PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری کارت تی وی رو به ماهواره نصب کنیم

ila
10-05-2008, 22:26
چه جوری کارت تی وی رو به ماهواره نصب کنیم..با توضیحات دقیق...
منظورم اینه که بشه ضبط کرد

Zoolbia
11-05-2008, 09:45
سلام
اگر منظورتون اینه که چطور می شه با ایجاد ارتباط بین ماهواره و دادن ورودی به کارت عمل کپچر رو انجام داد
در واقع روند کار بسیار ساده است .
به ورودی های پشت کارت نگاه کنید در خیلی از مدلها در کنار ورودی برای انتن می تونید پورتهای دیگه ای رو هم ببیند
در پک کارت تی وی می بایست کابل تبدیلی که یک سرش به اون پورت بخوره و سر دیگه به کابل(زرد-قرمز-سفید) که از پشت ----- میگیرید وجود داشته باشه
پس از انجام این اتصالات بسته به برنامه ای که باهاش کار می کنید تنظیمات روانجام می دید
برای مثال اگر با pvr کار می کنید تنظیمات رو روی CVBS قرار بدید و همچنین در صورتی که بصورت دیفالت NTFS انتخاب شده اون رو به PAL تغییر بدید نباید مشکل خاصی داشته باشید
متاسفانه چون در حال حاضر کارت روی سیستم ندارم نتونستم ادرس دقیق منوها و تنظیمات رو بدم ولی چیز خاصی نداره به سادگی پیداش می کنید

shorgshtemojtaba
10-08-2008, 11:18
کارت tv ماهوره

shorgshtemojtaba
10-08-2008, 11:21
کاری کارت tv

shorgshtemojtaba
10-08-2008, 11:45
کارت tv ماهواره وجود دارد

farshad9
23-08-2008, 16:02
کارت tv ماهواره وجود دارد
لطفا سوالتون رو واضح بپرسید شما کارت تی وی میخوای یا کارت -----

Arsa Persian
24-08-2008, 17:28
منظورتون ----Card هست که هم میتونه تصویر ضبط کنه و هم کانال ها رو باز کنه و هم دانلود کنه و ...= کارت TV ماهواره

:10:

roozbahan
28-08-2008, 14:15
با سلام من يك كارت تي وي مارك فيليپس (honestech TVR) دارم اما تلتكست را درست نشان نميدهد هم فارسي و هم انگليسي فونت شبكه پيام را هم كپي كرده ام و از يك آنتن قوي هم استفاده ميكنم اما باز هم خراب نشان ميدهد در ضمن اي كارت براي نشان دادن تلتكست از يك برنامه به اين نام استفاده ميكند (Philips Semiconductors) حال از شما دوستاه خواهش ميكنم كه بنده را راهنمايي كنند كه چگونه اين مشكل را حل كنم
با سپاس فراوان

farshad9
30-08-2008, 21:47
با سلام من يك كارت تي وي مارك فيليپس (honestech TVR) دارم اما تلتكست را درست نشان نميدهد هم فارسي و هم انگليسي فونت شبكه پيام را هم كپي كرده ام و از يك آنتن قوي هم استفاده ميكنم اما باز هم خراب نشان ميدهد در ضمن اي كارت براي نشان دادن تلتكست از يك برنامه به اين نام استفاده ميكند (Philips Semiconductors) حال از شما دوستاه خواهش ميكنم كه بنده را راهنمايي كنند كه چگونه اين مشكل را حل كنم
با سپاس فراوان
مشکل شما نرم افزاری هست در واقع برنامه ای که برای تله تکست استفاده می کنید باید قابلیت تغییر فونت رو داشته باشه
تنها برنامه ای که میشناسم که این قابلیت رو داره برنامه کارت تی وی های برند Aver Media هست که این برنامه هم فقط روی کارتهای خودش کار میکنه
شاید اگه حسابی سرچ کنی بتونی چبزی پیدا کنی