PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24

MARSHAL_AOL
20-12-2011, 20:28
مطمئنی؟؟؟

دوباره حجممون نپیره تو این تعطیلی ها؟؟

خود پشتیبانی که نمیاد بگه دانلود کنید.مطمئنی پشتیبانی بود.من صبح زنگ زدم چیزی نگفت!!

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

[QUOTE=Mohammad_es66;6714749]

نه بابا اینا چرت میگن.همه مودم ها به همه سرویس ها میخوره.اصلا خود مخابرات واسه دوست من d-link آوردن نصب کردند.گول این حرف ها رو نخورید.من الان 3 سال همین مارک رو دارم ازشم خیلی راضیم.همش هم روشنه!

نكه بگه دانلود كنيد گفت حجمتون نامحدود شده گفتم ولي من 7.5 گيگ شارژ كردم گفت فعلا كه نامحدود زده گفتم پس استفاده نكنم بعد كم كنيد گفت نه موردي نداره خوب اين يعني چي

r0ss0neri
21-12-2011, 00:58
[QUOTE=r0ss0neri;6711318]چرا d-link نباشه ؟!

نمیدونم ولی چند ماه پیش واسه یکی از دوستام رفتیم مخابرات خیابان فروغی اونها خودشون گفتند که همه مودم ها رو سرویساشون جواب میده به غیر از dlink دیگه نمیدونم شاید هم جواب بده من گفتم همون جور که اونا گفتند بگم یه وقت بنده خدا نره بخره جواب نده
به منم مخابرات خرازی همچین حرفی زد ! بعد که فهمید وایرلس دارم گفت با وایرلس ها مشکلی نداریم ! اما کلا با یک تغییز MTU به کل الان مشکلی ندارم .

saeid127
21-12-2011, 08:54
مطمئنی؟؟؟

دوباره حجممون نپیره تو این تعطیلی ها؟؟

خود پشتیبانی که نمیاد بگه دانلود کنید.مطمئنی پشتیبانی بود.من صبح زنگ زدم چیزی نگفت!!

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

نكه بگه دانلود كنيد گفت حجمتون نامحدود شده گفتم ولي من 7.5 گيگ شارژ كردم گفت فعلا كه نامحدود زده گفتم پس استفاده نكنم بعد كم كنيد گفت نه موردي نداره خوب اين يعني چي

من که حجمم رو پرسیدم گفت 2 گیگ بیشتر واست نمونده.من خودم فکر میکردم باید 3 گیگ باشه.پس فقط واسه شما نامحدود شده.

EhsanCPU
21-12-2011, 10:16
سلام
من 1.7 گیگ داشتم
با استفاده از نرم افزار Traffic Reports حجمم رو کنترل میکنم
دیشب دانلود شبانه داشتم از 2 تا 8
حجمم صفر شد و اینترنتم دوباره قطع شد
طبق گفته پشتیبانی شبکیه
شبانه دوباره مشکل پیدا کرده دانلود نکنید حجم کم میکنه
گفت هر موقع حل شد SMS میدیم

Mohammad_es66
21-12-2011, 10:44
دوستان شبكيه نامحدود شده خود پشتيباني

گفت آخر هفته درست ميشه بريد يه حالي

بكنيد بزاريد دانلود شه تا ........

چهار ماه پیش هم رنگین کمان این جوری شد حتی من یک ماه بعد از این که دورم تموم شده بود سرویس داشتم نابودش کردم بیشتر از سه ماه رایگان بود شبانه روز دانلود میکردم حالی بردیم که نگو :8:

EhsanCPU
21-12-2011, 11:28
چهار ماه پیش هم رنگین کمان این جوری شد حتی من یک ماه بعد از این که دورم تموم شده بود سرویس داشتم نابودش کردم بیشتر از سه ماه رایگان بود شبانه روز دانلود میکردم حالی بردیم که نگو :8:

شبکیه از همه اینجور نیست شانسیه
مثلا از من نامحدود نیست حجم کم میکنه
چون پنل هم نداره دانلود کردن ریسکه

amirhoseinn
21-12-2011, 12:50
سلام دوستان،من میخوام سرویس adsl بگیرم،خیلی تحقیق کردم تو این زمینه
به این نتیجه رسیدم که بهترین شرک صبا نت هست
پسر عموم داره با پهنای باند 256،رفتم خونشون دیروز،تو روز تا 180 میداد واس دانلود
اما شب زور میزد 10 میداد،حالا موندم چیکار کنم چون دانلود شبانش خیلی مهمه برام
به نظرتون بگیرم یا شرکت بهتریم هست؟؟

amirhoseinn
21-12-2011, 14:08
متاسفانه از دیروز ظهر تا الان سرعت اینترنت شرکت ندا گستر (صبانت) شدیدا پایین اومده و در حد dial up شده و سایت ها خیلی کند باز میشن و سرعت دانلود هم در حد چند کیلوبایت شده. :41:
من چند بار با پشتیبانی صبانت تماس گرفتم ولی گفتند برای اینکه پهنای باندشون گرفته نشه پورت ها را بستن و سرعت ها را پایین آوردند و دیگه سرعت همینطور میمونه :41:

من زنگ زدم این موضوعا پرسیدم گفت که سرویس های نامحدودشونا این کارا کردند
گفت برای اینکه به مقدار و اندازه واقعی که پول دادند سرعت داشته باشند این کارا کردند
سرویس شما نامحدود بوده؟؟

ravani_13
21-12-2011, 16:31
سلام

بهترين ارايه دهنده توي محدوده خانه اصفهان رو معرفي بكنيد

مرسي

Mohammad_es66
21-12-2011, 23:30
شبکیه از همه اینجور نیست شانسیه
مثلا از من نامحدود نیست حجم کم میکنه
چون پنل هم نداره دانلود کردن ریسکه

سرعت چقدره از من وقتی نا محدود شده بود سرعتم کمی کم شد ولی با همین کمی نزدیک 500 گیگ دانلود کردم ولی الان گول قبل را خوردم و بی اینکه نگاه کنم سایتشو یا از پشتیبانی بپرسم سرویس گرفتم الان فهمیدم که دانلود شبانه نداره بد جور زده تو ذوقم البته اون قدر ها هم بد نیستا 13 گیگ 21500 تومان ولی چه فایده من قبلا دو روز اینقدر دانلود میکردم شاید هم بیشتر الان کلی لینکی دارم مونده رو دستم

MARSHAL_AOL
22-12-2011, 02:17
سرعت چقدره از من وقتی نا محدود شده بود سرعتم کمی کم شد ولی با همین کمی نزدیک 500 گیگ دانلود کردم ولی الان گول قبل را خوردم و بی اینکه نگاه کنم سایتشو یا از پشتیبانی بپرسم سرویس گرفتم الان فهمیدم که دانلود شبانه نداره بد جور زده تو ذوقم البته اون قدر ها هم بد نیستا 13 گیگ 21500 تومان ولی چه فایده من قبلا دو روز اینقدر دانلود میکردم شاید هم بیشتر الان کلی لینکی دارم مونده رو دستم

از من كه ميگفت نامحدوده حيف كه من دانلود اصلا ندارم يعني خيلي كم

king2010
22-12-2011, 10:39
من زنگ زدم این موضوعا پرسیدم گفت که سرویس های نامحدودشونا این کارا کردند
گفت برای اینکه به مقدار و اندازه واقعی که پول دادند سرعت داشته باشند این کارا کردند
سرویس شما نامحدود بوده؟؟

بله سرویس من نامحدوده ولی قبلا سرعت دانلودم حدود 180 بود ولی از 2 روز پیش تا الان سرعت دانلودم شده 2 کیلوبایت :41:

Nasser_ZRE
22-12-2011, 12:41
سلام دوستان من یکم گیج شده.نصب کارت شبکه از طریق همون سیدی هست که از مودم هست دیگه ؟

amirhoseinn
22-12-2011, 16:24
بله سرویس من نامحدوده ولی قبلا سرعت دانلودم حدود 180 بود ولی از 2 روز پیش تا الان سرعت دانلودم شده 2 کیلوبایت :41:

آره دیگه همینه،گفت باید یه فرقی بین اون که 12 هزار ومیده با اونی که 30-40 هزار میده باشه
واس همین سرعت نامحدودشونا کشیدن پایین

incrediboy
22-12-2011, 21:23
سلام دوستان، آقا من از شبکیه سرویس دارم اما از دیروزه هیچ صفحه ای باز نمیشه، جالبه که جی میلم باز میشه اما دیگه هیچ صفحه ای باز نمیشه. کسی به همچین مشکل عجیبی بر خورد کرده ؟

saeid127
22-12-2011, 22:41
نه.من که همچین مشکلی ندارم.با پشتیبانی تماس بگیر.

hermione
23-12-2011, 01:32
سلام دوستان من یکم گیج شده.نصب کارت شبکه از طریق همون سیدی هست که از مودم هست دیگه ؟

تا اونجایی که می دونم نصب کارت شبکه باید درایو مخصوص کارت شبکه ( همون ethernet ) نصب کنی اون سی دی مودم برای کانفیگ کردنه باید اول درایور کارت شبکه نصب بشه ( اگه نصب نشده قبلا )

Nasser_ZRE
23-12-2011, 17:48
سلام دوستان با چه نرم افزاری میتونم از مقدار حجمم چقدره ؟

ariajoker
23-12-2011, 19:01
سلام .
حدود دو سال بود که از پارس انلاین استفاده میکردم و تا چند ماه پیش نسبتا راضی بودم ازشون . اوایل سرویس 128 داشتم و سرعت دانلود شبانه بین 150تا200 بود . مدتی بعد 512 گرفتم که که اون هم به همین منوال بود . اما چند ماهه که سرویس شبانه به ندرت سرعتش به 100 میرسه و اکثرا روی 50-60 هست .

میخوام سرویسمو عوض کنم و از شرکت دیگه یی بگیرم . برام قیمت سرویس - پینگ - دانلود شبانه ی خوب - پنل انلاین درست حسابی و واریز اینترنتی مهمه همچنین میخوام پسورد روزانه و شبانه برخلاف صبانت یکی باشه .

وصف اسیا تک در تهرانو خیلی شنیدم . سرویس های سرعت بالا و حجم بالاش از نظر قیمت نسبت به پارس خیلی مناسب تره .
ولی ظاهرا توی اصفهان تنها نمایندگیش شبکیس که خیلی مشکل برای کاربراش ایجاد کرده و هیچکدوم از قیمت هاشم قیمت های اسیاتک نیست .
حالا میخوام بدونم میتونم بصورت مستقیم از سایت اسیاتک سرویس ثبت نام کنم ؟
اگر نه شرکت دیگه یی رو در اصفهان میشناسین که شرایطی که میخوام رو داشته باشه ؟

Lord Farshad
23-12-2011, 21:36
درود.

این شهید قندی هم دهن ما رو سرویس کرده ها :19: کسی از دوستان هست که مال اینجا باشه؟ خطش رانژه اش چقدر طول کشید؟

من دوشنبه دو هفته پیش چون یکی از آشناها از جلفا سرویس گرفته بود (اونا باغ دریاچه اند و ما خاقانی) منم گفتم از اون بگیرم؛ پول رو گرفت و گفت وصله 3 روز تا یه هفته. منم پیگیرشون شدم و از زبون فنیش در رفت که پورت خالی واسه شهید قندی ندارند؛ منم تا شنبه بهشون وقت دادم ولی گفت هنوز پورت خالی نداریم. از طریق فن آوا فهمیدم اینا خط منو هنوز تو رانژه نبردند؛ منم شنبه هفته پیش رفتم و سرویس نامحدود 3 ماهه فن آوا رو سفارش دادم. حداقل خوبیش اینه گفت ما پورت خالی نداشته باشیم اصلا ثبت نام نمیکنیم؛ منم سه شنبه پیگیر شدم؛ هنوز خبری نشده بود. شانس خوردیم به این تعطیلی ها :41:
خداکنه که تا شنبه و یکشنبه این دوستان گل شهید قندی بالاخره یه غلطی بکنند :19:

hermione
23-12-2011, 22:55
سلام دوستان با چه نرم افزاری میتونم از مقدار حجمم چقدره ؟

از توی پنل کاربری سایت شرکتتون می تونید بفهمید نرم افزار زیادی هم برای کنترل کردن مصرف وجود داره
مثل bwmeter.
مرورگر opera خوبه و یه سری نرم افزار های دیگه که عکس هارو فشرده می کنن برای صرفه جویی .

matin_sa
23-12-2011, 23:46
با سلام

من در اصفهان مشتری شرکت پیشگامان نصف جهان هستم ، سرعتم تا 1 هفته پیش خوب بود و با رانژه 2048 کیلوبایت ، سرعت دانلودم تا 200 کیلوبایت می رفت اما الان چند روزی هست که سرعت دانلودم اومده روی 20 تا 30 کیلوبایت اما Downstream ام هنوز 2048 کیلوبایت هست، می خواستم بدونم دوستان اطلاع دارند که این مطلب سراسری هست و چه مشکلی وجود داره؟ همچنین مقدار SNR من هم از 30 به 20 کاهش یافته. پیشگامان به سرور های مختلف از جمله شبکیه وصل میشه. هفته گذشته پیشگامان گفت می خواد سیستم هاش رو بهتر کنه اما بد تر شد و چند روز حتی یاهو هم باز نمی شد.

با تشکر

ariajoker
24-12-2011, 08:10
سلام .
حدود دو سال بود که از پارس انلاین استفاده میکردم و تا چند ماه پیش نسبتا راضی بودم ازشون . اوایل سرویس 128 داشتم و سرعت دانلود شبانه بین 150تا200 بود . مدتی بعد 512 گرفتم که که اون هم به همین منوال بود . اما چند ماهه که سرویس شبانه به ندرت سرعتش به 100 میرسه و اکثرا روی 50-60 هست .

میخوام سرویسمو عوض کنم و از شرکت دیگه یی بگیرم . برام قیمت سرویس - پینگ - دانلود شبانه ی خوب - پنل انلاین درست حسابی و واریز اینترنتی مهمه همچنین میخوام پسورد روزانه و شبانه برخلاف صبانت یکی باشه .

وصف اسیا تک در تهرانو خیلی شنیدم . سرویس های سرعت بالا و حجم بالاش از نظر قیمت نسبت به پارس خیلی مناسب تره .
ولی ظاهرا توی اصفهان تنها نمایندگیش شبکیس که خیلی مشکل برای کاربراش ایجاد کرده و هیچکدوم از قیمت هاشم قیمت های اسیاتک نیست .
کسی از دوستان اطلاعی نداشت ؟

saeid127
24-12-2011, 15:38
سلام .

تنها نماینده آسیاتک تو اصفهان همون شبکیه هست.اما بیشتر از این خصوصیاتی رو که گفتی نداره!

قیمتش بالاست-پینگش معمولیه-شبانش خداییش خوبه،من الان شبی 4.6 گیگ میگیرم.البته روش حسابی نیست.یه 100 روزی قطع بود-پنل هم حدود 3 هفته است نداره-واریز اینترنتی هم داره ولی باید زنگ بزنی تا تایید بشه.عملا در مواقع تعطیلی نمیتونی هیچ کاری کنی-یوزر و پسورد روز و شبش یکیه.

i!i!i!
24-12-2011, 16:17
دوستان این شبانه شبکیه درست شده یا نه؟!
اگه درست شده ساعتش همون 1 تا 8 ـــــــه؟!

saeid127
24-12-2011, 16:26

بله.1-8 هست

roohroba
24-12-2011, 16:36

آقا من امروز دفتر شرکت بودم،دوم تاریخ اکانتم تموم میشد ولی از پنج شنبه قطع شد با 700 مگ ترافیک! بدبختی پنل نداشتن همینه دیگه! این مدتم دانلود شبانه نداشتم از ترس اینکه قطع نشه، واسه من تا ده روز دیگه تمدید کرد ولی گفت دانلود شبانه نکن،سیستم باگ داره و نمیدونم چی! چه جوری حالا ما بفهمیم شبانه میشه دانلود کرد یا نه؟!!

r0ss0neri
24-12-2011, 18:25
بله.1-8 هست
البته 2 تا 8 باید باشه ها ؟!!

شبانش خداییش خوبه،من الان شبی 4.6 گیگ میگیرم
با 128 ؟!

آقا من امروز دفتر شرکت بودم،دوم تاریخ اکانتم تموم میشد ولی از پنج شنبه قطع شد با 700 مگ ترافیک! بدبختی پنل نداشتن همینه دیگه! این مدتم دانلود شبانه نداشتم از ترس اینکه قطع نشه، واسه من تا ده روز دیگه تمدید کرد ولی گفت دانلود شبانه نکن،سیستم باگ داره و نمیدونم چی! چه جوری حالا ما بفهمیم شبانه میشه دانلود کرد یا نه؟!!
مثل اینکه رفتن شبکیه بروی پورت های مخابرات کاملا جدیه و از این به بعد به خطوط DLC یا همون فیبر نوری هم سرویس میده !
امروز که مخابرات بودم مسئولش اینطور میگفت ! و تا 5 دی که نمایشگاه هست صبر کنیم ببینیم چی واسمون رو میکنن !
بهم گفتن با همین رانژه مخابرات میتونن بهم سرویس بدن ! اینطوری هزینه رانژه و دردسرش و ... هم نداره !
این که شبانه هم کار کنه یا نکنه انگار واسه هر کس الان متفاوته !
فقط اینو میتونم بگم اینترنت مخابرات از نظر سرعت و پینگ خوبه انصافا ، اگه تفاوتی نداشته باشه فقط شبانه رایگان داره که عالیه .

من قصد دارم از شبکیه 1مگ بگیرم ولی اگه با 128 بشه شبانه 4 گیگ گرفت و این سرعت ثبات هم داشته باشه خوب اگه با 1MB سرعت بیشتری ندن که نمیگرم خوب !

Mohammad_es66
24-12-2011, 18:43
اقا من سرویس سه ماه گرفتم ولی شبانه نداره نمیشه یه ماه ازش استفاده کرد بعد بگی قطعش کنند و رانژه رو بردارند اخه من برای دانلود شبانه میخواستم ولی بد کلکی خوردم الته منظورم اینکه که ترافیکم رو یه ماهه خلاصش کنم

saeid127
24-12-2011, 21:51
البته 2 تا 8 باید باشه ها ؟!!

با 128 ؟!

مثل اینکه رفتن شبکیه بروی پورت های مخابرات کاملا جدیه و از این به بعد به خطوط DLC یا همون فیبر نوری هم سرویس میده !
امروز که مخابرات بودم مسئولش اینطور میگفت ! و تا 5 دی که نمایشگاه هست صبر کنیم ببینیم چی واسمون رو میکنن !
بهم گفتن با همین رانژه مخابرات میتونن بهم سرویس بدن ! اینطوری هزینه رانژه و دردسرش و ... هم نداره !
این که شبانه هم کار کنه یا نکنه انگار واسه هر کس الان متفاوته !
فقط اینو میتونم بگم اینترنت مخابرات از نظر سرعت و پینگ خوبه انصافا ، اگه تفاوتی نداشته باشه فقط شبانه رایگان داره که عالیه .

