PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

farzan311
13-02-2011, 00:55
چرا یه گلدون بخر ببر
تهرانی میای تاپیک اصفهان؟ خجالت نمیکشی؟

راستی دوستان تو اصفهان چند تا از این شرکتای اینترنت پر سرعت هست؟
من 5 تا میشناسم بیشتر هست؟

ali_disslove
13-02-2011, 00:58
خودتون برید ای بابا من پولشو میدم برید بگیرید:5::18:
چند تا سریال رو ندیدم قسمتای جدیدشو کلی فیلم اومده ندیدم چند تا بازی برا ایپادم میخواستم قهوه تلخم که دیگه هست
چکار کنم خوب؟ تازه میخوایم بازی انلاین بزنیم پارس پینگش جون میده برا اینکارا
راستی چقدر طول میکشه این خطو جمع کنند؟ خسته شدم از هیچ جا نمیتونم بگیرم

2 روز

پارس پینگش رو 600 هست من اوردمش تا این حد حالا هر وقت گرفتی بت میگم پینگم شده اینم آخرین تست پینگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 02:58 AM ---------- Previous post was at 02:57 AM ----------

آقا ما شدیدا در خدمتیم :دی

چقد فحش دادین به پیشگامان اینجا :دی

خودتم که کم بارش نکردی تو تاپیک پارس

Amir..H
13-02-2011, 01:00
اِواااااااااا ... چرا خشونت؟

یکیشون دوستمه نمیشه گرد و خاک کرد وگرنه با بلدوزر میرفتم سرویس بگیرم

پ.ن: من تهرانم الان اینجا دفتر پیشگامان دختری نیست که جلوش گلدون باشه ... پیشنهاد دیگه ای نداری ؟

خوب مشکلی نیست خودت یه دختر ببر تو دفترشون بعد با گلدونهای توی دفتر بزن تو سر دختره:31:
منم پیشی شدم...

ali_disslove
13-02-2011, 01:04
برو pnj.ir قسمت تعرفه های جدید نوشته البته من میگم اگه هم رفتی ازشون بگیری تا رفتی تو دفترشون بلند یه چند تا فحش بده بعد نشستی رو صندلی همچین پاتو بذار رو میزشون اون دختر زشته هم یه کلمه حرف زد اون گلدونه رو بردار تو صورتش خورد کن دیگه از ما گفتن و گرنه رو بهشون بدی اونا باهات اینکارارو میکنند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این لینک تعرفه های جدید

---------- Post added at 03:02 AM ---------- Previous post was at 03:00 AM ----------

چرا یه گلدون بخر ببر
تهرانی میای تاپیک اصفهان؟ خجالت نمیکشی؟

راستی دوستان تو اصفهان چند تا از این شرکتای اینترنت پر سرعت هست؟
من 5 تا میشناسم بیشتر هست؟

آره خیلی بیشترند منتهاش خوباش و معروفاش همیناند

---------- Post added at 03:04 AM ---------- Previous post was at 03:02 AM ----------

خوب مشکلی نیست خودت یه دختر ببر تو دفترشون بعد با گلدونهای توی دفتر بزن تو سر دختره:31:
منم پیشی شدم...

به مبارک باشه --آخر چه سرویسی گرفتی ؟مودم چی گرفتی و چند ؟

فایل هاتو امشب بزار دانلود از چند سرور که مشکلیم نداشته باشند بگو چه قدر دانلود کردی

Amir..H
13-02-2011, 01:58

به مبارک باشه --آخر چه سرویسی گرفتی ؟مودم چی گرفتی و چند ؟

فایل هاتو امشب بزار دانلود از چند سرور که مشکلیم نداشته باشند بگو چه قدر دانلود کردی
نه دیگه تازه ثبت نام کردم
دو مگ ,3 گیگ
مودمم که بت گفتم 8960n تیپی لینک گرفتم 80 تومن
احتمالا تا یه هفته دیگه وصل میشه
فقط علی اقا یه چیزی
اون تاپیکی که برای روشن شدن کامپیوتر سر ساعت و دانلود کردنه عکساش باز نمیشه
الان شدیدا احتیاج به اموزش دارم
تو پ.خ بگو چی کار کنم

babak_gww
13-02-2011, 10:27
خودتم که کم بارش نکردی تو تاپیک پارس

انتقاد بود ... فحش نبود :31:

خب حالا گفتی نباید 256 میگرفتی ... پس چیکار میکردم ؟
امروز باید تمدید کنم ... بگو ببینم چه سرویسیشو بگیرم؟

بیشتر شبانه میخوام ... :20:

farzan311
13-02-2011, 16:17
خوب بچه ها من میگم این پیشگامانی ها بلا نسبت شما گاو تشریف دارند میگید نه امروز رفتم طی یک اقدام انتحاری پولمو گرفتم اومدم خونه الان اس ام اس داد خط شما جمع شد بعدم تو پنل کاربری هم زده جمع شده ولی الان تست کردم باهاش وصلم خوب حالا یعنی حالا چی شد؟ فعلا که میخوام مفتی استفاده کنم تا جیگرم خنک بشه تا وقتی قطعش کنن بالاخره مفت باشه کوفت باشه:31:
تازه یه خبر باحال تست پینگ رو حال کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تازه سرعتش هم با 512 فرقی نداره

iceweek
13-02-2011, 17:35
حذف شود.........

ali_disslove
13-02-2011, 19:41
نه دیگه تازه ثبت نام کردم
دو مگ ,3 گیگ
مودمم که بت گفتم 8960n تیپی لینک گرفتم 80 تومن
احتمالا تا یه هفته دیگه وصل میشه
فقط علی اقا یه چیزی
اون تاپیکی که برای روشن شدن کامپیوتر سر ساعت و دانلود کردنه عکساش باز نمیشه
الان شدیدا احتیاج به اموزش دارم
تو پ.خ بگو چی کار کنم

عکس نمیخواد که برو توی بایوس تو قسمت پاور یه چیزی تو مایه های .....alarm پیدا کنو بهش ساعت بده

الا تا کجا رفتی ؟همچین گزینه ای داری تو پاور ؟/مادربوردت چیه ؟

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

انتقاد بود ... فحش نبود :31:

خب حالا گفتی نباید 256 میگرفتی ... پس چیکار میکردم ؟
امروز باید تمدید کنم ... بگو ببینم چه سرویسیشو بگیرم؟

بیشتر شبانه میخوام ... :20:

شما اگه 3 گیگ کافیته یه 2 مگ با 3 گیگ ترافیک بگیر تا دانلودتم عالی باشه

اگه هم نه که خوب 5 تا 10 گیگ ترافیک اضافه کن

این جوری مطمئن باش سرعتتم توپ میشه

ali_disslove
13-02-2011, 21:06
این دزد آنلاین هم هر شب داره کلی از من کم میکنه توی ساعات رایگان

farzan311
13-02-2011, 22:11
چطور؟ خوب شاید تو ساعات رایگان دانلود نمیکنی!!

ali_disslove
13-02-2011, 22:25
چطور؟ خوب شاید تو ساعات رایگان دانلود نمیکنی!!

نه تا ساعت 6 رایگانه ما میزاریم تا 7 از 6 تا 7 حدود 400 تا 500 مگ کم میکنه اما بعضیا میزارند کم نمیکنه برا منم خیلی وقتا اصلا کم نمیکنه اما خوب نمیشه هم تا 7 نذاشت چون 500 مگو از دست میدم پشتیبانی میگه تا 6 بزار خوب آخه اگه تا 6 بزارم که 500 تا بیشتر نمیگیرم

farzan311
13-02-2011, 22:46
خوب دیگه پس دزدی نمیکنه دارید ریسک میکنید تا یه چیزی گیرتون بیاد به هر حال بهتره پیشگامانه الان این یه مگش که من مفتی دارم:31:افتضاحه با 512 قبلیم فرقی نداره تازه دو ساعتم شبانشم کمتره

saeid127
13-02-2011, 23:11
خوب دیگه پس دزدی نمیکنه دارید ریسک میکنید تا یه چیزی گیرتون بیاد به هر حال بهتره پیشگامانه الان این یه مگش که من مفتی دارم:31:افتضاحه با 512 قبلیم فرقی نداره تازه دو ساعتم شبانشم کمتره

الان فهمیدم که اگر تو پیشگامان سرعتتون رو افزایش میدید باید با پشتیبانی فنی تماس بگیرید تا لینکتون رو عوض کنه وگرنه همون سرعت قبلی رو دارید.اگر میخواهی بمونی تماس بگیر اگه آقای بهادرانی رو پیدا کردی بگو واست درستش میکنه.

babak_gww
13-02-2011, 23:32
شما اگه 3 گیگ کافیته یه 2 مگ با 3 گیگ ترافیک بگیر تا دانلودتم عالی باشه

اگه هم نه که خوب 5 تا 10 گیگ ترافیک اضافه کن

این جوری مطمئن باش سرعتتم توپ میشه

2 مگ رو نمیدن ... تو سایت میشه آنلاین گرفت ؟
برای شهرستان هم میشه؟ برا دوستم ( اون بدبختم فرستادم پیش :31: )

اون 5 تا 10 مگ رو درست خوندم؟
یعنی اگه 5 تا 10 گیگ حجم اضافه بخرم سرعتم بالا میره ؟

چطور همچین چیزی میشه ؟ :18:

این 50 گیگ تا کی اعتبار داره؟

الان فهمیدم که اگر تو پیشگامان سرعتتون رو افزایش میدید باید با پشتیبانی فنی تماس بگیرید تا لینکتون رو عوض کنه وگرنه همون سرعت قبلی رو دارید.اگر میخواهی بمونی تماس بگیر اگه آقای بهادرانی رو پیدا کردی بگو واست درستش میکنه.

منظورت از لینک چیه ؟
داون استریم و آپ استریم منظورته ؟

در کل اگه منظورت سخت افزاریه ( پورت و...) مخالفم چون شما اول خطت رو رانژه میکنن بعد سرویستو مشخص میکنن .. نمیرن که یه بار رانژه کنن بعد اگه شما به جای 128 - 2مگ خواستی باز برن مرکز مخابراتی و دستکاری کنن دان استریمرو ...

ولی گه نرم افزاری منظورته . دیگه من نمیدونم :13: یه ذره توضیح بده خودت

ali_disslove عزیز هم درست میگن ، ولیــــــــــ خب

البته نظر شما به نظر بنده نزدیک تر است :21: :31:

farzan311
13-02-2011, 23:45
من که قرار داد رو کنسل کردم تازه گفتند پورتت هم جمع اوری شده اس ام اسشم دادند نمیدونم چرا نشده؟ میشه بدون واسطه قرار دادن این شرکتا مستقیما از مخابرات پیگیری کنیم؟ که پورتو جمع کنند؟

babak_gww
13-02-2011, 23:55
من که قرار داد رو کنسل کردم تازه گفتند پورتت هم جمع اوری شده اس ام اسشم دادند نمیدونم چرا نشده؟ میشه بدون واسطه قرار دادن این شرکتا مستقیما از مخابرات پیگیری کنیم؟ که پورتو جمع کنند؟

نه باید خودشون جمع کنن

ali_disslove
14-02-2011, 00:53

اخه اگه شما هم از 1 تا 5 400 تا 500 مگ میگیرفتی و از 6 تا 7 هم 500-600 مگ اون وقت نمیتونستی ریسک نکنی از اون طرفم وقتی توی 25 روز 700-800 مگو سر این قضیه از دست میدادی اون وقته که شاکی میشدی

آدم واقعا باید تمام isp ها رو تجربه کنه یه ایراد دیگه هم که داره خیلی ترافیکشو داره گرون میده

حالا بروبچ تاپیک پیشگامان یه کشف جدید زدند که دیگه کم نکنه چون واسه بعضیا کم میکنه کامل برا بعضیا اصلا برا بعضیا مثل من از 600 مگ 140 مگ کم میکنه یه شب 50 مگ یه شب 70 مگ یه شبم اصلا و ابدا کم نمیکنه

جالبتر اینکه یه شب تا 8:20 رایگان بود اونم با سرعت 200

حالا اگه کشفیاتو امشب تست کردم و اوکی بود خبر میدم دیشب هم بعد 3-4 روز که 700-800 مگ میگیرفتیم دوباره رسید به 1200 که توپه و راضیم اگه حجمم کم نکنه با این ترفند و همیشه مثل دیشب و 1 هفته پیش که 1400 مگ هم میداد موند دیگه همیشه میمونم روی پارس (پیش خودمون باشه این جوری نمیمونه منم وای نمیسم)

و یه چیز دیگه این که email زدم به بخش پشتیبانی قشنگ جوابمو دادند خیلی حال کردم آخه توی پنل کاربریم میل زدم یه بارا به پیشگامان هیچ کس حتی نخوند

---------- Post added at 02:45 AM ---------- Previous post was at 02:42 AM ----------

نه باید خودشون جمع کنن

جمع آوری خط دیگه دست شرکت ها نیست مخابرات انجام میده فقط شرکتی که رانژه کرده باید به مخابرات درخواست بده مسئول adsl هر مرکز این کارو میکنه از شرکتی که درخواست بیاد

---------- Post added at 02:47 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

نه اصلا فقط شرکتی که درخواست رانژه خطو داده همونم باید درخواست جمع آوری بده

حالا خطط مگه نمیگی وصله ؟خوب بزار دانلود حالشو ببر دیگه چه اصراری به قطعش داری حالا که این جوریه ؟

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:47 AM ----------

2 مگ رو نمیدن ... تو سایت میشه آنلاین گرفت ؟

بعضیا مثله سعید میگند میشه فرزان رفته میگه گفتند نمیشه من یه بار 20 روز پیش پرسیدم گفت میشه 4 و 6 مگ نمیشه

کی گفتم سرعت زیاد میشه ؟گفتم یه 3 گیگ بگیر سرویس 2 مگ و اگه کمته 5 گیگ ترافیک بخر ارزونتر در میاد تا سرویس 2 مگ با 7 گیگ ترافیک

---------- Post added at 02:53 AM ---------- Previous post was at 02:51 AM ----------

[QUOTE=babak_gww;5859941]2 مگ رو نمیدن ... تو سایت میشه آنلاین گرفت ؟

منظورت از لینک چیه ؟

در کل اگه منظورت سخت افزاریه ( پورت و...) مخالفم چون شما اول خطت رو رانژه میکنن بعد سرویستو مشخص میکنن .. نمیرن که یه بار رانژه کنن بعد اگه شما به جای 128 - 2مگ خواستی باز برن مرکز مخابراتی و دستکاری کنن دان استریمرو ...

ali_disslove عزیز هم درست میگن ، ولیــــــــــ خب

البته نظر شما به نظر بنده نزدیک تر است :21: :31:

خطو که 2 مگ یا 128 رانژه نمیکنند مگه لولست که مثلا اگه 128 بگیری برات یه لوله باریک وصل کنند اگه 2 مگ گرفتی یه لوله بزرگ این 2مگ یا 128 بودن توی شرکت مشخص میشه

عجب پستی دادما هر کی بود جدا جدا جواب میداد

saeid127
14-02-2011, 10:22
منظورت از لینک چیه ؟

منظور از لینک سخت افزاری از طرف مخابرات نیست.اون که فقط کارش اینه که خط رو به تجهیزات شرکت تو مخابرات وصل کنه.منظورم همون تغییر داون استریم و آپ استریم و اس ان آرِ.واسه من بعد 5 روز که زنگ زدم بهشون باهام تماس گرفتند و همون موقع شروع کردند به قطع و وصل کردن لینک.داون اسریمم اول 1024 بود بعد از یک بار که قطع و وصل شد 2048 شد و آپ اسریم از 348 رفت رو 512.

پ.ن:این آخرین تست سرعتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته سرعتم بالا تره.الان حدود 245.پینگ هم با سرور ایرانی اینه:

حدود 70.دیشب هم 2.52 گرفتم.

noia
14-02-2011, 11:43
درود،
منم دیروز پیشگامان 512سفارش دادم، امید به خدا!
توی روز حداکثر و حداقل سرعت ترنسفر چقدره؟
راسی رانژه 10تومنه؟

farzan311
14-02-2011, 14:34
خوب اين يه ماهم استفاده ميكنيم تا بعد علي سرويست چند ماهست؟نميخاي بري رنگين
كما بگيري دي:

frnsh
14-02-2011, 15:04
دیشب سرعت خیلی خوب بود!!! :8:
فکر کنم حدود یک گیگ و صد دنلود کردم!

درود،
راسی رانژه 10تومنه؟

سرعت بین 80 تا 110 متغیره توی روز.
شب 30 تا 70.
رانژه رو هم نمیدونم.

ali_disslove
14-02-2011, 17:22
خوب اين يه ماهم استفاده ميكنيم تا بعد علي سرويست چند ماهست؟نميخاي بري رنگين
كما بگيري دي:

جون من خرج رو دستمون ننداز من تازه پول رانژه دادن تازه سپاهانشهر رنگین نداره گفت برا بهار 90 سرویس میدیم ثبت نام کن الان بعد 1 ماه رایگان بهت میدیم

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

شب 30 تا 70.
رانژه رو هم نمیدونم.

سرعت منم عالی بود شده 1300 مگ هیچیم کم نکرده تازه نیم ساعتشم نذاشته بودم دانلود از ترس اینکه دواره کل حجمم بپره حالا امشب دیگه کامل میزارم تا بشه 1500 یا 1400

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

شب 30 تا 70.
رانژه رو هم نمیدونم.

با چه سرویسی ؟از 2 تا 6؟ یا 1 تا 7؟

farzan311
14-02-2011, 18:01
سرعت منم افتضاح بود 800 مگ تازه همون يك تا هفت رايگان بود بابا ولمون نميكنند مفتي نگهمون داشتند:31:
من ديگه نميخام با اين پيشي ها حرف بزنم مياند يقه رو ميگرند اگه بفهمند اگه ميشد يه جوري بدون واسطه پورتو جمع كنم خوب بود تو پنل كاربري زده وضعيت خط جمع شده بعد داره حجم كم ميكنه واقعا مسخره نيست؟

babak_gww
14-02-2011, 19:01
درود،
راسی رانژه 10تومنه؟

اره ، رانژه 10 تومنه

babak_gww
14-02-2011, 19:12

شب 30 تا 70.

