PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

ali_disslove
30-07-2010, 22:10
سلام دوستان
من چندروز پیش رفتم نداگستر به امید اینکه 512 بگیرم، اما بیشتر از 128 نمیده، مگر اینکه مدرک نمیدونم از کجا بیاریمو اینا؛ البته هنوزم دنبالشم.
خواستم ببینم جای دیگه 512 نمیدن که خوبم باشه؟ غیر از وایمکس.
ممنون

نه این قانونیه که تنظیم مقررات میخواد ازشون وگرنه از خداشونه که 2 مگ رو هم بدون گواهی بهت بدندو پولشتو ازت بگیرند

پیشنهاد من اینه که از پارس آنلاین بگیرید من قبلا داشتم خوب که اصلا نبود اما نسبت به بقیه خیلی بهتر بود---روزانش از صبا خیلی ضعیف تره اما شبانش بهتره

یه سرویس داده پارس آنلاین 1 ساله اینترنت 128 فقط 49 هزار تومن و این عالیییییییییییییییییه --شبانه هم رایگان بشین پا دانلود حالشو ببر
روزا 140 میداد به من شبا 20-30 میداد البته 6 ماه پیش داشتما--زدم ازش بیرون اما حالا که همچین سرویسی با همچین قیمتی داده به محض اینکه 1.5 ماهه پیشگامانه مزخرفم تموم شه میرم سراغش حالی به حولی

هر چی باشه بهتر از پیشگامانه لا اقل از لحاظ قیمتی --فقط باید زنگ بزنم ببینم واقیعت داره همچین قیمتی یا سره کاریه

راستی یکی از داتک سرویس گرفته تستشو که گذاشته بود دیدم پینگش 60 هست خیلی حسرتش رو خوردم--داتک که هیچ کس بهش نگاهم نمیکرد چی شده

arash19200
31-07-2010, 12:38
آخر ما نفهمیدیم از کدوم شرکت سرویس بگیریم بهتره !!!!؟ (512Kbs)

ali_disslove
31-07-2010, 14:19
آخر ما نفهمیدیم از کدوم شرکت سرویس بگیریم بهتره !!!!؟ (512Kbs)

من گفتم چند بار اگه روزانه میخوای اول صبانت بعد شاتل(شبانه افتضاحی دارند جفتشون بخصوص دومی-اولی قابل قبول و واسه بعضیا عالیه بعضیا فاجعه)

اگه شبانه میخوای پیشگامان بهتره البته واسه دوستان واسه من که تعریفی نداره

اگه روزانه و شبانه متوسط و نه چندان خوب و نه چندان بد میخوای + قیمت خیلییی ارزون پارس آنلاین بردار

نتیجه اخلاقی اینکه من از 4 تا از اینایی که گفتم داشتم و از همیچ کدومم خیلی راضی نبودم --اما صبا و پارس رو من خیلی بیشتر میپسندم -صبا رو به خاطر سرعت توپش توی روز و شبانه که بعضی شبا حال میده + صبا بهترین isp از نظر سایت جهانی speedtest.net معرفی شده (تو خود همین سایت speedtest برید ببینید طرفدار یا جانبداری از کسیم نداره
و بعد هم از پارس که میخوام دوباره برگردم بهش به محضی که پیشگامانم تموم شد میخوام برم بگیرم چون قیمتش بی نظیره

a.abbasi72
31-07-2010, 14:37
من گفتم چند بار اگه روزانه میخوای اول صبانت بعد شاتل(شبانه افتضاحی دارند جفتشون بخصوص دومی-اولی قابل قبول و واسه بعضیا عالیه بعضیا فاجعه)

اگه شبانه میخوای پیشگامان بهتره البته واسه دوستان واسه من که تعریفی نداره

اگه روزانه و شبانه متوسط و نه چندان خوب و نه چندان بد میخوای + قیمت خیلییی ارزون پارس آنلاین بردار

نتیجه اخلاقی اینکه من از 4 تا از اینایی که گفتم داشتم و از همیچ کدومم خیلی راضی نبودم --اما صبا و پارس رو من خیلی بیشتر میپسندم -صبا رو به خاطر سرعت توپش توی روز و شبانه که بعضی شبا حال میده + صبا بهترین isp از نظر سایت جهانی speedtest.net معرفی شده (تو خود همین سایت speedtest برید ببینید طرفدار یا جانبداری از کسیم نداره
و بعد هم از پارس که میخوام دوباره برگردم بهش به محضی که پیشگامانم تموم شد میخوام برم بگیرم چون قیمتش بی نظیره

تایید میشه فقط اینم بدون که از 26 تیر که من سرویس 128 سه ماهه نداگسترم رو تمدید کردم (1 ماهه نداره اونی که توسایتش نوشته هم مزخرفه) به نظر میاد سرعتها آوردن پایین الان 128 سرعتش روی 16 هست توی روز (که الته این سرعت همون سرعت استاندارد 128 هست) شبا بهتره اوایل شب روی 200 بعدش آروم میاد پائین تا حدود 30 هم میاد بعضی وقتا ولی میانگین شبانه حدود 70 هست

ali_disslove
31-07-2010, 15:15
تایید میشه فقط اینم بدون که از 26 تیر که من سرویس 128 سه ماهه نداگسترم رو تمدید کردم (1 ماهه نداره اونی که توسایتش نوشته هم مزخرفه) به نظر میاد سرعتها آوردن پایین الان 128 سرعتش روی 16 هست توی روز (که الته این سرعت همون سرعت استاندارد 128 هست) شبا بهتره اوایل شب روی 200 بعدش آروم میاد پائین تا حدود 30 هم میاد بعضی وقتا ولی میانگین شبانه حدود 70 هست

جدی میگی ؟؟شبا شده 200؟ اون وقت 128 داری؟؟بابا میانگین 70 خیلییییییی عالیه

یادش بخیر صبا که داشتم لینکو که میزدم رو دانلود تا میومدم yes رو توی اپرا بزنم میدیدم تموم شده دانلودش -- پس حالا هم به صبا فکر میکنم هم پارس آنلاین-حالا که فعلا 1.5 ماه وقته فکر کردن داریم

farzan311
31-07-2010, 16:07
سلام
بالاخره من برگشتم به اینترنت:31:
رفتم یه مگ گرفتم از پیشگامان قیمتاش هام بد نبود سه گیگ گرفتم برا یه ماه ببینم چطوریاس فعلا که سرعت دانلودش حرف نداره نواسانش فقط حدود 5 کیلوبایته

ali_disslove
31-07-2010, 19:31
سلام
بالاخره من برگشتم به اینترنت:31:
رفتم یه مگ گرفتم از پیشگامان قیمتاش هام بد نبود سه گیگ گرفتم برا یه ماه ببینم چطوریاس فعلا که سرعت دانلودش حرف نداره نواسانش فقط حدود 5 کیلوبایته

گواهی تحصیلی گرفت یا جواز کسب ؟من که الان 256 دارم میتونم یک ماه 512 یا 512 تبدیل کنم ؟اون وقت باید هزینه رانژه هم بدم ؟

اگه 512 کردم سرعتم بهتر میشه یا نه ؟یعنی 2برابر میشه ؟

frnsh
31-07-2010, 19:32
یشنهاد من اینه که از پارس آنلاین بگیرید من قبلا داشتم خوب که اصلا نبود اما نسبت به بقیه خیلی بهتر بود---روزانش از صبا خیلی ضعیف تره اما شبانش بهتره

اینجا دیدم اکثرا رای دادن به نداگستر، به نظرتون اون چطوره؟
به غیر از بحث قیمت اگه میشه بگین.
ممنون

سلام
بالاخره من برگشتم به اینترنت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

سرعت یک مگ گرفتین؟ میشه بپرسم مدرک از کجا بردین که گذاشتن بگیرین؟

AmiIin
31-07-2010, 19:39
من نزدیک 2 ساله از صبانت (همون نداگستر) سرویس میگیرم .
خیلی راضیم ........ .

BursT
01-08-2010, 00:27
دوستان نیاز به کارت طلایی شاتل دارم...
یک نفر لطف می کنه برام پیغام شخصی کنه؟
پیشاپیش ممنون:)

arash19200
01-08-2010, 01:04
1مگ رو با کارت دانشجویی و اشتغال به تحصیل هم میدن؟ یا حتما جواز کسب و این حرفا میخواد؟!

farzan311
01-08-2010, 11:35
هیچ گواهی نمیخواد یه مگ پیشگامان نه عوض کردن سرویس هزینه رانژه نمیخاد سرعت دوبرابر که نمیشه گفت ولی خوب خیلی زیاد تر میشه
البته من امروز سرعتم خیلی اومده پایین یعنی خیلی نوسان داره اینجوری سرعتش 20-33-50-60-70
یه دفعه هم دیدی میشه 230-340 برا چند ثانیه

a.abbasi72
01-08-2010, 14:37
جدی میگی ؟؟شبا شده 200؟ اون وقت 128 داری؟؟بابا میانگین 70 خیلییییییی عالیه

یادش بخیر صبا که داشتم لینکو که میزدم رو دانلود تا میومدم yes رو توی اپرا بزنم میدیدم تموم شده دانلودش -- پس حالا هم به صبا فکر میکنم هم پارس آنلاین-حالا که فعلا 1.5 ماه وقته فکر کردن داریم

امرووز زنگ زدم پشتیبانی گفت یه چند وقته که سرویسها رو روی 128 می بندن ولی تا یه هفته دیگه میشه همون یه مگ یعنی اگه 128 بگیری مثل قدیما روی 1 مگ میبندن
شبا 10 دقیقه اولش 200 هست بعدش سرعتش میاد تا 20 ولی از اون به بعد تا صبح آروم آروم میره بالا دوباره
آخه سرویس شبانه نداگستر بین تمام کاربرا share میشه یعنی من که 128 دارم با اون که 2مگ داره شبا سرعتشون یکی هست
2ماه پیش شبا حدود 1.5 گیگ میگرفتم یه شب هم جوگیر شد 2.4 گیگ گرفت که کلی حال کردم ولی الان حدودا شبی 800مگ تا 1 گیگ دانلود میشه

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

کسی سرویس نامحدود بدرد بخور سراغ نداره

ali_disslove
01-08-2010, 15:37
امرووز زنگ زدم پشتیبانی گفت یه چند وقته که سرویسها رو روی 128 می بندن ولی تا یه هفته دیگه میشه همون یه مگ یعنی اگه 128 بگیری مثل قدیما روی 1 مگ میبندن
شبا 10 دقیقه اولش 200 هست بعدش سرعتش میاد تا 20 ولی از اون به بعد تا صبح آروم آروم میره بالا دوباره
آخه سرویس شبانه نداگستر بین تمام کاربرا share میشه یعنی من که 128 دارم با اون که 2مگ داره شبا سرعتشون یکی هست
2ماه پیش شبا حدود 1.5 گیگ میگرفتم یه شب هم جوگیر شد 2.4 گیگ گرفت که کلی حال کردم ولی الان حدودا شبی 800مگ تا 1 گیگ دانلود میشه

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

کسی سرویس نامحدود بدرد بخور سراغ نداره

داتک بود نمیدونم یا پرنیان نت انگار سرویس نامحدودشون از همه ارزونتر بود حالا خودتون یه نگاهی بکنید --اما نامحدود اصلا نگیر که به هیچ وجه خوب نیست --ارزونترین سرویسو پیدا بکن من با جمعو ضرب ثابت میکنم که خیلییی ضرره و هزنش سرسام آور

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

هیچ گواهی نمیخواد یه مگ پیشگامان نه عوض کردن سرویس هزینه رانژه نمیخاد سرعت دوبرابر که نمیشه گفت ولی خوب خیلی زیاد تر میشه
البته من امروز سرعتم خیلی اومده پایین یعنی خیلی نوسان داره اینجوری سرعتش 20-33-50-60-70
یه دفعه هم دیدی میشه 230-340 برا چند ثانیه

واسه من امروز بعد از چند روز دوباره هی علامت مثلث زرد اخطار میاد کنار ساعت روی کانکشن وقتی توروبلشاتینگ میزنم که مشکلشو پیدا کنه میگه نمیتونه با dns رابطه پیدا کنه--مشکل از ویندوز نیست چون xp هم همینطور میشه اینترنتو روی گوشی هم که share میکنم همین اتفاق میفته

وقتی dns رو روی dns های جهانی گوگل میزارم اصلا همچین مشکلی ندارم ولی خوب پینگ از اینی که هست آشغالتر میشه ولی خوب به جاش قطع نمیشه

یعنی واقعا این پیشگامان نمیخواد یه فکری واسه این مشکلش بکنه؟چ جوریه بعضی روزا این اتفاق میفته ؟5 روز خوبه 2 روز بد

farzan311
01-08-2010, 15:52
چرا اینقدر این پینگ پیشگامان زیاده؟
من هرکاری کردم از 800 پایین تر نمیاد

piroooz
01-08-2010, 16:17
چرا اینقدر این پینگ پیشگامان زیاده؟
من هرکاری کردم از 800 پایین تر نمیاد
خیلی عجیبه پینگ شما...
برای من که همش روی 300 هست...
شما کدوم منطقه مخابراتی هستید؟

image369
01-08-2010, 16:22
صبا دو هفته است که افتضاح شده روزانه داره روی 10 داره میده
پشتیبانیش هم میگه دیگه برنمی گرده به اون سرعت قبل

ali_disslove
01-08-2010, 16:32
خیلی عجیبه پینگ شما...

300؟؟؟؟؟پیشگامان؟؟:18:؟یا شوخی میکنی یا میخوای دله ما رو بسوزونی ؟من تاحالا کمتر از 450-500 اونم معدود ندیدم

همش بالا 600-700 و 1000 هستچ

مرکز مخابراتی سپاهانشهر

image369
01-08-2010, 16:32
ندا گستر از روزهای خوبش دور شده
سرعت روزانه 128 زیر 15 دانلود میده
پشتیبانی هم میگه دیگه سرعت بالا تر نمیره و مثل قبل نمیشه چون یک سخت افزاری خریدن و در مراکز مخابراتی نصب کردن که سرعت را روی 15 میده و این همیشگیه و دیگه مثل قبل نمیشه

اینا کاربراشون را چی فرض کردن پول حجم دانلود چند برابر جاهای دیگه میگیرند سرعت نصف جاهای دیگه میدن

منم 10 روز دیگه اکانتم تمومه میرم رو شاتل
صبا رفت تو تحریم فعلا فقط شاتل

vahooli
01-08-2010, 18:39
منم قبلا شاتل داشتم واقعا راضی بودم اما الان صبا گرفتم 128 سرعتم زور بزنه 30 باشه ظهر که اصلا حدود 5 هم رسید !

piroooz
01-08-2010, 20:41
300؟؟؟؟؟پیشگامان؟؟:18:؟یا شوخی میکنی یا میخوای دله ما رو بسوزونی ؟من تاحالا کمتر از 450-500 اونم معدود ندیدم

همش بالا 600-700 و 1000 هستچ

مرکز مخابراتی سپاهانشهر

من 128 دارم...
سرعتم ثابت رو 60 هست (نهایتا 5 تا پایین تر یا 10 الی 20 تا بالاتر)
به نظرم شما یه زنگ یه پشتیبانی بزن...
سرعت و پینگت اساسی افتضاحه

farzan311
01-08-2010, 20:51
خیلی عجیبه پینگ شما...

