PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

ali_disslove
11-01-2011, 19:27
من الان میخوام یه چیزی بگم ولی اگه بگم میدونم به ضررم میشه:13:
الان دوباره یه ماه 512 شارژ کردم ولی سرویس جدیده 5 گیگی رو بعذ سرعت خوف شده بود مثل یه مگ بود 130 120 اینا بود:8:
حالا گفتم اینali_disslove زنگ میزنه سرعتمو کم میکنند میدند به اقا سعید:31:

آقا فرزان الان سرعت شبانت چنده ؟آخه نمیصرفه 12 هزارتومن بیشتر بدم تا به سرعت شبانه قبلی برسم-ازین edge هم میترسم میگند یهو 200000 قبض موبایلت میاد

farzan311
11-01-2011, 20:39
دیگه اعصابم ریخت بهم اقا این چه وضعشه شبا 50 تا حداکثر سرعته کاش رو 50 هم میموند وقتی دفت میکنی از ده شروع میشه میرسه 50 بعد میشه 10 و دوباره....
تازه من میخواستم یه مگ بگیرم دوباره ولی نشد نوشته بود شما فقط میتوانید سرویسی مانند سرویس قبلی خود بگیرید یعنی 512 به پایین امروزم یه خانم از پیشگامان زنگ زد کلی سوال پرسید منم هی وسط حرفام ده بار گفتم سرعت کمه:27:
بعدم گفت دو گیگ بهتون اضافه کردیم به عنوان هدیه منم همون موقع رفتم چک کردم میخواستم بهش بگم چرا دروغ میگی:19:
گفتم فکر کنم هنوز نکردید گفت به زودی میشه:31:
خلاصه از هرچی سرویس دهنده تو ایرانه بدم میاد اگه رفته باشید اون ور اب میفهمید چی میگم مردیم از بس بیخابی کشیدیم برا 1 گیگ دانلود:13:

ali_disslove
11-01-2011, 20:56
دیگه اعصابم ریخت بهم اقا این چه وضعشه شبا 50 تا حداکثر سرعته کاش رو 50 هم میموند وقتی دفت میکنی از ده شروع میشه میرسه 50 بعد میشه 10 و دوباره....
تازه من میخواستم یه مگ بگیرم دوباره ولی نشد نوشته بود شما فقط میتوانید سرویسی مانند سرویس قبلی خود بگیرید یعنی 512 به پایین امروزم یه خانم از پیشگامان زنگ زد کلی سوال پرسید منم هی وسط حرفام ده بار گفتم سرعت کمه:27:
بعدم گفت دو گیگ بهتون اضافه کردیم به عنوان هدیه منم همون موقع رفتم چک کردم میخواستم بهش بگم چرا دروغ میگی:19:
گفتم فکر کنم هنوز نکردید گفت به زودی میشه:31:
خلاصه از هرچی سرویس دهنده تو ایرانه بدم میاد اگه رفته باشید اون ور اب میفهمید چی میگم مردیم از بس بیخابی کشیدیم برا 1 گیگ دانلود:13:

گفتم که گزارش میکنم

بازم خوبه بعضی وقتا میره رو 50 ماله من که همش رو 15.8 فیکس ثابته ببینید من دیگه چی میکشیم

البته من فردا تمووووووووووووووووووووووو وووومه

گوووود بای پیشگامان

puffi_vahshi
12-01-2011, 00:08
گفتم که گزارش میکنم

بازم خوبه بعضی وقتا میره رو 50 ماله من که همش رو 15.8 فیکس ثابته ببینید من دیگه چی میکشیم

البته من فردا تمووووووووووووووووووووووو وووومه

گوووود بای پیشگامان

واقعا جالبه شما برای 128 پول دادی تو رایگانم که خوده 128 میکشی انتظار بالا تر دارین ؟

این جوری اگه نباشه حق کسایی که سرویس بالاتر خردید کردن ضایع میشه

به نظر من اینکه تو رایگان همون سرعت خریداری شده را میدن بازم خوبه

شما اکه اینقدر براتون مهمه سرویس 1مگ بگیرین شبا هم با 120 مثل ما دانلود کنید

باز بهتره شاتل هستش که تا 2 روز دانلود میکنیم محدودت میکنن
صبا هم که اصلا شبانش حرف نزنیم بهتره

من 4 ماه پیشگامان داشتم به گفته بچه ها رفتم شاتل ولی باز حاضر شدم پول نصب دوباره بدم برگردم پیشگامان

farzan311
12-01-2011, 00:14
اخه مشکل اینجاست که نمیشه خیلی مسخرست ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که نمیشه سرویس بالاتر از سرویس قبلی ات سفارش بدی

ali_disslove
12-01-2011, 02:00
واقعا جالبه شما برای 128 پول دادی تو رایگانم که خوده 128 میکشی انتظار بالا تر دارین ؟

این جوری اگه نباشه حق کسایی که سرویس بالاتر خردید کردن ضایع میشه

به نظر من اینکه تو رایگان همون سرعت خریداری شده را میدن بازم خوبه

باز بهتره شاتل هستش که تا 2 روز دانلود میکنیم محدودت میکنن
صبا هم که اصلا شبانش حرف نزنیم بهتره

من 4 ماه پیشگامان داشتم به گفته بچه ها رفتم شاتل ولی باز حاضر شدم پول نصب دوباره بدم برگردم پیشگامان

یعنی چون رایگانه باید سرعت کم شه ؟1 مگ نمیرزه برا من این قدر پول بدم قبلا با 128 شبی 950 مگ دانلود میکردم با 256 حدود 1350 مگ اما حالا.....

1- شاتلم 1 ماهه این کارو کرده اقلا تا محدود نشدی سرعتت خوبه

2- صبا یوزر پسوردش جداست دوست نداشته باشی از پسورد روزانت با سرعت 120 تا 150 استفاده میکنی

3- صبانت سرعت 128 روزا زیر 100 نمیاد پس با پیشگامان مقایسه نکنید که 128 رو سرعت 45 میده

4- چه حقی از سرعت بالاها ضایع میشه ؟قبلا هم اونا شکایتی از کمی سرعت نداشتند که ما سرعتشونو بگیریم

5-صبانت با همون یوزر پسورد شبانش هفته ای 1 بار یه حال اساسی به مشترکینش میده و مثله پیشگامان مزخرف همیشه محدود نیست

6-یه سر بزن تاپیک پارس آنلاین ببین سرعتشون توی همون ساعات شبانه چنده ؟وحتی شبی 2 گیگم دانلود میکنند

7-همون شاتلی که میگی بده خداییش اون روزانش ثبات بیشتری داره یا این پیشگامان 1 ریال نیرز؟

8 -و.............

امیدوارم با توجه با اینکه میشناسمتون از اینکه به شرکتتون توهین کردم زیاد ناراحت نشده باشید

در ضمن یکی از این پشتیبانی هاتون خیلی بی ادبه اینو عوضش کنید خداییش

چون تعریف پیشگامانو کردید نمیگم ماله خوده شرکت هستیدا وگرنه آقا سعیدم تعریف میکنه من نسبت به شناخت قبلی اینو گفتم

اما خداییش سرعتو این جوری نگه دارید اونایی عشق دانلود دارند رو از دست میدید و این فکر اشتباهه که تازه سرعتای بالاتر میگیرندو درآمد بیشتر میشه -این حرف بنده رو 3 ماه دیگه میفهمید که نرخ رشد کاربران اگه منفی نشه اما کم خواهد شد

با تشکر

puffi_vahshi
12-01-2011, 08:56
یعنی چون رایگانه باید سرعت کم شه ؟1 مگ نمیرزه برا من این قدر پول بدم قبلا با 128 شبی 950 مگ دانلود میکردم با 256 حدود 1350 مگ اما حالا.....

1- شاتلم 1 ماهه این کارو کرده اقلا تا محدود نشدی سرعتت خوبه

2- صبا یوزر پسوردش جداست دوست نداشته باشی از پسورد روزانت با سرعت 120 تا 150 استفاده میکنی

3- صبانت سرعت 128 روزا زیر 100 نمیاد پس با پیشگامان مقایسه نکنید که 128 رو سرعت 45 میده

4- چه حقی از سرعت بالاها ضایع میشه ؟قبلا هم اونا شکایتی از کمی سرعت نداشتند که ما سرعتشونو بگیریم

5-صبانت با همون یوزر پسورد شبانش هفته ای 1 بار یه حال اساسی به مشترکینش میده و مثله پیشگامان مزخرف همیشه محدود نیست

6-یه سر بزن تاپیک پارس آنلاین ببین سرعتشون توی همون ساعات شبانه چنده ؟وحتی شبی 2 گیگم دانلود میکنند

7-همون شاتلی که میگی بده خداییش اون روزانش ثبات بیشتری داره یا این پیشگامان 1 ریال نیرز؟

8 -و.............

امیدوارم با توجه با اینکه میشناسمتون از اینکه به شرکتتون توهین کردم زیاد ناراحت نشده باشید

در ضمن یکی از این پشتیبانی هاتون خیلی بی ادبه اینو عوضش کنید خداییش

چون تعریف پیشگامانو کردید نمیگم ماله خوده شرکت هستیدا وگرنه آقا سعیدم تعریف میکنه من نسبت به شناخت قبلی اینو گفتم

اما خداییش سرعتو این جوری نگه دارید اونایی عشق دانلود دارند رو از دست میدید و این فکر اشتباهه که تازه سرعتای بالاتر میگیرندو درآمد بیشتر میشه -این حرف بنده رو 3 ماه دیگه میفهمید که نرخ رشد کاربران اگه منفی نشه اما کم خواهد شد

با تشکر

این دیگه دیدگاه شماست که این فکر ها را گفتین من تجربیات در اختیار شما قرار دادم
در ضمن اینم به گفته خودتون :

سرعت تا دقایقی پیش از 100 کمتر نمیشد حالا ساعت 1:15 از 3 کیلوبایت بیشتر نمیشه واقعا گند زدن با این سرویس دهیشون سرعت 10000 مگم که باشه هم 6 گیگ ترافیک 1ریال نمیرزه مهم شبانه بود که گند زدی رفت پیشگامان

من که گیج شدم کدوم حرفتون درست هست خودت گفتی تو روز ایتقدره پس چرا الان میگی :

البته خوب ما قبلا هم ابن بحثها را انجام دادیم و اگر شما پست های قدیم را ببینید من خودم شاتل را ترجیح میدادم و از دید دیگه به داستان نگاه میکنم

شما زمانی میتوانید به یک شرکت بگین بد : که از سرعتی که به شما فروخته کمتر بده خودتون میگین روز 45*8= 360 در شب هم 15*8=120 پس از 128 شما کمتر نمیشه

پس مقیاس خوب بودن و بد بودن یک شرکت را از نظر شما به میزان دانلود رایگان شخص شما برمیگرده
انتفاداتم به خوده شرکت منتقل کنید بهتر ه :46:

موفق باشید

farzan311
12-01-2011, 09:20
شما چرا اينقدر بحث ميكنيد هميشه يه نفر ناراضي يه نفرم راضي وجود داره
اصلا ما چقدر بدبختيم كه سر چند كيلو بايت با هم دعوا ميكنيم ديشب داشتم با يه دوستام كه هلند بود حرف ميزدم بحث فيلم پيش اومد بهش گفتم فلان فيلمو ديدي گفت نه الان ميگيرم يه بيست دقيقه بعد گرفته بود تازه نسخه اي كه اون داشت نه گيگ حجمش بود حالا ديگه خودتون حساب كنيد اگه ٢٠٠ كيلوبايت هم سرعتش كم بشه چيزيش ميشه؟مشكل اين شركت ها نيستند كه ما بد و خوبشون رو ميگيم مشكل جاي ديگس

puffi_vahshi
12-01-2011, 09:40
شما چرا اينقدر بحث ميكنيد هميشه يه نفر ناراضي يه نفرم راضي وجود داره
اصلا ما چقدر بدبختيم كه سر چند كيلو بايت با هم دعوا ميكنيم ديشب داشتم با يه دوستام كه هلند بود حرف ميزدم بحث فيلم پيش اومد بهش گفتم فلان فيلمو ديدي گفت نه الان ميگيرم يه بيست دقيقه بعد گرفته بود تازه نسخه اي كه اون داشت نه گيگ حجمش بود حالا ديگه خودتون حساب كنيد اگه ٢٠٠ كيلوبايت هم سرعتش كم بشه چيزيش ميشه؟مشكل اين شركت ها نيستند كه ما بد و خوبشون رو ميگيم مشكل جاي ديگس

اره بابا فکر کنم اینترنت افغانستان هم بهتره ایران باشه

offlineinternet
12-01-2011, 14:54
سلام دوستان من میخوای یا adsl بگیرم یا وایمکس ولی موندم کدومو بگیرم
یه نفر لطف کنه قیمتهای adsl رو برا من بذراره
به نظر شما کدوم شرکت بهتره
به خونگی تا سرعت چند میدن
ممنون

piroooz
12-01-2011, 15:35
ممنون
خوب مسلما در شرایط کنونی ارتباط کابلی( ADSL) با توجه به هزینه ها و زیر ساخت ها مناسب تره ...
از نظر من هم اول :
پارس آنلاین
پیشگامان
قیمت ها را هم توی سایتشون هست (پیشگامان اصفهان : pnj.ir , )
خانگی تا 1MB میدن

ali_disslove
12-01-2011, 15:59
این دیگه دیدگاه شماست که این فکر ها را گفتین من تجربیات در اختیار شما قرار دادم
در ضمن اینم به گفته خودتون :

سرعت تا دقایقی پیش از 100 کمتر نمیشد حالا ساعت 1:15 از 3 کیلوبایت بیشتر نمیشه واقعا گند زدن با این سرویس دهیشون سرعت 10000 مگم که باشه هم 6 گیگ ترافیک 1ریال نمیرزه مهم شبانه بود که گند زدی رفت پیشگامان

من که گیج شدم کدوم حرفتون درست هست خودت گفتی تو روز ایتقدره پس چرا الان میگی :

البته خوب ما قبلا هم ابن بحثها را انجام دادیم و اگر شما پست های قدیم را ببینید من خودم شاتل را ترجیح میدادم و از دید دیگه به داستان نگاه میکنم

شما زمانی میتوانید به یک شرکت بگین بد : که از سرعتی که به شما فروخته کمتر بده خودتون میگین روز 45*8= 360 در شب هم 15*8=120 پس از 128 شما کمتر نمیشه

پس مقیاس خوب بودن و بد بودن یک شرکت را از نظر شما به میزان دانلود رایگان شخص شما برمیگرده
انتفاداتم به خوده شرکت منتقل کنید بهتر ه :46:

موفق باشید

بله من هنوزم رو حرفم هستم 2 هفته پیش که سرعتا رو پیشگامان کم کرد بعد از چند روز سرعت روزانه میانگین 130 بود البته از خساستش انگار زورش اومدو روزانه رو هم اورد زیر 50 (یعنی مثل قبلش )

میزان خوب بودن از نظر من بله شبانه خوبه (البته میگم بازم نظر من) وگرنه اون 3 روزی هم که سرعت 130 بودو شبانه 10 من راضی نبودم

از نظر یکی که بازی های آنلاین میکنه پینگ خوب داشتن مهمه که اونم پیشگامان نداره
حالا بیا به این فرد بگو شبانه 3 گیگ دانلود میکنی میگه به جهنم فایده ای نداره

هر کس نسبت به نیازش میگه فلان شرکت خوبه یا بده

من نیازم شبانه بود میگفتم پیشگامان خوبه اما حالا بد شده میگم آشغاله و تیلیغاتم بر علیهش میکنم که کسی که شبانه میخواد نره سراغش

شما هدفتون رو مشخص کنید و به طرف یه چیز برید :

1-شبانه خوب 2- روزانه عالیییییی که شرکتا کافی نتا رو جذب کنید 3-پینگ خوب 4- ارزون ترین قیمت برا قشر ضعیف 5- یا اصلا همه موارد و اون موقع هست که شرکتای دیگه باید درشونو تخته کنند

همون شاتل و صبا به ترتیب یه روزانه فوق العاده با ثبات و روزانه خیلی پرسرعت دارند که قبول کنید پیشگامان نداره البته بازم میگم روزانه برا من 1 ریال هم ارزش نداره و همیشه گفتم روزانه منو قطع کنند ولی شب به شب به من 1 گیگ بدند اگه هم صفحات قبلی رو بررسی کنید واسه شبانه خوب به همه پیشگامان معرفی کردم

من نمیدونم تا چه به مباحث اقتصادی و حسابداری آشنا هستید اما چون رشته خودم حسابداریه در تمامی کتب اقتصادی و مدیریتو ..... از مثلث بقا برامون گفتند تا قیمتو هزینه خداروشکر هر چی حالیمون نباشه این چیزا رو دیگه از بس گفتند تو کلمون رفته

و اونم اینکه : اگه شما شبانتون سرعتش 1000 کیلو بایتم باشه وقتی یه شرکت دیگه شبانش 1100 کیلو بایت باشه شما میشی شرکت بده اون میشه خوبه---حالا شما بیا بگو من باید 16 بدم بنز وقتی بنزه که 300 تا میره همه ماشینا 150 اگه یه روزی ماشینا 500 تا رفتند اون وقت منو شما باید بنزمونو بزاریم دمه این راهنمایی رانندگی توی راه بهارستان

بازم مثال میزنم : من میرم پودر لباسشویی میخرم روش زده 1000 تومن شما میدی 900 و داری از اونی هم که باید بدی ارزون تری میدی و مدعی هستی که داری ارزون میدی اما اینو یادت نره که اگه مغازه بقلیت داد همونو با همون جنس یا حتی بهترشو داد 800 شما میشی چی ؟میشی گرون فروشه و اون موقع دیگه کسی نمیاد ازت خرید کنه

امیدوارم با این مثالای سادم تونسته باشم فهمونده باشم چی میگم هر چند از همون اولم میدونستی چی میگم ضرب المثل هست میگند آدمه خواب میتونی بیدار کنی اما وقتی خودشو زده به خواب لگدشم بزنی .......

اینکه شبانه چون رایگانه همین که سرعت واقعی میدیم باید شکرگزار باشید حرف حساب نیست زمانی میتونید این حرفو بزنید که اقلا یا پینگ مناسب داشته باشید یا اقلا روزانه بالای 100 بازم میگم من شبانه خوب میخوام و روزانه 1000 بازم منو جذب نخواهد کرد و اینو فقط واسه دوستان دیگه عرض کردم که اقلا اونا جذبتون شند

یه پیشنهاد دوستانه :این رو قبول کنید خیلیا خیلیا adsl میگیرند فقط برا دانلود رایگان و با این کارتون همون طور که قبلا گفتم این عده کثیر رو از دست خواهید داد و به شرکتایی که شبانه بهتر دارند میرند(قبلا یکی از و شاید بهترین شرکت توی دانلود شبانه شرکت شما بود اما امیدوارم قبول کنید 300 مگ دیگه چیزی نیست که هیچ شرکتی از شما کمتر باشه)

شبانه رو که کم کردید از عشق دانلود های شب 10% سرعت های بالاتر میگیرند و این به نفعتون میشه اما،90% میگند خداحافظ

من فکر میکنم بیشتر اونایی که قبلا پیشگامان گرفتند واسه شبانش بوده پس بیشتر مشتریا.....

روزانه هم که ندارید از نظر ثبات روزانه که به گرد شاتل نمیرسید سرعتشم بهتره پیشگامانه آشغاله سرعت هم الان 128 پارس داره یا 150 دانلود میکنه و 256 با سرعت 200 این تاپیک پارس آنلاینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دیگه اونی که خیلی میناله میگه زیر 100 نیست

صبا هم دیگه میدونید خودتون من رفتم برا عموم وصل کردم سرعت میانگین 150 بود

پینگ پیشگامانم هیچ وقت زیر 350 نمیاد

برای خوب بوده باید حرفی برای گفتن داشت

من از هیچ شرکتی دفاع نکردم که مثل شما ماله شرکت خاصی نباشم همه هم میدونند من واقعا 6 ماهه که خودم پیشگامان دارم و دیگه تموم شد

فوروم مکانیه برای بحث و گفتگو در چارچوب قوانین و ارائه نظرات و تا زمانی که خدایی نکرده باعث توهین،نزاع، بی احترامی نباشه بحث هیچ اشکالی نداره و اصلا این تاپیک زده شده که بگیم فلان شرکت adsl خوبه یا فلان شرکت بده هیچ کس هم نمیتونه نظراتش با بقیه یکی باشه و این غیر ممکنه پس بحث هیچ اشکالی نداره و تا جایی که با احترام حرف زده بشه من هستم
اینم که میگم شما ماله خود شرکت هستید دروغ یا بی احترامی نیست خدایی نکرده مگه شما جرم کردید که دارید از شرکتتون دفاع میکنید منم دارم نظراتمو به عنوان یه کاربر خودتون میگم که همه مطلع شند وقتی شبانه میخواند از پیشگامان نگیرند حالا دیگه نظر خودشونه که بگیرند یا نه من دستاشونو نبستم که حرف منو بپذیرند یا شما

در ضمن فن آوا و مخابرات کارکنانشون به اسم خود شرکت میاند توی فوروم و بحث میکنند چرا شما خودتو مخفی میکنی از همه ؟ قشنگ بگید منم مدیریت پیشگامان یا پشتیبانیشم یا اینکه به غیر از تعریف از پیشگامان در بحث های دیگر سایت هم شرکت کنید که افراد متوجه پیشگامانی بودن شما نشند شما 110 تا پست داری اگه روی اسم شما کلیک کنند و find more post رو دوستان بزنند متوجه خواهند شد که شما حتی 1 پست آقا نیم پست هم به جز تعریف از پیشگامان نزدید اقلا یه پست توی بازی ها میزدید که مردم مشکوک نشد یعنی شما عضو این فوروم شدی فقط واسه پیشگامان ؟چه قدر دلسوز -قشنگ بگو ماله پیش هستی و این نظراتته و قشنگ بحث کن اگه کسی چیزی گفت سایت جوابگوش هست و قشنگ بگو زنده باد پیشگامان منم میگم:

مرگ بر پیشگامان نصف جهان 1 ریال نیرز

ali_disslove
12-01-2011, 16:06
ممنون

وایمکسو بزار کنار که اصلا فایده نداره

اگه سرعت روزانه و شبانه با هم میخوای که فردا صبح بیا با هم بریم پارس آنلاین فرم پر کنیم شاید این جوری برامون پورت خالی کرد

اگه صرفا روزانه میخوای صبانتم حرف نداره این 2 شرکت روزانه بالا 120-130 میدند اما به شبانه صبا اصلا فکر نکن خیلی بهت بده شبی 300-400 تا

شاتلم روزانه خوب و با ثباتی داره ولی شبانش جالب نیست

من خودم الان پیسگامان دارم میخوام در برم پس تو اشتباه منو نکن سرعتش هم توی امضام هست اگه پول داری بدی سرعت 1 مگ پیشگامانو آقا سعید داره و میگه خوبه من به حرف ایشون اعتماد دارم اما واسه سرعتای 128 یا 256 اصلا یه همچین اشتباهی نکن که اگه روزانه بخوای تمام شرکتا بهتر از پیشگامانند شبانه 99% شرکتا دیگه شبی 300 مگ رو میدند حالا خودت نسبت به چیزی که گفتم شرکتتو انتخاب کن

puffi_vahshi
12-01-2011, 16:20
بله من هنوزم رو حرفم هستم 2 هفته پیش که سرعتا رو پیشگامان کم کرد بعد از چند روز سرعت روزانه میانگین 130 بود البته از خساستش انگار زورش اومدو روزانه رو هم اورد زیر 50 (یعنی مثل قبلش )

میزان خوب بودن از نظر من بله شبانه خوبه (البته میگم بازم نظر من) وگرنه اون 3 روزی هم که سرعت 130 بودو شبانه 10 من راضی نبودم

از نظر یکی که بازی های آنلاین میکنه پینگ خوب داشتن مهمه که اونم پیشگامان نداره
حالا بیا به این فرد بگو شبانه 3 گیگ دانلود میکنی میگه به جهنم فایده ای نداره

هر کس نسبت به نیازش میگه فلان شرکت خوبه یا بده

من نیازم شبانه بود میگفتم پیشگامان خوبه اما حالا بد شده میگم آشغاله و تیلیغاتم بر علیهش میکنم که کسی که شبانه میخواد نره سراغش

شما هدفتون رو مشخص کنید و به طرف یه چیز برید :

1-شبانه خوب 2- روزانه عالیییییی که شرکتا کافی نتا رو جذب کنید 3-پینگ خوب 4- ارزون ترین قیمت برا قشر ضعیف 5- یا اصلا همه موارد و اون موقع هست که شرکتای دیگه باید درشونو تخته کنند

همون شاتل و صبا به ترتیب یه روزانه فوق العاده با ثبات و روزانه خیلی پرسرعت دارند که قبول کنید پیشگامان نداره البته بازم میگم روزانه برا من 1 ریال هم ارزش نداره و همیشه گفتم روزانه منو قطع کنند ولی شب به شب به من 1 گیگ بدند اگه هم صفحات قبلی رو بررسی کنید واسه شبانه خوب به همه پیشگامان معرفی کردم

من نمیدونم تا چه به مباحث اقتصادی و حسابداری آشنا هستید اما چون رشته خودم حسابداریه در تمامی کتب اقتصادی و مدیریتو ..... از مثلث بقا برامون گفتند تا قیمتو هزینه خداروشکر هر چی حالیمون نباشه این چیزا رو دیگه از بس گفتند تو کلمون رفته

و اونم اینکه : اگه شما شبانتون سرعتش 1000 کیلو بایتم باشه وقتی یه شرکت دیگه شبانش 1100 کیلو بایت باشه شما میشی شرکت بده اون میشه خوبه---حالا شما بیا بگو من باید 16 بدم بنز وقتی بنزه که 300 تا میره همه ماشینا 150 اگه یه روزی ماشینا 500 تا رفتند اون وقت منو شما باید بنزمونو بزاریم دمه این راهنمایی رانندگی توی راه بهارستان

بازم مثال میزنم : من میرم پودر لباسشویی میخرم روش زده 1000 تومن شما میدی 900 و داری از اونی هم که باید بدی ارزون تری میدی و مدعی هستی که داری ارزون میدی اما اینو یادت نره که اگه مغازه بقلیت داد همونو با همون جنس یا حتی بهترشو داد 800 شما میشی چی ؟میشی گرون فروشه و اون موقع دیگه کسی نمیاد ازت خرید کنه

امیدوارم با این مثالای سادم تونسته باشم فهمونده باشم چی میگم هر چند از همون اولم میدونستی چی میگم ضرب المثل هست میگند آدمه خواب میتونی بیدار کنی اما وقتی خودشو زده به خواب لگدشم بزنی .......

