PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سئوال در مورد ماشین های قدیمی و خفن

Oracle_Eldorado
11-05-2008, 22:25
با سلام .
ببخشید دوستان من یه سئوالی داشتم :
خواستم ببینم چه ماشینی ارزش خرید و اسپورت و تقویت داره ؟
یعنی طوری باشه که بشه باهاش Drift بری !
من خودم خیلی به Camaro SS فکر میکنم ولی یه سری میگن از این شولت و بیوک قدیمی ها بهتره .
فقط یه ماشینی باشه زیاد خرجش نشه واسه این کارا .
میشه راهنمایی کنید ؟
با تشکر ، O R A C L E

Oracle_Eldorado
12-05-2008, 22:47
22 بازدید ولی بدون نظر .
بابا یه کمکی کنید دیگه .
نذارید پول ما حروم بشه !

rami_hemi
13-05-2008, 08:05
به نظر من دور بر کامارو نگرد.اولا کم یاب شده و خیلی از نفهما بردن دادنشون اوراقی .البته اگه از یه اوارقی بدنه سالمش رو میتونی پیدا کنی البته چند راه داری اون موقع .
1-متور رو کلا با یه نمونه جدید عوض کنی .
2-مثل همون کامارو مدل 1973 که توی تهران هستش کاربراتور وبعضی قطعات متور رو عوض کنی.
اگه مثل من عشق ماشینای آمریکایی داری بهتره بگم کامارو بهترین انتخحاب میتونه باشه ولی با خرج وحشتناک بالا و نگهداری سخت (راستی اگه میدونی از این ماشینا کجا بیشتر پیدا میشه به منم کمک کن)
به نظرم بیویک انتخحاب خوبی نیست .چون وزن زیادی داره .
واقعا نمیدونم چرا واسه دریفت میخوای .چون ماشینای عضلانی آمریکایی ذاتا سر پیچ قسمت عقبشون از کنترل در میاد .

Oracle_Eldorado
13-05-2008, 19:07
ببین عزیزم یه ماشین میخوام که سر پیچ نره تو درو دیوار !
بیشتر هم مدل قدیمی باشه .
من خودم در مورد کامارو هم یکمی گشتم و توی کرمانشاه هیچی پیدا نکردم .
حالا هم واسه Drift نباشه مشکلی نیست . فقط سر پیچ Handling داشته باشه .
یکمی هم خرجش پایین باشه !
من خودم اولا روی شولت خیلی فکر میکردم . ولی یه نفر گفت مصرف سوختش خیلی بالاست .
یه نفر هم گفت کامارو هزینه اش خیلی زیاده !

rami_hemi
14-05-2008, 08:59
ببین شورلت موتور خطی 6 داره بازم مصرفش بد نیست نزدیک 13 تا من خودم کل تبریز رو ریختم به هم یه دونه فروشی پیدا نکردم .کامارو کم شده خیلی شدید .خرجش شدیدا بالا هستش .اگه دنبال هندلینگ هستش بهتره ماشینای آلمانی رو تو نظرت بگیری.

Oracle_Eldorado
14-05-2008, 11:19
ببین شورلت موتور خطی 6 داره بازم مصرفش بد نیست نزدیک 13 تا من خودم کل تبریز رو ریختم به هم یه دونه فروشی پیدا نکردم .کامارو کم شده خیلی شدید .خرجش شدیدا بالا هستش .اگه دنبال هندلینگ هستش بهتره ماشینای آلمانی رو تو نظرت بگیری.

موتور خطی 6 یعنی مصرفش 106 هست ؟
توی کرمانشاه یه مغازه ای هست که تقویت موتور و اینطور کارا رو انجام میده .
یه 4 ، 5 سالی یه کامارو دربو داغون افتاده بود در مغازه که داشت زنگ میزد !
همین چند وقت پیش من خودم یه کامارو نو ! جدید جدید با بدنه ی کاملا سالم دیدم .
همه کلشونو کرده بودن توی کاپوت و داشتن دستکاری میکردن !
اول فکر کردم همون کامارو قدیمیه هست ولی دیدم اونم کنارشه !
حالا خدا رحم کنه میخوان چیکار کنن .
Anyway
خودت یه چند تا ماشین توپ نام ببر .
هم قیمتش زیاد گرون نباشه و هم واسه تقویت و اینطور چیزا زیاد خرجش نشه .
ممنون میشم .