من مرداوبجم مبشه ازادی دیگه؟

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

دوستان من یه سوال داشتم من قبل از اینکه زمان اون یه ماه قبلی تموم بشه که 512 بود رفتم سرویس رو عوض کردم اونا هم هیچی نگفتن یه مگ برا یه ماه دادن ولی وقتی میرم تو ریز کارکرد اکسپایر شدن اکانت رو میگه سه روز دیگه درحالیکه من تازه دیروز سرویس جدید رو گرفتم

piroooz
01-08-2010, 21:20
من مرداوبجم مبشه ازادی دیگه؟

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

دوستان من یه سوال داشتم من قبل از اینکه زمان اون یه ماه قبلی تموم بشه که 512 بود رفتم سرویس رو عوض کردم اونا هم هیچی نگفتن یه مگ برا یه ماه دادن ولی وقتی میرم تو ریز کارکرد اکسپایر شدن اکانت رو میگه سه روز دیگه درحالیکه من تازه دیروز سرویس جدید رو گرفتم
ببینید درست متوجه شدم...
شما 512 داشتید ...
قبل از پایان دوره یک ماهه سرویس 1 مگ گرفتید ، یک ماه و مبلغش را پرداخت کردید...
حالا میگید توی سایت که میرید مدت پایان اعتبار را میزنه 3 روز دیگه...
سوال از وقتی که سرویس را تغییر دادید سرعت شما تغییر کرده؟؟؟
به نظرم این چند روز پایان سرویس 512 شماست و بعد از 3 روز سرویس 1 مگ فعال میشه...
راستی از ترافیک باقیماندتون هم میتونید بفهمید قضیه چیه

farzan311
01-08-2010, 21:23
ترافیکم تموم شده بود سرعتم هم والا امروز از 512 که داشتم پایینتره ولی خوب بعضی موقع ها خیلی بالا میره حالا شاید این سه روز که تموم شد ریشارژ بشه اگه هم نشد من قبضشو دارم روش تاریخ هست دیگه میبرم برام درست میکنند هرچند این خانمه تو دفتر پیشگامان خیلی سر خودش معطله

piroooz
01-08-2010, 21:30
ترافیکم تموم شده بود سرعتم هم والا امروز از 512 که داشتم پایینتره ولی خوب بعضی موقع ها خیلی بالا میره حالا شاید این سه روز که تموم شد ریشارژ بشه اگه هم نشد من قبضشو دارم روش تاریخ هست دیگه میبرم برام درست میکنند هرچند این خانمه تو دفتر پیشگامان خیلی سر خودش معطله
ببین فردا یه زنگ بزن پشتیبانی ...
چند روز پیش ما هم با همین خانمه برای شارژ کردن به چیزهایی برخورد کردیم که از لحاظ علمی مشکل داشت...:31:
وقتی حضوری رفتم هم گفت درست شده ...
دیگه خونه که رفتم دیدم همون مشکل را دارم داغ کرده بودم با عصبانیت زنگ زدم پشتیبانی که بنده خدا گوشی را داد همکارشون که بالاخره مشکل حل شد

farzan311
01-08-2010, 21:44
حالا تا تمام نشه که چواب درست نمیدن
راستی من یکی رو میشناسم خونشون نزدیکه همین دفتر مرکزی پیشگامانه شبا 150 سرعت دانلود داره من خودم نصف شب دو ساعت نشسته بودم زل زده بودم به مانیتوز باورم نمیشد

image369
02-08-2010, 03:29
نداگستر فعلا بدترینه تو اصفهان
سرعتش که از دایل اپ کمتره
پشتیبانی هم که هیچ وقت جواب درست حسابی نمی دن
پولی هم که برای حجم دانلود میگیره چند برابر جا های دیگست

farzan311
02-08-2010, 06:10
خوب اینم دانلود شبانم البته حواسم نبود یه ده دقیقه زود شروع کردم و باز هم حواسم نبود چون فقط هاردم که توش ذخیره میشد 200 مگ جا داشت که در نتیجه فیلمی که گرفتم سیو نشد این idm هم میذاره دانلود بشه بعد یادش میفته بگه:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم تستی که الان گرفتم هرچند خودم بهش اطمینان ندارم واقعا نفهمیدم چی شد اینطوری شد به خدا نداریم از این چیزا تو ایران اسم isp هم یه چیز دیگس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم این یکی درست تر باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

image369
02-08-2010, 08:31
سرعتت خیلی خوبه

ما از این ندا گستر گرفتیم واقعا افتضاحه داره سرعت دایل اپ میده
128 را داریم 10 دانلود میکنیم

vahooli
02-08-2010, 12:39
واقعا حالمو داره به هم میزنه صبانت.ای کاش شاتلو ول نمیکردم ...

farzan311
02-08-2010, 13:05
صبانت تازه کار درستو میکنه یعنی چی سرویس 128 اندازه یه مگ سرعت داره؟ بعد یه مگش چقدر سرعت داشته اون وقت؟ لابد اندازه ده مگ؟

image369
02-08-2010, 16:53
اگه قرار به کار درسته سرعت شرکتی هم که شما میگیری باید یک چهارم الانت بکنند که همه یکسان بشیم:31:
با سرعت 10 تا حالا دانلود نکردی که بفهمی یعنی چی از سرعت استانداردشم کمتره

بعدش این صبا نت پول حجم را میگرفت که پورت شما را باز میزاشت تا حجمتون تمون بشه
هر گیگ 5 هزار تومن:13:
از نظر من که عاقلانه نیست دیگه روی صبا بمونم

a.abbasi72
02-08-2010, 18:09
صبا دو هفته است که افتضاح شده روزانه داره روی 10 داره میده
پشتیبانیش هم میگه دیگه برنمی گرده به اون سرعت قبل

دو روز پیش به من گفت روزانه رو یه هفته دیگه بر میگردونن روی همون 1 مگ

farzan311
02-08-2010, 21:02
خوب همه جا گیگی 5 هزار تومنه حالا بیشتر بخرین تخفیف هم میدن

jyjy
02-08-2010, 21:12
من اکثر شرکتهایی که adsl ارائه میدند را تست کردم ولی بنظرم شاتل که همه ی ملت ازش بد میگند بهتره ازبقیه هست حداقل ازبدوبدتر,بدراانتخاب کردم .
صبا هم یه موقعی خوب ولی به علت اعتراض رقبا سرعت را کم کرده اینو خود پشتیبانی گفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_disslove
02-08-2010, 23:44
من اکثر شرکتهایی که adsl ارائه میدند را تست کردم ولی بنظرم شاتل که همه ی ملت ازش بد میگند بهتره ازبقیه هست حداقل ازبدوبدتر,بدراانتخاب کردم .
صبا هم یه موقعی خوب ولی به علت اعتراض رقبا سرعت را کم کرده اینو خود پشتیبانی گفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی به نظر من شاتل تا مرداد پارسال خوب بود بعدش دیگه آشغال شد --بعد صبا خوب بود تا 2 ماهه پیش یا عید واسه بعضیا ---به نظر من الان بهترین پارس آنلاین با توجه به پولی که داری میدی

frnsh
03-08-2010, 17:15
امروز میخواستم دیگه برم از نداگستر بگیرم، یه کار پیش اومد نرفتم،
حالا اومدم میبینم میگین خوب نیست! عجب شانسی!!!:31:

خب حالا به نظرتون برای کسی مثل من که تازه میخواد بگیره، چه شرکتی بهترینه؟
مرسی

ali_disslove
03-08-2010, 18:34
امروز میخواستم دیگه برم از نداگستر بگیرم، یه کار پیش اومد نرفتم،
حالا اومدم میبینم میگین خوب نیست! عجب شانسی!!!:31:

خب حالا به نظرتون برای کسی مثل من که تازه میخواد بگیره، چه شرکتی بهترینه؟
مرسی

صبانت همیشه از این قرا میاد بعضی وقتا اما در کل خوبه-میتونی به شاتل هم فکر کنی

پیشنهاده من که وقتی سرویس خودم تموم شد میخوام بگیرم خوب و قیمت فوق العاده پارس آنلاین

پیشگامان هم بدیش نیست یه روزایی سره ما قر میاد منم میام اینجا فشش میدم یه روزایی هم باهامون راه میاد کاریش نداریم

farzan311
03-08-2010, 20:32
فکر میگردم این ادما جایی تو این فروم ندارن واقعا هیچ چیزی نمیشه گفت حتی نمیدونستم دلیل گزارش رو چی بنویسم من بیشتر خجالت کشیدم:41:

sise
03-08-2010, 21:45
دوستان. در کل پیشنهاد شما برای سرویس در اصفهان چیه؟
برای منطقه بهارستان چطور؟ سرعتش هم 128 تا 512 کافیه. محدودیت حجمی هم آنقدر نباشه که اگه یه وقتی هوس دانلود آلبومی کردیم کم بیاره. اما زیاد تو کار دانلود نیستم.

لطفا بدون تبلیغات و صداقانه باشه. در ضمن من یه مودم خودم دارم و نمیخوام مودم دیگه ای بخرم یا براش هزینه ای کنم. حدود یه 3 سال پیش از ندا گستر میگرفتم. و اون شرکت این مودم را پیشنهاد کرد.
ممنون

ali_disslove
03-08-2010, 21:59
برای منطقه بهارستان چطور؟ سرعتش هم 128 تا 512 کافیه. محدودیت حجمی هم آنقدر نباشه که اگه یه وقتی هوس دانلود آلبومی کردیم کم بیاره. اما زیاد تو کار دانلود نیستم.

لطفا بدون تبلیغات و صداقانه باشه. در ضمن من یه مودم خودم دارم و نمیخوام مودم دیگه ای بخرم یا براش هزینه ای کنم. حدود یه 3 سال پیش از ندا گستر میگرفتم. و اون شرکت این مودم را پیشنهاد کرد.
ممنون

دوست عزیز الان روی این خط بهارستانیتون تازه میخواید سرویس بگیرید یا این سرویسی که 3 سال داشتید روی همین خط یوده ؟

آخه متاسفانه روی بعضی خطوط بهارستان مخصوصا محله های 5-6 طرافای میلاد و مجتمع امام خمینی امکانات واسه adsl نیست(همه نه اکثرا) و همین طور فاز 2

اگه تاحالا روی این خط نگرفتید قبلش از مرکز مخابراتی سوال کنید که بعد یهو اسبابه ناراحتیتون نشه

اما در مورد خط قبلا با توجه به اینکه از صبا سرویس داشتید مطمین باشید که هیچ وقت هیچ سرویس دهنده ای به پای صبا نمیرسه --چون قبلا مثلا شما یه 128 ازش میگرفتید و واسه شما تا 1-2 مگ روزا باز میکرد و سرعت فضایی بود اما متاسفانه حالا که مشتری دار شده سرعت رو روی همه بسته و حتی سرعت واقعی رو هم نمیده

با توجه به اینکه گفتید زیاد دانلود شبانه ندارید من شاتل و بعد پارس آنلاینو پیشنهاد میدم بازم میگم چون گفتید دانلود شبانه زیاد ندارید چون باید خدمتتون عرض کنم شبانه شاتل افتضاحه بعضی وقتا خداشاهده سرعتش بایت میشد

اما شاتل توی روز حتی ا دقیقه هم قطع نشد یک بار سرعتش کم نشد در ضمن سرویس 128 رو اغلب روی 512 میبندند اگه هم وضع شبانه بهتر همراه با قیمت خیلییی خیلیییی بهتر و واقعا مفت میخواید پارس آنلاین --البته پارس آنلاین هیچ وقت روزش مثله شاتل نمیشه و بعضی وقتا یه قطعی هایی داره

sise
03-08-2010, 22:21
دوست عزیز الان روی این خط بهارستانیتون تازه میخواید سرویس بگیرید یا این سرویسی که 3 سال داشتید روی همین خط یوده ؟

آخه متاسفانه روی بعضی خطوط بهارستان مخصوصا محله های 5-6 طرافای میلاد و مجتمع امام خمینی امکانات واسه adsl نیست(همه نه اکثرا) و همین طور فاز 2

اگه تاحالا روی این خط نگرفتید قبلش از مرکز مخابراتی سوال کنید که بعد یهو اسبابه ناراحتیتون نشه

اما در مورد خط قبلا با توجه به اینکه از صبا سرویس داشتید مطمین باشید که هیچ وقت هیچ سرویس دهنده ای به پای صبا نمیرسه --چون قبلا مثلا شما یه 128 ازش میگرفتید و واسه شما تا 1-2 مگ روزا باز میکرد و سرعت فضایی بود اما متاسفانه حالا که مشتری دار شده سرعت رو روی همه بسته و حتی سرعت واقعی رو هم نمیده

با توجه به اینکه گفتید زیاد دانلود شبانه ندارید من شاتل و بعد پارس آنلاینو پیشنهاد میدم بازم میگم چون گفتید دانلود شبانه زیاد ندارید چون باید خدمتتون عرض کنم شبانه شاتل افتضاحه بعضی وقتا خداشاهده سرعتش بایت میشد

اما شاتل توی روز حتی ا دقیقه هم قطع نشد یک بار سرعتش کم نشد در ضمن سرویس 128 رو اغلب روی 512 میبندند اگه هم وضع شبانه بهتر همراه با قیمت خیلییی خیلیییی بهتر و واقعا مفت میخواید پارس آنلاین --البته پارس آنلاین هیچ وقت روزش مثله شاتل نمیشه و بعضی وقتا یه قطعی هایی داره

سرویس تازه میخوام بگیرم. فاز 1
با این توضیحات فکر کنم شاتل انتخاب بهتری برای من باشه.
باز ممنون:10:

ali_disslove
03-08-2010, 22:26
سرویس تازه میخوام بگیرم. فاز 1
با این توضیحات فکر کنم شاتل انتخاب بهتری برای من باشه.
باز ممنون:10:

خواهش میکنم پس احتمال داره به مشکل بخورید مخصوصا محل های 5-6 فاز 1 مشکل شدیدتره -طرفای دانشگاه شیخ بهایی و محله 1-2 وضعیت بهتره

امیدوارم به مشکل برنخورید--موفق و موید باشید

puffi_vahshi
03-08-2010, 23:11

ممنون

در حال حاضر به نظر من پیشگامان از همه بهتر سرویس میده و این شرکت جدید رنگین کمان با این که جدیده و لی 1 کی از دوستام گرفته خیلی راضی هستش

jabera
03-08-2010, 23:24
من ندا گستر (یا همون صبانت) را پیشنهاد میکنم
من خیابان جی هستم
128 ندا گرفتم
سرعت دانلودم تو روز 160
ولی تو شب سرعت را روی 50بستند
البته من 5تا فایل میذارم

برای اینکه تفاوت سرعت را بدونی:
شاتل از 1شب تا 7صبحه
نداگستر از 3شب تا 7صبح

دوستان من که شاتل دارند شبی 1.2گیگ بیشتر دانلود نمیکنند
ولی من میانگین شبی 1.5گیگه

ali_disslove
03-08-2010, 23:48
من خیابان جی هستم
128 ندا گرفتم
سرعت دانلودم تو روز 160
البته من 5تا فایل میذارم

شاتل از 1شب تا 7صبحه
نداگستر از 3شب تا 7صبح

اما صبا مثله اینکه میگند مثله قبل نیست --وگرنه من چند ماه پیش داشتم روی 200 بود همیشه --من از این بابت که گفتند مثل قبل سرویس نمیده گفتم شاتل وگرنه اگه مثله قبلش باشه 100% صبا

آقا جابر شما گوشیت n96 نیست؟ پارسالم کسالتی پیش اومد بیمارستان بستری بودید ؟

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

در حال حاضر به نظر من پیشگامان از همه بهتر سرویس میده و این شرکت جدید رنگین کمان با این که جدیده و لی 1 کی از دوستام گرفته خیلی راضی هستش

اون موقا که من دایل آپ داشتم همیشه کارت اینترنت رنگین کمان میگرفتم خیلی عالی بود--نتیجه گیری اینکه میتونه adslش هم خوب باشه

امشب آی پی من افتاده با ایرانگیت تا صبح حالی به حولی 1 گیگ میزنم تو رگ سرعتم الان شده 50 ---خداییش مغزم حال میاد وقتی همچین سرعتی میبینم --من کم از این شانسا میارم

றД ĵ ĭ Đ
04-08-2010, 01:55
من خیابان جی هستم
128 ندا گرفتم
سرعت دانلودم تو روز 160
البته من 5تا فایل میذارم

شاتل از 1شب تا 7صبحه
نداگستر از 3شب تا 7صبح

چرا چرت و پرت تحویل ملت میدی؟ الان شما رو 160 دانلود میکنی ؟

آقا الکی میگه الان صبانت داغون هست . سرعت دانلود روزانش هم بیشتر 15-16 نمیشه !

amirz2ir
04-08-2010, 08:05
سلام
من 1 مگ پیشگامان دارم. سرعت دانلود روزانش الان 120-130 بیشتر نمیشه.
شباشم تا ساعت 2 خوبه بعد یه دفعه افت شدید پیدا میکنه سرعت دانلود میشه 13-14 بقیه هم این مشکل را دارند؟

farzan311
04-08-2010, 10:31
الان شما با کدومش مشکل دارید سرعت شب یا روز؟
شب که من اولش میذارم سرعت کمه ولی تا صبح خیلی زیاد میشه به طوریکه که 6 تا هفت که خودم بیدارم سرعتش با روزانه فرقی نداره تا حالا بیشتر 1.5 گیگ برا دانلود نداشتم اما فکر کنم تا 2 گیگ هم بتونم بگیرم شایدم بیشتر
دوستان چرا به یه نکته توجه نمیکنید منطقه مخابراتی خیلی مهمه ممکنه یه جا سرعت خیلی خوب باشه و یه جا خیلی بد که فقط با امتحان کردن میشه فهمید بنابراین یه نفر که یه سره شهره با اون که اون طرف شهره شاید دقیقا از یه جا و یک نوع سرویسو گرفته باشند اما خیلی باهم تفاوت دارن پس کسایی که سرعت پایین دارن اینقدر به بقیه نگند دروغگو و پارتی دار و از این حرفا چون هیچ ربطی نداره

றД ĵ ĭ Đ
04-08-2010, 11:34
هیچ ربطی به مرکز مخابراتی نداره . اگه هم داشته باشه 2-3 kb نه 50 تا 100 تا

farzan311
04-08-2010, 11:42
خوب شما بفرمایید به چی ربط داره فقط اون بحث های قبلی رو پیش نکشید

றД ĵ ĭ Đ
04-08-2010, 11:50
یعنی چی به چی ربط داره ؟ خوب به ISP مربوطه دیگه ! خود ISP این کار رو کرده

puffi_vahshi
04-08-2010, 12:01
سلام
شباشم تا ساعت 2 خوبه بعد یه دفعه افت شدید پیدا میکنه سرعت دانلود میشه 13-14 بقیه هم این مشکل را دارند؟

اگر روز همش 120 میده که خیلی عالی هستش ؟ مشکل کجاست

noia
04-08-2010, 13:56
درود،
منطقه‌ی ما رو مثل اینکه فقط پیشگامان ساپورت می‌کنه و شاتل هم به‌زودی!
پیشگامان خوبه؟ (ازنظر پشتیبانی)
اذیت که نمی‌کنه؟
قطعی داره؟ آدما لَنگ که نمی‌ذاره!؟
سرعت روزانه و شبانش راضی کنندس؟ (128 و 256)
کلاً اونایی که دارن راضی‌ هستند؟
ـــــــــــــ
همه‌ی اینا به کنار، دیال‌آپ استفاده کنم تا شاتل راه‌اندازی کنه یا نه؟
(دیال‌آپ چه شرکتی خوبه، 50ساعت وبالاتر)

ممنون/. :11:

Faroos_Networks
04-08-2010, 14:13
درود،
اذیت که نمی‌کنه؟
ـــــــــــــ

مرکز مخابراتتون کجاست؟
مرکز مخابراتون رو بفرمایید لطفآ - تا خدمتتون عرض کنم

frnsh
04-08-2010, 14:13
سلام
دوستان ببخشید، ولی من خیلی گیج شدم!
فرزان جان گفتن که منطقه هم مهمه، حالا من که طرف خانه اصفهان و رباطم، کدوم برام بهتره؟
قیمت زیاد مهم نیست، سرعت هم چون مدرک گیر نمیارم، همون 128 فعلا کافیه.
ممنون:11:

saeid127
04-08-2010, 14:27
درود،
اذیت که نمی‌کنه؟
ـــــــــــــ

درود
اکثرا از پیشگامان راضی هستند از جمله خود من.
قطعی خیلی کمه!
پشتیبانی خوب (بعضی مواقع نه)
سرعت شبانه و روزانه تقریبا ثابته و برای 512 به بالا دقیقا سرعت خودت رو میده.به 128 و 256 هم که انگار 2 برابر میده!
هر چند وقت یه بار هم یه حال اساسی میده و مجانی میکنه.
کلا اگر با دانلود سر و کار داری عالیه.و اینو مطمئن باش که از شاتل بهتره!!!

farzan311
04-08-2010, 14:49
سلام
دوستان ببخشید، ولی من خیلی گیج شدم!
فرزان جان گفتن که منطقه هم مهمه، حالا من که طرف خانه اصفهان و رباطم، کدوم برام بهتره؟
قیمت زیاد مهم نیست، سرعت هم چون مدرک گیر نمیارم، همون 128 فعلا کافیه.
ممنون:11:
البته از پیشگامان بخواید بگیرید مدرک نمیخواد
کسی نمیتونه بهتون قطعی بگه بهتره از کسایی که تو محلتون adsl دارن یه سوالی بکنی

frnsh
04-08-2010, 14:58
ممنون میشم شماره پیشگامان رو بهم بدین یا بگین آدرسش کجاست. :11:

noia
04-08-2010, 15:04
ممنون سعید.