اینکه شبانه چون رایگانه همین که سرعت واقعی میدیم باید شکرگزار باشید حرف حساب نیست زمانی میتونید این حرفو بزنید که اقلا یا پینگ مناسب داشته باشید یا اقلا روزانه بالای 100 بازم میگم من شبانه خوب میخوام و روزانه 1000 بازم منو جذب نخواهد کرد و اینو فقط واسه دوستان دیگه عرض کردم که اقلا اونا جذبتون شند

یه پیشنهاد دوستانه :این رو قبول کنید خیلیا خیلیا adsl میگیرند فقط برا دانلود رایگان و با این کارتون همون طور که قبلا گفتم این عده کثیر رو از دست خواهید داد و به شرکتایی که شبانه بهتر دارند میرند(قبلا یکی از و شاید بهترین شرکت توی دانلود شبانه شرکت شما بود اما امیدوارم قبول کنید 300 مگ دیگه چیزی نیست که هیچ شرکتی از شما کمتر باشه)

شبانه رو که کم کردید از عشق دانلود های شب 10% سرعت های بالاتر میگیرند و این به نفعتون میشه اما،90% میگند خداحافظ

من فکر میکنم بیشتر اونایی که قبلا پیشگامان گرفتند واسه شبانش بوده پس بیشتر مشتریا.....

روزانه هم که ندارید از نظر ثبات روزانه که به گرد شاتل نمیرسید سرعتشم بهتره پیشگامانه آشغاله سرعت هم الان 128 پارس داره یا 150 دانلود میکنه و 256 با سرعت 200 این تاپیک پارس آنلاینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه اونی که خیلی میناله میگه زیر 100 نیست

صبا هم دیگه میدونید خودتون من رفتم برا عموم وصل کردم سرعت میانگین 150 بود

پینگ پیشگامانم هیچ وقت زیر 350 نمیاد

برای خوب بوده باید حرفی برای گفتن داشت

من از هیچ شرکتی دفاع نکردم که مثل شما ماله شرکت خاصی نباشم همه هم میدونند من واقعا 6 ماهه که خودم پیشگامان دارم و دیگه تموم شد

فوروم مکانیه برای بحث و گفتگو در چارچوب قوانین و ارائه نظرات و تا زمانی که خدایی نکرده باعث توهین،نزاع، بی احترامی نباشه بحث هیچ اشکالی نداره و اصلا این تاپیک زده شده که بگیم فلان شرکت adsl خوبه یا فلان شرکت بده هیچ کس هم نمیتونه نظراتش با بقیه یکی باشه و این غیر ممکنه پس بحث هیچ اشکالی نداره و تا جایی که با احترام حرف زده بشه من هستم
اینم که میگم شما ماله خود شرکت هستید دروغ یا بی احترامی نیست خدایی نکرده مگه شما جرم کردید که دارید از شرکتتون دفاع میکنید منم دارم نظراتمو به عنوان یه کاربر خودتون میگم که همه مطلع شند وقتی شبانه میخواند از پیشگامان نگیرند حالا دیگه نظر خودشونه که بگیرند یا نه من دستاشونو نبستم که حرف منو بپذیرند یا شما

در ضمن فن آوا و مخابرات کارکنانشون به اسم خود شرکت میاند توی فوروم و بحث میکنند چرا شما خودتو مخفی میکنی از همه ؟ قشنگ بگید منم مدیریت پیشگامان یا پشتیبانیشم یا اینکه به غیر از تعریف از پیشگامان در بحث های دیگر سایت هم شرکت کنید که افراد متوجه پیشگامانی بودن شما نشند شما 110 تا پست داری اگه روی اسم شما کلیک کنند و find more post رو دوستان بزنند متوجه خواهند شد که شما حتی 1 پست آقا نیم پست هم به جز تعریف از پیشگامان نزدید اقلا یه پست توی بازی ها میزدید که مردم مشکوک نشد یعنی شما عضو این فوروم شدی فقط واسه پیشگامان ؟چه قدر دلسوز -قشنگ بگو ماله پیش هستی و این نظراتته و قشنگ بحث کن اگه کسی چیزی گفت سایت جوابگوش هست و قشنگ بگو زنده باد پیشگامان منم میگم:

مرگ بر پیشگامان نصف جهان 1 ریال نیرز

والا من بازم خیلی چیزها را نمیفهمم شما که منا میشناختی حالا بگو حداقل ؟؟؟؟ چرا از من میپرسی اتفاقا پستها را دیدم بهتره شما هم کامل بخونی -

منم فقط نیازم شب هستش 1مگ هستش حدود 1.5 گیگ هم دانلود و راضیم ولی مسايل دیگه را موافقم
بحث ما هم شبانه بود
و سمت جدیدمم حتما بهم بگو

ali_disslove
12-01-2011, 16:27
والا من بازم خیلی چیزها را نمیفهمم شما که منا میشناختی حالا بگو حداقل ؟؟؟؟ چرا از من میپرسی اتفاقا پستها را دیدم بهتره شما هم کامل بخونی -

منم فقط نیازم شب هستش 1مگ هستش حدود 1.5 گیگ هم دانلود و راضیم ولی مسايل دیگه را موافقم
بحث ما هم شبانه بود
و سمت جدیدمم حتما بهم بگو

خیلیییی ساده و عامیانه توضیح دادم دیگه بنزو ژیانو پودر لباسشویی توضیح دادم به اصطلاح لری گفتم-کجاشو نفهمیدی؟

1 مگ داری اون وقت شبی 1.5 گیگ ؟خیلی کم نیست ؟باید 2.7 باشه روی سرعت واقعیت

جیگر دیگه اونو خودت باید بگی چه سمتی داری:10::31:

زنگیدم رنگین کمان گفت 512 شبانه سرعت 80-90 سه ماهه 30 تومن ولی نمیدونم چرا گفت سپاهانشهر نداریم دفعه پیش گفت داریم من نمیدونم یعنی چه

Amir..H
12-01-2011, 16:44
خیلیییی ساده و عامیانه توضیح دادم دیگه بنزو ژیانو پودر لباسشویی توضیح دادم به اصطلاح لری گفتم-کجاشو نفهمیدی؟

زنگیدم رنگین کمان گفت 512 شبانه سرعت 80-90 سه ماهه 30 تومن ولی نمیدونم چرا گفت سپاهانشهر نداریم دفعه پیش گفت داریم من نمیدونم یعنی چه
چقدر ارزونه این رنگین کمان:18:
میشه سایتشم بزارین

Amir..H
12-01-2011, 17:34

این 30 تومن فکر نکنم درس باشه این لیست قیمتهای رنگین کمان

offlineinternet
12-01-2011, 18:06
وایمکسو بزار کنار که اصلا فایده نداره

اگه سرعت روزانه و شبانه با هم میخوای که فردا صبح بیا با هم بریم پارس آنلاین فرم پر کنیم شاید این جوری برامون پورت خالی کرد

اگه صرفا روزانه میخوای صبانتم حرف نداره این 2 شرکت روزانه بالا 120-130 میدند اما به شبانه صبا اصلا فکر نکن خیلی بهت بده شبی 300-400 تا

شاتلم روزانه خوب و با ثباتی داره ولی شبانش جالب نیست

من خودم الان پیسگامان دارم میخوام در برم پس تو اشتباه منو نکن سرعتش هم توی امضام هست اگه پول داری بدی سرعت 1 مگ پیشگامانو آقا سعید داره و میگه خوبه من به حرف ایشون اعتماد دارم اما واسه سرعتای 128 یا 256 اصلا یه همچین اشتباهی نکن که اگه روزانه بخوای تمام شرکتا بهتر از پیشگامانند شبانه 99% شرکتا دیگه شبی 300 مگ رو میدند حالا خودت نسبت به چیزی که گفتم شرکتتو انتخاب کن

این را رو که قرمز کردم نفهمیدم
شبی ۳۰۰ میده یعنی چی دقیقا؟
من شبانه میخوام هم روزانه
پول ۱ گیگ که ندارم ولی ۵۱۲ رو دارم :31:{شبا بذارم دانلود کنه تا صبح , روزها هم وب گردی و دانلودهای حجم پایین}
به نظرت ۵۱۲ کدوم شرکت بهتره
و ناحیه ای که زندگی میکنی فرق داره یا نه
ممنون

maziarb
12-01-2011, 20:01
من سرعتم اینترنت خیلی راضیه

ali_disslove
12-01-2011, 20:11
این 30 تومن فکر نکنم درس باشه این لیست قیمتهای رنگین کمان

چرا درسته زنگ بزنید قسمت فروش 128 با 5 گیگ 24000

512 با حجم کمتر 30000 دوبار هم پرسیدم که مطمئن شم-اما اگه اشتباه نکنم 3 ماه 3 گیگ برا من خوبه که مصرف روزانه ندارم گفت شبانه 512 سرعت دانلود زیر 70 نمیاد معمولا روی 80 تا 90 هست اگه مرکز ما داشت عالی بود

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

چقدر ارزونه این رنگین کمان:18:
میشه سایتشم بزارین

ali_disslove
12-01-2011, 20:17
این را رو که قرمز کردم نفهمیدم
شبی ۳۰۰ میده یعنی چی دقیقا؟
من شبانه میخوام هم روزانه
پول ۱ گیگ که ندارم ولی ۵۱۲ رو دارم :31:{شبا بذارم دانلود کنه تا صبح , روزها هم وب گردی و دانلودهای حجم پایین}
به نظرت ۵۱۲ کدوم شرکت بهتره
و ناحیه ای که زندگی میکنی فرق داره یا نه
ممنون

یعنی 300-400 مگابایت دانلود اون هم منظورم 120-130 کیلوبایت در ثانیه بود

شما از همون پیشگامان بگیری بهتره چون فکر نکنم پیشگامان واسه شما پولی باشه :31::31::31:

اگه منطقتو رنگین کمان ساپورت میکنه به نظر میاد خوب باشه اما پارسم خوبه روزانه 150 کیلوبایت در ثانیه دانلود داری شبا هم بالا 1 گیگ دانلودته قیمتش عالیه یه سر به parsonline.com بزن من خودمم توی تاپیک پارس در حال تحقیقم که بگیرم یهو بعدا از انتخابم پشیمون نشم

saeid127
12-01-2011, 20:26
دو صفحه تاپیک رو خوندم.گفتم منم نظرم رو بگم.
در مورد سرعت من با حرف علی موافقم.پیشگامان سرعت 512 به بالاش خوبه.چون کسی که میخواد دانلود کنه باید سرعت بالا هم داشته باشه.
اما ADSL لباس نیست که بخواهی عوض کنی.کلا روی اینترنت ایران حسابی نیست.همون شرکت هایی که دارند سرعت بالا میدن ممکنه تا ماه دیگه دوم نیارن.چیزی که واسه بیشتر ما مهمه ثباته.واسه همینه که من از سرویسم راضیم.چون ثبات داره.اما تنها چیزی که منو اذیت میکنه پینگ بالاست.یه مدت درست شده بود ولی دوباره خراب شده..اگر دانلود شبانه کمتر داشتم هم واسم مهم نبود.الان دیگه چیزی نبوده که دانلود نکنم.دیگه کم آوردم!!زدم تو کار جمع آوری آرشیو سریال هایی که مطمئنم یه بار هم وقت نمیکنم ببینم.

farzan311
12-01-2011, 21:25
خوب اين سريالا رو بفرست برا من خسته شدم از بس با اينترنت داغون دانلود كردم ديشب كه تا ساعت سه سرعتش به كيلوبايت هم نميرسيد

saeid127
12-01-2011, 22:47
آره.دیشب زیاد جالب نبود!
1.80 گیگ بیشتر نگرفتم :21:
آدرس بده فرزان جون.شخصا میارم واست!
خداییش دانلود زیاد هم خوب نیست.کرمش میگرتت.

مگه شما واسه دانلود بیدار میمونی؟!!!!

ali_disslove
13-01-2011, 12:03
ای روزگار ما هم یه روزی سرعتمون 40-50 بودا حالا شده 5.5 تا 6 کیلوبایت - دایل آپم دنیایی داره ها

خوب ما هم بعد از 6 ماه از پیشگامان خداحافظی کردیم زنگم زدیم درخواست جمع آوری دادیم گفت شنبه یکشنبه جمعش میکنیم فقط خیلییی دلم براش سوخت بیچاره خیلی التماس کرد چرا؟؟؟ گفتم سرعت شبانه پایین گفت حالا مشه با بخش فنی یه صحبتی بکنید اگه راضی نشدید جمع اوری کنیم گفتم نه توضیح دادمو دوباره گفت حالا شاید خوب شدو و...... بعد دوباره پشیمون نمیشید ؟گفتم نه گفت حالا دلیلشو چی بنویسم گفتم بنویس سرعت شبانه پایین اما دلم سوخت براش نزدیک بود گریه کنه(شوخی)

ما که رفتیم اما در کل پیشگامان رو یه شرکت معمولی با روزانه خوب و البته خیلی ضعیف در برابر پارسو صبا میبینم شبانه پیشگامان واقعا عالی بود به شکلی که میگفتم اگه همیشه همین جوری بمونه تا 10 سال دیگه شارژ میکنم چون من روزانه احتیاج نداشتم و البته روزانشم اصلا بد نبود فقط نسبت به بعیضا ضعیف بود و گرنه در حد خودش عالی بود واین رو مطمئن باشید اگه شبانه رو خوب نگه میداشت یا لااقل شبی 500 مگ میداد 100% میموندم

حالا ما رفتیم پارس آنلاین فرم پر کردیم گفت 4 روزه که سپاهانشهر پورت اضافه کردیم حالا نمیدونم واقعا اضافه کرده یا خواست پول ما رو بگیره بعدا اضافه کنه گفت 7 روز کاری وصل میکنیم به شرطی که پیشگامان سرویستونو جمع آوری کنه

چون آنلاین درخواست داده بودم رانژه 5000 تومن گرفت(گفت 10 تومنه) و بابت سرویس 256 سه ماهه 5 گیگابایت 33 هزارتومن گرفت به همراه قبض تلفن و فتوکپی کارت ملی

روزانه تضمینی گفت بین 140 تا 190 و شبانه بین 700 تا 1 گیگ -گفتم کم نیست ؟گفت اینی که تضمین میکنیم اینه البته پشت تلفن اون دفعه سرعت 16 کیلوبایت در ثانیه رو تضمین کرد حالا من به خاطر حرف بچه های تاپیک پارس اینو گرفتم امیدوارم که خوب باشه-راستی شبانه از 1 تا 6 صبح

حالا امیدوارم پینگش 1000 باشه روزانشم روزی هزار بار قطع شه اما خودتون که دیگه میدونید عشق چی دارم

در ضمن از همین حالا من شرکت بعدیم رو مشخص کنم (ایشالله که خوب باشه و دیگه عوض نکنم) شرکت بعدیم فن آوا یا رنگین کمانه که هیچ کدوم توی مرکز ما نیستند اما جفتشون قول دادند به زودیه زود میاند0اگه اومندو از پارس راضی نبودم بعدیش یکی از این 2 تاست چون دیگه هم شاتل داشتم هم صبا هم پیشگامان و حالا هم پارس آنلاین

نمیدونم تو مخابرات چه جوری رانژه میکنند اما اگه دریلو دریل کاری باشه که خط من سوراخ سوراخه

الانم دیسکانکت شدم و اینا رو تایپ کردم-حال کنید اصلاح الگوی مصرف رو

piroooz
13-01-2011, 12:52
ای روزگار ما هم یه روزی سرعتمون 40-50 بودا حالا شده 5.5 تا 6 کیلوبایت - دایل آپم دنیایی داره ها

خوب ما هم بعد از 6 ماه از پیشگامان خداحافظی کردیم زنگم زدیم درخواست جمع آوری دادیم گفت شنبه یکشنبه جمعش میکنیم فقط خیلییی دلم براش سوخت بیچاره خیلی التماس کرد چرا؟؟؟ گفتم سرعت شبانه پایین گفت حالا مشه با بخش فنی یه صحبتی بکنید اگه راضی نشدید جمع اوری کنیم گفتم نه توضیح دادمو دوباره گفت حالا شاید خوب شدو و...... بعد دوباره پشیمون نمیشید ؟گفتم نه گفت حالا دلیلشو چی بنویسم گفتم بنویس سرعت شبانه پایین اما دلم سوخت براش نزدیک بود گریه کنه(شوخی)

ما که رفتیم اما در کل پیشگامان رو یه شرکت معمولی با روزانه خوب و البته خیلی ضعیف در برابر پارسو صبا میبینم شبانه پیشگامان واقعا عالی بود به شکلی که میگفتم اگه همیشه همین جوری بمونه تا 10 سال دیگه شارژ میکنم چون من روزانه احتیاج نداشتم و البته روزانشم اصلا بد نبود فقط نسبت به بعیضا ضعیف بود و گرنه در حد خودش عالی بود واین رو مطمئن باشید اگه شبانه رو خوب نگه میداشت یا لااقل شبی 500 مگ میداد 100% میموندم

حالا ما رفتیم پارس آنلاین فرم پر کردیم گفت 4 روزه که سپاهانشهر پورت اضافه کردیم حالا نمیدونم واقعا اضافه کرده یا خواست پول ما رو بگیره بعدا اضافه کنه گفت 7 روز کاری وصل میکنیم به شرطی که پیشگامان سرویستونو جمع آوری کنه

چون آنلاین درخواست داده بودم رانژه 5000 تومن گرفت(گفت 10 تومنه) و بابت سرویس 256 سه ماهه 5 گیگابایت 33 هزارتومن گرفت به همراه قبض تلفن و فتوکپی کارت ملی

روزانه تضمینی گفت بین 140 تا 190 و شبانه بین 700 تا 1 گیگ -گفتم کم نیست ؟گفت اینی که تضمین میکنیم اینه البته پشت تلفن اون دفعه سرعت 16 کیلوبایت در ثانیه رو تضمین کرد حالا من به خاطر حرف بچه های تاپیک پارس اینو گرفتم امیدوارم که خوب باشه-راستی شبانه از 1 تا 6 صبح

حالا امیدوارم پینگش 1000 باشه روزانشم روزی هزار بار قطع شه اما خودتون که دیگه میدونید عشق چی دارم

در ضمن از همین حالا من شرکت بعدیم رو مشخص کنم (ایشالله که خوب باشه و دیگه عوض نکنم) شرکت بعدیم فن آوا یا رنگین کمانه که هیچ کدوم توی مرکز ما نیستند اما جفتشون قول دادند به زودیه زود میاند0اگه اومندو از پارس راضی نبودم بعدیش یکی از این 2 تاست چون دیگه هم شاتل داشتم هم صبا هم پیشگامان و حالا هم پارس آنلاین

نمیدونم تو مخابرات چه جوری رانژه میکنند اما اگه دریلو دریل کاری باشه که خط من سوراخ سوراخه

الانم دیسکانکت شدم و اینا رو تایپ کردم-حال کنید اصلاح الگوی مصرف رو
انشاء ا... که اوضاعت بهتر میشه...
ولی در کل این نکته را فراموش نکن که ثبات در اینترنت در ایران یه امر محاله...
ممکنه یه شرکت الان سرویس خوب بده پس فردا ....
ولی در کل من چند تا شرکتی که تا حالا عوض کردم در کل پیشگامان ثباتش از همه بیشتر بود

farzan311
13-01-2011, 13:23
آره.دیشب زیاد جالب نبود!
1.80 گیگ بیشتر نگرفتم :21:
آدرس بده فرزان جون.شخصا میارم واست!
خداییش دانلود زیاد هم خوب نیست.کرمش میگرتت.

مگه شما واسه دانلود بیدار میمونی؟!!!!
اره چند شب گذاشتم خودش دانلود كنه هيچي دانلود نشده بود
برا همين بيدار ميمونم بعد كه مطمين شدم ديگه دانلود ميشه ميخابم
بيا ياهو ببينيم چي داري اگه اونا كه ميخامو داشته باشي كه ديگه من بال در ميارم
Id:farzan_qt

ali_disslove
13-01-2011, 17:35
انشاء ا... که اوضاعت بهتر میشه...
ولی در کل این نکته را فراموش نکن که ثبات در اینترنت در ایران یه امر محاله...
ممکنه یه شرکت الان سرویس خوب بده پس فردا ....
ولی در کل من چند تا شرکتی که تا حالا عوض کردم در کل پیشگامان ثباتش از همه بیشتر بود

بله واقعا ثبات داشت توی این 6 ماه به غیر از ماهه اول و این 20 روز آخر شاید بگم 10 شب هم نشد که سرعت کم باشه و متاسفانه این آخریا فقط خراب کرد

از دوستان کسی هست که سرویس 128 با 256 داشته باشه و 1 گیگ دانلود کنه ؟

512 ها چی ؟فقط 1 مگی ها سرعت شبانه توپ دارند؟حیف اگه پولشو داشتم حتما یه 1 مگ میگرفتم شبی 2 گیگ دانلود میکردم دیگه بازی هم نمیخریدم اما خوب خداییش خیلی گرونه البته نسبت به 1 مگ شرکتهای دیگه خیلی خوبه و خوب نسبت به جیب خودم گفتم گرونه

farzan311
13-01-2011, 18:07
من 512 دارم زور بزنم دیگه خیلی لینکش خوب باشه 6 ساعت فیکس بذارم دانلود 850 مگ میگیره تازه نمیشه 1 هم بگیرم چند تا پست قبلی پیغامشو گذاشتم و گرنه حتما یه مگ میگرفتم دو مگ داشتم میگیرفتم اخه چه وضعشه شبی یه فیلم و یه قسمت سریال میشه دانلود کرد و بس

siya22
14-01-2011, 12:59
بله واقعا ثبات داشت توی این 6 ماه به غیر از ماهه اول و این 20 روز آخر شاید بگم 10 شب هم نشد که سرعت کم باشه و متاسفانه این آخریا فقط خراب کرد

از دوستان کسی هست که سرویس 128 با 256 داشته باشه و 1 گیگ دانلود کنه ؟

512 ها چی ؟فقط 1 مگی ها سرعت شبانه توپ دارند؟حیف اگه پولشو داشتم حتما یه 1 مگ میگرفتم شبی 2 گیگ دانلود میکردم دیگه بازی هم نمیخریدم اما خوب خداییش خیلی گرونه البته نسبت به 1 مگ شرکتهای دیگه خیلی خوبه و خوب نسبت به جیب خودم گفتم گرونه

شما بهترین کارو کردی منم تا 10 روز دیگه تموم میشه اشتراکم امیدوارم تا اون روز مال شما وصل شده باشه بیای خبرشو بدی تا اگه راضی بودی منم ازون جا بگیرم.
من الان 512 دارم ولی اگه شب قطع نشه!!! به زور میتونم 200 مگ دان کنم.

ali_disslove
14-01-2011, 13:07
شما بهترین کارو کردی منم تا 10 روز دیگه تموم میشه اشتراکم امیدوارم تا اون روز مال شما وصل شده باشه بیای خبرشو بدی تا اگه راضی بودی منم ازون جا بگیرم.
من الان 512 دارم ولی اگه شب قطع نشه!!! به زور میتونم 200 مگ دان کنم.

