PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک کردن ویندوز xp

lvl@ster
14-05-2008, 11:01
با سلام خدمت اساتید عزیز

من سوالی که دارم در مورد عوض کردن شکل و شمایل ویندوز ایکس پی هست . مثلا چطوری و یا چی کار می کنن

که بعد از نصب ویندوز ایکس پی عکس زمینه دلخواه یا startup با عکس یا تصویر دلخواه میاد

یا این شرکت ها چی کار می کنن که وقتی به پراپرتیز تو my computer میری آرم خودشونو میزارن

یا صدا های دلخواه تو ویندوز میزارن . مثلا هنگام خالی کردن سطل اشغال صدای بومب میاد .؟؟

یا چی کار می کنن که بعد از نصب ویندوز زبان فارسی اتوماتیک نصب میشه.

یا چطوری ویندوز را دست کاری می کنن که موقع نصب سریال نمی خواد و این حرف هاااااااااا؟؟؟

البته همه این کار ها را بعد از نصب ویندوز خودم میتونم عوض کنم

ولی من میخوام یه ویندوز ایکس پی به دلخواه خودم بسازم که بلافاصله بعد از نصب همه این کار ها صورت بگیره

از دوستان هر کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه خیلی ضروری هست؟؟

ممنونم

SadeghPM
14-05-2008, 11:30
همه این کار ها رو میتونی با برنامه هایی که میان و یه تنظیماتی برای فایل های نصب XP درست می کنن .و سپس از روی اون تنظیمات یه ایمیج دیگه درست میکنن...
برای نمونه این برنامه:
توضیحات فارسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
nLite 1.4.5 Final
سایت سازنده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lvl@ster
14-05-2008, 11:33
همه این کار ها رو میتونی با برنامه هایی که میان و یه تنظیماتی برای فایل های نصب XP درست می کنن .و سپس از روی اون تنظیمات یه ایمیج دیگه درست میکنن...
برای نمونه این برنامه: nLite 1.4.5 Final
سایت سازنده:

منظورتون کدوم فایل ها هستن ؟ میشه نام ببرید ؟ با حجم تقریبیشون

یکمی واضح تر بگین این قسمتشو ؟ مرسی ممنونم

SadeghPM
14-05-2008, 11:40
منظورتون کدوم فایل ها هستن ؟ میشه نام ببرید ؟ با حجم تقریبیشون

یکمی واضح تر بگین این قسمتشو ؟ مرسی ممنونم

شما نا سلامتی Cracker هستین... یکم با برنامه کار کنین همه این چیزا دستتون میاد...
قبلا از این کارا کردم ...فکرمی کنم تنظیمات درون فایل های INI یا INF هستن... یا مثلا برای قرار دادن آپدیت خاصی توی نصب باید اونو توی پوشه مشخصی قرار بدین...یا دیگه مثلا فایلی به نام OEMBiose برای تنظیمات لوگو هست... فایل ntoskrnl.exe حاوی تصویر Login هست و ...

poyul
14-05-2008, 12:22
شما نا سلامتی Cracker هستین... یکم با برنامه کار کنین همه این چیزا دستتون میاد...
قبلا از این کارا کردم ...فکرمی کنم تنظیمات درون فایل های INI یا INF هستن... یا مثلا برای قرار دادن آپدیت خاصی توی نصب باید اونو توی پوشه مشخصی قرار بدین...یا دیگه مثلا فایلی به نام OEMBiose برای تنظیمات لوگو هست... فایل ntoskrnl.exe حاوی تصویر Login هست و ...

:10: THANKS:10:

:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11:

SadeghPM
14-05-2008, 16:22
:10: THANKS:10:

:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11:
ما مخلص برو بچ هستیم...:8::10::10:

lvl@ster
17-05-2008, 17:10

1 ماه است کامپیوترم را به خاطر کنکور جمع کردم . با برنام کار نکردم

باید به یکی توضیح میدادم .وگرنه خودم میخورمش!!!!

باز هم ممنونم