کلا اگر با دانلود سر و کار داری عالیه.و اینو مطمئن باش که از شاتل بهتره!!!
شب‌ها از 2تا6 رایگانه؟ (کم نیست؟)
جسارتن شما چه سرویسی داری؟

---------- Post added at 03:04 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

ممنون میشم شماره پیشگامان رو بهم بدین یا بگین آدرسش کجاست. :11:
بفرمایید؛ از سایت پیشگامان.

شماره تماس مستقیم با پشتیبانی :2210643 - 2230317

ارسال پیامک به شماره : 3000865555

ارسال ایمیل به پست الکترونیکی : support@pnj.ir

و نمایندگان،

ali_disslove
04-08-2010, 15:17
سلام

من سرویس 256 پیشگامان دارم سرعت روزا 30-40 شبا 20 به طور میانگین(از 7-8 کیلو بایت هست تا 30 کیلو بایت
شما کدوم مرکزی ؟

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

چرا چرت و پرت تحویل ملت میدی؟ الان شما رو 160 دانلود میکنی ؟

آقا الکی میگه الان صبانت داغون هست . سرعت دانلود روزانش هم بیشتر 15-16 نمیشه !

بله منم اخیرا شنیدم گند زده --البته شایدم واسه دوستمون واقعا همین جوری باشه که میگند مثله پیشگامان که واسه بعضیا خوبه واسه بعضیا نه

alimooghashang
04-08-2010, 15:17
اقا این تست سرعت من

اما اصلا به نظرم درست نیست!
فایل که دانلود میکنم خیلی بهتر از این دانلود میکنه!!!

ali_disslove
04-08-2010, 15:20
هیچ ربطی به مرکز مخابراتی نداره . اگه هم داشته باشه 2-3 kb نه 50 تا 100 تا

هم به مرکز مخابراتی وهم خود سرویس دهنده خیلی ربط داره

اگه سرویس دهنده خوب باشه با افزایش پورت و اضافه کردن ترافیک به اون مرکز باعث افزایش سرعت میشه

به مرکز مخابراتی هم ربط داره --جایی که زیاد از یه isp فروخته باشند 100% روی سرعت تاثیر داره رابطه مستقیمی داره با تعداد مشترکین اون مرکز مخابراتی

ali_disslove
04-08-2010, 15:26
درود،
اذیت که نمی‌کنه؟
ـــــــــــــ

بد نیست

پشتیبانیش بعضی وقتا واقعا مزخرفه (من هر دفعه زنگ میزنم واسه سرعت خیلی دری وری میگند اما اگ گله و شکایت نکنی و فقط تنظیمی چیزی بخوای بد نیست-خوبه )

قطعی نه زیاد الان یک هفته ای میشه که سره من کرم نریخته--از بس زنگ زدم منو دیگه میشناسند واسم درست کردند شایدم خودش درست شده

در کل من راضیه راضی نیستم ولی خوب دیگه باید ساخت بقیه هم تعریفی ندارند -- اگه همیشه مثله 3-4 روز اخیر باشه میگم عالیه اما اگه یه هفته پیشش رو بخوای میگم یه آشغاله به تمام معنا

اگه دانلود داری ب هیچ وجه سراغ شاتل نرو که افتضاحه

farzan311
[QUOTE=noia;5240919]ممنون سعید.

جسارتن شما چه سرویسی داری؟

توی سایت اشتباه زده از ساعت یک تا هفت صبح رایگانه

ahp4
دوستان کسی تا حالا از اینجا سرویس گرفته؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_disslove
04-08-2010, 15:27
[QUOTE]

توی سایت اشتباه زده از ساعت یک تا هفت صبح رایگانه

تایید میشه--البته الان اصلاحش کردند

farzan311
04-08-2010, 15:28
ali_disslove اسمتون رو هم نمیدونم میشه بگید؟
میشه یه تست جدید بگیری بذاری؟ از باکو بگیر

ali_disslove
04-08-2010, 15:30
البته از پیشگامان بخواید بگیرید مدرک نمیخواد
کسی نمیتونه بهتون قطعی بگه بهتره از کسایی که تو محلتون adsl دارن یه سوالی بکنی

از من که خواست حتی گفتم گواهی تحصیلی میارم واسه یه مگ گفت گواهی واسه 512 هست

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

ali_disslove اسمتون رو هم نمیدونم میشه بگید؟
میشه یه تست جدید بگیری بذاری؟ از باکو بگیر

من اسمم علی -چه جوری باید بزارم رو باکو خودش از کویت میگیره

ali_disslove
04-08-2010, 15:38

اینم تست جدید--خیلییی خیلیییی خوب شده ولی بازم اونی که میخوام نیست

alimooghashang
04-08-2010, 15:40
دوستان کسی تا حالا از اینجا سرویس گرفته؟

من میخواستم بگیرم
از هرکی پرسیدم گفت خوب نیست!

ali_disslove
04-08-2010, 15:41
آهان فهمیدم یه مثلث کنار دریای مازندران بود روش زدم خودش از باکو گرفت

تست از باکو که بدتر شد

alimooghashang
04-08-2010, 15:41

اینم تست جدید--خیلییی خیلیییی خوب شده ولی بازم اونی که میخوام نیست
ما که سرعتمون بالاتره ناراضی هستیم
شما چطور میگی خیلی خیلی خوب!!!!

farzan311
04-08-2010, 15:52
نسبت به سرویسی که دارن خوبه هرچقدر پول بدی اش میخوری
پیشگامان گواهی نمیخواد شما از کجا گرفتید؟ از ساختمان رنگارنگ تو طیب؟

piroooz
04-08-2010, 15:56
اینم یه تست جدید:
نمیدنم چرا بچه هایی که جدیدا از پیشگامان گرفتند سرعتشون پایین هست...
مال من الان حداقلش اینه
راستی سرویسم 128 هست

ali_disslove
04-08-2010, 16:32
ما که سرعتمون بالاتره ناراضی هستیم
شما چطور میگی خیلی خیلی خوب!!!!

من تست قبلیم رو اگه ببینی میگی خیلییی بهتر شده --جوابگو هم که نیستند --شما اصلا یه بار زنگ بزنید الکی بگید سرعتم کمه اگه به حرفاشون نخندیدید یا درست جواب دادند بیاید هر چی میخواید به من بگید

مثلا یکی از جواباشون اینه که شما به دلیل سرعت بالایی که دارید متاسفانه سایت ها هیچ کدوم نمیتونند تا این سرعت رو به شما بدند و این مشکل از آپلودسنترهاییه که شما ازشون دانلود میکنید--بعدم که بهشون میگی یعنی تمامی سایت ها مشکل دارند میگه آره

آخه منی که اکانت راپیدشیر دارم و ..... راپید نمیتونه 40 کیلوبایت به من بده ؟اکانت هم که نداشته باشی 100 تا میده اصلا راپید پهنایی که داره کله ایرانی ها با هم ندارند اون وقت این میگه قادر نیست 40 تا به شما بده--آخه من باید بگم درسته باید بخندم باید جواب بدم ؟وقتی هم جوابشو میدی یارو فاطی میکنه یا میگه بهتون تماس میگریم هیچ وقتم ندیدیدم تماس بگیرند

وگرنه 256 قانونی باید 32 بده هرچند بقیه isp ها روزا روی 1 مگ میبندند

saeid127
04-08-2010, 17:42
ممنون سعید.

جسارتن شما چه سرویسی داری

همیطور که بقیه گفتند ساعاتش عوض شده. از 1 تا 7.
من سرویس 1 مگ دارم .هر شب حداقل 2گیگ رو دانلود دارم.بیشتر مواقع هم 2.3 .

aliarnold
04-08-2010, 17:48
همیطور که بقیه گفتند ساعاتش عوض شده. از 1 تا 7.
من سرویس 1 مگ دارم .هر شب حداقل 2گیگ رو دانلود دارم.بیشتر مواقع هم 2.3 .

شما خونگي 1mb داريد؟!!

farzan311
04-08-2010, 18:48
من هنوز این یونیت رو نفهمیدم چقدره میشه یکی بگه این 3,071.50 UNITS یعنی چند مگ؟حدودا مال پیشگامانه

ali_disslove
04-08-2010, 18:59
من هنوز این یونیت رو نفهمیدم چقدره میشه یکی بگه این 3,071.50 UNITS یعنی چند مگ؟حدودا مال پیشگامانه

دیگه واحدش یونیت نیست --این یونیتم اشتباه نوشته این یعنی مگابایت

یعنی شما الان 3 گیگو 71 مگابایت داری دقیقا

شما واسه 1 مگ از کدوم نمایندگی گرفتی که داد ؟هیچ مدرکی ندادی ؟نگفتم بعد بیار ؟

بعد واسه 1 ماهه چه قدر باد بدم که 1 مگش کنند ؟الان 256 دارم --شما چه سرویسی داشتی چه قدر دادی چه جوری ؟

jabera
04-08-2010, 19:09
من خیابان جی هستم
128 ندا گرفتم
سرعت دانلودم تو روز 160
البته من 5تا فایل میذارم

شاتل از 1شب تا 7صبحه
نداگستر از 3شب تا 7صبح

این حرف را من 2روز پیش زدم
الان سرعتم شده 18کیلو بایت
(فکر کنم صبانت 1جاسوس تو سایت داره)
خلاصه اعصابم داغونه!!!!!!!!؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟

آقا جابر شما گوشیت n96 نیست؟ پارسالم کسالتی پیش اومد بیمارستان بستری بودید ؟

درست زدی تو خال
از کجا فهمیدی؟!!؟!؟!!؟!؟1؟؟
(موبایلستان؟؟؟؟)
یا...............

ali_disslove
04-08-2010, 19:16
این حرف را من 2روز پیش زدم
الان سرعتم شده 18کیلو بایت
(فکر کنم صبانت 1جاسوس تو سایت داره)
خلاصه اعصابم داغونه!!!!!!!!؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟

درست زدی تو خال
از کجا فهمیدی؟!!؟!؟!!؟!؟1؟؟
(موبایلستان؟؟؟؟)
یا...............

هاااااااااااا من جاسوس بیدم

آخه جاسوس بود از کجا میفهمید الان تو کی هستیو از کجا داری پست میدی که برند سرعتتو کم کنند ؟تازه اونا خوشون میدونند شما سرعتت چند هست

دیگه چی کار کنیم آماره همه رو داریم n96 رو نفروختی ؟یادته بعد که از بیمارستان اومدی بت پیغام خصوصی دادم که توو فلان تاپیک یکی به n96 توهین کرده بدو برس به حسابش ؟

بگو بنازم هوشتو

ویرایش : میبینم آیفون خریدی ---پس مبارک----

farzan311
04-08-2010, 19:32
دیگه واحدش یونیت نیست --این یونیتم اشتباه نوشته این یعنی مگابایت

یعنی شما الان 3 گیگو 71 مگابایت داری دقیقا

شما واسه 1 مگ از کدوم نمایندگی گرفتی که داد ؟هیچ مدرکی ندادی ؟نگفتم بعد بیار ؟

بعد واسه 1 ماهه چه قدر باد بدم که 1 مگش کنند ؟الان 256 دارم --شما چه سرویسی داشتی چه قدر دادی چه جوری ؟
بچه ها کشف جدید قبل از اینکه سرویست تموم بشه همه ظرفیت دانلودتو تموم کن بعد برو دفتر مرکزیش تو خیابون طیب با یه قبض واریز که مال یه مگ با 3 گیگ برا یه ماه میشه 23.900 تومن بعد برات یه ماه شارژ میکنه بعد میری خونه میبینی سرعتت زیاد شده ولی سه گیگ شارژ نداری نهصد مگ داری و سرویس جدید برات نساختن یعنی همون ماه قبلیه است حالا این نهصد مگو استفاده کن و صبر کن یه ماهت تموم بشه حالا زنگ بزن پشتیبانی بگو ارور میده برا کانکت شدن میگه کی سرویسو گرفتین میگی چند روز پیش مثلا بعد میگه الان درست میشه و بهت سه گیگ با یه ماه شارژ میده به همین راحتی کلی سود میکنی:21::21:

ali_disslove
04-08-2010, 20:51
بچه ها کشف جدید قبل از اینکه سرویست تموم بشه همه ظرفیت دانلودتو تموم کن بعد برو دفتر مرکزیش تو خیابون طیب با یه قبض واریز که مال یه مگ با 3 گیگ برا یه ماه میشه 23.900 تومن بعد برات یه ماه شارژ میکنه بعد میری خونه میبینی سرعتت زیاد شده ولی سه گیگ شارژ نداری نهصد مگ داری و سرویس جدید برات نساختن یعنی همون ماه قبلیه است حالا این نهصد مگو استفاده کن و صبر کن یه ماهت تموم بشه حالا زنگ بزن پشتیبانی بگو ارور میده برا کانکت شدن میگه کی سرویسو گرفتین میگی چند روز پیش مثلا بعد میگه الان درست میشه و بهت سه گیگ با یه ماه شارژ میده به همین راحتی کلی سود میکنی:21::21:

خوب این جوری که ترافیکتو که تموم کردی که باید میکردی و سودی نبردی پولم که میدی واسه 1 ماه باید 3 گیگ شارژ کنه پولشو دادی پس بازم سودی نبردی --سود توی این 900 مگه ؟فایده نداره

saeid127
04-08-2010, 21:17
شما خونگي 1mb داريد؟!!

بله.چطور؟!
من 1سال پیش گرفتم(با گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویی)
اون موقع هم خیلی به گواهی گیر نمیدادند.1 هفته بعد اینکه سرویس من فعال شد براشون بردم که البته فکر کنم طرف انداختش رفت!
زیاد گیر نمیدند.

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

خوب این جوری که ترافیکتو که تموم کردی که باید میکردی و سودی نبردی پولم که میدی واسه 1 ماه باید 3 گیگ شارژ کنه پولشو دادی پس بازم سودی نبردی --سود توی این 900 مگه ؟فایده نداره

بله سود توی همون 900 مگه!
همون خودش 4000 تومنه برای اصفهانی جماعت!

farzan311
04-08-2010, 21:23
سود تو یه چیز دیگه هم هست چند روز بیشتر سرویس یه مگ دارید که معادل با پنچ شش گیگ دانلود شبانه بیشتر شایدم بیشتر:46:

ali_disslove
04-08-2010, 23:34
سود تو یه چیز دیگه هم هست چند روز بیشتر سرویس یه مگ دارید که معادل با پنچ شش گیگ دانلود شبانه بیشتر شایدم بیشتر:46:

آهان یه تیکه ارزش داشت اما با اون 900 مگ حال نکردم

البته این شما 5-6 گیگه واسه من 1-2 گیگه--بازم خوبه میگند مو از خرس کندن غنیمته 1 مگم بتونیم بگیریم خودش 1 مگه:27::27::27::31:

aliarnold
04-08-2010, 23:54
بله.چطور؟!
من 1سال پیش گرفتم(با گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویی)
اون موقع هم خیلی به گواهی گیر نمیدادند.1 هفته بعد اینکه سرویس من فعال شد براشون بردم که البته فکر کنم طرف انداختش رفت!
زیاد گیر نمیدند.