پس ایول به خودم با 128 حدودا 300 مگ میگرفتم

چشم حتما البته من هر جا میگیرم خوبه شانس من بد میشه حالا تا ببنیم اون چی میشه راستی با اینکه درخواست جمع آوری دادم از توی پنل کاربری 50 مگ رایگان شارژ کردم فعلا دارم حال میکنم دیشبم 256 مگ گرفتم نمیدونم چرا یه جورایی رایگان خیلی بهم حال میده

حالا پارس گفت 7 روز کاری به شرطی که پیشگامان از رانژه در بیاره

خواستی درخواست جمع آوری بدی ازت میپرسه برا چی ؟بگو سرعت پایین شبانه تا بفهمندچه غلطی کردند

siya22
14-01-2011, 13:36
پس ایول به خودم با 128 حدودا 300 مگ میگرفتم

چشم حتما البته من هر جا میگیرم خوبه شانس من بد میشه حالا تا ببنیم اون چی میشه راستی با اینکه درخواست جمع آوری دادم از توی پنل کاربری 50 مگ رایگان شارژ کردم فعلا دارم حال میکنم دیشبم 256 مگ گرفتم نمیدونم چرا یه جورایی رایگان خیلی بهم حال میده

حالا پارس گفت 7 روز کاری به شرطی که پیشگامان از رانژه در بیاره

خواستی درخواست جمع آوری بدی ازت میپرسه برا چی ؟بگو سرعت پایین شبانه تا بفهمندچه غلطی کردند

من زنگ زدم چند روز پیش گفتم چرا اینجوری شده با وقاحت گفت ما نه قطعی داریم نه شبا مشکل داریم حتما شما کامت ویروس داره.حالا میخوام بگم برا اینکه کامم ویروس داره میخوام برم از یه جا دیگه بگیرم که آنتی ویروسشون قوی باشه تا یاد بگیرن با مشتری درست صحبت کنن.ما که نباید دنبال اونا بدویم اونا باید دنبال ما بدون

massenger
14-01-2011, 14:15
این پیشگامان یه روز خوبه 10 روز بده:5:

وضع مشخصی نداره:13:

پشتیبانیشم کشکه فقط پول پول پول هی بریز به حساب:27:

clickestan
14-01-2011, 21:48
آقا من رفتم adsl بگیرم طرف میگه باید مودمو از ما بگیری؟
راست میگه یا چرت ؟
بعد حالا مودمو ازش گرفتم برای شرکتای دیگه میتونم استفاده کنم؟
اگه هم میشه یه مودم معرفی کنید؟(تک پورته فقط برای یه کامپیوتر میخوام استفاده کنم و بیسیم نباشه و خر کار)

بعد میخوام یه سرویس شش ماهه بگیرم تا اول تابستون
چه شرکتی رو پیشنهاد میدین؟زیاد پا کامپیوتر نیستم تو این شش ماه و بیشتر سرعت تو روز مهمه برام و سرعتم نهایتش 256 باشه

این سرویسای نامحدود فن آوا چطوره؟
رنگین کمان تعرفه هاش چقدره؟تو سایتش دیدم ولی از اینی که شما اینجا میگید گرون تر بود!

ali_disslove
15-01-2011, 01:10
راست میگه یا چرت ؟
اگه هم میشه یه مودم معرفی کنید؟(تک پورته فقط برای یه کامپیوتر میخوام استفاده کنم و بیسیم نباشه و خر کار)

چه شرکتی رو پیشنهاد میدین؟زیاد پا کامپیوتر نیستم تو این شش ماه و بیشتر سرعت تو روز مهمه برام و سرعتم نهایتش 256 باشه

رنگین کمان تعرفه هاش چقدره؟تو سایتش دیدم ولی از اینی که شما اینجا میگید گرون تر بود!

چرت گفته میخواسته یه پولیم بابت مودم گیرش بیاد-معمولا هم مودماشون خیلی گرونتر از بازاره

بله میتونید برای هر شرکتی استفاده کنید

مودم های ایسوز تی پی لینک لینکسیس مودمای خوبیند و خرکار -به نظرم همون تی پی لینکو بخر قیمتش دوروره 20 تومنه خیلی هم خوب در اومده من خودم الفکس دارم با این که اصلا معروف نیست مثله خر داره کار میکنه

به نظر من فقط به صبانت و پارس آنلاین فکر کن که روزانشون رقیب نداره به به هیچ وجه سرعت 128 میانگین 130-120 کیلوبایت در ثانیه سرعتشه

فن اوا نامحدودش عالیه اما سرویس های حجمیش زیاد تعریفی نداره

من نفهمیدم چرا این هفته همه کلیک کردند روی فن اوا-چرااااا؟؟؟؟؟تبلیغی چیزی ازش تو تلویزیون کردند ؟همه میگند موندیم بین فن اوا و ....

ali_disslove
15-01-2011, 01:16
راست میگه یا چرت ؟

چرت گفته میخواسته یه پولیم بابت مودم گیرش بیاد-معمولا هم مودماشون خیلی گرونتر از بازاره

بله میتونید برای هر شرکتی استفاده کنید

مودم های ایسوز تی پی لینک لینکسیس مودمای خوبیند و خرکار -به نظرم همون تی پی لینکو بخر قیمتش دوروره 20 تومنه خیلی هم خوب در اومده من خودم الفکس دارم با این که اصلا معروف نیست مثله خر داره کار میکنه

به نظر من فقط به صبانت و پارس آنلاین فکر کن که روزانشون رقیب نداره به به هیچ وجه سرعت 128 میانگین 130-120 کیلوبایت در ثانیه سرعتشه

فن اوا نامحدودش عالیه اما سرویس های حجمیش زیاد تعریفی نداره

من نفهمیدم چرا این هفته همه کلیک کردند روی فن اوا-چرااااا؟؟؟؟؟تبلیغی چیزی ازش تو تلویزیون کردند ؟همه میگند موندیم بین فن اوا و ....

ali_disslove
15-01-2011, 01:26
خوب این هم از آخرین شب ساعات رایگان اینترنت پیشگامان

گفتم حالا که شب آخرمونه 2 تا تست پینگو سرعت گذاشته باشم

میگم شب آخر چون دیگه از 2 روز شارژ رایگانمم استفاده کردم و احتمالم داره دیگه از رانژه هم در بیارند درم نیاوردند دیگه اعتبار ندارم

این هم از پینگ و سرعت رویایی که در هیچ سرویس دهنده دیگه پیدا نخواهید کرد -خداشاهده هیچی دانلود نمیکردم این 2% پکت لاستم نمیدونم برا چی نوشته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_disslove
15-01-2011, 12:56
خوب پیشگامانم سرویسمونو جمع کرد تا ببنیم پارس چه قدر خوش قوله روی حرف خودشون تا 5 شنبه باید وصل شه

اینم یه تست سرعت با سالار دایل آپ فقط من موندم چرا دانلود کمتر از آپلود و یه نکته اینکه سرعت آپلود دایل آپ از پیشگامان توی ساعت شبانه خیلیییی بهتره یعنی 3.5 برابره--یعنی دایل آپ پر سرعت تر از adsl

clickestan
15-01-2011, 14:29
مودم های ایسوز تی پی لینک لینکسیس مودمای خوبیند و خرکار -به نظرم همون تی پی لینکو بخر قیمتش دوروره 20 تومن
تشکر اسم مدل دقیقش رو مینویسی از تی پی لینک که رفتم بازار بگم اینو میخوام

خوب پیشگامانم سرویسمونو جمع کرد تا ببنیم پارس چه قدر خوش قوله روی حرف خودشون تا 5 شنبه باید وصل شه
مطمئنی پارس خوبه؟
من که هر چی شنیدم بدی بوده!
آدرس سایتش رو میدی؟

frnsh
15-01-2011, 15:38
حالا که همه ی دوستان گفتن منم بگم؛
سرعت پیشگامان یه مقداری برام پسرفت کرده، دیشب سرعتم بین 35 تا 40 بود.
اما در کل نمیخوام عوضش کنم تا ببینیم چی میشه!

yusef
15-01-2011, 19:44
سلام
شرمنده که سوال رو اینجا مطرح می کنم.
کسی آدرس دقیق موسسه باربد در دروازه شیراز رو میدونه؟یک موسسه آموزشی شبکه است.
من که هر چی گشتم پیدا نکردم.

ممنون

ali_disslove
15-01-2011, 20:13
سلام
شرمنده که سوال رو اینجا مطرح می کنم.
کسی آدرس دقیق موسسه باربد در دروازه شیراز رو میدونه؟یک موسسه آموزشی شبکه است.
من که هر چی گشتم پیدا نکردم.

ممنون

منم فقط میدونم دروازه شیرازه-در ضمن موسسه آموزشی آپادانا توی خیابون فردوسی رو من به شما توصیه میکنم -هم بهتر از باربده و هم معتبر تر

امری بود در پیغام خصوصی در خدمتم چون مربوط به تاپیک نیست

esfhost
16-01-2011, 19:27
سلام
من در اصفهان هستم الان از پیشگامان دارم اما راضی نیستم ازش
1.نامحدود نداره اصلا"
2.شب ها خیلی سرعت دانلودم کم میشه

از دوستان خواهش دارم منو راهنمایی کنن که از کجا بگیرم تا ماهیانه 45 تومان هم میتونم بدم

esfhost
16-01-2011, 19:33
کسی از شاتل راضی هست تو اصفهان منضورمه

Amir..H
16-01-2011, 19:37
دوستان من فردا میخوام برم از پارس انلاین سرویس بگیرم
کسی نظری پیشنهادی چیزی نداره؟؟؟؟

clickestan
16-01-2011, 20:00
آخر برای روزانه خوب به ما چی پیشنهاد میدید؟
بعد من دانلود زیاد ندارم و نهایت کارم گشتن تو همین فرومهاست دیگه خیلی بخوام فشار بیارم یه چند تا کلیپ تو یوتیوب بینم
چه محدودیت حجمی رو برای یک ماه پیشنهاد میدید؟

reb
16-01-2011, 20:06
کسی از شاتل راضی هست تو اصفهان منضورمه
برادر شاتل 1 مگ تو اصفهان سرعتی متغیر از 5 کیلوبایت تا 110 کیلو بایت بود وقت غیر مجانی.

ali_disslove
17-01-2011, 01:13
بچه ها پيشگامان قيمت سرويس هاشو از تو سايتش برداشته و فقط تعرفه هاي جديد اون پايين هست اونم با چه قيمتا و سرعتايي

ولي من تا جايي كه يادم مياد اين قيمتا برا نمايشگاه تلكام بود اونم برا شركتها-حالا اين يعني چي ؟يعني قيمت ها قراره از اين به بعد همين باشه ؟اگه آره كه بگيد من برم خودمو دار بزنم كه سرويسمو جمع آوري كردم چون اين قيمتا بي نظيره

saeid127
17-01-2011, 10:03
عجب تعرفه های خوبیه!!
اگر بشه من 2 مگ بگیرم عالیه.با همین قیمت 1 مگ.تازه 1 گیگ اضافی تر هم داره.
فقط بدیش اینه که ساعت شبانه رو کم کرده.دوباره شده 2 تا 6 :41:

ali_disslove
17-01-2011, 13:48
عجب تعرفه های خوبیه!!

من نمیدونم چرا همیشه باید حسرت بخورم آخه 2مگ 3 گیگ برا من عالیه 38 تومن یعنی بی سابقه در کل کشور اما نمیدونم چرا بالاش نوشته مخصوص نمایشگاه تلکام

real_401
17-01-2011, 14:34
پیشگامان بدونه نامه 1 مگ میده؟!
رنگین کمان چطور؟!
اصلا شرکتی هست بدونه مجوز بیشتر از 128 بده؟!:دی

piroooz
17-01-2011, 17:53
رنگین کمان چطور؟!

اره عزیز یه مگ میده ...
این 128 چرت و پرت هست ...
دیگه الان اکثر شرکت ها 512 را راحت میدن ...
تازه جدیدا هم که قانون تصویب کردن محدودیت 128 را برداشتن ...
حالا شما صبر کن 22 بهمن 20 برابر میشه:31:

piroooz
17-01-2011, 18:03
عجب تعرفه های خوبیه!!
آقا بیخودی دلتون را خوش نکنید ...
این تعرفه ماله شرکت ها است ...
منم اولش خیلی خوشحال شدم ...
برید تو پنل قسمت تمدید شارژ این سرویس ها همشون قرمز هست ...
قیمت ها هم همونه که بوده

clickestan
17-01-2011, 20:30
قیمت ها هم همونه که بوده
پس چرا تو سایت زده تعرفه های جدید؟
اون سرویسای b1 چطور؟

reb
17-01-2011, 20:34
اقایون کسی اموزش استفاده از اینترنت ماهواره ای میخواد پخ بده ... قیمت عالیه ....
چیز پی ان هم میتونید بفروشید
با این پستهایی که میدی گمان ندارم اجل مهلتت بده که پیغام خصوصی رو بتونی بگیری.

bp1368
17-01-2011, 22:13
من 128 صبا در مخابرات خاتم با پیش شماره 442 به تازگی گرفتم . پریشب حدود 1.5 گیگ دانلود کردم . البته . تمام وقت ان نبودم . اگر تمام وقت بودم بالای 2 گیگ می شد

ali_disslove
17-01-2011, 23:08
من دایل آپ دارم کمتر سر میزنم ببخشید اگه جواب نمیدم به پست ها (البته تا آخر هفته)

درسته دیگه کاربر پیشگامان نیستم اما هیچ وقت دست از سر پشتیبانیش بر نمیدارم امروز زنگیدم گفت 4 مگ و 6 مگ فقط ماله شرکت هاست اما تا 2 مگ رو میدیم با کارت دانشجویی

گفت تعرفه های قبلیمونم اگه کسی بخواد هست که از 1 تا 7 بتونه دانلود کنه

از من میشنوید واقعا به صرفست آدم بگیره من امروز زنگ زدم پارس گفت دیگه نمیتونید پس بگیرید گفت میشه ولی دردسر داره و مطمئن باشید 256 این بهتر از 1 مگه اونه هیچی دیدم داره خرمون میکنه و نمیخواد پولمو پس بده گفتم باشه همین پارس خوبه

اما پیشنهاد میکنم حتما از این سرویس ها بگیرید که بی نظیره و بی سابقه من که با شرکتی بد نیستم تا پریروز فشش میدادم اما حالا با این قیمتا چرا دروغ حسرتم میخورم پس تا این قیمتا هست دیگه کسی نپرسه ایو بگیرم یا اونو الان 2 مگو داره میده 38 تومن --دیگه بهتر از این چی میخواید ؟؟؟

---------- Post added 18-01-2011 at 12:00 AM ---------- Previous post was 17-01-2011 at 11:58 PM ----------

قیمت ها هم همونه که بوده

تا 2 مگ رو میدند بالا تر از 2 مگ واسه شرکت هاست

512 به بعد هم با کارت دانشجویی مگر اینکه شارژ آنلاین کنید

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

رنگین کمان چطور؟!

خیر مگه اینکه مشترک قبلیش باشی و حالا بخوای آنلاین شارژ کنی

میتونی هم به یکی از ریسلر ها مراجعه کنی و درخواست بدی و بگی نامه رو میارم بعد هم نبری برات 1 مگ وصل میکنند اما احتمالشم هست بعدا محدود کنند سرعتتو(احتمالش کمه زیاد گیر نمیدند)

کاری به پیشگامانو صبا و رنگین کمان نداره این قانونه تنظیم مقرراته که 512 و بالاتر همراه با نامه باشه

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

من 128 صبا در مخابرات خاتم با پیش شماره 442 به تازگی گرفتم . پریشب حدود 1.5 گیگ دانلود کردم . البته . تمام وقت ان نبودم . اگر تمام وقت بودم بالای 2 گیگ می شد

شانس اوردی چون کمتر افرادی همچین سرعت شبانه ای دارند البته شما احتمالا این جوری نخواهی ماند و محدود میشی

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

اقایون کسی اموزش استفاده از اینترنت ماهواره ای میخواد پخ بده ... قیمت عالیه ....
چیز پی ان هم میتونید بفروشید

فروش و تبلیغات هر چیزی در فوروم ها خلاف قوانینه

piroooz
18-01-2011, 01:14
از دوستان پیشگامانی کسی جدیدا در مورد تعرفه های جدید از خود پیشگامان سوال نکرده ...
چون بالای جداولش که اینو نوشته :
به منظور توسعه فناوری اطلاعات و فراهم نمودن شرایط دسترسی سریع، مطمئن و ارزان به شبکه جهانی اینترنت، شرکت پیشگامان نصف جهان برای اولین بار در کشور اقدام به راه اندازی سرویسهای ویژه ای جهت کلیه سازمانها، ارگانها و مجموعه های اداری، صنعتی نموده است.
یعنی این مطلب فقط شامل جداول A1 و A2 میشه و جداول بعدی برای کاربران خانگی هست؟

SHAHAB-P30
18-01-2011, 10:32
اگه من دو مگ بگیرم شبا با سرعت چند دانلود میکنه

ali_disslove
18-01-2011, 12:47
از دوستان پیشگامانی کسی جدیدا در مورد تعرفه های جدید از خود پیشگامان سوال نکرده ...
چون بالای جداولش که اینو نوشته :
به منظور توسعه فناوری اطلاعات و فراهم نمودن شرایط دسترسی سریع، مطمئن و ارزان به شبکه جهانی اینترنت، شرکت پیشگامان نصف جهان برای اولین بار در کشور اقدام به راه اندازی سرویسهای ویژه ای جهت کلیه سازمانها، ارگانها و مجموعه های اداری، صنعتی نموده است.
یعنی این مطلب فقط شامل جداول A1 و A2 میشه و جداول بعدی برای کاربران خانگی هست؟

سرعت های تا 2 مگ مربوط به خانگیست بالای 2 مگ رو گفت فقط اداری

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

اگه من دو مگ بگیرم شبا با سرعت چند دانلود میکنه

2 مگ باید سرعتش 256 باشه اما افت سرعتم که پیدا کنه من فکر میکنم باید حداقل 2.5 گیگو دانلود کنی -البته اگه خیلی افت سرعت پیدا نکنه

saeid127
18-01-2011, 13:53
من 10 روز دیگه این سرویسم تموم میشه.اگر بشه حتما 2 مگ میگیرم.دانلود شبانه فکر نکنم واسه من فرقی بکنه.چون 2 ساعت کمتر میشه.اما خب توی روز هم مهمه.البته اگر واقعا 2 مگ باشه!
من حساب کردم اگر 1 ماهه شارژ کنم بیشتر میصرفه.اگر 3 ماهه شارژ کنم با 7 گیگ ترافیک میشه ماهی 18500.اما اگر 3 تا 1 ماهه شارژ کنم با 9 گیگ ترافیک میشه ماهی 20 تومن.یعنی من 2 گیگ رو 4500 تومن گرفتم!!!!تازه اگر دیدم خوب نبود زودتر میتونم برگردم.اصفهانیم دیگه! باید حساب دستمون باشه! :27:

clickestan
18-01-2011, 15:52
آخر ما نفهمیدیم این قیمتا درسته یا نه؟پیشگامان
128 برای یک ماه ترفیک 1 گیگ؟ 5500 تومان؟

real_401
18-01-2011, 15:55
خیر مگه اینکه مشترک قبلیش باشی و حالا بخوای آنلاین شارژ کنی

میتونی هم به یکی از ریسلر ها مراجعه کنی و درخواست بدی و بگی نامه رو میارم بعد هم نبری برات 1 مگ وصل میکنند اما احتمالشم هست بعدا محدود کنند سرعتتو(احتمالش کمه زیاد گیر نمیدند)

کاری به پیشگامانو صبا و رنگین کمان نداره این قانونه تنظیم مقرراته که 512 و بالاتر همراه با نامه باشه

این آنلاین شارژ کردن یعنی چی؟!
یعنی یه ماه 128 داشته باشی بعد تو سیستم کاربریت یعرفه را تغییر بدی و واسه تعرفه جدید پول بریزی؟!

farzan311
18-01-2011, 18:07
دوستان پيشگاماني اگه ميخواند برند به سرعت هاي بالاتر حتما بايد برند نمايندگي اونجا بگيرند با شارژ انلاين فقط ميشه سرعت قبلي يا سرعت پايين ترشو گرفت من كه تازه شارژ كردم ولي احتمالا دفعه بعد ميرم برا دو مگ با كارت دانشجويي سعيد جان شما برو زودتر بگير كه ريكسششش با شما باشه:31:

ali_disslove
18-01-2011, 22:49
آخر ما نفهمیدیم این قیمتا درسته یا نه؟پیشگامان
128 برای یک ماه ترفیک 1 گیگ؟ 5500 تومان؟

آره دبگه من که گفتم زنگ زدم پشتبانی کاملم توضیح دادم که کدومش میشه برا خانگی کدوم نمیشه

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

این آنلاین شارژ کردن یعنی چی؟!
یعنی یه ماه 128 داشته باشی بعد تو سیستم کاربریت یعرفه را تغییر بدی و واسه تعرفه جدید پول بریزی؟!

بله دقیقا درسته

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

دوستان پيشگاماني اگه ميخواند برند به سرعت هاي بالاتر حتما بايد برند نمايندگي اونجا بگيرند با شارژ انلاين فقط ميشه سرعت قبلي يا سرعت پايين ترشو گرفت من كه تازه شارژ كردم ولي احتمالا دفعه بعد ميرم برا دو مگ با كارت دانشجويي سعيد جان شما برو زودتر بگير كه ريكسششش با شما باشه:31:

پس دیگه بدون کارت دانشجویی نمیشه آنلاین به سرعت بالاتر رفت ؟توی تاپیک پارسم یکی اومده بود میگفت دیگه نمیتونه آنلاین سرعت بالاتر بگیره

پس اینم دستور از بالاست که واسه همشون اومده

aliarnold
19-01-2011, 00:35
دوستان منطقه مدرس به نظرتون چی خوبه؟؟
من از صبا میخوام برم چون خبلی افتضاح شده.
پارس انلاین یا پیشگامان یا ... ؟خوهشا کمک کنید شدیدا گیر کردم کدوم رو انتخاب کنم.

ali_disslove
19-01-2011, 14:59
دوستان منطقه مدرس به نظرتون چی خوبه؟؟
من از صبا میخوام برم چون خبلی افتضاح شده.
پارس انلاین یا پیشگامان یا ... ؟خوهشا کمک کنید شدیدا گیر کردم کدوم رو انتخاب کنم.

تا یک هفته پیش پارس آنلاین اما الان با این قیمتای جدیدی که پیشگامان داده 100% پیشگامان

من خودم اون هفته در خواست دادم پارس آنلاین چون هنوز این قیمتا نیومده بود

البته اینم باید یکی بگیره ببینیم چیه اما به نظرم باید خیلی عالی باشه فکرم نمیکنم سرعتش خیلی بد باشه حداقل در روز اما شباشو رو چه سرعتی بستند خدا میدونه و اونی که اولین نفر توی این تاپیک بره بگیره

فعلا خوب به نظر میاد پس پیشگامان

Amir..H
19-01-2011, 17:48
دوستان من با پیشگامان که تماس گرفتم میگفت شرکت با این تعرفه های جدید قصد داره شبانه سرعته واقعی ارائه بده
یعنی سرعت شبانه یه مگ میشه 32 درسته؟؟
پس با این وجود بعید میدونم بشه مثل قبل شبا دانلود داشت مخصوصا که 1 ساعتم از ساعت شبانه کم کردن
حالا به نظرتون بازم پیشگامان بگیرم ؟؟؟
در ضمن قیمتهای سایتم تغییر کرده و اون 3% مالیاتم بش اضافه شده میتونید الان دوباره به سایتش مراجعه کنید

piroooz
19-01-2011, 20:48
دوستان من با پیشگامان که تماس گرفتم میگفت شرکت با این تعرفه های جدید قصد داره شبانه سرعته واقعی ارائه بده
یعنی سرعت شبانه یه مگ میشه 32 درسته؟؟
پس با این وجود بعید میدونم بشه مثل قبل شبا دانلود داشت مخصوصا که 1 ساعتم از ساعت شبانه کم کردن
حالا به نظرتون بازم پیشگامان بگیرم ؟؟؟
در ضمن قیمتهای سایتم تغییر کرده و اون 3% مالیاتم بش اضافه شده میتونید الان دوباره به سایتش مراجعه کنید
به نظر من با این تعرفه ها پیشگامان ترکونده ...
اگه گفتن سرعت واقعی که باید تقسیم بر 8 کنید که یک مگ میشه 128
مگر اینکه غیر از این باشه...
ولی در کل بخوای حساب کنی تعرفه ها در هر صورت به صرفه هست ...
شما هم میتونی صبر کنی ببینی بچه های که شارژ میکنن سرعت چطوری هست...
منم خودم یه هفته دیگه احتمالا 2 مگ بگیرم نتیجه را اینجا میگم

siya22
19-01-2011, 20:59
مهم قیمت نیست مهم کیفیته.چرا نمیان همون قیمتهای قبلی رو درست کنن تا مثل قبل بشه ما راضی هستیم پس مطمئن باشین یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست

farzan311
19-01-2011, 22:03
من که دیشب سرعتم بر گشته بودم به قدیما با 80 تا 90 دانلود میکردم خیلی خوب شده بود فکر کنم داره وضع به قبل ها داره بر میگرده

Amir..H
19-01-2011, 22:34
به نظر من با این تعرفه ها پیشگامان ترکونده ...
اگه گفتن سرعت واقعی که باید تقسیم بر 8 کنید که یک مگ میشه 128
مگر اینکه غیر از این باشه...
ولی در کل بخوای حساب کنی تعرفه ها در هر صورت به صرفه هست ...
شما هم میتونی صبر کنی ببینی بچه های که شارژ میکنن سرعت چطوری هست...
منم خودم یه هفته دیگه احتمالا 2 مگ بگیرم نتیجه را اینجا میگم
من نمیدونستم
اخه اونی که باش تلفنی حرف زدم گفت سرعته دانلود تو روز 110.20 هست و شبانه هم واقعی میشه
حالا اگه این واقعی 128 باشه که خیلی خوبه
راستش تا الانم یه 2.3 ماهی صبر کردم احتمالا فردا ثبت نام میکنم چون گفت مرکز قندی چون کاربراش زیادن شاید تا 12
روز طول بکشه

alirrp
19-01-2011, 23:39
سلام به همگی
من تا حالا adsl نداشتم. پیش شماره تلفن ما 441 است و زیر سایه خاتم الانبیا هستیم. من تقریبا تمام صفحات را خوندم اما چون خیلی وقت گذشته شرایط عوض شد همجبورم دوباره بپرسم
- سرعت 128 و 256 خیلی با هم فرق داره؟منظورم اینه که سرعت ها را محدود می‌کنند یا مثلا 128 تا 600 هم بالا میره؟
- به نظر اساتید بهترین سرویس دهنه برای من کدام است. ترافیک من ماهی 2 گیگه و حد اکثر ماهی 10 تومن می تونم بدم.من سایت پیشگامان این قیمت هایی که شما میگین را ندیدم.میشه لینک این شرکت را هم بگذارید.شرکت رنگین کمون زنگ زدم گفت تا یه ماه دیگه به مخابرات خاتم هم سرویس میده . این شرکت چطوره؟

من الان با ایران سل وصلم که در 70 درصد اوقات افتضاحه .کلا سرعتش بین 0 تا 400 kb متغیره که به صورت متوسط 40 است.

