PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درباره Word

Best_Downloads
22-11-2005, 19:51
من یه عکس در برنامه Word همراه با متنی قراردادم.می خواستم بدانم که این را نمیشه پشت صفحه)Desktop( انداخت؟

کاپتان هادی
23-11-2005, 03:59
عزيز همين كار رو تويه پاور پوينت انجام بده بعد بصورت عكس ذخيره اش كن بعدا هركار خواستي بكن :biggrin:

mpsjavad
23-11-2005, 05:40
با سلام ..

براي استفاده از پشت زمينه ويندوز ميتونيد از فرمت تصاوير زير بهره بگيريد :

Bmp-Jpg- Gif- Png و صفحات Html

شما ميتونيد سند ي رو که توي Word ايجاد کرديد به وسيله دستور چاپ ( Print ) و انتخاب پرينتر Microsoft Office Document Image Writer ( در Office 2003 ) به عکس تبديل کرده و طي چند مرحله با بهترين کيفيت خروجي عکس داشته باشيد ..

Mitra_1360
07-12-2005, 06:25
با سلام حالا که تاپیک راجع به ورده
منم یه سوال داشتم

چطوری می شه توی ورد فرمول نویسی کرد ؟

ممنون

zodiac
07-12-2005, 11:29
با سلام حالا که تاپیک راجع به ورده
منم یه سوال داشتم

چطوری می شه توی ورد فرمول نویسی کرد ؟

ممنون

سلام
نرم افزار ورد امكان فرمول نويسي را در شروع نصب Word دراختيار شما قرار مي دهد تا در صورت نياز آن را فعال كنيد
در صورتي كه هنگام نصب فعال نشده باشد مي توانيد از منوي Tools گزينه Customize را انتخاب و از قسمت ‍Categoris مورد Insert را پيدا كرده و در قسمت مقابل پنجره Command آيكون Equation Editor ( شكل راديكال آلفا ) را با موس گرفته و به نوار بالاي Word هر جا كه مايل بودديد بكشيد و ماوس را رها كنيد .
از اين به بعد شما قادر خواهيد بود كه بصورت آبجكت در Word اقدام به فرمول نويسي كنيد .
موفق باشيد فرزندم

zodiac
07-12-2005, 11:33
من یه عکس در برنامه Word همراه با متنی قراردادم.می خواستم بدانم که این را نمیشه پشت صفحه)Desktop( انداخت؟
شما مي توانيد با استفاده از نرم افزار Word2Picture صفحه داخل Word را به يك فرمت دلخواه مثل Bmp تبديل كرده و مرد استفاده قرار دهيد .
لازم به ذكر است كه تصاوير بدست آمده توسط اين نرم افزار از ريزولوشن نسبتا پائيني برخوردار است .
موفق باشيد

saeedhaeri
19-12-2005, 15:36
سلام براي فرمول نويسي از منوي insert بر گزينه object كليك كرده و دربين گزينه ها بر روي microsoft equation 3.0 كليك كنيد. با انجام اين كار نرم افزار فرمول چين word باز ميشه. خوش بگذره. :cool:

microdump
19-12-2005, 15:47
البته برای فرمول نویسی بهتر مایکروسافت اکسل رو ارائه داده ورد کارش این نیست

mehdi_7070
20-12-2005, 14:25
فرمول نويسي اصولا تو ورد كاربرد داره .
يه سوال براي خودم پيش اومده بود كه حالا چه طوري ميشه اعدادش را فارسي نوشت ( تو فرمول نويسي )‌ . البته جوابش را پيدا كردم و حالا اعداد فرمول هايي كه مي نويسم فارسيه . تو خماري اش بمونيد تا فردا بهتون بگم چه طوري فارسي كنيد

arshia1_987
31-12-2005, 20:27
يه سوال براي خودم پيش اومده بود كه حالا چه طوري ميشه اعدادش را فارسي نوشت ( تو فرمول نويسي )‌ . البته جوابش را پيدا كردم و حالا اعداد فرمول هايي كه مي نويسم فارسيه . تو خماري اش بمونيد تا فردا بهتون بگم چه طوري فارسي كنيد

اره دوست عزیز خب بگو دیگه من موندم تو خماری
دستت درد نکنه

R£ɀД
31-12-2005, 21:16

اره دوست عزیز خب بگو دیگه من موندم تو خماری
دستت درد نکنه
خوب بهتر نبود راحش رو كه بلد بودي همون موقع مي زاشتي تا كار دوستان زودتر راه بيافته.

و اما جواب :
براي نوشتن اعداد به صورت فارسي به محيط فرمول نويسي برين و بعد به منوي style برين و گزينه other رو بزنين و بعد از پنجره اي كه باز ميشه يك فونت فارسي رو انتخاب كنين مثل فونت B YAGUT و بعد ok كنين و برين حالش رو ببرين.

mehdi_halla
01-01-2006, 11:01
خوب بهتر نبود راحش رو كه بلد بودي همون موقع مي زاشتي تا كار دوستان زودتر راه بيافته.

و اما جواب :
براي نوشتن اعداد به صورت فارسي به محيط فرمول نويسي برين و بعد به منوي style برين و گزينه other رو بزنين و بعد از پنجره اي كه باز ميشه يك فونت فارسي رو انتخاب كنين مثل فونت B YAGUT و بعد ok كنين و برين حالش رو ببرين.

آقا خيلي جالب بود ، دستت درد نكنه.

در ضمن امضاتم خيلي مشتيه.

R£ɀД
01-01-2006, 22:45
آقا خيلي جالب بود ، دستت درد نكنه.

در ضمن امضاتم خيلي مشتيه.

خواهش مي كنم. قابلي نداشت.

mehdi_7070
01-01-2006, 23:07
دوستان سلام
من قصد داشتم كه بذارم اما ديدم بعد از من هيچ كسي پست نداده بود . بنابراين بي خيال شدم و خيال كردم كه دوستان علاقه مند نيستند . البته راهي كه اون دوست عزيز فرمودند درست هست ، اما راه ديگه اي كه فكر كنم بهتر باشه را من مي گم :
به تنظيمات زبان كنترل پانل برويد . در قسمتي كه مربوط به اعداد مي شود آن را به hindi يا در ويندوز xp به National تغيير دهيد . اين كار باعث مي شود كه اعداد كل ويندوز شما فارسي شود . ( اين يك نكته )
بعد در word به Tools و option و complex Scripts و در آنجا قسمت اعداد را hindi انتخاب كنيد . اين كار باعث مي شود كه اعداد تايپ شده در word همگي فارسي شود .
حالا به همان فرمول نويسي مي رويم . style و define حالا بايد تنظيمات دلخواه خود را در مورد همه چيز اعم از اعداد و حروف و علامتها اعمال كنيد . مثلا براي اعداد فونت هاي فارسي را انتخاب كنيد .
فكر كنم مطالب گفته شده كامل باشند . از اينكه دير شد ، خيلي ببخشيد .