میگم خیلی باحال هست آخه روزی که بنده رفتم سرویس از این شرکت دزد بگیرم (نداگستر دزد) دقت کنید دقیقا همون روز گفت بخش نامه کردن که دیگه به خونگی بالای 128 ندن!!!!!! :19: :19:
اینم از شانس ماست! :13:
حالا یه سرویس 128 میدن با 5 گیگ دانلود یا حالا 9 گیگ با هزار تا قانون و هزار تا محدودیت این ور اون ور و منت هم سرمون میذار که دارن بهمون اینترنت پر سرعت میدن !! :13:
من نمیدونم کجای دنیا به اینترنتی که سرعتش ۲برار دیال آپ هست میگن پر سرعت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! :19: :13:
واقعا باعث تاسفه!

darksider
05-08-2010, 02:01
دوستان یک نفر با من کمک کنه.ما منطقمون روی مخابرات استقلال هست به شرکتها زنگ میزنم میگن میشه به مخابرات زنگ میزنم میگه dlc .کسی تا حالا از پیش شماره 778 adsl گرفته؟:19:

farzan311
05-08-2010, 08:39
دوستان یک نفر با من کمک کنه.ما منطقمون روی مخابرات استقلال هست به شرکتها زنگ میزنم میگن میشه به مخابرات زنگ میزنم میگه dlc .کسی تا حالا از پیش شماره 778 adsl گرفته؟:19:
خط شما رو فقط خود مخابرات بهش Adsl میده که میتونید توی اینجا :

سرویس و مراکز تحت پوشش رو ببینید

arash19200
05-08-2010, 14:16
سلام.. چرا قیمت مودم های شاتل گرونه؟ حتما باید از خود شاتل مودم بگیریم ؟ اگه از جای دیگه بگیریم گیر نمیدن؟

ali_disslove
05-08-2010, 15:20
سلام.. چرا قیمت مودم های شاتل گرونه؟ حتما باید از خود شاتل مودم بگیریم ؟ اگه از جای دیگه بگیریم گیر نمیدن؟

نه اصلا از خودشون نگیر خیلیییی گرون میده البته مودم های خوبی میده و مودم وایرلس هاش بهترین برد رو توی تمام مودم ها داره و حتی asus ها از لحاظ برد وایرلسی به هیچ عنوان بهش نمیرسند

نه هیچ گونه گیری نمیدند شما هر مودمی بگیری رو تمامی سرویس دهنده ها جواب میده آشغال ترین مودم ها هم جوابگوی سرعت 1 مگ یاا 2 مگ هستند چون اینا 54 مگ ساپورتند

فقط یه نکته اینجا هست اونم اینکه شاتل یکی آب بخوره بهش گیگ رایگان میدند مثلا به مناسبت تولدت هفته دیگه به مناسبت ماه رمضان و اعیاد --حالا فرقش تو اینه که اگه مودمو از خوده شاتل خریده باشی بت 3 گیگ میده (مطمین نیستم شایدم 2 گیگ) اما منی که مودم از خودشون نگرفته بودم 1 گیگ میداد

در ضمن من مودمو از خودشون نگرفته بودم با همون هزینه رانژه که داده بودم هم قراردادو با پیک فرستادند امضا کنم هم به محض رانژه فرستادند که بیاد مودمم رو رایگان وصل کنه هیچ پولیم از این بابت نگرفتند با این که مودم از خودشون نبود(حتی نگفتم مودم رو از قبل داشتم گفتم میخوام برم بخرم گفت خوب وقتی خریدی بگو تا بیایم وصل کنیم)

ar2006
05-08-2010, 15:37
سلام دوستان.
من با توجه به گفته های دوستان در این فروم پیشگامان را انتخاب کردم چون دوستان می گفتند سرعت روزانه وشبانه اون یکییه و ثابته ولی حالا که گرفتم سرعت روزانه من خوبه و 50 است ولی شبانه بین 12 تا 15 !!!! اگه میشه راهنمای کنید از من به این مقداره یا از همه فرق میکنه؟؟

ali_disslove
05-08-2010, 16:00

سلام دوستان.
من با توجه به گفته های دوستان در این فروم پیشگامان را انتخاب کردم چون دوستان می گفتند سرعت روزانه وشبانه اون یکییه و ثابته ولی حالا که گرفتم سرعت روزانه من خوبه و 50 است ولی شبانه بین 12 تا 15 !!!! اگه میشه راهنمای کنید از من به این مقداره یا از همه فرق میکنه؟؟

نه والا ما هم مشکله تورو داریم دیشبم 200 مگ بیشتر نداد---چرا دروغ پریشب 750 تا تا حتی 900 هم داده اما اکثرا اذیت میکنه

شما کدوم مرکزی ؟

ولی نترس بعضی شبا یه حالی میده

farzan311
05-08-2010, 16:48
من که نمیدونم چی دانلود کنم شما ها چی میخواید بگیرید که اینقدر سرعت میخواید؟
به منم بگید:8:

ali_disslove
05-08-2010, 17:10
من که نمیدونم چی دانلود کنم شما ها چی میخواید بگیرید که اینقدر سرعت میخواید؟
به منم بگید:8:

وایییی من اگه شببی 100 گیگم بهم بدند کمه---این همه چیز-من الان دانلود منیجیرمو تا 20 شب دیگه پر کردم

آپدیت نرم افزاری--نقشه های gps تمام شهر ها --فیلم --بازی های کامپیوتر گوشی---آهنگ صوتی تصویری ---مقاله---نرم افزار های موبایل --دانلود مکینتاش ویندوز 7 وویندوز xp آخرین نسخه هاش-آپدیت هر کدوم--گالری عکس خوانندگان و......

این قدر هست که تا 100 سال دیگه هم دانلود کنی تموم نمیشه

حالا اگه سرعت خوب نیستو به درد نمیخوره خودت چرا رفتی 1 مگ گرفتی خوب 128 هم کافی بود

farzan311
05-08-2010, 18:34
اینا که گفتی با به درد من نمبخوره با دارمشون فقط میمونه سریال و ویدیو های hd این چیزا که شبی یه گیگ نمیشه ساعتی یه فیلم که نمیسازنش!!! تازه هیچکس ویندوز و اینچیزایی که حجمش خیلی بالاس دانلود نمیکنه میخره چون این اعصاب خوردی پیش نمیاد

ali_disslove
05-08-2010, 19:16
اینا که گفتی با به درد من نمبخوره با دارمشون فقط میمونه سریال و ویدیو های hd این چیزا که شبی یه گیگ نمیشه ساعتی یه فیلم که نمیسازنش!!! تازه هیچکس ویندوز و اینچیزایی که حجمش خیلی بالاس دانلود نمیکنه میخره چون این اعصاب خوردی پیش نمیاد

اتفاقا من زیاد با فیلم جور نیستم و اگه چیزی دیگه واسه دانلود نموند میزنم تو کاره فیلم که یاد ندارم به عمرم با adsl فیلم گرفته باشم چون خیلی چیزای دیگه بوده
اما اگه کسی به فیلمو اینا علاقه داره چرا که نه--میلیون ها فیلم داریم پس میتونی میلیون ها شب دانلود کنی

ویندوز من رفتم گرفتم الکی روش نوشته بود آلتیمتیت اما آزمایشی بود یه ویندوز آدم دانلود میکنه همین دیروز منتشر شده آپدیت هاشم میگیری که میشه به روزه به روز ----کاری که من یک هفته کردم و اگه سرعتم مثله شما بود توی 2 شب تموم بود

یا من علاقه شدید به گوشی دارم جابر رو هم از تو موبایلستان شناختم چون همیشه سر میزنم روزی 10-20 بار--من تمامی فیلم های گوشی ها ریویوهاشون رو دارم-امسال هنوز موفق نشدم زیاد چیزی بگیرم

نقشه های gps که هیچ وقت تو هیج cd نیست و موبیلستان فکر کنم 5-10 تومن میفروشه تازه باید درخواست بدیو کی بیارندو بعدم دوباره روز به روز آپدیت میشه

اگه سرعت توپ باشه مثله شبی 2-3 گیگ توی 2 شب میتونی جدیدترین بازی ها رو دانلود کنی و یک هفته بازی کنی 5-6 هزار تومنم ندادی

خیلییی چیزای دیگه هست که من باید تایپ کنم دیگه خسته میشم

از من میشنوی استفاده کن این همه پول میدی که استفاده کنی --بعدم قرار نیست که بیل بزنی دکمه استارت دانلود منیجرو بزنو تخت بخواب صبح 100 مگ که شده خودش 100 مگه البته من که بیدار میمونم چون هم بازی میکنم هم هی قطع میشه باید مودمو خاموش روشن کنم اگه نکنم صبح که بیدار میشم میبینم 50 مگم دانلود نکرده--ازین کلاها زیاد سرم رفته:31:

farzan311
05-08-2010, 20:08
خوب شد گفتی بازی اصلا حواسم نبود
ولی اسپم رو حال میکنی؟هیچ ربطی به تاپیک نداشت
تا باز داشت نشدیم بسه:31:

vahooli
07-08-2010, 22:00
اقا چرا تست سرعت من با speedtest دانلود روی 138 هست اما دانلود با دانلود منیجر روی حدود 70 ؟!

piroooz
07-08-2010, 23:01
اقا چرا تست سرعت من با speedtest دانلود روی 138 هست اما دانلود با دانلود منیجر روی حدود 70 ؟!
تعداد کانکشن ها را توی دانلود منیجر روی 16 هست؟

ali_disslove
07-08-2010, 23:29

شاید speedtest اشتباه کرده بعضی موقا کمو زیاد میزنه یه بار دیگه تست کن اگه همون بود

سروری که ازش دانلود میکنیو عوض کن ببین بازم همینه-کانکشن ها رو هم رو 8 یا 16 بزار --سعی هم بکن چندتا فایلو با هم دانلود کنی اون وقت میتونی حداکثر استفاده رو بکنی

ویرایش:دانلود منیجر رو هم حتما idm و بعد از اون orbit انتخاب کن

farzan311
08-08-2010, 05:34
سلام اقا امروز دانلود شبانه سرعتش خیلی پایین بود بقیه هم همینطور بودن؟
من که بیشتر 400 مگ نتونستم دانلود کنم:41:

saeid127
08-08-2010, 09:00
مال منم زیاد خوب نبود.حدود 1.5 گیگ دانلود داشتم.البته بیشتر به خاطر این بود که سرور چندتا از لینک هام شیلتر شده بود.
این خیلی مهمه که از چه سروری دانلود میکنی.اگر اکانت داری که هیچ.وگر نه باید سرور رو پیدا کنی که توی شب با هجوم ایرانی که نترکه!

vahooli
08-08-2010, 09:29
تعداد کانکشن ها را توی دانلود منیجر روی 16 هست؟

شاید speedtest اشتباه کرده بعضی موقا کمو زیاد میزنه یه بار دیگه تست کن اگه همون بود

سروری که ازش دانلود میکنیو عوض کن ببین بازم همینه-کانکشن ها رو هم رو 8 یا 16 بزار --سعی هم بکن چندتا فایلو با هم دانلود کنی اون وقت میتونی حداکثر استفاده رو بکنی

ویرایش:دانلود منیجر رو هم حتما idm و بعد از اون orbit انتخاب کن

ممنون دوستان .

از idm استفاده می کنم تعداد کانکشن هم 8 بود که کردم 16 اما فرقی نکرد . همین امروزم باز تست کردم speedtest 138 دانلود منیجر حدود 70 از چندتا سرور ..

farzan311
08-08-2010, 11:19
مال منم زیاد خوب نبود.حدود 1.5 گیگ دانلود داشتم.البته بیشتر به خاطر این بود که سرور چندتا از لینک هام شیلتر شده بود.
این خیلی مهمه که از چه سروری دانلود میکنی.اگر اکانت داری که هیچ.وگر نه باید سرور رو پیدا کنی که توی شب با هجوم ایرانی که نترکه!
نه لینک ها همه مستقیم بودن و با سرعت بالا

*hamedkhatar*
08-08-2010, 11:26
سلام
بچه ها سرعت دانلود مخابرات یکم کم نشده امروز؟
یه تستس بکنید خبرش رو بدید
ممنون

king 2009
08-08-2010, 18:10
سلام به همگی.

میخواستم ازتون بپرسم سرعت این سرویس FP10-4X2 از پارس آنلاین در چه حدوده؟!

من الان eco-512 از شاتل دارم.سرعتش کمه.

ممنون.:11:

nima6286
08-08-2010, 19:34
دوستان میخواستم adsl بگیرم اما موندم کدوم شرکت بهتره
شهرک منتظری میشینیم پایین تر از خانه اصفهان -- تو راه شاهیین شهر -- پیش شماره 380
فقط اینو بگم بیشتر واسه دانلود شبانه میخوام...نظر شما چیه؟
1. ...
2....
3....

AmiIin
08-08-2010, 19:42
دوستان سلام !

سرعت دانلود من بعد از حدود دو هفته برگشت یه همون سرعت معمول و همیشگیش . (از 50-60 به 234/ صبانت)

AmiIin
08-08-2010, 19:49
ویرایش : اشتباه شد . لطفا پاک بشه ..... .

hasanoooooooo
08-08-2010, 19:51
دوستان سلام !

سرعت دانلود من بعد از حدود دو هفته برگشت یه همون سرعت معمول و همیشگیش . (از 50-60 به 234/ صبانت)

مال من که تغییری نکرده

nima6286
08-08-2010, 20:15
شهرک منتظری میشینیم پایین تر از خانه اصفهان -- تو راه شاهیین شهر -- پیش شماره 380
1. ...
2....
3....
سوال من گم نشه :20:
دوستان منتظر جوابم

saeid127
08-08-2010, 21:11
1. ...
2....
3....

اگر شما چند صفحه آخر تاپیک رو بخونید متوجه میشید.
اگر بیشتر برای دانلود شبانه میخواهید پیشگامان بهترین گزینه هست.اتفاقا یکی از فامیلهامون اونجاست و از پیشگامان داره و راضیه.اگر سرعت توی روز براتون مهمه صبانت و شاتل و پارس آنلاین بد نیستند.

nima6286
08-08-2010, 23:28
ممنون سعید جان ...فکر کنم فقط پیشگامان و رنگین کمان فعلا اینجا رو ساپورت کنن ... حالا موندم رنگیین کمان یا پیشگامان؟

sltavakoli
09-08-2010, 01:24
دوستان من پیشگامان 1 مگ دارم.اولاش سرعت شبانش خوب بود( 120-150 ) ولی حالا روی 30-40 هست.

دو یه شبه اینجوری شدخ.زنگ بزنم پشتیبانی فایده داره؟

puffi_vahshi
09-08-2010, 08:47
اگر شما چند صفحه آخر تاپیک رو بخونید متوجه میشید.
اگر بیشتر برای دانلود شبانه میخواهید پیشگامان بهترین گزینه هست.اتفاقا یکی از فامیلهامون اونجاست و از پیشگامان داره و راضیه.اگر سرعت توی روز براتون مهمه صبانت و شاتل و پارس آنلاین بد نیستند.

در حال حاضر سرعت روز هم پیشگامان بهتره

saeid127
09-08-2010, 10:05
دوستان من پیشگامان 1 مگ دارم.اولاش سرعت شبانش خوب بود( 120-150 ) ولی حالا روی 30-40 هست.

دو یه شبه اینجوری شدخ.زنگ بزنم پشتیبانی فایده داره؟

مال من که خوبه.دیشب 2.4 گیگ دانلود داشتم.از چه سروری دانلود میکنی؟

ali_disslove
09-08-2010, 15:13
در حال حاضر سرعت روز هم پیشگامان بهتره

این تیکه رو اصلا موافق نیستم اونایی که سرعتشون خوبه و راضیند هم سرویس 128 دیگه 50 دانلود دارند .بیشتر از این که نیست ؟اما بعضی از سرویس دهنده ها.......

شما صبا رو میبینی که 2 هفتس سرعت کم کرده وگرنه قبلش کمتر از 200 نمیداد --شاید تو شبانه خیلی بهتر از صبا و شاتل باشه اما روزانه خاطر جمع باش جلوی خیلی ها حرفی واسه گفتن نداره

---------- Post added at 04:13 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

منم مشکلی ندارم
واسه من دیروز بعد یک هفته دوباره داغون شد اما خوشبختانه نه دیشب و نه پریشب هیچ مشکلی نداشتم و 600-700 تایی دانلود کردم

farzan311
09-08-2010, 15:29

کاری به سرور نداره
زنگ زدم پشتیبانی گفت منطقه ما درخواست زیاد دادن اینا هم اماده این حجم درخواست نبودن برا همین یکم .......
از بس ما تبلیغ کردیم اینجوری شد اصلا اشتباه گفتیم دوستان همه برید سرویس هاتون رو پس بدید پیشگامان از همه بدتره:31::31::31:

arash19200
09-08-2010, 20:06
سلام... دوستان این لینک رو ملاحظه کنند و نظرات خود را اعلام بنمایند...:20:

ali_disslove
09-08-2010, 22:47
سلام... دوستان این لینک رو ملاحظه کنند و نظرات خود را اعلام بنمایند...:20:

نظرم اینه که خندم گرفت با یه تست فهمید فلان isp چندمه ؟

برا خودش گفته ولی خوب خداییش اولیش رو تا 1 ماهه پیش 100% قبول دارم

king 2009
10-08-2010, 02:30
سلام به همگی.