اگه کس می خواد مدتی با دیال آپ سر کنه 9727070 رنگین کمان به شرط استفاده از برنامه توربوش برای وب گردی عالیه .فقط باید آمادگی یه قبض 50 تومنی برای دوماه را داشته باشه

در مورد اینترنت adsl ایران میشه گفت : از درد لا علاجی به گربه می‌گن خانوم باجی

ali_disslove
19-01-2011, 23:41
من نمیدونستم
اخه اونی که باش تلفنی حرف زدم گفت سرعته دانلود تو روز 110.20 هست و شبانه هم واقعی میشه
حالا اگه این واقعی 128 باشه که خیلی خوبه
راستش تا الانم یه 2.3 ماهی صبر کردم احتمالا فردا ثبت نام میکنم چون گفت مرکز قندی چون کاربراش زیادن شاید تا 12
روز طول بکشه

اگه شبانه 2 مگ رو واقعا واقعی بده شبا شبی 3.5 گیگ میشه دانلود کرد که با این قیمت خیلی عالیه

Amir..H
20-01-2011, 00:37
سلام به همگی
من تا حالا adsl نداشتم. پیش شماره تلفن ما 441 است و زیر سایه خاتم الانبیا هستیم. من تقریبا تمام صفحات را خوندم اما چون خیلی وقت گذشته شرایط عوض شد همجبورم دوباره بپرسم
- سرعت 128 و 256 خیلی با هم فرق داره؟منظورم اینه که سرعت ها را محدود می‌کنند یا مثلا 128 تا 600 هم بالا میره؟
- به نظر اساتید بهترین سرویس دهنه برای من کدام است. ترافیک من ماهی 2 گیگه و حد اکثر ماهی 10 تومن می تونم بدم.من سایت پیشگامان این قیمت هایی که شما میگین را ندیدم.میشه لینک این شرکت را هم بگذارید.شرکت رنگین کمون زنگ زدم گفت تا یه ماه دیگه به مخابرات خاتم هم سرویس میده . این شرکت چطوره؟

من الان با ایران سل وصلم که در 70 درصد اوقات افتضاحه .کلا سرعتش بین 0 تا 400 kb متغیره که به صورت متوسط 40 است.

اگه کس می خواد مدتی با دیال آپ سر کنه 9727070 رنگین کمان به شرط استفاده از برنامه توربوش برای وب گردی عالیه .فقط باید آمادگی یه قبض 50 تومنی برای دوماه را داشته باشه

در مورد اینترنت adsl ایران میشه گفت : از درد لا علاجی به گربه می‌گن خانوم باجی

aliarnold
20-01-2011, 09:17
تا یک هفته پیش پارس آنلاین اما الان با این قیمتای جدیدی که پیشگامان داده 100% پیشگامان

من خودم اون هفته در خواست دادم پارس آنلاین چون هنوز این قیمتا نیومده بود

البته اینم باید یکی بگیره ببینیم چیه اما به نظرم باید خیلی عالی باشه فکرم نمیکنم سرعتش خیلی بد باشه حداقل در روز اما شباشو رو چه سرعتی بستند خدا میدونه و اونی که اولین نفر توی این تاپیک بره بگیره

فعلا خوب به نظر میاد پس پیشگامان

ممنون از جوابتون
اما برای من مهم قیمت نیست
آیا در منطقه مدرس پیشگامان خوب هست؟

alirrp
22-01-2011, 09:45
با تشکر از ام 1988 بخاطر لینک سایت پیشگامان. ببخشید دکمه تشکر را پیدا نکردم مجبور شدم تو پست تشکر کنم

alirrp
22-01-2011, 09:45
یه سوال دیگه
در adsl 128 پیشگامان ماکزیمم و متوسط سرعت چقدره؟
در 512 چطور؟
آیا سرعت شبانه به سرعت سرویس خریداری شده بستگی داره یا نه شبا شیر میشه هر کی هر چقدر زورش رسید؟

puffi_vahshi
22-01-2011, 12:42
سلام به دوستان

بچه ها اینجا کسی هست آسیا تک داشته باشه ؟ من شنیدم خیلی خوبه کیفیتش لطفا اگه کسی داره یه تست بزاره و ساعت شبانه را هم اعلام کنه

ali_disslove
22-01-2011, 12:57
یه سوال دیگه
در adsl 128 پیشگامان ماکزیمم و متوسط سرعت چقدره؟
در 512 چطور؟
آیا سرعت شبانه به سرعت سرویس خریداری شده بستگی داره یا نه شبا شیر میشه هر کی هر چقدر زورش رسید؟

ماکزیموم 50 معمولا 45

شبا هم فیکس 15.5

512 نداشتم اما 256 روزا 65 تا حداکثر 70 هست

قبلا سرعت روزانه با شبانه هیج فرقی نداشت روزا حداکثر 50 بود و شبا 45 بدون افت سرعت و قطعی هر شب با 128 شبی 950 گ میگرفتم اما الان سرعتا واقعی شده و هر کی هر سرعتی بگیره شب به سرعت واقعیه خودش میگیره بعضی از دوستان گلایه دارند که سرعت واقعیشونم دریافت نمیکنند
دیگه شبی 300 مگ ارزش مصرف برقو استهلاک مودمو نداشت مخصوصا اینکه یهو سرورم خوب نبود میشد 250 یا 200 مگ

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

ممنون از جوابتون
اما برای من مهم قیمت نیست
آیا در منطقه مدرس پیشگامان خوب هست؟

در کل کیفیت خوبی داره اما توقع آنچنانی ازش نداشته باش
اگه قیمت زیاد برات مهم نیست انتخابای بهتری هم داری اما صرفا قیمتی نگاه کنیم در حجم های کم واقعا قیمت هاش عاااااااااالی شده

ali_disslove
22-01-2011, 13:16
و خبر جدید اینکه پارس آنلاین ما هم وصل شد

فعلا نقد 1 ساعتمو مینویسم تا بعد شبو روزو همه چیشو تست کنم

اول اینکه این جور که فهمیدم تازه ریسلر 2 شنبه شب ثبت کرده چون 2شنبه که من زنگیدم به پارس گفت همچین شماره ای ثبت نشده بعد زنگیدم ریسلر گفت پیگیری میکنم بعد گفت پشتیببانی اشتباه کرده دوباره زنگیدم پارس گفت همین 1 ساعت پیش تازه ثبت شد

5 شنبه هم وصل شده که زنگ زدند من جواب نداده بودم و امروز یوزر و پسورد رو گرفتم

خوب بریم سر نفدش:

اول اینکه میگند سرعت 256 فیکس رو 200 هستو غیره غلط کرد هر کی گفت فعلا تو این 1 ساعته من چندین بار تست کردم بین 100 تا 200 هست و نه 200 معمولا 150-160 میتابه

دوم پینگش که من نمیدونم چرا پینگ رو اسپید تست و پینگ تست بالا میزنند اما اصلا این جور به نظر نمیرسه و اگه از من بپرسند میگم تاخیرش یک سوم پیشگامانم نیست و خیلی زودتر پاسخ میده-----نمیدونم شایدم چون سرعتش بالاست اما من به محضی که روی یه لینک کلیک میکنم تو 1 ثانیه باز میکنه

پشتیبانی هم از صبح تاحالا 100 بار زنگیدم1 بار اینکه چرا چراغ اینترنتم روشن نمیشه (به کسی نگیدا سیم تلفنو زده بودم به مودم دایل آپ اصلا حواسم نبود )
برا dns هم زنگیدم 2 بار-پشتیبانیش خیلی خوبو با کلاس خوب جواب داد (شایدم چون گلایه نکردمو شماره dns میخواستم با حوصله جواب داد)

خیلی هم با ادب جواب میدند(همشون میگند:مثلا امیری هستم چه جوری میتونم کمکتون کنم؟)

ولی نفهمیدم چرا همش دفتر تهران جواب میده و واسه dns پرسید از کدوم شهرید ؟ولی خیلی خنگ بود از لحجم نفهمید

و اینکه مارک مودممو آخر راهنماییاش پرسد ---به نظرتون چرا ؟نکنه میخواد از خودش نگرفتم سرعتمو کم کنه ؟؟؟

ولی چه جالب همه چیز اونجا ثبت شده هست و از همون جا قطعی وصلیشو بررسی میکنه

راستی کسی بلده چه جوری پینگ بگیرم ؟چند تا عدد تا هی گفت پینگ بگیر منم روم نشد بگم بلد نیستم گفتم حالا میگه من دخترم بلدم تو که پسری بلد نیستی ؟گفتم بگو تو این ipv4 چی بزنم

یه مورد عجیب دیگه بگم اینکه پیشگامان همیشه 2 تا dns میگفت اما این هی فکر میکرد یه چیزایی تو کامیوترش میزد ادامشو میگفت

راستی یادم رفت اینم اولین تست ما از پارس آنلاین

ali_disslove
22-01-2011, 14:06
سلام به دوستان

بچه ها اینجا کسی هست آسیا تک داشته باشه ؟ من شنیدم خیلی خوبه کیفیتش لطفا اگه کسی داره یه تست بزاره و ساعت شبانه را هم اعلام کنه

توی این تاپیک پست اول یکی گفته که خیلییییی پینگش افتضاحه ولی سرعت دانلودش توپه

ali_disslove
22-01-2011, 14:29
چند تا چیز دیگه کشفیدم بگم:

مگه Downstream SNR مربوط به کیفیت خط نیست پس چرا قبلا 25 یود حالا 35 شده ؟یعنی کیفیت خط بالا رفته ؟؟

خطمم روی Upstream Speed 509 kbps (Interleave)
Downstream Speed 2048 kbps (Interleave)
بسته شده ---کاش زود شب میشد ببینم چه جوریه وای چی میشه اگه سرعت شبمم همین باشه 2.5 حلال وار زدم تو رگ

وای 1 هفته اینترنت نداشتم تازه قدرش اومده دستم سلولا مغزم حال اومد

jahandownload
23-01-2011, 01:18
دوستان من میخوام تازه adsl بگیرم .
میخوام ببینم کدوم شرکت را پیشنهاد می کنید که قیمتش تقریبا ماهی 12000 تومن ( حالا تا دو تومن اینور اونور چیزی نیست ) و
سرعت روزانه خوب و مهم تر از همه شبانه پرسرعت داشته باشه .
البته خودم پیشگامان را دیدم قیمتهاش خوب بود ولی مثل این که کسی جدیدا تعرفه های جدید را تست نکرده و یک چیز دیگه هم این که سرعت شبانش 15.5 کم هست. من میخوام بتونم شبی حداقل 800 مگ با سرعت 128 دانلود کنم که میشه به عبارتی سرعت حدودا 40-45
حالا اگه کسی یک شرکت خوب معرفی کنه خیلی ممنون میشم

ali_disslove
23-01-2011, 03:21
دوستان من میخوام تازه adsl بگیرم .
میخوام ببینم کدوم شرکت را پیشنهاد می کنید که قیمتش تقریبا ماهی 12000 تومن ( حالا تا دو تومن اینور اونور چیزی نیست ) و
سرعت روزانه خوب و مهم تر از همه شبانه پرسرعت داشته باشه .
البته خودم پیشگامان را دیدم قیمتهاش خوب بود ولی مثل این که کسی جدیدا تعرفه های جدید را تست نکرده و یک چیز دیگه هم این که سرعت شبانش 15.5 کم هست. من میخوام بتونم شبی حداقل 800 مگ با سرعت 128 دانلود کنم که میشه به عبارتی سرعت حدودا 40-45
حالا اگه کسی یک شرکت خوب معرفی کنه خیلی ممنون میشم

خوب با این قیمتای کمی که داده شما میتونی سرعت 1 مگ بگیری اون وقتی به جا 800 مگ شبی 1500 مگ میگیری

من امروز 256 پارسم وصل شده سرعتم اول کار از 100 تا 190 بود اما الان 190 فیکس شده(یه جورایی انگار خطم آب بندی نشده بود):31:

الانم در حین دانلودم والا خیلیییییییییییییی متغیره پیشگامان قبل از اینکه سرعتا رو کم کنه سرعتش فیکسه فیکس بود بعدم که کم کرد فیکس بود یعنی وقتی تو ریزکارکرد اون نمودار قرمز که سرعت جاری رو نشون میداد میدیدم حتی 1 کیلو بایتم پاینو بالا نمیرفت اما نمیدونم چرا الا این از 26-27 تا تا 190 تا متغیره از 1 تا 1:45 میانگین رو 120 بود بعدش دیگه رو 50 تا 60 هست البته بازم هی 20 میشه بعد 200 میشه بعد 150 میشه انگار حال خوشی نداره اما از 1 تا 3:15 دقیقه فعلا 492 مگابایت گرفتم که تا همین جاش خدارو شکر خیلی بهتر از پیشگامان بوده

ali_disslove
23-01-2011, 15:09
خوب دیشبم اولین شب پارس آنلاینیم گذشت فیکس 800 مگ گرفتم اصلا اون چیزی که میگفتندو من انتظارشو داشتم نبود حتی به سرویس 128 سابق پیشگامانم نمیرسید اما خوب اگه بخوایم با شبی 300 مگ اواخر سرویسم مقایسه کنیم تقریبا 3 برابر دانلود داره البته 100 تا دیگه میتونستم دانلود کنم چون خیلی وسطش قطع میکردمو وبگردی میکردم

تازه تا 7 رایگان بوده من تا 6 دانلود کردم از شانس من از جا سرویس میگیرم زمانی که نباید رایگان باشه رایگان میشه 6 صبح سرعت بازم روی 150 تا 180 بود و اگه میخواستم تا 7 دانلود کنم دست کم 500 تا دیگه میگرفتم ولی خوب خیلی ریسک داشت چون اگه وسطش یهو پولی میشد کلی از اکانتم کم میشد

در کل بد نبود زیادم جالب نبود و نسبت به پیشگامان شی 300 مگ عالی بود تا ببینیم شبای دیگه چی میشه

qwertyuz
23-01-2011, 17:44
بچه های اصفهان سلام.
اگه بتونید شبی 3Gig از اینترنت بگیرید بعد از مثلا 20 روز دیگه نمودونی از اینترنت چی بگیری .
حالا یکی به من کمک کنه چی بگیریم.

ali_disslove
23-01-2011, 19:16
بچه های اصفهان سلام.
اگه بتونید شبی 3Gig از اینترنت بگیرید بعد از مثلا 20 روز دیگه نمودونی از اینترنت چی بگیری .
حالا یکی به من کمک کنه چی بگیریم.

تو بگو از کجا سرویس داری که شبی 3 گیگ میتونی دانلود کنی اگه گفتی من برات یه لیست دانلود میزارم که تا آخر عمرتم شبی 100 گیگ بگیری کم بیاری

farzan311
23-01-2011, 20:10
اره علي جان راست ميگه اين idm من داغون شد با اين صف انتظار دانلود
كلي لينك گذاشتم از رپيباز با شبي ٥٠ تا كه نميشه دانلود كرد لا مصب هي تاريخ لينك هايي كه خيلي موندند تموم ميشه بايد دو ساعت برم دنبال لينك جديد

jahandownload
23-01-2011, 22:48
خوب با این قیمتای کمی که داده شما میتونی سرعت 1 مگ بگیری اون وقتی به جا 800 مگ شبی 1500 مگ میگیری

من امروز 256 پارسم وصل شده سرعتم اول کار از 100 تا 190 بود اما الان 190 فیکس شده(یه جورایی انگار خطم آب بندی نشده بود):31:

الانم در حین دانلودم والا خیلیییییییییییییی متغیره پیشگامان قبل از اینکه سرعتا رو کم کنه سرعتش فیکسه فیکس بود بعدم که کم کرد فیکس بود یعنی وقتی تو ریزکارکرد اون نمودار قرمز که سرعت جاری رو نشون میداد میدیدم حتی 1 کیلو بایتم پاینو بالا نمیرفت اما نمیدونم چرا الا این از 26-27 تا تا 190 تا متغیره از 1 تا 1:45 میانگین رو 120 بود بعدش دیگه رو 50 تا 60 هست البته بازم هی 20 میشه بعد 200 میشه بعد 150 میشه انگار حال خوشی نداره اما از 1 تا 3:15 دقیقه فعلا 492 مگابایت گرفتم که تا همین جاش خدارو شکر خیلی بهتر از پیشگامان بوده

خیلی ممنون از جوابتون

jahandownload
23-01-2011, 22:56
یک سوال دیگه که یادم رفت بپرسم اینه که مثلا وقتی مینویسه مقدار ترافیک 3 گیگ این مقدار ترافیک مربوط به باز کردن صفحات هم میشه یا نه فقط مطعلق به دانلود هست . اگر مربوط به باز کردن صفحات هم میشه میتونید بگید به ازای هر یک گیگ حدودا چندتا صفحه میشه باز کرد . بالاخره ما اصفهانی هستیم باید حساب همه جا دستمون باشه دیگه :)

vroom
23-01-2011, 23:21
یک سوال دیگه که یادم رفت بپرسم اینه که مثلا وقتی مینویسه مقدار ترافیک 3 گیگ این مقدار ترافیک مربوط به باز کردن صفحات هم میشه یا نه فقط مطعلق به دانلود هست . اگر مربوط به باز کردن صفحات هم میشه میتونید بگید به ازای هر یک گیگ حدودا چندتا صفحه میشه باز کرد . بالاخره ما اصفهانی هستیم باید حساب همه جا دستمون باشه دیگه :)

همشهری جان شما هر گونه استفاده ای از اینترنت داشته باشی حالا چه صفحه باز کردن باشه چه چت باشه چه دانلود و ..... از اون 3 گیگ ترافیک استفاده میشه
سایت ها ی مختلف با هم فرق میکنن مثلاً 1 سایت پر از عکسه که حجم مصرفی زیاد میشه ، 1 سایت هم فقط متن هست که ترافیک خیلی کمی مصرف میکنه:46:

alone_son
23-01-2011, 23:43
سلام
ببخشید من توی یکی از شهرستان اصفهان زندگی می کنم ولی اینجا سرویس ADSL نداریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنین وایرلس هم نداریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا دو تا سوال دارم:
1 باید به کی شکایت کنیم که برامون ADSL یا وایرلس بیارند؟
2 به غیر از این دو راه راه دیگه ای هم وجود داره برای اتصال به اینترنت با سرعت بالا؟

farzan311
24-01-2011, 00:02
سلام
ببخشید من توی یکی از شهرستان اصفهان زندگی می کنم ولی اینجا سرویس ADSL نداریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنین وایرلس هم نداریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا دو تا سوال دارم:
2 به غیر از این دو راه راه دیگه ای هم وجود داره برای اتصال به اینترنت با سرعت بالا؟
میتونید از سرویس edge استفاده کنید که با سیم کارته و سرعتش مثل 256 adsl هست

ali_disslove
24-01-2011, 00:06

گفته های vroom عزیز کامل بود و دیگه جایی واسه توضیح اضافه نذاشت

فقط این رو اضافه کنم که 3 گیگ 3 ماهه فقط میتونی وبگردی کنی و دانلود رو کاملا باید کنار بزاری در ضمن وبگردیت هم باید خیلی با ملاحظه باشه وگرنه 100% کم میاری

ali_disslove
24-01-2011, 00:14
سلام
حالا دو تا سوال دارم:

کدوم شهرستان هستید؟

شما اگه adsl از مراکز مخابراتی نمیتونید بگیرید احتمالا از خود مخابرات میتونید

دوم اینکه اگه adsl کلا در اون مرکز هست و حالا به شما نمیدندو میگند امکاناتش نیست میتونید دار رییس مخابرات شید و دلیل بیارید که نیاز مبرم داریدو هی بریدو بیاید تا بهتون بدند

از اینترنت ماهواره ای هم میتونید استفاده کنید که سرعتش بسیار زیاده البته محدودیت های خاص خودش رو داره

و راه دیگه همون طور که فرزان عزیز گفتند استفاده از edge نامحدود مخابرات یا حجمی ایرانسل استفاده کنید که ویژگی همراه اول نامحدود بودنشه و ایرانسل سرعت زیادش و هزینه ماهیانه 10 هزار تومن ماهیانه

ali_disslove
24-01-2011, 02:42
ساعت 8 صبح امتحان دارم نشستم ببینم سرعت این چه قدر پایینو بالا میشه

تقریبا مثله دیشبه

خوب اینم دانلود دیشب ما تا ساعت 6 بازم تا 7 رایگان بود من جرات نکردم دانلود کنم 6 تا 7 سرعت 160

فایل اکسله اگه کسی خواست ببینه-920 مگابایت

siya22
24-01-2011, 11:53
حالا در کل راضی هستی؟ما هم بیایم از اونجا بگیریم یا نه؟

ali_disslove
24-01-2011, 12:39
حالا در کل راضی هستی؟ما هم بیایم از اونجا بگیریم یا نه؟

در کل روزش که بی نظیره تاحالا از کل این شرکتایی که گرفتم همچین سرعتی ندیدم

روزش که بی نظیره اگه شبش بهتر بود بیشتر راضی بودم اگه شبی 1500 مگ دانلود میکردم راضی بودم حالا هم ناراضی نیستم هر چی بود نسبت به پیشگامان خیلی بهتره اما در نوع خودش فکر نکن خیلی ماله

Amir..H
24-01-2011, 13:40
در کل روزش که بی نظیره تاحالا از کل این شرکتایی که گرفتم همچین سرعتی ندیدم

روزش که بی نظیره اگه شبش بهتر بود بیشتر راضی بودم اگه شبی 1500 مگ دانلود میکردم راضی بودم حالا هم ناراضی نیستم هر چی بود نسبت به پیشگامان خیلی بهتره اما در نوع خودش فکر نکن خیلی ماله
علی جون من که هنوز موندم
رفتم مودمو گرفتم ولی هنوز نمیدونم چی بگیرم
راستش بین 1 مگه پیش و 256 پارس موندم :41:

ali_disslove
24-01-2011, 23:51
علی جون من که هنوز موندم
رفتم مودمو گرفتم ولی هنوز نمیدونم چی بگیرم
راستش بین 1 مگه پیش و 256 پارس موندم :41:

همون مدل مودمو گرفتی ؟

میدونم هم روزانه برات مهمه هم شبانه اما بگو هر کدوم چند درصد برات مهمه ؟

Amir..H
25-01-2011, 01:27
همون مدل مودمو گرفتی ؟

میدونم هم روزانه برات مهمه هم شبانه اما بگو هر کدوم چند درصد برات مهمه ؟
راستش از اون جایی که بچه عادلی هستم 50 50
برای مودمم به قصد خرید لینکسیس 120n رفتم بیرون ولی با تی پی لینکه 8960n برگشتم خونه
راستش این کم کردنه ساعته شبانه هم منو دو دل کرده اگه مثل اول از 1 شروع میشد خوب بود اینجوری فایلو میزاشتم واسه دانلود و لالا
ولی الان باید تا 2 بیدار نشست

ali_disslove
25-01-2011, 14:18
راستش از اون جایی که بچه عادلی هستم 50 50
برای مودمم به قصد خرید لینکسیس 120n رفتم بیرون ولی با تی پی لینکه 8960n برگشتم خونه
راستش این کم کردنه ساعته شبانه هم منو دو دل کرده اگه مثل اول از 1 شروع میشد خوب بود اینجوری فایلو میزاشتم واسه دانلود و لالا
ولی الان باید تا 2 بیدار نشست

خوب تعرفه های قبلیشونم هست 1 مگ 6 گیگ 53 تومن

در ضمن اگه با کامپیوتر میخوای دانلود کنی که میتونی تنظیم کنی که ساعت 2 روشن شه بعدم به idm بدی که 6 خاموش شه-دیگه میتونی 9 شب راحت بخوابی فقط باید بزنیش تو برقو بخوابی:31:

Vamp!r3
25-01-2011, 22:40
سلام دوستان !

سرویس Adsl برای پیش شماره 777 (منظقه استقلال میشه فکر میکنم) چی پیشنهاد میکنید ؟
من دانلود برام مهمه + قیمت :31:

ممنون میشم کمک کنید...

alone_son
25-01-2011, 23:39
سلام دوستان:40:
میدونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست شما به بزرگی خودتون ببخشید:27:

من چند وقتیه که دارم از اینترنت GPRS ایرانسل استفاده می کنم ولی همیشه این مشکل را دارم
وقتی دارم دانلود می کنم یا حتی برای سایت باز کردن هم این مشکل وجود دارد
مشکل:عدد های زیر Received و send اصلا عوض نمیشوند و در نتیجه ارور میدهد مانند شکل زیر:
مرور گر هم عوض کردم فایده ای نداشت
انتنم هم خوبه اصلا ضعیف نیست
برای مثال الان دارم دانلود می کنم ولی این مشکل به وجود آمده است:
لطفا راهنمایی کنید چگونه این مشکل را بر طرف سازم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_disslove
26-01-2011, 12:49
سلام دوستان !

سرویس Adsl برای پیش شماره 777 (منظقه استقلال میشه فکر میکنم) چی پیشنهاد میکنید ؟
من دانلود برام مهمه + قیمت :31:

ممنون میشم کمک کنید...