من قصد دارم از شبکیه 1مگ بگیرم ولی اگه با 128 بشه شبانه 4 گیگ گرفت و این سرعت ثبات هم داشته باشه خوب اگه با 1MB سرعت بیشتری ندن که نمیگرم خوب !

نه واسه من همون 1 هست.پشتیبانی گفت همون طور که قبلا دانلود میکردید بکنید!!

به من گفتن مشکلش حل شده.من الان 4 شبه دارم شبی 4.6 گیگ حدودا میگیرم.اگر کم میکرد که تا حالا 100 باره تموم شده بود.

من 1 مگ دارم.قبلا موقع دانلود شبانه سرعت واقعی میشد اما الان اینطور نیست.اگر واسه دانلود میخواهی حتما 1 مگ بگیر.

ariajoker
24-12-2011, 22:26
سلام .

ممنون میشم اگر از دوستان دیگه هم کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .

تنها نماینده آسیاتک تو اصفهان همون شبکیه هست.اما بیشتر از این خصوصیاتی رو که گفتی نداره!

قیمتش بالاست-پینگش معمولیه-شبانش خداییش خوبه،من الان شبی 4.6 گیگ میگیرم.البته روش حسابی نیست.یه 100 روزی قطع بود-پنل هم حدود 3 هفته است نداره-واریز اینترنتی هم داره ولی باید زنگ بزنی تا تایید بشه.عملا در مواقع تعطیلی نمیتونی هیچ کاری کنی-یوزر و پسورد روز و شبش یکیه.
خوب شما الان میفرمایی چکار کنم من ؟ حتما میخوام توی این هفته درخواست بدم .
پیشنهادی نداری ؟

r0ss0neri
24-12-2011, 23:15

به من گفتن مشکلش حل شده.من الان 4 شبه دارم شبی 4.6 گیگ حدودا میگیرم.اگر کم میکرد که تا حالا 100 باره تموم شده بود.

من 1 مگ دارم.قبلا موقع دانلود شبانه سرعت واقعی میشد اما الان اینطور نیست.اگر واسه دانلود میخواهی حتما 1 مگ بگیر.
یعنی با 1مگ الان شبا راحت 250 رو دانلود داری ، یک ساعتم که بیشتر حال میکنی ! به نظر اگه این ثبات داشته باشه عالیه !
اما یک چیز مسخره اینکه نمیرزه سرویس 3 ماهه بگیری مثلا 1مگ رو ! چون 3 ماهه یک مگ رو به 66 میدن که 1.5 گیگ کمتر ترافیک میدن ! اما اگه ماهیانه بگیری 69ت میشه که 1.5 گیگ هم داری تازه :دی

راستی با گواهی اشتغال به تحصیل که یک مگ میدن ؟ بازی در نمیارن که ؟!

saeed386
24-12-2011, 23:44
این پنل شبکیه کی راه میفته؟

saeid127
25-12-2011, 10:19
الان دوباره اینترنت من قطع شد.با اینکه دیشب تا 5 صبح لینکهام دانلود نشده بود و از 5 خودم شروع کردم.شبانشون هنوز مشکل داره!

جالبیش اینکه زنگ زدم پشتیبانی یا اشغال بود یا اینکه جواب نمیدادن.زنگ زدم فروش طرف گفت شماره پشتیبانی عوض شده و تلفنشون هم قطعه!!

یعنی دوباره رفت تا خدا میدونه چند روز دیگه اینترنت من وصل بشه!

ariajoker
25-12-2011, 11:40
دوستان امروز من با امور نمایندگی های اسیاتک تماس گرفتم و مسائل نمایندگی اصفهان رو بهشون گفتم . گفتم نمایندگیتون این مشکل هارو داره . گفت منظورتون کدوم نمایندگی هست ؟ گفتم شبکیه گفت دیگه با این شرکت قرار داد نداریم و بزودی هم از روی سایت مشخصاتشون رو پاک میکنیم . گفتم پس تکلیف در اصفهان چیه ؟ گفت تا 20-30 روز دیگه در اصفهان نمایندگی جدید معرفی میکنیم .
در حال حاضر هم اسیاتک در اصفهان نمایندگی نداره .
حالا امیدوارم روی حرفشون بمونن و نمایندگی جدید رو بزودی مشخص کنن .

r0ss0neri
25-12-2011, 15:00
دوستان امروز من با امور نمایندگی های اسیاتک تماس گرفتم و مسائل نمایندگی اصفهان رو بهشون گفتم . گفتم نمایندگیتون این مشکل هارو داره . گفت منظورتون کدوم نمایندگی هست ؟ گفتم شبکیه گفت دیگه با این شرکت قرار داد نداریم و بزودی هم از روی سایت مشخصاتشون رو پاک میکنیم . گفتم پس تکلیف در اصفهان چیه ؟ گفت تا 20-30 روز دیگه در اصفهان نمایندگی جدید معرفی میکنیم .
در حال حاضر هم اسیاتک در اصفهان نمایندگی نداره .
حالا امیدوارم روی حرفشون بمونن و نمایندگی جدید رو بزودی مشخص کنن .
اصلا به همین جهت هم هست دارن منتقل میشن روی مخابرات و با اونا قرار داد میبندن ...

جالب شد .

amir 777
25-12-2011, 16:05
کسی این جا از رنگین کمان سرویس گرفته قیمتاش خیلی عالیه با مخابرات برابره

saeid127
25-12-2011, 17:44
دوباره دانلود شبانه قطع شده.بچه های شبکیه دانلود نکنید.قطع بشه وصل کردنش کار حضرت فیله.

الان اوضاع پارس آنلاین چطوره؟

Lord Farshad
25-12-2011, 18:25
درود

ای دهن این مرکز شهید قندی سرویس :دی
الان 8 روز تموم شد و هنوز که هنوزه رانژه نکردند :41: دست فن آوایی ها بدبخت نیست؛ اون که همیشه قشنگ و محترمانه پاسخ داده؛
2 بار هم زنگ زدم خود مرکز، دیروز دیگه طرف اعتراف کرد و گفت دست تنهاست و تا هفته آینده طول میکشه. حالا شاید از قستمای دیگه چند تا بچه ها بیاند کمکش! :دی
تازه امروز فن آوا بهم گفت دعا که به 3 هفته و اینا نکشه :41:

Nasser_ZRE
25-12-2011, 19:55
سلام دوستان این سر ویسی که از 2030 میگیریم میشه در خواست داد تا 512 کنن؟

EhsanCPU
25-12-2011, 20:52
دوباره دانلود شبانه قطع شده.بچه های شبکیه دانلود نکنید.قطع بشه وصل کردنش کار حضرت فیله.

سعید جان من که گفتم
میدونی چیش خیلی ظلمه اون که ماهی 25 تومان داده باشی بعد اینترنت بی اینترنت :19:
من آخر ماه سرویسم تموم میشه
حالا نظرت در مورد شرکت بعدی چیه؟ :46:
پارس آنلاین یکی از دوستام داشت از شبانش راضی بود
فقط ای کاش زود خطمون رو آزاد کنن

EhsanCPU
25-12-2011, 21:02
جالبه همین حالا رفتم تو سایت شبکیه
فروش آنلاین رو برداشتن :31:

saeid127
25-12-2011, 22:12
سعید جان من که گفتم

آخه هم پشتیبانی و هم بخش فروش به من گفتند که درست شده!امروز که بهشون گفتم خودتون گفتید انکار کردند.

من 4-5 شبه دانلود داشتم.مشکلی نداشت.اما دیشب که اتفاقا از 5 صبح دانلودم شروع شد یهو قطع کرد!

میدونی چیش خیلی ظلمه اون که ماهی 25 تومان داده باشی بعد اینترنت بی اینترنت :19:

آره خیلی زور داره.الان با اینترنت ماهی تومن مخابرات یکی شده دیگه.کلا اینترنت بدون دانلود شبانه مفتش گرونه!

حالا نظرت در مورد شرکت بعدی چیه؟ :46:
پارس آنلاین یکی از دوستام داشت از شبانش راضی بود
فقط ای کاش زود خطمون رو آزاد کنن

منم خیلی مصرم که عوض کنم.من 30 دی تموم میشه اینترنتم.هم گرونه و هم خدماتشون ضعیفه.تازه اگر هم به حالت قبل برگردند هم چون یک ساعت دانلود رو کم کردند نمیصرفه.این اواخر هم که روی اعصابم یورمته میرفتن!حدود 10 روز تو یک ماه گذشته قطع بود اینترنتم!جالبه که خود خانومه هم شاکی بود.میگفت اعصابمون خورد شده.

من فعلا دارم این گزینه ها رو بررسی میکنم:

1-پارس آنلاین: خیلی وقته تحت نظر دارمش.قبل از اینکه از شبکیه بگیرم میخواستم ازش بگیرم اما منطقه ما پورت خالی نداشتند.کلا سینوسیه.یا خیلی خوبه یا خیلی بده.الان نمیدونم اوضاعش چطوره.

2-داتک (پرنیان):اینو 512 رو یکی از دوستام داره.راضیه.میگفت سرعت شبانه اش هم حدود 120 هست.الان یه طرح پژوهش داره که 10 درصد تخفیف میده و هزینه نصب و راه اندازی هم نمیگیره.

3-فن آوا:سرویس خلیج فارسش رو خیلی تعریف میکنند.اما بدی هاش اینه که سرعتش برای بقیه کار ها مناسب نیست.حداکثر سرعتت 60-70 هست.حتی نمیشه باهاش یه ویدئو چت مناسب داشت.اما خوب دانلودش خوبه.یکی دیگه از بدی هاش اینکه که هزینه راه اندازیش 20 هزار تومنه! :18:

4-نداگستر:یه عده خیلی راضی هستند و یه عده خیلی شاکی.آدم میمونه که اینا همشون از یه جا دارند.بدیش اینه که بالای 256 به کسی نمیده و ساعات شبانه ش هم کمه.از 3 تا 7:45

فعلا اینها رو تحت نظر دارم.سرعت 1 مگ همشون ماهانه حدود 20 تومن در میاد.

Nasser_ZRE
25-12-2011, 22:26
سرویس از 2030 که میگیری به جز هزینه مودم و این که هر گیگ 2600 هست دیگه هزینه ی دیگه ای نداره که ؟

ariajoker
25-12-2011, 23:28
من خودم دو سالی بود 512 داشتم اوایل دانلود شبانش خیلی خوب بود ولی دو سه ماهی بود شبا حداکثر 700 تا 950 مگ دانلود داشتم دیدم فایده نداره رفتم روی 256 شبانش فرقی نکرد و همون مقدار با 3-4 لینک مستقیم همزمان دانلود میکنه . این اواخرم پینگش خیلی نوسان داره و خیلی وقتا هم تایم اوت اساسی میده که برای استفاده ای که میکنم خیلی اعصابمو میریزه بهم . مرکزم هم قندی هستم .

حالا میخوام فعلا تا زمانی که اسیا تک بیاد توی اصفهان از صبانت 128 سه ماهه بگیرم تا بعد برم سراغ اسیاتک .

فقط موندم از نمایندگی صبانت توی پانژه بگیرم یا برم سراغ جلفا رایانه . چون اصلا با منشی های توی پانژه حال نمیکنم نه اخلاق دارن نه مشتری مداری . فقط نمیدونم جلفا کیفیت نمایندگی اصلی رو داره ؟ و اینکه توی قندی برام زود رانزه میکنن یا نه .

hovo
25-12-2011, 23:47
آمن فعلا دارم این گزینه ها رو بررسی میکنم:

1-پارس آنلاین: خیلی وقته تحت نظر دارمش.قبل از اینکه از شبکیه بگیرم میخواستم ازش بگیرم اما منطقه ما پورت خالی نداشتند.کلا سینوسیه.یا خیلی خوبه یا خیلی بده.الان نمیدونم اوضاعش چطوره.

2-داتک (پرنیان):اینو 512 رو یکی از دوستام داره.راضیه.میگفت سرعت شبانه اش هم حدود 120 هست.الان یه طرح پژوهش داره که 10 درصد تخفیف میده و هزینه نصب و راه اندازی هم نمیگیره.

3-فن آوا:سرویس خلیج فارسش رو خیلی تعریف میکنند.اما بدی هاش اینه که سرعتش برای بقیه کار ها مناسب نیست.حداکثر سرعتت 60-70 هست.حتی نمیشه باهاش یه ویدئو چت مناسب داشت.اما خوب دانلودش خوبه.یکی دیگه از بدی هاش اینکه که هزینه راه اندازیش 20 هزار تومنه! :18:

4-نداگستر:یه عده خیلی راضی هستند و یه عده خیلی شاکی.آدم میمونه که اینا همشون از یه جا دارند.بدیش اینه که بالای 256 به کسی نمیده و ساعات شبانه ش هم کمه.از 3 تا 7:45

فعلا اینها رو تحت نظر دارم.سرعت 1 مگ همشون ماهانه حدود 20 تومن در میاد.

ندا شهر به شهر و خیابون به خیابونش فرق میکنه
من خودم نصابه ندا هستم این هفته دو تا از مشتری هام کنسل کردن و رفتن اینفورمیشن تکنولوژی نمیدونم چیچی
شبانه ندا عالی بود شبی 3.5 گیگ اما الان 1 هفته است افتضاحه
چی بگم تا قبل این حرف نداشت
در مورد سرعت هم تا 2 مگش رو من به راحتی برات میگیرم نه کارت میخواد نه این طور چیزا ندا گیر نمیده خاطرت جمع
ساعت شبانه اش افتضاحه افتضاح

ariajoker
26-12-2011, 01:05
ندا شهر به شهر و خیابون به خیابونش فرق میکنه
من خودم نصابه ندا هستم این هفته دو تا از مشتری هام کنسل کردن و رفتن اینفورمیشن تکنولوژی نمیدونم چیچی
شبانه ندا عالی بود شبی 3.5 گیگ اما الان 1 هفته است افتضاحه
چی بگم تا قبل این حرف نداشت
در مورد سرعت هم تا 2 مگش رو من به راحتی برات میگیرم نه کارت میخواد نه این طور چیزا ندا گیر نمیده خاطرت جمع
ساعت شبانه اش افتضاحه افتضاح
برای مرکز قندی خبر ندارین سرویس رو چند روزه وصل میکنن ؟ و اینکه جلفا رایانه کیفیتش چطوره ؟

Lord Farshad
26-12-2011, 01:57
تکراری -------- لطفا حذف گردد.

Lord Farshad
26-12-2011, 02:04
برای مرکز قندی خبر ندارین سرویس رو چند روزه وصل میکنن ؟ و اینکه جلفا رایانه کیفیتش چطوره ؟

درود.
داداش این پستی که من قبلا زدم رو ببین :

درود.

این شهید قندی هم دهن ما رو سرویس کرده ها :19: کسی از دوستان هست که مال اینجا باشه؟ خطش رانژه اش چقدر طول کشید؟

من دوشنبه دو هفته پیش چون یکی از آشناها از جلفا سرویس گرفته بود (اونا باغ دریاچه اند و ما خاقانی) منم گفتم از اون بگیرم؛ پول رو گرفت و گفت وصله 3 روز تا یه هفته. منم پیگیرشون شدم و از زبون فنیش در رفت که پورت خالی واسه شهید قندی ندارند؛ منم تا شنبه بهشون وقت دادم ولی گفت هنوز پورت خالی نداریم. از طریق فن آوا فهمیدم اینا خط منو هنوز تو رانژه نبردند؛ منم شنبه هفته پیش رفتم و سرویس نامحدود 3 ماهه فن آوا رو سفارش دادم. حداقل خوبیش اینه گفت ما پورت خالی نداشته باشیم اصلا ثبت نام نمیکنیم؛ منم سه شنبه پیگیر شدم؛ هنوز خبری نشده بود. شانس خوردیم به این تعطیلی ها :41:
خداکنه که تا شنبه و یکشنبه این دوستان گل شهید قندی بالاخره یه غلطی بکنند :19:

حواست باشه گول نخوری مثل من؛ جلفا به من گفت اولش که 3 روزه تا یه هفته ای فعاله ولی بعدا خودشون گفتند که الان واسه قندی پورن خالی ندارند. البته من دوستم اینا ازشون 1 مگ دارند و اونا باغ دریاچه هستند؛ میگفت به ما میگفتی تا سفارش میکردیم؛ گفتم دیگه دیر گفتی و من انصراف دادم اگر نه اونی که اونجا آشنا شده و ماهی 56500 هزار میریزه به حسابشون؛ واسم پارتی میشد. بعد فکر میکنم که سرعت رو بیش از یک مگ واسشون میبندند؛ خواستی بگو ازشون بپرسم.
------- ولی یه چیزی رو واقعا میگم؛ خارج از سواد منشی قسمت فروشش که صفر هست ولی تک تک اعضاشون از نظر برخورد و صداقت و احترام خوب بودند. من بدون هیچ دردسری راحت رفتم و پولمو پس گرفتم وقتی فهمیدم پورت ندارند (نامردا از طریق فن آوا فهمیدم هنوز خطه نرفته واسه رانژه = پورت نداشتند)

دوستمم اینا واقعا راضی اند ازشون, حالا اگه سوالی داری بگو.

وضعیت شهید قندی رو هم که الان گفتم:

درود

ای دهن این مرکز شهید قندی سرویس :دی
الان 8 روز تموم شد و هنوز که هنوزه رانژه نکردند :41: دست فن آوایی ها بدبخت نیست؛ اون که همیشه قشنگ و محترمانه پاسخ داده؛
2 بار هم زنگ زدم خود مرکز، دیروز دیگه طرف اعتراف کرد و گفت دست تنهاست و تا هفته آینده طول میکشه. حالا شاید از قستمای دیگه چند تا بچه ها بیاند کمکش! :دی
تازه امروز فن آوا بهم گفت دعا که به 3 هفته و اینا نکشه :41:

خیلی وضعش خرابه. من که همش پی گیر هستم و دو تا چیز کارتو شاید زود راه بندازه: یکیش رو من میگم شانس و دومیش رو هم به قول فن آوای عزیز : پارتی

شاد و پیروز و سربلند باشید.

r0ss0neri
26-12-2011, 14:05

3-فن آوا:سرویس خلیج فارسش رو خیلی تعریف میکنند.اما بدی هاش اینه که سرعتش برای بقیه کار ها مناسب نیست.حداکثر سرعتت 60-70 هست.حتی نمیشه باهاش یه ویدئو چت مناسب داشت.اما خوب دانلودش خوبه.یکی دیگه از بدی هاش اینکه که هزینه راه اندازیش 20 هزار تومنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا اینها رو تحت نظر دارم.سرعت 1 مگ همشون ماهانه حدود 20 تومن در میاد. منم دنبال سرویس 1مگ هستم و همون 20 ت در ماه .
شبی 4 گیگ دانلود رو میخوام .
خطم فعلا رانژه مخابرات هست ! شبکیه هم رفته روی مخابرات ! بخاطر همین میتونم بدون دردسر شبکیه بگیرم اگر شبانه اش تضمین شده باشه ! از امروز نمایشگاه ـه ! میتونین برین ! شبکیه و مخابرات و ... هستن !
البته اینترنت مخابرات انصافا از لحاظ کیفی خوبی ! اگه شبکیه هم همون کیفیت رو بده عالی میشه !
در مورد رنگین کمان هم بگم گویا دیگه شبانه نداره ! تو سایتش هیچ جا اعلام نکرده !
و شبکیه نشد منم احتمالا مشتری پارس میشم ! سرویس 1 یا 2مگ با ترافیک 2گیگ اینا :دی

Nasser_ZRE
26-12-2011, 16:07
چطوری میتونم بفهمم چند گیگ دارم که میتونم دانلود کنم.