چی شد؟:20:

behi2.12
11-08-2010, 10:53
سلام از اين انجمن كسي هست كه از مركز ولي عصر اينترنت مخابرات خرازي گرفته باشه من حدود يك هفته است به بهانه هاي مختلف سرويسشون قطعي داره واقعا شورشا دراوردن!!!

noghli
11-08-2010, 12:51
با سلام من قبلا از پیشگامان adslمی گرفتم اما بدلایلی نت رو جم اوری کردم حالا می خواستم ببینم از چه شزکتی بگیرم که سرعتش خوب باشه مرسی:11:

esool
11-08-2010, 14:03
بچه ها پیشگامان تو نظر سنجی نیست یا یکی از همین هاست با یه اسم دیگه؟

farzan311
11-08-2010, 14:07
توی نظر سنجی نیست همون بهتر که نیست شورشو دراورده دیشب من هیچی نتونستم دانلود کنم حتی صفحه های سایت ها هم به زور باز میشد فقط از ساعت 6 تا 7 خوب بود بقش سرعت داغون بود

behi2.12
11-08-2010, 14:30
توی نظر سنجی نیست همون بهتر که نیست شورشو دراورده دیشب من هیچی نتونستم دانلود کنم حتی صفحه های سایت ها هم به زور باز میشد فقط از ساعت 6 تا 7 خوب بود بقش سرعت داغون بود

شما هم از مخابرات خرازي اشتراك دارين كدوم مركز؟

ali_disslove
11-08-2010, 14:57

منم دیشب 300 مگ از مافیا 2 رو تونستم دانلود کنم اونم با هزار بدبختیو خاموش روشن کردن اما به دلیل حساسیت موضوع امروز دارم از اعتبار روزانم دان میکنم

noghli
11-08-2010, 20:44
من اصلا پیشگامان توصیه نمی کنم 2 هفته طول کشید تا خط و خمع اوری کنن همش وعده وعیده الکی ئشد شظ شاتل سفارش دادم میخواستم ببینم چه جوریه

farzan311
11-08-2010, 23:53
نه دانلود نکن اصلا حال نمیده میمونی تو کف بازی بعدم چون نمیتونی ادامه بدی خل میشی
یه دو هفته دندون بذار رو جیگر تا کاملش بیاد اگه به منه اصلا صبر میکنم دوبلش بیاد:31:

Buddy
12-08-2010, 00:06
سلام
کسی از آسمان فراز سپاهان سرویس داره، سرعت کم نشده این چند شب....

Aminnet2008
12-08-2010, 00:54
این سرویس های نامحدود خلیج فارس واقعا نامحدوده ؟ سرعتش خوبه ؟

ali_disslove
12-08-2010, 15:26
من اصلا پیشگامان توصیه نمی کنم 2 هفته طول کشید تا خط و خمع اوری کنن همش وعده وعیده الکی ئشد شظ شاتل سفارش دادم میخواستم ببینم چه جوریه

روزاش بهتره پیشگامانه شباش بهت 10 کیلوبایتم نمیده

شاتل 1 ماهم شده سرویسو جمع نکنه از شاتل داار تر نداریم

---------- Post added at 04:26 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

نه دانلود نکن اصلا حال نمیده میمونی تو کف بازی بعدم چون نمیتونی ادامه بدی خل میشی
یه دو هفته دندون بذار رو جیگر تا کاملش بیاد اگه به منه اصلا صبر میکنم دوبلش بیاد:31:

حالا کاش اینی که تو میگی بود 1 گیگ از شبانه و ترافیک روزانم زدم حالا هم نصب نمیشه اعصابم خورد شد 14 ساعت طول کشی دانلودش

*hamedkhatar*
12-08-2010, 18:51
سلام
نمیدونم کسی قبلا اینجا گفته یا نه ولی پرداخت آنلاین شرکت مخابرات راه افتاد
خودم امروز آنلاین شارژ کردم کلی حال کردم :دی
اینم سایت جدید مخابرات

noghli
13-08-2010, 12:29
حالا شما می گین از کجا بگیرم زود باشین تا خط وصل نشده

masoudkzm
13-08-2010, 12:30
من شاتل دارم خوبه راضیم.شبانش چند ماهی به هم ریخته زیاد جالب نیست.پارسال خیلی بهتر بود الان هم بد نیست

behi2.12
13-08-2010, 12:46
سلام من حدود يك هفته است ياهو مسنجرم بالا نمياد از اينترنت مخابراتم سرويس ميگيرم كسي اين مشكلا داره؟؟:41:
.كسايي كه از مخابرات سرويس گرفته اند نظر بديد.ممنون.

ali_disslove
13-08-2010, 16:54
سلام من حدود يك هفته است ياهو مسنجرم بالا نمياد از اينترنت مخابراتم سرويس ميگيرم كسي اين مشكلا داره؟؟:41:
.كسايي كه از مخابرات سرويس گرفته اند نظر بديد.ممنون.

ماله منم بالا نمیومد هر چی هم پاکش کردم نصبش کردم درست نشد تا ویندوزو عوض کردم

مشکل از سیستمته نه مخابرات

piroooz
14-08-2010, 14:21
اقا دیشب تا حالا سرعت رو 20 هست(پیشگامان)
مال شما هم همینطوره؟

ali_disslove
14-08-2010, 14:34
اقا دیشب تا حالا سرعت رو 20 هست(پیشگامان)
مال شما هم همینطوره؟

منم اومدم این تاپیک همینو بگم

الان 40 هست

اما دیشب سرعت خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییی بد بود

از 15 بالا تر نرفت بین 5 تا 10 بود بیشتر--میانگین 7 کیلوبایت دایل آپیچ

کم ترین میزان دانلود رو دیشب داشتم

واقعا برا پیشگامان متاسفم

king 2009
14-08-2010, 20:48
سلام به همگی.

:41:

من هنوز هم منتظر جوابم.:11:

ali_disslove
14-08-2010, 21:25
:41:

من هنوز هم منتظر جوابم.:11:

پارس بگیر نگیر داره یهو میبینی میگیری و سرعتت عالیه یهو بد باشه معمولا بچه هایی که 128 گرفتند با 140 دانلود میکنند اما کسایی هم بودند که 1 مگ گرفتند سرعتشون بالا 60 تا نرفته

به نظر من بگیر خوبه--هزینه رانژشم 5000 تومنه منم وقتی آخر شهریور از این آشغالگامان (پیشگامان) به پارس آنلاین کوچ میکنم

هر چی باشه بهتر از این مزخرفیه که الان دارم

چند روز بود خوب بود هیچی نمیگفتیم از دیشب تاحالا شورشو از مزه برده امروز عصرم 2 بار به کلی واسه من قطع شد

mohamad_beauty
14-08-2010, 23:07
پارس بگیر نگیر داره یهو میبینی میگیری و سرعتت عالیه یهو بد باشه معمولا بچه هایی که 128 گرفتند با 140 دانلود میکنند اما کسایی هم بودند که 1 مگ گرفتند سرعتشون بالا 60 تا نرفته

به نظر من بگیر خوبه--هزینه رانژشم 5000 تومنه منم وقتی آخر شهریور از این آشغالگامان (پیشگامان) به پارس آنلاین کوچ میکنم

هر چی باشه بهتر از این مزخرفیه که الان دارم

چند روز بود خوب بود هیچی نمیگفتیم از دیشب تاحالا شورشو از مزه برده امروز عصرم 2 بار به کلی واسه من قطع شد
امروز همون ماجرای شهراد و رسانه اصفهان نت بود چون دیشب روی شهراد بود که 10-15 بود
اما به نظر من این کار رو نکن درسته گاهی یه دفعه قاطی میکنه ولی انصافا اکثر اوقات که ردیفه سرعت ثابت و عالیه

ali_disslove
14-08-2010, 23:55
امروز همون ماجرای شهراد و رسانه اصفهان نت بود چون دیشب روی شهراد بود که 10-15 بود
اما به نظر من این کار رو نکن درسته گاهی یه دفعه قاطی میکنه ولی انصافا اکثر اوقات که ردیفه سرعت ثابت و عالیه

حالا دانلود منیجرم 600 مگ فایل توشه اگه دانلود نکرد فردا دوباره پشتیبانی رو بیچاره میکنم

تو این هفته من رو شهرادم خوب دانلود میکردم نمیدونم این چش شده دوباره

ravani_13
15-08-2010, 00:37
سلام

یه ۵۱۲ واسه محدوده کاخ سعادت اباد میخوام . تعرفه ها چقدره . وصل حدودا چند روزه طول میکشه و کجا رو پیشنهاد میدین .

مرسی

L.A.M.P.A.R.D
15-08-2010, 13:22
کی توی خانه اصفهان adsl گرفته ؟ از چه شرکتی ؟ راضی هست؟

farzan311
15-08-2010, 13:22
دوستان من نمیخواستم هیچ وقت اینو بگم ولی پیشگامان خیییییییییللللللللییییییی ییییییی دزده من سه گیگ خریدم امروز فیش رو بردم براشون برگشتم خونه دیدم یه گیگ شارژ کرده برام زنگ هم زدم میگه شما نمیدونید این شارژش یه جا دیگه ثبت شده فکر کرده با بچه طرفه فوق العاده اعصابمو خورد کرده حالا چی بگم بهش احه؟

ali_disslove
15-08-2010, 13:54
دوستان من نمیخواستم هیچ وقت اینو بگم ولی پیشگامان خیییییییییللللللللییییییی ییییییی دزده من سه گیگ خریدم امروز فیش رو بردم براشون برگشتم خونه دیدم یه گیگ شارژ کرده برام زنگ هم زدم میگه شما نمیدونید این شارژش یه جا دیگه ثبت شده فکر کرده با بچه طرفه فوق العاده اعصابمو خورد کرده حالا چی بگم بهش احه؟

نمیتونند پولتو بخورند اشتباه شده حتما ---توی صفحه اولت الان چند گیگ داری ؟

farzan311
15-08-2010, 15:45
1000 مگ حدودا دارم بعد اون ورش مال voip دیگه تماس تلفنی فکر کرده من خرم میگه نگاه کن بقیش اونجاس حالا اونجا هم نوشته 200 کریدیت

ali_disslove
15-08-2010, 15:59
1000 مگ حدودا دارم بعد اون ورش مال voip دیگه تماس تلفنی فکر کرده من خرم میگه نگاه کن بقیش اونجاس حالا اونجا هم نوشته 200 کریدیت

بهت نگفت الان اونجا چیا هست من پنلم با شما فرق داره ؟
من هر بار زنگ زدم اول اینکه بدون اینکه پسورد رو بگیره پنلم رو چک میکنه دوم اینکه هر چی بهش میگی این چیه اون چیه میگه پنل ما با شما فرق دارم دقیقا نمیدونم پارامترهای شما چیه

یه بار زنگیدم گفتم این 24000 چیه از من کم کردین گفت مالیاته بعد گفت مخابراته بعد گفت خودت مصرف کردی بعد دیدم گناه داره و هی حساب میکنه و .... گفتم چیزه مهمی نیست درسته؟گفت نه اصلا مهم نیست شما به اینا توجهی نکنید ما اینا رو اینجا نداریم

من میگم یه کلاس آموزشی چیزی واسه اینا بزارند بد نیستا بخدا چیزه خاصی نداره که نتونند یاد بگیرند فقط یه کلاس 1.5 ساعته براشون کافیه

farzan311
15-08-2010, 16:21
یه ذره سواد انگیلیسی داشتن خوب بود اینقدر ضایع نمیشدن
حالا شبم بهش زنگ میزنم اگه نشد دیگه لشکر کشی میکنم دفتر مرکزیش
وقتی داشتم شارژ میکردم بهش گفتم میشه ببینم تو کامپیوتر خودتون خیلی بی ادبانه گفت نخیر همچین دلم میخواست.......

saeid127
15-08-2010, 17:38
جالبه!من هیچ کدوم از این مشکل های شما رو توی این 1 ساله که از پیشگامان سروریس گرفتم نداشتم!
کم شدن کردیت....
افت سرعت....
قطعی طولانی...
تنها افت سرعتی که داشت توی 3 روز اول عید که مجانی بود که همه رو روی 256 بسته بودند!
همون موقع هم کلی حال کردم.
شبها هم سرعت کم میشه ولی نه اونقدر که شما میگید!حداقل 1.7 گیگ رو میگیرم.
بابا نسبی بسنجید.اینجا ایرانه!!کدوم isp به این خوبی سرویس میده!!
همه شاکی هستند.شما یکیشون رو بگو که ازش راضی باشند...

این مشکل آقا فرزان هم حل میشه.شما خودت حضوری برو دفترشون (خیابان طیب).ان شا الله حل میشه.

ali_disslove
15-08-2010, 18:09
جالبه!من هیچ کدوم از این مشکل های شما رو توی این 1 ساله که از پیشگامان سروریس گرفتم نداشتم!
کم شدن کردیت....
افت سرعت....
قطعی طولانی...
تنها افت سرعتی که داشت توی 3 روز اول عید که مجانی بود که همه رو روی 256 بسته بودند!

این مشکل آقا فرزان هم حل میشه.شما خودت حضوری برو دفترشون (خیابان طیب).ان شا الله حل میشه.

من از 3تا دیگه داشتم هر 3 بهتر از این بودند

isp بعدی هم pars on line یعنی بازگشت به پار انلاین(البته اگه صبا سرعتش به قبل برگشت میرم صبا)البته بماند که دیشب سرعت خوب بود و اگه همیشه مثل دیشب باشه عوض نمیکنم اما 24 ساعت قبلش:devil::grrr::devil::grrr::4:

puffi_vahshi
15-08-2010, 18:59
من واقعا تاسف میخورم که اینقدر راحت ما ادمها به همه تهمت میزنیم
شما یک شرکت را دزد کردین برای 2 گیگ در صورتی که من در این 1 سال بیش از 1000 گیگ رایگان مصرف کردم هم شبانه هم هدیه

این چیزی هم که میگید از رمانی که سرویس عوض شد و به مگ نشون میده کردیتا منم تا گیگ شارژ میکنم 1 گیگ 1 گیگ تو کردیتم میشینه و بقیش داخل deposit هستش

منم این مشکل شما را داشتم ولی با یه تلفن ساده حل شده

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

کم شدن کردیت....
افت سرعت....
قطعی طولانی...

من کاملا تایید میکنم

به نظرم تنها شرکتی که حداقل پشتیبانیش نپیچونده همین بوده
شبانهام هم متغییره ولی میانگین شبی 1 گیگ میشه
واقعا اینجا ایرانه ما باید انتظاراتمونا بیاریم پایین

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

من از 3تا دیگه داشتم هر 3 بهتر از این بودند

isp بعدی هم pars on line یعنی بازگشت به پار انلاین(البته اگه صبا سرعتش به قبل برگشت میرم صبا)البته بماند که دیشب سرعت خوب بود و اگه همیشه مثل دیشب باشه عوض نمیکنم اما 24 ساعت قبلش:devil::grrr::devil::grrr::4:

شمام که از روز اول یک پست در میان همین حرفها تکرار میکنی:27: وقت هایی که خوبه میگی خوبه ولی من میرم پارس وقت هایی هم که بده میگی میرم پارس
زود کوچ کن حداقل یکی از بچه ها خبرهایی اونجا را هم بیاره

ali_disslove
15-08-2010, 19:53
شما یک شرکت را دزد کردین برای 2 گیگ در صورتی که من در این 1 سال بیش از 1000 گیگ رایگان مصرف کردم هم شبانه هم هدیه

این چیزی هم که میگید از رمانی که سرویس عوض شد و به مگ نشون میده کردیتا منم تا گیگ شارژ میکنم 1 گیگ 1 گیگ تو کردیتم میشینه و بقیش داخل deposit هستش

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

من کاملا تایید میکنم

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

شمام که از روز اول یک پست در میان همین حرفها تکرار میکنی:27: وقت هایی که خوبه میگی خوبه ولی من میرم پارس وقت هایی هم که بده میگی میرم پارس

من خودم اعتقادی بر اینکه حجمو دزدیده ندارم اما اینو میگم که اگه یه پشتیبانی خوب و قوی داشت واسه این دوستمون توضیح میداد و هیچ وقت همچین حرفی نمیزد --مشکل از ما نیست مشکل از پشتیبانی و سایت مسخرشه شما ریزکارد شاتلی ها رو دیدید ؟قشنگ نوشته چه قدر فرستادی چه قدر گرفتی چه قدرش رایگان بوده چه قدر از اعتبارت کم شده

اما اینو من یک ماهه اول مونده بودم چه قدر دارم به صفحات قبل برگردید ببینید چندبار سوال کردم و هیچ کس جواب نداد تا اینکه یکی از دوستان یه روش فنی مهندسی فرمودند که وللله اگه من چیزی فهمیدم تاا اینکه سیستمشونو عوض کردند

حتی نخواستند این مشکل dns من که میگه پاسخگو نیست رو جواب بدند--آخرش میدونی چه جوری حل شد ؟یه نرم افزار از همین سایت دانلود کردم که بهترین dns های جهانی رو معرفی میکرد اونا رو زدم خوب شد اما پینگ بالای 1000 دارم یا 800-900

میدونستید داتکی ها که شما دم از بد بودنشو میزنید حتی پینگ 60 رو هم تجربه کردند ؟شما که سرعتتون به قول خودتون عالیه پینگ زیره 350 داشتید ؟ما که بالا 1000 هستیم که دیگه بماند(نام کاربری یه داتکی بدم ؟ اونا هم الان 300 پینگ دارند اما بازم خوبه یه دورانی 60 بوده)

مشکل از پشتیبانی ضعیف و سیستم ضعیف اینترنتیشه ما که ادعای واردیو حرفه ای بودن نمیکنیم اما اینو مطمین باشد که کسانی هستند که از همین پینگو کیلوبایتو مگابایتم سر در نمیارند--کسایی هم هستند که ساده ترین مسایل رو سر در نمیارند