دانلود شبانه پیشگامان سرعت 1 مگ یا پارس آنلاین سرعت 256 البته اگه پول بیشتری داری که خوب 2 مگ و 1 مگ

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

سلام دوستان:40:
میدونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست شما به بزرگی خودتون ببخشید:27:

من چند وقتیه که دارم از اینترنت GPRS ایرانسل استفاده می کنم ولی همیشه این مشکل را دارم
وقتی دارم دانلود می کنم یا حتی برای سایت باز کردن هم این مشکل وجود دارد
مشکل:عدد های زیر Received و send اصلا عوض نمیشوند و در نتیجه ارور میدهد مانند شکل زیر:
مرور گر هم عوض کردم فایده ای نداشت
انتنم هم خوبه اصلا ضعیف نیست
برای مثال الان دارم دانلود می کنم ولی این مشکل به وجود آمده است:
لطفا راهنمایی کنید چگونه این مشکل را بر طرف سازم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با گوشی هم که دانلود میکنی همین مشکلو داری ؟مدل گوشی رو لطف کن

کلا gprs یا edge ثبات نداره یهو سرعتت میره روی 25 یهو مشی .5 کیلوبایت

123sat2
26-01-2011, 17:19
دوستان خسته نباشید.
یه سوالی پیشگامان 10 هزارتومان هزینه وصله اولیه از من گرفت ولی توسایتش برای مصارف خانگی ننوشته بود که ده تومن میگیره حالا سرم کلاه رفت یا از شماهم گرفته ؟
تازه به من گفت 5 روز طول میکشه که وصل شه ولی الان 10 روزشده هنوز وصل نشده .

Vamp!r3
26-01-2011, 18:50
دانلود شبانه پیشگامان سرعت 1 مگ یا پارس آنلاین سرعت 256 البته اگه پول بیشتری داری که خوب 2 مگ و 1 مگ

ممنون از شما........

سرعت دانلود با 1مگ پیشگامان چقدره ؟
در بهترین وضع و بدترین؟

alone_son
26-01-2011, 21:34
با گوشی هم که دانلود میکنی همین مشکلو داری ؟مدل گوشی رو لطف کن

کلا gprs یا edge ثبات نداره یهو سرعتت میره روی 25 یهو مشی .5 کیلوبایت
من گوشیم را با کابل به PC وصل می کنم و از طریق PC به اینترنت وصلم
مدل گوشیم Nokia N73
به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟

ali_disslove
26-01-2011, 22:09
دوستان خسته نباشید.
یه سوالی پیشگامان 10 هزارتومان هزینه وصله اولیه از من گرفت ولی توسایتش برای مصارف خانگی ننوشته بود که ده تومن میگیره حالا سرم کلاه رفت یا از شماهم گرفته ؟
تازه به من گفت 5 روز طول میکشه که وصل شه ولی الان 10 روزشده هنوز وصل نشده .

نه عزیزم ایین هزینه رانژه خطه که تمام شرکتا میگیرند و شرکتیو غیر شرکتی نداره

زنگ بزن 2230317 بخش فروش بگو چرا وصل نکردید

مودمتو روشن کن ببین چراغ اینترنتت(لینک) روشن میشه یا نه -از اینا بعید نیست رانژه کرده باشند استارت سرویستم خورده باشه ولی زنگ نزده باشند

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

ممنون از شما........

سرعت دانلود با 1مگ پیشگامان چقدره ؟
در بهترین وضع و بدترین؟

این سرویس های جدید رو کسی نداشته اما آقا سعید(کاربر همین فوروم که پیشگامان 1 مگ داره) از سرویس های قبلیش داشت 1 مگ از 1 تا 7 صبح میانگین 2.2 گیگ دانلود میکرد

یعنی از 2 تا 6 صبح بگو یه چیزی حدود 1.5 گیگ باید بتونی دانلود کنی البته بازم میگم هنوز معلوم نیست این سرویسا یهو تو زرد از آب در نیاد

روزانش هم که طبیعتا نباید افت سرعتی داشته باشی

ali_disslove
26-01-2011, 22:16
من گوشیم را با کابل به PC وصل می کنم و از طریق PC به اینترنت وصلم
مدل گوشیم Nokia N73
به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟

البته سواله اصلی منو فراموش کردید اونم اینکه وقتی با گوشی هم دانلود میکنی هم همین مشکلو داری ؟یا فقط زمانیه که به کامپوتر وصل میکنی

نرم افزار ucweb رو برای گوشیت دانلود کن (آخرین ورژن 7.6) و فایل هات رو با گوشی دانلود کن تا ببینم مشکل از کجاست--این نرم افزار با idm هییییچ فرقی نداره من شبانه همیشه با همین دانلود میکنم و هیچ تفاوتی از نظر میزان دانلود با idm نمیبینم-الان 6 ماهه دارم ازش استفاده میکنم-قابلیت دانلود چندین فایل-تیکه تیکه کردن فایل برای دانلود-قابلیت resume-و صف انتظار از قابلیت هاشه

و نکته دوم اینکه نرم افزار fieldtest رو نصب کردید روی گوشی؟

hes_luckey
26-01-2011, 23:23
آقایون من از شاتل سرویس می گیرم و 20ام دیگه تموم میشه

نظرتون در مورد سرویس خلیج فارس فن آوا چیه ؟

مرکز مخابراتی آزادی هم هستیم

ali_disslove
26-01-2011, 23:27
آقایون من از شاتل سرویس می گیرم و 20ام دیگه تموم میشه

نظرتون در مورد سرویس خلیج فارس فن آوا چیه ؟

مرکز مخابراتی آزادی هم هستیم

very veryyyy nice

ارزون ترین و با کیفیت ترین نامحدود در اصفهان حتی شاید ایران

hes_luckey
26-01-2011, 23:32
very veryyyy nice

ارزون ترین و با کیفیت ترین نامحدود در اصفهان حتی شاید ایران

ایول سرعت جواب دادن !!

پس یعنی برم عوض کنم دیگه آره ؟ دلم نامحدود میخواد

سرعت دانلود متوسطش چنده ؟

ali_disslove
26-01-2011, 23:37
ایول سرعت جواب دادن !!

پس یعنی برم عوض کنم دیگه آره ؟ دلم نامحدود میخواد

سرعت دانلود متوسطش چنده ؟

1000% شاتل مزخرف که محدودیت گذاشته با این سرعت دانلودش میخوای دانلود کنی

داتک سرعتش 20 هم که باشه دیگه میدونی که اقلا 6 ساعت شبانه نیستو محدودت نمیکنند کدوم سرویسشو میخوای بگیری ؟

hes_luckey
26-01-2011, 23:40
1000% شاتل مزخرف که محدودیت گذاشته با این سرعت دانلودش میخوای دانلود کنی

داتک سرعتش 20 هم که باشه دیگه میدونی که اقلا 6 ساعت شبانه نیستو محدودت نمیکنند کدوم سرویسشو میخوای بگیری ؟

همون 128 رو

زیاد مصرف ندارم

همین که بتابم و مثلا 4 تا آهنگ دانلود کنم و 4 تا کلیپ یوتیوب ببینم

ali_disslove
26-01-2011, 23:44
همون 128 رو

زیاد مصرف ندارم

همین که بتابم و مثلا 4 تا آهنگ دانلود کنم و 4 تا کلیپ یوتیوب ببینم

خوب پس اگه زیاد دانلود نداری چرا نامحدود ؟پس یه سرویس حجمی برات هم ارزون تر در میاد هم میتونی سرعت خیلییی بهتری داشته باشی این 2 تا کلیپو آهنگم بزاری توی ساعات رایگان

میشه لینکی که سرویستو انخاب کردی بزاری و بگی کدوم سرویس ؟

hes_luckey
26-01-2011, 23:50
خوب پس اگه زیاد دانلود نداری چرا نامحدود ؟پس یه سرویس حجمی برات هم ارزون تر در میاد هم میتونی سرعت خیلییی بهتری داشته باشی این 2 تا کلیپو آهنگم بزاری توی ساعات رایگان

میشه لینکی که سرویستو انخاب کردی بزاری و بگی کدوم سرویس ؟

ما حجم وبگردیمو بالاست

آخه ما با 2تا لپتاپ و یه دونه PC میوفتیم به جون اینترنت :31:

این 6گیگ شاتل که همیشه کم میاد واسه 3ماه

سرویس PG1-a

ali_disslove
27-01-2011, 00:00
ما حجم وبگردیمو بالاست

آخه ما با 2تا لپتاپ و یه دونه PC میوفتیم به جون اینترنت :31:

این 6گیگ شاتل که همیشه کم میاد واسه 3ماه

سرویس PG1-a

واسه همین تاکید داشتم که لینکو بدید چون این pg1-a که 128 نیست 64 هست که تا 512 هم میره یعنی سرعتی که به شما تضمین میدند یه چیزی حدود 10 هست البته فن آوا تنها نامحدودیه که خیلی بیشتر از اونی که گفته میده و واقعا سرعت تا 60 قابل افزایش هست اما این توقع رو نداشته باش که همیشه همین جوری دانلود کنی

در کل کیفیت سرویس هاش خوبه و ندیدم کسیو ناراضی باشه اما در کل سرویس های نامحدود اصلا به این شکل نیست که سرعتو باز بزارند هر کی هر چه قدر تونست دانلود کنه محدودیت سرعت داره چون حجمی نیست پس اینم در نظر داشته باش

esmaili_biology
27-01-2011, 10:54
سلام . من می خوام سرویسadsl واسه منزل تهیه کنم بهترین سرویس adsl اصفهان کدومه؟ می خوام قطعیش زیاد نباشه و قیمتا رو هم لطفا برام بگید. در ضمن مخابرات پیش شماره تلفن ما رو ساپورت نمی کنه از بین شرکتای خصوصی بهم بگین کدوم بهتره . ممنون:5:

black_19_night
27-01-2011, 15:33
سلام . من می خوام سرویسadsl واسه منزل تهیه کنم بهترین سرویس adsl اصفهان کدومه؟ می خوام قطعیش زیاد نباشه و قیمتا رو هم لطفا برام بگید. در ضمن مخابرات پیش شماره تلفن ما رو ساپورت نمی کنه از بین شرکتای خصوصی بهم بگین کدوم بهتره . ممنون:5:

شاتل نگير كه شديدا پشيمون ميشي:2::2:

ali_disslove
27-01-2011, 16:03

مصرفت بیشتر روزانست یا شبانه ؟واسه 3 ماه اینترنتت چه قدر پول کنار گذاشتی ؟

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:00 PM ----------

شاتل نگير كه شديدا پشيمون ميشي:2::2:

تایید میشه

Vamp!r3
27-01-2011, 23:07
این سرویس های جدید رو کسی نداشته اما آقا سعید(کاربر همین فوروم که پیشگامان 1 مگ داره) از سرویس های قبلیش داشت 1 مگ از 1 تا 7 صبح میانگین 2.2 گیگ دانلود میکرد

یعنی از 2 تا 6 صبح بگو یه چیزی حدود 1.5 گیگ باید بتونی دانلود کنی البته بازم میگم هنوز معلوم نیست این سرویسا یهو تو زرد از آب در نیاد

روزانش هم که طبیعتا نباید افت سرعتی داشته باشی

بازم ممنون !

ولی یه چیزی...من سرعت حجمی را نمیدونم چطور حساب میشه :31:
منظورم این بود که روزانه سرعت دانلود چه عددی هست ؟
و همینطور شبانه...

من چون با Adsl کار نکردم زیاد...این بحث های تخصصی سرم نمیشه :31:

ali_disslove
28-01-2011, 04:46
بازم ممنون !

ولی یه چیزی...من سرعت حجمی را نمیدونم چطور حساب میشه :31:
منظورم این بود که روزانه سرعت دانلود چه عددی هست ؟
و همینطور شبانه...

من چون با Adsl کار نکردم زیاد...این بحث های تخصصی سرم نمیشه :31:

چه سرویسی؟ 128 ؟چه شرکتی ؟

مثلا 128 پیشگامان سرعت روزش 45 کیلوبایته اما 128 پارس روزش 130-140 کیلوبایت در ثانیه هست اگه الان دایل آپ داری موقع دانلود میبینی که سرعت حدودا 5 کیلوبایته و شبش هم پیشگامان 15 کیبوبایت و 128 پارس 30 کیلوبایت در مجموع از 1 تا 7 صبح (سرویس های قدیمی پیشگامان) میتونی حداکثر 300 مگ و با پارس 128 حدود 600 مگ بگیری

منظور از حجمی یا محدود هم اینه که توی 1 ماه یا 3 ماه 1 گیگ یا 3 گیگ میتونی دانلود کنی سایت باز کنی بعدش دیگه حجمت تموم میشه و باید ترافیک اضافه بخری (مثل کارت شارژ موبایل که اعتبارت تموم میشه میری شارژ جدید میخری )

دیگه ساده توضیح دادم بازم هر جاشو نفهمیدی بگو من در خدمتم

Vamp!r3
28-01-2011, 10:22
چه سرویسی؟ 128 ؟چه شرکتی ؟

مثلا 128 پیشگامان سرعت روزش 45 کیلوبایته اما 128 پارس روزش 130-140 کیلوبایت در ثانیه هست اگه الان دایل آپ داری موقع دانلود میبینی که سرعت حدودا 5 کیلوبایته و شبش هم پیشگامان 15 کیبوبایت و 128 پارس 30 کیلوبایت در مجموع از 1 تا 7 صبح (سرویس های قدیمی پیشگامان) میتونی حداکثر 300 مگ و با پارس 128 حدود 600 مگ بگیری

منظور از حجمی یا محدود هم اینه که توی 1 ماه یا 3 ماه 1 گیگ یا 3 گیگ میتونی دانلود کنی سایت باز کنی بعدش دیگه حجمت تموم میشه و باید ترافیک اضافه بخری (مثل کارت شارژ موبایل که اعتبارت تموم میشه میری شارژ جدید میخری )

دیگه ساده توضیح دادم بازم هر جاشو نفهمیدی بگو من در خدمتم

ممنون !

من بین 1 مگ پیشگامان و 256 پارس موندم...توی صفحه های پیش خودتون این 2 را پیشنهاد کردید...

منم منظورم سرعت عددی ای 2 سرویس بود...

و اینکه ترافیک را دیگه میدونم :31:

بازم ممنون...:11:

rasoul2005
28-01-2011, 12:53
درود

بچه ها شرکتی سراغ دارید که در 24 ساعت سرعت ثابتی داشته باشه من واسم دانلود رایگان زیاد مهم نیست میخوام حتی اگه 3 ساعت دانلود رایگانش باشد ولی ثابت

موفق باشید

ali_disslove
28-01-2011, 16:06
درود

بچه ها شرکتی سراغ دارید که در 24 ساعت سرعت ثابتی داشته باشه من واسم دانلود رایگان زیاد مهم نیست میخوام حتی اگه 3 ساعت دانلود رایگانش باشد ولی ثابت

موفق باشید

اگه شبانه برات مهم نیست شاتل فوق العاده با ثباته پارس هم تو این یک هفته خیلی ثبات داشته صبا هم همین طور چون شبانه نمیخوای انتخاب های خیلی زیادی داری

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

ممنون !

من بین 1 مگ پیشگامان و 256 پارس موندم...توی صفحه های پیش خودتون این 2 را پیشنهاد کردید...

منم منظورم سرعت عددی ای 2 سرویس بود...

و اینکه ترافیک را دیگه میدونم :31:

بازم ممنون...:11:

من که سرویس های جدید پیشگامانو نداشتم اما نسبت به سرویس های قبلیش میگم که حتی اگه کیفیت قبلیا رو داشته باشه بازم روزانش به 190 کیلوبایت در ثانیه نمیرسه حتی 1 مگش اما شبانش حتی اگه بخواد سرعت واقعی بده پس دانلود شب 1 مگ پیشگامان از 256 پارس حتما بهتره--البته اینم در نظر بگیر که آیا 3 گیگ در 3 ماه واست کافیه ؟

amiiirarsalan
28-01-2011, 16:49
دوستان من 128 DLC دارم.به دوستانی که مثل من نمیتونن از adsl استفاده کننن پیشنهاد میکنم حتما از dlc استفاده کنن.سرعت دانلودم با انترنت دانلود منیجر روی 120kb/s
اینم تست سرعتمه:

rasoul2005
28-01-2011, 18:25
اگه شبانه برات مهم نیست شاتل فوق العاده با ثباته پارس هم تو این یک هفته خیلی ثبات داشته صبا هم همین طور چون شبانه نمیخوای انتخاب های خیلی زیادی داری

الان حدود 2 سالی میشه که از شاتل سرویس دارم ولی بدیش اینه که سرعت شبانه اش خیلی خیلی افت میکنه یعنی در حد دیال اپ
اگه شاتل میومد دانلود رایگانش رو 2 ساعت میکرد و 22 ساعت دیگه رو ثابت میزاشت باز هم خوب بود من عملا از ساعت 1 تا 7 کاری نمیتونم بکنم الان چند ماهی میشه که داغون شده سرویس دهیش

Vamp!r3
28-01-2011, 18:42
من که سرویس های جدید پیشگامانو نداشتم اما نسبت به سرویس های قبلیش میگم که حتی اگه کیفیت قبلیا رو داشته باشه بازم روزانش به 190 کیلوبایت در ثانیه نمیرسه حتی 1 مگش اما شبانش حتی اگه بخواد سرعت واقعی بده پس دانلود شب 1 مگ پیشگامان از 256 پارس حتما بهتره--البته اینم در نظر بگیر که آیا 3 گیگ در 3 ماه واست کافیه ؟

یعنی سرعت پیشگامان به سرویسش ربطی نداره ؟!

پس در مجموع پارس بهتره برای دان ؟
برای من روز بیشتر از شب برام مهمه...ولی خب شبانه هم مهمه...

در کل پارس بهتره برای من یعنی ؟

ترافیک را میشه افزایش داد دیگه؟
برای من 3 گیگ کمه :31:

بازم سپاس...

ali_disslove
28-01-2011, 18:52
یعنی سرعت پیشگامان به سرویسش ربطی نداره ؟!

پس در مجموع پارس بهتره برای دان ؟
برای من روز بیشتر از شب برام مهمه...ولی خب شبانه هم مهمه...

در کل پارس بهتره برای من یعنی ؟

ترافیک را میشه افزایش داد دیگه؟
برای من 3 گیگ کمه :31:

بازم سپاس...

اره دیگه اگه روز میخوای پارس بهتره اگه شب هم میخوای 256 پارس با 256 پیشگامان بازم پارس بهتره اما اگه بخوای 256 پارس با 1 مگ پیشگامانو مقایسه کنی بازم روزانه پارس و اما شبانه پیشگامان بهتره

حالا اگه گفتی چرا 256 پارسو با 1 مگ پیشگامان مقایسه کردم ؟چون اینا هم قیمتند تقریبا البته پیشگامان 2 گیگ کمتر داره واسه همین گفتم چند گیگ توی 3 ماه میخوای

پس یه بار دیگه میگم که اشتباه نکنی اگه 3 گیگ برات کمه 7 گیگ پیشگامان سرویس 1 مگشو بگیر اگه روزانه بیشتر میخوای سرویس 256 پارس رو بگیر که 5 گیگ 3 ماهه داره قیمتش ارزونتر از 7 گیگ 1 مگ پیشگامانه

Vamp!r3
28-01-2011, 19:36
اره دیگه اگه روز میخوای پارس بهتره اگه شب هم میخوای 256 پارس با 256 پیشگامان بازم پارس بهتره اما اگه بخوای 256 پارس با 1 مگ پیشگامانو مقایسه کنی بازم روزانه پارس و اما شبانه پیشگامان بهتره

حالا اگه گفتی چرا 256 پارسو با 1 مگ پیشگامان مقایسه کردم ؟چون اینا هم قیمتند تقریبا البته پیشگامان 2 گیگ کمتر داره واسه همین گفتم چند گیگ توی 3 ماه میخوای

پس یه بار دیگه میگم که اشتباه نکنی اگه 3 گیگ برات کمه 7 گیگ پیشگامان سرویس 1 مگشو بگیر اگه روزانه بیشتر میخوای سرویس 256 پارس رو بگیر که 5 گیگ 3 ماهه داره قیمتش ارزونتر از 7 گیگ 1 مگ پیشگامانه

بسی سپاس...

رفتم توی سایت پارس و اینکه توی جدول 256 چند مدل وجود داشت...فرقش چیه ؟
و اینکه اگه توی سایت ثبت نام کنیم خودشون رسیدگی میکنن...؟

بنده مودم وایرلس میخوام...خود پارس مدمی که ارائه میکنه مناسبه ؟

ali_disslove
28-01-2011, 22:59
بسی سپاس...

رفتم توی سایت پارس و اینکه توی جدول 256 چند مدل وجود داشت...فرقش چیه ؟
و اینکه اگه توی سایت ثبت نام کنیم خودشون رسیدگی میکنن...؟

بنده مودم وایرلس میخوام...خود پارس مدمی که ارائه میکنه مناسبه ؟

قیمت های جدید اوناییه که 20% تخفیف دولت روش اعمال شده و به صرفه ترینش همون 5 گیگ 3 ماهه هست

بله ثبت نام کنی فردا باهات تماس میگیرند پیش شمارشم 624 هست-البته باید حضوری بری مدارک آخرین قبض پرداختی رو بدی

مودمش خوبه اما کمی گرونتر از بازار سعی کن یه زایکسل یا ایسوز بری خودت بخری معمولا 10 تومن ارزون تر توی بازار گیر میاد مارک های دیگه هم خوبه . همشون خوبند همشونم روی همه سرویس دهنده های جواب میدند این 2 تا که گفتم هم شناخته تر شده تره هم میگند بهتر-اگه خواستی پول کمتر بدی میتونی level one بخری 50 تومن یا tplink و ..... که اینا هم مودمای خوبیند

siya22
29-01-2011, 00:45
قیمت های جدید اوناییه که 20% تخفیف دولت روش اعمال شده و به صرفه ترینش همون 5 گیگ 3 ماهه هست

بله ثبت نام کنی فردا باهات تماس میگیرند پیش شمارشم 624 هست-البته باید حضوری بری مدارک آخرین قبض پرداختی رو بدی

مودمش خوبه اما کمی گرونتر از بازار سعی کن یه زایکسل یا ایسوز بری خودت بخری معمولا 10 تومن ارزون تر توی بازار گیر میاد مارک های دیگه هم خوبه . همشون خوبند همشونم روی همه سرویس دهنده های جواب میدند این 2 تا که گفتم هم شناخته تر شده تره هم میگند بهتر-اگه خواستی پول کمتر بدی میتونی level one بخری 50 تومن یا tplink و ..... که اینا هم مودمای خوبیند

سلام بر شما دوست عزیز بالاخره پیشگامان من تموم شد حالا میخوام از پارس بگیرم پس یه بار دیگه ازتون میپرسم:
1-راضی هستی؟
2-سرعت روزانت چنده شبانت چنده؟
3-شبا از ساعت چند تا چند رایگانه؟
4-شبانش یوزر و پسورده جدا داره؟

ممنون که وقت میزاری:10::11:

ali_disslove
29-01-2011, 01:15
سلام بر شما دوست عزیز بالاخره پیشگامان من تموم شد حالا میخوام از پارس بگیرم پس یه بار دیگه ازتون میپرسم:
1-راضی هستی؟
2-سرعت روزانت چنده شبانت چنده؟
3-شبا از ساعت چند تا چند رایگانه؟
4-شبانش یوزر و پسورده جدا داره؟

ممنون که وقت میزاری:10::11:

1-راضی که نه اما خیلی خیلی راضی تر از پیشگامان

2-روزانه 150 تا 190 شبانه اصلا معلوم نیست شبی 900 مگ تا 1600 مگ دانلود میکنم-نرمالش رو 1 گیگ رو بگیر-سرویس 256

3-از 1 تا 6 تو سایتش نوشته و گفتند اما من تا 7 دانلود میکنم چیزی تاحالا ازم کم نکرده

4- خیر

5 رو هم خودم اضافه کنم که حس میکنم که ترافیک دزدی خیلیییی میکنه مخصوصا شب که من خوابم-شبی 50 تا 90 مگ-شایدم چون من تا 7 دانلود میکنم و نباید بکنم اما اگه این جور بود بیشتر از اینا باید کم میکرد چون از 1 تا 6 حدود 500 مگ یا 600 مگ دانلود میکنه و از 6 تا 7 حدود 450 مگ

حالا امشب از 1:10 شروع کردم به دانلود گذاشتم تا 6:30 ببینم چی میشه

esmaili_biology
29-01-2011, 12:28
سلام . من می خوام سرویسadsl واسه خونه بخرم بهترین سرویس adsl اصفهان کدومه؟ می خوام قطعیش زیاد نباشه و قیمتا رو هم لطفا برام بگید. در ضمن مخابرات پیش شماره تلفن ما رو ساپورت نمی کنه ( پیش شماره ما 338 هست) از بین شرکتای خصوصی بهم بگین کدوم بهتره . ممنون.
از پرنیان نت پرسیدم گفت پارس انلاین ما شما رو ساپورت می کنه . نظر شما در مورد پرنیان نت چطوره؟ هزینه نصب adsl چقده ؟ میگه 20 تومن واسه نصب میگیریم. و 29 تومن هم مودم TP link. ممکنه راهنماییم کنین؟ می خوام ازشون 3 ماهه 3 گیگ بگیریم اونم گفتن 24/400. من منتظر راهنماییتون هستم. esmaili.biologist@gmail.com ممنون میشم بهم ایمیل بزنین. ممنونم :5:

esmaili_biology
29-01-2011, 12:33
سلام . من می خوام سرویسadsl واسهخونه بخرم بهترین سرویس adsl اصفهان کدومه؟ می خوام قطعیش زیاد نباشه و قیمتا رو هم لطفا برام بگید. در ضمن مخابرات پیش شماره تلفن ما رو ساپورت نمی کنه (پیش شماره 338) از بین شرکتای خصوصی بهم بگین کدوم بهتره . ممنوناز پرنیان نت پرسیدم گفت پارس انلاین ما شما رو ساپورت می کنه . نظر شما در مورد پرنیان نت چطوره؟ هزینه نصب adsl چقده ؟ میگه 20 تومن واسه نصب میگیریم و 29 تومن هم مودم TP link. ممکنه راهنماییم کنین؟ می خوام ازشون 3 ماهه 3 گیگ 3 ماهه بگیریم اونم گفتن 24/400. من منتظر راهنماییتون هستم. esmaili.biologist@gmail.com ممنون میشم بهم ایمیل بزنین. ممنونم:5:

siya22
29-01-2011, 12:55
1-راضی که نه اما خیلی خیلی راضی تر از پیشگامان

2-روزانه 150 تا 190 شبانه اصلا معلوم نیست شبی 900 مگ تا 1600 مگ دانلود میکنم-نرمالش رو 1 گیگ رو بگیر-سرویس 256

3-از 1 تا 6 تو سایتش نوشته و گفتند اما من تا 7 دانلود میکنم چیزی تاحالا ازم کم نکرده

4- خیر

5 رو هم خودم اضافه کنم که حس میکنم که ترافیک دزدی خیلیییی میکنه مخصوصا شب که من خوابم-شبی 50 تا 90 مگ-شایدم چون من تا 7 دانلود میکنم و نباید بکنم اما اگه این جور بود بیشتر از اینا باید کم میکرد چون از 1 تا 6 حدود 500 مگ یا 600 مگ دانلود میکنه و از 6 تا 7 حدود 450 مگ

حالا امشب از 1:10 شروع کردم به دانلود گذاشتم تا 6:30 ببینم چی میشه

ممنون عزیز
میشه آدرس نمایندگیشو بگین کجاست؟
قیمت 512 ماهی چنده؟

Amir..H
29-01-2011, 13:58
نمایندگی پارس که تو مهرداد هست

ali_disslove
29-01-2011, 15:04
ممنون عزیز
میشه آدرس نمایندگیشو بگین کجاست؟
قیمت 512 ماهی چنده؟

دوستمون که فرمودند خیابان مهرداد

اینم لیست قیمت ها

ali_disslove
29-01-2011, 15:16
یکی از دوستان به ما گفت یه شب دانلود نکن فردا شبش میتونی 2 تا 2.5 گیگ دانلود کنی دیشب دانلود نکردم اما نمیدونم چرا سرعت امروزم از 150-190 رسیده یه 50 تا 70 اینم از عجایبه 7 گانست

123sat2
29-01-2011, 15:38
ببخشید دوستان من مودمم tplink 8811 است و از طریق usb به کامپیوتر وصل کردم ولی مدام چراغ usb مودم چشمک میزنه یعنی خاموش و روشن میشه این عادیه ؟؟؟؟ یا مشکل داره ؟ مشکل از جکاست ؟ ممنون اگه جواب بدید .

ali_disslove
29-01-2011, 22:23
ببخشید دوستان من مودمم tplink 8811 است و از طریق usb به کامپیوتر وصل کردم ولی مدام چراغ usb مودم چشمک میزنه یعنی خاموش و روشن میشه این عادیه ؟؟؟؟ یا مشکل داره ؟ مشکل از جکاست ؟ ممنون اگه جواب بدید .