لطفا راهنمایی کنین.

ممنون.

EhsanCPU
26-12-2011, 17:36
چطوری میتونم بفهمم چند گیگ دارم که میتونم دانلود کنم.

لطفا راهنمایی کنین.

ممنون.

شما از کدوم شرکت سرویس دارید؟

Nasser_ZRE
26-12-2011, 18:03
شما از کدوم شرکت سرویس دارید؟

من از طریق 2030 گرفتم.

EhsanCPU
26-12-2011, 18:28
من از طریق 2030 گرفتم.
باید به سایت های
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مراجعه کنی

Nasser_ZRE
27-12-2011, 00:43
باید به سایت های
و
مراجعه کنی

همچین چیزی ندارن قبلا هم دیدم؟؟

hovo
27-12-2011, 01:48
شلوغ
در ضمن تخفیف هم کلا صفر امکان نداره به کسی چیزی تخفیف بدن
من چند ساله دارم واسه ندا میفروشم با این همه مشتری هنوز یه چیز جزئی 400 تا 900 تخفیف بهم میخوره
کلا سود ندا تو کانفیگ مودم و نصب و راه اندازی شبانه اس
پس فکر نکن با کسی بری یا کسی سفارشت رو بکنه فرقی میکنه
من ماهی 400 تومن میکنم تو جیبشون بازم هوامون رو ندارن... بگذریم

اما این شبانه اش امید وارم درست بشه دیشب که دیگه بد ترین وضعیتش بود
امید وارم امشب برگرده رو حالت قبلی

نمیدونم این ندا چه مشکلی داره هر از چند گاهی باید یه قری بیاد

Lord Farshad
27-12-2011, 17:01
درود

در ضمن تخفیف هم کلا صفر امکان نداره به کسی چیزی تخفیف بدن
من چند ساله دارم واسه ندا میفروشم با این همه مشتری هنوز یه چیز جزئی 400 تا 900 تخفیف بهم میخوره
کلا سود ندا تو کانفیگ مودم و نصب و راه اندازی شبانه اس
من ماهی 400 تومن میکنم تو جیبشون بازم هوامون رو ندارن... بگذریم

آقای نصاب محترم ندا؛ کسی حرفی از تخفیف و ... نزد ؛ ایشون در مورد شرکت جلفا و توی محدوده ی ما پرسیده بودند؛ منم وظیفه بود اطلاعات بدم، کسی جایی نگفت تخفیف میده بهش نصاب محترم عزیز:

البته من دوستم اینا ازشون 1 مگ دارند و اونا باغ دریاچه هستند؛ میگفت به ما میگفتی تا سفارش میکردیم؛ گفتم دیگه دیر گفتی و من انصراف دادم اگر نه اونی که اونجا آشنا شده و ماهی 56500 میریزه به حسابشون؛ واسم پارتی میشد. بعد فکر میکنم که سرعت رو بیش از یک مگ واسشون میبندند؛ خواستی بگو ازشون بپرسم.

انشالله که حتما شما با جلفا کار کردید که اینطور نظر میدی، اگرم کار کرده باشی، میدونی که جلفایی که پرداخت آن لاین نداره و باید کارت به کارت ریخت به حساب آقای عبدالهی؛ نه تنها تخفیف 400 تا 900 نصاب هاشو به کسی نمیده؛ تا پول ندی خبری از جایی نیست؛ ولی این دوست ما اونقدر آشنا هست و مشتری درجه یکی هست که برای اینا اول 20 گیگ ماهانه اشون رو شارژ میکنه و اینا حتی شده تا 3 یا 4 روز بعدش پول رو ریختند به حساب. و همچنین این شرکت به هیچ وجه به کاربر خانگی از 128 بیشتر نمیده، که بازم بخاطر آشناییت، اینا 1 مگ دارند.
ما یک کلام به سوال این همشهری عزیز و داداش گل؛ حقیقت ها رو گفتیم؛ گفتیم این آشنا ما هم به ما اینطوری گفت؛ نگفتیم بیا با ما بریم تا من برات تخفیف بگیرم.
نترس داداش، کسی نمیخواد از اینجا مشتری جمع کنه. حقایق رو صادقانه اینجا داریم میگیم، بدون سود خواهی و منافع شخصی و ...

--------------------------------------------------------

پوزش؛ من اینو الان دیدم :

فن آوا وقتی موقع گرفتن سرویس هم بری باهاشون حرف بزنی؛ خودش میگه: اگر دانلودر هستی و حجم دانلودت فوق العاده زیاده میتونی خلیج فارس رو بگیری که اینم باید بدونی که سرعت متغیر زیادی داری ( و ... = مشکلات خودش) ولی حرف منشی ش ام دقیقا همین بود، گفت اگر کسی اهل وبکم و ... باشه، این نامحدودا براش اصلا مناسب نیست، چون اینا سرعتشون متغیره و هی کم زیاد میشه، پس نمیشه اصلا انتظاری داشت.
یه خوبی دیگه ای هم که نامحدودش داره اینه که مثلا میگفت 512 بگیری رو 1 مگ میبندند و 1 مگ رو روی 1 مگ و نیم. که خب این به نفع ما هست ولی به نظر من بیشترش سود خود شرکتای نامرد درش هست؛ چون اینطوری بیشتر به شوق دانلود میافتی و زودتر حجم تموم میکنی.
راستی؛ هزینه راه اندازی اولیه اش هم اصلا 20 تومن نیست؛ این مال اوناییه که فکر کنم میاند واسه نصبش، من فقط 10 تومن پول رانژه دادم. که نکته ظریفش هم همینجاست,، این جلفا اول به من گفت رانژه میشه 15 ولی خو منشیش احمق بود؛ گفتم من رانژه و راه اندازی نمیخوام ها؛ فقط رانژه که خب بعد همگی میدونیم که قیمتش 5 هست و گفت 5 ؛ ولی هر چی به اینا گفتم که آقا رانژه 5 میشه نه 10 ؛ گفت نه از ما 10 تومن هست و بعد هم که یه تحقیقی کردم، دیدم فن آوا کلا همون تهرانش هم 10 میگیره واسه رانژه :13:

شاد و پیروز و سربلند باشید

ariajoker
27-12-2011, 18:46
..........

seyed_mahdi
27-12-2011, 19:42
سلام
من الان اینترنت پیشگامان دارم نامحدود اوائل سرعت رو 100 بود اما الان رو 20 :5:

برا گشتن خوبه چون زیاد میگشتم اما برا دانلود افتضاحه

شبانه شم که شبا روی همین 20 تا 30 میزارن میگن شبا سرعتا برمیگرده به حالت واقعی

حالا از دوستان کسی میدونه کدوم شرکت خود اینترنت شبانه داره روزانه شو کاری ندارم فقط شبانه رایگان باشه سرعتشم از 50 بالاتر باشه کوفت باشه قبوله.؟

SHAHAB-P30
27-12-2011, 21:50
حالا همه این ها رو بذارید کنار

بعد از نمایشگاه منتظر کم شدن سرعت ها باشید :41:

ariajoker
27-12-2011, 22:10
امروز رفتم جلفا ثبت نام کردم . سرویس 128 سه ماهه چون بعید میدونم دوره ی بعدی تمدید کنم .
دفترش کلا خیلی ساده تر از دفتر اصلی بودو خلوت تر . هر چیم سوال پرسیدم ازش اگر اطلاعی داشت جواب میداد .
گفت توی محدوده ی قندی هم حدود 50 نفر در انتظارن . ( من نمیدونم این مرکز قندی لعنتی واسه چی این همه محلا رو پوشش میده ؟ کل حکیم نظیمیو نظراهو مهردادو خاقانیو باغ دریاچه توحیدو ...... )
گفتم سرویس با سرعتای بالاتر بخوایم بدون مجوز تکلیف چیه ؟ گفت بدون مجوز میدیم بهتون ولی اگر مشکلی پیش اومد با خودتونه . گفتم چه مشکلی مثلا ؟ گفت مخابرات ممکنه سرعتتونو بیاره روی همون 128 .
سرویسم با رانژه و همه چی شد 43/100.
ولی خوب رفتار اینا نسبت به پانژه ای ها خیلی بیشتر چسبید بهم . یه بار رفتم پانژه گفت باید فرد ثبت نام کننده همنام با تلفنی باشه که ثبت نام میکنه تلفنم به اسم پدرم بود منم هرچی اصرار کردم قبول نکرد تازه قبل از اونم ازشون سرویس داشتم ولی رانژم جمع شده بود با این حال بازم قبول نکرد . ( همون موقع رفتم از پارس انلاین تو مهرداد یه سرویس معمولی گرفتم که رانژش حدود 40 روز طول کشید با اینکه همون موقع هم مشتریشون بودمو روی یک خط دیگم هم سرویس داشتم . )
ولی اینجا نه مدرکی خواست نه هیچی. فقط یه شماره موبایلو اسمو شماره ی خطی که میخوام سرویس بگیرم براش .
فقط مشکلی که دارم اینه که خطی که درخواست رانژشو دادم تا حالا روش ADSL نداشتم . اصلا نمیدونم روی فیبر نوریه یا عادی .
راهی نداره اینو استعلام کرد که میشه روش سرویس گرفت یا نه ؟ چون صبانت اینجور که میگفت تا زمانی که پورت خالی میشه باید صبر کرد تا اینو مشخص کنن . ولی یادمه اولین باری که ADSL گرفتم چند سال پیش همون زمان ثبت نام زنگ زدو استعلام کرد .

حالا 10 روز صبر میکنم . اگه دیدم پورتا خالی میشه و نهایتا 25 روزه سرویس وصل میشه میمونم اگر نه باید فکر یه جایی باشم که توی قندی پورت داشته باشه . شما جیی در نظرتون هست ؟

EhsanCPU
28-12-2011, 02:20
قیمت های شبکیه شدید شکسته شد :18:
ولی هنوز پنل نداره :41:
سرویس 1 مگ با شبانه رایگان
با 13 ت کاهش قیمت ماهی 10 ت

hovo
28-12-2011, 07:13
43100؟
28100 سه ماهه 5 گیگ
5000 رانژه؟
دیگه هیچ خرج اضافه ای هم نداره
آهان حجم
چند ماهه و چند گیگ گرفتید؟

hovo
28-12-2011, 07:20
من فقط با آقای خاکپور کار میکنم همون پانژهای ها
نه در مورد سرعت مشکلی داریم نه مورد احترام و جواب دادن(نمونش بروبچ همین فورم هستند)
جلفا چرا گفته ما براتون رانژه میکنیم ولی مشکل مخابراتش با خودتون نمیدونم مگه میشه والا چی بگم.
الان مشتری 2 مگ و 1 مگ دارم که دان شبانشون (البته نه الان تا قبل از این دوهفته اخیر)روی 340 تا 400 بسته شده بود
تمام مشتری های 128 من هم از 220 بالاتر نمیره

منم نگفتم شما گفتید تخفیف میده گفتم دوستمون هواسش جمع باشه
شما یه جای تکس های من رو کوت کن که در مورد شخص شما این حرف رو زده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Milo.Metallboy
28-12-2011, 07:43
بچه ها من هنوز دارم دانلود میکنم شبانم قطع نشد ساعت 7...

saeid127
28-12-2011, 11:33
قیمت های شبکیه شدید شکسته شد :18:
ولی هنوز پنل نداره :41:
سرویس 1 مگ با شبانه رایگان
با 13 ت کاهش قیمت ماهی 10 ت

ای وای :19:

رسماً نابود شدیم!حدس میزدم با تبلیغاتی که کرده راه پیشگامان رو پیش بگیره.اما فکر نمیکردم تا این حد دیگه پیش بره!

خیلی ارزونش کرد.هر گیگ رو هم 3600 میده! :18:

کلا زده تو کار مخابرات.میخواد قیمتهای اونو بشکنه!

الان نمایشگاه چیه؟

r0ss0neri
28-12-2011, 13:50

رسماً نابود شدیم!حدس میزدم با تبلیغاتی که کرده راه پیشگامان رو پیش بگیره.اما فکر نمیکردم تا این حد دیگه پیش بره!

الان نمایشگاه چیه؟
مگه پیشگامان چیکار کرده ؟!

یعنی اگه 1مگ درست حسابی بدن خیلی عالی شد !
امروز میرم نمایشگاه ببینم چه خبره ! این پنل هم بپرسم ببینم وضعیتش چطوریاس ...
بعد این لینک چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته این برمیگرده به اسیاتک که دیگه نمایندشون نیستن .

incrediboy
28-12-2011, 13:53
آقا این شبکیه ساعت دانلود رایگانش 1 تا 8 یا 2 تا 8 ؟ پشتیبانی میگفت 1 تا 8 اما تو سایتش زده 2 تا 8 صبح ؟ کسی دقیق میدونه؟

incrediboy
28-12-2011, 14:01

امروز زنگ زدم پشتیبانی میگه دانلود شبانه دوباره مشکل داره؟ بازم پوکیده فکر کنم.

saeid127
28-12-2011, 16:30
مگه پیشگامان چیکار کرده ؟!

یعنی اگه 1مگ درست حسابی بدن خیلی عالی شد !
امروز میرم نمایشگاه ببینم چه خبره ! این پنل هم بپرسم ببینم وضعیتش چطوریاس ...
بعد این لینک چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته این برمیگرده به اسیاتک که دیگه نمایندشون نیستن .

کلا هر ISP که تبلیغ کنه و قیمت رو پایین بیاره کیفیتش به شدت افت میکنه.به خاطر اینکه پهنای باند همون و مشتری زیاد تر!

اون آدرس هم دیگه کار نمیکنه.من نمیدونم کسایی که تازه میخوان از شبکیه بگیرن رو چه حسابی میگیرن!

نه پنل و نه شارژ آنلاین و نه پشتیبانی درست درمون و نه شبانه رایگان!

امروز زنگ زدم پشتیبانی میگه دانلود شبانه دوباره مشکل داره؟ بازم پوکیده فکر کنم.

یه مدت وصل بود.هم پشتیبانی و هم دفتر فروش به من گفتند مشکل نداره.اما دوباره بعد 5 روز قطع شد.بعد کفتند که ما نگفتیم که درست شده!!!!

alfee2009
28-12-2011, 19:38
سلام
اقای hovo لطفا یه ایمیل به من بزن یه سری سوال میخوام ازت بپرسم در واقع مشورت وراهنمایی.من اینجا پیام خصوصیم غیر فعاله .
mehran.6464@gmail.com

EhsanCPU
29-12-2011, 07:02

الان نمایشگاه چیه؟

نمایشگاه Autocom2011
نمايشگاه كامپيوتر و اتوماسيون اداري
مکان: پل شهرستان

ariajoker
29-12-2011, 12:07
من فقط با آقای خاکپور کار میکنم همون پانژهای ها
نه در مورد سرعت مشکلی داریم نه مورد احترام و جواب دادن(نمونش بروبچ همین فورم هستند)
جلفا چرا گفته ما براتون رانژه میکنیم ولی مشکل مخابراتش با خودتون نمیدونم مگه میشه والا چی بگم.
الان مشتری 2 مگ و 1 مگ دارم که دان شبانشون (البته نه الان تا قبل از این دوهفته اخیر)روی 340 تا 400 بسته شده بود
تمام مشتری های 128 من هم از 220 بالاتر نمیره

[/B]
اقای محترم من میام اینجا حرفی میزنم اون حرفو از توی روده هام در نمیارم که.
نه اینجا از کسی پورسانت میگیرم نه با کسی پدر کشتگی دارم .
وقتی میگم رفتار کارکنای یه دفتر با ارباب رجوع خوب نیست یا اینکه جای دیگه خیلی درست برخورد میکنن مطمئن باش حرفم درسته .

شمائم معلومه که خیلی بیشتر از این حرفا با اقای خاکپور حساب داری که اینجوری سنگشو به سینه میزنی .
اگه خیلی دلت به حالشون میسوزه بشون برسون به جای 4 تا منشی سانتیمانتال گذاشتن یه ذره نحوه ی برخورد با ارباب رجوعو یاد بده بهشون که مشتریاش نپرن .

اینجا اگر شرکتی درست سرویس بده و ازش راضی باشم میام میگم راضیم که بقیه ی دوستانم بتونن استفاده کنن .
اگر هم جایی کیفیت نداشته باشه میگم فلان شرکت یا دفتر نمایندگی این مسائلو داره دیگه تصمیم با کاربراس که برن سمتشون یا نه .

r0ss0neri
29-12-2011, 12:16
کلا هر ISP که تبلیغ کنه و قیمت رو پایین بیاره کیفیتش به شدت افت میکنه.به خاطر اینکه پهنای باند همون و مشتری زیاد تر!

اون آدرس هم دیگه کار نمیکنه.من نمیدونم کسایی که تازه میخوان از شبکیه بگیرن رو چه حسابی میگیرن!

نه پنل و نه شارژ آنلاین و نه پشتیبانی درست درمون و نه شبانه رایگان!

یه مدت وصل بود.هم پشتیبانی و هم دفتر فروش به من گفتند مشکل نداره.اما دوباره بعد 5 روز قطع شد.بعد کفتند که ما نگفتیم که درست شده!!!!
آره خوب موافقم ! من دیروز نمایشگاه بودم از پیشگامان هم علت سرعت کم سرویس و ... رو پرسیدم گفت بالا رفتن تعداد مشتری ها بروز نبودن تجهیزات که گفت داریم روش کار میکنیم پهنای باند رو افزایش بدیم و مشکلات رو برطرف کنیم .

سر شبکیه هم همین بلا داره میاد گویا ! من تا رفتم سمت غرفشون یک برگه داد گفت پر کن 3 ماه اینترنت رایگان 128 ! (ماهیانه 1گیگ فکر کنم) ! اما خوب شبکیه با مخابرات دستش تو یک کاسس و مخابرات هم پهنای باند بالایی داره انصافا !
اما من یک فرم گرفتم که اینترنت 1مگ رو بگیرم فعلا هم فقط 1 گیگ در ماه به همون 10 ت واسه شبانه ! خودشون گفتن تا 2 هفته دیگه شبانه درست میشه و این مدتیم که خراب بوده به حساب کاربری مشتری ها اضافه میشه !
اما نکته جالب این بود که میتونم از اینترنت شبکیه در کنار مخابرات باهم استفاده کنم !
گفتن 10 روز دیگه حداکثر زنگ میزنن ! تا اون موقع هم شبانه باید درست بشه !