پس پشتیبانی باید برای ما توضیح بده چون ما پول دادیم حتی 1000 تومن هم باید جوابگو باشه پول هم که نداده بودیم این آقایون بی سواد جوابگوو هستد و نمبدونم برای شما بود گفتم یا دوستان اینکه روزی که من زنگ زدم که را اندازی کنم گفت کارت شبکه رو نصب کردید گفتم چی هست ؟گفت ماله اتصال به شبکست که باید خریده باشید من گفتم من همچین چیزی نخریدم گفت خوب برید یخرید بعد تماس بگیرید گفتم من قبلا داشتم adsl ولی همچین چیزی نداشتم گفت غیر ممکنه گفتم خوب منم که دروغ نمیگم نداشتم و نخریدم و پولی بابت این قطعه ندادم با اوجه بی ادبی و بی سوادی گفت هر وقت خریدید تماس بگیرید خدانگهدار

مردتیکه یه کلمه نگفت یهو رو مادربوردت باشه این cd شو بزار و نصب کن و سون هم خودش نصب کرده الته ادب و شعور خودشو رسوند تا اینکه همسایمون واسم گفت

هر وقت با یکی از دوستانتون دعواتون شد یه کم به خودتون فکر کنید که شاید شما باعث ناراحتی و دعوا بودید نه اینکه دوست برادر یا طرف مقابلتون باعثش بوده اینو گفتم که بگم شما به جای اینکه به فلان فرد بگید تهمت نزن کارای شرکت و پشتیبانی و سایت ضعیف شرکت رو متهم کنید

mohsen214
15-08-2010, 20:55
سلام .
من یه سوال در مورد حجم رسیو صبا نت دارم (128K- اصفهان )
من برای یک ساعت که آنلاینم (صبا نت) .. حجم رسیوم بیش از 25 مگ میشه . با اینکه سایت خاصی هم باز نمیکنم و دانلود هم اصلا ندارم . میخواستم بدونم این حجم عادیه برای یه ساعت با این که کار خاصی هم نمیکنم ؟
اگر نیست فکر میکنید مشکل کجاست ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

farzan311
15-08-2010, 21:19

من کاملا تایید میکنم

خیلی ببخشید شما اصلا میدونید اون deposit که میگید چیه اصلا؟ چون طبق این عکس
2000 مگ هست ولی این 2000 مگ همیشه بوده برا من هیچ وقت هم تغییر نکرده وقتی هم Current credit من تموم میشه اینترنتمو قطع میکنند خوب حالا اصلا مساله این حرفا نیست من هم نمیخاستم بهشون تهمت بزنم فقط وقتی دارند حرف منو که کاملا حقه انکار میکنن ادم عصبانی میشه یعنی اینا نمیتونن مثل ادم همه ی سه گیگ رو یه جا ثبت کنن؟
اون deposit هم مال voIP هست سمت راست و چپ کاملا از هم مستقل هستن

saeid127
15-08-2010, 22:07
جواب به پست های بالا:
اینو قبول دارم که پشتیبانی خوبی نداره.جالبه اینو توی نمایشگاه اخیر بهشون گفتم خانومه گیر داده بود که با کدومشون مشکل داشتی!
گفتم من که اسمشون رو نمیپرسم!بعد رفتم پیش معاون که اونجا بود.اون گفت که به زودی پشتیبانی عوض میشه.تنها چیزی که عوض شد اینه که مکالمات ظبط میشه!
اما همین رو هم باید نسبی در نظر بگیریم.همون پارس آنلاین:
به توصیه من برای دایی خودم چون دانلود زیاد نداشت و میخواست کم پول بده از پارس آنلاین گرفتم.سرعتش توی روز خیلی خوبه.پینگش هم که حدود 400 هست.ولی خیلی از حسابش کم میکنه.زنگ زدم به پشتیبانی میگه شما آنتی ویروس نصب کردی!
بهش میگم بابا من تازه ویندوز نصب کردم و هیچ نرم افزار خاصی روش نصب نیست و آپدیت ویندوز هم خاموشه.میگه وایرلس داری؟میگم نه.میگه پس یکی داره از اکانتتون استفاده میکنه!!!!!!!!
بعدش هم میگه سیستم ما مشکل نداره باید خودتون علتش رو پیدا کنید!!
باز هم میگم اینجا ایرانه.هیچ چیز ایده ال نیست.همه چیز رو باید نسبی در نظر گرفت.

mohamad_beauty
15-08-2010, 22:42
ببینید دوستان من به عنوان کسی که اکثر شرکت ها رو توی اصفهان تست کرده میگم که فعلا از توی بد و بدتر ها این پیشگامان از بقیه بهتر جواب داده البته فعلا تا ببینیم در آینده چی کار میکنه
من الان دارم با سرویس 128 14 گیگ حجم و سرعت دانلود ثابت 70 (البته این یکی دو روز رو استثنا کنید!) ماهیانه 27 تومن میدم باور کنید هیچ شرکتی این سرویس رو نمیده و اگر هم بده ثبات نداره

puffi_vahshi
16-08-2010, 00:00
خیلی ببخشید شما اصلا میدونید اون deposit که میگید چیه اصلا؟ چون طبق این عکس
2000 مگ هست ولی این 2000 مگ همیشه بوده برا من هیچ وقت هم تغییر نکرده وقتی هم Current credit من تموم میشه اینترنتمو قطع میکنند خوب حالا اصلا مساله این حرفا نیست من هم نمیخاستم بهشون تهمت بزنم فقط وقتی دارند حرف منو که کاملا حقه انکار میکنن ادم عصبانی میشه یعنی اینا نمیتونن مثل ادم همه ی سه گیگ رو یه جا ثبت کنن؟
اون deposit هم مال voIP هست سمت راست و چپ کاملا از هم مستقل هستن

شما با این عکس 946 مگ اعتبار فعال داری و 2 گیگ هم رزرو یعنی 3 گیگ اعتبار داری
وقتی اون 900 مگ تمام بشه 1024 از deposit کم میشه و میشینه روی اعتبار active
من که اینها را پرسیدم و کامل توضیح داد

puffi_vahshi
16-08-2010, 00:16
من خودم اعتقادی بر اینکه حجمو دزدیده ندارم اما اینو میگم که اگه یه پشتیبانی خوب و قوی داشت واسه این دوستمون توضیح میداد و هیچ وقت همچین حرفی نمیزد --مشکل از ما نیست مشکل از پشتیبانی و سایت مسخرشه شما ریزکارد شاتلی ها رو دیدید ؟قشنگ نوشته چه قدر فرستادی چه قدر گرفتی چه قدرش رایگان بوده چه قدر از اعتبارت کم شده

اما اینو من یک ماهه اول مونده بودم چه قدر دارم به صفحات قبل برگردید ببینید چندبار سوال کردم و هیچ کس جواب نداد تا اینکه یکی از دوستان یه روش فنی مهندسی فرمودند که وللله اگه من چیزی فهمیدم تاا اینکه سیستمشونو عوض کردند

حتی نخواستند این مشکل dns من که میگه پاسخگو نیست رو جواب بدند--آخرش میدونی چه جوری حل شد ؟یه نرم افزار از همین سایت دانلود کردم که بهترین dns های جهانی رو معرفی میکرد اونا رو زدم خوب شد اما پینگ بالای 1000 دارم یا 800-900

میدونستید داتکی ها که شما دم از بد بودنشو میزنید حتی پینگ 60 رو هم تجربه کردند ؟شما که سرعتتون به قول خودتون عالیه پینگ زیره 350 داشتید ؟ما که بالا 1000 هستیم که دیگه بماند(نام کاربری یه داتکی بدم ؟ اونا هم الان 300 پینگ دارند اما بازم خوبه یه دورانی 60 بوده)

مشکل از پشتیبانی ضعیف و سیستم ضعیف اینترنتیشه ما که ادعای واردیو حرفه ای بودن نمیکنیم اما اینو مطمین باشد که کسانی هستند که از همین پینگو کیلوبایتو مگابایتم سر در نمیارند--کسایی هم هستند که ساده ترین مسایل رو سر در نمیارند

پس پشتیبانی باید برای ما توضیح بده چون ما پول دادیم حتی 1000 تومن هم باید جوابگو باشه پول هم که نداده بودیم این آقایون بی سواد جوابگوو هستد و نمبدونم برای شما بود گفتم یا دوستان اینکه روزی که من زنگ زدم که را اندازی کنم گفت کارت شبکه رو نصب کردید گفتم چی هست ؟گفت ماله اتصال به شبکست که باید خریده باشید من گفتم من همچین چیزی نخریدم گفت خوب برید یخرید بعد تماس بگیرید گفتم من قبلا داشتم adsl ولی همچین چیزی نداشتم گفت غیر ممکنه گفتم خوب منم که دروغ نمیگم نداشتم و نخریدم و پولی بابت این قطعه ندادم با اوجه بی ادبی و بی سوادی گفت هر وقت خریدید تماس بگیرید خدانگهدار

مردتیکه یه کلمه نگفت یهو رو مادربوردت باشه این cd شو بزار و نصب کن و سون هم خودش نصب کرده الته ادب و شعور خودشو رسوند تا اینکه همسایمون واسم گفت

هر وقت با یکی از دوستانتون دعواتون شد یه کم به خودتون فکر کنید که شاید شما باعث ناراحتی و دعوا بودید نه اینکه دوست برادر یا طرف مقابلتون باعثش بوده اینو گفتم که بگم شما به جای اینکه به فلان فرد بگید تهمت نزن کارای شرکت و پشتیبانی و سایت ضعیف شرکت رو متهم کنید

حرف شما کاملا درسته ولی همیشه باید 2 طرفه به قاضی رفت
من اصلا منکر مشکلات نمیشم و اینم مطمئنم که وضعیت اینترنت در ایران افتضاحه ولی نه به شدت پینگ 1000
میشه بگی از چه سروری پینگ میگیری؟

farzan311
16-08-2010, 00:54
خوب این بحث که تمومه منم زنگ زدم همینارو بهم گفتن من هم گفتن قبول ولی اگه حرفتون اشتباه بود......
یه چیز دیگه من تا قبل از اون که شارژ کنم دو شب سرعتم خیلی خوب شده بود شبا با 100 تا دانلود میکردم خلاصه کیفم کوک بود ولی امشب دوباره خراب شده تحقیق کردم انگار مشکل از اینا و نیست و کلا خطوط اینترنت خراب شده و قضیه همون کشتی رد شدن از روی کابل ها و این حرفاست:31:

ali_disslove
16-08-2010, 13:24
حرف شما کاملا درسته ولی همیشه باید 2 طرفه به قاضی رفت
من اصلا منکر مشکلات نمیشم و اینم مطمئنم که وضعیت اینترنت در ایران افتضاحه ولی نه به شدت پینگ 1000
میشه بگی از چه سروری پینگ میگیری؟

من 100% مشکلم تو روزا از همین عدم پاسخگویی dns هست

حالا که ما دروغگو شدیم تصمیم گرفتم یه فیلم بگیرم و آپلود کنم ئیگه اعصابم خورد شد -فیلم ماله دیشبه

پشتیبانی گفت از مرکز مخابراتیه ما که سرویسمون تموم شدو این ماجرا ختم نشد

من با 85.185.130.5
4.2.2.4 مشکل دارم حالا گفت اولیشو عوض کن دومی همون 4.2.2.4 باشه اما تغییری نکرد

من با 4.4.4.4 که dns جهانیه تست میگیرم چون با بالایی ها مشکل دارم البته اینا هم که پینگ میگیرم بالا 1000 میره

خوهشا شما فیلم رو دانلود کنید و مشکل من رو زنگ بزنید و خودتون حل کنید شاید من بلد نیستم حرف بزنم شما اینی که تو فیلم میبینی رو زنگ بزن به پشتیبانی و بگو و جوابش رو به من بدید

aminmafia
16-08-2010, 20:57
سلام
دوستان می خواستم بدونم بهترین سرویس برای سپاهان شهر کدومه؟من قبلا توی اصفهان فن اوا داشتم اما از اواسط شهریور میرم سپاهان شهر و نمی دونم ایا اونجا هم کیفیت مطلوبه یا نه
لطفا دوستانی که سپاهان شهر ای دی اس ال دارند بگند کدوم شرکت سویس هاش کیفیت بهتری داره
کیفیت سرویس ها در اصفهان و سپاهان شهر فرقی داره؟

arash19200
17-08-2010, 16:09
سلام، کسی کارت تخفیف شاتل داره؟؟

ali_disslove
17-08-2010, 16:50
سلام، کسی کارت تخفیف شاتل داره؟؟

من شاتل داشتم اما كارت تخفيف بهم ندادند -كارته يا شماره اي چيزي ؟چند درصد تخفيف داره ؟

vroom
17-08-2010, 17:41
من شاتل داشتم اما كارت تخفيف بهم ندادند -كارته يا شماره اي چيزي ؟چند درصد تخفيف داره ؟

باید درخواست میدادین تا براتون صادر کنن
1 کارته که 1 شماره سریال روش داره
درصد تخفیف بستگی به تعداد کارتها داره:46:

MoH_@_MaD
17-08-2010, 18:10
باید درخواست میدادین تا براتون صادر کنن
1 کارته که 1 شماره سریال روش داره
درصد تخفیف بستگی به تعداد کارتها داره:46:
سلام رفیـق
منم شاتل دارم و تو صفحه ی کاربری درخواست دادم ولی جوابی ندادن
باید تو همون صفحه ی کاربری درخواست بدم یا برم خود شرکت؟
بعد شماره سریال کارت رو به دوستم بدم کافیه یا حتما باید خود کارت رو بهش بدم؟

vroom
17-08-2010, 18:14
سلام رفیـق
منم شاتل دارم و تو صفحه ی کاربری درخواست دادم ولی جوابی ندادن
باید تو همون صفحه ی کاربری درخواست بدم یا برم خود شرکت؟
بعد شماره سریال کارت رو به دوستم بدم کافیه یا حتما باید خود کارت رو بهش بدم؟

سلام عزیز:20:
اره اونطوری فایده نداره ...باید بری نمایندگی یا باهاشون تماس بگیری و درخواست بدی:46:
من تا حالا خودم به کسی کارت طلایی ندادم ولی فکر کنم همون شماره سریال را بدی کافی باشه

aminmafia
17-08-2010, 21:09
سلام
دوستان می خواستم بدونم بهترین سرویس برای سپاهان شهر کدومه؟من قبلا توی اصفهان فن اوا داشتم اما از اواسط شهریور میرم سپاهان شهر و نمی دونم ایا اونجا هم کیفیت مطلوبه یا نه
لطفا دوستانی که سپاهان شهر ای دی اس ال دارند بگند کدوم شرکت سویس هاش کیفیت بهتری داره
کیفیت سرویس ها در اصفهان و سپاهان شهر فرقی داره؟

اینجا سوال های مربوط به خرید جواب داده نمیشه؟فقط بحث مربوط به کیفیت سرویس هست؟

arash19200
18-08-2010, 14:16
منم خودم درست نمیدونم جریانش چیه ولی می دونم بعضی از مشترکان شاتل یه کارت طلایی دارن که اگه ازش استفاده کنی بهت تخفیف میدن! حدود 10 هزار تومان در هزینه رانژه تخفیف میدن

ali_disslove
18-08-2010, 15:36
منم خودم درست نمیدونم جریانش چیه ولی می دونم بعضی از مشترکان شاتل یه کارت طلایی دارن که اگه ازش استفاده کنی بهت تخفیف میدن! حدود 10 هزار تومان در هزینه رانژه تخفیف میدن

خوب من که درخواست ندادم واسه شاتل فکرم نکنم حالا که دیگه باهاشون چند ماهه شارژ نکردم بهم کارتو بدند اما یه 10000 تومن تخفیف واسه پیشگامان امروز گرفتم حالا نفهمیدم واسه شارژم به درد میخوره یا این 10 تومن فقط واسه کسیه که اتصال جدید داره

Faroos_Networks
18-08-2010, 19:26
خوب من که درخواست ندادم واسه شاتل فکرم نکنم حالا که دیگه باهاشون چند ماهه شارژ نکردم بهم کارتو بدند اما یه 10000 تومن تخفیف واسه پیشگامان امروز گرفتم حالا نفهمیدم واسه شارژم به درد میخوره یا این 10 تومن فقط واسه کسیه که اتصال جدید داره

برای اتصال جدید هست.
کارت اعتبار پیشگامان را از بین نماینده ها فقط شرکت فاروس ارایه میده

برای ارسال درخواست کارت اعتبار پیشگامان عدد ۴۴ را به شماره ۳۰۰۰۷۶۵۵ اس ام اس کنید. سیستم از هر ۱۰ درخواست به صورت رندوم برای دو نفر کارت اعتبار ۵۰.۰۰۰ ریالی و برای دو نفر کارت اعتبار ۱۰۰.۰۰۰ ریالی ارسال میکنه

موفق باشید

ravani_13
19-08-2010, 19:39
Salam

vase 512 khanegi mahdodeye 4 baghe bala che sherkati ro pishnehad midin

???

Mersi

ali_disslove
19-08-2010, 22:17
برای اتصال جدید هست.