بهتره بگیم یه کم ،کم نورو پر نور میشه نه اینکه چشمک کامل به صورت روشن خاموش شدن-درسته ؟مخصوصا وقع دانلود بیشتر میشه-درسته ؟

خوب این طبیعیه عزیزم اصلا جای نگرانی نداره-مشکل خاصیم مثل قطعی با افت سرعت و غیره که ندارید؟اگه نه که دیگه خیالت تخت

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

یکی از دوستان به ما گفت یه شب دانلود نکن فردا شبش میتونی 2 تا 2.5 گیگ دانلود کنی دیشب دانلود نکردم اما نمیدونم چرا سرعت امروزم از 150-190 رسیده یه 50 تا 70 اینم از عجایبه 7 گانست

زنگ زدم پشتیبانی تهران گفت مشکل نداریمو درسته و مشکل از خودتونه

حدودا 2-3 ساعت بعد خودش درست شد و الان عادیه

123sat2
30-01-2011, 17:38
بهتره بگیم یه کم ،کم نورو پر نور میشه نه اینکه چشمک کامل به صورت روشن خاموش شدن-درسته ؟مخصوصا وقع دانلود بیشتر میشه-درسته ؟

خوب این طبیعیه عزیزم اصلا جای نگرانی نداره-مشکل خاصیم مثل قطعی با افت سرعت و غیره که ندارید؟اگه نه که دیگه خیالت تخت

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

نه کامل خاموش روشن میشه
این پیشگامان که سرعتش افتضاحه ، صد رحمت به وایمکس حداقل سرعتش ثبات داره .

ali_disslove
31-01-2011, 03:16
نه کامل خاموش روشن میشه
این پیشگامان که سرعتش افتضاحه ، صد رحمت به وایمکس حداقل سرعتش ثبات داره .

مگه چنده ؟سرویس 128 دارید ؟خوب باید بین 40 تا 45 دیگه حداکثر 50 باشه و شب هاش 15 فیکس

کمتره ؟دیگه پیشگامان همینه قبلا هم گفته بودم سرعت هاشو چندین بار اگه سرعتتون از اینی که گفتم کمتره حتما یه مشکلی وجود داره

saeid127
31-01-2011, 14:19
سلام دوستان

امروز سرویس 1 مگ من تموم شد.پول ریختم به حساب و 2 مگ شارژ کردم(تلفنی).جالبه که سرعت من کمتر شده :18:
قبلا حدود 120 بود الان حدود 100-90.زنگ زدم میگه اختلال سرعت کلیه.شما هم سرعتتون پایینه یا این داره چرت میگه؟
اگه اینطوری بمونه میرم کل شرکت رو رو سرشون خراب میکنم! :47:

Amir..H
31-01-2011, 15:50
سلام دوستان

امروز سرویس 1 مگ من تموم شد.پول ریختم به حساب و 2 مگ شارژ کردم(تلفنی).جالبه که سرعت من کمتر شده :18:
قبلا حدود 120 بود الان حدود 100-90.زنگ زدم میگه اختلال سرعت کلیه.شما هم سرعتتون پایینه یا این داره چرت میگه؟

سرویس با تعرفه های جدید گرفتین یا با
همون تعرفه های قدیم؟؟؟

saeid127
31-01-2011, 17:02
با تعرفه جدید!

ali_disslove
31-01-2011, 17:32
سلام دوستان

جدی ؟چند شبه داری باهاش دانلود میکنی ؟تو 1 شب نمیشه تصمیم گرفت

روزانش چطوره ؟

نگفت اختلالش کی درست میشه؟؟

از 2 تا 6 چند گیگ دانلود کردی ؟

saeid127
31-01-2011, 19:23
هنوز به شب نرسیده علی جان! :31:
همین ظهر امروز شارژ کردم.جالبه که سرعتم کمتر هم میشه.حدود 70-80 هم میرسه.خیلی نوسان داره.ولی پینگ بهتر شده.
دوباره زنگ زدم پشتیبانی،گفت فردا صبح پورتت رو از مخابرات چک میکنیم.شماره موبایل گرفت گفتم تماس میگیریم.
اگر همین سرعت رو شب هم داشته باشم فکر نکنم بیشتر 1.6 دانلود کنم.یعنی 600 مگ کمتر قبلم!!!!!!!

ali_disslove
31-01-2011, 20:28
هنوز به شب نرسیده علی جان! :31:
همین ظهر امروز شارژ کردم.جالبه که سرعتم کمتر هم میشه.حدود 70-80 هم میرسه.خیلی نوسان داره.ولی پینگ بهتر شده.
دوباره زنگ زدم پشتیبانی،گفت فردا صبح پورتت رو از مخابرات چک میکنیم.شماره موبایل گرفت گفتم تماس میگیریم.
اگر همین سرعت رو شب هم داشته باشم فکر نکنم بیشتر 1.6 دانلود کنم.یعنی 600 مگ کمتر قبلم!!!!!!!

آخه نیست من تخصصم شبانست هر کی هر چی بگه فکر میکنم دار شبانه رو میگه :31:

اما یه چیز میگم فردا بهش میرسی تا 10 روز دیگه هم بشینی بهت زنگ نمیزنند

این احتمالا یه مشکلی پیش اومده وگرنه شاید شبش خوب نباشه اما غیر ممکن روزو هم خوب نتونند سرعت بدند مطمئن باش حل میشه تا 2 روز دیگه-الانم آب بندی نشده

پینگ میگیری بهتر شده یا در عمل ؟چون من پینگ پارسو که میگیرم خیلی بدتر از پیشگامانه اما در عمل خیلییی سریعتر باز میکنه و من فکر میکنم به خاطر سرعتش که 5 برابره این جوری تو چش میزنه

دیشبم 1400 مگ دانلود کردم

ali_disslove
01-02-2011, 02:35
آقا سعید داداش چه خبر ؟؟؟سرعت شبانت چطوره ؟؟؟

ما که امشب انگار بد جوری آب رفته تو کابلا پارس آنلاینمون سرعت میانگین 25 هست حالمونو بد جور گرفته

saeid127
01-02-2011, 09:35
سرعتم مثل همون 1 مگ هست تقریبا.نامرد ها فقط 2 ساعت کم کردند.دیشب 1.58 بیشتر دانلود نکردم! :41:
تازه سر ساعت 2 قطع میشه.دوباره باید وصل بشی.

frnsh
01-02-2011, 17:47
همچنان سرعت من تغییری نکرده! :8:
همون حدود 50 که بود!
شبی هم تقریبا 700 تا 900 مگ میگیرم.

علی جان میخوای برگردی به پیشگامان؟ :27:

ali_disslove
01-02-2011, 18:06
همچنان سرعت من تغییری نکرده! :8:
همون حدود 50 که بود!
شبی هم تقریبا 700 تا 900 مگ میگیرم.

علی جان میخوای برگردی به پیشگامان؟ :27:

با 128 اين قدر ميگيري ؟

نه ديشب ساعت 3 شب برق رفت تا 3:15 بعد كه اومد جاتون خالي حسابي جبران كرد(فكر كنم برق كه رفت ديگه هم خواب بودند كامپيوتر ها هم رو دانلود برق كه اومد ديگه روشن نشدو ما حسابي تا صبح حال كرديم

اينم آخرين تست از پارس پيشگامانيا 2 مگاشون بياند جلو ببينم جلو اين تستي كه گذاشتم حريف 256 هستند يا نه با 2 مگشون اما خداش شاهدخه سرعت 190 هست من نميدونم چرا اين ميزنه 145

ولي يه مشكل از ديروز پيدا كردم اونم اينكه اصلا وي پي ان وصل نميشه و ارور 734 ميده اعصابمو ريخته به هم ماله پارسه يا چيزه ديگه ؟؟؟؟

اینم یه پینگ خوشگل

اینم یک ساعت بعد

farzan311
01-02-2011, 20:52
اخیش دلم خنک شد بالاخره این سعید هم سرعتش کم شد :27:
البته به ضررم هم شد دیگه از کی سریال بگیرم:31:
به هر حال ما که احتمالا خطمون رو میخوایم عوض کنیم بعدش میرم از یه شرکت دیگه میگیرم شایدم وایمکس گرفتم:8:

ali_disslove
01-02-2011, 22:56
اخیش دلم خنک شد بالاخره این سعید هم سرعتش کم شد :27:
البته به ضررم هم شد دیگه از کی سریال بگیرم:31:
به هر حال ما که احتمالا خطمون رو میخوایم عوض کنیم بعدش میرم از یه شرکت دیگه میگیرم شایدم وایمکس گرفتم:8:

وایمکس دیگه چیه-نگیر که پولتو ریختی تو چاه هم ایرانسل هم اسپادان هم.....

farzan311
01-02-2011, 22:59
اره رفتم سرچیدم دیدم مزخرفه شیطونه میگه یه خط از ترکیه بکشیم بیاریم اینچا اینترنت 24 مگ بگیریم:21:

mohamad skystar
02-02-2011, 00:32
من که 128 شاتل رو دارم راضیم.قطع هم نمیشه اصلا.
فقط درد پول دارن از یک ماه قبل صورت حساب میفرستن.

ali_disslove
02-02-2011, 00:39
من که 128 شاتل رو دارم راضیم.قطع هم نمیشه اصلا.
فقط درد پول دارن از یک ماه قبل صورت حساب میفرستن.

شاتل فقط ثبات روزانه داره یعنی هیچ وقت نمیشه قطع بشه مگه اینکه چی بشه

وگرنه نه سرعت روزانش خوبه و نه شبانش من در تعجبم از چیش راضی هستید -کدوم مرکزید سرعت روزانه و شبانه رو محبت میکنید بگید ؟

siya22
02-02-2011, 00:49
ما که مجبور شدیم دوباره از پیشگامان بگیریم.پارس پورت خالی نداشت.اینم شانس ماست دیگه.حالا تا ماه دیگه

ali_disslove
02-02-2011, 01:03
ما که مجبور شدیم دوباره از پیشگامان بگیریم.پارس پورت خالی نداشت.اینم شانس ماست دیگه.حالا تا ماه دیگه

چه سرویس گرفتی ؟خوب هست ؟سرعت شبانه چنده؟

اما من اگه قبل از اینکه پارسو درخواست داده بودم پیشگامان این قیمتای جدیدشو میزد حتما حتما یه 2 مگ 1 ماهه میگرفتم ببینم چه جوریاست--آخه من کلا همه شرکتیو باید یه تست بزنم این پرنیان نت هم سپاهان شهر سرویساشو راه اندازی کرده اما خاک تو سر چیزی نداره

خیلیییی دلم میخواد رنگین کمانو فن آوا بیاند اینجا از هر کدوم یکی یه دوونه 1 ماهه میگیرم

راستی سرویسا جدید اقتصادی فن آوا هم عجب قیمتای خوبی داره فقط حیف که یوزر پسورد شبانش جداست

اگه یک ماهه گرفتی و خوب نبود حتما فرم درخواست پارسو پر کن تا اگه خالی شد واست بزارند منم 6 ماه منتظر پورتش بودمو خالی نشد تا آخر پورت اضافه کردند اما یکی از دوستان قدیمی پارسی که ماله سپاهان شهره میگه قبل از اینکه پورت اضافه کنند تا شبی 3.6 گیگ هم با سرویس 256 دانلود میکردم حالا شانس من رسیده به 1.4 گیگ

ali_disslove
02-02-2011, 08:03
ما هم آسه آُسه داریم میشیم جغد شبا بیداریم روزا میخوابیم با تموم شدن دانلود شبانه-امشب جالب نبود کلا 850 مگ بیشتر نشد حالمونو گرفت بریم بگیریم بخوابیم تا 3 بعد ظهر-شب همگی بخیر هر چند دیگه آفتاب زده

saeid127
02-02-2011, 09:15
من که خیلی پشیمونم.قبلا هر شب حداقل 2.2 گیگ دانلود میکردم ولی حالا 1.5 :13::41::37:
هرچی هم زنگ میزنم پشتیبانی میگه مسئول فنی مون نیومده!!!!!! نمیدونم اینها منو خر فرض کردند یا خودشون...

frnsh
02-02-2011, 11:24
با 128 اين قدر ميگيري ؟

نه با 512 .

siya22
02-02-2011, 12:03

اما من اگه قبل از اینکه پارسو درخواست داده بودم پیشگامان این قیمتای جدیدشو میزد حتما حتما یه 2 مگ 1 ماهه میگرفتم ببینم چه جوریاست--آخه من کلا همه شرکتیو باید یه تست بزنم این پرنیان نت هم سپاهان شهر سرویساشو راه اندازی کرده اما خاک تو سر چیزی نداره

خیلیییی دلم میخواد رنگین کمانو فن آوا بیاند اینجا از هر کدوم یکی یه دوونه 1 ماهه میگیرم

راستی سرویسا جدید اقتصادی فن آوا هم عجب قیمتای خوبی داره فقط حیف که یوزر پسورد شبانش جداست

اگه یک ماهه گرفتی و خوب نبود حتما فرم درخواست پارسو پر کن تا اگه خالی شد واست بزارند منم 6 ماه منتظر پورتش بودمو خالی نشد تا آخر پورت اضافه کردند اما یکی از دوستان قدیمی پارسی که ماله سپاهان شهره میگه قبل از اینکه پورت اضافه کنند تا شبی 3.6 گیگ هم با سرویس 256 دانلود میکردم حالا شانس من رسیده به 1.4 گیگ

512 گرفتم نه همونجوریه البته میگفت پورتامونو باز میکنیم تا چند وقت دیگه
عزیز 1 مگ و 2 مگ به خونگی نمیدن تازه من چون نامه بردم از دانشگاه بهم 512 داده بعدشم که بهش گفتم چرا بقیه شرکتا میدن گفت اونا کارشون غیر قانونیه.خلاصه که یه ماه دیگه رفت تو پاچمون:13:

ali_disslove
02-02-2011, 14:57
512 گرفتم نه همونجوریه البته میگفت پورتامونو باز میکنیم تا چند وقت دیگه
عزیز 1 مگ و 2 مگ به خونگی نمیدن تازه من چون نامه بردم از دانشگاه بهم 512 داده بعدشم که بهش گفتم چرا بقیه شرکتا میدن گفت اونا کارشون غیر قانونیه.خلاصه که یه ماه دیگه رفت تو پاچمون:13:

غلط کرد که گفت نمیدیم میرفتی یکی از ریسلر ها بهت میداد اینم خیلی عجیب بوده خیلیا خونگی 1 تا 2 مگ دارند حتی پشتیبانی هم من زنگ زدم گفت میدیم ولی 4 و 6 مگو نمیدیدیم

black_19_night
02-02-2011, 21:49
اين روز ها كه وضعيت شاتل خيلي خرابه
دوستان حواسشون جمع باشه....:10:

rasoul2005
03-02-2011, 00:06
اين روز ها كه وضعيت شاتل خيلي خرابه
دوستان حواسشون جمع باشه....:10:
شدیدا تایید میشه من دنبال جایگزینی ام یا از پارس انلاین و یا پیشگامان سرویس میگیرم

iceweek
03-02-2011, 08:00

شما که از پیشگامان داشتی این سرویس 1مگش شبانش هم یک مگ هست؟اگر فقط روزانست همون پارس بهتره.چون اونم 1مگ در واقع میده و شبانش طولانی تره

saeid127
03-02-2011, 09:22
سلام دوستان
سرویس جدید پیشگامان افتضاحه.سرعت 2 مگش که نصفه.شب دو ساعت کمتره،تازه نمیدونم چرا دیشب دانلود من 500 کیلوبایت بوده :18: :23:
دیگه داره اعصابم رو خورد میکنه.امروز تکلیفم رو روشن میکنم.

farzan311
03-02-2011, 13:35
خوب خوبه روشن کن که ما نریم بخریم منم 4 روز دیگه سرویسم تمومه و حالشو ندارم برم از یه شرکت دیگه بگیرم کسی زودتر من نمیخاد به عنوان پیش مرگ همایونی بره از این سرویسا بگیره؟:31:

hes_luckey
03-02-2011, 14:50
دوستان کسی هست سرویس 64/512 خلیج فارس فن آوا رو گرفته باشه ؟

قبلا علی آقا زحمت کشیدن راهنمایی کردن ولی کسی هست که خودش گرفته باشه و الان سرویس داشته باشه ؟

کلا سرعت دانلودش چجوریه با توجه به اینکه شیر 64/512 هست ؟ یعنی همش رو 8 یا بیشترم میشه ؟

ممنونم ازتون به خصوص علی آقا

frnsh
03-02-2011, 14:53
جدی سرویس جدید دو ساعت کمتره؟ یعنی میشه از چندتا چند؟
سرعتش برای منم کم شده! دیشب کلهم حدود 100 مگ دنلود داشتم فقط!

saeid127
03-02-2011, 15:07
جدی سرویس جدید دو ساعت کمتره؟ یعنی میشه از چندتا چند؟
سرعتش برای منم کم شده! دیشب کلهم حدود 100 مگ دنلود داشتم فقط!

آره.از 2 تا 6
نمیدونم دیشب مشکل چی بوده ولی من دیشب 500 کیلوبایت دانلود داشتم.رپیدباز هم که لینکهاش مزخرف شده.

ali_disslove
04-02-2011, 03:09
پس گفتند به مناسبت 22 بهمن سرعت اینترنت 11 برابر میشه و پهنای باند 1000 برابر میشه و ..... پس کو ؟ما که سرعتمون اضافه که نشده امشب مسخره هم شده امیدوارم تا صبح اینجوری نمونه و گرنه 500 مگ بیشتر عایدمون نمیشه

امشب اولین شبیه که داره قر میاد منم به فکرم زده که دوباره بعد 3 ماه عوضش کنم امشب با پشتیبانی رنگین کمان چت کردم گفت تا قبل از عید میخوایم 17 مرکز رو راه اندازی کنیم البته سپاهانشهر جزو 17 مرکز نبودو گفت گذاشتیم برا بهار 90

به به چشمم روشن تا اومدیم تایپ کنیم اینو به کل قطع شد

saeid127
04-02-2011, 19:01
بچه ها سرعتم درست شد! :26:
الان با سرعت حدود 240-250 وصلم. :5:
امشب یه تست بزنم ببینم چقدر کاسبم.
پریشب هم اشتباه از من بود.تو زمان بندی IDM اشتباه کرده بودم.

ali_disslove
04-02-2011, 19:34
بچه ها سرعتم درست شد! :26:
الان با سرعت حدود 240-250 وصلم. :5:
امشب یه تست بزنم ببینم چقدر کاسبم.
پریشب هم اشتباه از من بود.تو زمان بندی IDM اشتباه کرده بودم.

جدی ؟یه تست میزاری از speedtest ? من بدبخت که دیشب فقط 800 مگ -نکنه اینم مثل پیشی بشه شبی 300 مگ ؟شانس منه هر جا میرم از قدم من اون isp گند میزنه

هر روز روزانش سرعتش بیشتر میشه و شبانه بدتر من 1400 مگ میگرفتم خیلی راضی بودم اما 2 شبه شده 800 تا 900 مگ

saeid127
04-02-2011, 21:15
اینم تست:

البته سرعتم بالاتره.گفتم حدود 240

puffi_vahshi
04-02-2011, 22:38
سلام من 2 روز دیگه زمانم تمام میشه نمیدونم تمدید کنم یا برم یه شرکت دیگه ؟ اگه آنلاین شارژ کنم به مشکل بر نمی خورم ؟ اینجا کسی هست سرویس از آسیا تک یا رنگین کمان داشته باشه مرکز ردانی ؟؟؟؟

ali_disslove
05-02-2011, 04:50
آقا سعید چه خبر ؟تا حالاش چند تا دانلود کردی ؟شبانه رو به راهه ؟ماله من که عین دیشب خیلی دانلود کنه دیگه حداکثر 900 تا

saeid127
05-02-2011, 07:46
نه.شبانه اصلا خوب نبود.البته نمیدونم مشکل از رپیدبازه یا از سرعت!!:41:
لینکهای غیر رپیدباز دانلود شده ولی رپیدباز ها همشون ناقصه!کلا 1.5 بیشتر نگرفتم.تا شبهای بعد ببینم چی میشه.

ali_disslove
05-02-2011, 18:52
نه.شبانه اصلا خوب نبود.البته نمیدونم مشکل از رپیدبازه یا از سرعت!!:41:
لینکهای غیر رپیدباز دانلود شده ولی رپیدباز ها همشون ناقصه!کلا 1.5 بیشتر نگرفتم.تا شبهای بعد ببینم چی میشه.

بازم خوبه من که 800 مگ لینکمم کاملا سالمو پر سرعت بود

کلا از 1 تا 6 یعنی توی 5 ساعتی که خودش گفته رایگانه فقط 500 مگ میشه گرفت اما شانسمون گفته واسمون از 6 تا 7 هم که سرعتا عادی میشه رایگانه و توی این یک ساعت حدود 500 مگ تا 600 مگ میگیرم وگرنه اگه قرار باشه اینم رایگان نباشه که دیگه بدبختم ماله بعضیا رایگانه ماله بعضیا نه ماله ما که همش رایگان بوده

hes_luckey
05-02-2011, 22:04
دوستان کسی هست سرویس 64/512 خلیج فارس فن آوا رو گرفته باشه ؟

قبلا علی آقا زحمت کشیدن راهنمایی کردن ولی کسی هست که خودش گرفته باشه و الان سرویس داشته باشه ؟

کلا سرعت دانلودش چجوریه با توجه به اینکه شیر 64/512 هست ؟ یعنی همش رو 8 یا بیشترم میشه ؟

ممنونم ازتون به خصوص علی آقا

آقا سرویس من تموم شد

کسی جوابی نداره واسه این پست ؟

ali_disslove
05-02-2011, 22:52
آقا سرویس من تموم شد

کسی جوابی نداره واسه این پست ؟

دوست عزیز اینجا هیچ کس فن آوا نداره پست قبلی رو که دادی میخواستم بت بگم گفتم بزار خودت مطمئن شی که کسی نیست

پیغام خصوصیتو چک کن آدرسی گذاشتم که چند نفری فن آوا دارند اونجا عضو شو و بپرس میتونی هم پست های دیگران رو بخونی متوجه شی

شب خوبی داشته باشید

hes_luckey
05-02-2011, 23:54
دوست عزیز اینجا هیچ کس فن آوا نداره پست قبلی رو که دادی میخواستم بت بگم گفتم بزار خودت مطمئن شی که کسی نیست

پیغام خصوصیتو چک کن آدرسی گذاشتم که چند نفری فن آوا دارند اونجا عضو شو و بپرس میتونی هم پست های دیگران رو بخونی متوجه شی

شب خوبی داشته باشید

علی آقا دمت گرم بازم گل کاشتی دستت درد نکنه

ali_disslove
06-02-2011, 00:56
آقا سازمان فیلترینگ شبانه روزیه ؟

خداشاهده بخدا قسم تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بودم داشتم دونه دونه آهنگاشو دانلود میکردم یهو فیلتر شد ساعت 12:50 دقیقه شب-خیلیییییییییی عجیبه هنوز صفحه اصلی که با همین آدرس باز کردم بازه اما از الان دیگه باز نمیشه و میگه با استناد......