فرنوش چه سرویسی داری تو ؟ :20:
پیشی گامانی دیگه ؟ :31:

سرعت منم افتضاح بود 800 مگ تازه همون يك تا هفت رايگان بود بابا ولمون نميكنند مفتي نگهمون داشتند:31:
من ديگه نميخام با اين پيشي ها حرف بزنم مياند يقه رو ميگرند اگه بفهمند اگه ميشد يه جوري بدون واسطه پورتو جمع كنم خوب بود تو پنل كاربري زده وضعيت خط جمع شده بعد داره حجم كم ميكنه واقعا مسخره نيست؟

خب عزیزم با جوجه ها حرف بزن ... :31:

مفتی نگهت نداشتن ... وقتی فهمیدن مصرف داری ... میگن بیا تصفیه کن . وگرنه خطتو جمع نمیکنن و سرویسم که بهت نمیدن

بی اینترنت میوفتی :31:

پ.ن:این آخرین تست سرعتم:

البته سرعتم بالا تره.الان حدود 245.پینگ هم با سرور ایرانی اینه:

حدود 70.دیشب هم 2.52 گرفتم.

شما کدوم سرویس پیشگامانو داری ؟
چقدر میدی ... سرعت شبت عالیه

frnsh
14-02-2011, 19:20
با چه سرویسی ؟از 2 تا 6؟ یا 1 تا 7؟

1 تا 7، سه ماهه. آخر اسفند تموم میشه.

فرنوش چه سرویسی داری تو ؟
پیشی گامانی دیگه ؟

512،
آره

farzan311
14-02-2011, 19:27
خب عزیزم با جوجه ها حرف بزن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مفتی نگهت نداشتن ... وقتی فهمیدن مصرف داری ... میگن بیا تصفیه کن . وگرنه خطتو جمع نمیکنن و سرویسم که بهت نمیدن

بی اینترنت میوفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-شما بشین تا بفهمند پرونده من بسته شده
2- فرض فهمیدن بشینند تا تصویه کنم
3-من یه ماه دیگه خطم عوض میشه دیگه به جهنم هرچی سر این خطه اومد!!!

saeid127
14-02-2011, 19:52
شما کدوم سرویس پیشگامانو داری ؟
چقدر میدی ... سرعت شبت عالیه

2048
59500 سه ماه.
آره بد نیست! :46:

babak_gww
14-02-2011, 23:36
2048
59500 سه ماه.
آره بد نیست! :46:

7 گیگ 3 ماهه؟ ... بابا اصفهان ترکونده ... تهران عمرا با این قیمتا سرویس بده :2:

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

دوستان نگفتین از تو پنل میشه شارژ کرد پیشگامان رو یا نه ؟ ترافیک اضافه تو پنل چنده مثلا؟ یا سرویسها؟

من پنلم نمیاد تا چک کنم ....

babak_gww
14-02-2011, 23:42
1-شما بشین تا بفهمند پرونده من بسته شده
2- فرض فهمیدن بشینند تا تصویه کنم
3-من یه ماه دیگه خطم عوض میشه دیگه به جهنم هرچی سر این خطه اومد!!!

اون آخریشو خوب اومدی :31: ... اونای دیگت اضافه بود :31:

farzan311
14-02-2011, 23:52
دوستان نگفتین از تو پنل میشه شارژ کرد پیشگامان رو یا نه ؟ ترافیک اضافه تو پنل چنده مثلا؟ یا سرویسها؟

من پنلم نمیاد تا چک کنم ....

اره میشه فقط خواستی سرویس رو تمدید کنی باید بعد از اتمام سرویست تمدید کنی اگه زودتر انجام بدی میگه عملیات شکست خورد:31:

piroooz
15-02-2011, 07:19
اره میشه فقط خواستی سرویس رو تمدید کنی باید بعد از اتمام سرویست تمدید کنی اگه زودتر انجام بدی میگه عملیات شکست خورد:31:
نه نیاز به تموم شدن دوره نیست میره رزرو برای بعدی ...
این سیستمشون چون جدید هست بعضی مواقع قاطی میکنه...
فقط خواستید شارژ کنید حتما باید ترافیک داشته باشید ...

babak_gww
15-02-2011, 09:47
نه نیاز به تموم شدن دوره نیست میره رزرو برای بعدی ...
این سیستمشون چون جدید هست بعضی مواقع قاطی میکنه...
فقط خواستید شارژ کنید حتما باید ترافیک داشته باشید ...

آره شنیدم سرویس افسانه ای رزروشو :دی:31:

عزیز قیمها تو پنل چنده ؟
میشه چندتا قیمت بدی؟ ... ( برای همه شهرها یکسانه ؟ مثل پارس؟)

مثلا هزینه 1 گیگ ترافیک و ببین چنده
و سرویسهای 256 دو گیگ - 512 دو گیگ - 1 مگ یک گیگ ...

ممنون ... ببخش باعث زحمتیم، باید این همه راهو تا پَنِلت بری :31: :31:

aminmafia
15-02-2011, 11:26
دیشب تاحالا نت من به ثبات خاصی رسیده و واقعا کیفیتش نسبت به یک هفته قبل قابل مقایسه نیست
پینگ از روی 500-600 به زیر دویست رسیده
اینم تست الانم

دانلود شبانه هم خوب بوده

بقیه ای اس پی ها چکاره هستند؟و چطورند

noia
15-02-2011, 13:26
درود،
سرویس من (پیش‌گامان 512) راه‌اندازی شد، ولی الان سرعت ترنسفر بسیار پایینه. حدوده 28-32 یادمه فرنوش گفت باید بین 80-110 باشه. واسه شماهم اینجوریه؟
(یعنی به‌خاطر بیست و 5 بـهمن؟)

piroooz
15-02-2011, 13:40
آره شنیدم سرویس افسانه ای رزروشو :دی:31:

عزیز قیمها تو پنل چنده ؟
میشه چندتا قیمت بدی؟ ... ( برای همه شهرها یکسانه ؟ مثل پارس؟)

مثلا هزینه 1 گیگ ترافیک و ببین چنده
و سرویسهای 256 دو گیگ - 512 دو گیگ - 1 مگ یک گیگ ...

ممنون ... ببخش باعث زحمتیم، باید این همه راهو تا پَنِلت بری :31: :31:
در مورد یکسان بودن قیمت ها در همه جا اطلاع ندارم (اینجا فعلا تاپیک ADSL اصفهانه:31:)
ببینید این لینک از خود سایت پیشگامان نصف جهان در مورد تعرفه های جدید :

البته اگه از تو پنل بخواهید شارژ کنید توی گزینه هایی که هست تا 512 بیشتر برای شارژ نیست...

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

درود،
سرویس من (پیش‌گامان 512) راه‌اندازی شد، ولی الان سرعت ترنسفر بسیار پایینه. حدوده 28-32 یادمه فرنوش گفت باید بین 80-110 باشه. واسه شماهم اینجوریه؟
درود ...
از تعرفه های جدید گرفتین؟
Upstream و Downstream توی صفحه کانفیگ مودم چنده؟

ali_disslove
15-02-2011, 13:54
درود،

نه الان هنوز خطت گشاد نشده گچه گرفته :31:

دور از شوخی -امروز روزه اولشه ؟یکی 2 روز اول پیش میاد بعضییا کمه سرعتشون سرویس 128 باید سرعتش 40-45 باشه 512 که جای خود دارد

زنگ بزن پشتیبانی و بگو سرعت اینه تا یه ریست بکنند اما خوب میشه مطمئن باش

سرعت روزانه رو گفتی اینه دیگه ؟اگه اره 100% زنگ بزنی پشتیبانی اوکیه

ali_disslove
15-02-2011, 14:36
دیشب سرعت عااااااااالی بود هیچیم کم نکرد دیگه هم هیچ وقت ایشالله کم نمیکنه و سرعت همیشه عالیه

اینم گزارش کارکرد دیشب 1550 مگابایت

aminmafia
15-02-2011, 14:45
دیشب سرعت عااااااااالی بود هیچیم کم نکرد دیگه هم هیچ وقت ایشالله کم نمیکنه و سرعت همیشه عالیه

اینم گزارش کارکرد دیشب 1550 مگابایت

علی پیام خصوصیت را چک کن

noia
15-02-2011, 14:46
باورم نمی‌شه، با دانلود منیجر فایرفاکس سرعت نهایتاً 30 شد؛ اما با DAP الان تست کردم تا 105 و اینا هم رفت. (انقدر تفاوت دلیلش چیه؟)
راسی IDman رفت گاراژ! سریال نامبر رو فِیک تشخیص داد؛ کسی پَچ جدید سراغ نداره. ورژن 6.05

babak_gww
15-02-2011, 14:57
باورم نمی‌شه، با دانلود منیجر فایرفاکس سرعت نهایتاً 30 شد؛ اما با DAP الان تست کردم تا 105 و اینا هم رفت. (انقدر تفاوت دلیلش چیه؟)
راسی IDman رفت گاراژ! سریال نامبر رو فِیک تشخیص داد؛ کسی پَچ جدید سراغ نداره. ورژن 6.05

چون دانلود منیجرها چندتا کنکشن رو همزمان باز میکنن... از نهایت سرعت سرور استفاده میشه

piroooz
15-02-2011, 17:16
اینم یه تست جدید از تعرفه های جدید پیشگامان :
سرویس 512 - یه ماهه - سه گیگ ترافیک

noia
15-02-2011, 20:23
اینم تست من از 512 پیشگامان (بهترین تستی که از دیروز تا حالا گرفتم)

Amir..H
15-02-2011, 23:40
سلام دوستان
امروز از پیش برام sms امد
الانم که میرم تو پنل کاربری وضعیتو نوشته اماده به نصب
این یعنی الان میتونم با adsl بیام؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_disslove
16-02-2011, 00:52
سلام دوستان
امروز از پیش برام sms امد
الانم که میرم تو پنل کاربری وضعیتو نوشته اماده به نصب
این یعنی الان میتونم با adsl بیام؟؟؟؟؟؟؟؟

چه smsi ؟ نه تا پس فردا یا شنبه وصل میشه

مودمتو وصل کنو روشن کن vpi 8 vci 35 بده ببین چراغ اینترنتت روشن میشه با نه هر وقت شد زنگ بزن یوزر پسوردتو بگیر هرچند خودشون باید زنگ بزنند یا پیام بدند اما یهو معطل کنند اگه دیدی روشن شد خودت بزن بگیر

tiia
16-02-2011, 09:44
سلام
حدود 10 ماه از نداگستر سرویس میگیرم. چند وقت اخیر هر بار میخوام وصل شم. وصل نمیشه . در واقع قطع و وصلیش زیاد شده. به شبانه نیازی ندارم. دوستان گرامی که از نداگستر سرویس میگیرند با مشکل من مواجه شدند ؟
اوایل که نداگستر استفاده کردم که هیچ قطع و وصلی نداشت. حدودا فکر کنم 2 ماه اخیر اینطوری شده. به نظرتون از شرکت دیگه ای اشتراک بگیرم. اوضاع بهتر میشه. در ضمن یه شرکتی بگید که بعد از چند ماه بعد بازهم بازی درنیاره و ثبات داشته باشه. هر انتقالی باید یه هزینه ای بدیم و اگه قرار باشه هر شرکت یه مدت خوب باشه و بعدش بازم.... نمیشه به هیچ شرکتی اعتماد کرد! توصیه دوستان چیه.
در ضمن مدیران محترم چرا سایت این شده. دیگه باید با هزار زور با این و اون وارد فروم بشیم .
در ضمن noia جان این تصویر قشنگ با یه تصویر قشنگتر عوض کنی خیلی بهتره . امضا را میگم.

ali_disslove
16-02-2011, 15:20
سلام
حدود 10 ماه از نداگستر سرویس میگیرم. چند وقت اخیر هر بار میخوام وصل شم. وصل نمیشه . در واقع قطع و وصلیش زیاد شده. به شبانه نیازی ندارم. دوستان گرامی که از نداگستر سرویس میگیرند با مشکل من مواجه شدند ؟
اوایل که نداگستر استفاده کردم که هیچ قطع و وصلی نداشت. حدودا فکر کنم 2 ماه اخیر اینطوری شده. به نظرتون از شرکت دیگه ای اشتراک بگیرم. اوضاع بهتر میشه. در ضمن یه شرکتی بگید که بعد از چند ماه بعد بازهم بازی درنیاره و ثبات داشته باشه. هر انتقالی باید یه هزینه ای بدیم و اگه قرار باشه هر شرکت یه مدت خوب باشه و بعدش بازم.... نمیشه به هیچ شرکتی اعتماد کرد! توصیه دوستان چیه.
در ضمن مدیران محترم چرا سایت این شده. دیگه باید با هزار زور با این و اون وارد فروم بشیم .
در ضمن noia جان این تصویر قشنگ با یه تصویر قشنگتر عوض کنی خیلی بهتره . امضا را میگم.

آره اتفاقا ديشب يكي از آشنايان زنگ زد كه چرا ندا سرعتش افت كرده بهش گفتم احتمالا ماله اين چند روزه و خوب ميشه البته اشاره اي به قطعو وصلي نكرد فقط گفت سرعت افت داره و بعضيا وقتا با اينكه وصله سند و ريسيو نداره

اما خوب شما ميگي 2 ماهه --snr رو نگاه كن ببين چنده و بگو و اينكه اسپليتر وصل كردي ؟قبل مودم كه تلفني نيست ؟
اينا رو جواب بدي بهتر ميشه جواب داد كه اصلا احتياج به عوض كردن هست يا خير

Amir..H
17-02-2011, 00:56
چه smsi ؟ نه تا پس فردا یا شنبه وصل میشه

مودمتو وصل کنو روشن کن vpi 8 vci 35 بده ببین چراغ اینترنتت روشن میشه با نه هر وقت شد زنگ بزن یوزر پسوردتو بگیر هرچند خودشون باید زنگ بزنند یا پیام بدند اما یهو معطل کنند اگه دیدی روشن شد خودت بزن بگیر

یوزر پسوور اتصالو واسم فرستاد ولی مودمو که روشن میکنم چراغ اینترنت روشن نمیشه زنگ زدم گفت خط رانژه نشده شاید و چند روز دیگه صبر کنید
علی جان یه سوال cd مودم نصب نمیشه همش ارور میده
برای نصب cd باید خط وصل باشه یعنی چون خط وصل نیست مشکل داره؟؟؟؟؟

babak_gww
17-02-2011, 01:13
یوزر پسوور اتصالو واسم فرستاد ولی مودمو که روشن میکنم چراغ اینترنت روشن نمیشه زنگ زدم گفت خط رانژه نشده شاید و چند روز دیگه صبر کنید

مودمت چیه ؟ ویندوز 7 داری؟

بعضی مودمها تو ویندوز7 مشکل دارن

ولی اگه شما با usb وصل نکردید .لازم نیست سی دی رو نصب کنید ... از تو مرورگر تنظیم کنید مودم رو

192.168.1.1 این رو بزنید تو مروگر تا صفحه تنظیمات بیاد

ali_disslove
17-02-2011, 01:36

چه جالب اول یوزر پسو دادند بعد میخواند رانژه کنند اینم اینجا شنیدیم

مطمئنی درست وصل کردی ؟یه سیم از خط به لاین اسپلیتر و بعد مودم به اون سوکتی که روش زده مودم و سوکت تلفن روی اسپلیتر رو به تلفن وصل میکنی

بهتره مودم را با کابل Ethernet وصل کنی دیگه نصب سی دی هم احتیاج نیست

شرمنده من چند جا در چندین فوروم عضوم هی یادم میره کی چه مودمی خرید اگه مارک مودمو بگی راحتتر میشه رااهنمایی کرد

اما روال کار 192.168.1.1 رو توی ادرس بار مرورگر بزن وارد تنظیمات میشی اگه ازت یوزر پسورد خواست هر جفتش رو admin بزن اگه این نبود توی دفترچه مودم ببین چیه

بعد وارد صفحه تنظیمات شو یکی از حالات bridge یا pope رو انتخاب کن اگه پیشگامان گرفتی vpi=8 vci=35 وارد کن

دست به تنظیمات دیگه هم نزن
مثلا شاید به جا ویزارد شما setup داشته باشی
فقط اگه اینایی که گفتمو پیدا نکردی مدل دقیق مودم با مارکش رو بگو-پیشگامان بودی دیگه؟ از درست وصل کردن سیم ها هم مطمئن شو چون معمولا اول رانژه میشه بعد یوزرو پسوردو میدند

یوزر که شماره خونست با پیش شماره اصفهان پسورد رو هم عوض کن بعد از گرفتن سرویس هرچند مک آدرس فعال شده اما احتیاطم بد نیست

Amir..H
17-02-2011, 13:08
مودمت چیه ؟ ویندوز 7 داری؟

بعضی مودمها تو ویندوز7 مشکل دارن

ولی اگه شما با usb وصل نکردید .لازم نیست سی دی رو نصب کنید ... از تو مرورگر تنظیم کنید مودم رو

192.168.1.1 این رو بزنید تو مروگر تا صفحه تنظیمات بیاد

مطمئنی درست وصل کردی ؟یه سیم از خط به لاین اسپلیتر و بعد مودم به اون سوکتی که روش زده مودم و سوکت تلفن روی اسپلیتر رو به تلفن وصل میکنی

بهتره مودم را با کابل Ethernet وصل کنی دیگه نصب سی دی هم احتیاج نیست

شرمنده من چند جا در چندین فوروم عضوم هی یادم میره کی چه مودمی خرید اگه مارک مودمو بگی راحتتر میشه رااهنمایی کرد

اما روال کار 192.168.1.1 رو توی ادرس بار مرورگر بزن وارد تنظیمات میشی اگه ازت یوزر پسورد خواست هر جفتش رو admin بزن اگه این نبود توی دفترچه مودم ببین چیه

بعد وارد صفحه تنظیمات شو یکی از حالات bridge یا pope رو انتخاب کن اگه پیشگامان گرفتی vpi=8 vci=35 وارد کن

دست به تنظیمات دیگه هم نزن
مثلا شاید به جا ویزارد شما setup داشته باشی
فقط اگه اینایی که گفتمو پیدا نکردی مدل دقیق مودم با مارکش رو بگو-پیشگامان بودی دیگه؟ از درست وصل کردن سیم ها هم مطمئن شو چون معمولا اول رانژه میشه بعد یوزرو پسوردو میدند

یوزر که شماره خونست با پیش شماره اصفهان پسورد رو هم عوض کن بعد از گرفتن سرویس هرچند مک آدرس فعال شده اما احتیاطم بد نیست

ویندوز xp دارم
مودمم tp link 8960n
بابا علی جون وصل کردن 4 تا سیم که این حرفا رو نداره مگه سانتری فیوژ میسازم که درست وصلش نکنم:27:
فقط یه سوال من با دیال اپ وصل بشم 192.168.1.1 بزنم؟؟؟
راستش با دیال اپ وصل شدم رفتم همین ادرس یوزر و پسوردم همین admin
توی صفحه اول یوزر و پسورد میخود :
ppp username:
ppp password:
این یوزر پسوردو باید همونی پیشگامان واسه اتصال داده بنویسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
vpi=0 vci=35 این دوتا گزینه هم عدداش اینه نه 8 حالا 0 رو 8 کنم؟؟؟؟؟؟
توی صفحه بعدم دفترچش نوشته گزینه network authentication:
wpa-psk/wpa2-psh(adaptive) انتخاب بشه حالا این گزینه میاد که ازم یه پسورد میخواد این چیه؟؟؟؟؟؟؟
WPA PRE-shared key:
????????????

babak_gww
17-02-2011, 13:46

بعضی شرکتها از قبل میدن ... چون معلومه چی میخوان بدن به کاربر ... معمولا یوزر شماره تل هستش و پسورد هم 4 شماره آخر تل ..

