
اگه یه شرکت خوب و درست و حسابی به ما معرفی کنید که هم سرعتش خوب باشه و هم قیمتاش واقعا صرف کنه ممنونتون میشم.:46:

سلام دوست عزیز
من پارس انلاین را بهتون پیشنهاد می کنم
طرح 128 نامحدود 1 ماه 27000 تومان هست و پهنای باند این سرویس تا 4 مگا بیت باز هست

hamid_khakzad
09-11-2012, 02:00
به به به به به.مخلص تمومه بروبچ همشهری.اولا سلام دوما دوستان من یه سرویس میخوام با این انتظارات.پیدا میشه؟
1.سرعت سرویس 512 به بالا
2.سرعته دانلود بالای 200
3.شبانه رایگانه خوب در حده 190-180
4.ماهانه یه حدوده 20 تومن در بیاد
5.ماهانه یه 3-4 گیگ هم ترافیک داشته باشه
قدیما با پارس همچین چیزیو داشتم.ممنونم
سلام دوست عزیز
من پارس انلاین را بهتون پیشنهاد می کنم
سرعت سرویس 512 در طول روز بالاتر از 300 و در ساعات رایگان(شبانه حدود 250 هست)
کدوم مرکز مخابراتی هستید؟

hamid_khakzad
09-11-2012, 02:09
کسی نا محدود با سرعت خوب و قیمت مناسب سراغ نداره؟؟
سلام
128 یک ماه پارس آنلاین با حداقل سرعت 300 کیلوبایت
27000 تومان
کدوم منطقه هستید؟

mohsen19x
09-11-2012, 20:20
سلام

من بهارستان بهترین سرویس که سرعت شبانه خوبی داشته باشه یا نامحدود باشه چی سراغ دارید ؟؟؟ مرسی

xzx202
10-11-2012, 17:16
حذف شود :sq_3:

javid4174
11-11-2012, 12:54
سلام
27000 تومان
کدوم منطقه هستید؟

حمید جان من مرکز ازادی هستم
در ضمن نامحمدود هم نمیخوام اخه مصرفم پایینه
128 یرعتش روی چنده در حالت محدود مثلا 4 گیگ 128

اخه میخوام از صبا نت دزد بعد از 5 سال بزنم بیرون و دنبال یه شرکت خوب میگردم که حجم دزدی نکنه
در ضمن من اهل دانلود شبانه و اینجور چیزها هم نیستم و صرفا وب گردی میکنم

ممنون اگه جواب بدی

linuxx2011
11-11-2012, 15:38
سلام
27000 تومان
کدوم منطقه هستید؟
سلام داداش فکر نکنم با این سرعت 300 کیلو بایت باشه:sq_14:خیلیه با این سرعت حتی من از صبانت که محدود داشتم نهایتا سرعتم فوق فوقش 250 کیلو بایت بود
من الان نامحدود 512 پیشگامان دارم سرعت دانلودش روی 64کیلوبایته((512/8=64))ماهی 23 تومن میدم بعید میدونم 300 تا سرعت بده سرویس 128 پارس آنلاین
در ضمن دوستم از پارس داشت محدودشو اما چون شبانه زیاد مصرف کرد limitedکردند سرعتشو
یه راهنمایی به ما بکن پیشگامان قبلا که سالیانه میداد خوب بود قبلا 1 مگ نامحدود داشتم اما الان فقط ماهیانه میفروشه و صرف نمیکنه:sq_19:
در ضمن منطقمون ردانی پور

behnamcp
11-11-2012, 20:18
سلام
لطفا يكي از دوستان لينك ليست قيمتهاي مخابرات شهر اصفهان رو بذاره ممنون

Lord Farshad
11-11-2012, 20:46
سلام

تا اونجا که من میدونم ؛ مخابرات اصفهان به صورت گیگی حساب میکنه (فاقد شبانه) و گیگی 2500 تومان روی قبض تلفن میاد.

javid4174
11-11-2012, 22:51
سلام

تا اونجا که من میدونم ؛ مخابرات اصفهان به صورت گیگی حساب میکنه (فاقد شبانه) و گیگی 2500 تومان روی قبض تلفن میاد.

با اجازه دوستان پیش کسوت

این هم لینک مستقیم مخابرات اصفهان و تعرفه ها و نوع قرارداد

ببخشید نمیدونستم چجوری باید بزارم

farzan311
19-11-2012, 21:50
دوستان هیچ کس روی bridge با شبکیه مشکل نداره؟
من یا ارور 691 میگیرم یا وقتی کانکت میکنه بازم دسترسی به نت ندارم
فقط رو pppoe درست کار میکنه بعضی موقع ها این مشکل حل میشه ولی بیشتر اوقات اینجوریه پشتیبانی هم کاری برام نتونست بکنه

sweetman
20-11-2012, 03:33
دوستان شبکیه بی سرو صدا دارد در سرویس شبانه تغییرات ایجاد میکند!
اولویت هم با کسانیست که تمدید سرویس انجام دادند / تغییرات جدید اینه که دیگر برای اتصال به اینترنت شبانه باید از یوزر و پسوورد جدید راس ساعت 2 استفاده کنید و گرنه مثل قبل یکسره نخواهد بود و اگر از اکانت شبانه استفاده نکنید از شارژتون کسر میشه

طرح فعلا ازمایشی است اینترنت شبانه بنده از سه شنبه هفته پیش که سرویس 1 مگ خودم رو برای یکماه دیگر تمدید کردم قطع شده و در بخش کنترل پنل حال حاضر دو حساب کاربرای براتون باز میشه یکی روزانه یکی شبانه
عزیزانی که هنوز به روش قبل دارند از اینترنت شبانه استفاده میکنند یحتمل هنوز دورشون تمام نشده به محض تمدید دیگر نمیتوانید یکسره با شروع ساعت 2 با همان اکانت قبل دانلود رایگان داشته باشید و کسر میشه
به بنده گفته شد یک n کوچک انتهای یوزر نیم فعلیتون قرار بدید و راس ساعت 2 با این یوزر وارد بشید پسوورد هم همانیست که بود اما از اونجائی که هنوز این سیستم به درستی کار نمیکنه و به قولی اصلا فعال نیست بنده از سه شنبه گذشته لنگ در هوا موندم و مدام شبها با وارد کردن n به انتهای یوزرم ارور 691 دریافت میکنم!
تماس هم که گرفتم میگویند شما و یکسری یوزها مشکل دیتا دارید و فعلا از شنبه تا حالا منتظر استعلام و رفع مشکل از طرف تهران هستند!!
تمدید کردید اینترنت شبانه پریده / از دوستان کسی هست که اینترنتش مثل من قطع شده باشه و نتونه وصل بشه اصلا این تغییرات رو شاهد بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad Yek110
20-11-2012, 17:06

البته اسما اینطوری هست:27:
پونصد مگ رو 2500 حساب می کنن اسمش یه گیگه:27:

sweetman
20-11-2012, 21:17
اولویت هم با کسانیست که تمدید سرویس انجام دادند / تغییرات جدید اینه که دیگر برای اتصال به اینترنت شبانه باید از یوزر و پسوورد جدید راس ساعت 2 استفاده کنید و گرنه مثل قبل یکسره نخواهد بود و اگر از اکانت شبانه استفاده نکنید از شارژتون کسر میشه

طرح فعلا ازمایشی است اینترنت شبانه بنده از سه شنبه هفته پیش که سرویس 1 مگ خودم رو برای یکماه دیگر تمدید کردم قطع شده و در بخش کنترل پنل حال حاضر دو حساب کاربرای براتون باز میشه یکی روزانه یکی شبانه
عزیزانی که هنوز به روش قبل دارند از اینترنت شبانه استفاده میکنند یحتمل هنوز دورشون تمام نشده به محض تمدید دیگر نمیتوانید یکسره با شروع ساعت 2 با همان اکانت قبل دانلود رایگان داشته باشید و کسر میشه
به بنده گفته شد یک n کوچک انتهای یوزر نیم فعلیتون قرار بدید و راس ساعت 2 با این یوزر وارد بشید پسوورد هم همانیست که بود اما از اونجائی که هنوز این سیستم به درستی کار نمیکنه و به قولی اصلا فعال نیست بنده از سه شنبه گذشته لنگ در هوا موندم و مدام شبها با وارد کردن n به انتهای یوزرم ارور 691 دریافت میکنم!
تماس هم که گرفتم میگویند شما و یکسری یوزها مشکل دیتا دارید و فعلا از شنبه تا حالا منتظر استعلام و رفع مشکل از طرف تهران هستند!!
تمدید کردید اینترنت شبانه پریده / از دوستان کسی هست که اینترنتش مثل من قطع شده باشه و نتونه وصل بشه اصلا این تغییرات رو شاهد بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sweetman
20-11-2012, 21:19
دوستان هیچ کس روی bridge با شبکیه مشکل نداره؟
من یا ارور 691 میگیرم یا وقتی کانکت میکنه بازم دسترسی به نت ندارم
فقط رو pppoe درست کار میکنه بعضی موقع ها این مشکل حل میشه ولی بیشتر اوقات اینجوریه پشتیبانی هم کاری برام نتونست بکنه

farzan311
21-11-2012, 15:48
برای من که فعلا این مشکل مسخره با کانکشن bridge هست که وقتی باهاش وصل میشم هیچ جا رو باز نمیکنه انگار که نت قطع هست ولی رو pppoe میذارم حل میشه ولی خوب مشکل اصلی اینه وقتی چیز پی ان رو کانکت میکنم بازم مثل وقتی میشه که گذاشته باشم رو bridge قبلا هم مشکل مشابه داشتم ولی اون دفعه اصلا وصل نمیشد و فقط ارور 691 میداد که دیگه نفهمیدم درستش کردن یا نه چون خط ام عوض شد و سرویس جدید گرفتم
ولی هنوز با شبانه مشکلی ندارم یعنی مشکل جدیدی ندارم مثل قبله:31:
مساله ای که هست اینه که همه این سرویس دهنده ها بدند و الان انتخاب بین بد و بدتره اگه از شبکیه مثلا من برم یه جا دیگه اونجا هم کلی مشکل داره
الان یه نفر که از سرویسش راضی باشه من پیدا نکردم تو اصفهان

sweetman
22-11-2012, 02:12
برای من که فعلا این مشکل مسخره با کانکشن bridge هست که وقتی باهاش وصل میشم هیچ جا رو باز نمیکنه انگار که نت قطع هست ولی رو pppoe میذارم حل میشه ولی خوب مشکل اصلی اینه وقتی چیز پی ان رو کانکت میکنم بازم مثل وقتی میشه که گذاشته باشم رو bridge قبلا هم مشکل مشابه داشتم ولی اون دفعه اصلا وصل نمیشد و فقط ارور 691 میداد که دیگه نفهمیدم درستش کردن یا نه چون خط ام عوض شد و سرویس جدید گرفتم
ولی هنوز با شبانه مشکلی ندارم یعنی مشکل جدیدی ندارم مثل قبله:31:
مساله ای که هست اینه که همه این سرویس دهنده ها بدند و الان انتخاب بین بد و بدتره اگه از شبکیه مثلا من برم یه جا دیگه اونجا هم کلی مشکل داره
الان یه نفر که از سرویسش راضی باشه من پیدا نکردم تو اصفهان

مرسی از پاسخگوئیت دوست من منم میدونم شما مشکلی ندارید چون مطمئنا دورتون تمام نشده
شما چه سرویسی دارید و کی دورتون تمام میشه؟؟؟؟
من معمولا سرویس 1 مگ معمولی با سه گیگ شارژ یکماهه میگیرم عرض کردم دوره یکماهم تمام شد یکماه دیگر تمدید کردم دیگر مثل قبل بهم سرویس ندادند و امدم روی پنل جدید که فعلا مشکل دارد !