خودشون گفتن الان شبانشون روی 512 هست ! همه سرویس ها !! ولی بعد درست میشه ! بگیریم ببینم چطوریاس !
نهایتش بیخیال خط فیبر نوری میشیم و یک خط دیگه میخریم یا کلا اینترنت رو میبوسیم میزاریم کنار .

آقا این شبکیه ساعت دانلود رایگانش 1 تا 8 یا 2 تا 8 ؟ پشتیبانی میگفت 1 تا 8 اما تو سایتش زده 2 تا 8 صبح ؟ کسی دقیق میدونه؟ همون 2 تا 8 هم خیلی خوبه ! 1 تا 8 ؟ فک نکنم هیچ جا تو ایران اینطوری باشه . همون 2 تا 8 درسته .

saeid127
29-12-2011, 15:17
آره خوب موافقم ! من دیروز نمایشگاه بودم از پیشگامان هم علت سرعت کم سرویس و ... رو پرسیدم گفت بالا رفتن تعداد مشتری ها بروز نبودن تجهیزات که گفت داریم روش کار میکنیم پهنای باند رو افزایش بدیم و مشکلات رو برطرف کنیم .

سر شبکیه هم همین بلا داره میاد گویا ! من تا رفتم سمت غرفشون یک برگه داد گفت پر کن 3 ماه اینترنت رایگان 128 ! (ماهیانه 1گیگ فکر کنم) ! اما خوب شبکیه با مخابرات دستش تو یک کاسس و مخابرات هم پهنای باند بالایی داره انصافا !
اما من یک فرم گرفتم که اینترنت 1مگ رو بگیرم فعلا هم فقط 1 گیگ در ماه به همون 10 ت واسه شبانه ! خودشون گفتن تا 2 هفته دیگه شبانه درست میشه و این مدتیم که خراب بوده به حساب کاربری مشتری ها اضافه میشه !
اما نکته جالب این بود که میتونم از اینترنت شبکیه در کنار مخابرات باهم استفاده کنم !
گفتن 10 روز دیگه حداکثر زنگ میزنن ! تا اون موقع هم شبانه باید درست بشه !

خودشون گفتن الان شبانشون روی 512 هست ! همه سرویس ها !! ولی بعد درست میشه ! بگیریم ببینم چطوریاس !
نهایتش بیخیال خط فیبر نوری میشیم و یک خط دیگه میخریم یا کلا اینترنت رو میبوسیم میزاریم کنار .

همون 2 تا 8 هم خیلی خوبه ! 1 تا 8 ؟ فک نکنم هیچ جا تو ایران اینطوری باشه . همون 2 تا 8 درسته .

یعنی شما الان روی فیبر نوری از شبکیه خریدی؟

2 هفته دیگه که خیلیه!به من گفتن تو هفته آینده احتمالاً درست میشه.الان که شبانه ندارن چجوری روی 512 بستن؟

یعنی وقتی وصل بشه روی 512 هست؟این که خیلی افتضاحه!

قبلا 1 تا 10 صبح رایگان بود.بعد شد 1 تا 8.الان هم که کردنش 2 تا 8.مطمئناً همین هم یا محدود میکنند یا کلا بر میدارند.

Lord Farshad
29-12-2011, 19:24
درود

منم نگفتم شما گفتید تخفیف میده گفتم دوستمون هواسش جمع باشه
شما یه جای تکس های من رو کوت کن که در مورد شخص شما این حرف رو زده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش وقتی من از سفارش و .. حرف زده بودم و شما گفتی :

طبیعتا برداشت من این بود که نقل صحبتت روی حرف منه؛ که خب اگر نبوده که هیچی. ما مخلصیم :40:

-----------------------------------------------------------------------------

امروز رفتم جلفا ثبت نام کردم . سرویس 128 سه ماهه چون بعید میدونم دوره ی بعدی تمدید کنم .
دفترش کلا خیلی ساده تر از دفتر اصلی بودو خلوت تر . هر چیم سوال پرسیدم ازش اگر اطلاعی داشت جواب میداد .
گفت توی محدوده ی قندی هم حدود 50 نفر در انتظارن . ( من نمیدونم این مرکز قندی لعنتی واسه چی این همه محلا رو پوشش میده ؟ کل حکیم نظیمیو نظراهو مهردادو خاقانیو باغ دریاچه توحیدو ...... )
گفتم سرویس با سرعتای بالاتر بخوایم بدون مجوز تکلیف چیه ؟ گفت بدون مجوز میدیم بهتون ولی اگر مشکلی پیش اومد با خودتونه . گفتم چه مشکلی مثلا ؟ گفت مخابرات ممکنه سرعتتونو بیاره روی همون 128 .
سرویسم با رانژه و همه چی شد 43/100.
ولی خوب رفتار اینا نسبت به پانژه ای ها خیلی بیشتر چسبید بهم . یه بار رفتم پانژه گفت باید فرد ثبت نام کننده همنام با تلفنی باشه که ثبت نام میکنه تلفنم به اسم پدرم بود منم هرچی اصرار کردم قبول نکرد تازه قبل از اونم ازشون سرویس داشتم ولی رانژم جمع شده بود با این حال بازم قبول نکرد . ( همون موقع رفتم از پارس انلاین تو مهرداد یه سرویس معمولی گرفتم که رانژش حدود 40 روز طول کشید با اینکه همون موقع هم مشتریشون بودمو روی یک خط دیگم هم سرویس داشتم . )
ولی اینجا نه مدرکی خواست نه هیچی. فقط یه شماره موبایلو اسمو شماره ی خطی که میخوام سرویس بگیرم براش .
فقط مشکلی که دارم اینه که خطی که درخواست رانژشو دادم تا حالا روش ADSL نداشتم . اصلا نمیدونم روی فیبر نوریه یا عادی .
راهی نداره اینو استعلام کرد که میشه روش سرویس گرفت یا نه ؟ چون صبانت اینجور که میگفت تا زمانی که پورت خالی میشه باید صبر کرد تا اینو مشخص کنن . ولی یادمه اولین باری که ADSL گرفتم چند سال پیش همون زمان ثبت نام زنگ زدو استعلام کرد .

حالا 10 روز صبر میکنم . اگه دیدم پورتا خالی میشه و نهایتا 25 روزه سرویس وصل میشه میمونم اگر نه باید فکر یه جایی باشم که توی قندی پورت داشته باشه . شما جیی در نظرتون هست ؟

تازه فن آوا از اونجا کوچیکتر بود :دی
50 نفر تازه جلوت هستند ! :41: تا این 50 تا رو راه بندازه و بعد این قندی بیاد کارتو راه بندازه خیلی بد میشه. دعا کن این حرف قندی که از هفته دیگه احتمالا چند تا بچه ها میرند کمکش که راه بندازند زودتر :دی حقیقت باشه.
کلا هر چی بدبختیه واسه ماست :41: ملک شهر میگند الان شده دو تا مرکز مخابراتی؛ یا دوست من توی 22 بهمن هستند؛ بعد این خطش فکر کنم 1 روزه یا 2 روزه رانژه شده :18: چیزی که توی این قندی :19: واسه ما 2 هفته اش آرزو هست :41: اینجا بخاطر پورت آدم میکشند :دی
به منم همین رو گفت، گفت 128 بالاتر رو اگه مدرک ندیم؛ سرعتش رو مخابرات کم میکنه.
اون مدرک نخواستنش هم خیلی خوبه :27: حتی میتونی تلفنی ثبت نام کنی :دی فقط پولو باید بدی، همین :21:
به نظر من حالا حالا ها پورت خالی بشو نیست؛ اگر از من میشنوی، تحقیق کن شرکت های دیگه رو و هر جا خوب بود و پورت داشت برو انجا. اینجا هم تا نره واسه رانژه طوری نیست، توی لیستی؛ هر وقت خواستی مثل من میتونی انصراف بدی و با همین احترام زیادی که موقع ثبت نام بهت گذاشتند؛ شاید حتی بیشتر؛ تمام پولت رو پس میدند.

شاد و پیروز باشید.

hovo
30-12-2011, 21:37
اقای محترم من میام اینجا حرفی میزنم اون حرفو از توی روده هام در نمیارم که.
نه اینجا از کسی پورسانت میگیرم نه با کسی پدر کشتگی دارم .
وقتی میگم رفتار کارکنای یه دفتر با ارباب رجوع خوب نیست یا اینکه جای دیگه خیلی درست برخورد میکنن مطمئن باش حرفم درسته .

شمائم معلومه که خیلی بیشتر از این حرفا با اقای خاکپور حساب داری که اینجوری سنگشو به سینه میزنی .
اگه خیلی دلت به حالشون میسوزه بشون برسون به جای 4 تا منشی سانتیمانتال گذاشتن یه ذره نحوه ی برخورد با ارباب رجوعو یاد بده بهشون که مشتریاش نپرن .

اینجا اگر شرکتی درست سرویس بده و ازش راضی باشم میام میگم راضیم که بقیه ی دوستانم بتونن استفاده کنن .
اگر هم جایی کیفیت نداشته باشه میگم فلان شرکت یا دفتر نمایندگی این مسائلو داره دیگه تصمیم با کاربراس که برن سمتشون یا نه .

من شخصا هیچ خصومتی با شخص عالی ندارم
شاد باشید
خواهش میکنم این بحث رو هم ادامه ندهید

درود

طبیعتا برداشت من این بود که نقل صحبتت روی حرف منه؛ که خب اگر نبوده که هیچی. ما مخلصیم :40:

دوستت دارم زیاد:10:
من کوچیکم بی نهایت:11:
ارادت داریم بیش از حد:40:
شاد و پیروز باشید

یه اتفاق بد
تو این چند روزه چندین تا از مشتری هام رو از دست دادم
یا مخابرات دزد
یا مبین نت عالی
یا اینفورمیشن تکنولوژی (یک ماهه اولش رایگانه )تست کردم خونه مشتری دان خوبی هم داشت ) البته دان رایگان شبانه رو نمیدونم
کلا اوضاع ندا داره میریزه گل هم مشکل دارم باهاش شدیدا
خودم سه شبه نمیتون این قسمتهای آخر خاطرات خون آشام رو دان کنم کلا قاطه

کی میشه این انت @#$ خا @#$ با @#$ ت تموم شه دست از سر اینتر نت ما بردارن
خدایی آخه چی کار به کار دان شبانه ما دارید
ما که کاری به کارتون نداریم....(این دردو دل بود و هیچ عنوان سی @#$یا 30 نداشت
خواهشا اخطار ندید ممنون

Nasser_ZRE
30-12-2011, 22:22
سلام دوستان.

من اگه کارت دانشجویی از یکی دیگه داشته باشم میتونم سرعتم رو 512 کنم؟

r0ss0neri
31-12-2011, 22:41
سرعت کم شبانه ربطی به اون موضوعات نداره ...
بگذریم تا کی باید واسه داشتن یک نت درست حسابی اینقدر بامبول در بیاریم ...

hovo
31-12-2011, 23:48
سلام دوستان.

من اگه کارت دانشجویی از یکی دیگه داشته باشم میتونم سرعتم رو 512 کنم؟

دوست خوبم درسته توی سایت ندا نوشته که...

ولی بی خیال چیزی نییاز نیست
شما بدون هیچ کارتی میتونید تا 2 مگ رو بگیرید و هیچ دنگ و فنگی هم نداره و نه نیاز به کارت داره نه اجازه مخابرات و استادی و دانشجویی و اینها همش کارای اداریه که اصلا نیاز به اجراش نیست
با مراجعه به یکی از نماینگی های اصلی میتونید تقاضای ای دی اس ال بدید تا 2 مگ به راحتی

راستی تو اصفهان پارس آنلاین امروز ترکوند
ورودی پاساز امروز صبحتبلیغش رو دیددم
سه ماهه 6 گیگ 23 تومن
باید برم تقاضا کنم تست کنم یه خطش رو ببینم دان شبانش چه جوری
فکر کنم ای اس پی بعدی مشتری هام پارس باشه
امید وارم یه روز نگم خداحافظ ندا

ساعات بد شبانه
عدم ثبات در یک هفته
و خرابی ها و قطعی های زیاد این دو هفته
با آمار زیاد مشتری هام
متاسفم

Lord Farshad
02-01-2012, 11:47
درود

دوست خوبم درسته توی سایت ندا نوشته که...

ولی بی خیال چیزی نیاز نیست
شما بدون هیچ کارتی میتونید تا 2 مگ رو بگیرید و هیچ دنگ و فنگی هم نداره و نه نیاز به کارت داره نه اجازه مخابرات و استادی و دانشجویی و اینها همش کارای اداریه که اصلا نیاز به اجراش نیست
با مراجعه به یکی از نماینگی های اصلی میتونید تقاضای ای دی اس ال بدید تا 2 مگ به راحتی

من اون موقع جلفا بهم گفت که ما بهت میدیم، ولی اگر بعدا مدرکی تحویل ندی؛ سرعتت رو از مخابرات کم میکنند. به آریا خان هم همین رو گفته بوده.

---------------------------------------------------------------------

آقا یه نیم ساعتی هست که تلفن ما قطع شده؛ یعنی بالاخره دارند این دوستان شهید قندی کاری واسه رانژه انجام میدند؟

roohroba
02-01-2012, 17:04
این شبکیه چی شد تکلیفش؟ پنل؟ دانلود شبانه؟ این adsl هوشمند که تو سایتشون زدن همینه که ما داریم الان؟! واقعآ که عالیه!!

saeid127
02-01-2012, 17:57
این شبکیه چی شد تکلیفش؟ پنل؟ دانلود شبانه؟ این adsl هوشمند که تو سایتشون زدن همینه که ما داریم الان؟! واقعآ که عالیه!!

والا ما هم مثل شما.هرچی هم که زنگ میزنیم تازه طلبکار هم هستند.الان کلی فایل تو آی دی ام دارم که لینکشون اکسپایر شده.فکر کن 1 ماه دانلود شبانه قطع باشه...

آره خیلی عالیه...من که دارم لذت میبرم.

Lord Farshad
02-01-2012, 18:50
درود.

آخــــــــــــــ:40:ـــــــ ــــــــیش این نت ما هم بالاخره راه افتاد :10:
امروز تا تلفن قطع شد؛ زنگ زدم به مسئول شهید قندی، شروع کردم دعوا که آخه ما از 26 تا حالا هنوز که هنوزه خبری نشده؛ اخه این چه وضعشه و ... بعدش گوشی رو داد به طرفش؛ گفت شمارتو بده، تا گفتم، گفت همین الان رفتیم واسه رانژه :دی :40: از بس موی دماغشون شدم؛ آشنا شدیم دیگه با اینا :دی
بهدش فوری زنگ زدم فن آوا، گفتم مخابرات به من اینطور گفت؛ گفت که صبر کن، یه چک زد و هنوز خبری نبود؛ گفت مطمئنی؟ گفتم همین الان خودشون گفتند بهم؛ گفت هنوز جوابش واسه ما نرسیده، حالا من میفرستم تهران که یوزر و پس ات رو فعال کنند و تا یه 2 ساعت دیگه باید چراغ مودمت اوکی بشه و از روشن خاموشی در بیاد.
خلاصه باز ساعت 4 شد و خبری نشد، زنگیدم فن آوا و گفتم پس چه خبر شد :41: من که تو پنل ام میرم ولی هنوز چراغ ثابت روشن نیست؛ گفت آخه هنوز مخابرات رانژه نکرده چون واسه ما لیست ندادند. اینا عادتشونه کارا رو تیکه تیکه ای میکنند ولی چون اینطوری بهت گفته، تا یک ساعت دیگه یا فردا صبح وصله.
بهدش بهش گفتم خانم نزنی ما رو به خاطر دانلود محدود کنیا ! گفت که نه :دی ما مثل شاتل نیستیم :دی

خلاصه بالاخره وصل شد.

saeid127
02-01-2012, 18:55
شما چه سرویسی از فن آوا گرفتید؟

هزینه رانژه چقدر گرفتن؟

Lord Farshad
02-01-2012, 19:13
درود

شما چه سرویسی از فن آوا گرفتید؟

هزینه رانژه چقدر گرفتن؟

من چون دانلودم بالا بود و مشکلی با افت و تغییر سرعت نداشتم؛ این نامحدود سه ماهه PG2 اش رو گرفتم.
نامردا 10 تومن رانژه گرفتند :41:

این سرویسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان هم دارم از سایت سی نت ، آنتی ویروس دان میکنم؛ این سرعت دانلودش؛ فقط به قول خودشون سرعت این سرویس متغیر هست، از 16 تا 64 به جز فکر میکنم شرینگ 1/8 اش موقع شلوغی خط ها که خب واسه من 45 میره و میشه 75 :دی هی تغییر میکنه مدام ولی بیشتر رو 50 و 60 هست. همه چیز میشه سرعتش :دی

saeid127
02-01-2012, 19:41
مرسی از توضیحاتی که دادید.من حساب کردم اگر شما با سرعت متوسط 55 کل 24 ساعت رو دانلود کنید روزی 4.5 گیگ دانلود دارید.

خوبه ولی واسه وبگردی مناسب نیست.روشن بودن 24 ساعته سیستم رو هم باید مد نظر داشت.

Lord Farshad
02-01-2012, 19:58
تکراری، حذف شود لطفا

Lord Farshad
02-01-2012, 20:04
درود

مرسی از توضیحاتی که دادید.من حساب کردم اگر شما با سرعت متوسط 55 کل 24 ساعت رو دانلود کنید روزی 4.5 گیگ دانلود دارید.

خوبه ولی واسه وبگردی مناسب نیست.روشن بودن 24 ساعته سیستم رو هم باید مد نظر داشت.

البته پینگش هم بدکی نیست؛ قبلا که گرفتم رو 0.51 بود؛ الان هم نورتون رو نصب کردم و دو تا تست:

جالب اینجاست هر بار هم تست میگیری یه طور میشه؛ مثلا یه بار سرعت دانلود 0.45 هست یه بار 0.51 یه بار 0.32 و ... که خب اصلی ترین دلیلش همین سرعت متغیرش هست. من چون وبکم و ... نیاز ندارم، این مناسبم بود، چون هم دانلودم زیاده؛ هم حتی با گوشی زیاد دانلود میکنم و ... و از طرفی به خاطر دانشگاه و مشکلات و ... نمیتونستم دانلودامو بذارم واسه شب؛ واسه همین بهترین بود واسم. اما خب مثلا دوستم خونشون 22 بهمن هست و فکر میکنم ندا 128 اش رو روی 1 مگ بسته و با 160 و اینا دان میکنه تو روز ولی خب به قول خودش اونم مثل منه؛ فوری حجم تموم میکنه.

alim4
02-01-2012, 22:55
درود
اینم یک تست از adsl مخابرات

بدک نیست. ;)

frnsh
03-01-2012, 00:21
سلام
دوستان پارس هنوز شبی 3 گیگ و اینا میگیرن؟
من همچنان شبی به زور 700 مگ و صبحم میبینم از حجمم یه 200 مگ کم شده! (همون تکنیک 12:35 تا 6:55)

ariobarzan2
03-01-2012, 17:16
سلام
دوستان پارس هنوز شبی 3 گیگ و اینا میگیرن؟
من همچنان شبی به زور 700 مگ و صبحم میبینم از حجمم یه 200 مگ کم شده! (همون تکنیک 12:35 تا 6:55)
منم با سرویس 256 دیشب 800 تا گرفتم قبلا تا سه گیگ هم میگرفتم

r0ss0neri
03-01-2012, 23:25
کسی سرویس های جدید شبکیه رو گرفته ؟ کیفیت سرعت ؟! سرعت شبانه ؟ اصلا شبانه درست شده ؟!
پنل ؟!

alimooghashang
04-01-2012, 14:25
اقا کسی میدونه سرویس های جدید نداگستر چیه؟

سرویس ADSL نامحدود ضریب اشتراک یک به ده

چطوریاس؟
خوبه؟
کسی داره؟

r0ss0neri
04-01-2012, 14:48
اقا کسی میدونه سرویس های جدید نداگستر چیه؟

سرویس ADSL نامحدود ضریب اشتراک یک به ده

چطوریاس؟
خوبه؟
کسی داره؟

یعنی سرعتت داغون ! 128 بگیری میشی 16 کیلوبایت ! تازه بین 10 نفر شر میکنن ! ممکنه سرعتت بشه 1.6 کیلوبایت .