ویندوز xp دارم
مودمم tp link 8960n
بابا علی جون وصل کردن 4 تا سیم که این حرفا رو نداره مگه سانتری فیوژ میسازم که درست وصلش نکنم:27:
ppp username:
ppp password:
wpa-psk/wpa2-psh(adaptive) انتخاب بشه حالا این گزینه میاد که ازم یه پسورد میخواد این چیه؟؟؟؟؟؟؟
WPA PRE-shared key:
????????????

:دی نه دیال آپ چیه . وقتی کانکت نیستی بزن ... فقط باید مودمت وصل و روشن باشه

یوزر و پسورد هم همونی که بهت دادن .. معمولا شماره تلفنته ...

vpi , vci رو هم ادیت کن طبق اونچیزی که دادن بهت ...

سوال اخرت هم واضح نبود

ali_disslove
17-02-2011, 16:23
ویندوز xp دارم
مودمم tp link 8960n
ppp username:
ppp password:
WPA PRE-shared key:
????????????

ربطی به بلد بودن یا نبودن نداره آدم بعضی وقتا ساده ترین کار ها رو هم اشتباه میکنه مثلا میای آب بخوری میپره تو گلوت سیاه میشی

اگه 192.168.1.1 زدی و ازت یوزر و پسورد نخواست باید اونی که تو دفترچه گفته رو بزنی ولی 90% مودما همینه
کاری به اینترنت نداره وقتی آفلاینی بزن

نه این یوزر و پسوردی که اینجا میخواد اونی نیست که پیش بت داده اینجا باید جفتو admin بزنی

اره افرین دقیقا درست رفتی 0 رو 8 کن

حالا که 8 و 35 رو زدی بازم ازت یوزر پسورد میخواد اینجا دیگه اونیو بزن که پیش بهت داده

بقیه رو اصلا و ابدا دست نزن همه چیز رو دیفالت خودش

هر موقع این کارا رو انجام دادی بگو تا بریم سر بعدیش

noia
17-02-2011, 17:00
am1988 بهترین کار بعد از اینکه با IP وارد شدی، تَب اول (Quick Start) رو بزن و مراحل رو انجام بده. همین/.

babak_gww
17-02-2011, 20:09
نه این یوزر و پسوردی که اینجا میخواد اونی نیست که پیش بت داده اینجا باید جفتو admin بزنی

یوزر و پسورد بعدیش رو گفت

pppoe user
pppoe password

Karkas20
17-02-2011, 21:34
سلام...

خواستم بپرسم کاربرا که از سرویس های شرکت رنگین کمان استفاده میکنند...سرعت شان افت کرده مثل من یا نه...

چون من تا 2 روز پیش سرعت دانلودم 60 کی بود الان خدا برکتش بده...رو مون را سفید کردن شده 8 کی......

زنگ میزنم پشتیبانی , درست پاسخ من را نمیدن...

saeid127
18-02-2011, 00:15
عزیز شما اولین رنگین کمانی هستی که اومده تو این تاپیک!
کسی نیست!
حالا که اومدی یه گزارش وضعیت بده :21:

ali_disslove
18-02-2011, 00:49
سلام...

خواستم بپرسم کاربرا که از سرویس های شرکت رنگین کمان استفاده میکنند...سرعت شان افت کرده مثل من یا نه...

چون من تا 2 روز پیش سرعت دانلودم 60 کی بود الان خدا برکتش بده...رو مون را سفید کردن شده 8 کی......

زنگ میزنم پشتیبانی , درست پاسخ من را نمیدن...

ایول یه رنگین کمانی پیدا کردیم

سرعت روزانه یا شبانه این جوری شده ؟

حتما ایراد فنی پیدا کردند نگران نباش درست میشه

اینجا هم رنگین کمانی نداریم

خوب بگو وضعیت چطوره ؟چه سرویسی داری ؟سرعت شبانه و روزانه جفت 60 هست ؟همیشه ؟شبی چه قدر دانلود داری؟

خودمونیما اومدی یه سوال بپرسی حالا باید 100 تا سوال جواب بدی
دمت گرم

با پشتیبانی آنلاین هم صحبت کن ببین چی میگه

Amir..H
18-02-2011, 01:12
ربطی به بلد بودن یا نبودن نداره آدم بعضی وقتا ساده ترین کار ها رو هم اشتباه میکنه مثلا میای آب بخوری میپره تو گلوت سیاه میشی

اگه 192.168.1.1 زدی و ازت یوزر و پسورد نخواست باید اونی که تو دفترچه گفته رو بزنی ولی 90% مودما همینه
کاری به اینترنت نداره وقتی آفلاینی بزن

اره افرین دقیقا درست رفتی 0 رو 8 کن

حالا که 8 و 35 رو زدی بازم ازت یوزر پسورد میخواد اینجا دیگه اونیو بزن که پیش بهت داده

بقیه رو اصلا و ابدا دست نزن همه چیز رو دیفالت خودش

هر موقع این کارا رو انجام دادی بگو تا بریم سر بعدیش

اقا بابک منظورموبیتر گرفت
من این کارو کردم تنظیماتی که توی اینترنت پروتکل بودم طبق دفترچه انجام دادم ولی هنوز چراغ اینترنت خاموشه

babak_gww
18-02-2011, 01:17
من این کارو کردم تنظیماتی که توی اینترنت پروتکل بودم طبق دفترچه انجام دادم ولی هنوز چراغ اینترنت خاموشه

خب چون هنوز خطت رانژه نشده عزیز :دی

هروقت رانژه شد بعد چراغ مودمت روشن میشه ، بعد زنگ میزنی پشتیبانی تا کانکتت کنن

noia
18-02-2011, 01:38
قبل از کانفیگ، چراغ Internet اصلن نباید روشن باشه؛ شما چراغ ADSL‍‍‍ـــِت روشنه؟ باید ثابت روشن باشه، نه چشمک‌زن.
اگه مطمئنی خط رانژه شده، با یه مودم دیگه تست کن؛ نتیجه‌گیری کن.
من خطم 24ساعت بعد از سفارش رانژه شد.

دوست عزیز بهتره مشکلاتت‌رو توی این تاپیک مطرح کنی؛

MoH_@_MaD
18-02-2011, 01:40
اين شاتل پدر سوخته دوباره برداشت ما رو محدود كرد:2:
اين پيشگامان دو مگ راحت ميده يا اينم هي گير الكي ميده؟؟
چند روزه رانژه ميكنه؟؟
واسه يه دو مگ چقدر براي بار اول بديم؟؟
سر يه اينترنت زپرتي چقدر بايت مكافات بكشيم خداوكيلي!!:13:

tiia
18-02-2011, 06:54
آره اتفاقا ديشب يكي از آشنايان زنگ زد كه چرا ندا سرعتش افت كرده بهش گفتم احتمالا ماله اين چند روزه و خوب ميشه البته اشاره اي به قطعو وصلي نكرد فقط گفت سرعت افت داره و بعضيا وقتا با اينكه وصله سند و ريسيو نداره

اما خوب شما ميگي 2 ماهه --snr رو نگاه كن ببين چنده و بگو و اينكه اسپليتر وصل كردي ؟قبل مودم كه تلفني نيست ؟
اينا رو جواب بدي بهتر ميشه جواب داد كه اصلا احتياج به عوض كردن هست يا خير

مستقیم وصله . snr-- نمیدونم یعنی چی ؟ لطف کنید بگید.
شما هم گفتید وصل ولی send , resive نداره. خوب من اینه میگم قطع و وصلی.

Karkas20
18-02-2011, 09:54
ایول یه رنگین کمانی پیدا کردیم

سرعت روزانه یا شبانه این جوری شده ؟

حتما ایراد فنی پیدا کردند نگران نباش درست میشه

اینجا هم رنگین کمانی نداریم

خوب بگو وضعیت چطوره ؟چه سرویسی داری ؟سرعت شبانه و روزانه جفت 60 هست ؟همیشه ؟شبی چه قدر دانلود داری؟

خودمونیما اومدی یه سوال بپرسی حالا باید 100 تا سوال جواب بدی
دمت گرم

با پشتیبانی آنلاین هم صحبت کن ببین چی میگه

سلام.
وقتی 128 نامحدود را گرفتم 60کی بود.

ایراد فنیش را که میدونم , چیه !!! (نقل و نبات نت ایران قطع بودنش هست !!)

اره..من فعلا رنگین کمانی هستم در این تایپیک.

وضعیت فعلا خوب نیست..چون بد جور سرعتم را کاهش دادن...

سرویس 128 نامحدود ماهیانه 33000تومان.

اره بابا روز و شب شده بود 60 کی. من زیاد اهل دانلود شبانه نیستم ولی چند روز پیش که مجبور شدم..یک دیسک نجات دانلود کنم

بین 60تا 80 کی مینداخت..

از ساعت 2تا 6 صبح هم رایگان هست..

چون دفعه اول که گرفتم حدود 3ماه پیش بود 5گیگ 1 ماهه را 10 روزه خلاصیدمش...

قبلا صبانت داشتم که...قطعیاش..بیشتر از وصل بودن نتش بود...

عزیز من با پشتیبانی تلفنیش حرف زدم...پاسخم را نداد چه برسه به اونجا...

خواستیم یعنی ویندوز سون که در سایت سافت گذر هست را دانلود کنیم

که باید قیدش را بزنم..

(((ناحق نگم وقتی قطعی داشت فوقش وقتی پشتیبانی میگفت..فلان ساعت وصل میشه..همون ساعت وصل میشد..پشتیبانیش خوبه ولی جو طوری شده که بیشتر نمیتونن توضیح بدن و مجبورن...به یک صورتی یوزر تماس گیرنده را راضی کنن که..مشکل از نت شماست..نه جایی دیگر...دیگر !!!!)))

قطعی هاش 10یا 30 دقیقه بود..

ان هم خیلی کم فک کنم در این 3 ماه که من داشتم 2بار اینطوری شد...یک بار 10 دقیقه طول کشید و دفعه دیگه 30 دقیقه.

ولی یک هفته پیش بود که از ساعت 12تا 4 عصر قطع بود که زنگ که زدم گفتن از تهران قطع شده و تا جندساعت دیگه خوب میشه..که همون هم شد...بعد چند ساعت..نت ردیف شد.

سرعت روزانه یا شبانه این جوری شده ؟اره عزیز سرعت روزانه و شبانه من اینطوری شده.

دمت گرم

مخلصیم عزیز.....

شاد و موفق باشی.....:11:

babak_gww
18-02-2011, 11:18
قبل از کانفیگ، چراغ Internet اصلن نباید روشن باشه؛ شما چراغ ADSL‍‍‍ـــِت روشنه؟ باید

کانفیگ؟ نه ربطی به کانفیگ نداره :31: چون به یه مبتدی هم میگن وقتی چراغ لینکت ثابت شد بزنگ تا تلفنی کانفیگش کنیم ... نمیگن که کانفیگ کن:31:
حتما منظورت رانژه کردن بوده

pouria_br
18-02-2011, 12:09
128 نامحدود را گرفتم
سلام
من اول نامحدود گرفتم
و بعد محدود
واسه امتحان کردن
دیدم که سرعت محدود بیشتر از نامحدوده
اگه اینا بخوان به اونایی که نامحدود دارن سرعت خفن بدن که دیگه باید در دکونشون رو ببندن برن

noia
18-02-2011, 12:40
کانفیگ؟ نه ربطی به کانفیگ نداره :31: چون به یه مبتدی هم میگن وقتی چراغ لینکت ثابت شد بزنگ تا تلفنی کانفیگش کنیم ... نمیگن که کانفیگ کن:31:
حتما منظورت رانژه کردن بوده
نه عزیز؛ احتمالن شما منطورت چراغ ADSL؛ چون وقتی این چراغ چشمک بزنه؛ یعنی رانژه مشکل داره؛ و وقتی چراغ Internet روشن باشه یعنی؛ وصل هست؛ و ترنسفر میده. :10:

babak_gww
18-02-2011, 12:57
نه عزیز؛ احتمالن شما منطورت چراغ ADSL؛ چون وقتی این چراغ چشمک بزنه؛ یعنی رانژه مشکل داره؛ و وقتی چراغ Internet روشن باشه یعنی؛ وصل هست؛ و ترنسفر میده. :10:

فکر میکنم هم من و هم دوستمون منظورمون همون چراغ به قول شما adsl بود
تو مودمها فرق داره ... برای من اسمشو link زده ... تو مودمهای ایسوس status هستش و tp-link به اسم adsl هستش این چراغ

Karkas20
18-02-2011, 14:59
سلام دوستان

من کانکشنم را پاک کردم و الان که میخوام دوباره به نت وصل بشم چراغ internet مودم خاموش هست

مودم من d-link
dsl-2520u

هست.و من با درایو یو از پی را نصب میکردم و به نت وصل میشدم ولی الان دیگه وصل نمیشه...

با lan هم کار نکردم.
از دوستان خواهش دارم ..من را راهنمایی کنن.:11:

ali_disslove
18-02-2011, 15:02
سلام دوستان

من کانکشنم را پاک کردم و الان که میخوام دوباره به نت وصل بشم چراغ internet مودم خاموش هست

مودم من d-link
dsl-2520u

هست.و من با درایو یو از پی را نصب میکردم و به نت وصل میشدم ولی الان دیگه وصل نمیشه...

با lan هم کار نکردم.
از دوستان خواهش دارم ..من را راهنمایی کنن.:11:

سلام

کانکشن مودمو پاک کردی ؟؟

از چه شرکتی سرویس میگیری ؟

برا چی پاک کردیش ؟

قبلا خودت مودمو کانفیگ کردی یا کس دیگه ؟

کابل lan رو داری ؟

بریج وصل میشی یا ppoe ?

همشو جواب بده تا بت بگم

Karkas20
18-02-2011, 15:07
سلام

کانکشن مودمو پاک کردی ؟؟

از چه شرکتی سرویس میگیری ؟

برا چی پاک کردیش ؟

قبلا خودت مودمو کانفیگ کردی یا کس دیگه ؟

کابل lan رو داری ؟

بریج وصل میشی یا ppoe ?

همشو جواب بده تا بت بگم

سلام.

من برای کم شدن سرعت زنگ زدم پشتیبانی و جریان را گفتم و گفت سرعت شما نباید اینقدر کم شده باشد.
و بهم گفت کانکشن شما با lan هست dh usb گفتم usb و گفت پاکش کن و از اول نصب کن و کانکت شو.

من هم پاکش کردم و بعدش هم این مشکل پیش امد.
نه کس دیگری کانفیگ کرده بود و همون طرف هم با کانکشن usb برام وصل کرد.

بله دوست عزیز کابل lan را دارم.

از شرکت رنگین کمان هست.

بریج وصل میشی یا ppoe ?

من فقط وقتی ویندوز را از اول نصب میکردم..درایو را نصب میکردم از داخل سی دی مودم و کانکت میشدم.

ali_disslove
18-02-2011, 15:17
سلام.

من برای کم شدن سرعت زنگ زدم پشتیبانی و جریان را گفتم و گفت سرعت شما نباید اینقدر کم شده باشد.
و بهم گفت کانکشن شما با lan هست dh usb گفتم usb و گفت پاکش کن و از اول نصب کن و کانکت شو.

من هم پاکش کردم و بعدش هم این مشکل پیش امد.
نه کس دیگری کانفیگ کرده بود و همون طرف هم با کانکشن usb برام وصل کرد.

بله دوست عزیز کابل lan را دارم.

از شرکت رنگین کمان هست.

من فقط وقتی ویندوز را از اول نصب میکردم..درایو را نصب میکردم از داخل سی دی مودم و کانکت میشدم.

نگفتی بریج یا ppoe هستی ؟وقتی مودمو روشن میکردی مثل دایل اپ توی ویندوز یوزر و پسورد وارد میکردی یا نه ؟همیشه وصل بود و باید با خود مودم اینترنتو قطع میکردی ؟

2-زنگ بزن پشتیبانی و بگو vpi----vci رنگین کمانو چی باید وارر کنم؟(این در هر شرکتی فرق میکنه من ماله رنگین کمانو نمیدونم )

3- کابل لن رو به مودم و به کیس وصل کن

برو توی تنظیمات setup مودم یا ویزارد و vpi و vci رو وارد کن بعد یور و پسوردو و ادامه بده تا finish مودم نصب میشه

دیگه چون گفتی کانکشن رو پاک کردی پس بلدی وارد تنظیمات مودم بشی واسه همین توضیح اضافه ندادم

Karkas20
18-02-2011, 15:21
نگفتی بریج یا ppoe هستی ؟وقتی مودمو روشن میکردی مثل دایل اپ توی ویندوز یوزر و پسورد وارد میکردی یا نه ؟همیشه وصل بود و باید با خود مودم اینترنتو قطع میکردی ؟

2-زنگ بزن پشتیبانی و بگو vpi----vci رنگین کمانو چی باید وارر کنم؟(این در هر شرکتی فرق میکنه من ماله رنگین کمانو نمیدونم )

3- کابل لن رو به مودم و به کیس وصل کن

برو توی تنظیمات setup مودم یا ویزارد و vpi و vci رو وارد کن بعد یور و پسوردو و ادامه بده تا finish مودم نصب میشه

دیگه چون گفتی کانکشن رو پاک کردی پس بلدی وارد تنظیمات مودم بشی واسه همین توضیح اضافه ندادم

ممنونم دوست عزیز.
نه من همیشه وصل بود و نیازی به یوزر و پسورد نداشت.
بله عزیز با مودم اینترنت را قطع یا وصل میکردم.

ali_disslove
18-02-2011, 15:29
ممنونم دوست عزیز.
نه من همیشه وصل بود و نیازی به یوزر و پسورد نداشت.
بله عزیز با مودم اینترنت را قطع یا وصل میکردم.