CafeNet999
22-11-2012, 16:01

اول تشکر بابت اطلاع رسانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من سرویس 1مگ دارم(3گیگ) و هفته ی بعد دوره ـم تموم میشه.از چهارشنبه ی هفته ی قبل تا سه شنبه ی این هفته قطعی زیاد داشتم.
قطعی در طول روز کمتر بود ولی از ساعت 11-12 شب دیگه هر 5دقیقه یکبار قط میشد.از سه شنبه دوباره سرویس پایدار شده و من این 2شب تونستم دانلود داشته باشم.
البته سرعتم رو قبلا گفتم که نهایت 25-30 کیلوبایت هستش :|
حالا این تغییرات جهت افزایش کیفیت و سرعت هست یا هیچ تاثیری در سرعت نخواهد داشت؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن: من اصفهان نیستم.کاشان هستم.
موفق باشید

farzan311
22-11-2012, 16:10
اول تشکر بابت اطلاع رسانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من سرویس 1مگ دارم(3گیگ) و هفته ی بعد دوره ـم تموم میشه.از چهارشنبه ی هفته ی قبل تا سه شنبه ی این هفته قطعی زیاد داشتم.
قطعی در طول روز کمتر بود ولی از ساعت 11-12 شب دیگه هر 5دقیقه یکبار قط میشد.از سه شنبه دوباره سرویس پایدار شده و من این 2شب تونستم دانلود داشته باشم.
البته سرعتم رو قبلا گفتم که نهایت 25-30 کیلوبایت هستش :|
حالا این تغییرات جهت افزایش کیفیت و سرعت هست یا هیچ تاثیری در سرعت نخواهد داشت؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن: من اصفهان نیستم.کاشان هستم.
موفق باشید
این تغییرات اگه در راستای کاهش سرعت نباشه در راستای افزایشش نیست:31:
یادمه پیشگامان هم این کارو کرد و شبانه اش خراب شد که من دو روز بعد سرویسو جمع کردم
اون مشکلی هم که داشتم انگار مربوط به ویندوز 8 میشد که و الان 7 ریختم فعلا که با bridge مشکلی ندارم

CafeNet999
22-11-2012, 16:36
این تغییرات اگه در راستای کاهش سرعت نباشه در راستای افزایشش نیست:31:
یادمه پیشگامان هم این کارو کرد و شبانه اش خراب شد که من دو روز بعد سرویسو جمع کردم
اون مشکلی هم که داشتم انگار مربوط به ویندوز 8 میشد که و الان 7 ریختم فعلا که با bridge مشکلی ندارم

نگووووو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی میخواد از این بدتر بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نتونستم با bridge توی ویندوز 7 کانکت بشم.شما چجوری تنظیم کردی؟؟ من هرکاری میکردم اخطار میداد.اخطارشو یادم نیست :دی

sweetman
23-11-2012, 02:30
نگووووو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی میخواد از این بدتر بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نتونستم با bridge توی ویندوز 7 کانکت بشم.شما چجوری تنظیم کردی؟؟ من هرکاری میکردم اخطار میداد.اخطارشو یادم نیست :دی

این قطعی های چند وقته شما به منطقه مخابراتی شما بر میگرده شبکیه به ندرت حداقل برای من قطعی پیدا کرده
در مورد کیفیت بعد از تعییرات در اینترنت شبانه هم این دوستمون درست میگه 80 درصد این تغییرات بوی مو رو از ماست کشیدن وکنترل بیشتر روی یک ساعت خاص دارد مطمئنم شبکیه گند میزنه به اینترنتش مسئول بخش خودش میگفت دعا کنید نشه خود طرف هم با این طرح مخالفت کرده اما بالا دستی ها فعلا که دنبال این کار رو گرفتند.:sq_10:

linuxx2011
23-11-2012, 03:17
این قطعی های چند وقته شما به منطقه مخابراتی شما بر میگرده شبکیه به ندرت حداقل برای من قطعی پیدا کرده
در مورد کیفیت بعد از تعییرات در اینترنت شبانه هم این دوستمون درست میگه 80 درصد این تغییرات بوی مو رو از ماست کشیدن وکنترل بیشتر روی یک ساعت خاص دارد مطمئنم شبکیه گند میزنه به اینترنتش مسئول بخش خودش میگفت دعا کنید نشه خود طرف هم با این طرح مخالفت کرده اما بالا دستی ها فعلا که دنبال این کار رو گرفتند.:sq_10:
سلام اگه اینکارو بکنند به نفع اونایی که سرعتای پایین میگیرند مثلا طرف 128 میگیره اما سرعت شبانش با کسی که 2 مگ میگیره یکیه!!
تازه دارند کار سال پیش صبانت و میکنند.:31:

sweetman
23-11-2012, 06:57
سلام اگه اینکارو بکنند به نفع اونایی که سرعتای پایین میگیرند مثلا طرف 128 میگیره اما سرعت شبانش با کسی که 2 مگ میگیره یکیه!!

دقیقا موافقم مسئولش میگفت فعلا در حال بررسی اند برای همین اولویت بندی کردند صدا همه در نیاد که اگر طرح به جائی نرسید بقیه هم برگردند روی سیستم فعلی!
1 کسانی که تازه ثبت نام کردند
2 کسانی که تمدید دوره انجام میدهند
بهشون گفتم دلدرد داشتید تمدیدی هارو توی اولویتهاتون قرار دادید نمیگید طرف داره از اینترنت استفاده میکنه برنامه ریزی کاری و دانلود داره من خودم چندتا لینک کم یاب با تاریخ انقضا داشتم به دلیل قطع شدن اینترنت شبانه نشد بگیرم و مجبور به خرید ترافیک شدم. میگذاشتند طرح به یک جائی میرسید جواب استعلام وچونه زدنهاشون با تهران میومد بعد دسترسی مارو قطع میکردن وپنل جدید میدادند!
حالا کسی که ثبت نام کرده به جائی بر نمیخوره یک چند وقت شبانه نداشته باشه اما یوزر 3 ساله خیلی حرفه درگیر یک طرح بی برنامه و بیخود بشه:sq_23:
تازه اگه طرحشون هم عملی بشه با وصل شدن دوباره دیگر همین سرعت دست پا شکسته قبل هم نداریم:37:

CafeNet999
23-11-2012, 12:55

الان هم منی که 1مگ دارم با کسی که 256داره فرقی ندارم.نهایت سرعت من 25-30کیلوبایت هستش.
یعنی اینا توی سیستمشون اولویت بندی ندارن که اول حق تقدم! با کاربران 1مگ بعد 512 و... ؟؟؟
قضیه صبانت چیه؟؟

@sweetman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما سرعت دانلود شبانه ـتون قبل از این قطع شدن چقدر بود؟؟؟

linuxx2011
24-11-2012, 01:59
الان هم منی که 1مگ دارم با کسی که 256داره فرقی ندارم.نهایت سرعت من 25-30کیلوبایت هستش.
یعنی اینا توی سیستمشون اولویت بندی ندارن که اول حق تقدم! با کاربران 1مگ بعد 512 و... ؟؟؟
قضیه صبانت چیه؟؟

@sweetman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما سرعت دانلود شبانه ـتون قبل از این قطع شدن چقدر بود؟؟؟

من شبکیه رو اطلاع ندارم اما صبا تا 4-5ماه پیش یوزر و پس جداگانه داشت.از این لحاظ که خیلی واسه من خوب بود یعنی حرف نداشت واسه کارم یعنی من که سرعتم 128 بود شبانه ها پهنام تا 2 مگ هم میرفت یعنی اکثرا شبانه پهنا روی 2 مگ بود.اما این طرح و برداشتند و شبانش و هم مثل شرکتای دیگه کردند.و مارو گزاشتند تو لیست سیاه و سرعتمون داغون شد.مجبورشدیم کوچ کنیم به یه جای دیگه:sq_8:

sevendl
24-11-2012, 10:20
سلام
من الان از مخابرات اصفهان سرویس ۲۰۳۰ را خریداری کردم سرعت ۱۲۸.
الان سرعتش اینطوریه خوبه

ولی مشکلی که هست نمیدونم چرا نسبت به بقیه شرکتهای خصوصی که قبلا داشتم انگار فضاش زود تر تموم میشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و این که شبانه نداره و من که دانلود زیاد میکنم احساس میکنم به صرفه نیست برام در هر دوره ۲ ماه تا ۱۰ گیگ بیشتر نمیشه گرفت.
به نظر شما به شرکت های دیگه برم بهتره؟
پیشگامان بهتره یا پارس انلاین یا شبکیه؟ (ساکن بهارستان هستم)
مرسی

sevendl
24-11-2012, 15:16
?
کسی نیست کمک کنه؟

linuxx2011
24-11-2012, 15:44
?
کسی نیست کمک کنه؟
سلام من پیشگامان نامحدود دارم تو این 4-5 ماهه که خوب بوده کارشناساش هم سریع جواب میدند شبکیه رو نداشتم اما قبلا که شبانش و میگفتند خوبه پارس انلاین هم دوستم داشت از بس شبانه دانلود کرد سرعتشو محدود کردند صبانت و هم خودم قبلا داشتم قبلا خوب بود اما الان اصلا طرفش نرید.