یزد موزیکم همین حالا شد

منتظرم گنجا هم بشه بخوایم

alirrp
06-02-2011, 17:25
دوستان ممنون از پست هاتون
آخرش به نظر شما من 128 9 گیگ پارس سه ماه 33$ بگیرم (FP1-9X** )
یا 128 7 گیگ پیشگام سه ماه 28$ ؟
مصرفم بالاست
شبانه برام مهمه
خانه اصفهانم

یه مدم ارزان بی دردسر وایرلس چه مارکیه چند و از کجا بخرم ؟ ؟ ؟
پیشاپش از بروبچ که جواب می‌دهند تشکر می‌کنم.

ali_disslove
06-02-2011, 20:05
دوستان ممنون از پست هاتون
آخرش به نظر شما من 128 9 گیگ پارس سه ماه 33$ بگیرم (FP1-9X** )
یا 128 7 گیگ پیشگام سه ماه 28$ ؟
مصرفم بالاست
شبانه برام مهمه
خانه اصفهانم

یه مدم ارزان بی دردسر وایرلس چه مارکیه چند و از کجا بخرم ؟ ؟ ؟
پیشاپش از بروبچ که جواب می‌دهند تشکر می‌کنم.

خوب معلومه شک نکن پارس آنلاین چون اول اینکه پارس داره 2 گیگ بیشتر میده دوم اینکه پارس سرعتش 140 هست سرویس 128 اما پیشگامان 40-45

سوم اینکه با 128 پارس شبی 500 مگ ولی با 128 پیشگامان شبی 300 مگ میتونی دانلود کنی

مودمم میری بازار کامپیوتر خیابان طالقانی اونجا مغازه به مغازه قیمت کن هر کی ارزون تر میداد مودما همش خوبند همشونم با همه isp ها سازگاری دارند مودم وایرلس alfex و level one رو باهاشون کار کردم جفتش تا حالا عالی بوده

اگه هم میخوای میتونی پول بیشتر بدی سیمفونی -ایسوز زایکسل بخری اما همش یکیه فقط بعضیا یه کم بیشتر اسم در کردندو آدم نسبت به مارکش مطمئن تره

farshad86
07-02-2011, 02:04
سلام
کسی از مرکز مخابرات امام علی اینجا هست؟(پیش شماره 780 یا 781).
اینترنت برای وبگردی با ماهی حدود 2 3 گیگ پهنای باند میخوام. شبانه مهم نیست. روزی چند ساعت قراره استفاده بشه و توی این چند ساعت بدون مشکل و قطعی باشه...
چی پیشنهاد میشه؟

ali_disslove
07-02-2011, 15:53
سلام
کسی از مرکز مخابرات امام علی اینجا هست؟(پیش شماره 780 یا 781).
اینترنت برای وبگردی با ماهی حدود 2 3 گیگ پهنای باند میخوام. شبانه مهم نیست. روزی چند ساعت قراره استفاده بشه و توی این چند ساعت بدون مشکل و قطعی باشه...
چی پیشنهاد میشه؟

پیشگامان---قیمت خیلی خوبیم داره

قیمت ها رو در سایت

ali_disslove
07-02-2011, 19:58
ما دیشب ساعت 6:45 صبح بود دیدیم سرعت 180-190 هست ما هم شک کردیم که نکنه رایگان نیست مودمو خاموش روشن کردیم دیدیم 1 مگم کم نکرده هیچی از 6:45 تا 7 با خیال راحت گذاشتیم دانلود حالا میبینم از زمانی که مودمو خاموش کردمو روشن کردم دیگه از رایگانی در اومده --هیچی الکی 137 مگابایت کرد تو پاچمون -خیلیییی نا مردیه

نتیجه اخلاقی اینکه نباید مودمو توی ساعت رایگان 6 تا 7 خاموش روشن کرد

اینم گزارش مصرف

کد:

farshad86
07-02-2011, 23:53
پیشگامان---قیمت خیلی خوبیم داره

قیمت ها رو در سایت

چه عجب سایتشون را آپدیت کردن!:دی
پشتیبانیشون الان چند ساعتس؟:دی هنوزم میپیچونه؟!:دی
از پیشگامان خاطره خوبی ندارم! به کسی توصیه نمیکنم:دی
الان سرعت صبانت 128 توی روز تا چند بازه؟!
شاتل هم بد نیست گویا...

ali_disslove
08-02-2011, 00:51
چه عجب سایتشون را آپدیت کردن!:دی
پشتیبانیشون الان چند ساعتس؟:دی هنوزم میپیچونه؟!:دی
از پیشگامان خاطره خوبی ندارم! به کسی توصیه نمیکنم:دی
الان سرعت صبانت 128 توی روز تا چند بازه؟!
شاتل هم بد نیست گویا...

آره تازه پنل کاربریشم عوض کرده-البته خراب کرده قبلیه بهتر بود

صبا توی روز 130 شب تعطیل

شاتل روزو شبش تعطیل شده به هیچ وجه سراغش نرو

خوب اگه بخوای پارس بگیری اصلا نمیصرفه برات قیمتاش خیلی بالاست توی این 1-2 مگی که شما میخوایم

میخوای سرعت روزانت خوب باشه ؟خوب پارسو صبا جفتش روزانه های خیلی خوبی دارند-مثلا 512 پارس سرعت 230 تا 250 داره همین طور صبا همین حدوده باید ارزونتر باشه

saeid127
08-02-2011, 09:07
آقا من هی غر زدم،دیروز زنگ زدم پشتیبانی گفت نصف شی زنگ بزن بهشون بگو سرعتایینه.من که شبها خوابم ولی دیشب سرعت عالی بوده!
دیشب تو 4 ساعت 2.5 گیگ دانلود داشتم.امیدوارم همینطور بمونه.

MoH_@_MaD
08-02-2011, 16:40
كسايي كه ميخوان جديدا از شاتل سرويس بگيرن به هيج وجه سمت شاتل نياين به هيچ وجه!
سرعت شبانه شاتل حتي از dialup هم كمتره!
ديشب با شاتل نهايت 6 ميگرفت و معمولا بين 3-4 بود همون موقع با dialup وصل شدم راحت 7-8 رو ميگرفت!
پول +2 adsl !ميگيرن اونوقت حتي نميتونن dilaupهم بدن!
پارس هم كه انگار اين چند وقته زياد مالي نيس!
پيشگامانم كه شماره مارو ساپورت نميكنه!
صبانتم كه از اون ور!
به خدا موندم چيكار كنم !يعني تو اين مملكت كوفتي يه اينترنت زپرتي هم مثل آدم نميتونن بدن!
همه جاي دنيا دارن با چندين مگ سرعت وصل ميشن اونوقت ما برا چند كيلو بايت هي بايد تو سرو مغز هم بزنيم!
مملكته داريم
اه!

ali_disslove
08-02-2011, 17:09
كسايي كه ميخوان جديدا از شاتل سرويس بگيرن به هيج وجه سمت شاتل نياين به هيچ وجه!
سرعت شبانه شاتل حتي از dialup هم كمتره!
ديشب با شاتل نهايت 6 ميگرفت و معمولا بين 3-4 بود همون موقع با dialup وصل شدم راحت 7-8 رو ميگرفت!
پول +2 adsl !ميگيرن اونوقت حتي نميتونن dilaupهم بدن!
پارس هم كه انگار اين چند وقته زياد مالي نيس!
پيشگامانم كه شماره مارو ساپورت نميكنه!
صبانتم كه از اون ور!
به خدا موندم چيكار كنم !يعني تو اين مملكت كوفتي يه اينترنت زپرتي هم مثل آدم نميتونن بدن!
همه جاي دنيا دارن با چندين مگ سرعت وصل ميشن اونوقت ما برا چند كيلو بايت هي بايد تو سرو مغز هم بزنيم!
مملكته داريم
اه!

آخه شما هم بدترینشو انتخاب کردی صبانت پیشگامان فن آوا رنگین کمان پارس آنلاین چرا نمیگیری ؟شبی چه قدر میخوای دانلود کنی ؟

ali_disslove
08-02-2011, 18:02
آقا من هی غر زدم،دیروز زنگ زدم پشتیبانی گفت نصف شی زنگ بزن بهشون بگو سرعتایینه.من که شبها خوابم ولی دیشب سرعت عالی بوده!
دیشب تو 4 ساعت 2.5 گیگ دانلود داشتم.امیدوارم همینطور بمونه.

اگه همیشه همین جور بمونه من برمیگردم پیشگامانو یه 2 مگ میگیرم 1 ساله میشه ماهی 11500 بعد 5 گیگم ترافیک سرش میکنیم 15 تومن -خیلی میرزه

من با پارس دقیق شبی 1 گیگ میتونم روش حساب کنم اگه اون 2.5 گیگ باشه برخواهم گشت

فقط 1 بدی داره اونم اینکه آدم باید تا 2 بیدار بمونه استارت دانلود رو بزنه آخه با گوشی نمیشه گفت که مثلا 2 شروع کنه

سعیدجون 2-3 روز یه بار حتما خبر بده ببینیم خوبه یا نه که عید بیام پیشی

farzan311
08-02-2011, 18:31
اگه همیشه همین جور بمونه من برمیگردم پیشگامانو یه 2 مگ میگیرم 1 ساله میشه ماهی 11500 بعد 5 گیگم ترافیک سرش میکنیم 15 تومن -خیلی میرزه

من با پارس دقیق شبی 1 گیگ میتونم روش حساب کنم اگه اون 2.5 گیگ باشه برخواهم گشت

فقط 1 بدی داره اونم اینکه آدم باید تا 2 بیدار بمونه استارت دانلود رو بزنه آخه با گوشی نمیشه گفت که مثلا 2 شروع کنه

سعیدجون 2-3 روز یه بار حتما خبر بده ببینیم خوبه یا نه که عید بیام پیشی
سلام
خوب منم احتمالا فردا سرویس دو مگ میگیرم خبرشم میگم حالا دوباره سرعت ما نصف سعید میشه شایدم برعکس:8:
راستی شما سرعت دانلودت با موبایل با pc یکیه؟
اخه من با ایپاد دانلود بکنم یه 20 تا سرعت کمتره ولی خوبیش اینه اصلا نوسان نداره

ali_disslove
08-02-2011, 19:52
سلام
خوب منم احتمالا فردا سرویس دو مگ میگیرم خبرشم میگم حالا دوباره سرعت ما نصف سعید میشه شایدم برعکس:8:
راستی شما سرعت دانلودت با موبایل با pc یکیه؟
اخه من با ایپاد دانلود بکنم یه 20 تا سرعت کمتره ولی خوبیش اینه اصلا نوسان نداره

دمت گرم حتما خبر کن تا دیگه حسابی مطمئن شیم همه تا یه حدی صفا میکنند

آره دقیقا یکیه فقط به شرطی که از ucweb استفاده کنم وگرنه سرعت 1 دهمه کامپیوتره

دانلود با کامپیوتر نه از نظر مصرف برق میرزه (مخصوصا با اعمال یارانه ها) هم شدید صدا میده نمیزاره بخوابیم هم چراغ دکمه پاور صاف میزنه تو چشم آدم(ماله من چراغش بیشتر شبیه لامپه تا led)
و هم استهلاک کامپیوتر نمیرزه که رمو سی پی یو گرافیک هارد و هزار چیزه دیگه بکار باشند تازه اگه خواستی ببینی چه قدر دانلود شده باید کلی از جات نصفه شب پاشیو یه مانیتوره گنده رو روشن کنی اما گوشی یا حالا آیپاد هیچ کدوم از این مشکلات و خیلی از مشکلات دیگه نیست)

MoH_@_MaD
08-02-2011, 21:46
آخه شما هم بدترینشو انتخاب کردی صبانت پیشگامان فن آوا رنگین کمان پارس آنلاین چرا نمیگیری ؟شبی چه قدر میخوای دانلود کنی ؟
من حدودا يه ساله كه شاتل دارم اون اوايل خدايي خيلي خوب بود و راحت شبي 1200مگ ميگرفت
ولي از وقتي كه اين قانون مسخره ي fair use polic (كه مخصوص سرويس هاي آرته ولي نامردا رو اكو هم اجرا ميكنن)رو آوردن گند زدن رفته!!
پيشگامان كه شماره ي مارو ساپورت نميكنه
صبانت و پارس هم كه انگار ديگه مثل قبل نيستن
فن آوا و رنگين كمان هم كه كسي رو نديدم كه داشته باشه كه ببينم وضيعتشون چجوره
موندم چيكار كنم!
من شبي 1200 تا بگيرم كافيه
شما چه سرويسي از پارس دارين ؟شبي چقدر دانلود ميكنين؟
اگه بشه ميخوام دوره ي بعد بيام رو پارس

saeid127
09-02-2011, 09:29
:18::18::18:
دیشب 3.12 گیگ دانلود داشتم!!!!!!!
دمش گرم.2 ساعت کمتر روشن میمونه 1 گیگ بیشتر میگیرم.تقریبا با همون پول.

iceweek
09-02-2011, 12:32
:18::18::18:
دیشب 3.12 گیگ دانلود داشتم!!!!!!!
دمش گرم.2 ساعت کمتر روشن میمونه 1 گیگ بیشتر میگیرم.تقریبا با همون پول.

شمابا پیشگامان قرارداد بستی تعهدی روی سرعت شبانه ندادن؟مثلا اندازه روزانست یا نصف روزانه یا... یا اینکه گفتن هرمقداری ممکنه باشه؟

iceweek
09-02-2011, 12:43
راستی یه موضوع جالبی در مورد پیشگامان هست
سرویس 1مگ 3ماهه ترافیک 3گیگ را میده 31 تومان
1مگ 3 ماهه ترافیک 7 گیگ را میده49 تومان
یعنی اختلاف 18 تومانی برای 4 گیگ ترافیک.درصورتی که خودش 5 گیگ ترافیک را 15 تومان میده.شما چه دلیلی براش میبینید؟
توی بقیه تعرفه هاش هم نگاه کنید همچین موضوعی را میبینید!!

saeid127
09-02-2011, 15:42
شمابا پیشگامان قرارداد بستی تعهدی روی سرعت شبانه ندادن؟مثلا اندازه روزانست یا نصف روزانه یا... یا اینکه گفتن هرمقداری ممکنه باشه؟

نه بابا!
تو ایران کسی مگه تعهد هم داره؟؟؟!!!
تو قرار دادشون فقط تهدید میکنن.مسئولیت همه چیز با خودته!
اگه بخوان واسه کاستی شون بهونه بیارن دستت به هیچ جا بند نیست.یه وقت دیدی گفت سیم تلفونت نازکه به خاطر همینه سرعتت پایینه!! :27:
کلا روی سرعت شبانه هیچ شرکتی کامل پینای باند رو نمیده.ولی تا اینجای کار پیشگامان نسبتا بهتر بوده.
طبق گفته برادر علی و چند نفر دیگه از دوستان پارس آنلاین هم خوبه.

saeid127
09-02-2011, 15:52
دمت گرم حتما خبر کن تا دیگه حسابی مطمئن شیم همه تا یه حدی صفا میکنند

آره دقیقا یکیه فقط به شرطی که از ucweb استفاده کنم وگرنه سرعت 1 دهمه کامپیوتره

دانلود با کامپیوتر نه از نظر مصرف برق میرزه (مخصوصا با اعمال یارانه ها) هم شدید صدا میده نمیزاره بخوابیم هم چراغ دکمه پاور صاف میزنه تو چشم آدم(ماله من چراغش بیشتر شبیه لامپه تا led)
و هم استهلاک کامپیوتر نمیرزه که رمو سی پی یو گرافیک هارد و هزار چیزه دیگه بکار باشند تازه اگه خواستی ببینی چه قدر دانلود شده باید کلی از جات نصفه شب پاشیو یه مانیتوره گنده رو روشن کنی اما گوشی یا حالا آیپاد هیچ کدوم از این مشکلات و خیلی از مشکلات دیگه نیست)

ما خودمون رو فدا میکنم تا شما راحت باشید و در آینده امنیت داشته باشید :دی
واسه همینه که شبها کم دانلود میکنی دیگه!آخه دانلود منیجر گوشی کی میتونه مثل پی سی باشه!؟
از نظر استحلاک هم که گوشی خداییش عمرش از پی سی کمتره،در برخی موارد گرونتر.تازه مورد اطمینان هم نیست.به قول خودت باید بیدار بمونی.
اگه مادربردت اسوس باشه که یه نرم افزار داره که توان برق مصرفی رو در مواقعی مثل این به حدود 100 وات کاهش میده. به صورت دستی هم میشه.فقط cpuوmain و رم و مودمت فعاله.حتی هارد هم خاموشه شبها.قیمت برق هم که نصف تو اون موقع.
صدای فن هم که با 1500 تومن حل میشه اگر مال cpu نباشه.لامپ رو هم یه مقوا بزار جلوش :27:
ببین چقدر خوبه همه مسائل ساده میشه!!!

ali_disslove
10-02-2011, 00:12
ما خودمون رو فدا میکنم تا شما راحت باشید و در آینده امنیت داشته باشید :دی
واسه همینه که شبها کم دانلود میکنی دیگه!آخه دانلود منیجر گوشی کی میتونه مثل پی سی باشه!؟
از نظر استحلاک هم که گوشی خداییش عمرش از پی سی کمتره،در برخی موارد گرونتر.تازه مورد اطمینان هم نیست.به قول خودت باید بیدار بمونی.
اگه مادربردت اسوس باشه که یه نرم افزار داره که توان برق مصرفی رو در مواقعی مثل این به حدود 100 وات کاهش میده. به صورت دستی هم میشه.فقط cpuوmain و رم و مودمت فعاله.حتی هارد هم خاموشه شبها.قیمت برق هم که نصف تو اون موقع.
صدای فن هم که با 1500 تومن حل میشه اگر مال cpu نباشه.لامپ رو هم یه مقوا بزار جلوش :27:
ببین چقدر خوبه همه مسائل ساده میشه!!!

نه من خیلی تست کردم دقیقا یکیه اون موقع ها هم که پیشگامان داشتم شب هایی بود که گوشی از کامپیوترم بیشتر دانلود میکرد آخه این نرم افزار که میگم عین idm فایل ها رو تکه تکه میکنه و از لحاظ سرعتی مو نمیزنه

نمیدونم چرا هر کار میکنم کامپیوترم دیگه با ساعت دادن یه بایوس روشن نمیشه اعصابمو ریخته به هم

farzan311
10-02-2011, 12:42
خوب بچه ها خبر دارم باحال
رفتم پیشگامان دو مگ بگیرم دخترک بی شعور بی سواد مسخره اکبیری اسکل روانی گفت بهت نمیدیم برو خودتو بکش منم جو گیر شدم گفتم اینجوریه پرت رو جمع اوری کنید ارزونی خودتون یه دو تا فحشم دادم ولی نشنیدند:31:
بعد خلاصه گفتیم چه کنیم بالاخره یه پارتی توپ تو نداگستر پیدا کردم رفتم سرعت 2 مگ که به هیچ کس نمیدند ازشون گرفتند سه ماه یه چیزی حدود 60 تومن یکشنبه وصل میشه اونجا هم طرف سرعتشو بهم نشون داد 300 400 بود سرعتش همچین کف بر شده بودیم
امیدوارم شانس ما این دفعه خوب باشه برا ما خراب در نیاد ولی دیگه من عمرا اسم پیشگامان بیارم بی ادب ترین منشی ها رو داره کار داشت به گیس و گیس کشی میکشید:31:

صدای فن هم که با 1500 تومن حل میشه
اینو میشه توضیح بدی؟
pc من وقتی روشن میشه انگار استارت تانک رو زدی

saeid127
10-02-2011, 14:01
رفتم پیشگامان دو مگ بگیرم دخترک بی شعور بی سواد مسخره اکبیری اسکل روانی گفت بهت نمیدیم برو خودتو بکش منم جو گیر شدم گفتم اینجوریه پرت رو جمع اوری کنید ارزونی خودتون یه دو تا فحشم دادم ولی نشنیدند:31:
بعد خلاصه گفتیم چه کنیم بالاخره یه پارتی توپ تو نداگستر پیدا کردم رفتم سرعت 2 مگ که به هیچ کس نمیدند ازشون گرفتند سه ماه یه چیزی حدود 60 تومن یکشنبه وصل میشه اونجا هم طرف سرعتشو بهم نشون داد 300 400 بود سرعتش همچین کف بر شده بودیم
امیدوارم شانس ما این دفعه خوب باشه برا ما خراب در نیاد ولی دیگه من عمرا اسم پیشگامان بیارم بی ادب ترین منشی ها رو داره کار داشت به گیس و گیس کشی میکشید:31:

اینو میشه توضیح بدی؟

من که مشکل نداشتم!
باید پول میریختی به حساب بعد تلفونی شماره فیش رو میگفتی و سفارش 2 مگ میدادی.من که اینطوری گرفتم!
اکثرا صدای کیس مال فن خود کیسه.یه فن 12 سانتی متری الان 1500 تومنه.فن 8 هم همین قیمته.تازه 4 تا ال ای دی هم داره کیست نورانی میشه!

farzan311
10-02-2011, 15:44
نه بابا دیوانه ها من از خودشون گرفتم نمایندگیهاشون حالیشون نیست همه چی میدند الان رفتم درباره ندا هم تحقیق کردم انگار شباش خوب نیست اه نمیدونم چکار کنم من این همه پول میدم هیچ وقت هم شبا خوب دانلود نمیکنم یکی یه سرویس مطمین بگه من بگیرم البته از این پیشگامان نباشه اگه دیگه مفتی هم بدند نمیرند ازشون بگیرم تازه به دنیا اینترنت رسیده های ندید بدید عجورزه:27:

ali_disslove
10-02-2011, 16:42

اینو میشه توضیح بدی؟

صبا روزانه خیلیییی خوبی داره اما شب همچین افت میکنه که باورت نشه این همون صبا بود

پس چرا به سعید دادند ؟اگه زور میشدی میدادند بهت اما شما دومین نفری هستی که میگی 2 مگو پیشگامان بهت نداده

کاش رنگین کمان میگرفتی یا فن آوا خیلی بهتر از نداگسترند

iceweek
10-02-2011, 17:02
صبا روزانه خیلیییی خوبی داره اما شب همچین افت میکنه که باورت نشه این همون صبا بود

پس چرا به سعید دادند ؟اگه زور میشدی میدادند بهت اما شما دومین نفری هستی که میگی 2 مگو پیشگامان بهت نداده

کاش رنگین کمان میگرفتی یا فن آوا خیلی بهتر از نداگسترند

من از درد ناچاری دوباره مجبور شدم adsl بگیرم.صبح فرم پارس را پر کردم.تا کی زنگ میزنن؟چند روزه مال شما وصل شد؟

ali_disslove
10-02-2011, 17:14
من از درد ناچاری دوباره مجبور شدم adsl بگیرم.صبح فرم پارس را پر کردم.تا کی زنگ میزنن؟چند روزه مال شما وصل شد؟

فردا که جمعه هست دیگه شنبه زنگ میزنند اگه نزدند خودت بزن بگو چرا نزدی این جوری بازم رانژت میشه 5 تومن

من دادم پولو به یه ریسلری که اصلا شرکت قبولش نداشت اونا بعد 4 روز تازه پولو دادند بعدم که وصل شده بود تا 2 روز من جواب نداده بودم این شد 6 روز عقب افتادگی

اما 2 شنبه که ریسلر درخواستو داده بود 5 شنبه وصل شده بود یعنی 3 روز اما خود شرکت میگه 7 روز کاری

کدوم سرویسو گرفتی ؟

بازم میگم که بعد پشیمون نشی تا نگرفتی سرعت روزانه 150 حداقل تا 200 شبانه شبی 1 گیگ یعنی از 750 مگ تا 1450 مگ متغیره پینگ هم 300

تو تاپیکش بعضیا میگند ما قطعی داریمو گوگل بعضی وقتا باز نمیشه اما من که 24 ساعت شبانه روز 26 ساعتشو تو نتم حتی 1 بار یا یک ثانیه هم قطعی نداشتم حالا شاید شما جزو اون افراد باشی که گوگل باز نمیشه و.....

iceweek
10-02-2011, 19:48
فردا که جمعه هست دیگه شنبه زنگ میزنند اگه نزدند خودت بزن بگو چرا نزدی این جوری بازم رانژت میشه 5 تومن

من دادم پولو به یه ریسلری که اصلا شرکت قبولش نداشت اونا بعد 4 روز تازه پولو دادند بعدم که وصل شده بود تا 2 روز من جواب نداده بودم این شد 6 روز عقب افتادگی

اما 2 شنبه که ریسلر درخواستو داده بود 5 شنبه وصل شده بود یعنی 3 روز اما خود شرکت میگه 7 روز کاری

کدوم سرویسو گرفتی ؟

بازم میگم که بعد پشیمون نشی تا نگرفتی سرعت روزانه 150 حداقل تا 200 شبانه شبی 1 گیگ یعنی از 750 مگ تا 1450 مگ متغیره پینگ هم 300

تو تاپیکش بعضیا میگند ما قطعی داریمو گوگل بعضی وقتا باز نمیشه اما من که 24 ساعت شبانه روز 26 ساعتشو تو نتم حتی 1 بار یا یک ثانیه هم قطعی نداشتم حالا شاید شما جزو اون افراد باشی که گوگل باز نمیشه و.....