rami_hemi
14-05-2008, 13:31
من اینا رو میتونم واسه تقویت بگم.هم قدیمی باشن .
اول از همه بی ام و 2002 318 یا320 مدل پایین اینا رو من یه چند تایی سراغ داشتم نزدیک 2-3 ملیون .فولکس گلف.
اون کامارو خراب بودش.اگه هنوزم مونده به من خبر بده شاید خریدمش ارزون باشه .من میخوام موتور و کل سیستم تعلیقش رو عوض کنم شاید یه موتور v6 روش بزارم .آی دی من و پروفایلم هست .واسه تقویت اینا که گفتم خوبن ولی ماشینای آمریکایی خیلی سخت هستش که تقوتش کنی.موتورای بلوک کوچک آمریکایی خودشون متورای خوبی هستن ولی الان توایران قطعه شون کمه
در مورد کامارو حتما با من تماس بگیر اگه اونجاس زود خبرم کن که در به در دنبالشم .

Oracle_Eldorado
14-05-2008, 16:41
باشه حتما .
ممنون از راهنماییت .

dj.tiesto
15-05-2008, 14:07
شما اول باید ببینی چقدر میخوای هزینه کنی.
اگه برای هزینه ی فقط ماشین(غیر از هزینه تیون کردن) چیزی تا سقف 3 ملیون در نظر داری کامارو . پونتیاک ترانس ام . دوج دارت شورولت مونت کارلو و فورد موستانگ رو میتونی در نظر بگیری.البته اگه بخوای باید بیای تهران بری بگردی یه دونه که از نظر ضاهری ضعیفه رو بخری.البته کامارو و شورولت رو تا 2 تومن هم میتونی بخری اما پونتیاک و دوج و موستانگ رو بعید میدونم.
ولی اگه بیشتر از اینا بخوای هزینه کنی دستت بازه.من خودم یه پلیموت باراکودا فکر میکنم مدل 1971-1970 تو شریعتی دیدم کپ کرده بودم تا 10 دقیقه مخم داشت سوت میکشید.البته یه دوج چارجر R/t 1970 تیون شده هم تو یه نمایشگاه تو شریعتی دیدم رنگش ادم رو دیوونه میکرد.رنگش بنفش تیره بود که به سورمه ای میزد.قیمتشم 12 میلیون ناقابل!
منم یه زمانی میخواستم کامارو بگیرم ولی یه نفر باید همچین ماشینی بگیره که حکم اسباب بازی براش داشته باشه.ولی من پول نداشتم خرجش کنم.
اگه کمکی خواستی در خدمتم.

rami_hemi
15-05-2008, 18:03
اون همی کودایی که میگی اگه رنگش سبز روشن بود تک هستش تو ایران همی کودا کم اومد ایران و متاسفانه باقی مونده فکر کنم یکی همون هستش .اونم باز سازی شده هست.کامارو و پونتیاک خیلی بیشتر از بقیه مدلها هستن.متاسفانه این ماشینا نمیدونم چرا ایطوری یه هو کم شدن .

taghi_ramzi
16-05-2008, 00:49
چون چند وقتی هست که من تو نخ ماشینای قدیمی آمریکایی هستم عرض کنم خدمتت
پونتیاک فایر برد از کامارو بهتره / کمیاب تر و گرونتره
در کل یه مدتیه ماشینای قدیمی آمریکایی به شدت دارن گرون میشن
فایربردی که تو عکس پایین میبینی صاحابش میگه 7.5 میلیون !!!:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این دومی هم مال یکی از همکارای ماس 3.5 خریده خودش میگه که 8 تومن مشتری داره :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باورم نشد تا تو سایت خودرو ایران یکی مشابه همین رو( قرمز رنگش البته) زده بود 15 تومن !!!
این عکس هم کار همکار صاحاب فایربرد آبیه :
تو تهران گرفته و میگه این ماستنگ که موتورش هم فعلا رو زمینه همینطوری 12 تومن مشتری داشت !

اینم خدمتت عرض کنم صاحب این فایربرد آبیه هر چی درمیاره + قرض و قوله خرج این ماشین میکنه.
به همین خاطر من تقریبا از خرید همچین چیزی منصرف شدم !