PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگرداندن taslbar به حالت اولیه؟

SILWESTER
11-05-2008, 23:49
سلام .
taskbar درسته.
سیستم نازنینه من 2 روز پیش به ویروسه pacex مبتلا شده بود که با یه بدبختی از شرش راحت شدم
فقط لان یه مشکل دارم اونم اینه که اون میله لغزنده که در سمت راسته نوار quike launche بود و میتونست محدوده این ن.ار رو کم و زیاد کنم محو شده و من هر پنجره ای رو که minimize میکنم میره یه جایی پشت start menu و من نمیتونم پنجره های مینیمایز شده رو ببینم
فقط میتونم با دکمه alt+tab رو پنجره های سویچ کنم. هر کاری کردم درس نشد
فکر کنم این ویروس لعنتی یه جای رجیستری رو انگلک کرده. چکار کنم به حالت اولش برگرده؟؟؟

K A R I M I
12-05-2008, 08:54
ممکنه که یه عکس بذارید ؟
کل تسکبار شما به همراه استارت و ... حذف شده یا نه ؟

Ghaioom
12-05-2008, 19:02
سلام
شما برو به Control Panel بعد Taskbar and Start Menu اونجا تیک گزینه Auto-hide the taskbar رو بردار شاید تیک داشته باشه.

SILWESTER
13-05-2008, 01:13
سلام
شما برو به Control Panel بعد Taskbar and Start Menu اونجا تیک گزینه Auto-hide the taskbar رو بردار شاید تیک داشته باشه.
دوست عزیز از این حرف ها به دره! مشکل اساسی تر از این چیزهاست
اینم عکس. همون طور که می بینین لغزنده ای که محدوده کوایک لانچ رو کم و زیاد میکنه نیست و این 4-6 تا ÷نجره برنامه هام که باید در حالت مینی مایز در تسک بار باشن میرن پشت منو استارت و دیده نمیشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
13-05-2008, 21:32
هیچ مشکلی نیست !
دقیقا همین مشکل برای من پیش اومده شما به طور ناخواسته کویک لنچ رو گرفتید و بردید رو تسکبار !!
شما با اون خط چین ها یه کم ور برو و بالا پایینش کن تا درست بشه ...

SILWESTER
14-05-2008, 22:22
من بیش از یک ساعت ور رفتم. بی پدر درست بشو نیست که نیست. کم مونده بود صفحه کلید رو بردارم و به مانیتور بکوبم تا دلم راحت شه. گفتم که مشکل از تنظیمات رجیستری هست
نمیدونم تنظیمات کجا ضخیره شده

piremard
16-05-2008, 11:11
این آپ دیت ها رو دانلود کنید
925902 (MS07-017)
security update 928843 (MS07-008)

K A R I M I
17-05-2008, 14:33
گفتم که مشکل از تنظیمات رجیستری هست
اگر مشکل از تنظیمات رجیستریتون باشه پس با این روش باید مشکلتون حل بشه حتما :

شکل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SILWESTER
02-06-2008, 01:00
آپدیت ها رو که نتونستم بگیرم
برنامه tweak xp هم مشکلی روحل نکرد
فقط امروز شانسی یه سیستم ری استور درست کردم برای کاری و ویندوز رو برگردوندم خود به خود درست شد
گفتم بگم تا اگر کسی دیگه هم این مشکل براش پیش اومد بدونه چکار کنه