توی فرمش که پر کردم جایی نبود که بپرسه چه سرویسی میخوای

ali_disslove
10-02-2011, 20:22
توی فرمش که پر کردم جایی نبود که بپرسه چه سرویسی میخوای

این فرمو فقط پر کردی که 5 تومنو ندی شرکت که رفتی اونجا هم فرم پر میکنی هم سرویس انتخاب میکنی هم پولو میدی

noia
10-02-2011, 21:26
درود،
پیشگامان یه سری تعرفه جدید داده؛ قضیه این تعرفه ها چیه؟ آخه نوشته ویژه نمایشگاه اتوکام!

aminmafia
10-02-2011, 21:36
سرویس های اصفهان انگار خیلی نا پایدار شدند
کسی یوزر رنگین کمان نیست یک گپی باهاش بزنیم؟

IVAN
10-02-2011, 22:24
جهت اطلاعتون عرض کنم که کل دیتای ایران مشکل پیدا کرده. من یه شهر دیگه هستم اغلب مشکلاتی که در اکثر تاپیکهای این بخش و برای شهرهای مختلف وجود داره برای من هم صادقه. مشکل سراسریه.
فردا تموم بشه شاید اینترنت یه نفسی تازه کنه!

ali_disslove
10-02-2011, 22:38
درود،
پیشگامان یه سری تعرفه جدید داده؛ قضیه این تعرفه ها چیه؟ آخه نوشته ویژه نمایشگاه اتوکام!

این تعرفه ها رو برای نمایشگاه اتوکام عرضه کرد و بعد برداشت حالا دیگه عمومیش کرده یعنی دیگه ماله اتوکام نیست و همیشه میتونید بگیرید اینو چرت نوشته

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

جهت اطلاعتون عرض کنم که کل دیتای ایران مشکل پیدا کرده. من یه شهر دیگه هستم اغلب مشکلاتی که در اکثر تاپیکهای این بخش و برای شهرهای مختلف وجود داره برای من هم صادقه. مشکل سراسریه.
فردا تموم بشه شاید اینترنت یه نفسی تازه کنه!

معمولا یه 2-4 روز بعد هم مشکل داره

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

نه جیگر اینجا رنگین کمانی نداریم آمار تاپیکو دارم

پیشگامانی داریم پارسی خودمو خودت

شاتلی و صبا بعضی وقتا یه سر میزنند دیگه نداریم

noia
10-02-2011, 22:52
و یه سؤال کلیشه‌ای؛
پیشگامان شب‌ها حداقل و حداکثر چقدر دانلود می‌کنید؟ (و سرعت؟)

iceweek
10-02-2011, 23:23
این فرمو فقط پر کردی که 5 تومنو ندی شرکت که رفتی اونجا هم فرم پر میکنی هم سرویس انتخاب میکنی هم پولو میدی

من زنگ زدم دفتر اصفهان.گفت فرمو پر کن بعد ما زنگ میزنیم شماره حسابو میگیم بریز به حساب.فکر کنم تلفنی سرویسو بپرسه نیازی به اونجا رفتن نباشه

ali_disslove
10-02-2011, 23:31
و یه سؤال کلیشه‌ای؛
پیشگامان شب‌ها حداقل و حداکثر چقدر دانلود می‌کنید؟ (و سرعت؟)

چه سرعتیش ؟

noia
11-02-2011, 00:05
چه سرعتیش ؟
منظورم Transfer‍‍ـه شبانست.

ali_disslove
11-02-2011, 00:57
منظورم Transfer‍‍ـه شبانست.

میدونم منظورم این بود کدوم سرویسش 128؟256؟512؟1 مگ ؟2مگ؟

noia
11-02-2011, 01:00
میدونم منظورم این بود کدوم سرویسش 128؟256؟512؟1 مگ ؟2مگ؟
معذرت می‌خوام اشتباه از من بود.
128 و 512
:10:

farzan311
11-02-2011, 10:35
دوستان سرویسای 512 و 1 مگ پارس انلاین چطوره؟ یکی میتونه قیمت یک ماهه اش رو با کمترین ترافیک بهم بگه؟ من که هرچی این جدولا رو نگاه کردم نفهمیدم خیلی پیچیده بود:31:

ali_disslove
11-02-2011, 15:53
128 و 512

نه داداش این چه حرفیه منم اشتبا گفتم چه سرعتیش

سرعت 128 واقعی هست یعنی شبی 220 مگابایت میتونی بگیری 512 هم شبی حدودا فکر کنم 500 مگ توی 4 ساعت-این سرویس های جدیدش خیلی ارزونند میتونی 1 مگ رو با 3 گیگ ترافیک 31 تومن بگیری یکی از دوستان با 2 مگ شبی 2.5 گیگ میگیره پس شما با 1 مگ میتونی شبی 1200 مگ بگیری

ali_disslove
11-02-2011, 16:05
دوستان سرویسای 512 و 1 مگ پارس انلاین چطوره؟ یکی میتونه قیمت یک ماهه اش رو با کمترین ترافیک بهم بگه؟ من که هرچی این جدولا رو نگاه کردم نفهمیدم خیلی پیچیده بود:31:

1 ماهه که اصلا نمیده عزیزم

3 ماهه 512 با 7 گیگ ترافیک در میاد 45 تومن

3 ماهه 1 مگ با 2 گیگ ترافیک میشه 60 تومن

frnsh
11-02-2011, 16:47
128 و 512

با 512 از 1 تا 7 صبح بین 500 تا 1 گیگ میگیرین. معمولا 700
:11:

ali_disslove
12-02-2011, 01:42
خوب پیشگامانم که ثبت مک آدرس رو آغاز کرده

نمیدونم چرا هم پشتیبانیش هی میگه صبانت صبانت هم دارند راهه صبا رو میرند از اون طرف سرعتا رو کم کرد حالا هم که مثل صبا ثبت مک آدرس گذاشته و از فرداست که همه مشکل ارور 691 پیدا میکنند

به نظر من ثبت مک ادرس بد نیست چون جلو دزدی ها رو میگیره تو قسمت پشتیبانی و فروشو ریسلر ها و احتمالا هم دزدی چیزی شده که اینو فعال کردند اما در کل واسه اونایی که حالت چند سیستمی و مودمی دارند با مشکل مواجه میشند که باید مک آدرس دوم رو ثبت کنند اما واسه ماها که بد نیست

بچه های پارس میگند تا 1 ماه پیش تا 3.5 گیگ شبی هم دانلود میکردند اما حالا دیگه ازین خبرا نیست حالا اگه پارسم بخواد به این وضعش ادامه بده من میرم دوباره پیشگامان اما سرعتای خیلی بالا مثل 2 مگ

فقط 2 تا چیزو موندم اینم اینکه کاش یکی دیگه هم ازین سرویسا میگرفت ببینیم چطوره یکی اینکه آیا اصلا 2 مگ میدند ؟اخه 2 نفر به مشکل برخوردند اما سعید گرفته

سعید جون میتونی گزارش مصرف این چند وقتتو بزاری ببینیم این چند شبه چی کارا کردی ؟البته فعلا عجله ای ندارم تا اواخر فروردین

assz1366
12-02-2011, 07:13
بچه ها امشب من نتونستم ساعت 6:40 صبح به بعد با شبانه صبا وصل شم، برای شما هم همینطور بوده ؟
نکنه تازه فهمیده که اینجوری ملت بیشتر از 7 وصل می مونن بعد 6:40 یوزر شبانش رو غیر فعال کرده ؟
لطفا بگید تونستید بعد این ساعت تا حتی تا 7 وصل شید یا نه ؟
من با اکانت اصلیش وصل می شد اما با شبانش یوزر پس رو اشتباه می گفت و وصل نمی شد مثل بقیه وقتای روز !
قانونا تا 7 باید بدن خودشون اعلام کردن :grrr::grrr::grrr::angry:

saeid127
12-02-2011, 09:48
خوب پیشگامانم که ثبت مک آدرس رو آغاز کرده

نمیدونم چرا هم پشتیبانیش هی میگه صبانت صبانت هم دارند راهه صبا رو میرند از اون طرف سرعتا رو کم کرد حالا هم که مثل صبا ثبت مک آدرس گذاشته و از فرداست که همه مشکل ارور 691 پیدا میکنند

به نظر من ثبت مک ادرس بد نیست چون جلو دزدی ها رو میگیره تو قسمت پشتیبانی و فروشو ریسلر ها و احتمالا هم دزدی چیزی شده که اینو فعال کردند اما در کل واسه اونایی که حالت چند سیستمی و مودمی دارند با مشکل مواجه میشند که باید مک آدرس دوم رو ثبت کنند اما واسه ماها که بد نیست

بچه های پارس میگند تا 1 ماه پیش تا 3.5 گیگ شبی هم دانلود میکردند اما حالا دیگه ازین خبرا نیست حالا اگه پارسم بخواد به این وضعش ادامه بده من میرم دوباره پیشگامان اما سرعتای خیلی بالا مثل 2 مگ

فقط 2 تا چیزو موندم اینم اینکه کاش یکی دیگه هم ازین سرویسا میگرفت ببینیم چطوره یکی اینکه آیا اصلا 2 مگ میدند ؟اخه 2 نفر به مشکل برخوردند اما سعید گرفته

سعید جون میتونی گزارش مصرف این چند وقتتو بزاری ببینیم این چند شبه چی کارا کردی ؟البته فعلا عجله ای ندارم تا اواخر فروردین

واسه من که فرقی نمیکنه.من فقط با یه مودم در حالت Bridge وصل میشم.

این چند شبه هم متغییر بوده.اوایل که سرعتم هنوز 1 مگ بود حدود 1.6 دانلود داشتم.اما بعدش حداقل 1.8 بود و

حداکثر 3.2.دو شب هم 2.5 داشتم.فعلا به طور متوسط هر شب 2.5 گیگ میتونم بگیرم.دیشب هم که نصف شب

دیدم سیستم ریست شده بود حدود 40 دقیقه وسطش هیچی نگرفته بود حدود 1.7 گرفتم.کلا چون سرعت بالاست

خیلی مهمه سرورت از یه جا نباشه.شبهایی که بیشتر 2.5 گرفتم از 3 سرور لینک داشتم.

alirrp
12-02-2011, 10:50
سلام
ممنون از ali_disslove که پاسخ بنده را داده بودید

من می‌خوام برم 1 مگ پیشگام بگیرم.
به من می‌دند؟
شامورتی خاصی داره که به من 1 مگ بدند؟
من زنگ زدم میگه با کارت دانشجویی 512 میده .کسی میتونه به من کمک کنه 1 مگ بگیرم؟

ali_disslove
12-02-2011, 11:26
سلام
ممنون از ali_disslove که پاسخ بنده را داده بودید

من می‌خوام برم 1 مگ پیشگام بگیرم.
به من می‌دند؟
شامورتی خاصی داره که به من 1 مگ بدند؟
من زنگ زدم میگه با کارت دانشجویی 512 میده .کسی میتونه به من کمک کنه 1 مگ بگیرم؟

من میگم برو یکی از ریسلر ها و درخواست 1 مگ کن این جوری شاید بدند

saeid127
12-02-2011, 12:40
من میگم برو یکی از ریسلر ها و درخواست 1 مگ کن این جوری شاید بدند

علی جان پیشگامان دیگه ریسلر نداره.اون خانمه میگفت فقط خودمون میفروشیم.واسه من هم گفت که پول بریز به حساب و شماره فیش رو تلفونی بگو.

گفت قراردادمون با ریسلر ها تموم شده!

ali_disslove
12-02-2011, 13:46
علی جان پیشگامان دیگه ریسلر نداره.اون خانمه میگفت فقط خودمون میفروشیم.واسه من هم گفت که پول بریز به حساب و شماره فیش رو تلفونی بگو.

گفت قراردادمون با ریسلر ها تموم شده!

آره ولی به صورت غیر رسمی هنوز خیلیا میفروشند تو همین سپاهانشهر 2 جا زده که خطوط پیشگامان

تو سطح شهر هم خیلی از کافی نتی ها میگند خوب چی میخوای میگی صبانت مثلا میگه خوب خودم برات میگیرم البته دیگه مسئولیتش با خودمونه

پارسم میگفت ما 3-4 تا ریسلر بیشتر نداریم اما ریسلری که ما نمیشناسیم و مسئولیتی هم قبول نمیکنیم خیلیییی زیادند(یعنی اگه پولو دزدیدو در رفت به ما چه) اگه بهشون اعتماد دارید میتونید پولو به اونا هم بدید

هر کی خواست بیاد سپاهانشهر تا هم ریسلر معرفی کنم هم شاید تخفیف

حالا یه چیزیم از پارس بگم

اونم اینکه سرعت واقعا توپه پینگ 280 تا 300 هم من در هیچ سرویس دهنده ای تجربه نکرده بودم حالا سرعتش تقریبا در صبا دیده بودم

اما یه مشکل خیلییییی خیلییی خیلییی بزرگی که پارس داره اونم اینکه شدید دزدی داره و روز به روز داره شبانش بدتر میشه دیشب که گند زد شد 750 مگ درسته 3 برابر یا 2 برابر پیشگامانه اما قبول کنید خوب نیست اصلا و مهم تر اینکه هر شب 50 تا 70 مگ پا آدم میندازه دیشب علاوه بر سرعت کم 140 مگ هم از اعتبارم کم کرده رو هم رفته 890 مگ دانلود کردم و این اوج مسخره بازیه به پشتیبانی هم که میگی میگه دانلود تا 6 صبحه شما چرا تا 7 دانلود کردی میگم خوب آخه همیشه رایگاانه میگه پس نباید توقع داشته باشید اگه یه روزم 6:45 از رایگان در اومد ناراحت شید یا تا 6 دانلود کنید یا اگه میخواید تا 7 دانلود کنید امکان کم شدن از ترافیک هست

از اون طرفم تا 6 فقط 500 مگ دانلود میکنه و از 6 تا 7 صبحه که 500 تا 600 مگ دانلود میکنه و این فاجعست آدم نه میدونه دان بکنه نه نکنه

ali_disslove
12-02-2011, 15:01
الان زنگ زدم پارس وااااااای که چه پشتیبانی بود قشنگ 35 دقیقه حرف زد این قدر خوب بود این قدر خوب بود من مردم از خجالت

گفت برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و team viewer رو دانلود کن ،دانلود کردم نصبم کردم کامل کنترل کامپیوتر منو بدست گرفتو قشنگ صفحه idm منو میدید یه عالمه تنظیمات انجام داد تازه 5 دقیقه وایساد تا یه نرم افزارو دانلود کنم تو اون موقع از وی پی انو سرعتو پهنای باند پی سی ورلدو اینا گفتیم

در جواب اینم که گفتم شرمنده مزاحم شدم گفت این چه حرفیه شما زنگ زدید که من مشکله شما رو حل کنم پس تا مشکلتون حل نشده 1 ساعت که شده ادامه میدیم بعدم از پشتیبانی بی شعور پیشگامان گفتمو دیگه حسابی حال کردم

وقتی پشتیبانی تا این حد خوب باشه آدم بیخیاله سرعت میشه به کل ،گفت درخواست پهنای باند دادیم اما افزایش بهنای باندو تمام چیزا به یه طرف نامه نگاری به مخابراتو انجام ندادناش به یه طرف

گفت سرعت توی این چند روزه کمه تا 1 هفته دیگه حتما حتما خوب میشه

بعدم گفت حتما حتما تماس بگیر با خودم حرف بزن اگه بازم مشکل داشتی تا مشکلت حل شه هر چند ما خودمون پیگیری میکنیم

شبانه رو هم گفت سرعتت حداقل باید 32 باشه و تضمین میکنیم و سعی هم داریم میکنیم تا میشه ببریم بالا سرعتو و این هفته دست ما نبوده و مشکل سراسریه

دیگه حسابی امیدوارم کرد اما اگه خوب نشد و این جوری باقی موند میام 2 مگ پیشگامان هر چند پشتیبانشو امروز فهمیدم که واقعا آشغاله---یعنی افتضاح ترین پشتیبانی تو کل ایران رو پیشگامان داره شک نکنید

aminmafia
12-02-2011, 15:31
الان زنگ زدم پارس وااااااای که چه پشتیبانی بود قشنگ 35 دقیقه حرف زد این قدر خوب بود این قدر خوب بود من مردم از خجالت

گفت برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و team viewer رو دانلود کن ،دانلود کردم نصبم کردم کامل کنترل کامپیوتر منو بدست گرفتو قشنگ صفحه idm منو میدید یه عالمه تنظیمات انجام داد تازه 5 دقیقه وایساد تا یه نرم افزارو دانلود کنم تو اون موقع از وی پی انو سرعتو پهنای باند پی سی ورلدو اینا گفتیم

در جواب اینم که گفتم شرمنده مزاحم شدم گفت این چه حرفیه شما زنگ زدید که من مشکله شما رو حل کنم پس تا مشکلتون حل نشده 1 ساعت که شده ادامه میدیم بعدم از پشتیبانی بی شعور پیشگامان گفتمو دیگه حسابی حال کردم

وقتی پشتیبانی تا این حد خوب باشه آدم بیخیاله سرعت میشه به کل ،گفت درخواست پهنای باند دادیم اما افزایش بهنای باندو تمام چیزا به یه طرف نامه نگاری به مخابراتو انجام ندادناش به یه طرف

گفت سرعت توی این چند روزه کمه تا 1 هفته دیگه حتما حتما خوب میشه

بعدم گفت حتما حتما تماس بگیر با خودم حرف بزن اگه بازم مشکل داشتی تا مشکلت حل شه هر چند ما خودمون پیگیری میکنیم

شبانه رو هم گفت سرعتت حداقل باید 32 باشه و تضمین میکنیم و سعی هم داریم میکنیم تا میشه ببریم بالا سرعتو و این هفته دست ما نبوده و مشکل سراسریه

دیگه حسابی امیدوارم کرد اما اگه خوب نشد و این جوری باقی موند میام 2 مگ پیشگامان هر چند پشتیبانشو امروز فهمیدم که واقعا آشغاله---یعنی افتضاح ترین پشتیبانی تو کل ایران رو پیشگامان داره شک نکنید

گلم پول تلفون را که خودت داری اونم وظیفش حل مشکله!
راستی پشتیبانی اصفهان زنگ زدی؟یا تهران؟ (کی بود؟اسمشو واسم پخ کن بیاد)

ali_disslove
12-02-2011, 16:27
گلم پول تلفون را که خودت داری اونم وظیفش حل مشکله!
راستی پشتیبانی اصفهان زنگ زدی؟یا تهران؟ (کی بود؟اسمشو واسم پخ کن بیاد)

آخه اگه از پیشگامان یه بار سرویس بگیری میفهمی که یا جواب نمیدند یا چرتو پرت میگند یا اگه یه چیزیو ندانی دادو بیداد میکنندو فش میدندو قطع میکنند یه 2 تا چیزم بارت میکنند

پشتیبانی اصفهان /اسمشو دیگه من نپرسیدم یه مرده ای بود صداشم مثل این اخبار گوئه بود که صبح ها تو رادیو میارندش صداش کلفته پلیسه

farzan311
12-02-2011, 21:25
این پیشگامانم ولمون نمیکنه بریم بابا پورتو جمع کن دیگه از چهار شنبه که sms داد گفت درخواست برا جمع اوری فرستاده شده تا حالا اینترنتم وصله این پول ما رو هم گفتند بر میگردونن به حساب هیچ کاری نکردند از اون ورم صبانتم کنسل کردم اونجا هم 60 تومن پولم گیره اونا هم نقد گرفتند حالا نقد نمیدند میگند به حساب میریزیم چه وضعشه اخه خلاصه وفتی از شر همشون راحت شدم میرم سه ماهه پارس انلاین میگیرم هرچنده فقط یه ماهشو استفاده میکنم
علی جان این پشتیبانی رو خوب اومدی من دلم میخواد اینقدر فحش بدم به این پیشگامانی ها بی شعور تر از اینا ندیدم طرف نصف منم سواد نداره نشسته برا من دری وری میبافه اخه عوض کردن سیمای مخابرات چه ربطی به این داره که نمیتونند دو مگ بدند؟ ولی یه مگ میشه بدند؟

ali_disslove
12-02-2011, 21:30
این پیشگامانم ولمون نمیکنه بریم بابا پورتو جمع کن دیگه از چهار شنبه که sms داد گفت درخواست برا جمع اوری فرستاده شده تا حالا اینترنتم وصله این پول ما رو هم گفتند بر میگردونن به حساب هیچ کاری نکردند از اون ورم صبانتم کنسل کردم اونجا هم 60 تومن پولم گیره اونا هم نقد گرفتند حالا نقد نمیدند میگند به حساب میریزیم چه وضعشه اخه خلاصه وفتی از شر همشون راحت شدم میرم سه ماهه پارس انلاین میگیرم هرچنده فقط یه ماهشو استفاده میکنم
علی جان این پشتیبانی رو خوب اومدی من دلم میخواد اینقدر فحش بدم به این پیشگامانی ها بی شعور تر از اینا ندیدم طرف نصف منم سواد نداره نشسته برا من دری وری میبافه اخه عوض کردن سیمای مخابرات چه ربطی به این داره که نمیتونند دو مگ بدند؟ ولی یه مگ میشه بدند؟

خودشون خرند فکر میکنند مردمم عین خودشونند

پارسم مالی نیست اما از پیشگامان خیلیییی خیلییی بهتره

farzan311
12-02-2011, 21:42
بالاخره بین بد و بدتر پارس از همشون بهتره من که دیگه دارم خل میشم از این دیال اپ به هر حال بهتره 50 بار رفرش میکنم برا هر صفحه که باز بشه
حالا دوستان اگه پیشنهاد دیگه غیر این سه تا پیشی و صبا و پارس دارند بگند

saeid127
12-02-2011, 22:09
فرزان برو از رنگین کمان بگیر.
تو که 1 ماه بیشتر نمیخواهی.شرکت خلوتیه.من قبلاً(4 سال پیش) کارت اینترنتش رو میخردیدم.خوب بود.امتحان کن ببین چطوره.

اگه خوب بود که ما هم بیایم. :27:

farzan311
12-02-2011, 22:25
من عمرا برم جایی که معلوم نیست من این یه ماهه کلی چیز دارم دانلود کنم یهو خراب ار اب در اومد چی؟
همین الان هم همه از دستم عصبانیند!!:31: از بس سرویس گرفتم کنسل کردم

ali_disslove
12-02-2011, 22:51
فرزان برو از رنگین کمان بگیر.
تو که 1 ماه بیشتر نمیخواهی.شرکت خلوتیه.من قبلاً(4 سال پیش) کارت اینترنتش رو میخردیدم.خوب بود.امتحان کن ببین چطوره.

اگه خوب بود که ما هم بیایم. :27:

اقا به شدت تایید میشه:31:

این که نمیشه همه از پیشگامانو پارس بگیرند هر کی بره یه چیز بگیره ببینیم کدوم بهتره هر کدوم بهتر بود بگید ما هم بیایم

خداییش تو این هفته جابجایی از پیش به پارس همش از رنگین کمان استفاده کردم واقعا عالی بود

خلوتم هست نمیتونه خیلی بد باشه

برو از رنگین بگیر نترس ما پشتتیم

farzan311
12-02-2011, 23:08
خودتون برید ای بابا من پولشو میدم برید بگیرید:5::18:
چند تا سریال رو ندیدم قسمتای جدیدشو کلی فیلم اومده ندیدم چند تا بازی برا ایپادم میخواستم قهوه تلخم که دیگه هست
چکار کنم خوب؟ تازه میخوایم بازی انلاین بزنیم پارس پینگش جون میده برا اینکارا
راستی چقدر طول میکشه این خطو جمع کنند؟ خسته شدم از هیچ جا نمیتونم بگیرم

babak_gww
12-02-2011, 23:18
این دلیل داره چون شما نباید 256 میگرفتی اگه تاپیک adsl شهر اصفهان رو دنبال میکردی میدیدی که منم پیشگامان داشتم اما....

ازین به بعد بحث پیشگامان رو بیا توی تاپیک شهر اصفهان دنبال میکنیم تا بگم باید چی کار کنی

آقا ما شدیدا در خدمتیم :دی

چقد فحش دادین به پیشگامان اینجا :دی

babak_gww
12-02-2011, 23:26
این تعرفه ها رو برای نمایشگاه اتوکام عرضه کرد و بعد برداشت حالا دیگه عمومیش کرده یعنی دیگه ماله اتوکام نیست و همیشه میتونید بگیرید اینو چرت نوشته

این تعرفه ها جریانش چیه که من ندیدم؟
ارزون شده ؟
یه آماری میدی :10:

farzan311
12-02-2011, 23:42
برو pnj.ir قسمت تعرفه های جدید نوشته البته من میگم اگه هم رفتی ازشون بگیری تا رفتی تو دفترشون بلند یه چند تا فحش بده بعد نشستی رو صندلی همچین پاتو بذار رو میزشون اون دختر زشته هم یه کلمه حرف زد اون گلدونه رو بردار تو صورتش خورد کن دیگه از ما گفتن و گرنه رو بهشون بدی اونا باهات اینکارارو میکنند

babak_gww
12-02-2011, 23:46
برو pnj.ir قسمت تعرفه های جدید نوشته البته من میگم اگه هم رفتی ازشون بگیری تا رفتی تو دفترشون بلند یه چند تا فحش بده بعد نشستی رو صندلی همچین پاتو بذار رو میزشون اون دختر زشته هم یه کلمه حرف زد اون گلدونه رو بردار تو صورتش خورد کن دیگه از ما گفتن و گرنه رو بهشون بدی اونا باهات اینکارارو میکنند

اِواااااااااا ... :دی چرا خشونت؟

یکیشون دوستمه نمیشه گرد و خاک کرد:31: وگرنه با بلدوزر میرفتم سرویس بگیرم :39:

پ.ن: من تهرانم الان :دی اینجا دفتر پیشگامان دختری نیست که جلوش گلدون باشه ... پیشنهاد دیگه ای نداری ؟ :دی