خوب پس ppoe بوده

از پشتیبانی پرسیدی یا 0 و 59 هست یا 0 و 33

تنظیمات ویزارد رو پیدا کردی ؟لن رو وصل کردی ؟

Karkas20
18-02-2011, 15:36
خوب پس ppoe بوده

از پشتیبانی پرسیدی یا 0 و 59 هست یا 0 و 33

تنظیمات ویزارد رو پیدا کردی ؟لن رو وصل کردی ؟

سلام.

پرسیدم 0 و 33 بود.

لن را وصل کردم ولی چون من تنظیمات لن را انجام ندادم...

خواهشا شما یک لطفی بکنید و من را راهنمایی بکنید...

واقعا ممنون میشم...

ببخشید اگر مزاحم شما هم شدیم...:11:

ali_disslove
18-02-2011, 15:39
سلام.

پرسیدم 0 و 33 بود.

لن را وصل کردم ولی چون من تنظیمات لن را انجام ندادم...

خواهشا شما یک لطفی بکنید و من را راهنمایی بکنید...

واقعا ممنون میشم...

ببخشید اگر مزاحم شما هم شدیم...:11:

نه بابا خواهش میکنم

لن رو وصل کردی ؟

لن همون کابله که یه سرشو میزنی به پشت مودمت یه سرشم به پشت کیست-همین .چیزه دیگه ای احتیاج نیست بدونی اگه نمیدونی به کجای پشت کیس خوب نگاه کن ببین به کدوم از پورت ها میخوره

خوب 192.168.1.1 رو توی مرورگر بزن واد تنظیمات میشی اینجا یوزر و پسوردو admin بزن

تا اینجا پیش رفتی ؟الان تنظیمات مودمو میبینی ؟تبی به عنوان ویزارد یا ستاپ یا ستینگ با هر چیز دیگه که ازت vpi , vci بخواد میبینی ؟

Karkas20
18-02-2011, 15:56
نه بابا خواهش میکنم

لن رو وصل کردی ؟

لن همون کابله که یه سرشو میزنی به پشت مودمت یه سرشم به پشت کیست-همین .چیزه دیگه ای احتیاج نیست بدونی اگه نمیدونی به کجای پشت کیس خوب نگاه کن ببین به کدوم از پورت ها میخوره

خوب 192.168.1.1 رو توی مرورگر بزن واد تنظیمات میشی اینجا یوزر و پسوردو admin بزن

تا اینجا پیش رفتی ؟الان تنظیمات مودمو میبینی ؟تبی به عنوان ویزارد یا ستاپ یا ستینگ با هر چیز دیگه که ازت vpi , vci بخواد میبینی ؟

سلام.

اقا من کار شما را انجام دادم ولی همچین چیزی برای من نیومد.
و چراغ internet هم خاموش هست.

ali_disslove
18-02-2011, 16:01
سلام.

اقا من کار شما را انجام دادم ولی همچین چیزی برای من نیومد.

من باید برم اگه زودتر جواب بدی بهتره

یعنی وارد تنظیمات مودم نشد >؟قبلا اصلا وارد تنظیمات مودم میشدی ؟مطمئنی درست زدی ؟نقطه های بین 192.168.1.1 رو زدی ؟هیچی نیومد>؟

خوب توی دفترچه مودم نگاه کن ببین یه همچین شماره ای نمیبینی ؟ببین چنده و وارد کن توی اینترنت اکسپلورر

اگه همین بود مودمو ریست کن (احتمالا یه سوراخ پشت مودمت هست اینو چندین ثانیه فشار بده تا مودمت ریستارت شه و بعد همین 192.168.1.1 رو بزن ببین میگیره

قبل از هر چیز کابل لن رو که وصل کردی ببین بدون تنظیمات چراغ اینترنتت ثابت نمیشه ؟اصلا چراغ اینترنتت ثابت هست الان ؟

این رو عینا وارد کن

Karkas20
18-02-2011, 16:13
من باید برم اگه زودتر جواب بدی بهتره

یعنی وارد تنظیمات مودم نشد >؟قبلا اصلا وارد تنظیمات مودم میشدی ؟مطمئنی درست زدی ؟نقطه های بین 192.168.1.1 رو زدی ؟هیچی نیومد>؟

خوب توی دفترچه مودم نگاه کن ببین یه همچین شماره ای نمیبینی ؟ببین چنده و وارد کن توی اینترنت اکسپلورر

اگه همین بود مودمو ریست کن (احتمالا یه سوراخ پشت مودمت هست اینو چندین ثانیه فشار بده تا مودمت ریستارت شه و بعد همین 192.168.1.1 رو بزن ببین میگیره

قبل از هر چیز کابل لن رو که وصل کردی ببین بدون تنظیمات چراغ اینترنتت ثابت نمیشه ؟اصلا چراغ اینترنتت ثابت هست الان ؟

این رو عینا وارد کن

باشه عزیز من مزاحم شما نمیشم.
من این شماره را وارد کردم ولی وارد نمیشه.
در دفترچه همین شماره هست وارد میکنم ولی باز نمیشود.
چراغ اینترنت هم روشن نمیشه.
اصلا چراغ اینترنت روشن نیست.
باشه الان مودم را ریستارت میکنم ببینم درست میشه یا نه.

===========================

اقا یک دنیا ممنون..واقعا امروز مزاحم شما هم شدیم:11:

ali_disslove
18-02-2011, 16:35
باشه عزیز من مزاحم شما نمیشم.
من این شماره را وارد کردم ولی وارد نمیشه.
در دفترچه همین شماره هست وارد میکنم ولی باز نمیشود.
چراغ اینترنت هم روشن نمیشه.
اصلا چراغ اینترنت روشن نیست.
باشه الان مودم را ریستارت میکنم ببینم درست میشه یا نه.

===========================

اقا یک دنیا ممنون..واقعا امروز مزاحم شما هم شدیم:11:

خواهش میکنم

اگر کابل لن رو وصل کردید و در دفترچه هم همین ip رو زده پس باید وارد شه اگه نشد 2 حالت بیشتر نداره

1- اینکه کابل لن رو هنوز وصل نکردید

2- مودم قاطی کرده و احتیاج به ریست دارد (منظورم خاموش و روشن کردن مودم نیستا تو پست قبلی نحوه ریست رو گفتم)

حالا اگه از صحت 2 مورد بالا و صحت درست بودن ip از توی دفترچه مودم مطمئن شدید دیگه حتما باید وارد تنظیمات بشود

Karkas20
18-02-2011, 16:50
sسلام

اقا من مودم را ریست کردم و با لن طبق گفته شما پیش رفتم ولی نشد که نشد

بعد یوز پی را زدم که دیدم از من یوزر و پسورد میخواد و من هم admin را زدم و الان در این صفحه هست

فقط من باید تیکه این گزینه enable quatli of service

را بزنم و در صفحه بعد کدام گزینه را بزنم.

ali_disslove
18-02-2011, 17:02
sسلام

اقا من مودم را ریست کردم و با لن طبق گفته شما پیش رفتم ولی نشد که نشد

بعد یوز پی را زدم که دیدم از من یوزر و پسورد میخواد و من هم admin را زدم و الان در این صفحه هست

فقط من باید تیکه این گزینه enable quatli of service

را بزنم و در صفحه بعد کدام گزینه را بزنم.

فکر نکنم احتیاج باشه این گزینه رو بزنی خوب حالا next رو بزن و در صفحه بعدی ppoe رو انتخاب کن یوزر و نکست یوزر و پسوردم که رنگین کمان بهت داده رو جلو یوزر و پسورد وارد کن و فینیش و بعد وایسا تا مودم ریستارت شه

اگه با usb اومد و با لن نیومد پس شما درایو لن مادربوردتو نصب نکردی -cd مادربوردو بزار و درایو لن رو نصب کن حتما میشه

لن خیلی بهتر از usb هست

saeid127
18-02-2011, 17:08
ویرایش شد...

Karkas20
18-02-2011, 17:20
فکر نکنم احتیاج باشه این گزینه رو بزنی خوب حالا next رو بزن و در صفحه بعدی ppoe رو انتخاب کن یوزر و نکست یوزر و پسوردم که رنگین کمان بهت داده رو جلو یوزر و پسورد وارد کن و فینیش و بعد وایسا تا مودم ریستارت شه

اگه با usb اومد و با لن نیومد پس شما درایو لن مادربوردتو نصب نکردی -cd مادربوردو بزار و درایو لن رو نصب کن حتما میشه

لن خیلی بهتر از usb هست

سلام.

عزیز فقط میتونم بگم یک دنیا ممنون.

مشکلم به کمک شما حل شد...

واقعا ممنونم از شما...

شرمنده اگر وقت شما را گرفتم...

شاد و موفق باشید...:11::11::11:

ali_disslove
18-02-2011, 17:45
سلام.

عزیز فقط میتونم بگم یک دنیا ممنون.

مشکلم به کمک شما حل شد...

واقعا ممنونم از شما...

شرمنده اگر وقت شما را گرفتم...

شاد و موفق باشید...:11::11::11:

خواهش میکنم عزیزم

اینکه مشکلتون حل شه منو خوشحال میکنید

massenger
18-02-2011, 21:37
دوستان پیشگامانی

من اینترنتم از دیروز تا حالا هر 1ساعت به 1ساعت dc میشه:19:

از شما هم میشه؟

saeid127
18-02-2011, 22:03
نه مال من که هیچ مشکلی نداره!

اتفاقاً سرعتش حداکثره :8:

با پینگ عالی!!! :5:

farzan311
18-02-2011, 22:32
مال من که بدرد نمیخوره روزش شده مثل شب از 50 بالاتر نمیاد کی میشه تموم بشه اصلا دیگه حوصله این شرکتا رو ندارم میخوام برم یه چیزی شبیه این شرکتا بشم در اندازه ی کوچیکترش هر چقدرم دلم خواست سرعت خودمو زیاد کنم:31:

babak_gww
19-02-2011, 10:29
به نظر من مستقیما خودتو به شیلنگ اینترنت فشار قوی وصل کن :دی

saeid127
20-02-2011, 22:37
دوستان وضعیت دانلود شما چطوره؟
مال من افتضاحه!
دو شبه بیشتر 1.2 نمیگیرم!

carraddine
20-02-2011, 22:40
سلام.
شاتل امشب خیلی افتضاحه.
کسی اینجا هست که پینگش زیر 250 باشه؟(با کشورهای اروپایی پینگ بگیره).یا اینکه شرکتی رو سراغ ندارید؟این شاتل که خیلی خوب بشه میره رو 400-500!

aminmafia
20-02-2011, 22:41
مال من افتضاحه!

مال من که بد نیست مخصوصا از وقتی برای سرور های رپید از توصیه شما استفاده کردم (ممنون :11: )

farzan311
20-02-2011, 22:44
افتضاح 150 مگ که دانلود میکنه سرعت میشه 15 تا حالم بهم خورد:2:
اقا من میگم چرا بچه های این تاپیک نیایم پول بذاریم رو هم یه چیزی مثل اینا بشیم؟ چی بهش میگند سرور مجازی؟
اینجوری کم کمش هر کدوممون یه سرعتی حدود 5 6 مگ خواهیم داشت!
یکی بره تحقیقات بکنه خیلی بهتره این شرکتا میشه

iceweek
20-02-2011, 23:04
سرعت که الان خوبه.اینم از تست من

ali_disslove
21-02-2011, 00:50
پارس انلاینی ها فعلا وضعشون خوبه

شبانه هم فعلا یک هفتس 1.5 گیگ شبی میگیرم و واقعا برا من عالیه فیلممو میبینم آهنگم دانلود میکنم تصویریم آرشیو میکنم بازی هم تا دلتون بخواد گرفتمو هیچ کدومو بازی نکردم فیلما رو هم ندیدم

بازی فالوت-دد اسپیس-بتمن آرخام-و........

همیشه اینجوری بمونه ما راضیم فعلا هم که دیگه 1 کیلوبایتم ازم دیگه کم نکرده

فقط میمونه وبگردی روزش که خیلی کم میکنه میگند از سرعت زیادش این قدر خالی میکنه اما با dumeter هم که دیدم یه 2 مگم dumeter بیشتر نشون داد ترافیک مصرفی رو فهمدیم پس نمیدزدند

noia
21-02-2011, 12:40
مال من افتضاحه!
من 512 دارم؛ الان تقریبن 5-6 شبه که 750-800 مگ میدانلودم×@! :20:

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

سلام.
شاتل امشب خیلی افتضاحه.
کسی اینجا هست که پینگش زیر 250 باشه؟(با کشورهای اروپایی پینگ بگیره).یا اینکه شرکتی رو سراغ ندارید؟این شاتل که خیلی خوب بشه میره رو 400-500!

سِرور در انگلستان!

biostar
21-02-2011, 13:13
سلام دوستان ، کسی در اصفهان هست که از شرکت لایزر اینترنت بگیره ؟؟؟

frnsh
21-02-2011, 14:20
مال من افتضاحه!

افتضاح!!!! :13:
اولا که خیلی این چند روزه قطع میشه! حالگیری شدید!
بعدم اینکه کلا سرعت روزانه و شبانه ش افتیده.
احتمالا از این جریانات که گذشت سرعت خوب میشه.

ali_disslove
21-02-2011, 20:16
تو این سایت یا ما جاسوس داریم یا چشم شور

هی گفتند aol خوبه و خوبه آخرش فیل شد بعد از مدتها بعدم ما گفتیم سرعتمون عالیه دیشب گند زد به حالمون شد 900 مگ

سرعت روزانه هم 180-190 تا ببینیم اینم خراب میشه یا نه

farzan311
21-02-2011, 21:25
aol چیه؟ همه دارند حرف میزنند دربارش

frnsh
21-02-2011, 21:56
فکر کنم منظورش همون مدل ایمیل س. تو مایه یاهو. آره؟

ali_disslove
21-02-2011, 22:37
نه یه فی ل ت ر شکن ناز بود که سرعتش از وی پی هم بهتر بود پورت های و ی پی رو هم که بسته بودند این با نهایت سرعت کارشو انجام میداد واقعا بی نظیر بود اما اونم فیل شد رفت

MoH_@_MaD
21-02-2011, 22:40
فكر كنم يه مرورگره كه مثل فيل شكن عمل ميكنه

farzan311
21-02-2011, 23:57
بالاخره همه اینا تموم میشه امیدوار باشید:27:
حالا اگه کارتون ضروریه از tor browser استفاده کنید بدرد دانلود نمیخوره ولی خوب میشه یه کارایی کرد باهاش قطعی هم خیلی خیلی کم داره

ali_disslove
22-02-2011, 00:08
فكر كنم يه مرورگره كه مثل فيل شكن عمل ميكنه

نه پرو ک س ی رو وارد idm یا اپرا و .... میکنی و این نرم افزارم دانلود میکنی یه اکانتم توی سایت aol میسازی و تموم البته اینا همش ماله قبل یود دیگه تموم شد

frnsh
22-02-2011, 04:15
وای که چقدر سرعت امشب افتضاحه! به زور به 20 کیلوبایت میرسه! :19:

ali_disslove
22-02-2011, 13:19
وای که چقدر سرعت امشب افتضاحه! به زور به 20 کیلوبایت میرسه! :19:

منم دیشب 1گیگ بیشتر دانلود نکردم

ali_disslove
22-02-2011, 19:46
تاحالا پشتیبانی مثل پارس انلاین ندیدم واقعاااااااااااا بی نظیره و در اوج ادب و ..... صحبت میکنند و حالیشونه

نشد ما یه بار میل بزنیمو جواب ندند واقعا دمشون گرم

در مورد دشبم و پریشب میل زدم که چرا 1 گیگ و کلی قر زدم هم میل زدند و هم الان زنگ زدند خونه برنداشتم به موبایلم زدند

فرم پر کردم برام این اومد

کاربر گرامی

با عرض سلام و وقت بخیر؛

از همراهی شما صمیمانه سپاس‌گزاریم. نظر(های) شما در وب سایت ثبت شده و مورد مطالعه و بررسی قرار خواهد گرفت. بی‌شک نقطه نظرهای ارزشمند شما، گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین را در راه رسیدن به هدف خود یاری خواهد نمود.

در صورت تمایل برای ارتباط بیشتر با بخش امور مشترکین می‌توانید با شماره‌ی تلفن 021-822088253 و یا ایمیل n.taheri@exg.parsonline.net ارتباط برقرار کنید.

گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین آماده‌ی شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما در تمام ساعات کاری است.

شاد، موفق و پیروز باشید

با تشکر

نسرین طاهری‌پور

شرکت پارسان لین ارتباطات

فروش ADSL 2+ تهران

تلفن مستقیم: 82208253

نمابر : 82208907

پست الکترونیک: n.taheri@exg.parsonline.net

وب سایت:

در جواب چرا 1 گیگ نیم 2-3 ساعت بعد این اومد و بعدم زنگیدند

مشترک گرامی

سلام

وقت بخیر

ایمیل شما دریافت و از طرف واحد مربوطه در حال پیگیری است.

بازم بهم نگفتند نه همینم زیاده و .... واحد تهرانم گفت زیادش میکنیم و 1 هفته پیش زیاد کردیم بعدم چک کرد گفت 1500-1600 مگ هم دانلود کردی و این 2 شبه هم مشکل سراسری بوده و واقعا دست ما نیست و خواهش داریم سرویستونو عوض نکنید

اما گفت مطمئن باشید روی 1500-1600 مگ نگهش میداریم و اگه پهنای باند کشور افزایش پیدا کرد مطمئن باشید همین 1500 مگو 2 برابر میکنیم

منم هفته ای یه بار میل میزنم تا زیاد کنند واقعا

قابل توجه پشتیبانی بنجل پیشگامان نصف جهان

saeid127
22-02-2011, 22:55
بابا من دانلودم نصف شده!

پیشگامان زرنگ شده.دیگه نمیزاره زودتر کانکت بشی.سر ساعت 2 قطع میشه و چند ثانیه بعد وصل میشه!!

شبها سرعت دقیقا نصفه روزه!من دیشب 1.6 گرفتم.دو شب پیش هم 1 گیگ.این واسه من فاجعه است.

حالا چند روز صبر میکنم اگر درست نشد زنگ میزنم پدرشونو در میارم.الان اگه زنگ بزنم بهونه میارن که مشکل سراسریه.

noia
22-02-2011, 23:53
بابا من دانلودم نصف شده!

پیشگامان زرنگ شده.دیگه نمیزاره زودتر کانکت بشی.سر ساعت 2 قطع میشه و چند ثانیه بعد وصل میشه!!