sevendl
25-11-2012, 16:55
سلام
من یادمه قبلا که از پیشگامان یا نداگستر داشتم سرعتشون خوب بود ولی الان خیلیا میگن بده میخوام ببینم این مثلا بستگی به شهر داره چون من مثلا تو خود اصفهان نیستم یکی از شهرستان های اطراف هستم پس سرعتم فرق میکنه با جای دیگه؟
بعد یه سوال دیگه اینکه سرویس های اسیتک چطوره ایا همون پارس انلاین بهتر هستش؟
و سوال اخر اینکه منظور از ضریب اشتراک چیه که مثلا میگن ۱ به ۸ و اینا و ضریب اشتراک پارس انلاین خوبه؟

مرسی از همه

sevendl
25-11-2012, 19:37
نبود؟:sq_3:

CafeNet999
01-12-2012, 19:58
من رفتم شبکیه سرویس رو تمدید کردم ولی هیچی در مورد تغییرات در دانلود شبانه نگفتن و من همچنان با همون یوزر/پسورد عادی دانلود شبانه دارم.مشکلی نیست؟؟

sweetman
02-12-2012, 01:51
من رفتم شبکیه سرویس رو تمدید کردم ولی هیچی در مورد تغییرات در دانلود شبانه نگفتن و من همچنان با همون یوزر/پسورد عادی دانلود شبانه دارم.مشکلی نیست؟؟

رفتید شبکیه مگه اینترنتی یا تلفنی تمدید نمیکنید؟؟
بعد شبانه منم وصل شد با اکانت جدید سر ساعت 2 اخر یوزرم n میزارم وصل میشه
غیر ممکنه چرا شما هنوز به شکل قبل تمدید شدی !! فقط یک علت میتونه داشته باشه اینکه شما نوع سرویستون اعتباری باشه تمام سرویسهای معمولی با اینترنت شبانه رایگان 2 تا 7 با اکانتینگ جدید وصل میشن.

sweetman
02-12-2012, 02:07

رفتید شبکیه مگه به صورت تلفنی یا اینترنتی تمدید نمیکنید؟؟
منم شبانم وصل شد با تعییر در یوزر نیم که راس ساعت 2 با n کانکت میشم
شما فقط علت تغییر نکردن سرویستون یک چیز میتونه باشه اینکه نوع سرویستون اعتباری است تمام سریسهای معمولی شبکیه که دارای شبانه رایگان 2 تا 7 صبح هستند با تغییر در اکانتیگ و وارد کردن یوزر و پسوورد جدید برای تایم شبانه وصل میشن.

Farhad 8904
02-12-2012, 11:01
سلام
دوستانی که از آریافون سرویس دارید آیا راضی هستید؟؟؟

میشه چند تا تست از سرویس بگذارید؟؟؟

gmuosavi
02-12-2012, 15:25
من هم دیروز شبکیه رو تمدید کردم ولی خبری از یوزر جدا برای شبانه نیست
ازش هم پرسیدم گفت فعلا خبری نیست

CafeNet999
02-12-2012, 20:15
رفتید شبکیه مگه اینترنتی یا تلفنی تمدید نمیکنید؟؟
بعد شبانه منم وصل شد با اکانت جدید سر ساعت 2 اخر یوزرم n میزارم وصل میشه
غیر ممکنه چرا شما هنوز به شکل قبل تمدید شدی !! فقط یک علت میتونه داشته باشه اینکه شما نوع سرویستون اعتباری باشه تمام سرویسهای معمولی با اینترنت شبانه رایگان 2 تا 7 با اکانتینگ جدید وصل میشن.

دقیقتر بخوام بگم رفتم نمایندگی شبکیه و تمدید کردم.کلا حضوری راحتترم :دی
حالا که شبانه ـتون وصل شده میشه لطفا سرعت دانلود شبانه ـتون رو بگید.تغییری در سرعت ایجاد شده؟؟

این دوست عزیزمون هم که میگه تغییری صورت نگرفته ↓

sweetman
03-12-2012, 02:11
دقیقتر بخوام بگم رفتم نمایندگی شبکیه و تمدید کردم.کلا حضوری راحتترم :دیحالا که شبانه ـتون وصل شده میشه لطفا سرعت دانلود شبانه ـتون رو بگید.تغییری در سرعت ایجاد شده؟؟این دوست عزیزمون هم که میگه تغییری صورت نگرفته ↓افتضاح شده یعنی میدونستم میشه بنده قبلا سرعتم روی 70 تا 80 بود و دو تا لینک که همزمان قرار میدادم میتونستم حدود 120 تا بگیرم اما الان کاملا بر عکس یک سرعت تعریف شده و محدود 25 تا بیشتر ندارم دوتا لینک هم قرار بدم همین 25 کیلوبات بینشون تقسیم میشه یعنی هر کدام حدود 15 تابعد شما نگفتی سرویستون اعتباری هست یا معمولی ؟؟؟؟این نمایندگی که رفتی هتل پل هست دیگه؟؟؟؟

CafeNet999
03-12-2012, 02:20
افتضاح شده یعنی میدونستم میشه بنده قبلا سرعتم روی 70 تا 80 بود و دو تا لینک که همزمان قرار میدادم میتونستم حدود 120 تا بگیرم اما الان کاملا بر عکس یک سرعت تعریف شده و محدود 25 تا بیشتر ندارم دوتا لینک هم قرار بدم همین 25 کیلوبات بینشون تقسیم میشه یعنی هر کدام حدود 15 تابعد شما نگفتی سرویستون اعتباری هست یا معمولی ؟؟؟؟این نمایندگی که رفتی هتل پل هست دیگه؟؟؟؟

واقعا سرعت خیلی خیلی خیلی افتضاحه.توی این چندروزی که از این دوره گذشته واقعا خیلی خیلی خیلی افتضاح بوده
من سرویس معمولی دارم.1مگ/3گیگ.قبلا گفتم اصفهان نیستم.کاشان هستم.رفتم نمایندگی کاشان.چون توی تاپیک کاشان کسی انگار فعال نیست و از شبکیه هم سرویس نداره اومدم اینجا :دی

======

ببخشید دوست عزیز،شما هم میشه لطف کنید و سرعت دانلود شبانه ـتون رو ذکر کنید.
پیشاپیش ممنون

sweetman
03-12-2012, 03:35
واقعا سرعت خیلی خیلی خیلی افتضاحه.توی این چندروزی که از این دوره گذشته واقعا خیلی خیلی خیلی افتضاح بوده
من سرویس معمولی دارم.1مگ/3گیگ.قبلا گفتم اصفهان نیستم.کاشان هستم.رفتم نمایندگی کاشان.چون توی تاپیک کاشان کسی انگار فعال نیست و از شبکیه هم سرویس نداره اومدم اینجا :دی

خوش امدی :sq_15:
من راستیتش زنگ زدم پشتیبانی میگن هنوز این اکانتینگ به صورت تست هست و هنوز به شکل ازمایشیه ! و قرار است بهتر بشه !!!!
برای همین فقط سرویسهای معمولی که قصد تمدید دارند این تغییر شامل حالشون میشه یعنی بعضی یوزرها که ماهیانه نیستند و سه ماه و 6 ماه سرویس معمولی خریدند هنوز روی سیستم قبل هستند این یوزرها بعضیهاشون تا اواخر اسفند هم سرویسشون نیاز به تمدید پیدا نمیکنه و خود شرکت هم فعلا خیال ندارد شبانشون رو روی اکانت جدید بیاورد.

- شما هم تنها دلیلی که میشه برای عدم تغییرات در سرویستون اورد اینه که در اصفهان نیستید و به کل مرکز مخابراتی شما فرق میکنه خود منم بهارستان هستم و مرکز مخابراتی متفاوت داریم اما به هر شکل تغییرات اینجا با اصفهان یکیست و زود اعمال میشه کاشان فرق میکنه. اگر این اکانتینگ جدید از حالت تست و ازمایشی خارج بشه مطمئنا در کاشان و مابقی شهر های مجاور اجرائی میشه شک نکنید چون تمام این تغییرات مشکلات دیتا و پهنای باند به دنبال خواهد داشت که هنوز برنامه ریزی نشده بشه سراغ شما هم میان.

- اون دوست عزیز هم که گفتند ماله منم تغییر نکرده یا مثل شما اصفهان تشریف ندارند یا اینکه سرویس اعتباری دارند سرویسهای اعتباری شبانه رایگان دارند اما هم نیم بهاست هم اینکه ساعتش فرق میکنه کلا این تغییرات شامل حاشون نمیشه.

sweetman
03-12-2012, 03:38

برادر شما کجای اصفهان هستید احیانا سرویستون اعتباری نیست؟؟؟ / چون این تغییرات برای سرویسهای معمولی با شبانه رایگان 2 تا 7 هستش!

gmuosavi
03-12-2012, 13:55
برادر شما کجای اصفهان هستید احیانا سرویستون اعتباری نیست؟؟؟ / چون این تغییرات برای سرویسهای معمولی با شبانه رایگان 2 تا 7 هستش!

من دروازه تهران هستم
سرویسم هم اعتباری نیست. 1 مگه

اگه توی سامانه مشترکین هم نگاه کنید میبینید که هم جای سرویس معمولی هست هم جای سرویس شبانه
پس یعنی یه خبرایی داره میشه
ولی هنوز قطعی نشده

اگه بشه خیلی بد میشه
من شاید برم از شبکیه

sweetman
03-12-2012, 19:46
من دروازه تهران هستم
سرویسم هم اعتباری نیست. 1 مگه

اگه توی سامانه مشترکین هم نگاه کنید میبینید که هم جای سرویس معمولی هست هم جای سرویس شبانه
پس یعنی یه خبرایی داره میشه
ولی هنوز قطعی نشده

اگه بشه خیلی بد میشه
من شاید برم از شبکیه

خوب پس شما اگر دروازه تهران هستید به زودی شامل حالتون میشه اینکه دست نگه داشتند و فعلا مثل قبل تمدید شدید مطمئنا بخاطر مشکلات دیتا و مسائل مربوط به ازمایشی بودن و تست اکانتینگ جدید است.
فعلا برای بنده که بهارستان هستم و بعضی از یوزها در مراکز مخابراتی سطح اصفهان فعال شده کیفیت هم افتضاح است چون با دو لینک همزمان هم نمیتونی سرعت بگیری.
در مورد سامانه مشترکین هم بله اولین مرحله مشاهده تغییرات همین دوتا شدن حساب کاربری در پنل هستش که من بعد از تمدید برام اجرائی شد منتها تا 15 روز اینترنت شبانه نداشتم و بعدش به این شکل وصل شد.
فعلا ما شدیم موش ازمایشگاهی:sq_19:
بعد شما یک موردی رو تست کنید اگر دوتا حساب کاربری یکی شبانه یکی روزانه در پنل جدید دارید دیگر ساعت 2 ازتون کسر میکنه ماله من به این شکل بود دقت کنید کلاه سرتون نره!
من ازم کسر میکرد اما چون شبانه هم کار نمیداد با یوزر جدید نمیتونستم تا 15 روز استفاده کنم تا شبانه جدید وصل شد.

gmuosavi
03-12-2012, 20:36
امروز از شبکیه زنگ زدن گفتن از امشب برای شبانه باید با یوزر جدید وارد بشی !
و شد آنچه نباید میشد !