برای ارسال درخواست کارت اعتبار پیشگامان عدد ۴۴ را به شماره ۳۰۰۰۷۶۵۵ اس ام اس کنید. سیستم از هر ۱۰ درخواست به صورت رندوم برای دو نفر کارت اعتبار ۵۰.۰۰۰ ریالی و برای دو نفر کارت اعتبار ۱۰۰.۰۰۰ ریالی ارسال میکنه

موفق باشید

با سلام

ببخشید جناب فاروس من اگه بخوام این 256 که دارم رو به 1 مگ یا 2 مگ فقط 1 ماهه آخر رو ارتقا بدم نمایندگی شما این کارو انجام میده ؟چه قدر هزینش میشه ؟جواز ندارم ولی گواهی تحصیلی دارم (آسمان شبکه سپاهانشهر و پشتیبانی پیشگامان گفتند نمیشه البته پشتیبانی با شک گفت که باید از بخش فروش بپرسید )
اما دوستان در همین تاپیک به یه مگ ارتقا دادند پس چرا واسه من نمیشه ؟ ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

Salam

vase 512 khanegi mahdodeye 4 baghe bala che sherkati ro pishnehad midin

???

Mersi

روزانه شاتل اگه صبا به قبل برگرده 100% صبا اما فعلا شاتل

شبانه پیشگامان

روزانه و شبانه متوسط و ارزان ترین قیمت پارس آنلاین

فقط نظرمو از این 4 تایی که داشتم گفتم و میتونه 100000% اشتباه باشه پس کسی ناراحت نشه

aminmafia
20-08-2010, 20:38
برای اتصال جدید هست.

موفق باشید

خیلی عالی شد که پشتیبانی یک شبکه هم اینجا امد
چند تا سوال
1-شرکت شما با پیشگامان چه فرقی داره؟چون توی سایت قیمت ها هم یکی بود
2-کارت اعتباری چی هست چجور استفاده میشه؟
3-سرعت دانلود شبانه شرکت شما معمولا چقدره؟

تشکر فراوان:11:

ali_disslove
20-08-2010, 23:43
خیلی عالی شد که پشتیبانی یک شبکه هم اینجا امد
چند تا سوال
1-شرکت شما با پیشگامان چه فرقی داره؟چون توی سایت قیمت ها هم یکی بود
2-کارت اعتباری چی هست چجور استفاده میشه؟
3-سرعت دانلود شبانه شرکت شما معمولا چقدره؟

تشکر فراوان:11:

1-این شرکت reseller پیشگامانه البته خیلی کارای شبکه و ..... هم انجام میده

2-من یه عدد 3 فرستادم 10000 تومن تخفیف داد البته به درد ما نخورد گفتند واسه سرویس جدیده

3- سرعت بد نیست خوبم نیست حدود20-30 البته تو مرکز ما سرعت دوستان بیشتره

zenvplus
21-08-2010, 12:33
دوستان وضعیت نداگستر در مرکز مخابراتی طاهرزاده از لحاظ سرعت ، قطع و وصلی و .... چطوره ؟

ali_disslove
21-08-2010, 14:40
دوستان وضعیت نداگستر در مرکز مخابراتی طاهرزاده از لحاظ سرعت ، قطع و وصلی و .... چطوره ؟

طاهرزاده رو نمیدونم اما سرعتا صبا کلا پکیده خیلیییییییییییی افتضاح دیشب پریشبم قطع بود از 9-10 شب تا 11 صبح

اصلا نگیر که پشیمون میشی هر کی هم داره دیگخ باهاشون نمیگیره یه مدت خوب بود همه باهاش گرفتند پررو شد سرعتا رو کم کرد

mohamad_beauty
21-08-2010, 15:10
طاهرزاده رو نمیدونم اما سرعتا صبا کلا پکیده خیلیییییییییییی افتضاح دیشب پریشبم قطع بود از 9-10 شب تا 11 صبح

اصلا نگیر که پشیمون میشی هر کی هم داره دیگخ باهاشون نمیگیره یه مدت خوب بود همه باهاش گرفتند پررو شد سرعتا رو کم کرد
هر جا سخن از اینترنت و دانلود است نام ali_disslove میدرخشد! بابا تو که همه جا هستی اینجا ، موبایلستان!

zenvplus
21-08-2010, 15:24

ممنون دوست عزیز
الان شما چه شرکتی را پیشنهاد میکنید ، هرچند همشون سروته یه کرباس هستند
من خودم شاتل دارم ،این سوال را هم دارم برای دوستم میپرسم که مرکز مخابراتیشون طاهرزاده هست ، ظاهرا مخابرات نداگستر را بهش پیشنهاد کرده

aminmafia
21-08-2010, 17:24
1-این شرکت reseller پیشگامانه البته خیلی کارای شبکه و ..... هم انجام میده

2-من یه عدد 3 فرستادم 10000 تومن تخفیف داد البته به درد ما نخورد گفتند واسه سرویس جدیده

3- سرعت بد نیست خوبم نیست حدود20-30 البته تو مرکز ما سرعت دوستان بیشتره

آقا علی دمت گرم ، این سرعت 20-30 را که گفتید برای اکانت 128 یا سرعت بالاتره؟ سرعت روزانه اش معمولا چقدره؟

بعد توی مرکز مخابرات صدری سپاهان شهر (پیش شماره 650) چه شرکتی را پشنهاد می کنید؟

خیلی لطف کردی :11:

arash19200
21-08-2010, 18:05
سلام مجدد بر دوستان گل! امروز شاتل ضایعم کرد! گفت تو مرکز آقابابایی port خالی نداریم! یه سوالی داشتم، من میخوام برای یه دفتر هواپیمایی ADSL 1MB بگیرم، کدوم شرکت در طول اتصال کمترین قطعی رو داره؟؟؟

Faroos_Networks
21-08-2010, 18:11
با سلام

ببخشید جناب فاروس من اگه بخوام این 256 که دارم رو به 1 مگ یا 2 مگ فقط 1 ماهه آخر رو ارتقا بدم نمایندگی شما این کارو انجام میده ؟چه قدر هزینش میشه ؟جواز ندارم ولی گواهی تحصیلی دارم (آسمان شبکه سپاهانشهر و پشتیبانی پیشگامان گفتند نمیشه البته پشتیبانی با شک گفت که باید از بخش فروش بپرسید )
اما دوستان در همین تاپیک به یه مگ ارتقا دادند پس چرا واسه من نمیشه ؟ ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

سلام

بله مشکلی نیست
ولی اگر نامه درخواست روی سربرگ مهر شده برای شرکت ما ارسال کنید بدون این که هزینه اضافه تری پرداخت کنید بهتون سرویس 2mb میدیدم.
برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفآ با واحد فروش شرکت فاروس تماس بگیرید

موفق باشید دوست عزیز

ali_disslove
21-08-2010, 19:30
سلام

بله مشکلی نیست
ولی اگر نامه درخواست روی سربرگ مهر شده برای شرکت ما ارسال کنید بدون این که هزینه اضافه تری پرداخت کنید بهتون سرویس 2mb میدیدم.
برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفآ با واحد فروش شرکت فاروس تماس بگیرید

موفق باشید دوست عزیز

جدی ؟ یعنی الان 256 دارم یه گواهی بفرستم میشه 2 مگ ؟

ببخشید من هرچی با 6272956 تماس گرفتم هیچ کس جواب ندادند

arash19200
22-08-2010, 10:54
سلام مجدد بر دوستان گل! امروز شاتل ضایعم کرد! گفت تو مرکز آقابابایی port خالی نداریم! یه سوالی داشتم، من میخوام برای یه دفتر هواپیمایی ADSL 1MB بگیرم، کدوم شرکت در طول اتصال کمترین قطعی رو داره؟؟؟

ما اینجا پیام بازرگانیم دیگه!؟

saman2000
22-08-2010, 11:14
با سلام خدمت دوستان عزیز

اگه کسی از بچه ها که میدونه منو راهنمائی کنه که برای مرکز مخابرات شهید مدرس با پیش شماره 445 ( حدود محدوده پل چمران ) از چه شرکتی بهتره خدمات بگیرم ، یه دنیا ممنونش میشم
آخه بشدت موندم از چه شرکتی خدمات sdsl بگیرم
با تشکر فراوان

arash19200
22-08-2010, 12:02
:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19:

yuzarsiff
22-08-2010, 12:24
بروبکس اینترنت مخابرات
توی منطقه ولیعصر کسی افت سرعت نداره ؟ یه ذره افت سرعت محسوس شده بخصوص من برای دانلود مشکل دارم خیلی نوسان داره
حتی گاهی به صفر میرسه و دوباره بر می گرده به 120 اما بعد از چند لحظه دوباره همین اتفاق میفته ، نمی دونم مشکل چیه

arash19200
22-08-2010, 14:49
بروبکس اینترنت مخابرات
توی منطقه ولیعصر کسی افت سرعت نداره ؟ یه ذره افت سرعت محسوس شده بخصوص من برای دانلود مشکل دارم خیلی نوسان داره
حتی گاهی به صفر میرسه و دوباره بر می گرده به 120 اما بعد از چند لحظه دوباره همین اتفاق میفته ، نمی دونم مشکل چیه

عزیزجان ADSL مخابرات اصفهان خودش تاپیک جداگانه داره! لطفا بیشتر دقت کنید! اینجا بحث مشاوره و راهنمایی هست

yuzarsiff
22-08-2010, 20:39
میشه بگید تاپیکش کجاست ؟ :46:
تا یادمه با بچه های اینترنت مخابرات همین جا مشورت می کردیم

maleki reza
22-08-2010, 21:23
با سلام به اساتید محترم من تصمیم گرفتم که از اینترنت پر سرعت استفاده کنم پیش شماره تلفنم هم هست 775می خواستم سوال کنم از چه شرکتی بگیرم و هزینه 3 ماهه با محدودیت دانلود و سرعت 128 چقدر در میاد و هزینه نصب آن در زمان تحویل چقدر میشه وپیشنهاد شما برای معرفی مارک مودم چی که هم از نظر کارائی و هم از نظر قیمت مناسب باشه با تشکر فراوان .

arash19200
23-08-2010, 00:47
میشه بگید تاپیکش کجاست ؟ :46:
تا یادمه با بچه های اینترنت مخابرات همین جا مشورت می کردیم

saman2000
23-08-2010, 08:05
با سلام

من دیروز دلمو به دریا زدم و با شاتل قرارداد 512 سه ماهه بستم البته با مسئولش حسابی اتمام حجت کردم که اگه افت سرعت و ....... داشت قراداد فسخ کنم .
اونم گفت خییییییالتتتتتتت راحت
اما بازم چون هنوز پولی نریختم دو دلم .
میشه دوستانی که از شاتل این سرعت گرفتن یا از اون اشتراک دارند راهنمای کنن که خوبه یا ..!!!!!!
مرسی

ali_disslove
23-08-2010, 13:30
با سلام

من دیروز دلمو به دریا زدم و با شاتل قرارداد 512 سه ماهه بستم البته با مسئولش حسابی اتمام حجت کردم که اگه افت سرعت و ....... داشت قراداد فسخ کنم .
اونم گفت خییییییالتتتتتتت راحت
اما بازم چون هنوز پولی نریختم دو دلم .
میشه دوستانی که از شاتل این سرعت گرفتن یا از اون اشتراک دارند راهنمای کنن که خوبه یا ..!!!!!!
مرسی

شاتل خوبه اما روزش شبش مطمئن باش یه کوشتکوب ورمیداری میزنی تو lcd بدترین isp از نظر شبانه همین شاتله

اینا یه کنار محدودیت دانلود از rapidshre رو هم اضافه کن

ali_disslove
23-08-2010, 13:37
با سلام به اساتید محترم من تصمیم گرفتم که از اینترنت پر سرعت استفاده کنم پیش شماره تلفنم هم هست 775می خواستم سوال کنم از چه شرکتی بگیرم و هزینه 3 ماهه با محدودیت دانلود و سرعت 128 چقدر در میاد و هزینه نصب آن در زمان تحویل چقدر میشه وپیشنهاد شما برای معرفی مارک مودم چی که هم از نظر کارائی و هم از نظر قیمت مناسب باشه با تشکر فراوان .

من پارس آنلاین رو ترجیح میدم چون هم هزینه فعالسازیش 5 تومنه هم سرویس 1 سالش 45 تومنه یعنی روی هم 50 تومن در میاد واسه یکسال که همچین قیمتی بی نظیره

سرعت 128 توی روز به 130 و سرویس 256 به 190 میرسه (این واسه اغلب همین طوره بعضی ها هم این سرعتو ندارند)
سرعته شبا افت میکنه اما 600 مگ میتونی دانلود کنی سرعت بین 25 تا 30 هست شبانه رایگان

همه مودما خوبند به نظر من اما بهترینش asus هست که هیچ شرکتی نمیتونه بگه ساپورت نمیکنم (البته اینا کشکه)
مودم وایرلس میخواید یا معمولی ؟

denzelmovie
23-08-2010, 15:42
اعتبار فعلی من در سایت مخابرات 301,183.55 UNITS است
یعنی چند مگ اعتبار دارم؟
کلا باید چجوری حساب کنیم

Hamid69
23-08-2010, 19:21
اعتبار فعلی من در سایت مخابرات 301,183.55 UNITS است
یعنی چند مگ اعتبار دارم؟
کلا باید چجوری حساب کنیم

تقسیمش کن بر 2550 ضربش کن در 1024 (2550 هزینه هر گیگ)
تو خود پنل هم اون پایین نوشته فکر کنم.

maleki reza
23-08-2010, 21:22
من پارس آنلاین رو ترجیح میدم چون هم هزینه فعالسازیش 5 تومنه هم سرویس 1 سالش 45 تومنه یعنی روی هم 50 تومن در میاد واسه یکسال که همچین قیمتی بی نظیره

سرعت 128 توی روز به 130 و سرویس 256 به 190 میرسه (این واسه اغلب همین طوره بعضی ها هم این سرعتو ندارند)
سرعته شبا افت میکنه اما 600 مگ میتونی دانلود کنی سرعت بین 25 تا 30 هست شبانه رایگان

همه مودما خوبند به نظر من اما بهترینش asus هست که هیچ شرکتی نمیتونه بگه ساپورت نمیکنم (البته اینا کشکه)
مودم وایرلس میخواید یا معمولی ؟
چون محدودیت مالی دارم باید از مودم معمولی استفاده کنم از راهنمایت ممنونم چطور می تونم اطلاعات کافی از این شرکت پارس آنلاین بگیرم؟

ali_disslove
24-08-2010, 18:30
چون محدودیت مالی دارم باید از مودم معمولی استفاده کنم از راهنمایت ممنونم چطور می تونم اطلاعات کافی از این شرکت پارس آنلاین بگیرم؟

خوب زیر 30 تومن میتونی مودم های dlink و .... بگیرید فقط و فقط از خود isp نگیرید چون خیلی گرونتر میدند

قبلا هم گفتم همشون همه isp ها رو ساپورت میکنند اما چیزی که هیچ کس بهونه هم نمیتونه بیاره

asus AM 604 هست 45 تومن

و مدل های ارزونتر D-LINK DSL-2520U حدود 35

TP-LINK TD-8811 32-33 toman

قیمت ها حدودی مغازه تا مغازه فرق داره و ممکن ه گرونو ارزون شده باشه ولی همین حدوده

اینم توجه کنید که پارس آنلاین عالی نیست منتها توی تاپیکش که برید شکایتاش کمتر از دیگرانه اگه فقط شبانه مورد استفاده شما هست میتونید به پیشگامان هم فکر کنید البته با هزینه بیشتر

*hamedkhatar*
24-08-2010, 20:06
سلام
بچه ها اینترنت مخابرات برای شما هم قطعه؟
من صبح (سه شنبه) زنگ زدم گفتند قطعه تا عصر درست میشه ولی هنوز درست نشده
میخواستم بدونم فقط من اینجوریم یا بقیه هم مشکل دارند؟

جدا بدون اینترنت نمیشه زندگی کرد الان با دیال آپ اومدم

sei_pm
24-08-2010, 20:07
TP-LINK TD-8811 رو گرون نخرید قیمت فروشش واسه مصرف کننده تو تهران شده 20 تومن تا برسه اونجا نهایت بشه 27 تومن.

mohamad_beauty
26-08-2010, 15:36
پیشگامان باز داره واسه دانلود شبانه بازی در میاره تا هفته پیش با 128 با 70 دانلود میکردم اما شبا به سرعت واقعی خودش رسیده یعنی 15

بچه هایی که 256 دارن سرعتشون توی روز و شب چنده؟

saeid127
26-08-2010, 17:58
دیشب کلا افتضاح بود!
من تا 2 بیدار بودم اصلا وصل نشد!! بی خیال شدم!
امیدوارم دیگه اینجوری نشه!

ali_disslove
26-08-2010, 19:15
پیشگامان دیشب از 1 تا 1:50 قطع بود بعد از 1:50 سرعت عادی بود (بازم میگفت نمیتونه با dns رابطه برقرار کنه )

SHAHAB-P30
26-08-2010, 21:09
خدا بگم چی کارشون کنه تا دو سه ماه پیش هیچ شرکتی منطقه ما رو ساپورت نمیکرد حالا همین جوری اتفاقی رفتم توی سایت پیشگامان و نداگستر هر دو تاشون پشتیبانی میکنند ولی من الآن دیگه نمی خوام اگه شد سال دیگه میگیرم

wwepersia
26-08-2010, 21:44
مگه ماله مخابرات نا محدود نيستش

saeid127
26-08-2010, 21:57
پیشگامان دیشب از 1 تا 1:50 قطع بود بعد از 1:50 سرعت عادی بود (بازم میگفت نمیتونه با dns رابطه برقرار کنه )

این DNS که دیگه خیلی رو اعصابه!
من که دیگه فقط با v pn وصل میشم!

ali_disslove
27-08-2010, 01:20
ساعت 2:10 شبه واقعا باید ایول گفت به این پیشگامان با این سرعتش آخه ماشالله نه خیلی خوب بود خوبترم شده

سرعت بین 8 کیلوبایت تا 15 دانلود منیجر idm و orbit

0 کیلوباتو 224 بایتو 100 بایتم زیاد مشاهده میکنم

سرور وطن دانلود و رپیدشیر

sms هم زدم متاسفانه ارسال نمیشه

هر کی هم میخواد بیاد بگه من هر روز اینا رو تکرار میکنم اما 2 تا نکته هست:

1- تا وقتی وضع همین باشه یه پست در میون که هیچی هر پست همینو میگم(1 هفته 10 روز خوب بود چیزی نگفتم اگه وضعش ادامه پیدا میکرد فردا پس فردا یه پست عالی شده میزدم هرچند dns جواب نمیده زیاد دیدم توی هفته)

2-واسم مهم نیست

نظر دوستان محترمه هر چی میگند به جز یه یوزر پشتیبانی پیشگامان با یوزر ..... هر چی بگه میخندم تحقیق کنید خودتون میفهمید

ali_disslove
27-08-2010, 03:27
ساعت 4:23 اینجا پیشگامان است صدای خودم

سرعت 9 کیلوبایت البته حداکثر و اکثر مواقع 0 و بایتی میشه

فکر کنم همین جوری پیش بریم تا صبح چیزی که به هارد ما اضافه نمیشه یه 2 تا فایلم ازمون میگیره

این قبری که ما بالاش وایسادیم توش مرده نیست بریم بگیریم بخوابیم که این تا صبح زور بزنه 50 مگ هم دانلود نمیکنه ارزش پوله برقشم نداره

شب همگی بخیر-صبح بیدار شم یه کم به اراجیف پشتیبانی بخندم احتمالا با گوشیم میزنم صدا رو ضبط میکنم میزارم تا همگی بخندیم

massenger
28-08-2010, 00:29
پیشگامان روزشم آشغال شده چه برسه به شبه تارش:5:
روزشم مدام خرابی و نوسان سرعت داره/حیف پول/

iilliya
28-08-2010, 08:37
ببینم این نداگستر کوفتی باز قطع شده یا من ترافکم خالی شده سایتشم که باز نمیشه 2 روزه ببینم چقدر ترافیک دارم
یه سوال شما ها دور بدم همین نداگستر رو تمدید میکنید؟:41:

saeid127
28-08-2010, 09:19
پیشگامان که دیشب عالی بود.توی روز هم مشکلی از نظر سرعت نداره.فقط بعضی پیجها رو بد باز میکنه.
مشکل از DNS هست فکر کنم.

mohamad_beauty
28-08-2010, 14:22
سلام یه خبر بد برای پیشگامانی ها
امروز رفته بودم خیابون طیب
قراره بزودی سرعت به روال عادی خودش برگرده و گفتن در اولین فرصت که مشکلاشون برطرف بشه سرعت رو بر میگردونن
یه چیز دیگه ظاهرا پنل کاربری قراره یه تغیراتی بکنه

ali_disslove
28-08-2010, 14:34
پیشگامان که دیشب عالی بود.توی روز هم مشکلی از نظر سرعت نداره.فقط بعضی پیجها رو بد باز میکنه.
مشکل از DNS هست فکر کنم.

تایید میشه دیشب خوب بود

2 شب قبلش افتضاح بود

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

سلام یه خبر بد برای پیشگامانی ها
امروز رفته بودم خیابون طیب
قراره بزودی سرعت به روال عادی خودش برگرده و گفتن در اولین فرصت که مشکلاشون برطرف بشه سرعت رو بر میگردونن
یه چیز دیگه ظاهرا پنل کاربری قراره یه تغیراتی بکنه

دیگه مهم نیست ما که تمدید نمیکنیم هر کاری میخواد بکنه دیگه آخرای سرویسمونه

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

پیشگامان روزشم آشغال شده چه برسه به شبه تارش:5:
روزشم مدام خرابی و نوسان سرعت داره/حیف پول/

تایید میشه نوسان واسه من نداره اما مدام 15 دقیقه 15 دقیقه قطعی داره + پینگ بالا

واقعا حیف پول چون نسبت به isp های دیگه خیلیی پول دادیم با این پول یه یکساله بهمون میدادند

maleki reza
28-08-2010, 19:49
سلام بر اساتید محترم میشه لطفا بگید چطور می تونم تنظیمات مودم مکس نت انجام بدم با تشکر .ً

ali_disslove
28-08-2010, 22:31
سلام بر اساتید محترم میشه لطفا بگید چطور می تونم تنظیمات مودم مکس نت انجام بدم با تشکر .ً

تاپیک مخصوص به خود رو داره در همین بخش اینترنت پرسرعت برید توی تاپیک راهنمایی واسه.....

میتونید هم از isp خود کمک بگیرید

تنظیمات خاصی نداره خیلی آسونه vpi و vci رو از isp بگیرید یوزر و پسورد هم در قسمت خود ---اگه هم مودمتون وایرلسه حتما و حتما پسورد یا تعریف mac adress فراموش نشه

massenger
30-08-2010, 00:16
پیشگامان شبهاش 100 رحمت به dial up:31:

.

ali_disslove
30-08-2010, 17:18
شماره که تو قسمت پشتیبانی گذاشتند ماله خونه یه آدمه زنگ زدم میگند این جا منزله

از صبح تا حالا هم که قطعه یا باید بزاری روی dns های جهانی یا vvv ppp nnn

farzan311
30-08-2010, 20:54
خوب بذارید منم اخبار درباره پیشگامان رو بدم
مال من که هر دوشب سرعتش خیلی خوب میشه یه 1.5 گیگی دانلود میکنم ولی دوشب یه شبش که باید رفت خوابید یه شب دیگشم بیشتر 400 مگ نمیشه دانلود کرد روزانه هم دیگه سرعت قبل رو ندارم 70 تا 90
خلاصه سرویسم رو به اتمامه و دلم میخواد برم دنبال یه شرکت دیگه اما چیزی که هست اینه که هیج جا خوب یا بد باقی نمیمونه و متغیره احتمالا برا یه ماه دیگه هم تمدید کنم و بعدش برم یه نامحدود طولانی مدت بگیرم با سرعت کم چون دیگه درگیر درسم و وقتی برا دانلود ندارم

ali_disslove
30-08-2010, 21:01
من واقعا برام سواله از صبح تا حالا فقط برا من قطعه یا واسه همه ؟

اگه واسه همه قطعه پس چرا کسی چیزی نمیگه ؟فقط با v p n وصل میشه زنگ زدم عصر تا حالا هیچ کس جواب نمیده الان یکی برداشت گفت امروز مشکل داشته و خودمونم قطع بودیم

mohamad_beauty
30-08-2010, 21:32
من رو بگو رفتم سرویس 256 با حجم 23 گیگ گرفتم اما بعد از 4 روز هنوز شارژ نشده و با اینکه سرویس قبلیم تموم شده هر روز 2 گیگ بهم میدن میگن فعلا با همین سر کن تا ببینیم فردا چی میشه!
فردا حضوری میرم ببینم حرف حسابشون چیه
راستی پایه هستین یه ساعت قرار بذاریم با هم بریم اونجا یکم حالشون رو بگیریم؟

ali_disslove
30-08-2010, 21:53
من رو بگو رفتم سرویس 256 با حجم 23 گیگ گرفتم اما بعد از 4 روز هنوز شارژ نشده و با اینکه سرویس قبلیم تموم شده هر روز 2 گیگ بهم میدن میگن فعلا با همین سر کن تا ببینیم فردا چی میشه!
فردا حضوری میرم ببینم حرف حسابشون چیه
راستی پایه هستین یه ساعت قرار بذاریم با هم بریم اونجا یکم حالشون رو بگیریم؟

اره من پایم امروز فقط با v p n وصل شدم اعصابم ریخته به هم من 3 تارو جمع میکنم میارم--یعنی چه این چه وضعیه ؟اما کاری نداریما دیشب خیلییی سرعت خوب بود اما امروز بی سابقه ترین روز بود کامل قطع

angels_eye2006
31-08-2010, 01:07
سلام دوستان
راستش من می خوام یه سرویس 2mb حجمی برا دانلود شبانه بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید برای
مرکز شهید قندی کدوم شرکت بهتره الان

angels_eye2006
31-08-2010, 01:07
سلام دوستان
راستش من می خوام یه سرویس 2mb حجمی برا دانلود شبانه بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید برای

ali_disslove
31-08-2010, 04:03
سلام دوستان

پارس آنلاین---پیشگامان

mr.kazemi
31-08-2010, 06:44
سلام من از ندا گستر دارم سرعتش چند روزیه افتضاه شده
ولی در کل بهترینه
شاهین شهر میشینم

massenger
31-08-2010, 10:15
هرچی سایت share فایل هست هیلتر شده/megaupload/hotfile/fileserve/و.......

یه دفه این rapidshare را هم ببندن خیاله همه راحت بشه:31:

هشت بهشت
31-08-2010, 13:54

به زودی ... :5:

ali_disslove
31-08-2010, 15:18

چند ماهی میشه این کارو کردند رپیدشیر غیر ممکنه یه بارم فیلتر شد سریع رفع فیلتر کردند چون........

farzan311
01-09-2010, 00:38
جای این بحث اینجا نیست ولی خوب تمام لینک هایی که فیلتر شده رو راحت میتونید با ریموت اپلودر ها به لینک مستقیم تبدیل کنید با قابلیت رسیوم که دیگه مشکلی هم نداشته باشید
تو انجمن خودمون هم میتونید درخواست بدید تاپیکش اینجاس

*hamedkhatar*
02-09-2010, 13:41
سلام
اینترنت مخابرات قطعه زنگ زدم گفتند کل اصفهان اینطوریه
شما هم این مشکل رو دارید؟
من که با دیال آپ اومدم مشکلی نبود

ali_disslove
02-09-2010, 15:04
سلام
اینترنت مخابرات قطعه زنگ زدم گفتند کل اصفهان اینطوریه
شما هم این مشکل رو دارید؟
من که با دیال آپ اومدم مشکلی نبود

واسه ما که وصله اونم با چه سرعتیییییییییی (دلت آب شد نه ؟)

ariajoker
02-09-2010, 15:14
دوستان اصفهانی امروز صبح تا ظهر به مدت 3 ساعت قطعی داشتن ؟

ali_disslove
02-09-2010, 16:02
دوستان اصفهانی امروز صبح تا ظهر به مدت 3 ساعت قطعی داشتن ؟

من تا 3:30 خواب بودم بعدش سرعت عادی و خوب بود

puffi_vahshi
02-09-2010, 16:59
من تا 3:30 خواب بودم بعدش سرعت عادی و خوب بود

امروز مثل اینکه ندا - مخابرات - فن آوا قطع بوده
شاتل و پارس نمدونم

از پیشگامان که قطع نبود

ali_disslove
02-09-2010, 17:12
امروز مثل اینکه ندا - مخابرات - فن آوا قطع بوده
شاتل و پارس نمدونم

از پیشگامان که قطع نبود

پیشگامان همین پریروز بود قطع بودا -- یه چیزی حدود 30-40 ساعت اختلال داشت میترسم امروزم قطع باشه سردیش شه

saeid127
02-09-2010, 17:14
مال من اصلا قطع نشد (پریروز !!).همش هم وصلم!
تازه سرعتش سر حال اومده!دیشب و پریشب 2.5 گیگ دانلود داشتم!

ویرایش:ولی V pn سرعتش داغونه.وصل میشه ولی هیچی نمیاره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم انگار بستند.من نتونستم وارد ایمیلم بشم.یاهو مسنجر هم که بسته است انگار!
برگشتیم به روزهای...

ali_disslove
02-09-2010, 17:18

ولی پشتیبانی گفت ما خودمونم قطع بودیم و تا فردا درست میشه و فردا ظهرش هم درست شد آره دیشب سرعت بهترین بود 900 مگ دانلود کردم

saeid127
02-09-2010, 17:20
ولی پشتیبانی گفت ما خودمونم قطع بودیم و تا فردا درست میشه و فردا ظهرش هم درست شد آره دیشب سرعت بهترین بود 900 مگ دانلود کردم

جالبه برای من اصلا قطع نشد!! تازه سرعتش هم از همون پریروز زیاد شده!

ali_disslove
02-09-2010, 17:32

ویرایش:ولی V pn سرعتش داغونه.وصل میشه ولی هیچی نمیاره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم انگار بستند.من نتونستم وارد ایمیلم بشم.یاهو مسنجر هم که بسته است انگار!
برگشتیم به روزهای...

یاهو مسنجر رو بله الان تست کردم باز نمیشه

v p n رو هم اتفاقا خواستم ازتون بپرسم 3شب پیش به هیچ کدوم از سرور ها وصل نمیشد اما فرداش شد امروزم هی مینویسه port opened و 100 تا یکی میره

راستی زنگ بزنید دوستان به پیشگامان و خواهش کنید این شماره ای که در قسمت پشتیبانیشون نوشتند رو اصلاح کنند 3 تا از شماره ها که مسدوده یکیش رو منزله یه آدم رو نوشتند که میگه اصلا اینجا پیشگامان نیست این 0317 رو هم پریروز هر چی ما زنگ زدیم کسی جواب نمیداد که 10 شب یکی برداشت و گفت عصر مشکل داشتیم

حالا بیشتر اون شماره رو اصلاح کنند که مزاحمه مردم نشند

ariajoker
02-09-2010, 18:21

برگشتیم به روزهای...

جالبه برای من اصلا قطع نشد!! تازه سرعتش هم از همون پریروز زیاد شده!

شما دوستان از کدوم شرکت سرویس دارین؟

ali_disslove
02-09-2010, 18:58
شما دوستان از کدوم شرکت سرویس دارین؟

پیشگامان کویر یزد

puffi_vahshi
02-09-2010, 19:24
یاهو مسنجر رو بله الان تست کردم باز نمیشه

v p n رو هم اتفاقا خواستم ازتون بپرسم 3شب پیش به هیچ کدوم از سرور ها وصل نمیشد اما فرداش شد امروزم هی مینویسه port opened و 100 تا یکی میره

راستی زنگ بزنید دوستان به پیشگامان و خواهش کنید این شماره ای که در قسمت پشتیبانیشون نوشتند رو اصلاح کنند 3 تا از شماره ها که مسدوده یکیش رو منزله یه آدم رو نوشتند که میگه اصلا اینجا پیشگامان نیست این 0317 رو هم پریروز هر چی ما زنگ زدیم کسی جواب نمیداد که 10 شب یکی برداشت و گفت عصر مشکل داشتیم

حالا بیشتر اون شماره رو اصلاح کنند که مزاحمه مردم نشند

مشكل دسترسي كاربران به سرويس‌هاي ايميل گوگل و ياهو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پنجشنبه، ۱۱ شهریورماه ۱۳۸۹ ايتنا - دسترسي كاربران به سرويس‌هاي ايميل گوگل و ياهو با مشكل مواجه شده است.

كاربران ايرنترنت در كشورمان از شب گذشته با مراجعه به صفحات جي‌ميل و ياهو براي ورود به سايت و تبادل ايميل، با مشكل مواجه شده‌اند، بطوري كه براي ورود به صفحات اصلي سايت بايد مدت‌ها منتظر بمانند و در برخي موارد تلاش براي ورود به صفحه اصلي بي‌نتيجه مي‌ماند.

هنوز توضيح و يا واكنش رسمي از سوي مسئولين وزارت ارتباطات در رابطه با اين مشكل داده نشده است.

*hamedkhatar*
02-09-2010, 21:10
دم افطار دوباره تست کردم دیدم اینترنتم وصل شده بود
فقط نمیدونم چرا یارو گفت فردا وصل میشه
نا مرد میخواسته بپیچونه

farzan311
02-09-2010, 21:37
امروز اینترنت پیشگامان از ظهر که من رفتم چک کردم قطع بوده تا حالا ساعت 10:30 دیشب هم سرعت داعون بود بیچاره شدم تا یه 400 مگ دانلود شد الان هم با دیال اپ هستم امیدوارم وصل بشه کلی خان وارز عقب افتادم:41:

ali_disslove
03-09-2010, 15:03
من از از 3 روز پیش که یه شبانه روز قطع بودم بعد از اینکه وصل شد سرعتم خیلیییییییی عالی شده دیشب ساعت 5:57 قطع شده و دوباره وصل شده اما تا 11 که مودم روشن بوده دیگه هیچی دانلود نکرده اما تا همون 5:57 نزدیکای 1 گیگ دان کرده که همچین چیزی توی این 2 ماهو نیم بی سابقه بوده پریشب هم 900 مگ دان کرده اونم بی سابقه بوده الانم سرعتم بین 50 تا 60 هست یعنی 1.5 برابر اونی که باید باشه

دلیلش چی میتونه باشه ؟ماله زنگ زدن بیش از حد به پشتیبانیه یا اینکه سرویسم داره تموم میشه زیاد کردند که دوباره تمدید کنم ؟؟

farzan311
03-09-2010, 15:42
من که سرویس به اخراش میرسه به روغن سوزی میفته نامردا
اون قطعی هم زنگ زدم گفت اعتبارات تموم شده باید بریم شارژ کنیم

L.A.M.P.A.R.D
04-09-2010, 14:58
بد بخت شدم رفت :41:
مخابرات خطمون رو عوض کرده..از 443 به 425.....adsl پرید....حالا کجا به پیش شماره ی 425 سرویس میدند؟