شبها سرعت دقیقا نصفه روزه!من دیشب 1.6 گرفتم.دو شب پیش هم 1 گیگ.این واسه من فاجعه است.

حالا چند روز صبر میکنم اگر درست نشد زنگ میزنم پدرشونو در میارم.الان اگه زنگ بزنم بهونه میارن که مشکل سراسریه.
اما من مشکلی ندارم؛
همون 700-800 تایی که می گرفتمه.

frnsh
23-02-2011, 14:27
بابا من دانلودم نصف شده!

مگه واسه ما هم که سرویس قدیمی داریم از 2 تا 6؟ :18:

آره منم منتظر میمونم ببینم چی میشه.

saeid127
23-02-2011, 17:47
مگه واسه ما هم که سرویس قدیمی داریم از 2 تا 6؟ :18:

آره منم منتظر میمونم ببینم چی میشه.

آره دیگه.اگه از سرویس جدید گرفته باشی 2 تا 6 هست.

دیشب هم خوب نبود. :13:

amir 777
23-02-2011, 17:48
سلام دوستان من تازه از صبانت سرویس گرفتم سه ماهه 5 گیگ اما من در روز حدود 3 ساعت از اینترنت استفاده می کنم که شرکت به من گفت این اینترنت برات کافیه اما دیروز که مصرفم را دیدم زده 70540 که این یعنی من در سه ماه کم میارم حالا می خواستم نکنه که توی محاسبه حجم ترافیک اشتباه شده یا برای همه همین اندازه است

frnsh
23-02-2011, 17:57
آره دیگه.اگه از سرویس جدید گرفته باشی 2 تا 6 هست.

دیشب هم خوب نبود. :13:

شما یک ماهه دارین؟
من 3 ماهه، از آخر آذر شارژ کرده بودم.

saeid127
23-02-2011, 18:05
نه.متاسفانه 3 ماهه گرفتم.
شما همون 1 تا 7 هستی هنوز.این بار که شارژ کنی میشه 2 تا 6.

alirrp
24-02-2011, 20:58
دوستان من 512 6 ماه 6 گیگ پیشگام گرفتم. سرعت دانلودش تو روز حدود 60 کیلو بایته و شب هم 400 مگ گرفتم.من از سرعت هاشون راضی نیستم ولی خوب توقع بیش از این هم ازشون ندارم.پشتیبانیش هم خوب نیست. من تو این 4 روز 1.5 گیگ مصرف کردم در صورتی که دانلود آنچنانی هم نداشتم.

من یه مشکلی با مودمم داشتم از شرکت کمک گرفتم راهنمایی درست و حسابی نکردند ولی در نهایت حل شد. گفتم اینجا بنویسم شاید به درد کسی خورد. مودم من tp link TD W8901 بود و در حالت بریج bridge به اینترنت وصل میشد ولی در حالت pppoe وصل نمی شد. و من نمی تونستم چند کامپیوتر را همزمان به اینترنت وصل کنم. این مشکل با خالی گذاشتن باکس Servicename و تنظیم Default Route روی yes حل شد. NAT هم enable است. مسلما vci ‌ و vpi هم درست باشد که برای پیشگامان 8 ‌35 است. ip کامپیوتر ها هم رو حالت اتوماتیک است.

بچه ها کسی برنامه جاوا برای دانلود شبانه با موبایلدرست و حسابی سراق نداره ؟

ali_disslove
24-02-2011, 23:50
دوستان من 512 6 ماه 6 گیگ پیشگام گرفتم. سرعت دانلودش تو روز حدود 60 کیلو بایته و شب هم 400 مگ گرفتم.من از سرعت هاشون راضی نیستم ولی خوب توقع بیش از این هم ازشون ندارم.پشتیبانیش هم خوب نیست. من تو این 4 روز 1.5 گیگ مصرف کردم در صورتی که دانلود آنچنانی هم نداشتم.

من یه مشکلی با مودمم داشتم از شرکت کمک گرفتم راهنمایی درست و حسابی نکردند ولی در نهایت حل شد. گفتم اینجا بنویسم شاید به درد کسی خورد. مودم من tp link TD W8901 بود و در حالت بریج bridge به اینترنت وصل میشد ولی در حالت pppoe وصل نمی شد. و من نمی تونستم چند کامپیوتر را همزمان به اینترنت وصل کنم. این مشکل با خالی گذاشتن باکس Servicename و تنظیم Default Route روی yes حل شد. NAT هم enable است. مسلما vci ‌ و vpi هم درست باشد که برای پیشگامان 8 ‌35 است. ip کامپیوتر ها هم رو حالت اتوماتیک است.

بچه ها کسی برنامه جاوا برای دانلود شبانه با موبایلدرست و حسابی سراق نداره ؟

ucweb رو من توی سیمبین استفاده میکنم حرف نداره عینه idm هست تاحالا هزاران بار تستش کردم واقعا فرقی نداشته

همین برنامه واسه جاواش هست حالا نمیدونم همون کیفیتو داره یا نه اگه توی این سایت سرچ کردی نبود از موبایلستان بگیر منم از اونجا گرفتمش

mahad_brayan
25-02-2011, 15:03
salam doostan
too bahse adsl man ba ye sherkat kar kardam be name iranrayan, fek konam az neda gostar nemayandegi dare
kheyli razeyam, har vaght ham moshkeli boode baram hal kardand
inam shomarash
2671870

ali_disslove
25-02-2011, 18:26
salam doostan
too bahse adsl man ba ye sherkat kar kardam be name iranrayan, fek konam az neda gostar nemayandegi dare
kheyli razeyam, har vaght ham moshkeli boode baram hal kardand
inam shomarash
2671870

نداريم همچين شركت adsl توي اصفهان احتمالا داره خطوط adsl شركت ديگه اي رو ميفروشه

يه سر بزن به

يا

ببين ميگه ip از كدوم شركته

چه سرويسي داري ؟سايت نداره ؟شبا چه قدر دانلود ميكني ؟ساعت شبانه از كيه تا كي ؟

Amir..H
26-02-2011, 00:34

این خوبه یا بد ؟؟
بعدشم من که از شبکیه نگرفتم که نوشته شبکیه!!!!:18:

Amir..H
26-02-2011, 12:15
شاهکار پیشگامان(ساعت 12:18 ظهر)
سرعت 2 مگه خیر سرشون
پینگم که دیگه هیچی

ali_disslove
26-02-2011, 15:05

این خوبه یا بد ؟؟
بعدشم من که از شبکیه نگرفتم که نوشته شبکیه!!!!:18:

جالب نیست از باکو تست بگیر ببین چی میشه

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

شاهکار پیشگامان(ساعت 12:18 ظهر)
سرعت 2 مگه خیر سرشون
پینگم که دیگه هیچی

این که عندشه

شبانت چطوره روز که مهم نیست با این ترافیکا میتونی یه روزه تمومش کنی سرعت 100 بسه به نظره من مهم شبانست

یه تست بزن ببین توی 4 ساعت با یه سرور خوب چه قدر میگیری

پیشگامانم همیشه همین جوریه اینترنتشو از اینو از اون قرض میگیره یا از شهراد یا ایرانگیت یا شبکیه و.....

Amir..H
26-02-2011, 19:42
این باکو که میگی چیه؟؟؟
=================
=================
======
چرا اسم isp عوض میشه؟؟/
احساس میکنم با دیال اپ خیلی فرقی نداره سرعت:13:

ali_disslove
27-02-2011, 00:38
این باکو که میگی چیه؟؟؟
=================
=================
======
چرا اسم isp عوض میشه؟؟/
احساس میکنم با دیال اپ خیلی فرقی نداره سرعت:13:

از سرور باکو تست بگیر،یعنی توی سایت اسپید تست که رفتی با سرور باکو (همون علامتی که سمت چپ دریای مازندرانه روش کلیک کن با اون میگیره روی تست اسپید نزن)

زنگ بزن به پشتیبانی بگو سرعتت این جوریه

اون هم که گفتم توی پست قبلی چون از همه جا اینترنت قرض میگیره این جوریه یه بار شهراد ی بار شبکیه یه بار رسانه اصفهان نت و.....

Amir..H
27-02-2011, 12:30
زنگ زدم پشتیبانی میگه نرم افزار idm دانلود کن
شما لینکی ازش ندارین؟؟

Amir..H
27-02-2011, 18:49

ali_disslove
27-02-2011, 22:23
زنگ زدم پشتیبانی میگه نرم افزار idm دانلود کن
شما لینکی ازش ندارین؟؟

با این نرم افزار میتونی از حداکثر پهنای باندت استفاده کنی اما تست هایی که میزاری نشون میده که کلا سرعت اینترنتت کمه و مشکل با این حل نمیشه

Amir..H
27-02-2011, 23:00
خوب علی جون چیکار کنم
اینم مال الانه

saeid127
27-02-2011, 23:56
نه علی جان.
کلا این پیشگامان با speedtest مشکل داره.
یه بار کمه یه بار زیاد!
الان سرعت من رو 245 هست.ولی تو اون میزنه 7.Mb !

ali_disslove
28-02-2011, 00:28
خوب علی جون چیکار کنم
اینم مال الانه

آره سعید راست میگه البته نه با پیشگامان با پارسم انگار مشکل داره چون من همیشه 180 تا 195 ثابتم اما تاحالا سرعتمو بالا 145 نزده

آدرس که بهت دادم نقطه چین شده جا نقطه چین ها بنویس (یادت باشه فاصله ها رو برداری برای اینکه سانسور نشه این جوری نوشتم va tan downl oad

esool
28-02-2011, 20:10
بچه ها همین دیروز پیشگامان گرفتم
512 یک ماه 3g گرفتم 16 تومن
اشتباه کردم؟
اومدم الان اینجا رو دیدم ان قدر از پارس تعریف کردین به قول ما اصفهانیا پیشِمون شدم :13:

ali_disslove
28-02-2011, 21:36
بچه ها همین دیروز پیشگامان گرفتم
512 یک ماه 3g گرفتم 16 تومن
اشتباه کردم؟
اومدم الان اینجا رو دیدم ان قدر از پارس تعریف کردین به قول ما اصفهانیا پیشِمون شدم :13:

نه بابا همشون یکیه تقریبا پارسم خراب کرده اما خوب توی این سرویسی که شما گرفتی بله سرعت نصف پارس با سرعت کمتر هم نیست

farzan311
02-03-2011, 20:11
علی جان شما که رابطه ات با این پشتیبانی ها خوبه:31:
یه سوال بکن ببین این یه مگ پارس سرعت شبانش چقدره؟
من میخوام برا عید بگیرم دیگه:8:

ali_disslove
02-03-2011, 23:01
علی جان شما که رابطه ات با این پشتیبانی ها خوبه:31:
یه سوال بکن ببین این یه مگ پارس سرعت شبانش چقدره؟
من میخوام برا عید بگیرم دیگه:8:

من رفیقم پارس 1 مگ با 2 گیگ 3 ترافیک 3 ماهه داره 60 تومن-شبی 3 گیگ مثل اینکه میگیره

حالا از خودش دقیقتر بپرس یوزرش aminmafia توی همین سایت بپرس ازش

aminmafia
02-03-2011, 23:31
من رفیقم پارس 1 مگ با 2 گیگ 3 ترافیک 3 ماهه داره 60 تومن-شبی 3 گیگ مثل اینکه میگیره

حالا از خودش دقیقتر بپرس یوزرش aminmafia توی همین سایت بپرس ازش

کسی بود منو صدا کرد؟ :31: کیییهه؟ کیییه؟ کییییییهههههههه :19:

دوست عزیز فرزان جان اگر سوالی بود در خدمتم اما اولین نظری که می تونم بهت بگم اینه که شما با همین پول 512 با 9 گیگ بگیری به نظرم به صرفه تره چون یکی دیگه از بچه های اصفهان توی مرکز خرازی داره اینجور که معلومه مثل شیر دانلود می کنه و انگار نه انگار که سرعتش نصفه
اینم عکسی که خودش توی تاپیک پارس انلاین گذاشته

یوزرشم gmuosavi مرکز خرازی هم هست ، بازهم اگر سوالی بود در خدمتم

farzan311
03-03-2011, 18:13
نمیدونم من دیگه حوصله ندارم بگیرم بعد اون جور که میخام نشه یه مگ رو بدون شرط میدند؟
در ضمن من منطقه ازادی هستم بعضی ها میگفتند پورت خالی نداره باید از چند وقت قبلش درخواست بدی قضیه چیه؟

ali_disslove
03-03-2011, 19:02
نمیدونم من دیگه حوصله ندارم بگیرم بعد اون جور که میخام نشه یه مگ رو بدون شرط میدند؟
در ضمن من منطقه ازادی هستم بعضی ها میگفتند پورت خالی نداره باید از چند وقت قبلش درخواست بدی قضیه چیه؟

نه دیگه باید گواهی تحصیلی بدی

اگه نداشت درخواست میدی وای میسی تا نوبتت شه دیگه بستگی داره چند تا قبل تو درخواست داده باشند که احتما داره خیلی معطل شی و نمیصرفه به نظر من اگه پورت خالی نباشه

چرا میخوای الکی هزینه کنی یه سرویس 256 که بگیری سرعت روزانه 180 تضمینی بهت میده تا حتی 200 کافی نیست ؟

شبا هم میانگین 1 گیگ رو مطمئن باش بهت میده حالا اگه بیشتر میخوای سرویس بالاتر بگیر که روزانش چندان فرقی نداره اما شبانه.....

aminmafia
03-03-2011, 19:04
نه دیگه باید گواهی تحصیلی بدی

اگه نداشت درخواست میدی وای میسی تا نوبتت شه دیگه بستگی داره چند تا قبل تو درخواست داده باشند که احتما داره خیلی معطل شی و نمیصرفه به نظر من اگه پورت خالی نباشه

چرا میخوای الکی هزینه کنی یه سرویس 256 که بگیری سرعت روزانه 180 تضمینی بهت میده تا حتی 200 کافی نیست ؟

شبا هم میانگین 1 گیگ رو مطمئن باش بهت میده حالا اگه بیشتر میخوای سرویس بالاتر بگیر که روزانش چندان فرقی نداره اما شبانه.....

نچ پارس بالاتر 512 به هیچ وجه با گواهی تحصیلی نمیده ، فقط پنل جان

ali_disslove
03-03-2011, 19:34
نچ پارس بالاتر 512 به هیچ وجه با گواهی تحصیلی نمیده ، فقط پنل جان

پس تو با چی یه مگ گرفتی ؟

aminmafia
03-03-2011, 19:36
پس تو با چی یه مگ گرفتی ؟

گفتم که پنل جان

farzan311
03-03-2011, 19:50
من که روز اصلا پا pc نیستم!
مهم شبشه یه مجموعه 80 گیگی هست فقط باید دانلودش کرد جایی هم نیست بخریمش دیگه باید یه سرویس خوف بخرم:31:
گواهی تحصیلی چی بید؟ از کی باید بگیرمش؟
پ.ن الان خوندم پستو یعنی باید اول یه سرویس دیگه گرفت بعد بریم سرویس بالاتر؟

aminmafia
03-03-2011, 19:53
من که روز اصلا پا pc نیستم!
مهم شبشه یه مجموعه 80 گیگی هست فقط باید دانلودش کرد جایی هم نیست بخریمش دیگه باید یه سرویس خوف بخرم:31:
گواهی تحصیلی چی بید؟ از کی باید بگیرمش؟
پ.ن الان خوندم پستو یعنی باید اول یه سرویس دیگه گرفت بعد بریم سرویس بالاتر؟

خوب بهت یک جا معرفی می کنم برات سه سوت دانلود می کنه رو دی وی دی میفرسته پول دی وی دی هم نمیگیره کمتر یک هفته هم میرسه دستت گیگی 500

iceweek
04-03-2011, 00:42
ساعت 12.40 هست سرعت دانلود 3-4 کیلوبایت.پارس انلاین گند زده.

ali_disslove
04-03-2011, 00:49
ساعت 12.40 هست سرعت دانلود 3-4 کیلوبایت.پارس انلاین گند زده.

دوست عزیز کدوم مرکزی ؟ من الان سرعتم 185 تا 190 هست

مودم رو یه بار روشن خاموش کن

roohroba
04-03-2011, 08:55
سلام.بهترین شرکتی که الان میشه ازش adsl گرفت چیه؟ من یه سرچ کردم،سرویس شبکیه به نظرم خویه(قیمت خوب و 7 ساعت شبانه)،نظر شما چیه؟
بعد اگه من الان سفارش بدم و هزینش پرداخت کنم گی اینترنتم وصل میشه؟

saeid127
04-03-2011, 10:06
قیمت های شبکیه هم بد نیست ها!

یه سرویس 1 مگ داره رایگانش از 1 تا 10 صبحه! :18:

من یه تحقیق میکنم اگر خوب بود دور بعدی ازش میگیرم.

من که الان شبها سرعتم نصف میشه!

real_401
04-03-2011, 15:41
سلام
چطوری میتونم با DU Meter سرعت بین جند تا دستگاه تقسیم کنم؟1

ali_disslove
04-03-2011, 15:45

یه سرویس 1 مگ داره رایگانش از 1 تا 10 صبحه! :18:

من یه تحقیق میکنم اگر خوب بود دور بعدی ازش میگیرم.

من که الان شبها سرعتم نصف میشه!

بد نیست اما یکی اینکه مرکز ما نیست

دوم اینکه خیلی گرونه سرویساش مخصوصا 6 ماهش و 1 سالش

الان در بدترین وضعیت چه قدر دانلود داری و در بهترین وضع و به صورت میانگین ؟؟؟

شبا قطعی داره ؟روزا چی قطعی داره ؟

سرعت روزانه چطوره ؟همیشه بالاست یا یهو افت میکنه ؟

ali_disslove
04-03-2011, 15:51
سلام.بهترین شرکتی که الان میشه ازش adsl گرفت چیه؟ من یه سرچ کردم،سرویس شبکیه به نظرم خویه(قیمت خوب و 7 ساعت شبانه)،نظر شما چیه؟
بعد اگه من الان سفارش بدم و هزینش پرداخت کنم گی اینترنتم وصل میشه؟

شبکیه هم باید خوب باشه اما اطلاعی ندارم یعنی کسی تاحالا نداشته توی این فوروم

قاعدتا حداکثر 7 روز اگه مشکل پر بودن پورتای مخابراتی نباشه

saeid127
04-03-2011, 20:05
بد نیست اما یکی اینکه مرکز ما نیست

دوم اینکه خیلی گرونه سرویساش مخصوصا 6 ماهش و 1 سالش

الان در بدترین وضعیت چه قدر دانلود داری و در بهترین وضع و به صورت میانگین ؟؟؟

شبا قطعی داره ؟روزا چی قطعی داره ؟

سرعت روزانه چطوره ؟همیشه بالاست یا یهو افت میکنه ؟

نه گرون نیست.سرویس 1 مگ با 2 گیگ ترافیک با شبانه 1 تا 10 ماهی 22 میده.