این شبکیه تاپیک جدا نداره؟!

sweetman
03-12-2012, 23:57
امروز از شبکیه زنگ زدن گفتن از امشب برای شبانه باید با یوزر جدید وارد بشی !
و شد آنچه نباید میشد !

این شبکیه تاپیک جدا نداره؟!

نه متاسفانه فکر میکنم باید احداث بشه دلیل ندارد یوزرهاش داخل تاپیک ADSL شهر اصفهان پست بدند مگه اینکه شبکیه شهر دیگری سرویس ارائه نده انوقت جای ما همین تاپیکه:5:
بهت تسلیت میگم برادر شماهم به جلگه موشها پیوستی /یادت نره تست کردی یک امار سرعت همینجا بگذار ببنیم حوالی دروازه تهران چه خبره:31:
راستی شما 1 مگ نامحدود شبکیه رو تست نکردید باید ازشون بپرسم کیفیتش به شکله نامحدود واقعی است یا مثل پنل نامحدود شاتل اسمش نامحدوده!!!

amirharry
05-12-2012, 11:57
دوستان من از سال 86 تا مهر امسال صبانت داشتم بعد رفتم فن آوا بعد رفتم نوین نت حالا هم اومدم پیشگامان که از هیچ کدوم راضی نبودم به خصوص این پیشگامان که با 512 محدود سرعت دانلودم 70 شده.
فکر می کنم پارس آنلاین و شاتل و مخابرات مونده باشند.کدوم بهتره؟(مرکز بهشتی)

sweetman
05-12-2012, 19:30
دوستان من از سال 86 تا مهر امسال صبانت داشتم بعد رفتم فن آوا بعد رفتم نوین نت حالا هم اومدم پیشگامان که از هیچ کدوم راضی نبودم به خصوص این پیشگامان که با 512 محدود سرعت دانلودم 70 شده.

برادر من شما با 512 قانونا بایستی 64 کیلوبات سرعت داشته باشید! هر چقدر بالاتر دریافت کنید نمیگم لطف شرکت هستش اما سیاست فعلیشه که به شما اینقدر سرعت بدهد.
اگر سرعت روز بالا میخواهید بیائید شبکیه 1 مگ بگیرید راحت تا 300 هم میرود قیمتش هم خوبه اما اگر دنبال اینترنت رایگان شبانه سرعت بالا هستید و با همین پیشگامان شبها سرعت 70 دارید کلاه خودتان هم بالا بندازید و از جاتون تکون نخورید نه پارس انلاین نه شاتل نه در حال خاضر شبکیه سرعت شبانه مناسبی ندارند! اینم بگم روی هیچ سرویسی نه 512 نه 1 مگ نه 2 مگ همه شبها یک سرعت تعریف شده دارند و فرقی نمیکنه چه سرعتی خریداری کنید شبانه بیشتر ISP های معروف خرابست.
شبکیه تا 25 روز پیش عالی بود اما الان اصلا توصیه نمیشه!

EhsanCPU
05-12-2012, 22:12
دانلود شبانه شبکیه 10-30 :2:
یعنی در بهترین حالت شما یک فایل 1 گیگی را باید تو 9 ساعت دانلود کنید :41:

CafeNet999
05-12-2012, 22:22
شبکیه تا 25 روز پیش عالی بود اما الان اصلا توصیه نمیشه!

واسه ما حتی 25روز پیشش هم افتضاح بود.(نسبت به سرویسی که دارم)
شما اونموقع شبانه چه سرعتی داشتید مگه؟؟؟

دانلود شبانه شبکیه 10-30 :2:
یعنی در بهترین حالت شما یک فایل 1 گیگی را باید تو 9 ساعت دانلود کنید :41:

آقا میفهمم چی میگی.انصافا خیلی خیلی افتضاحه.:thumbsdow

linuxx2011
05-12-2012, 23:47
روزاه سرعتت 70 تاست!!!!!!!!!!!!:sq_14:اگه نامحدود باشه همینقدر سرعتت باید باشه اما اگه محدوده خیلی کمه
منم خودم نامحدود پیشگامان دارم(512)سرعتم بین 60 تا 70 تاست اما جدیدا خیلی دارند اذیت میکنند شاتل که افتضاحه مخابرات هم که شبانه نداره میمونه پارس آنلاین که اون هم شنیدم اگه زیاد دانلود کنی سرعت و محدود میکنند.

sweetman
06-12-2012, 02:03
واسه ما حتی 25روز پیشش هم افتضاح بود.(نسبت به سرویسی که دارم)
شما اونموقع شبانه چه سرعتی داشتید مگه؟؟؟

منم تک لینک سرعت مناسبی نداشتم اما با دو لینک همزمان من تا 110 / 120 تا راحت دانلود داشتم میشد شبی حدود 2 گیگ گرفت
الان خیر دو تا لینک بگذاری همون 30 تا سرعت میشه دوتا 15 تا بیشترم نمیشه
سرعت رو محدود کردند درست از زمان جداسازی اکانت شبانه شما کاشانی این قضیه پیاده نشده سرعت نداری ببین اگر پیاده بشه سرعتت چی میشه!!

amirharry
07-12-2012, 22:31
گفتم میشه با سرعت پایین پیشگامان کنار اومد ولی نمی فهمم چطوری با پینگ 180 تو lol مرتب dc میشم؟؟؟
با نوین نت پینگ چسبيده بود به سقف اما این قدر قطع نمی شد.زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل دیتا با مخابرات داریم حل میشه ولی هیچ فرقی نکرده

arjp
09-12-2012, 14:32
هفته پیش از شبکیه زنگ زدند، ما را هم مشمول طرح جدیدشون کردند،خلاصه بعد از یک هفته که شبا وصل نمیشد، حالا با سرعت استثنایی 7kb/s از اینترنت شبانه لذت می بریم!!!!!!!!:angry: صد رحمت به دایال آپ، اونوقت انتظار دارند هفته دیگه سرویسمو تمدید کنم!!!!!

linuxx2011
09-12-2012, 20:59
گفتم میشه با سرعت پایین پیشگامان کنار اومد ولی نمی فهمم چطوری با پینگ 180 تو lol مرتب dc میشم؟؟؟
با نوین نت پینگ چسبيده بود به سقف اما این قدر قطع نمی شد.زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل دیتا با مخابرات داریم حل میشه ولی هیچ فرقی نکرده

پینگش که از من خوبه بین 60 تا 40 متغیره اونو که بله همیشه که میزنگیم میگن مشکل از دیتاست و یا مخابرات اما بعدش که خوب میشه سرعت یه هو میره بالا معمولا نمیدونم چرا اینجوری میشه یه مدت سرعت نهایتا میره روی 30 کیلوبایت اما چند ساعت بعدش میره رو 300تا 400 اولای کار هم که من یه بار 5 تا لینک گزاشتم با هم سرعت روی 1.3 مگابایت در ثانیه بود اصلا یه چیز عجیبی بود.ولی من فکر کنم با این اوضاع شرکتای دیگه پیشگامان فعلا خوبه یعنی نامحدودش که واسه ما خوبه گرون هست اما خب بازم ارزششو داره
این مشکل dc رو من هم داشتم تا چند روز پیش اما به خاطر نویز گیر بود که رفع شد.

CafeNet999
09-12-2012, 21:39
هفته پیش از شبکیه زنگ زدند، ما را هم مشمول طرح جدیدشون کردند،خلاصه بعد از یک هفته که شبا وصل نمیشد، حالا با سرعت استثنایی 7kb/s از اینترنت شبانه لذت می بریم!!!!!!!!:angry: صد رحمت به دایال آپ، اونوقت انتظار دارند هفته دیگه سرویسمو تمدید کنم!!!!!

آقا بیاید یه کاری بکنیم.یه اعتراضی،نامه ای،خلاصه یه حرکتی بکنیم.انصافا خیلی این دانلود شبانه اعصاب خوردکن شده.:n29:

gmuosavi
10-12-2012, 13:53
آقا بیاید یه کاری بکنیم.یه اعتراضی،نامه ای،خلاصه یه حرکتی بکنیم.انصافا خیلی این دانلود شبانه اعصاب خوردکن شده.:n29:

اگه سرعتش خوب بشه طرح خوبیه
مثل قبل که بود الکی حجم روزانه هدر میرفت

arjp
11-12-2012, 09:17
پشتیبانی می گفت از اول دی ماه درست میشه ،ولی من که چشمم آب نمیخوره!:15:فکر نکنم تمدید کنم.:n18:

sweetman
11-12-2012, 23:11
پشتیبانی می گفت از اول دی ماه درست میشه ،ولی من که چشمم آب نمیخوره!:15:فکر نکنم تمدید کنم.:n18:

من با شخص مدیر بخش پشتیانی صحبت کردم گفت میدونیم سرعت شبانه پائینه و حداقل یکماه دیگر همین وضع ادامه دارد اما تاکید کرد که سرعت بهتر میشه و بالا خواهد رفت/ چیزی به اول دیماه نمانده بنده هم فکر نمیکنم تا آن زمان درست بشه!

CafeNet999
12-12-2012, 00:12

امیدواریم که عالـــــــــی بشه :n09:

من با شخص مدیر بخش پشتیانی صحبت کردم گفت میدونیم سرعت شبانه پائینه و حداقل یکماه دیگر همین وضع ادامه دارد اما تاکید کرد که سرعت بهتر میشه و بالا خواهد رفت/ چیزی به اول دیماه نمانده بنده هم فکر نمیکنم تا آن زمان درست بشه!

آقا امید داشته باش :n02:
در این هوای بس ناجوانمردانه سرد،همیشه خوش خبر باشید و سلامت دوستان :n16:

پ.ن: به ما هم گفتن که یوزرنیم رو برای ساعات شبانه تغییر بده.:n01:

gmuosavi
12-12-2012, 10:01
دوستان شبکیه ای !
شما هم دیشب با یوزر شبانه نتونستید دانلود کنید یا فقط من مشکل داشتم ؟

آقا یکی یه تاپیک برا شبکیه بزنه !
اینجوری که نمیشه

mohsen19x
12-12-2012, 16:12
دوستانی که از شبکیه مشکل دارند چرا به سازمان مرکزی شکایت نمیکنید ...شبکیه نماینده آسیاتک در اصفهانه یا به سایت asiatech.ir برید تنظیم شکایت کنید تا 24 ساعت بعد باهاتون تماس میگیرن و یا با دفتر مرکزی تهران 021821440000 تماس بگیرید مطمین باشید مشکلتون سریع حل میکنند....
این جوری شما دارید پول سرویس رو مییدین و لی از امکانات استفاده نمیکنید ...... نمایندگی هم دارن بی خود وقت تلف میکنه .... البته من خودم اصفهان نیستم ........

Farhad 8904
12-12-2012, 17:50
سلام
دوستان کسی می دونه چرا الان آریافون سرور رو واسه من در ایران نمی زنه؟؟؟

sweetman
12-12-2012, 20:46
دوستان شبکیه ای !
شما هم دیشب با یوزر شبانه نتونستید دانلود کنید یا فقط من مشکل داشتم ؟

آقا یکی یه تاپیک برا شبکیه بزنه !
اینجوری که نمیشه

برادر من دیشب مشکلی نداشتم مثل همیشه وصل شد البته با سرعت فوق پائین اما وصل بود.
منم با زدن تاپیک موافقم یکی پیش قدم شه!!

دوستانی که از شبکیه مشکل دارند چرا به سازمان مرکزی شکایت نمیکنید ...شبکیه نماینده آسیاتک در اصفهانه یا به سایت asiatech.ir برید تنظیم شکایت کنید تا 24 ساعت بعد باهاتون تماس میگیرن و یا با دفتر مرکزی تهران 021821440000 تماس بگیرید مطمین باشید مشکلتون سریع حل میکنند....
این جوری شما دارید پول سرویس رو مییدین و لی از امکانات استفاده نمیکنید ...... نمایندگی هم دارن بی خود وقت تلف میکنه .... البته من خودم اصفهان نیستم ........

دوست من شبکیه خیلی وقته که (یکسال بیشتره) از اسیاتک جدا شده و دیگر نماینده این شرکت در اصفهان نیست.
شبکیه الان مستقیما با مخابرات سر و کار دارد و دیگر مستقل کار میکنه.

CafeNet999
12-12-2012, 20:51
دوست من شبکیه خیلی وقته که (یکسال بیشتره) از اسیاتک جدا شده و دیگر نماینده این شرکت در اصفهان نیست.
شبکیه الان مستقیما با مخابرات سر و کار دارد و دیگر مستقل کار میکنه.

من توی سایت آسیاتک چک کردم هنوز اسم شبکیه در بخش نمایندگان هستش ولی فک کنم همونطور که شما گفتید جدا شده باشن و این اشتباه سایتشون باشه.
آخه اگه نماینده بود که باید طرح ها و تعرفه های آسیاتک رو ارائه میداد ولی الان خیلی با طرح ها و تعرفه های آسیاتک فرق داره.

sweetman
12-12-2012, 23:47
من توی سایت آسیاتک چک کردم هنوز اسم شبکیه در بخش نمایندگان هستش ولی فک کنم همونطور که شما گفتید جدا شده باشن و این اشتباه سایتشون باشه.
آخه اگه نماینده بود که باید طرح ها و تعرفه های آسیاتک رو ارائه میداد ولی الان خیلی با طرح ها و تعرفه های آسیاتک فرق داره.

بله اسمش هنوز هست اما دیگر نماینده این شرکت نیست اسیا تک سایت رو اپدیت نکرده!!

new2012user
13-12-2012, 19:51
همه شرکتا پوکیدن
با کی بگیریم؟

farzan311
16-12-2012, 09:03
بلهههههه!
بلاي شبكيه سر ما هم اومد ديشب سر ساعت دو قطع شد هر جاش هم n گذاشتم وصل نشد كه نشد البته من كه از قبلش هم نميتونستم با bridge وصل بشم ولي ديگه با pppoe هم نميشد :n15:
تازه حتي به من زنگ نزدند اطلاع بدند :n24:
خوب دوستان شبكيه اي حالا كجا بريم سرويس بگيريم؟:n13:
پ.ن الان هم باز قطع شد دیگه قطعی تو روز نداشتیم که اونم پیدا کردیم:n03:
تو سایتشون هم اینو زدند ولی نمیدونم مال کی هست
مشترکین محترم ADSL شرکت شبکیه
قابل توجه مشترکین عزیز شرکت شبکیه آیریک در استان اصفهان:
با توجه به اختلالات پیش آمده در مراکز زیر برقراری ارتباط اینترنت برای برخی از مشترکین با مشکل مواجه شده است.
باتوجه به این مهم که این اختلالات تا 72 ساعت آینده ادامه خواهد داشت صمیمانه خواهشمندیم تا رفع کامل مشکل با صبر و شکیبایی خود یاری رسان ما باشید. خرازی-امام-منتظری-امیرکبیر-اشرفی-قدس-خاتم-طاهرزاده-تنگویان-گلستان-ردانی-بهشتی-رجایی-آقابابایی-نایین-خوروبیابانک-مراکز تابعه-کوهپایه
با تشکراز همکاری شما
اینم از وضعیت پینگ الان

دوستان میگم بلند بشیم چند نفری بریم دفترشون یا مشکلمون رو درست کنند یا همگی باهم سرویس هامونو جمع کنیم که تو چشم بیاد:n09:

CafeNet999
16-12-2012, 21:18
@farzan311 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه قطعی دیشب(در واقع امروز 2صبح) اطلاعیه دادن.توی پنلتون (همون ریز مصرف) باید پیغام رو دیده باشید.
اون پیغامی که گذاشتید مربوط میشه به هفته ی قبل که اطلاع دادن.البته اونموقع هم واسه من قطعی بوجود نیومد.:n02:

farzan311
16-12-2012, 23:09
@farzan311 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه قطعی دیشب(در واقع امروز 2صبح) اطلاعیه دادن.توی پنلتون (همون ریز مصرف) باید پیغام رو دیده باشید.
اون پیغامی که گذاشتید مربوط میشه به هفته ی قبل که اطلاع دادن.البته اونموقع هم واسه من قطعی بوجود نیومد.:n02:
صبح که چیزی نزده بود تو پنلم الان هم که به کل باز نمیشه پنل اش:n02:

gmuosavi
18-12-2012, 21:33
بازهم دیشب شبکیه قطع بود. پشتیبانی هم که معلوم نیست کجاست اصلا جواب نمیده
آدمو پشیمون میکنن

mehdi speed 700
18-12-2012, 22:22
خوب پس شما اگر دروازه تهران هستید به زودی شامل حالتون میشه اینکه دست نگه داشتند و فعلا مثل قبل تمدید شدید مطمئنا بخاطر مشکلات دیتا و مسائل مربوط به ازمایشی بودن و تست اکانتینگ جدید است.
فعلا برای بنده که بهارستان هستم و بعضی از یوزها در مراکز مخابراتی سطح اصفهان فعال شده کیفیت هم افتضاح است چون با دو لینک همزمان هم نمیتونی سرعت بگیری.
در مورد سامانه مشترکین هم بله اولین مرحله مشاهده تغییرات همین دوتا شدن حساب کاربری در پنل هستش که من بعد از تمدید برام اجرائی شد منتها تا 15 روز اینترنت شبانه نداشتم و بعدش به این شکل وصل شد.
فعلا ما شدیم موش ازمایشگاهی:sq_19:
بعد شما یک موردی رو تست کنید اگر دوتا حساب کاربری یکی شبانه یکی روزانه در پنل جدید دارید دیگر ساعت 2 ازتون کسر میکنه ماله من به این شکل بود دقت کنید کلاه سرتون نره!
من ازم کسر میکرد اما چون شبانه هم کار نمیداد با یوزر جدید نمیتونستم تا 15 روز استفاده کنم تا شبانه جدید وصل شد.

من که توی بهارستان با 1 مگ شبکیه 220 میگیرم(هه هه البته من اولین نفری بودم که از شبکیه به عنوان یوزر فیبر نوری نت گرفته)

sweetman
20-12-2012, 01:51
من که توی بهارستان با 1 مگ شبکیه 220 میگیرم(هه هه البته من اولین نفری بودم که از شبکیه به عنوان یوزر فیبر نوری نت گرفته)

روز بله منم عوض 220 تا 250 تا میگیرم بحث سر شبانه است / در ضمن ذوق نکنید چون شبکیه الان سیاستشه که 1 مگ رو تا 2 مگ باز گذاشته شما بالای 200 بگیری امکان داره همین فردا سرعت رو واقعی کنه / بعد شما پیش شمارتون یا 681 یا 682 خوب منم فیبر نوری هستم!!!!

EhsanCPU
21-12-2012, 03:38
من با یکی از مسئولین عالی رتبه شبکیه در رابطه با افت بسیار شدید سرعت دانلود شبانه ام صحبت کردم
ایشون گفتند تعداد کاربرامون فوق العاده بالا رفته (فکر کنم به خاطر تبلیغ تلویزیونیشون تو شبکه اصفهان باشه) و این کاهش سرعت دلیلش اینه
من یکی از ISP های دیگه که سرعت دانلود شبانش 150 رو مثال زدم که ایشون با خنده :n09: به من گفتند صبر کن اونا هم مثل ما میشن
من گفتم حالا تکلیف ما چیه ؟ که ایشون فرمودند همینه که هست کاریش نمیشه کرد خداحافظ گفتم خیلی از لطفتون ممنونم :n03:
یادش به خیر اوایل کار شبکیه من شبی 4.5 گیگ دانلود داشتم اصلا دیگه نمیدونستم چی دانلود کنم ؟ ولی اخیرا به زور 150 مگ میگرفتم
منم رفتم یه شرکت دیگه ولی برای برداشتن رانژه شون از روی خطم بیچارم کردند نزدیک 1 ماه طول کشید تا بردارن :n03:

sweetman
21-12-2012, 07:07
من با یکی از مسئولین عالی رتبه شبکیه در رابطه با افت بسیار شدید سرعت دانلود شبانه ام صحبت کردم
ایشون گفتند تعداد کاربرامون فوق العاده بالا رفته (فکر کنم به خاطر تبلیغ تلویزیونیشون تو شبکه اصفهان باشه) و این کاهش سرعت دلیلش اینه
من یکی از ISP های دیگه که سرعت دانلود شبانش 150 رو مثال زدم که ایشون با خنده :n09: به من گفتند صبر کن اونا هم مثل ما میشن
من گفتم حالا تکلیف ما چیه ؟ که ایشون فرمودند همینه که هست کاریش نمیشه کرد خداحافظ گفتم خیلی از لطفتون ممنونم :n03:
یادش به خیر اوایل کار شبکیه من شبی 4.5 گیگ دانلود داشتم اصلا دیگه نمیدونستم چی دانلود کنم ؟ ولی اخیرا به زور 150 مگ میگرفتم
منم رفتم یه شرکت دیگه ولی برای برداشتن رانژه شون از روی خطم بیچارم کردند نزدیک 1 ماه طول کشید تا بردارن :n03:

من نمیدونم شما با کی صحبت کردید اما این رو بدونید شرکت شبکیه افزایش مصرف کننده تام شبانه نداشته و علت این افت سرعت چیزی نیست جز جدا کردن اکانت شبانه و روزانه / با یک تست ساده میشه متوجه شد شیر فلکه از طرف خودشون بسته شده و ربطی به اشغال شدن پهنای باند توسط سیل عظیم کاربران ندارد / عملا پرتها بسته است علت اینکه شما سرعت ندارید همینه سرعت محدود شده
والا ماهم با بالا دستیها صحبت کردیم و این حرفها رو نزدند و قول افزایش سرعت رو دادند چون از ابتدا اساس این تغییرات بر بالا رفتن تایم شبانه و یکدستی سرعت در این ساعات بوده باورش سخته اما گفتند رسیدن بهش زمانبر است ماله حالا نیست ولی سرعت فعلی تا چند وقته دیگر از اینی که هست افزایش پیدا میکنه.

EhsanCPU
21-12-2012, 17:38
من نمیدونم شما با کی صحبت کردید اما این رو بدونید شرکت شبکیه افزایش مصرف کننده تام شبانه نداشته و علت این افت سرعت چیزی نیست جز جدا کردن اکانت شبانه و روزانه / با یک تست ساده میشه متوجه شد شیر فلکه از طرف خودشون بسته شده و ربطی به اشغال شدن پهنای باند توسط سیل عظیم کاربران ندارد / عملا پرتها بسته است علت اینکه شما سرعت ندارید همینه سرعت محدود شده
والا ماهم با بالا دستیها صحبت کردیم و این حرفها رو نزدند و قول افزایش سرعت رو دادند چون از ابتدا اساس این تغییرات بر بالا رفتن تایم شبانه و یکدستی سرعت در این ساعات بوده باورش سخته اما گفتند رسیدن بهش زمانبر است ماله حالا نیست ولی سرعت فعلی تا چند وقته دیگر از اینی که هست افزایش پیدا میکنه.
دوست عزیز اون آقای مدیر دقیقا همین چیزی رو به من گفت که نوشتم: همینه که هست کاریش نمیشه کرد
بله پشتیبانی و مسئولین دیگر مدام به من می گفتند ما داریم مشکلو رفع میکنیم و قول افزایش سرعت رو بهم می دادند ولی فقط و فقط انتظار الکی میکشیدم من از سال 88 مشترکشون بودم اون موقع که زیر نظر آسیا تک بودند
شما هم مــــنـــــتـــــظـــــــ ر بمون برای ما که به هیچ عنوان درست نشد شاید برای شما درست بشه :n02:

sweetman
21-12-2012, 19:36
دوست عزیز اون آقای مدیر دقیقا همین چیزی رو به من گفت که نوشتم: همینه که هست کاریش نمیشه کرد
بله پشتیبانی و مسئولین دیگر مدام به من می گفتند ما داریم مشکلو رفع میکنیم و قول افزایش سرعت رو بهم می دادند ولی فقط و فقط انتظار الکی میکشیدم من از سال 88 مشترکشون بودم اون موقع که زیر نظر آسیا تک بودند
شما هم مــــنـــــتـــــظـــــــ ر بمون برای ما که به هیچ عنوان درست نشد شاید برای شما درست بشه :n02:

خوب اون اقای مدیر شکر اضافی خوردند نمیخواستند اطلاعات در اختیارتون بگذارند و شما رو با این حرفها کله کرده بنده به علتی که برای افت سرعت ذکر کرده ایراد گرفتم که مضحکه و مضحکتر اینکه گفته کاریش نمیشه کرد عرض کردم شیر فلکه دست خودشونه اینا یک مشت سیاست فعلی شرکت هستش که باید دید کی از خر شیطون میان پائین.
بنده هم سه ساله مشترک این شرکت هستم دوران اسیاتک هم بد نبود راضی بودیم اینجا بهارستان تا قبل از تغییر اکانتیک شب بهشت بود (یعنی تا همین یکماه پیش) نمیدونم شما کدام منطقه هستید اما از متنی که نوشتید مشخصه که از قبل از تغییرات اخیر هم سرعت نداشتید و وضعتون خراب بوده اما اینجا به این شکل نبود! (این منطقه)
یوزری هم به اون صورت اضافه نشده که بگیم پهنای باند اشغال شده و از این حرفا پورت ها رو بستند حداقل اینجا در این منطقه اگر پورتها رو باز کنند و محدود نکنند خیلی وضع عوض میشه و تغییرات بهتری رو شاهد هستیم.
وگرنه بله بیشتر ISP های معروف وضع شبانشون افتضاح است و ارزش کوچ کردن رو ندارند!
حالا برادر شما از کدوم چاله درامدی به کدامین چاه افتادی؟؟؟!!!

EhsanCPU
21-12-2012, 23:52
خوب اون اقای مدیر شکر اضافی خوردند نمیخواستند اطلاعات در اختیارتون بگذارند و شما رو با این حرفها کله کرده بنده به علتی که برای افت سرعت ذکر کرده ایراد گرفتم که مضحکه و مضحکتر اینکه گفته کاریش نمیشه کرد عرض کردم شیر فلکه دست خودشونه اینا یک مشت سیاست فعلی شرکت هستش که باید دید کی از خر شیطون میان پائین.
بنده هم سه ساله مشترک این شرکت هستم دوران اسیاتک هم بد نبود راضی بودیم اینجا بهارستان تا قبل از تغییر اکانتیک شب بهشت بود (یعنی تا همین یکماه پیش) نمیدونم شما کدام منطقه هستید اما از متنی که نوشتید مشخصه که از قبل از تغییرات اخیر هم سرعت نداشتید و وضعتون خراب بوده اما اینجا به این شکل نبود! (این منطقه)
یوزری هم به اون صورت اضافه نشده که بگیم پهنای باند اشغال شده و از این حرفا پورت ها رو بستند حداقل اینجا در این منطقه اگر پورتها رو باز کنند و محدود نکنند خیلی وضع عوض میشه و تغییرات بهتری رو شاهد هستیم.
وگرنه بله بیشتر ISP های معروف وضع شبانشون افتضاح است و ارزش کوچ کردن رو ندارند!
حالا برادر شما از کدوم چاله درامدی به کدامین چاه افتادی؟؟؟!!!

دوست عزیز من از چاه (شبکیه):n21: دراومدم و حالا نوک قله کوهم (اسم ISP رو نمیگم چون میترسم دوستان هجوم بیارن مثل شبکیه:n21: داغون بشه):n02: تو سایت SPEEDNET گرید B+ داره
شما هم خودت به خودت امید بده خوبه خودتم میگی اگر پورتها رو باز کنند و محدود نکنند (ما اصفهانیها یه ضرب المثل داریم که میگیم: اگر زن مگر شد بچشون هم شد کاشکی) :n02:

amirharry
24-12-2012, 20:16
این همه isp عوض کردم هیچ کدوم به اندازه پیشگامان قطعی نداشته گند زده به اعصابمون هیچ جا دیگه هم نمونده 2030 هم به مرکز ما نمیده موندم چی کار کنم

linuxx2011
25-12-2012, 00:46
دوست عزیز من از چاه (شبکیه):n21: دراومدم و حالا نوک قله کوهم (اسم ISP رو نمیگم چون میترسم دوستان هجوم بیارن مثل شبکیه:n21: داغون بشه):n02: تو سایت SPEEDNET گرید B+ داره
شما هم خودت به خودت امید بده خوبه خودتم میگی اگر پورتها رو باز کنند و محدود نکنند (ما اصفهانیها یه ضرب المثل داریم که میگیم: اگر زن مگر شد بچشون هم شد کاشکی) :n02:
شما انگار خیلی سر خودت معطلی،هجوم بیارند:sq_2:اون شرکتی که بخواد با اضافه شدن کاربراش سرعتش داغون شه مفتش گرونه.
واقعا ته ته اصفهانی از لحاظ خ س ا س ت هستی!!:sq_2:

EhsanCPU
25-12-2012, 04:55
شما انگار خیلی سر خودت معطلی،هجوم بیارند:sq_2:اون شرکتی که بخواد با اضافه شدن کاربراش سرعتش داغون شه مفتش گرونه.
واقعا ته ته اصفهانی از لحاظ خ س ا س ت هستی!!:sq_2:

پس معلوم شد شبکیه :n21: مفتش گرونه :n02: هر کی خواست اسم ISP ام رو بهش میگم :n19:

tomy73
25-12-2012, 18:49
درود
دوستان من از پرنیان نت سرویس 1 مگش را گرفتم. ترافیک شبانه اش رایگانه.
از ساعت چند شب تا چه ساعتی رایگانه؟

gmuosavi
25-12-2012, 22:08
پس معلوم شد شبکیه :n21: مفتش گرونه :n02: هر کی خواست اسم ISP ام رو بهش میگم :n19:

شما یه تست از اسپیدتست بذار ببینیم چجوریه !
من که دیگه کلافه شدم از دست این شبکیه!

saeid127
26-12-2012, 19:24
احسان جان به گرید نیست. الان من از آسیاتک گرفتم سرعت 1 مگ گریدش A- ـه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز وصل شده هنوز شبانه رو تست نکردم ببینم چطوره اما سرعت روزش که عالیه. فقط خیلی گرونه!!

linuxx2011
27-12-2012, 00:23
پس معلوم شد شبکیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مفتش گرونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر کی خواست اسم ISP ام رو بهش میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این شرکتی هم که شما گفتی قیمتاش فضائیه به درد نمیخوره حداقل نامحدوداش اصلا صرف نمیکنه.

EhsanCPU
27-12-2012, 04:24

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز وصل شده هنوز شبانه رو تست نکردم ببینم چطوره اما سرعت روزش که عالیه. فقط خیلی گرونه!!
سلام به سعید عزیز
آقا شما رفتی آسیاتک
عجب سرعتی گرفتی :n04:
اگه تو ساعات Free هم همین سرعت رو بده واقعا ارزش داره

gmuosavi
27-12-2012, 17:46
این هم سرعت 1 مگ شبکیه !

EhsanCPU
27-12-2012, 22:34
My ISP

linuxx2011
27-12-2012, 22:38
دیگه این پیشگامان شورشو درآورده مردتیکه های دزد هر روز قطعی.امروز یه 9 ساعت خیر سرشون قطع بود.
ما هم رفتیم نمایشگاه و نامحدود آسیاتک گرفتیم.
فقط خدا کنه پینگش خوب باشه:n05:

کدوم مرکز مخابراتی هستین؟؟

mohsen19x
27-12-2012, 22:57
منم آسیاتک 2 مگ گرفتم چند روز اول سرعت عالی بود 350 کیلو .... ولی 1 هفته ایی سرعت 110 هست روزانه

شبانه هم از 30 کیلو بهت میده تا 110 تا ............

saeid127
27-12-2012, 23:21
کدوم مرکز مخابراتی هستین؟؟

آزادی.

دیشب قطع بود اینترنت!! در شب اول ضد حال خوردم. :n03:

EhsanCPU
29-12-2012, 02:52
آزادی.

دیشب قطع بود اینترنت!! در شب اول ضد حال خوردم. :n03:

سلام سعید جان
درست شد بالاخره :question:
از سرعت Free راضی هستی :question:

MARSHAL_AOL
29-12-2012, 12:08
سلام دوستان کسی اینجا از پرنیان نت سرویس داره من میخوام سرویسم رو عوض کنم میشه یه تست بزارید ممنون

MARSHAL_AOL
29-12-2012, 19:10
سلام یه چیز جالب پیدا کردم بچها توی سایت آریا فون که میرید اگر ثبت نام کرده باشید وارد سیستم که میشد برای اینکه میزان شارژ مصرفی خودتون رو ببینید یه لینک داده که میره توی سایت مشترکین مخابرات !!!!!!!!!!!!: با تو جه به قیمت های ارزان قیمت مخابرات که شباهت عجیبی به قیمت های شرکت آریافون داره بعید نیست این شرکت هم مثل شبکیه و رنگین کمان نماینده مخابرات باشه و همان اینترنت ذغالی مخابرات رو بفروشه راستی اسم سایتشون هم 2035.ir هست من که مطمئن هستم این همون ADSL مخابرات هست

اینم عکس :

navidkh
30-12-2012, 12:19
سلام دوستان برای شبانه سرعت خوب و یا نامحدود چی پیشنهاد می کنید؟ الان شبکیه دارم از وقتی که اکانت شبانه را از روزانه جدا کردن گند زدن تو سرعت ها . آسیا تک کسی تست کرده؟ نامحدوداش و شبانش چه جوریه؟
بد بختی سپاهانشهر هم نمی شه راحت شرکت و عوض کرد.

mosc5
30-12-2012, 13:19
شاتل eco128 1:15 pm اصفهان

mosc5
30-12-2012, 13:22
سلام دوستان برای شبانه سرعت خوب و یا نامحدود چی پیشنهاد می کنید؟ الان شبکیه دارم از وقتی که اکانت شبانه را از روزانه جدا کردن گند زدن تو سرعت ها . آسیا تک کسی تست کرده؟ نامحدوداش و شبانش چه جوریه؟
بد بختی سپاهانشهر هم نمی شه راحت شرکت و عوض کرد.
منم سپاهان شهرم
(شاتل عالیه)

MARSHAL_AOL
30-12-2012, 14:20
اقا کسی از آسیاتک - پرنیان نت و یا نوین نت هست که سرویس داشته باشه اگه میشه یه تست از Speedtest.net بزارید ممنون :blush:

navidkh
30-12-2012, 15:42
منم سپاهان شهرم
(شاتل عالیه)

شبانش جه جوریه با چه سرعتی دانلود می کنید؟

saeid127
30-12-2012, 18:04
سلام سعید جان
درست شد بالاخره :question:
از سرعت Free راضی هستی :question:

سلام داش احسان.

آره خوب شد.

سرعت ساعات رایگانش خوبه. حدود 130 کی هست. کلاً میشه حدودا 3.3 گیگ گرفت.

اما ایراداتی که داره ایناس تا الان:

پینگش زیاد تعریفی نیست!
یه کم برای کانکت شدن با وی پی ان مشکل داره. البته فقط مشکلش کانکت شدنه. بعدش سرعتش خوبه.
قیمتش خیلی بالاست!!

mosc5
30-12-2012, 18:53
شبانش جه جوریه با چه سرعتی دانلود می کنید؟
بستگی به لینکت داره-- تا چند ماه پیش تا 240 kb شب ها دانلود میکرد.
اما حالا حقیقتا بین 80 تا 100 شبی حدود 2.5 گیگ میشه دانلود کرد.

linuxx2011
30-12-2012, 21:10
سلام داش احسان.

آره خوب شد.

سرعت ساعات رایگانش خوبه. حدود 130 کی هست. کلاً میشه حدودا 3.3 گیگ گرفت.

اما ایراداتی که داره ایناس تا الان:

پینگش زیاد تعریفی نیست!
یه کم برای کانکت شدن با وی پی ان مشکل داره. البته فقط مشکلش کانکت شدنه. بعدش سرعتش خوبه.
قیمتش خیلی بالاست!!
یعنی پینگش بیشتر از 100 تاست!!!!!!!!!:n03:

saeid127
30-12-2012, 21:37
یعنی پینگش بیشتر از 100 تاست!!!!!!!!!:n03:

برای سرور های داخلی حدود 30-40 هست. خارجی 300 به بالا. در مواقعی به 500 هم میرسه! :n27:

MARSHAL_AOL
30-12-2012, 22:00
برای سرور های داخلی حدود 30-40 هست. خارجی 300 به بالا. در مواقعی به 500 هم میرسه! :n27:

سلام اقا سعید میشه از دو تا سرور یکی کرج ویکی یه سرور تو اروپا مثلا هلند یا انگلیس یه تست بزارین شما بازی انلاین هم انجام میدید ؟

linuxx2011
30-12-2012, 22:08
پس فکر نکنم با بازی های آنلاین مشکلی داشته باشه:n16:

MARSHAL_AOL
30-12-2012, 23:37
پس فکر نکنم با بازی های آنلاین مشکلی داشته باشه:n16:

لینوکس جان یعنی شما میگید 300 تا 500 خوبه برای بازی ؟؟!

linuxx2011
31-12-2012, 01:05
لینوکس جان یعنی شما میگید 300 تا 500 خوبه برای بازی ؟؟!
نه 300-400 برای سرورای خارجیه اما واسه سرورای بازی که تو ایرانه همون 30-40 تاست دیگه که فکر کنم خوب باشه
این الان تست سرعت با سرور تو ایران
این هم با یه سرور خارجی
این سرویس ما الان 512 نا محدود پسگامانه
با این سرویس من راحت بازی میکنم.
پس با آسیاتک هم فکر کنم بشه:n01:

MARSHAL_AOL
31-12-2012, 15:40
نه 300-400 برای سرورای خارجیه اما واسه سرورای بازی که تو ایرانه همون 30-40 تاست دیگه که فکر کنم خوب باشه
این الان تست سرعت با سرور تو ایران
این هم با یه سرور خارجی
این سرویس ما الان 512 نا محدود پسگامانه
با این سرویس من راحت بازی میکنم.
پس با آسیاتک هم فکر کنم بشه:n01:

سلام میشه تست یا یه سرور تو انگلیس یا هلند رو هم بزاری بعد شما چه بازیه میکنید

linuxx2011
01-01-2013, 02:35
سلام میشه تست یا یه سرور تو انگلیس یا هلند رو هم بزاری بعد شما چه بازیه میکنید
داداش من مهلت خطم تموم شده و کلا قطع شده چون سفارش آسیاتک دادم الان هم با دایال آپم اما مطمئنم که پینگش با پیشگامان فکر نکنم فرقی داشته باشه
حتی بهترم فکر کنم باشه.تو بازی کانتر تو تمام سرورای ایرانی که مشکلی نداشتم.در ضمن تو خود تاپیک آسیاتک تست از سرورای کانتر هم گزاشتند.

MARSHAL_AOL
01-01-2013, 17:26
داداش من مهلت خطم تموم شده و کلا قطع شده چون سفارش آسیاتک دادم الان هم با دایال آپم اما مطمئنم که پینگش با پیشگامان فکر نکنم فرقی داشته باشه
حتی بهترم فکر کنم باشه.تو بازی کانتر تو تمام سرورای ایرانی که مشکلی نداشتم.در ضمن تو خود تاپیک آسیاتک تست از سرورای کانتر هم گزاشتند.

لینوکس جان دروغ ندارم که بگم ولی من با دیال آپ Dial up هم میتونم تو سرور ایرانی بازی کنم اصل خارج از کشور اروپا و آمریکاست

linuxx2011
01-01-2013, 20:33
لینوکس جان دروغ ندارم که بگم ولی من با دیال آپ Dial up هم میتونم تو سرور ایرانی بازی کنم اصل خارج از کشور اروپا و آمریکاستفکر نکنما چون نهایتا سرعت دایال آپ 8-9 کیلوبایته اما واسه بازی(کانتر) حداقل باید سرعت 16 تا باشه اما حالا اینو امتحانی گرفتیم ببینیم چطوره من این سرویس 512 نامحدود 1 ماهشو به شرط ازشون خریدم که اگه مشکلی داشت تو پینگو سرعت و محدود کردن سرعتو ....هزینه رو برگردونند.در ضمن هزینه رانژه رو هم نگرفتند((تخفیف نمایشگاه))

MARSHAL_AOL
01-01-2013, 21:21
فکر نکنما چون نهایتا سرعت دایال آپ 8-9 کیلوبایته اما واسه بازی(کانتر) حداقل باید سرعت 16 تا باشه اما حالا اینو امتحانی گرفتیم ببینیم چطوره من این سرویس 512 نامحدود 1 ماهشو به شرط ازشون خریدم که اگه مشکلی داشت تو پینگو سرعت و محدود کردن سرعتو ....هزینه رو برگردونند.در ضمن هزینه رانژه رو هم نگرفتند((تخفیف نمایشگاه))

حالا شما که سفارش دادید یه تست از Speedtest.net بزارید روی سرور اروپایی تا ببینیم چی جوری هست ممنون

یه چیز دیگه سرعت دانلود ربطی به سرعت پینگ نداره دوست من 300 کیلوبایت سرعت دانلودش هست ولی پینگش تو بازی دو برابره منه دلیل منطقی هم فکر کنم داره چون بسته های پینگ که به سرور ارسال