شبکیه هم آشغالتری شرکت هست ! سمتش نرین ! درغگوهای پست فطرت با این پشتیبانی داغون و نشستش !
روی DLC هم سرویس نمیده .

alimooghashang
04-01-2012, 15:45
یعنی سرعتت داغون ! 128 بگیری میشی 16 کیلوبایت ! تازه بین 10 نفر شر میکنن ! ممکنه سرعتت بشه 1.6 کیلوبایت .

شبکیه هم آشغالتری شرکت هست ! سمتش نرین ! درغگوهای پست فطرت با این پشتیبانی داغون و نشستش !
روی DLC هم سرویس نمیده .
من الان 128 عادی دارم پهنای باندم رو 2 مگ بازه و سرعت دانلودم 230 هست
میخواستم ببینم این سرویسش چطوریاس!

r0ss0neri
04-01-2012, 16:30
من الان 128 عادی دارم پهنای باندم رو 2 مگ بازه و سرعت دانلودم 230 هست
میخواستم ببینم این سرویسش چطوریاس!
روال بین 130 تا 230 ــه ! یعنی 1مگ یا 2مگ بسته به ISP ! البته سرعت های شبانه این سرویس ها بگیر نگیر داره !
128 شاید 100 تا دانلود بده شاید 16تا ! به این نباید خورده گرفت !

من خودم میخوام یک خط تلفن عادی بگیرم (DLC ام) و احتمالا از پارس آنلاین سرویس 1مگ بگیرم .
شبکیه که رفتم دفتر به شدت بدم اومد از پشتیبانی و کارکنانش ! عمرا خودمو اسیر اینا نمیکنم ...

دوستان اینترنت 1مگ یا 2مگ با ترافیک 1تا3 گیگ در ماه از کجا بگیرم بهتره ؟!
واسه دانلود شبانه میخوام .

incrediboy
04-01-2012, 18:08
روال بین 130 تا 230 ــه ! یعنی 1مگ یا 2مگ بسته به ISP ! البته سرعت های شبانه این سرویس ها بگیر نگیر داره !

من خودم میخوام یک خط تلفن عادی بگیرم (DLC ام) و احتمالا از پارس آنلاین سرویس 1مگ بگیرم .
شبکیه که رفتم دفتر به شدت بدم اومد از پشتیبانی و کارکنانش ! عمرا خودمو اسیر اینا نمیکنم ...

من خودم الان از شبکیه دارم ، خدمتتون عرض کنم که علاوه بر آشغال بودن سرویس هاشون، میشه به بی سواد بودن پشتیبانی، دروغگو بودن، نداشتن پنل و از همه مهمتر نداشتن دانلود شبانه اشاره کرد. همون اینترنت 2030 هست فقط واسه خاطر این که بگن ما فرق داریم پنل ندارن. بالاخره این هم یه نوع تفاوته دیگه.:41:

r0ss0neri
04-01-2012, 18:23
من خودم الان از شبکیه دارم ، خدمتتون عرض کنم که علاوه بر آشغال بودن سرویس هاشون، میشه به بی سواد بودن پشتیبانی، دروغگو بودن، نداشتن پنل و از همه مهمتر نداشتن دانلود شبانه اشاره کرد. همون اینترنت 2030 هست فقط واسه خاطر این که بگن ما فرق داریم پنل ندارن. بالاخره این هم یه نوع تفاوته دیگه.:41:
آره ! الانم که مستقیم رفتن با مخابرات شریکی کار میکنن ! فقط رفیق تو نمایشگاه شنیدم شبانش درست میشه و پنل هم پنلیست شبیه پنل مخابرات !
مثل این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خلاصه وضعیت اینترنتت رو بگو ! درست شد نشد و ... با پشتیبانی هم در تماس باش ببین میخوان چه غلطی بکنن و دارن میکنن بگو شبانه چی شد و پنل ببین چی میگن خبرشو بده . ممنون

BursT
04-01-2012, 19:09

سمت شاتل نیا!
سرعت روزانه اش عالیه
پینگش افتضاحه
سرعت شبانه ش عالیه ولی اگه زیاد دانلود کنی وارد لیست سیاه می شی و سرعت دانلودت به ۱۰ کیلوبایت می رسه

behrouz206
05-01-2012, 14:06
پیشگامان اصفهان داغون شده ! سرعت زیر 2 کیلوبایت به طوری که هیچ پیجی باز نمیشه. واقعا متاسفم.
سایر دوستان پیشگامانی اعلام وضعیت کنن.
مرسی

SHAHAB-P30
05-01-2012, 20:08
ندا گستر
20 روز پیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الآن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farhad 8904
05-01-2012, 22:46
دوستان اصفهانی ping شانل شما زیاد نشده؟؟؟؟

Aminnet2008
05-01-2012, 23:07
درود بر دوستان . من ندا گستر دارم Ping yahoo َ رو 450 ms هست . من یه شرکت میخوام که Ping یاهو زیر 300 باشه . دوستان چی پیشنهاد میدن ؟؟؟

saeid127
05-01-2012, 23:08
به نظرتون مسئولین شبکیه به روح اعتقاد دارند؟؟؟ :13:

1 ماهه که دانلود شبانه،پنل،پشتیبانی درست و ... نداریم.کارم هم با اینترنت زیاده.نمیتونم فعلا عوض کنم! :41:

Lord Farshad
05-01-2012, 23:21
درود.

درود بر دوستان . من ندا گستر دارم Ping yahoo َ رو 450 ms هست . من یه شرکت میخوام که Ping یاهو زیر 300 باشه . دوستان چی پیشنهاد میدن ؟؟؟

من الان با فن آوا گرفتم؛ پینگش رو 295 و اینا بود یاهو؛ حالا اگه میخوای عکس بذارم.
شما اول انتظاراتت رو بگو، فقط پینگ میخوای؟

به نظرتون مسئولین شبکیه به روح اعتقاد دارند؟؟؟ :13:

1 ماهه که دانلود شبانه،پنل،پشتیبانی درست و ... نداریم.کارم هم با اینترنت زیاده.نمیتونم فعلا عوض کنم! :41:

هنوز درست نشده نت ات سعید خان؟ :18: یعنی اینا هیچ تعهدی نسبت به قراردادی که بستند ندارند ؟ :41:
اگه اینطوره پس تو روحشون :19: :31:

saeid127
05-01-2012, 23:37
نه هنوز.همه چیز استخون تو زخمه.اصلاً یه وضعی...

تعهد چیه؟مگه تو ایران چیزی به اسم تعهد خدمات وجود داره؟

آره تو روحشون! :27:

Lord Farshad
05-01-2012, 23:42
نه هنوز.همه چیز استخون تو زخمه.اصلاً یه وضعی...

:41: ای بابا :13:

تعهد چیه؟مگه تو ایران چیزی به اسم تعهد خدمات وجود داره؟

حرف حساب و حق رو که نمیشه چیزی گفت :دی پس همون تو روحشون :27:

i!i!i!
06-01-2012, 01:22
خب دیگه یه ماه که شبکیه قطع بود و هر وقتم زنگ میزنیم میگه 2-3 هفته دیگه
بعد هم اینترنت ملی:دی
دیگه باید کرکره idm بکشیم پایین:دی

برگی از یک نوشته:

چرا شبکیه ؟

1. سابقه طولانی و تجربیات متعدد در ارائه خدمات پهنای باند
2. تخصص و بکارگیری آخرین دستاوردهای روز در زمینه IT
3. کارشناسی و پیشنهاد روش بهینه دسترسی به اینترنت
4. سطح رضایت بالای مشتریان
5. تعهد به مشتریان

به به
زیر این تعهد له شدیم:دی

Aminnet2008
06-01-2012, 11:00
درود.من پینگ و دانلود شبانه برام مهمه که البته user va pass شبانش یکی باشه . من خودم فن آوا داشتم بد نبود ولی یوزرش جداس برا شبانه .

Lord Farshad
06-01-2012, 13:04
درود.

درود.من پینگ و دانلود شبانه برام مهمه که البته user va pass شبانش یکی باشه . من خودم فن آوا داشتم بد نبود ولی یوزرش جداس برا شبانه .

پس حالا باید دست نگه داری؛
فن آوا رو که خودت گفتی.
صبا هم فکر میکنم فرق داشته باشه یوزر و پس اش.
مخابرات که :31: .
شبکیه رو هم که دوستان فرمودند :41: .
رنگین کمان هم که کلا ول معتل هست؛ دوستان هم بد میگند.
شاتل رو هم که پینگش بیشتر بد شنیدم ولی محدودت میکنند بعدش توی دانلود شبانه :27: .

البته تمام این حرفایی که من زدم در مورد سرعت و پینگ و ... همونطور که خودت میدونی، از یه محدوده مخابراتی به محدوده دیگه ممکنه 180 درجه تغغیر کنه!

من شرکت دیگه ای به ذهنم نمیرسه؛ دوستان حالا باید کمکت کنند و خودتم یه تحقیقی در مورد پارس آنلاین و ... از سایت هاشون بکن و ببین که اصفهان دارند؟ وضعیتشون چطوره.

Aminnet2008
06-01-2012, 13:49
راستش من بین پیشگامان و پارس آنلاین موندم . دوستان چی پیشنهاد میکنند ؟

BursT
06-01-2012, 14:07
شاید پرنیان نت به دردت بخوره

behrouz206
06-01-2012, 17:52
راستش من بین پیشگامان و پارس آنلاین موندم . دوستان چی پیشنهاد میکنند ؟

سلام
عزیزم پیشگامان وضعش خرابه . پارس انلاین بگیر

ariobarzan2
06-01-2012, 20:23
دوستان پارس آنلاینی که سرویس 512 و یک مگ دارن دانلود شبانه چقدر میگیرن؟

behrouz206
06-01-2012, 23:23
دوستان پارس آنلاینی که سرویس 512 و یک مگ دارن دانلود شبانه چقدر میگیرن؟

800 مگ :31:

ariobarzan2
07-01-2012, 11:43
800 مگ :31:
من خودم رنگ کارم

behrouz206
07-01-2012, 13:07
من خودم رنگ کارم

برو پیشگامن بگیر شبی 4 گیگ میده :31:
البته 4 گیگ منهای 5 گیگ به عبارتی میشه -1 گیگ یعنی چیزی که نمیزاره دانلود کنی هیجی اون از روی کامپیوتر تو دانلود میکنه !!!:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31 :

ariobarzan2
07-01-2012, 13:17
برو پیشگامن بگیر شبی 4 گیگ میده :31:
البته 4 گیگ منهای 5 گیگ به عبارتی میشه -1 گیگ یعنی چیزی که نمیزاره دانلود کنی هیجی اون از روی کامپیوتر تو دانلود میکنه !!!:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31 :
31::31::31::31::31::31::31::31::31::31

Mohammad_es66
07-01-2012, 15:58
کدوم اپراتورها دانلود شبانشون بیشتره منظورم ساعتشه

saeid127
07-01-2012, 17:56
تا اونجایی که من میدونم الان دیگه بالای 6 ساعت نداریم!

شبکیه،(اگر وصل بشه!)،پارس آنلاین(با اون روش خاصش)،فکر کنم داتک (پرنیان) هم از 1 تا 7 باشه.

saeid127
08-01-2012, 17:31
الان زنگ زدم پشتیبانی گفت دانلود شبانه شبکیه از 2 تا 8 درست شده.امشب بزنیم بهش ببینیم چجوریه!

roohroba
08-01-2012, 19:37
الان زنگ زدم پشتیبانی گفت دانلود شبانه شبکیه از 2 تا 8 درست شده.امشب بزنیم بهش ببینیم چجوریه!
امروز بعد از ظهر بود یکی دو دفعه اینترنت قطع و وصل شد، چراغ DSL هم همین طور، حدس زدم احتمالآ یه اتفاقی داره میفته! خدا کنه درست شده باشه!

saeid127
08-01-2012, 19:48
امروز بعد از ظهر بود یکی دو دفعه اینترنت قطع و وصل شد، چراغ DSL هم همین طور، حدس زدم احتمالآ یه اتفاقی داره میفته! خدا کنه درست شده باشه!

اون که انگار قطعی ملی بوده!

واسه بعضی ها از صبح قطع بوده.

roohroba
09-01-2012, 18:11
دیشب گذاشتی واسه دانلود؟ چه طور بود؟

r0ss0neri
09-01-2012, 19:33
دانلود شبانه چطور بود ؟ سرعتت چنده ؟ چه سرویسی میگیری ؟!

jahandownload
10-01-2012, 09:09
سلام دوستان
من تازه ADSL صبانت گرفتم با سرعت 512
فعلا که سرعتم خیلی عالیه , سرعت دانلودم روی حدود 230 کیلوبایت بر ثانیه هست
شبانه هم حدود 2.7 گیگ دانلود دارم البته تازه 2 شب هست که راه اندازی شده و در طول این دو شب این مقدار بوده
امروز حدود ساعت 6 صبح به بعد سرعت دانلودم روی 260 - 270 بود که البته چون خودم یه سر رشته هایی دارم میدونم که سرعت قبل از اون هم همین بوده ولی مشکل از سرور دانلودم بود که ازش داشتم دانلود می کرد مثل اینه که برید از رپیدشیر دانلود کنید در چنین شرایطی سرعت شما هرچقدر هم بالا باشه بازهم سرعت اصلی دانلود کمه ( البته همه اینجا استادند )
امروز حدود ساعت 6:50 دقیقه از اینترنت شبانه دیس شدم و دوباره وصل شدم از اون لحظه تا حدود ساعت 7:40 به مقدار 500 مگ دانلود کردم ( توجه داشته باشید که شبانه صبانت تا ساعت 7 صبح هست ) اما خوب بعد پایان این 500 مگ شک کردم که نکنه از حجم روزانه کم کنه برای همین دیس شدم
الان رفتم ریز کارکرد را دیدم و دیدم هیچی کم نکرده
الان موندم اگه خودم دیس نمیشدم تا ساعت چند دانلود می کرد ؟
الان هم دارم به سه دلیل غصه میخورم اینکه چرا دیس شدم , اینکه چرا دو شب پیش این کار را نکردم , اینکه چرا شنبه شب را کلا از دست دادم.

درضمن این را هم بگم که برای سفارش ADSL اصلا به هیچ دفتر و شرکتی نرفتم چهارشنبه هفته پیش از طریق سایت سفارش دادم و بعد از ظهر شنبه اینترنت وصل بود . بدونه اینکه از خونه خارج بشم ADSL را وصل کردم ( برای اونهایی گفتم که تازگی میخوان اینترنت بخرن )

محدوده مخابراتی را هم به دلیل امنیتی نمیتونم بگم :)

راستی شما میدونید بعد از چند وقت سرعتم کم میشه یا نه ؟
چون احتمال میدم برای اینکه نشون بدن سرویس های خوبی دارند اوایل کار اینطوری خوب سرویس دهی میکنند و بعد ...
راستی از Speedtest پینگ و سرعت و اینا را گرفتم که الان عکسش نیست اما اگر همینطوری قبول میکنید بگم که
دانلود : 1.7
آپلود : 0.4
پینگ : 54
جالبیش به اینه که برای شبانه هم همین بود ( چند صدم اینطرف اون طرف )

saeid127
10-01-2012, 14:03
دیشب گذاشتی واسه دانلود؟ چه طور بود؟

دانلود شبانه چطور بود ؟ سرعتت چنده ؟ چه سرویسی میگیری ؟!

سرعتش خوبه.واسه من که یک مگ دارم بین 200 تا 270 بود.بعضی مواقع تا 320 هم میرسید!!!!!!

حدود 4.5 گیگ گرفتم.البته فکر کنم به زودی محدودش کنند.

Mohammad_es66
11-01-2012, 09:21
خب دوستان از بد و بدتر کدوم اپراتور فعلا بده شبانه مد نظرم هست هآآآآآآآآآآآآآآ

homaan
12-01-2012, 00:31
با سلام
از دوستان میخواستم راهنمایی کنند کدوم یک از شرکتهای پارس انلاین شبکیه و یا صبا نت پینگ پایینتر و ثبات و پایداری بیشتری داره و مقدار دانلود شبانه برای من مهم نیست .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Lord Farshad
12-01-2012, 00:44
درود.

این شهید قندی هم شده واسه ما مصیبت :13: :41:
ساعت 3 از دانشگاه اومدم؛ دیدم چراغ مودم خاموش روشن میشه، زنگ زدم شرکت، گفتم خانم نت قطعه؟ :41: نه گذاشت و نه برداشت و گفت که مرکز شهید قندی به دلیل تغییر تجهیزات خودش قطعه ولی امروز باید وصل بشه.
هی یه گاهی نگاه میکردیم و خبری نبود و گفتم دیگه تعطیل ولی ساعت 8 بود که الکی نگام افتاد و دیدم وصل شده :8:

saeid127
12-01-2012, 12:41
شبکیه شبانش رو دوباره واقعی کرد.الان با همون 130 میگیرم.

Saeeden
12-01-2012, 12:46
سلام
شرمنده این سوال ربطی به بحث شما نداره
ولی چطور میتونم یک تاپیک بسازم ؟؟؟
ممنون

i!i!i!
12-01-2012, 18:32
شبکیه واسه من قاطی کرده
دیشب که گذاشت واسه دانلود صبح که دانلود چک کردم حدود 12 گیگ دانلود کرده بود:18:
دیشب بیدار موندم ببینم چجوری
حدود 5-6 تا لینک میزارم هر کدومش با 100-150 دانلود میشد
احتمالش هست پول اینا بیاد رو قبض؟!:41:
به نظرتون دانلود کنم؟!

saeed386
12-01-2012, 22:57
شبکیه شبانش رو دوباره واقعی کرد.الان با همون 130 میگیرم.
سرعت من از 40-50 بیشتر نمیره!(هر چند تا فایل که باشه هم همین سرعته!)

Mohammad_es66
13-01-2012, 09:47
شبکیه واسه من قاطی کرده
دیشب که گذاشت واسه دانلود صبح که دانلود چک کردم حدود 12 گیگ دانلود کرده بود:18:
دیشب بیدار موندم ببینم چجوری
حدود 5-6 تا لینک میزارم هر کدومش با 100-150 دانلود میشد
احتمالش هست پول اینا بیاد رو قبض؟!:41:
به نظرتون دانلود کنم؟!

نه عزیز جون هیچی نمیاد بو حالشو ببر:31:

3jjj
13-01-2012, 21:03
اقا سرعت دانلود با سرویس 2مگ چقدر باید باشه راستش دانلود من روی 230 کیلو هست و شبانه هم روی 10-20
بیشتر نمیشه میخواستم بدونم بقیه ای اس پی ها هم همینقره یا بیشتره ؟
سرویس من از شاتله و داره تموم میشه با این سرعت تمدید کنم یا برم سراغ ای اس پی دیگه؟:20:

r0ss0neri
14-01-2012, 01:03
شبکیه مگه رو قبض میاد ؟!!!
پنلتون درست شد ؟!
میرزه 10ت بدیم واسه شبانه 1مگ ؟!

i!i!i!
14-01-2012, 06:33
شبکیه مگه رو قبض میاد ؟!!!
پنلتون درست شد ؟!
میرزه 10ت بدیم واسه شبانه 1مگ ؟!

پنل که هنوز نداره ولی شبانه مجانیه
اگه سرعت شبانه 1 مگ مثل قبل باشه شبی 2.5 گیگ راحت میگیری
من یه گیگ 10 تومن گرفتم شبی 15 گیگ دارم دانلود میکنم
فک نکنم بی ارزه:31:
به پشتیبانی هم زنگ زدم گفت رو فبض میاد گفت نه و ماهانه باید شارژ کنی

Aminnet2008
14-01-2012, 11:51
درود.از دوستانی که سرویس parsonline دارن و در منطقه ی مخابرات استقلال اصفهان هستند ممنون میشم پینگ yahoo.com رو برام بگیرن اطلاع بدن . ممنون میشم.

r0ss0neri
14-01-2012, 14:03
15 گیگ جدی میگی ؟! از چند تا چند هست شبانه ؟!
فک کنم با توجه به قیمتش بهترین شبانه رایگان باشه !

i!i!i!
14-01-2012, 15:53
15 گیگ جدی میگی ؟! از چند تا چند هست شبانه ؟!
فک کنم با توجه به قیمتش بهترین شبانه رایگان باشه !

این 4-5 شب اخیر که حدود 15 گیگ میگرفتم ولی امروز صبح یه گیگ تموم شده بود ولی میارزید واسه 60-70 گیگ 10 تومن بدی:دی
قبلا که میگفتن 2-8 از 1-8 هم دانلود میکردی کم نمیکرد ولی الان پنل نداره ریسکه:31: همون 2-8 هم حداقل 2.5 گیگ میده

farzan311
15-01-2012, 12:45
سلام
خوب فکر کنم بعد از مدت ها دارم پست میدم اینجا
من خیلی وقته pc ندارم و از شبکیه هم تا الان سرویسم رو شارژ میکردم فقط با تبلت باهاش کار میکردم و دانلود و اینا در کار نبود
الان 1 مگ ازش گرفتم 20 تومن برا 3 ماه:31:
یه بارم تا بعد 2 بیدار موندم ولی سرعتش تغییر نکرد یعنی رو تبلت که کلا نوسان داره ولی خوب شبم 220 و اینا سرعتم بود
برا پنلم بهم گفتند ایمیلت رو بده ببینیم چیکار میشه کرد :13:

urcu
15-01-2012, 14:13
جهت رفاه حال دوستان و ضد حال بهISP هایی محدود کننده و کم فروش مانند شاتل:

شماره های تماس اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه مرکزی (اصفهان)

اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطقه مركزي

تلفن تماس : 6249040 - 0311

دورنگار: 6242052 - 0311

پست الكترونيكي: isfahan@cra.ir

نشاني: اصفهان، خيابان محتشم كاشاني، پلاك 104

EhsanCPU
15-01-2012, 15:30
برا پنلم بهم گفتند ایمیلت رو بده ببینیم چیکار میشه کرد :13:
سلام به فرزان عزیز
دلمون برات تنگ شده بود
آقا یعنی ریز مصرف به ایمیلت ارسال میشه؟

.mohsen
15-01-2012, 19:40
در حال حاضر سرعت تو شهر شما چقدره؟

frnsh
16-01-2012, 09:25
سرعت من از 40-50 بیشتر نمیره!(هر چند تا فایل که باشه هم همین سرعته!)

دقیقا!
منم با پارس 128 اوضاعم همینه!
فقط امیدم به همون 6 تا 6:55 که شبا حدود 700 مگ میگیرم!
واقعا اگه از یه جایی سرویس میگیرین و اوضاعش بدک نیست، نرید سراغ یه جا دیگه حتی اگه همه بگن اون بهترینه! توی هر خونه ای یه سرویس خوبه! :18:

از کجا سرویس میگیرین؟

saeid127
16-01-2012, 10:04
دیشب سرعت من 350 به بالا بود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از شبکیه همچین ناپرهیزی بعیده.فکر کنم تا صبح 6-7 گیگ دانلود شده.

i!i!i!
16-01-2012, 12:00
از کجا سرویس میگیرین؟

شبــکیـــــــه

ali_disslove
16-01-2012, 14:45
دقیقا!
منم با پارس 128 اوضاعم همینه!
فقط امیدم به همون 6 تا 6:55 که شبا حدود 700 مگ میگیرم!
واقعا اگه از یه جایی سرویس میگیرین و اوضاعش بدک نیست، نرید سراغ یه جا دیگه حتی اگه همه بگن اون بهترینه! توی هر خونه ای یه سرویس خوبه! :18:

از کجا سرویس میگیرین؟

من که همون 180 قبلیم اما قطع میشه بعضی وقتا باید مودمو روشن خاموش کنم و اینکه پینگ خیلییی بالا رفته

frnsh
17-01-2012, 07:45
به نظرتون من چیکار کنم با این وضع؟
بخوام دوباره جابجا کنم کلی دوباره قطع میشم و اینکه کجا برم که با اینجا بسازه؟ : دی

saeid127
17-01-2012, 10:37
فعلاً اوضاع همه جا به هم ریخته!

شبکیه الان خوبه ولی یهو دیدی یک ماه دانلود شبانت قطع شد!پنل هم نداره.شارژ آنلاینش هم مکافاته!ولی در کل نسبت به قیمتش می ارزه.از نظر قطع و وصل هم واقعاً مشکل بزرگیه.فکر کن یکی دو هفته اینترنت نداشته باشی! :19: 1 درصد!

meshkiposh2200
18-01-2012, 00:50
پست اشتباهی

saeed386
18-01-2012, 21:14
سرعت من کم شده!
(از شبکیه سرویس دارم)

alimooghashang
18-01-2012, 21:23
سرعت من کم شده!
(از شبکیه سرویس دارم)

سرعت کی کم نشده؟
خیلی وقته افتضاحه
بخاطر انتخاباته
باید منتظر بدتر ازین باشیم!
بعد از اون خوب میشه

amirharry
22-01-2012, 13:11
من صبانت دارم 2-3 ماهی هست اصلا راضی نیستم می خواستم عوض کنم منطقه مخابراتی شهید بهشتی هستم کجا رو پیشنهاد می کنید ؟(چون آنلاین بازی می کنم پینگ خیلی برا مهمه)
اسپادانا چطوره؟من با 128 صبانت با 70 دانلود می کنم اگه اسپادانا بگیرم همین طوره یا با 16 دانلود می کنه؟
اسم مودم های وایرلس چیه و قیمتش چقدره؟(منظورم اونایی نیست که به خط تلفن وصل میشه و آنتن داره)

EhsanCPU
26-01-2012, 05:47
سرعت دانلود من شده 10 :41:
:19:شــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــبکیه:19:

saeid127
26-01-2012, 11:15
من مشکلی ندارم احسان جان.

هم شب و هم روز سرعت 230 هست.البته شبها متغیره.بعضی موقع ها 300 و بعضی موقع ها کم تر.

i!i!i!
26-01-2012, 15:29
مال من ماکزیمم 15 بود دیشب
10 تا لینک باهم گذاشتم شد حدود 90
یادش بخیر شبی 15 گیگ میگرفتم:41::31:

saeed386
27-01-2012, 21:49
من مشکلی ندارم احسان جان.

هم شب و هم روز سرعت 230 هست.البته شبها متغیره.بعضی موقع ها 300 و بعضی موقع ها کم تر.
سرویست چیه ؟
آخرین بار کی شارژ کردید؟

saeid127
28-01-2012, 09:26
سرویست چیه ؟
آخرین بار کی شارژ کردید؟

1 مگ شبکیه

10 روز پیش

r_22009
28-01-2012, 19:29
سلام کسی اینجا صبانت نامجدود داره؟
سرعتتون چنده؟؟

hovo
29-01-2012, 20:10

EhsanCPU
31-01-2012, 14:58
ایران رکورد دار اینترنت گران و بی کیفیت :31:

hovo
31-01-2012, 15:49
ایران رکورد دار اینترنت گران و بی کیفیت :31:

البته این رکورد قابل ثبت در کتاب گینس نیست
می پرسی چرا؟
خوب معلومه دوست خوبم چون توی این کتاب همه رکورد هایی که توی جهان شکسته میشه رو ثبت میکنن

اما رکورد ایران مربود به کهشهان راه شیری میشه و توی این کهکشان هیچ کشوری نمیتونه به رکورد ما برسه لذا

انشالله
خدا این رکورد رو ثبت کرده و جزاشون رو خواهد داد:21:

بلند آمین گو رو لال ممیران

clickestan
02-02-2012, 13:50
دیشب سرعت من 350 به بالا بود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از شبکیه همچین ناپرهیزی بعیده.فکر کنم تا صبح 6-7 گیگ دانلود شده.

شما چه سرعتی دارین
نوع اشتارکتون چیه و ماهانه چقدر میپردازید؟

saeid127
02-02-2012, 14:34
1 مگ شبکیه

توی همین صفحه گفته بودم.پولش هم فکر کنم از 12 تومن در ماه هست به بالا.بستگی به حجم ماهانه داره.

البته دیگه از این خبر ها نیست.شبی حدوداً 2 گیگ میشه.سرعت حدود 200-220 هست.

MeHrDaD-91
02-02-2012, 21:20
دوستان نظرتون راجب شبکیه چی هست؟
منطقه شهید ردانی (بزرگمهر - بی سیم) هستم

Mohammad_es66
03-02-2012, 09:39
سلام من اینترنت شبکیه گرفتم ا ماهه تست کنم ببینم خوبه یانه؟! ولی الن سرعت یک مگ شبها سرعت 230 هستش بنظرتون خوبه یا نه یا اگه سرعت 128 بگیرم تو دانلود فرقی نداره؟

clickestan
03-02-2012, 20:50
این شبکیه یک مگ رو راحت میده یا مدرکی چیزی میخواد؟
و اینکه هر گیگ اضافی رو چند تومن میده؟

momixz
03-02-2012, 22:50
دوستان ای دی اس ال پر سرعت که شبانه رایگان هم داشته باشده برای محدوده ی فیض معرفی می کنید؟

aa0a
03-02-2012, 23:34
الان سرعت شما حدودا چقدره؟

aa0a
03-02-2012, 23:36
الان سرعت شما حدودا چقدره؟

Mohammad_es66
04-02-2012, 10:42
شبکیه 1 مگ رو به من که راحت داد فکر نمیکنم مشکلی باشه سرعت روز ها با شبهاش هم میانگین 230 240 تا 300k هم گاهی میره برای من که زیاد افت سرعت در شبها نداره

halfblod
04-02-2012, 11:14
بچه ها من میخوام اینترنتم را عوض کنم
پیشگامان دارم...
از آریا فون زنگ زدن با شماره 6106
گفتن یک ماه رایگان اینترنت 2 مگ حجم 1گیگ دانلود بهت میدیم رایگان... هزینه نصب و ... هم نداره
بگیرم ببینم چه جوری؟
مال خود آریا فون هست یا نمایندگی جای دیگهس!
ممنون میشم
واقعا از پیشگامان خسته شدم..........................
مرکز مخابرات آقا بابایی هستم
اگه توی این مرکز با سرعت بهتر کسی سراغ داره بگه..
سرعت دانلودم روزها 110 هست.. شبهام هم که 1گیگ دانلود میکنم.

Mohammad_es66
04-02-2012, 16:35
اگه امتحانش ضرری نداره امتحان کن.:15:

qwertyuz
05-02-2012, 00:30
بچه ها من میخوام اینترنتم را عوض کنم
پیشگامان دارم...
از آریا فون زنگ زدن با شماره 6106
گفتن یک ماه رایگان اینترنت 2 مگ حجم 1گیگ دانلود بهت میدیم رایگان... هزینه نصب و ... هم نداره
بگیرم ببینم چه جوری؟
مال خود آریا فون هست یا نمایندگی جای دیگهس!
ممنون میشم
واقعا از پیشگامان خسته شدم..........................
مرکز مخابرات آقا بابایی هستم
اگه توی این مرکز با سرعت بهتر کسی سراغ داره بگه..
سرعت دانلودم روزها 110 هست.. شبهام هم که 1گیگ دانلود میکنم.

دوست عزیز سلام. منم مرکز آقابابایی هستم.از پیشگامان شاتل مبین نت مخابرات و ندا ADSL داشتم. هیچ کدوم به درد به خور نیستن.
اگه بخای شبی 2 گیگ دانلود کنی شبکیه را پیشنهاد می کنم.

اگه زیاد دانلود نداری مخابرات گیگ ارزون تری میده.سرعت دانلودشم به 160 میرسه.

به نظر من این قدر پول تو حلق این شرکت ها نکنین.

halfblod
05-02-2012, 10:46
آره...qwertyuz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ممنون بابت پاسخت..
تعریف شبکیه را خیلی شنیدم
مخصوصا شبانهش دو تا 8 هست
این آریافون هم بگیرم.. گفته مفته, بعد آشغال باشه .. دم عید باید دنبال جمع آوری و وصل مجدد باشم یعنی عید هیچی اینترنت نداشته باشم!!

saeed386
05-02-2012, 13:21
لطفا یه نفر که یک مگ شبکیه داره از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه تست بذاره.

roohroba
07-02-2012, 09:58
لطفا یه نفر که یک مگ شبکیه داره از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F) یه تست بذاره.
بفرما دوست عزیز:
[/URL][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fresult%2F1756997904.png)
شبکیه هنوزم یه چیزیش میشه! اینترنت من دیروز قطع شد ،در حالیکه دو روز نشده بود شارژ کرده بودم گفت ترافیک تموم کردی! شبانه رو از ترافیکم کم کرده بود!

The Jok3r
07-02-2012, 13:57
اینجا کسی انترنت وایرلس داره؟ اگه داره لطفاً یه تست بزاره.

MARSHAL_AOL
07-02-2012, 14:17
سلام دوستان يه چند مورد خبر جديد در مورد شبكيه بايد به اطلاعتون برسونم

1- دوستان اين شركت موقع ثبت نام يه فرم به شما ميده كه هر موقع پهناي باند كم آوردن از جاي

ديگه براتون همون سرويس كه شما داريد براتون اجاره كنند مثلا همين 1 مگ من تا حالا از مخابرات

بوده يك ماه خود شبكيه بوده دوستاني كه شبكيه دارند ميتونن به سايت Speedtest.net برن و ببينن

كه اگه از شبكيه گرفتن واقعا مال خود شركت هست يا جاي ديگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اون پايين

اسم شركت اينترنتي رو نوشته سرعت دانلودتون فرقي نميكنه ولي مشكلات ديگه اي ممكنه

براتون پيش بياد مثل تغيير سرعت پينگ و يا همين مساله كه من اين زير مينويسم ( شماره 2 رو

بخونيد )

2- شبانه رايگان سرعتش در بهترين شرايط 120 بالاتر نميره قبلا چرا

چون تازه دوباره را اندازي شده بود كسي نميدونست سرعت ها 230 هم بالاتر ميرفت ولي براي ما

فعلا گفتم بهترين شرايط اگه باشه كه معمولا نيست تو اين چند شب خيلي بالا رفته باشه 60

كيلوبايت ميشه الان شبانه يه مشكل ديگه هم داره اونم اينكه دوستاني كه خطشون منتقل شده

مثل من به مخابرات شبانه كه دانلود ميكنن از شارژشون كم ميكنه ولي اونايي كه خود شبكيه

هست خطشون اين مشكل ندارند .

3- پنل شارژ آنلاين چندين ماه هست كه فقط قول ميدن ولي هنوز نداشتن وقتي پول به حساب

ميريزيد براي شارژ بايد 2 ساعت معطل بمونيد تا به قول خودشون تاييديه ماليش بياد تا براتون شارژ

كنند يعني اگه شب شارژتون تموم شده ديگه هيچي !!!!!