من الا ن شبها فیکس 1.68 دانلود دارم.

حساب کردم میشه 119 کیلوبایت بر ثانیه.
توی روز هم تقریبا روی 250 ثابته.

saeid127
04-03-2011, 20:22
من امروز به تمام پرسنل پیشگامان امروز ایمیل زدم.این متن ایمیل:

سلام
من حدود یک ماهه که از 1 مگ به 2 مگ سرعتم رو ارتقاء دادم.هدف از این کار دانلود بیشتر در ساعات شبانه بود.اما بیشتر که نشد هیچ،کمتر هم شده.من قبلا از ساعت 1 تا 7 حدود 2.5 گیگ میگرفتم اما الان از 2 تا 6 حدود 1.6 میگیرم.سرعتم در ساعات شبانه نصف میشه
هر بار هم که با پشتیبانی تماس میگیرم جواب سر بالا میدن
متاسفانه سرویس 3 ماهه گرفتم.اگر اینطور بمونه به محض اینکه سرویسم تموم شد درخواست جمع آوری میدم و میرم از جای دیگه میگیرم. نه تنها من،خیلی از کاربران سرویس شما رو برای دانلود شبانه انتخاب میکنند.سرعت روزانه همه شرکت ها از شما بیشتره.قیمتشون هم پایین تر
میدونم که ایمیل زدن فایده ای نداره ولی چون یک سال و نیمه ازتون سرویس میگیرم وظیفه خودم دیدم بهتون بگم.این ایمیل رو واسه همه پرسنل فرستادم
موفق باشید

از طرف مدیر عامل،آقای حسین شمس این جواب برام اومد:

با تشکر از ایمیل شما

به یاری خداوند ، تا 2 هفته آینده کلیه سرویسها به حد واقعی خود خواهند رسید و چنانچه مشکل شما مرتفع نشد ، لطفا نتیجه را به اینجانب مجددا ارسال فرمایید . قبلا از صبر و تحمل و همراهی شما متشکرم .

به نظرتون درست میشه؟

ali_disslove
04-03-2011, 22:38
نه گرون نیست.سرویس 1 مگ با 2 گیگ ترافیک با شبانه 1 تا 10 ماهی 22 میده.

من الا ن شبها فیکس 1.68 دانلود دارم.

حساب کردم میشه 119 کیلوبایت بر ثانیه.
توی روز هم تقریبا روی 250 ثابته.

یعنی اصلا کمو زیاد نشده ؟کمترین چند بوده اگه ازین بیشتر شده تا چند رفته ؟

بد نیست سرعتش اما جالب نیست

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

من امروز به تمام پرسنل پیشگامان امروز ایمیل زدم.این متن ایمیل:

از طرف مدیر عامل،آقای حسین شمس این جواب برام اومد:

به نظرتون درست میشه؟

بازم شکر جوابتو دادند چون من تاحالا چندین بار میل زدم اما هیچ کس جوابمو نداد

به نظر من نه دیگه همینه و بدتر نشه بهتر نمیشه حالا ایشاالله که بشه

من احتمال داره سری بعد از پیشگامان 2 مگ یکساله بگیرم قیمتش هم خیلی عالیهههههه

saeid127
04-03-2011, 23:14
یعنی اصلا کمو زیاد نشده ؟کمترین چند بوده اگه ازین بیشتر شده تا چند رفته ؟

بد نیست سرعتش اما جالب نیست

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

بازم شکر جوابتو دادند چون من تاحالا چندین بار میل زدم اما هیچ کس جوابمو نداد

به نظر من نه دیگه همینه و بدتر نشه بهتر نمیشه حالا ایشاالله که بشه

من احتمال داره سری بعد از پیشگامان 2 مگ یکساله بگیرم قیمتش هم خیلی عالیهههههه

نه.رنجش همینه.شاید 30-40 مگ تفاوت داشته باشه.
قبلا که 3.2 گیگ هم گرفتم.میانگینش 2.5 بود.الان خراب شده.طبق گفته مدیر عاملشون باید درست بشه.

roohroba
04-03-2011, 23:27
قيمت هاي 128 با 256 خيلي با هم فرق نداره،سرعتشون چقدر تفاوت داره؟واقعآ سرعت دانلود 256 دو برابره؟ در حد معمول سرعت دانلود 128 روزا و شبها بايد چه قدر باشه؟
چرا قيمت مودم هاي پارس آنلاين دو برابر شبكيه اس؟!

ali_disslove
04-03-2011, 23:36
قيمت هاي 128 با 256 خيلي با هم فرق نداره،سرعتشون چقدر تفاوت داره؟واقعآ سرعت دانلود 256 دو برابره؟ در حد معمول سرعت دانلود 128 روزا و شبها بايد چه قدر باشه؟
چرا قيمت مودم هاي پارس آنلاين دو برابر شبكيه اس؟!

من جفتش رو داشتم توی روز 128 سرعتش 49 بود 256 حدودا 60 بود

اما شبها سرعت کاملا واقعی میشه یعنی 128 فیکس 15.9 و 256 مثل اینکه میگند 32 نیست یه کم کمتره

حتما مودلاش فرق داره یا اینکه پارس زورش بیشتر میرسه تو انداختن به مردم

چی کار مودمای سرویس دهنده ها داری برو بازار طالقانی یا پگاه (اولی بهتره)خودت بهترین و ارزون ترینشو به سلیقه و انتخاب خودت بخر

در ضمن از من میشنوی به هیچ وجه سراغ سرعت های پایین پیشگامان نرو که دیوانگیه محضه اما اگه سرعتای بالاشو میخوای کارت درسته و حتما این کارو بکن که به سودته

roohroba
05-03-2011, 00:13
در ضمن از من میشنوی به هیچ وجه سراغ سرعت های پایین پیشگامان نرو که دیوانگیه محضه اما اگه سرعتای بالاشو میخوای کارت درسته و حتما این کارو بکن که به سودته
من ميخوام شبكيه بگيرم!مگه شبكيه و پيشگامان يكيه؟

ali_disslove
05-03-2011, 14:57
من ميخوام شبكيه بگيرم!مگه شبكيه و پيشگامان يكيه؟

آهان من فکر کردم میگی پیشگامان یا پارس آخه هر کی میاد این تاپیک همین سوالو میپرسه

ولی اون قسمت مودمشو درست گفتم ولی سرعتا هم نباید تفاوت زیادی با پیشگامانی که گفتم داشته باشه

من یکی از دوستام شبکیه داشت 2 ماه پیش میگفت خیلییی عالیه و چه سرعتی داره و.....

roohroba
06-03-2011, 01:16
آهان من فکر کردم میگی پیشگامان یا پارس آخه هر کی میاد این تاپیک همین سوالو میپرسه

ولی اون قسمت مودمشو درست گفتم ولی سرعتا هم نباید تفاوت زیادی با پیشگامانی که گفتم داشته باشه

من یکی از دوستام شبکیه داشت 2 ماه پیش میگفت خیلییی عالیه و چه سرعتی داره و.....
مرسی،پس شما میگین سرعتای بالا بگیرم ،128 فایده ای نداره؟

ali_disslove
06-03-2011, 10:57
مرسی،پس شما میگین سرعتای بالا بگیرم ،128 فایده ای نداره؟

چرا 128 دیگه برا مصارف خونگی کافیه چون دیگه سرعتت 50 کیلوبایته اگه هم پارسو صبا بگیری سرعتت 140 هست یعنی 1 مگه در اصل سرویست

اما برای دانلود شبانه سرویس 128 خیلی مسخرست و در عمل هیچ دانلود شبانه ای نمیتونی بکنی یه فایلو که بخوای بگیری سالها و قرنها باید بشینی پا دانلودش که استهلاک کامپیوترشو با پول برقش میبینی اصلا نمیصرفه

اما اگه دانلود شبانه اصلا نداری بهت اینترنت مخابرات-پارس آنلاین-- صبانت رو پیشنهاد میکنم که پوله 128 رو میدی 1 مگ تحویل میگیری

biostar
06-03-2011, 20:55
سلام

کسی از شبکیه سرویس میگیره یا نه؟ بنظر میرسه شبانه ی خیلی خوبی داشته باشه !
شبانه ی سرویس 1 مگ با 128 فرقی داره یا نه؟

من الان صبا نت هستم ، هیچ فرقی نداره که 128 شارژ کنی یا 1 مگ !! حداکثر سرعت رو برای روزانه میده
و از روزانش که راضی هستم ، اما شبانش خوب نیست ، از 3 شرع میشه تا 7 و اینکه سرعتش هم متوسطه(حدود 15 تا 20)

Roteil
06-03-2011, 21:20
سلام
بهترین سرویس 128 محدود هم برای روز ودانلود شبانه چیه؟
کسانی که مودم tp link 8901g را دارند به چه قیمتی خریدند؟واز کجا؟
من طالقانی را دور زدم از 44 تا 50 قیمت می دادند.

rasoul2005
09-03-2011, 11:49
درود

بالاخره پیشگامان هم منطقه ما رو ساپورت کرد حالا موندم بین پیشگامان و پارس انلاین کدوم رو انتخاب کنم با مسیول پیشگامان که صحبت میکردم میگفت سرویس 1 مگ برای ماه اول 17000 + 10000 رایزه میشه
من واسم دانلود شبانه مهم نیست چیزی که واسم مهمه اینه که سرعت نسبتا پایداری داشته باشه
بنظرتون از پیش بگیرم یا پارس؟؟

saeid127
09-03-2011, 12:08
درود

بالاخره پیشگامان هم منطقه ما رو ساپورت کرد حالا موندم بین پیشگامان و پارس انلاین کدوم رو انتخاب کنم با مسیول پیشگامان که صحبت میکردم میگفت سرویس 1 مگ برای ماه اول 17000 + 10000 رایزه میشه
من واسم دانلود شبانه مهم نیست چیزی که واسم مهمه اینه که سرعت نسبتا پایداری داشته باشه
بنظرتون از پیش بگیرم یا پارس؟؟

به نظر من که پارس بگیری بهتره.تنها بدی پارس اینه که خیلی از حسابت کم میکنه.البته این شانسیه.ممکنه واسه تو اینطور نباشه.

rasoul2005
09-03-2011, 12:13
به نظر من که پارس بگیری بهتره.تنها بدی پارس اینه که خیلی از حسابت کم میکنه.البته این شانسیه.ممکنه واسه تو اینطور نباشه.
شماره تلفن نمایندگی اصفهان پارس انلاین چنده؟/

piroooz
10-03-2011, 00:38
بروبکس پیشگامان ...
قصیه این چیه : جشنواره نوروزی پیشگامان نصف جهان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید================================

یعنی برای عید 2 گیگ میخوان بدن ؟!!

saeid127
10-03-2011, 09:48
من که سر در نیاوردم!
من که سه ماهه بودم.یه ماه پیش سه ماهه گرفتم چی؟ :20:

یه سوتی عجیب! 750KB :18:

آخه یه یاهو باز کنی که تمومه!
فکر کنم منظورشون مگابایت بوده!

frnsh
10-03-2011, 11:50
یعنی چی؟ یعنی من که سه ماهه دارم، اگه 6 ماهه بگیرم، 4 گیگ بهم رایگان میدن؟

ali_disslove
11-03-2011, 14:09
یعنی چی؟ یعنی من که سه ماهه دارم، اگه 6 ماهه بگیرم، 4 گیگ بهم رایگان میدن؟

اره دقیقا

به نظر من هدیاش برا مشترکین سابقش اصلا جالب نیست و بهترین هدیه ها ماله مشترکین جدیده

کسی نمیدونه این هدیه ها تا کی هست ؟یعنی تا آخر فروردین که من سرویسم تموم میشه میمونه این سرویسا؟

الان وضع پارس عالییییییییییه من 2 شبه 1700 مگ میگیرم با سرویس 256

اقا سعیدو دیگر پیشگامانی ها وضع دانلود شبانشون چطوره ؟واسه سرویس 2 مگ همون 1600 مگ شبی ؟؟

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

شماره تلفن نمایندگی اصفهان پارس انلاین چنده؟/

نماینگی اصفهان

6280580

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

من که سر در نیاوردم!
من که سه ماهه بودم.یه ماه پیش سه ماهه گرفتم چی؟ :20:

یه سوتی عجیب! 750KB :18:

آخه یه یاهو باز کنی که تمومه!
فکر کنم منظورشون مگابایت بوده!

فکر نمیکنم سوتی باشه چون برای سرویس های 256 و.... هم اینو نوشته ولی 750mb عاقلانه تره یعنی کمتره از 1 گیگ

saeid127
11-03-2011, 17:17
اره دقیقا

به نظر من هدیاش برا مشترکین سابقش اصلا جالب نیست و بهترین هدیه ها ماله مشترکین جدیده

کسی نمیدونه این هدیه ها تا کی هست ؟یعنی تا آخر فروردین که من سرویسم تموم میشه میمونه این سرویسا؟

اقا سعیدو دیگر پیشگامانی ها وضع دانلود شبانشون چطوره ؟واسه سرویس 2 مگ همون 1600 مگ شبی ؟؟

آقا دست رو دلمون نزار که خونه!
کمتر هم شده.الان 1.5 میگیرم.شما که 256 داری بیشتر دانلود میکنی.الان اصلا به صرفه نیست.منم طبق گفته خودشون صبر میکنم.امیدوارم که تا 10 روز دیگه درست بشه.این ایمیل مدیر فنی پیشگامان آقای امیر حسین بهادرانی به من هست:

جناب آقای سعید ...

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی جنابعالی به امید خدا تا 10 روز آینده سرویس ها به بیش از سرعت واقعی خود خواهد رسید

لطفا در حالت شبانه از لینک های مستفیم استفاده و نتیجه را اعلام فرمایید

با تشکر

frnsh
11-03-2011, 17:30

تایید میشه!
واسه من تقریبا مثل قبله.
شبا سرعت بین 30 تا 70 متغیره و تا صبح بین 700 مگ تا 1 گیگ میگیرم. :13:

آخر این ماه 3 ماهه م تموم میشه. به نظرتون چیکار کنم؟

saeid127
11-03-2011, 18:43
من که میرم شبکیه.هیچکس نداره ببینیم چطوریه!
ساعت شبانش از 1 تا 10 صبحه!

amini_bio
12-03-2011, 08:45
کمتر هم شده.الان 1.5 میگیرم.شما که 256 داری بیشتر دانلود میکنی.الان اصلا به صرفه نیست.منم طبق گفته خودشون صبر میکنم.امیدوارم که تا 10 روز دیگه درست بشه.این ایمیل مدیر فنی پیشگامان آقای امیر حسین بهادرانی به من هست:

این پیشگامان مسخرشو در آورده
من با 256 شبا سرعت دانلودم 24 هستش. (تو روز روی 60 تا 64)
سر ساعت 1 شب هم یه دیسکانکتی دارم.
هرکی دسترسی داره بهشون نارضایتی ما را بهشون ابلاغ کنه.
آخه من با 256 باید حداقل سرعت دانلود 32 را همیشه داشته باشم.

saeid127
12-03-2011, 09:44
آره.شبها دقیقا سر ساعت دانلود رایگان یه قطعی داره.واسه همینه سرعت کم میشه.لینکت رو عوض میکنند.

قبلا من با همین روش که قبلش وصل میشدم دانلودم خوب بود.

دیشب واسه من افتضاح بود.1.27 گیگ.کم کم داره صبرم تموم میشه.

amini_bio
12-03-2011, 10:02
آره.شبها دقیقا سر ساعت دانلود رایگان یه قطعی داره.واسه همینه سرعت کم میشه.لینکت رو عوض میکنند.

قبلا من با همین روش که قبلش وصل میشدم دانلودم خوب بود.

دیشب واسه من افتضاح بود.1.27 گیگ.کم کم داره صبرم تموم میشه.

تقریبا 3 برابر سرعت من
چون اینترنت شما هم 3 برابر من هست( 1 مگ 256 گیلو)
من الان یه زنگ میزنم بهشون

amini_bio
12-03-2011, 10:10
زنگ زدم، خانومه میگه یکم افت سرعت شبا عادی هست
میگم یعنی از 64 برسه به 24 یکمه؟!!!!
گفت ظهر آقای مهیاری میاند از ایشون بپرسید
همه زنگ بزنید فحشش بدید!!!!! (2204393 پشتیبانی شرکت پیشگامان)

saeid127
12-03-2011, 11:21
تقریبا 3 برابر سرعت من
چون اینترنت شما هم 3 برابر من هست( 1 مگ 256 گیلو)
من الان یه زنگ میزنم بهشون

عزیز چجوری حساب کردی 1 مگ 3 برابر 256 هست؟!!! :20:

256*4=1024 تازه من 2 مگ دارم.باید 8 برابر شما بگیرم :20:

زنگ زدم، خانومه میگه یکم افت سرعت شبا عادی هست
میگم یعنی از 64 برسه به 24 یکمه؟!!!!
گفت ظهر آقای مهیاری میاند از ایشون بپرسید
همه زنگ بزنید فحشش بدید!!!!! (2204393 پشتیبانی شرکت پیشگامان)

این آقای میهاری رو سخت بشه پیداش کرد.من یه بار مشکل داشتم 1 هفته زنگ زدم تا آخرش یه بار جمعه بعد از ظهر باهام تماس گرفت :18:

کلاً اونم همین رو بهت میشه."تا 10 روز دیگه سرعت به بیش از سرعت واقعی خواهد رسید"

پیشگامان هم خودش رو خراب کرد :13:

کسی اطلاع داره چجوری میشه پول رو پس گرفت؟

amini_bio
12-03-2011, 12:04

این آقای میهاری رو سخت بشه پیداش کرد.من یه بار مشکل داشتم 1 هفته زنگ زدم تا آخرش یه بار جمعه بعد از ظهر باهام تماس گرفت :18:

کلاً اونم همین رو بهت میشه."تا 10 روز دیگه سرعت به بیش از سرعت واقعی خواهد رسید"

راست میگیا!!!!
2 مگ؟!!!!! پس خیلی داری میسوزی!

amini_bio
12-03-2011, 12:14
الان زنگ زدم مهیاری بودش
میگه تا شما که 7 کیلو به جایی نمیخوره!!!!!!
از شما را هم گفتم. گفتم همه مشکل دارند گفت تا قبل عید حل میشه!!!
کلا اینا همشون آموزش دیدند یه چیز جواب بدند!

ali_disslove
12-03-2011, 14:54

یه بار من بشون اون روزا گفتم میخوام پولمو پس بگیرم گفت بیا اینجا با مدیریت حرف بزن نسبت میبندیمو یه چیزیشو کم میکنیم پولو پس میدیم

از من به شما نصیحت هیچ وقت روی یه سرویس دهنده وای نسید و همیشه عوض کنید ضررش 4 روز اینترنت نداشتنه که به جاش 6 ماه یعنی 180 روز جبران میشه و 5 تومن یا 10 تومن ضرر که اونم ماهی 1 هزارتومن یا کمتر توی 6 ماه از دست دادید به جاش اگه شبی 500 مگم سود کنید خودش میشه خودش میشه 90 گیگ در 6 ماه

من که تاحالا هر وقت این کارو کردم به شدت راضی بودم فردا هم که بشنوم شاتل خوب شده یا پیشگامان یا صبا و.... دوباره بر میگردم الانم دارم واسه اول اردیبهشت که سرویسم تموم میشه تصمیم میگیرم ببینم بهتر از پارسم داریم یا نه

farzan311
12-03-2011, 15:07
سلام
بچه ها من رفتم شبکیه بگیرم فرمشو پر کردم پول هم واریز کردم با رانژه شده 30 تومن سرویس یه مگ ویژه یه ماهه
حالا بهم زنگ میزنند؟ امیدوارم زود رانزه بشه قبلا ها یه هفته طول میکشید

noia
12-03-2011, 15:21
امیدوارم زود رانزه بشه قبلا ها یه هفته طول میکشید
پیشگامان واسه من 24ساعت طول کشید!

