PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل من با ایرانسل . فعال نشدن طرح آبی !

گل مراد
12-05-2008, 23:06
سلام
مشکل من فعال نشدن طرح آبیه .
من حدود یک ماه پیش سیم کارتم رو خریدم و همون دفتر مخابراتی سند زدم . بعد سیم کارتمو فعال کردم . بعد 5 تومن شارژ اضافی کردم . بعد کد آبی رو از تو سایت ایرانسل وارد گوشی کردم و گفت طرح آبی شما تا 72 ساعت دیگه فعال میشه . 72 ساعت منتظر موندم . ولی طرحم فعال نشد . بعد با فاصله 72 ساعت ، چند بار دیگه هم زدم ولی باز فعال نشد . بعد با کلی دردسر با 140 تماس گرفتم و اپراتور مشخصات کامل منو گرفت و وارد کرد و گفت و مشخصاتمو فکس کنم و دوباره امتحان کنم . ولی تا الان چند بار دیگه هم طرحو وارد کردم و هنوز فعال نشده و 140 هم هر دفعه میگه درست میشه ولی اتفاقی نمی یوفته . تو این مدت هم نذاشتم شارژم زیر 4 هزار تومن بیاد . واقعا داره حالم از ایرانسل به هم می خورده ، من یه خط ثابت و یه خط 919 داشتم که هر دو شو فروختم و ایرانسل گرفتم ولی تو این یه ماه از هر دو تای اونا هزینم بیشتر شده و موقع صحبت هم بعضی موقها قطع و وصل میشه . تو این مدت هم کلی اعصابمو خورد کرده . کسی همچین مشکلی داشته ؟ من نمی دونم دیگه چیکار کنم . می ترسم یه خط دیگه بگیرم و باز همین مشکل رو داشته باشم .

Elfin-D
13-05-2008, 22:09
سلام
ایرانسل مشکلات خاص خودش رو داره.من حتی
شنیدم بعضی از سیم کارتها اصلا نمیتونن وارد هیچ
طرحی بشن.

برای وارد شدن به طرح حتما سیم شما باید ثبت شده
باشه.براس ثبت کامل باید مشخصات رو به شماره 09630
فکس کنید.

مخلصیم

گل مراد
13-05-2008, 23:52
برای وارد شدن به طرح حتما سیم شما باید ثبت شده
باشه.براس ثبت کامل باید مشخصات رو به شماره 09630
فکس کنید.

مخلصیم

من اطلاعاتمو همون طور که خواسته بودن به همون شماره فکس کردم ولی بازم فعال نشد . پس آخه من باید چیکار کنم ؟
از کجا معلوم که اگه یه سیم کارت دیگه بگیرم بازم همین مشکلو نداشته باشه ؟

t0tem
14-05-2008, 00:31
نه آقایون. مشکل خود ایرانسل هست. ترافیک بالای خطوط ایرانسل !

باید اینقدر بزنی تا یا تو از رو یا ایرانسل

موفق باشید.

گل مراد
14-05-2008, 00:56
باید اینقدر بزنی تا یا تو از رو یا ایرانسل

موفق باشید.

ببخشید .
متوجه نشدم !!؟
شما همچین مشکلی داشتی ؟

amini_bio
14-05-2008, 02:35
سلام
مشکل من فعال نشدن طرح آبیه .
من حدود یک ماه پیش سیم کارتم رو خریدم و همون دفتر مخابراتی سند زدم . بعد سیم کارتمو فعال کردم . بعد 5 تومن شارژ اضافی کردم . بعد کد آبی رو از تو سایت ایرانسل وارد گوشی کردم و گفت طرح آبی شما تا 72 ساعت دیگه فعال میشه . 72 ساعت منتظر موندم . ولی طرحم فعال نشد . بعد با فاصله 72 ساعت ، چند بار دیگه هم زدم ولی باز فعال نشد . بعد با کلی دردسر با 140 تماس گرفتم و اپراتور مشخصات کامل منو گرفت و وارد کرد و گفت و مشخصاتمو فکس کنم و دوباره امتحان کنم . ولی تا الان چند بار دیگه هم طرحو وارد کردم و هنوز فعال نشده و 140 هم هر دفعه میگه درست میشه ولی اتفاقی نمی یوفته . تو این مدت هم نذاشتم شارژم زیر 4 هزار تومن بیاد . واقعا داره حالم از ایرانسل به هم می خورده ، من یه خط ثابت و یه خط 919 داشتم که هر دو شو فروختم و ایرانسل گرفتم ولی تو این یه ماه از هر دو تای اونا هزینم بیشتر شده و موقع صحبت هم بعضی موقها قطع و وصل میشه . تو این مدت هم کلی اعصابمو خورد کرده . کسی همچین مشکلی داشته ؟ من نمی دونم دیگه چیکار کنم . می ترسم یه خط دیگه بگیرم و باز همین مشکل رو داشته باشم .

منم دوستم همین طوریه.
روزی 10 بار کدو میزنه ولی فعال نمیشه.
بر عکس من که 1 دقیقه ای فعال میشه!!! (سیم کارتمم نمیفروشم.)

شما طرح قرمز را امتحان کن ببین همین طوره؟
فقط مواظب اعتبارت باش.
چون مثلاً اگه 4 تومن اعتبار داشته باشی و چند بار کد قرمز را بزنی ممکنه 2 تا 2000 تومن ازت کم بشه.

گل مراد
14-05-2008, 11:13
منم دوستم همین طوریه.
روزی 10 بار کدو میزنه ولی فعال نمیشه.
بر عکس من که 1 دقیقه ای فعال میشه!!! (سیم کارتمم نمیفروشم.)

شما طرح قرمز را امتحان کن ببین همین طوره؟
فقط مواظب اعتبارت باش.
چون مثلاً اگه 4 تومن اعتبار داشته باشی و چند بار کد قرمز را بزنی ممکنه 2 تا 2000 تومن ازت کم بشه.

اتفافا از شما چه پنهون چند بار هم اینکارو کردم ولی نشده . فکر کنم سیم کارت من از اونایی که مشکل داره و درست نمیشه .