4- در مورد سرعت دانلود روزانه تا 230 از من ميره و روزا كلا مشكلي نداره

5- Ping شون هم چنگي به دل نميزنه

saeid127
07-02-2012, 17:58
در تایید حرف دوستانمون مشکل کم کردن شارژ در دانلود شبانه دوباره برگشته.امروز حدود 10 ساعت اینترنتم قطع بود.حالا نمیدونم چقدر اضافه کردند!

i!i!i!
07-02-2012, 20:26
واسه پنل فرمودند بعد عید درست میشه
رو که نیست به خدا:دی

farzan311
07-02-2012, 20:38
مال منم مال مخابراته شبا هم به زور به ٢٠ ميرسه ولي من دانلود شبانه ندارم فعلا

mehdi speed 700
07-02-2012, 21:25
سلام دوستان من یوزر مخابرات هستم.دانلود با نت مخابرات 130 تا 220 متغیره.شبانه هم نداریم.من فقط چون یوزر محابرات هستم میتونم از شبکیه هم بدونه رانژه بگیرم.خطوط ما dlc هست.اینطور که یک سری دوستان میگن افت سرعت دارن ولی اینطور که من فهمیدم من توی شب و روز همون سرعتی که مخابرات رو میده داریم.چون مخابرات خودش افت سرعت نداره.با اون خانمی که صحبت میکردم گفت الان هنوز قوانین سازمان تنظیم مقررات رو اجرا نکردن واسه همین نت 3 مگ هم میدن.شب ها هم انگار سرعتش واسه دان خوبه.چون شبانه ی ما با بقیه یوزر ها فرق داره.راستی من سرویسی که خریدم 1 مگ هست.و قرار شده 1 مگ تضمینی بهم بدن.چون بازم با 1 مگ میشه 128 دان کرد که با این سرعت شبی 2.5 گیگ رو جواب میده.
ولی بعضی از رفقا میگن از شارژ کم می کنه.ولی خوشبختانه من از بهارستان که میام مسیر اصلیم هتل پل هست و واسه رفتن به کلاس از روبروی پاساژ کوثر رد میشم پس هروقت سرویسم مشکل پیدا کرد راحت میتونم برم شرکتشون.
حالا دوستانی که شبکیه به عنوان واسطه بین مخابرات بهشون نت میده میتونن بگن سرعت دانشون چقدره و شب ها چقدر میشه.یعنی مشکل ندارن و راحت میتونن دان کنن و شبکیه سرعت رو واسشون نمیبنده.
وااااای چه حالی بده دان مفتی اونم 2 تا 8 چون این شبی 2 گیگ که میگم ماله 4 ساعته پس اگه 1 گیگ 300 مگ دیگه هم بیاد روش چون شبکیه 6 ساعت رایگان داره پس میشه شبی 3.5 تا 4 گیگ رو با همین 1 مگ دان کرد

mehdi speed 700
07-02-2012, 22:22
رفقا انشالله این اینترنت ملی بیاد حداقل سایت های داخلی رو که میتونیم با 20 مگ باز کنیم

The Jok3r
07-02-2012, 22:27
رفقا انشالله این اینترنت ملی بیاد حداقل سایت های داخلی رو که میتونیم با 20 مگ باز کنیم

اینترنت ملی نمیشه. اما ممکنه بعضی مواقع خرابکاری کنن بچه ها. بعضی سایتا کلاً باز نشن حتی با قندشکن
در مورد سرعت اینترنت ملی هم فکر میکنم نهایتش 2مگ باشه :31:

mehdi speed 700
07-02-2012, 23:12
اینترنت ملی نمیشه. اما ممکنه بعضی مواقع خرابکاری کنن بچه ها. بعضی سایتا کلاً باز نشن حتی با قندشکن
در مورد سرعت اینترنت ملی هم فکر میکنم نهایتش 2مگ باشه :31:

رفیق وقتی نت ملی بشه.یعنی شما سایت هایی که روی سرور های ایران باشه رو میتونی با سرعت بیشتری باز کنی چرا چون سرور ها توی ایران هستند و هم فاصله کمتره و ه هی لنگر کشتی به کابل ها نمیگیره هی کابل ها پاره بشه.البته این اینترنت ملی هم فقط روی خطوط dlc{فیبر نوری}میتونه سرعت بالا بده نه خطوط مسی.ولی از لحاظ سرعت شما مطمئن باش سرعت دانلودش روی 1.5 تا 2.5 مگابایت میره.چون داخلیه و شبکشم به اخل محدو شده پس فاصله کمتره ظرفیت خطوط هم که بالا وقتی نت ملی بیاد دیگه کنفرانس ویدئویی داخلی و همین تماس تصویری داخلی موبایل. تماشای tv از طریق نت.iptv ها که الان یک کانال توی تهران هست.کلا سرعت ارتباطات داخلی رو که میتونن ببرن بالا همین بسه.
البته فقط به درد سایت های با دامنه ی .ir میخوره اونموقعس که این دامنه گرون میشه

MARSHAL_AOL
08-02-2012, 01:41
رفیق وقتی نت ملی بشه.یعنی شما سایت هایی که روی سرور های ایران باشه رو میتونی با سرعت بیشتری باز کنی چرا چون سرور ها توی ایران هستند و هم فاصله کمتره و ه هی لنگر کشتی به کابل ها نمیگیره هی کابل ها پاره بشه.البته این اینترنت ملی هم فقط روی خطوط dlc{فیبر نوری}میتونه سرعت بالا بده نه خطوط مسی.ولی از لحاظ سرعت شما مطمئن باش سرعت دانلودش روی 1.5 تا 2.5 مگابایت میره.چون داخلیه و شبکشم به اخل محدو شده پس فاصله کمتره ظرفیت خطوط هم که بالا وقتی نت ملی بیاد دیگه کنفرانس ویدئویی داخلی و همین تماس تصویری داخلی موبایل. تماشای tv از طریق نت.iptv ها که الان یک کانال توی تهران هست.کلا سرعت ارتباطات داخلی رو که میتونن ببرن بالا همین بسه.

عزيزم شما واقعا جدي ميگي اخه اينترنت ملي كه 1 ميليونم باشه سرعتش به چه درد ميخوره عزيز جان وقتي نتوني يه سايت خارجي درست و حسابي رو باز كني ديال اپ هم شرف داره به اينترنت ملي عزيز در ضمن شما كه ميخواي از شبكيه بگيري من وضع شبكيه رو نوشتم خود داني اون موقع كه ما ميخواستيم بگيريم هي گفتن خوبه خوبه ....

saeid127
08-02-2012, 09:25
دیشب کلاً واسه من قطع بود!

وصل میشد اما قطع بود!

BursT
08-02-2012, 12:55
تماشای شبکه قرآن یا کانال های جمهوری اسلامی از طریق نت به چه درد می خوره آخه؟:19:آدم میره از تلویزیون می بینه(اگه کسی بخواد ببینه!:31:)
مهم شبکه های اجتماعی و بالاترین و سایت های نسبتا آزاد هست که دسترسی بهشون قطع می شه:19:
اون زمان هر موقع که بخواهند دسترسی به اینترنت رو قطع می کنند!
به جای لیست سیاه هم از لیست سفید استفاده می کنند و باعث بدبختی ما ها می شن:19:

MARSHAL_AOL
08-02-2012, 15:06
دیشب کلاً واسه من قطع بود!

وصل میشد اما قطع بود!

اره ديشب وسط كار قطع شد با همين سرعت تخميش هم كه داشت دانلود ميكرد قطع شد

momixz
08-02-2012, 20:18
سلام
دوستان از بین صبانت،پارس آنلاین و شبکیه از نظر سرعت دانلود شبانه کدوم کمترین افت رو داره؟

saeid127
08-02-2012, 23:00
الان با پشتیبانی تماس گرفتم.گفت دوباره دانلود شبانه از حساب کم میکنه!

دوباره دانلودمون قطع شد! :13:

mehdi speed 700
09-02-2012, 15:39
ولی قبول دارم این کارمندای شبکیه یه مشت فوق بیسوادن اه اه اه اه

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

بازم به مخابرات

frnsh
11-02-2012, 11:27
سلام
دوستان از بین صبانت،پارس آنلاین و شبکیه از نظر سرعت دانلود شبانه کدوم کمترین افت رو داره؟

سلام
من پارس آنلاینمو از 128 کردم 1 مگ!
به نظر من پارس بهتره، سرعتش تو شب نوسان زیادی نداره، قطعی هم خیلی کم داره.
وقتی 128 داشتم از سرعت شباش ناراضی بودم، روی 30 و 40 بود اما نوسان نداشت. الانم با 1 مگ سرعتش شبا روی 100 120 ایناس.

mehdi speed 700
11-02-2012, 22:01

بررسی کم‌فروشی اینترنت مخابرات و بخش خصوصی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینترنت - ایسنا نوشت:

بحث به اشتراك‌گذاري پهناي باند اينترنت، استاندارد‌هايي دارد و اگر پهناي باند بيش از ميزان استاندارد به اشتراك گذاشته شود، سرعت اينترنت كاهش مي‌يابد اما در برخي مواقع شاهد بوديم كه شركت مخابرات بيش از ميزان استاندارد پهناي باند را به اشتراك گذاشت كه طبيعي است اين موضوع به نوعي كم‌فروشي محسوب‌شده و سرعت اينترنت را كاهش مي‌دهد.
حسن رضواني - معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي - در گفت‌و‌گو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،با بيان اين مطلب اظهار كرد: در حال بررسي اين موضوع به تفكيك در استان‌ها هستيم و از نمايندگان مخابرات استان‌ها و هم‌چنين شركت‌هاي خصوصي فعال در اين زمينه دعوت كرديم كه در اين رابطه مذاكره و بحث كنيم.
رضواني تاكيد كرد: ‌در برخي استان‌ها اين موضوع نهايي شده و به اين جمع‌بندي رسيديم كه پهناي باند خريداري شده بسيار كم‌تر از آن ميزاني است كه به فروش رفته است و بعد از بررسي به آن‌ها اعلام كرديم كه چه ميزان پهناي باند نياز دارند كه از شركت ارتباطات زيرساخت تامين كنند كه بسياري از استان‌ها نيز اين موضوع را اصلاح كردند.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات ادامه داد: اين موضوع در همه استان‌ها در دست انجام است.

satrianism
12-02-2012, 16:52
سلام دوستان .وقتی تلفن را بر میدارم یا کسی زنگ میزنه، ADSL قطع میشه چیکار کنم

SHAHAB-P30
12-02-2012, 17:23
سلام دوستان .وقتی تلفن را بر میدارم یا کسی زنگ میزنه، ADSL قطع میشه چیکار کنم

فکر کنم باید جلوی تلفن یه اسپلیتر بذاری.

tonypb
12-02-2012, 20:02
سلام
دوستان شبکیه تو اصفهان همون اسیا تک هست؟؟؟
یعنی اگه از اسیاتک سرویس بگیریم شبکیه برامون وصل میشه؟؟؟
اینجا کسی اسیاتک داره؟
ممنون

saeid127
12-02-2012, 20:20
نه دوست عزیز.جدا شدند.

تا اونجایی که من میدونم آسیاتک فعلا توی اصفهان نمایندگی نداره.

i!i!i!
12-02-2012, 20:20
قبلا نمایندگی آسیاتک بود الان دیگه نیست و یه جورایی شعبه از مخابراته

راستی شبانه درست شد؟!
پشتیبانی که بر نمیداره

tonypb
12-02-2012, 20:31
نه دوست عزیز.جدا شدند.

تا اونجایی که من میدونم آسیاتک فعلا توی اصفهان نمایندگی نداره.

ممنون.
آقا تو اصفهان من چی بگیرم؟
الان شاتل دارم دانلود شبانه بد نیست ولی این محدودیت ها و این پینگ افتضاحش خیلی بده.
شما کجا رو پیشنهاد میدید؟
(مرکز مخابراتی شهید رجایی)

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

ariobarzan2
12-02-2012, 21:10
ممنون.
آقا تو اصفهان من چی بگیرم؟
الان شاتل دارم دانلود شبانه بد نیست ولی این محدودیت ها و این پینگ افتضاحش خیلی بده.
شما کجا رو پیشنهاد میدید؟
(مرکز مخابراتی شهید رجایی)

پارس آنلاین بگیر بد نیست

alimooghashang
12-02-2012, 21:11
یعنی به محض اینکه این سری شارژم تموم بشه میرم و شاتل میگیرم
خاک بر سر نداگستر
بخاطر سرعت نمیگما سرعتش خوبه
بخاطر پشتیبانی افتضاح ش

saeid127
12-02-2012, 21:45
قبلا نمایندگی آسیاتک بود الان دیگه نیست و یه جورایی شعبه از مخابراته

راستی شبانه درست شد؟!
پشتیبانی که بر نمیداره

آره
من دو بار پرسیدم گفت درست شده.

MARSHAL_AOL
13-02-2012, 20:56
بله درست شده و مشکلی نیست میتونید با سرعت 30 کیلویابت در ثانیه شبانه دانلود کنید !!!!!!!!!!

saeid127
13-02-2012, 22:12
واسه من که فرقی نکرده.همون 220 و اینهاست.

MARSHAL_AOL
14-02-2012, 05:36
واسه من که فرقی نکرده.همون 220 و اینهاست.

فکر مال اینکه پرت من روی مخابراته یه سری دانلود شبانه دارم انجام بدم جمع اوری میکنم البته مال منم 220 اینا میشه اما از ساعت

5 شب به بعد دقیقا

tonypb
14-02-2012, 15:03
سلام.
دوستان کسی اینجا آسیاتک داره؟؟؟
کدوم مرکز مخابرات؟
ممنون

mehdi speed 700
15-02-2012, 16:29
دوستان دیشب سرعت افت کرده بود چرا.کلا دیرزو عصر هم نت ریخته بود به هم امروز که از رفقام پرسیدم میگفتن مال اونام ریخته بود بهم و قطعی داشته مال شما چطوره

EhsanCPU
15-02-2012, 16:44
از منم دیشب افتضاح بود به زور 800 مگ گرفتم :2:

لعنت بر ISP دروغگو :4::34:

i!i!i!
15-02-2012, 19:10
منم سرعت تک لینکم به زور به 20 میرسه
من لینکای رپیدپارس ، دانلودز ، اپلود باز ، رپیدباز و مدیافایر امتحان کردم بهترین مدیافایر بود
4-5 تا لینک همزمان مدیافایر بزارید سرعت هر کدوم40-30 تا میرسه تا صبح میتونید حدود 3 گیگ دانلود کنید
فقط مشکلش اینه وسط کار یهو لینک رفرش میشه:دی

satrianism
16-02-2012, 12:19
سلام من از مخابرات 2030 شرکت ریموت اشتراک گرفتم.از مرور گرهای opera,ie,firefox,safari استفاده میکنم.مشکلم اینه که در زمان های مختلف بعضی از سایتها را با مثلا فقط فلان مرور گر باز میکنه و بعد از مدتی باز نمیکنه.مثلا google را با firefox فقط میتونم باز کنم و yahoo را فقط با opera !!!!!!
یا برعکس بعضی و قتها هم (به ندرت )خوب میشه!!!پیغام های مرورگرها:
The page can not display
,server not found
,connection timout
از 2030 کمک خواستم یه کد DNS داد وارد کردم.که اونم دو سه ساعت در روز خوب کار میکنه بعدش دوباره....
لطفا کمک کنید. ممنون:41:

clickestan
16-02-2012, 15:07
قیمت هر گیگ اضافه تو شبکیه چنده؟

saeid127
16-02-2012, 16:11
قیمت هر گیگ اضافه تو شبکیه چنده؟

3600 تومنه!

سرعت منم کم شد.چشمش زدم.الان حدود 140 شده! :41:

mehdi speed 700
16-02-2012, 18:29
سرعت شبانه خوبه روی 220 میده :5::8:
چه حالی میده دان فیلم یک سالی هست شبانه نداشتم.

esisuzuki
16-02-2012, 19:44
سرعت شبانه خوبه روی 220 میده :5::8:
چه حالی میده دان فیلم یک سالی هست شبانه نداشتم.
شما مگه چه سرويسي از چه شركتي دارين كه سرعت شبانه 220 هست

mehdi speed 700
16-02-2012, 20:34
شما مگه چه سرويسي از چه شركتي دارين كه سرعت شبانه 220 هست

شبکیه.1 مگ

Mastermind2008
16-02-2012, 22:10
آقا این دوستانی که میگن شاتل ، شاتل . من الان سه ساله که دارم از سرویس هاس شاتل استفاده می کنم . اوایل واقعا خوب بود حتی تا مهرماه سال 1390 هم می شد گفت یه سر و گردن از بقیه ی شرکت های ارائه دهنده اینترنت بالاتر بود ولی نمی دونم یک دفعه چی شد که برداشت یه سری از سرویس هاش رو منحل کرد و قسمت پاسخگویی و پشتیبانی اش هم یک دفعه به شدت افت کرد .
مثلا قبلا من سرویس 1024 شش ماهه ازشون خردیده بودم روزانه سرعتم 230 تا 260 بود و شبانه هم تقریبا نزدیک 120 تا 130 بود . بعدش یهو اواسط سرویس دیدم که شبا دیگه نمی تونم دانلود کنم و سرعتم در طول ساعت های 1 تا 8 صبح به کمتر از 5 کیلوبیت میرسه . زنگ زدم که ببینم مشکل چی هست که بعد از ده بار تماس با دفتر اصفهان و صد بار شنیدین آهنگ انتظار نتونستم آخر دست با پشتیبان فنی صحبت کنم رفتم توی سایت و از طریق پشتیبان آنلاین مشکل رو مطرح کردم متن زیر متن مکالمه است :
پشتیبان : چون شما چند شب پشت سر هم دانلود داشتی مشمول قانون Fair User Policy شدی .
من : خوب این حالا یعنی چی ؟
پشتیبان :یعنی این که تا یه مدت ( که معلومم نیست چقدره ؟! ) سرعت شما محدود میشه تا حق بقیه ی کاربرا محفوظ باشه .
من : مگه شما توی قراردادتون ننوشتید که در سرعت های شبانه هیچ محدودیتی اعمال نمی شه و کاربرا این سرعت رو به صورت اشتراکی استفاده می کنن ؟ ( و حتی موقع سفارش سرویس به من گفته شد که سرعت شبانه نصف سرعتیه که برای روزانه سفارش می دم. )
پشتیبان : چرا، الانم همینطوره فقط ما شما رو به خاطر مصرف زیادتون انداختیم توی گروه کاربران پر مصرف ( گروه کاربرا به اون 9 نفر دیگه ای می گن که اینترنتشون با شما شیره . طبق قانون مخابرات شرکت ها می تونند وقتی به یک کاربر سرعت های بیشتر از 128 کیلوبیت میدن این سرعت رو بین یک گروه کاربری 10 نفره تقسیم کنند . که بهش می گن ضریب اشتراک ) و تا وقتی مصرفتون پایین نیاد همونجا می مونید .
من: آخه بابا ما که گاگول نیستیم ، این چه گروه کاربران پر مصرفیه که درست سر ساعت 1 شب شروع می کنن به دانلود و 8 صبح دانلودشون تموم می شه (دقیقا سر ساعت 1 شب سرعت من از 2 مگابیت می شد 5 کیلوبیت ) و تازه اگرم باشه پس سرعت 2 مگابیت باید بین 10 نفر شیر بشه که اونوقتم سهم من می شه 200 کیلوبیت ولی من الان با سرعت 5 کیلوبیت در ساعات 1 تا 8 وصل می شم و حتی نمی تونم ایمیلم رو باز کنم .
پشتیبان : به هر حال ما این کار رو برای حفظ حقوق مشتری هامون باید انجام بدیم ! و شما هم اگه دانلود شبانه نداشته باشید تا چند وقت دیگه به همون گروه قبلی بر می گردید .

من که کلی حالم گرفته شده رفتم کلی گشتم توی سایتشون تا تونستم این قانونه رو پیدا کنم ، می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])متن قانون رو بخونید . بعد که کلی خوندمش می بینم اولا که بزرگترین مشکل این قانون اینه که معلوم نیست به چی میگه مصرف زیاد ! یعنی آقا ما هر چی دلمون خواست می تونیم به شما تحمیل کنیم . حالا بعضی وقتا 1 گیگ ، بعضی وقتا 10 گیگ . هر چی دلمون خواست ! و مشکل بزرگ دومش هم اینه که اصلا این قانون مال سرویس های ART شرکت شاتله نه سرویس های اقتصادی یا همون ECO . رفتم قراردادم رو آوردم هرچی می گردم می بینم همچیم چیزی توش نیست . زنگ زدم به پشتیبانی تهران قضیه رو گه گفتم می گه بعله به تازگی این قانون برای همه ی سرویس های شرکت اعمال می شه !
آخه بی شرفا اولا که وقتی یه قانونی بعد از یک قرار داد تصویب می شه شما طبق قانون اساسی کشور حق ندارید اون رو روی قرار دادهای قبلی تون اعمال کنید و ثانیا باید توی سایتتون اعلام کنید . آقا یه وقت یه نفر اصلا به خاطر شبانه میاد از شما سرویس می خره ( که البته هنوزم که هنوزه این رو در سایتشون اعلام نکردن ) وگر نه که مریض نیست سرویس های تقریبا دو برابر قیمت شما رو بخره . مثلا الان نوین نت داره سرویس های 128 کیلوبیتش رو ( که تا 2 مگابیت سرعتشون بازه ) برای شش ماه با 21 گیگ حجم میده 41 تومن اونوقت شاتل همین سرویس رو با 10 گیگ حجم می ده 52 تومن ! بعدم هی میاد همون حجم خودمون رو با منت و پروموشن و کوفت و زهر مار دوباره می فروشه به خودمون . یعنی اگه شما یه سرویس معادل نوین نت بخواین از شاتل بگیرین باید نزدیک 100 تومن پول بدید . ( 10 گیگ به قیمت هر گیگ 5100 تومن اضافه باید بخرید ! )
توی این قضایای مملکتی هم که مام مثل همه . قشنگ از روز اول تا روز آخرش همه چیزمون قطعه ! زنگم که می زنی طرف فقط دلداریت میده .
خلاصه که من کفری شدم اساسی . آقا من نمی دونم کردم سرویس خوبه ولی خدا وکیلی این شاتله اساسی مردمو سرکیسه کرده حالا حالاهام پایین بیا نیست .
من دیروز مخابرات سفارش دادم و امروزم سعی کردم که سرویس شاتلم رو لغو کنم که طبق روال معمول مسئول واحد فروششون رفته بودن خونه ! و گفتن پنج شنبه با هاشون تماس بگیرم . ولی من یکی که دیگه کلاهمم بیوفته طرف شاتل برش نمی دارم . و امیدوارم به زودی چوب این کلاه بردای هاشون رو بخورن . شمام اگه رفتین طرف شاتل مواظب باشین که اینا تازگی یه قرارداد جدیدم تنظیم کردن که از قرارداد ترکمن چای ننگین تره ! برداشتن یه برگه A5 به قرار داد قبل اضافه کردن که آی ملت از این تاریخ به بعد شاتل می تونه هر تغییری رو در سرویس هاش بدون هماهنگی با مشتری اعمال کنه و اصلا هم سرعت سرویس رو ضمانت نمی کنه علی الخصوص شبانه اش رو و البته جالب تر از همه هنوزم چیزی از اون قانون Fair user policy نگفته !
هرچند شرکت های دیگه ام کیفیتشون بدتر از شاتل نباشه بهتر نیست ولی خداقل دل آدم نمی سوزه که دو سه برابر پول تو پاچش کردن .

آخی سبک شدم !

clickestan
16-02-2012, 22:51
جهنم ضرر من تا بعد عید تو همین پارس افلاین میمونم(چون عیدیش بهتره:27:)
تا بعد ببینم چی میشه

tonypb
17-02-2012, 00:37
جهنم ضرر من تا بعد عید تو همین پارس افلاین میمونم(چون عیدیش بهتره:27:)
تا بعد ببینم چی میشه

سلام
چرا؟مشکلی با سرویست داری؟
ممنون.

mehdi speed 700
17-02-2012, 14:16
دوستان یه بدی واسه شبانه شبکیه هست اونم اینه که ساعت 2 آدم باید پاشه لینک های مدیا فایر رو بزنه توی دان بعدشم.بخوابه.چون لینک های مستقیم شب ها سرعتاشون کمه.مدیا فایر یه بدی داره اونم هی بای 200 مگ 200 مگ فیلم بشه و هی پارت پارت می کنه فیلم هارو و خوبیشم اینه پارت بیشتر سرعت بیشتر.
دیشب خوابم برد نتوسنتم دان کنم با این نرم افزار های auto power هم توی ویندوز سون نمیشه استفاده کرد چون روی pc رمز هم که نباشه آخرش باید کلیک کنی تا ویندوز باز بشه

saeid127
17-02-2012, 17:31
دوستان یه بدی واسه شبانه شبکیه هست اونم اینه که ساعت 2 آدم باید پاشه لینک های مدیا فایر رو بزنه توی دان بعدشم.بخوابه.چون لینک های مستقیم شب ها سرعتاشون کمه.مدیا فایر یه بدی داره اونم هی بای 200 مگ 200 مگ فیلم بشه و هی پارت پارت می کنه فیلم هارو و خوبیشم اینه پارت بیشتر سرعت بیشتر.
دیشب خوابم برد نتوسنتم دان کنم با این نرم افزار های auto power هم توی ویندوز سون نمیشه استفاده کرد چون روی pc رمز هم که نباشه آخرش باید کلیک کنی تا ویندوز باز بشه

تمام اینهایی که گفتی راه حل داره!

من تا حالا نشده که واسه دانلود بیدار باشم!

خودش اتوماتیک انجام میشه.نرم افزار auto power... مشکلی با 7 نداره.توی تنظیماتش یه گزینه هست که خودش پسورد رو وارد میکنه و وارد میشه.

واسه لینک هم باید اکانت بخری از جایی.مدیا فایر قابل اطمینان نیست.

MoH_@_MaD
17-02-2012, 17:41
شاتل که این قانون Fair User Policy رو خیلی وقته که داره اجرا میکنه
من پارسال که شاتل داشتم تو هر ماه فقط 10 شب میشد دانلود کرد و 20 شبش رو محدود میکردن اونم فقط به خاطر شبی 1 گیگ دانلود :13:
الانم که پارس آنلاین دارم راضیم
نسبت به اوایل یه کم افت کرده ولی راحت میشه شبی 2-3 گیگ دانلود کرد

mehdi speed 700
17-02-2012, 18:32
تمام اینهایی که گفتی راه حل داره!

من تا حالا نشده که واسه دانلود بیدار باشم!

خودش اتوماتیک انجام میشه.نرم افزار auto power... مشکلی با 7 نداره.توی تنظیماتش یه گزینه هست که خودش پسورد رو وارد میکنه و وارد میشه.

واسه لینک هم باید اکانت بخری از جایی.مدیا فایر قابل اطمینان نیست.

خوب همینه نمیخوام لینک بخرم.فقط یه بار میخوام اکانت یه سایت رو بخرم واسه یک ماه واسه فیلم های 3d.راستی سایت آپلود دیگه هم پولین هم مثل مدیا فایر نیستن.واسه چی مدیا فایر غیر قابل اطمینانه.راستی دالنود از مدیا فایر یک سری درد سر هم داره اونم اینه که نمیشه لینک هاشو بزاری توی idm بعدن بگیری واسه همین میگم باید ساعت2 بلند بشم.راستی من تک لینک نمیتونم سرعت بالا داشته باشم ولی با مدیا فایر میشه یه عالمه لینک بهش بدی اونم تازه هر لینک با چند تا بخش دانلود.فقط میخواد ساعت 2 بلند شی واسه همین با auto powert هم نمیتونم کار کنم

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

من شبی 4 گیگ دان رو شخشه با مدیا فایر

mehdi speed 700
17-02-2012, 18:40
الن ن یه عالمه لینک از پوشه هایی دارم در مدیا فایر که هر سریالی قسمت جدیدش میاد توی اون پوشه ها هم میاد بعد راحت میشه دان کرد پوشه های اختصاصی سایت هایی هست که از مدیا فایر اکانت خریدن.هم سرعت دانش بالاست هم پوشه به پوشس مثلا:nikita-frin اینا ه کدوم یه پوشه ی جدا دارن مثل کامپیوتر فقط شما میری دان می کنی.سریالاشم هم 720 داره هم 480 توی همون پوشه ها میشه انتخاب کرد چند سایت هم گیر آوردم لینک مدیا فایر میدن.شب به شب از خواب بلند میشم لینک هارو میزارم به دنلود و میخوام فیل های با حجم بالا رو پارت 200 مگ می کنه هر پارتی سرعتش متغییره تا 30 کیلوبایت اونموقع شبا با 220 دان می کنم.شبی 4 گیگ.راستی دوستانی که دان از شبکیه دارن شبکیه که این قانون که رفیقمون گفت رو که نداره.راستی من تک لینک که میگیرم سرعت نداره ولی چند تا لینک سر جمع سرعت میره بالا.واسه هیمن هم مجانی دان می کنم هم سرعتم با مدیا فایر به خاطر پارت پارت بودنش بالاست.البته شبانه رو میگم.من الان یه فیلم 1 گیگ تک لینک میزار به دانلود تا صبح حتی اگه یه دونه هم باشه حداکثر 50 کیلو سرعت میده.البته به خاطر سرور هاشون هست

masoudboy
17-02-2012, 20:43
دوستانی كه از شبكيه سرويس دارند در حال حاضر سرويس شبانه رايگان 128 چه سرعتی
برای دانلود ميده ؟ روزا چه سرعتی داره ؟

EhsanCPU
18-02-2012, 18:28
دوستانی كه از شبكيه سرويس دارند در حال حاضر سرويس شبانه رايگان 128 چه سرعتی
برای دانلود ميده ؟ روزا چه سرعتی داره ؟

دانلود شبانه 15 الی 30
روزانه 150

MARSHAL_AOL
21-02-2012, 06:33
دوستان گول این شرکت رو نخورید سرعت شبانه شبکیه الان 30 کیلوبایت بیشتر نیست !!!!!!!!!!!!!!!!

alimooghashang
21-02-2012, 10:40
من که دارم از نداگستر کوچ میکنم به شاتل
هورا شاتل!
الان شاتل طرحی چیزی نداره برای ما؟ یه مودم رایگان بهمون بده :D

yalda.m
21-02-2012, 12:43
سلام بچه ها من یه سوال فنی داشتم من از ندا گستر سرویس گرفتم می خواستم بدونم برای استفاده از سرویس شبانه اش یوزر و پسوردشو چه جوری باید وارد کنم مودم من TP-link هست لطفا منو راهنمایی کنین

ehsan_iace
21-02-2012, 13:54
سلام بچه ها من یه سوال فنی داشتم من از ندا گستر سرویس گرفتم می خواستم بدونم برای استفاده از سرویس شبانه اش یوزر و پسوردشو چه جوری باید وارد کنم مودم من TP-link هست لطفا منو راهنمایی کنین

ساخت کانکشن ADSL

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]درباره/

mehdi speed 700
21-02-2012, 16:33
دوستان گول این شرکت رو نخورید سرعت شبانه شبکیه الان 30 کیلوبایت بیشتر نیست !!!!!!!!!!!!!!!!

من که با220 تا 230 دان می کنم.خوبم هست.شما سرویست چیه.من 1 مگ گرفتم
اگه 128 هست که 16 تا باید بهتون بدن دارن لطف می کنن 30 تا میدن.اگه 256 هست که همین حقتونه.اگه 512 هست کمه.اگه 1 مگ هست حتما منطقتون شلوغه و پورت هاش پره.البته من نتم از مخابراته و شبکیه فقط واسطس

MARSHAL_AOL
21-02-2012, 18:02
من که با220 تا 230 دان می کنم.خوبم هست.شما سرویست چیه.من 1 مگ گرفتم
اگه 128 هست که 16 تا باید بهتون بدن دارن لطف می کنن 30 تا میدن.اگه 256 هست که همین حقتونه.اگه 512 هست کمه.اگه 1 مگ هست حتما منطقتون شلوغه و پورت هاش پره.البته من نتم از مخابراته و شبکیه فقط واسطس

من یک مگ هستم منطقه رو فکر کنم شلوغ باشه

در مورد شما هم باید عرض کنم

1- ممکنه چون تازه سرویس گرفتید خوب باشه بعدا سرعتتون افت پیدا کنه

2- بستگی به خود خط تلفن هم ممکنه داشته باشه یا بعضی وقتها شانسی اینجوری میشه

در ضمن دوست عزیز شرکتی که به دروغ Adsl مخابرات رو میفروشه به اسم خودش اعتمادی بهش نیست

بعدش هم شما سرعت تک لینکتون 220 هست یا چند تا که با هم میزارید مجموعش 220 میشه ؟

i!i!i!
21-02-2012, 21:12
منم 1 مگ دارم تست اسپید تست اینه

چه روز و چه شب سرعت از 40 بالاتر نمیره
اگه میخواید از شبکیه سرویس بگیرید فعلا صبر کنید چون نه سرعت درست و حسابی داره ، نه پشتیبانی و نه پنل

MARSHAL_AOL
22-02-2012, 02:43
منم 1 مگ دارم تست اسپید تست اینه

چه روز و چه شب سرعت از 40 بالاتر نمیره
اگه میخواید از شبکیه سرویس بگیرید فعلا صبر کنید چون نه سرعت درست و حسابی داره ، نه پشتیبانی و نه پنل

تایید میشه سرعت افتضاح شده

alimooghashang
22-02-2012, 12:23
میگن شاتل تو اصفهان پورت هاش رو باز کرده رو 2 مگ!
درسته؟
مثلا اگه 128 بگیرم پورتم روی 2 مگ بازه؟

mehdi speed 700
22-02-2012, 17:25
من یک مگ هستم منطقه رو فکر کنم شلوغ باشه

در مورد شما هم باید عرض کنم

1- ممکنه چون تازه سرویس گرفتید خوب باشه بعدا سرعتتون افت پیدا کنه

2- بستگی به خود خط تلفن هم ممکنه داشته باشه یا بعضی وقتها شانسی اینجوری میشه

در ضمن دوست عزیز شرکتی که به دروغ Adsl مخابرات رو میفروشه به اسم خودش اعتمادی بهش نیست

بعدش هم شما سرعت تک لینکتون 220 هست یا چند تا که با هم میزارید مجموعش 220 میشه ؟

البته این رو هم بگم من اصلا از پنل شبکیه استفاده نمی کنم چون پنلم هم پنل مخابراته فقط شبکیه واسطس.
تک لینک بستگی داره.مثلا از یک سری سایت به غیر از سایت های دانلود فیلم میتونم 120 تا 220 رو بگیرم.
ولی تک لینک از سایت های دانلود فیلم بعضی ها 70 بعضی ها 30.
این 220 که میگم سرجمع هست.البته با آپلود میشه 230
من که راضیم.البته من مشترک مستقیم شبکیه نیستما.قانون جدید هم که برای کاربران پر مصرف شبانه هست اگه اجرا بشه روی من تاثیر نداره چون من مخابراتی هستم.
ولی بازم بگم شبکیه فقط واسطس.
ولی مطمئنم بعدا هم افت سرعت ندارم.چون مخابرات هیچ وقت شبانه نمیده.که سرعتم افت کنه.الانم شبی 4 گیگ رو شاخشه

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

اینم تست من توی روز هست.

دوستان میبینید که isp رو زده همون isp شبکیه.ولی اگه رفقا میگن مشکل داره شما هم نگیرین صبر کنید تا درست بشه.
ولی مال من توی روز اینه و سرعتم هم شبانه ثابت 220 هست

MARSHAL_AOL
23-02-2012, 02:07
البته این رو هم بگم من اصلا از پنل شبکیه استفاده نمی کنم چون پنلم هم پنل مخابراته فقط شبکیه واسطس.
تک لینک بستگی داره.مثلا از یک سری سایت به غیر از سایت های دانلود فیلم میتونم 120 تا 220 رو بگیرم.
ولی تک لینک از سایت های دانلود فیلم بعضی ها 70 بعضی ها 30.
این 220 که میگم سرجمع هست.البته با آپلود میشه 230
من که راضیم.البته من مشترک مستقیم شبکیه نیستما.قانون جدید هم که برای کاربران پر مصرف شبانه هست اگه اجرا بشه روی من تاثیر نداره چون من مخابراتی هستم.
ولی بازم بگم شبکیه فقط واسطس.
ولی مطمئنم بعدا هم افت سرعت ندارم.چون مخابرات هیچ وقت شبانه نمیده.که سرعتم افت کنه.الانم شبی 4 گیگ رو شاخشه

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

اینم تست من توی روز هست.

دوستان میبینید که isp رو زده همون isp شبکیه.ولی اگه رفقا میگن مشکل داره شما هم نگیرین صبر کنید تا درست بشه.
ولی مال من توی روز اینه و سرعتم هم شبانه ثابت 220 هست

سلام

سرعت آپلود رو با دانلود که جمع نمیکنن منم جمع اپلود و دانلودم در روز به 300 میرسه و مشکلی روزها ندارم

منم منظورم سایت های خارجی بود که سرعتشون 30 کیلوبایت هست و گر نه داخل که سرعتش مثل جته

mehdi speed 700
23-02-2012, 09:54
سلام

سرعت آپلود رو با دانلود که جمع نمیکنن منم جمع اپلود و دانلودم در روز به 300 میرسه و مشکلی روزها ندارم

منم منظورم سایت های خارجی بود که سرعتشون 30 کیلوبایت هست و گر نه داخل که سرعتش مثل جته

من وقتی دان می کنم 217 تا 220 سرعتمه.ولی میگم با آپلود سرعتش بالاست.
ولی واسه دان مثلا مدیا فایر چند تا لینک 220 میده

saeid127
23-02-2012, 18:20
دو سه روز سرعت شبانه واسه من کم شده بود.حدود 160 میشد.اما دیشب دوباره اومد رو 230.

نمیدونم قضیه چیه! :20:

roohroba
23-02-2012, 21:50
شبکیه مگه پنل داره؟! یعنی چی؟

mehdi speed 700
24-02-2012, 14:31
شبکیه مگه پنل داره؟! یعنی چی؟

شما مانده اعتبارتو کجا میبینی همین آسیا تک میشه مثلا پنل شبکیه

alim4
25-02-2012, 00:21
دوستان پیشگامان الان چطوره؟سرعت شبانه و روز؟

MARSHAL_AOL
25-02-2012, 00:37
من وقتی دان می کنم 217 تا 220 سرعتمه.ولی میگم با آپلود سرعتش بالاست.
ولی واسه دان مثلا مدیا فایر چند تا لینک 220 میده

سلام سعید خان شما تک لینک از سایت های خارج از کشور میتونی 220 دانلود کنی یا باید چند تا لینک بزاری

saeid127
25-02-2012, 11:48
سلام سعید خان شما تک لینک از سایت های خارج از کشور میتونی 220 دانلود کنی یا باید چند تا لینک بزاری

بستگی به لینکش داره. از سرور پارسا 220 رو میده.اما 3 تا که بذاری مجموعش حدود 220-250 میشه.

mehdi speed 700
25-02-2012, 18:41

نه رفیق تک لینک فقط روزانه 220 میده شب ها از سرور های خارجی معمولا 50 تا 70 میده ولی من از سایت آنلاین فا 120 تا رو میگیرم.
متغیره من میخوام شبی 4 گیگ بگیرم که میگیرم حال هر چند تا لینک.
مثلا از مدیا فایر فقط فیلم 1080p میگیرم.یا شاید سریال 720p.
فیلم های 720p رو از سایت ها و از خودشون میگیرم.
چند تا لینک از چند تا سایت
آقا سعید شما هم شبکیه هستی آره.
من سرعتم با رفقام که از مخابرات میگرین یکیه

Nasser_ZRE
25-02-2012, 19:14