کسی از جشنواره‌ی نوروزی پیشگامان سردرآورده؟
یعنی هدیه‌ای در کار هست یا نه؟
اونقدر ساده می‌نویسن که خودشونم اشتباه می‌کنن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_disslove
12-03-2011, 15:30
سلام
بچه ها من رفتم شبکیه بگیرم فرمشو پر کردم پول هم واریز کردم با رانژه شده 30 تومن سرویس یه مگ ویژه یه ماهه

تا یه هفته دیگه وصله

1 ماهه ؟چند گیگ ترافیک ؟

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

پیشگامان واسه من 24ساعت طول کشید!

کسی از جشنواره‌ی نوروزی پیشگامان سردرآورده؟
یعنی هدیه‌ای در کار هست یا نه؟
اونقدر ساده می‌نویسن که خودشونم اشتباه می‌کنن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره ،کجاشو نفهمیدی ؟

مثلا اگه 3 ماهه داری این دفعه 6 ماهه بگیری مثلا 4 گیگ هدیه بهت میده

یا اگه 1 ماهه داری 3 ماهش کنی ......

مشترکین جدیدم که دیگه کاملا مشخصه

saeid127
12-03-2011, 15:52
سلام

خوبه.ایول! :27:
تو پیش برو ببینیم چطوریه! :21:
همون شبانه زیاده رو گرفتی دیگه؟

ali_disslove
12-03-2011, 16:42
سرعت من از امروز صبح تاحالا از 30 بالاتر نمیره و نرمالش روی 15 تا 20 هست

پارس آنلاین زنگ ردم میگه مشکل سراسریه و از ما نیست

گفتم کی درست میشه ؟گفت معلوم نیست ما نکردیم که بخوایم درست کنیم اونا که خرابش کردند خودشون هر وقع صلاح دونستند درستش میکنند

راست میگه ؟بقیه هم همین مشکلو دارند ؟

farzan311
12-03-2011, 17:02
اره همون رایگان طولانیه:31:
اگه فردا زنگ نزنند میرم یه سر پیششون تو مجتمع کوثرند(بالاخره یه جا ادم وار پیدا شد)
اخه خط من 2 هفته طول کشید از رانژه در بیاد حالا رانژه شدنش رو خدا داند
البته من تا 8 ام عید فکر کنم بیشتر ازش استفاده نکنم ولی خوب دارم میمیرم از بی اینترنتی

saeid127
12-03-2011, 19:29

پارس آنلاین زنگ ردم میگه مشکل سراسریه و از ما نیست

گفتم کی درست میشه ؟گفت معلوم نیست ما نکردیم که بخوایم درست کنیم اونا که خرابش کردند خودشون هر وقع صلاح دونستند درستش میکنند

راست میگه ؟بقیه هم همین مشکلو دارند ؟

نه.واسه من کم هست ولی نه اونقدر.الان حدود 200 هست.

frnsh
12-03-2011, 19:48

علی جان در کل راضی هستی ازش؟ در مقایسه با پیشگامان چطوریه؟

==

منم به فکر افتادم!
موندم عوض کنم یا نه، اگه آره از کی بگیرم؟
نظرتون چیه؟

ali_disslove
12-03-2011, 22:05
علی جان در کل راضی هستی ازش؟ در مقایسه با پیشگامان چطوریه؟

==

منم به فکر افتادم!
موندم عوض کنم یا نه، اگه آره از کی بگیرم؟
نظرتون چیه؟

در کل خیلیی

امروز اولین باری بود که یهو این قدر سرعت شد البته الان که دوباره سیستمو روشن کردم درست شده اما بازم مثل همیشه نیست

به نظر من همین الان بگیر که هدی نوروزیه 1 ماهه رایگان بگیری
اگه عجله نداری بزار دوستمون فرزان که شبکیه گرفته ببینیم چی در میاد یهو اون بهتر باشه

sevendl
13-03-2011, 17:14
با سلام
من از پیشگامان ای دی اس ال گرفتم در اصفهان:
1.چیجوری میتونم بفهمم چقدر ترافیک برام باقی مونده؟از طرفی تو سایتش هم که میرم سر در منیارم هرچی هم که یوزر و پسورد می زنم قبول نمی کنه.

2.شبانه پیشگامان باید با یوزر و پسورد خاصی رفت؟

Amir..H
14-03-2011, 04:13
توی پنل کاربریت
زنگ بزن پشتیبانی یوزر پسوردتو بپرس
نه شبانه یوزر پسورد نداره
در کل خیلی اشتباه کردی از پیشگامان ای دی اس ال گرفتی
من که مثل اسب پشیمونم

farzan311
14-03-2011, 11:27
ای بابا یه رانژه میخوان بکننا کلی طولش میدن گفتن چون عیده تا اخر هفته طول میکشه من که ربطشو نفهمیدم کلا من هیچ وقت تو این چیزا شانس ندارم:41:
امیدوارم لااقل سرعت شبکیه خوب باشه رفتم هم شرکتشون یه دو نفر بودند خیلی با ادب اینقدرم مثل این پیشگامانی ها .... نبودند:2:
راحت هم بهم یه مگ رو داد:8:

mhbaghaei
14-03-2011, 12:29
من 1مگ از نداگستر گرفتم.3ماهه 30 گیگ 100تومن.
فقط یه جواز کسب ازم خواستن.
دستشون درد نکنه.
ولی بعضی وقتها سرعتش یکم میاد پایین ولی اکثرا با 230کیلو بایت در ثانیه دانلود میکنم.

frnsh
14-03-2011, 12:33
در کل خیلیی

امروز اولین باری بود که یهو این قدر سرعت شد البته الان که دوباره سیستمو روشن کردم درست شده اما بازم مثل همیشه نیست

به نظر من همین الان بگیر که هدی نوروزیه 1 ماهه رایگان بگیری
اگه عجله نداری بزار دوستمون فرزان که شبکیه گرفته ببینیم چی در میاد یهو اون بهتر باشه

من فکر میکنم صبر کنم بهتره. کو تا بیان وصل کنن! توی این تعطیلی ها هم که بیشتر میرم اینترنت!
همین امروز 5 گیگ شارژ کردم.

برای من پیشگامان همونیه که بود! تقریبا هیچ تغییری نکرده.
احتمالا 1 ماه دیگه هم باهاش میمونم تا ببینم شبکیه چه میکنه.

ali_disslove
14-03-2011, 15:03
من 1مگ از نداگستر گرفتم.3ماهه 30 گیگ 100تومن.
فقط یه جواز کسب ازم خواستن.
دستشون درد نکنه.
ولی بعضی وقتها سرعتش یکم میاد پایین ولی اکثرا با 230کیلو بایت در ثانیه دانلود میکنم.

پارس 256 هم که گرفته بودی سرعتت 200 بود یا اگه 512 گرفته بودی 240 بود

سرعت شبانه مهمه -ساعت 3 به بعد با یوزر و پسورد شبانه سرعت چطوره ؟

ali_disslove
14-03-2011, 15:12
من فکر میکنم صبر کنم بهتره. کو تا بیان وصل کنن! توی این تعطیلی ها هم که بیشتر میرم اینترنت!
همین امروز 5 گیگ شارژ کردم.

برای من پیشگامان همونیه که بود! تقریبا هیچ تغییری نکرده.
احتمالا 1 ماه دیگه هم باهاش میمونم تا ببینم شبکیه چه میکنه.

به نظر من هیچ شرکتی نمیاد 256 رو روی 1.5 مگ ببنده و 30 تومن بگیره

شبانه رو هم که سر حساب شی میبینی با سرعت واقعی هم که بده شبانه میشه 500 مگ اما پارس داره 3برابر میده اونم توی ساعات شبانه که این فوق العادست

من خودم اگه پارس همیشه این جوری بمونه منم خواهم موند به شرطی که یه شرکت دیگه نیاد که ازین بیشتر بهم بده که بعید میدونم دیگه 256 رو مثلا شبی 2 گیگ بده شرکتی

قبلا هم که پیشگامان خوب بود برا منم خوب بود اما بعدا که سرعتاا واقعی شد دقیق هر شب به اندازه سرعت واقعیم دانلود میکردم یعنی شبی 300 مگ حالا هم اگه پیشگامان، پیشگامان سابق شد باز هم پیشگامان میگیرم

فعلا گزینه هام برای اول اردیبهشت :

1-پارس آنلاین
2- پیشگامان (اگه خوب شد)

3- شبکیه و رنگین کمان اگه اومد توی مرکز ما و کسی گرفتو راضی بود و بهتر از پارس بودپ

اما تا اینجایی که تحقیق کردم رنگین کمان هم مالی نیست و به نظر من کسی طرفش نره فعلا خیلی جا پیشرفت داره شبکیه رو چون تاحالا کسی نداشته چیزی نمیگم

saeid127
14-03-2011, 15:59
رنگین کمان دقیقاً مثل پیشگامانه.توی روز تقریباً سرعت واقعی میده و شب کمتر!

من حدود 50 روز دیگه دارم.تا بعد عید صبر میکنم.اگر خوب نشد حتماً عوضش میکنم.

الان 10 روز از اون چیزی که خودشون گفتند گذشته.بدر هم شده.

noia
14-03-2011, 17:54
سعید سرعت من افت نکرده، همونیه که بوده.
اتفاقن دیشب سرعت عالی شد، حول 105-90 بود. (512)
حدودن 1.3 گیگ دانلود داشتم! :10:

frnsh
14-03-2011, 21:09

شما از کدوم شرکتین؟
پیشگامان؟

=
من دیشب دنلود نکردم ببینم چطوریه سرعتش.

ali_disslove
14-03-2011, 21:35

از 2 تا 6 یا 1 تا 7؟

همیشه سرعتت همینه ؟هیچ وقت قبلا هم افت سرعت نداشتی ؟

کدوم مرکزی ؟آخه وقتی پیشگامان سرعتا رو واقعی کرده چه جوری میشه شما با 512 این همه دانلود کنی ؟

حتی اگه پهنای باند مرکز مخابراتیتم اجازه بده و اون شب هیچ کس تو اون مرکز دانلود نداشته باشه شما نمیتونی بیشتر از سرعت واقعیت دانلود کنی دیگه اگه مرکزتم شلوغ باشه که دیگه بدتر سرعت واقعی رو هم نمیگیری

اگه پیشگامان سرعتا رو به قبل برگردونده باشه که عااااااااااااااااالیه -دوستان پیشگامانیه دیگه هم واسشون همین طور بوده سرعتشون ؟؟؟

noia
14-03-2011, 22:10
درجواب خانم فرنوش (؟)، بله سرویس من از پیشگامان هست.
و در جواب علی آقا، از 2 تا 6.
نه شب‌های قبل میانگین سرعت 62-60 بود؛ دیشب واقعاً عالی بود.
امشب هم تست می‌کنم اگه مثل دیشب بود حتماً عکس می‌ذارم.

frnsh
14-03-2011, 22:15
درجواب خانم فرنوش (؟)

درسته :20:

==
برای منم روزا میانگین 90 و شبا میانگین همین 60.
چه شانسی دارم من! همین دیشب که دانلود نکردم سرعت خوب بوده! :19:

saeid127
14-03-2011, 22:29
دیشب من لینک از آپلودفا گذاشتم.خیلی قر (:31:) اومده انگار!
1.17 گرفتم.شما که سرعتت 1/4 منه بیشتر گرفتی!!!!!!!!!!!!!!
خیلی سرور مزخرفیه این آپلودفا :2:

noia
14-03-2011, 23:02
دیشب من لینک از آپلودفا گذاشتم.خیلی قر (:31:) اومده انگار!
1.17 گرفتم.شما که سرعتت 1/4 منه بیشتر گرفتی!!!!!!!!!!!!!!
خیلی سرور مزخرفیه این آپلودفا :2:
تایید می‌شه! :2::2::2:
کلاً سرورهایی که قابلیت ریموت‌آپلود دارن هیچ خِیری ندیدم ازشون.

ali_disslove
14-03-2011, 23:38
درسته :20:

==
برای منم روزا میانگین 90 و شبا میانگین همین 60.
چه شانسی دارم من! همین دیشب که دانلود نکردم سرعت خوب بوده! :19:

پس اینترنت سعید فقط مشکل داره و بقیه پیشگامانی ها راضیند؟

خوب شما که سرویس 512 دارید باید سرعتتون 64 باشه پس دیگه از چی ناراضی هستید ؟>؟؟؟

یعنی فقط 1 مگی ها و 2 مگی ها سرعت کمتر از حد خودشون میگیرند ؟؟؟

noia
15-03-2011, 02:14
امشب هم سرعت خوبه؛
اینم تصویر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 63g/Trans.jpg

saeid127
15-03-2011, 09:57
دیشب رکورد کمترین دانلود رو زدم!
900 مگابایت!!!!!!!!!! :18: :19:
عجب ماجرایی داریم با این پیشی.

farzan311
15-03-2011, 12:26
خوب بچه ها گرفتم بالاخره این شبکیه رو سرعتش چیز عجیبی نیست 1 مگ واقعیه 120 تا 130 تا دانلودشه اگه ساعت 1 تا 10 صبح هم همین باشه که من خیلی راضی هستم میشه حدودا شبی 3.5 گیگ:8:
بچه ها دعا کنید شب سرعتش خراب نشه من کلی از سریالا رو ندیدم:41:
بزرگترین مشکل این شرکت هم پنل کاربریشه خیلی مزخرفه این عکسش
مشکلشم اینه هیچی رو مشخص نکرده نمیشه فهمید چقدر رایگان استفاده کردی اصلا جدا نکرده امیدوارم لااقل ثبت نکنه رایگان ها رو

اینم تست اسپید تست
البته من احساس میکنم پینگم بیشتر باشه
یه چیز دیگه چرا من به اینترنت وصلم ولی چراغ اینترنت مودمم روشن نیست؟ بعدم فقط از راه کانکشن bridge وصل شد با pppoe نمیشد؟

saeid127
15-03-2011, 12:44
خوب بچه ها گرفتم بالاخره این شبکیه رو سرعتش چیز عجیبی نیست 1 مگ واقعیه 120 تا 130 تا دانلودشه اگه ساعت 1 تا 10 صبح هم همین باشه که من خیلی راضی هستم میشه حدودا شبی 3.5 گیگ:8:
بچه ها دعا کنید شب سرعتش خراب نشه من کلی از سریالا رو ندیدم:41:
بزرگترین مشکل این شرکت هم پنل کاربریشه خیلی مزخرفه این عکسش
مشکلشم اینه هیچی رو مشخص نکرده نمیشه فهمید چقدر رایگان استفاده کردی اصلا جدا نکرده امیدوارم لااقل ثبت نکنه رایگان ها رو

اینم تست اسپید تست
البته من احساس میکنم پینگم بیشتر باشه
یه چیز دیگه چرا من به اینترنت وصلم ولی چراغ اینترنت مودمم روشن نیست؟ بعدم فقط از راه کانکشن bridge وصل شد با pppoe نمیشد؟

سرعت و پینگت که خوبه.اگه شب هم بمونه که عالیه.
شما که هنوز استفاده نکردی تا ببینی شب حساب میکنه یا نه.یه موقع دیدی واست زد Free

اونو که خودت باید تنظیم کنی.توی تنظیمات مودم میشه عوضش کرد.اگر اینم مثل پیشگامان قفل مک داره بهتره رو حالت PPPOE باشه.

farzan311
15-03-2011, 13:00
قفل مک چیه؟
منظورت استفاده چند تا دستگاهه؟
الان دوباره مودم رو تنظیم میکنم بببینم چی میشه
..................
دوباره تست کردم نشد pppoe که میکنم دیگه صفحه ها رو باز نمیکنه قبلا مشکلی نداشتم الان اینجوری شده
چراغ اینترنت مودم هم روشن نمیشه یه دو تا چشمک میزنه دیگه خاموش میشه فکر کنم مودمم یه چیزیش شده

saeid127
15-03-2011, 13:22
آره.همون که فقط میزاره با یه دستگاه وصل بشی.زنگ بزن پشتیبانی راهنماییت میکنه.

farzan311
15-03-2011, 13:47
حالا چیز مهمی نیست
الان از یه سرور بهتر دانلود کردم سرعت خیلی بهتر بود 180 تا 200 بود سرعتم باید شب رو ببینم چطوره اگه همینطور باشه که فکر کنم شبی 5 گیگی دانلود بکنم:31:

ali_disslove
15-03-2011, 15:49
دیشب رکورد کمترین دانلود رو زدم!
900 مگابایت!!!!!!!!!! :18: :19:
عجب ماجرایی داریم با این پیشی.

