PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشون ندادن DVD در کامپیوتر

rouzbehshahgaldi
13-05-2008, 01:07
سلام:
یچه ها چرا بعضی از فیلم ها رو وقتی میخوایم تو کام ببینیم اصلا درایو تشخیص نمیده که dvd داخله و اونو پخش نمیکنه.انگار dvd خام گذاشتین داخل.ولی با دستگاه های پلیر میشه دید؟قفلی چیزی دارن اینا؟نمیشه هیچ جوری بازش کرد؟الان فیلم Davinci code من ایمطوریه...:41:

zed2
13-05-2008, 08:31
سلام:
یچه ها چرا بعضی از فیلم ها رو وقتی میخوایم تو کام ببینیم اصلا درایو تشخیص نمیده که dvd داخله و اونو پخش نمیکنه.انگار dvd خام گذاشتین داخل.ولی با دستگاه های پلیر میشه دید؟قفلی چیزی دارن اینا؟نمیشه هیچ جوری بازش کرد؟الان فیلم Davinci code من ایمطوریه...:41:
من هم قبلا این مشکل را داشتم ( و مشکلات دیگر مثل رایت نشدن دی وی دی یا ...) که با اپگرید fireware دیسک خوان مشکل حل شد. یک امتحان بکن. همچنین اگر پاور ضعیف شده باشد بعضی مواقع این مشکل پیش میاد. یا اگر سرعت رایت دی وی دی زیاد بود رو بضی دستگاه های دی وی دی خوان این مشکل هست که نشان نمی ده

rouzbehshahgaldi
13-05-2008, 20:13
نه آقا اینو من تازه خریدم.هیچ مشکلی نداره.فقط رو بعضی Dvd ها اونم فقط فیلم ها اینطوری میشه...:13:
یعنی مشکل از Dvd هست نه درایو...

rouzbehshahgaldi
17-05-2008, 00:19
هیچکس دیگه نظری نداره؟:20:
به همچین چیزی بر نخورده؟:41:

AABB
17-05-2008, 00:25
هیچکس دیگه نظری نداره؟:20:
به همچین چیزی بر نخورده؟:41:
من فکر کنم که فقل داشته باشند. شما با برنامه DVD Decrypter کار بکن. هم می تونی رو هارددیسک بریزی که لنز دی وی دی رامت ضعیف نشه و هم می تونی راتش کنی.
فکر کنم لینکش تو بخش فیلم/بحث نرم افزاری باشه.