میشند بسیار بسیار سایز کوچیکی دارند و حالا اینکه شما با 1 کیلوبایت یا 900 مگابایت اونارو بفرستید یکسان هست چون حجمش از یک کیلوبایت کوچکتر هست

farzan311
04-01-2013, 21:13
این شبکیه هم دیگه شورشو در اورده
الان سرویس من 2 ماهه هر روز داره سرعتش کمتر از دیروز میشه:n03:
این سرعت 2 مگ که به ما دادند فقط وقتی از جاهایی مثله این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود میکنی 2 مگ هست
ولی از جاهای دیگه میشه اینجوری
پشتیبانی هم که جز تلف کردن وقت هیچ کار دیگه نمیکنه من که حدود یه هفته دیگه اینترنتم تموم میشه و با اینکه دو ساله دارم ازش سرویس میگیرم دیگه این اشتباهو تکرار نمیکنم

p1saeed
05-01-2013, 07:59
با سلام
از نظر قیمت کم روزانه و شبانه رایگان ( یا ارزانتر) با حجم بالا
لطفا در اصفهان سرویس دهنده پیشنهاد کنید

mosc5
05-01-2013, 12:19
با سلام
از نظر قیمت کم روزانه و شبانه رایگان ( یا ارزانتر) با حجم بالا
لطفا در اصفهان سرویس دهنده پیشنهاد کنید
شاتل eco 128 یکساله عالیه

ESPSV
05-01-2013, 19:04
سلام
من از شرکت پرنیان نت دارم ، تقریبا هر روز عصر به بعد سرویسم داغون میشه
زنگ که میزنم پشتیبانی میگه که مسیر اصفهان تهران مشکل داره چند ماهه
همینو میگن ... از بچه های اصفهان میشه اعلام وضعیت کنین چه سرویسی
دارید و پینگ تایم (4.2.2.4) چقدره ؟

ParsiKade
05-01-2013, 22:46
سلام

در مورد اینکه چند روزه اینترنت خوب نیست که درسته. البته امروز خیلی بهتر شده...

دوستان کسی تجربه پارس آنلاین تو منطقه رجایی نداره؟ الان صبانت دارم ولی تصمیم دارم یک سرویس محدود از پارس آنلاین بگیرم (چون شنیدم نامحدوداش خوب نیست).

درضمن اینکه میگن خطها رو روی 4 مگ میبندن و سرعت میره نزدیک 400 500 چجوریه؟ باید به خود ISP بگم تا انجام بدن برام؟ شدنیه توی همه مناطق مخابراتی؟

MARSHAL_AOL
06-01-2013, 00:37
سلام

در روز و در مواقعی که سرعتتون خوبه پینگ 4.2.2.4 شما چنده عزیز

در مورد اینکه چند روزه اینترنت خوب نیست که درسته. البته امروز خیلی بهتر شده...

دوستان کسی تجربه پارس آنلاین تو منطقه رجایی نداره؟ الان صبانت دارم ولی تصمیم دارم یک سرویس محدود از پارس آنلاین بگیرم (چون شنیدم نامحدوداش خوب نیست).

درضمن اینکه میگن خطها رو روی 4 مگ میبندن و سرعت میره نزدیک 400 500 چجوریه؟ باید به خود ISP بگم تا انجام بدن برام؟ شدنیه توی همه مناطق مخابراتی؟

والا من اون زمان که پارس بودم که همچین چیزی نبود یک سال پیش بعید میدونم

ESPSV
06-01-2013, 09:12
در روز و در مواقعی که سرعتتون خوبه پینگ 4.2.2.4 شما چنده عزیز

والا من اون زمان که پارس بودم که همچین چیزی نبود یک سال پیش بعید میدونم

پینگ من هم دیشب که وضعش خراب بود 370 بود با 4 تا ریپلای و یک تایم اوت
صبح امروز که باید بهتر باشه تایم شده 270و مثل قبل 4 تا ریپلای دوتا تایم اوت
از شما دوست عزیز چطوره ؟

ar.behnam
06-01-2013, 12:26
سلام بچه ها خوبید
من از رنگین کمان گرفتم پینگ 4.2.2.4 قطعا یکی دوتا تایم اوت میده و کمترینش 250 ms هستش ، فکر میکنم افتضاح باشه ؟؟؟
سرور استانبول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ریکامند سرور

MARSHAL_AOL
07-01-2013, 00:00
پینگ من هم دیشب که وضعش خراب بود 370 بود با 4 تا ریپلای و یک تایم اوت
صبح امروز که باید بهتر باشه تایم شده 270و مثل قبل 4 تا ریپلای دوتا تایم اوت
از شما دوست عزیز چطوره ؟

ممنون راستی کدوم مرکزید
lاز من دوروبر 200 معمولا هست اگر سالم باشه اما الان که خراب شده کم و زیاد میشه و ثابت نیست

سلام بچه ها خوبید
من از رنگین کمان گرفتم پینگ 4.2.2.4 قطعا یکی دوتا تایم اوت میده و کمترینش 250 ms هستش ، فکر میکنم افتضاح باشه ؟؟؟
سرور استانبول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ریکامند سرور

نمیشه گفت افتضاح ولی خوب نیست

راستی رنگین کمان اینترنت مخابرات رو میفروشه که اگر قرار باشه از خود مخابراتم سرعتش کم تر باشه که من نمیدونم دیگه چی بگم !!!!

reza_khan2006
07-01-2013, 02:15
سلام کی شبکیه داره من شنیدم برای شبانه باید اخر یوزرنیم حرف n گذاشت راسته کسی اطلاع داره

CafeNet999
07-01-2013, 02:25
سلام کی شبکیه داره من شنیدم برای شبانه باید اخر یوزرنیم حرف n گذاشت راسته کسی اطلاع داره

بله،مدتی هست که گفتن برای شبانه باید آخر یوزرنیم حرف n اضافه کنیم.

Farhad 8904
07-01-2013, 10:09
وضعیت نت رنگین کمان بعد از چند روز دوباره عادی شد خدا کنه دوباره خراب نشه.

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=166ms TTL=47
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=165ms TTL=47
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=165ms TTL=47
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=169ms TTL=47

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 165ms, Maximum = 169ms, Average = 166ms

Pinging google.com [173.194.39.164] with 32 bytes of data:

Reply from 173.194.39.164: bytes=32 time=165ms TTL=44
Reply from 173.194.39.164: bytes=32 time=169ms TTL=44
Reply from 173.194.39.164: bytes=32 time=170ms TTL=44
Reply from 173.194.39.164: bytes=32 time=167ms TTL=44

Ping statistics for 173.194.39.164:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 165ms, Maximum = 170ms, Average = 167ms

reza_khan2006
07-01-2013, 15:21
بله،مدتی هست که گفتن برای شبانه باید آخر یوزرنیم حرف n اضافه کنیم.

من اینترنتم وصله ولی وقتی n می گذارم اخر یوزرنیم. چراغ قرمز می شه شاید اصلا شبانه نداره

CafeNet999
07-01-2013, 15:29
من اینترنتم وصله ولی وقتی n می گذارم اخر یوزرنیم. چراغ قرمز می شه شاید اصلا شبانه نداره

ببینید ساعت 2 تا 7 صبح که شبانه هست فقط این یوزرنیم جدید کار میکنه.اگر شما هم توی همین ساعات یوزرنیم جدید رو وارد میکنید و وصل نمیشه،زنگ بزنید پشتیبانی تا مشکل رو حل کنن.
همین الان زنگ بزنید که امشب مشکل نداشته باشید :-)

mohsen19x
07-01-2013, 19:22
سلام

کسی میدون سرعت دانلود صبانت 2 مگ شبانه و روزانه چقدر است ؟؟

roohroba
08-01-2013, 03:07
دوستانی که از شبکیه سرویس دارند از سرعت دانلود شبانشون راضی هستن؟ از من که همون حدود 20 -30 هست و حتی با سرویس روزانه هم نمیتونم از speedtest تست بگیرم، به نظر شما با این وضعیت ادامه دادن با شبکیه صرف میکنه؟

navidkh
08-01-2013, 10:37
دوستانی که از شبکیه سرویس دارند از سرعت دانلود شبانشون راضی هستن؟ از من که همون حدود 20 -30 هست و حتی با سرویس روزانه هم نمیتونم از speedtest تست بگیرم، به نظر شما با این وضعیت ادامه دادن با شبکیه صرف میکنه؟

منم همین مشکل را دارم متاسفانه سپاهانشهر هم هستم و اینجا فعلا هیچ شرکتی پورت خالی نداره و باید بسوزم و بسازم :(

smtp1000
08-01-2013, 15:44

من از مسئولاش پرسیدم گفتن سرعت شبانه بستگی به اکانت شما داره حتما اکانت 128 دارید که سرعت شبانتون روی 20 هست درسته ؟

برای یک شبانه خوب باید سرعت 1 مگابایت رو بگیرید ( البته من تازه میخوام اقدام کنم به خرید شبکیه ولی اینها رو پرسیدم از کارکنان این شرکت)

navidkh
08-01-2013, 16:02
من از مسئولاش پرسیدم گفتن سرعت شبانه بستگی به اکانت شما داره حتما اکانت 128 دارید که سرعت شبانتون روی 20 هست درسته ؟

برای یک شبانه خوب باید سرعت 1 مگابایت رو بگیرید ( البته من تازه میخوام اقدام کنم به خرید شبکیه ولی اینها رو پرسیدم از کارکنان این شرکت)

نه عزیز منم همین مشکل را دارم سرعت شبانم بین 20 تا 40 هستش ولی روزانم دارم همون 1 مگ را می گیرم (اکانت من 1 مگ هست) قبل از اینکه یوزر و پس را جدا کنند همه چیز خوب بود اما بعد از اون سرعت از 40 بالا تر نمیره تازه اکانت شبانه هم که درست کردن هر شب 4 مگ از حجمش کم میشه در نتیجه بعد از 10 12 روز قطع میشه باید بهشون زنگ بزنم تا شارژ کنند(البته رایگان) قشنگ هم مشخصه که اکانت شبانه را روی 256 بستن و بیشتر نمی دن هر چی هم بهشون می گم که همون موقع شب با اکانت روزانم سرعت کمه ولی اکانت شبانه مشکل داره میگن نه شبا چون همه دانلود دارن سرعت میاد پائین و عادیه . خلاصه اینکه شبانه شبیکه زیاد روش امید نداشته باش. ولی روزانش خوبه.

mohsen19x
08-01-2013, 16:19
کسی میدونه وضیعت شبانه نداگستر . صبانت چگونه هست بستگی به داشتن سرعت بالا داره ؟؟؟ ممنون