سعید جون من میگم لینکات خوب نیست سرور لینکاتو عوض کن ببین چی میشه ؟

خودت که متخصصیو بیشتر از ما تجربه داری اما به هر حال آدم بعضی وقت ها نه از روی ندونستن ،از روی حواس پرتی یه اشتباهی میکنه ببین محدودیتی توی نرم افزارات یا روی idm نزاشتی ؟

مودمو یه بار ریست کن از پشتش ببین چی میشه آخه خیلی زوره 2 مگ آدم بگیره بعد این جوری دانلود داشته باشه

ali_disslove
15-03-2011, 15:59
قفل مک چیه؟
منظورت استفاده چند تا دستگاهه؟
الان دوباره مودم رو تنظیم میکنم بببینم چی میشه
..................
دوباره تست کردم نشد pppoe که میکنم دیگه صفحه ها رو باز نمیکنه قبلا مشکلی نداشتم الان اینجوری شده
چراغ اینترنت مودم هم روشن نمیشه یه دو تا چشمک میزنه دیگه خاموش میشه فکر کنم مودمم یه چیزیش شده

خوب تبریک عرض میکنم این دفه شانس اوردیا :19::19:

شاید باید ip و dns رو مخصوصا دستی وارد کنی در local area connection برو , و در ipv4

dns رو 4.2.2.4 بزن

ip ها رو هم 192.168.1.2 دومیشو خودش میزنه سومیش رو هم 192.168.1.1 بزن حتما درست میشه

ali_disslove
15-03-2011, 16:09
اینکه پارس آنلاین کل 13 روز عید رایگان هست تایید شد و سایت پارس آنلاین هم اونو توی صفحه اولش زد

ببینیم پیشگامانو شبکیه برا شما چی کار میکنه:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19:

farzan311
15-03-2011, 20:17
من که به دانلود شبانه شبکیه اعتماد ندارم الان زنگ زدم گفت باید به اخر یوزرنیم n اضافه کنی که دیگه فکر کنم سرعتش خیلی بیاد پایین ببینیم چی میشه
شبکیه از این کارا هم نمیکنه اینجور که امارشو گرفتم تا حالا یه مگ هم هدیه نداده چه برسه به این چیزا
هزینه های گیگ اضافی هم زیاده

- 1 تا 5 گیگ هر گیگ 46000 ریال
- 6 تا 15 گیگ هر گیگ 38000 ریال
- 16 گیگ به بالا هر گیگ 32000 ریال
به هر حال خوبیش اینه که اینترنت دارم :20:

شاید باید ip و dns رو مخصوصا دستی وارد کنی در local area connection برو , و در ipv4

dns رو 4.2.2.4 بزن

ip ها رو هم 192.168.1.2 دومیشو خودش میزنه سومیش رو هم 192.168.1.1 بزن حتما درست میشه
اینم نشد حالا فعلا حسشو ندارم بعد یه چند بار ریست میکنم مودمو بالاخره درستش میکنم با یه مودم دیگه هم تست میکنم این چراغ اینترنتش روشن نمیشه یکم مشکوکه

frnsh
15-03-2011, 22:14
پس اینترنت سعید فقط مشکل داره و بقیه پیشگامانی ها راضیند؟

خوب شما که سرویس 512 دارید باید سرعتتون 64 باشه پس دیگه از چی ناراضی هستید ؟>؟؟؟

یعنی فقط 1 مگی ها و 2 مگی ها سرعت کمتر از حد خودشون میگیرند ؟؟؟

من ناراضی نیستم چون از وقتی گرفتم تقریبا تغییری نکرده.
فقط میگم اگه جای دیگه بهتره و واقعا میارزه به الافی وقت گذاشتنش، خب بگیرم! :20:

farzan311
16-03-2011, 08:05
سلام
هنوز دو ساعت مونده تا تموم شدن ساعت دانلودم فکر کنم حدوذ 2 گیگ بگیرم البته شاید بشه بیشترم گرفت حالا باید امشب با لینک های بهتر چک کنم البته همینجوری هم میشه حساب کرد سرعت 70 هست
9*3600*70/1024=2214
که یکم بیشتر 2 گیگ هست

saeid127
16-03-2011, 09:26
میخوام سورپرایزتون کنم!
این دانلود دیشب من بوده:

لینکهام کاملاً سالم.از 4 سرور مختلف(رپیدباز،آپلودفا،لیچ مستقیم موزیک باران) لینک داشتم.حدود 10 گیگ.

به نظرتون حقش نیست برم کل پیشگامان رو رو سرشون خراب کنم؟ :32:

scapula
16-03-2011, 09:54
سلام دوستان
من تا حالا دیال آپ داشتم . میخواهم adsl بگیرم شما چه شرکتی پیشنهاد میکنید؟ ضمنا چون دانشجو هستم اکثر زمان اصفهان نیستم پس نیاز دارم که محدودیت زمانی نداشته باشه یا حداقل محدودیت زمانیش طولانی باشه.
لطفا هزینه ی تقریبیشو هم بگید. ممنون.

noia
16-03-2011, 13:41
من هیچ پروتکل SSL (تمامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نمی تونم بازکنم. شما هم این مشکل رو دارید؟

farzan311
16-03-2011, 13:52
بله خیلی ها این مشکلو دارند
گند زدند به این اینترنت واقعا که:2:

noia
16-03-2011, 14:57
بله خیلی ها این مشکلو دارند
گند زدند به این اینترنت واقعا که:2:
شما از شبکیه سرویس داری؟
این مشکل امروز پیش اومده.
درواقع ری^دن به کل شبکه/.

ali_disslove
16-03-2011, 15:03
در کل زمانی که پارس آنلاین داشتم و اصلا adsl داشتم تاحالا نتونسته بودم با سرویس 256 توی 6 ساعت 3100 مگ بگیرم

فقط در 107 دقیقه 1150 گرفتم یعنی سرعت از 190 اصلا کمتر نشده (اونم توی ساعات شبانه)

واقعا پارس بی نظیره

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

میخوام سورپرایزتون کنم!
این دانلود دیشب من بوده:

لینکهام کاملاً سالم.از 4 سرور مختلف(رپیدباز،آپلودفا،لیچ مستقیم موزیک باران) لینک داشتم.حدود 10 گیگ.

من دیشب حق تورو خوردم

من میگم نکنه سرویسامونو اشتباه بستند برا تو 256 برا من 2 مگ:19::31::19::8::21:

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

سلام
هنوز دو ساعت مونده تا تموم شدن ساعت دانلودم فکر کنم حدوذ 2 گیگ بگیرم البته شاید بشه بیشترم گرفت حالا باید امشب با لینک های بهتر چک کنم البته همینجوری هم میشه حساب کرد سرعت 70 هست
9*3600*70/1024=2214
که یکم بیشتر 2 گیگ هست

بازم به من نمیرسید :19::19:

ali_disslove
16-03-2011, 15:09
اینم یه لینک خوشگل واسه سندیت دادن به حرفم

راستی جیمیلم جون کند تا باز شد یاهو مسنجر و خود یاهو و جی تالک هم باز نمیشه

farzan311
16-03-2011, 16:05
حالا امشب میترکونم اینچور که فهمیدم این شبکیه سیستم هاش قاطی داره بعضی موقع ها تو روزم میشه با اکانت شبانش کانکت شد:31:
حالا یه شب خوب گرفتی ها امشب هیچی گیرت نمیاد امیدوارم 13 روز عید هم هیچی گیرتون نیاد :4:

noia
16-03-2011, 17:15
در کل زمانی که پارس آنلاین داشتم و اصلا adsl داشتم تاحالا نتونسته بودم با سرویس 256 توی 6 ساعت 3100 مگ بگیرم

فقط در 107 دقیقه 1150 گرفتم یعنی سرعت از 190 اصلا کمتر نشده (اونم توی ساعات شبانه)

واقعا پارس بی نظیره
دوست من لطفاً کوچیک‌تر بنویس، می‌دونم ذوق‌زده‌شدی؛ واقعاً لذت بخشه.
شما میانگین سرعتت اگه حساب کنی 143 بوده که واسه‌ی سرویس 256 عالیه.
اگه بمونه این‌جوری خوبه.
ــــــــــ

من دیشب سرعتم کم شده بود نسبت به دو شب گذشته. حدود 80-75 بود.
اینم تستی که الان گرفتم؛

saeid127
17-03-2011, 15:17
من 2 روزه سرعتم از 30 بالاتر نمیره! :18: :41:

دیشب تا 2 بیدار بودم.10 بار زنگ زدم پشتیبانی هیچکس گوشی رو بر نداشت!!!

امروز زنگ پشتیبانی میگه افت سرعت سراسریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم بقیه با 200 دارن دانلود میکنن،میگه خب واسه بعضی کاربر ها سراسریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم دیشب زنگ زدم پشتیبانی کسی گوشی رو بر نداشت،میگه حتما اشغال بوده (2شب)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

دیگه داره حالم از دروغهاشون به هم میخوره :2:

میخوام بعد عید برم درخواست جمع آوری بدم.حتی اگر سرعت بره رو 1654541545465748546574545

از دروغ متنفرم.

ali_disslove
17-03-2011, 16:07
دوست من لطفاً کوچیک‌تر بنویس، می‌دونم ذوق‌زده‌شدی؛ واقعاً لذت بخشه.
شما میانگین سرعتت اگه حساب کنی 143 بوده که واسه‌ی سرویس 256 عالیه.
اگه بمونه این‌جوری خوبه.
ــــــــــ

من دیشب سرعتم کم شده بود نسبت به دو شب گذشته. حدود 80-75 بود.
اینم تستی که الان گرفتم؛

این قدر ذوق زده بودم میخواستم با فونت سایز 7 بنویسم

دیشب هم 2.1 گیگ البته 300 مگ ازم کم کرده بودند چون 6:20 قطعو وصل شده بود و از 6:20 تا 6:57 دقیقه 300 مگ ازم کم کرده بود

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

میگم بقیه با 200 دارن دانلود میکنن،میگه خب واسه بعضی کاربر ها سراسریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم دیشب زنگ زدم پشتیبانی کسی گوشی رو بر نداشت،میگه حتما اشغال بوده (2شب)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

میخوام بعد عید برم درخواست جمع آوری بدم.حتی اگر سرعت بره رو 1654541545465748546574545

از دروغ متنفرم.

آخی آخی گهی پشت یه زینو گهی زین به پشت

یادته من هی میگفتم سرعتم کمه سرعتم کمه 300 مگ دانلود کردم گزارش کارکردتو میزاشتی که 2.4 دانلود کردی ؟؟؟؟:31::31::31::31::31:

حالا من زیر 2 دانلود نمیکنم .......:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19 ::19::19::19::19::19:
پس همون شعری که بالاا گفتم :8::8::5::5:

frnsh
17-03-2011, 17:17

از دروغ متنفرم.

دیشب من دقیق 700 مگ گرفتم.
سرعتم تقریبا بین 40 تا 50 بود.
کجاس سراسریه؟ :18:

saeid127
17-03-2011, 17:27
من توی روزم سرعتم بالای 30 نمیره!

الان یعنی خوب شده.میره رو 90

فرزان نگفتی چقدر دانلود میکنی تو 9 ساعت؟

noia
17-03-2011, 17:31
من دیشب دقیقن 819.568 مگ دان داشتم؛ البته یه 45دقیقه ای داشتم با این سرور افتضاحه پارسا اسپیس سروکله می زدم؛ سرعت ترنسفر این سرور از 28 بالاتر نرفت!

farzan311
17-03-2011, 17:55
من جساب کردم باید 2 گیگ بیشتر دانلود بکنم ولی این دو شبه به خاطر اشتباه های خودم نشد
شب اول که دو ساعتش رو دانلود نکردم بقیش رو هم داشتم همزمان با دانلود وبگردی میکردم
شب دوم هم 15 تا لینک بود که سرعت یکیشون 20 تا بود دیگه بقیه سرعت بین اونا که تقسیم میشد خراب میشد چند بار قطع شدند کلا
ولی امشب دیگه درست ذانلود میکنم میکنم
منم سرعت روزم یه 30 تا کم شده:31: شده
این پیشگامان خیلی دری وری و دروغ میگه برا همین منم گفتم جمع کنند

Amir..H
18-03-2011, 03:20
من توی روزم سرعتم بالای 30 نمیره!

الان یعنی خوب شده.میره رو 90

فرزان نگفتی چقدر دانلود میکنی تو 9 ساعت؟
پیشگامان افتضاحه اگه شد قبل عید نشد بعد عید میرم اون دفتر خراب شدشون تو شمس ابادی یه حال اساسی بهشون میدم
الان باز شدن صفحه ها هیچ فرقی با دیال اپ نداره حوصله این ادمای عوضی که تو پشتیبانی کار میکنن ندارم
واقعا گند ترین شرکت همین خراب شدس خاک تو سرشون....

noia
18-03-2011, 03:41
سرعت تا ساعت 3 تقریبن افتضاح بود.
اما الان بین 100-90 متغییره.

frnsh
18-03-2011, 18:10
چرا هرکی یه چیز میگه؟ : دی

دیشب سرعت من عالی بود! رکورد زدم!
سرعتم بین 80 تا 100 بود، مثل سرعتم توی روز. 1.4 گیگ دنلود کردم! :8:

با این اوضاع فکر نکنم عوضش کنم :31:

saeid127
18-03-2011, 18:41
:37:
از سرعت من برداشتن دادن به بقیه! :19:
منم دیشب 1.4 گرفتم.ولی من باید 4 برابر شما بگیرم!

noia
18-03-2011, 19:01
چرا هرکی یه چیز میگه؟ : دی

آره خیلی جالبه.
اینم از اون اتفاقاتیِ ِ که فقط تو ایران می‌افته! :31::31::31::31::31:

amini_bio
19-03-2011, 08:48
میخوام سورپرایزتون کنم!
این دانلود دیشب من بوده:

خیلی مزخرف شده پیشگامان
امکانش هست قطعش کنیم بقیه پولمونو پس بدند؟

saeid127
19-03-2011, 09:38
دیشب 1.84 دانلود داشتم.شده مثل زمانی که چند روز مجانی بود.سرعت ها توی شب یکسان میشه.حق کسایی که مثل من سرعت بالا گرفتند خورده میشه.

من میگم همه باید به پشتیبانی زنگ بزنند.این لیست ایمیل کارکنان رده بالای این شرکت:

بهشون ایمیل بزنید بگید که ناراضی هستید و میخواهید پس بگیرید.اینطور که من فهمیدم اگر بخواهیم پس بگیریم خیلی از پول میزنند.

farzan311
19-03-2011, 11:59
دوستان یه سوال مهم این نرم افزار du meter کارش درسته؟
اخه من دیشب داشتم چک میکردم دیدم سرعتم 30 تا 40 هست بعد رفتم تو du meter دیدم هر یه مگی که تو idm دانلود میشه این داره 3 مگ حدودا اضافه میشه بهش من هرچی پروسس که فکر میکردم به اینرتنت ربط داشته باشه بستم ولی بازم همینطور بود قضیع چیه؟

ali_disslove
19-03-2011, 15:23
دوستان یه سوال مهم این نرم افزار du meter کارش درسته؟
اخه من دیشب داشتم چک میکردم دیدم سرعتم 30 تا 40 هست بعد رفتم تو du meter دیدم هر یه مگی که تو idm دانلود میشه این داره 3 مگ حدودا اضافه میشه بهش من هرچی پروسس که فکر میکردم به اینرتنت ربط داشته باشه بستم ولی بازم همینطور بود قضیع چیه؟

نه درست میزنه و اختلافش با ریزکارکرد معمولا چند مگ بیشتر نیست

به کیلوبایت و کیلو بیت بودنش دقت کن چون تنظیمات دیفالتش بیته

و مورد دوم اینکه اگه به وی پی ان وصل باشی 2 برابر یا حتی شاید 3 برابر بزنه مثلا اگه داری با 52 دانلود میکنی میزنه 104

farzan311
19-03-2011, 23:29
اره من با --- وصلم و دقیقا سرعتم رو هم بیشتر میزنه
پس مشکلی نیست ؟

ali_disslove
19-03-2011, 23:58
اره من با --- وصلم و دقیقا سرعتم رو هم بیشتر میزنه
پس مشکلی نیست ؟

نه حال این نرم افزار اینه حالا نمیدونم تنظیماتی داره که بشه با وی پی هم درست بزنه یا نه اما در حالت عادی که آره همین جوره

farzan311
20-03-2011, 12:39
بچه ها دلتون بسوزه شبکیه 1 گیگ رایگان داد برا عید:31:
حقا شرکت اصفهانی همینه:27:
این یعنی چی؟
اتصال شرکت شبکیه اصفهان به پورت گیگ مخابرات ایران

o با اجرای این طرح قابلیت افزایش و توزیع پهنای باند تا سقف 1000 مگابیت امکان پذیر می باشد.

ali_disslove
20-03-2011, 15:20
بچه ها دلتون بسوزه شبکیه 1 گیگ رایگان داد برا عید:31:
حقا شرکت اصفهانی همینه:27:
این یعنی چی؟
اتصال شرکت شبکیه اصفهان به پورت گیگ مخابرات ایران

o با اجرای این طرح قابلیت افزایش و توزیع پهنای باند تا سقف 1000 مگابیت امکان پذیر می باشد.

:31::31::31::31::31::31::31:

هه ههه هههه همین ؟خوب نمیداد که بهتر بود

ما 100--190 گیگ هدیه داریم:31::31::31::31::31::19::19::19::19::19: :19::19:

farzan311
20-03-2011, 18:25
عمرا
پارسال پیشی عید رایگان کرد تازه نه همشو اینقدر سرعت اومده بود پایین من بیخیال شدم کلا همون شبانه رایگان میکرد بیشتر گیرم میومد تا کل روز رایگان

ali_disslove
20-03-2011, 18:29
عمرا
پارسال پیشی عید رایگان کرد تازه نه همشو اینقدر سرعت اومده بود پایین من بیخیال شدم کلا همون شبانه رایگان میکرد بیشتر گیرم میومد تا کل روز رایگان

اون پیشگامانه

حتی اگه سرعتا واقعی هم بشه 35 گیگ گیرم میاد

تازه اون 4 روز بود همه حمله میکردند اما توی 13 روز مگه کسی دیوونست سیستمو روشن بزاره

هر چی باشه بیشتر از 1 دانلود خواهیم کرد فرزان جون:26::19::thumbsup::15::33::26:

frnsh
20-03-2011, 22:02
خب امسال پیشی چیکار میکنه واسه ما؟

ali_disslove
20-03-2011, 22:28
خب امسال پیشی چیکار میکنه واسه ما؟

هیچی

اگر 3 ماهه داری 6 ماهه بگیری 1 کیلوبایت میدهیم

اگر 6 ماه داری و یکساله بگیری 2 کیلوبایت خواهیم داد

:16::16::16::16::16::16::16: